İzmir İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
 • İş Açıklaması İŞ TANIMI Satış hedeflerini gerçekleştirmek için kendi sorumluluk alanındaki tüm faaliyetleri planlamak, Satış takımındaki tüm ekiplerin yönetiminden ve geliştirilmesinden sorumlu olmak, Müşteri memnuniyetinin %100 seviyesinde sürekliliğini sağlamak, Satış hacmini ve verimliliğini arttıracak yeni satış stratejileri geliştirmek ve faaliyetlerini bu doğrultuda organize etmek, Satış ekibini etkin şekilde yönetmek; ekibin motivasyonunu en üst seviyede tutmak, ekibe hedef vermek ve hedeflerin gerçekleştirilmesine katkı sağlamak, Ekibin satış performanslarını yakından izlemek, analiz yapmak ve raporlamak, Yeni satış kanalları oluşturmak amacıyla tüm pazarlama faaliyetlerini planlamak ve etkin şekilde uygulamak.

  Aranan Nitelikler İLAÇ VE KOZMETİK SEKTÖRÜNDE 25 YILLIK TECRÜBEYE SAHİP ŞİRKETİMİZİN İZMİR İLİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE SATIŞ MÜDÜRÜ POZİSYONUNDA GÖREV ALACAK YÖNETİCİ ARAMAKTAYIZ, Tercihen Üniversite Mezunu, Kozmetik ve Gıda satışında en az 10 deneyimli derinlemesine bilgi ve tecrübe sahibi, piyasadaki gelişmeleri yakından takip eden ve bilgilerini güncelleyen, Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Araştırmayı seven, girişimci, pozitif ve yeniliklere açık, İnsan ilişkileri kuvvetli, ikna ve temsil yeteneği olan, Disiplinli, sorumluluk sahibi ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği gelişmiş, Organizasyon ve planlama becerisi yüksek, Takip ve raporlama becerisine sahip, Microsoft Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Aktif araç kullanabilen, Kendi müşteri portföyü olan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bölgesel dağıtım depoları ile ilişkileri kuvvetli,

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda BOYA KORUMA USTASI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Meguiar’s yetkili bayisinde çalışmak üzere; Oto koruma sistemleri alanında minimum 5 yıl deneyimli, İzmir’de ikamet eden 40 yaşını aşmamış. Ekip çalışmasına yatkın Motivasyonu yüksek, yaptığı işi önemseyen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Bay

 • Kasap
  Pehlivanoğlu Şirketler…
  İzmir, Balıkesir, Manisa 18 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Kasap aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Temizlik ve hijyen kuralları konusunda titiz, Pratik,güler yüzlü Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerliğini tamamlamış İletişimi ,insan ilişkileri ve ikna kabiliyeti kuvvetli Müşteri memnuniyeti odaklı, Erkek adaylar alınacaktır.

 • Reyon Görevlisi
  Pehlivanoğlu Şirketler…
  İzmir, Manisa 18 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Mağazalarımızda raf düzenleme işlemlerinde görev yapmak üzere firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Reyon Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, Güler yüzlü, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Yetiştirilmek üzere, 30 yaşını aşmamış, Bay çalışma arkadaşarı arıyoruz.

 • Kasiyer
  Pehlivanoğlu Şirketler…
  İzmir, Manisa 18 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Kasa işlemlerinde aktif olarak çalışacak, gerektiğinde raf düzenlemeye destek verecek, yetiştirilmek üzere aşağıda belirtilen nitelikler de Kasiyer aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * İzmir merkezde ikamet eden * 18-25 yaşları arasında, * En az lise mezunu, * Sabırlı, güler yüzlü, * Dış görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün, * Mağazacılık ve perakende sektöründe kariyer hedefi olan, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Takım çalışmasına yatkın Bayan kasiyer alınacaktır. (fotoğraflı başvurular değerlendirmeye alınacaktır)

 • İş Açıklaması Merkezi Torbalı Pancar' da bulunan şirket merkezimizde mal kabul biriminde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler - Tercihen ürün ve depo yönetimi konusunda deneyimli, - Ön Lisans veya üniversite mezunu, - Takım çalışmasına yatkın, - Askerlikle ilişiği olmayan, - Dikkatli ve özenli çalışan bay çalışma arkadaşları arıyoruz

 • İş Açıklaması - Büyük çapta faaliyet göstermekte olan şirketimizin ÖN Muhasebe departmanında görev alacak çalışma arkadaşları aramaktayız..

