Kocaeli, Muhasebe İş İlanları

Hepsini Temizle
Kocaeli
Muhasebe
 • İş Açıklaması Alış,Satış ve Gider Faturları ile Birlikte Banka Kayıtlarının Eksiksiz ve Zamanında İşlenmesi Cari Hesap Mutabakatlarının Yapılması Günlük ve Aylık Kasa Nakit Akışının ,Çek ve Ödemelerin Takibi ve Raporlanması Banka Hesaplarının Kontrolü ve Ödemeler Doğrultusunda Ayarlanması Toptan Satış Faturalarının Kesilmesi

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe ve Finans Alanında En Az 3 yıl Deneyimli; Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden(Muhasebe,İşletme,Finans vs.)Mezun, MS Office (excel) Programında Tecrübeli, Tercihen Luca ve Nebim Programlarını Bilen, Planlama Becerisi Yüksek İş Takibi konusunda Dikkatli ve Sonuç Odaklı Çalışan Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisi Güçlü Muhasebe/ Finans Personeli Aranıyor.

 • İş Açıklaması ALIŞ, SATIŞ VE GİDER FATURALARI İLE BANKA KAYITLARININ EKSİKSİZ VE ZAMANINDA İŞLENMESİ CARİ HESAP MUTABAKATLARININ YAPILMASI TOPTAN SATIŞ FATURALARININ KESİLMESİ

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe ve Finans Alanında En Az 3 yıl Deneyimli; Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden(Muhasebe,İşletme,Finans vs.)Mezun, MS Office (excel) Programında Tecrübeli, Tercihen Luca ve Nebim Programlarını Bilen, Planlama Becerisi Yüksek İş Takibi konusunda Dikkatli ve Sonuç Odaklı Çalışan Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisi Güçlü Muhasebe/ Finans Personeli Aranıyor.

 • İş Açıklaması İzmit şubemiz için günlük muhasebe işlerini yürütebilecek, telefonda tahsilat ve ödeme takibi yapabilecek alanında tecrübeli adaylar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise,Ön Lisans veya Lisans mezunu, Problem çözme/ Karşılama yetisine sahip , Telefonda iletişim becerisi yüksek , MS (Office, Word ve Outlook) programlarına hakim, Hafta sonu çalışabilecek, Düzgün diksiyona sahip, Muhasebe call center da çalışacak, Ödeme kontrollerini düzenli yapacak, Öğrencileri arayıp ödeme konusunda bilgilendirme yaparak, tahsilat yapılmasını sağlayacak, Ödeme takibi ile ilgili aramalara ait günlük raporlar hazırlayıp bunları takip edip,belirtilen tarihlerde ödeme yapmayanlara tekrar geri dönüşler yapacak, Alanında tecrübeli, 18 / 30 yaş arası, Maaş ,SGK, Yol, Yemek Hakları mevcut , Bay / Bayan adaylar aranmaktadır... Not : Erkekler için askerlik yapmış yada en az 2 yıl tecilli olunması tercihen aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Neta İnsan Kaynakları&Danışmanlık bünyesinde ; büyümekte olan dinamik organizasyonumuza değer katacak çalışma arkadaşları aramaktayız. Bu ilan Genel Başvuru niteliğinde olup, başvurularınız oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, İletişimi kuvvetli, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın. * Neta İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ; Türkiye İş Kurumu’nun 06.08.2014 tarih ve 687 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

 • Muhasebe Uzmanı ve Şefi
  2d .Yapı İnş. Taah.
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Şirketimizin genel muhasebe işlemlerinin yasal gereklilikleri ve kuruluş prosedürlerine uygun olarak gerçekleştirmesi Tekdüzen hesap planında yapıya uygun kayıtlar yaparak takip edilmesi Muhtasar, KDV, Damga vergisi, Geçici ve Kurumlar vergisi beyannamelerinin düzenlenmesi Muhasebe ile ilgili diğer konulara destek verilmesi Ay ve yıl kapanış işlemlerinde muhasebe ekibine destek verilmesi SGK işlemleri ve bordro tahakkuku işlemlerinin yapılması

