İzmir İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Staj
 • Vıtalvox

  Podyum Mankeni & Fotomodel Vıtalvox

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Adana, Kayseri, Konya, Trabzon

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması V I T A L V O X C C S Product by İHY MEDYA Sektöründe AJANS & PRODUCTION olarak faaliyet gösteren firmamız aşağıda bulunan kriterlere uygun YENİ YÜZLERİ - YETENEKLERİ değerlendirilecektir. DEFİLE - KATALOG - TANITIM - TV REKLAM Organizasyonlarında Yer Alacak PODYUM MANKENİ FOTOMODEL Geleceğin TOP MODEL, DİZİ VE SİNEMA OYUNCUSU Adayları... Ps. Fotografsız adayların başvurusu dikkate alınmayacaktır. DİKKAT !!! TOP MODEL & FOTOMODEL ADAYLARININ detaylı öz geçmişleri ile birlikte topmodel@vitalvox.eu adresine,TOP MODEL konu başlığı belirterek tercihen minimum 2 ADET BOYDAN MAYOLU FOTOGRAF ile başvurularını ulaştırmaları gerekmektedir.

  Aranan Nitelikler En az 1.70 boy, 36-38 (ORANTILI) Beden Ölçülerine Sahip Dış Görünüşüne Önem Veren, Elektriği ve Özgüveni YÜKSEK 18 - 25 yaş arası Deneyimli, Deneyimsiz BAYAN Deneyimsiz Adaylara PODYUM EĞİTİMİ Verilecektir.

 • Express Englısh

  Native English Teacher Express Englısh

  İstanbul Avrupa, İzmir, Tekirdağ

  4 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması For IMMEDIATE HIRE: Part Time Native English Teacher 4 Hours On Monday, 8 Hours on Thursday DAYS ARE FLEXIBLE

  Aranan Nitelikler Experience working with and/or caring for adults Super organized Excellent at time management Comfortable and confident communicating with prof Patience Passion for teaching Must LOVE teaching MUST be available 12 hours a week Training immediate, position immediate.

 • Cms Jant ve Makine

  Üniversite Stajyeri Cms Jant ve Makine

  İzmir

  3 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe Türkiye lideri, Avrupa'nın en büyüklerinden olan Grubumuzun, Pınarbaşı, Çiğli ve Gaziemir fabrikalarında yaz döneminde aşağıdaki özelliklere uyan stajyerler değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Önlisans ve Lisans programlarında öğrenimine devam eden, Üniversite tarafından yasal olarak staj yapma zorunluluğu bulunan, MS Office programlarına hakim, Kişisel gelişime ve öğrenmeye açık, Sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın NOT : Başvurunuzun ön yazı alanına stajınızın zorunlu olup olmadığını, staj yapmak istediğiniz departmanı, zorunlu staj sürenizi, staj yapmak istediğiniz tarih aralığını ve stajdan beklentilerinizi belirtmenizi rica ederiz. Önyazısında bu bilgileri belirtmeyen adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

 • Öztüre Çelik

  Stajyer - Haber/İçerik ve Gazetecilik Editörü Öztüre Çelik

  İzmir

  2 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üniversitelerin İletişim Fakültesi (tercihen Gazetecilik Bölümü) öğrencileri, Operasyon ve Geliştirme Ofisinde (Mavişehir, Karşıyaka/İzmir) yetiştirilmek üzere; Haftada en az 3 gün staj programına devam edebilen(tam veya yarı zamanlı), Web site içeriklerinin hazırlanması, özgün içerik geliştirilmesi, SEO kurallarına göre içeriğin düzenlenmesi, Yaratıcı konuların araştırılması, site konseptinin uyarlanması, Gündem takibi yaparak sektörel makalelerin hazırlanması, Haber, Bülten gibi düzenli hazırlanan içeriklerin geliştirilmesi. Kariyer hedefinse, bu alanlara ilgi duyuyorsan, Hadi aramıza katıl, iş hayatına bir adım önde başla.

  Aranan Nitelikler

 • Öztüre Çelik

  Stajyer - İş, Servis ve Müşteri Deneyimi Öztüre Çelik

  İzmir

  2 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Gazetecilik, Halkla İlişkiler, Reklamcılık bölümü öğrencileri, Operasyon ve Geliştirme Ofisinde (Mavişehir, Karşıyaka/İzmir) yetiştirilmek üzere; Haftada en az 3 gün staj programına devam edebilen(tam veya yarı zamanlı), Pazara yeni ürün sunmayı ve ürün özelliklerinin nasıl oluşturulduğunu merak eden, Müşteri talepleri doğrultusunda iş süreçleri, akış ve detaylı analizlerini oluşturmak konusunda çalışmak isteyen, Satış-Pazarlama gibi konulara ilgi duyan, Teknolojiyi ve yenilikleri takip eden, Her durumda olumlu ve güler yüzlü olmayı elden bırakmayan, Hadi aramıza katıl, iş hayatına bir adım önde başla.

  Aranan Nitelikler

 • Öztüre Çelik

  Tele-Satış Uzmanı Öztüre Çelik

  İzmir

  2 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Operasyon ve Geliştirme Ofisinde (Mavişehir, Karşıyaka/İzmir) görevlendirilmek üzere; Günün 3-4 saatini telefonda geçirecek ve kalan zamanında müşteri analizi yapacak, Satış hedefi odaklı çalışacak, Kurumsal firmalar ile telefonda rahatlıkla görüşebilecek, İnterneti ve Outlook gibi ofis programlarını etkin kullanabilecek, İnsan ilişkileri kuvvetli ve diksiyonu düzgün, Tam zamanlı olarak ofis ortamında çalışacak.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Satışı kendine kariyer olarak seçmiş, Müşteri odaklı, ikna yeteneği güçlü ve hırslı, Problem çözme yetenekleri gelişmiş, Zamanı iyi yöneten ve iletişim yönü kuvvetli, Bir ekibe uyum gösterip, ekip içinde çalışma problemi yaşamayacak, Dikkatli, planlı ve disiplinli iş takibi gerçekleştirebilecek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış.

 • Express Englısh

  English Teacher Express Englısh

  İzmir

  23 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması We expect you to be highly professional with flexible working hours,as well your being easy to get along with.

  Aranan Nitelikler All applicants must have a Bachelor's degree in ESL, English, Educations or related fields (university or ESL teaching experience preferred) or Internationally recognized Teaching Certificate Applicants must have the ability to relate to different students from varied levels and of educational background. Also, having the ability to apply competency based assessment systems as to work and to be able to cooperate in a team environment is required.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan