İzmir İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
 • Gece Vardiya Mühendisi
  Örtaş Mühendislik
  Türkiye Geneli 18 Kasım 2015

  İş Açıklaması Merkezi avrupa yakasında olan şirketimizin İkitelli-TRİOS 2023 şantiyesinde görevlendirilmek üzere gece vardiya mühendisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin inşaat mühendisliği bölümünden mezun olmuş 1 yıl deneyimli Askerlik engeli bulunmayan, Takım çalışmasına uyum sağlayacak, Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun. Autocad ve oficce programlarını yeterli derecede kullanabilen. Şantiye yönetimi konusunda kendine güvenen ve azimli. B sınıfı ehliyete sahip. Firmamız geleceği adına yetiştirilmek üzere bay insaat mühendisleri alinacaktir

 • İş Açıklaması Demircan A.Ş.’ nin ana faaliyet konusu Elektrik iletim ve dağıtım tesisleridir. Kuruluşundan bu yana bir çok şehir ve köyde elektrik şebekesi ve enerji nakil hattı projesini başarıyla tamamlayarak sektöründe kendine saygın bir yer edinmiştir. 2006 yılında İnşaat sektörüne girme kararı alan Demircan A.Ş. bu sektörde kendisine müşterilerinin beklentisi doğrultusunda, doğayla uyumlu, modern, güvenli ve konforlu yapılar kazandırmayı amaç edinmiştir. Demircan A.Ş olarak; * Ordu İli AG-YG Elektrik Tesis Yapım İşleri'nde, görevlendirilmek üzere Elektrik/Elektrik Elektronik Mühendisleri arayışı içindeyiz.

  Aranan Nitelikler Şirket hedef politika ve stratejileri doğrultusunda; AG-YG elektrik dağıtım tesislerinde (36/0,4 kV dağıtım şebekesi ve 36 kV ENH) şantiye mühendisliği, proje uygulaması, hakediş düzenleme, metraj krokisi düzenleme, metraj tespiti ve durum tespit tutanakları düzenleme, keşif hazırlama, Geçici Kabul Tutanakları düzenleme ve onaya sunma, son durum projesi hazırlama işlerinde en az 2 yıl fiili iş tecrübesine sahip, alt yüklenici yönetimi, sözleşme yönetimi, projeye ait malzeme yönetimi yönetimi (sipariş, siparişin takibi malzeme takibi) tecrübesi olan ve sorumluluğundaki projelere ilişkin yönetim raporlaması yapabilecek, ORDU/FATSA'da ikamet edebilecek; Üniversitelerin Elektrik / Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Elektrik Dağıtım (AG-OG) alanında en az 2 yıl deneyimli, MS Office-Excel ve AutoCAD programlarını kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesi bulunan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Seyahat engeli olmayan, Yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek saha ve büro çalışmalarına yatkın Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Ekip çalışmasına ve iş birliğine yatkın, adayların başvuruları beklenmektedir

 • Bölge Sorumlusu
  Gerçek Kozmetik
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, Antalya, İzmir, Adana, Samsun 18 Kasım 2015

  İş Açıklaması Merkezi İstanbul Anadolu yakasında bulunan, Kozmetik Sektöründe faaliyet gösteren uluslararası markaların distribütörü olan firmamızda  SKİNCODE,URİAGE  dermokozmetik ürünlerinin eczane kanalı satış kadrosunda Türkiyenin değişik bölgelerinde( İzmir,Ankara,Adana,İstanbul Anadolu ve Avrupa,karadeniz) görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip Bölge Sorumluları aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler En az yüksekokul mezunu Askerlik görevini yapmış(erkek adaylar için) 35 yaşını aşmamış Aktif araç kullanan,seyahate engel hali bulunmayan En az iki yıl satış, tercihen kozmetik ve dermokozmetikte eczane kanalında farklı markalarda deneyimli İyi derecede bilgisayar kullanabilen Prezantabl,iletişimi güçlü Aranılan bölgelerde ikamet eden  

 • İş Açıklaması İzmir Çiğli AOSB de faaliyet gösteren, firmamızın bünyesinde kurulu Ar&Ge laboratuvarında görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip “Laboratuvar Teknisyeni” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya MYO Kimya, Petrokimya bölümlerinden mezun En az 1 yıllık Laboratuvar tecrübesine sahip (tercihen plastik sektöründe) ISO 17025 ve ISO 9001 sistemleri hakkında bilgi sahibi Laboratuvar ekipmanlarının sağlıklı çalışmasını sağlayabilecek teknik bilgi ve kabiliyete sahip, MS Office uygulamalarına hakim (Özellikle Excel ve Word) Sorumluluğundaki işlerin zamanında ve kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlayacak Kendine güvenen, kişisel gelişimine önem veren ve araştırmacı Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünme yetisi olan, sorumluluk sahibi ve disiplinli Erkek adaylar için, askerlik görevini tamamlamış Bornova, Karşıyaka, Çiğli bölgelerinde ikamet etmesi tercih sebebidir.  

