Kocaeli, Muhasebe İş İlanları

Hepsini Temizle
Kocaeli
Muhasebe
 • Muhasebe Stajyeri
  Medical Park Hastaneler Grubu
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Medicalpark Hastaneler Grubu Gebze Hastanemizde görevlendirilmek Üzere; Üniversitelerin tercihen Muhasebe ve ilgili bölümlerinde eğitim gören, İletişim ve organizasyon becerileri kuvvetli, Takım çalışmasına uyum sağlayabilen, Muhasebe alanında kariyer hedefleyen, Haftanın en az 5 günü staja devam edebilecek, "Muhasebe Stajyeri" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Medicalpark Hastaneler Grubu Gebze Hastanemizde görevlendirilmek Üzere; Üniversitelerin tercihen Muhasebe ve ilgili bölümlerinde eğitim gören, İletişim ve organizasyon becerileri kuvvetli, Takım çalışmasına uyum sağlayabilen, Muhasebe alanında kariyer hedefleyen, Haftanın en az 5 günü staja devam edebilecek, "Muhasebe Stajyeri" aramaktayız.

 • İş Açıklaması Medical Park Hastaneler Grubu bünyesinde yeni açılacak olan Kocaeli Hastanemizde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl deneyimine sahip, SGK ile ilgili mevzuatlara hakim, Yatarak tedavi ve faturalandırma süreçlerinde deneyimli, Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek işine adapte eden, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip, Analitik ve muhakeme yeteneğine sahip, Ekibinin gelişim ve motivasyonunu sağlayabilen "Kurumsal Faturalama Uzmanı” aramaktayız.

 • Muhasebe Müdürü
  Rella
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması   Şirketimizin Tuzla’da bulunan fabrikasın’da çalışmak üzere Bay-Bayan “Muhasebe Departmanın’da” görev alabilecek;   Yasal mevzuata, tekdüzen hesap planına ve Türkiye Finansal Raporlama Standartlarına (TFRS) uygun olarak şirket muhasebe süreçlerini koordine etmek, Tüm genel muhasebe ve maliyet muhasebesi kayıtlarını oluşturmak ve dönem sonu işlemlerini ve kapanış süreçlerini yönetmek, Tüm beyannamelerin hazırlanmasını sağlamak, Banka ve Finansal konulardaki işlemleri takip etmek, Yasal defterlerin zamanında ve doğru olarak raporlanmasını sağlamak, E Fatura ve E Defter Tecrübesi bulunan, Genel mizana uygun tüm kayıtların kontrol ve raporlanmasını sağlamak, Dönemsel mali tablo ve raporları hazırlamak, maliyet ve finansman konularında raporlama yapabilecek, Tahsilat takibi konusunda etkin rol almak, DİİB -İthalat İhracat muhasebe konusunda deneyimli, Aylık olarak BA/BS mutabakatlarını ve periyodik olarak Müşteri/Satıcı mutabakatlarını yapmak, Muhasebe ekibinin sevk ve idaresini sağlamak, Vergi Daireleri, SGK vb. diğer resmi ve devlet kurumlarıyla ilgili finansal işleri takip etmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Muhasebe ve benzeri bölümlerinden mezun, En az 5 yıl mali işler alanında yöneticilik ve  Tercihen Gıda Sektöründe Muhasebe Yöneticisi olarak deneyimi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan, Tercihen SMMM belgesine sahip, vergi mevzuatı, genel muhasebe konularına hakim, Mali tabloları ve maliyet raporlamalarını hazırlayabilecek, ERP -Muhasebe programını ve MS Office programlarını  iyi düzeyde kullanabilen, Analitik düşünme ve problem çözme, planlama becerileri gelişmiş ve ekip yönetimi konusunda tecrübeli,        "Muhasebe Müdürü” aramaktayız.         Not : Çalışma yerimiz Tuzla Kimyacılar Org.San.Bolgesi’dir  

 • İş Açıklaması Reed is one of the world’s largest independent recruitment firms, providing specialist recruitment solutions for over 54 years. We currently have an international network of over 3.000 consultants across 350 offices throughout Europe, the Middle East and Asia Pacific, across the globe, Reed Specialist Recruitment now successfully runs more than 30 specialist service lines. We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level. Reed Turkey, ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialisms. Reed Turkey is looking for a 'Cost Accounting Manager' for it's multinational company. Manage functions for developing and maintaining company's Annual Operating Plan for manufacturing Support Manufacturing organization by taking strategic decisions through reliable overall MFG and/or business case related reporting and analysis based on numbers aligned with P&L and Balance Sheet Building and maintaining a financial forecasting model that will enable the team to prepare reasonable accurate projections of the company’s manufacturing cost Provide understanding of cost drivers Develop ideas for better understanding of individuals contribution to cost level Reviewing and consolidating detailed variance analysis reports on a monthly basis comparing actual financial results with the budget and current forecasts Reviewing and consolidating detailed variance analysis reports on a monthly basis comparing actual financial results with the budget and current forecasts Financial Plans (Budgets, Forecasts, Contingencies, Long Term Planning, and Simulations) Provide plan timeline and process with other departments Effective internal controls over financial reporting and support periodic SOX testing

