Kocaeli, Muhasebe İş İlanları

Hepsini Temizle
Kocaeli
Muhasebe
 • İş Açıklaması ÇAĞDAŞ AVRUPA Koleji GEBZE Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; YÖNETİCİ ASİSTANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Deneyimli, İnsan ilişkileri kuvvetli, Kriz yönetebilen, Problem çözebilen, Dış görünümüne özen gösteren

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eleman

 • Ön Muhasebe Elemanı Kale Bağlantı Teknolojileri Kocaeli, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Ağırlıklı olarak otomotiv sektörüne "Hortum Kelepçesi" üretimi yapmakta olan firmamızda görevlendirilmek üzere "Ön Muhasebe Elemanı" alınacaktır.   Tüm ön muhasebe süreçlerini takip etmek, Tüm satış faturalarının düzenlemek, Tedarikçi faturalarının girişlerini ve cari hesap kartlarının açılmasını gerçekleştirmek, Yöneticisine raporlama yapmak, Genel muhasebe ve diğer tüm muhasebe işlemlerine yardımcı olmak, Tüm birimlerden gelen muhasebe evraklarının onay süreçlerini gerçekleştirmek. Çalışma arkadaşı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler   Ticaret Lisesi, tercihen MYO mezunu, Muhasebe uygulamalarında en az 2 yıl mesleki deneyime sahip, MS Office programlarına iyi derece hâkim, Muhasebe programlarını iyi derece kullanabilen,tercihen İNFOR bilen, İletişim becerisi gelişmiş, insan ilişkilerinde başarılı, Dikkatli, detaycı, titiz, çalışkan, disiplinli, İş takip yeteneğine sahip, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, İstanbul Anadolu yakası E-5 Güzergahı ve Gebze-Darıca-Yenimahalle civarında oturan, 25-30 yaş aralığında, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak.

  Sektör: Otomotiv, İmalat, Endüstri

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Uluslararası boya hammadde üretimi alanında faaliyet gösteren firma bünyesinde görev alacak İdari İşler ve Ön Muhasebe Görevlisi  arayışımız bulunmaktadır. Personel masraf fişlerinin muhasebe programına kayıt edilmesi, Personel özlük dosyalarının evrak takibinin yapılması, İdari işlerle ilgili talep edilen fiyat araştırması, randevu alımının organize edilmesi, toplantı notlarının alınması ve takip edilmesi, Resmi kurumlara dilekçe yazılması, Satış faturalarının kesilmesi, kağıt faturaya dökülmesi, dosyalanması ve kargolanması, Ödeme Talimatlarının hazırlanarak bankalara iletimi,ödemelerin takibi,

  Aranan Nitelikler Tercihen Muhasebe MYO ve Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. İdari işler ve ön Muhasebe alanında en az 2 yıl  deneyim sahibi. Takip ve organizasyon yeteneği gelişmiş,dikkatli Erkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlanmış.  

  Sektör: Plastik, Mali Müşavirlik, Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman, Görevli, Eleman

 • Accountant Adecco Gebze İstanbul Anadolu, Kocaeli 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması • Prepare outgoing delivery note and control incoming delivery document. • Verify plan Payment • Reconciliation on a daily basis • Help the accountant in daily activities • Solve queries with Customer / Suppliers • Mantein Sentex HR program for presences • Keep Petty Cash book and cash save updated • Checking File on the Computer. • Prepare Cargo • Book Hotel Rooms and flights and so on.

  Aranan Nitelikler The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around theworld, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanentplacement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. We are looking for an 'Accountant' for our multinational client with the qualifications below; Having university degree, Basic ability to work on LOGO accountancy system, Precision and accuracy in accountancy activities, Fluent in English, Strong communication and interaction skills (also in order to interact with the supplier and client) Eager to learn and develop.

