İzmir, Manisa İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Manisa
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Harita Mühendisi EMA Enerji İzmir 30 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Bergama Organize Sanayi Bölge ofisinde görevlendirilmek üzere, aşağıda niteliklerini belirtmiş olduğumuz çalışma arkadaşımızı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Harita Mühendisliği Bölümünden mezun, İyi derecede İngilizce, Almanca, Fransızca bilen, (En az iki dil tercih sebebidir.) Bergama’da ikamet eden yada edebilecek, Konusunda en az 10 yıl deneyimli, Mesleğiyle ilgili ölçme aletlerini (Total Satation, Nivo) iyi derecede kullanabilen, Her türlü ölçü ve aplikasyonları yürüterek harita verilerine ulaşabilen, Harita ölçüm ve koordinat sistemi konusunda bilgili, Şantiye ve saha işleyişi konularına hakim Kaba ve İnce İşlerde ölçüm işlerinin yapılması, Saha aplikasyon, kotlandırma ve rölöve işlerinin yapılması, Hafriyat, dolgu vs. işlerin kübaj hesaplarının yapılması, Keşif, metraj, hakkediş ve raporlama işlerini yapacak, Planlama , organizasyon ve iletişim becerileri yüksek, Proje yönetiminde deneyimli Raporlama konularına hakim İletişim becerisi gelişmiş, MS Office ve Autocad vb. tasarım programlarını iyi derecede kullanabilen, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Prezantabl ve diksiyonu düzgün, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan.

  Sektör: Enerji

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Uzman

 • İş Açıklaması İthalat sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin İzmir merkez ofisine Yurt Dışı  Teknik ve Ticari yazışmaları ve çevirileri yapacak, İleri düzeyde İngilizce bilen askerliğini yapmış tercüman alınacaktır. NOT:Teknik terim İngilizce bilenler tercihimizdir.  

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Turizm, Makine, Eğitim

  Pozisyon: Çevirmen, Tercüman

 • İş Açıklaması The CCC team is currently present with more than 5,000 employees on 14 locations in 8 countries and rapidly expanding. Our highest quality call center solutions bring clear performance advantages and tangible strategic benefits to our clients. Competence Call Center is a financially stable, rapidly growing company with a clear focus on investing to the benefit of its clients. CCC has been profitable every year since its foundation 16 years ago. The position of Call Center Manager is an exciting opportunity for a proven call center leader with prior experience leading a growing organization. The Call Center Manager will be directly responsible for our new location in Izmir to enhance profitability, productivity and efficiency. Responsibilities: The position includes responsibility for our CCC location in Izmir Provide oversight of the day to day operations of the call centre Provide strong leadership for success of direct reports in meeting business goals Final decisions on administrative or operational topics to ensure Operations’ effective achievement of objectives Responsible for balancing strategy and business objectives with customer experience requirements Analysis of results and contract negotiations Ensure that budgets are adjusted to account for growth

  Aranan Nitelikler Skills and Experience required: Must possess excellent written and verbal communication skills in Turkish and English, German is an advantage very good presentation and negotiation skills Minimum 5 years experience, including 2 years of progressively responsible call center management experience Knowledge of customer service techniques and negotiation skills, as well as excellent organizational skills Excellent computer skills Bachelor’s degree in business-related field or equivalent experience Core competencies of communication, leadership, ability to drive change, innovative outlook and problem analysis Must have the ability to work independently as well as having excellent interpersonal skills Operational flexibility is required to meet sudden and unpredictable needs. Business travel is required.

