Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Kocaeli, Muhasebe İş İlanları

Hepsini Temizle
Kocaeli
Muhasebe
 • İş Açıklaması100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın satış ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir. Yaparak keyif alacağınız şeyler Üretim maliyetlerinin ve satılan mal maliyetlerinin hesaplanması, muhasebeleştirilmesi ve SMM tablosunun oluşturulması, Stoklu satınalma işlemlerinin takibi, kontrolü ve ay sonu stoklarının tutturulması, Stok hareketlerinin ve stok kapanışlarının kontrolü, Üretim & Stok raporlarının hazırlanması, Stok sayımlarının organize edilmesi ve sayım farklarının muhasebeleştirilmesi Sigorta ettirilecek tesis ve ekipman listelerinin oluşturulması Sigorta poliçelerinin muhasebeleştirilmesi ve mutabakatı Tedarikçi faturalarının zamanında kayıtlara alınabilmesi için ilgili birimlerle işbirliği sağlamak. Sorumlu olduğu bilanço ve gider hesaplarının ay sonu kontrollerini yapmak, Stratejik tedarikçilerin faturalarını kontrol etmek ve gerekli hesap mutabakatlarını yapmak. Yasal ve TFRS denetimlerine destek vermek Tüm faaliyetlerinde Linde Dürüstlük (Integrity) kriterlerine uyumlu davranmak. Linde’de çalışmayı neden seveceksiniz? Alışılmışın dışında düşünmek, yeni konu ve kavramlar üzerine çalışmak, iç müşterilerimize kusursuz çözümler kazandırmak, işimizde başarıya ulaşmada esastır. Finans departmanımız size, uzmanlık alanınızı mükemmelleştirmek için bir dizi olanak sunacak. Linde’yi özel ve farklı odak noktalarına hitap eden bir şirket haline getirmek yolunda katkı sağlayacak, yenilikçi uygulamalar yaratacak, tüm farklılıkları kucaklayan bir ortam oluşturacaksınız. Bu da Linde’yi çalışanlar tarafından tercih edilen işverenlerden biri yapmaktadır.

  Aranan NiteliklerBu göreve uygunluğunuz için gerekenler Şirketimizin Gebze bölgesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin tercihen İşletme, Maliye ve Ekonomi bölümlerinden mezun, Tercihen maliyet muhasebesi alanında deneyimli, Temel düzeyde İngilizce bilen, İyi düzeyde muhasebe bilgisine sahip olan, MS Office programların etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Tercihen sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Muhasebe Sorumlusu (Maliyet Muhasebesi) aranmaktadır.

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Yetkili, Sorumlu

 • Muhasebe Uzmanı

  ÇÖZÜM ENDÜSTRİYEL SOĞUTMA SİSTEMLERİKocaeli, İstanbul Anadolu 17 Ekim 2017

  İş AçıklamasıGünlük Muhasebe Kayıtlarının tek düzen hesap planına uygun olarak sisteme girilmesi, Alış-Satış faturalarının düzenlenmesi, muhasebe kayıtlarının, kontrollerinin yapılması Satış / Maliyet raporlarının hazırlanması, Gider faturalarının muhasebeleştirilmesi, Borç / Alacak yaşlandırma raporlarının yapılması, Müşteri ve tedarikçiler ile gerçekleştirilen Cari Hesap mutabakatlarının kontrolü ve takibinin yapılması, Tüm beyannamelerin ve beyanname kontrol raporlarının hazırlanması, Çalışan özlük ve sicil uygulamaları, ücretlendirme, bordrolama, tahakkuk, vergilendirme işlemlerinin yapılması, Resmi kurumlarla ilgili tüm yazışmaların yapılması, E-Fatura / E- Defter süreçlerine hakim Muhasebe Uzmanı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi veya Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümlerinden mezun, Minimum 3 yıllık tecrübe sahibi, Tercihen SMMM belgesine sahip, İş Hukuku, SGK Kanunu, Vergi Kanunu ve Türk Ticaret Kanunu’nu mevzuatına hakim Dış ticaret (İhracat ve gümrükleme ) işlemlerinde bilgi sahibi, Tercihen LOGO Tiger bilgisi olan, MS Office programlarını aktif kullanabilen, raporlama yapabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış. İş takip yeteneği güçlü, titiz ve detaylara önem veren, Gelişime açık, takım çalışmasına yatkın ve uyumlu, Kocaeli-Gebze veya İstanbul-Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: İthalat/İhracat, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Metal Sanayi

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıBu ilana girerek Perakende sektörünün yükselen yıldızı olan şirketimizde yüksek kazançlı kariyer imkanları ile bir başarı hikayesi yazmak için ilk adımı attınız. Hedefe giden yolda birlikte yürümek, hızla gelişen ve büyüyen şirketimizin başarısında pay sahibi olmak için bu ilana başvurun.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli Mağazacılık kasa programlarından en az birini kullanmış olan MS Office uygulamalarına hakim Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Gebze Oksijen Avm' de açılacak mağazamız için Kasiyer aranmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Kasiyer

 • İş AçıklamasıTüm Muhasebe süreçlerine destek vermek.

