İzmir İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Staj
 • İş Açıklaması My Staff İnsan Kaynakları kongre, fuar,konser, açılış, festival vb. insan kaynağının kullanıldığı tüm alanlarda dönemsel personel desteği sağlayan, sektöründe öncü bir insan kaynakları firmasıdır. Bu kapsamda aşağıdaki kriterlere uygun genç ve dinamik dönemsel arkadaşlar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İzmir'de ulusal - uluslararası kongrelerde çalışacak, Kongre sektöründe çalışmak isteyen, Tercihen yabancı dil bilgisi olan, Dış görünümüne özen gösteren, İletişim yönü kuvvetli, Ayda en az 20 gün müsaitliği olan, SGK sorunu olmayan, Bay&bayan takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Ajans

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Hostes, Host

 • Just English İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Haftada 25 saat ofis içinde çalışabilecek, Eğitime devam eden öğrencilere birebir ve grup dersleri verebilecek, Eğitim materyali, ofis işleri ve eğitim programları hazırlama konusunda yardımcı olabilecek stajyer öğretmenler aranmaktadır. 

  Aranan Nitelikler İstanbul, Ankara, İzmir, İzmit-Kocaeli şubelerinde görevlendirilmek üzere; İngilizce öğretmenliği, İngiliz dili edebiyatı, Amerikan dili edebiyatı, mütercim tercümanlık bölümlerinde okuyan.(2./ 3./  veya 4.sınıflarında halen öğrenci olan ) Kişisel gelişimine önem veren, İngilizce dersi verebilecek, Öğretmen olarak kariyer hedefleyen, Sosyal yönü gelişmiş, Öğretirken öğrenen ve yabancı dilini iyi bir şekilde geliştirmeye açık olan, Hafta içi akşam ya da hafta sonu part-time çalışabilecek,  Kariyer planlayan genç ,dinamik, çalışma arkadaşları arıyoruz  

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Kurs Öğretmeni, Öğretmen

 • Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleri Samsun, Kocaeli, İzmir, Bursa, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Zincirlikuyu ' da bulunan ve işletmesini yaptığımız " ZORLU CENTER " projesi ve Etiler " NİSPETİYE ON " projesinde çalışacak BAYAN VALE ŞOFÖR ' leri aranmaktadır.  ( Ayrıca, sadece hafta sonları çalışacak BAYAN PART TİME şoförler de başvuru yapabilir. Mulakat anında,belirtmeleri önemli rica olunur ) * Ödemeler haftalık yapılmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Tercihen Otel, Havalimanı, Alışveriş merkezi, Kongre merkezi veya Hizmet sektöründe profesyonel olarak faal gösteren kurumsal firmalarda görev yapmış, Sürücü ehliyetine sahip, her türlü arabayı rahatlıkla kullanabilen, En az 3 yıldır aktif araç kullanan, Tercihen lise ve dengi okul mezunu, Kendine ve işine özenli, Müşteri hizmetleri ve iletişimi kuvvetli, Güler yüzlü, Makam kurallarını bilen, Referansları ve GBT sicili temiz, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, 46 Yaşını aşmamış, dinamik, dış görünüşüne önem veren, Bayan araç sürücüleri aranmaktadır. Sosyal Şartlar ; Sabit Maaş + SGK + Yol Ücreti + Yemek Ücreti + Günlük Bahşiş Ödemesi ve Performans Primi * SİGARA KULLANMAYAN BAYANLAR İÇİN EK ÖDEME VERİLMEKTEDİR. AYRICA 6 AYINI DOLDURAN BU KADRO PERSONELLERİMİZE İKRAMİYE ÖDEMESİ YAPILACAKTIR. 

  Sektör: Turizm, Savunma/Güvenlik, Sağlık/Hastane, İnsan Kaynakları, Hizmet / İşletme Servisi, Halkla İlişkiler

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Resepsiyonist, Satış Temsilcisi, Kasiyer, Şoför, Hostes

 • İş Açıklaması İşkur stajyeri olarak firmamızda 6 ay görev alacak, Özlük işlerine yardımcı olacak,  CV tarama,ilanların güncellenmesi konularında çalışacak, Aday mülakat takviminin düzenlenmesine ve adaylara randevu verilmesine yardımcı olacak, İnsan Kaynakları Departmanı'ndaki tüm işlere aktif olarak destek verecek        stajyer alınacaktır.        

