İzmir İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
 • İş Açıklaması İş Açıklaması American Life Dil Okulları İzmir Alsancak şube temsilciliğinde çalışmak üzere eğitim danışmanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar;  Çalışkan, disiplinli, uzun vadeli çalışmayı prensip edinmiş, sektör arayışında olmayan,  Tercihen daha önce satış pozisyonunda çalışmış ve satış alanında çalışmak isteyen Takım çalışmasına uyumlu, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü, klasik giyim ile dress code uygulamamıza uyum sağlayabilecek. Problem çözme becerisine sahip, Sonuç odaklı ve düzenli çalışabilen.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Bahçeli müstakil evimizde aile yanında çalışacak, ev içinde ve bahçede gerekli hizmeti sağlayabilecek ailesiyle gelecek yatılı yardımcılar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Daha önce benzer şekilde görev yapmış, Evin günlük işleri ile bahçe işlerini aksatmadan ilerletebilecek, Küçük çocuk ile ilgili problemi olmayan, Çalışkan, güleryüzlü ve dinamik, Adaylar değerlendirmeye alınacaktır. Konaklama ile ilgili olarak tarafımızdan daire sağlanacak olup, dairenin elektrik ve su faturası gibi genel giderleri de bize ait olacaktır..

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Yardımcı

 • Pamukkale Grup İzmir 23 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Şirketimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip yazılım uzmanı aranmaktadır.  Php bilgisine son derece hakim olan  Mysql veri tabanını iyi şekilde kullanabilen.u  Webmaster bilgisi olan  Giriş seviyede SEO bilgisi olan  Giriş Seviye Adwords & Analystics bilgisi olan.  Takım ile uyumlu çalışabilecek  Network bilgisi olan  Şirket içi ve şirket dışı kullanıcılara yetkiler çerçevesinde ulaşılabilirliğini sağlayacak,

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Tasarımcı, Uzman, Eleman

 • Endo Endüstriyel Donanım Ve Otomasyon Sistemleri İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir, Konya 24 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Endüstriyel Donanım, Otomasyon ve Makine sektöründe faaliyet gösteren firmamız için İzmir, İstanbul ofisimize ve Konya bölgesinde home ofis çalışacak takım arkadaşları aramaktayız. Düzenli olarak müşteri ziyaretleri yaparak ürünlerimizi tanıtmak, uygun çözümler sunmak, Müşterilere teknik destek sunmak ve yaptıkları uygulamalarda yardımcı olmak, Teknoloji, pazar ve rakipler ile ilgili gelişmeleri yakından takip etmek, Verilen hedefler doğrultusunda satış ciroları ve karlılık hedeflerini yakalamak,  Şirketimizin mevcut müşterilerinin talep ve sorularını cevaplamak, Sahada aktif satış yapmak ve yeni müşteriler bulmak, Müşterilerden gelen siparişleri ilgili departmanlara iletmek ve koordinesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Tercihen meslek ve teknik lise, yüksek okul ve üniversitelerin teknik eğitim fakültelerinden mezun, Endüstriyel ürün satışı konusunda tecrübeli ya da satış konusunda başarılı ve kendine güvenen, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için), B Sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Giyimine, görünüşüne özen gösteren, öz güveni yüksek ve vizyon sahibi, Motivasyonu yüksek, takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek, Sahada çalışmayı seven, İnsan ilişkilerinde başarılı, Dinamik, motivasyonu yüksek ve güler yüzlü, Takım çalışmasına yatkın, Erkek ve Bayan adaylar.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Makine, Otomasyon

  Pozisyon: Mühendis, Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Sorumlu

 • Pamukkale Grup İzmir 23 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Merkez ve şubelerdeki bilgisayarların kurulumunu ve bakımını yapacak, Altyapı, network, uzak bağlantı sistemlerini kuracak ve bakımını yapacak, Sunucuların bakım ve onarımını sağlayacak ve performansını denetleyecek, Şirket bünyesinde bulunan network cihazlarını yönetecek, LAN, WAN, VPN gibi iletişim ağlarının bağlantılarının bakım onarım ve performanslı çalışabilirliğini denetleyecek ve gerektiğinde servis/donanım gereksinimlerini karşılayacak, Sistem Yönetimi, Network çözümleri, Ofis Uygulamaları, Donanım ve Yazılım sorunlarında çözüm üretebilecek, Sistemin düzenli kontrolünü sağlayacak, Şirket içi ve şirket dışı kullanıcılara yetkiler çerçevesinde ulaşılabilirliğini sağlayacak, Bilgi Teknolojileri bileşenlerinin (masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar, cep telefonları, WAN bağlantıları üzerinden sunucular), çevre birimlerinin ve yerel ağların periyodik işlemlerini ve bakımlarını yapacak, Merkezde ve şubelerdeki kullanıcıların işletim sistemi, ofis yazılımı ve uygulamalarında çıkan yazılım/donanım problem ve taleplerine hızlı ve profesyonelce müdahale edecek, çözüm sağlayacak, Sistemlerin işletim ve durum raporlarını verecek ve iyileştirilmesi sağlayacak

  Aranan Nitelikler IT alanında en az 2-3 yıllık deneyim (Donanım, yazılım, işletim sistemi ile ilgili konularda sorun tespit etme ve giderme ), Network konusunda deneyimli, Masaüstü, yazıcı, laptop ve diğer bilgisayar çevre birimleri donanımlarının kurulumu ve ilgili sorunlarının tespiti ve giderilmesi konusunda uygulamalı deneyime sahip,  Microsoft İşletim sistemleri ve kurulum bilgisine sahip, Uzun vadeli çalışmak isteyen,  Güvenilir, sorumluluk bilincine sahip, İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Çözüm odaklı, düzenli ve disiplinli çalışma ve raporlama alışkanlığı olan, Linux hakkında bilgisi olan Adaylar için askerliğini yapmış. Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Gerektiğinde mesai saati dışı da görev yapabilecek Takım arkadaşlarına ihtiyaç duyulmaktadır.

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Uzman, Eleman

 • İş Açıklaması Gelen ziyaretçileri karşılamak, sorularını yanıtlamak, doğru noktalara yönlendirmek. Danışmaya teslim edilen evrakları teslim almak, Binan genel ihtiyaçlarını karşılamak, Binamız İzmir Çankaya bölgesinde bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Benzer pozisyonda min.1 yıl tecrübeli, Diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen göstereren, İletişimi ve insan ilişkileri güçlü, güler yüzlü,  Hızlı ve pratik çözümler üretebilen, Bina Görevlisi aramaktayız.

  Sektör: Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Görevli

 • İş Açıklaması Sektörün hızla büyüyen firmalarından A&G PURLAB ANALİZ LABORATUVARLARI bünyesinde Laboratuvar Satış&Pazarlama Departmanımızda görevlendirilmek üzere '' Saha Satış Sorumlusu aranmaktadır. Şirketin pazarlama stratejileri ve prosedürlere uygun olarak verilecek hizmetin hazırlık, uygulama, takip ve raporlama süreçlerini yönetmek, Çalışmalarını ilişkili birimler (müşteri ilişkileri birimi, muhasebe , idari işler, kalite birimi vb) ile bir arada etkin ve uyumlu olarak yürütmek, Mevcut müşteriler ile ilişkileri uzun süreli yönetmek, Pazar araştırması yapmak, potansiyel müşterilerin ihtiyaçları ve istekleri konusunda bilgi toplamak ve üst birimlere raporlamak, Rakip firmaların faaliyetlerini izlemek ve raporlandırmak, Müşteri portföyünü geliştirmek için etkin ziyaret planı oluşturmak, Belirlenen aylık satış hedeflerini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Gıda Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Biyoloji ve Kimya bölümlerden mezun, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), B Sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen gıda sektöründe 2-4 yıl satış tecrübesine sahip ve  satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Şehir içi/dışı seyahat engeli olmayan, MS Office programlarına hâkim, İzmir'de ikamet eden, Sorumluluk sahibi, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti yüksek, Liderlik becerilerine sahip, ekip içerisinde işbirliğini yönetebilen, Tercihen ISO 9001, ISO 17025, ISO 17020, ISO 22000, HACCP konularında eğitim almış, Prezantabl.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Müşteri ilişkileri yönetimi konusunda başarılı ve kendisine güvenen Tercihen Gaziemir,Karabağlar ilçe sınırları içinde ikamet eden Müşteri memnuniyetine önem veren MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen Aktif araç kullanabilen Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yapı malzemeleri konusunda en az üç yıl deneyimli BAY/BAYAN çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması İZMİR OPTİMUM GAZİEMİR AVM de bulunan mağazamız için,iş tecrübesi olan yada olmamasına rağmen çalışmak isteyenler için satış danışmanlığı .

