Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Kurumsal Satış İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Kurumsal Satış
 • Kurumsal Satış Temsilcisi

  Reed Türkiyeİstanbul Anadolu 19 Eylül 2017

  İş AçıklamasıReed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz. Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir. Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz Ev Dışı Tüketim alanında faaliyet gösteren müşterimizin Anadolu Yakası'nda görevlendirilmek üzere "Kurumsal Satış Temsilcisi" pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. Anadolu Yakası'nda bulunan firmaları ziyaret ederek, kurumsal firmalara hijyenik ürünlerin satışını gerçekleştirmek ve üst yönetime raporlamasını yapmak.

  Aranan NiteliklerKurumsal Satış alanında minimum 2 yıl deneyimi olan Üniversite mezunu olan Müşteri odaklı, iletişimi güçlü, Aktif araç kullanabilen Anadolu Yakası'nda ikamet eden

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Uzman, Uzman Yard

 • Sales Engineer - Molex

  CVPLUS Search & Selectionİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıWe are seeking for a “Sales Engineer” directly reporting to Country Manager for our global customer Molex which is the leading provider of electronic components and solutions in a wide range of industries, including data communications, consumer electronics, home appliance, industrial, automotive, commercial vehicle and medical. The position will be based in Istanbul and be accountable for promotion and sales of Molex products/solutions to existing and prospective customers through direct and distribution channels. Duties and Responsibilities Manage assigned accounts and distribution channels effectively and efficiently to achieve or surpass assigned revenue budgets, Anticipate and recognize market needs to setup the necessary business strategies, Prepare and implement an annual business plan for the existing and potential customers to be able to ensure that the sales targets are achieved, Find desirable revenue opportunities and present to Business Units for necessary support, Participate in design activities with the customers during the project development stage, Follow up competitor activities, market shares and tendencies to take necessary actions for the sustainable business growth, Continuously develop product knowledge to effectively promote a wide breadth of product and solution offerings, Maintain complete, up-to-date, and accurate CRM database, Provide local support to coordinate quality related inquiries, Participate in sales meetings, exhibitions and training courses periodically, Develop network with existing and potential customers, execute field visits.

  Aranan NiteliklerBachelor’s or higher degree in Electronics or Electric-Electronics Engineering from a reputable university, Minimum 3 years+ of work experience in a direct selling position in a multinational corporate environment, Advanced level of verbal and written English, Ability to self-motivate to successfully manage and prioritize own workload with minimal direct supervision, Ability to understand customer needs and effectively sell products and solutions to customers, Ability to effectively build strategic customer and distributor relationships across a broad span of roles to maximize Molex’s ability to win business, Ability to influence others both within Molex and at the customer base, A sound understanding of the electronics industry, Ability to communicate effectively via email, phone, and face-to-face, Projects a professional and credible image, well respected in the marketplace, Proficient use of MS office and CRM Applications, No travel restriction, Driving license B type required, Military service should be completed for male candidates.

  Sektör: Danışmanlık, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıTelekomünikasyon üzerine çalışmakta olan firmamızda, satışla ilgili sözleşmelerin takibini gerçekleştirecek, satışı yapılan ürün ve hizmetlerin aktif hale gelmesini sağlayacak Satış Destek Elemanı aramaktayızSatış öncesi ve sonrası süreçlere destek verecek, Satış ekibinin etkin çalışabilmesi için destek olmak Direkt müşteri taleplerine cevap vermek Müşteri memnuniyetinin sağlanmasında aktif rol almak. Şirket içerisinde ilgili birimler ile koordineli çalışmak ve bilgi paylaşımını sağlamak. Gerekli tüm raporları hazırlamak ve ilgili yöneticiler ile paylaşmak. Mevcut müşteri portföyündeki firmalar ile görüşüp ihtiyaç analizi yapmak

  Aranan NiteliklerMüşteri ile telefon veya E-posta ile irtibat kurabilecek yetkinliğe sahip, MS Office (Excel) programlarını etkin olarak kullanabilen, Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti güçlü, Çözüm ve satış odaklı çalışabilecek, Raporlama ve takip yönü kuvvetli, Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecek, İletişim ve organizasyon becerileri gelişmiş, Prezantabl, BAYAN.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Sekreter, Uzman, Ofis Elemanı, Eleman

 • İş AçıklamasıÇağın Büro ve Ofis Mobilyaları 1970 yılında ofis mobilyaları üretimi ve proje uygulamaları amacıyla kurulmuş olup uluslararası vizyonu, deneyimli uzman kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile yurt içinde ve yurt dışında şube bayilik ağına sahip, ofis mobilyaları ve ofis koltukları üretimi konusunda sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiş olan firmamıza ''İç Mimar ''aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitenin İç Mimarlık bölümünden mezun Tasarım kabiliyeti yüksek ve Ofis Mobilya sektöründe bilgili Autocad , 3dMax programlarını çok iyi derecede kullanabilen(V-ray de render alabilen) İç Mimari tasarım ve uygulama projeleri konusunda en az 2 yıl deneyimli Detay ve uygulama çizimlerine hakim, Sunuma önem veren Satış ve müşteri odaklı çalışabilen, Araştırmacı ve kendini geliştirmeye açık Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek Ms Office programlarına hakim Aktif araç kullanabilen, Ankarada ikamet eden 24-35 yaşları arasında Bay -Bayan ekip arkadaşları arıyoruz. Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: İç Mimar

