Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Kategori İş İlanları

Hepsini Temizle
Kategori
 • İş AçıklamasıBu ilan şirketimize başvuruda bulunmak isteyen herkes için düzenlenmiştir. Başvurunuz orta ve uzun vadede açılabilecek pozisyonlarda değerlendirilecek olup, başvurunuzun olumlu olması durumunda size geri dönülecektir. İlanımız 'Genel Başvuru' niteliğindedir ve belli bir pozisyonu doldurmak için yayınlanmamıştır. Genel Merkezimiz Bandırmadadır. Bandırmada ikamet eden ve edebilecek adaylar değerlendirilecektir.

  Aranan NiteliklerHys ve Köroğlu Mağazalarımız; Mobilya, Halı, Telefon, Beyaz Eşya, Küçük Ev Aletleri, Ev Tekstili, Züccaciye, Elektronik, Giyim, Aksesuar, Motorsiklet ve Bisiklete Kadar Uzanan Geniş Ürün Yelpazesi İle Müşterilerine Güleryüzlü Hizmet Sunmaktadır. ​

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • İş AçıklamasıHys ve Köroğlu Mağazalarımız; Mobilya, Halı, Telefon, Beyaz Eşya, Küçük Ev Aletleri, Ev Tekstili, Züccaciye, Elektronik, Giyim, Aksesuar, Motorsiklet ve Bisiklete Kadar Uzanan Geniş Ürün Yelpazesi İle Müşterilerine Güleryüzlü Hizmet Sunmaktadır

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstri mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen perakende sektöründe tecrübe sahibi, Analitik yönü kuvvetli, problem çözme ve karar alma becerisi gelişmiş, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş, Önceliklendirme/Planlama becerisi yüksek, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Bay, Bayan Adaylar (Bay adaylar askerliğini tamamlamış), Bandırmada ikamet eden veya edebilecek, Adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş AçıklamasıHızlı büyüyen e-ticaret dünyasına odaklanmış ve tüm teknik altyapısı hazır olan PANEL Kırtasiye ve İnşaat tic ltd şti. firmamızın sahip olduğu satış kanallarınde görevlendirilecek Satış yöneticisi aranmaktadır.. www.markakalem.com www.panelkirtasiye.com Hepsiburada - n11 - Gittigidiyor - Trendyol pazaryeri satış kanallarında satış ve sipariş departmanında, online Kategori Yöneticisi olarak görev yapacak, belirtilen niteliklere sahip çalışma arkadaşı arıyoruz; Tedarikçiler ile iletişim halinde olunması, sipariş ve teslimat ile ilgili işlemlerin yapılması Satış ve stok takibinin yapılması Pazarlama ve satış stratejilerinin geliştirilmesi Ürün yönetiminin yapılması ve ürünlerin genişletilmesi Piyasa araştırılmasının yapılması ve sonuçlarının analiz edilmesi, Firma görüşmelerinin yapılması,

  Aranan NiteliklerEn az üniversite mezunu, 32 yaşını aşmamış, Kategori yönetiminde en az 5 yıl deneyimli, Bilgisayar kullanımına, MS Office uygulamalarına hakim, Özellikle Microsoft Excel programını iyi derecede kullanan, Analitik düşünce yeteneği olan, Dönemsel olarak esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Anadolu Yakasında ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği güçlü, takipçi, çözüm üretebilen, En az yüksekokul mezunu ya da öğrencisi, İletişim becerileri yüksek, B sınıfı aktif araç kullanabilen, Dönemsel olarak esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.

