Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Kalite Kont/Güvence İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Kalite Kont/Güvence
 • ManpowerKocaeli, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıMetal işleme sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Kalite Yöneticisi'' arıyoruz. Firmanın kalite hedefleri ve politikaları doğrultusunda kalite güvence sistemini yürütmek ve raporlamak, Müşteri isteklerinin eksiksiz olarak yerine getirilmesi için çalışmalar yapmak, İç ve dış denetim faaliyetlerinin yürütülmesi, alınması gereken aksiyonları belirlemek ve raporlamak, Dökümantasyon sistemini ve düzeltici önleyici faaliyetleri yönetmek, Mevcut ve gelecek ürün ve sistem belgelendirme çalışmalarında aktif görev almak, Eğitim planlarını hazırlamak ve sonuçları raporlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, İleri seviyede İngilizce bilen, Tercihen otomotiv sektörü kalite süreçlerinde en az 5 yıl deneyimli, Proje yönetimi konusunda tecrübeli, İç denetçi yetkinliğine sahip ve teknik resim okuyabilen, ISO 9001, ISO 14001 ve 16949 süreçlerinde bilgi ve deneyim sahibi olan, ERP kullanabilen, Analitik düşünen ve gelişmeye açık, Ekip yönetme becerisine sahip, kariyer hedefi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Yönetici

 • Manpower Maltepeİstanbul Anadolu 29 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıDeveloping, implementing, communicating and maintaining the Local Quality Management System according to the defined Corporate Quality strategy in accordance with Standard of reference (ISO 9001 / ISO 13485), Defining and managing the development and implementation of local quality objectives, local procedures; monitoring the local specific quality objectives, Developing relevant quality reports covering complaints, Preparing the local Management Reviews in accordance with the relevant standards.

  Aranan NiteliklerWe are looking for a "Quality Assurance Engineer" for our multinational client which in logistics sector; University degree in Chemical Engineering or Chemical Department, Minimum 3 years of experience as Quality Assurance, Previous experience in health-care, medical devices or logistics sector is preferable, General Quality Management- ISO 9001 - ISO/TS 16949 - ISO/TS 22002-FSSC, Previous experience in Quality Systems’ audits (2nd party- 3rd party), Excellent command of English, Team leadership skills, Military service must be completed for male candidates.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıÜretim sektöründe faaliyet gösteren uluslarası müşterimiz için “Kalite Güvence Mühendisi” arayışımız bulunmaktadır. · İlgili birimler ve temsilciliğini yaptığı faaliyetleri konusunda bağlı olduğu Kalite Güvence Yöneticisine İngilizce yazılı ve sözlü rapor vermek, bilgilendirmek, · Kalite ve renk sisteminin (BSI / ISO 9001: 2008) yönetim, kontrol ve bakımından sürekli uygunluğun sağlanmasından sorumlu olmak, · Şirketin taahhüt ettiği diğer sistemlerin, politikaların ve prosedürlerin idaresi, kontrolü ve bakımını sağlamak, · Kalite sorunlarını ve uygunsuzluklarını analiz etmek, koruyucu eylem oluşturmak ve takibini sağlamak, · Kalite ve renk sistemleri, prosedürleri ve kalite açısından personel eğitimine ilişkin gerekliliklerin değerlendirilmesinde yardımcı olmak, · İlgili birimlerle irtibatlı olarak, iç süreçlerin ve kalite ve renk sistemi süreçlerinin iyileştirilmesini sağlamak, · Güncel fikirler ve kalite ile ilgili konularda güncel bilgi edinmek.

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, · Kalite ve renk sistemi süreçlerinde minimum 2 yıl deneyimli, · Üretim alanlarında deneyimli, · İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, · İstanbul Avrupa bölgesinde ikamet eden/edebilecek olan.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıKalite Departmanı tarafından gerçekleştirilecek süreç ve ürün iç denetim planlarını hazırlamak Şirket kalite politikası ve hedefleri doğrultusunda denetimleri gerçekleştirmek Dış denetimlerde denetçilere eşlik etmek, gerekli iletişimi yürütmek ve şirketi temsil etmek Denetleme sonuçlarını, denetleme prosedüründe belirtilen esaslar çerçevesinde raporlamak Kalite standartlarındaki sapmaları belirlemek, nedenlerini araştırmak, raporlamak, tedbirlerin planlanması ve uygulanmasını sağlamak Kalite, çevre ve emniyet süreç iyileştirme faaliyetlerinde görev almak

