Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Mali İşler İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Mali İşler
 • ÖMÜR ÇELİK A.Ş.İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıDemir-Çelik sektöründe faaliyet gösteren firmamızda Mali İşler departmanında görevlendirilmek üzere yetiştirilmek üzere ve 1-2 yıl tecrübeli Muhasebe Elemanları alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu 20-30 yaş aralığında Askerlik Görevini yapmış (erkek adaylar için) Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıMuhasebe Müdürlüğüne bağlı,

  Aranan NiteliklerMaliyet Muhasebesi bilen, Tercihen İnşaat Muhasebesi deneyimli, Tercihen SMMM belgesine sahip olan, SAP/CO programını bilen, İngilizce bilen, Office uygulamalarına hakim (Özellikle Exceli iyi kullanabilen), Raporlama becerileri gelişmiş, Esenler ve civarında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Holding, İnşaat, Lojistik

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir, Uzman

 • İş AçıklamasıGenel kabul görmüş usul ve esaslar çerçevesinde yasal mevzuatta uygun şirketin genel yapılanması hedef ve politikaları ile uyumlu , finanasman iş politikalarını ve iş akışlarını gerekli raporlama ve onay prosedürlerini hayata geçirilmesini sağlamak, Şirket bütçesinin hazırlanması, Şirket ödeme listelerinin hazırlanması bu listelere uygun nakit akışının oluşturulması ve planlamasını koordine etmek, Birimin çalışmalarını' genel muhasebe mali kontrol uygulamaları ile uyumlu bir şekilde yürütülmesini sağlamak, Şirketin vergi uygulamalarını koordine etmek, Şirketin 3. Kişilerle olan ödeme tahsilat politikalarını vade ve ödeme türünü koordine etmek, Müşteri, satıcı ve diğer cari hesapların düzgün ve doğru tutulmasını sağlamak, mutabakat yazıları gönderip karşı tarafın teyidini almak. Ekibi tarafından yürütülen tüm işlemlerin nihai sorumluluğunu taşımak. Genel Muhasebe, Maliyet Muhasebesi ve maliyet raporları ile ilgili tüm muhasebe süreçlerinin yönetilerek, bu süreçlerin yasal mevzuata ve şirket politikalarına uygun bir şekilde yürütülmesinden sorumlu olmak, Vergi mevzuatlarına hakim, KDV, KDV2, BA, BS, Muhtasar, Damga Vergisi, Geçici Vergi ve Kurumlar Vergisi beyannamelerini düzenleyebilen ve Resmi kurumlara yapılması gereken diğer tüm bildirimlerin yasal süreleri içinde ve doğru verilmesini sağlamak, VUK'a göre gerekli muhasebe kayıtlarının hesaplamalarını yapmak ve kayıtlarını oluşturmak, Muhasebe programında iş akışları doğrultusunda gerekli iyileştirme çalışmalarını bizzat yürütmek, ·

  Aranan NiteliklerGENİŞLEMEKTE OLAN ORGANİZASYON YAPIMIZA, Üniversitelerin maliye, iktisat, işletme fakültelerinden mezun, Finans ve muhasebe uygulamalarına hakkında bilgi sahibi, tekdüzen hesap planına hakim Muhasebenin tüm süreçlerine analitik düşünebilen, Ekip yönetimi ilişki yönetimi iş performansının yönetimi konularında yetkinlik düzeyine sahip, Tercihen inşaat sektöründe 5 yıl deneyimli. Tercihen SMMM Belgesine sahip olan Resmi kurumlar ve Bankalarda temsil kabiliyeti olan İnşaat Muhasebesi, maliyet muhasebesi ve SGK uygulamaları konusunda deneyimli, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Tercihen Zirve Muhasebe programını kullanabilen