  Aranan Nitelikler ** ** Tercihen netsıs programı bilen, ** Ticaret lisesi mezunu,Tercihen Ön lisans mezunu **Askerliğini yapmış, ** ** Bay-çalışma arkadaşları alınacaktır

 • İş Açıklaması Şirket merkezine bağlı olarak mağazanın genel işleyişinden sorumlu olunacaktır.

  Aranan Nitelikler *23-35 yaşları arasında, *Mağazacılık ve perakende sektöründe kariyer hedefi olan, * Lisans mezunu, * Sabırlı, güler yüzlü, * Dış görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün, *Gerektiğinde ikamet değiştirebilecek, *Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma ortamına uyabilecek, *Takım çalışmasına yatkın, *Office programlarını kullanabilen, *Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan *İzmir -merkez ilçelerde ikamet eden adaylar alınacaktır.

 • İş Açıklaması Depo giriş ve çıkış, sevkiyat, mal kabul ve stok takibi, sayım gibi işlemlerden sorumlu olacaktır. Buna göre firmamızda görevlendirilmek üzere "Bay Sevkiyat ve Depo Sorumlusu" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Firma deposunda ürün giriş ve çıkışların kayıt ve kontrolü, Lojistik operasyonundan sorumlu olacak Depo, lojistik ve stok yönetiminde deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, office programlarına hakim NETSİS kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış Tercihen Bornova- torbalı yol güzergahında ikamet eden (servis güzergahı) Esnek çalışma saatlerine yoğun tempoya uyum sağlayabilecek, Dikkatli, titiz, çözüm üretebilen ve analitik düşünebilen, planlama, analiz ve raporlama konularında yetkinliği olan, En az Lise veya dengi MYO mezunu, 35 yaşını aşmamış, Daha önce benzeri işlerde çalışmış NOT:İşyerimizde, servis, Yemek, Sigorta, Mesai verilmektedir.

 • Muhasebe
  Zigavus
  İzmir 18 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Şirketmiz ZİGAVUS PHARMA A.Ş. bünyesinde çalışacak "MUHASEBE" elemanı alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Genel muhasebe bilgisi olan NETSİS muhasebe programına hakim Stok, cari, fatura ve personel işlerimde deneyimli Depo hareketlerinde tecrübeli En az MYO mezunu En az 2 yıl tecrübeli İzmir'de ikamet eden Bayan

 • Optik Deneyimli Satış Danışmanları ve Optisyenler
  Elegance Optik Shops
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir 18 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Genel Nitelikler Optik Perakende/Mağazacılık alanında faaliyet gösteren, firmamızın Türkiye genelinde'ki mağazalarında görev alacak, aşağıdaki özelliklere sahip optik deneyimli satış danışmanları arıyoruz: İş tanımı Müşterileri güleryüzle karşılayacak, Ürünler hakkında doğru bilgileri verecek, Müşterilere ihtiyaç duydukları tüm konularda yardımcı olacak takım arkadaşları arıyoruz. Not: Uygun görülen tüm adaylar, işe başladıktan sonra kendileri için Eos Elenance Optik bünyesinde hazırlanan eğitim programlarına katılacaktır.