 • İş AçıklamasıFirmamızla çalışmayan müşterileri tespit ederek hedef müşteri listelerini oluşturur, müşteri ziyaretlerini planlar. Var olan veya yeni geliştirilen ürün/hizmetler ile ilgili gelişmeleri ve değişiklikleri takip ederek mevcut ve potansiyel müşterilerini ziyaret ederek tanıtım yapar ve satışını gerçekleştirir. Haftalık ziyaret planını hazırlar ve sisteme girer. Teklif metnini hazırlar, imzalatır ve müşteriye (ziyaret, e-posta, faks, telefon vb. ile) iletir. Müşterilerin kabul ettiği teklif/sözleşme şartlarını sistemde doğru ve eksiksiz olarak tanımlar ve takibini yapar. Fiyat artışları ile ilgili sorun yaşanan müşteriler ile görüşerek mutabakat sağlar. Satış bölgesindeki müşterilerin tahsilatlarının takibini yapar/yaptırır. Müşteri sorun, öneri ve taleplerini zamanında yanıtlar, ilgili birimlerle koordineli olarak şikâyetlerin engellenmesine yönelik çalışmalar yapar.

  Aranan NiteliklerTaşımacılık Sektöründe Lider Firmamızın ilgili Bölge Müdürlüğü'nde değerlendirilmek üzere; Üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren fakültelerinden mezun, Satış konusunda en az 2 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına hâkim, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, Ekip çalışmasında başarılı, Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Konya İlinde ikamet eden, Satış Uzman Yardımcısı pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Holding, Lojistik

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıÇağın Büro ve Ofis Mobilyaları 1970 yılında ofis mobilyaları üretimi ve proje uygulamaları amacıyla kurulmuş olup uluslararası vizyonu, deneyimli uzman kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile yurt içinde ve yurt dışında şube bayilik ağına sahip, ofis mobilyaları ve ofis koltukları üretimi konusunda sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiş olan firmamıza ''Kurumsal Satış &Pazarlama Sorumlusu ''aranmaktadır. Kurumsal müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek ve hizmetlerin şirketlere tanıtım ve satışının gerçekleştirilmesini sağlamak, Yeni müşteriler kazandırmak ve mevcut müşterilerin memnuniyetinin yüksek tutulmasını sağlamak, Sektöründeki gelişmeleri takip ederek yeni projeler üretmek Kurumsal düzeyde ilişkilerin yürütülmesi ve geliştirilmesinden sorumlu olmaktır

  Aranan NiteliklerÜniversitenin ilgili bölümlerinden mezun (Orman Endüstri Mühendisliği vb .) Ofis Mobilya sektöründe bilgili Pazarlama ve satış alanında min. 5 yıl deneyimli Etkin iletişim ve ikna becerilerine sahip, Satış ve müşteri odaklı çalışabilen, Süreç yönetimi ve kurumsal müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli Planlama-organizasyon becerisi gelişmiş Ms Office programlarına hakim Autocad,3D Max ,Photoshop ve offfice programlarını iyi derece de kullanabilen Aktif araç kullanabilen, Ankarada ikamet eden Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Uzman, Yönetici, Sorumlu, Satış Temsilcisi, Mimar

 • İş AçıklamasıBestseller, 1975'de Danimarka'da kurulmuş; bayan ve erkeklere yönelik giyim, aksesuar satışı yapan bir aile şirketidir. Bugün Avrupa, Asya, Kanada, Ortadoğu ve Uzakdoğu'da 46 ülkede, 12.000'den fazla satış noktası bulunmaktadır. Türkiye'de JACK&JONES, VERO MODA, ONLY, PIECES markaları ile 22 mağazada müşterileriyle buluşmaktadır. Uluslararası alanda faaliyet gösteren perakende şirketimizin Adapazarı Agora AVM' de bulunan Jack&Jones mağazamızda görevlendirilmek üzere Full Time Satış Danışmanları aramaktayız; Müşteri hizmeti konusunda benimsediğimiz ilkeleri paylaşacak ve uygulayacak, En az lise mezunu, tercihen üniversite öğrencisi, Müşteri ilişkilerinde başarılı, İletişim becerileri gelişmiş, 18-27 yaşları arasında, Motivasyonu yüksek, Dinamik bir ortama ayak uydurabilen.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıTurkcell Kurumsal Hizmetler bünyesinde faaliyet gösteren Ahde Vefa İletişim Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi çatısı altında, Turkcell ürün servislerinin hedef bazlı saha satışı, satış sonrası hizmetleri, yeni pazar tespiti ve yeni müşteri portföyünün Manisa bölgesi ağırlıklı olmak üzere geliştirilmesinden sorumlu olacak, çalıştığı kurumu en iyi şekilde temsil edebilecek Kurumsal Saha Satış Temsilcileri arıyoruz. * Firmamızı, Turkcell ürün ve hizmetlerini tanıtacak * Aylık olarak kendisine verilmiş ziyaret hedeflerini gerçekleştirecek

