Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Kontrol İş İlanları

Hepsini Temizle
Kontrol
 • İş Açıklamasıİzmir, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde (KOSBİ) Betonarme Prefabrik elemanları üretim sektöründe hizmet veren, Mavitaş Prefabrike Beton İnş. San. Tic.A.Ş firmamızda kalite kontrol elemanı olarak çalışacak öğrenmeye hevesli, yapı-inşaat, konularından anlayan ekip arkadaşları aramaktayız

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Üniversiteler veya meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Prefabrik yapı elemanlarından anlayan, Proje okuyabilen ve tecrübesi olan Ms Office programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde uyumlu, İş disiplini ve sorumluluk duygusu yüksek, Ekibimizin bir parçası olmayı düşünüp kariyer planlayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (tercihen) 35 yaşını aşmamış Baylar Yemek ve Yol Servisimiz vardır. (İzmir çevresinden, Bornova bayraklı, Karşıyaka, Kemalpaşa,Turgutlu servisimiz vardır. )

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıAVRUPA ÜLKELERİNE ÖRME TEKSTİL İHRACATI YAPAN FİRMAMIZA, Tekstil Meslek Lisesi Mezunu, Boyalı Örme Kumaş Bilgisi Olan, Kumaş Kalite Kontrolü Yapabilecek, En az 2 yıl Tecrübeli, Ekip Çalışmasına uyumlu, Kumaş Kalite Kontrol elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıINSPECCO BELGELENDİRME ve GÖZETİM HİZMETLERİ A.Ş. Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından akredite edilmiş belgelendirme ve gözetim alanında hizmet veren bir kurum olup, Şirketimiz için "MAKİNE MÜHENDİSİ - PERİYODİK MUAYENE PERSONELİ" olarak Bursa'da görev yapacak, aşağıda belirtilen özellikleri taşıyan takım arkadaşı arıyoruz. Sahada periyodik kontrol işlemlerini standartlara uygun olarak gerçekleştirecek, Kontrol ettiği ekipmanların sorumluluklarını alacak, Kontroller sırasındaki değerlendirmelerini, kontrol yöneticisine gecikmeden raporlayacak, Sahadayken kontrol listelerini güncel olarak tutacak, Müşteri beklentilerini analiz edip yöneticisine iletecek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Kaldırma ve İletme Makineleri, Basınçlı Kaplar, Kazanlar, Asansör Kontrolleri ve benzeri periyodik kontrol konularında çalışmış olan, Teknik el beceresine sahip, hızlı hareket edebilen, Sorumluluk alabilen, analitik düşünebilen, İletişimi güçlü, çözüm odaklı, MC Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Bursa'da ikamet eden-edebilecek olan.

  Sektör: Makine, Endüstri, Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Uzman, Mühendis

 • Kalite Başdenetçisi (Iso 9001,Iso 14001 V.B.)

  TETKO TEST TEKNİK KONTROLİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 15 Ekim 2017

  İş AçıklamasıSektörde 2 yıl deneyimli MS Office Programları Kullanabilen ISO 9001, ISO 14001, HACCP, ISO 18001 konularında bilgi sahibi Tercihen Endüstri, Makine, Çevre, Gıda ve Kimya Mühendisi Sürücü Belgesi olan ve seyahat engeli bulunmayan Tercihen İngilizce bilen Satış becerisine sahip Ekip çalısmasına yatkın Problem çözücü ve sonuç odaklı Etkin İletişim becerisi ve temsil yeteneğine sahip Analitik düşünce yapısına sahip Disiplinli, sistemli ve raporlu çalışmayı benimseyen Neşeli, İyimser, Girişken, Kendine güvenen

  Aranan NiteliklerKalite Yönetim Sistemleri konusunda danışmanlık yapan, belgelendirme müracaatına bulunmuş firmaların; ön denetim ya da denetimlerini yapmak. ACAR İş Güvenliği ve İş Sağlığı (OSGB) (www.acarosgb.com, www.acarosgb.com.tr) TETKO TEST TEKNİK KONTROL A.Ş (www.tetko.com.tr) TETKO AKADEMİ (www.tetkoakademi.com)

  Sektör: Danışmanlık, Diğer, Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Uzman, Mühendis

 • Kalite Yönetim Sorumlusu

  Yılmaz Makinaİstanbul Avrupa 13 Ekim 2017

  İş Açıklaması·Kalite Politikasının tüm personel tarafından benimsenmesi ile ilgili çalışmalarda bulunmak, politika gerekliliklerine uyulmasını sağlamak. ·Yönetimin Gözden Geçirmesi Toplantıları' nın organizasyonunu yapmak, toplantıların gündeme ve amacına uygun gerçekleşmesini sağlamak, tutanaklarını hazırlamak ve ilgili birimlere dağıtmak. ·Süreç ve sistem geliştirme faaliyetlerini yürütmek.

