Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Kumaş İş İlanları

Hepsini Temizle
Kumaş
 • İş AçıklamasıPenye ihracatı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere; Kumaş depoya gelen kumaşların girişini yapıp, sisteme aktarılmasını sağlayabilecek, bu departmanda en az 2 yıllık tecrübesi olan ve kendine güvenen, Örme-penye kumaşları iyi tanıyan , bu konuda bilgili ve tecrübeli olan, Kumaş Depo düzenini sağlayabilecek, Stok takibini ve düzenini sürekli kontrol edebilecek, Kumaş giriş ve çıkışlarını koordineli olarak takip edebilecek, Takım çalışmasına yatkın, Dinamik, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Düzenli , disiplinli ve sorumluluk sahibi, Kumaş Depo Sorumlusu olarak görev alacak takım arkadaşı aramaktayız. Yukarıda aranan nitelikler dışında yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • Tekstil Kumaş Depo Sorumlusu

  Tamko Tekstilİstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTamko markamız ile 1982 Yılından beri süre gelen deneyimimizle Erkek T-Shirt, Gömlek ve Kazak üretimi yapan imalatı Mahmutbey 'de ve satış mağazası Laleli 'de olan firmamiza; Satın alınan kumaşların etiket ve kantar üzerinden kontrol edilerek teslim alınması, Kumaş depoya gelen kumaşların girişinini yapılarak sisteme aktarılmasını sağlanması, Kumaş testlerinin yapılarak herhangi bir sorun olduğunda yetkili kişiye bildirimini ve gereğinin yapılması, Testleri yapılan kesim onayı alınan kumaşları kesim programına göre düzenlenmiş ihtiyaç föylerine göre kesimhaneye sevk etmek, Kesimhaneden artan kumaşların tartılarak ve kontrolünün yapılarak teslim alınması, Onaylanmayan kumaşların ilgili tedarikçi firmalara iadesini yapılması, Stok takibini ve düzenini sürekli kontrol edebilecek, Kumaş deponun düzenini sağlayabilecek,

  Aranan NiteliklerTekstil kumaş depoda en az 5 yıl tecrübeli, Örme-penye kumaşları iyi tanıyan, bu konuda bilgili ve tecrübeli olan, Düzenli , disiplinli ve sorumluluk sahibi, Dinamik çalışma ortamına ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bedensel bir engeli olmamak, Avrupa Yakası’nda ikamet eden, Erkek adaylar aranmaktadır. Kumaş ve iplik Depo Sorumlusu olarak görev alacak takım arkadaşı aramaktayız. İş yerimiz Bağcılar Mahmutbey Ateştuğla' dadır ulaşım sorunu olmayan arkadaslar tercihimizdir

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu

 • Kumaş Kontrol Sorumlusu

  ROMANİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıKurulduğu günden beri Bayan Hazır Giyim Sektöründe önderliğini sürdüren, Türkiye genelindeki 80 'i aşan satış noktası ile kaliteyi ve modayı yaşam biçimi haline getirenlerin öncelikli tercihi olan firmamızın Çekmeköy'de bulunan merkez ofisinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip "KUMAŞ KONTROL SORUMLUSU" arkadaşımıza ihtiyacımız vardır .

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Tekstil sektöründe deneyimli ve kumaş çeşitliliği bilgisine sahip Kumaştaki hataları belirleyerek,hata oranlarını üstlerine bildirebilecek Raporlama yapabilen İnsiyatif kullanabilen Sistemli ve düzenli çalışan Gece masaisi ile çalışabilecek, Tercihen Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Bay,

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik, İmalat

  Pozisyon: Asistan, Sorumlu, Görevli, Uzman

 • Kumaş Satınalma Sorumlusu

  Pançoİstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması1978 yılından bu yana çocuk hazır giyiminin güçlü markası ve öncüsü olan Panço Giyim olarak, istekli ve yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, aşağıdaki niteliklere sahip Kumaş Satınalma Sorumlusu ekip arkadaşı aramaktayız. Tasarım departmanı için kumaş araştırmasının yapılması, Onaylanan modeller için tedarikçilerle kumaş satınalma süreçlerinin sağlıklı yürütülmesini sağlanması, Onaylı tedarikçi ve fiyat listelerinin oluşturulmasını ve güncelliğinin sağlanması, Kalite-maliyet analizi yaparak performans raporunun hazırlanması, Tedarikçilerle, satınalma sözleşmelerindeki belirli vade ve şartlar üzerine anlaşmanın sağlanması.

  Aranan NiteliklerKumaş satınalma ve üretim takibi konusunda en az 5 yıl deneyimi olan, Tercihen Nebim V3 kullanabilen, Dokuma ve örme kumaşlar hakkında teknik bilgisi olan, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, İş takip becerisi gelişmiş ve sonuç odaklı, Seyrantepe'ye ulaşım zorluğu olmayan, adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Görevli, Sorumlu, Şef / Amir, Yetkili, Yönetmen

 • İş Açıklamasıİplik, örgü ve kumaş bilgisine sahip, İç Çamaşırı, Mayo ve Aktif Spor alanlarında kullanılan kumaşların pazarlama ve satışında portföy sahibi Sektördeki gelişmeleri ve rakipleri takip edebilecek Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz ederek satış hedeflerine ulaşmak için yaratıcı fikirler geliştirebilecek, planlama ve koordinasyon yeteneği güçlü Hedef odaklı çalışabilecek, dinamik, araştırmacı ve çözüm üretici bir yapıya sahip

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Tekstil Bölümü’nden mezun Tercihen İngilizce bilen Aktif olarak araç kullanabilen Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayacak

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Uzman

 • Kumaş Planlama Elemanı

  Y MOMENTUM TEKSTİL DIŞ TİC. A.Şİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 20 Kasım 2017

  İş AçıklamasıAvrupa Ülkelerine Örme Tekstil İhracatı yapan firmamıza, Kumaş Planlama Elemanı olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz..