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik Fakültesi veya Sivil Havacılık Yüksekokulu Bölümleri’nden mezun Sivil Havacılık Endüstrisi Havaaracı/Motor/Komponent Bakım İşletmelerinin Kalite Bölümü’nde Kalite Denetçisi olarak 1 yıllık deneyime sahip veya kalite bölümü haricindeki bölümlerinde Mühendis,Teknisyen veya Denetçi olarak 2 yıl iş tecrübesine sahip ISO 9001, 14001, 18001 standartları temel eğitimlerini ve ISO 9001, 14001, 18001 iç denetçi eğitimlerini tamamlamış İyi derecede İngilizce bilen Microsoft Office (Excel/Word/Powerpoint/Outlook) programlarına hakim İletişim becerileri gelişmiş Sonuç odaklı çalışan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Denetçi

 • İş AçıklamasıFounded in 1960 in the UK, Reed has grown continuously and become a leading brand both in the UK and the international arena. Today Reed has 350 offices with more than 3.000 employees and is providing services across 30 specialism. We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level.Reed Turkey, ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialisms. Reed Turkey is looking for a "Quality Control Manager" for it's international client operating in Chemical Industry. Prepare specifications of products, raw materials and packaging materials, QC policy and procedures for Laboratory investments and Laboratory devices, to make the company apply them. Establish quality system in direction of quality policy and quality purposes to provide its execution, to improve and to report them to the related persons. Provide handling of customer feedbacks effectively, to manage product complaints, to specify and report quality problems. Prepare and actualise annual expenditure budget of the department that he/she she is responsible for. Execute activities that will train and improve the employees affiliated to him/her. Create team spirit by working with other departments in cooperation in order to reach company purposes. Be part of the leadership team that develops and implements the strategic goals.

  Aranan NiteliklerUniversity degree in Chemistry or Chemical Engineering. Min. 5 years of experience about quality control laboratory. Experience about ISO 9000 Quality Management System. Knowledge about usage of GC and HPLC Devices Qualifications. Advanced level of English. Advanced level of Ms Office.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Müdür

 • İş AçıklamasıEndüstriyel alanda faaliyet gösteren müşterimiz için, aşağıdaki kriterlere sahip "Kalite Sistem Yönetim Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır; KY sistemin etkin bir sekilde yönetilmesini güvence altına almak, KY sistemi için gerekli proseslerin oluşturulmasını sağlamak, Oluşturulan proseslerin uygulanmasını ve sürdürülmesini güvence altına almak, KY sistemi performansının izlenmesini sağlayarak gerekli iyileştirme faaliyetleriningerçekleştirilmesini sağlamak, Tüm kuruluşta müşteri şartlarının farkındalığının yaygınlastırılmasını güvence altına almak, İç denetim faaliyetlerini gerçekleştirmek için gerekli aksiyonların alınmasını sağlamak, Dıs denetim faaliyetleri sonunda gerekli aksiyonların gerçeklestirilmesini sağlamak, Müsteri sikayetlerinin (8D raporları ) takibini yaparak gerekli aksiyonların alınmasını sağlamak, KY sistemin uygulanması için gerekli eğitim faaliyetlerini sağlamak, Düzeltici / önleyici faaliyetlerin gerçeklestirilmesi sağlamak, KY sistemi dokümantasyon sartlarının yerine getirilmesini sağlamak, Müşteri memnuniyetinin izlenmesini sağlamak (anket,geri besleme, ziyaret), Kalibrasyon faaliyetlerini gerçeklestirmek, Müsterilere ve kendi ekiplerimize teknik ürün eğitimi vermek, İlk numune denetim sürecinde ISIR,PPAP dokümanlarının kontrolü,uygunsuzluk durumunun takibi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Kalite alanında min. 3 yıl deneyimli, ISO 9001, ISO 14001 ve 16949 süreçlerinde bilgi ve deneyim sahibi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Mühendis

 • Altan Plastikİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıOtomotiv yan sanayiinde önde gelen firmalar arasında yer alan Altan Plastik, binek ve ticari araç üreten ana sanayi firmalarına, araç içi- dışı plastik parçalar üreterek ürün gerçekleştirme sürecinin (= tasarım, geliştirme, kalıp, proje yönetimi, seri üretim) tamamında ülkemizde ve dünyada kalite standardı tescillenmiş çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir. Üretim yapan Fabrikamız bünyesinde PPAP ve İSG bölümlerinde çalıştırılmak üzere Kalite Mühendisi - alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik Fakülteleri; Makina, Kimya, Malzeme, Endüstri bölümlerinden mezun, Otomotiv yan sanayi (tercihen plastik enjeksiyon) Kalite Yönetim bölümünde min 3 yıl tecrübeli, İngilizce; Konuşma, Anlama, Yazma hakim, C sınıfı, tercihen B sınıfı İş Güvenliği Uzmanlık belgesi sahibi, MS Office Programlarını iyi derecede kullanan, Ekip çalışmasına yatkın. Sorumluluk sahibi, yöneticilik vasıfları gelişmiş, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış İstanbul - Avrupa yakasında ikamet eden adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Mühendis