  Aranan Nitelikler Genel muhasebe konusunda en az 3 yıl deneyimli Dikkatli ve pratik Tek düzen hesap planına hakim KDV iade işlemleri yapabilecek Logo programı bilen Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen Raporlama yapabilen Alanında yasal mevzuatı bilen İletişim becerisi yüksek, dinamik Tercihen İstanbul anadolu yakası ve kocaeli ikamet eden

 • İş Açıklaması Kocaeli-İzmit 41 Burda AVM'de açılacak olan mağazamız için kasiyer arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli Mağazacılık kasa programlarından en az birini kullanmış olan MS Office uygulamalarına hakim Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Kasiyer arayışımız bulunmaktadır.

 • Muhasebe Uzmanı
  Toyzz Shop
  Kocaeli 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Şekerpınar Merkez ofisimizde,muhasebe departmanında görev alacak takım arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun * İyi derecede office programlarını kullanabilen * Tercihen Oracle bilen * Genel muhasebede en az 5 yıl deneyimli; * Tek düzen hesap planı, mali tablolar, beyannameler, vergi hukuku genel muhasebe gibi tüm muhasebe süreçlerine hakim, * Dış Ticaret işlemlerinin muhasebeleştirilmesi(ithalat-ihracat) * Dönem sonu Gelir ve Gider tahakkuklarının yapılması * Sabit kıymetlerin dönem sonu amortisman hesaplamaların yapılması ve muhasebeleştirilmesi, * Ay sonu ve yıllık dönem sonu işlemlerine hakim * İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, sonuç odaklı çalışabilen, * Dinamik, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, * Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış. * Anadolu yakasında ikamet eden

 • Ön Muhasebe Elemanı
  Polikim Polimer ve Kimya…
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Çayırova - Gebze ‘de bulunan teknik plastik üretimi yapan firmamıza aşağıdaki özelliklerde, ''MUHASEBE ELEMANI'' sıfatı ile bir ekip arkadaşı kazandırmak istiyoruz.

  Aranan Nitelikler Ticaret Lisesi, Meslek Yüksek Okulu ya da üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Ön muhasebe ve bordrolama konularında en az 1 yıl deneyimli, Genel muhasebe konularına da en az temel düzeyde vakıf olan, Tek düzen hesap planına hakim, Tercihen Mikro programını kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Sorumluluk bilinci ve iş disiplini gelişmiş, çalışkan, Aktif ve uzun dönemli çalışma isteğinde olan, 20 - 30 yaş aralığında bayan, Sigara kullanmayan İstanbul Anadolu yakasında ya da Gebze civarında ikamet eden,

 • İş Açıklaması Reed is one of the world’s largest independent recruitment firms, providing specialist recruitment solutions for over 54 years. We currently have an international network of over 3.000 consultants across 350 offices throughout Europe, the Middle East and Asia Pacific, across the globe, Reed Specialist Recruitment now successfully runs more than 30 specialist service lines. We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level. Reed Turkey, ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialisms. Reed Turkey is looking for a 'Cost Accounting Manager' for it's multinational company. Manage functions for developing and maintaining company's Annual Operating Plan for manufacturing Support Manufacturing organization by taking strategic decisions through reliable overall MFG and/or business case related reporting and analysis based on numbers aligned with P&L and Balance Sheet Building and maintaining a financial forecasting model that will enable the team to prepare reasonable accurate projections of the company’s manufacturing cost Provide understanding of cost drivers Develop ideas for better understanding of individuals contribution to cost level Reviewing and consolidating detailed variance analysis reports on a monthly basis comparing actual financial results with the budget and current forecasts Reviewing and consolidating detailed variance analysis reports on a monthly basis comparing actual financial results with the budget and current forecasts Financial Plans (Budgets, Forecasts, Contingencies, Long Term Planning, and Simulations) Provide plan timeline and process with other departments Effective internal controls over financial reporting and support periodic SOX testing