  Aranan Nitelikler University degree in Business / Accounting / Finance / Industrial Engineering / Business Engineering Fluency in English 5 years managing / assisting finance team and budgeting / forecasting and reporting process 7 years experience with budgeting, planning and analysis at a large size corporation. Knowledge and experience in cost accounting Excellent analytical skills Knowledge in Accounting principals for Local and US GAAP, IFRS High level of computer literacy Demonstrated leadership Excellent coaching / team building skills

 • Accountant
  Adecco Gebze
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması • Prepare outgoing delivery note and control incoming delivery document. • Verify plan Payment • Reconciliation on a daily basis • Help the accountant in daily activities • Solve queries with Customer / Suppliers • Mantein Sentex HR program for presences • Keep Petty Cash book and cash save updated • Checking File on the Computer. • Prepare Cargo • Book Hotel Rooms and flights and so on.

  Aranan Nitelikler The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around theworld, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanentplacement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. We are looking for an 'Accountant' for our multinational client with the qualifications below; Having university degree, Basic ability to work on LOGO accountancy system, Precision and accuracy in accountancy activities, Fluent in English, Strong communication and interaction skills (also in order to interact with the supplier and client) Eager to learn and develop.

 • Muhasebe Müdürü
  Adecco Gebze
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yaptığımız üretim firması için Muhasebe Müdürü arayışımız bulunmaktadır. Görev tanımı; Genel Muhasebe işlemlerinin yürütülmesi; -Tek düzen hesap planı -İthalat ihracat işlemlerinin yürütülmesi -Günlük muhasebe işlemlerinin (fatura, cari, banka, çek, kredi işlemlerinin) yürütülmesi -Dönem sonu işlemlerinin yürütülmesi (bilanço, gelir tablosu, nakit akış tabloları, karlılık analizleri, yurtdışından talep edilen aylık raporlamalar)

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 5 yıl tecrübeli, MS Office programlarına ileri seviyede hakimiyeti olan, SAP bilgisi olan, Tercihen İngilizce veya Almanca bilen, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen, İstanbul Anadolu yakasında veya Kocaeli Gebze'de ikamet eden, adaylar aramaktayız. "ADECCO, İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur."

 • Finans Uzmanı
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması   TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK GRUPLARINDAN BİRİNE AİT MAKİNA KİRALAMA ŞİRKETİ BÜNYESİNDE;   * Satıcı ve leasıng ödemelerinin takibi bankadan yapılması ve muhasebeleştirilmesi, * Haftalık müşteri tahsilatlarının takibi ve raporlaması, * Çek takibi ve tahsilatı ve muhasebeleştrilmesi, * Kredi hesapları takibi aylık kontrol yapılması ve ödeme takibi, * Nakit akış tablosu takibi, banka raporları ile revize edilerek raporlarının hazırlanması,  * Bir önceki günün  banka hareketlerini siteme ertesi gün girilmesi, * Ogs ödeme ve gider işlemlerinin takibi ve muhasebeleştirilmesi, * Maaş iş avansı ödemeleri ve operasyonu, * Elektrik su kira aylık ödeme kontrolü, * Kefaletlerin  takibi, netsis kaydı ve rapor kaydı mutabakat yapılması, * Personel masraf fatura kesilmesi (maaş kesintileri) ve grup içi aylık kesilen faturaların yapılması, * Vergi SSK ödemelerinin bankadan yapılması ve muhasebeleştirilmesi, * Ay sonlarında banka muhasebe farkları kontrolu, * Ay sonlarında likit hesapların bankaların kur değerlemesi, * Peşin ödenen vergi Banka stopaj hesap kontolü, * Aylık finans rapor İlgili kısımların hazırlanması,      

  Aranan Nitelikler   Lisans mezunu, 34 yaşını aşmamış, Muhasebe ve finans alanında minimum 3 yıl deneyimli, Dinamik, hırslı ve ekip çalışmasına yatkın, Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, Bayan        " FİNANS UZMANI " aranmaktadır.           www.maviyakaik.com  