 • Bomi Groupİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıWe are looking for a “Quality Assurance Manager”, in charge of · Developing, implementing, communicating and maintaining the Local Quality Management System according to the defined Corporate Quality strategy in accordance with Standard of reference (ISO 9001 / ISO 13485), · Ensuring the compliance with national and international norms and legislation, · Defining and managing the development and implementation of local quality objectives, local procedures; monitoring the local specific quality objectives, · Setting kpi (key performance indicators) and ensuring that targets are achieved, · Setting up and maintaining quality documentation control, · Establishing standards of service for customers and act as quality expert towards the customer, · Developing relevant quality reports covering complaints, · Acting as Quality Assistant for Asia region, · Planning, organizing and conducting internal local audits; coordinating external audits with Corporate Quality to ensure ISO certifications are maintained; reporting internal and external audit results to Corporate Quality, · Preparing the local Management Reviews in accordance with the relevant standards.

  Aranan NiteliklerBachelor degree in Chemistry, Chemistry Engineering or other relevant disciplines, Previous experience in health-care, medical devices or logistics sector is preferable, Previous experience in Quality Systems’ audits (2nd party- 3rd party), Excellent command of English, Advance MS Office applications, Team leadership skills, Strong problem solving and analytical skills, with the ability to work in a structured and methodical manner,

  Sektör: Lojistik, Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Yönetici, Sorumlu, Yönetmen, Yönetici Adayı, Yetkili

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Döküm sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere, Yarı mamul ve mamuller için kalite onay sürecini yönetecek, Kalite Yönetim Sistemleri Faaliyetlerini yürütecek, Çevre ve İş güvenliği politikalarının bölümde yaygınlaştırılmasını ve yürütülmesini sağlayacak, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemlerinin uygulamalarına firmanın katılımı ve uyumunu sağlayacak, İş güvenliği tehlikeleri ve çevre boyutları ile ilgili risk değerlendirme çalışmalarını gerçekleştirecek, Sürdürülebilir yönetim sisteminin yürütülmesini sağlayacak, düzeltici ve önleyici faaliyetleri yürütecek.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Alanında en az 5 yıl tecrübeli. ISO 9001 - 14001, OHSAS, Çevre Yönetimi, 5S, İSG, Hammadde bilgisi, Laboratuvar bilgisi, analiz ölçümü ve yorumlama becerisine sahip, Dökme demir sektöründe tecrübeli, İletişimi kuvvetli, Analitik yapısı kuvvetli Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen bayan ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Demir-Çelik, Alüminyum, Metal Sanayi

  Pozisyon: Yönetici, Yönetmen, Müdür

 • Puledroİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıOylum Tekstil bünyesinde , Kalite Kontrol Bölümüne gelen ürünlerin planlanan zamanda ve kalite standartlarına uygun olarak Ütü Paket işlemlerini gerçekleştirecek çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır. Fabrikamız Sancaktepe bölgesindedir

  Aranan NiteliklerTekstil sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, Sorumluluk sahibi, Dinamik çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ütü Paket konusunda deneyim sahibi, Anadolu yakasında ikamet eden, Ütü Paket Elemanı aranmaktadır

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Son Ütücü

 • İş AçıklamasıUzun yıllardır başarıyla ihracatını yaptığımız hazır giyime yönelik fantezi kumaş üretim fabrikalarımızın ham kalite kontrol bölümünde görevlendirilecek aşağıdaki özelliklerde çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler-daha önce ham kalite kontrol metre makinasında rulo top yapmada çalışmış -kumaş hatalarını bilerek cımbızla kumaş kalite kontrol yapmasını bilen -renk körlüğü problemi olmayan, -Dikkatli, düzenli, sabırlı ve çabuk öğrenme becerisi olan, -güvenilir ve kurumsal bir işletmede uzun seneler huzurla çalışmayı arzu eden, - Bursa içinde ikamet eden

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklamasıİstanbul Yenibosna Baskı Tesislerimizde çalışmak üzere; deneyimli veya yetiştirilmek üzere WEB, OFSET BASKI VE MÜCELLİT KALİTE KONTROL ELEMANLARI aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerErkek (askerliğini yapmış) 35 yaşını aşmamış Matbaacılık alanında meslek lisesi veya meslek yüksek okulu mezunu İstanbul Avrupa Yakasında, (Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Sultançifliği, Edirnekapı, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenler, Güngören, Halkalı, Esenyurt civarında ) ikamet eden MS Office programlarına (özellikle Excele ) hakim Vardiyalı çalışabilecek Eğitimini aldığı alanda ve üretim tesisinde çalışarak kendini geliştirmeye istekli WEB, OFSET BASKI VE MÜCELLİT KALİTE KONTROL ELEMANLARI aranmaktadır.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Operatör, Tekniker

