İzmir, Manisa İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
Manisa
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Özel Tınaztepe Hastanesi

  Uzman Hekim Özel Tınaztepe Hastanesi

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özel Tınaztepe Hastanesi ve Buca Tıp merkezimizde görevlendirilmek üzere; belirtilen branşlarda '' UZMAN HEKİM '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Alanında tercihen deneyimli, Part Time ve/veya tam zamanlı olarak çalışabilecek 1-Onkoloji Uzmanı 2-Endokrinoloji Uzmanı 3-Genetik Hastalıklar Uzmanı 4-Acil Tıp Uzmanı 5-Çocuk Hastalıkları Uzmanı 6-Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı 7-Pratisyen Hekim Part Time ve/veya tam zamanlı olarak çalışabilecek TÜM BRANŞLARDA UZMAN HEKİM aramaktayız.

 • Özel Tınaztepe Hastanesi

  Tıbbi Sekreter (Hasta Kabul/Kayıt Görevlisi) Özel Tınaztepe Hastanesi

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurumlarımızda görev alabilecek '' TIBBİ SEKRETER (HASTA KABUL/KAYIT GÖREVLİSİ vs.) arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu (Tercihen Sağlık Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokullarından Mezun), Hastane Tecrübesine Sahip, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği yüksek, Tercihen BAYAN.

 • Özel Tınaztepe Hastanesi

  Hemşire/Att/Sağlık Memuru/Ebe Özel Tınaztepe Hastanesi

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda; Hemşire Ebe Yoğun Bakım Hemşiresi Sağlık Memuru Acil Tıp Teknisyeni Ameliyathane Hemşiresi

  Aranan Nitelikler Sağlık Meslek Lisesi, Yüksekokul / Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği yüksek.

 • Ag Pür Analiz

  Satış Temsilcileri Ag Pür Analiz

  İstanbul Avrupa, İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektörün hızla büyüyen firmalarından A&G PURLAB ANALİZ LABORATUVARLARI bünyesinde Laboratuvar Satış&Pazarlama Departmanımızda görevlendirilmek üzere '' SATIŞ TEMSİLCİLERİ '' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği, Biyoloji Bölümü (Biyoloji), Kimya Bölümü (Kimyager) ve Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen gıda sektöründe 1-3 yıl deneyimli, Satış konusunda 1-3 yıl tecrübe sahibi, Microsoft Office programlarına hâkim, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, İletişim becerileri yüksek , Esnek ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek , MS Ofis programlarını kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan.

 • Teknoteks

  Garson (Balçova Mado) Teknoteks

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir Balçova’da bulunan MADO Cafe de görevlendirilmek üzere garson alınacaktır. Müşteri ilişkileri kuvvetli, iyi servis yapabilen, Cafe ve restaurantlarda deneyimli garson alınacaktır

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu (Turizm Otelcilik mezunu tercih sebebidir.), Balçova ve yakın bölgesinde oturan, Otuz beş yaşını aşmamış, Tercihen Cafe tecrübesi bulunan, Ürün servisi yapabilecek servis elemanı, Hafta sonu çalışabilecek, vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Referans verebilen deneyimli bay ve bayan personel alınacaktır.

 • Zeta İnsan Kaynakları

  Bireysel Kredi Danışmanı Zeta İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, İzmir, Mersin(İçel)

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özel Okullarda bulunan kredi destek bankolarında sabit olarak görevlendirmek üzere Bireysel Kredi Danışmanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Devam zorunluluğu olmayan Üniversite öğrencisi veya Mezunu, İletişimi Güçlü, İkna kabiliyetine sahip, Satış konusunda kendine güvenen, Dış görünümüne özen gösteren, Hafta sonu çalışma engeli olmayan, Çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Dikkaya Grup

  Makine Mühendisi Veya Makine Teknisyeni Dikkaya Grup

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması KEMALPAŞA' DA yer alan DİKKAYA SU KONTROL SİSTEMLERİ SAN. VE TİC.A.Ş' fabrikamızda görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' MAKİNE MÜHENDİSİ veya MAKİNE TEKNİSYENİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Saha Projelerinde ve Şirket merkezinde görevlendirilmek üzere, Üretimimizdeki basınç kontrol vanaları konusunda yetiştirilmek üzere temel akışkan ve hidrolik bilgisi olan, Askerlik görevini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, BAY.

 • Artkıy Otomotiv İnşaat Akaryakıt

  Servis Danışmanı Artkıy Otomotiv İnşaat Akaryakıt

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması NISSAN yetkili satış ve servis hizmeti veren İzmir Gaziemir de bulunan plazamızın Gelişmekte bulunan iş potansiyelimiz nedeni ile servis bölümünde birlikte çalışacağımız arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Servis Danışmanı Otomotiv sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Yetkili servis kurallarını bilen, Düzenli, disiplinli ve sorumluluk alabilen, Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutacak Müşteri odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip, Analiz etme ve analitik düşünme yetkinliğine sahip, Microsoft Office uygulamalarını bilen, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adayların Askerlik hizmetini tamamlamış olan, Takım çalışmasından keyif alan

 • Firma Adı Gizli

  Servis Elemanı Firma Adı Gizli

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Güzelyalı Mustafa Kemal Sahil bulvarında yer alan restorantımıza servis elemanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler ** Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, **Takım çalışmasına yatkın, ** Güleryüzlü , ** İnsan ilişkileri ve iletişim kurma kabiliyeti yüksek.

 • Mebant İzolasyon ve Bant A.Ş.

  Sevkiyat Sorumlusu Mebant İzolasyon ve Bant A.Ş.

  Manisa

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Manisa Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren fabrikamıza, En az lise mezunu Tercihen daha önce otomotiv sektöründe çalışmış, "Sevkiyat Depo" yönetiminde tecrübeli, ERP bilgisi olan, İnsan ilişkileri kuvvetli, ekip yönetebilen, Sorumluluk alan, Disiplinli, Strese dayanıklı, Tertip ve düzen sahibi, Oto ehliyeti olan, Askerlikle ilişiği olmayan, Sigara kullanmayan, SEVKİYAT SORUMLUSU ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler

 • Ayes Çelik Hasır ve Çit Sanayi

  Üretim Elemanı Ayes Çelik Hasır ve Çit Sanayi

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kemalpaşa - Ulucak' daki fabrikamızda Üretimde çalışacak, yetiştirilmek üzere '' ÜRETİM ELEMANI '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üretimde çalışacak, BAY, Askerliğini yapmış olacak, Enaz ilkokul mezunu olacak, ### BORNOVA - KEMALPAŞA - ULUCAK' TA OTURANLAR TERCİH SEBEBİ OLACAKTIR. ###

 • Babomar Mermer

  Ofis Elemanı Babomar Mermer

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızda çalışabilecek ve; Büro temizliği, Çay kahve servisi, Telefonları cevaplama, Kargo hazırlayıp gelen kargoları ilgili birimlere iletme, Banka v.s dışarı işlemlerini halletme, görevlerinde bulunabilecek '' OFİS ELEMANI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler 18-24 yaş arası, Titiz ve disiplinli BAYAN. ### ÇALIŞMA ŞARTLARI: Asgari Ücret + Yol + Yemek ### ### ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta İçi 08:00-18:30 ( CUMARTESİ - PAZAR ÇALIŞMA YOKTUR.###

 • Deba Mimarlık

  Teknik Personel Deba Mimarlık

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MİMARLIK MÜHENDİSLİK BÜROMUZA KENTSEL DÖNÜŞÜM VE STATİK PROJE DENEYİMLİ ELEMAN ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler İDESTATİK, STATİCAD YIĞMA VE AUTOCAD KULLANABİLEN İNŞAAT MÜHENDİSİ ALINACAKTIR.

 • Aydın Trafo

  Depo Sorumlusu Aydın Trafo

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızda görev alabilecek ve; Kendisine bağlı 2 eleman ile depolama faaliyetlerine ait operasyonların düzenli yürütülmesini denetlemek, Gelen mal ve ürünlerin irsaliyeler ile karşılaştırmasını yapıp, teslim almak, Sistem üzerine giriş ve çıkış işlemlerini yapmak Depolama faaliyetlerinin iş talimatlarına uygun şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak, Üretim birimlerin ihtiyaç duyduğu malzemelerin depodan teslimini sağlamak, Depo envanterinde bulunan tüm stokların, kaydı ve fiili olarak tutmasını sağlamak. Kritik stok seviyelerine ulaşan ürünler ile ilgili birimlere haber vermek, Periyodik sayımları organize edip, fiili sayımların gerçekleştirilmesini sağlamak Depo alanının temizlik, düzen vb. gereksinimlerini kontrol etmek ve gerekli aksiyonları almak, görevlerini yürütebilecek '' DEPO SORUMLUSU '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu, Depo yöneticiliği yapmış Benzer sektörlerde depo alanında en az 5 yıl deneyimli Ms Office programlarını aktif bir şekilde kullanabilen, İletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın Planlama, koordinasyon ve takip becerisi yüksek, Askerlik hizmetini tamamlamış, BAY.

 • Günaydın Group

  Gümrük Pazarlama Elemanı Günaydın Group

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gümrük mevzuatı, NCTS T1, İthalat,İhracat ve Transit ile ilgili sektörel bilgisi olması, Mevzuat ve yönetmeliklerindeki güncel bilgilere sahip ve buna bağlı gelişen konularda tercübeli, Pazarlama faaliyetlerinin planlanması ve uygulanması, Satış arttırıcı pazarlama teknikleri belirlemek ve organizasyonları yürütmek, Potansiyel müşterileri tespit etmek ,müşteri portföyünün genişlemesini sağlamak, Pazar araştırmaları yaparak, yeni satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi için gerekenleri yerine getirmek, Sürekli verimlilik sağlamak için, performans raporları hazırlamak, Müşteri odaklı pazarlama, satış hedef ve stratejilerin oluşturulmasının sağlamak, Rakip aktiviteleri takip etmek ve raporlamak

  Aranan Nitelikler En Az 4 (dört) Yıllık Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Kara, Hava, Tren ve Deniz nakliyesinde tecrübeli Tercihen İNGİLİZCE Bilen Gümrük Sektöründe En az 2 yıllık iş ve pazarlama deneyimi olan, Disiplinli, takipçi, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, başarı odaklı, Analitik düşünce yapısına sahip, sonuç odaklı, araştırmacı,İnsan ilişkileri kuvvetli, değişime ve gelişime açık, takım çalışmasına yatkın,öğrenmeye ve kendini gelistirmeye istekli, Pazar ve rakip analizi konusunda vizyon sahibi Microsoft Ofis programlarına ve tercihen Mavi Net Programına hakim, Ehliyeti bulunan,aktif olarak araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan, Bay (Askerlikle ilişkisi olmayan) , Bayan elman