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Müdür

 • İş AçıklamasıNevagen Biyoteknoloji ve Sağlık Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. olarak sağlık sektöründe hizmet vermekteyiz. İstanbul Avrupa yakası Topkapı mevkiinde bulunan ofisimizde çalışacak muhasebe sorumlusu ekip arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme/İktisat/Muhasebe/DışTicaret bölümlerinden mezun tecrübeli/tecrübesiz bay/bayan ekip arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Medical Park Hastaneler GrubuKocaeli, İstanbul Anadolu 25 Nisan 2017

  İş AçıklamasıMLPCare Gebze Hastanesinde görevlendirilmek üzere; En az önlisans mezunu, SGK Faturalandırma konusunda en az 2 yıl deneyimi olan, SUT (Sağlık Uygulama Tebliği) konusuna hakim, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek , Yeli gelişmeler ve değişimleri takip edecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 'Kurumsal Faturalama-SGK Uzmanı' aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMedicalpark Hastaneler Gurubu Gebze Hastanesinde görevlendirilmek üzere; En az önlisans mezunu, SGK Faturalandırma konusunda en az 1 yıl deneyimi olan, SUT (Sağlık Uygulama Tebliği) konusuna hakim, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek , Yeli gelişmeler ve değişimleri takip edecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 'Kurumsal Faturalama Uzmanı' aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman

 • İş Açıklaması​Şirketimizin Çorum Şubesi ofisinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Finans Uzmanı alınacaktır. Operasyonların ve kayıtların doğru/eksiksiz olarak tutulmasını sağlamak Nakit akış takibini yaparak, günlük, haftalık, aylık mali ve finansal raporları hazırlamak ve Üst Yönetime raporlamak Ödeme ve tahsilat programlarını yaparak Üst Yönetime raporlamak Şirket hesapları, şirket ve müşteri çek/senetleri ile ilgili finansal, banka ve kasa işlemlerin yürütülmesini sağlamak Bankalar ve Finans kuruluşları ile her türlü ilişkiyi ve iş takibini sağlamak.

  Aranan NiteliklerEkip çalışmasına yatkın, iletişim yönü kuvvetli, Analitik düşünebilen, Vergi ve muhasebe mevzuatına hakim, Genel Muhasebe konularında deneyimli, Muhasebe alanında en az 2 yıl tecrübesi bulunan, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Ms Ofis programlarına hakim, İletişim ve dinleme becerileri gelişmiş, müşteri odaklı, Planlı, programlı ve düzenli çalışma disiplinine sahip, Seyehat engeli bulunmayan. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yürüttüğümüz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Muhasebe Yöneticisi" arıyoruz. Mali uygulamaların, tek düzen hesap planına ve vergi mevzuatına uygun olarak gerçekleştirilmesi, KDV, muhtasar, SSK, Ba/Bs, açılış, kapanış ve geçici vergi hesaplarının yapılması, Maliyet muhasebesi ve Genel Muhasebe işlemlerinin yürütülmesi, Kurumlar vergisi, gelir vergisi, damga vergisi ve diğer vergi beyannamelerinin zamanında ve uygun şekilde tahakkuklarının yapılması, Şirketin nakit akış ve bütçeleme raporlamalarının hazırlanması, Müşteri ve tedarikçiler ile cari hesap, banka mutabakatlarının işlemlerinin sağlanması.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Üretim sektöründe, genel ve maliyet muhasebesi alanında en az 5 yıl deneyimli, MS Ofis programlarını etkin kullanan, Netsis programına hakim, Analitik, sistematik, Planlı ve organize çalışabilen, Çözüm ve sonuç odaklı, Karabağlar / Buca / Gaziemir / Torbalı'da ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

  Sektör: İmalat, Beyaz Eşya, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Müdür, Müdür Yardımcısı, Şef / Amir, Yönetici, Yetkili