 • İş AçıklamasıOylum Tekstil bünyesinde , Kalite Kontrol Bölümüne gelen ürünlerin planlanan zamanda ve kalite standartlarına uygun olarak ütü işlemlerini gerçekleştirecek çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır. Fabrikamız Sancaktepe bölgesindedir

  Aranan NiteliklerTekstil sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, Sorumluluk sahibi, Dinamik çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ütü ve kalite kontrol konusunda deneyim sahibi, Anadolu yakasında ikamet eden, Final Bölümüne Katite kontrol ve Ütücüler aranmaktadır

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Son Ütücü

 • DEVOTRANS ELEKTRIKİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıKalite kontrol test cihazları imalatı konusunda Turkiye mizde TEK ve uzman olan firmamız bünyesinde çalışmak üzere TS EN ISO/IEC 17025 den TURKAK AKREDİTASYONU OLAN KALİBRASYON LABORATUARIMIZIN SORUMLUSU olacak ve Kalite yönetim sisteminden yeterliliği olan orta düzey yönetici aranmaktadır . İş ve gelişim odaklı, yenilikçi, dinamik ama aynı zamanda huzurlu bir iş ortamında çalışma olanagı sunan firmamız, 57 yıllık geçmişe sahip , köklü, kurumsal, çalışanları ile uzun soluklu çalışmayı hedef haline getirmiş bir yapıya sahiptir.

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin Makina Mühendisliği veya Fizik Bölümlerinin birinden mezun * Kalibrasyon işinde en az 3 yıl deneyimli * TS EN ISO/IEC 17025 Kalite Yönetim Sistemi ile ilgili yeterliliği olan * Sürücü ehliyeti bulunan ve aktif sürücü * Askerliğini tamamlamış

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Makine, Endüstri

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıKalite Yönetim Sistemi Departmanına karşı sorumlu olarak, tedarikçilerden ve fasondan gelen, Elektrik/Elektronik/Mekanik ürünlerin belirlenen standartlara göre kontrolünü sağlamak ve gerektiğinde , ölçü cihaz ve aletleri ile test etmek, ilgili birime raporlamak CNC Tezgahlarında üretilen ürünlerin kontrolünü yapmak ,gerektiğinde ölçü cihaz aletleri ile test etmek Üretimi tamamlanmış ürünlerde, İzolasyon ,kaçak akım, yüksek gerilim testlerinin yapılması Üretimi tamamlanmış ürünlerin sevkiyat aşamasına kadar kontrolünü sağlayıp, siparişe uygunluğunu kontrol edip, uygunsuz durumda rapor etmek. Kartal-maltepe, samandıra-sultanbeyli-Sancaktepe-Sarıgazi-Ümraniye, Çekmeköy semtlerinde ikamet eden

  Aranan NiteliklerTecrübeli veya yetiştirilmek üzere Kalite kontrol yapabilecek Mekatronik veya Elektrik mühendisliği bölümlerinden mezun Elektrik ve mekanik cihazlar hakkında teorik bilgisi olan Elektronik ve mekanik ölçü/ayar cihazlarını etkin olarak kullanabilen Teknik resim okuyup, yorumlayabilen Kalite Yönetim Sistemi konusunda bilgi sahibi Askerliğini yapmış Anadolu yakasında ikamet eden Fazla mesai sorunu olmayan Bay

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklamasıİmalatı yapılan ürünleri girdi ve üretim prosesleri sırasında resim ve standartlara göre kontrol etmek Sevke hazır ürünleri resimlere göre kontrol etmek Kontrol sonuçları kaydetmek ve ilgili birimlere sistemin gerektirdiği şekilde bildirmek

  Aranan Niteliklerİstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Dövme, Talaşlı İmalat, Kaynak, Boya ve Montaj atölyeleri ile Tarım Makineleri ve Otomotiv sektörlerine üretim yapan fabrikamızda görevlendirilmek üzere Giriş , proses ve sevk kontrol faaliyetlerini yapacak Kalite Enspektörleri aranmaktadır. Genel Nitelikler : Meslek Lisesi Metal İşleri, Torna tesviye, makina veya Meslek Yüksek Okulu Makine Bölümü Mezunu, Boyutsal ölçüm cihazlarını ( kumpas, mikrometre, v.s ) kullanmayı bilen Teknik resim okuyabilen Benzer sektörde kontrol konusunda en az 2 yıl deneyimli Analitik düşünme becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Vardiyalı çalışabilecek Microsoft Office programlarına en az ön bilgiye sahip Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay İstanbul Anadolu yakası veya Gebze’de ikamet eden veya edebilecek (Anadolu yakasında Gebze dahil servis bulunmaktadır)

