Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Mali İşler İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Mali İşler
 • İş Açıklamasıİstanbul Avrupa yakasında yurtdışı inşaat tahhüt faaliyetlerinde bulunan şirketler grubuna Muhasebe ve Mali İşler Müdürü aranmaktadır, İktisadi ve idari Bilimler fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe, finansman ve mali işler alanında 'Genel Muhasebe Yönetimi' pozisyonunda en az 5 yıl aktif çalışmış, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Belgesine sahip Genel Muhasebe ve maliyet muhasebesi uygulamalarını iyi düzeyde bilen, Bütçe hazırlama uygulama, raporlama, bilanço, gelir tabloları konularına hakim, Vergi Hukuku, Ticaret Hukuku, Sosyal Güvenlik Hukuku ve diğer mali mevzuat değişikliklerin düzenli takip edilerek şirket uygulamalarına adapte edebilecek, Mali tabloları yorumlayabilen ve Yönetim raporlamalarında deneyimli, MS office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, İyi derecede ingilizce bilen, Resmi kurumlarla firma ilişkilerini yönetebilecek, Analitik düşünebilen, çözüm odaklı, detaylara önem veren,sorumluluk alabilen, Planlama, süreç ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, Muhasebe ekibini geliştirerek koordine edip yönlendirebilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yurtdışı seyahat engeli olmayan , şantiye ziyaretlerinde bulunacak , Taahhüt üstlenilen ülkelerin şirket açılışlarının geciktirilmeden yapılmasını sağlamak , Uluslarası inşaat taahhüt şirketlerinde en az 4-5 yıl çalışmış Mali İşler Müdürü / Yöneticisi arayışımız vardır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Direktör, Koordinatör, Müdür, Yönetici

 • İş AçıklamasıÇanakkale de faaliyet gösteren bir müşterimiz için en az 10 Yıl tecrübeli Muhasebe Müdürü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler*Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun *Otomotiv sektöründe tecrübeli *Tek düzen hesap planına vakıf *Maliyet muhasebesi hesaplama ve uygulamasını bilen, *Çanakkalede ikamet eden yada ikamet edebilecek olan, Muhasebe Müdürü alınacaktır.

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Müdür

 • İş AçıklamasıKendisine bağlı muhasebe ve insan kaynakları bölümlerini korrdine edebilecek ve yönetebilecek, konusunda uzman, tecrübe sahibi mali işler müdürü arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun, Yeni Türk Ticaret Kanunu' na hakim, Mali mevzuatların tamamında deneyim sahibi, Ulusal Finansal Raporlama Standartlarını ( UFRS ) bilen, İnsan kaynakları süreçlerine hakim, Personel giriş-çıkış, devam kontrol, puantaj konularında bilgi sahibi, İş kanunu, sosyal güvenlik kanunu vb. mevzuat konusunda bilgi ve deneyim sahiibi, Tercihen toplu iş sözleşmesi deneyimi olan, MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasında uyumlu, İkna ve idare kabiliyeti yüksek, düzenli, dinamik, çalışkan ve disiplinli, Koordinasyon yeteneği yüksek, Sigara içmeyen ve askerlik ile bağı kalmamış, 50 yaşını aşmamış, B sınıfı sürücü ehliyeti olan, İzmir de ikamet eden ya da edebilecek MALİ İŞLER MÜDÜRÜ aramaktayız.

  Sektör: Halkla İlişkiler, Hizmet / İşletme Servisi, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Müdür

 • İş AçıklamasıYeminli Mali Müşavirlik şirketimizin KDV iade departmanında istihdam edilmek üzere lise mevzunu veya açık öğretim fakültesinde okuyan karşıt inceleme tutanaklarını yapacak elemanlar alınacaktır. (Asgari Ücret/Ssk)

  Aranan Nitelikler*Lise mezunu *Avrupa yakasında ikamet eden *Bay Personel

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıBodrum'da bulunan Şirketimiz'e Muhasebe Personeli alınacaktır. Gelir/Gider Faturalarinin muhasebeleştirilmesi, Şubeler ve Merkez arasındaki tum evrak koordinasyonunun saglanmasi Kasalar, Bankalar ve Cari Hesaplarinı islenmesi takipi KDV, Muhtasar Beyannemelerinin Hazirlanmasi BA/BS Mutabakatlarinin Yapilmasi Bilanço, Gelir/Gider Tablolarinin Hazirlanmasi Personel SGK giris/cikis islemlerinin yapilmasi Personel Ozluk Dosyalarinin Tutulmasi Personel Bodrolarinin Hazirlanmasi Butce, Nakit Akiş Şemalarinin Hazirlanmasi

