Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

İzmir, Staj İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Staj
 • İş AçıklamasıRenkler Makine ve Yedek Parça Sanayi ve A.Ş. Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 400 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Kemalpaşa Fabrikamız bünyesinde Renkler Makine ile çalışacak Zorunlu Yaz Stajyeri arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin İnsan Kaynakları , Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Sosyoloji, Psikoloji vb. bölümleri öğrencisi; · MS Office programlarına hakim, · İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, · Enerjik, · Sorumluluk alabilecek, · Ekip çalışmasına yatkın, · İnsan Kaynakları alanında kariyer yapmayı hedefleyen, · Haftanın minimum 5 günü devam edebilecek. · İzmir'de ikamet eden.

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Stajyer

 • Zirve DenizcilikTüm Türkiye, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir, Bursa, Antalya, Ankara 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıULUSLARARASI YOLCU GEMİLERİNDE ÇALIŞACAK BAYAN HOSTESLER ALINACAKTIR. 2750 USD MAAŞ + SGK + YEME + İÇME + KONAKLAMA + PRİMLER İRTİBAT NUMARALARIMIZDAN BİZİ ARAYARAK BİLGİ VE RANDEVU ALINIZ. 0216 999 38 84 0541 832 82 15 0541 832 82 16 www.zirvedenizcilik.net

  Aranan NiteliklerDiksiyonu Düzgün Kılık kıyafetine önem veren sabıka ve sağlık problemleri olmayanlar

  Sektör: Denizcilik, Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Resepsiyonist, Hostes, Manken

 • Zirve DenizcilikTüm Türkiye, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir, Bursa, Antalya, Hatay 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıULUSLARARASI ÇALIŞAN GEMİLERİMİZİN GÜVERTE, MAKİNA VE MUTFAK BÖLÜMLERİNDE YÜKSEK MAAŞ + SGK + YEME + İÇME + KONAKLAMA + SEFER BAŞI PRİMLER VE TÜM SOSYAL HAKLARLA ÇALIŞACAK GEMİ PERSONELLERİ ARANIYOR. 2200-3000 USD MAAŞ İRTİBAT NUMARALARIMIZDAN BİZİ ARAYARAK DETAYLI BİLGİYE SAHİP OLABİLİRSİNİZ. 0216 999 38 84 0541 832 82 15 0541 832 82 16 www.zirvedenizcilik.net

  Aranan NiteliklerBay / Bayan En az ilkokul mezunu Vasıflı - Vasıfsız Tecrübeli Tecrübesiz

  Sektör: Denizcilik, Gıda, Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Gemici, Ahçı/Aşçı, Ahçı/Aşçı Yardımcısı, Garson, Kamarot

 • İş AçıklamasıTürkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde bulunan Şok Marketler T.A.Ş İzmir Şube Müdürlüğü’ne bağlı İnsan Kaynakları Departmanında görevlendirilmek üzere Yaz Dönemi Stajyeri aramaktayız. Pozisyon ile ilgili, uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.     

  Aranan Nitelikler•Zorunlu stajı olan Lisans veya Önlisans öğrencisi, •İnsan Kaynaklarında kariyer hedefleyen, •MS Office programlarına hakim •Takım çalışmasına uyumlu ve İletişim becerisi gelişmiş, •Planlı, titiz ve disiplinli, •İzmir'de ikamet eden. *Lütfen Önyazınızda kaç gün zorunlu stajınız olduğunu belirtiniz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıOperasyon ve Geliştirme Ofisinde (Mavişehir, Karşıyaka/İzmir) görevlendirilmek üzere; Günün 3-4 saatini telefonda geçirecek ve kalan zamanında müşteri analizi yapacak, Satış hedefi odaklı çalışacak, Kurumsal firmalar ile telefonda rahatlıkla görüşebilecek, İnterneti ve Outlook gibi ofis programlarını etkin kullanabilecek, İnsan ilişkileri kuvvetli ve diksiyonu düzgün, Tam zamanlı olarak ofis ortamında çalışacak.

  Aranan NiteliklerSatışı kendine kariyer olarak seçmiş, Müşteri odaklı, ikna yeteneği güçlü ve hırslı, Problem çözme yetenekleri gelişmiş, Zamanı iyi yöneten ve iletişim yönü kuvvetli, Bir ekibe uyum gösterip, ekip içinde çalışma problemi yaşamayacak, Dikkatli, planlı ve disiplinli iş takibi gerçekleştirebilecek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış.

