Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Kalite Kont/Güvence İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Kalite Kont/Güvence
 • İş AçıklamasıReed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz. Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir. Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz ambalaj sektöründe hizmet veren müşterimiz için "Müşteri Teknik Destek Mühendisi" aramaktayiz. Müşterilerle iletişim kurarak müşteri şikayetlerini ve memnuniyetlerini takip edecek. Müşteri şikayetlerinde kalite kontrol değerlendirmelerini yapacak. Ürünlerin uygunsuzluk durumu ile ilgili düzeltici/önleyici faaliyetleri yürütecek. Müşteri şikayetlerinin istatistiksel değerlendirmesini yapacak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden mezun. Müşteri teknik destek sürecinde en az 2 yıl tecrübeli. Çok iyi derecede İngilizce Bilgisine sahip. İkna kabiliyeti ve iletişim yetkinliği gelişmiş. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Seyahat engeli olmayan.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Mühendis

 • Kalite Güvence Müdürü

  Manpowerİstanbul Anadolu, Kocaeli 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıSeramik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Kalite Güvence Müdürü’’aramaktayız; · Firmanın kalite hedefleri ve politikaları doğrultusunda kalite güvence sisteminin yönetilmesinden sorumlu olmak, · Fabrika içindeki ve dışındaki tüm kalite süreçlerini gözlemleyerek hataların engellenmesini, süreçlerin daha etkin ve verimli olmasını sağlayacak geliştirmeler planlamak, · Kalite bilincinin çalışanlar tarafından benimsenmesi için gerekli eğitimleri sağlamak. · Müşteri şikâyetlerini değerlendirmek ve tekrar oluşmaması için aksiyon belirlemek.

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, · Kalite güvence süreçlerinde en az 5 yıl deneyimli, · Analitik düşünce yapısına sahip, takım çalışmasına yatkın, · İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, · Tercihen Kocaeli ya da Anadolu Yakası’nda ikamet eden/edebilecek.

  Sektör: Cam ve Seramik, Danışmanlık

  Pozisyon: Mühendis

 • Kalite Teknisyeni

  Manpower MaltepeKocaeli 7 Kasım 2017

  İş AçıklamasıMetal sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Kalite Teknisyeni" arıyoruz; İmalatı yapılacak ürünlere İlk numune / Ön seri / Seri imalat başlangıç onayları, İmalat Onayı vermek ve imalat onay raporu (PKR) düzenlemek, Herhangi bir uygunsuzluk tespit edildiğinde, operatör uyarılarak, uygunsuzluğun düzeltme işleminden sonra parça istemek, ölçümlerini kayıt altına almak, Ürüne ait Kontrol Planına göre Proses Muayene Kartı hazırlamak , Proses muayene esnasında ölçüm sonuçlarını Proses Muayene Kartında kayıt altına almak ve Ölçümü yapılan parçada alt veya üst toleransa en yakın kritik değeri proses kartına yazmak, Proses kontrollerde tespit edilen hatalar, Hata Tespit Formu düzenleyerek Kalite vardiya formenine haber vermek, Hatalı üretim yapan Hattı, çalışma alanını durdurmak ve Kalite Liderlerine haber vermek, Kendi vardiyası sırasında meydana gelen kalite ile ilgili problemleri, diğer vardiyaya gelen proses sorumlusuna aktararak Vardiya Defterinde kayıt altına almak, Proses kontrol esnasında ölçümü yapılan parçayı, belirlenmiş kutularda muhafaza etmek, Çalıştığı alandaki Ölçüm cihazlarını düzenli, temiz ve kullanma talimatına uygun kullanmak, Ölçüm cihazların kalibrasyon tarihlerini haftalık kontrol etmek, Çalıştığı alandaki Ölçüm cihazlarının stabilitesini (doğrulamasını) talimatına uygun olarak yapmak, Yetkin olduğu ölçüm cihazları hakkında eğitim vermek.

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksek Okulu veya Meslek Liselerinin teknik bölümlerinden mezun, Tercihen 2 yıl ölçüm laboratuvarı deneyimi olan, Teknik resim okuma ve tolerans bilgisi olan, Boyutsal kontrol ekipmanları (kumpas, mihengir, mikrometre) kullanımı konusunda bilgili, Takım çalışmasına yatkın, kendisini geliştirmeye istekli, Vardiyalı çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, İstanbul (Anadolu yakası) veya Kocaeli (İzmit, Gebze, Darıca) bölgelerinde ikamet eden / edebilecek. Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Teknisyen

 • Qualıty Engineer

  Manpower Gayrettepeİstanbul Anadolu 30 Ekim 2017

  İş AçıklamasıWe are looking for a " Quality Engineer " for a multinational client which is perfoming at automotive sector. To be employed in Quality Development department, Support the head of department to achieve objectives of the team & company, Liaise with quality team to achieve high standards of quality, cost, delivery, management, safety, environment (QCDMSE) Monitor key external and internal quality indicators (market quality, in-line quality, etc) Liaise with other departments (Service, Production,Purchasing, etc.) during concern investigation, root cause analysis, solution development and warranty recovery stages, Provide regular reports to senior management using TQM methodology.