  Aranan Nitelikler Mağazacılığı meslek olarak benimsemek isteyen, • Tecrübeli yada tecrübesiz, • Değişime ve gelişime açık, • Diksiyonu düzgün, • Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, • Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, • İnsan ilişkileri kuvvetli satış danışmanları alınacaktır. 

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Sektörün öncü firması olan şirketimizde çalıştırılmak üzere MAKAM ŞOFÖRÜ alınacaktır.  (Polis veya Asker emeklileri tercih sebebidir)

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, 35 - 45 yaş arasında, Polis veya Asker emeklisi, Seyahat Engeli bulunmayan, Dış görünümüne ve kişisel bakımına önem gösteren, Bay,

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Makam Şoförü

 • Euphoria Fitness Bursa, İzmir 21 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Tesisin üyelik satış hedeflerine ulaşması için gerekli sorumluluğu taşıyarak kendisi için belirlenen satış hedeflerini realize etmek. Tesisimize yeni üye kazandırmak  Mevcut olan üyelerimize destek olup tekrardan tesise kazandırılmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 22-30 yaşları arasında, Dış görünüşüne özen gösteren, Tercihen İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, İkna kabiliyeti yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Telefonda iletişim yeteneğine sahip, Hırslı, sabırlı, güler yüzlü, Hafta sonları ve vardiyalı çalışmaya engeli olmayan Satış alanında kariyer hedefleyen, Bay/ Bayan,​ Firmamızın oluşturmuş olduğu KARİYER AKADEMİ EĞİTİM PROGRAMI ile ekibimize dahil olabilicek kişilere kariyer planlaması yapılacaktır. ​Bursa ve İzmir şubelerimizde görevlendirilmek üzere Satış Temsilcileri alınacaktır .

  Sektör: Spor, Turizm, Diğer

  Pozisyon: Eleman, Lider, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda HALKLA İLİŞKİLER SORUMLUSU, KOMİ, BARİSTA pozisyonlarında görevlendirilmek üzere takım arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Restaurant,Pazarlama ve Halkla İlişkiler kadrosunda görev alabilecek, Deneyimli, Portföy sahibi olan, Sahada çalışabilecek Bayan  Mesai saatleri konusunda esnek olabilecek  

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Sorumlu, Komi, Barmen/Barmaid, Barista

 • Pamukkale Grup İzmir, Denizli, Çanakkale, Bursa, Antalya, Ankara, İstanbul Avrupa 23 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Pamukkale Turizm Otobüslerinde görev yapmak üzere; Afyon/Merkez, Dinar, Sandıklı - İzmir/Merkez,Dikili - İstanbul/Avrupa, Anadolu - Ankara/Merkez, Polatlı, Temelli - Uşak/Merkez,Banaz - Çanakkale/Merkez,Biga,Çan - Bursa/Merkez,Gemlik,İnegöl,Orhangazi - Manisa/Merkez,Kula - Antalya/Merkez,Serik,Manavgat,Alanya - Aydın/Merkez,Nazilli - Balıkesir/Ayvalık,Edremit,Erdek,Küçükkuyu - Çorlu - Eskişehir - Muğla/Fethiye,Marmaris - Isparta - İzmit - Kırklareli - Kütahya - Lüleburgaz - Tekirdağ - Yalova ve Zonguldak illerinde ikamet eden, Kabin Memuru (HOST) olarak görev alabilecek ve yolcularımızı konforlu, rahat bir yolculuk yapması hususunda gerekli servisleri sunabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az  orta öğretim mezunu, 18-35 yaşları arasında, Dış görünümüne ve kişisel bakımına önem gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, İletişim becerisi kuvvetli, Güler yüzlü pozitif ve dinamik, Seyahat engeli bulunmayan, Bay.