  Aranan Nitelikler* Lise, Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite Mezunu, * MS Office uygulamalarını iyi derecede bilen, * Tarama mantığında hedef bazlı çalışabilen, * Aktif satışı seven ve bu alanda kariyer hedefi olan, * Dinamik, diksiyonu düzgün * İkna kabiliyeti yüksek, * Takım çalışmasına yatkın, * Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren, * Pozitif bakış açısına sahip, analitik düşünen, gelişime açık * Tercihen satış / saha satış alanında deneyimli, * 18 yaş üzeri * Tercihen Manisa'da veya ilçelerinde; Bornova, Evka-3, Evka-4'de ikamet eden * Yeni müşteri portföyü oluşturabilecek * Sahada araçsız çalışarak bölge çalışması yapabilecek

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Sorumlu, Temsilci

 • İş AçıklamasıKliniğimizin kurumlarla anlaşmalarını yürütecek aynı zamanda yönetici olarak görev alacak güler yüzlü bay/bayan halkla ilişkiler danışmanı arıyoruz

  Aranan NiteliklerEhliyeti olması Güleryüzlü olması Lise ve üstü eğitim Tercih sebebi olan özellikler Sağlık ve/veya turizm sektöründe iş tecrübesi Kendi aracı olması Yabancı dil bilmesi

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Yönetici, Yetkili, Müdür, Sorumlu

 • Saha Satış Uzmanı

  BN Telekom Haberleşmeİstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıBN Telekom Haberleşme Ticaret A.Ş. olarak Türkiye genelinde Küçük ve Ortak Büyüklükte ki İşletmelerin Dijital Dünyada Varolmalarına Yönelik, Dijital Tanıtım İhtiyaçlarını Karşılayarak Hızlı, Kaliteli,Yaratıcı Çözümler Sunmaktayız. Türkiye'nin Online Firma Rehberi Bulurum.com' un Hızla Büyüyen Satış Kadrolarında, Sahada Dijital Medya Ürünleri satışında aktif rol alacak " Saha Satış Uzmanları" arıyoruz. Sizler de geleceğin sektöründe gelişiminizi ve kariyerinizi planlayarak bu takımın önemli bir parçası olabilirsiniz...

  Aranan Niteliklerİletişim becerisi yüksek, internet dünyasına meraklı, Sahada sıcak satış tecrübesi olan; * En az Lise Mezunu, * Dijital Medya Satış konusunda deneyimli, * Saha Satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli * Yeni müşteri portföyü oluşturabilecek, * İtiraz karşılama ve ikna kabiliyeti gelişmiş, * Hedef odaklı çalışabilecek , * Performansa dayalı yüksek kazanç hedefleyen, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, * Enerjisi yüksek, * Girişimci ruha sahip, konuşmayı seven, * İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, * B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, * 20 yaş üzeri Bay/Bayan adaylar ile çalışmak bizi mutlu edecektir.

  Sektör: Reklamcılık, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Dijital Pazarlama Uzmanı