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Müdür

 • Depo Elemanı - İzmir Deriden İzmir 30 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Türkiye'de ayakkabı trendini geçmişten bugüne taşıyan, dünyaca tanınmış prestijli marka ve tasarımları seçkin ve sadık müşterilerine sunabilmeyi kendine ilke olarak belirlemiş markamızın büyüyen ve gelişen kadrolarında katılacak İzmir mağazalarında görevlendirmek üzere ''Çalışma Arkadaşları'' aranmaktadır. İzmir mağazalarımızda görevlendirilmek üzere: Ürünlerin yerleşim ve düzeninden sorumlu olacak, Ürün ve irsaliye takibi yapabilecek,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu  Askerlik hizmetini tamamlamış, Mağazacılık sektöründe çalışmaya istekli ''Depo Elemanı'' arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Uluslararası Gayrimenkul firması  bünyesinde kendi işinin sahibi olmak isteyen  girişimcilere iş fırsatı sunulmaktadır. ERA Gayrimenkul'ün İZMİR  Bornava - Bayraklı Bölgesinde  yer alan ilk ofisi olan   ERA DİA Gayrimenkul Danışmanlık Ofisimiz için; ''GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI ARIYORUZ '' İŞ TANIMI Çalışma bölgesinde (uzmanlık alanında) gayrimenkul portföyü oluşturmak, Gayrimenkul portföyleri için etkin pazarlama planı oluşturmak ve uygulamak, Gayrimenkul veri tabanı oluşturarak  potansiyel müşteri havuzu yaratmak, ERA Türkiye etik ahlaki  değerler bütünlüğünü korumak ve uygulamak.

  Aranan Nitelikler   Gelir paylaşım esasına göre tam zamanlı çalışacak, Gayrimenkul sektöründe kurumsal düzeyde yer alıp uzmanlaşmak isteyen, Satış ruhuna sahip ve  Gayrimenkul Danışmanlığını meslek olarak benimsemiş, Girşimci ruhlu motivasyonu yüksek, Prezentabl, güler yüzlü ve diksiyonu düzgün, Sürekli eğitime  ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci ile çalışacak Kurumsal kimliği temsil edebileceğine inanan, Tercihen (Aktif) araç kullanabilen, 28 Yaş ve üzeri Bay/Bayan GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI Aramaktayız.  

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Danışman

 • İş Açıklaması Çağrı merkezi ( call center ) alanında faaliyet göstermekte olan firmamız telekomünikasyon sektörünün öncülerine iş ve çözüm ortaklığı sunmaktadır. Bu süreçte firmamızın    İZMİR de   bulunan lokasyonun da VODAFONE ADSL ve GSM outbound proje sunumunu gerçekleştirmek üzere Müşteri temsilcileri istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler *Tercihen çağrı merkezinde en az 6 ay tecrübeli, *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, *Takım çalışmasına yatkın, *En az lise mezunu, *20-30yaş arası, *Bay bayan takım arkadaşları alınacaktır

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Satış Sorumlusu Adecco İzmir İzmir 30 Mayıs 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.   Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz elektronik ve otomasyon sistemleri sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için SATIŞ SORUMLUSU arayışımız bulunmaktadır.· Minimum önlisans mezun, Tercihen 2 yıl elektronik ve otomasyon sistemleri konusunda bilgi sahibi, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Sözlü ve yazılı iletişimi ile analitik düşünme yetkinlikleri güçlü, Aktif araç kullanabilen Şehir içi seyahat engeli bulunmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.   Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur   

  Sektör: Otomasyon

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Havacılık Sanayinde Ege Serbest Bölge'de ( ESBAŞ) Airbus ve Boeing firmaları için yapısal parçalar ve boru sistemleri üreten firmamızda Tedarik Zinciri Departmanı, Lojistik Bölümü’nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşı aranmaktadır. Dış ticaret ile ilgili operasyonel işlemleri yürütmek; prosedürlere uygun evrakları hazırlamak Nakliyeci ve gümrük acentası ile iletişim kurup, yüklemeleri organize etmek, İhracat-ithalat masraf faturalarını kontrol etmek  ve ilgili birimlere teslim edilmesini sağlamak. Siparişleri ve sevkiyatları takip etmek. Gümrük firmaları, nakliye firmaları, fabrika ve müşterilerle gerekli koordinasyonu sağlamak  İhracat vesaiklerini hazırlamak;   (Türkçe Fatura,ÇekiListesi,Invoice,Konşimento talimatı, sigorta poliçe bildirimleri vs)  Zaman yönetimi, planlama ve takip becerisine sahip,  Dikkatli ve düzenli çalışan,  Ekip çalışmasına yatkın,  Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,  Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli,  İthalat/ihracat dosyalarını hazırlayabilecek. Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli.  