  Aranan NiteliklerTercihen ticaret lisesi mezunu veya , Meslek Yüksek Okulu mezunu Muhasebe konusunda en az 4 yıllık tecrübe sahibi LOGO, MIKRO, Muhasebe programlarini iyi derecede kulanabilien. iyi derecede EXCEL ve MS Office programlarını bilen Sorumluk sahibi, titiz,düzenli ve dikkatli çalışan iş takibi, planlaması, yeteneği yüksek analitik düşünebilen Gelişmeye açık ve yaratıcı olan hızlı ve sonuç odaklı Tercihen 27-45 yaş arası bay/bayan Bodrum, veya Milas ,da ikamet eden Tercihen B ve A2 ehliyeti olan Bay adaylar için askerliğini tamamlamış

  Sektör: İnşaat, Denizcilik

  Pozisyon: Şef Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Eleman

 • EKA TEKSTİL TRİKOİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıAlış satış faturalarının işlenmesi, Cari hesap mutabakatları Tercihan tekstil firması deneyimi olan Depo giriş çıkış irsaliyelerini kesecek

  Aranan NiteliklerNebim winner kullanabilen, Askerlik görevini yapmış olması Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, En az 5 yıl tecrübeli, Bay eleman

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu, Memur, Görevli, Eleman

 • İş AçıklamasıŞirketimizin Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösterecek işletmesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Muhasebe Görevlisi arıyoruz. Ticaret Lisesi, MYO ve/ veya Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun, Tercihen muhasebe bürosunda çalışmış, Muhasebe konusunda en az 3 yıl deneyimli, Tek düzen hesap planına hâkim, Problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip, ekip çalışmasına yatkın, KDV, Muhtasar beyannameleri hazırlayıp onaylayabilen, MS Office uygulamalarına hâkim

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mali Müşavirlik, Otomotiv, Plastik

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı, Yetkili, Sorumlu, Görevli, Eğitmen

 • İş AçıklamasıFİRMAMIZ İÇİN BELİRTİLEN NİTELİKLER DOĞRULTUSUNDA MUHASEBE ELEMANI ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerEN AZ LİSE TERCİHEN YÜKSEKOKUL MEZUNU E-FATURA TECRÜBESİ OLAN, GENEL MUHASEBE BİLGİSİNE SAHİP NETSİS VE OFİS PROGRAMLARINI KULLANABİLEN YEŞİLOVA , ÇAMDİBİ, BORNOVA, KARŞIYAKA VE ÜÇKUYULAR ‘DA OTURAN MUHASEBE ELEMANI ARAMAKTAYIZ.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • Vakkoİstanbul Avrupa 20 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıVakko Esenyurt Üretim Merkezi'nde istihdam edilmek üzere " Mali İşler Uzman Yardımcısı " arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen Ticaret Lisesi veya Önlisans mezunu, Cari Hesaplar, Genel Muhasebe konusunda deneyimli, Benzer pozisyonda 2 yıllık iş tecrübesi olan, Analitik düşünme yetkinliği yüksek, MS Office uygulamalarını (excel, word ) iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman Yard