  Aranan Nitelikler Minimum 1 yıl optik deneyimi (Satış danışmanı ) M.Y.O Mezunu (Optisyenler için) İkna ve iletişim gücü yüksek Problem çözme kabiliyetine sahip, takım çalışmasına yatkın Müşteri odaklı, presentable Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

 • İş Açıklaması Yeni açılacak cerrahi tıp merkezinde görevlendirilmek üzere;"Kadın Hastalıkları Ve Doğum" uzmanı aramaktayız. Kurumumuzda SGK anlaşması olmayacaktır.

  Aranan Nitelikler Tıp doktoru ve "Kadın Hastalıkları ve Doğum" alanında uzmanlığını yapmış, Branşındaki bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Alanında güncel yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, Cerrahi müdahale bilgi ve becerisi yüksek, Hasta memnuniyetine önem veren, Tam zamanlı çalışabilecek.

 • Uzman Diş Hekimi
  Park Poliklinik
  İzmir 18 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Yeni açılacak cerrahi tıp merkezinde görevlendirilmek üzere;"Uzman Diş Hekimi" aramaktayız. Kurumumuzda SGK anlaşması olmayacaktır.

  Aranan Nitelikler Ortodonti, Ağız ve Çene Cerrahisi, Diş hekimleri aramaktayız. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Branşı ile bilimsel gelişmeleri takip eden Tam zamanlı görev yapabilecek Hasta memnuniyeti odaklı Minumum 5 yıl tecübeli İmplant tecrübesi olan.

 • Pratisyen Hekim
  Park Poliklinik
  İzmir 18 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Yeni açılacak cerrahi tıp merkezi acil servisinde görevlendirilmek üzere "Pratisyen Hekim" aramaktayız. Kurumumuzda SGK anlaşması olmayacaktır.

  Aranan Nitelikler Tıp doktoru, tercihen acil deneyimli, Bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Alanında güncel yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, Hasta memnuniyetine önem veren, Tam zamanlı çalışabilecek. Nöbet tutabilecek.

 • İş Açıklaması Şirketimizin Bornova-Işıkkent ofisinde çalışmak üzere E-Ticaret Veri Giriş Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler • Veri girişi konusunda deneyimli veya e-ticaret alanında kendini geliştirmek isteyen, • En az lise, tercihen MYO veya fakülte mezunu, • Microsoft Ofis programlarına hakim, • Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi bulunmayan, • Uzun süreli çalışmayı düşünen, • Sorumluluk sahibi, uyumlu, • Dikkati yüksek, takip yeteneği gelişmiş, • İletişim becerisi yüksek ve problem çözme becerisine sahip,

 • İş Açıklaması Işıkkent ofisimizde yer alan Satış Sonrası Hizmetler departmanında görevlendirilmek üzere Müşteri Hizmetleri Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Call Center alanında tecrübeli, Microsoft Office uygulamalarına hakim, İkna yeteneği gelişmiş, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, İletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Diksiyonu Düzgün,

 • İş Açıklaması Renkler Makine ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Ltd. Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 300 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Manisa Fabrikamız bünyesinde Renkler Makine ile çalışacak Proje Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. Proje mühendisi Renkler Makine bünyesinde aşağıdaki amaçlar için çalışacaktır; Müşterilerden gelen taleplerin karşılanabilmesi için gereken teknik yeterlilik ve proje süreçlerini yürütmek, Numune, önseri üretimlerinin sürece uygun şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak, dökümantasyon sürecini (PPAP-PPEP) yürütmek. Üretim sürecinde sıkıntı yaşanan durumlarda iyileştirici ve geliştirici faaliyetlerin tasarlanması ve gerçekleştirilmesi sürecini yürütmek. Müşteri ziyaretlerinde ve denetimlerde yöneticisi ile birlikte bölümünü ve sürecini temsil etmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen sac-metal parça imalatı yapan üretim firmalarında proje ve üretim ile ilgili bölümlerde deneyim sahibi, AutoCAD ve Solidworks(sheet metal modülü başta olmak üzere) programlarını etkin kullanabilen, MS Office programlarına hâkim, Analitik düşünebilen, çözüm üretebilen, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, temsil yeteneği olan, Seyahat engeli olmayan, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Manisa veya İzmir’de ikamet eden.