  Sektör: Mali Denetim-Vergi

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Eleman, Sorumlu, Asistan

 • Dönemsel Muhasebe Uzman Yardımcısı Adecco Gebze Kocaeli, İstanbul Anadolu 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  gıda sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için " Dönemsel Muhasebe Uzman Yardımcısı" aramaktayız. Genel muhasebe bilgisi olan, Yöneticilere raporlama yapabilecek Satınalma fatura girişi, satış fatura girişi ve muhasebeselleştirilmesi yapabilecek Finans desteği sağlayacak

  Aranan Nitelikler Seri, çalışkan, dinamik , algısı kuvvetli Adapte sorunu yaşamayacak,  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Gebze - Maltepe güzergahında ikamet eden / edebilecek olan Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı, Uzman Yard, Eleman

 • Muhasebe Sorumlusu FORMplast Kocaeli, İstanbul Anadolu 26 Mayıs 2016

  İş Açıklaması E-fatura ve e-defter konusunda çalışmış, Vergi mevzuatını bile Alış-Satış masraf fatura kayıt işlemi- takip ve kontrolünü  yapabilecek, KDV, Muhtasar, Geçici, Kurumlar, SSK v.b. tüm beyannamelerin verilmesi, Diğer departmanlarla gerekli koordinasyonu sağlayarak evrak akışını düzenlemek, Genel Muhasebe Yöneticiliğinde tanımlı diğer muhasebe süreçlerini (Muhasebe evraklarının sistemlere girişinden arşiv yönetimine kadar tüm süreçleri) yürütmekten sorumlu olacaktır. Tahsilat ve tediye takibini yapacak, Aylık cari hesap kontrolünü ve mutabakatlarını yapacak BA-BS formlarını hazırlayarak, mutabakatlarını yapacak İthalat-İhracat muhasebe kayıtlarını yapacak, Yönetime istenilen raporları doğru şekilde sunabilecek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Genel muhasebe ve şirketler muhasebesi alanında minimum 3 yıl deneyimli Bilgisayarlı muhasebe programı kullanabilen (Tercihen Mikro)  Genel muhasebe, tek düzen hesap planına ve Vergi mevzuatına vakıf, Tüm muhasebe süreçlerine ve programlarına hakim  MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, veri analizi ve raporlama yapabilen,  Sorumluluk sahibi, titiz, dikkatli ve sistemli çalışan,  Takım çalışmasına uyumlu, zamanı etkin yönetebilen,  Müşteri ve çözüm odaklı,  İnsan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün ve iletişim becerisi yüksek,  İş disiplini, takip yeteneği olan, pratik ve çözüm odaklı, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,  Gebze’de ikamet eden, Askerlik ile ilişiği bulunmayan, Aktif araç kullanabilen, 25 -35 yaş arası, Tercihen Anadolu Yakasında veya Gebze çevresinde ikamet eden veya edebilecek olan, takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Otomotiv, Gıda

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Mart ayında açılacak olan 41 BURDA Avm içerisinde yer alacak Boyner mağazamız için, aşağıda belirtilen niteliklere sahip adayların başvurularını bekliyoruz. En az lise mezunu, Başvurduğu pozisyonda minimum 1 yıl deneyimli, MS Office ve tercihen IBM kasa programlarını etkin kullanabilen, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 sene tecilli.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Kasiyer

 • İş Açıklaması Muhasebe departmanımızda görev almak üzere; Satın alma süreçlerini yürütüp Genel Müdürlüğe raporlayabilecek, Şirket  demirbaş zimmet kayıtlarını yapabilecek, Mali tablo ve raporların ve bunlara ilişkin dosyaların zamanında hazırlayabilecek, Müşteri alacaklarını izleyip takibini yapacak, Personel puantaj cetvellerini hazırlayıp bordro programına aktarabilecek  ve  Genel Müdürlüğe raporlayacak, görevlerinde bulunabilecek Gebze’de oturan  '' MUHASEBE ve SATIN ALMA SORUMLUSU '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Muhasebe ve Satınalma konusunda en az 3 yıl tecrübesi olan, Ticaret Lisesi  ve MYO mezun, Presentable BAYAN/BAY, Resmi kurumlarla ilişkileri yönetebilecek deneyime sahip, Nakit Akış Yönetimi, deneyimli, Aktif araç kullanan,  Mali tabloları ve raporlamaları hazırlayabilecek, Yönetim Muhasebesi tecrübesi olan, Tercihen  NETSİS kullanabilen, Microsoft Office programlarını bilen, Gebzede ikamet eden.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Uzman Yard, Yetkili Yardımcısı, Yetkili