  Aranan NiteliklerBS/MS degree in Mechanical, Industrial or other related engineering disciplines from a reputable university, Excellent command of English (interviews will be conducted in English) Strong communication and interpersonal skills, Good knowledge of MS office programs, Minimum 2 years of experience in manufacturing preferably in Automotive industry, No restriction for travelling in and out of country, No obligation for military service (for male candidates) Driving licence. (class B)

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Mühendis

 • Kalite Kontrol Teknisyeni

  Vestel Beyaz EşyaManisa, İzmir 6 Kasım 2017

  İş AçıklamasıÜrün kalite kontrol ve test işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve raporlanması

  Aranan NiteliklerAvrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY'de yer alan Vestel Beyaz Eşya A.Ş. bünyesinde Kalite departmanında görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen, tecrübeli ya da yetiştirilmek üzere tecrübesiz çalışma arkadaşları arıyoruz. Meslek Yüksekokulu veya Teknik Liselerin "Makine, Elektrik/Elektronik, Kontrol/Otomasyon, Laboratuvar, Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme" bölümlerinden mezun, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, MS Office programlarında bilgili, Vardiyalı Çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Konusuna teknik açıdan hakim, pratik, planlı, istekli, Ekip çalışmasına yatkın, İzmir yada Manisa da ikamet edebilecek adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Beyaz Eşya

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş Açıklaması100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın satış ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir. Yaparak keyif alacağınız şeyler Şirketin Güvenlik, Sağlık, Çevre, Kalite (SHEQ) faaliyetlerinin merkezi olarak planlanması, yürütülmesi ve koordinasyonunu sağlamak Tüm sahalarda Yönetim Sistemleri, Standartlar, Çevre ve İSİG ile ilgili yasal konulara destek vermek Güvenlik, Sağlık, Çevre ve Kalite konularında raporlama yapmak Kalite, Çevre ve Sürüş Güvenliği eğitim ihtiyaçlarının tespiti ve organizasyonu Ürün MSDS ihtiyaçlarının tespit edilmesi ve hazırlanması Vaka soruşturmalarına destek vermek ve takibini yapmak İç denetimlerin organize edilmesi ve takibini yapmak Tüm faaliyetlerinde Linde Dürüstlük (Integrity) kriterlerine uyumlu davranmak Linde’de çalışmayı neden seveceksiniz? Alışılmışın dışında düşünmek, yeni konu ve kavramlar üzerine çalışmak, iç müşterilerimize kusursuz çözümler kazandırmak, işimizde başarıya ulaşmada esastır. Toplam Kalite Sistemleri bölümümüz size, uzmanlık alanınızı mükemmelleştirmek için bir dizi olanak sunacak. Linde’yi özel ve farklı odak noktalarına hitap eden bir şirket haline getirmek yolunda katkı sağlayacak, yenilikçi uygulamalar yaratacak, tüm farklılıkları kucaklayan bir ortam oluşturacaksınız. Bu da Linde’yi çalışanlar tarafından tercih edilen işverenlerden biri yapmaktadır.

  Aranan NiteliklerBu göreve uygunluğunuz için gerekenler Şirketimizin Gebze bölgesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun, tercihen Kimya veya Çevre Mühendisliği Minimum 3 yıl Kalite ve Çevre Yönetim Sistemleri deneyimi olan Sözlü ve yazılı iyi derecede İngilizce bilen Çevre mevzuatına hakim , tercihen Çevre Görevlisi ve MSDS hazırlama sertifikasına sahip ISO standartları iç denetçi sertifikasına sahip MS Office programların etkin kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Toplam Kalite Sistemleri Mühendisi aranmaktadır.

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıKalite Güvence faaliyetlerinin yönetilmesi ( proses, müşteri ve yan sanayi denetimleri ) Müşteri şikayetlerinin takibi ve raporlanması İç hataların, kalitesizlik maliyetlerinin takibi ve raporlanması Tedarikçi şikayetlerinin takibi ve raporlanması

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip Otomotiv sektöründe "Kalite"alanında ve sahada en az 3 yıl tecrübeli, Problem çözme yöntemlerini iyi düzeyde bilen ( Kaizen, Ishikawa diyagramı, 5 neden analizi, 8D, Yerinde Kalite, PDCA vb. ), IAFT 16949 Kalite Sistemi eğitimini almış, APQP, FMEA, PPAP,SPC,MSA konularında bilgili, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim ve organizasyonel yetkinlikleri yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü ehliyeti sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Eskşehir'de ikamet eden ve/veya edebilecek olan

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Mühendis

 • Tekstil Fason Takipçisi

  Tamko Tekstilİstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTamko markamız ile 1982 Yılından beri süre gelen deneyimimizle Erkek T-Shirt, Gömlek ve Kazak üretimi yapan imalatı Mahmutbey 'de ve satış mağazası Laleli 'de olan firmamiza; Fason imalathanelerinde ürünlerin üretim esnasında kontrollerinin yapılması ve istenen kalitede üretimin gerçekleştirilmesini sağlamak, Uygun kapasiteli fason dikim yerleri bulabilecek, Dokuma, örme erkek üst giyiminde fason atölyeleri ile şirket arasındaki koordinasyonu sağlayacak, Ürünlerin numuneye ve kritiklere uygun dikilmesini sağlayacak, Siparişe göre kesilen ve/veya kesilecek ürünlerin terminlerine göre kapasite planlaması yapıp atölyeye sevklerini sağlayacak, Atölyeden zamanında, eksiksiz, istenilen kalitede ve ölçülerde dönüşünü sağlayacak, Üretime girecek siparişlerin, istenen üretim zamanı içerisinde üretilmesinin sağlanması ve raporlanması,

