İzmir İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Staj
 • Matafora Denizcilik

  Makine-Kaynak-Elektrik-Aşcı-Garson-Vasıfsız Eleman Matafora Denizcilik

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MATAFORA DENİZCİLİK Uluslar arası Türkiye içi tanker,konteyner,kuruyük,yolcu,gemilerin özel ve turistik yatların makine,mutfak, güverte bölümlerinde çalışacak aşçı,garson,makineci,motorcu,kaynakçı,elektirikçi,tornacı,vasıflı vasıfsız eleman,personeller aranıyor dolgun maaş tüm sosyal haklar mevcuttur.

  Aranan Nitelikler Denizcilik firmamızda tanker,konteyner,kuruyük,yolcu gemilerinin özel ve turistik yatların mutfak makine,güvetre bölümlerinde çalışacak, aşçı,garson,kaynakçı,mekanikçi,motorcu,tornacı,elektirikçi,vasıflı vasıfsız elemanlar aranıyor.dolgun maaş tüm sosyal haklar mevcuttur. NOT:Gemi cüzdanı(sertifika) olması tercih sebebidir olmayan arkadaşlara M.E.B Denizcilik ulaştırma haberleşme bakanlığına bağlı anlaşmalı olduğumuz eğitim kurumlarından temin etmelerine danışmanlık hizmeti verilmektedir.

 • Just Englısh

  Stajyer İngilizce Öğretmeni Just Englısh

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir, Kocaeli

  4 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Haftada 25 saat ofis içinde çalışabilecek, Eğitime devam eden öğrencilere birebir ve grup dersleri verebilecek, Eğitim materyali, ofis işleri ve eğitim programları hazırlama konusunda yardımcı olabilecek stajyer öğretmenler aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İstanbul, Ankara, İzmir, İzmit-Kocaeli şubelerinde görevlendirilmek üzere; İngilizce öğretmenliği, İngiliz dili edebiyatı, Amerikan dili edebiyatı, mütercim tercümanlık bölümlerinde okuyan.(2./ 3./ veya 4.sınıflarında halen öğrenci olan ) Kişisel gelişimine önem veren, İngilizce dersi verebilecek, Öğretmen olarak kariyer hedefleyen, Sosyal yönü gelişmiş, Öğretirken öğrenen ve yabancı dilini iyi bir şekilde geliştirmeye açık olan, Hafta içi akşam ya da hafta sonu part-time çalışabilecek, Kariyer planlayan genç ,dinamik, çalışma arkadaşları arıyoruz

 • Kent Sağlık Grubu

  İnsan Kaynakları Stajyeri Kent Sağlık Grubu

  İzmir

  1 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İŞKUR İŞBAŞI EĞİTİM PROJESİ Hastanemiz ve İşkur işbirliği ile yürütülen bu proje 6 aylık bir kursiyer projesidir. Kursiyerlerimiz haftada 45 saat staj görecek olup, ücret ve sigortaları(Genel Sağlık - İş Kazası ,Meslek Hastalığı Sigortası) İşkur tarafından karşılanacaktır. Hastanemiz, kursiyerlerimize yemek ve servis imkanı sunacaktır. İşbaşı Eğitim Programı’nı tamamlayan kursiyerlere İşkur tarafından sertifika verilecektir. İnsan Kaynakları departmanındaki tüm fonksiyonlara destek olunması, İnsan Kaynakları operasyonel süreçlerinin takibi, Dosyalama ve evrak süreçlerinin takibi, Sistemde gerekli bilgi güncellemelerinin yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, Çalışma Ekonomisi, Ekonometri, Endüstri Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun olmuş, Tercihen İnsan Kaynakları alanında staj yapmış ve kariyerine İnsan Kaynakları alanında yön vermek isteyen, MS Office uygulamalarına hakim, Organizasyon ve planlama becerisi yüksek, İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, öğrenmeye ve gelişmeye açık, Dinamik çalışma ortamlarına uyum sağlayabilecek, İnsan Kaynakları süreçlerine aktif olarak destek verecek İŞKUR Stajyeri aramaktayız.

 • İkon Yapı

  Stajyer ( Dış Ticaret - Muhasebe) İkon Yapı

  İzmir

  29 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması * Üniversite, yüksek okul ve mesleki liselerin Muhasebe, Finansman, İşletme ve Dış Ticaret bölümlerinde eğitim görmekte iseniz, yaz sezonu içerisinde zorunlu stajınızı yapmak üzere başvuruda bulunabilirsiniz. *Adayların zorunlu staj tarihlerini bildirmeleri gerekmektedir.