 • İş Açıklaması Gebze'deki mağazamızda görevlendirmek üzere; Kasa işlemlerinin yürütülmesinden sorumlu olacak, Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen, "Kasa Sorumlusu'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli Mağazacılık kasa programlarından en az birini kullanmış olan MS Office uygulamalarına hakim Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Kasiyer

 • Muhasebe Müdürü Adecco Gebze Kocaeli, İstanbul Anadolu 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz imalat sanayi sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "muhasebe müdürü" aramaktayız. Tek düzen hesap planını hakim Genel muhasebe  ,ithalat ve ihracat işlemlerinin tüm muhasebesel operasyonel işlemlerini yapabilecek Günlük muhasebesel konularda aktif işlem ve takip yapabilecek Yurt içi ve yurt dışı raporlamalarını yapabilecek ve dönem sonu işlemlerini yapabilecek Finansasl konularda tecrübeli

  Aranan Nitelikler İleri seviyede İngilizce veya Almanca bilen En az 5 yıl tecrübeli MS Office programlarına hakim  Sorumluluk sahibi SAP programını kullanabilen Kartal - Gebze arasında servis kullanabilecek ve Gebze - İzmit arasında şirket imkanlarıyla gelebilecek  Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması Konak Hastaneler Grubu bünyesinde İzmit Konak Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Tercihen lisans ya da önlisans mezunu, Muhasebe konusunda en az 3 yıl deneyimli, Genel muhasebe ve tek düzen hesap muhasebe sistemine hakim, Cari hesap mutabakatına vakıf, Genel muhasebe işlemlerini yasal gerekliliklerine uygun olarak gerçekleştirebilecek, Mizan, gelir tablosu ve bilanço okumayı bilen,  Vergi beyannamelerini, ücret bordroları ve SGK bildirgelerine hakim, Mevzuattaki değişiklikleri düzenli olarak takip eden, Mikro muhasebe programını bilen, Ekibe uyum sağlayabilecek, öğrenmeye istekli, Muhasebe alanında kariyer hedefleyen, Ms Office programlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, İzmit/Kocaeli bölgesinde ikamet eden veya edebilecek, Bay/Bayan,

  Aranan Nitelikler 'Muhasebe Görevlisi' aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Görevli

 • Muhasebe Yöneticisi Turunç Turizm İnşaat / Lifeport Hotel Kocaeli, İstanbul Anadolu 18 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Firma muhasebe kayıtlarının yasal mevzuata, ilgili kanunlar ve şirket prosedürlerine uygun bir şekilde yapılması KDV, SGK, Muhatasar, Kurumlar Vergisi, Geçiçi Vergi, B-form vb. gibi aylık verilmesi gereken beyannamelerin hazırlanması ve kontrollerinin yapılması, Şirkerin giderlerinin takibi, muhasebe kayıtlarının yapılması ve dönemlerinde ödenmelerin sağlanması, Finans ve nakit akışının yönetimi, bütçeleme, maliyet muhasebesi, gelir ve giderlerin muhasebe kayıtlarının yapılması, Cari hesapların kontrolü ve mutabakatların yapılması, Muhasebe ile ilgili yasal değişikliklerin ve gelişmelerin takip edilmesi, Konularında tecrübeli adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe programı aktif olarak kullanabilen, MS Office uygulamalrına hakim, Benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli, Tek düzen hesap planına vakıf, Gıda sektöründe özellikle restaurantçılıık alanında muhasebe ve finans departmanlarında çalışmış, Tercihen SMMM belgesine sahip, Genel muhasebe ve finansman muhasebesi konularına hakim, Genel muhasebe kayıtlarını bilen ( Banka, cari, fatura, fiş, çek ve senet vs. muhasebe kayıtlarını yapabilen) Yoğun  iş temposuna ayak uydurabilcek, Dinamik, ekip çalışmasına yatkın, Sürücü ehliyetine ve tercihen kişisel araca sahip, Anadolu yakasın'da ulaşabilir konumda ikametkah eden, İş disiplini olan, evrak ve dosya düzenini sağlayabilen, sorumluluk sahibi, sabırlı, iletişim ve organizasyon becerisi yüksek, Erkek adaylar için askerlik işlemlerini tamamlamış yada muaf.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Yönetici