 • Bortar Hazır Yemek ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  Depo Destek Elemanı Bortar Hazır Yemek ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeni Hedeflere Birlikte Koşacağımız "Takım Arkadaşları Arıyoruz”. 25.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında sigortalattığı müşterileriyle Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir. 7.000 M2 kapalı alanı olan günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasında yıl sonunda üretime başlanacaktır. Merkez mutfakta değerlendirilmek üzere, Depo Destek Elemanı ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler Merkez mutfakta bedenen çalışabilecek Erkek

 • Atik Metal San. ve Tic. A.Ş

  Santral/Resepsiyon Personeli Atik Metal San. ve Tic. A.Ş

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızda görev alabilecek ve; Telefonların Cevaplanması, Aktarılmasıve Gerekli Notların Aktarılması, Kargo, Evrak ve Benzeri Takiplerin Yapılması, Genel Ofis Düzeninin Sağlanması, Telefon Trafiğiniin Yönlendirilmesi, görevlerini yürütebilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' SANTRAL/RESEPSİYON PERSONELİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En Az Lise Mezunu, İzmir' de İkamet Eden, 30 Yaşını Aşmamış, Diksiyonu düzgün, Telefonda iletişim becerisi yüksek, İnsan ilişkileri kuvvetli, Sabırlı, telefon trafiği yönetebilecek, Güleryüzlü, dinamik, BAYAN.

 • Cemer Kent Ekipmanları

  Yurt İçi Satış Pazarlama Sorumlusu Cemer Kent Ekipmanları

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız için aşağıda belirtilen nitelikler doğrultusunda '' YURT İÇİ SATIŞ/PAZARLAMA SORUMLUSU '' arayışımız bulunmaktadır..

  Aranan Nitelikler TERCİHEN ÜNİVERSİTELERİ PEYZAJ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN, Türkçeyi akıcı kullanan, diksiyonu düzgün, İkna kabiliyeti yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Planlı, sistemli ve özenli çalışabilen, Prezentabl, dış görünümüne özen gösteren MS Office programlarına hakim, Temsil yeteneği güçlü İletişim becerileri gelişmiş ve analitik düşünebilen, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan 40 yaşını aşmamış, BAY/BAYAN.

 • E-Uyar Online Hukuk Yayıncılığı

  Tele Satış Temsiclsi E-Uyar Online Hukuk Yayıncılığı

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması - (Öncelikli olarak) potansiyel müşterilere telefon ile "internet sitesi üyeliği" şeklindeki ürünümüzün satışını gerçekleştirmek - Pazarlama departmanı tarafından sağlanan dataları verimli kaynaklara dönüştürmek - Müşteri portföyünü genişletmek.

  Aranan Nitelikler Tele satış konusunda tecrübeli, Telefonda iletişim ve ikna becerisi gelişmiş, Satış ve ikna kabiliyetine güvenen, Temel PC ve internet kullanım bilgisine sahip, Akıcı ve düzgün konuşabilen, İş takibinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerisi ve kişisel motivasyonu yüksek, İzmir'de ikamet eden bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Surtaş

  Satış Destek Personeli (Otomotiv Sektörü) Surtaş

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamızın, satış destek departmanında görev alıp ekibe lojistik destek verebilecek çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Ecars programına hakim, MS Office programlarını aktif kullanabilen,

 • Özel Yıldız Academia Hastanesi

  Yeni Doğan Yoğun Bakımı Hemşire Özel Yıldız Academia Hastanesi

  Türkiye Geneli

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özel Academia Hastaneleri İstanbul Yıldız Academia Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere Büyümekte olan Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesine; Sorumlu Hemşire ve Hemşire, ATT, Sağlık Memuru tecrübeli ya da yetiştirilmeye açık sağlık çalışanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Tercihen Sağlık Meslek Lisesi/Üniversitelerin Ebelik-Hemşirelik Bölümlerinden Mezun - Gelişime Açık - İnsan İlişkileri ve İletişimi Kuvvetli - Ekip Çalışmasının Önemine İnanan - Dinamik Bay Bayan Yeni Doğan Yoğun Bakım Hemşire Adayları Aramaktayız.

 • Mna Yapı

  Satış Sorumlusu Mna Yapı

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MNA yapı 1992 yılından beri faaliyet gösteren ödemiş merkezli bir firmadır. Ayrıca İzmir Altındağ' da şubemiz bulunmaktadır. Yapı malzemeleri sektöründe faaliyet göstermektedir. Başlıca fabrika bayiliklerimiz '' SERAMİKSAN, VİTRA, NSK BATARYA, İDEVİT VİTRİFİYE '' şeklindedir.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu Yapı malzemeleri ( özellikle seramik) konusunda en az 3 yıl deneyimli Müşteri ilişkileri yönetimi konusunda başarılı ve kendisine güvenen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen Prezentabl, Problem çözme,planlama ve takip yeteneği olan, Temsil yeteneği güçlü,sonuç odaklı çalışan Ticari anlayışa sahip, risk alan ve çözüm üretebilen, Hem sahada hemde perakende olarak mağazada satış yapabilecek İzmir içi ve çevre ilçelerde toptan alt bayileri ve müteahhit firmaları ziyaret edecek, BAY/BAYAN.