 • İş Açıklaması Renkler Makina ,as an electro-mechanical, White goods and automative sektor’s metal parts supplier, settled up totally 20000 m2 area with approximately 350 employees, and certified TS 16949 Automotive Quality Managament System Standart and ISO 9001-14001, Ohsas 18001 Standarts In Renkler Makina, the employees of all levels, determined by employees and also shared vision and mission of the business development strategy, establishing a participatory way, comes from the adoption and execution. Renkler that employees and all stakeholders is highly motivated under the same roof, technical and personal development training programs and density, is the precedent shown to be highly foremost achievement and motivation appreciated by the being and monitored in the industry, employees, customers, suppliers, NGOs. In accordance with this understanding, we are looking for a team member in our team as a Quality Control Chief in Kemalpaşa Factory. Realize all quality control processes, manage teams in labratory and production environments. Take preventive measures to improve product quality. Follow up all quality problems at production line and at customer, prepare action plans and realize those plans in agreed time scale. Via regular auditing of suppliers, to help form supplier base in line with company objectives. Plan and apply activities of APQP, PPAP, 8D, SPC. To establish and continually develope quality systems, ISO/TS 16949, ISO 9001- 14001, OHSAS 18001 Manage all auditing activites both internal and external. Plan and manage necessary actions as a follow up to audits.

  Aranan Nitelikler Graduated from Engineering Faculties (preferably Mechanical Engineering). Minimum five years Quality Control System’s experiences in Automotive or electromechanical Industry Must be fluent in English. Detailed and operational knowledge of ISO/TS 16949, ISO 9001-14001, OHSAS 18001 standards and applications. Continuious improvement focus is absolute must. Certified and experienced for internal and external auditing. Experience and knowledge in APQP, PPAP, 8D, SPC is necessary. Knowledgable and experienced in Process and Design FMEA applications. Good Command of MS Office applications. Good communication skills, ability to perform team work, Analytical thinker and able to resolve problems No travel restrictions, domestic and international.

 • İş Açıklaması Renkler Makina ve Yedek Parça Sanayi ve Anonim Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makina, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 300 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makina ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Kemalpaşa Fabrikamız bünyesinde Bakım-Onarım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır. Pozisyonun Gerektirdiği Kriterler: Bakım-Onarım Teknisyeni Renkler Makine Mühendislik Müdürlüğü bünyesinde, Planlı ve kestirimci bakımların gerçekleştirilmesi, Arıza durumlarında onarım çalışmalarının yürütülmesi, Arıza ve duruşların yaşanmaması için alınacak önlemler ve yapılacak işler konusunda destek ve iyileştirme faaliyetlerinin yürütülmesinden sorumludur.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi ve dengi okulların ilgili teknik bölümlerinden mezun, Benzer işkolunda bakım onarım tecrübesi olan, Makine elektriği ve mekaniği konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Tercihen hidrolik ve pnömatik sistemler konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Tercihen otomasyon ve kumanda bilgisine sahip, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerliğini yapmış, İzmir’de ikamet eden, Bay.

 • İş Açıklaması Renkler Makina ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 300 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Renkler Makine ile çalışacak Kalıp Tasarım Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Kalıp Tasarım Uzmanı Renkler Makina bünyesinde aşağıdaki amaçlar için çalışacaktır; Müşteri istekleri doğrultusunda üretilecek parçalara ait kalıp, aparat ve ekipmanların tasarımını etkin şekilde gerçekleştirmek. Tasarımı biterek üretimi başlayacak kalıpların üretim planını yapmak ve üretim sürecini takip ederek planlanan zaman içerisinde bitirilmesini ve kullanılır hale getirilmesini sağlamak, numune üretim sürecine bu konuda destek olmak. Kalıpların seri imalattaki kullanımları sırasında ortaya çıkan arıza, problemler ve revizyon ihtiyaçları için çözümler üreterek gerekli iyileştirme ve/veya revizyon işlemlerinin yapılmasını/yaptırılmasını sağlamak Süreçler içerisinde ihtiyaç duyulduğu zamanlarda uzman olduğu konu ile ilgili teknik destek sağlamak.