 • İş AçıklamasıMağazacılık ve perakende sektöründe faaliyet gösteren, Adidas, Nike,Hummel, Levi’s,New Balance,Converse,Lacoste gibi daha bir çok dünya markasını bünyesinde bulundurarak sürekli büyüme grafiği çizen firmamızın Buca-İZMİR de bulunan merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; *Kendisine bağlı muhasebe personelini koordine edecek ve denetleyecek, *Şirketin tüm muhasebe, finans ve idari işler süreçlerinin yürütülmesini sağlayacak, kontrolünü ve denetimini yapacak, *Personelin aylık maaş bordrolarının hazırlanmasını sağlayacak ve kontrolünü yapacak, *Ay kapanış raporlamaları sırasında şirketin bilanço, gelir tablosu, nakit akım tablolarını hatasız hazırlayabilecek, *Şirketin banka hesaplarının ilgili programa kayıtlarının atılmasını ve kontrolünü sağlayacak, *Grup mali raporlarının hazırlanmasında destek olacak, * Resmi belgelerin ilgili programa işlenmesi,takip ve kontrolünü sağlayacak, * Şirketin, mevzuat ve kanunlar çerçevesinde tüm finansal işlemlerinin muhasebeleştirilmesini yapacak, * Nakit, çek, senet, tahsil ve tediye makbuzlarının işlenmesi ve takibini sağlayacak, * Aylık mutabakatların yapılmasını ve evrakların usule uygun dosyalayamasını yapacak, * Raporların düzenlenmesi ve ilgili sorumluya sunulmasını sağlayacak genel muhasebe sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler* En az 4 yıl deneyimi bulunan, *Tercihen üniversitelerin iktisat ya da işletme bölümlerinden mezun, en az Ticaret Lisesi veya 2 yıllık MYO mezunu, *Benzer pozisyonda tecrübesi bulunan, *Genel Muhasebe Uygulamalarına, tek düzen hesap planına, vergi mevzuatına ve Sosyal Güvenlik Hukuku’na hakim, mevzuatı takip eden, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, * MS Office uygulamaları konusunda bilgili ve deneyimli, * İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • Arda Mühendislikİstanbul Avrupa 25 Nisan 2017

  İş AçıklamasıArda Grup'ta çalıştırılmak üzere aşağıdaki özelliklerde Muhasebe Eleman / Uzmanı arayışımız vardır , ​ Günlük olarak muhasebeye gelen evrakların işlenmesi Kdv ve muhtasar beyannamelerinin hazırlanması Maliyet Muhasebesi ve İhracat Muhasebe işlerimlerinde tecrübeli Cari hesap ve kur farklarının takibi BA - BS Mutabakatlarını yapılması KDV İade işlemlerinde bilgisi olan E-Defter ve E-Fatura işlemlerinde tecrübeli Muhasebe programlarını etkin kullanan özellikle MİKRO bilen tercih sebebidir. En az 3 yıl muhasebe deneyimi olan SMMM stajyeri veya belgesi olan Muhasebe mesleğini seven, mevzuatı takip eden dinamik ve her zaman öğrenmeye açık.

  Aranan NiteliklerTek düzen hesap planına hakim Üniversitelerin Muhasebe bölümlerinden mezun Genel Muhasebe alanında en az 3 yıl deneyimli Geçici vergi ve yılsonu vergi çalışmasında bulunmuş Tercihen Maliyet ve İthalat - ihracat muhasebesi alanında tecrübeli MS Office (Word, Excel) programlarına hakim Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Beylikdüzü Avcılar Büyükçekmece Esenyurt civarında oturanlar tercih nedenidir,

  Sektör: İmalat, İnşaat, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması· Genel olarak tüm muhasebe ve mali işler görevlerinin yapılması ve/veya yapılmasının sağlanması · Genel muhasebe ve dönem sonu işlemlerinin hazırlanması · Yönetim muhasebesi ve raporlamalarının yapılması · Kaynak kullanımı programının (ERP) etkin şekilde yönetilmesi, kullanılması ve/veya kullanılmasının sağlanması · Muhasebe işlemlerinin muhasebe ilkeleri ve şirket politika ve prosedürlerine göre takip edilmesi · İthalat ve İhracat fatura ve belgelerinin muhasebeleştirilmesi · Cari hesap mutabakatlarının yapılması · KDV İade tablolarının hazırlanması · KDV, Muhtasar, Geçici ve Kurumlar Vergisi beyannamelerinin hazırlanması