 • Kurumsal Satış Uzmanı

  Kale Güvenlik Sistemleriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıElektronik güvenlik sistemleri Kurumsal Proje Satışında aktif olarak görevlendirilecek Proje süreçlerini (Etüt/Keşif, Sunum, Teklif, Satış, Takip, Kapanış) yönetebilecek ve koordine edebilecek Teknik Servis ile koordineli olarak güvenlik projelerinin saha etütlerini gerçekleştirebilecek Etüt çalışması yapılan projelerin, teklif ve sunum dosyalarını hazırlayıp takibini ve yönetimini yapabilecek Müşteri ihtiyaçlarının analiz edebilmesi, yeni projelerin oluşturulması ve müşteri portföyünün geliştirilmesi süreçlerinde aktif rol alabilecek Kurumsal markalar ve zincir kuruluşlarla ortaklıklar oluşturup, büyük projelerin takibi yaparak ürün ve hizmet satışını gerçekleştirecek "Kurumsal Satış Uzmanı" arayışımız mevcuttur.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Lisans Bölümleri'nden mezun Kurumsal Satış alanında min. 4 yıl tecrübe sahibi Zayıf Akım Sistemleri satışı konusunda tecrübeli (Cctv ,Yangın Algılama, Geçiş Kontrol) Büyük projelerde görev almış ve süreçleri tüm aşamaları ile yönetmiş İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası'nda müşteri portföyü bulunan veya buralarda network sahibi olabilecek Tercihen elektronik alarm izleme güvenlik hizmetleri sektöründe tecrübeli Güncel satış eğitimleri almış ve bu anlamda kendini dinamik tutan Hem saha hem de raporlama konusunda düzenli ve takipçi olan MS Office programlarına hakim (raporlama ve sunumlarda aktif olarak kullanan) B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak kullanan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıBestseller, 1975'de Danimarka'da kurulmuş; bayan ve erkeklere yönelik giyim, aksesuar satışı yapan bir aile şirketidir. Bugün Avrupa, Asya, Kanada, Ortadoğu ve Uzakdoğu'da 46 ülkede, 12.000'den fazla satış noktası bulunmaktadır. Türkiye'de JACK&JONES, VERO MODA, ONLY ve PIECES markaları ile 22 mağazada müşterileriyle buluşmaktadır. Uluslararası alanda faaliyet gösteren perakende şirketimizin İstanbul Palladium AVM' de bulunan Jack&Jones mağazamızda görevlendirilmek üzere Full Time Satış Danışmanları aramaktayız; Müşteri hizmeti konusunda benimsediğimiz ilkeleri paylaşacak ve uygulayacak, En az lise mezunu, tercihen üniversite öğrencisi, Müşteri ilişkilerinde başarılı, İletişim becerileri gelişmiş, 18-27 yaşları arasında, Motivasyonu yüksek, Dinamik bir ortama ayak uydurabilen.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıKurumsal Çözüm Merkezi çatısı altında, Turkcell Superonline ürün ve servislerinin hedef bazlı saha satışı, satış sonrası hizmetleri, yeni pazar tespiti ve mevcut müşteri portföyünün geliştirilmesinden sorumlu olunacaktır. 41 yıllık kurumsal deneyimi ile "Önce İnsan” diyerek yola çıkan ŞENGÜLLER A.Ş nin çalışanı olmanın farkını yaşamaya bekliyoruz! Turkcell Kurumsal çözüm ortağı konumunda faaliyet gösteren şirketimiz için aşağıdaki özelliklerde "Turkcell Superonline ADSL ve Fiber Saha Satış Temsilcileri" aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerSahada yüz yüze satış konusunda tecrübeli ve ya istekli, Tercihen sahada ADSL ve Fiber satış tecrübesi bulunan, Aylık olarak verilen ziyaret hedeflerini gerçekleştirebilecek, Randevulu randevusuz müşteri ziyaretlerini organize edebilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, hedef ve sonuç odaklı, Sürücü belgesi olan, aktif olarak araç kullanabilen, 20 -30 yaşları arasında bay ve bayan, Bay adaylardan askerlik görevini tamamlamış olan, *Turkcell Superonline ADSL ve Fiber Saha Satış Temsilcileri için sadece İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıBestseller, 1975'de Danimarka'da kurulmuş; bayan ve erkeklere yönelik giyim, aksesuar satışı yapan bir aile şirketidir. Bugün Avrupa, Asya, Kanada, Ortadoğu ve Uzakdoğu'da 46 ülkede, 12.000'den fazla satış noktası bulunmaktadır. Türkiye'de JACK&JONES, VERO MODA, ONLY ve PIECES markaları ile 22 mağazada müşterileriyle buluşmaktadır. Uluslararası alanda faaliyet gösteren perakende şirketimizin İstanbul Metro Garden AVM' de bulunan Vero Moda mağazamızda görevlendirilmek üzere Full Time Satış Danışmanları aramaktayız; Müşteri hizmeti konusunda benimsediğimiz ilkeleri paylaşacak ve uygulayacak, En az lise mezunu, tercihen üniversite öğrencisi, Müşteri ilişkilerinde başarılı, İletişim becerileri gelişmiş, 18-27 yaşları arasında, Motivasyonu yüksek, Dinamik bir ortama ayak uydurabilen.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Satış Mühendisi

  CVPLUS Search & Selectionİstanbul Anadolu 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz hidrolik, pnömatik ve otomasyon sistemleri alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ‘’Satış Mühendisi’’ arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, En az 5 yıl satış tecrübesine sahip, Hidrolik ve pnömatik sektöründe satış deneyimi olan, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Temsil yeteneği kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul-Anadolu Yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Danışmanlık, Otomasyon, Endüstri

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıEndüstriyel otomasyon ve enstrümantasyon sektöründe satış & mühendislik alanında faaliyet gösteren şirketimizde Satış Mühendisi olarak görevlendirilecek takım arkadaşları arıyoruz. Ürün portföyündeki enstrüman ve sistemlerin, önde gelen sanayi tesislerine tanıtımını yaparak talep yaratacak, Müşterinin taleplerine uygun ürünün tesbiti, tedariği , satışı ve ilgili raporların hazırlanması süreçlerini gerçekleştirecek, Sektörden gelen talepleri analiz ederek, taleplere en optimum çözümleri yaratacak, Teknik ve ticari teklifleri hazırlayacak, Satış sonrası, müşterisinden gelen taleplere yönelik çözüm odaklı en uygun yönlendirmeyi yapabilecek, Proses kontrol ve endüstriyel otomasyon konularında yeni gelişmeleri takip edecek ve bu gelişmeler ışığında kendini ve şirketini geliştirecek fikirler sunacak, Firmayı ve ürünleri başarılı bir şekilde temsil edecek, Mevcut ve potansiyel müşterilerle ilişkileri aktif tutacak, Firmaya yeni müşteriler kazandıracak, Yurtiçi ve yurtdışında müşteri ve tedarikçilerimizle iletişimi sağlayacak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Elektronik, Fizik, Mekatronik ya da Makine mühendisliği bölümlerinden mezun, Proses kontrol, enstrümantasyon ve fabrika otomasyonu konularında bilgili ve/veya ilgili olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen ve aktif olarak kullanabilen (yazılı, sözlü) Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, kendisini iyi ifade edebilen ve teknik becerisi kuvvetli olan, Analitik düşünebilen, Ekip çalışmasına yatkın, Sistemli ve düzenli çalışma disiplini olan, Planlama, takip ve raporlama bilgi ve yeteneği olan, Yurt içi ve yurt dışında seyahat engeli bulunmayan, B Sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Gerektiğinde yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik görevini tamamlamış veya uzun süre tecilli olan (erkek adaylar için), İzmir'de ikamet eden veya edecek.

