tır şöförü için İzmir İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
tır şöförü
 • İş AçıklamasıMüşterimiz olan APM Terminalleri’nin İzmir Aliağa’daki konteyner limanı yatırımı için farklı mavi yaka (vinç operatörleri, liman operasyon elemanları, liman işçileri vb.) pozisyonlarında işe alımlar gerçekleşecektir. APM Terminals, Danimarkalı A.P. Moller-Maersk Grubu bünyesinde yer alan terminal operatörü şirketidir. 60'dan fazla ülkede yer alan limanları, 20,000'in üzerinde çalışanı ve konteyner liman operasyonlarındaki güçlü deneyimi ile hizmet vermeye tutkun olan büyük bir ailenin parçası olmaya hazırsanız, siz de başvurunuzu bize ulaştırın! İzmir’in en büyük konteyner terminali olması planlanan APM İzmir Terminali, son nesil gemilere hizmet vererek deniz taşımacılığının bölgedeki ölçeğinin artmasına da katkıda bulunacaktır. Bu yatırımda çalışmak üzere başvuracak adaylarımıza; Yüksek iş güvenliği standartlarını hedefleyen güvenli bir çalışma ortamı, Uluslararası, köklü geçmişi olan kurumsal bir şirket kültüründe kariyer fırsatı, Teknik ve operasyonel alanlarda sağlanacak mesleki eğitimlerle kendinizi geliştirme fırsatı vaat ediyoruz.

  Aranan Niteliklerİzmir'de ( Bornova, Bayraklı, Karşıyaka, Çiğli, Menemen, Aliağa, Bergama) ikamet eden veya edebilecek olan, D sınıfı ehliyete sahip, 22-40 yaşları arasında, İlköğretim, lise veya MYO mezunu, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.

  Aranan Kelimeler: tır şöförü, tır şöförü iş ilanları

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Şoför

 • Arkas Lojistik A.Ş.İstanbul Avrupa, Bursa, İzmir, İstanbul Anadolu 8 Kasım 2016

  İş Açıklaması

  Aranan NiteliklerTır şoförlüğünde en az 3 yıl tecrübeli, Tercihen konteyner taşımacılığı yapmış, D sınıfı ehliyeti olan, SRC 3 / 4 ve psikoteknik belgelerine sahip, İstanbul Avrupa yakası, İzmir ve Bursa Gemlik'te ikamet eden.

  Aranan Kelimeler: tır şöförü, tır şöförü iş ilanları

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıAskerlik hizmetini tamamlamış En az ilköğretim mezunu En az 3 yıl tır tecribesi olan Konteyner işini bilen Gerekli SRC belgeleri bulunan (2 ve 4) Psikoteknik belgesi olan E sınıfı sürücü belgesi olan Liman içinde vardiyalı çalışabilecek Herhangi bir sicil kaydı ve sağlık problemi olmayan İzmir de ikamet eden

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: tır şöförü, tır şöförü iş ilanları

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Şoför

 • Feneriumİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir, Antalya 26 Aralık 2016

  İş AçıklamasıTürkiye'nin dört bir yanında, ulaşamadığımız nokta kalmaması adına taraftarlarımıza hizmet veren Fenerium Tırları (Mobil Mağaza) için, seyahat engeli olmayan, Bay satış danışmanları alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Fenerbahçe'li olma ayrıcalığını hissedecek ve taraftarlarımıza hissettirecek, Dinamik ve esnek çalışma saatlerine uygun, seyahat ve konaklama engeli bulunmayan, Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, dış görünümüne özen gösteren, 25 yaşını aşmamış, Askerlik görevini tamamlamış yada en az 2 yıl tecilli olmaları gerekmektedir.

  Aranan Kelimeler: tır şöförü, tır şöförü iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Adecco İzmirİzmir 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.  Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için "Makam Şoförü" arayışımız bulunmaktadır; Lise ve dengi okullardan mezun, Dinamik ve dış görünümüne özen gösteren, Kurumsal şirketlerde şoförlük deneyimi bulunan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen E sınıfı ehliyet sahibi, SRC Belgesi olan, Psikoteknik belgeleri olan Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: tır şöförü, tır şöförü iş ilanları

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip ‘’ MAKAM ŞOFÖRÜ ‘’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu B sınıfı sürücü belgesine sahip Makam şoförlüğü pozisyonunda deneyimli ve en az 5 yıl Mercedes kullanım tecrübesi olan 35-50 yaş arası Dış görünüşüne önem veren, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, sabırlı, iletişim becerisi güçlü Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Seyahat engeli olmayan Askerlik hizmetini tamamlamış Referans verebilecek Yaz aylarında İZMİR ÇEŞMEDE İKAMET EDEN veya EDEBİLECEK OLAN.

  Aranan Kelimeler: tır şöförü, tır şöförü iş ilanları

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Şoför, Makam Şoförü

 • İş Açıklaması30 - 35 yaşlarında Lise mezunu Özel Şoförlük, Makam Şoförlüğü konusuna tecrübeli, izmir' de ikamet eden ve İzmir' i bilen Referans verebilecek, Erkek makam şoförü

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: tır şöförü, tır şöförü iş ilanları

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Makam Şoförü

 • Güres Group A.Ş.İzmir, Manisa 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıYönetim kurulu için özel şoförlük görevini yerine getirecektir.

  Aranan NiteliklerMakam Şoförlüğünde ; En az 5 yıl deneyimi olan, Şehirlerarası trafikte ve lüks araç kullanımında tecrübe sahibi, Diksiyonu düzgün, prezantabl, kişilik sahibi, Kişisel bakımına özen gösteren, Sigara kullanmayan, İzmir ilinde ikamet eden, (Alsancak - Balçova istikametinde) Askerlik görevini tamamlamış, 25-40 yaş arası esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak , Bay adaylar değerlendirilecektir.

  Aranan Kelimeler: tır şöförü, tır şöförü iş ilanları

  Sektör: Gıda, Yumurtacılık/Tavukçuluk, Diğer

  Pozisyon: Makam Şoförü

 • İş AçıklamasıBuca Amerikan Kültür Dil Okulu temsilciliğine SERVİS ŞÖFÖRÜ alınacaktır

  Aranan Nitelikler    - E SINIFI EHLİYETİ OLAN , SRC PSİKOTEKNİK BELGELERİ OLAN (20+1 KİŞİLİK SERVİS KULLANACAK)   - BUCA DA İKAMET EDEN   - ÇOCUKLARLA İLETİŞİM KURABİLEN   - SABIRLI , ANLAYIŞLI   - EN AZ 3 YIL SERVİS SOFORLUĞU TECRUBESİ OLAN   - EKİP ÇALIŞMASINA UYUM SAĞLAYABİLECEK   - TAM ZAMANLI ÇALIŞABİLECEK   - GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN   - VERİLEN SORUMLULUKLARI YERİNE GETİREBİLECEK SERVİS ŞOFÖRU ARAMAKTAYIZ...

  Aranan Kelimeler: tır şöförü, tır şöförü iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Görevli

 • İş AçıklamasıAmerikan Kültür Anaokulları NARLIDERE İSTİHKAM temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; ŞÖFÖR alınacaktır.  

  Aranan NiteliklerAranan Nitelikler Askerliğini yapmış, Hizmet kalitesine önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan,  25-30 yaşları arasında olan

  Aranan Kelimeler: tır şöförü, tır şöförü iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Görevli

İş Habercisi - tır şöförü için İzmir İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?