Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Makina İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Makina
 • Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıYetiştirilmek üzere üretim departmanında görev almak, Örme ve Doku makinaların operatörlüğünü yapmak.

  Aranan NiteliklerTekstil sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Avcılar merkezinde görevlendirilmek üzere " Makine Operatörü " aramaktayız. En az ilköğretim mezunu, Teknik makine kullanımında tecrübeli veya tecrübe edinmek isteyen, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İş disiplini olan, Tercihen Avcılar civarında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).

  Sektör: Danışmanlık, Tekstil

  Pozisyon: Operatör, Eleman

 • İş AçıklamasıTurkuvaz Medya Grubu Pursaklar Binası' nda değerlendirilmek üzere Matbaa makinelerinin bakım ve onarımından sorumlu olacak adaylar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler• Meslek liselerinin Torna Tesviye Bölümünden mezun, • Askerlik hizmetini tamamlamış, • Konusunda en az 5 yıl deneyim sahibi olan, • Vardiyalı çalısma sistemine uyum saglayabilecek adaylar aramaktayız.

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Teknisyen

 • DHL Lojistik Hizmetleri A.Ş.İstanbul Anadolu, Kocaeli, Ankara 18 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıRF kullanarak ürünlerin toplanması, yükleme ve boşaltma yapılması, Ürünlerin hasarsız şekilde elleçlenmesi, Lokasyon sayımlarının gerçekleştirilmesi, Depo ile ilgili diğer süreçlerin, ekip çalışması ile yürütülmesi.

  Aranan NiteliklerTercihen lise mezunu, Forklift operatörü - RT pozisyonunda en az 2 yıl tecrübeli, Forklift ehliyetine sahip, RT ve PPT kullanabilen, Vardiyalı çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlanmış adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Operatör, Forklift Operatörü / Reachtrack

 • İş AçıklamasıŞirketimizin büyümekte olan AR-GE Departmanında, Kalıp Tasarımcısı olarak ,Siemens NX programı veya Visi 21.1 programlarından birini kullanarak kalıp tasarımı yapan, Sorumlu olduğu projenin malzeme sipariş listesini, montaj ve imalat resimlerini oluşturmak

  Aranan NiteliklerLise Makine bölümü veya MYO makine/kalıp bölümlerinden mezun Çok gözlü metal enjeksiyon kalıplarının tasarımında en az 3 yıl tecrübeli Tercihen alüminyum enjeksiyon kalıplarının tasarımında tecrübeli Talaşlı imalat konusunda bilgi sahibi CAD uygulamalarına hakim (Tercihen Siemens NX veya Visi 21.1 ) Tercihen İngilizce bilen Ekip çalışmasına yatkın, öneriler geliştirebilen, yaratıcı ve inisiyatif kullanabilen Araştırma/geliştirmeye açık ve istekli, sektördeki yenilikleri takip eden Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Anadolu Yakası Pendik-Kartal bölgelerinde ikamet eden / edebilecek adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Tasarımcı

 • İş AçıklamasıPendik Kavakpınar da bulunan , Alüminyum Metal Enjeksiyon Kalıp İmalatı Yapılan Firmamıza, Alüminyum Metal Enjeksiyon Kalıp ustası aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az Meslek Yüksek Okulu mezunu • Bölüm sorumluluğu yapabilecek • Alüminyum ve Zamak Metal Enjeksiyon Kalıp konusunda tecrübe ve bilgi sahibi, • 40 yaşını aşmamış, • Tercihen 5 yıl deneyimli, • Takım çalışmasına yatkın, • Analitik düşünebilen, yoğun iş temposu ve mesai saatlerinde çalışabilecek, . Vardiya sistemine uyacak • Ofis programlarını kullanabilen, • Askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası , tercihen Pendik-Kartal Bölgelerinde ikamet eden adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Tasarımcı