 • Muhasebe Müdürü Adecco Gebze Kocaeli, İstanbul Anadolu 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yaptığımız üretim firması için Muhasebe Müdürü arayışımız bulunmaktadır. Görev tanımı; Genel Muhasebe işlemlerinin yürütülmesi; -Tek düzen hesap planı -İthalat ihracat işlemlerinin yürütülmesi -Günlük muhasebe işlemlerinin (fatura, cari, banka, çek, kredi işlemlerinin) yürütülmesi -Dönem sonu işlemlerinin yürütülmesi (bilanço, gelir tablosu, nakit akış tabloları, karlılık analizleri, yurtdışından talep edilen aylık raporlamalar)

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 5 yıl tecrübeli, MS Office programlarına ileri seviyede hakimiyeti olan, SAP bilgisi olan, Tercihen İngilizce veya Almanca bilen, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen, İstanbul Anadolu yakasında veya Kocaeli Gebze'de ikamet eden, adaylar aramaktayız. "ADECCO, İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur."

  Sektör: Bankacılık / Finans, Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Yetkili, Şef Yardımcısı, Uzman, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Sorumlu

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin iliği bölümünden mezun Muhasebe Finans alanında en az 3 yıl deneyimli, Tercihen Mikro Muhasebe Programı Kullanabilen Tercihen İngilizce bilen Analitik düşünebilen, çözüm odaklı, sorumluluk sahibi Dinamik, gelişime açık, yenilikçi, ekip çalışmasına uyabilecek, yaratıcı, İnsani ilişkileri ve iletişimi güçlü, Bay adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Diğer, Tıbbi Malzeme, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • Muhasebe Müdürü BMA Technology İstanbul Anadolu, Kocaeli 24 Nisan 2016

  İş Açıklaması Finans Direktörü’ne direkt raporlama yapacak Muhasebe Müdürü; Türk vergi kanunu, denetim gibi alanlarda üst düzeyde bilgiye sahiptir, İlgili düzenleme ve prosedürlerin kurallara uygun şekilde uygulanmasını sağlar, Yerel vergi ve muhasebe düzenlemelerini takip eder ve herhangi bir uygunsuzluğa karşı önlem alır, Denetim sırasında gerekli bilgi ve dokümanları sağlayarak kendi sorumluluk alanındaki konularda aktif rol oynar, Muhasebe ekibini idare eder, ekip içi motivasyonu sağlar; ekibe yakın çalışarak ekibin görev ve sorumluluğunu uygun şekilde yerine getirdiğinden emin olur, KDV iade süreçlerinin sağlıklı ve uygun şekilde yürütüldüğünden emin olur, Transfer fiyatlandırması konusunda deneyimlidir, gerektiğinde ilgili raporların hazırlanmasında aktif rol oynar, Aylık, üç aylık ve yıllık beyannamelerin hazırlanmasından sorumludur, Gerektiğinde Finans Departmanı’na istenen bilgileri eksiksiz olarak ve zamanında sağlar, Mali tabloların hazırlanmasından ve dönem kapanış işlemlerinin sağlıklı yapılmasından sorumludur (bilanço, mizan, gelir tablosu gibi), Daha etkin prosedür ve süreç yönetim uygulamaları geliştirmek amacı ile Muhasebe Departmanı’nı sürekli izler ve analiz eder, Muhasebe Departmanı’nın genel anlamda sağlıklı işleyişe sahip olması için tüm sorumluluğu alır.

