Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Kredi Tahsis İş İlanları

Hepsini Temizle
Kredi Tahsis
 • İş AçıklamasıHys Genel Merkezinde tahsilat departmanında borçlu müşterilerle telefonla görüşerek tahsilat sağlamak. Tahsilat odaklı dosyanın araştırılıp, ulaşım sağlanarak takibini yürütmek.

  Aranan NiteliklerHys ve Köroğlu Mağazalarımız; Mobilya, Halı, Telefon, Beyaz Eşya, Küçük Ev Aletleri, Ev Tekstili, Züccaciye, Elektronik, Giyim, Aksesuar, Motorsiklet ve Bisiklete Kadar Uzanan Geniş Ürün Yelpazesi İle Müşterilerine Güleryüzlü Hizmet Sunmaktadır. En az Lise mezunu, MS Office programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Akıcı ve düzgün diksiyona sahip, İkna gücü ve enerjisi yüksek, Hedef ve sonuç odaklı çalışabilecek, Alacak Yönetimi konusunda kariyer hedefleyen, Bay ve Bayan adaylar (Bay adaylar askerliğini tamamlamış) Bandırmada ikamet eden veya edebilecek, Adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Uzman, Uzman Yard

 • Taşıt Kredisi Tanıtım Uzmanı

  KayraGrupİstanbul Anadolu 25 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıKayra Grup; Markanızı, sahada mümkün olan her mecrada sizin adınıza temsil eden ve tüketiciyle buluşturan bir doğrudan pazarlama şirketidir. 20 yılı aşkın disiplinlerarası empati ve pazarlama iletişimi alanında birikmiş bir tecrübe ile 1 merkez, 4 bölge ofisi, 6 depo, 20 yönetici, 20 Saha şefi, yaklaşık 1000 fulltime ve 1500 parttime personeli ile farklı sektörlerden müşterilerine hizmet veren Kayra Grup "Markanız Gayemiz" anafikriyle çalışmalarını sürdürmektedir. Kariyerini KAYRA GRUP bünyesinde çalışarak belirlemek isteyen, Türkiyenin lider bankasının Taşıt Kredisi Ürünlerinin tanıtımı konusunda deneyimli, Her geçen gün yeni başarı hikayelerine imza atmak amacıyla; yaratıcı, başarı odaklı ve enerjik yeni ''Takım Arkadaşları'' arıyoruz.

  Aranan NiteliklerAdaylarda Aradığımız Özellikler; En az Yüksek Okul mezunu, ancak Üniversite mezunu olursa Süper Olur.. Bankaların finans sektöründe çalışmış ve bu konuda tanıtım tecrübesine sahipse Harika Olur.. Üstelik kredi ürünleri alanında çalışmış ve bu ürünleri tecrübe etmişse Lütfen Böyle Buyursun ! Ve bu alanda kariyer hedefleyen adaylara sesleniyorum. EN KISA SÜREDE SİZİNLE TANIŞALIM !

  Sektör: Bankacılık / Finans, Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • Kurumsal ve Ticari Krediler Tahsis Kıdemli Yönetmeni

  A&T Bankİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 2 Ağustos 2017

  İş Açıklaması1. Kurumsal ve Ticari nitelikli tüm nakdi ve gayri nakdi kredilerin kullandırım sonrası geri ödeme performanslarının incelenmesi, 2. Piyasa ve sektör bilgilerinin yakından takip edilerek kullandırılan kredilerin sorunlu hale dönüşmemesi için alınması gereken önlemlerin belirlenmesi, 3. Banka lehine alınmış rehin, ipotek ve diğer teminatların serbest bırakılması için veya bir başka teminatla değiştirilmesi için dokümantasyonların hazırlanması, 4. Kredi portföyünün minimum risk ve maksimum fayda sağlayacak şekilde korunması için teknik bilgi gerektiren konularda danışmanlık sağlanması, 6. Gerekli durumlarda şube ve müşteri ziyaretlerinin yapılması, 7. İstihbarat ve Mali Analiz Departmanı tarafından düzenlenen veya Merkez Bankası memzuç kayıtlarında belirtilen olumsuzluk kayıtları hakkında ilgili kredi müşterisi için gerekli aksiyonların alınması, 8. Sorunlu krediler ile ilgili raporların hazırlanması, 9. Likiditasyona kadar protokolleri ve anlaşmalarının takip edilmesi, 10. Banka’nın genel kredi yönetim politikası için önerilerin ve stratejilerin belirlenmesi.