 • İş AçıklamasıKalıp imalatı yapan firmamızda; CNC dik işleme merkezinde üretilecek parçaların programlarının yazılması, CNC dik işleme merkezi ile talaşlı üretim operasyonun yapılması, Üretimin kalite standartlarına uygun olarak yapılması ve takibi, İşyerimiz İstanbul Pendik e bağlı Kavakpınar Koruma Sanayi de bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerCNC dik işleme merkezi ve Mitsubishi işletim sistemi kullanımında tecrübeli, Teknik resim okuma ve ölçü aletleri kullanma konusunda tecrübeli, Tercihen Cad/Cam ve Auton Esprit programlarını kullanabilen, program yazabilen, Tercihen üniversal torna ve frezede çalışma tecrübesi olan, Tercihen MYO Makine veya Endüstri Meslek Lisesi Makine, Tesviye, CNC vb. bölümlerinden mezun, Vardiyalı çalışabilecek Anadolu Yakası , tercihen Pendik bölgesinde ikamet eden, CNC Dik İşleme Merkezi Operatörü alınacaktır.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Tasarımcı

 • İş AçıklamasıMedikal ekipmanları üretim konusunda Türkiye şirketimizin Sarayköy/kazan ilçesisinde bulunan tesisine Delem kontrolü bilen 'Abkant Büküm Operatörü' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az Meslek Lisesi muzunu olan, Teknik resim ve imalata yönelik projeleri okuyabilen (AutoCad - SolidWorks gibi), En az 3 yıl tecrübe sahibi, İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Artık malzeme ve hurdanın tutanak halinde kaliteye teslim edilmesi ve kalite kararına göre belirlenen yere sevkinin yapılması, Talimatlarla belirtilmiş iş güvenliği ve çalışma talimatlarına uyulması, Planlama ve iş hazırlamadan gelen resimlere göre kesimden veya depodan malzemeyi teslim alıp sevkini yaparak büküm işleminin yapılması. Servis Mevcuttur Beşevlerden hareket etmektedir.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklamasıİzmirin Kemalpaşa ilçesinde bulunan firmamızda CNC torna ve Dik İşlem tezgahında çalışabilecek operatör / ayarcı vasıflarına sahip takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAskerlik hizmetini tamamlamış Vardiyalı çalışabilecek Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Disiplinli ve takım çalışmasına yatkın Tercihen myo , meslek lisesi ve dengi mesleki eğitim veren okullardan mezun Teknik resim okuyabilen ve ölçüm aletleri kullanabilen İzmir'de ikamet eden Operatör ve ayarcı Bay - bayan takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıÖZ GÜVERTE DENİZCİLİK YURTİÇİ ULUSLAR ARASI ÇALIŞAN:YÜK GEMİSİ YOLCU TANKER RORO VE ÖZEL YATLARDA ÇALIŞACAK VASIFLI VASIFSIZ BAY PERSONELLER ARANMAKTADIR. AŞÇI AŞCI YARDIMCISI-GARSON-KOMİ-MAKİNACI-YAĞCI-ELEKTRİKÇİ -KAYNAKÇI -TESİSATÇI-MEKANİKÇİ -SIHHI GEMİCİ VE GÜVERTECİLER ARANMAKTADIR. TÜM SOSYAL HAKLAR MEVCUTTUR.SSK +MAAŞ+ PRİM +KALACAK YER+YEME İÇME+ SEFER BAŞI PRİMLERİ + 6 AYDA 1 MAAŞ İKRAMİYE TÜRK BAYRAKLI GEMİLERDE (2.500 -3.000 ve 5.000 TL) ALINMAKTADIR.YABANCI BAYRAKLI GEMİLERDE 1.400 ile 3.000 USD ARASI MAAŞ VERİLMEKTEDİR. VASIFLI VASIFSIZ T.C VATANDAŞI OLMAK.18 İLE 50 YAŞ ARASI SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN 100/100 İŞ SÖZLEŞMESİ YAPILIR. SABIKA KAYDINIZ YOKSA VE EN AZ İLKÖĞRETİM MEZUNU İSENİZ İLGİLİ TELEFONLARIMIZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ. 0850 303 80 31 - 0326 614 06 26 - 0553 743 84 71 - 0553 743 84 76

  Aranan NiteliklerAYRICA BİZE VE YAPTIĞIMIZ İŞLERE BAKMAK İSTERSENİZ www.ozguvertedenizcilik.com ADRESİNDEN BAKABİLİRSİNİZ

  Sektör: Denizcilik, Diğer, Mühendislik

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı Yardımcısı, Garson, Tamirci, Teknisyen