  Sektör: Ulaşım, Turizm, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Host, Eleman

 • İş Açıklaması    Perakende sektöründe (Kadın, Erkek,Çocuk, Genç Aktif Spor ,Ayakkabı, Kozmetik, Ev ) satış deneyimine sahip , hedef odaklı ve takım çalışmasına yatkın Satış Danışmanı.

  Aranan Nitelikler İzmir Çiğli Kipa AVM'de faaliyet gösteren mağazamız için , aşağıda belirtilen niteliklere uygun Satış Danışmanları arıyoruz.       En az lise mezunu , Modayı yakından takip eden , Başvurduğu pozisyonda minimum 1 yıl deneyimli , MS Office programlarını etkin kullanabilen , Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • İş Açıklaması CT GROUP Bünyemizde bulunan Samsung Yetkili Serviste  görev almak üzere, Çağrı Merkezimize ulaşan müşterilerimize Servisimizdeki ürünleri hakkında bilgi verebilecek Servis Merkezimize gelen müşterilerimizin ürünlerinin kabulünde ve teslimatında  görev alacak, Müşteri memnuniyeti adına firmamızdan hizmet alan müşterilerimizi telefon ile arayarak memnuniyet anketi yapabilecek takım arkadaşları aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Stres Yönetimi Yüksek, Çözüm Odaklı, Takım Çalışmasına Uygun, Bilgisayar Kullanabilen, Diksiyonu Düzgün, En Az Lise Mezunu, Tercihen Karşıyaka ve civarında oturan Bayan takım arkadaşları aramaktayız.  

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları

  Pozisyon: Temsilci

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bankacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz bünyesinde değerlendirilmek üzere ‘Engelli Personeller' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler   Minimum lise mezunu ve üstü, Müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımı benimsemiş, İletişim becerisi yüksek, Sabırlı ve güler yüzlü, İnsan ilişkilerinde başarılı, dinamik, araştırmacı, analitik düşünme yeteneğine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, İşkur'a kayıtlı ve yasa gereği *Engelli Personel kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek,   ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Memur

 • İş Açıklaması Ermat Motorlu Araçlar A.Ş kuruluşu olan GAZİEMİR Servis firmamızda çalışmak üzere Hasar Danışmanı alınacaktır. %100 müşteri memnuniyetini sağlamak Müşterinin tüm sigorta ve hasar evraklarını teslim alarak hasar dosyasını açtırmak Müşteri hasar evraklarını eksiksiz bir şekilde almak Müşteriyi hasar prosedürleri ile ilgili bilgilendirmek Eksper geldikten ve onarım başladıktan sonra müşteriye ön bilgi vermek, onarım süresince ara bildirim yapmak Aracın işlemlerinin bitiminde sigorta onayını alarak müşteriye aracı teslim etmek

  Aranan Nitelikler Sektörde deneyimi olan ve sigorta firmalarını tanıyan Tercihen Autotex, Otoanaliz, Optimum Hasar Programlarını ve Renault Zugo programını bilen Askerliğini tamamlamış(erkek adaylar için) Sigorta firmalarının kullandığı hasar sistemi arayüzlerini kullanabilen Microsoft office (world-Excell)uygulamalarını iyi derecede kullanabilen 20-30 yaşları arasında, Çalışmaya hevesli takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Danışman, Sorumlu

 • İş Açıklaması Müşterilere, KİĞILI marka güvencesi ile kaliteli hizmet sunmak, Aylık satış hedeflerini gerçekleştirmek, Müşterilere sunacağı ürünlerin ve koleksiyonun özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak ve müşterileri bilgilendirmek, Merkezde ve mağazada aldığı eğitimleri hayata geçirmek ve işine en iyi şekilde yansıtmak.  