 • Surtaş

  Sigorta Ofis Danışmanı (Teknik Eleman) Surtaş

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tam rekabet piyasasına uygun olarak müşteriyle telefonda irtibata geçebilecek diksiyonu düzgün,ikna yöntemi güçlü,çözüm odaklı , iş yaşamında düzenli, yüksek ahlak ve güvenliği esas alan uzlaşıcı sabırlı etkin aynı zamanda ekranları pratik kullanabilen poliçe üretiminde çoklu acentelikte çalışma konusunda uzman çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az önlisans mezunu En az 5 yıl sigorta deneyimi olan İletişim yeteneği kuvvetli İş sorumluluğu yüksek Takım çalışmasına yatkın Bilgisayarı iyi kullanabilen, office programlarına hakim Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan Ofis elamanı alınacaktır.

 • Teknoteks

  Kasa Sorumlusu (Bornova Mado) Teknoteks

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bornova da bulunan MADO cafede görevlendirilmek üzere kasa personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Bornova ve yakın bölgelerde oturan, Tercihen en az lise mezunu, Ön muhasebe bilgisine sahip, Bilgisayar Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Hızlı işlem yapabilen, pratik, hesabı kuvvetli, İnsan ilişkileri kuvvetli, 30 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Hafta sonu çalışabilecek, vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Referans verebilen, kendine özen gösteren Bay, Bayan Kasa sorumluları

 • Teknoteks

  Aşçı Yardımcısı (Bornova Mado) Teknoteks

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Forum Bornova da bulunan Mado Cafe’ mizin mutfağında çalışacak Aşçı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mutfakta çalışabilecek, Bornova ve yakın bölgesinde oturan, Tercihen Cafe veya Restaurant tecrübesi bulunan, Ürün hazırlama ve servisini yapabilecek, Günlük ihtiyaç ve sipariş listesini belirleyebilecek, Hafta sonu çalışabilecek, vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Referans verebilen deneyimli bay ve bayan personeller alınacaktır.

 • Teknoteks

  Garson (Bornova Mado) Teknoteks

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir Bornova’da bulunan MADO Cafe de görevlendirilmek üzere garson alınacaktır. Müşteri ilişkileri kuvvetli, iyi servis yapabilen, Cafe ve restaurantlarda deneyimli garson alınacaktır

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu (Turizm Otelcilik mezunu tercih sebebidir.), Bornova ve yakın bölgesinde oturan, Otuz beş yaşını aşmamış, Tercihen Cafe tecrübesi bulunan, Ürün servisi yapabilecek servis elemanı, Hafta sonu çalışabilecek, vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Referans verebilen deneyimli bay ve bayan personel alınacaktır.

 • Aydın Trafo

  İthalat/İhracat Operasyon Sorumlusu Aydın Trafo

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızda görev alabilecek, İTHALAT/İHRACAT OPERASYONLARINDAN sorumlu olabilecek, SATIN ALMA DEPARTMANI ile koordineli çalışabilecek '' İTHALAT/İHRACAT OPERASYON SORUMLUSU '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, tercihen Uluslararası Ticaret, Uluslararası İlişkiler v.b bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, İthalat-ihracat operasyonuna, lojistiğine ve gümrük mevzuatına hakim, Tercihen yurtdışı satın alma tecrübesi olan, Benzer pozisyonlarda 2-5 yıl tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 25-35 yaşları arasında, Ekip çalışmasına yatkın,

 • Doruk Yazılım Bilişim Proje.Danışmanlık

  Satış Temsilcisi Doruk Yazılım Bilişim Proje.Danışmanlık

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Doruk Yazılım Proje ve Danışmanlık , 2012 yılında kurulmuştur. Kuruluş amacı, işletmelerin iş süreçlerini ERP sistemleri üzerinde uyarlamaktır. Başta Netsis olmak üzere , işletmenin iş süreçlerini kayıt altına alacak tüm diğer yazılımların Kurulum işlemlerini yapar. Netsis yada diğer ERP sistemlerine gerektiğinde, bütünleşik arayüzler tasarlamak, modüler yazılımları geliştirmek ve tüm bu geliştirmeleri üretirken hizmet kalitesini doruklarda tutmayı kendisine ilke edimiştir. Doruk Yazılım; işletmelerin ana ERP programlarına entegre yada entegre ihtiyacı duymayan özel yazılım ihtiyaçlarına da çözüm getirmektedir. Hem web hem de windows platformlarında geliştirdiği projeler ile işletmelerin her türlü sürecini kayıt altına alarak, bilgi ve kontrol sağlamış böylece yönetimsel kararların alınmasına yardımcı olmuştur. İşte bu sürekli değişim ve gelişim felsefesinden yola çıkarak, firmamıza değer katabilecek ve firmamızın bünyesinde İzmir Ofisimize çalışarak; Ürünlerimizin satışında görev alabilecek, Stratejik satış yapabilecek, Sorumlu olunan bölgede potansiyel müşterilerin tespit edilmesinde görev alabilecek, Mevcut müşterilerle ilişkilerin geliştirilmesini sağlayabilecek, Müşteri talepleri doğrultusunda ilgili birimlerle koordinasyonu sağlayabilecek, ‘’ SATIŞ TEMSİLCİSİ ‘’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler , Fen , Mühendislik Fakültelerinden mezun (İşletme , Matematik , Muhasebe , Bilgisayar, Endüstri vb.) İyi Derecede Bilgisayar Kullanabilen (Netsis, MS Office Programları, Outlook) Sosyal Medya Ayağında da Destek Olabilecek, Ekip Çalışmasına Uygun, Raporlama Tecrübesi Olan, Yönetim Sevk ve İdare Yeteneğine Sahip, İkili İlişkilerde Son Derecede Başarılı, Yoğun İş Temposuna Ayak Uydurabilecek, İzmir’ de İkamet Eden, B Sınıfı Ehliyete Sahip ve Aktif Araç Kullanabilen. BAY.