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin iktisat, işletme, maliye veya ilgili bölümlerinden mezun · Muhasebe/mali işler departmanlarında en az 5 yıl görev yapmış, · Üretim şirketlerinde ERP sistemi kurma ve/veya yönetme, geliştirme tecrübesi olan · Genel muhasebe, maliyet muhasebesi, tek düzen hesap planı · Üretim şirketlerinde bütçe, planlama, faaliyet raporu, yönetsel raporlama, · Bağımsız denetim ve YMM süreçleri yönetim tecrübesine sahip · SMMM belgesine sahip · E-fatura, e-defter uygulamaları konusunda iyi derecede bilgi ve tecrübe sahibi · Netsis ve MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen · Manisa -Merkez, Saruhanlı, Akhisar, Turgutlu ikamet eden/edebilecek olan · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Yumurtacılık/Tavukçuluk

  Pozisyon: Müdür, Yetkili, Uzman, Yönetici, Sorumlu

 • İş AçıklamasıSatış muhasebesinde 5 yıl tecrübeli E- fatura uygulama bilgisi olan Fiyat tanımlama ve kontrol tecrübeli Tahsilat raporları alabilen Cari mutabakat Plasiyer – sıcak satış kontrolleri Fiyat fark – ciro – iade fatura kontrolü ve analizi

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye bölümlerinde mezun, Tercihen üretim ve satış şirketleri olmak üzere genel muhasebe süreçlerinde minimum 2 yıl deneyimli, Netsis ve MS Office programlarına hakim, Detaylara özen gösteren, hırslı ve analitik düşünebilme yeteneğine sahip, Manisa, Saruhanlı, Akhisar ‘da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan.

  Sektör: Hayvancılık, İmalat, Yumurtacılık/Tavukçuluk

  Pozisyon: Şube Müdürü, Yetkili, Uzman, Yönetici, Sorumlu

 • Gelal Çorapİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıMuhasebe bölümünde, genel muhasebe işlemlerinin yürütülmesinde görev alacak ;

  Aranan Nitelikler* Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * 2-3 yıl muhasebe departmanında deneyim sahibi, * Ekip çalışmasına yatkın, * İş Takibi kuvvetli ve raporlama yapabilecek, * ERP programlarını kullanabilen, * Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden bayan adaylar.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Uzman, Sorumlu

 • İş Açıklaması· Genel olarak tüm muhasebe ve mali işler görevlerinin yapılması ve/veya yapılmasının sağlanması · Genel muhasebe ve dönem sonu işlemlerinin hazırlanması · Yönetim muhasebesi ve raporlamalarının yapılması · Kaynak kullanımı programının (ERP) etkin şekilde yönetilmesi, kullanılması ve/veya kullanılmasının sağlanması · Muhasebe işlemlerinin muhasebe ilkeleri ve şirket politika ve prosedürlerine göre takip edilmesi · İthalat ve İhracat fatura ve belgelerinin muhasebeleştirilmesi · Cari hesap mutabakatlarının yapılması · KDV İade tablolarının hazırlanması · KDV, Muhtasar, Geçici ve Kurumlar Vergisi beyannamelerinin hazırlanması

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun · Muhasebe/mali işler departmanlarında Genel Muhasebe alanında en az 5 yıl görev yapmış, · ilgili mevzuatı güncel takip eden · Üretim şirketlerinde bütçe, planlama, faaliyet raporu, yönetsel raporlama, mali analiz, nakit akım yönetimi konularında iyi düzeyde bilgi ve tecrübe sahibi, · Bağımsız denetim ve YMM süreçleri yönetim tecrübesine sahip · Tercihen SMMM belgesine sahip · E-fatura uygulamaları konusunda iyi derecede bilgi ve tecrübe sahibi · Netsis ve MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen · Manisa Merkez, Akhisar, Turgutlu, Saruhanlı da ikamet eden/ edebilecek · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Yumurtacılık/Tavukçuluk