  Aranan Nitelikler Endüstri Mühendisliği, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri ya da İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden yeni mezun olan, İnsan Kaynakları alanında kariyer planlaması olan, 20-25 yaşları arasında, Çalışkan, istekli ve sorumluluk sahibi, MS Office uygulamalarını iyi derecede bilen, adayların başvurlarını bekliyoruz.   *İlanımız İzmir-Çiğli Organize Sanayi Bölgesi'ndeki genel merkezimiz için verilmiştir.    

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Asistan

 • Bitenekadar Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.ş. İzmir, Bursa, Antalya, Ankara, Adana, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 18 Temmuz 2016

  İş Açıklaması 2007 yılından bugüne E-Ticaret sektöründe faaliyet gösteren şirketimize ait E-Ticaret sitelerinden birisi olan ve PET Sektöründe faaliyet gösteren www.petozel.com'a bağlı olarak çalışmak üzere, İstanbuL Merter Bölgesine ulaşımı kolay olacak bölgelerde ikamet eden, Türkiye'nin İLK ve TEK DİKEY PETSHOP PAZARYERİ’nde PAZARLAMA Departmanı'nda çalışacak. Bulunduğu il ve yakın illerdeki Petshop, Veteriner Hekim ve Akvaryumcuları ziyaret ederek, Pazaryeri projemizi ve sistemi tanıtacak, gelecek soru ve önerilere cevap verebilecek ve ilgili sözleşme ve operasyonel süreçleri yönetecek. Üye olma süreci başlayan firmaların evraklarının kontrollerini sağlayıp, eksikler varsa firmalar ile iletişime geçip tamamlanmasını sağlayacak ve tüm süreci baştan sona takip edecek, İşin niteliği gereği, çalışan esas itibariyle görevini ofis dışında sahada yerine getirecektir. Ofiste olduğu günlerde, ziyaret etmek üzere yeni PETSHOP, Veteriner Hekim araştırması yapacak ayrıca üye olmak isteyen firmaların çağrılarını karşılayıp, sistem ve şartlarımız hakkında bilgi verecek, Yukarıdaki tüm bu süreci, üstlerine raporlayacak, Pazarlama Temsilcileri arıyoruz MAAŞ + YOL + YEMEK + SSK

  Aranan Nitelikler • En az yüksekokul, tercihen üniversite mezunu, (FULL TIME) • Yada üniversitelerin Veterinerlik Fakültesinde eğitimine devam eden, (PART TIME) • Pazarlama temsilciliği konusunda deneyimli, • E-ticaret, süreçleri hakkında bilgi ve tecrübe birikimi olan, • Tercihen daha önce PET Sektöründe çalışmış. • İletişim becerileri ikna kabiliyeti yüksek, kendine güveni olan. • Yeri geldiğinde inisiyatif alan ve bireysel çalışabilen • Dış görünümüne önem gösteren, diksiyonu düzgün • Yüzünden gülücükler eksik olmayan, • B tipi ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan •Yeni Üye Mağaza kazanma projelerinde görev alacak BAY / BAYAN PART TIME/FULL TIME takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Danışman, Stajyer, Bölge Sorumlusu, Eleman

 • İş Açıklaması Operasyon ve Geliştirme Ofisinde (Mavişehir, Karşıyaka/İzmir) görevlendirilmek üzere;   Günün 3-4 saatini telefonda geçirecek ve kalan zamanında müşteri analizi yapacak, Satış hedefi odaklı çalışacak, Kurumsal firmalar ile telefonda rahatlıkla görüşebilecek, İnterneti ve Outlook gibi ofis programlarını etkin kullanabilecek, İnsan ilişkileri kuvvetli ve diksiyonu düzgün, Tam zamanlı olarak ofis ortamında çalışacak.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Satışı kendine kariyer olarak seçmiş, Müşteri odaklı, ikna yeteneği güçlü ve hırslı, Problem çözme yetenekleri gelişmiş, Zamanı iyi yöneten ve iletişim yönü kuvvetli, Bir ekibe uyum gösterip, ekip içinde çalışma problemi yaşamayacak, Dikkatli, planlı ve disiplinli iş takibi gerçekleştirebilecek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış.

  Sektör: Ajans, Reklamcılık, Sigortacılık

  Pozisyon: Eleman, Temsilci, Yetkili

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Stajyer Sekreter alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler En az yüksek okul mezunu  20-27 yaş aralığında Bayan Telefon trafiğini yönetme beceresi olan Müşteri aramalarını yapabilecek Verilen iş takibini yapabilecek Ofis  programını kullanabilen Ofis demirbaşlarını kullanabilen Fatura kesebilen Diksiyonu düzgün Enerjisi yüksek,pozitif yaklaşıma sahip Kişisel gelişimine önem veren.  

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Eleman, Görevli

İş Habercisi - İzmir İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?