  Sektör: Kırtasiyecilik, Oyuncak

  Pozisyon: Yetkili, Yönetici, Sorumlu, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Yetkili Yardımcısı

 • Kategori Yöneticisi-Mobilya

  www.hizlial.comİstanbul Anadolu 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıE-Ticaret firmalarımız bünyesinde Mobilya ürün grubu için KATEGORİ YÖNETİCİSİ takım arkadaşı arıyoruz. Mevcut tedarikçiler ile ilişkilerin sürdürülebilmesi ve geliştirilmesi Şirket hedefleri ve piyasa şartları doğrultusunda sorumlu bulunulan kategorinin satış hedeflerini belirlemek ve bütçelemek İlgili kategorilerin, tedarikçi değerlendirmeleri, sözleşme yönetimi, sipariş ve tedarik yönetimi ile satın alma işlemlerini yürütmek Yeni trendlerin ve moda ürünlerin araştırılması Ürün sınıflandırma, fiyatlandırma ve marj çalışmalarını yapmak Kategoriye özel promosyon uygulamalarını planlamak ve gerçekleştirmek Mevsimsel ve özel gün etkinliklerini planlamak Düzenli raporlamaları yapmak Sitede yayına alınacak kampanyaların planlanması

  Aranan NiteliklerTercihen Lisans mezunu, Mobilya sektöründe satınalma tecrübesi olan Tercihen e-ticaret sektöründe çalışmış MS programlarını aktif kullanabilen, Satınalma / Satış becerileri gelişmiş, İkna kabiliyeti yüksek, Gelişime ve yeniliklere açık, Enerji ve motivasyonu yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlanmış veya en az 2 yıl tecilli

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, E-Ticaret

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

 • E-Ticaret Site Yöneticisi

  Panel Kırtasiyecilikİstanbul Anadolu 18 Kasım 2017

  İş Açıklamasıİstanbul ​Erenköy ofisimizde Kobimaster e-ticaret altyapısı kullanan panelkirtasiye.com ve markakalem.com sitelerimizin içerik yönetimini düzenleyecek ve yönetecek Bay/ bayan mesai arkadaşı arıyoruz. * Site içi kategorilerin yaratılması ve seo ya uygun düzenlenmesi ana konudur.

  Aranan NiteliklerEn az üniversite mezunu, 35 yaşını aşmamış, Site yönetiminde en az 2 yıl deneyimli, Özellikle Microsoft Excel programını iyi derecede kullanan, Dönemsel olarak esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Anadolu Yakasında ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği güçlü, takipçi, çözüm üretebilen, En az yüksekokul mezunu

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Yönetici, Sorumlu, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş AçıklamasıKuruluşun kısa ve uzun vadeli hedeflerine uygun olarak, mağaza satış performansını ve en yüksek hizmet kalitesini gerçekleştirmek, Görev yaptığı bölümün satışını, ürün sirkülasyonunu, stoğunu ve satış personelini yönetmek, Yüksek hizmet kalitesinin korunması ve etkin müşteri hizmeti için gerekli tüm organizasyon ve koordinasyonu sağlamak, Sorumu olduğu kategorilerin aylık satış hedeflerini, Fatura Başı Adet ve Fatura Başına Ciro performanslarını takip etmek.

  Aranan NiteliklerİNEGÖL Boyner (Bayii) mağazamız için, aşağıda belirtilen niteliklere sahip adayların başvurularını bekliyoruz. Erkek Tekstil, Kadın Tekstil ve Çocuk Tekstil tkategorilerinde deneyimi olan, Satış hedeflerine ulaşılması için ürünü ve stoğu etkin olarak yönetecek deneyim ve bilgi birikimine sahip, Reyonuna bağlı personelinin yönetimini üstlenecek deneyim ve bilgi birikimine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı, çözüm üreten, Dinamik, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, MS Office ve mağazacılık programlarını kullanabilen, Tercihen üniversite mezunu,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yetkili, Yönetici, Sorumlu, Kategori Sorumlusu

 • Satınalma Uzmanı

  CVPLUS Search & Selectionİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yürütmekte olduğumuz mağazacılık/perakende sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "SATINALMA UZMANI" arıyoruz. Ürün kategorisinin yönetiminin yapılması, Mevcut ürün gamının performansının takip edilmesi, Fiyatlandırma ve tedarikçi yönetimi süreçlerinin takibinin yapılması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe tercihen satınalma ya da kategori yönetimi alanında deneyimli, FMCG sektöründe tercihen ürün /marka yönetimi deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen SAP bilen, Raporlama ve analiz becerileri gelişmiş, MS Office uygulamalarına hakim, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Yapı Malzemeleri, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Yönetici

 • Kategori Uzmanı

  Karaca A.Şİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 7 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTüketici ihtiyaç ve taleplerini pazar fırsatları doğrultusunda değerlendirerek, hedef ve stratejiler doğrultusunda, koleksiyon oluşumuna destek verip, optimum ürün karmasını oluşturmak, Şirket bünyesindeki dağıtım kanallarından gelen taleplere istinaden ürün geliştirmek, ürün planlaması yapmak ve tedarik etmek, Stok optimizasyonunu gerçekleştirerek, ürün performanslarını değerlendirmek ve gerekli aksiyonları almak, Tedarikçi anlaşmalarını yaparak, tedarik süreçlerini uygulamak. Sorumlu olduğu ürün grubunun pazar araştırmasını yaparak, ürün konumlandırmalarını gerçekleştirmek.

  Aranan Niteliklerirketimiz bünyesinde istihdam edilmek üzere; Üniversitelerin İstatistik, Matematik, Endüstri Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun, Ürün yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce iletişim bilgisine sahip, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, analitik düşünme becerisi yüksek, Bütçe duyarlılığı ve kar odaklılık ilkesiyle çalışan, Tercihen züccaciye ağırlıklı sektör bilgisi olan, Seyahat engeli bulunmayan, Kategori Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Kategori Sorumlusu

 • İş AçıklamasıKuruluşun kısa ve uzun vadeli hedeflerine uygun olarak, mağaza satış performansını ve en yüksek hizmet kalitesini gerçekleştirmek için: Görev yaptığı bölümün satışını, ürün sirkülasyonunu, stoğunu ve satış personelini yönetmek; Yüksek hizmet kalitesinin korunması ve etkin müşteri hizmeti için gerekli tüm organizasyon ve koordinasyonu sağlamak.

  Aranan NiteliklerBOYNER GAZİANTEP Mağazamız için Kozmetik reyonunda görevlendirilmek üzere ''KATEGORİ SATIŞ YÖNETİCİSİ" aranmaktadır. Satış hedeflerine ulaşılması için; ürünü ve stoğu etkin olarak yönetecek deneyim ve bilgi birikimine sahip, Kategorisine bağlı personelinin yönetimini üstlenecek; Kozmetik kategorilerinde deneyimli ve bilgi birikimine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı, çözüm üreten,aktif ,dinamik, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, MS Office ve mağazacılık programlarını kullanabilen, Tercihen üniversite mezunu, adayların başvuruları beklenmektedir.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yetkili, Satış Temsilcisi, Yönetici, Kategori Sorumlusu

 • İş AçıklamasıBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş., Kategori (Satınalma) Grupları içerisinde yer alan Aksesuar Departmanı için satınalma, ürün yönetimi ve raporlama süreçlerinde "Buyer" unvanı ile aktif rol alacak; Sorumlu olduğu Aksesuar markalarının, Boyner müşterilerinin beğeni ve beklentilerini, satış ve karlılık hedeflerini karşılayacak şekilde satın alınmasının sağlanması, Mevcut markalarla düzenli iletişimin sağlanması, yeni marka kazanımı, doğru ve uygun koleksiyon seçimi, marj ve fiyat belirlenmesi, mağaza alokasyon süreçlerinin ve mağaza yerleşiminin planlanması için gerekli çalışmaların yapılması, Sezon başında belirlenen bütçe ve karlılık hedeflerine ulaşılması, ve Ürün Yönetimi başlığını altındaki tüm diğer konularda markanın/koleksiyonların sorumlusu olarak çalışacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe benzer bir görevde (tercihen Aksesuar) en az 4 yıl görev yapmış, Ürün gruplarının bütçeleme, koleksiyon ve marka seçimi, fiyatlama, kampanya, indirim, performans takip ve yönetimi süreçlerini yönetecek, Moda eğilimlerini, trendleri, yurtiçi ve yurtdışı sektörel gelişmeleri takip edecek, Sorumlu olduğu markaların ve satın aldığı koleksiyonların mağazalardaki satış performansını raporlayacak ve analiz edebilecek, Planlama ve Alokasyon departmanı ile koordineli çalışacak, Marka ve ürün gruplarının performansını arttırıcı faaliyetlerde bulunabilecek, Buyer olarak aramıza katılacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Kategori Sorumlusu, Sorumlu, Yetkili, Uzman

 • Kategori Uzman Yardımcısı - New Balance

  Vepa Groupİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş Açıklaması55. yılını doldurmanın haklı gururunu yaşayan ve 1962 yılında İstanbul'da kurulan Vepa Group, geçen 55 sene içerisinde spor giyim ve kozmetik sektörüne yön veren firmalardan biri oldu. Türkiye'ye kozmetik ithal eden ilk şirket olan Vepa Group, bu sektörde dünyanın en ünlü markaları olan MAC, CLINIC, ESTEE LAUDER ve SHISEIDO’yu Türkiye’ye kazandırdı. Spor giyim kategorisinde ise NIKE markasını Türkiye pazarına getiren ilk firma olan Vepa Group, yine distribütörü olduğu NEW BALANCE markası ile 2005 yılında "EMEA Yılın Distribütörü" ödülüne layık görüldü. Halen bünyesinde Vepa’62, New Balance, Shiseido, NARS, Liu Jo gibi dünyanın lider markalarını bulunduran Vepa Group, kurulduğu günden bugüne kadar müşteri ve tedarikçileriyle kurduğu ticari ve insani ilişkilerde karşılıklı güven ve saygıyı ön planda tutmaya özen gösterir; bu doğrultuda kaliteli ürün ve hizmet sunmayı temel ilke olarak benimsemiştir. Vepa Group Bünyesinde; New Balance markamız bünyesinde ‘Kategori Uzman Yardımcısı’ kadrosunda görev alarak; · Markanın ürün geliştirme, üretim ve koleksiyon oluşturma süreçlerine dahil olarak; · Modayı takip ederek mevcut trendler doğrultusunda gelecek sezonlara ait koleksiyonların yaratılmasına destek olunması, · Üretim sürecinde teklif değerlendirme ve anlaşma süreçlerine destek verilmesi, · Tasarımların numune üretimlerinin planlanması, temin edilen numunelerde gerekli kontrollerin yapılarak ürünlerin bayi satışına hazır hale getirilmesi, · Tedarikçilerle iletişim halinde olarak termin ve takvim konusunda mutabakata varılması ve mutakabatın takip edilerek ürünlerin zamanında depoda olmasının sağlanması, · İş akışının takip edilerek, üretimi yapılan ürünlerin depoya girene kadarki sürecinin takibinin yapılması, · Ürünlerin depodan mağazalara dağıtım sürecinin sağlanması, · Satış raporlarının değerlendirilmesi ve rapor analizlerinin sonucunda gerekli aksiyonların planlanmasıdan (ilave ürün transferi, ihtiyaç halinde yeni ürün üretimi v.b) sorumlu olacak ‘Kategori Uzman Yardımcısı’ takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler· Tercihen Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun, · Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmaların üretim, satın alma ve koleksiyon oluşturma süreçlerinde en az 2 yıl deneyime sahip, · Marka’nın ürün yönetimi ile beraber üretim aşamasında görev almış ve üretim takibi deneyimine sahip; · Spora ilgi duyan ve modayı yakından takip eden, · İyi derecede İngilizce bilen, · Office programlarını çok iyi derece kullanabilen, · Takip yeteneği kuvvetli olan, sorumluluk sahibi, · İletişim becerileri kuvvetli, · Problem çözme becerisine sahip, titiz ve dikkatli, · Seyahat engeli olmayan, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman Yard, Asistan

 • Kategori Yöneticisi-Spor

  www.hizlial.comİstanbul Anadolu 23 Ekim 2017

  İş AçıklamasıE-Ticaret firmalarımız bünyesinde Spor ürün grubu için KATEGORİ YÖNETİCİSİ takım arkadaşı arıyoruz. Mevcut tedarikçiler ile ilişkilerin sürdürülebilmesi ve geliştirilmesi Şirket hedefleri ve piyasa şartları doğrultusunda sorumlu bulunulan kategorinin satış hedeflerini belirlemek ve bütçelemek İlgili kategorilerin, tedarikçi değerlendirmeleri, sözleşme yönetimi, sipariş ve tedarik yönetimi ile satın alma işlemlerini yürütmek Yeni trendlerin ve moda ürünlerin araştırılması Ürün sınıflandırma, fiyatlandırma ve marj çalışmalarını yapmak Kategoriye özel promosyon uygulamalarını planlamak ve gerçekleştirmek Mevsimsel ve özel gün etkinliklerini planlamak Düzenli raporlamaları yapmak Sitede yayına alınacak kampanyaların planlanması

  Aranan NiteliklerTercihen Lisans mezunu, Spor ürünleri perakende sektöründe satınalma tecrübesi olan Tercihen e-ticaret sektöründe çalışmış MS programlarını aktif kullanabilen, Satınalma / Satış becerileri gelişmiş, İkna kabiliyeti yüksek, Gelişime ve yeniliklere açık, Enerji ve motivasyonu yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlanmış veya en az 2 yıl tecilli

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, E-Ticaret

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıKuruluşun kısa ve uzun vadeli hedeflerine uygun olarak, mağaza satış performansını ve en yüksek hizmet kalitesini gerçekleştirmek için: Görev yaptığı bölümün satışını, ürün sirkülasyonunu, stoğunu ve satış personelini yönetmek; Yüksek hizmet kalitesinin korunması ve etkin müşteri hizmeti için gerekli tüm organizasyon ve koordinasyonu sağlamak.

  Aranan NiteliklerANTALYA AGORA AVM VE MARKANTALYA AVM içerisinde açılacak olan 2 yeni mağazalarımız için aramıza katılacak ''Kategori Satış Yöneticileri' arıyoruz! Satış hedeflerine ulaşılması için; ürünü ve stoğu etkin olarak yönetecek deneyim ve bilgi birikimine sahip, Kategorisine bağlı personelinin yönetimini üstlenecek, Erkek,Kadın,Gas,Çocuk,Kozmetik,Aksesuar,Ayakkabı ve Ev kategorilerinden en az birinin yönetiminde tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı, çözüm üreten,aktif ,dinamik, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, MS Office ve mağazacılık programlarını kullanabilen,Terciihen SAP bilgisine sahip, Tercihen üniversite mezunu,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Kategori Sorumlusu, Yönetici, Sorumlu

 • İş AçıklamasıSatışları anlık ve günlük olarak mağaza ve alt kategori bazında takip etmek. Aylık olarak kategori satış performans raporları hazırlamak. Depo ve mağazalarda ziyaretler gerçekleştirerek, ürün dağılım stratejilerini belirlemek. Sezon geçişlerinden önce ürünlerin fiyat çalışmalarını tamamlamak. Koleksiyon ve sezonsallık gözetilerek, satın alma planlamalarına yardımcı olmak. Satışları arttıracak doğru ürün ve doğru segmenti birleştiren yaratıcı iletişim stratejileri oluşturmak. Ev ve Yaşam Markamız olan MUDO Concept için, Tuzla merkezimizde görevlendirilmek üzere Kategori ve Satış Uzman Yardımcısı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler1964 yılında Beyoğlu Fitaş Pasajı’nda 12 metrekarelik bir dükkanda başlayan maceramıza 53. yılımızda, Türkiye’nin 26 ilinde 1.500’ü aşkın çalışanımız ve 100.000 m²’nin üzerinde satış alanına sahip 110’dan fazla mağazamızda devam ediyoruz. Sizi de, yaratıcı ve müşterilerinin beklentilerini anlayan güçlü ekibimizin bir parçası olmaya davet ediyoruz. Mudo ekibi olarak, Concept Departmanında görevlendirilmek üzere Kategori & Satış Uzman Yardımcısıarıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Marka yönetimi ve/veya satış alanında en az 2 yıl deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarını etkin kullanabilen Seyahat engeli olmayan, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek İletişim becerileri kuvvetli, analitik düşünce yapısına sahip Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Uzman Yard, Temsilci, Satış Temsilcisi

 • Concept Kategori&Satış Uzman Yardımcısı

  Mudoİstanbul Anadolu 28 Eylül 2017

  İş Açıklamasıatışları anlık ve günlük olarak mağaza ve alt kategori bazında takip etmek. Aylık olarak kategori satış performans raporları hazırlamak. Depo ve mağazalarda ziyaretler gerçekleştirerek, ürün dağılım stratejilerini belirlemek. Sezon geçişlerinden önce ürünlerin fiyat çalışmalarını tamamlamak. Koleksiyon ve sezonsallık gözetilerek, satın alma planlamalarına yardımcı olmak. Satışları arttıracak doğru ürün ve doğru segmenti birleştiren yaratıcı iletişim stratejileri oluşturmak.

  Aranan Nitelikler1964 yılında Beyoğlu Fitaş Pasajı’nda 12 metrekarelik bir dükkanda başlayan maceramıza 53. yılımızda, Türkiye’nin 26 ilinde 1.500’ü aşkın çalışanımız ve 100.000 m²’nin üzerinde satış alanına sahip 110’dan fazla mağazamızda devam ediyoruz. Sizi de, yaratıcı ve müşterilerinin beklentilerini anlayan güçlü ekibimizin bir parçası olmaya davet ediyoruz. Mudo ekibi olarak, Concept Departmanında görevlendirilmek üzere Kategori & Satış Uzman Yardımcısı arıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Marka yönetimi ve/veya satış alanında en az 2 yıl deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarını etkin kullanabilen Seyahat engeli olmayan, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek İletişim becerileri kuvvetli, analitik düşünce yapısına sahip Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman Yard

 • İş Açıklaması1 - UZMAN GRUP BELGELENDİRME KURULUŞU bünyesinde, Personel Belgelendirme hizmetleri kapsamında DEĞERLENDİRİCİ-SINAV YAPICI olarak görev almak. 2 - Konusu ile ilgili dokümantasyon çalışmalarının yapılması ve arşivlenmesi.

  Aranan NiteliklerUZMAN GRUP Şirketler bünyesinde bulunan TS EN ISO/IEC 17024 - Uygunluk değerlendirmesi - Personel belgelendiren kuruluşlar için genel şartlar standardı kapsamında Personel Belgelendirme hizmetleri veren , UZMAN GRUP BELGELENDİRME KURULUŞUNDA, Değerlendirici - Sınav Yapıcı pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşları alınacaktır. 1 - Üniversitelerin lisans düzeyinde METAL TEKNİK ÖĞRETMENLİĞİ bölümlerinden mezun olmak. 2 - Bursa ilinde ikamet etmek, 3 - En az 3(üç) yıl kaynak alanında iş deneyimine sahip olması ve bunu kanıtlayıcı belgeler sunmak.(SGK evrakları ve/veya çalıştığı işyerleri/işyerlerinden toplam 3 yıl ilgili pozisyonda çalışmış olduğunu gösterir yazı) 4 - Kalite Yönetim Sistemleri dokümantasyonu konusunda bilgi sahibi olmak. 5 - MS Ofis Programlarını ileri düzeyde kullanabilmek. 6 - İletişim ve Koordinasyon yeteneğine sahip olmak. 7 - En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak. Mutlaka aktif araç kullanıyor olmak. 8 - Erkek başvuru sahipleri için askerliğini yapmış olmak. 9 - Seyahat engelinin olmaması.

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Öğretmen

İş Habercisi - Kategori İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?