  Aranan Nitelikler Minimum 2 yıllık deneyim (tercihen serbest bölgede tecrübe sahibi), Operasyonel yönetim becerisi olan, İthalat ve ihracat prosedürlerine ve süreçlerine hakim,  Gümrük, serbest bölge ve dış ticaret mevzuatına hakim İyi derecede İngilizce bilen, Gümrük işlemleri ve evraklar konusunda en az 2 yıl deneyimli MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen SAP bilgisine sahip.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı, Uzman Yard, Uzman, Şef Yardımcısı, Sorumlu

 • İş Açıklaması QMCD Danışmanlık olarak, yönetim sistemleri danışmanlığı, belgelendirmesi ve marka, patent tescil işlemleri konularında 13 yıldır hizmet vermekteyiz. Ofisimizde çalışmak üzere   ''YÖNETİCİ ASİSTANI'' arayışındayız. Müşteri ve Potansiyel Müşteriler ile iletişi kurmak satış fırsatlarını takip etmek, Dijital Pazarlama ve Tele satış Yapmak, Gelen Giden evrak ve kargoları takip etmek ve gerekli kayıtları tutmak. Ofis içi ve dışı tüm iş akışını takip etmek, yönlendirmek ve kendisine verilen görevleri yapmak. Dil tekniklerini hatasız, anlaşılır bir şekilde kullanarak, yöneticilerinin onay ve bilgisi dahilinde tüm yazışma işlerini gerçekleştirmek, Tüm yazışma ve raporlarının günlük olarak takibini yapmak ve ilgili birimlere zamanında iletilmesi veya birimlerden zamanında temin edilmesini sağlamak, Yöneticilerinin verdiği ofis görevlerini zamanında ve eksisiz yapmak, Tüm dosyalama, arşiv ve dokümantasyon işlemlerini takip etmek ve düzen içinde işlemesini sağlamak, Gerekli yönetim raporlarını hazırlamak, yazılı hale getirmek,

  Aranan Nitelikler İzmir’ de ikamet eden (Tercihen Karşıyaka) Bayan Lise, MYO veya Üniversite mezunu Tercihen yabancı dil bilgisi ( İngilizce) Tercihen Yönetici asistanlığı ve sekretarya veya Telefonla Satış konusunda tecrübe sahibi, MS Office programlarına ve İnternet Kullanımına hakim, Prezantabl, iletişim, zaman yönetimi, planlama iş takibi ve organizasyon konularında beceri sahibi, Yazılı ve sözlü iyi sunum yeteneğine sahip, Motivasyonu ve başarma hırsı yüksek,
 Problem çözme yeteneğine sahip,
 Aktif satış becerileri ve yetkinlikleri olan,


  Sektör: Danışmanlık, Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklaması Şantiye Şefi (İnşaat Mühendisi) Doğan Metalurji Makine ve İnşaat Taahhüt San.ve Tic.Ltd.Şti Şirket / İş Tanımı İnşaat sektöründe faaliyet gösteren ve prestijli projelere imza atan firmamızın İzmir İlinde görevlendirilmek üzere Şantiye Şefi (İnşaat Mühendisi) aranmaktadır. İş Tanımı: Şantiye kurulumu ve mobilizasyonundan başlayarak saha organizasyonunu kurup yönetecek, Proje iş programını takip ederek, işin süresinde, bütçesi dahilinde ve talep edilen kalitede devamını sağlayacak, Altyüklenicilerin saha yönetimi ve koordinasyonunu sağlayarak imalatların hızlı ve doğru yapılmasını sağlayacak, gecikmelere mahal verecek sorunlara yerinde çözüm getirecek, Şantiyenin günlük faaliyetlerini organize edip, takip ederek sonuçlandıracak, yerinde ve zamanında müdahaleler ile imalatların doğru ve kesintisiz ilerlemesini sağlayacak Projenin hızlı ve doğru yöntemler esasında ilerlemesi için, yöntem ve çözüm önerileri oluşturup uygulayacak, Altyapı, hafriyat, iksa, kaba ve ince inşaat imalatlarını doğru silsilede planlayarak, sahaya uygulamada gerektiğinde ölçüm, elektrik ve mekanik grupların koordinasyonunu sağlayacak, İmalatların, malzeme ve işçilik kalitesini kontrol ederek eksikleri tespit edip giderecek, doğru malzeme ve ekipman kullanımını sağlayacak, Şantiyede gerekli iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerini temin ederek takip edecek.  