 • İş Açıklaması Sektöründe lider firmamıza tecrübeli personel ve idari işler şefi alınacaktır . Tüm firma personeli puantaj sisteminin organizasyonu, takibi ve kontrolü, Mavi yaka işe alım, eğitim, performans değerlendirme süreçleri, Personel özlük işlemlerinin takip edilmesi, fazla mesai durumunun takibi, Personel giriş-çıkışlarının takip edilmesi, SGK kurumuna tüm bildirimlerin yapılması ve takibi, Güvenlik, yemek, sağlık, temizlik, personel taşıma hizmetlerinin sağlanması ve kontrolü, şirket araçlarının takibi Resmi kurum ve kuruluşlarla olan ilişkilerin yürütülmesi, ISO 9001 Çalışmaları ile ilgili gerekli takiplerin yapılması ve eğitim planlarının yapılarak , uygulanmasının takip edilmesi  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler, İşletme veya İktisat Fakültelerinden mezun, Personel işlemlerinin (özlük, sicil, puantaj, SSK işlemleri,bordro ve tahakkuk işlemleri)mevzuata uygun olarak gerçekleştirilmesi çalışmalarında en az 5 yıllık bilgi ve deneyim sahibi, İş kanunu SGK mevzuatına hakim, Personelin yemek, ulaşım, temizlik, güvenlik v.b. organizasyon konularında deneyimli, Organizasyonel ve yönetsel becerileri olan, Raporlama, analiz ve istatistikte tecrübeli MS Office programlarını ve Netsis Fusion ‘ı iyi derecede kullanan, Ehliyeti olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek, Tercihen İzmir’in Bornova,Bayraklı, Karşıyaka ,Çiğli yerleşim yerlerinde ikamet eden Takım arkadaşı aramaktayız.  

 • İş Açıklaması Sektöründe lider üretim firmamıza tecrübeli Kalite Kontrol Şefi alınacaktır .   Üretim faaliyetlerinin her aşamasını denetlemek, Ürünlerin kalite standartlarına uygun olarak üretilmesini ve geliştirilmesini sağlamak, Kalite  ile ilgili faaliyetler konusunda üst yönetime rapor sunmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ,Mühendislik bölümlerinden(Kimya,Endüstri vb) mezun, Kalite Kontrol uygulamaları konusunda en az 3 Yıl tecrübeli, Plastik – kompozit malzemelerle çalışmış, CTP ve laminasyon üretim teknikleri konusunda bilgi sahibi, Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip , Tercihen teknik resim okumayı bilen, çizim programlarını ve ölçüm cihaz / ekipmanlarını kullanabilir MS Office programlarını iyi derecede kullanan, Bayan adaylar tercih sebebi olup, Erkek adayların,Askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir. Tercihen İzmir’in Bornova,Bayraklı, Karşıyaka ,Çiğli yerleşim yerlerinde ikamet eden,Takım arkadaşı aramaktayız.

 • İş Açıklaması Günlük finansmanın organize edilmesi, Finansman raporlamalarının düzenli şekilde yapılması,(Günlük,haftalık,aylık,yıllık) Cari hesap ödemelerinin  düzenli olarak yapılmasının sağlanması, Tahsilatların takip edilmesi, Kredi faiz hesaplamalarının ve Vade farkı hesaplamalarının yapılması, Taahhütlerin takibi ve kapatılması, Nakit ödemelerin yapılması, Günlük finansman işlemlerinin muhasebe kayıtlarının atılması,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik,İstatistik,İktisat, İşletme bölümlerinden mezun, Konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Analitik düşünce yapısına sahip, Günlük finansman akışını sağlayabilecek, Haftalık,Aylık ve Yıllık nakit projeksiyonu yapabilecek, Yönetim raporlamalarını düzenli olarak hazırlayabilecek, İthalat ve İhracat finansman uygulamalarını bilen, Kredi enstrümanlarını ve uygulamalarını bilen  , Her türlü finansman işlemlerinin muhasebe kaydını atmaya vakıf, Netsis Fusion , MS Ofis (Excel, Word,..) programlarını iyi derecede kullanabilen, 35 yaşını aşmamış, Ehliyeti olan ve Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Tercihen İzmir’in Bornova,Bayraklı, Karşıyaka ,Çiğli yerleşim yerlerinde ikamet eden , Yazılı ve sözlü iletişimi, temsil yeteneği güçlü, dinamik ve sabırlı, dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, sorumluluk sahibi,  sonuç odaklı,detaylara önem veren, prezentabl, Takım arkadaşı aramaktayız.