  Aranan NiteliklerYetiştirme Programı dahilinde ' Muhasebe Stajyeri' alınacaktır. 18-24 yaşları arasındaysanız, Meslek Lisesi veya Önlisans mezunuysanız, Şu an çalışmıyor ve iş arıyorsanız, Muhasebe alanında kariyer yapmak istiyorsanız, Ms Office Programlarını kullanabiliyorsanız, Kocaeli ( Gebze, Darıca) ve İstanbul (Tuzla,Pendik, Kartal ) bölgelerinde ikamet ediyorsanız, Dikkatli ve düzenli çalışma konusunda kendinize güveniyorsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıGebze Center AVM'deki mağazamızda görevlendirmek üzere; Kasa işlemlerinin yürütülmesinden sorumlu olacak, Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen, "Kasiyer'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli Mağazacılık kasa programlarından en az birini kullanmış olan MS Office uygulamalarına hakim Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Kasiyer

 • İş Açıklamasıİnşaat Sektöründe faaliyet Gösteren firmamıza aşağıda belirtilen niteliklerde "Muhasebe Elemanı" Aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden ( İşletme,İktisat,Finans,Ekonomi) mezun, Genel muhasebe konusunda en az 5 yıl deneyimli, 25-35 yaş aralığında, çözüm odaklı, etkin ve hızlı çalışan, Tek düzen hesap planına hakim, E-fatura ve E-defter konularında tecrübeli, Günlük muhasebe evraklarını muhasebe sistemine doğru bir şekilde girebilecek (kasa,fatura,banka,çek-senet), Cari hesap ve Ba-Bs mütabakatlarını yapabilecek, Maliyet, gelir-gider takibi ve raporlama yapabilecek, Mikro muhasebe paket programını ve MS office programlarını iyi derecede kullanabilen, Gebze veya yakın civarlarda ikamet eden, Takım arkadaşı arıyoruz. Erkek adayların askerliğini tamamlamış olması gerekmektedir.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Eleman, Uzman, Sorumlu

 • Muhasebe Uzmanı

  Erce GroupKocaeli 28 Eylül 2017

  İş AçıklamasıErce Group bünyesinde Özel güvenlik, temizlik hizmetleri ve personel temini faaliyetlerini sürdüren firmamızda Muhasebe faaliyetlerini yürütücek aşağıda özelliklere uygun takım arkadaşları arıyoruz...

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin İİBF- İşletme, İktisat, Maliye vb. bölümlerinden mezun olmuş - Muhasebe alanında uzman, sorumlu düzeyinde 4 yıl deneyim sahibi - Tekdüzen hesap planını bilen, - Vergi mevzuatı, maliyet Muhasebesi ve genel kabul görmüş muhasebe prensiplerine uygun şekilde muhasebe kayıtlarını tutabilen - Ms Office programlarını etkin olarak kullanabilen, - Tercihen Luca ve Orka Programlarını aktif kullanabilen, - Sorumluluk sahibi, iletişim becerileri kuvvetli, diksiyonu düzgün - Bayan Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Uzman

 • Muhasebe Personeli

  NWG Servicesİstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş AçıklamasıÜretim sektöründe en az 2 yıl tecrübesi bulunan ( ingilizce komuşma, yazma, okuması iyi seviyede olmalı ) 23-35 yaş arası Askerliğini tamamlamış bay Muhasebe personeli alınacaktır (Çalışma saatleri 07:45-17:30 haftada 5 is gün) Servis Güzergahı: Kadıköy, Kartal, Pendik, Tuzla Gebze, Hereke, Derince, İzmit.

  Aranan NiteliklerÜniversite 4 yıllık İşletme, İktisat, Muhasebe Finansman Maliye bölümlerinden mezun, Windows Office programlarını iyi bilen (SAP Programı kullanabilen tercih sebebimiz ) İyi düzeyde Yazılı ve Sözlü İngilizce bilen Muhasebe personeli alınacaktır. Askerliğini tamamlamış Tercihen bay personl Takım çalışmasına yatkın Dinamik ve çözüm odaklı adayların başvuruda bulunmaları tercihimizdir. irtibat : 0533 961 63 70