  Aranan Nitelikler

 • Ramada Plaza İzmir

  Muhasebe Stajyeri-Bay Ramada Plaza İzmir

  İzmir

  24 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Otelimiz için BAY MUHASEBE STAJERİ alınacaktır. STAJER OLMAYANLAR MÜRACAAT ETMESİN.

  Aranan Nitelikler

 • Öztüre Çelik

  Stajyer - Haber/İçerik ve Gazetecilik Editörü Öztüre Çelik

  İzmir

  22 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üniversitelerin İletişim Fakültesi (tercihen Gazetecilik Bölümü) öğrencileri, Operasyon ve Geliştirme Ofisinde (Mavişehir, Karşıyaka/İzmir) yetiştirilmek üzere; Haftada en az 3 gün staj programına devam edebilen(tam veya yarı zamanlı), Web site içeriklerinin hazırlanması, özgün içerik geliştirilmesi, SEO kurallarına göre içeriğin düzenlenmesi, Yaratıcı konuların araştırılması, site konseptinin uyarlanması, Gündem takibi yaparak sektörel makalelerin hazırlanması, Haber, Bülten gibi düzenli hazırlanan içeriklerin geliştirilmesi. Kariyer hedefinse, bu alanlara ilgi duyuyorsan, Hadi aramıza katıl, iş hayatına bir adım önde başla.

  Aranan Nitelikler

 • Öztüre Çelik

  Stajyer - İş, Servis ve Müşteri Deneyimi Öztüre Çelik

  İzmir

  22 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Gazetecilik, Halkla İlişkiler, Reklamcılık bölümü öğrencileri, Operasyon ve Geliştirme Ofisinde (Mavişehir, Karşıyaka/İzmir) yetiştirilmek üzere; Haftada en az 3 gün staj programına devam edebilen(tam veya yarı zamanlı), Pazara yeni ürün sunmayı ve ürün özelliklerinin nasıl oluşturulduğunu merak eden, Müşteri talepleri doğrultusunda iş süreçleri, akış ve detaylı analizlerini oluşturmak konusunda çalışmak isteyen, Satış-Pazarlama gibi konulara ilgi duyan, Teknolojiyi ve yenilikleri takip eden, Her durumda olumlu ve güler yüzlü olmayı elden bırakmayan, Hadi aramıza katıl, iş hayatına bir adım önde başla.

  Aranan Nitelikler

 • Öztüre Çelik

  Tele-Satış Uzmanı Öztüre Çelik

  İzmir

  22 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Operasyon ve Geliştirme Ofisinde (Mavişehir, Karşıyaka/İzmir) görevlendirilmek üzere; Günün 3-4 saatini telefonda geçirecek ve kalan zamanında müşteri analizi yapacak, Satış hedefi odaklı çalışacak, Kurumsal firmalar ile telefonda rahatlıkla görüşebilecek, İnterneti ve Outlook gibi ofis programlarını etkin kullanabilecek, İnsan ilişkileri kuvvetli ve diksiyonu düzgün, Tam zamanlı olarak ofis ortamında çalışacak.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Satışı kendine kariyer olarak seçmiş, Müşteri odaklı, ikna yeteneği güçlü ve hırslı, Problem çözme yetenekleri gelişmiş, Zamanı iyi yöneten ve iletişim yönü kuvvetli, Bir ekibe uyum gösterip, ekip içinde çalışma problemi yaşamayacak, Dikkatli, planlı ve disiplinli iş takibi gerçekleştirebilecek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış.

 • Öztüre Çelik

  Dijital Pazarlama Stajyeri Öztüre Çelik

  İzmir

  22 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Problem çözme konusunda yetkin, müşteri odaklı, sorumluluk almaya istekli, dinamik, iletişim yeteneği ve sosyal ilişkileri güçlü, iş geliştirme kapasitesi yüksek, yeniliklere açık takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Türkçeyi doğru ve etkili kullanabilen, editoryal yeteneklere sahip, Teknolojiye ilgi duyan, internet dünyasındaki gelişmeleri takip eden, Sosyal medyada aktif, mecraların diline hakim, Google Anaytics, Socialbakers gibi web analiz programları; Adwords, SEO, Facebook reklam modelleri, hedeflemeler hakkında temel bilgi sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen,

 • Levent Kağıt San. ve Tic.A.Ş.