  Aranan Nitelikler İdeal adayın sahip olması beklenen nitelikler aşağıdaki gibidir: Muhasebe, İşletme, İktisat ya da benzer alanlarda lisans derecesi, En az 8 yıl muhasebe ve en az 3 yıl yöneticilik tecrübesi (Uluslararası şirket tecrübesi tercih sebebidir), Türk muhasebe mevzuatı ve vergi yönetmeliği konusunda üst düzey bilgi birikimi, Daha önce bir üretim şirketinde çalışmış olmak, Maliyet muhasebesi konusunda üst düzey bilgi birikimi, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilmek, ERP sistemlerini (tercihen IFS) iyi derecede kullanabilmek, Baskı altında çalışabilmek ve üzerinde çalışılan işin teslim tarihine her koşulda sadık kalabilmek, Analitik düşünceye yatkınlık, Ekip yönetme ve iletişim konusunda ileri düzeyde başarı, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, İstanbul Anadolu Yakası ya da Kocaeli Gebze bölgelerinde ikamet ediyor olmak tercih sebebidir, İyi düzeyde İngilizce yazma ve konuşma becerisi, Iyi düzeyde UFRS bilgisi

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Müdür

 • Accounting Manager BMA Technology Kocaeli, İstanbul Anadolu 12 Nisan 2016

  İş Açıklaması The responsibilities of the position may be summarized as below: The Account Manager, who will directly report to Finance Director; Has excellent knowledge of Turkish tax legislation, statutory charge of corporate/local tax and audit requirements and let the department act accordingly, Makes sure that policies and procedures are implemented properly, Assures compliance to local tax and accounting regulations, Plays an active role in its own responsibility area during auditing processes and providing the necessary information, Supervises, trains, motivates and works closely to accounting staff to ensure that they carry out their responsibilities with required standards, Has high focus, ensures VAT refund reporting is prepared efficiently, accurately and timely to the tax authorities, Has experience about transfer pricing, Prepares monthly, quarterly and end-year tax statements, Takes the responsibility for closing of financial statements (preparation or controlling monthly temporary balance sheet, balance trial, income statement), Monitors and analyse department work to develop more efficient procedures and processes, Takes the responsibility of overall health Accounting Department

  Aranan Nitelikler The ideal candidate is expected to have the qualifications of: University degree in Accounting, Business Administration, Economics or similar areas, Minimum 8 years of experience in accounting and at least 3 years of experience in manager positions (preferably in a multinational company), Extensive knowledge of Turkish accounting principles and tax regulations, Having experience in a manufacturing company is a must, Extensive knowledge about Cost Accounting, Good command of MS Office applications, Good command of ERP systems, preferably IFS applications, Capable to work under pressure and to meet deadlines, Prone to analytical thinking, Strong team management and communication skills, Male candidates should be discharged from military service, Preferably living in Asian side of Istanbul or Gebze District of Kocaeli. Good command of written and spoken English, Good command of IFRS

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması Alış,Satış ve Gider Faturları ile Birlikte Banka Kayıtlarının Eksiksiz ve Zamanında İşlenmesi Cari Hesap Mutabakatlarının Yapılması Günlük ve Aylık Kasa Nakit Akışının ,Çek ve Ödemelerin Takibi ve Raporlanması Banka Hesaplarının Kontrolü ve Ödemeler Doğrultusunda Ayarlanması Toptan Satış Faturalarının Kesilmesi

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe ve Finans Alanında En Az 3 yıl Deneyimli; Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden(Muhasebe,İşletme,Finans vs.)Mezun, MS Office (excel) Programında Tecrübeli, Tercihen Luca ve Nebim Programlarını Bilen, Planlama Becerisi Yüksek İş Takibi konusunda Dikkatli ve Sonuç Odaklı Çalışan Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisi Güçlü Muhasebe/ Finans Personeli Aranıyor.

  Sektör: Bankacılık / Finans, Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Uzman

 • İş Açıklaması ALIŞ, SATIŞ VE GİDER FATURALARI İLE BANKA KAYITLARININ EKSİKSİZ VE ZAMANINDA İŞLENMESİ CARİ HESAP MUTABAKATLARININ YAPILMASI TOPTAN SATIŞ FATURALARININ KESİLMESİ

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe ve Finans Alanında En Az 3 yıl Deneyimli; Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden(Muhasebe,İşletme,Finans vs.)Mezun, MS Office (excel) Programında Tecrübeli, Tercihen Luca ve Nebim Programlarını Bilen, Planlama Becerisi Yüksek İş Takibi konusunda Dikkatli ve Sonuç Odaklı Çalışan Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisi Güçlü Muhasebe/ Finans Personeli Aranıyor.

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Kocaeli, Muhasebe İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?