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Enspektör

 • İş Açıklaması• Kalite Yönetim sisteminden sorumlu, • Tedarikçi projelerini takip etmek, • Tedarikçi problemlerinin ele alınması ve çözümünde aktif rol almak, • İç ve tedarikçi denetimlerini planlayıp gerçekleştirmek, • Süreçlerin performansını takip etmek ve iyileştirme faaliyetlerinde liderlik yapmak, • Müşteri şikayetleri yönetim sürecinde aktif rol almak, • Kalibrasyon faaliyetlerini koordine etmek. Metal işleme sektöründe faaliyet gösteren, alanında lider ve ihracat ağırlıklı çalışan firmamız için "Kalite Mühendisi" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler• Tercihan Üniversitelerin Mühendislik Bölümünden, • Çok iyi seviyede İngilizce bilen, • Tercihan ISO/TS 16949 veya ISO9001 Kalite Sistemlerine vakıf, • Tercihan PPAP,APQP,FMEA bilgisi olan, • Tercihan Giriş ve Proses kontrolleri konusunda tecrübeli, • Tercihan otomotiv tecrübesi olan, • Girişimci,takipçi,öğrenmeyi ve uygulamayı seven, • İnsan ilişkileri iyi,ekip çalışmasına yatkın, • Darıca-Gebze ve İstanbul Anadolu Yakasında oturan, • Erkek adayların askerlikle ilişkisi olmaması gerekmektedir, • B sınıfı sürücü belgesi olan, • Seyahat engeli olmayan,

  Sektör: Endüstri, İmalat, Otomotiv

  Pozisyon: Eleman, Mühendis

 • Desa Deriİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıÜretim süreçlerinde ara ve son kalite kontrollerin yapılmasını ve raporlanmasını sağlamak, kontroller sırasında ortaya çıkan hataların tekrarını ve başka hataların önlenmesi için gerekli kalite süreçlerini geliştirmek ve personele gerekli eğitimleri vermek, iç denetleme sistemini oluşturarak kalite denetlemelerini koordine etmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik fakültelerinden veya işletme mühendisliklerinden mezun, Kalite Kontrol ekibini yönetmek ve yönlendirmek, Kailte Güvence sistemini yönetmek, ISO ve OHSAS deneyimi olan, Office programlarını kullanabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yoğun üretim temposuna ayak uydurabilen, takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Tekstil, Deri/Ayakkabı

  Pozisyon: Uzman, Yönetici

 • İş AçıklamasıThe Plastivaloire (PVL) Group is one of the leading European manufacturers of interior equipment for motor vehicles. For our plastic materials production facility in Bursa, we are looking for “Quality Engineer”.

  Aranan Nitelikler-Mühendislik mezunu; -Minimum 3 yıl otomotiv sektöründe tecrübeli -İyi derecede İngilizce konuşabilen ve yazabilen; -Office programlarını kullanabilen -Aktif olarak araç kullanabilen -APQP-PPAP, 8D süreçlerinde görev almış, -Problem çözme teknikleri konusunda bilgili, -İletişim becerisi yüksek -Askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması• Girdi kontrollerini takip edecek, • Laboratuvarda gıda analizlerini yapacak, • Kalite standartlarının takibini yapacak ve döküman yönetimini sağlayacak, • Kalite kontrol uygulamalarında araştırma, cevaplama, raporlama ve işbirliği adımlarını yapacak, • Son ürün kontrollerini sağlayacak,

  Aranan Nitelikler• Gıda Teknikeri, Kimyager ya da Meyve Sebze İşleme Okullarından mezun, • Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, • Kalite kontrol süreçlerini takip edip, geliştirebilecek, • Takım çalışmasına yatkın, • Sorumluluk sahibi, Planlı, titiz, dikkatli ve sistematik çalışma becerisine sahip, • Gelişime açık, • Uzun süreli çalışma isteği olan, • Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, • Esnek çalışma saatlerine ve fazla mesai sistemine uyum sağlayabilecek, • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, • 20-40 yaş aralığında • Bay/Bayan Kalite Kontrol Sorumlusu aranmaktadır.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıIslak Mendil sektörünün lideri olan SAPRO A.Ş. , Silivri' de 20.000 m2 alan üzerine kurulu modern tesislerinde, ağırlıklı Avrupa olmak üzere tüm dünyaya private label üretim yapmaktadır. Türkiye' nin ikinci 500 büyük firması sıralamasında 49. sırada olan SAPRO A.Ş., 2015 yılında Türkiye’nin ilk 500 ihracatçı firması arasında; 277. sırada ve kendi sektöründe de 37. sırada yer almıştır. Bu alanda İMMİB 2016 yılı İhracatın Yıldızları Islak Mendil Üretimi alanında 1.lik ödülüne de sahip olup, gelişime açık, yenilikçi ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktadır.

