İzmir İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Staj
 • İş Açıklaması My Staff İnsan Kaynakları kongre, fuar,konser, açılış, festival vb. insan kaynağının kullanıldığı tüm alanlarda dönemsel personel desteği sağlayan, sektöründe öncü bir insan kaynakları firmasıdır. Bu kapsamda aşağıdaki kriterlere uygun genç ve dinamik dönemsel arkadaşlar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İzmir'de ulusal - uluslararası kongrelerde çalışacak, Kongre sektöründe çalışmak isteyen, Tercihen yabancı dil bilgisi olan, Dış görünümüne özen gösteren, İletişim yönü kuvvetli, Ayda en az 20 gün müsaitliği olan, SGK sorunu olmayan, Bay&bayan takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Ajans

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Hostes, Host

 • İş Açıklaması Kurumsal ve Kişisel Gelişim Seminerleri veren, firmalara danışmanlık hizmeti veren Eğitimci-Yazar Hocamızın yanında yetiştirilmek üzere Bay Asistan alınacaktır. Stajyer olarak alınacak aday; proje evraklarının ve gerekli yazışmaların ilgili kurumlara teslim edilmesi, eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin planlanması, kurumsal müşteri portföyüne teklifler sunulması, eğitimci ve danışman hocamızla ilgili faaliyetlerde yanında bulunması ve gerekli iş planlamasının takip edilmesi faaliyetlerinde bulunması beklenmektedir. Adayın tecrübe edindiğinde öncelikli olarak kobi danışmanı ve eğitimci asistanı alanlarında uzman olarak istihdam edilmesi planlanmaktadır. İlan metnini iyi analiz ederek, gerekirse ön yazı ile başvuruların gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

  Aranan Nitelikler - Adayın 21-29 yaşları arasında Bay olması - Öncelikli olarak aktif olarak araç kullanabiliyor olması - Ms Office programlarına iyi derecede hakim olması - Seyahat engelinin olmaması - Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık olması - Kobi Danışmanlığı alanında Kariyer Planı olması - Dış görünümüne önem veriyor olması - Etkili yazma, okuma ve konuşma kabiliyetlerinin olması - 4 yıllık lisans mezunu olması, askerlikle ilişkisinin bulunmaması - Tercihen üniversitelerin İdari Bilimler Bölümlerinden mezun olması - İzmir F.altay Meydanında bulunan ofisimize ulaşım problemi olmaması - Kısa vadede iş değiştirme isteğinin bulunmaması aranılan özelliklerdir.

  Sektör: Eğitim, Danışmanlık

  Pozisyon: Danışman, Stajyer, Uzman Yard, Asistan, Yönetim Danışmanı

 • Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleri Samsun, Kocaeli, İzmir, Bursa, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Zincirlikuyu ' da bulunan ve işletmesini yaptığımız " ZORLU CENTER " projesi ve Etiler " NİSPETİYE ON " projesinde çalışacak BAYAN VALE ŞOFÖR ' leri aranmaktadır.  ( Ayrıca, sadece hafta sonları çalışacak BAYAN PART TİME şoförler de başvuru yapabilir. Mulakat anında,belirtmeleri önemli rica olunur ) * Ödemeler haftalık yapılmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Tercihen Otel, Havalimanı, Alışveriş merkezi, Kongre merkezi veya Hizmet sektöründe profesyonel olarak faal gösteren kurumsal firmalarda görev yapmış, Sürücü ehliyetine sahip, her türlü arabayı rahatlıkla kullanabilen, En az 3 yıldır aktif araç kullanan, Tercihen lise ve dengi okul mezunu, Kendine ve işine özenli, Müşteri hizmetleri ve iletişimi kuvvetli, Güler yüzlü, Makam kurallarını bilen, Referansları ve GBT sicili temiz, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, 46 Yaşını aşmamış, dinamik, dış görünüşüne önem veren, Bayan araç sürücüleri aranmaktadır. Sosyal Şartlar ; Sabit Maaş + SGK + Yol Ücreti + Yemek Ücreti + Günlük Bahşiş Ödemesi ve Performans Primi * SİGARA KULLANMAYAN BAYANLAR İÇİN EK ÖDEME VERİLMEKTEDİR. AYRICA 6 AYINI DOLDURAN BU KADRO PERSONELLERİMİZE İKRAMİYE ÖDEMESİ YAPILACAKTIR. 

  Sektör: Turizm, Savunma/Güvenlik, Sağlık/Hastane, İnsan Kaynakları, Hizmet / İşletme Servisi, Halkla İlişkiler

  Pozisyon: Şoför, Satış Temsilcisi, Resepsiyonist, Kasiyer, Hostes, Danışma Memurluğu

 • Öztüre Çelik İzmir 21 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Operasyon ve Geliştirme Ofisinde (Mavişehir, Karşıyaka/İzmir) görevlendirilmek üzere;   Günün 3-4 saatini telefonda geçirecek ve kalan zamanında müşteri analizi yapacak, Satış hedefi odaklı çalışacak, Kurumsal firmalar ile telefonda rahatlıkla görüşebilecek, İnterneti ve Outlook gibi ofis programlarını etkin kullanabilecek, İnsan ilişkileri kuvvetli ve diksiyonu düzgün, Tam zamanlı olarak ofis ortamında çalışacak.

  Aranan Nitelikler Satışı kendine kariyer olarak seçmiş, Müşteri odaklı, ikna yeteneği güçlü ve hırslı, Problem çözme yetenekleri gelişmiş, Zamanı iyi yöneten ve iletişim yönü kuvvetli, Bir ekibe uyum gösterip, ekip içinde çalışma problemi yaşamayacak, Dikkatli, planlı ve disiplinli iş takibi gerçekleştirebilecek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış.

  Sektör: Ajans, Reklamcılık, Sigortacılık

  Pozisyon: Yetkili, Eleman, Temsilci

İş Habercisi - İzmir İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?