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Yönetici

 • İş AçıklamasıIron Mountain Türkiye, Müşteri Hizmetleri Departmanına katılıp, müşterilere iletilecek faturaların en uygun ve doğru şekilde oluşturulup faturalama sürecinin tamamlanması ve gerektiğinde geliştirilmesinde aktif rol oynayacak, faturalandırma takımını yönetecek ‘Faturalandırma Takım Lideri’ aramaktadır. Faturalandırma Takım Lideri pozisyonu lokasyon olarak Pelitli Arşiv Merkezimizde bulunup, Müşteri Hizmetleri Müdürü’ne bağlı olarak çalışacaktır. İş Tanımı Müşteri faturalarının oluşturulması, doğruluğunun kontrolü ve bir önceki ayın faturası ile karşılaştırılması işleminin faturalandırma takımı tarafından doğru ve zamanında yapılmasının sağlanması Yenilen satış fiyatlarının ilgili sistemlere tanımlanmasının sağlanması ve kontrolünün gerçekleştirilmesi Faturalandırma sürecine yönelik olarak şirket içi diğer departmanlarla koordinasyonun sağlaması Aylık fatura raporları oluşturup ilgili birimlerle paylaşılması Faturalandırma uzmanlarından oluşan takımın yönetimi Faturalandırma Takım Lideri pozisyonu size ne katar? Uluslararası bir firmada profesyonel anlamda gelişiminizi sağlayabileceğiniz pozisyonumuzun sizlere sunacağı imkanlar; Faturalandırma süreçlerini deneyimleme Bu süreçlerle ilgili şirket içi diğer departmanlarla iletişim ve koordinasyon yönetimi Süreç iyileştirme ve geliştirme ile ilgili, verimliliği arttırma amaçlı, projelerde yer alma ve/veya yönetme Takım yönetim becerileri kazanma

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik, İktisat veya İşletme bölümlerinden mezun, Faturalandırma iş alanında iş tecrübesi bulunan ve tercihen takım yönetimi deneyime sahip, Analitik düşünebilen ve muhakeme yeteneğine sahip, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip, Sorumluluk sahibi ve sonuç odaklı, Öğrenmeye ve değişime açık, sürekli gelişime önem veren, Microsoft Office Programlarına tercihen ileri derecede hakim, Tercihen iyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Finansal Analist

 • Muhasebe Sorumlusu

  SAKARYA ZIMPARAİstanbul Anadolu, Kocaeli 17 Ekim 2017

  İş AçıklamasıMaliyet ve Yönetim Muhasebesi ve Finansal Raporlama yapmak Tek Düzen Hesap Planı ve Genel Muhasebe Uygulamalarının Takibi yapmak Aylık KDV Muhtasar Ba-Bs ve Sgk beyannamelerini hazırlamak Çek Senet ve Banka işlemlerinin takibini yapmak

  Aranan NiteliklerBenzeri görevlerde en az 5 yıl deneyimli, Tercihen 4 yıllık Üniversite mezunu, ( İİBF bölümlerinden mezun) Tercihen SMMM Belgesine Sahip, Resmi Muhasebeye hâkim, Beyanname düzenleme ve kontrol etme tecrübesi olan MS Office uygulamalarını ileri düzeyde kullanabilen, Mikro Enerji programlarını bilen, E-fatura ve E-defter uygulama işlemlerini yürütebilen, Aktif araç kullanabilen, 30-40 yaş arası, İstanbul Anadolu yakasında ve Bostancıdan-Tuzla istikametindeki E-5 Güzergahındaki servise uygun bir bölgede oturan.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu, Eleman

 • Muhasebe ve Bütçe Müdürü

  Hektaş Ticaret T.A.Ş.Kocaeli, İstanbul Anadolu 11 Ekim 2017

  İş AçıklamasıSektöründe lider firmamız aşağıdaki özelliklere sahip Muhasebe ve Bütçe Müdürü aramaktadır: Kanunlar ve bağlı olunan standartlar çerçevesinde tüm departman faaliyetlerinin sevk ve idaresinin sağlanması Ticari, mali, vergi ve muhasebe konularındaki ilgili yasa, yönetmelik, mevzuat, tebliğ ve düzenlemelerin takip edilerek, gerekli işlem ve uygulamaların yerine getirilmesi Bütçe hazırlanma sürecinin koordine edilmesi ve gerekli raporlamaların yapılması Ara tahmin (bütçe) ve yıllık bütçenin yapılmasının takibi ve sunumunun gerçekleştirilmesi Yatırımcı ilişkilerinin yönetilmesinin organize edilmesi, gelen taleplere mevzuatlar çerçevesinde cevap verilmesi Genel Kurul ve tescil işlemlerinin takip edilmesi Spk, Ufrs, Yönetim Kurulu ve Yıllık Faaliyet Raporlarının hazırlanması ve yayınlanması Muhasebe, maliyet, bütçe çalışmaları kapsamında hazırlanan raporların takibinin yapılması Axapta ve muhasebe sisteminin sürekliliğinin ve doğruluğunun sağlanması için gerekli takip, gözlem ve iyileştirme çalışmalarının yapılması Departman içerisinde gerekli iş ve insan gücü organizasyonunun yapılması Departman çalışanlarının ihtiyaç duyduğu eğitimler için planlamaların yapılması Bölge muhasebe işlemlerinin takip ve kontrolünün sağlanması Yasal Beyannamelerin yönetimi ve kontrolü Resmi kurumlar (vergi dairesi, sicil, noter) ile iletişimin sağlanması ve yürütülmesinin sağlanması Mali ve idari denetimlere nezaret edilmesi