 • İş AçıklamasıŞİRKET TANITIMI Kurulduğu günden bu yana kalite çalışmalarına devam eden ve bugün itibariyle ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 ve ISO TS 16949 belgelerine sahip olan ER-BAKIR üst bölümde belirtilen özelliklere sahip ve ailesinin üyesi olmak isteyen adaylarla çalışmak istemektedir. ER-BAKIR 2005 yılında Kalder tarafından yapılan değerlendirme sonucu büyük işletmeler kategorisinde “Ege Bölgesi Kalite Büyük Ödülü” nü kazanmıştır. 2007 yılında global İK danışmanlık şirketi Hewitt-ide’ nin Türkiye genelinde 12 bin çalışan arasında yaptığı “En İyi İşyeri” araştırmasında ilk 5 şirket arasında yer almış, ayrıca 2015 yılı İSO 500 araştırmasında 29. sırada yer almıştır. “KONUSUNDA ÖNCÜ, LİDER ve SAYGIN BİR DÜNYA ŞİRKETİ OLMAK” vizyonuna sahip kuruluşumuzda “Satış Muhasebesi Uzman Yardımcılığı” unvanı ile çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerYeterlilikler Üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonomi bölümlerinden mezunu olmak İyi seviyede İngilizce biliyor olmak Çok iyi düzeyde excel bilgisine sahip olmak Kıymetli evrak hukuku (çek, senet, vb.) hakkında bilgi sahibi olmak Yetkinlikler Müşteri odaklı, değişimi ve gelişimi arzulayan, hevesle çalışan, sorumluktan kaçmayan, hatalarından öğrenen ve öğrenerek gelişen, doğru bilgiyi doğru kişilerle paylaşan davranışlarına sahip olmak Diğer Adaylara Göre Tercih Edilme Nedenleri SAP programı hakkında bilgi sahibi olmak Kişisel Özellikler Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf olmak Seyahat engeli olmamak En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak Denizli’ de ikamet etmek veya ikamet edebilecek olmak

  Sektör: İmalat, Endüstri, Metal Sanayi

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Finansal Analist

 • Artar Tekstilİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıTekstil sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz için "Muhasebe Sorumlusu" aramaktayız. Muhasebe departmanında Genel Muhasebe süreçlerinin yürütülmesinden sorumlu olacaktır. Cari hesap,stok ve muhasebe kayıtlarının güncel olarak işlenmesinden nakit, çek, banka hesaplarının kontrolü, kur farkı hesaplamaları, nakit akışının yönetimi, tüm mali gelir-gider, giriş-çıkışların kaydedilmesinden sorumlu olacaktır.

  Aranan NiteliklerGenel muhasebe alanında en az 5 yıl iş tecrübesine sahip, İhracat Kdv iade dosyaları hazırlama konusunda bilgi sahibi olunması, Tek düzen hesap planına vakıf, Yasal beyannamelerin raporlanmasını ve düzenlenmesini yapabilen, Orka programını bilen, Ofis programlarını kullanabilen, Avrupa Yakası'nda ikamet eden, İletişim becerisi yüksek,analitik düşünebilen "Muhasebe Sorumlusu" alınacaktır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu, Görevli, Eleman, Danışman

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 19 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıAltın Zincir üretimi alanında faaliyetlerine devam eden, toplam kalite yönetimi prensipleri doğrultusunda üretimde süreç geliştirme ve ürün kalitesini arttırmaya yönelik çalışmalarını bilimsel yöntemlere dayalı olarak yürüten firmamız, öğrenen organizasyon olabilme anlayışı ile sürekli gelişme ilkesini devam ettirmektedir. Yeni trendlerin oluşmasına yön veren tasarımları ile müşterilerine üstün kaliteli ürünler sunmayı hedeflemiş Yenibosna’da bulunan fabrikamızda görev alacak;

  Aranan NiteliklerMeslek Lİselerinin ve Meslek Yüksek Okullarının Muhasebe bölümlerinden mezun, En az 2-3 yıl muhasebe deneyimine sahip, MS Office programlarına özellikle Excel’e hâkim, Logo Muhasebe programı kullanabilen, Problem analizi, müzakere ve bağımsız problem çözme faaliyetlerinde başarılı, koordinasyon ve organizasyonel becerileri güçlü, Sorumluluk bilinci gelişmiş, Sigara kullanmayan, Cumartesi çalışmaya engel durumu olmayan, Bakırköy yakınlarında ikamet eden, 35 yaşını aşmamış, Bayan, "Muhasebe Elemanı" alınacaktır.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Eleman, Temsilci, Uzman, Uzman Yard

 • Proworkistİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızda çalışmak üzere "Genel Muhasebe Uzmanı" arayışımız vardır. Muhasebe bünyesinde gelir gider evraklarının kaydı, Personel Ücret Bordrolarının hazırlanması , Kdv , Muhtasar vs gibi beyannamelerin hazırlanması. Banka , Vergi Dairesi, Sosyal güvenlik kurumu vs gibi resmi kurumlarla yazışmaların yapılması ve kurumlarda işlemleri takip edilmesi, Şirket cari ilişkileri, mutabakatları, ödemelerin ve tahsilatların takibi, kasa, banka ve cari hesapların hareket föylerinin kontrolü, maaş ve cari ödemelerin banka vasıtasıyla gerçekleştirlmesi, Çek tahsilatlarının takibi vs. Tüm bu süreçleri Micro Programı üzerinden yapabilecek ve gerekli durumlarda şirket yetkilisinin kontrolüne ve onayı sunulması, Şantiye Sgk açılışları ve işçilerin işe giriş ve çıkış işlemlerini hatasız ve zamanında yerine getirilmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, İnşaat alanında deneyimli , benzeri görevlerde 3-5 yıl arası deneyimli, Tek Düzen Hesap Planına vakıf olması, Stres yönetimine sahip, Planlı ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Görevin gerektirdiği sorumluluklar kısmında belirtilen işleri yapabilecek nitelikte ve deneyimde, Sorumluluk alabilen, Özgüveni yüksek, Titiz ve Dikkatli çalışabilen, Sonuç odaklı ve iş takibini hatasız yapmayı prensip edinmiş, Çalıştığı önceki kurumlarda uzun vadeli çalışmayı tercih etmiş. Çalışma yeri: Beylikdüzü/Beykent

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıSatış muhasebesinde 5 yıl tecrübeli E- fatura uygulama bilgisi olan Fiyat tanımlama ve kontrol tecrübeli Tahsilat raporları alabilen Cari mutabakat Plasiyer – sıcak satış kontrolleri Fiyat fark – ciro – iade fatura kontrolü ve analizi

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye bölümlerinde mezun, Tercihen üretim ve satış şirketleri olmak üzere genel muhasebe süreçlerinde minimum 2 yıl deneyimli, Netsis ve MS Office programlarına hakim, Detaylara özen gösteren, hırslı ve analitik düşünebilme yeteneğine sahip, Manisa, Saruhanlı, Akhisar ‘da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan.

  Sektör: Hayvancılık, İmalat, Yumurtacılık/Tavukçuluk

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Yetkili, Yönetici, Şube Müdürü

 • Gelal Çorapİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıMuhasebe bölümünde, genel muhasebe işlemlerinin yürütülmesinde görev alacak ;

  Aranan Nitelikler* Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * 2-3 yıl muhasebe departmanında deneyim sahibi, * Ekip çalışmasına yatkın, * İş Takibi kuvvetli ve raporlama yapabilecek, * ERP programlarını kullanabilen, * Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden bayan adaylar.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • Şok Marketleri Ticaret A.Ş.İstanbul Avrupa 20 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıTürkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde bulunan Şok Marketler T.A.Ş. İstanbul Muhasebe Kontrol Merkezi’nde görevlendirmek üzere Muhasebe Uzmanı aramaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. Genel muhasebe ile ilgili tüm işlemlerin takibi ( fis girisi, fatura girişi, ay sonu ve yıl sonu işlemleri, tüm hesap mutabakatları, masraf listesi kontrol ve girişi) Günlük operasyon takibi yapmak ( Yazarkasa, Tahsilat işlemleri, müşteri tahsilatları, satıcı ödemeleri-müşteri ve satıcı mutabakatlarını gerçekleştirmek ) Vergi ve yasal yükümlülüklerin eksiksiz ve zamanında yerine getirmek, Tüm kayıtların, prosedür ve talimatlara uygun bir şekilde yerine getirilmesini sağlamak, Raporlamaların zamanında ve hatasız yapmak Muhasebe faaliyetleri ile ay kapanış süreçlerini eksiksiz yerine getirmek, İlan reklam vergisi ve çevre temizlik vergilerinin kontrolü, doğalgaz, akaryakıt, telefon ve data hatlarının kayıtlarının yapılması, Personel iş avans ödemeleri ve masraflarının kapanışlarının gerçekleştirilmesi, Yatırım faturalarının muhasebeleştirilmesi, amortisman hesaplamalarının yapılması ve kaydı, mutabakatlarının yapılması, Mağaza sigorta bildirimlerinin yapılması ve takip edilmesi, sonuçların rapor edilmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin tercihen İşletme, İktisat veya Maliye bölümlerinden mezun, Perakende Muhasebesi konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, E-Defter ve E-FATURA uygulamaları konusunda deneyimli Mali ve yönetsel raporlama konusunda deneyimli Vergi mevzuatına ve tekdüzen hesap planına hâkim, Tercihan UFRS Raporlama bilgisine sahip, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Analitik düşünen, sonuç odaklı, detaylara hâkim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • Net Danışmanlıkİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 20 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıDiğer yatırımları büyük ses getirmiş ve başarıdan başarıya koşan yatırımcıların ortaklığında kurulmuş bir mobil teknoloji şirketi olan müşterimiz için Mali İşler Uzmanı pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. İŞ TANIMI Kasa hareketlerinin işlenmesi ve takip edilmesi Banka hesaplarının güncellenmesi ve bütün banka hesaplarının takibi Kredi kartı masraflarının, nakit masrafların takibi ve işleme alınması Genel cari faturaların kesilmesi ve işlenmesi Ödeme planının hazırlanması Bayilerin ödeme tabloları ve avans listelerinin hazırlanması Bayi hesaplarının takibi, fatura kaydı ve faturaların kesilmesi Bayi açılış kapanış işlemlerinin takibi Bayi gelir giderlerinin panele girilmesi Bayi sözleşmelerinin hazırlanması Bayi SGK ve bordrolarının takip ve kontrol edilmesi Yasal beyannamelerin hazırlanması e-defterin gönderilmesi Amortisman girişleri ve takibi YETKİNLİKLER Genel muhasebe alanında en az 2 yıl deneyim sahibi Finans süreçlerinde daha önce ödeme planı hazırlamış SGK işlemleri ve bordro yapmayı bilen Excel, Logo Tiger ve Luca programlarını kullanabilen Tercihen İngilizce bilen,