  Aranan NiteliklerBu alanda en az 5 yıl deneyimli, Dikiş teknikleri konusunda uzman, tüm dikiş makinelerini tanıyan, işlevlerini net olarak bilen ve kullanabilen, Fason atölyelerdeki üretim aşamalarını takip edebilecek, kalite konusunda bilgili, Termin ve kalite konusunda titiz, İmalatçı portföyü olan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Sürücü ve SRC belgesine sahip ve aktif şekilde araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı Çalışma arkadaşları aranaktayız... İş yerimiz Bağcılar Mahmutbey Ateştuğla' dadır ulaşım sorunu olmayan arkadaşlar tercihimizdir.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Fason Takip Elemanı

 • Proses Kontrol Uzmanı

  AKKİM Yapı Kimyasallarıİstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıÜretim prosesinin her aşamasında gerekli kalite kontrolün yapılmasını sağlamak. Günlük üretim emirleri doğrultusunda dolum makinelerinden çıkan ürünlerin ilk ve final kalite kontrollerini gerçekleştirmek. Uygun olmayan ürünlerin gerekli tanımlamalarının yapılarak, belirlenen alanlarda depolanmasını sağlamak. Uygun olmayan ürünlerin iade işlemlerini takip etmek ve raporlamak. Malzemelerin teknik spektlerini temin etmek ve sisteme tanımlamak. Kaliteye uygun olmayan ürünün tespitinden, düzeltilmesine kadar, uygun olmayan ürünün işlenmesini ve dağıtımını kontrol etmek.

  Aranan Niteliklerİstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (tercihen arnavutköy,beylikdüzü,esenyurt) Lise veya MYO mezunu veya proses kontrol ile ilgili bölümlerden mezun. Üretim prosesi uygulayan firmalarda 2 yıllık tecrübeye sahip. Askerlikle ilişiği olmayan. 22-32 yaşları arasında.

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Tekniker

 • İş AçıklamasıKonya Çumra'da bulunan endüstriyel kağıt torba üretimi yapan Işıklar Ambalaj Pazarlama A.Ş. fabrikamıza aşağıda belirtilen görevleri yerine getirecek"KALİTE MÜDÜRÜ" alınacaktır. Tedarik edilen hammaddelerde ve ürünlerde kalite süreçlerini ve kalite sistemlerini takip etmek , gereklerini yerine getirmek. ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, BRC, ISO/ DIS 45001(18001) yönetim sistemleri konularına hakim olmak, sahip olunan yönetim sistemleri belgelerinin devamlılığını sağlamak Yönetim sistemlerine ilişkin günlük, aylık ve yıllık raporları gerçekleştirmek Müşteriden gelen istek ve şikayetlerin analizini ve değerlendirmesini yapmak, gerektiğinde müşteri ziyaretlerinde bulunmak Endüstriyel kağıt torba kullanan müşterilerde ve üreten firmalarda değişen talep ve gelişmeleri takip edebilmek, Ürün kalitesi, hammadde kalitesi, yapılabilirlik, prosesler konularında çalışmak, geliştirmek

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun Tercihen en az 5 yıl deneyimli Yöneticilik vasfı olan İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen Raporlama ve analiz becerisine sahip MS Office programlarına hakim Konya’da ikamet eden veya edebilecek.

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Müdür

 • İş AçıklamasıMevcut Kalite Güvence Sistemi’nin güncellemelerinin ve takibinin yapılması. Alınması planlanan kalite belgeleri ile ilgili prosedürlerin oluşturulması ve takibi.

  Aranan NiteliklerTercihen iyi derecede İngilizce bilen, Kalite yönetim sistemi konusunda tecrübeli, Aktif, sorgulayıcı, özgüven sahibi, üst düzeyde iletişim yeteneği ve yüksek ikna kabiliyetine sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Tercihen Üretim İzin Belgesi, AQAP Kalite Belgesi konularında tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, Malzeme bilgisine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecek, İnsan ilişkileri güçlü, analitik düşünce yapısına sahip, planlama yeteneği gelişmiş, Yalova, Gölcük, Karamürsel, Gebze, İstanbul Tuzla, Pendik, Kartal civarında ikamet eden/edebilecek takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Mühendis

 • Fabrika Yöneticisi

  AdeccoKocaeli, İstanbul Anadolu 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıAdecco Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ''Yapı Kimyasalları'' alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ''Fabrika Yöneticisi'' aramaktayız. Üretim planları doğrultusunda ilgili üretim hattının yönetimini sağlamak, Üretim hattında çalışan personelin sevk ve idaresini sağlamak, İşçi sağlığı ve iş güvenliği, verimlilik, 5S ve kalite faaliyetlerine katkıda bulunmak ve geliştirmek, Fabrikanın genel yönetimine katkıda bulunmak. Stok durumu, üretim planı ve kapasiteyi değerlendirerek, satış birimi tarafından talep edilen termin sürelerini bildirmek, Bağlı olan ürün grupları için haftalık planlarını oluşturmak, Terminler çerçevesinde lojistik operasyonun yapılmasını sağlayarak müşterilere zamanında ürün teslimlerini gerçekleştirmek, Hammadde ve malzeme stoklarının takip etmekk, gerekli satınalma taleplerini oluşturmak, Envanter/Stok Yönetimi, Envanter Raporlama ve Optimizasyonu, İş emirlerinin oluşturmak, üretim iş istasyonlarına iletmek ve takibini sağlamak, Sahada sisteme girilen üretim verilerinin doğruluğunu günlük olarak denetlemek, Bölümü ile ilgili üretim ve planlama raporlarını oluşturmak, Üretim faaliyeti ile ilgili tüm çalışma talimatları ve evraklarını hazırlamak, Mevcut ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemine uygun çalışmaları sürdürmek ve düzeltici önleyici faaliyetlere katılmak, Üretimde verimlilik arttırıcı çalışmalar gerçekleştirmek ve oluşturacağı önerileri üst yönetime sunmak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun, En az 5 yıl benzer pozisyonda deneyime sahip, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen, İstanbul Asya ya da Kocaeli lokasyonlarında ikamet eden, Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Danışmanlık, Kimya, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Yönetici

 • İş Açıklaması11000 metrekare büyüklüğünde Lüleburgaz,Pınarhisarda bulunan Büyükbaş, küçükbaş kesimi,parçalama,paketleme, ileri işlem yapılan ve sektörde oldukça iyi bir konuma gelecek olan entegre tesisimizde kalite güvence yönetiminin sağlanması,işletmenin kalite standardının BRC ye yükseltilmesi, Tüm ulusal kanaldaki müşteriler ile girilecek denetimlerde üst seviyede yeterlilik sağlanması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Gıda mühendisliği yada Veteriner Hekimliği bölümlerinden mezun.Sektörde benzer işletmelerde en az üç yıl tecrübe sahibi olan.Kalite Güvence sistemlerine hakim,Laboratuarda temel kalite analizlerini yapabilecek,Lüleburgaz ve yakın çevresinde ikamet edebilecek durumda.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklamasıİş emri, çalışma talimatı ve kalite planına göre; Tedarikçiden gelen ipliklerin indirilmesini, iplik depolarına yerleşim düzenini ham üretim birim yöneticisi ile görüşerek yerleşimini sağlamak, Günlük haşıl, dokuma fason boya taleplerine göre iplik dağıtımı için organizasyonu sağlamak ve takip etmek, Dokumadan gelen ham kumaşın kontrolünün yapılmasını, depolanmasını, gelen talebe göre boyahaneye sevkinin yapılmasını sağlamak, Boyahaneden gelen mamül kumaşın indirilmesini, depolanmasını, kontrolünü ve konfeksiyona akışını sağlamak, Boyanan kumaşların ekiple birlikte renk, tuşe okeyini vermek, Ham ve mamul kalite kontrol raporlarını incelemek, tespit edilen hataları değerlendirmek, reddedilen ham kumaşların hata tutanaklarını düzenleyerek ham üretim, planlama, dokuma ve kalite güvence birimlerine vermek, Plana göre boya takip şefi ile görüşülerek günlük boyaya sevk edilecek kumaşları hazırlatmak, elemanların iş dağılımı ve takibini yapmak. Konfeksiyon mal talep formu doğrultusunda boyahane takip şefini yönlendirmek. Mamül kalite kontrolde tespit edilen hataların kabul durumuna göre red ise fason boyahaneye, kabul ise konfeksiyona akışını sağlamak ve bilgisayara bütün bilgilerin kaydını yaptırtmak, görevlerini yerine getirecek '' HAM KALİTE KONTROL ELEMANI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen Lise ve dengi okulların tekstil,dokuma,işletme bölümlerinden birinden mezun olmak, Tecrübeli ya da tecrübesiz, 22-35 yaşları arasında, Denizli de ikamet eden/edebilecek olan, Vardiyalı çalışabilecek, ERKEK.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • Üretimde Yer Alacak - Eleman

  Pan Etiketİstanbul Anadolu 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıSektörün tercih edilen firmalarından biri olan Pan Etiket; İstanbul Maltepe' de üretim sahasına eleman aramaktadır. Gün içerisinde gelen hammadde sevkiyatlarını organize edecek, Verilen talimatlar doğrultusunda üretim sahasındaki makinaları kullanacak, Gerektiğinde sevkiyat yapabilecek / sevkiyatlara destek verebilecek,

  Aranan Nitelikler18-35 yaş aralığında, Tercihen Maltepe, Kartal veya Pendik' de ikamet eden, Etiket veya matbaa sektöründe çalışmış, En az ortaokul mezunu, El becerileri yüksek, En az 1 yıl matbaa veya etiket üretim tecrübesi olan, Bay üretim elemanı aramaktayız.

