Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Kalite Kont/Güvence İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Kalite Kont/Güvence
 • İş AçıklamasıGıda sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Esenyurt merkezinde görevlendirilmek üzere " Dönemsel Üretim Destek Elemanı" arıyoruz. Günlük olarak planlanan üretim miktarını zamanında ve standartlara uygun olarak üretmek. Üretim sırasında yada makinelerde meydana gelen teknik yada kalite ile ilgili problemleri zamanında operatöre bildirmek. Sorumlu olduğu alan ile ilgili aksaklıkları ve problemleri,zamanında ve eksiksiz olarak operatör/formene bildirimini yapmak Skarta (Fire) oranınını azaltılması için çaba göstermek. Günlük/haftalık temizlik aktivitelerini yerine getirmek ve operatörüne bilgi vermek. İşi yaparken kalite problemlerini tespit etmek ve operatöre bilgi vermek Hijyen kuralları , üretim kurallarına (kılık-kıyafet , yemek-mola-giriş ve çıkış saatlerine riayet vs. ) uymak. Kendisi ve diğerleri adına iş güvenliği adına risk teşkil edecek hareketlerden sakınmak ve gördüğü riski bildirmek.

  Aranan NiteliklerEn az ilköğretim mezunu, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Dönemsel çalışmaya sıcak bakan, İş disiplini olan, Esenyurt civarında ikamet eden.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın satış ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir. Yaparak keyif alacağınız şeyler Şirketin Güvenlik, Sağlık, Çevre, Kalite (SHEQ) faaliyetlerinin merkezi olarak planlanması, yürütülmesi ve koordinasyonunu sağlamak Tüm sahalarda Yönetim Sistemleri, Standartlar, Çevre ve İSİG ile ilgili yasal konulara destek vermek Güvenlik, Sağlık, Çevre ve Kalite konularında raporlama yapmak Kalite, Çevre ve Sürüş Güvenliği eğitim ihtiyaçlarının tespiti ve organizasyonu Ürün MSDS ihtiyaçlarının tespit edilmesi ve hazırlanması Vaka soruşturmalarına destek vermek ve takibini yapmak İç denetimlerin organize edilmesi ve takibini yapmak Tüm faaliyetlerinde Linde Dürüstlük (Integrity) kriterlerine uyumlu davranmak Linde’de çalışmayı neden seveceksiniz? Alışılmışın dışında düşünmek, yeni konu ve kavramlar üzerine çalışmak, iç müşterilerimize kusursuz çözümler kazandırmak, işimizde başarıya ulaşmada esastır. Toplam Kalite Sistemleri bölümümüz size, uzmanlık alanınızı mükemmelleştirmek için bir dizi olanak sunacak. Linde’yi özel ve farklı odak noktalarına hitap eden bir şirket haline getirmek yolunda katkı sağlayacak, yenilikçi uygulamalar yaratacak, tüm farklılıkları kucaklayan bir ortam oluşturacaksınız. Bu da Linde’yi çalışanlar tarafından tercih edilen işverenlerden biri yapmaktadır.

  Aranan NiteliklerBu göreve uygunluğunuz için gerekenler Şirketimizin Gebze bölgesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun, tercihen Kimya veya Çevre Mühendisliği Minimum 3 yıl Kalite ve Çevre Yönetim Sistemleri deneyimi olan Sözlü ve yazılı iyi derecede İngilizce bilen Çevre mevzuatına hakim , tercihen Çevre Görevlisi ve MSDS hazırlama sertifikasına sahip ISO standartları iç denetçi sertifikasına sahip MS Office programların etkin kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Toplam Kalite Sistemleri Mühendisi aranmaktadır.

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıGENEL NİTELİKLER Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Tedarikçi Kalite Mühendisi" arıyoruz; Uygunsuzlukların (8D) yönetimi, uygunsuzluğun kaynağının tespiti için multi-disiplinary çalışmalarda bulunmak ve 8D raporlamaları (tüm lokasyon bilgilerinin konsolide edilmesi) Üretimden ve GKK dan gelen uygunsuzluk bildirimlerinin incelenmesi, görüş bildirilmesi ve sonuç odaklı çalışmaların yapılması Seçme aşamasındaki tedarikçilerin belge takibi, denetimleri ve aksiyon takibi Aktif tedarikçilerin aylık ve YTD olarak performans takibi ve raporlanması Performans sonuçlarına göre tedarikçilerin değerlendirilmesi ve eskalasyon yönetimi Onaylı satıcıların IATF 16949 8.4 maddesine uygun olarak kalite sistem belge ve dokümanlarının takibinin yönetilmesi Tedarikçi kalite bölümüne ait dokumante edilmiş süreçlerin yaşatılması, gözden geçirilmesi, revizyonu Sorumluluğu altında bulunan ürün gruplarının PPAP ve LAYOUT dokumanlarının takibi, Tedarikçi kalite ekibi olarak, gerek duyulanlokasyonlara ve ilgili birimlere teknik bilgi ve kalite sistem takibi üzerine eğitimler hazırlamak ve sunmak Tedarikçi kaynaklı kimyasal hammadde ve üretim proses problemlerinin çözüm liderliği,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Kimya- Kimya Mühendisliği, Matalurji Mühendisliği bölümlerinden mezun, Kauçuk veya plastik sektöründe deneyimi olan, EPDM çalışmasına yatkın, Otomotiv kalite süreçlerine hakim, ISO 16949 deneyimi olan, Tercihen AIAG kılavuzlarını (APQP,PPAP,FMEA,MSA,SPC) daha önce uygulamış, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Düzce’de ikamet eden/edebilecek olan.