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun Sanayi Tesisleri, Üst Yapı ve Benzeri Şantiyelerde En Az 5 Yıl faal olarak çalışmış, Autocad, MS Office programlarına hakim ,  Sorumluluğundaki işlerin zamanında ve kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlayacak, B Sınıfı ehliyeti olan, Seyahat engeli olmayan, adaylar aranmaktadır. Ek Bilgiler İş Alanı Şantiye Organizasyondaki Yeri Orta Düzey Yönetici Çalışma Şekli Tam zamanlı Çalışma Yeri İzmir  Yenileme Tarihi 27.05.2016 İşe Alınacak Personel Sayısı 1 Sektörler YAPI-İNŞAAT Eğitim Durumu Lisans Mezunu

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • Satış Mühendisi ATERENERJİ İzmir 30 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Aterenerji şirketimizde çalışmak üzere Elektrik Mühendisliği mezunu Satış Mühendisi alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler Güneş enerjisi sistemi (fotovoltaik sistemler) konusunda, projelendirme ve projelerin mevzuat takibine hakim,  İlgili sistemlerin keşif ve uygulama kontrollüğünü üstlenebilecek, çizim programlarına hakim,  GES Projeleri teklif çalışmalarında pazarlama departmanı ile aktif olarak çalışabilecek, 25-30 yaşları arasında, Araç kullanabilen,   Askerliğini tamamlamış, Elektrik mühendisliği bölümü mezunu çalışma arkadaşı aramaktayız.  

  Sektör: İnşaat, Enerji, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Uzman, Şef Yardımcısı, Şef / Amir, Sorumlu, Mühendis

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Endüstri Mühendisi alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun Tercihen Gıda sektöründe en az 5 yıl deneyimli Ürün reçetesi oluşturma, maliyet hazırlama ve raporlama yapabilen Üretim planlama konusunda deneyimli İyi derece İngilizce bilen İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın Yönetici vasıflarına sahip Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış İzmir'de ikamet eden Aktif araç kullanabilen 

  Sektör: Gıda, Endüstri

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Şef Yardımcısı, Sorumlu, Mühendis

 • İş Açıklaması CCC ist eines der führenden Unternehmen für professionelle Customer Care Dienstleistungen in Europa. Mehr als 5.000 Service Professionals bieten an 15 Standorten in 8 Ländern internationale Kundenservice-Lösungen auf höchstem Niveau. Wir suchen für unseren Standort Izmir ab sofort eine/n deutschsprachige/n Call Center Agent/in für Telekommunikationsunternehmen Aufgaben im Überblick: Kompetenter telefonischer und schriftlicher Kundenservice Mit Sympathie und Engagement für zurfriedene Kunden und Kundinnen sorgen Was wir erwarten: Exzellentes Deutsch Kommunikationsfreude und Spaß am Verkauf Kundenorientierung Interesse an abwechslungsreicher und anspruchsvoller Arbeit Begeisterung für Teamwork Stressresistenz Begeisterung für Telekommunikation und die Produkte rundherum Technikaffinität (Umgang mit Smartphone) Zuverlässigkeit Spaß an Leistung und Erfolg Gute PC-Anwenderkenntnisse

  Aranan Nitelikler Was wir bieten: Fixum pro Stunde und sehr hoher Verkaufsbonus Aufstiegschancen in unserem international tätigen Unternehmen Anspruchsvolle und abwechslungsreiche Inbound-Tätigkeit Flexible Planung der Einsatzzeiten Top-Auftraggeber Ein tolles Office mit modernsten Arbeitsplätzen Ein hochmotiviertes und engagiertes Team Die Chance, sich zu einem Top-Dienstleistungsprofi weiterzuentwickeln Interne Fort- und Weiterbildungsmöglichkeiten

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Kurumsal firmamızın vodafonenet müşteri hizmetleri projesinde yer alacak inbound projemizde görev alacak müşteri temsilcileri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler *Tercihen çağrı merkezinde en az 1 yıl tecrübeli *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen *Takım çalışmasına yatkın *En az lise mezunu (tercihen lisans ve önlisans mezunu) *18-28yaş arası *Bay bayan takım arkadaşları alınacaktır.