  Sektör: Endüstri, İmalat, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Ofis Elemanı, Tekniker, Usta

 • Triko Fason Takipçisi

  Smileİstanbul Avrupa 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıÜst kalite triko imalatı ve ihracatında sektörün önemli isimlerinden Yılmaz Tekstil'in Merter ofisinde değerlendirilmek üzere Fason Takip Elemanı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTriko örgü ve konfeksiyon fason takibi işinde en az 5 yıl deneyimli, Triko örgü,konfeksiyon dikim, üretimin her aşamasının takip ve kontrolünü yapabilecek , Ölçüm tekniklerini bilen, depo giriş sevk onayını verebilecek, triko ve örme bilgisi olan, En az Lise mezunu, Dikkatli ve görsel hafızası güçlü, İnsan ilişkileri kuvvetli ve iletişim becerisi yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Merter bölgesine ulaşım problemi bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Fason Takip Elemanı

 • İş AçıklamasıÇerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'nde yeni devreye girecek olan ve 20 den fazla yurt içi / dışı OEM /TIER1 üreticisi için, iç-dış trim , aydınlatma ve mühendislik plastik modüller konusunda tasarım aşamasından satış sonrasına kadar hizmet sunan MTN PLASTİK işletmemiz için "Kalite Yönetim Sistemi Sorumlusu" olarak çalışacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler4 yıllık makine veya endüstri mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen yüksek lisans yapmış), Tercihen Otomotiv veya plastik sektöründe en az 5 yıllık tecrübe sahibi, Kalite Üretim Konulu Uluslararası Sektörel Yayın ve Gelişmeleri takip edebilecek, ISO 9001-2008, TS 16949, ISO 14001 Kalite Yönetim Sistemi ve Süreç Yönetimi Konularında Tecrübeli. ( PPAP,APQP,FMEA,MSA gerekliliklerine vakıf), TS 16949 İç Denetçi Sertifikasına sahip, iç ve dış denetimleri yapabilecek, İyi derecede İngilizce bilen Analitik düşünebilen, Problem Çözme ve iletişim Becerisi Yüksek, Kalite güvence Uygulamalarının Oluşturulması Uygulanması Takip ve Kontrolü konusunda Şirket hedeflerine yönelik yeni uygulamalar oluşturabilecek, Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, (Tercihen ERP tecrübesi olan) İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, iş konusunda takipçi, sonuç odaklı çalışma prensiplerine sahip, değişime ve gelişime açık, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için) Aktif araç kullanabilen, Esnek ve yoğun çalışma saatlerinde çalışabilecek, Seyahat etme engeli olmayan.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıAMBALAJ SEKTÖRÜNDE FALİYET GÖSTEREN FABRİKAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE KALİTE GÜVENCE YÖNETİCİSİ ARAMAKTAYIZ.

  Aranan NiteliklerÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN TERCİHEN İNGİLİZCE BİLEN ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİNE HAKİM SÜREÇ YÖNETİMLERİ KONUSUNDA TECRÜBELİ KALİTE SİSTEMLERİNDE SÜREKLİLİĞİ SAĞLAYABİLECEK KALİTE SİSTEMLERİNİ DENETLEYEBİLECEK İLGİLİ RAPORLARI DÜZENLEYEBİLECEK MÜŞTERİ ŞİKAYETLERİNİ TAKİP EDECEK ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU ANALİTİK DÜŞÜNEBİLEN FABRİKA LOKASYONU SİLİVRİ DEĞİRMENKÖY SERVİS GÜZARGAHI AVCILAR PARSELLERDEN BAŞLAMAKTADIR .

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • Kalite Yönetim Sorumlusu

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş Açıklaması·Kalite Politikasının tüm personel tarafından benimsenmesi ile ilgili çalışmalarda bulunmak, politika gerekliliklerine uyulmasını sağlamak. ·Yönetimin Gözden Geçirmesi Toplantıları' nın organizasyonunu yapmak, toplantıların gündeme ve amacına uygun gerçekleşmesini sağlamak, tutanaklarını hazırlamak ve ilgili birimlere dağıtmak. ·Süreç ve sistem geliştirme faaliyetlerini yürütmek.

  Aranan Nitelikler·ISO 9001 kalite yönetim sistemine hakim ·ISO 9001-2008 kalite sistemi konusunda tecrübe sahibi ·ISO9001:2015 geçişini yapabilecek ·AS9100 Kalite sistemi konusunda tecrübe sahibi ·OHSAS 18001 İSG yönetim sistemi hakkında bilgi sahibi ·TS16949 alt yapısını kurup geliştirebilecek ·Sahada bilfiil çalışabilecek ·Dokümantasyon sistemleri konusunda tecrübeli ·PPAP / APQP, MSA, SPC, FMEA çalışmalarını bilen, ·Sistematik kalite araçlarını bilen (4M, 5N1K, 5 Neden, vb.), ·8D başta olmak üzere Problem Çözme Teknikleri konusunda bilgi sahibi ·Tercihen 6 Sigma, Yalın Üretim, 5S, Kaizen, FMEA gibi problem çözme teknikleri hakkında bilgi sahibi · İç Denetçi Belgesine Sahip ·Office programlarını ve ofis araçlarını iyi derecede kullanabilen ·Ölçüm aletlerini iyi derecede kullanabilen ·Düzenli ve disiplinli ·İnsan ilişkileri kuvvetli ·Hafta sonu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ·Tercihen İngilizce bilen ·Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek Firmamız Hadimköydedir ulaşım engeli olmayan adaylar dikkate alınacaktır.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Sorumlu, Müdür, Yetkili