  Aranan Nitelikler

  Sektör: E-Ticaret, Hızlı Tüketim Malları, Lojistik

  Pozisyon: Uzman

 • Mobilisİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıIstanbul KABATAŞ da bulunan ofisimiz için kendini mali işler ve muhasebe alanında geliştirmek isteyen bir ekip arkadaşı aramaktayız. Lojistik ve Acentacılık alanlarında hizmet veren grup firmamız için Mali İşler departmanında görevlendirilmek EN FAZLA 1 YIL TECRÜBELİ, alanında kendini yetiştirmek isteyenlerin başvurularını bekeriz

  Aranan Nitelikler- Üniversite Öğrencisi (Tercihen İktisadi İdari Bilimler Fakültelerinde Okuyan) - Üniversite Devam Zorunluluğu Olmayan, - Tercihen Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe Bölümü Kökenli - Tercihen Mali İşler Alanında Staj veya Çalışma Deneyimi Olan, - Mali İşler Alanına İlgi Duyan veya Bu Alanda Kariyer Hedefleyen - Analitik Düşünce Yapısına Sahip, - Ekibimize Dinamizm Sağlayacak

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Eleman, Stajyer

 • İş AçıklamasıÇelik Konstrüksiyon ve Makine üzerine imalat yapan fabrikamıza Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

  Aranan NiteliklerLise veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun , Ön ve Genel Muhasebe konusunda deneyimli, Netsis ve Ms Office programlarına hakim, Minimum 5 yıl deneyimi olan İşine hakim ve detaylara önem veren, Personel, Finansman ve Ofis İdaresi konusunda deneyimli, Tercihen B Sınıfı Ehliyet sahibi ve Aktif Araç kullanabilen Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

  Sektör: Endüstri, İmalat

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard

 • Beta Ayakkabıİstanbul Avrupa 20 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıPerakende sektörünün öncülerinden olan Beta Ayakkabı’nın İstanbul Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere Tek düzen hesap planına hakim cari hesap, stok ve muhasebe kayıtlarının güncel olarak işlenmesinden sorumlu olacak Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÖn Lisans mezunu veya Lisans mezunu En az 3 yıl iş tecrübesine sahip Tek Düzen Hesap Planına hakim, Kasa kontrol ve kayıtlarını yapabilen, Çek,senet ve fatura işlemlerinin muhasebeleştirilmesi, Muhtasar, Kdv ve Damga vergisi beyannamelerinin hazırlanması, BA-BS müşteri ve satıcı periyodik cari hesap mutabakatlarını yapmak, Winner Muhasebe programını kullanabilen, Ms Office programlarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden. Tercihen İkitelli-Küçükçekmece semtleri,

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklamasıİnşaat Sektöründe faaliyet Gösteren firmamıza aşağıda belirtilen niteliklerde "Muhasebe Elemanı" Aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden ( İşletme,İktisat,Finans,Ekonomi) mezun, Genel muhasebe konusunda en az 5 yıl deneyimli, 25-35 yaş aralığında, çözüm odaklı, etkin ve hızlı çalışan, Tek düzen hesap planına hakim, E-fatura ve E-defter konularında tecrübeli, Günlük muhasebe evraklarını muhasebe sistemine doğru bir şekilde girebilecek (kasa,fatura,banka,çek-senet), Cari hesap ve Ba-Bs mütabakatlarını yapabilecek, Maliyet, gelir-gider takibi ve raporlama yapabilecek, Mikro muhasebe paket programını ve MS office programlarını iyi derecede kullanabilen, Gebze veya yakın civarlarda ikamet eden, Takım arkadaşı arıyoruz. Erkek adayların askerliğini tamamlamış olması gerekmektedir.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Eleman, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıDenizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma,işleme,saklama,ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir. Şirketimizin Mali İşler süreçlerine destek verecek, daha önce bütçe çalışmaları içerisinde bulunmuş, IFRS raporlaması yapmış, yasal beyannameler hazırlayabilecek ve kontrol edebilecek, muhasebe işlemlerinin yürütülmesini gerçekleştirebilecek "Mali İşler Uzmani / Uzman Yardımcısı" unvanlarında görevlendirilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerBütçe çalışmaları tecrübesi olan, Üniversitelerin İşletme, İktisat bölümlerinden mezun, Ekip yönetme tecrübesi olan, Tekdüzen hesap planı bilen, IFRS raporlama düzeni konusunda tecrübeli, Mevzuata hakim, En az 3 yıl tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Logo (Tiger) programını bilen, Erkek adaylar için askerlik engeli bulunmayan.

  Sektör: Lojistik, Diğer

  Pozisyon: Sorumlu, Şef Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard, Yetkili

 • İş Açıklaması· Genel olarak tüm muhasebe ve mali işler görevlerinin yapılması ve/veya yapılmasının sağlanması · Genel muhasebe ve dönem sonu işlemlerinin hazırlanması · Yönetim muhasebesi ve raporlamalarının yapılması · Kaynak kullanımı programının (ERP) etkin şekilde yönetilmesi, kullanılması ve/veya kullanılmasının sağlanması · Muhasebe işlemlerinin muhasebe ilkeleri ve şirket politika ve prosedürlerine göre takip edilmesi · İthalat ve İhracat fatura ve belgelerinin muhasebeleştirilmesi · Cari hesap mutabakatlarının yapılması · KDV İade tablolarının hazırlanması · KDV, Muhtasar, Geçici ve Kurumlar Vergisi beyannamelerinin hazırlanması

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin iktisat, işletme, maliye veya ilgili bölümlerinden mezun · Muhasebe/mali işler departmanlarında en az 5 yıl görev yapmış, · Üretim şirketlerinde ERP sistemi kurma ve/veya yönetme, geliştirme tecrübesi olan · Genel muhasebe, maliyet muhasebesi, tek düzen hesap planı · Üretim şirketlerinde bütçe, planlama, faaliyet raporu, yönetsel raporlama, · Bağımsız denetim ve YMM süreçleri yönetim tecrübesine sahip · SMMM belgesine sahip · E-fatura, e-defter uygulamaları konusunda iyi derecede bilgi ve tecrübe sahibi · Netsis ve MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen · Manisa -Merkez, Saruhanlı, Akhisar, Turgutlu ikamet eden/edebilecek olan · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Yumurtacılık/Tavukçuluk