  Aranan Nitelikler University degree in Business / Accounting / Finance / Industrial Engineering / Business Engineering Fluency in English 5 years managing / assisting finance team and budgeting / forecasting and reporting process 7 years experience with budgeting, planning and analysis at a large size corporation. Knowledge and experience in cost accounting Excellent analytical skills Knowledge in Accounting principals for Local and US GAAP, IFRS High level of computer literacy Demonstrated leadership Excellent coaching / team building skills

 • İş Açıklaması Fatura giriş ve çıkış işlemlerinin yapılması, Cari hesap mutabakatlarının yapılması, Kasa ve banka ile ilgili muhasebe işlemlerinin yapılması, Muhasebeye evrak girişi ile ilişkili diğer tüm işlemlerin yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Muhasebe alanında en az 4 yıl deneyimli, İngilizce bilen, Vergi mevzuatına hakim, İleri derecede Microsoft Office ve Logo Tiger muhasebe programı bilgisine sahip, Anadolu yakasında ikamet eden(Tercihen Gebze bölgesinde), Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adaylar aranmaktadır.

 • Muhasebe Uzmanı
  Evrensel Hazır Gıda A.Ş.
  Türkiye Geneli 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Şirketimizin Bostancı'daki Genel Müdürlüğünde Mali ve İşler Muhasebe Departmanında görevlendirilmek üzere Muhasebe Uzmanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Üniversite veya Yüksek okul Mezunu, * Tercihen gıda sektöründe en az 3 yıl tecrübeli, * Tekdüzen hesap planına vakıf, banka ve finans konularında tecrübeli, * Sorumluluk alarak şirketimizde uzun vadeli çalışmayı hedefleyen, * Mesleki bilgisayar programları ( tercihen Çözbim ) ile Microsoft Office ( Excell, Word) programlarını iyi derecede kullanabilen, * Askerliğini tamamlamış, * İstanbul Anadolu Yakasına ikamet eden. Muhasebe Uzmanı aranmaktadır.

 • İş Açıklaması ELİT MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ FİRMAMIZIN GEBZE'DE BULUNAN ŞUBESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE;

  Aranan Nitelikler -Lise veya MYO mezunu -20-29 Yaş Aralığında -Tercihen Min.2 Yıl Finans ve Muhasebe Tecrübesi olan -Müşteri Görüşmelerini Yapabilecek, -Dinamik, Yoğun İş Temposu ile Çalışabilecek, -Dış Görünümüne Önem veren, -MS Office ( EXCEL) Programlarını Etkin kullanabilen, -Paket Program Bilgisi ( Tercihen NETSİS) olan * GEBZE'DE İKAMET EDEN YA DA EDEBİLECEK OLAN TAKIM ARKADAŞI ARIYORUZ. Osman Yılmaz Mahallesi İstanbul Caddesi No:66/B Gebze / KOCAELİ

 • Bütçe ve Maliyet Muhasebesi Elemanı
  Akplas Plastik Kalıp
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Raporlama süreçlerinin geliştirilmesine destek olmak ve talep edilen yönetim raporlarını hazırlamak, Şirket bütçesinin hazırlanması ve güncellenmesi için gerekli çalışmaları yapmak Ürün reçeteleri takibi ve dağıtım anahtarı tespiti yapmak. Stok sarfiyat hareketlerinin takibini yapmak yeni ürün maliyet çalışmalarına destek vermek Dönemsel raporların hazırlanması ve analiz edilmesi Masraf merkezleri bazında rapolamalar yapmak Ürün bazında birim maliyet çalışmaları ve üretim tesisi bazında kar/zarar analizi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun MS Office programlarına hâkim (iyi dercede excel tercih sebebidir.) Raporlama ve Analiz Becerisi yüksek Analitik düşenebilen, detaylara dikkat eden Kişisel gelişime açık sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın, seyehat engeli olmayan Tercihen Muhsasebe Paket Pro:gram Kullanımında Deneyimli Tek Düzen Hesap Planına Vakıf Tercihen 1 Yıl deneyimli Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Maltepe, Kartal, Pendik Tuzla, Çayırova, Beylikbağı, Gebze ve Darıca civarında ikamet eden veya edebilecek