 • Cnc Operatörü
  Firma Adı Gizli
  İzmir 18 Kasım 2015

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda CNC OPERATÖRÜ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Autocad bilen, Tercihen Meslek Lisesi mezunu, Tercihen daha önce CNC Router makinesinde çalışmış, 22 – 40 yaşları arasında , Askerliğini tamamlamış, Karşıyaka – Çiğli – Menemen ilçelerinde ikamet eden, Bay.

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda KALİTE KONTROL OPERATÖRÜ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Lisesi veya Lise mezunu , Kumpas, mikrometre vb. ölçü aletlerini ileri düzeyde kullanabilen, Teknik resim okuyabilen, Tercihen Plastik sektöründe tecrübesi bulunan, Düzenli, disiplinli, dikkatli  ve ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışabilecek, Karşıyaka, Çiğli, Bayraklı istikametinde ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış Erkek adaylar    

 • Diş Hekimi
  Medicana Diş Bahçelievler
  Türkiye Geneli 18 Kasım 2015

  İş Açıklaması "Bahçelievler MedicanaDiş Hastanesi"nde görevlendirilmek üzere "Diş Hekimi" aramaktayız. 0212 5060000PBX nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

  Aranan Nitelikler Diş Hekimliği Fakültelerinden mezun, En az 2 yıl klinik tecrübeye sahip, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, Tam zamanlı görev alabilecek,

 • Teknik Servis Elemanı
  Akser
  İzmir 18 Kasım 2015

  İş Açıklaması ENDÜSTRİYEL MUTFAK SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZ İÇİN,AŞAĞIDA BELİRTİLEN NİTELİKLER DOĞRULTUSUNDA '' TEKNİK SERVİS ELEMANI '' ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler MESLEK LİSESİ VEYA YÜKSEK OKUL MEZUNU ELEKTRİK - SOĞUTMA-MAKİNE VE METAL  MEZUNU  DENEYİMLİ VEYA YENİ MEZUN (YETİŞTİRİLMEK ÜZERE) ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ VEYA UZUN TECİLLİ EHLİYETİ OLAN BAY.  

 • İş Açıklaması Otelimiz için belirtilen nitelikler doğrultusunda FITNESS EĞİTMENLERİ (BAY) alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Spa departmanında fitness eğitmenliği alanında deneyim sahibi , İlgili üniversitelerin B.E.S.Y.O bölümlerinden mezun , Alanında gerekli uzmanlık  belgelerine  ve  eğitimine sahip , Üye memnuniyeti ve sonuç odaklı çalışabilen,  Özgüven sahibi, Gelişime ve eğitime açık, Tercihen İngilizce bilen ,  Minumum 3 yıllık iş deneyimine sahip, Personel training / özel ders verebilen , Grup egzersizleri konusunda deneyimli, Askerliğini tamamlamış , Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlabilecek , İzmir'de ikamet eden erkek fitness eğitmen aranmaktadır.  