 • İş Açıklaması International automotive company looking for in Turkey is recruiting a Certified Public Accountant that will work under the guidance of the Administrative Manager of the plant. 1) Review all vendor invoices to appropriate general ledger account, 2) Review all invoices for accuracy and ensure all necessary documentation is received, 3) Co-ordinate all accounting functions and financial statements in a timely fashion, 4) Preparation of monthly employee payrolls, 5) Supporting  import-export and customs related issues. 6) Participate in forecasting and the annual budget and planning process, 7) Prepare cash flow and fixed assent schedules, 8) Preparing budget and annual reports, follow up on budgets, 9) Prepare monthly intercompany reconciliation, 10)Ensure compliance with corporate expense policy, 11) Giving support to Administrative Manager for monthly management reports,  12) Contribution to Administration.

  Aranan Nitelikler 1) Bachelor's Degree in related fields (business administration, economics, finance or related fields.) 2) Minimum 5 years experience about Accounting,Payroll and Employee Affairs 3) Experience about SGK and other tax regulations, 4) Excellent command of written and spoken English  5) Knowledge of ERP Microsoft Dynamix Axapta and MS Office applications; Especially Excel) 6) Analytical thinking, proactive and willingness to take initiative, business oriented. 7) Team player 8) Experience in a multinational company You can also contact with HR department by phone ; 0 262 658 12 41-42-43-44

 • Muhasebe Uzmanı
  Efe Market Ekipmanları ve…
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Günlük Muhasebe Kayıtlarının tek düzen hesap planına uygun olarak sisteme girilmesi, Satış faturalarının düzenlenmesi, muhasebe kayıtlarının, kontrollerinin yapılması Satış / maliyet raporlarının hazırlanması, Gider faturalarının muhasebeleştirilmesi, Borç / Alacak yaşlandırma raporlarının yapılması, Müşteri ve tedarikçiler ile gerçekleştirilen cari hesap mutabakatlarının kontrolü ve takibinin yapılması, Yasal beyannamelerin ve beyanname kontrol raporlarının hazırlanması,  Personel özlükve sicil uygulamaları,ücretlendirme, bordrolama, tahakkuk  işlemlerinin yapılması, kontrolü, takibi, Resmi kurumlarla ilgili tüm yazışmaların yapılması, E-Fatura / E- Defter süreçlerine hakim Muhasebe Uzmanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi veya Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümlerinden mezun, Minimum 4 -5 yıllık tecrübe sahibi, Tercihen SMMM belgesine sahip, İş Hukuku, SGK Kanunu, Vergi Kanunu ve Türk Ticaret Kanunu’nu mevzuatına hakim Dış ticaret (İhracat ve gümrükleme ) işlemlerinde bilgi sahibi,  Tercihen ERP bilgisi olan, MS Office programlarını aktif kullanabilen, raporlama yapabilecek, İş takip yeteneği güçlü, titiz ve detaylara önem veren, Gelişime açık, takım çalışmasına yatkın ve uyumlu,  Kocaeli-Gebze veya İstanbul-Anadolu yakasında ikamet eden,                       

 • İş Açıklaması Muhasebe Departmanında görev alacak Muhasebe Müdürü'ne bağlı çalışacak Cari,banka,personel ve genel muhasebe konularında sorumlu olacak.  

  Aranan Nitelikler Netsis kullanabilen 2-4 yıl tecrübeye sahip Genel Muhasebe ve Personel konularına hakim Askerliğini yapmış Ehliyeti olan , aktif araç kullanabilen Gebze ve civarında ikamet eden Tam zamanlı çalışacak Bay adaylar  

 • İş Açıklaması Alış,Satış ve Gider Faturları ile Birlikte Banka Kayıtlarının Eksiksiz ve Zamanında İşlenmesi Cari Hesap Mutabakatlarının Yapılması Günlük ve Aylık Kasa Nakit Akışının ,Çek ve Ödemelerin Takibi ve Raporlanması Banka Hesaplarının Kontrolü ve Ödemeler Doğrultusunda Ayarlanması Toptan Satış Faturalarının Kesilmesi

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe ve Finans Alanında En Az 3 yıl Deneyimli; Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden(Muhasebe,İşletme,Finans vs.)Mezun, MS Office (excel) Programında Tecrübeli, Tercihen Luca ve Nebim Programlarını Bilen, Planlama Becerisi Yüksek İş Takibi konusunda Dikkatli ve Sonuç Odaklı Çalışan Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisi Güçlü Muhasebe/ Finans Personeli Aranıyor.