  Aranan NiteliklerÜrün kalite kontrollerini yapmak, Üretim sırasında oluşan kalite problemlerini tespit ederek önleyici faaliyetleri koordine etmek, Üretimin kalite seviyesini ve oluşan hataları kayıt altına alıp, günlük raporlamak, Ürün kalitesini ve üretim prosesinin verimliliğini artırıcı iyileştirme faaliyetlerinde görev almak.

  Sektör: Kimya, İmalat, Kozmetik

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Sorumlu, Temsilci, Uzman Yard

 • İş Açıklamasıİdeal Tarım Ürünleri Ticareti A.Ş; 20 yılı aşkın deneyimi ile 6 kıta, 36 farklı ülke ve farklı iklimde yetişen her çeşit meyveyi düzenli, sağlıklı, kaliteli ve ekonomik koşullarda tüketicinin beğenisine sunmaktadır. Ürünü en iyi yetiştiği bölgeden ve en iyi üreticilerden tedarik etmek, standartları yükseltmek, depolama, kalite kontrol ve dağıtımda son teknolojilerden yararlanmak, “en iyi, en taze ve en lezzetli” ürünleri tüketiciye ulaştırmak, öncelikli ilkelerimiz arasında yer almaktadır. Bu ilkeler doğrultusunda; Satın alınması planlanan ürün gruplarının belirlenen kalite kriterleri doğrultusunda, ilgili lokasyona giderek gerekli numune incelemeleri neticesinde satın alma ön onayının verilmesi ve üst yönetime raporlanması, Satın alınan ürünlerin araca yükleme aşamasında kalite kontrollerinin yapılması, Uygun taşıma kriterlerine göre satın alınan ürünlerin merkez depoya lojistiğinin gerçekleştirilmesi, Satın alması yapılan ürünlerin tonaj, kalite ve sevkiyat bilgilerinin ilgili departmanlar ile paylaşılması.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin ziraat, bahçe bitkileri vb. bölümlerinden mezun, Kalite kontrol alanında tercihen 2 yıl iş deneyimine sahip, Tercihen yaş meyve/sebze sektöründe tecrübeli, Ms Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Raporlama konusunda yetkin ve sonuç odaklı çalışabilen, Ürün bazında proje odaklı çalışabilen, Temsil ve müzakere yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünme ve problem çözme becerileri gelişmiş, Dikkatli, titiz çalışabilen, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa yakasında, tercihen Halkalı civarında ikamet eden ya da edebilecek olan Erkek Kalite Kontrol Elemanı aranmaktadır.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrikamızda, Kalite Kontrol biriminde görev alacak tecrübeli "Tekstil Mühendisi" çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin "Tekstil Mühendisliği" bölümlerinden mezun, Tercihen İngilizce bilen, Kalite Kontrol konusunda min. 1-2 yıl tecrübeli, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Proses ve kalite detaylarına hakim, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik ile ilişiği bulunmayan.

  Sektör: Tekstil, Diğer

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıŞirket hedefleri doğrultusunda üretim prosesinin her aşamasında belirlenen şartların sağlanmasını kontrol etmek, hedeflenen kalitedeki ürünün sürekliliğini sağlamak ve laboratuvarı belirlenmiş olan performans hedefleri doğrultusunda çalıştırmak. Şirketin hedefleri ve kritik performans göstergeleri doğrultusunda, bağlı bulunduğu bölümün hedeflerine yönelik üretim planlama ve geliştirme çözümleri üretmek, ürünlerin reçetelerine uygun kimyasalların kullanımını takip etmek ve raporlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin; Kimya Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen 2 yıl veya daha fazla benzer görevde deneyime sahip, İstatistik, yönetim sistemleri, çimento proses, çimento kimyası ve kalitesi, çimento standartları, hazır beton bilgisi olan, İyi düzeyde İngilizce bilen ve aktif kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen,