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz hidrolik, pnömatik ve otomasyon sistemleri alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ‘’Kalite Yönetim Temsilcisi'' arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemine ve son versiyon değişikliklerine hakim, Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübe sahibi, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Analitik düşünce yapısına sahip, motivasyonu yüksek, İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, İstanbul-Anadolu Yakasında ikamet eden,

  Sektör: Danışmanlık, Endüstri, Otomasyon

  Pozisyon: Temsilci, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıTüm proses aşamasında belirlenen noktalarda ürünün müşteri isteğine uygunluğunu kontrol etmek, uygun olmayan ürünle ilgili düzeltici faaliyetin başatılmasını sağlamak, Bitmiş ürünün belirlenen kriterlere göre kontrolünü yapmak, Hatalı ürünün sevk edilmesini önlemek, Tüm kontrol sonuçlarını anlık ve dönemsel bazlı raporlamak,

  Aranan NiteliklerMatbaacılık Meslek Lisesi veya MYO okulu mezunu, Matbaa sektöründe tercihen kalite kontrol deneyimi olan, Dinamik, dikkatli, İnsan ilişkileri kuvvetli, Vardiyalı çalışabilecek Askerlikle ilişiği olmayan (erkek adaylar için)

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman

 • Kalite Yönetim Sistem Sorumlusu

  MTN Kalıpİstanbul Avrupa 15 Kasım 2017

  İş AçıklamasıPlastik enjeksiyon kalıp imalatı yapan firmamıza; Firmanın EN/ISO 9001:2008 KYS , ISO TS 16949 faaliyetlerini tüm personele benimsetebilecek, Şirketin Vizyon, Misyon ve Kalite Politikasına uygun, prosedür ve talimatlarda tanımlandığı şekilde personelin çalışmasını sağlayabilecek, Firmada uygulanmakta olan tüm süreçlerin, kalite hedefleri doğrultusunda yürütülüp yürütülmediğini takip edebilecek, Kalite Yönetim Sistem Sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az Önlisans eğitimini tamamlamış, Kalite Yönetim Sistemleri konusunda deneyime sahip, Ms Office programlarını iyi düzeyde bilen, Yenilikçi fikirlere açık, Çözüm odaklı, İletişim yönü kuvvetli, Fayda maliyet analizi yapabilen, Denetleme yapabilecek İstanbul Avrupa yakası'nda ikamet eden.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu

 • Kalite Güvence Yönetim Sorumlusu

  MTN Kalıpİstanbul Avrupa 15 Kasım 2017

  İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan ve Plastik Enjeksiyon fabrikamızda görevlendirmek üzere "Kalite Güvence Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır. Müşterinin ürünlerden beklediği kalite yönetimi firma içinde en düşük maliyetle sağlamak. Kalite organizasyonunu oluşturarak,bir plan dahilinde yürütülmesini sağlamak. Firmamızdaki ISO / TS 16949:2009 gereklerini yerine getirmek ve çalışanları koordine etmek. Firma içinde yapılan iç tetkik ve tedarikçi tetkiklerinin planlarını hazırlamak ve gerçekleşmesini koordine etmek. Tüm departmanlarla koordinasyon ve iletişim halinde olmak. İş ile ilgili projelerde ve politikalarda fikir yürütüp katkıda bulunmak. Firmanın kalite programını oluşturmak.(Bu program kalite planları, organizasyon ve prosedürleri içerir.) Bu programla ilgili olarak oluşturduğu dokümantasyonun firma genelinde tanıtımını sağlamak. Alt birimi sorumluluk ve fonksiyonları konusunda bilgilendirmek, birim içi çalışmalarda rehber ve danışmanlık rolünü benimsemek. Gerekli olan kontrol, test ve ölçüm ekipmanlarının temini, firma ürünlerinin kalitesinin ölçülmesi ve tüm bu çalışmaları en ekonomik şekilde sağlamak. Kalite departmanında görev alan personelin ilgili plan doğrultusunda sorumluluklarının tespiti, oryantasyonu ve yetersiz olduğu konularda gerekli eğitimleri insan kaynakları departmanı koordinasyonuyla aldırtmak. Enjeksiyon departmanı ile İstatistiksel Proses Kontrol, Kapabilite ve kalite ile ilgili verilerin geri bildirimi için ortaklaşa çalışmak. Üretimde hedeflenen kalite seviyesinde sapmalar meydana geldiğinde üretimi durdurmak. Kalite maliyetlerinin analizi ve kontrolü için mali işler departmanıyla iş birliği içinde bulunmak. Kalite Yönetim Sisteminin performansı ve iyileştirme için herhangi bir ihtiyaç olduğunda Genel Müdür’e rapor vermek. Kuruluşta müşteri şartlarının bilincinde olunmasının yaygınlaştırılmasını sağlamak. İstatistiksel Proses Kontrol çalışmalarını yapmak. Müşteri şikayetlerinde belirlenen problemlere aktif katkıda bulunarak çözmek veya çözümünü sağlamak. Düzeltici/önleyici ve iyileştirici faaliyet çalışmalarını yapmak/yaptırmak. Yeni ürün devreye alımında numune raporlarını onaylamak. Parça operasyon resimlerini onaylamak. Karantina giriş-çıkış onayını vermek. `APQP(İleri Ürün Kalite Planlaması) ekibi` uyesidir ve tum APQP(İleri Ürün Kalite Planlaması) toplanti ve calismalarina katilmakla sorumludur. Tüm sistem denetimlerinden sorumludur. Müşteri şikayeti 1gün içerisinde çözümlenemiyor ise Yönetim Kurulu Başkanına bilgilendirme yapmak.