 • Relax Mode

  Mağaza Müdürü İzmir Relax Mode

  İzmir, Manisa

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Markamızın yeni açılacak ve mevcut İZMİR içi mağazalarında görevlendirilmek üzere Mağaza Yöneticisi / Müdürü aranmaktadır. Mağaza satış performansını arttıracak, Stok, depo kontrollerinin sağlıklı yürütülmesini sağlayacak, Müşteri memnuniyeti yaratacak, Ürün teşhiri ve reyon düzeni uygulamalarının gerçekleştirilmesini sağlayacak, Mağaza personelinin koordinasyonunu ve motivasyonunu sağlayacak, Mağazanın tüm ihtiyaç ve kaynaklarını yönetebilecek

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektoründe en az 5 yıl yöneticilik konusunda en az 2 yıl deneyimli, Ürün, stok takibi ve raporlamada deneyimli, Personeli satış odaklı motive edebilecek, Görsel sunum konusunda deneyimli, Sonuç ve çözüm odaklı çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Diksiyonu düzgün, Dış görünüşüne özen gösteren, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, MS Offıce ve tercihen NETSİS bilen. BAYAN MAĞAZA MÜDÜRÜ/YÖNETİCİSİ alınacaktır.

 • Sayan Tıbbi Aletler

  Tesviye Operatörü Sayan Tıbbi Aletler

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ortopedi ameliyatlarında kullanılan ameliyat el aleti ve ortopedik implant üretimi yapan Sayan Tıbbi Aletler Tesviye Birimi'nde çalışmak üzere,

  Aranan Nitelikler Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Torna-Tesviye Bölümü mezunu İyi seviyede kesici taş ve talaşlı imalat bilgisine sahip El becerisi yüksek İyi seviyede teknik resim okuma ve anlama bilgisine sahip Kumpas, mikrometre, mihengir, profil projeksiyon gibi temel ölçüm cihazlarını iyi seviyede kullanabilen Ekip çalışmasına inanan, hayal gücü kuvvetli Düzenli çalışmayı ilke edinen ve etkin zaman yönetimi yapabilen Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış takım arkadaşları aramaktadır.

 • Sayan Tıbbi Aletler

  Kalite Kontrol Teknisyeni Sayan Tıbbi Aletler

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ortopedi ameliyatlarında kullanılan ameliyat el aleti ve ortopedik implant üretimi yapan Sayan Tıbbi Aletler, Kalite Kontrol Birimi’nde görevlendirilmek üzere, Teknik resim ve şartnamelere göre giriş kontrol (hammadde, yarı mamül ve fason işçiliklerin kalite kontrolleri) yapacak Hassas parçalar üzerinde proses kontrol ve son kontrol yapacak Yürüttüğü tüm faaliyetleri Müşterilerimiz’in gözüyle gerçekleştirip, uygun formatta Müşterilerimiz'e raporlandıracak takım arkadaşları aramaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Endüstri Meslek Lisesi mezunu Kumpas, mikrometre, mihengir, profil projeksiyon gibi temel ölçüm cihazlarını iyi seviyede kullanabilen (3 boyutlu koordinat ölçüm cihazı kullanabilenler tercih sebebidir) Talaşlı imalat mantığına hakim İyi derecede teknik resim okuma, anlama ve tolerans bilgisine sahip MS Ofis programlarını kullanabilen Orta seviyede İngilizce okuma/yazma bilgisine sahip Ekip çalışmasına yatkın İletişim becerisi yüksek Karar alma ve analiz yetenekleri güçlü Düzenli çalışmayı ilke edinen ve etkin zaman yönetimi yapabilen Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Erkek adayların için askerlik hizmeti tamamlanmış

 • Bortar Hazır Yemek ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  Kasap Bortar Hazır Yemek ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeni Hedeflere Birlikte Koşacağımız "Takım Arkadaşları Arıyoruz” 25.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında sigortalattığı müşterileriyle Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir. 7.000 M2 kapalı alanı olan günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasında yıl sonunda üretime başlanacaktır. Merkez mutfakta değerlendirilmek üzere Kasap aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *Eli bıçak tutan *Kırmızı et doğrayabilen *Yetiştirilmek üzere kasap aranmaktadır.