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıTurkcell Superonline’ın KOBİ segmentindeki müşterilerini ziyaret ederek fiber internet satışlarını gerçekleştirir. KOBİ fiber internet potansiyeli taşıyan bölgeleri keşfeder. Bölgesinde sorumlu olduğu kanallardan gelen satış fırsatlarını değerlendirir ve belirlenen performans kriterlerine uyarak hedefe ulaşır. Çat kapı ve belirlenen rut dahilinde müşteri ziyaretlerinde bulunur

  Aranan NiteliklerLise ,MYO veya Üniversite mezunu, Aktif satış konusunda yetkin, Kurumsal müşteri yönetimi deneyimi olan, MS Office uygulamalarına hakim, raporlama becerisi gelişmiş, Aktif araç kullanabilen, İkna kabiliyeti yüksek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sıcak satış ve sahada çalışma konusunda tecrübeli, Maaş + Prim sistemiyle ve kazan kazan mantığıyla yüksek gelir elde etmeyi hedefleyen, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden adayların pozisyona başvurmalarını rica ederiz. Firma lokasyonumuz İstanbul Anadolu Yakası / Ümraniye-Şerifali'de bulunmaktadır.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Takım Lideri, Temsilci, Plasiyer

 • İş AçıklamasıBestseller, 1975'de Danimarka'da kurulmuş; bayan ve erkeklere yönelik giyim, aksesuar satışı yapan bir aile şirketidir. Bugün Avrupa, Asya, Kanada, Ortadoğu ve Uzakdoğu'da 46 ülkede, 12.000'den fazla satış noktası bulunmaktadır. Türkiye'de JACK&JONES, VERO MODA, ONLY, PIECES markaları ile 21 mağazada müşterileriyle buluşmaktadır. Uluslararası alanda faaliyet gösteren perakende şirketimizin Adapazarı Agora AVM' de bulunan Jack&Jones mağazamızda görevlendirilmek üzere Part Time Satış Danışmanları aramaktayız; Müşteri hizmeti konusunda benimsediğimiz ilkeleri paylaşacak ve uygulayacak, En az lise mezunu, tercihen üniversite öğrencisi, Müşteri ilişkilerinde başarılı, İletişim becerileri gelişmiş, 18-27 yaşları arasında, Motivasyonu yüksek, Dinamik bir ortama ayak uydurabilen.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıSatış arttırıcı pazarlama teknikleri belirlemek ve uygulamak Yurtiçi potansiyel müşterileri tespit etmek, müşteri portföyünün genişlemesini sağlamak, Pazar araştırmaları yaparak, yeni satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi için gerekenleri yerine getirmek, Müşteri odaklı pazarlama, satış hedef ve stratejileri oluşturmak, Rakip aktiviteleri takip etmek ve raporlamak.

  Aranan NiteliklerYaratıcı fikirler üretebilen, dijital strateji ve konsept geliştirebilen Metin ve içerik üretme konusunda yetkin Çözüm üreten, analitik düşünebilen, zamanı etkin kullanan, sonuç odaklı ve ekip çalışmasına yatkın Pazarlama dünyasındaki trendleri yakından takip eden Sosyal medyayı aktif olarak kullanan, takip eden ve araştırmayı seven Yoğun çalışma temposu altında hızlı düşünebilecek ve aksiyon alabilecek.

  Sektör: Demir-Çelik, Reklamcılık

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • İş AçıklamasıBestseller, 1975'de Danimarka'da kurulmuş; bayan ve erkeklere yönelik giyim, aksesuar satışı yapan bir aile şirketidir. Bugün Avrupa, Asya, Kanada, Ortadoğu ve Uzakdoğu'da 46 ülkede, 12.000'den fazla satış noktası bulunmaktadır. Türkiye'de JACK&JONES, VERO MODA, ONLY ve PIECES markaları ile 22 mağazada müşterileriyle buluşmaktadır. Uluslararası alanda faaliyet gösteren perakende şirketimizin İstanbul Nautilus AVM' de bulunan Jack&Jones mağazamızda görevlendirilmek üzere Full Time Satış Danışmanları aramaktayız; Müşteri hizmeti konusunda benimsediğimiz ilkeleri paylaşacak ve uygulayacak, En az lise mezunu, tercihen üniversite öğrencisi, Müşteri ilişkilerinde başarılı, İletişim becerileri gelişmiş, 18-27 yaşları arasında, Motivasyonu yüksek, Dinamik bir ortama ayak uydurabilen.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıBestseller, 1975'de Danimarka'da kurulmuş; bayan ve erkeklere yönelik giyim, aksesuar satışı yapan bir aile şirketidir. Bugün Avrupa, Asya, Kanada, Ortadoğu ve Uzakdoğu'da 46 ülkede, 12.000'den fazla satış noktası bulunmaktadır. Türkiye'de JACK&JONES, VERO MODA, ONLY, PIECES markaları ile 22 mağazada müşterileriyle buluşmaktadır. Uluslararası alanda faaliyet gösteren perakende şirketimizin Forum Trabzon AVM' de bulunan Jack&Jones mağazamızda görevlendirilmek üzere Full Time Satış Danışmanları aramaktayız; Müşteri hizmeti konusunda benimsediğimiz ilkeleri paylaşacak ve uygulayacak, En az lise mezunu, tercihen üniversite öğrencisi, Müşteri ilişkilerinde başarılı, İletişim becerileri gelişmiş, 18-27 yaşları arasında, Motivasyonu yüksek, Dinamik bir ortama ayak uydurabilen.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıTurkcell Kurumsal Hizmetler bünyesinde faaliyet gösteren Ahde Vefa İletişim Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi çatısı altında, Turkcell ürün servislerinin hedef bazlı saha satışı, satış sonrası hizmetleri, yeni pazar tespiti ve yeni müşteri portföyünün Manisa bölgesi ağırlıklı olmak üzere geliştirilmesinden sorumlu olacak, çalıştığı kurumu en iyi şekilde temsil edebilecek Kurumsal Müşteri Yöneticileri arıyoruz. * Firmamızı, Turkcell ürün ve hizmetlerini tanıtacak * Aylık olarak kendisine verilmiş ziyaret hedeflerini gerçekleştirecek