  Pozisyon: Müdür, Yetkili, Uzman, Yönetici, Sorumlu

 • İş AçıklamasıKonfeksiyon iş kolunda Yabancı Sermayeli şirketimize Deneyimli (Mali işler -Muhasebe-Finas-Persornel) Genel Müdür Asistanı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÇok iyi derecede (anadil seviyesi) Almanca ( tercihen 2. Yabancı dil olarak İngilizce) Konusunda bir yüksek okul mezunu. Mali işler ( muhasebe-tek düzen hesap planı-bilanço & gelir tablosu ve personel uygulamaları) konusunda iyi derecede bilgi sahibi. Konusunda en az 5 yıllık deneyimi olan. Seyahate engel bir durumu olmayan. Erkek adayların askerlik engeli olmayan. B sınıfı (aktif) sürücü belgeli. İnsan ilişkileri kuvvetli ve prezentabl.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • Ziya Mağazacılıkİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıMuhasebe bölümünde görevlendirilmek üzere takım arkadaşı arıyoruz. Genel Muhasebeye konu olan tüm işlemlerin Türk Vergi Mevzuatı ve Muhasebe İlkeleri doğrultusunda işleyişini, muhasebeleştirilmesini ve denetimini sağlayacak, Muhasebe evraklarının doğru şekilde işlenmesi ve kontrolünün sağlanması, Genel muhasebe işlemleri ile dönem sonu işlemlerinin hazırlanmasını sağlamak, KDV, Muhtasar, Damga Vergisi, Geçici Vergi ve Kurumlar Vergisi beyannamelerini hazırlayacak, Sgk ve İşkura bildirim ve beyanların zamanında yapılması, Banka işlemlerinin günlük muhasebeleştirilmesi, İşyeri açılış işlemlerinin yapılması, Mali rapor ve tabloların zamanında ve eksiksiz olarak yapılmasını sağlayacak, Satıcı ve diğer cari hesapları gerçekleştirecek ve satıcıların mutabakatını yapacak, BA-BS formu mutabakatlarının kontrolünü sağlamak, Personele ait bordroların yapılması, Sorumlu olduğu birimlere haftalık ve aylık eksiksiz raporlamalarda bulunacak, Vergisel yükümlülüklerin doğru ve zamanında yerine getirilmesi için gerekli çalışmaları yapmak, Muhasebe ile diğer birimlerin koordinasyonunu sağlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık İşletme, İktisat veya Maliye bölümlerinden mezun, Tercihen, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir (SMMM) belgesine sahip, 40 yaşını aşmamış, Muhasebe uygulamaları konusunda deneyimli (perakende sektörü deneyimi tercih sebebi olacaktır), Ticari paket programlarını (Tercihen Nebim V3) etkin kullanabilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, E-fatura ve e-defter uygulamalarını yapıp, sistem hata ve sorunlarını çözebilecek, Türk Ticaret Kanunu, Borçlar Kanunu ile Vergi Kanunlarını bilip mevzuat değişikliklerini takip eden, Tekdüzen hesap planına hâkim ve yapıya uygun kayıt yaratıp takip edebilen, Beyanname sürecine hâkim (KDV, Muhtasar, Damga, Kurumlar Vergisi, Geçici Vergi, BA, BS vb.) Dönemsel ve dönem sonu işlemleri yürütmek, Takım çalışmasına inanan, personelini yönetip yönlendirebilen, Temsil yeteneği olan ve etkin iletişim becerilerine sahip, Analitik düşünebilen, analiz etme, bütünü görebilme, planlama ve organizasyon becerilerine sahip, Hızlı ve etkili karar alma ve öncelik kullanma becerileri gelişmiş, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, koordinasyon sağlayabilecek, Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay/Bayan Muhasebe Yöneticisi arıyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Mali Denetim-Vergi, Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman, Sorumlu, Müdür Yardımcısı, Müdür

 • Türk P ve I Sigortaİstanbul Anadolu 7 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıTüm finansal operasyonlar, banka işlemleri, mutabakatlar, nakit akış şemaları konusunda deneyimli, Gelir-gider analizleri, mizan ve muavin hesaplar, yasal defterler ile finansal tablolara hakim, Muhtasar Beyanname, BSMV, KDV, SGK, BA-BS formlarının hazırlanması ve takibi konusunda tecrübeli, Tercihen Sigortacılık mevzuatı ve teknik karşılıkları konusunda bilgili, Satınalma ve tedarik sürecini yönetebilecek

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Analitik ve sorgulayıcı düşünce yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına uygun, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Çok iyi derecede İngilizce konuşabilen, Microsoft Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Tercihen sigorta sektöründe deneyimli

  Sektör: Sigortacılık, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Uzman, Ofis Elemanı, Sorumlu

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 6 Temmuz 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Kadıköyde faaliyet göstermekte olan; Anka Trio Bağımsız Denetim A.Ş. firmamız için, Denetçi aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAranan Temel Nitelikler * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * BENZER görevde asgari 3 yıl tecrübeli, *VERGİ, Muhasebe, Finans ve Sosyal Güvenlik uygulamalarına vakıf, * Prezantabl, * Güvenilir, * Sorumluluk sahibi, * Takım çalışmasına yatkın, * Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, * Sigara kullanmayan * Bayan personel aramaktayız.