  İnsan Kaynakları Stajyeri Levent Kağıt San. ve Tic.A.Ş.

  İzmir

  17 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeni Kurulum aşamasında olan Fabrikamız ile İŞKUR arasında yapılacak olan iş başı eğitim programı çerçevesinde İnsan Kaynakları süreçlerine destek verecek stajyer aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Fakülte veya Yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun İnsan İlişkileri kuvvetli,öğrenmeye açık ve istekli MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İnsan kaynakları alanında kariyer hedefi olan Tercihen İ.K.Süreçlerinde tecrübeli Erkek,Askerliğini tamamlamış,30 yaşını aşmamış B Sınıfı sürücü belgesi sahibi aktif olarak araç kullanabilen

 • Tiamat Telekomünikasyon

  Kurumsal&Bireysel Saha Sorumlusu (Hp) Tiamat Telekomünikasyon

  Türkiye Geneli

  4 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Telekomünikasyon sektöründe firmalara telefon ve internet anlamında uygun kampanyalar ve fiyatlar sunan DOPİNG – TURKNET – VODAFONE gibi firmaların çözüm ortaklığını yapmaktayız. Bu kampanyaların sahada Kurumsal ve Bireysel tüketicilere sunulması ve pazarlama faaliyetlerini yürütecek.

  Aranan Nitelikler Çalışılan noktada, şirketin ve markayı en doğru şekilde temsil edecek. Yüz yüze gerçekleştirilecek sunumlarını doğru ve eksiksiz şekilde yapacak. Door to door satışları, müşteri ziyaretlerini, gerçekleştirimek üzere Dönemsel part-time ya da sürekli çalışılacak. Yüksek Prim yapısında çalışmayı benimsemiş Diksiyonu düzgün - prezentabl 25- yaş üstü bay/bayan Saha personeli alınacaktır.

 • Vıtalvox

  Podyum Mankeni & Fotomodel Vıtalvox

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Adana, Kayseri, Konya, Trabzon

  30 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması V I T A L V O X C C S Product by İHY MEDYA Sektöründe AJANS & PRODUCTION olarak faaliyet gösteren firmamız aşağıda bulunan kriterlere uygun YENİ YÜZLERİ - YETENEKLERİ değerlendirilecektir. DEFİLE - KATALOG - TANITIM - TV REKLAM Organizasyonlarında Yer Alacak PODYUM MANKENİ FOTOMODEL Geleceğin TOP MODEL, DİZİ VE SİNEMA OYUNCUSU Adayları... Ps. Fotografsız adayların başvurusu dikkate alınmayacaktır. DİKKAT !!! TOP MODEL & FOTOMODEL ADAYLARININ detaylı öz geçmişleri ile birlikte topmodel@vitalvox.eu adresine,TOP MODEL konu başlığı belirterek tercihen minimum 2 ADET BOYDAN MAYOLU FOTOGRAF ile başvurularını ulaştırmaları gerekmektedir.

  Aranan Nitelikler En az 1.70 boy, 36-38 (ORANTILI) Beden Ölçülerine Sahip Dış Görünüşüne Önem Veren, Elektriği ve Özgüveni YÜKSEK 18 - 25 yaş arası Deneyimli, Deneyimsiz BAYAN Deneyimsiz Adaylara PODYUM EĞİTİMİ Verilecektir.

 • Firma Adı Gizli

  Stajer İnternet Gazetecisi Firma Adı Gizli

  Türkiye Geneli

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnternet üzerinden yayın yapan haber sitemize belirlenen kategorilerde haber girişi yapılması.

  Aranan Nitelikler Tercihen İletişim fakültesi öğrencisi. Türkçe'yi etkili bir şeklide kullanabilen. Sorumluluk sahibi, verilen işi zamanında ve eksiksiz yerine getirebilen. Ortalama seviyede bilgisayar bilgisi olan. Örnek habar kategorileri: Gündem, siyaset, ekonomi, teknoloji, sağlık, spor vb. İlgilendiğiniz haber ketegorisini de önyazıda lütfen belirtin. Alımlar sınırlıdır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İzmir İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?