  Sektör: Otomotiv, Endüstri, Plastik

  Pozisyon: Mühendis

 • Kalite Şefi

  Ongan Tekstilİstanbul Avrupa 22 Eylül 2017

  İş AçıklamasıOngan Tekstil, farklı sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası şirketler grubudur. Koltuk kılıfı üretimi yapan Ongan Tekstil için aşağıdaki özelliklere uygun "Kalite Şefi" aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerKalite Kontrol Yöneticiliğini üstlenecek, Üretimin tüm süreçlerinde kalite işleyişini denetim/kontrol altında tutarak müşteriye istenilen özelliklerde ve kalitede ürün sevkinin gerçekleşmesini temin etmek, Çalışanlara Kalite bilinci aşılama ve otokontrol sağlamayı öğretecek bilgi ve iletişim becerisinde olmak, Üretimin düzeltici faaliyetlerini ve etkinliğini kontrol altında tutmak, Takım ruhu ve kurum kültürüne uygun çalışmalara yatkın olmak, Ekip üyeleriyle işi etkin ve motive edici şekilde gerçekleştirmek, Disiplinli, iş takibi yapabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Esenyurt, Beylikdüzü, Avcılar çevresinde ikamet eden

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş AçıklamasıÇerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'nde yeni devreye girecek olan ve 20 den fazla yurt içi / dışı OEM /TIER1 üreticisi için, iç-dış trim , aydınlatma ve mühendislik plastik modüller konusunda tasarım aşamasından satış sonrasına kadar hizmet sunan MTN PLASTİK işletmemiz için "Kalite Yönetim Sistemi Sorumlusu" olarak çalışacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler4 yıllık makine veya endüstri mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen yüksek lisans yapmış), Tercihen Otomotiv veya plastik sektöründe en az 5 yıllık tecrübe sahibi, Kalite Üretim Konulu Uluslararası Sektörel Yayın ve Gelişmeleri takip edebilecek, ISO 9001-2008, TS 16949, ISO 14001 Kalite Yönetim Sistemi ve Süreç Yönetimi Konularında Tecrübeli. ( PPAP,APQP,FMEA,MSA gerekliliklerine vakıf), TS 16949 İç Denetçi Sertifikasına sahip, iç ve dış denetimleri yapabilecek, İyi derecede İngilizce bilen Analitik düşünebilen, Problem Çözme ve iletişim Becerisi Yüksek, Kalite güvence Uygulamalarının Oluşturulması Uygulanması Takip ve Kontrolü konusunda Şirket hedeflerine yönelik yeni uygulamalar oluşturabilecek, Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, (Tercihen ERP tecrübesi olan) İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, iş konusunda takipçi, sonuç odaklı çalışma prensiplerine sahip, değişime ve gelişime açık, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için) Aktif araç kullanabilen, Esnek ve yoğun çalışma saatlerinde çalışabilecek, Seyahat etme engeli olmayan.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu

 • Kalite Uzmanı

  Na-De Elektronik A.Ş.Kocaeli, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıKalite Yönetim Sistem çerçevesinde Kalite Yöneticisi Tarafından istenecek olan takip dökümanlarını hazırlayabilecek, sonrasında takibini yaparak buradan çıkarımlarda bulanarak iyileştirme faaliyetleri gerçekleştirebilecek Çalışma Arkadaşlarına ihtiyacımız vardır.