  Sektör: Ajans, Reklamcılık, Sigortacılık

  Pozisyon: Eleman, Temsilci, Yetkili

 • İş AçıklamasıProblem çözme konusunda yetkin, müşteri odaklı, sorumluluk almaya istekli, dinamik, iletişim yeteneği ve sosyal ilişkileri güçlü, iş geliştirme kapasitesi yüksek, yeniliklere açık takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTürkçeyi doğru ve etkili kullanabilen, editoryal yeteneklere sahip, Teknolojiye ilgi duyan, internet dünyasındaki gelişmeleri takip eden, Sosyal medyada aktif, mecraların diline hakim, Google Anaytics, Socialbakers gibi web analiz programları; Adwords, SEO, Facebook reklam modelleri, hedeflemeler hakkında temel bilgi sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen,

  Sektör: Reklamcılık

  Pozisyon: Sosyal Medya Uzmanı

 • İş AçıklamasıÜniversitelerin İletişim Fakültesi (tercihen Gazetecilik Bölümü) öğrencileri, Operasyon ve Geliştirme Ofisinde (Mavişehir, Karşıyaka/İzmir) yetiştirilmek üzere; Haftada en az 3 gün staj programına devam edebilen(tam veya yarı zamanlı), Web site içeriklerinin hazırlanması, özgün içerik geliştirilmesi, SEO kurallarına göre içeriğin düzenlenmesi, Yaratıcı konuların araştırılması, site konseptinin uyarlanması, Gündem takibi yaparak sektörel makalelerin hazırlanması, Haber, Bülten gibi düzenli hazırlanan içeriklerin geliştirilmesi. Kariyer hedefinse, bu alanlara ilgi duyuyorsan, Hadi aramıza katıl, iş hayatına bir adım önde başla.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Editör, Asistan

 • İş AçıklamasıMakinaların Periyodik Bakımlarının yapılması ve Arızaların Tespit Edilip Giderilmesi.

  Aranan NiteliklerElektrik, Elektronik veya Soğutma üzerine Teknik Bakım Personeli. Seyahat engeli olmayan. Askerliğimi yapmış. Ehliyetli.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Makine

  Pozisyon: Tekniker

 • İş AçıklamasıÜniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Gazetecilik, Halkla İlişkiler, Reklamcılık bölümü öğrencileri, Operasyon ve Geliştirme Ofisinde (Mavişehir, Karşıyaka/İzmir) yetiştirilmek üzere; Haftada en az 3 gün staj programına devam edebilen(tam veya yarı zamanlı), Pazara yeni ürün sunmayı ve ürün özelliklerinin nasıl oluşturulduğunu merak eden, Müşteri talepleri doğrultusunda iş süreçleri, akış ve detaylı analizlerini oluşturmak konusunda çalışmak isteyen, Satış-Pazarlama gibi konulara ilgi duyan, Teknolojiyi ve yenilikleri takip eden, Her durumda olumlu ve güler yüzlü olmayı elden bırakmayan, Hadi aramıza katıl, iş hayatına bir adım önde başla.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Asistan, Bilgisayar Programcısı, Editör, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıDünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan SAINT- GOBAIN’in Yapı Grubu şirketlerinden biri olan SAINT- GOBAIN WEBER, 1927 yılından beri faaliyet göstermektedir. Endüstriyel harç üretiminde Dünya liderliğini elinde bulunduran WEBER, 59 ülkede 10.000 çalışanı ile yapı sektörüne çevreci ve yenilikçi çözümler sunmaktadır. SAINT-GOBAIN WEBER TÜRKİYE’nin Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü ile gerçekleştirilecek İşbaşı Eğitim Programı İşbirliği Protokolü’ne bağlı olarak İzmir Fabrika’da görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip, İSG İŞKUR STAJYERİ aramaktayız.

  Aranan NiteliklerLisans, tercihen Kimya Mühendisliği bölümünden mezun veya Ön lisans İSG bölümünden mezun veya 2. Öğretim Yüksek Lisans öğrencisi Tercihen C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip Tercihen İSG departmanında daha önce staj yapmış İyi seviyede İngilizce bilen İzmir’de ikamet eden, Seyahat engeli bulunmayan, 11 ay boyunca görev alabilecek

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • Kaynes Bilgisayar Özel Eğitim Danışmanlık TekstilTüm Türkiye, Kocaeli, Samsun, İzmir, İstanbul Anadolu 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıEğitim firmamızda part time görevlendirilmek üzere uygulama setleri üzerinde Siemens S7 1200 PLC otomasyon eğitimi verecek eğitmenler aranıyor.

  Aranan NiteliklerSiemens S7 1200 PLC ileri derece bilgi sahibi Uygulama tecrübesi olan HMI programlama bilgisi olan AC DC Step ve Servo Motor konusunda iyi derecede bilgi sahibi Endüstriyel Elektrik konusunda konusunda iyi derecede bilgi sahibi Sensörler konusunda iyi derecede bilgi sahibi Prezentable Bilgisini aktarabilecek Yarı zamanlı - proje başı ya da freelance çalışabilecek

  Sektör: Eğitim, Otomasyon, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Öğretmen, Tekniker

İş Habercisi - İzmir, Staj İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?