  Aranan Nitelikler Konusu ile ilgili (tercihen yüksekokul ve üniversite düzeyinde) mesleki eğitim almış, Sac-metal parça imalatı yapan üretim firmalarında kesme, bükme, sıvama ve adımlı kalıplarının dizaynlarında deneyim sahibi, 3 boyutlu dizayn programlarından en az birini iyi düzeyde kullanabilen (Solidworks, Unigraphıcs, Catia, Proengineer, Visicad, vb.). MS Office programlarına hâkim, Analitik düşünebilen, çözüm üretebilen, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, temsil yeteneği olan, Seyahat engeli olmayan, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden.

 • İş Açıklaması Renkler Makina ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makina, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 300 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Kemalpaşa Fabrikamız bünyesinde bizimle çalışacak “Satınalma Mühendisi” arayışımız bulunmaktadır. Satınalma Mühendisi Renkler Makina A.Ş. Ticaret Müdürlüğü bünyesinde aşağıdaki konularla ilgili çalışacaktır; Şirketin satınalma stratejileri ışığında istenilen spesifikasyonlarda ve belirlenen teslim zamanı içerisinde piyasa koşulları dahilinde en ekonomik ( toplam maliyeti en düşük olacak şekilde ) direkt ve endirekt mal ve hizmet satınalma faaliyetlerini yerine getirmek. Piyasa analizlerini geçekleştirmek, yöneticisinin istediği aralıklarla raporlama ve öngörü çalışmalarında bulunmak. Tedarikçi geliştirme süreci çalışmalarına destek vermek. Proje Yönetimi sürecinde satınalma bölümü olarak destek vermek.

  Aranan Nitelikler Tercihen Makina, Malzeme ve Metalurji Mühendisliği bölümlerinden mezun, Sac ve metal sektöründe üretim yapan firmalarda teknik satınalma süreçleri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Yazılı ve sözlü ortamda İngilizce'yi akıcı kullanabilen, Netsis ve benzeri sistem yönetim programını kullanabilen, MS Ofis programlarını etkin kullanabilen, ISO 9001 - TS 16949 Kalite Yönetim Sistemi konusunda bilgili, tercihen iç denetçilik belgesine sahip, Takipçi, düzenli, sorumluluk sahibi ve çözüm ve sonuç odaklı, Analiz ve raporlama konularında yetkin, Tedarikçi geliştirme süreçleri ile ilgili bilgi ve deneyim sahibi, Yazılı ve sözlü olarak etkin iletişim kurma ve dinleme yeteneğine sahip, Sabırlı, titiz ve dikkatli, Yoğun iş temposuna ve yeniliklere kolayca ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden.

 • İş Açıklaması Renkler Makine ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Ltd. Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 300 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Kemalpaşa fabrikamız bünyesinde Renkler Makina ile çalışacak Planlama Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Planlama Uzmanı, Renkler Makina bünyesinde aşağıdaki amaçlar için çalışacaktır; *** Üretimin sürekliliği ve stok çevrim hızı hedefi doğrultusunda malzeme ihtiyaç planlama ve stok kontrol faaliyetlerini etkin olarak yürütmek. *** Müşteri siparişleri ve tahminleri doğrultusunda üretimi planlamak, bu çerçevede üretimin akışını izlemek, müşteri sevkiyatlarını planlamak ve yapılmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, İngilizce yazma ve konuşma becerisine sahip, Tercihen sac-metal parça imalatı yapan üretim firmalarında planlama departmanında deneyim sahibi, MS Office programlarına hâkim, Tercihen Netsis programının ilgili modüllerini kullanabilen, İşi ile ilgili hızlı ve çözüm odaklı karar verebilen, Analitik düşünebilen, çözüm üretebilen, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Diksiyonu düzgün, disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan, Seyahat engeli olmayan, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden.