 • CMC Makineİstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıAtölye şefinin görevlendirmesi doğrultusunda Deutz motor arıza teşhis ve onarımlarını gerçekleştirmek, İş makinası üzerindeki Deutz motorlarının söküm, onarımı veya atölye ortamında detaylı revizyonunu toplama gerçekleştirmesi işlerinde katkı sağlamak. Sahada verilen servis esnasında parçaların aşınma veya hasarı konusunda, ölçüm, değerlendirme yapmak ve karar vermek, Sahada verilen servis esnasında elektronik kart lı motorlarda diagnostik test ile arıza tespiti için bilgisayar programı ile kullanımı en uygun şekilde yapmak Yaptığı onarımın gereği olan atölye ekipman ve özel aletlerini uygun şekilde kullanmak, Yaptığı işi, servis formu veya iş emri üzerine özetlemek ve atölye şefine aktarmak,

  Aranan NiteliklerTeknik servis ekibimizde görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz. -Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, -Tercihen teknik liselerin motor/otomotiv bölümünden mezun . -Hızlı, etkili ve çözüme yönelik karar verme yeteneğine sahip, -Ekip çalışmasını benimsemiş, -Askerliğini tamamlamış, tecilli,muaf. -Tercihen Deutz motor (yada dizel motorlar) konusunda teknik bilgi ve tecrübe sahibi olan motor revizyonu ve /veya sökme,onarma, takma ..vb işlemlerini gerçekleştirebilecek. -İş makinaları sektörüne ilgili ve kendini bu sektörde geliştirmek isteyen, -Şantiye koşullarına uyabilecek, gerektiğinde konaklayabilecek, -İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Usta, Usta Yardımcısı, Ustabaşı, Eleman

 • Best Visionİstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıÜretim için teslim sürelerini gözeterek program hazırlamak ve bu programı uygulatmak. - Üretim akışının kalite sistemine uygun biçimde çalışılmasını sağlamak. - Üretim sırasında kaliteyi olumsuz yönde etkileyen olayların nedenlerini belirleyerek, önleyici tedbirler almak üzere gerekli çalışmaları yapmak. -İmalat darboğaz noktalarını belirleyip etkin çözüme ulaştırmak. - İş emirleri ve iş planları hazırlamak. - Yönetimin gözden geçirme faaliyetlerine katılmak. - imalat sarflarının satınalma ve tüketim sürecinin takibi. - Üretim personelinin ihtiyacı olan eğitimleri belirleyerek bu eğitimlerin verilmesini sağlamak. - İşletmede imalat hata analizlerinin yapılması önleyici faaliyetlerde bulunulması. - Bakım onarım çalışmalarının ilgili prosedür ve talimatlara uygun olarak yapılmasını sağlamak. - İşletmede kullanılan cihazların periyodik bakımlarını planlayarak yapılmasını sağlamak. - İş güvenliği kurallarına uygun çalışılmasını sağlamak. Yeni ürün ürün çiziminden ürünün paketlenmesi aşamasına kadar olan süreci yönetmek.

  Aranan NiteliklerTecrübeli, dürüst, çalışkan, hırslı, ingilizce bilmiyorsa %100 kurs desteği verilerek öğretilecek, sorumluluk alabilecek kişilikte. Başvuru yapacak adaylar başvurularını yapmadan önce bestvision.com.tr internet sitemize girip yaptığımız işi incelemeleri rica olunur.

  Sektör: Işık,Ses ve Görüntü Sistemleri

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıTORBALIDA BULUNAN İKLİMLENDİRME CİHAZ VE EKİPMANLARI ÜRETEN FABRİKAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE.

  Aranan Nitelikler*HAVALANDIRMA,İKLİMLENDİRME VE SOĞUTMA KONULARINDA TECRÜBELİ *DİKSİYONU DÜZGÜN *İLETİŞİM YETENEĞİ YÜKSEK *SORUMLULUK SAHİBİ,DÜZENLİ *BAY-BAYAN

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması· İstanbul Makine’nin yurt içinde satmış olduğu takım tezgâhlarının mekanik arıza ve problemlerini giderecek,

  Aranan Nitelikler· Endüstri meslek lisesi, fakülte veya yüksekokulların ilgili bölümlerinden mezun ya da ustalık/kalfalık belgesi olan, · CNC Teknik servis; mekanik bakım alanında minimum 3 yıl tecrübeli , (Elektrik bilgisi tercih sebebidir.) · Erkek, askerlik hizmetini yapmış veya muaf olan, · B sınıfı sürücü belgeli, aktif araç kullanabilen, yurtiçi ve dışı seyahat engeli olmayan, · Teknik Servis için Takım Arkadaşları Arıyoruz.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş Açıklaması20.000 metrekarelik üretim alanı içinde, yurtiçi ve yurtdışında bulunan market ve market zincirleri için, “Soğutucu Reyon” üretimi yapmaktayız.