  Aranan NiteliklerÖğretim : Lisans Okulun Bölümü : - Alt Yaş Sınırı : 28 Bildiği Yabancı Dil : İngilizce İş Deneyimi : 5 yıl ve üzeri Askerlik (Erkekler için) : Yapmış Sürücü Ehliyeti : B Bilgisayar Deneyimi : Ms Office programları Alması Gerekli Eğitimler: KYS Eğitimleri, (ISO 9001-2008 KYS,MSA,FMEA,8D)- 5 YILDA 1

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu

 • Kalite Sistem Yöneticisi

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıKalite Yönetim sisteminin sorunsuz olarak çalışmasının sağlanması, ISO, TSE, GOST ve diğer tüm sertifikalarının takibi işlemlerini yürütülmesi, Ortaya çıkan düzeltici ve önleyici faaliyetlerin uygulanmasının kontrolü, İç tetkik planlarının yapılması ve yönetimi, İç ve dış tetkiklere katılım sağlanması, Çevre Yönetim sistemi için gerekli altyapının kurulması ve işlemlerin yürütülmesi, İş sağlığı ve güvenliği, çevre güvenliği süreçlerinin yönetimi ve denetimi, Çalışma Bakanlığı, Çevre Bakanlığı, Sanayi Odaları, Kaymakamlık, Belediye, Jandarma ve diğer resmi/özel belgelendirme kurumlarına karşı şirketin temsil edilmesi, gerekli yazışmaların yapılması, işlemlerin yürütülmesi, takibi ve sonuçlandırılması, Kosgeb, Tubitak vb. destek kuruluşlarının projelerinin takip edilmesi, Genel müdüre bağlı çalışarak gerekli raporlamaların sunulması, Departmanı ile ilgili kalite kayıtlarının tutulması, dosyalanması, saklanması ve muhafaza edilmesi,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, tercihen Kimya, Endüstri veya Çevre Mühendisliği. Kalite Sistem Yönetimi ve ulusal-uluslararası Sistem Belgelendirme & Ürün Belgelendirme (ISO 9001, 14001, 18001, TSE, CE, GOST VB.) alanında tecrübeli, Akredite kuruluşlardan eğitim almış, Baş Tetkikçi veya İç Tetkikçi, belgeleri olan, MS Office ve ERP programlarını etkin biçimde kullanabilen, Temel düzeyde İngilizce bilen, Analitik, organize, planlı, iletişim ve ilişki yönetimi yönü kuvvetli, temsil yeteneği olan, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Yapı Malzemeleri, İmalat

  Pozisyon: Uzman, Yönetici Adayı, Yönetici, Sorumlu

 • Kalite Güvence Müdürü

  Saadet Gıdaİstanbul Avrupa 18 Kasım 2017

  İş Açıklaması· Hammadde ve son ürün kalite kontrol kriterlerinin belirlenmesi, uygulanması · Toplam Kalite ve Gıda Güvenliği yönetim sisteminin uygulanması, sürdürülmesi ve iyileştirilmesi çalışmaları için döküman ve saha uygulamalarının organize edilmesi. · Gıda güvenliği ile ilgili kuruluşun iş hedeflerine ulaşmak için ferdi olarak görev almak ve gıda güvenliği ile ilgili iç iletişimi etkin şekilde sağlamak. Gıda güvenliği ile ilgili problemleri sistemde tanımlanmış kişilere raporlamak. · Müşteri denetimlerine refakat etmek ve çıkan kalite yönetimi uygunsuzluklarını kapatmak. Müşteri şikayetleri ile ilgilenmek, araştırmaları yapmak, önleyici projeler geliştirmek ve uygulatmak.

  Aranan NiteliklerBeylikdüzü OSB’de bulunan firmamızda "Kalite Güvence Müdürü" pozisyonunda istihdam edilmek üzere çalışma arkadaşı aramaktayız. · Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, · Kalite Yönetim Sistemleri, Gıda Güvenliği Sistemleri hakkında tecrübeli en az 2 yıl deneyimli, · ISO 222000 VE ISO 9001 Sistemlerini yürütüp , güncelliğini sağlayıp ,devamlılığını sağlayacak · İyi derecede İngilizce bilen, · Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, · Yazılı, sözlü iletişim yeteneği ve raporlama yönü kuvvetli, · Analitik düşünebilen, · Dinamik bir ortamda, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, · Takım çalışmasına yatkın disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, · MS Office programlarını etkin kullanan,