 • İş Açıklaması Şantiye Şefi (İnşaat Mühendisi) Doğan Metalurji Makine ve İnşaat Taahhüt San.ve Tic.Ltd.Şti Şirket / İş Tanımı İnşaat sektöründe faaliyet gösteren ve prestijli projelere imza atan firmamızın İzmir - Bayındır İlçesi Hasköy'de başlayacak olan arıtma tesisi şantiyesinde görevlendirilmek üzere Şantiye Şefi (İnşaat Mühendisi) aranmaktadır. İş Tanımı: Şantiye kurulumu ve mobilizasyonundan başlayarak saha organizasyonunu kurup yönetecek, Proje iş programını takip ederek, işin süresinde, bütçesi dahilinde ve talep edilen kalitede devamını sağlayacak, Altyüklenicilerin saha yönetimi ve koordinasyonunu sağlayarak imalatların hızlı ve doğru yapılmasını sağlayacak, gecikmelere mahal verecek sorunlara yerinde çözüm getirecek, Şantiyenin günlük faaliyetlerini organize edip, takip ederek sonuçlandıracak, yerinde ve zamanında müdahaleler ile imalatların doğru ve kesintisiz ilerlemesini sağlayacak Projenin hızlı ve doğru yöntemler esasında ilerlemesi için, yöntem ve çözüm önerileri oluşturup uygulayacak, Altyapı, hafriyat, iksa, kaba ve ince inşaat imalatlarını doğru silsilede planlayarak, sahaya uygulamada gerektiğinde ölçüm, elektrik ve mekanik grupların koordinasyonunu sağlayacak, İmalatların, malzeme ve işçilik kalitesini kontrol ederek eksikleri tespit edip giderecek, doğru malzeme ve ekipman kullanımını sağlayacak, Şantiyede gerekli iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerini temin ederek takip edecek.  

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun Sanayi Tesisleri, Üst Yapı ve Benzeri Şantiyelerde En Az 3 Yıl faal olarak çalışmış, Autocad, MS Office programlarına hakim ,  Sorumluluğundaki işlerin zamanında ve kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlayacak, B Sınıfı ehliyeti olan, Seyahat engeli olmayan, adaylar aranmaktadır. Ek Bilgiler İş Alanı Şantiye Organizasyondaki Yeri Orta Düzey Yönetici Çalışma Şekli Sözleşmeli Çalışma Yeri İzmir - Bayındır - Hasköy Yenileme Tarihi 30.10.2015 İşe Alınacak Personel Sayısı 1 Sektörler YAPI-İNŞAAT Eğitim Durumu Lisans Mezunu

 • İş Açıklaması Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde alt yapı, üst yapı ve deniz inşaatları sektöründe faaliyet gösteren Doğan Metalurji Makine İnş. Taah.San. ve Tic. yatırımı bünyesinde ; İzmir’in Kemalpaşa bölgesinde bu yıl içerisinde açılan,116 odalıRAMADA HOTEL & SUITES KEMALPAŞA İZMİR   otelimiz SPA merkezinde görevlendirilmek üzere ekip arkadaşları aramaktayız. 67 ülkede hizmet sunan 7400’ü aşkın oteli ile , dünyanın en geniş otel zinciri unvanına sahip bünyesindeki tesisimiz ; kişisel gelişimine ve yeniliklere önem veren, pozitif, MİSAFİR MEMNUNİYETİ ve çözüm odaklı, her daim kurum itibarını gözeten , otelcilik sektöründe mutlak başarıya odaklanmış adayların başvurularını bekliyor..

  Aranan Nitelikler Satış ve ikna kabiliyeti yüksek İyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarına hakim, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, Analiz etme ve raporlama tecrübesine sahip, Problem çözme becerisi yüksek, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli, temsil yeteneğine sahip, Takım çalışmasına uygun, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren, İzmir'de ikamet eden veya edebilecek, Bay / Bayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.  

 • Satış ve Pazarlama Temsilcisi
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, İzmir, Adana 18 Kasım 2015

