Kocaeli, Muhasebe İş İlanları

Hepsini Temizle
Kocaeli
Muhasebe
 • Belgin Madeni YağlarKocaeli, İstanbul Anadolu 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıTekdüzen hesap planına vakıf, bütçeleme tecrübesi olan, ötv bilgisi olan tercih sebebidir, BA/BS mutabakatı yapmak, muhtasar beyannname, katma değer beyannamesi, ötv beyannamesi düzenlemek, Havale çek ve nakit tahsilatların kaydı, Müşteri temsilcilerinin şirket harcamalarının kontrolü ve onaya sunulması, Fatura ve irsaliyelerin düzenli olarak kontrol edilerek dosyalanması, Satınalma ve masraf faturalarının kayda girmesi, İhracat faturalarının düzenlenmesi, İthalat maliyetlerinin hesaplanması, KDV iade işlemleri.

  Aranan NiteliklerTercihen en az 3 yıl muhasebe deneyimi olan Üniversite mezunu Logo Gold kullanımını iyi derece bilen MS Office uygulamalarına hakim Müşteri ile telefonda iyi iletişim kurabilen Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Sigara kullanmayan B sınıfı ehliyet sahibi (aktif araç kullanabilen) Gebze veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Memur

 • Firma Adı GizliKocaeli 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıGebze Şekerpınar'da bulunan firmamız için, Muhasebe Uzmanı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMS Ofis programlarına hakim, LOGO TİGER Muhasebe programını iyi derecede kullanabilen, Kocaeli Şekerpınar'a yakın ikamet eden, 35 yaşını aşmamış ve en az 5 yıl tecrübesi olan, Enerjik, öğrenmeye açık, insan ilişkileri ve iletişim yönü güçlü Bayan takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıGünlük Muhasebe Kayıtlarının tek düzen hesap planına uygun olarak sisteme girilmesi, Alış-Satış faturalarının düzenlenmesi, muhasebe kayıtlarının, kontrollerinin yapılması Satış / Maliyet raporlarının hazırlanması, Gider faturalarının muhasebeleştirilmesi, Borç / Alacak yaşlandırma raporlarının yapılması, Müşteri ve tedarikçiler ile gerçekleştirilen Cari Hesap mutabakatlarının kontrolü ve takibinin yapılması, Yasal beyannamelerin ve beyanname kontrol raporlarının hazırlanması, Çalışan özlük ve sicil uygulamaları, ücretlendirme, bordrolama, tahakkuk, vergilendirme işlemlerinin yapılması, Resmi kurumlarla ilgili tüm yazışmaların yapılması, E-Fatura / E- Defter süreçlerine hakim Muhasebe Uzmanı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi veya Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümlerinden mezun, Minimum 4 -5 yıllık tecrübe sahibi, Tercihen SMMM belgesine sahip, İş Hukuku, SGK Kanunu, Vergi Kanunu ve Türk Ticaret Kanunu’nu mevzuatına hakim Dış ticaret (İhracat ve gümrükleme ) işlemlerinde bilgi sahibi, Tercihen ERP bilgisi olan, MS Office programlarını aktif kullanabilen, raporlama yapabilecek, İş takip yeteneği güçlü, titiz ve detaylara önem veren, Gelişime açık, takım çalışmasına yatkın ve uyumlu, Kocaeli-Gebze veya İstanbul-Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: Metal Sanayi, İthalat/İhracat, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Yönetmen, Uzman, Yetkili, Uzman Yard, Yetkili Yardımcısı

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu, Kocaeli 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıGayrimenkul yatırımlarının fatura girişlerinin yapılması, Banka işlemlerinin yapılması ve takip edilmesi, Ödeme işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Depo (çek-senet) işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Gayrimenkule ait aylık beyannamelerin hazırlanması, Yöneticinin vermiş olduğu işlerin titizlikle yapılması, Aylık gelir tablosu ve bilançonun hazırlanması.

  Aranan NiteliklerSektörde lider firmamızın Gayrimenkul Yatırımları tarafında görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun "İnşaat Muhasebe Sorumlusu" pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnşaat muhasebesi alanında en az 3 yıl tecrübeli, Genel muhasebe uygulamaları ( Şirket açılışları, bankacılık işlemleri, KDV, Beyanname hazırlama vs.) konusunda bilgi ve deneyim sahibi, MS Office programlarına hakim, tercihen Axapta bilgisi olan, Disiplinli, iş takibi konusunda titiz, takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı ve problem çözme kabiliyietine sahip, Askerlik ile ilişiği bulunmayan, Erkek adaylar tercih edilecektir.