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden, tercihen yüksek lisans mezunu Genel muhasebe ile ilgili işlemlere, mevzuata, muhasebe usul ve yönetmeliklerine hakim Tercihen SMMM belgesine ve SPK Lisansına sahip Ms Office programlarını etkin kullanabilen Tercihen halka açık şirket ve imalat sektörü tecrübesi olan Maliyet muhasebesi konusuna hakim Etkin bütçe yönetimi yapabilecek E fatura uygulamalarına hakim Hyperion sistemi konusunda bilgisi olan Planlama ve raporlama becerilerine sahip Takım çalışmasına yatkın, yönetsel becerileri ve iletişim yeteneği güçlü olan Dikkatli, disiplinli, detaylara önem veren, sonuç odaklı çalışmayı prensip edinmiş Problem çözme ve analitik düşünme yönü kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Tercihen Gebze civarı veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Müdür

 • Muhasebe Sorumlusu

  Dadaş MetalKocaeli, İstanbul Anadolu 27 Eylül 2017

  İş AçıklamasıPersonel bordrolarının sistemden alınmasını ve kontrolünü sağlamak SGK ve İş Kanunu çerçevesindeki süreçleri takip etmek. Şirketin banka, tahsilat, fatura,çek,senet işlemleri ve diğer muhasebe kayıtlarının yapılması Vergi Beyannameleri ( KDV, muhtasar), Ba-Bs formları, Geçici, SSK bildirgelerinin hazır hale getirilmesi için gerekli işlemlerin yapılmasını sağlamak Genel mizana uygun tüm kayıtların kontrol ve raporlamasını yapmak Aylık KDV iade dosyalarını hazırlamak ve vergi dairesine sunmak, vb. Cari hesap takip, banka mutabakatı, mizan kontrol, bilanço hazırlanması, vb. İthalat ve ihracat muhasebesine hakim E-Fatura/E-Arşiv konularına hakim Diğer finansal işlemleri yürütebilecek Günlük alış satış fatura kayıtlarını yapabilecek Tekdüzen hesap planı ve muhasebenin genel işleyişine hakim

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. Genel Muhasebe konusunda en az 5 yıl tecrübe sahibi, Muhasebe programlarını (Tercihen Luca) ve MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen Takım çalışmasına yatkın, dinamik, çözüm ve sonuç odaklı, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli ve uzun vadede çalışmayı düşünen. İnsan ilişkileri güçlü, etkili problem çözme becerisine sahip Cumartesi günleri çalışmaya müsait B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen Gebze,Tuzla, Pendik, Kartal bölgesinde ikamet eden Bay eleman

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Yönetici

 • Muhasebe Personeli

  Ekmek Unlu GıdaKocaeli 24 Eylül 2017

  İş AçıklamasıGebzede gıda sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızda Muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere, Muhasebe Personeli alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler*Alanında en az 2 yıl deneyimli, * Genel Muhasebe uygulamalarına hakim, *Ms Office programlarına hakim, *Tercihen Logo-Tiger programı kullanabilen, *Erkek adaylar için askerlik görevlerini tamamlamış, *Sorumluluk sahibi, insan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, *Tuzla-Pendik-Kartal-Maltepe E5 üzerine yakın ikamet eden çalışma arkadaşları aramaktayız.  

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Görevli

 • Muhasebe Personeli

  Aysira TekstilKocaeli 10 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıAlış,Satış ve Gider Faturalarının Eksiksiz ve Zamanında İşlenmesi Cari Hesap ve Ba/Bs form Mutabakatlarının Yapılması E-Fatura sistemi aracılığıyla fatura kayıtları Toptan Satış Faturalarının Kesilmesi ve Muhasebeleştirilmesi

  Aranan NiteliklerGenel Muhasebe Alanında En Az 1-3 yıl Deneyimli; Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden (Muhasebe,İşletme,Finans vs.) Mezun, MS Office (excel) Programında Tecrübeli, Planlama Becerisi Yüksek İş Takibi konusunda Dikkatli ve Sonuç Odaklı Çalışan Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisi Güçlü Muhasebe bürosu deneyimi olan Muhasebe Personeli Aranıyor.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Ofis Elemanı

İş Habercisi - Kocaeli, Muhasebe İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?