  İş Açıklaması Direk satış müdürüne bağlı olarak çalışan ve Türkiye’de Gıda-İlaç-Kozmetik alanlarında aktif olarak çalışan, gelecekteki gelişmelere açık, İnsan beslenmesinde aktif olarak rol alan gıda premiks ve gıda bileşenleri şirketinde çalışabilecek satış ve pazarlama temsilcisi arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Sorumluluklar: 1. Adaylar aktif olarak satış fırsatlarını ele almalı, müşterilere hızlı bir şekilde geri dönüş yapmalıdır. 2. Periyodik olarak müşterilerin ziyaret edilerek ihtiyaçlarını belirlemek, yönetmek ve onlarla uzun vadeli ilişkiler geliştirmek, Ayrıca potansiyel yeni müşteriler bulmak 3. Müşteri görüşmeleri, seminerler, fuarlar, konferanslar ve piyasaya ve / veya yeni müşterilere mevcut ve yeni ürünlerin tanıtımını aktif olarak yapabilme, 4. Büyümekte olan şirketimizde müşterilerin kullandıkları ürünleri ve onlara verebileceğimiz hizmetleri konumlandırarak geri bildirimde bulunma ve müşterilerin ihtiyaçlarına odaklanarak onlara çözümler bulunması, 5. Müşteriler ile şirket arasında bir köprü olarak müşteri memnuniyeti çerçevesinde aktif satış yapmak. 6. Zamanında ve düzenli olarak yazılı raporlama yaparak satış ve yeni iş geliştirme faaliyetlerini yürütmek, (raporlama: müşteri ziyaret raporları ve yönetim için haftalık pazar analizi ve öneriler hazırlamak; tahmini satışlar vb. fırsatları değerlendirmek) 7. Piyasalardaki satış politikası uygulanmasını takip ederek değerlendirmek ve yeni satış politikaları geliştirerek müşteri kazanımını arttırmak. Gereksinimler; 1- Üniversitelerin Gıda veya Kimya Mühendisliği bölümünden mezun, 2- Satış  ve pazarlama sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, sigara kullanmayan 3- İstanbul Anadolu yakası, İzmir ve Adana’da ikamet eden, 4- İletişim becerileri ve analitik düşünme yeteneği yüksek, 5- Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, 6-Prezentabl ve diksiyonu düzgün, 7- Hedef odaklı çalışabilen ve ekip çalışmasına yatkın, 8- B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, 9- Seyahat engeli olmayan, bay adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan, 8- Maaş + başarı primi sistemi ile çalışabilecek

 • İş Açıklaması Harita Mühendisi Doğan Metalurji Makine ve İnşaat Taahhüt San.ve Tic.Ltd.Şti Şirket / İş Tanımı İnşaat sektöründe faaliyet gösteren ve prestijli projelere imza atan firmamızın İzmir - Bayındır İlçesi Hasköy'de başlayacak olan arıtma tesisi şantiyesinde görevlendirilmek üzere Harita Mühendisi aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler Üniversitelerin Harita Mühendisliği bölümünden mezun, Çeşitli projelerde şantiyede görev yapmış, Hafriyat ve altyapı, kübaj konularında tecrübeli, İnşaat sektöründe Harita Mühendisi olarak En Az 3 Yıl deneyimi olan, Autocad, MS Office programlarına hakim ,  Sorumluluğundaki işlerin zamanında ve kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlayacak, Mesleği ile ilgili her türlü ölçme aletlerini kullanabilen (Totalstation - GPS vb.) Analitik düşünebilen, sorumluluk sahibi ve disiplinli, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, adaylar aranmaktadır. Ek Bilgiler İş Alanı Harita Mühendisi Çalışma Şekli Sözleşmeli Çalışma Yeri İzmir - Bayındır - Hasköy Yenileme Tarihi 30.10.2015 İşe Alınacak Personel Sayısı 1 Sektörler YAPI-İNŞAAT Eğitim Durumu Lisans Mezunu

 • İş Açıklaması Özel Albaş Eğitim Kurumları'nın Bornova şubesinde görevlendirilmek üzere, tam zamanlı  çalışabilecek "OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİ" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Okul Öncesi Öğretmenliği, Çocuk Gelişimi ya da Anaokulu Öğretmenliği bölümlerinden mezun, * Çocuklarla iletişimi iyi, güleryüzlü, çalışmaktan keyif alan.

 • İş Açıklaması Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde alt yapı, üst yapı ve deniz inşaatları sektöründe faaliyet gösteren Doğan Metalurji Makine İnş. Taah.San. ve Tic. yatırımı bünyesinde ; İzmir’in Kemalpaşa bölgesinde bu yıl içerisinde açılan,116 odalıRAMADA HOTEL & SUITES KEMALPAŞA İZMİR  otelimizde görevlendirilmek üzere ekip arkadaşları aramaktayız. 67 ülkede hizmet sunan 7400’ü aşkın oteli ile , dünyanın en geniş otel zinciri unvanına sahip WYNDHAM HOTEL GROUP bünyesindeki tesisimiz ; kişisel gelişimine ve yeniliklere önem veren, pozitif, MİSAFİR MEMNUNİYETİ ve çözüm odaklı, her daim kurum itibarını gözeten , otelcilik sektöründe mutlak başarıya odaklanmış adayların başvurularını bekliyor..   Misafirlerin giriş ve çıkış işlemlerini gerçekleştirmek, Misafirlerin konaklamaları esnasında oluşabilecek tüm taleplerini öngörmek ve gerçekleştirmek, Tüm fatura ve kasa işlemlerinden sorumlu olmak, Rezervasyon ve santral hizmetlerinin yerine getirilmesini sağlamak, Misafirlere otel içi ve dışı faaliyetler hakkında bilgi vermek, Misafir talepleri doğrultusunda gerekli birimleri bilgilendirmek, takip etmek ve misafir ile iletişime geçmek, Ön büro birimine ait raporlama, dosyalama ve arşiv hizmetlerini gerekli standartlarda yapmak, Otel içi gerekli evrakların (vip formu, teknik arıza formu, room change formu..) hazırlanmasını, dağıtılmasını ve takibini sağlamak, Otelin doluluğunu en yüksek düzeyde tutmak adına birim yöneticisinden gelecek bilgiler ile satış odaklı çalışmak.    