 • Bortar Hazır Yemek ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  Temizlik Personeli Bortar Hazır Yemek ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeni Hedeflere Birlikte Koşacağımız "Takım Arkadaşları Arıyoruz”. 25.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında sigortalattığı müşterileriyle Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir. 7.000 M2 kapalı alanı olan günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasında yıl sonunda üretime başlanacaktır. Merkez mutfakta değerlendirilmek üzere,Çevre temizlik personellerine ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler Merkez mutfağımızda görevlendirilmek üzere En az ilkokul mezunu Tercihen temizlik konusunda tecrübeli Bedenen çalışmaya engel herhangi bir sağlık sorunu olmayan 40 yaşını aşmayan temizlik personelleri alınacaktır.

 • Bortar Hazır Yemek ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  Şoför Bortar Hazır Yemek ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeni Hedeflere Birlikte Koşacağımız "Takım Arkadaşları Arıyoruz”. 25.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında sigortalattığı müşterileriyle Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir. 7.000 M2 kapalı alanı olan günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasında yıl sonunda üretime başlanacaktır. Işıkkent’te bulunan yemek fabrikasına Src-4/Psikoteknik Belgeli Şoför ve Şoför Yardımcıları aranmaktadır

  Aranan Nitelikler

 • Bortar Hazır Yemek ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  Aşçı Bortar Hazır Yemek ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeni Hedeflere Birlikte Koşacağımız "Takım Arkadaşları Arıyoruz”. 25.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında sigortalattığı müşterileriyle Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir. 7.000 M2 kapalı alanı olan günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasında yıl sonunda üretime başlanacaktır. Hedeflerimize birlikte koşacağımız; Merkez mutfakta veya yerinde üretim mutfaklarında değerlendirilmek üzere, Erkek Aşçılara ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler Daha önce toplu yemek üretiminde en az 5 yıl deneyimli Sulu yemek üretimi ve porsiyonlaması konularına hakim Sıcak Ustaları

 • Teknoteks

  Tezgah Personeli (Balçova Mado) Teknoteks

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Balçova da bulunan MADO Cafe de görevlendirilmek üzere tezgâh elemanı alınacaktır. Müşteri ilişkileri kuvvetli, iyi servis yapabilen, cafe ve restaurantlarda deneyimli personeller alınacaktır. NOT:Part time ve Sezonluk başvurular kabul edilmemektedir.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu (Turizm Otelcilik mezunu tercih sebebidir.) Balova ve yakın bölgesinde oturan, Otuz yaşını aşmamış, Tercihen Mado cafe tecrübesi bulunan, Mado ürünlerinin hazırlanmasında çalışabilecek tezgâh servis elemanı Dondurma kaşığı kullanabilecek, Hafta sonu çalışabilecek, vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Referans verebilen deneyimli bay ve bayan personel alınacaktır.

 • Are İlaç Medikal

  Tıbbi Satış Mümessileri Are İlaç Medikal

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "ARE Pharma" olarak 2012 yılından beri ülkemizin hızlı büyüyen ve gelecek vaat eden sektörlerinden dermokozmetik ve OTC ürünleri pazarında faaliyet göstermekteyiz. Hem üretim hem de satışta, sağlam temellere dayalı, kalıcı ve uzun vadeli stratejik ortaklarımızla ve kalite bazlı ürünlerimiz ile var olmak hedefindeyiz. Bu amaç ile, genişlemekte olduğumuz satış ekibi içerisinde görevlendirilmek üzere; ECZANE SICAK SATIŞINDA BAŞARILI VE TECRÜBELİ , İZMİR ilinde ikamet eden BAY/BAYAN Dermokozmetik ve OTC ürünleri için '' TIBBİ SATIŞ MÜMESSİLERİ " arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Yüksekokul Mezunu, Araç kullanımında tecrübeli ve yetenekli olan, MS Office programları ve Tablet PC kullanımı konusunda yeterli bilgiye sahip, ÜTE sertifika programına dahil olmuş veya olacak olan, Ürünlerimizin hitap ettiği branşlarda doktor çalışmaları konusunda tecrübeli, Ürünlerimizin hitap ettiği branşlarda sağlam referanslara sahip olunması tercih sebebidir. Eczane portföyü geniş olan, OTC ürünleri konusunda tecrübeli, Kendine güvenen ve kazandırarak kazanmayı hedefleyen, Çalışkan ve istekli.

 • Firma Adı Gizli

  Depo Veri Giriş Elemanı Firma Adı Gizli

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızda çalışabilecek; Stok hareketlerinin (giriş-çıkış) (hammadde ve mamul) netsis sistemine işlenmesi, Fiili stokların sistemle doğruluğunun kontrol edilmesi, Satış irsaliyelerinin sistemden oluşturulması ve faturaların kesilmesi, Gelen hammaddelerden numune hazırlayabilme ve kalite onay formlarını düzenleyebilme, Günlük stok kontrolü ve aylık sayımları yapabilme görevlerinde bulunabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' DEPO VERİ GİRİŞ ELEMANI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Lisesi - yada asgari düz Lise mezunu 30 yaşını aşmamış, Askerliğini tamamlamış, Dürüst, çalışkan, dikkatli, sabırlı, takipçi, işi sahiplenen ve sorumluluk bilincinde olan bir kişiliğe sahip Diğer departman çalışanları ve çalışma arkadaşları ile seviyeli bir sosyal ilişki kurabilecek Sürücü ehliyeti olan, Forklift ehliyeti olan ve aktif olarak kullanan Netsis kullanımına hakim Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek ve fazla mesai yapabilecek İzmir’in Bornova,Bayraklı, Karşıyaka ,Çiğli ,Harmandalı yerleşim yerlerinde ikamet eden Erkek.