  Aranan NiteliklerTercihen Meslek Yüksekokulu Mezunu, Kumaş Planlaması konusunda en az 5 yıl tecrübeli, İplik, Örgü, Boyalı kumaş bilgisi olan, Yazılı ve sözlü iletişimi gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, Ehliyeti olan,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Eleman

 • Tekstil Mühendisi

  Relax Modeİzmir 16 Kasım 2017

  İş Açıklaması1965 yılından bu yana hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren ve yurtiçi/yurtdışı mağazaları ile rahat giyimin öncüsü olan şirketimizin RELAX MODE markası ile üretim yaptığı İZMİR Gaziemir Merkez Fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip '' YETİŞTİRİLMEK ÜZERE/YENİ MEZUN TEKSTİL MÜHENDİSİ '' aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Tekstil Mühendisliği ve ilgili bölümlerinden mezun, Genç, dinamik, öğrenmeye açık, Sistemli ve disiplinli çalışma yeteneğine sahip, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, çözüm odaklı ve takım çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Yeni Mezun Tekstil MÜHENDİSİ .

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Mühendis, Yönetici Adayı, Yönetici

 • Kumaş Depo Sorumlusu

  MaratonSportİstanbul Avrupa 15 Kasım 2017

  İş AçıklamasıSatın alınan kumaşların teslim alınması, istiflenmesi ve kesim programına göre sevk edilmesi.

  Aranan NiteliklerSatın alınan kumaşların etiket ve kantar üzerinden kontrol edilerek teslim alınmasını ve istiflenmesini sağlar. Kumaşların sondaj usulüyle kontrol edilmek üzere kumaş kalite kontrole gönderilmesini sağlar. Kalite kontrolden onayı alınan kumaşları, programa ve kesimhanenin talebine göre yönlendirir. Kesim haneden artan kumaşların tartıp ve kontrolünün yapılarak teslim alınmasını sağlar. Onaylanmayan kumaşların ilgili tedarikçi firmalara iadesini yapar. Kendi sorumluluğunda olan işinin, sonuçlanana kadar, takip ve kontrolünü yapar. Maiyetindeki personelin sevk ve idaresini yapar. Ekibinin verimlilik ve performansını en iyi şekilde yönetir.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Sorumlu, Temsilci

 • Fason Takipçisi

  Yeni İnci İçgiyimİstanbul Avrupa 26 Ekim 2017

  İş AçıklamasıKurumun iç giyim üretim yerlerinde üretilen ürünlerinin tüm ara ve final kontrollerini kalite planı doğrultusunda ve müşteri ihtiyaçları ve standartları karşılamak üzere verimli,düzenli ve etkin olarak gerçekleştirmek, Üretim planına göre atölyeye malzeme akışını denetim altında tutmak, Fason dikim yapan atölye ile Yeni inci arasındaki ilişkiyi düzenlemede fonksiyon üstlenmek, üretim girdilerinin zamanında ilgili atölyeye intikali için Üretim Müdürü’nün bilgisi içinde çalışmalar yapmak, Atölyeden işletmeye intikal edecek olan ürünlerin kontrolünü yapmak veya bu konuda çalışma yapanlara destek vermek.

  Aranan NiteliklerTercihen lise mezunu, İç giyim konfeksiyon alanında en az 5 yıllık birikime sahip , Kalıp kontrolü,ölçü alma,kalite kontrol standartları (AQL) konularında bilgili, Detaylara önem veren, dikkatli,disiplinli, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Planlama yeteneği yüksek, Öğrenmeye ve gelişime açık, Tarafsız,tutarlı ve sakin olup stres ve baskı altında doğru karar verebilen, Esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, İstanbul'un Avrupa yakasında ikamet eden.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir, Usta, Uzman

 • Laboratuvar Sorumlusu

  Örsan Tekstilİstanbul Anadolu 5 Kasım 2017

  İş AçıklamasıLaboratuvar haslık, fikisel, boyutsal, yıkama test ve numune kabul bölümlerinde test işlemlerini ve kumaşların renk lotlamasını yapmak Müşteri talep ve ihtiyaçlarına uygun biçimde zamanında test edilmesini, sonuçlanmasını sağlamak Sorumlu olduğu bölüm personelinin eğitimini ve gelişimini sağlamak.

  Aranan NiteliklerTercihen Kimya/ Tekstil ya da benzeri ön lisans / lisans mezunu, En az 5 yıl laboratuvar deneyimine sahip (kumaş/tekstil), Dokuma kumaş konusunda bilgili ve tecrübeli, Kalite Yönetim Sistemi gerekliliklerini bilen ve laboratuvar çalışmalarını akreditasyon gerekliliklerine uygun yönetecek, (tercihen HM in onaylı laboratuvarlarında çalışmış) Raporlama yeteği yüksek, Microsoft programlarını kullanabilen, Laboratuvar ekipmanlarını kullanabilen, Müşterilerin teknik dosyalarındaki test standartlarına ait yazıları okuyup anlayabilecek seviyede İngilizce bilen, Lotlama yapabilecek kadar iyi renk gözüne sahip olmak, Takım çalışmasına uygun, planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Düzenli, titiz ve dikkatli çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Mühendis, Laborant, Teknisyen

İş Habercisi - Kumaş İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?