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Sorumlu

 • Özel Afrodit PolikliniğiKocaeli, İstanbul Anadolu 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıİŞ TANIMI 1.MÜŞTERİ KARŞILAMAK.MÜŞTERİ İLE İYİ İLETİŞİM KURMAK. MÜŞTERİYİ DOĞRU KARŞILAMAK, MÜŞTERİNİN DOĞRU ANLAMAK VE İYİ GÖNDERİLMESİNİ SAĞLAMAK. 2.MÜŞTERİNİN KAYIT BİLGİLERİNİ GÜNCEL TUTMAK.MÜŞTERİNİN NEREDEN BİZE GELDİĞİNİ, NE UYGULAMAYA GELDİĞİNİ, ÖDEMELERİ MÜŞTERİ TAKİP PROGRAMINDA TAKİP ETMEK. 3.EXCEL RAPORLARI TUTMAK. EXCEL RAPORLAMALARINI DÜZENLİ OLARAK HAZIRLAMAK VE GÜNCEL TUTMAK. 4.TAKSİTLENDİRMELER. SATIŞ TAKSİTLENDİRMELERİ KONTROL ETMEK. 5.DOSYALARIN DÜZENLİ İŞLENMESİNİ SAĞLAMAK. ESTETİSYENLERİN DOSYALARI İŞLEMELERİNİ KONTROL ETMEK. 6.TAHSİLATLARIN TAKİP ETMEK.BORÇLU / SENET ÖDEMELERİNİ TAKİP ETMEK, TAHSİLAT ALMAK. 7.YAPACAĞI İŞLERE ODAKLI OLMAK. YAPACAĞI İŞLERİ DOĞRU ANLAMAK, DOĞRU VE TAM YAPMAK. 8.KENDİSİNDEN İSTENEN MUHASEBE EVRAKLARINI TAKİP ETMEK. 9.İŞYERİNDE TELEFON TRAFİĞİNİ KONTROL ETMEK. 10.TELEFONDA YENİ MÜŞTERİ GÖRÜŞMELERİNİ SİSTEME KAYDETMEK VE MÜŞTERİ/MÜŞTERİ ADAYLARININ HİZMET FORMLARININ KONSÜLTASYON ÖNCESİNDE FORMLARINI DÜZGÜN BİR ŞEKİLDE TAM OLARAK DOLDURMAK. 11.SAĞLIK BAKANLIĞI VERİLERİNİ İŞLEMEK. TSİM VERİLERİNİ İŞLEMEK. 12.ŞAHSİ TELEFONLA İLGİLENMEMEK.SİGARA İÇİYORSA GÜNDE İKİ KEZDEN FAZLA SİGARA MOLASI VERMEMEK. İŞYERİNDE MÜŞTERİLER OLDUĞUNDA SİGARA MOLASINA ÇIKMAMAK. 13.UZMANLARIN İŞLEME GİRİŞ ÇIKIŞ SÜREÇLERİNİ TAKİP ETMEK VE İŞ DAĞILIMINI KONTROL ETMEK.

  Aranan NiteliklerARANAN ÖZELLİKLER 1.ÖN MUHASEBE BİLGİSİNE SAHİP 2.İYİ DİKSİYONU OLAN 3.GÖRÜNÜMÜNE DİKKAT EDEN 4.ANALİTİK DÜŞÜNEBİLEN 5.GÜLERYÜZLÜ 6.PROBLEMLERDE ÇÖZÜM ODAKLI 7.PRATİK,DÜRÜST, GÜVENİLİR, UYUMLU OLAN 8.ÇOK İYİ DERECEDE EXCEL/WORD BİLGİSİNE SAHİP 9.SORUMLULUK SAHİBİ 10.POZİTİF OLUMLU VE OBJEKTİF DÜŞÜNEN 11. GEBZE, DARICA, ÇAYIROVA, DİLOVASI, HEREKE, ŞEKERPINAR VE YAKIN ÇEVRESİNDEN BAŞVURULAR DEĞERLENDİRİLECEKTİR.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Sekreter