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe deneyimli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, İletişim becerileri kuvvetli, güler yüzlü, Modayı takip eden, kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklı, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Uzman

 • İş Açıklaması Merkezi İzmir Işıkkentte bulunan firmamızda  Alternatif Kanallar Satış Geliştirme Uzmanı aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı aşağıdaki gibidir. Alternatif kanallar ile  (Sosyal Medya, Web sitesi v.b.) mevcut müşterilere ve potansiyel müşterilere ulaşarak satış ve pazarlama faaliyetlerine destek olmak.  Sosyal Medya hesapları ile Web sitesini güncel tutmak Yurtdışı fuarların organizasyonlarını yapmak, fuar sonrası ziyaretçilerin takibini yapmak. Görsel Medya reklamlarını organize etmek. İnternet üzerinden yurtiçi ve yurtdışı potansiyel müşteri araştırması yaparak Satış faaliyetlerine destek olmak. 

  Aranan Nitelikler Üniveriste Mezunu olmak, (tecihen İşletme)  Sosyal Medyayı etkin kullanabilmek İyi derecede İngilizce bilmek ve konuşmak İyi dercede bilgisayar kullanabilmek 30 yaşını aşmamış olmak  Dinamik, aktif ve yüksek iletişim becerisine  sahip olmak.

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Müşterilere, KİĞILI marka güvencesi ile kaliteli hizmet sunmak, Müşterilere sunacağı ürünlerin ve koleksiyonun özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak ve müşterileri bilgilendirmek,

  Aranan Nitelikler Lise mezunu / Üniversite  öğrencisi İletişim becerileri kuvvetli, güler yüzlü, Modayı takip eden, kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklı, İzmir Selway Panayır mağazası için Belirli süreli / Proje bazlı çalışabilecek satış danışmanları aranıyor.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklaması Türkiye'nin öncü oyuncak şirketlerinden Hayal Dünyası Oyuncak ünvanlı şirketimizde Mağazalarımızdan veya müşterilerimizden gelen arızalı ürünlerin bakım-onarımını gerçekleştirebilecek Teknik Servis Personeli aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az 2 yıl tecrübeli, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Askerliğini tamamlamış, El becerisi yüksek, Takım çalışmasına uyum sağlayabilen, 25-35 yaş aralığında, Tercihen Buca, Üçkuyular, Gaziemir, Yeşilyurt, Hatay çevresinde oturan, Teknik Servis Personeli aramaktayız.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Tekniker

 • İş Açıklaması İzmir   ALİAĞA da açılacak mağazamız için,iş tecrübesi olan yada olmamasına rağmen çalışmak isteyenler için full-time satış danışmanlığı ve kasiyerlik.

  Aranan Nitelikler Mağazacılığı meslek olarak benimsemek isteyen, • Tecrübeli yada tecrübesiz, • Değişime ve gelişime açık, • Diksiyonu düzgün, • Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, • Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, • İnsan ilişkileri kuvvetli ve dinamik,  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Adecco İzmir İzmir 12 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz inşaat sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Teklif Mühendisi" pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır.   - Üniversitelerin Makina Mühendisliği veya İklimlendirme, Soğutma, Makina M.Y.O. bölümlerinden mezun, - Sektörde benzer pozisyonda çalışmış, tecrübeli - İş merkezi, otel, hastane, yüksek yapı ve sanayi tesisi işleri için ihale dosyasına göre teklif hazırlayacak, - Tercihen özel sektör işlerinde çalışmış, - Yoğun iş temposunda çalışabilecek, - Excel programına hakim, - Tercihen İngilizce bilen, - Askerliğini yapmış,

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Bakım ve günlük  programa uygun olarak sistemdeki  makinelerin periyodik kontrollerini yapacak, Çıkan arzalara ilk müdahele edecek, arızanın çözülmesini sağlayacak, İyileştirme çalışmalarında bulunacak Personel sevk ve  idaresini sağlayacak               

  Aranan Nitelikler YKS  Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş,nin İzmir /Çeşme  blgesinde ki  projelerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özellikleri sahip PROJE SORUMLSUaramaktayız, Meslek lisesi mezunu  ( Elektrik ,Elektrik ve Elektronik ) Konut  ve plaza  deneyimi bulunan Alanında 3 yıl deneyimli Planlı bakım onarım  konusunda  tecrübeli İnsan  ilişkilerinde   başarılı Takım çalışmasında  başarılı Personel sevk ve idaresinde  tecrübe sahibi Çeşme / Paşalimanı  bölgesinde  görev alabilecek