  Aranan NiteliklerCNC Upcant, Punch konusunda tecrübeli , Tercihen üretim yapan işletmelerde saç işleme sistemleri konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Dinamik, güler yüzlü, İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış olan.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, İmalat

  Pozisyon: Operatör, Tekniker, Teknisyen, Usta, Ustabaşı

 • Firma Adı GizliÇanakkale 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıDemir Çelik Fabrikası'nda Kurulu Şantiyemizde, Genel Bakım ve Onarım İşlerinde Çalışmak Üzere, Ark Ocağı Panelleri ve Sulu Baca İmalatlarında Tecrübeli, Çelik Konstruksiyonda Deneyimli, Mekanik Tesisat ve Endüstriyel Borulama Alanlarında Çalışmış, Projelerin bütçe, planlama ve maliyet yönetimi, işprogramı hazırlanması görevlerini yapabilecek, Metraj, Hakediş, Keşif Konularına Hakim, Tercihen Demir Çelik Sektöründe Çalışmış.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden mezun, Analitik Düşünebilen, Çözüm Odaklı, Sorumluluk Sahibi, MS Office, Autocad programlarına hakim, Şantiye Yönetimini Sağlayabilecek, İkna kabiliyeti ve temsil gücü yüksek Makine Mühendisi Çalışma Arkadaşı Arayışımız Bulunmaktadır.

  Sektör: Demir-Çelik, Makine, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis

 • Zirve DenizcilikTüm Türkiye, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli, Konya, Gaziantep, Hatay 27 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıUluslararası ve Yurtiçi Gemilerinde Tatil Bölgelerindeki Turistlik Yatlarda Çalışacak Elektirikçiler, Kaynakçılar ve Yağcılar Aranmaktadır. 2600-3000 USD Arası Maaş + SGK + Yeme + İçme + Konaklama + Sefer Başı Primler ve Tüm Sosyal Haklarla Çalışacak Personeller 0216 999 38 84 0541 832 82 15 0541 832 82 16 www.zirvedenizcilik.net

  Aranan NiteliklerEn az ilkokul Mezunu Vasıflı - Vasıfsız Sabıka ve Sağlık Problemi Olmayan

  Sektör: Denizcilik, Elektrik ve Elektronik, Makine

  Pozisyon: Eleman, Makinist, Argon Kaynakçısı, Gaz Altı Kaynakçısı

 • Dilek Grupİstanbul Anadolu 27 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıÜmraniye'de bulunan şirketimizdeki araçlarımızın her türlü sorunlarına cevap verebilecek, gerektiğinde yetkili servislere yönlendirebilecek, tüm araçların tamir bakım süreçlerininin faturalama ve ödemelerinde muhasebe ile koordineli çalışacak, bölgedeki araçların zimmetlerini ve tamir bakım süreçlerini eksiksiz yerine getirecek "Araç Bakım Onarım Sorumlusu" aramaktayız

  Aranan NiteliklerTercihen Endüstri Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe bakım onarımda (motor, mekanik ,elektrik vs) en az 3 yıl çalışmış, Arızalanan araçların her türlü bakım onarımı hakkında bilgi verebilecek derecede teknik bilgiye sahip, İşini sonuna kadar takip eden, problem çözme becerisine sahip, işbirliğine açık, Tercihen Arvento Araç Takip Sistemi'ni kullanmış Office programlarını kullanan (excel-word-outlook) Tercihen İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, 45 yaşını aşmamış aktif araç kullanan bay

  Sektör: Otomotiv, Makine

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Ustabaşı, Tamirci, Usta

 • İş AçıklamasıİSTANBUL MERKEZLİ ŞİRKETİMİZİN İZMİR ŞUBESİNDE ENDÜSTRİYEL MAKİNA TEKNİK BİRİMİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ;