  Aranan Nitelikler·ISO 9001 kalite yönetim sistemine hakim ·ISO 9001-2008 kalite sistemi konusunda tecrübe sahibi ·ISO9001:2015 geçişini yapabilecek ·AS9100 Kalite sistemi konusunda tecrübe sahibi ·OHSAS 18001 İSG yönetim sistemi hakkında bilgi sahibi ·TS16949 alt yapısını kurup geliştirebilecek ·Sahada bilfiil çalışabilecek ·Dokümantasyon sistemleri konusunda tecrübeli ·PPAP / APQP, MSA, SPC, FMEA çalışmalarını bilen, ·Sistematik kalite araçlarını bilen (4M, 5N1K, 5 Neden, vb.), ·8D başta olmak üzere Problem Çözme Teknikleri konusunda bilgi sahibi ·Tercihen 6 Sigma, Yalın Üretim, 5S, Kaizen, FMEA gibi problem çözme teknikleri hakkında bilgi sahibi · İç Denetçi Belgesine Sahip ·Office programlarını ve ofis araçlarını iyi derecede kullanabilen ·Ölçüm aletlerini iyi derecede kullanabilen ·Düzenli ve disiplinli ·İnsan ilişkileri kuvvetli ·Hafta sonu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ·Tercihen İngilizce bilen ·Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek Firmamız Hadimköydedir ulaşım engeli olmayan adaylar dikkate alınacaktır.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Müdür, Yetkili, Sorumlu

 • Acar Osgb - A ve B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı

  ACAR OSGBİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 8 Ekim 2017

  İş AçıklamasıTehlikeli ve Çok Tehlikeli sınıfa giren firmalara "İş Güvenliği Uzmanı" olarak görev alacak. İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili mevcut ve ilerde oluşabilecek durumlarla ilgili risk değerlendirmeleri yapabilecek, Konusu ile ilgili eğitim verebilecek.

  Aranan NiteliklerA ve B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı, Proje bazlı veya sürekli çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Hedef odaklı çalışabilen, Karar alabilme yeteneği olan, Tercihen İngilizce bilen, Etkin iletişim becerisi ve temsil yeteneğine sahip, Problem çözücü ve sonuç odaklı, Analitik düşünce yapısına sahip, Disiplinli, sistemli ve raporlu çalışmayı benimseyen ACAR OSGB (www.acarosgb.com) TETKO AKADEMİ (www.tetkoakademi.com) TETKOLAB (www.tetkolab.com) TETKO TEST TEKNİK KONTROL (www.tetko.com.tr)

  Sektör: Danışmanlık, Mühendislik, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Mühendis, Danışman, Uzman, Denetçi

 • Dönemsel Veri Kontrol Personeli

  Atasun Optikİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıOptik Perakende/Mağazacılık alanında faaliyet gösteren, uluslararası firmamızın Destek Ofisinde görev alacak; Dönemsel Veri Kontrol Personeli aramaktayız: Sisteme kaydedilen evrakların doğruluğunun kontrolü, Dönem kapanış işlemlerini sistem üzerinden gerçekleştirmek, Resmi kurumlara teslim edilmesi gereken evrakların zamanında teslimini sağlamak ve teslim bilgilerinin sisteme girişini yapmak, Resmi kurumlarla işlemleri tamamlanan evrakları mağazalara iletmek, NOT: Ofis, İstanbul Avrupa yakasındadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Tercihen daha önce veri giriş/kontrol pozisyonlarında deneyimi olan MS Ofis programlarını etkin kullanabilen Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, dikkatli

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman

İş Habercisi - Kontrol İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?