İzmir, Komi İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Komi
 • İş Açıklaması Bisquitte KOMŞU KAHVE Alsancak Kıbrıs Şehitleri'nde yeni açılan Bisquitte'in kardeş markası KOMŞU KAHVE'de görevlendirilmek ve yetiştirilmek üzere bizim gibi mutlu olmayı ve mutlu etmeyi seven takım arkadaşları arıyoruz ! Güler yüzlü, empati kurabilen Hızlı, dinamik, anlayışlı olabilen Hizmet bilincinde ve müşteri odaklı Mesleki ve kişisel gelişime açık Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen İşinde titiz, pratik ve işine aşık Ekip ve takım çalışmasına uyum sağlayabilen Komşu Kahve kültürünü ve markasını sahiplenecek BAR  ve SERVİS takım arkadaşları arıyoruz. Mutluluğa göz kırpmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin...  

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda, Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık

  Pozisyon: Eleman, Komi, Garson, Barista

 • Komi NEILSON HOLIDAYS İzmir Bugün

  İş Açıklaması İzmir- Foça' da bulunan yabancı sermayeli 4 yıldızlı işletmemizde istihdam edilmek üzere

  Aranan Nitelikler Dış görünümüne özen gösteren Temel düzeyde İngilizce bilen Sosyal ilişkileri kuvvetli Ekip çalışmasına uyumlu Tesiste konaklayacak

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Komi

 • İş Açıklaması Alsancak'ta bulunan Cafemizde görevlendirilmek üzere deneyimli bay & bayan servis elemanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Servis konusunda en az 2 yıl deneyimi bulunan  Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Öğrenmeye ve gelisime açık, Takım çalışmasına yatkın, Hijyene ve kişisel bakıma önem veren  Güler yüzlü, Işletmenin etik kurallarına uyan  Vardiyalı çalışabilecek, Bay/bayan  çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Eleman, Komi, Garson

 • İş Açıklaması Restaurant ve Cafe işletmelerimizin servis bölümünde  görevlendirilmek üzere tam zamanlı Garson ve Komi iş arkadaşları arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler Servis konusunda deneyimli, hareketli ve tempolu çalışmayı seven, prezentbl.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Garson, Komi

 • Servis Elemanı Kahve Durağı İzmir 28 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Setaş Sistem Bilişim Ltd. Şti. bünyesinde bulunan İzmir’in prestijli mekanlarında, en iyi şekilde hazırlanan yiyecek ve içeceklerimizi güler yüzlü hizmetleriyle misafirlerimize sunacak "SERVİS ELEMANLARI" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 18 yaşından büyük İletişim gücü yüksek ve sorumluluk sahibi Displinli ve takım çalışmasına yatkın İnsan ilişkileri kuvvetli Kişisel hijyen kurallarına özen gösteren Güler yüzlü ve müşteri memnuniyetini öncelikli gören Bay ve bayan Servis Elemanları aranmaktadır.  

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Garson, Komi, Şef Garson

 • Garson Kaffa Keyf İzmir Bugün

  İş Açıklaması Restaurant ve Cafe sektöründe uzman bir ekiple tasarlanan ‘ KaffaKeyf- Cafe Restaurant ‘  Konak Vapur İskelesi üzerinde kapılarını açtı. İnsan ilişkilerinden keyif alan, işinin ehli, birlikte yol alabileceğimiz İş Arkadaşları ( GARSON – KOMİ  ) arıyoruz. .

  Aranan Nitelikler Mesleki tecrübeye ve iş disiplinine sahip, İnsan ilişkileri – İletişim becerisi güçlü, Müşteri memnuniyeti odaklı, Ekibindeki kişilerle uyum içinde çalışacak, Kişisel görünümüne özen gösteren, Bay- Bayan.

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Komi, Garson

 • İş Açıklaması Bisquitte Bornova, Bostanlı, Kordon, Buca, Optimum ve Manisa Magnesia şubelerimizde görevlendirilmek ve yetiştirilmek üzere bizim gibi mutlu olmayı ve mutlu etmeyi seven takım arkadaşları arıyoruz ! Son yılların en çok konuşulan markasının bir parçası olmak ister misiniz ? Dünya mutfaklarının karma lezzetlerinden oluşan bir çok yaratıcı tadı sunmak için yola çıktık.   Güler yüzlü, empati kurabilen Hızlı, dinamik, anlayışlı olabilen Hizmet bilincinde ve müşteri odaklı Mesleki ve kişisel gelişime açık Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen İşinde titiz, pratik ve işine aşık Ekip ve takım çalışmasına uyum sağlayabilen Bisquitte kültürünü ve markasını sahiplenecek BAR, SERVİS ve MUTFAK için takım arkadaşları arıyoruz. İyi bir yemek, doymaktan öte, ruhumuzu besleyen sırlara sahiptir. Bisquitte, sırlarını paylaşmayı sever. Bisquitte’nin sırlarına sizin de ortak olmanızı istiyoruz. Siz de mutluluğa göz kırpmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin...  

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda, Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık

  Pozisyon: Eleman, Ahçı/Aşçı, Komi, Garson, Barista

 • Servis Elemanı AĞAM BAKLAVALARI İzmir 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Ağam Baklavaları Alsancak şubemizde görevlendirilmek üzere SERVİS ELEMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen cafe tecrübesi bulunan, Dış görünümüne özen gösteren,Güleryüzlü Müşteri ilişkileri kuvvetli iyi servis yapabilen Pratik Hijyen konusunda duyarlı Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak BAY-BAYAN SERVİS ELEMANI  

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Komi, Garson

 • Garson/Komi Reyhan Pastanesi İzmir 10 Mayıs 2016

  İş Açıklaması   İZMİR' DEKİ PASTANELERİMİZ' DE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, ''GARSON, KOMİ'' ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR.  

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Garson, Komi

 • İş Açıklaması Yeni açılacak olan İzmir Lider Centrio Mado Şubemizde çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Restaurant Cafe sektöründe çalışmış veya bu sektöre girmek isteyen, Kişisel bakımına ve dış görüntüsüne önem veren, Esnek çalışma saatlerine ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Aşçı,aşçı yrd,garson,komi,barista,bulaşıkçı,fırın,kasiyer,tezgah bölümleri için çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Komi, Garson, Barista, Tezgahtar

İş Habercisi - İzmir, Komi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?