İzmir İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Staj
 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İŞKUR İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Satış Bölümü'nde olarak görevlendirilmek üzere;   Üniversite öğrencisi ya da mezunu olan , Öğrenmeye ve gelişime açık, Sorumluluk sahibi, insan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Microsoft office uygulamalarına hakim, Satış alanında kariyer hedefi olan, Son 3 ayda herhangi bir İŞKUR Projesinde yer almamış stajyerler aranmaktadır.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • Stajyer İngilizce Öğretmeni Just English İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir, Kocaeli 31 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Haftada 25 saat ofis içinde çalışabilecek, Eğitime devam eden öğrencilere birebir ve grup dersleri verebilecek, Eğitim materyali, ofis işleri ve eğitim programları hazırlama konusunda yardımcı olabilecek stajyer öğretmenler aranmaktadır. 

  Aranan Nitelikler İstanbul, Ankara, İzmir, İzmit-Kocaeli şubelerinde görevlendirilmek üzere; İngilizce öğretmenliği, İngiliz dili edebiyatı, Amerikan dili edebiyatı, mütercim tercümanlık bölümlerinde okuyan.(2./ 3./  veya 4.sınıflarında halen öğrenci olan ) Kişisel gelişimine önem veren, İngilizce dersi verebilecek, Öğretmen olarak kariyer hedefleyen, Sosyal yönü gelişmiş, Öğretirken öğrenen ve yabancı dilini iyi bir şekilde geliştirmeye açık olan, Hafta içi akşam ya da hafta sonu part-time çalışabilecek,  Kariyer planlayan genç ,dinamik, çalışma arkadaşları arıyoruz  

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Kurs Öğretmeni, Öğretmen

 • İş Açıklaması İşkur İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında şirketimiz bünyesinde 1 yıl stajyer olarak görev alacak, Finansal süreçlerde yardımcı olacak, Çalıştığı birime ve üst yönetime raporlama yapacak,        stajyer alınacaktır.        

  Aranan Nitelikler Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, Finans alanında kariyer planlaması olan, 20-25 yaşları arasında, Çalışkan, istekli ve sorumluluk sahibi, Analitik düşünme yapısına sahip, Rakamlarla ilgilenmeyi seven, MS Office uygulamalarını iyi derecede bilen, İngilizce bilgisine sahip olan, Tercihen V3 programını bilen, adayların başvurlarını bekliyoruz.   *İlanımız Çiğli Organize Sanayi Bölgesi'ndeki genel merkezimiz için verilmiştir.    

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • İş Açıklaması İşkur stajyeri olarak firmamızda 1 yıl görev alacak, Özlük işlerine yardımcı olacak,  CV tarama,ilanların güncellenmesi konularında çalışacak, Aday mülakat takviminin düzenlenmesine ve adaylara randevu verilmesine yardımcı olacak, İnsan Kaynakları Departmanı'ndaki tüm işlere aktif olarak destek verecek        stajyer alınacaktır.        

  Aranan Nitelikler Lisans öğrenimi gören,(Tercihen Endüstri Mühendisliği, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İşletme öğrencisi ) İnsan Kaynakları alanında kariyer planlaması olan, 20-25 yaşları arasında, Çalışkan, istekli ve sorumluluk sahibi, MS Office uygulamalarını iyi derecede bilen, adayların başvurlarını bekliyoruz.   *İlanımız Çiğli Organize Sanayi Bölgesi'ndeki genel merkezimiz için verilmiştir.    

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Asistan

 • İş Açıklaması Üniversitelerin İletişim Fakültesi (tercihen Gazetecilik Bölümü) öğrencileri,     Operasyon ve Geliştirme Ofisinde (Mavişehir, Karşıyaka/İzmir) yetiştirilmek üzere; Haftada en az 3 gün staj programına devam edebilen(tam veya yarı zamanlı), Web site içeriklerinin hazırlanması, özgün içerik geliştirilmesi, SEO kurallarına göre içeriğin düzenlenmesi, Yaratıcı konuların araştırılması, site konseptinin uyarlanması, Gündem takibi yaparak sektörel makalelerin hazırlanması, Haber, Bülten gibi düzenli hazırlanan içeriklerin geliştirilmesi.   Kariyer hedefinse, bu alanlara ilgi duyuyorsan, Hadi aramıza katıl, iş hayatına bir adım önde başla.  

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Editör, Asistan

İş Habercisi - İzmir İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?