 • İş Açıklaması Delici ve Kesici Takımlar sektöründe dünyanın öncü firmalarından RUKO GmbH’ın Türkiye ve Ortadoğu Genel Merkezi olan "RUKO TÜRKİYE”nin Muhasebe/Finans departmanında istihdam edilmek üzere arkadaşlar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler {C}· Genel muhasebe konusunda deneyimli , {C}· Muhasebe konusunda hedefi olan , {C}· Yıl Sonu İşlemlerini ve Bilanço kapamalarını bilen , {C}· Microsoft Office programlarını iyi kullanabilen, {C}· Grafik programları kullanabilen, {Corel, photoshop, indesign gibi programlarla tasarım ve düzenleme yeteneğine sahip} {C}· Şirket muhasebe kayıtlarının ilgili kanun hükümlerine uygun olarak tutulmasını sağlayabilecek yetkinliğe sahip, {C}· Mikro programını entegre olarak aktif kullanabilen, {C}· Tüm muhasebe hareketlerini, Mikro muhasebe programına entegre olarak girebilen, {C}· Aylık BA - BS bildirimlerini hazırlayabilecek, {C}· KDV , KDV - 2 ve Muhtasar beyanname verilerini takip edebilecek, {C}· Muhasebe alanında en az 3 yıl deneyim sahibi olan, {C}· Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, {C}· Faturaların düzenlenmesi, muhasebe hesaplarının tutulması, hesap mutabakatlarının yapılması, gerektiğinde ofis işlerinin yapılması, evrakların takibi ve arşivlenmesi, gelir ve gider hesaplarının, ödeme ve tahsilat takibi işlerinin yürütülmesinde aktif rol alabilecek

 • İş Açıklaması Keeping accurate financial records Posting invoices and supporting documentation from suppliers Reconciliation with suppliers Expense reports check and postings Maintenance of Fixed Assets Register Bank reconciliation VAT and other taxes calculation

  Aranan Nitelikler Be under 35 years old, have a dynamic personality and good communication skills Hold a University Degree in Accounting/Finance Have at least three years of experience in Finance/Accounting within an industrial environment or in an international auditing firm Be familiar with PC environment and Windows applications, with an advanced knowledge of Excel. SAP knowledge will be considered as an asset Have excellent command of English language

 • Muhasebe Stajyeri
  Medical Park Hastaneler Grubu
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Medicalpark Hastaneler Grubu Gebze Hastanemizde görevlendirilmek Üzere; Üniversitelerin tercihen Muhasebe ve ilgili bölümlerinde eğitim gören, İletişim ve organizasyon becerileri kuvvetli, Takım çalışmasına uyum sağlayabilen, Muhasebe alanında kariyer hedefleyen, Haftanın en az 5 günü staja devam edebilecek, "Muhasebe Stajyeri" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Medicalpark Hastaneler Grubu Gebze Hastanemizde görevlendirilmek Üzere; Üniversitelerin tercihen Muhasebe ve ilgili bölümlerinde eğitim gören, İletişim ve organizasyon becerileri kuvvetli, Takım çalışmasına uyum sağlayabilen, Muhasebe alanında kariyer hedefleyen, Haftanın en az 5 günü staja devam edebilecek, "Muhasebe Stajyeri" aramaktayız.

 • İş Açıklaması Medical Park Hastaneler Grubu bünyesinde yeni açılacak olan Kocaeli Hastanemizde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl deneyimine sahip, SGK ile ilgili mevzuatlara hakim, Yatarak tedavi ve faturalandırma süreçlerinde deneyimli, Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek işine adapte eden, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip, Analitik ve muhakeme yeteneğine sahip, Ekibinin gelişim ve motivasyonunu sağlayabilen "Kurumsal Faturalama Uzmanı” aramaktayız.