 • İş Açıklaması Kocaeli-İzmit 41 Burda AVM'de açılacak olan mağazamız için kasiyer arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli Mağazacılık kasa programlarından en az birini kullanmış olan MS Office uygulamalarına hakim Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Kasiyer arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden, Endüstri Mühendisliği ve İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Bağımsız Denetim firmalarında minimum 2 yıl çalışmış, UFRS hakkında bilgi sahibi olan ve uygulanması konusunda deneyimli, Bütçeleme & analiz & kontrol tecrübesine sahip, Genel muhasebe, maliyet muhasebesi ve mali analiz disiplinlerine hakim, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, İletişimi becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Analitik bakış açısına sahip, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği esnek çalışmaya saatine uyum sağlayabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen SAP kullanmayı bilen, Gebze/Şekerpınar lokasyonunda çalışabilecek,

  Aranan Nitelikler Yıllık bütçe ve stratejik iş planlarının hazırlanmasına destek olmak Yılsonu tahmini sonuçlarının hazırlanmasını koordine ve kontrol edilmesinde aktif rol almak Stratejik senaryo analizlerinin yapılmasına yardımcı olmak, Stratejik fizibilite raporlarının hazırlanmasına destek olmak, Bütçe&Fiili sapma analizlerinin hazırlanmasında rol almak, Karlılık ve verimlilik analizlerinin oluşturulmasına katkı sağlamak, Yılsonu ve çeyrek dönemlerde SPK standart&politikalarına uyumlu finansal sonuçlarını hazırlamak, Satınalma taleplerinin bütçe ile uyumunun kontrolünü gerçekleştirmek Ad-hoc raporlamaların hazırlanmasına destek olmak,

 • İş Açıklaması MUHASEBE PERSONELİ

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe konusunda en az 5 yıl deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Analitik düşünebilen, Fatura kesimleri  ve cari hesap takiplerini yapabilecek, MS Office programlarına hakim, Bankalarla Borç-Alacak takibini etkin olarak gerçekleştirebilecek, Raporlama ve ödeme takibi yapabilecek, Detaylara önem veren,düzenli ve dikkatli Bayan “Ön Muhasebe Elemanı" aramaktayız.”

 • Muhasebe Elemanı
  Özmak Makina
  Kocaeli 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması BAŞİSKELE KOCAELİ SERBEST BÖLGESİNDE BULUNAN ŞİRKETİMİZE   * MİKRO BİLEN   * MUHASEBE İŞLERİNİ YAPABİLECEK   *SGK BİLDİRGE VEREBİLECEK   BAY ÖN MUHASEBE ELEMNI ALNICAKTIR   ERKEK ADAYLARIN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ OLMASI VE EHLİYETLİ OLMASI TERCİH SEBEBİDİR...   TEL : 444 8 034 ÖZMAK MAKİNA www.ozmakmakina.com.tr    

  Aranan Nitelikler ADAYLARIN İZMİT  DEĞİRMENDERE -BAŞİSKELE-GÖLCÜK TARAFINDAN İKAMET ETMELERİ....

 • İş Açıklaması Gebze'deki mağazamızda görevlendirmek üzere; Kasa işlemlerinin yürütülmesinden sorumlu olacak, Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen, "Kasa Sorumlusu'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli Mağazacılık kasa programlarından en az birini kullanmış olan MS Office uygulamalarına hakim Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek

 • Finance And Accounting Responsible
  Manpower Maltepe
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 17 Ekim 2015

  İş Açıklaması Relevant professional experience including solid understanding of industry standards, business processes and local regulations. Maintenance of financial ledger and accounting processes under both the local standards and the IFRS principles Overall responsibility for the monthly financial, statutory and management reporting Daily reconciliation of trading/non-trading accounts between internal systems and external sources Trade settlement coordination as part of payables/receivables management Cash management Active involvement in the budgeting process Cooperation with external stockholders (counterparties, regulator, vendors, auditors etc.)  Development of internal processes and control procedures, maintenance of a risk-free control environment  Reporting to local and regional management, providing regular analytical statements Preparing management, department and global reports, Costs monitoring and control

  Aranan Nitelikler We are seeking for a 'Finance and Accounting Responsible'  to join the team of our international client operating in coating industry. University degree in economics and administrative sciences or equivalent,  Excellent knowledge of  IFRS, Proficiency in written and spoken English, Experienced in reporting, Proficiency in MS office applications, Experience in team management, Strong verbal and written communication skills, Ability to multi-task, work under pressure and meet deadlines required, Preferably residence in Gebze or Anatolian side, No military obligation for male candidates.

İş Habercisi - Kocaeli, Muhasebe İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?