  Aranan Nitelikler* Lise, Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite Mezunu, * MS Office uygulamalarını iyi derecede bilen, * B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen * Aktif satışı seven ve bu alanda kariyer hedefi olan, * Dinamik, diksiyonu düzgün * Satış kabiliyeti yüksek, * Takım çalışmasına yatkın, * Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren, * Pozitif bakış açısına sahip, analitik düşünen, gelişime açık * 22 yaş ve üzeri * Manisa ya da İzmir'de ikamet eden * Tercihen satış / saha satış alanında deneyimli, Özellikle telekomünikasyon sektöründe deneyimli adaylar tercih edilecektir.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıESENYURT'da bulunan Arda Grup şirketlerinden Cengiz Kompozit bünyesinde Kurumsal Satış departmanında görevlendirilmek üzere, müşterilerle profesyonel ilişkiler kurabilecek, mevcut müşterilerin devamını sağlayacak ve portföye yeni müşteriler katabilecek yurt içi "KURUMSAL SATIŞ ELEMANI ” arayışımız bulunmaktadır Kurum tarafından belirlenen kurumsal satış stratejisi doğrultusunda, hedef müşteri grubunu doğru analiz ederek yeni müşteri potansiyeli oluşturulması ve mevcut müşteri portföyünün geliştirilmesi, Kurumsal satış hedeflerine ulaşılması için gerekli satış ve pazarlama aktivitelerinin ilgili bölümlerle birlikte planlanarak hayata geçirilmesi, Müşteri firmalara sunulacak hizmet ve/veya ürünler ile ilgili teklif ve sözleşmelerin hazırlanması ve süreç takibinin yapılması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Üretim sektöründe tercihen KOMPOZİT ; satış ve pazarlama alanında minumum 3 yıl deneyimli, Prezantabl , diksiyonu düzgün,analitik ,sunum becerileri gelişmiş ,çözüm odaklı çalışan Mücadeleci, azimli, karar alma, ve zamanını verimli kullanabilme yetkinliklerine sahip, Yurtiçi seyahat engeli olmayan, MS Office programlarına ,CRM uygulamalarına hakim , Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif olarak araç kullanabilen Tercihen Avrupa Yakası Esenyurt Lokasyonuna ulaşım sorunu olmayan

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıAMERICAN LIFE DİL OKULLARI TRABZON ŞUBESİNDE 'Kurumsal Satış Temsilcisi' olarak görevlendirilmek üzere takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER AmericanLIFE Dil Okulları Trabzon Şubesinde ‘’Kurumsal Satış Danışmanı’’ olarak görevlendirilmek üzere : Üniversitelerin 2 yıllık veya 4 yıllık fakültelerinden mezun, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, muaf ya da en az 2 yıl tecilli olması, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan, Seyehat engeli olmayan, Diksiyonu düzgün, Rekabet ortamında çalışabilecek, Yoğun iş ortamına uyum sağlayabilecek ve esnek çalışma saatlerine uygun, İnsan ilişkileri ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Hedef - sonuç odaklı çalışan, GÖREV TANIMI Firma ziyaretlerinin yapılması ve potansiyel müşteri portföyü yaratılarak geliştirilmesi, Kurumsal firmalara dil eğitimi programlarımızı tanıtıp ihtiyaçları belirleyerek, eğitim alacak kişilerin programlarının hazırlanması ve satışının gerçekleştirilmesi, Satış sonrası müşteri memnuniyetinin sağlanması ve takibinin yapılması, Pazardaki ve piyasalardaki gelişmelerin yakından takip edilmesi, Hedefler doğrultusunda günlük, haftalık ve aylık satış planlamasının yapılması ve bu planların uygulanması, Sorumlu olduğu alanla ilgili raporlamaların yetkili kişiye sunulması.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıTurkcell Kurumsal Hizmetler bünyesinde faaliyet gösteren Netser Kurumsal Çözüm Merkezi çatısı altında, Turkcell kurumsal ürün ve servislerinin bölge içerisindeki küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik tanıtım ve satışını gerçekleştirecek aşağıdaki özelliklere sahip Kurumsal Saha Satış Temsilcileri aranmaktadır. * Aylık olarak kendisine verilmiş olan ziyaret hedeflerini gerçekleştirecek, * Hedef bazlı saha satışı yapabilen ve satış sonrası hizmetleri yerine getirebilecek, * Firmamızı, faaliyetlerimizi, ürün ve hizmetlerimizi tanıtacak, * Aktif satışı seven, bu alanda kariyer hedefleri olan, * Sıcak satış ve sahada çalışma konusunda tecrübeli, * Çat kapı ve belirlenen rut dahilinde müşteri ziyaretlerinde bulunmak, * Çalıştığı kurumu en iyi şekilde temsil edebilecek,