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler bölümlerinden mezun, Bankacılık sektöründe, Kurumsal ve Ticari Kredi İzleme ve Takip birimlerinde en az 4 yıl tecrübeli Çok iyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Piyasa odaklı Çözüm ve hedef odaklı, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Analiz etme ve problem çözme yeteneğine sahip, İleri düzeyde MS Office programları kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Yönetmen, Müdür, Yönetici, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıKayra Grup; Markanızı, sahada mümkün olan her mecrada sizin adınıza temsil eden ve tüketiciyle buluşturan bir doğrudan pazarlama şirketidir. 20 yılı aşkın disiplinlerarası empati ve pazarlama iletişimi alanında birikmiş bir tecrübe ile 1 merkez, 4 bölge ofisi, 6 depo, 20 yönetici, 20 Saha şefi, yaklaşık 1000 fulltime ve 1500 parttime personeli ile farklı sektörlerden müşterilerine hizmet veren Kayra Grup "Markanız Gayemiz" anafikriyle çalışmalarını sürdürmektedir. Kariyerini KAYRA GRUP bünyesinde çalışarak belirlemek isteyen, Türkiyenin lider bankasının KREDİ Ürünlerinin tanıtımı konusunda deneyimli, Her geçen gün yeni başarı hikayelerine imza atmak amacıyla; yaratıcı, başarı odaklı ve enerjik yeni ''Takım Arkadaşları'' arıyoruz.

  Aranan NiteliklerAdaylarda Aradığımız Özellikler; En az Yüksek Okul mezunu, ancak Üniversite mezunu olursa Süper Olur.. Bankaların finans sektöründe çalışmış ve bu konuda tanıtım tecrübesine sahipse Harika Olur.. Üstelik kredi ürünleri alanında çalışmış ve bu ürünleri tecrübe etmişse Lütfen Böyle Buyursun ! Ve bu alanda kariyer hedefleyen adaylara sesleniyorum. EN KISA SÜREDE SİZİNLE TANIŞALIM !

  Sektör: Bankacılık / Finans, Sigortacılık

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Müşteri Yönlendirme Sorumlusu

  KayraGrupİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıKayra Grup; Markanızı, sahada mümkün olan her mecrada sizin adınıza temsil eden ve tüketiciyle buluşturan bir doğrudan pazarlama şirketidir. 20 yılı aşkın disiplinlerarası empati ve pazarlama iletişimi alanında birikmiş bir tecrübe ile 1 merkez, 4 bölge ofisi, 6 depo, 20 yönetici, 20 Saha şefi, yaklaşık 1000 fulltime ve 1500 parttime personeli ile farklı sektörlerden müşterilerine hizmet veren Kayra Grup "Markanız Gayemiz" anafikriyle çalışmalarını sürdürmektedir.  Kariyerini KAYRA GRUP bünyesinde çalışarak belirlemek isteyen, Türkiyenin lider bankasının Ürünlerinin  tanıtımı konusunda deneyimli, Her geçen gün yeni başarı hikayelerine imza atmak amacıyla; yaratıcı, başarı odaklı ve enerjik İstanbul da İkamet eden yeni ''Takım Arkadaşları'' arıyoruz.

  Aranan NiteliklerAdaylarda Aradığımız Özellikler; En az ön lisans, ancak lisans mezunu olursa Süper Olur.. Banka sektöründe çalışmış ve bu konuda tanıtım tecrübesine sahipse Harika Olur.. Üstelik banka ürünleri alanında çalışmış ve bu ürünleri tecrübe etmişse Lütfen Böyle Buyursun ! İstanbul da ikamet eden, Ve bu alanda kariyer hedefleyen adaylara sesleniyorum. EN KISA SÜREDE SİZİNLE TANIŞALIM !  

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

İş Habercisi - Kredi Tahsis İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?