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Yönetici, Sorumlu

 • İş Açıklamasıİşin açıklaması: Şekerler Grup şirketleri bünyesinde; gelişen iş hacmine ve büyüyen kadrosuna güç katacak, konusunda gerekli bilgi, beceri, donanım ve yeteneğe sahip Genel Muhasebe Görevlisini aramızda görmek istiyoruz. Şirket bünyesinde; Muhasebe departmanının görevleri olan, günlük alış ve satış faturalarının takibi, günlük banka işlemlerinin takibi, müşteri tahsilat ve cari hesap takibini yapmak, BA – BS mutabakatlarını yürütmek, resmi işlemleri yapmak, departmanın genel işleyişini yürütmek ve evrakları dosyalamak, çalışmalarda aktif rol ve sorumluluk almak.

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Üniversite ve Yüksekokulların Maliye, Muhasebe, İşletme Bölümlerinden mezun, En az 2 yıl resmi muhasebe alanında tecrübeli Ms Office programlarını ve Luca Muhasebe programını iyi derecede kullanabilen, Mali Müşavir yanında çalışmış ve tecrübe edinmiş olmak (Tercih Sebebidir) Muhasebe kayıt işlemlerine haiz, Faturalama, tahsilat konularında tecrübeli, Antalya'da ikamet eden B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Bay Adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış. Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu, İnsan ilişkileri güçlü, Tam zamanlı çalışmaya uygun,

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Görevli

 • İş Açıklamasıİnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızda; Satınalma ve ilgili diğer birimler ile koordineli çalışacak, Fatura, irsaliye ve diğer belgelerin kontrolü ve organizasyonunu gerçekleştirecek, Hesap mutabakatlarını gerçekleştirecek, Personel bordro ve puantajlarının kontrolünü ve takibini yapacak, Personellerin SGK işlemlerini yapacak, Vergi dairesi, sigorta müdürlüğü vb. dairelerde işlemleri takip edecek,

  Aranan Nitelikler• Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye vb. bölümlerinden mezun, • MS Office programlarına hakim, • Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, • Dış görünüşüne önem veren, • Ekip çalışmasına yatkın, • Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, • B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • DOĞAK PLASTİKİzmir 25 Nisan 2017

  İş Açıklaması* Muhasebe işlemlerinin Tek düzen hesap planına uygun takibi ve uygulaması, * Günlük Genel Muhasebe Kayıtlarını yapmak ve kontrol etmek, * İşleme alınan belge ve bilgilerin tasnifini ve dosyalanmasını sağlamak ve kontrol etmek, * Finansal işlemlerin yapılması ve kayıtlarının takibi, Ödeme ve tahsilat raporlarının hazırlanması ve onay sonrası gerçekleştirilmesi, * Cari hesap işlemlerinin takibi, mutabakatı ve raporlanması, * KDV ve muhtasar mutabakatlarının yapılması ve takibi, * Personel Özlük Dosyalarının takibi ve Bordro işlemlerinin yapılması, * Resmi kurum ve kuruluşlarla yazışmaların yapılması ve raporların hazırlanması, * Muhasebe ile ilgili diğer tüm işlemlerin yapılmasına ve takibine destek vermek,

  Aranan NiteliklerMuhasebe Departmanında en az 3 yıl deneyimli, Muhasebe programlarına hakim(Tercihen Logo Entegre programları, Netsis Entegre programları veya ERP kullanmış), Üretim İşletmelerinde Çalışmış ve Üretim ve Maliyet Muhasebesi deneyimi olan, Tek Düzen Muhasebe sistemine ve Genel Muhasebe İşleyişine hakim, MS Office programlarını kullanmada yetkin, Raporlama becerisi olan, dinamik ve sonuç odaklı çalışabilen, Ekip çalışmasına ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Yeniliğe ve gelişime açık, İletişim yeteneği gelişmiş, B sınıfı ehliyeti olan, Sorumluluk bilinci gelişmiş, Erkek adaylarda Askerliğini yapmış veya en az 3 yıl tecili olan, Tercihen Torbalı, Ayrancılar, Yazıbaşı, Gaziemir veya çevresinde ikamet eden,