  Aranan NiteliklerBina Aydınlatma Otomasyonu ve Bina İletişim Sistemleri sektöründe 44 yılı aşkın tecrübesi ile Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesinde Avrupa'nın en modern üretim tesisini kuran yurt içi piyasa ile birlikte 50 'yi aşkın ülkede ihracat yapan NA-DE ELEKTRONİK ailesine aşağıdaki niteliklere sahip " Kalite Uzmanı" aramaktayız. - Yüksek Okul Elektrik - Elektronik Bölümü Mezunu, - Elektronik sektöründe ve Tercihen Kalite Güvence bölümünde tecrübeli, - Kalite Yönetim Sistemlerinin (ISO9001) kurulumu, yönetimi ve denetimi aşamalarında görev almış, - Tercihen Kalite Yönetim Sistemlerine yönelik eğitim almış olan, - İyi derecede Microsoft Office kullanabilen.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • Malzeme Muhendisiigi

  Fokus Kalite Kontrolİstanbul Anadolu 23 Eylül 2017

  İş AçıklamasıKalite kontrol tahribatsiz muayene danışmanlık hizmetleri malzeme satış ...

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Malzeme Mühendisliği bölümünden mezun olmak, Yetiştirilmek üzere, İstanbul / Ataşehir de ikamet eden, Takım arkadaşı aranıyor.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Kalite Güvence Yönetim Sorumlusu

  MTN Kalıpİstanbul Avrupa 23 Eylül 2017

  İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan ve Plastik Enjeksiyon fabrikamızda görevlendirmek üzere "Kalite Güvence Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır. Müşterinin ürünlerden beklediği kalite yönetimi firma içinde en düşük maliyetle sağlamak. Kalite organizasyonunu oluşturarak,bir plan dahilinde yürütülmesini sağlamak. Firmamızdaki ISO / TS 16949:2009 gereklerini yerine getirmek ve çalışanları koordine etmek. Firma içinde yapılan iç tetkik ve tedarikçi tetkiklerinin planlarını hazırlamak ve gerçekleşmesini koordine etmek. Tüm departmanlarla koordinasyon ve iletişim halinde olmak. İş ile ilgili projelerde ve politikalarda fikir yürütüp katkıda bulunmak. Firmanın kalite programını oluşturmak.(Bu program kalite planları, organizasyon ve prosedürleri içerir.) Bu programla ilgili olarak oluşturduğu dokümantasyonun firma genelinde tanıtımını sağlamak. Alt birimi sorumluluk ve fonksiyonları konusunda bilgilendirmek, birim içi çalışmalarda rehber ve danışmanlık rolünü benimsemek. Gerekli olan kontrol, test ve ölçüm ekipmanlarının temini, firma ürünlerinin kalitesinin ölçülmesi ve tüm bu çalışmaları en ekonomik şekilde sağlamak. Kalite departmanında görev alan personelin ilgili plan doğrultusunda sorumluluklarının tespiti, oryantasyonu ve yetersiz olduğu konularda gerekli eğitimleri insan kaynakları departmanı koordinasyonuyla aldırtmak. Enjeksiyon departmanı ile İstatistiksel Proses Kontrol, Kapabilite ve kalite ile ilgili verilerin geri bildirimi için ortaklaşa çalışmak. Üretimde hedeflenen kalite seviyesinde sapmalar meydana geldiğinde üretimi durdurmak. Kalite maliyetlerinin analizi ve kontrolü için mali işler departmanıyla iş birliği içinde bulunmak. Kalite Yönetim Sisteminin performansı ve iyileştirme için herhangi bir ihtiyaç olduğunda Genel Müdür’e rapor vermek. Kuruluşta müşteri şartlarının bilincinde olunmasının yaygınlaştırılmasını sağlamak. İstatistiksel Proses Kontrol çalışmalarını yapmak. Müşteri şikayetlerinde belirlenen problemlere aktif katkıda bulunarak çözmek veya çözümünü sağlamak. Düzeltici/önleyici ve iyileştirici faaliyet çalışmalarını yapmak/yaptırmak. Yeni ürün devreye alımında numune raporlarını onaylamak. Parça operasyon resimlerini onaylamak. Karantina giriş-çıkış onayını vermek. `APQP(İleri Ürün Kalite Planlaması) ekibi` uyesidir ve tum APQP(İleri Ürün Kalite Planlaması) toplanti ve calismalarina katilmakla sorumludur. Tüm sistem denetimlerinden sorumludur. Müşteri şikayeti 1gün içerisinde çözümlenemiyor ise Yönetim Kurulu Başkanına bilgilendirme yapmak.

  Aranan NiteliklerÖğretim : Lisans Okulun Bölümü : - Alt Yaş Sınırı : 28 Bildiği Yabancı Dil : İngilizce İş Deneyimi : 5 yıl ve üzeri Askerlik (Erkekler için) : Yapmış Sürücü Ehliyeti : B Bilgisayar Deneyimi : Ms Office programları Alması Gerekli Eğitimler: KYS Eğitimleri, (ISO 9001-2008 KYS,MSA,FMEA,8D)- 5 YILDA 1

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Bolu'daki fabrikasında görevlendirilmek üzere ''Proje Kalite Mühendisi'' arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik bölümlerinden, tercihen Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 1 yıl tecrübe sahibi, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi konularında bilgisi bulunan ve tercihen ISO 9001:2015 iç denetçi sertifikasına sahip, Tercihen APQP, PPAP, SPC, MSA, FMEA, 5S, Kaizen konularına vakıf, Tercihen APQP/ PPAP sürecini yürütebilecek, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, Analitik düşünebilen, inisiyatif kullanabilen, Aktif ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Planlı, titiz, dikkatli ve sistematik çalışma becerisine sahip, Güçlü iletişim beceresine sahip ve takım çalışmalarına yatkın, Tercihen ölçü aletlerini kullanabilen, Tercihen teknik resim okuyabilen. Erkek adaylar için askerlik görevini tammalamış, Bolu'da ikamet eden veya edebilecek olan.

  Sektör: Danışmanlık, İmalat, Endüstri

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Sorumlu

 • Kalite Yönetim Sistem Sorumlusu

  MTN Kalıpİstanbul Avrupa 23 Eylül 2017

  İş AçıklamasıPlastik enjeksiyon kalıp imalatı yapan firmamıza; Firmanın EN/ISO 9001:2008 KYS , ISO TS 16949 faaliyetlerini tüm personele benimsetebilecek, Şirketin Vizyon, Misyon ve Kalite Politikasına uygun, prosedür ve talimatlarda tanımlandığı şekilde personelin çalışmasını sağlayabilecek, Firmada uygulanmakta olan tüm süreçlerin, kalite hedefleri doğrultusunda yürütülüp yürütülmediğini takip edebilecek, Kalite Yönetim Sistem Sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az Önlisans eğitimini tamamlamış, Kalite Yönetim Sistemleri konusunda deneyime sahip, Ms Office programlarını iyi düzeyde bilen, Yenilikçi fikirlere açık, Çözüm odaklı, İletişim yönü kuvvetli, Fayda maliyet analizi yapabilen, Denetleme yapabilecek İstanbul Avrupa yakası'nda ikamet eden.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıTürkiye'nin en çok ihracat yapan firmalarından biri olan, enerji taşıma sektöründe faaliyet gösteren firmamızın fabrikasında görev almak üzere, "Kalite Kontrol Sorumlusu" arıyoruz. • Kalite ve maliyetlendirme görevlerini üstlenecek, • Gelen hammaddelerin kalite kontrolünü yapacak, • Üretimden çıkan ürünlerin kalite kontrolünü yapacak, • Ürün ve proses iyileştirme çalışmalarında bulunacak, • Müşteriden gelen teknik şartnameleri inceleyecek, • Teknik bilgi formlarını (datasheet) hazırlayabilecek. • Üretilecek ürünlerin sahada kontrolünü yapabilecek, • Üretim için alınacak hammadde ve yardımcı malzemelerin giriş kontrol gamlarını oluşturacak, • Üretilen ürünlerin maliyetlere uygun üretilip üretilmediğini kontrol edecek, • Belgelendirme sürecini takip edip yönetecek.

  Aranan Nitelikler• Tercihen Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, • Tercihen zayıf akım kablo üretiminde en az 4 yıl deneyimli, • Tercihen AR-GE altyapısı olan, • Yoğun iş ortamında çalışabilecek ve gerektiğinde mesai yapabilecek, • Etkin şekilde bilgisayar kullanabilen (Tercihen ERP programlarına hakim) ve raporlama yapabilen, • İyi derecede İngilizce bilen, • Gelişime ve yeniliklere açık, • Analitik ve stratejik düşünme yeteneği olan, • Kurumsal yapıya uygun, • Sistem ve ürün belgelendirme konularına hakim, • AutoCAD ya da başka bir çizim programı kullanabilen.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • Genel Başvuru

  OMA İPLİKİstanbul Avrupa 22 Eylül 2017

  İş AçıklamasıBu ilan İstanbul Esenyurt-KIRAÇ bölgesinde bulunan ve Naylon İplik (Tekstürize İplik) Üretim Sektöründe Faaliyet göstermekte olan Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere tüm pozisyonların istihdamına istinaden genel bir nitelik taşımaktadır. Başvuruların değerlendirme süresinin uygun bir pozisyon oluşması durumunda başlayacağını bildiririz. Başvuran adayların tecrübeleri mevcut ihtiyaç doğrultusunda karşılaştırılıp, seçme ve yerleştirme aşamasında uygun görülen adaylarla irtibata geçilecektir.

  Aranan NiteliklerBizimle çalışmak isteyen adaylarımızdan beklentilerimizi; · Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, · Öğrenmeye ve değişime açık, istekli, · En az ilköğretim mevzunu · 18 – 35 yaş aralığında, şeklinde belirtmek isteriz. İlanımız genel bir nitelik taşıdığı için siz değerli adaylarımızın başvuru esnasında çalışmak istediğiniz bölüm ve pozisyonları bir ön yazı ile belirtmenizi rica ederiz.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Usta, Usta Yardımcısı, Kontrolör

 • İş AçıklamasıÜretimi tamamlanan ürünlerin standartlar doğrultusunda kalite kontrolünün gerçekleştirilmesi ve ürünün düzgün üretiminin sağlamak Günlük ürün ağırlıklarını almak Alınan numunelerin zamanı geldiğinde üretime dahil etmek Uygunsuz ürün tespit edildiğinde, uygunsuzluğun düzeltilmesini sağlamak için Enjeksiyon Postabaşısı ile irtibat kurmak, Tespit edilen uygunsuz ürünler için Uygun Olmayan Ürün Prosedüründe belirtilen işlemleri uygulamak.

  Aranan NiteliklerPlastik enjeksiyon üretiminde en az 1 yıl tecrübeli olmak, Kalite kontrol sürecinde en az 1 yıl tecrübeli olmak, Tercihen en az lise mezunu olmak, Vardiyalı çalışabilecek Titiz çalışma ve yüksek dikkat gösterebilme becerilerine sahip olmak. Gözlem yeteneği yüksek Sorumluluk bilincine sahip Karar verme becerisine sahip İletişime açık Bayraklı, Smyrna Meydanı, Bornova, Doğanlar Mh., Mevlana Mh. ve Kamil Tunca Cd. civarlarında ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini yapmış

  Sektör: Plastik, İmalat

  Pozisyon: Operatör, Tekniker, Teknisyen

 • İş AçıklamasıFirmamızda görev alabilecek ve aşağıdaki özelliklere sahip ''KALİTE KONTROL TEKNİSYENİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTeknik Liselerin Makine Teknolojileri bölümlerinden veya Meslek Yüksek Okullarının Makine, Otomotiv veya Makine Ressamlığı bölümlerinden mezun, İyi derecede teknik bilgisine sahip. Kumpas, mikrometre, mihengir (CMM) 3 boyutlu ölçüm cihazını kullanabilen vb. Giriş Kalite Kontrol Elemanı pozisyonunda en az 3 yıl tecrübeli, Kalite kontrol süreçleri ve denetimleri hakkında tecrübe sahibi, Kalite odaklı, iletişim ve takip yönü güçlü, Ms-Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek ve esnek mesai saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, ERKEK. ## Turgutlu, Kemalpaşa, Bornova, Karşıyaka civarında ikamet edenler tercih sebebidir. ##

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • Proses Kontrol Uzmanı

  AKKİM Yapı Kimyasallarıİstanbul Avrupa 23 Eylül 2017

  İş AçıklamasıÜretim prosesinin her aşamasında gerekli kalite kontrolün yapılmasını sağlamak. Günlük üretim emirleri doğrultusunda dolum makinelerinden çıkan ürünlerin ilk ve final kalite kontrollerini gerçekleştirmek. Uygun olmayan ürünlerin gerekli tanımlamalarının yapılarak, belirlenen alanlarda depolanmasını sağlamak. Uygun olmayan ürünlerin iade işlemlerini takip etmek ve raporlamak. Malzemelerin teknik spektlerini temin etmek ve sisteme tanımlamak. Kaliteye uygun olmayan ürünün tespitinden, düzeltilmesine kadar, uygun olmayan ürünün işlenmesini ve dağıtımını kontrol etmek.

  Aranan Niteliklerİstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (tercihen arnavutköy,beylikdüzü,esenyurt) Lisans mezunu veya proses kontrol ile ilgili bölümlerden mezun. Üretim prosesi uygulayan firmalarda 2 yıllık tecrübeye sahip. Askerlikle ilişiği olmayan. 22-32 yaşları arasında.

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Tekniker

 • Fason Takip Elemanı

  Efe Tekstilİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıÜretim departmanımızda görev alıp; kendi sorumluluğuna verilen üretim atölyelerini takip edecek, ürünlerin belirlenen zaman ve kalitede üretilmesini kontrol edecek.

  Aranan NiteliklerTercihen Lise mezunu, Dokumada bayan alt ve üst grup (ceket, pantolon, etek, bluz ve elbise) deneyimli, Dikiş teknikleri, kumaş, kalıp konusunda tecrübe sahibi, Aktif olarak araç kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyumlu.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Denetçi, Müfettiş, Enspektör

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Bolu'daki fabrikasında görevlendirilmek üzere ''Kalite Mühendisi'' arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik bölümlerinden, tercihen Makine, Elektrik Elektronik, Kimya, Metalürji ve Malzeme Mühendisliğ bölümlerinden mezun, Alanında en az 1 yıl tecrübe sahibi, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi konularında bilgisi bulunan ve tercihen ISO 9001:2015 iç denetçi sertifikasına sahip, Tercihen 1-2 yıl kalite yönetim sistemi / dokümantasyon süreçlerinde tecrübesi bulunan ve kalite yönetim sistemi süreçlerini yürütebilecek, Kalibrasyon konularına hakim ve kalibrasyon süreçlerini yönetebilecek, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, Analitik düşünebilen, inisiyatif kullanabilen, Aktif ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Planlı, titiz, dikkatli ve sistematik çalışma becerisine sahip, Güçlü iletişim beceresine sahip ve takım çalışmalarına yatkın, Tercihen ölçü aletlerini kullanabilen, Tercihen teknik resim okuyabilen. Erkek adaylar için askerlik görevini tammalamış, Bolu'da ikamet eden veya edebilecek olan.

  Sektör: Danışmanlık, İmalat, Endüstri

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıKoleksiyon hazırlama sürecinden, üretim aşamasına kadar olan süreçte ilgili ekip ile koordineli bir şekilde çalışmak. Tasarlanan ürünlerin, seri üretim için uygunluğunu kalite açısından değerlendirmek. Ürünlerde kullanılan aksesuar, hammadde ve malzemelerin kalite standardına olan uygunluğunu kontrol etmek. Fason süreçlerinin organizasyonunu sağlamak. Ürünlerin sevk işlemleri yapılmadan önceki aşamada ara ve son kontrolleri yapmak. Uygun bir şekilde üretilmeyen ürünlerin müşteriye ulaşmasının önüne geçmek.

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksek Okullarının / Üniversitelerin, İlgili Fakültelerden ve Bölümlerden Mezun Erkek Adaylar İçin Askerlikle İlişkisi Olmayan İstanbul’da İkamet Eden ve Seyahat Engeli Olmayan MS Office Programlarını İyi Derecede Bilen B Sınıfı Ehliyeti Olan ve Aktif Olarak Araç Kullanabilen Kadın Hazır Giyimi Konusunda Deneyimli ve Portföyü Olan İletişimi Güçlü ve İnsan İlişkilerinde Başarılı Takım Çalışmasına Uyumlu ve Sosyal Planlı ve Organize Çalışmayı Kendine İlke Edinmiş Sorumluluk Anlayışı Yüksek Analitik, Araştırmacı, Detaycı ve Geliştirici Yenilikleri Takip Eden ve Uygulayan Kalite, Maliyet, Sonuç ve Zaman Odaklı Üretim ve Ara - Final Kontrol Konularında Deneyim Sahibi ​Alanında lider konumda bulunan şirketimizin Üretim Departmanında görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere uygun “Kalite Güvence Sorumlusu” arıyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür, Yönetici, Sorumlu

 • İş AçıklamasıÜretilen ürünlerin gerekli incelemeleri yapılarak, kalite onayının verilmesi.

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu, Kalite alanında en az 2 yıl tecrübeli, ISO 9000 Kalite sistem yönetimi faaliyetlerinde tecrübe sahibi, Ölçüm cihazlarını kullanabilen, Bilgisayar bilgisi yeterli.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıKALİTE KONTROL AMAÇLI ÇALIŞACAK ELEMAN ALINACAKTIR;

  Aranan NiteliklerKALİTE KONTROL ELEMANI 1- En az 1 yıl deneyimli 2- Meslek lisesi mezunu 3- Askerliğini yapmış 4- Ölçüm tekniklerini bilen 5- Teknik resim okuyabilen 6- Bay eleman alınacaktır.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Eleman

 • Inspector / Kalite Denetim Sorumlusu

  Bisseİstanbul Avrupa 23 Eylül 2017

  İş AçıklamasıMarkamızın Topçular'da bulunan ofisinde "Kalite Kontrol Sorumlusu" pozisyonunda görevlendirmek üzere çalışma arkadaşı aranmaktadır. Koleksiyon hazırlanma sürecinden başlayarak, üretim aşamasını kapsayan süreçte tasarım ekibi ile koordineli çalışılması, Üretim ürün fiyatlandırma çalışmaları yapılması, Fason süreçlerinin takip edilmesi, (Merkez ve atölyeler arasında tüm sevkiyatın ve iletişimin kurulması) Ürünlerin depoya gelişiyle mağazalara dağıtımını kapsayan sürecin takibinin yapılması, Kalite kontrol süreçlerinde aktif rol oynanması,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu 25 - 40 yaş aralığında Tekstil sektöründe erkek dış giyim konusunda en az 2 yıl tecrübe sahibi (tercih sebebidir) Ara takip, üretim takip ve final kontrol konularında deneyim sahibi Üretim planlama ve üretim süreç yönetimi konusunda deneyimli Microsoft office programlarını iyi derecede kullanabilen Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan Takım çalışmasına yatkın Planlama, analitik düşünme, analiz ve raporlama yeteneği gelişmiş Dinamik çalışabilecek Aktif olarak araç kullanabilen

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıBaşakşehir İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan MTN Plastik Firma'mızda çalışmak üzere Tedarikçi firmalardan gelen malzemelerin, malzeme tanıtım fişlerine göre sayı ve nitelik kontrollerini yapacak, Partinin uygunsuzluğunu tespit edildiğinde konu hakkında Kalite Güvence Yöneticisini bilgilendirerek, onayları doğrultusunda işlem akışını gerçekleştirecek, Tedarikçi firmanın daha önceki sevkiyatında tespit ettiği hatanın, bir sonraki sevkiyatta düzeltilip düzeltilmediğini rapor edecek Üretim elemanları tarafından paketlenmesi tamamlanmış malzemelerin bilgilerini kontrol edecek, Operasyon kontrol kartlarına göre devriye kontrol raporları düzenlemek. Final Kalite Kontrol kartlarına göre kontrollerini yaparak Final Kalite Kontrol raporunu düzenleyecek, Haftalık olarak yapılan faaliyetleri problemleri ve çözüm önerilerini bir rapor çerçevesinde Kalite Güvence Yöneticisi’ne iletecek FİNAL ve GİRİŞ KALİTE KONTROL GÖREVLİSİ alınacaktır.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi veya MYO mezunu, - Tercihen benzer pozisyonda deneyimli, - 22-30 yaş arasında, - Erkek adayları için askerlik hizmetini tamamlamış. -İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Başakşehir, Güneşli, Bağcılar, Güngören, Esenler, Bayrampaşa, Halkalı, Sefaköy, Eyüp, Sultangazi, Okmeydanı,Şişli bölgelerine servisimiz vardır.)

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıÜretimi yapılan parçaların,malzemenin ve hammaddenin; giriş kontrol, ara kontrol ve son kontrol gibi parçanın üretim operasyonlarında gerekli ölçüm alet ve cihazları kullanılarak kontrol edilmesi, raporlanması.

  Aranan NiteliklerFakülte veya meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl tecrübeli, Öğrenmeye açık ve istekli, Disiplinli, detaycı, analitik, Ölçme teknikleri konusunda deneyimli veya bilgi sahibi, Kumpas, mikrometre ve mihengir gibi mekanik ölçüm aletlerini kullanabilen, Teknik resim okuma bilgi ve becerisine sahip, Talaşlı imalat, kalite kontrolünde görev alacak,

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Teknisyen, Sorumlu, Tekniker

 • Üretim Operatörü

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 22 Eylül 2017

  İş Açıklamasıİş ortaklarımızdan, bir Çin Devleti firması olarak dünyanın en önemli 250 firmasında birisi olan HT - SOLAR ENERJİ'nin Türkiye'deki önemli yatırımı olan yüksek teknolojili fabrikasında görev yaparak, üretim hattının denetimini sağlayarak ürünlerin kalite kontrolünü yapabilecek ÜRETİM OPERATÖRÜ aramaktayız.

  Aranan NiteliklerLise, Endüstri Meslek Lisesi veya MYO mezunu, Tercihen üretim süreçlerinde deneyim sahibi, Kariyer hedefleri bulunan, Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu, İlerleyen süreçte gelişebilecek vardiya sisteminde çalışabilecek, Yüksek iletişim becerilerine sahip, Temel bilgisayar programlarına hakim, Servis ağı bulunan Tuzla, Gebze, Pendik veya bu ilçelere kolay ulaşılabilecek bir bölgede ikamet eden, 35 yaşını aşmamış BAYAN adayların özgeçmişlerini bekliyoruz.

  Sektör: Endüstri, Enerji

  Pozisyon: Eleman, Operatör

 • İş AçıklamasıDOĞANKOÇ GRUP bünyesinde görevlendirilmek üzere “Kalite Yönetim Sistemleri Sorumlusu ” arayışımız bulunmaktadır. Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Kalite sistemleri ve dökümantasyon tecrübesi olan, MS Ofis programlarını etkin kullanabilen, İstatistik bilgisi olan,raporlama yapabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, İletişim becerileri kuvvetli ISO 9001:2008 - 14001 -KaliteYönetim Sisteminde bilgi sahibi Tercihen bayan

  Aranan NiteliklerTercihen Gaziemir Bölgesi’nde ikamet eden Kalite Belgesinin gerektirdiği tüm prosedürlerin takip edilmesi, Yüksek okul veya Üniversite mezunu 1 yıl tecrübe sahibi, MS Office programlarını iyi bilen ve kullanan Diksiyonu düzgün, güler yüzlü ve dış görünümüne özen gösteren, İş disiplini ve titizliği olan

  Sektör: Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıDenizli de bulunan fabrikamızda Üretim ve kalite kontrol bölümlerine mühendisler alınacaktır.

  Aranan NiteliklerErkek olması Askerliğini yapmış olması 35 yaşını aşmamış olmak Denizli de ikamet etmesi

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıFabrikamıza Kalite dökümantasyonundan ve kalite kontrol sürecinden sorumlu olacak personel armaktayız.

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Firmamızın Kalite Yönetim Müdürlüğü’ne bağlı olarak görev almak üzere kalite dökümantasyon faaliyetlerini yürütecek personel armaktayız. ISO 9001-14001-18001 süreçelrine ait dökümantasyon sorumluluğu alabilecek İleri düzeyde excel bilgisine sahip, Raporlama yeteneği olan İletişim gücü yüksek, özgüven ve sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı çalışabilen, Microsoft Office Programlarını iyi seviyede kullanabilen, Çalışkan, hevesli, dürüst ve yoğun tempoda çalışacak, Erkek adaylar için Askerliğini tamamlamış, Bay/ Bayan adaylar aranmaktadır.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş AçıklamasıPlastik Kompozit malzeme üreten firmamızda,üretim hatlarının sonunda çıkan malzemelerin uygunluk kontrolünü sağlayabilecek '' Kalite Kontrol Operatörü '' alınacaktır.

  Aranan NiteliklerLise veya MYO Mezunu, Göz sağlığı yerinde olan, Detaylara dikkat eden, titiz, sonuç odaklı, Vardiyalı çalışabilecek.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Eleman, Operatör, Tekniker

 • Kalite Yönetim Sorumlusu

  Yılmaz Makinaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması·Kalite Politikasının tüm personel tarafından benimsenmesi ile ilgili çalışmalarda bulunmak, politika gerekliliklerine uyulmasını sağlamak. ·Yönetimin Gözden Geçirmesi Toplantıları' nın organizasyonunu yapmak, toplantıların gündeme ve amacına uygun gerçekleşmesini sağlamak, tutanaklarını hazırlamak ve ilgili birimlere dağıtmak. ·Süreç ve sistem geliştirme faaliyetlerini yürütmek.

  Aranan Nitelikler·ISO 9001 kalite yönetim sistemine hakim ·ISO 9001-2008 kalite sistemi konusunda tecrübe sahibi ·ISO9001:2015 geçişini yapabilecek ·AS9100 Kalite sistemi konusunda tecrübe sahibi ·OHSAS 18001 İSG yönetim sistemi hakkında bilgi sahibi ·TS16949 alt yapısını kurup geliştirebilecek ·Sahada bilfiil çalışabilecek ·Dokümantasyon sistemleri konusunda tecrübeli ·PPAP / APQP, MSA, SPC, FMEA çalışmalarını bilen, ·Sistematik kalite araçlarını bilen (4M, 5N1K, 5 Neden, vb.), ·8D başta olmak üzere Problem Çözme Teknikleri konusunda bilgi sahibi ·Tercihen 6 Sigma, Yalın Üretim, 5S, Kaizen, FMEA gibi problem çözme teknikleri hakkında bilgi sahibi · İç Denetçi Belgesine Sahip ·Office programlarını ve ofis araçlarını iyi derecede kullanabilen ·Ölçüm aletlerini iyi derecede kullanabilen ·Düzenli ve disiplinli ·İnsan ilişkileri kuvvetli ·Hafta sonu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ·Tercihen İngilizce bilen ·Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek Firmamız Hadimköydedir ulaşım engeli olmayan adaylar dikkate alınacaktır.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Müdür, Yetkili, Sorumlu

 • İş AçıklamasıKalite Kontrol Elemanı olarak çalışacak çalışma arkadaşları

  Aranan NiteliklerTercihen Meslek Yüksek Okulunun Makine, Otomotiv, Metalurji bölümlerinden mezun Ölçüm cihazlarını kullanabilen ( Kumpas,mikrometre v.b ) Kontrol sonuçlarını kaydetmek ve yayınlamak MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen ISO/TS16949 Kalite Sitemi konusunda bilgisi olan, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, Manisa' da ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna adapte olabilecek, Yurt içi seyahat engeli olmayan, Askerlikle ilişiği olmayan erkek adaylar,

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Tekniker

İş Habercisi - Kalite Kont/Güvence İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?