 • İş AçıklamasıBüyüyen şirketlerimizin Muhasebe Biriminde görevlendirilmek üzere Muhasebe Sorumlusu arıyoruz. Her türlü muhasebeleştirilmesi gereken (fatura, irsaliye, makbuz, çek, dekont, poliçe, senet, gibi) evrakların sisteme girilmesi, muhasebeleştirilmesi, kontrol edilmesi, maliyetlerin çalıştırılması ve maliyet oluşturma işlemlerinin yapılması Ay sonu mizanların kontrol edilmesi, Ay sonu kapanış işlemlerinin kontrol edilmesi, Bilânço ve gelir tablolarını hazırlanması ve Mali ve İdari işler Müdürüne sunulması Faaliyet raporlarının hazırlanması, Yıllık Envanter tablosunun hazırlanması Gider raporlarının hazırlanması ve Genel Müdüre sunulması E defter ‘lerin zamanında sisteme yüklenmesi Tedarikçi ve müşteri cari hesaplarının takibi ve bunların sürekli güncel tutulması, Sorumlu olduğu hesaplara ilişkin tüm iş ve işlemler ile muhasebe biriminin ay ve yıl sonu hesap ve cetvellerinin süresinde hazırlanması Geçici vergi kontrollerinin yapılarak beyannamelerinin oluşturulması Kurumlar vergisi için Transfer Fiyatlandırma çalışmalarının ve tablolarının tamamlanması, kullanılan ,ödenen kredi tablolarının tamamlanması Kurumlar vergisi kontrolü ve beyannamesinin hazırlanması Bordro entegrasyon ve kesinti kayıtlarının düzenlenmesi, Sigorta bildirgelerinin kontrolünün yapılması Bağımsız denetim için istenen dosyaların çalışmalarının yapılması Şirket birleşmesi, ortaklık yapısı değişiklikleri gibi işlemlerin takibi ve yapılması Ay sonlarında sayım, sistem stoklarının karşılaştırılması Sabit kıymet ve amortisman tablolarının hazırlanması Yatırım, teşvik, vergi, sigorta konularında mali mevzuatı ve yasal gelişmelerin takip edilmesi Kasa takibi ve raporlamalarının yapılması

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye veya ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen SMMM belgesi sahibi veya stajeri olan İthalat ve ihracat muhasebesi işlemlerine vakıf, Tercihen Üretim yapan AŞ.lerde Genel Muhasebe ve Maliyet Muhasebesi konusunda deneyimli, Min 5 yıl deneyimi olan, Muhasebe MİKRO yazılım programına hakim, MS Office uygulamaları kullanabilen, Yönetime zamanında uyarı ve raporlama yapabilecek, Takipçi, detaylara önem veren, dikkatli, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen Gebze, Çayırova, Darıca, Tuzla, Pendik civarında ikamet eden

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu

 • Firma Adı GizliKocaeli, İstanbul Anadolu 18 Şubat 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizde muhasebe , insan Kaynakları ve finans bölümünde çalıştırılmak üzere muhasebe sorumlusu personel veya personeller alınacaktır.

  Aranan NiteliklerGebze ve civarında İkamet Eden (Edebilecek), Bay veya Bayan Orka , Eta, Logo , Mikro, Vega programları kullanabilen ve iş tecrübesi olan ( Orka bilgisi tercih sebebidir ) Bay Adaylar İçin Askerliğini Tamamlamış, Tercihen Eğitim ve Belgelendirme kuruluşunda çalışmış Yetiştirilmek üzere personeller de şirketimizde istihdam edilecektir.

  Sektör: Danışmanlık, Eğitim, Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • Firma Adı GizliSakarya, Kocaeli, Bolu, Düzce 9 Şubat 2017

  İş AçıklamasıTurizm işletmelerimizde değerlendirilmek üzere, İşin Tanımı Otel muhasebesinde en az 5 yıl deneyimli, Muhasebedeki tüm birimlerin işlemlerinin bitirilmesinin sağlanması ve organize olması (Krediler Bölümü, Gelirler Bölümü, Genel Muhasebe, Cost), Günlük ve aylık raporları hazırlayabilecek, Yasal konulara hakim, Beyannameler, bilanço ve gelir tablosunun hazırlanması konularında bilgili, Aylık finansal tabloların yapılıp üst yönetime raporlanmasını sağlayacak Çok iyi excel bilgisine sahip,