  Sektör: Çimento

  Pozisyon: Mühendis

 • Sardunya Gıdaİstanbul Avrupa 29 Mayıs 2017

  İş Açıklaması1976 yılından bu yana yalnızca gıda üretimi ve hizmeti alanında faaliyette bulunan, müşteri memnuniyeti, personel eğitimi ve gıda güvenliği çalışmaları ile yemek sektörünün kalite çıtasını sürekli yukarı çekmeyi hedefleyen, kaliteyi ve insan sağlığını önemseyen bir catering firmasıyız. Bizimle aynı ilkeleri benimseyecek ve o doğrultuda çalışabilecek Hijyen Kalite Yöneticisi aramaktayız. Görev alanına giren Sardunya projelerinde / mutfaklarında şirketin hijyen – kalite, İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre Yönetim Sistemi prosedürlerini oluşturmak, takip ve denetimlerini yapmak Oluşturulan plan doğrultusunda proje denetimlerini yapmak, denetim sırasında gerekli verileri derlemek, kayıt altına almak ve sonuçlarını raporlamak Denetim sonuçlarına göre iyileştirici çözümler / eğitimler planlamak ve uygun görülen konularda eğitimler vermek

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Gıda mühendisliği veya Gıda Teknikerliğine bölümünden mezun, Gıda Güvenliği ve Yönetim Sistemleri hakkında bilgi ve tercihen 1 yıl deneyim sahibi (ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 9001:2008, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi vb.) Yiyecek – içecek sektöründe deneyimli Tercihen iç denetimde bulunmuş, İnsan ilişkilerinde başarılı ve yönetim becerisi olan, Ofis programlarını (Word, Excel vb.) kullanabilen Aktif olarak araç kullabilen ve B sınıfı ehliyeti bulunan

  Sektör: Gıda, Catering

  Pozisyon: Yönetici

 • SMA MetrostarKocaeli, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıDepoya gelen ürünlerin gıda güvenliği kontrolünün yapılması ve kayıtlarının tutulması Depolama ve satışı yapılan ürünlere ait kalite kontrollerin ilgili talimat, prosedür ve diğer kriterlere göre yapılması ve dokümante edilmesi, Kalite Standartlarına uygun depolama ve hizmet için gerekli kontrollerin ve takibin yapılması,Kontrol sonuçlarının sisteme girişinin yapılarak raporlanması, Uygun olmayan ürünlerin kayıt altına alınması ve raporlanması, Ürün ve proses kayıtlarının arşivlemesinin yapılması, Uygunsuzlukların kayıt altına alınarak Düzeltici-Önleyici Faaliyetlerin başlatılması için gerekli bildirimlerin yapılması, Satış temsilcisi ve müşterilerden gelen ürün şikayetlerinin incelenerek müşteri memnuniyetinin sağlanması, Gerekli hallerde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

  Aranan NiteliklerToplu Tüketim Sektöründe faaliyet gösteren firmamızda Kalite Sorumlusu olarak çalışacak; Tercihen Üniversitelerin Gıda Mühendisliği-Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun, Gıda sektöründe kalite departmanlarında en az 2 yıl tecrübesi olan, ISO 9001, ISO 22000 ve OHSAS sistemleri hakkında tecrübe sahibi, Gıda Mevzuatına, İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına hakim, İç Denetçi sertifikasına sahip, Ms Office , Tiger ve Sempa programlarını bilen, Kalite odaklı, iletişim ve takip yönü güçlü, Dikkatli ve görsel hafızası kuvvetli, detaylara önem veren, Analitik düşünce yapısına sahip, Dürüst, çalışkan, sorumluluk alabilen, yeniliğe açık, kendini geliştirebilen, İnsan ilişkileri kuvvetli, girişken, kendini ifade edebilen, öğrenmeye hevesli, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Tekniker

 • İş Açıklaması​Danışmanlığını üstlendiğimiz holding bünyesine bağlı Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Konya fabrikasında görevlendirilmek üzere ''Kalite Mühendisi'' arıyoruz. Firmamızın sahip olduğu yönetim sistemleri belgelerinin devamlılığı sağlamak ve yeni sistemlerin kurulmasında görev almak, Yönetim sistemlerine ilişkin günlük, aylık ve yıllık raporları gerçekleştirmek, Müşteriden gelen istek ve şikayetlerin analizini ve değerlendirmesini sağlamak, Fabrikada üretim, ürün ve tedarik edilen ürünlerde kalite süreçlerini takip etmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Alanında minimum 2 yıl deneyimli, Kalite Yönetim Sistemleri konusunda bilgi sahibi, ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000 yönetim sistemlerinin gereklerini yerine getirebilecek BRC, ISO / DIS 45001 (OHSAS 18001) İş Sağlığı ve Güvenliği yönetim sistemlerinin kurulmasına yardımcı olacak, İngilizce bilen, Raporlama ve analiz becerisine sahip, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, Konya’da ikamet eden veya edebilecek olan.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Mühendis, Uzman