 • İş Açıklaması Renkler Makine ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Ltd. Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 300 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Kemalpaşa fabrikamız bünyesinde Renkler Makina ile çalışacak Planlama Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. Planlama Mühendisi, Renkler Makina bünyesinde aşağıdaki amaçlar için çalışacaktır; *** Üretimin sürekliliği ve stok çevrim hızı hedefi doğrultusunda malzeme ihtiyaç planlama ve stok kontrol faaliyetlerini etkin olarak yürütmek. *** Müşteri siparişleri ve tahminleri doğrultusunda üretimi planlamak, bu çerçevede üretimin akışını izlemek, müşteri sevkiyatlarını planlamak ve yapılmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mühendislik fakültelerinin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, İngilizce yazma ve konuşma becerisine sahip, Tercihen sac-metal parça imalatı yapan üretim firmalarında planlama departmanında deneyim sahibi, MS Office programlarına hâkim, Tercihen Netsis programının ilgili modüllerini kullanabilen, İşi ile ilgili hızlı ve çözüm odaklı karar verebilen, Analitik düşünebilen, çözüm üretebilen, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Diksiyonu düzgün, disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan, Seyahat engeli olmayan, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden.

 • İş Açıklaması Renkler Makina ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 300 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Renkler Makina ile çalışacak Proses Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Konusu ile ilgili (tercihen yüksekokul ve üniversite düzeyinde tasarım eğitimi almış) Sac-metal parça imalatıiçin açınım ve tasarım yapabilme deneyimine sahip, 3 boyutlu dizayn programlarından en az birini iyi düzeyde kullanabilen (Layout çalışması yapabilen). MS Office programlarına hâkim, Analitik düşünebilen, çözüm üretebilen, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, temsil yeteneği olan, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar ve askerliğini tamamlamış. İzmir’de ikamet eden.

 • İş Açıklaması Ziraat Mühendisliği Bölümünden Mezun, Tarım işletmesi deneyimi olan, Aktif olarak özellikle Tıbbi ve Aromatik bitkilerin yetiştirilmesi konusunda deneyimli, Şirketimizin hammadde olarak kullandığı 100 kadar tıbbi ve aromatik bitkinin yetiştirilmesi noktasında çiftçiler ile organize olup sözleşmeli veya kendi sahalarımızda süreçleri takip edip hammadde ihtiyacımızın karşılanmasını organize edebilecek,

  Aranan Nitelikler Fidanlık ve sera çalışmaları konularında tecrübeli, Modern seraların işletmesinde veya benzer pozisyonda çalışmış, seraların ısıtma, sulama sistemleri konusunda deneyimli, İZMİR ’ de ikamet eden, Aktif olarak araç kullanan, Askerlikle ilişiği olmayan, İkili ilişkileri kuvvetli, Yönetim becerisi olan, Tam zamanlı, Bay,

 • İş Açıklaması İzmir Bornova-Özkanlar mağazamızda, en seçkin yemeklerimizi güler yüzlü hizmetleriyle misafirlerimize sunacak, işini seven, esnek çalışma saatlerine uyumlu, kişisel görünümüne özen gösteren, deneyimli servis elemanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan Müşteri taleplerini nazikçe ve güleryüzle karşılayan Takım çalışmasına yatkınSürekli gelişimi hedefleyen Kişisel görünümüne özen gösteren, Bayan takım arkadaşı alınacaktır.