  Aranan Nitelikler* Asgari Lise, Meslek Yüksek Okulu veya Fakülte mezunu, * İnsan ilişkilerinde başarılı, dinamik, Prezantabl ve diksiyonu düzgün, * Temsil ve satış kabiliyeti yüksek, takım çalışmasını ile Teknoloji’yi seven, * Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren, * Pozitif düşünce ve davranışlı, istekli, dinamik, analitik düşünen, gelişime açık, * Yoğun saha çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Tercihen hizmet sektöründe çalışmış. Telekomünikasyon sektöründe tecrübe tercih sebebidir. * MS Office uygulamalarını iyi kullanabilen, * Aktif olarak araç kullanan (B sınıfı ehliyet sahibi) ve seyahat engeli olmayan, * Maaş + Prim sistemiyle ve kazan-kazan mantığıyla yüksek gelir elde etmeyi hedefleyen,İSTANBUL ANADOLU YAKASI da ikamet eden, Adayların pozisyona başvurmalarını rica ederiz. Firma lokasyonumuz İstanbul Anadolu Yakası / Ümraniye-Şerifali’de bulunmaktadır.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Yardımcı, Temsilci

 • İş AçıklamasıEn az Lise mezunu, · Saha satış konusunda tercihen minimum 1 yıl deneyimli, · Müşteri ile kaliteli ve kalıcı bağlılık oluşturabilecek, · Yeni müşteri kazanımı ve referans yöntemi ile iş planlaması yapabilecek, · İkna ve İletişimi becerisi yüksek, · Hedef ve sonuç odaklı, · Esnek çalışma saatlerine uyumlu çalışabilecek.

  Aranan NiteliklerTelekominikasyon sektöründe lider firmamızın Şanlıurfa Bölgesinde görev alacak. Aşağıdaki nitelikleri taşıyan takım arkadaşları aramaktayız. Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan, İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, Sahada çalışmayı seven, Dinamik, motivasyonu yüksek ve güler yüzlü, Sattıkça daha çok kazandıran etkili prim sistemiyle gelirini yükseltmeyi hedefleyen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Temsilci, Danışman, Asistan, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıKocaeli bölgesinde Çözüm ortağı olduğumuz Endüstri sektöründe faaliyet gösteren Firmamız aktif ziyaretlerde bulunup yeni müşteri kazanımı sağlayarak satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek. Müşteriler ile ticari ilişkiler kurmak ve Portföy geliştirmek. Şirket satış hedefleri ile uyumlu Kurumsal hedeflerini gerçekleştirmek. Üretimini gerçekleştirdiğimiz ürün, makina ve Hizmet Satış Danışmanlığını yapabilecek. En az lise mezunu 25 - 40 Yaşını aşmamış Makina bilgisi ve tecrübesi olan, Pazarlama ve Satış konusunda Saha Satış alanında en az 3 yıl deneyimli, Enerjisi yüksek ve müşteri odaklı çalışabilecek, İletişim ve ikna kabiliyetine güvenen, temsil gücü yüksek, Sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, prezantabl Satış alanında kariyer hedefi olan Office programlarına hakim, çalışmalarını bilgisayar ortamında raporlayabilecek, Bölgesinde müşteri edinip yönetebilecek, müşterilerin ihtiyaçlarını belirleyebilecek ve aktif satış yapabilecek Analitik düşünebilen, çözüm odaklı ve takım çalışmasına yatkın. Bay-Bayan Satış Uzmanları aramaktayız. Tercih Kocaeli bölgesinden

  Aranan NiteliklerTercih Kocaeli bölgesinden Satış ve pazarlama ekibinin tüm operasyonel faaliyetlerinde görev almak, Sorumlu olduğu bölgede düzenli rut planında satış ve pazarlama görevini yerine getirmek, Hedef ve müşteri odaklı çalışmak, Pazardaki gelişmeleri düzenli olarak takip ederek raporlamak (CRM-Sistem), Satış kanallarının ve müşteri portföyünün gelişmesini sağlamak Düzenli olarak müşteri ziyaretleri yapmak Firmanın satış ve pazarlama ile ilgili faaliyetlerine katkıda bulunmak Verilen hedefler doğrultusunda satış ciroları ve karlılık hedeflerini yakalamak Günlük, haftalık ve aylık raporlamalar yapmak Ürün tanıtımı, ürün bilgisi ve müşterilere teknik destek sağlayarak satış faaliyetlerinde bulunmak Pazarın değişen eğilimleri konusunda sürekli bilgi aktararak güncel bir ürün yelpazesinin yaratılmasına katkıda bulunmak. Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış olmak. Brüt Maaş + Prim sistemi ve yemek mevcut olup, satış uzmanına şirket aracı tahsis edilecektir.