 • Muhasebe Müdürü / Sorumlusu
  Doğapark
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu, Tercihen Metal İmalat, plastik imalat sektöründe tecrübesi bulunan, SMMM belgesi bulunan, MS Office ve Muhasebe paket programlarını (Tercihen Netsis ) kullanabilen Kişisel motivasyonu ve disiplini yüksek, Kişilerarası ilişkilerde ve iletişimde başarılı, süreç ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, Kurumsal firma deneyimi olan, takım çalışmasını özümsemiş ve kollektif iş anlayışını benimsemiş, Ticari ve Maliyet Muhasebesine hakim, İstanbul-Anodolu Yakası veya Gebze,Çayorova,Darıca / Kocaeli bölgelerinde ikamet eden, İdare ve koordinasyon becerisi yüksek olan ekip yönetme tecrübesine haiz 'Muhasebe Müdürü' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Dönemsel mali tablo ve raporların hazırlanması ve yorumlanması, Şirket hesap ve prensiplerini, prosedürlerini, günlük mali işlemleri uygulamak, kontrol etmek ve sorumluları uyarmak, Muhasebe kayıtlarını, neticelerin doğruluğunu mali mevzuat çerçevesinde yürütülmesini sağlamak ve kontrol etmek, Haftalık ve aylık olarak Genel Müdüre raporlamada bulunmak. Mevzuatlardaki değişimleri takip etmek, Vergi ve diğer yasal yükümlülüklerin yerine getirilmesi, Finansal planlama, bütçe ve nakit yönetiminin yapılması, Yönetim muhasebesine uygun raporlama yapılması, vergi planlaması yaparak yönetimi uyarmak, Ay kapanış takvimine uygun çalışabilecek, Grup firmalarımıza uygun olarak konsolide hesap planına uygun kayıtların yapılmasını sağlamak. İç denetim süreçlerinin takip edilmesi ve uygulanmasını sağlamak. Şirketin mali yapısıyla ilgili olarak Vergi Dairesi, Hesap Uzmanı, Yeminli Mali Müşavir incelemeleri gibi üçüncü şahıslar nezdinde her türlü istihbarata cevap vermek, istenilecek bilgileri zamanında hazırlamak, Resmi defterlerin kayıt , periyodik kapanış ve tasdik işlerini gerçekleştirmek / gerçekleştirilmesini sağlayacak,

 • Accountant
  Adecco Gebze
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması • Prepare outgoing delivery note and control incoming delivery document. • Verify plan Payment • Reconciliation on a daily basis • Help the accountant in daily activities • Solve queries with Customer / Suppliers • Mantein Sentex HR program for presences • Keep Petty Cash book and cash save updated • Checking File on the Computer. • Prepare Cargo • Book Hotel Rooms and flights and so on.

  Aranan Nitelikler The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around theworld, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanentplacement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. We are looking for an 'Accountant' for our multinational client with the qualifications below; Having university degree, Basic ability to work on LOGO accountancy system, Precision and accuracy in accountancy activities, Fluent in English, Strong communication and interaction skills (also in order to interact with the supplier and client) Eager to learn and develop.

 • Muhasebe Uzmanı
  Link Yapı ve Tesisat Malzemeleri…
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 15 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Gebze Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere "Muhasebe Uzmanı "arıyoruz. Beyannamelerin hazırlanması İthalat – ihracat işlemlerinin veri giriş ve raporlanması Maliyet Muhasebesi işlemleri ve raporlaması Dönem sonu işlemleri KDV iade işlemlerinin yürütülmesi ve takibi Bütçe çalışmaları Fatura girişi ve evrak kontrolü