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Sorumlu, Müdür Yardımcısı

 • Kozmela.comİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıTürkiye’nin En Büyük Kozmetik ve Kişisel Bakım E-ticaret Sitesi Kozmela.com, Muhasebe Departmanı için ekip üyeleri arıyor. Muhasebe departmanımızda Muhasebe Sorumlusu olarak görevlendirilmek üzere ekip üyeleri arayışındayız. Kozmetik ve Perakende sektöründe kendinize güveniyorsanız, eğlenceli ve dinamik bir ekibin üyesi olmak istiyorsanız hemen başvurun! Görev Tanımı Cari hesap takibi, mutabakat ve ödemeleri takip edecek. Faturaların ve Resmi evrakların Muhasebe sistemine (Mikro v.15) işlenmesini ve kontrolünü sağlayacak Tüm ürün giriş/çıkışları, maliyet ve stok süreçlerinin iyileştirmesine yönelik çalışmaları gerçekleştirecek, Dönemsel maliyetleri hesaplayacak, muhasebeleştirecek, ürün bazında karlılık analizleri yapacak ve raporlayacak, Alacak takip raporlarını hazırlayabilen, Tedarikçi ve müşteri cari hesaplarını takip edip bunların sürekli güncellenmesini sağlayan, Evrak akışını ve takibi yapabilecek, Bilanço ve Gelir tablosu oluştrarak dönemsel raporlar hazırlayabilecek

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme veya İktisat bölümlerinden mezun, Muhasebe konusunda en az 3 yıl tecrübe sahibi, Genel Muhasebe ve hesap planı düzenine vakıf, Ekip çalışmasına uygun ve uyumlu Finans ve Cari hesap takibi konularında tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Sürekli öğrenmeye ve gelişime açık Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Huzurlu bir çalışma ortamında çalışmak isteyen Adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: E-Ticaret, Kozmetik, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıFUAR STANDI ve İÇ MİMARİ ALANLARINDA TASARIM VE İMALAT HİZMETİ VEREN İKİTELLİ OSB' DE BULUNAN FİRMAMIZIN, MUHASEBE ve SATINALMA BİRİMİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE TAKIM ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan NiteliklerÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ LİSANS BÖLÜMLERİNDEN MEZUN - TERCİHEN SMMM BELGESİ BULUNAN MUHASEBE ALANINDA EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ - TERCİHEN SATINALMA DENEYİMİ DE BULUNAN MS OFFİCE UYGULAMALARINI İLERİ DÜZEYDE KULLANABİLEN TAHSİLATLARIN VE ÖDEMELERİN KONTROLÜNÜ SAĞLAYACAK MALİ MEVZUATLARA , ANALİZ, PLANLAMA VE RAPORLAMA KONULARINA HAKİM AYLIK OLARAK BA/BS MUTABAKATLARININ KONTROLLERİNİ YAPABİLECEK SATINALMA VE PERSONEL GİDERLERİNİN KONTROLÜNÜ SAĞLAYACAK MESLEĞİNE VE ÇALIŞMA ARKADAŞLARINA SAYGILI, SORUMLULUK SAHİBİ, ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ MUHASEBE SORUMLUSU ARAMAKTAYIZ.