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci

 • Bölge Satış Yöneticisi

  Cemer Kent EkipmanlarıDiyarbakır, Batman, Mardin 22 Kasım 2017

  İş Açıklaması50.000 m2 kurulu alanda çocuk oyun grupları, dış mekân spor aletleri ve kent ekipmanları alanında üretim gerçekleştiren ve 62 ülkeye ihracat yapma başarısını göstermiş olan firmamız; 1994 yılından beri İzmir, Torbalı’ da faaliyet göstermektedir. Sektöründe lider olan firmamızda Diyarbakır, Mardin ve Batman illerinde satıştan sorumlu olacak '' BÖLGE SATIŞ YÖNETİCİSİ '' pozisyonunda görevlendirilecek ekip arkadaşı arıyoruz. Firmanın sunduğu ürün gruplarının tanıtımı amaçlı müşteri ve kurum ziyaretleri yapmak Müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda alternatif ürün grupları ile projeleri sunmak İhale ve doğrudan temin ile alım konularındaki tüm süreci takip etmek Bölgede verilen teklif ve gelen taleplerin takip etmek ve sonlandırmak Müşteri memnuniyeti ölçümü amaçlı saha çalışmalarının organizasyonunu sağlamak Tahsilatı takip etmek Günlük ve haftalık olarak CRM sistemine girişler ile raporlama yapmak

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, tercihen Mimarlık, İşletme ve Mühendislik bölümlerinden mezun. En az 5 yıllık aktif saha satış tecrübesi sahibi, bunun en az 3 yılı direkt B2B, kurumsal satış olan Tercihen İhale usulü ve/veya devlet kurumlarına ürün satışı konularında bilgi sahibi Kendisine verilecek rut planına sadık kalacak Aktif olarak araç kullanabilen ve yoğun seyahat programına ayak uydurabilecek CRM sistemi ile çalışmaya yatkın, günlük ve dönemsel raporlar sunacak Uzun dönemli proje takibi gerçekleştirebilecek ve insan ilişkilerini yönetebilecek kabiliyette 30-37 yaş aralığında Askerlik hizmetini tamamlamış veya askerlikle ilişiği olmayan (erkek adaylar için) Prezantabl ve üst düzey görüşmelerde şirketi temsil yeteneği olan MS Office programlarına hâkim Diyarbakır, Batman, Mardin ve çevre illerde ikamet edecek

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Yönetici

 • Kurumsal Portföy Yöneticisi

  A Group İstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıMüşteri ziyaretleri yapmak, müşteriler ile iletişim halinde kalarak ihtiyaçlarını anlamak ve karşılamak, yeni çözümler üretmek, Araştırmaya ve geliştrmeye önem vererek şirkete ve müşterilere artı değer sağlayacak fikir, yöntem ve çözümler üretmek, Takım çalışmasına önem vererek şirket içi takımlarla mükemmel koordinasyon içinde süreçleri yürütmek.

  Aranan NiteliklerMüşteri Portföyü alanında ve satış alanında minimum 2 yıl tecrübe sahibi, Güçlü iletişim yönetimi, etkili müzakere, konuşma ve sunum becerisi yetkinliklerine sahip, Büyüyen sektör şartları kapsamında rekabetin farkında olarak lider ve öncü yaklaşımlarla uzun vadeli ilişkiler geliştirebilecek, Analitik bakış açısına sahip, Sorumlui dinamik, takım çalışmasına yatkın, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Sahada aktif olarak çalışabilecek.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıDünyanın en büyük telekomünikasyon şirketlerinden biri olan VODAFONE ’un Bütünleşik Hizmetler Merkezi Vekron Telekomünikasyon bünyesinde çalışacak,Türkiye’nin Dijital Dönüşümüne Liderlik etme sorumluluğunu benimsemiş yüksek performanslı Vodafone ekibinin bir parçası olmak üzere '' KURUMSAL SATIŞ DANIŞMANLARI '' arıyoruz. İŞİN TANIMI: KOBİ Müşterilerİ (SME) olarak tanımlanan şirketlere, Vodafone A.Ş. 'nin ürün ve hizmetlerini tanıtmak, verilen hedefleri, Vodafone’un belirlediği satış ve pazarlama stratejilerine uygun olarak, gerçekleştirmek, Vodafone Türkiye’nin ürün ve hizmetlerini KOBİ Müşteriler (SME) olarak tanımlanan müşteri segmentinde tanıtmak, Kanal dahilinde Vodafone adına etkin ve sürekli ilişki oluşturmak, Verilen hedefleri, Vodafone'un belirlediği satış ve pazarlama stratejilerine uygun olarak gerçekleştirmek, Mevcut müşterinin etkin yönetimi ve memnuniyetini sağlamak. ÇALIŞMA STANDARTLARI: Dolgun maaş Yüksek Primler Yemek Kartı Araç (7/24) Cep Telefonu ve Hattı Tablet&Pc.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Aktif Kurumsal Satış konusunda min 1 yıl tecrübe sahibi, Sürücü belgesine sahip, Zaman yönetimi konusunda etkin olabilen ve maksimum değer yaratabilen, Bireysel ve takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk alabilen ve insiyatif kullanabilen, İkna becerisi yüksek, Yeniliklere açık olmak, Dış görünüşüne önem veren ve özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecilli.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Uzman Yard, Sorumlu, Temsilci

İş Habercisi - Kurumsal Satış İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?