  Aranan Nitelikler Turizm Otelcilik sektöründe (tercihen uluslararası zincirlerde) benzer pozisyonda minimum 2 yıl tecrübeli, Üniversitelerin turizm ve otelcilik bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen (tercihen ikinci dil bilgisi olan), MS Office programlarına ve Fidelio – Opera otomasyon programlarına hâkim, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, Analiz etme ve raporlama tecrübesine sahip, Problem çözme becerisi yüksek, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli, temsil yeteneğine sahip, Takım çalışmasına uygun, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren, Vardiyalı çalışma konusunda engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Bellboy
  Ramada Hotel & Suites…
  İzmir 18 Kasım 2015

  İş Açıklaması Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde alt yapı, üst yapı ve deniz inşaatları sektöründe faaliyet gösteren Doğan Metalurji Makine İnş. Taah.San. ve Tic. yatırımı bünyesinde ; İzmir’in Kemalpaşa bölgesinde bu yıl içerisinde açılan,116 odalıRAMADA HOTEL & SUITES KEMALPAŞA İZMİR  otelimizde görevlendirilmek üzere ekip arkadaşları aramaktayız. 67 ülkede hizmet sunan 7400’ü aşkın oteli ile , dünyanın en geniş otel zinciri unvanına sahip WYNDHAM HOTEL GROUP bünyesindeki tesisimiz ; kişisel gelişimine ve yeniliklere önem veren, pozitif, MİSAFİR MEMNUNİYETİ ve çözüm odaklı, her daim kurum itibarını gözeten , otelcilik sektöründe mutlak başarıya odaklanmış adayların başvuruları bekliyor..   Misafirleri otele giriş ve çıkışlarında karşılamak, Misafirlerin konaklamaları esnasında oluşabilecek tüm taleplerini öngörmek ve gerçekleştirmek, Misafirlere otel içi ve dışı faaliyetler hakkında bilgi vermek, Misafir talepleri doğrultusunda gerekli birimleri bilgilendirmek, takip etmek ve misafir ile iletişime geçmek, Ön büro birimine ait dosyalama ve arşiv hizmetlerini gerekli standartlarda yapmak, Otel içi gerekli evrakların (vip formu, teknik arıza formu, room change formu..) dağıtılmasını ve takibini sağlamak, Ön büro biriminde gerektiğinde resepsiyon, santral ve rezervasyon işlemlerine destek vermek.

  Aranan Nitelikler Turizm Otelcilik sektöründe (tercihen uluslararası zincirlerde) benzer pozisyonda minimum 2 yıl tecrübeli, Üniversitelerin turizm ve otelcilik bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen (tercihen ikinci dil bilgisi olan), MS Office programlarına ve Fidelio – Opera otomasyon programlarına hâkim, Sözlü iletişim becerileri kuvvetli, temsil yeteneğine sahip Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, Takip yeteneği güçlü, Takım çalışmasına uygun, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren, Vardiyalı çalışma konusunda engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Mothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir.   Mothercare Türkiye olarak 50'in üzerinde mağazamızla 14 farklı şehirde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetler ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin hayatlarında pozitif etkiler yaratmaktayız. {C} Tüm kasa işlemlerinde aktif rol almak, gerektiğinde satışa destek vermek.    

  Aranan Nitelikler   Lise mezunuysanız, Mağazacılıkta tercihen kasa alanında deneyimliyseniz,  Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınsanız,   başvurularınızı bekliyoruz.