 • İş Açıklaması Bayi Satış Sonrası Hizmetleri sorumluluğundaki Mercedes Benz Türk marka ürünlerin satış sonrası ve servisi, Servis teknik hizmetlerinin sevk ve idare edilmesinden sorumlu olacak, Atölye kapasitesinin organize edilmesi, Atölye ihtiyaçların karşılanmasında görev alınması, Müşteri memnuniyetinin en üst seviyeye taşınması, Tamir kalitesinin artırılmasında sorumlu olacacak "İzmir/Işıkkent" lokasyonumuz için *Atölye Şefi* aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Asgari Yüksek Okul Mezunu (Tercihen Otomotiv Bölümü), Mercedes-Benz Arıza Teşhis Teknisyeni Sertifikasına sahip, Otomotiv sektöründe benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren iş ortamına uyum sağlayabilecek, Sürücü belgesine sahip, Askerliğini tamamlamış, İnsan ilişkilerinde başarılı, MS Office programlarına hakim

 • İş Açıklaması Renkler Makine ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret AŞ. Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 300 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Kemalpaşa Fabrikamız bünyesinde Kalıphane bölümümüzde çalışacak CNC Tel Erozyon Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler · Tercihen Meslek Lisesi veya dengi mesleki eğitim veren okullardan mezun, · CNC Tel Erozyon Tezgahında deneyim sahibi (ayar, programlama, vb.) · Teknik resim okuyabilen, · Ölçüm aletlerini sorunsuz kullanabilen, · Askerliğini yapmış, · Vardiyalı çalışabilecek, · İzmir’de ikamet edebilecek, · Bay.

 • Cost Controller
  Firma Adı Gizli
  Türkiye Geneli 18 Ağustos 2015

  İş Açıklaması İskenderun'da bulunan pastane- cafe- bakery şubelerine sahip şirketimiz için "COST CONTROLLER" olarak görevlendirilmek üzere,aşağıdaki niteliklere sahip personel aramaktayız. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Cost Control alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Şirket içerisindeki tüm departmanların maliyetlerini çıkarabilecek ve raporlamasını gerçekleştirebilecek yetkinliği olan, Muhasebe maliyet fişini oluşturabilecek bilgiye ve donanıma dahip, Stok kartları ve reçete oluşturma sistemine hakim, Tüm demirbaş, envanter, v.s. kayıtlarını düzenli tutabilen, Reçete hazırlama, toplu organizasyon vb. gibi maliyetlerin ve satışların hesaplamalarını yapabilecek, Ay soyu sayımları ve sayım raporlamaları yapabilecek, Satınalma girdi fiyatlarının kontrolünü gerçekleştirebilen, Min. ve Max. Stok uygulamasını bilen, Operasyonel ve yatırım malzemelerinin kontrolünü ilgili periyotlarda düzenli olarak yapan,

  Aranan Nitelikler Universitelerin İktisat, İşletme, Maliye, İstatistik vb. bölümlerinden mezun, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Microsoft Office programlarına hakim ve iyi derecede excel bilgisi olan,

 • İş Açıklaması Lojistik birimimiz bünyesinde, Kargo, tedarikçi firmalar ve saha elemanlarından malzeme kabulu ve yine bu kişilere mal teslimatı yapmak Fatura-Malzeme kontrolünü yapmak

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Lisesi - yada asgari düz Lise mezunu Askerliğini tamamlamış Forklift kullanımı konusunda tecrübeli, Forklift ehliyeti olan, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Dürüst, çalışkan, dikkatli, sabırlı, takipçi, işi sahiplenen ve sorumluluk bilincinde olan bir kişiliğe sahip Diğer departman çalışanları ve çalışma arkadaşları ile seviyeli bir sosyal ilişki kurabilecek Fiziksel güç gerektiren durumlarda, çalışmasına engel hali bulunmayan (Malzeme boşaltma, yükleme, istifleme, etiketleme, vb) Sürücü ehliyeti ve Forklift ehliyeti olan, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek İzmir’in Bornova,Bayraklı, Karşıyaka ,Çiğli yerleşim yerlerinde ikamet eden Erkek " Depo Elamanı" arayışımız bulunmaktadır.

/
59
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İzmir İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?