  Aranan NiteliklerMESLEK YÜKSEK OKULLARININ İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN OLMUŞ, ELEKTRİK VE ELEKTRONİK OTOMASYON BİLGİSİ OLAN EN AZ 3 YIL TECRÜBELİ BİLGİSAYAR VE DONANIMLARINI ETKİN BİR ŞEKİLDE KULLANABİLEN, SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN, ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK, İZMİRDE İKAMET EDEN, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN,İNSAN İLİŞKİLERİNDE ETKİN VE ANALİTİK DÜŞÜNEBİLEN, ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ, B SINIFI EHLİYETE SAHİP VE AKTİF OLARAK ARAÇ KULLANABİLEN GİYİNİMİNE ÖZEN GÖSTEREN VE DİKSİYONU DÜZGÜN,ADAYLAR ARAMAKTAYIZ.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • Ekmek Unlu Gıdaİstanbul Anadolu, Kocaeli 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıGıda üretimi üzerine çalışan tesislerimizin; Makinelerin mekanik ve mekatronik arızalarını gidermede yardımcı olabilecek, Vardiyalı çalışma düzenine göre bakım ve onarım faaliyetlerini koordine edebilecek, Makine ve yardımcı ekipmanların sürekli ve sağlıklı çalışır durumda olmasını sağlayacak, Makine ve yardımcı ekipmanların periyodik bakım planlarının yapılması, koruyucu bakım faaliyetlerinin uygulanmasını ve kontrolünü sağlayacak Makine yedek parça optimum stok hazırlığını ve stok kontrollerini yapmak, Benzer pozisyonda daha önce 1-2 yıl çalışmış veya tecrübesiz

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Otomasyon sistemlerine yönelik çalışabilecek Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Alanında istekli ve meraklı, Takım çalışmasına önem veren, Tercihen İngilizce diline hakim, SolidWorks ve AutoCad programlarına hakim MS Office ve MS Project programlarını etkin şekilde kullanabilen Askerlik ile ilişiği bulunmayan, Araç ehliyeti olan(aktif olarak kullanabilen), Gebze veya İstanbul Anadolu yakasın’ da ikamet eden veya edebilecek,

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıHareket, 1957 yılından günümüze, tecrübesi, güveni ve üstün hizmet standartları ile proje taşımacılığı, ağır ve standart dışı kargo taşımacılığı, vinç ve platform kiralama, ağır kaldırma, indirme, yerleştirme tanımlarını değiştiren, Türkiye'nin sınır tanımayan lider kurumu... Erzincan Bölgesindeki projemizde değerlendirmek üzere Vinç Operatörleri aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTeleskopik vinç kullanabilen, Operatörlük sertifikası ve G sınıfı ehliyeti olan, En az 5 yıl deneyimli, Tercihen Lise mezunu, Askerlikle ilişkisi olmayan, Erzincan ve çevre illerde ikamet eden MERKEZ OFİS YERİ: İSTANBUL

  Sektör: Lojistik, Makine

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıGes Teknik is a Building Automation System provider company. works with local cultural energy and uses worldwide knowledge. is improved by its energetic, young and smart team. If you want to be a part of great continuous improving environment in building automation systems, apply to Ges Teknik. Project Sales Manager: Coordinate the project sales team Responsible for the project sales team annual target Design a building automation system project over building mechanical drawings. Prepare the building automation system offers to the customers Create and close sales orders face-to-face and over the phone. Negotiate the prices to get the orders. Visiting customers regularly. Uncover and build new business relationships Having responsibilities during the Building Automation System project installation

  Aranan NiteliklerAs Ges Teknik, we are looking for a manager who has/is Minimum 5-year experience in HVAC automation project sales. University degree in Electrical or Electronics or Mechatronics Engineering or 2-years university degree in Industrial Automation Strong communication skills, both verbal and written Analytic thinking capability Self-motivated Strong communication skills, both verbal and written Result oriented Customer oriented, team player, problem solver Active driver with B class driving licence Advanced command of English both written and spoken, native Turkish speaker Good command of MS Office Applications Military service completed for male candidates. Would you like to be a part of Ges Teknik organization?

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Uzman Yard

 • Günaydın Groupİstanbul Anadolu 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıBay , Vardiyalı çalışabilecek , İstanbul İli Anadolu Yakası Tuzla, Pendik, Orhanlı ilçelerinde ikamet eden ,

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Operatör, Forklift Operatörü / Reachtrack

 • İş Açıklamasıİzmir Kemalpaşa'da kurulu, kağıt-karton üretimi yapan Fabrikamızın Bakım Müdürlüğü departmanında görevlendirilecek Mekanik Bakım onarım işlerinde tecrübeli elemanlar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler-Meslek yüksek okulu veya Endüstri Meslek Liselerinin Makine,Motor,Tesisat,Mekatronik v.b bölümlerinden mezun -Minimum 3-5 yıl fabrikaların bakım ve montaj bölümünde tecrübeli -Tercihen talaşlı imalat,torna,freze,argon kaynağı,elektrik ark kaynağı ve bakım konularında bilgi sahibi -mekanik,hidrolik,pnömatik konularında deneyimli - Vardiyalı çalışabilecek -Erkek,Askerliğini Tamamlamış -MS Office programlarına hakim -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Mekanik bakım onarım elemanları alınacaktır.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Endüstri, İmalat

  Pozisyon: Eleman

 • Dky İnşaat A.Şİstanbul Anadolu 25 Mayıs 2017

  İş Açıklaması800 konutlu projemiz Tuzla Lokum Evler şantiyemizde görevlendirilmek üzere; Bağlı bulunduğu Şantiye Mekanik Şefinin talimatları doğrultusunda şantiyedeki mekanik işlerinin yürütülmesi, Uygulama projelerinin sahada yapılacak imalatlara uygun olup olmadığının denetlenmesi, gerekli revizyonların yaptırılması Sahada uygulanmış ve uygulaması yapılan sistemlerin devreye alınmasının sağlanması Test ve devreye alma işlemlerinin yapılması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Meslek Yüksek Okullarının Makine ve ilgili bölümlerinden mezun, Konusunda en az 10 yıl deneyimli Sıhhi tesisat, yangın, ısıtma, soğutma, havalandırma projelerinde deneyimli, Autocad, Ms Office programlarını iyi derecede bilen, Konut inşaatı mekanik uygulama tecrübesi olan Kalite kontrol uygulama ve takiplerini yapabilecek Hakediş tecrübesi olan Gelişime ve sorumluluk almaya istekli, iletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Etkin olarak sözlü ve yazılı iletişim kabiliyeti olan, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli Askerlik görevini tamamlamış,

  Sektör: İnşaat, Makine, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Tekniker, Sorumlu

 • İş Açıklaması​Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz makine sektöründe yer alan firmamızda çalışmak üzere "Elektrik Elektronik Otomasyon Mühendisi" aramaktayız. Firmanın üretimini gerçekleştirdiği makinaların yazılım, programlama ve otomasyonlarının yapılarak sahada kurulumunu gerçekleştirmek, Siemens HMI programlanmasının yapılması, Pano tasarımlarının hazırlanması

  Aranan NiteliklerSiemens S7 300, S7 200 ,S7 1200 ve tercihen Simotion Motion Control ile programlama tecrübesine sahip Siemens ve Sew Servo motor konusunda tecrübeli PLC programını iyi seviyede kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, takipçi, sonuç odaklı Ekip içerisinde uyumlu, Dış görünümüne özen gösteren, Seyahat engeli olmayan, İyi seviyede İngilizce bilen, Eplan Programı ile Elektrik şeması çizim bilgisine sahip Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Adayların Beylikdüzü, Hadımköy bölgelerine ulaşımı kolay bölgelerde ikamet ediyor olması tercih nedenidir.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Diğer, Makine

  Pozisyon: Mühendis, Tekniker

 • Proworkistİstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yürütmekte olduğumuz makine üretim sektöründe yer alan olan firmamız için; Planlama bölümü tarafından yapılan planlardaki ürünlerin zamanında, eksiksiz ve kalite standartlarına uygun şekilde üretilmesini sağlamak, Planları ve iş emirlerini birimlere dağıtmak, Üretim için gerekli olan personel, hammadde ve araç-gereç ihtiyaçlarını belirlemek ve bu eksiklerin tamamlanmasını sağlamak, Tezgah bakım ve arızalarının takibini yapmak, Üretim faktörlerinin etkin ve en verimli şekilde kullanılmasını sağlamak, Üretim süreçlerinin sürekli iyileştirilmesi için yönetime öneriler sunacak raporlama ve koordinasyon becerileri gelişmiş mesleki bilgi ve becerisine sahip "Üretim Şefi" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, MS Office, Solidworks, Autocad kullanan Dikkatli ve sorumluluk sahibi, yönetici vasıflarına sahip İş güvenliğine dikkat eden, En az 5 yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, İşinde titiz ve yönlendirme becerileri gelişmiş,