 • Dikkaya Grup

  Makine Mühendisi Dikkaya Grup

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması KEMALPAŞA' DA yer alan DİKKAYA SU KONTROL SİSTEMLERİ SAN. VE TİC.A.Ş' fabrikamızda görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' MAKİNE MÜHENDİSİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendislik bölümünden mezun, İmalat Sanayide tercihen 2 yıl tecrübeli, Üç Boyutlu Çizim Programlarında Tasarım ve Çizim konusuna hakim 25 – 35 yaş arası Bay, Aktif Araç kullanabilen, İzmir de ikamet eden.

 • Firma Adı Gizli

  Maden Mühendisi Firma Adı Gizli

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir'de bulunan taş ocağımızda görevlendirmek üzere ;

  Aranan Nitelikler ** Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümünden mezun; ** Konusunda en az 3 yıl tecrübeli; ** Tercihen taş Ocağı şantiye tecrübesi bulunan; ** Teknik Nezaretçilik belgesine sahip; ** Daimi nezaretçi olarak çalışabilecek; ** Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak; ** Yoğun iş temposunda çalışabilecek; ** Takım çalışmasına yatkın,uyumlu,iletişim becerileri gelişmiş; Maden Mühendisi takım arkadaşları arıyoruz.

 • Avkom İletişim

  Mağaza Satış Temsilcileri Avkom İletişim

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Avkom Avea İletişim Hizmetlerine ait Alsancak-Kıbrıs Şehitleri Cad, Hatay-Üçkuyular , Bornova-Özkanlar ve Çankaya şubelerinde yetiştirilmek ve görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun Mağaza Satış Temsilcileri arıyoruz. Müşterilerimizin güler yüzle karşılanması ve ürünlerle ilgili ihtiyaçlarının doğru bir şekilde tespit edilmesi, uygun ürünün sunulması ve ikna edilmesi, Abonelik işlemlerinin yapılması, Cihaz , modem ve aksesuar gibi bilişim ürünlerinin satışının yapılması, Müşterilerimizin isteklerinin veya şikayetlerinin hoşgörüyle çözüme ulaştırılması, Mağaza temizliğinin ve düzeninin sağlanması

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende satışta, tercihen Avea İletişim Merkezlerinde veya Mobil Telekomünikasyon sektöründe deneyimli, Cep telefonu , aksesuar ve diğer bilişim ürünlerine özel ilgisi olan; tercihen bu ürünlerin satışında deneyimli, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, Müşteri memnuniyeti ve hedef odaklı çalışabilen, Bay/Bayan.

 • Avkom İletişim

  Bayi Satış Destek Uzmanı Avkom İletişim

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurumumuzun Satış ve Pazarlama Departmanında görev almak üzere Bayi Satış Destek Uzmanı pozisyonumuzda aşağıdaki görev ve sorumlulukları yürütecek takım arkadaşları arıyoruz. Bayi kanalı yönetimi çerçevesinde SAHA SATIŞ faaliyetlerine destek vermek, Bayilere ürün ve satışla ilgili eğitim ve tanıtım desteği vermek, Kendisinden istenen tüm raporlamayı doğru ve zamanında sağlamak, Sektörle ilgili ihtiyaç duyulan pazar araştırmalarını gerçekleştirmek, Öneri ve görüşleri ile katkıda bulunmak, Takım ruhu içinde diğer departmanlarla koordinasyonu sağlamak

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu, Tercihen telekomünikasyon sektöründe tecrübeli Satış alanında kendini geliştirmek isteyen, Şirketi kurum içi ve dışında temsil edebilen, Takım çalışmasına yatkın, Uzlaşma becerisi ve ikna kabiliyeti iyi, Etkin bilgisayar kullanabilen, Takipçi (Denetim, geri bildirim, sorgulama ve raporlama becerisi iyi), Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, sonuç odaklı, İzmir’de ikamet eden, 30 yaşını doldurmamış, Bayan

 • Avkom İletişim

  Ön Muhasebe ve Stok Sorumlusu Avkom İletişim

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Avea dağıtım merkezi olarak İzmir ilinde faaliyet gösteren firmamızda ön muhasebe ve stok sorumlusu aramaktayız. Fatura , cari ve stok takibi işlemlerinin yürütülmesi Stok ve envanter sayımları Genel muhasebeye ön hazırlık ve yardım Depoya ürün giriş ve çıkışlarının yapılması Online sanal kontör siparişlerinin alınması Bayilerimize Avea pos yüklemelerinin yapılması, ,takibi ve raporlaması

  Aranan Nitelikler En az Ticaret Lisesi veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Netsis / Dia gibi muhasebe programlarında tecrübesi olan Office programlarını özelikle Excel programını aktif olarak kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İzmir'de ikamet eden

 • Tac Koleji

  Temizlik Personeli Tac Koleji

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması TAC KOLEJİ İzmir temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; TEMİZLİK ELEMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Binanın genel temizlik işleriyle ilgilenecek, - Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek

 • Relax Mode

  Kalıphane Şefi Relax Mode

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1965 yılından bu yana hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren ve yurtiçi/yurtdışı mağazaları ile rahat giyimin öncüsü olan şirketimizin RELAX MODE markası ile üretim yaptığı İZMİR Gaziemir Merkez Fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip KALIPHANE ŞEFİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun, Örme ve Dokuma kumaş konusunda en az 5 yıl deneyimli, Kalıp,dikim ve ölçüm bilgisinde en az 5 yıl deneyimli, Bilgisayarlı kalıp tekniğine vakıf, Gerber ve ilgili programları iyi seviyede kullanabilen, Kalıphane şefliği ve yönetim deneyimi bulunan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, çözüm odaklı ve takım çalışmasına yatkın KALIPHANE ŞEFİ alınacaktır.

 • Firma Adı Gizli

  Mekanik Bakım Elemanı Firma Adı Gizli

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tecrübeli Mekanik Bakım Elemanı Alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya MYO Makina, Mekatronik veya ilgili bölümlerinden mezun, Makine parçalarının (Pompa, rulman söküm-takımı, redüktör, dişli, kasnak v.b.) bakım ve onarım deneyimi olan, Hidrolik ve pnömatik bilgisine sahip olan, Orta düzeyde kaynak bilgisine sahip olan, Genel makine ve yardımcı tesisler (Kompresör, brülör, vb) bakım deneyimli olan, Üretim ve Fabrika faaliyetleri konusunda en az 3 Yıl tecrübeli olan, Problem çözme becerisi kuvvetli, etkin iletişim becerisi olan, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek ve vardiyalı çalışabilecek, Erkek,Askerlik görevini tamamlamış , Tercihen İzmir’in Bornova,Bayraklı, Karşıyaka ,Çiğli yerleşim yerlerinde ikamet eden, Takım arkadaşı aramaktayız.

 • Akçakaya Tekstil

  Müşteri Temsilcisi Akçakaya Tekstil

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Erkek,Bayan ve Çocuk grubunda Penye - Örme ihracatı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun, Örme konfeksiyon üretim ve ihracatında en az 5 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce konuşup, yazabilen (2.dil tercih sebebidir), Takip yeteneği güçlü, detaylar konusunda dikkatli, hedef ve sonuç odaklı, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, temsil yeteneği güçlü, Takım çalışmasına yatkın, İş organizasyon yönü kuvvetli, Dinamik, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Kararlı , disiplinli ,iş bitirici ve sorumluluk sahibi, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Siparişin üretim başlangıcından sevkiyatına kadar olan tüm süreci takip edebilecek Müşteri Temsilcisi pozisyonunda görev alacak takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Güres Group A.Ş.

  Gıda Teknikeri/Formen Güres Group A.Ş.

  Manisa

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yumurta paketleme prosesinde görev almak,Prosesi iyileştirmek, Planlama yapmak, Kendine bağlı personelin sevk ve idaresini sağlamak, Siparişlerin zamanında ve doğru bir şekilde ulaştırılmasını sağlamak, Hatların verimliliğini artırmak.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okullarının Gıda Teknolojisi, Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun, Tercihen yumurta paketleme tesisinde benzer bir pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Manisa Merkez, Saruhanlı, Akhisar, Turgutlu ‘da ikamet eden,

 • Abc Mobilya-Taşkıranlar

  Kalite Güvence Sorumlusu Abc Mobilya-Taşkıranlar

  İzmir, Manisa

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması *Şirketteki giriş, proses ve final kalite kontrol ve kalite güvence sisteminin uygulanmasını sağlamak * Kalite yönetim sistem dokümantasyonun hazırlanması , takibi ve güncelliğinin sağlanması *Kalite ile ilgili kayıtların oluşturulması ve saklanmasını sağlamak *Müşteri şikayetlerinin ve DÖFlerin analizlerini yapmak ve takip etmek * Tüm proses analizlerinin yapılması, *Teknik dosyaların oluşturulması

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun (tercihen makine, endüstri, ağaç işleri endüstri mühendisliği) * Kalite kontrol ve kalite güvence alanında tercihen en az 2 yıl deneyimli, *ISO 9001 2008 Kalite Yönetim sistemi konusunda çalışmış ve bilgi sahibi, *Tercihen ingilizce bilen Kalite standartlarına hakim olan, *Analitik düşünme becerisi gelişmiş olan, *Pratik,sonuç odaklı ve takım çalışmasına yatkın * Erkek adaylar askerliğini tamamlamış olmalı. * Tercihen Manisa da ikamet eden

 • Relax Mode

  Depo ve Sevkiyat Elemanı Relax Mode

  İzmir

  17 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir Merkez Fabrikamızda görevlendirilmek üzere, Ürün giriş-çıkış ve irsaliye takibi yapabilecek Ürünleri sevkiyat için hazırlayabilecek Stok takip ve kontrolü yapabilecek

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise Mezunu MS Office programlarını kullanabilen 30 yaşını aşmamış Genç, dinamik, takım çalışmasına yatkın Tercihen Gaziemir ve çevresinde oturan BAY DEPO ELEMANI ALINACAKTIR.

/
39
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan