Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Kesim İş İlanları

Hepsini Temizle
Kesim
 • İş AçıklamasıYeni kurulan Antalya Elmalı’daki hazır giyim üretim tesisimiz için Elmalı’da ikamet edecek KESİM USTASI aranmaktadır. Üretim alanında en az 3 yıl deneyimi olan Yoğun iş temposunda analitik düşünce yapısıyla hareket eden ve sorumluluk alan Daha önce tekstil sektöründe KESİM USTALIĞI yapan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlayan Antalya-Elmalı'da ikamet eden adaylar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Usta

 • Makastar

  Narin Modaİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıTürkiye’de Gelinlik, Abiye ve Nişanlık mağazacılık sektörünün iddialı markalarından biri olan "Narin Moda” İstanbul Pendik'te Bulunan, Gelinlik Üretim Atölyesinde görevlendirilmek üzere Kesimhane Bölümünde Makastar/Kesimci Olarak Görevlendirilecek, Tecrübeli, sorumluluk almayı ve Gelişmeyi ilke edinmiş, motivasyonu yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, üretken, kendisine güveni olan takım arkadaşları arıyor.

  Aranan NiteliklerGelinlik, Abiye ve Nişanlık modellerinde Çalışabilecek Alanında deneyimli, tercihen moda firmalarında çalışmış Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu Farklı ve büyük kalıplı ürünleri kesebilecek Pendik ve Çevresinde İkamet eden/edebilecek olan, Bay, Bayan Çalışma Arkadaşları Alınacaktır!

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Makastar

 • Pastal Gerber Operatörü

  Pançoİstanbul Avrupa 16 Ağustos 2017

  İş Açıklaması1978 yılından bu yana çocuk hazır giyiminin güçlü markası ve öncüsü olan Panço Giyim olarak, istekli ve yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, firmamızın Seyrantepe'de bulunan merkez ofisinde görev yapabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Pastal Gerber Operatörü aramaktayız. İmalat onayı alan modeller için sarf edilecek birim metrajlarının hesaplanması, İmalat onayı alan modellerin, kesim öncesi pastal yerleşimlerinin yapılması.

  Aranan NiteliklerTercihen 35 yaşını aşmamış, Minimum 2 yıl aktif olarak Gerber kullanan, Pastal yerleştirme konusunda deneyimli, Tercihen hem dokuma hem örme kumaş yerleştirme konusunda tecrübeli, Seyrantepe'ye ulaşım problemi olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Pastal Gerber Operatörü aramaktayız.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Şef / Amir, Yetkili, Görevli, Gerber Operatörü

 • Matbaa-Ambalaj Bobst Kesim Ustaları

  Promat Basım Yayınİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıMatbaacılık Alanında Ambalaj Bölümümüzde görevlendirilecek Bobst Kesim Usta adayları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerSektörünün Öncü Kuruluşu olan, 26 Yıldır Basım Yayın alanında faaliyet gösteren Matbaa firmamızda çalışacak; Gelişmekte olan ambalaj bölümümüzde görevlendirilecek, Minumum 4-5 yıl tecrübe sahibi, Varak Yaldız Kesim makinesinde deneyimi olan, Sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) Maaş + Fazla Mesai + Servis + Yemek +SGK, " Bobst Kesim Ustaları" arıyoruz.

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Usta

 • İş AçıklamasıMatbaamızda görev alacak, giyotin ustası aranmakta.

  Aranan NiteliklerÜretim planları doğrultusunda iş emirlerine uygun olarak malzemelerin giyotin makinesine işleme alınmasından sorumludur, Üretime başlamadan önce giyotin makinesinin gerekli ayarlarını yapar, Üretim süresince üretim kalitesinin kontrolünü gerçekleştirir, Giyotin makinelerinin periyodik temizlik ve bakımlarının yapılmasından sorumludur, Bakım ve temizlik sırasında gerekli güvenlik önlemlerini alır, Üretim sırasında ürün ya da makineye zarar verebilecek bir problem ile karşılaştığında üretimi durdurarak derhal ustabaşını bilgilendirmekle sorumludur, Giyotin sahasında mevcut olan malzemelerin stok takibi ve genel düzeninden sorumludur, Üst amiri tarafından yapılan iş organizasyonuna uygun olarak işini istenilen kalitede gerçekleştirmekle sorumludur, Üretim esnasında oluşan problemleri en kısa sürede tespit etmek, çözüm üretmek, üst amirlerini bilgilendirmek ve problemin tekrarlanmasını önlemek için gerekli önlemleri almakla sorumludur, Kendisine teslim edilen her türlü dokümanı gerektiği gibi muhafaza etmek, gerekli kayıtları yapmak ve istenildiğinde ilgili kişiye teslim etmekle sorumludur, Bölümün genel temizliğinden ve makinelerin rutin bakımlarının yapılmasından sorumludur, İş sağlığı ve güvenliği kurallarına uygun olarak çalışmakla ve kendisine verilen her türlü kişisel koruyucuyu kullanmakla sorumludur. Bölümde iş güvenliği ile ilgili herhangi bir tehlike söz konusu olduğunda gerekli önlemleri alarak üst amirini bilgilendirmekle sorumludur. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Giyotin Makine Operatörlüğü alanında deneyimli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden,

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Usta

 • Fason Takip Sorumlusu

  Puledroİstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklamasıİstanbul Anadolu Yakasında çocuk-genç giyimi üzerine iç ve dış piyasaya üretim yapan firmamızda görevlendirilmek üzere Fason Takip Sorumlusu arıyoruz. Firmamız SANCAKTEPE bölgesindedir

  Aranan NiteliklerHazır giyim sektöründe Fason Takipçiliği konusunda en az 3 yıl deneyimli, Atölye portföyüne sahip, Makinelere ve Dikiş Tekniklerine hakim olan, Penye ve dokuma kumaşında tecrübeli, Seyahat engeli bulunmayan, En az lise mezunu.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Görevli, Sorumlu, Denetçi

 • İş AçıklamasıTEKSTİL SEKTÖRÜNDE DOKUMA VE ÖRME GRUPLARINDA VE BAYAN GİYİM KONUSUNDA HİZMET VEREN FİRMAMIZA KESİMHANE BÖLÜMÜNDE GÖREVLENDİRMEK ÜZERE USTA MAKASTARLAR VE MAKASTAR YARDIMCILARI ARANMAKTADIR, İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA OTURAN(MERTER,ESENLER,BAĞCILAR,SEFAKOY,GOP ) VE CEVRESINDE OTURAN

  Aranan NiteliklerKESİMHANE BÖLÜMÜNDE GÖREVLENDİRMEK ÜZERE USTA MAKASTARLAR VE MAKASTAR YARDIMCILARI EN AZ 5-10 YIL TECRÜBESİ OLAN, ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıErkek,Bayan ve Çocuk grubunda Penye ihracatı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere; Örme kumaş Kesiminde en az 5 yıllık tecrübesi olan ve kendine güvenen, Dik makas, hızar makinelerini iyi derecede kullanabilen Takip yeteneği güçlü, detaylar konusunda dikkatli, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Dinamik, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Kararlı , disiplinli ,iş bitirici ve sorumluluk sahibi, Kesimhane de görev alacak takım arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Makastar

 • Modelist Yardımcısı

  Aysira TekstilKocaeli 6 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıKusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır. Kurumsal bir yapı sistemi ile çalışan Aysira ürün çeşitliliği ve kalitesinde ulaşmış olduğu nitelikli seviyelerden ötürü, bir başka dünya markası olan Pierre Cardin Wedding üretim lisansını da alarak uluslararası kimliğini de güçlendirmiştir. Gelinliğin yanı sıra abiye tasarımlarıyla da dikkat çeken Aysira renkli ürün gurubundaki muhteşem tasarımlarıyla da sektörde adından söz ettirmektedir. 5000 m2 kapalı üretim alanı toptan ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan Aysira Genel Merkez bünyesinde görevlendirmek üzere Modelist Yardımcısı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTekstil sektöründe 2 yıl deneyimli, Model kesim, ürün kalıp süreçlerinde görev almış, Modelin ölçü tablosuna göre dikiş talimatlarını hazırlayacak Gemini x9 programını aktif kullanmış,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist, Stilist

 • Usta Ütücü

  B Tekstil – BUSEMİstanbul Avrupa 25 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıTEKSTİL SEKTÖRÜNDE DOKUMA VE ÖRME GRUPLARINDA VE BAYAN GİYİM KONUSUNDA HİZMET VEREN FİRMAMIZA ÜTÜ PAKET BÖLÜMÜNDE GÖREVLENDİRMEK ÜZERE USTA ÜTÜCÜLER ARANMAKTADIR, İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA OTURAN(MERTER,ESENLER,BAĞCILAR,SEFAKOY,GOP ) VE CEVRESINDE OTURAN

  Aranan NiteliklerÜTÜ PAKETLEME BÖLÜMÜNDE GÖREVLENDİRMEK ÜZERE USTA ÜTÜCÜLER, EN AZ 5-10 YIL TECRÜBESİ OLAN, ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • Modelist Kesimci

  Aysira TekstilKocaeli 25 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıKusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır. Kurumsal bir yapı sistemi ile çalışan Aysira ürün çeşitliliği ve kalitesinde ulaşmış olduğu nitelikli seviyelerden ötürü, bir başka dünya markası olan Pierre Cardin Wedding üretim lisansını da alarak uluslararası kimliğini de güçlendirmiştir. Gelinliğin yanı sıra abiye tasarımlarıyla da dikkat çeken Aysira renkli ürün gurubundaki muhteşem tasarımlarıyla da sektörde adından söz ettirmektedir. 8000 m2 kapalı üretim alanı toptan ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan Aysira Genel Merkez bünyesinde görevlendirmek üzere Modelist arıyoruz. Hazırlanan numune pastallarını kumaş ve yardımcı malzemeyi kalıba göre çok katlı olarak kesimini sağlamak, Kesim sonrası parça kontrolünü yapmak, numune kumas metrajlarini not almak, Kesim için hazırlık amacıyla kumaş ve malzemelerin kontrolünü yapmak, kesim planını ve kalıpları kontrolünü yapmak, Kumaş cinslerini tanıyarak doğru kumaş seçimini sağlamak, kalıpların kumaş üzerine yerleştirilmesi ile ilgili ölçütleri ve yerleştirmede dikkat edilmesi gerekli unsurları dikkate alarak kalıpları yerleştirmek, etiketleme ve eşleme yapmak, Kumaşların yapışkan özelliği olan telalarını istenilen ölçüde kesmek, kesim masasında kesilen parçaları üretim bölümüne teslim etmek,

  Aranan NiteliklerMeslek Liseleri ve ilgili bölümlerden mezun, Tekstil sektöründe en az 5 yıl Model Kesim alanında deneyimli, Kumaş ve yardımcı malzemeyle numune pastalının kesimi konusunda yeterli bilgiye sahip, Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tasarım ekibimizde çalışacak Kesimci arıyoruz,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • Kesimhane Elemanı

  Berrak Tekstilİstanbul Avrupa 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıBERRAK TEKSTİL LTD ŞTİ. bünyesinde Kesimhane departmanında çalışacak İstanbul > Sultangazi / Bayrampaşa / Gaziosmanpaşa civarında ikamet eden, KESİMHANE Elemanı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerMETOLAMA VE TASNİF KONUSUNDA DENEYİMLİ, KESİLEN ÜRÜNLERİ TAKIMLIYIP ATÖLYE YE SEVK YAPABİLECEK, ÖRME, AÇIK EN KUMAŞ VE DANTEL KESİMİNDE DENEYİMLİ, KUMAŞ SERİM SİSTEMLERİ VE PASTAL BİLGİSİNE SAHİP, İNSAN İLİŞKİLERİ İYİ OLUP, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, EN AZ 5 YIL TECRÜBESİ OLAN, GENÇ EKİP ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Usta

