Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

tır şöförü için İzmir İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
tır şöförü
 • İş AçıklamasıMüşterimiz olan APM Terminalleri’nin İzmir Aliağa’daki konteyner limanı yatırımı için farklı mavi yaka (vinç operatörleri, liman operasyon elemanları, liman işçileri vb.) pozisyonlarında işe alımlar gerçekleşecektir. APM Terminals, Danimarkalı A.P. Moller-Maersk Grubu bünyesinde yer alan terminal operatörü şirketidir. 60'dan fazla ülkede yer alan limanları, 20,000'in üzerinde çalışanı ve konteyner liman operasyonlarındaki güçlü deneyimi ile hizmet vermeye tutkun olan büyük bir ailenin parçası olmaya hazırsanız, siz de başvurunuzu bize ulaştırın! İzmir’in en büyük konteyner terminali olması planlanan APM İzmir Terminali, son nesil gemilere hizmet vererek deniz taşımacılığının bölgedeki ölçeğinin artmasına da katkıda bulunacaktır. Bu yatırımda çalışmak üzere başvuracak adaylarımıza; Yüksek iş güvenliği standartlarını hedefleyen güvenli bir çalışma ortamı, Uluslararası, köklü geçmişi olan kurumsal bir şirket kültüründe kariyer fırsatı, Teknik ve operasyonel alanlarda sağlanacak mesleki eğitimlerle kendinizi geliştirme fırsatı vaat ediyoruz.

  Aranan Niteliklerİzmir'de ( Bornova, Bayraklı, Karşıyaka, Çiğli, Menemen, Aliağa, Bergama) ikamet eden veya edebilecek olan, D sınıfı ehliyete sahip, 22-40 yaşları arasında, İlköğretim, lise veya MYO mezunu, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.

  Aranan Kelimeler: tır şöförü, tır şöförü iş ilanları

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Şoför

 • Arkas Lojistik A.Ş.İstanbul Avrupa, Bursa, İzmir 8 Kasım 2016

  İş Açıklaması

  Aranan NiteliklerTır şoförlüğünde en az 3 yıl tecrübeli, Tercihen konteyner taşımacılığı yapmış, D sınıfı ehliyeti olan, SRC 3 / 4 ve psikoteknik belgelerine sahip, İstanbul Avrupa yakası, İzmir ve Bursa Gemlik'te ikamet eden.

  Aranan Kelimeler: tır şöförü, tır şöförü iş ilanları

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Şoför

 • Feneriumİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir, Antalya 6 Mart 2017

  İş AçıklamasıTürkiye'nin dört bir yanında, ulaşamadığımız nokta kalmaması adına taraftarlarımıza hizmet veren Fenerium Tırları (Mobil Mağaza) için, seyahat engeli olmayan, Bay satış danışmanları alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Fenerbahçe'li olma ayrıcalığını hissedecek ve taraftarlarımıza hissettirecek, Dinamik ve esnek çalışma saatlerine uygun, seyahat ve konaklama engeli bulunmayan, Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, dış görünümüne özen gösteren, 25 yaşını aşmamış, Askerlik görevini tamamlamış yada en az 2 yıl tecilli olmaları gerekmektedir.

  Aranan Kelimeler: tır şöförü, tır şöförü iş ilanları

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Güres Group A.Ş.İzmir 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıYönetim kurulu için özel şoförlük görevini yerine getirecektir.

  Aranan NiteliklerMakam Şoförlüğünde ; En az 5 yıl deneyimi olan, Şehirlerarası trafikte ve lüks araç kullanımında tecrübe sahibi, Diksiyonu düzgün, prezantabl, kişilik sahibi, Kişisel bakımına özen gösteren, Sigara kullanmayan, İzmir ilinde ikamet eden, (Alsancak - Balçova istikametinde) Askerlik görevini tamamlamış, 25-40 yaş arası esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak , Bay adaylar değerlendirilecektir.

  Aranan Kelimeler: tır şöförü, tır şöförü iş ilanları

  Sektör: Gıda, Yumurtacılık/Tavukçuluk, Diğer

  Pozisyon: Makam Şoförü

 • Ege Ulaşımİzmir 19 Mayıs 2017

  İş Açıklaması*İzmir şehir içinde kurye ile beraber malzemelerin dağıtılması ve toplanması

  Aranan Nitelikler*SRC 3,SRC4,SRC5 belgelerinden birine sahip olan, *Psikoteknik sahibi, *Bornova,Karşıyaka,Çiğli,Karabağlar,Buca da ikamet eden *Deneyimli Kamyon şoförleri aramaktayız

  Aranan Kelimeler: tır şöförü, tır şöförü iş ilanları

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Şoför

 • Sertel LojistikDenizli, İzmir, Manisa, Balıkesir, Uşak, Aydın, Afyon 7 Mayıs 2017

  İş Açıklaması* Ege Bölgesinde ikamet eden/edebilecek, * En az ilkokulu mezunu, * Bay (askerliğini yapmış), * Ekip çalışmasına yatkın, * İletişim becerileri yüksek, * Öğrenime ve yeniliklere açık olan, Silobas Şoförleri arıyoruz.

  Aranan Nitelikler* Tercihen Ağır Vasıta Şoförlüğü konusunda en az 3 yıl deneyimi olan, * Silobas Kamyon, Tır araçları kullanımında tecrübeli * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.

  Aranan Kelimeler: tır şöförü, tır şöförü iş ilanları

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Şoför

 • Adecco İzmirİzmir 2 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.  Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için "Makam Şoförü" arayışımız bulunmaktadır; Lise ve dengi okullardan mezun, Dinamik ve dış görünümüne özen gösteren, Kurumsal şirketlerde şoförlük deneyimi bulunan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen E sınıfı ehliyet sahibi, SRC Belgesi olan, Psikoteknik belgeleri olan Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler

  Aranan Kelimeler: tır şöförü, tır şöförü iş ilanları

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıAmerikan Kültür Anaokulları NARLIDERE İSTİHKAM temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; ŞÖFÖR alınacaktır.  

  Aranan NiteliklerAranan Nitelikler Askerliğini yapmış, Hizmet kalitesine önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan,  25-30 yaşları arasında olan

  Aranan Kelimeler: tır şöförü, tır şöförü iş ilanları

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Görevli

İş Habercisi - tır şöförü için İzmir İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?