  Aranan NiteliklerÜniversitenin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen İngilizce bilen İletişim becerileri yüksek Sosyal ve insan ilişkileri kuvvetli Planlama ve organizasyon becerileri yüksek Analitik düşünme yetkinliğine sahip Ekip çalışması ve esnek çalışmaya yatkın MS Office uygulamaları ve otelcilik programlarını kullanabilen

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması*Beyaz yaka/mavi yaka çalışanların tüm bordro/tahakkuk işlemlerinin gerçekleştirilmesi, * Mevzuat/prosedür değişimlerine göre sorumluluğundaki süreçlerin güncellenmesine ve çalışanların yöneticilerinin ve diğer şirketleri bilgilendirilmesine destek verir *İşe alma, seçme ve yerleştirme sürecini başlatmak, *Kurumun işe alma/seçme yerleştirme, performans değerlendirme, ücretlendirme, öğrenim ve gelişim ve kariyer planlama faaliyetlerinin kurum bünyesine yerleştirilmesini ve geliştirilmesine yardımcı olmak , * Personel işe giriş, işten çıkış işlemlerinin gerçekleştirilerek, tüm yasal prosedür ve evrak sürecinin takip edilmesi * Çalışan izinlerinin yasal mevzuatlar ve şirket prosedürleri doğrultusunda takibinin yapılması, * Esnek Yan Haklar kapsamında bordro süreçlerinin uygun yürütülmesini sağlamak, *Ön muhasebe işlemlerini yürütebilecek, * Tüm personel özlük işlerinin yürütülmesi ve özlük işlemleri kapsamındaki yasal bildirimlerin yapılıp takip edilmesi ve daima güncel olmasının sağlanması, *Performans (savunma, uyarı, fesih)süreçlerini takip ederek gerekli aksiyonları almak, * Yıllık izin çizelgelerini hazırlamak ve personel ile izin mutabakatının yapılmasını sağlamak, * Aylık bildirgelerin ve ilgili tüm yasal yazışmaların zamanında ve eksiksiz yapılması

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme Mühendisliği ,İşletme,İktisat,İnsan Kaynakları lisans bölümlerinden mezun veya İnsan Kaynakları Yönetimi ile ilgili Lisans üstü eğitim almış veya sertifika programlarına katılmış, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli, iletişimi güçlü olan, İşin zamanında yapılması için takip edecek, Detaylara özen gösteren, sorumluluk bilinci olan, Raporlama becerisine sahip

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıKocaeli/Gebze'de faaliyet gösteren Şirketler Grubumuzun Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere 'Muhasebe Müdürü' alınacaktır. - 5 yıl ve üzeri deneyimli - Tercihen SMMM belgesi olan - Maliyet Muhasebesinde uzman - Tercihen Bay Adaylar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Müdür

 • İş AçıklamasıMart ayında açılacak olan 41 BURDA Avm içerisinde yer alacak Boyner mağazamız için, aşağıda belirtilen niteliklere sahip adayların başvurularını bekliyoruz. En az lise mezunu, Başvurduğu pozisyonda minimum 1 yıl deneyimli, MS Office ve tercihen IBM kasa programlarını etkin kullanabilen, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 sene tecilli.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Kasiyer

 • İş AçıklamasıKonak Hastaneler Grubu bünyesinde İzmit Konak Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Tercihen lisans ya da önlisans mezunu, Muhasebe konusunda en az 3 yıl deneyimli, Genel muhasebe ve tek düzen hesap muhasebe sistemine hakim, Cari hesap mutabakatına vakıf, Genel muhasebe işlemlerini yasal gerekliliklerine uygun olarak gerçekleştirebilecek, Mizan, gelir tablosu ve bilanço okumayı bilen,  Vergi beyannamelerini, ücret bordroları ve SGK bildirgelerine hakim, Mevzuattaki değişiklikleri düzenli olarak takip eden, Mikro muhasebe programını bilen, Ekibe uyum sağlayabilecek, öğrenmeye istekli, Muhasebe alanında kariyer hedefleyen, Ms Office programlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, İzmit/Kocaeli bölgesinde ikamet eden veya edebilecek, Bay/Bayan,

  Aranan Nitelikler'Muhasebe Görevlisi' aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Görevli

İş Habercisi - Kocaeli, Muhasebe İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?