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Eleman, Temsilci

 • İş Açıklaması Mekanik tesisat konularında ( sıhhi tesisat, merkezi sistem ısıtma-soğutma, yangın tesisatı, havalandırma, iklimlendirme ) tecrübesi bulunan, İzmir içi ve dışı şantiyelerde görevlendirilmek üzere şantiye şefi pozisyonuna eleman alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin makine mühendisliği bölümünden mezun, Bay/bayan, Tercihen İzmir'de ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış.    

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Mekanik Tesisat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir

 • İş Açıklaması Renkler Makina ve Yedek Parça Sanayi ve Anonim Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makina, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 400 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makina ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Kemalpaşa Fabrikamız bünyesinde Sarf Malzeme Ambar Sorumlusu / Asistanı arayışımız bulunmaktadır. Pozisyonun Gerektirdiği Kriterler: Sarf Malzeme Ambar Sorumlusu / Asistanı Renkler Makine Satınalma Departmanı na bağlı olarak, Üretimde kullanılan takımların ve sarf malzemelerin düzenlenmesi, sayımı, kontrollü bir şekilde üretime aktarılması sürecini yürütmeden sorumludur.  

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi ve dengi okulların ilgili teknik bölümlerinden mezun, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerliğini yapmış, İzmir’de ikamet eden, Bay.  

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu

 • Banka Direkt Satış Yetkilisi Stratej İK İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, İzmir, Kocaeli, Samsun Bugün

  İş Açıklaması Stratej İnsan Kaynakları’nın danışmanlığını yapmakta olduğu, Türkiye’nin önde gelen bankalarının, kredi kartı satış ekiplerinde görev alacak, aşağıdaki illerde ikamet eden/edebilecek, Direkt Satış Yetkilileri arıyoruz. İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, İzmir, Bursa, Ankara, Samsun, Eskişehir, Adana, Antalya, Kocaeli Bankacılık sektöründe kariyer hedefleyen adayların, aşağıdaki belirtilen kriterleri gerçekleştirmesi gerekmektedir.   Kredi Kartı satışı gerçekleştirmek, Sahada, aktif olarak, randevulu veya randevusuz müşteri ziyaretlerinde bulunmak, Haftanın 5 günü çalışmak, gerektiğinde Cumartesi günleri çalışabilmek, Esnek çalışma saatlerinde görev yapmak, Günlük, Haftalık ve Aylık hedefleri tutturmak,  

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu veya üniversite öğrencisi, Tercihen önlisans veya lisans mezunu, 30 yaşını aşmamış, İletişim becerileri yüksek, Tercihen satış ve ikna kabiliyetine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Genel görünümüne özen gösteren, yaptığı işe saygı duyan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olmak        

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe satış konusunda tecrübeli veya bu alanda çalışmaya istekli, Dinamik, gelişime açık, dış görünümüne önem veren, İletişimi güçlü, güler yüzlü, müşteri odaklı satışta aktif rol alacak Diksiyonu düzgün Takım çalışmasına yatkın 18 / 28 yaşları arası Bayan, İZMİR FORUM BORNOVA AVM' de ki mağazalarımızda  görevlendirilmek üzere "Satış Danışmanları” aranmaktadır.

  Sektör: Tekstil, Müşteri ilişkileri, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda “Satış Sorumlusu” istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Satış-Pazarlama/İşletme/İktisat/Ekonomi Bölümlerinden Mezun, (satış-pazarlama bölümü tercih nedenidir) Satış Konusunda 3-4 yıl tecrübeli, Öğrenmeye, değişime açık ve istekli, MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 30 Yaşını aşmamış, Sürücü belgesine sahip, Seyahat engeli olmayan, Mevcut ve potansiyel müşterilerle satış süreçlerini takip edip ilişkileri geliştirebilecek, Sac Metal profillerin ve ürünlerin satış faaliyetlerinde aktif olarak görev alacak, İletişim yeteneği iyi, aktif, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın.  