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Sayısı her geçen gün artan mağazalarımız için “Part Time” veya “Full Time” çalışacak Müşteri Danışmanları” arıyoruz. İstanbul dışındaki büyük şehirlerde görev alacak yeni takım arkadaşlarımıza “Full Time” için 1600 lira, “Part Time” için 853 lira maaş teklif ediyoruz. 2003 yılından bu yana DeFacto her yeni günle başarılarına bir yenisini daha ekliyor ve kendisini geleceğe taşıyacak, her biri +1 değer katan çalışanlarıyla büyümeye devam ediyor. Haftalık ve aylık satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Müşteri ihtiyaçlarının belirlenerek memnuniyetin artırılması, Ürünlerin reyon düzeninin sağlanması.

  Aranan Nitelikler Eğer, En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen (tercihen) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan, Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim bercerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse... Aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Temsilci, Eleman, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Danışman

 • İş Açıklaması Sayısı her geçen gün artan mağazalarımız için “Part Time” veya “Full Time” çalışacak Müşteri Danışmanları” arıyoruz. İstanbul dışındaki büyük şehirlerde görev alacak yeni takım arkadaşlarımıza “Full Time” için 1600 lira, “Part Time” için 853 lira maaş teklif ediyoruz. 2003 yılından bu yana DeFacto her yeni günle başarılarına bir yenisini daha ekliyor ve kendisini geleceğe taşıyacak, her biri +1 değer katan çalışanlarıyla büyümeye devam ediyor. Haftalık ve aylık satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Müşteri ihtiyaçlarının belirlenerek memnuniyetin artırılması, Ürünlerin reyon düzeninin sağlanması.

  Aranan Nitelikler Eğer, En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen (tercihen) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan, Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim bercerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse... Aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • İş Açıklaması Vakko Point Bornova mağazamız için "Mağaza Müdürü" aramaktayız. 

  Aranan Nitelikler   Tercihen üniversite mezunu Tekstil ve lüks hazır giyim mağaza yöneticiliği konusunda en az 5 yıl deneyimli İngilizce bilen Microsoft Office programları kullanabilen İnsan ilişkileri kuvvetli, gelişime ve değişime açık Problem çözme becerisine sahip

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda SICAK SATIŞ TEMSİLCİSİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 25 – 35 YAŞ ARASI, TECRÜBELİ VEYA TECRÜBESİZ, MENEMEN, ULUKENT, ÇİĞLİ, BAYRAKLI, KARŞIYAKA VE BORNOVA’DA İKAMET EDEN, EN AZ LİSE MEZUNU, AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN VE B SINIFI EHLİYET, SRC VE PSİKOTEKNİK SAHİBİ OLAN, BAY

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Plasiyer, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Bölge Sorumlusu

 • İş Açıklaması Grup şirketlerimizin telefon trafiğini yönetmek, evrak ve kargo işlemlerinin yapılması

  Aranan Nitelikler Güleryüzlü, Müşteri Karşılama yapabilecek seviyede prezentabl, Kargo ve Evrak gönderim alımını sağlayabilecek, Telefonda iletişimi güçlü olan, Evrak dosyalama, arşivleme yapabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Ofis içi ve dışı organizasyonu sağlayabilecek, Sorumluluğu bünyesinde satınalma yapabilecek, Üstdüzey yöneticilerle iletişim konusunda tecrübeli Bayan eleman aranmaktadır.

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Sekreter

 • İş Açıklaması COFFEEMANİA İZMİR BOSTANLI şubemizde , en seçkin kahve çekirdekleri ile hazırlanan soğuk/sıcak içeceklerimizi hazırlayacak ve onlara eşlik eden enfes tatlılarımızı sunacak, işini seven, esnek çalışma saatlerine uyumlu, kişisel görünümüne özen gösteren,  deneyimli barista alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan Müşteri taleplerini nazikçe ve güleryüzle karşılayan Takım çalışmasına yatkın Sürekli gelişimi hedefleyen Kahveye gönül vermiş  barista çalışma arkadaşı aranıyor.

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Barista

/
49

İş Habercisi - İzmir İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?