  Sektör: Makine, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Şef / Amir, Müdür, Sorumlu, Koordinatör

 • İş AçıklamasıESKON, Enerji Verimliliği Dan.Periyodik Kontrol ve Müh. Hiz. Ltd. Şti. 8 yılı aşkın süredir muayene ve Enerji Verimliliği sektörlerinde Türkiye’nin önde gelen kurumsal firmalarına ve Belediyelere hizmet vermektedir. ESKON, A Tipi Muayene Kuruluşu olarak kaldırma ekipmanları, basınçlı kap ve asansör muayeneleri konularında Merkez (İZMİR) , Torbalı(İZMİR) ve Antakya(HATAY) irtibat ofislerinde "Muayene Personeli" pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine, Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği veya MYO makine bölümlerinden mezun Tercihen, asansör bakım, onarım ve muayene konusunda tecrübeli, MS Ofis programlarını ileri düzeyde kullanabilen, İletişim ve Koordinasyon yeteneğine sahip, Yönetim ve Motivasyon becerilerine sahip, Zaman yönetimi ve organizasyon becerilerine yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Sürücü ehliyeti sahibi olan aktif araç kullanabilen, Erkek başvuru sahipleri için askerliğini tamamlamış, Seyahat engelinin olmayan.

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Sorumlu

 • SİSTEM PATENTİzmir 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda MÜHENDİS alınacaktır. Müşteri ilişkileri yönetimi ve hizmet satışı yapılması İş akışı içerisinde tüm operasyonel işlemlerin yapılması AR-GE faaliyetlerine yönelik ulusal ve uluslararası patent araştırmalarının yapılması.

  Aranan NiteliklerMühendislik Bölümlerinden mezun (Tercihen Makina veya Endüstri Mühendisliği) Teknik çizim yapabilecek, üretim ve çalışma sistemi yazılı hale getirilerek resmi belgelendirme işlemi için çalışma başlatabilecek. İngilizce bilgisi de kullanılarak, ulusal-uluslararası patent işlemlerinin operasyonunu yapabilecek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay – Bayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıPASLANMAZ GIDA MAKİNELERİ ÜRETİMİ YAPAN FİRMAMIZDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE ABKANT VE GİYOTİN MAKAS OPERATÖRÜ TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler-TEKNİK RESİM OKUYABİLEN -EN AZ 2 YIL DENEYİMLİ -EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN, DİSİPLİN SAHİBİ -ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Usta

 • İş Açıklamasıİzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’ nde talaşlı üretim sektöründe faaliyet gösteren fabrikamıza, ÜRETİM bölümünde istihdam edilmek üzere “CNC TORNA veya CNC DİK İŞLEM bölümünde görevlendirilecek tecrübeli veya yetiştirilmek üzere çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler- Teknik resim bilgisine sahip, -Ölçü, şekil, konum ve yüzey toleransları hakkında bilgi sahibi olmak, -CNC / FANUC Programlama üzerine minimum 3 yıl tecrübe sahibi olmak (tercihen ayarcı olması) -Kumpas, mikrometre, mihengir, komparatör vb. ölçü aletlerini kullanabilen, -Vardiyalı çalışabilecek, bay (Askerlik hizmetini tamamlamış) -Mesleki Eğitim Merkezi, Meslek Lisesi, Teknik Lise ve/veya Meslek Yüksek Okulu mezunu olmak tercih sebebidir. -Buca, Şirinyer, Yıkıkkemer, Gültepe, Altındağ, Çamdibi, Yeşilova, Pınarbaşı, Bornova Metro servis güzergahı üzerinde oturan Çalışma arkadaşları arıyoruz. GÖREVLER: -Talaşlı Üretim bölümünde bulunan CNC Dik İşlem ve CNC Torna tezgahlarında talaşlı üretim yapmak -Tezgah ayarlamak, sorunlara müdahale etmek, vardiya amirlerine yardımcı olmak. -Operasyonlara bitiş onayı ve bir sonraki operasyona geçiş için onay vermek. Program yazmak. -Operatörlere takım tahsis etmek, sorunlara müdahale etmek, hatalı işlemleri engellemek, yapılan hatalara ait hata raporu, üretime ait rutin formların doldurulması

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Eleman, Usta, Usta Yardımcısı, Ustabaşı

İş Habercisi - Makina İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?