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Sorumlu, Şef Yardımcısı, Temsilci

 • Yönetici Asistanı Zigavus İzmir 30 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Kısa bir sürede Türkiye’nin en önemli Dermokozmetik markası haline gelen '' ZİGAVUS PHARMA '' olarak;  ekip arkadaşı arıyoruz - Almanya'daki şirkemizle kordinasyonu sağlayabilecek - Resmi yazışmaları takip edebilecek

  Aranan Nitelikler - Çok iyi derecede Almanca bilen - Dış ticaret konusnda tecrübeli - Analitik düşünme yeteneğine sahip - Seyehat engeli olmayan - Ayın belli dönemleri Almanya'da ikamet edebilecek - Takım çalışmasına yatkın - Prezentabl, diksiyonu düzgün - Ehliyeti olan aktif şekilde araba kullanabilen

  Sektör: İlaç

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • İş Açıklaması Firmamız için belitrilen nitelikler doğrultusunda Gıda Teknikeri alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Teknolojileri bölümlerinden mezun Tercihen Torbalı da ikamet eden En az 2 yıl deneyimli Vardiyalı çalışabilecek Kalite Yönetim Sistemleri, proses kontrolleri ve analizler konusunda bilgi sahibi Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış  

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz gıda sektöründe faaliyet gösteren ve ürünlerini yurt dışına pazarlayan müşterimiz için "Üretim Mühendisi" arıyoruz. Üretimin içinde birebir çalışarak, üretim faaliyetlerinin organizasyonunun ve takibinin yapılması; usta, ustabaşı, mavi yaka çalışanlarının yönetilmesi, Üretim hattının, makinelerin aktif, sorunsuz çalışmasının sağlanması, Siparişlere göre gerekli iş emirlerinin verilip, üretimin başlamasının ve zamanında yerine getirilmesinin sağlanması, Üretim proseslerinin takip edilmesi ve evrak takibinin yapılması,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda, Makine veya Ziraat Mühendisliği bölümünden mezun, Üretim sektöründe, bu konumda 1-2 yıl deneyimli, Gıda sektöründe deneyim tercih nedenidir, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Ms Ofis programlarını etkin kullanabilen, Yöneticilik becerileri gelişmiş, Planlama ve organizasyon yeteneği olan, İnsiyatif alabilen, analitik düşünme yeteneği gelişmiş, Dikkatli, sistemli, sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adayların, askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

  Sektör: İmalat, Gıda

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu

 • Elektrik Teknikeri/Teknisyeni OMKAS MÜHENDİSLİK İzmir, Gaziantep, Ankara 30 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Şirketimizin İzmir, Ankara, Gaziantep şantiyelerinde çalışmak üzere Elektrik Teknikeri/Teknisyeni alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler Meslek Liselerinin Elektrik bölümü veya MYO Elektrik bölümü mezunu, Saha Montaj işlerinde çalışacak, Seyahat engeli bulunmayan personeller alınacaktır.  

  Sektör: Mühendislik, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Perakende Depomuz için SATIŞ ve SEVKİYAT SORUMLUSU  alınacaktır. Depo içi inşaat malzemeleri satışlarını gerçekleştirmek, Depo stok ve tedariklerini yürütebilecek Sipariş ve sevkiyat organizasyonunun sağlayacak Mevcut müşteri ziyaretlerini planlamak ve gerçekleştirmek, Belirlenen hedefler doğrultusunda aktif satış ve tahsilat faaliyetlerini gerçekleştirmek, Yapılan çalışmalarla ilgili periyodik raporlar hazırlamak.  

  Aranan Nitelikler İnşaat malzemeleri satış ve pazarlamasında min.2 yıl tecrübeli Özellikle alçı-alçı levha ,hazır kartonpiyer ,yapı kimyasalları,gazbeton vb.gibi inşaat malzemeleri satışı konularında deneyimli İletişimi güçlü,dinamik sonuç odaklı ve ikna yeteneğine sahip, Pozitif düşünebilen ,dikkatli,takipçi,hızlı ve doğru karar verebilen, Sorumluluk alıp,insiyatif kullanabilen B sınıfı ve aktif sürücü ehliyeti bulunan, Erkek adayların ,askerlik hizmetini tamamlamış, İzmirde ikamet eden, Tercihen üniversite mezunu, Bay / Bayan.  

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Yetkili, Eleman, Sorumlu, Şef Yardımcısı, Yetkili Yardımcısı

 • İş Açıklaması 1980' de perakende sektörüne ilk adımını atan Batik, 2016 yılında 120'yi aşkın mağazasıyla büyümeye devam ediyor. Türkiye'de kulvarının en iyi markası olmayı hedefleyerek, bu hedefi birlikte gerçekleştireceği Takım Arkadaşları arıyor.  İzmir ' de bulunan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere, Tüm satış süreçlerinde aktif olarak rol alarak, müşteri ihtiyaçlarına uygun ürün sunabilecek Satış Danışmanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Ekip çalışmasına yatkın, Güler yüzlü ve iletişim becerisi yüksek Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen mağazacılık alanında tecrübeli veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak isteyen, 18 - 25 yaş arası,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması İşkur İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında şirketimiz bünyesinde 1 yıl stajyer olarak görev alacak, Finansal süreçlerde yardımcı olacak, Çalıştığı birime ve üst yönetime raporlama yapacak,        stajyer alınacaktır.        

  Aranan Nitelikler Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, Finans alanında kariyer planlaması olan, 20-25 yaşları arasında, Çalışkan, istekli ve sorumluluk sahibi, Analitik düşünme yapısına sahip, Rakamlarla ilgilenmeyi seven, MS Office uygulamalarını iyi derecede bilen, İngilizce bilgisine sahip olan, Tercihen V3 programını bilen, adayların başvurlarını bekliyoruz.   *İlanımız Çiğli Organize Sanayi Bölgesi'ndeki genel merkezimiz için verilmiştir.    

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Perakende mağazacılık sektöründe Mağaza Müdür Yardımcısı olarak deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi hedefleyen, İletişimi Güçlü, Liderlik ve Koçluk yetkinliğine sahip,  Çözüm ve Sonuç odaklı, Analitik, Güler yüzlü, Etkileme ve İkna etme becerisi yüksek, 25 – 35 yaş arası, en az lise mezunu Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmirdeki mağazalarımızda görevlendirilmek üzere "Mağaza Müdür Yardımcıları" aramaktayız.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Genel Müdür Yrd, Müdür Yrd

 • İş Açıklaması İzmir'deki Bimeks mağazalarımız için Satış Danışmanlarımızı arıyoruz. Mağazalarımızda, aktif olarak satış yapacak, müşteri memnuniyetini sağlayacak, mağazada satışa sunulacak ürünleri teslim alacak ve takibini yapmaktan sorumlu olacaksınız.

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen yüksek okulların Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezunsanız, Mağazalarımızdaki hareketli ve dinamik ortama ayakuydurabileceğinizi düşünüyorsanız, Daha önce Satış Danışmanlığı deneyiminiz varsa, Heyecanlı, sabırlı, kendine güvenen bir gençseniz ve dış görünümünüze dikkat ediyorsanız, Teknolojik gelişmeleri takip etmekten keyif alıyorsanız, Müşteriyle iletişim kurmaktan hoşlanıyor ve müşteri sorunlarını çözebileceğinize inanıyorsanız, Sigara kullanmıyorsanız, Bimeks Ailesi'ne katılmak istiyorsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Görevli, Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması İzmir Forum Bornova AVM'de bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere SATIŞ DANIŞMANI arayışımız bulunmaktadır. En az Lise mezunu Güleryüzlü ve iletişim becerisi kuvvetli Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren Takım çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Müşteri odaklı satışta aktif rol alabilecek Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen 18-25 yaş arası

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması * Pazar araştırmaları ve rakip şirket analizlerinin yapılması, * Satış,lojistik gibi alanlarda aktif rol alınması; bölge ve hedef kitle belirlenmesi, * Pazar ve rakip şirket analizleri(Fiyat , Pazar payı , SWOT) , * Genel Müdür'e haftalık marketing bilgi akışının sağlanması, * Şirket hedefleri doğrultusunda aktif olarak satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunarak yeni müşteri kazanılması, * Mevcut portföyün yönetilmesi, * Raporların eksiksiz ve zamanında gerçekleştirilmesinin sağlaması,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl deneyimli, Tercihen Elektrik-Elektronik sektör deneyimli, Geçmiş tecrübeleri itibari ile ürün yada marka sorumluluğu yapmış, İleri düzeyde İNGİLİZCE bilen, Ms Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, Yönetim ve organizasyon becerileri gelişmiş, Sonuç odaklı , inisiyatif alabilen ve proaktif , Bayi kanal yapısına sahip, Seyehat engeli olmayan ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Görünümüne özen gösteren,diksiyonu düzgün , prezantabl, B sınıf sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, İzmir Bölgesinde ikamet eden,

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Yetkili, Uzman

/
51

İş Habercisi - İzmir, Manisa İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?