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Eleman

 • Enplusİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıEnplus Beyaz eşya ve küçük ev aletleri ürünlerinin perakende satışında faaliyet göstermektedir.Genel Müdürlüğümüzde görev yapacak, aşağıdaki niteliklere sahip Muhasebe Elemanı arıyoruz

  Aranan NiteliklerTicaret meslek lisesi, MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yeni mezun veya 1 yıllık tecrübeli, Microsoft Office Programlarını aktif olarak kullanabilecek, Mağazaların kasa, gider, tahsilat, ödeme işlemlerinin kontrolü ve ilgili hesaplara aktarılması, Ürün iade işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Aylık Ba Bs formlarının hazırlanması, gönderilmesi ve kontrolü, Satıcı – Alıcı firmalara mutabakatların gönderilmesi ve takibi, Sigorta poliçelerinin (nakliye, all risk, işyeri paket sigortası, trafik ve kasko) işlenmesi, İşlenen evrakların arşivlendirilmesi ve arşiv düzeni, Aylık perakende ticaret anketinin hazırlanması ve sisteme girilip onaylanması.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Elektrik ve Elektronik, Beyaz Eşya

  Pozisyon: Yardımcı, Eleman, Asistan

 • SEVİL PARFÜMERİİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 19 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıPerakende Sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin merkez ofisinde Genel Merkez Muhasebe Müdürlüğü görevini üstlenecek, Takipçi ve analizci, ekip çalışmasına önem veren, iletişim yönü güçlü takım çalışmasına yatkın. Şirket üst yönetimine Finansal, Maliyet ve Stok raporları yapabilecek. Beyannamelerin hazırlanıp gönderilmesini sağlayacak. Yasal mevzuatlara hakim(Vergi, SGK, E-Fatura, E-Defter, E-Arşiv)

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonomi bölümlerinden mezun, Genel ve Ticari Muhasebe konusunda minumum 8 yıl üst düzey yöneticilik tecrübesine sahip, Maliyet ve Finansman konularında planlama, raporlama yapabilecek düzeyde bilgi ve beceri sahibi, Mağazacılık sektöründe deneyimi olan, Lider, yönetici vasıflarına sahip, MS Ofis Programlarına hakim, Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları. Başvuru yapan adayların referanslarını özellikle belirtmeleri, Şirket merkezi Beşiktaş/Etiler'dir.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür, Yönetici

 • TCI Kabin İçi Sistemleriİstanbul Anadolu 29 Haziran 2017

  İş AçıklamasıYerli tasarım ile havacılık sektöründe üretim yapan ilk şirket olma unvanını elinde bulunduran TCI Kabin İçi Sistemler San. Ve Tic. A.Ş., THY A.O., THY Teknik A.Ş. ve TAI(TUSAŞ) ortaklığı ile kurulmuş bir uçak kabin içi (galley vb.) ürünler üretim firmasıdır. TCI 5 senedir faaliyetlerine devam etmekte ve kurulduğu günden bu yana gerek Türk Sivil Havacılığı’nın gerekse Türkiye Sanayisi’nin gelişimine katkıda bulunmaktadır. İstanbul İşkur'a kayıtlı olan ve yasa gereği engelli kadrosuna uygun (engellik derecesi % 40 ve üzerinde) olup başvuran adayların firmamızda bulunan açık pozisyonlar için diğer ilanlarda belirlenen kriterlere göre uygunluk durumu değerlendirilecektir.

  Aranan NiteliklerTercihen MYO veya Meslek Lisesi mezunu, 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Analiz ve raporlama yeteneği gelişmiş, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Sorumluluk sahibi, Diksiyonu düzgün, İletişim becerisine sahip, 20-35 yaşları arasında, Takım çalışmasını benimseyen adaylar. Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; Engellerini ve engel derecelerini belirtmelerini önemle rica ederiz.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Eleman, Memur, Teknik Ressam

İş Habercisi - Mali İşler İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?