 • Bayi Yöneticisi
  Egem Un
  İzmir, Aydın, Denizli, Manisa, Muğla 18 Kasım 2015

  İş Açıklaması Fabrikamızın yurtiçi satış ve pazarlama departmanında görevlendirilmek üzere Ege Bölge Satış Temsilcisi alınacaktır. Şirket stratejileri doğrultusunda bulunduğu bölge içerisinde aşağıdaki sorumluluklara sahip olacaktır: Şirket hedefleri doğrultusunda bölgesinde bayilikler oluşturmak,var olan bayileri geliştirmek, Mevcut müşterilerle ilişkilerin yürütülmesi, firmaların ziyaret edilmesi ve görüşmelerin yapılması, Bölgesinde pazar, rakip ve sektörel gelişimleri takip ederek firmanın gelişimi için raporlamada bulunmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Horeca ve ev dışı tüketim ürünleri satışı konusunda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen kurumsal bir firmada görev yapmış, Müşterilerle güçlü iletişim kurabilme ve temsil yeteneğine sahip, Müşteri portföyünü genişleterek firmaya yeni müşteriler kazandıracak, Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti bilincinde, Verilerle çalışmayı alışkanlık haline getirmiş, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyeti olan.  

 • İş Açıklaması Satın Alma talepleri ile ilgili olarak pazar araştırması yapmak, yurtiçi ve/veya yurtdışı firmalarla irtibata geçerek teklif almak ve bu tekliflerle ilgili pazarlık sürecini yürütmek. İstenen kalite, termin ve optimum fiyatı sağlayacak şekilde talepleri siparişe bağlamak ve sipariş onayından, malzemenin teslimine kadar geçen süreci takip etmek. Numune isteme ve alma sürecini yürütmek. Teslim şekline göre nakliye ve sigorta işlemlerini yapmak, sevkiyatları takip etmek. Hatalı,eksik teslimatlarda iade ve reklamasyon işlemlerini yürütmek. Satın alımı yapılacak malzeme ve hizmetler ile ilgili sözleşme ve şartnameleri hazırlamak,onaylatmak,kullanımını ve revizyonlarını sağlamak. Gerçekleştirilen alımlar ile ilgili faturaların kontrolünü yapmak, mali işler ile işbirliği yapmak. Yurtdışı alımlarda, ithalat operasyon bölümü ile koordineli olarak ithalat işlemlerini yürütmek. Satın alımlar ve ithalat süreçleri ile ilgili gerekli yazışmaları yapmak ve dosyalayarak muhafaza etmek. Tedarikçilerin belirlenmesi, seçimi ve değerlendirilmesi sürecini yürütmek.

  Aranan Nitelikler Yurtdışı-Yurtiçi satın alma ve planlama konusunda minimum 2 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Aktif araç kullanabilen ve SRC belgesine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Planlama yeteneği güçlü, araştırmacı, takipçi, analitik yetkinliklere sahip, Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek, müzakere becerileri gelişmiş, Dinamik, insan ilişkileri iyi, iletişim becerisi gelişmiş, muhakeme yeteneğine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Genel Başvuru
  Carrefour Sabanci Ticaret…
  Türkiye Geneli 18 Kasım 2015

  İş Açıklaması Bu ilan CarrefourSA bünyesindeki mevcut ve oluşabilecek açık kadrolar dahilinde değerlendirilmek üzere 'Genel Başvuru' ilanıdır. Başvurular, aday veri tabanımızda kayıt altına alınacaktır. Başvurularınız şirketimiz bünyesinde ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için de değerlendirilmeye alınacaktır. Başvurularınızı ilgilendiğiniz bölümü belirten ön yazı ile birlikte gönderebilirsiniz Şirketimizin ihtiyaçları doğrultusunda niteliklerinize uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde sizinle temasa geçileceğini bildirir; şirketimize göstermiş olduğunuz ilginiz için teşekkür ederiz.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin önlisans ve lisans bölümlerinden mezun, • İnsan ilişkileri ve iletişim konusunda başarılı, • Problem çözme ve alternatif çözüm yolları üretme becerisine sahip, • Ekip çalışmasına yatkın, • MS Office programlarına hakim, • Erkek adaylarımızın askerlikle ilişiğinin bulunmaması,

 • İş Açıklaması CarrefourSA bünyesinde, İzmir bölgelerinde mevcut ve yeni açılacak olan marketlerimizde görevlendirmek üzere en az 2 yıl tecrübeli Market Yönetici Adayları aranıyor.