 • İş AçıklamasıKalite bilincinin çalışanlar tarafından benimsenmesi için gerekli eğitimleri sağlamak, Yaptıkları işten sorumlu tutarak sorumluluk duygusunu aşılamak, Pres,eloksal,boya,paketleme ve sevkiyatta üretim sürecinin ve ürünlerin kontrol takibini sağlamak, Üretimin her aşamasında gerekli kontrol ve testleri yapmak, Üretim kalitesinin arttırılması ve müşteri beklentisinin karşılanması için üretim ve planlama departmanı ile işbirliği içinde olmak, Kalite kontrol formlarının, test raporlarının her müşteri için tek tek oluşturulması, Test raporlarının dosyalanması ve satış bölümüne müşteriye teslim edilmek üzere ulaştırılması, Müşterilere gönderilecek ürünlerin son kontrollerini gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi Metal İşleri bölümlerinden veya Önlisans (Teknik ve Mesleki Bölümlerinden Mezun; Kalite kontrol uygulama konusunda bilgi sahibi olan, Üretim süreçlerini takip edebilecek, analitik ve takım çalışmasına yatkın, Temel ölçüm cihazlarını kullanabilen, Bilgisayar kullanımlarında deneyimli, Teknik resim okuyabilen, Aktif araç kullanabilen (Tercih sebebidir.) Beylikdüzü-Gürpınar çevresinde ikamet eden Bay - Bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır. Bay adaylar için askerliğini tamamlamış olmalıdır.

  Sektör: Alüminyum

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması· Personeline, Kalite Yönetim Sistemleri ile ilgili eğitimleri vermek, · Müşteri Kalite Temsilciliği prosesini yönetmek, · ISO 9001, ISO TS 16949, sistemlerinin yürütülmesini sağlamak · Müşteri Bilincinin ve Kalite Bilincinin yaygınlaştırılmasını sağlamak, · İç denetim, yan sanayi denetimi ve süreç denetimi yönetmek, · Kalite maliyetleri değerlendirme raporlarının takibini yapmak, · Sürekli iyileştirme ve problem çözme tekniklerini uygulamaya almak ve devamlılığını sağlamak, · Yönetimin gözden geçirme toplantılarına katılmak ve raporlamak, · Yeni oluşacak üretim operasyonları veya faaliyetler için gerekli dökümantasyonun hazırlanmasını sağlamak

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, ikinci dil Almanca, Tercihen Otomotiv sektöründe kalite güvence ve satış sonrası kalite faaliyetlerinde en az 1 yıl deneyimli, ISO 9001 iç denetçi sertifikasına sahip veya yetkin, ISO TS 16949 kalite sistemi ve MSA,FMEA,APQP ve PPAP metotları konusunda bilgili, MS Office programlarına hakim, İletişim kabiliyeti yüksek, sonuç odaklı Organizasyon yeteneği yüksek, analitik düşünme becerisine sahip olan, Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış Ölçüm aletlerini kullanabilen, İstanbul Anadolu yakasında Ümraniye bölgesine ulaşım sorunu olmaya

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

 • Işıklar Ambalaj Pazarlama A.Şİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 29 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizde görevlendirilmek üzere; çalışma akadaşı arıyoruz. Çalışma adresimiz Kavacık olacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstri mühendisliği ve ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, Kalite yönetim sistemleri konusunda en az 3 yıl deneyimli, Kurumsal süreç yönetimini dizayn etmek ve iyileştirmek adına çalışmalar yapmak, İSO 9001,14001 vs Kalite Yönetim Sistemleri eğitimi almış, Süreç yönetimi ve geliştirme, organizasyon yönetimi, şirket yönetmeliği doğrultusunda prosedür-talimatların hazırlanması, düzeltilmesi ve güncellenmesi Yenilikçi, araştırmacı, konusu ile ilgili öneriler geliştirebilme yeteneğine sahip, Çözüm odaklı, problem çözme becerileri gelişmiş, İletişim yönü güçlü ve ilişki yönetiminde başarılı, MS Office uygulamalarını iyi seviyede kullanabilen, İyi seviyede İngilizce (okuma,yazma,konuşma) bilgisine sahip, Analiz ve raporlama konularında deneyimi olan, Yurtiçi ve yurtdışı seyehat engeli bulunmayan, Verimlilik ve kalite arttırmaya yönelik çalışmalarda görev alınması.

  Sektör: Holding, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Sorumlu, Yetkili, Uzman

İş Habercisi - Kalite Kont/Güvence İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?