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Yönetici, Müdür

 • İş AçıklamasıBaşakşehir İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan MTN Plastik Firma'mızda çalışmak üzere Tedarikçi firmalardan gelen malzemelerin, malzeme tanıtım fişlerine göre sayı ve nitelik kontrollerini yapacak, Partinin uygunsuzluğunu tespit edildiğinde konu hakkında Kalite Güvence Yöneticisini bilgilendirerek, onayları doğrultusunda işlem akışını gerçekleştirecek, Tedarikçi firmanın daha önceki sevkiyatında tespit ettiği hatanın, bir sonraki sevkiyatta düzeltilip düzeltilmediğini rapor edecek Üretim elemanları tarafından paketlenmesi tamamlanmış malzemelerin bilgilerini kontrol edecek, Operasyon kontrol kartlarına göre devriye kontrol raporları düzenlemek. Final Kalite Kontrol kartlarına göre kontrollerini yaparak Final Kalite Kontrol raporunu düzenleyecek, Haftalık olarak yapılan faaliyetleri problemleri ve çözüm önerilerini bir rapor çerçevesinde Kalite Güvence Yöneticisi’ne iletecek FİNAL ve GİRİŞ KALİTE KONTROL GÖREVLİSİ alınacaktır.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi veya MYO mezunu, - Tercihen benzer pozisyonda deneyimli, - 22-30 yaş arasında, - Erkek adayları için askerlik hizmetini tamamlamış. -İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Başakşehir, Güneşli, Bağcılar, Güngören, Esenler, Bayrampaşa, Halkalı, Sefaköy, Eyüp, Sultangazi, Okmeydanı,Şişli bölgelerine servisimiz vardır.)

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman

 • Kalite Güvence / Kontrol Yöneticisi

  Desa Deriİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıÜretim süreçlerinde ara ve son kalite kontrollerin yapılmasını ve raporlanmasını sağlamak, kontroller sırasında ortaya çıkan hataların tekrarını ve başka hataların önlenmesi için gerekli kalite süreçlerini geliştirmek ve personele gerekli eğitimleri vermek, iç denetleme sistemini oluşturarak kalite denetlemelerini koordine etmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun, Kalite Kontrol ekibini yönetmek ve yönlendirmek, Kailte Güvence sistemini günel olarak yönetmek, ISO ve OHSAS deneyimi olan, Office programlarını kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yoğun üretim temposuna ayak uydurabilen, takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Tekstil, Deri/Ayakkabı

  Pozisyon: Yönetici, Uzman

 • Uzman Biyolog

  Osel İlaç Sanayiİstanbul Anadolu 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıÜrün metot ve proses validasyonlarında deneyimli, Validasyonlara bağlı talimat ve SOP'lerin yazılması, Mikroorganizma identifikasyonu ve steril bitmiş ürün analizlerine hakim,

  Aranan Niteliklerİlaç sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz için; Üniversitelerin biyoloji bölümünden mezun, İlaç sektöründe, steril ürün mikrobiyoloji laboratuarında en az 3 yıl deneyimli, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hâkim, GMP, GLP uygulamalarına hâkim, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, analitik düşünme özelliklerine sahip, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

  Sektör: İlaç

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıAnkara Polatlı'da yer alan Yalçın Boru Fabrikamızda çalışmak üzere "Kalite Kontrol Mühendisi" istihdam edilecektir. Yalçın Boru Fabrikamızın Konumu: Polatlı Organize Sanayi Bölgesi Polatlı Organize Sanayi Bölgesi, Ankara Merkeze 95 km uzaklıktadır. Not :Polatlı Merkeze servisimiz bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen Makina ve ya Kimya Mühendisi), 23 - 30 Yaş arası, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Kalite kontrol çalışmalarının sorumluluğunu alabilecek, ISO 9001, ISO 14001 OHSAS 18001 Yönetim Sistemlerinde bilgi sahibi olan (tercihen belgeli), Organizasyon, planlama, çözümleme ve iş takibi becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara Polatlı'da ikamet eden,

  Sektör: Enerji

  Pozisyon: Mühendis, Yetkili

 • Kalite Kontrol Elemanı

  Sapro Temizlik Ürünleriİstanbul Anadolu 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıÜrün kalite kontrollerini yapmak, Üretim sırasında oluşan kalite problemlerini tespit ederek önleyici faaliyetleri koordine etmek, Üretimin kalite seviyesini ve oluşan hataları kayıt altına alıp, günlük raporlamak, Ürün kalitesini ve üretim prosesinin verimliliğini artırıcı iyileştirme faaliyetlerinde görev almak.

  Aranan NiteliklerIslak Mendil sektörünün lideri olan SAPRO A.Ş. , Silivri' de 20.000 m2 alan üzerine kurulu modern tesislerinde, ağırlıklı Avrupa olmak üzere tüm dünyaya private label üretim yapmaktadır. Türkiye' nin ikinci 500 büyük firması sıralamasında 74. sırada olan SAPRO A.Ş., 2014 yılında Türkiye’nin ilk 500 ihracatçı firması arasında; 366. sırada ve kendi sektöründe de 37. sırada yer almıştır. Bu alanda İMMİB 2013 yılı İhracatın Yıldızları 3. lüğü ödülüne de sahip olup, gelişime açık, yenilikçi ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktadır. -Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Kimya Teknolojisi, Kozmetik vb bölümleri mezunu -Yoğun iş temposunda ve vardiyalı sistemde çalışabilecek -MS Ofis programlarını iyi düzeyde kullanabilen -Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan -Küçükçekmece – Silivri Bölgesinde ikamet eden ( servisimiz mevcuttur )  -Çalışma arkadaşı aramaktayız

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Kalite Kont/Güvence İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?