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme / İktisat /maliye bölümlerinden veya Meslek Yüksek okulu mezunu Muhasebe alanında asgari 5 yıl deneyim sahibi Tercihen imalatçı firma deneyimi olan Dış ticaret (İthalat-ihracat) işlemlerinin muhasebeleştirilmesinde vakıf KDV, Muhtasar ve Kurumlar Beyannamesi gibi beyannameleri hazırlayabilecek KDV iade işlemleri ile ilgili bilen ve uygulamış olan Raporlama yapabilecek Maliyet muhasebesini bilen ve çalıştığı firmalarda uygulamış olan Dönem sonu işlemlerine hakim Sorumluluk alabilecek Askerlik engeli olmayan · Ekip çalışmasına yatkın ,dinamik ve takım ruhuna sahip Anadolu yakasında ikamet eden 25 – 35 yaş aralığında

 • İş Açıklaması Şirketimizin; Kocaeli Dilovası İmes'de bulunan fabrika/yönetim binası için Ön muhasebe bilen sekreter aranıyor.

  Aranan Nitelikler ön muhasebe alanında 2 yıl deneyimli İş takip ve koordinasyon yeteneğine sahip MS Office programlarına hakim Giyimine özen gösteren,insan ilişkileri kuvvetli MS Office programlarını bilen Gelen / Giden evrak ve faks trafiğini düzenleyebilecek Evrak dosyalama ve tanzimi ile sorumlu,

 • İş Açıklaması YKS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş,nin Konut projesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özellikleri sahip Muhasebe Sorumlusu aramaktayız,

  Aranan Nitelikler Yüksek okul mezunu Muhasebe alanında 3 yıl deneyime sahip, Tercihen raporlama yapmış, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünümüne özen gösteren, Başiskele bölgesine ulaşım sorunu olmayan

 • İş Açıklaması Gebze'deki mağazamızda görevlendirmek üzere; Kasa işlemlerinin yürütülmesinden sorumlu olacak, Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen, "Kasa Sorumlusu'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli Mağazacılık kasa programlarından en az birini kullanmış olan MS Office uygulamalarına hakim Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek

 • İş Açıklaması Ankara veya Çayırova/ Kocaeli illerinde tam zamanlı ön muhasebede çalışacak ekip arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Ticaret Meslek Lisesi mezunu, Ön muhasebe, cari, banka evrak ve kayıt işlerine hakim,beyannameler dışında diğer muhasebe işlemlerinde tercihen 1-2 yıl çalışmış, Ms Office uygulamalarını iyi düzeyde kullanabilen, Ön Muhasebe (fatura-irsaliye, mutabakat vs) kayıt ve işlemleri, Cari hesap kayıt ve takibi,mutabakatları veraporlamalarını yapabilecek , Sorumluluk sahibi, dikkatli, takipçi detaylara önem veren, Tercihen Muhasebe Paket programlarını kullanmış,

 • Account Receıvable Specıalıst
  Krm Özel İstihdam Hizmetleri…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli 1 Nisan 2014

  İş Açıklaması Take responsibilities of accounts receivable and collections to ensure timely payment of invoices Make calls for collection and send out reminders Perform corrective actions in case of any unpaid receivables Perform proactive actions with customers in order to avoid and reduce overdue Balance Sheet reconciliation for receivable accounts Reconcile customer statements and transactions (internal & external) Bad debt calculation Work close with sales and controlling Prepare reports and analysis

  Aranan Nitelikler WE ARE LOOKING FOR AN ACCOUNT RECEIVABLE SPECIALIST FOR OUR CLIENT WICH IS THE WORLD LEADER IN THE PRODUCTION OF AUTOMOTIVE SAFETY SYSTEMS Bachelor’s degree in Finance, Business Administration or Economics Minimum 3 years of experience in Accounting and Finance in multinational company Fluent in written and spoken English Good knowledge of MS Office applications SAP accounting software knowledge is preferred Turkish Tax knowledge (income tax, VAT, monthly/quarterly declarations) US GAAP knowledge is preferred Keen for new experience, responsibility and accountability No military service obligation for male candidates

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Kocaeli, Muhasebe İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?