 • Makastar

  Quzuİstanbul Avrupa 23 Temmuz 2017

  İş Açıklaması-Makastarlık alanında çalışmış, -Hem dokuma hem örme kumaş kesiminde tecrübeli -iğneli masada çalışmada deneyimli -Pastal atabilen kesimciler aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • Kesimhane Usta Metocu

  B Tekstil – BUSEMİstanbul Avrupa 18 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıTEKSTİL SEKTÖRÜNDE DOKUMA VE ÖRME GRUPLARINDA VE BAYAN GİYİM KONUSUNDA HİZMET VEREN FİRMAMIZA KESİMHANE BÖLÜMÜNDE GÖREVLENDİRMEK ÜZERE USTA METOCULAR ARANMAKTADIR, İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA OTURAN(MERTER,ESENLER,BAĞCILAR,SEFAKOY,GOP ) VE CEVRESINDE OTURAN

  Aranan NiteliklerKESİMHANE BÖLÜMÜNDE GÖREVLENDİRMEK ÜZERE USTA METOCULAR, EN AZ 5-10 YIL TECRÜBESİ OLAN, ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıÇelik konstrüksiyon imalatı yapan fabrikamızda, hammadelerin (profil ve plaka olarak) kesim programlarının hazırlanması, kesim organizasyonunun planlanması, stok bigilerinin takibinin yapılması

  Aranan NiteliklerMicrosoft Offfice programlarını etkin şekilde kullanabilen, Autocad, AJANCAM ve Lantek programlarını kullanabilen, Teknik resim okuma/anlama becerisi olan, Tercihen çelik konstrüksiyon ve makine imalatı yapan üretim fabrikalarında deneyim sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci gelişmiş.

  Sektör: Mühendislik, Demir-Çelik, İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam, Mühendis, Operatör

 • Makastar

  Akarteks Tekstilİstanbul Avrupa 17 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıDenim/Dış Giyim üretim ve ihracatı yapan firmamızın, Kesimhane organizasyonu içerisinde görevlendirilecek "Makastar" aramaktayız... Kesimhaneye bağlı olarak Kesim operasyonunun gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Makastar

 • İş Açıklamasıbayan dıs gıyım imalatı yapan firmamıza tecrubeli makastarlar ve makastar yardımcıları aranıyor....

  Aranan Niteliklerher cesit fantazı kumasta duzgun pastal atıp,kesim ,regola ve metolama isi yapabilmek.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • Kartela Elemanı

  Karbel Konfeksiyonİstanbul Avrupa 25 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıDünyanın önde gelen markalarına erkek gömleği üretimi yapan firmamızın İstanbul’daki üretim tesisinde görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTecrübeli ya da yetiştirilmek üzere, Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamızda kartela hazırlayabilecek, Dikkatli, sorumluluk alabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Kartela Elemanı" aranmaktadır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • Model Makinacı(Fabrika Merkez)

  Tekbir Giyimİstanbul Avrupa 8 Mart 2017

  İş AçıklamasıModel Makinacı (Fabrika Merkez)

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Bayan giyim konusunda en az 5 yıl deneyimli, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Kalıp, model, regola ve ara ütü bilgilerine sahip, Fabrika Merkez Modelhane bölümünde görev alacak, 25 - 45 yaş arası, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakası Tercihen, Bağcılar(Mahmutbey),Esenler,Güngören civarında ikamet eden, Bay Model Makinacı aranmaktadır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Model Makinacı

İş Habercisi - Kesim İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?