  Aranan Nitelikler - MYO veya Üniversite mezunu, - Tercihen ingilizce bilen, - MS Office programlarına hakim, - Perakende sektöründe en az 2 yıl tecrübeli ve bu sektör'de kariyer yapmak isteyen, - Genç, dinamik, yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlarine uyum sağlayabilecek, - Analitik düşünebilen, - Müşteri odaklı, insan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli, - Ekip çalışmasına önem veren, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

 • İş Açıklaması Ankara ve Güney Ege bölgesi başta olmak üzere çevre illerde yer alan mağazaları ziyaret ederek teknik ihityaçların takibini yapmak, teklifleri almak ve gerekli yerelere raporlama yapılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler -Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik bölümlerinden mezun, -Bakım ve onarım konusunda en az 3 yıl deneyimli, -İklimlendirme, mekanik ve elektirik konusunda bilgi sahibi, -Tercihen Autocad program bilgisi olan, -Tercihen mağazacılık sektöründe bakım/onarım deneyimi , -Seyahat engeli olmayan, -Askerliğini yapmış, -Yoğun çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, -Dinamik adaylar aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Coffeemania İzmir Torbalı şubesine işletme müdürü ilanın incelemektesiniz.   Benzer Franchise işletmelerde çalışmış, deneyimli, ekip çalışmasını bilen, personel motivasyonunu ve işletme karlılığını ön planda tutan Merkezden gelen direktifleri ilgiyle takip eden ve uygulayan

  Aranan Nitelikler En büyük hedefi müşteri memnuniyeti olan Kişisel bakımına özen gösteren ve bu özeni personeline ve tüm mağazaya uygulayacak olan Tercihen yabacı dil bilen İşletme müdürü arıyoruz

 • Mimar
  Nurem İnşaat
  İzmir 18 Kasım 2015

  İş Açıklaması Nurem İnşaat 23 yıldır endüstriyel fabrika inşaatları ile konut inşaat sektöründe özellikle yabancı yatırımcıların tercih ettiği bir inşaat firması olarak sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamızın Teknik ve İş Geliştirme Koordinatörlüğü bünyesinde  Tasarım  Atölyesinde  çalışacak  , proje  ve  mimari tasarım  konularında ofis  ağırlıklı  iş deneyimine  sahip " MİMAR " arkadaşlarla çalışmak arzusundayız.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin  Mimarlık  ve  Mimari  Tasarım  Bölümlerinden mezun olmak Alanında  5  yıl   ve  üzeri tecrübeye sahibi olmak Mimamri proje  ve  tasarım alanlarında  tecrübe sahibi olmak 3D Max, Arcihad , Autocad  vb  3 Boyutlu  Modelleme Programlarını iyi  derecede  kullanabilmek Mimari  Ofis  bünyesinde  takımım içinde  çalışmaya  istekli olmak İnsan ilişkileri ve iletişim becerilerinde , ekibiyle uyumlu olabilmek Şirkete bağlılığı yüksek bir kişiliğe sahip olmak İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması NOT:  İlgili  Pozisyona  başvuru  yapacak  adaylarımızın  Portfolyalarını da  özgeçmişlerinin  ekine eklemeleri  rica  olunur. ( nurem@nurem.com.tr )

 • Mühendis
  Ermat Motorlu Araçlar
  İzmir 18 Kasım 2015

  İş Açıklaması Otomotiv sektöründe değişik birimlerde görevlendirilmek amaçlı tecrübeli veya yetiştirilmek üzere mühendislik fakültesi (makine, inşaat ve endüstri müh.) mezunu takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun (makine, inşaat ve endüstri müh.), *Ticari ve pratik zekasına güvenen, *Planlama, zaman ve süreç yönetimi becerileri güçlü, *Takım çalışmalarında başarılı, *Tercihen ingilizce bilgisi olan, *İletişim yeteneği gelişmiş ve insan ilişkileri başarılı, *Bay/Bayan

 • İş Açıklaması Şehir merkezinde bulunan 4 Yıldızlı otelimize,teknik servis elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az 2 yıl deneyimli,pratik,çözüm üretebilen,askerliğini yapmış.

 • İş Açıklaması Aracılık hizmeti veren firmamız için aşağıda belirtilen nitelikler doğrultusunda BÜRO ELEMANI - SİGORTA DANIŞMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 1 YIL SİGORTA ŞİRKETİNDE SSK'LI ÇALIŞMIŞ YADA BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ MEZUNU,VEYA 4 YILLIK ÜNİVERSİTE MEZUNU SEGEM SERTİFİKASI OLAN BAYAN    

/
65

İş Habercisi - İzmir İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?