  Sektör: Mimarlık, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Şef / Amir, Yetkili, Uzman, Görevli, Sorumlu

 • İş AçıklamasıŞirketimizde görevlendirilmek üzere; çalışma akadaşı arıyoruz. Çalışma adresimiz Kavacık olacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye vb. bölümlerinden mezun, Muhasebe, finans, mali işler departmanlarında en az 2 yıl tecrübeli, Genel muhasebe, finansman işlemleri, finansal raporlama konularında deneyimli, Excel ileri derecede olmak üzere iyi derecede MS Office programları ve tercihen Netsis entegre muhasebe programlarını bilen, Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen Sorumluluk sahibi. Anadolu yakasında oturan bayan-bay(Askerlik görevini yapmış)

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Yetkili, Sorumlu, Eleman

 • Enplusİstanbul Anadolu 24 Nisan 2017

  İş AçıklamasıEnplus Beyaz eşya ve küçük ev aletleri ürünlerinin perakende satışında faaliyet göstermektedir.Genel Müdürlüğümüzde görev yapacak, aşağıdaki niteliklere sahip Muhasebe Elemanı arıyoruz

  Aranan NiteliklerÜniversite veya 2 yıllık MYO mezunu, Yeni mezun veya 1 yıllık tecrübeli, Microsoft Office Programlarını aktif olarak kullanabilecek, Mağazaların kasa, gider, tahsilat, ödeme işlemlerinin kontrolü ve ilgili hesaplara aktarılması, Ürün iade işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Aylık Ba Bs formlarının hazırlanması, gönderilmesi ve kontrolü, Satıcı – Alıcı firmalara mutabakatların gönderilmesi ve takibi, Sigorta poliçelerinin (nakliye, all risk, işyeri paket sigortası, trafik ve kasko) işlenmesi, İşlenen evrakların arşivlendirilmesi ve arşiv düzeni, Aylık perakende ticaret anketinin hazırlanması ve sisteme girilip onaylanması.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Elektrik ve Elektronik, Beyaz Eşya

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Yardımcı, Asistan

 • İş AçıklamasıBeşyüzevlerde Faliyette bulunan İş Yerimiz için İdari Departmanda Görevlendirmek Üzere Genel Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerGenel Muhasebe Konusunda en az 5 yıl deneyimli , Tek düzen hesap planı , mali tablolar , beyannameler tüm genel muhasebe süreçlerine hakim Şirketin tüm genel muhasebe süreçlerinin yasal mevzuatlar çerçevesinde kayıt ve kontrolün yapılması. Mali Müşavir ile koordineli çalışılması

  Sektör: Beyaz Eşya

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Yetkili

 • İş AçıklamasıMuhasebe ve Finans süreçlerinin yönetilmesi, Şirket Finansal Tablolarını hazırlamak , Şirketin diğer iş süreçleri ile muhasebe arasında entegrasyonu sağlayarak, finansal verilerin işleyişini takip etmek ve gerekli düzenlemeleri yapmak, Ticari muhasebe , maliyet muhasebesi ve Satış muhasebesi kayıtlarından ve dönem sonu yasal işlemlerinden sorumlu olacak (Hesap planına göre finansal verilerin muhasebeleşmesi, Banka mutabakatları, Dönemsel vergilerin tahakkukları ve ödemeleri, Gelir tablosu ve Bilanço hazırlanması, Finansal raporlama) Bankalarla yapılan her türlü işlemin takibi ve muhasebeleştirilmesi Yasal defterlerin zamanında doğru olarak raporlanmasını sağlamak Genel mizana uygun tüm kayıtların kontrol ve raporlanmasını sağlamak Dönemsel mali tablo ve raporların hazırlanması Şirketin tüm muhasebe sürecini yasal mevzuatlar çerçevesinde kayıt ve kontrolünü sağlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler, Maliye, Muhasebe, İktisat, İşletme Fakültelerinden Mezun, Mali İşler konularında, en az 10 yıllık iş tecrübesine sahip, İmalat sektöründe çalışmış, Maliyet Muhasebesi uygulamalarına vakıf, İthalat - İhracat iş süreçlerinin muhasebeleştirilmesinde tecrübeli, Uluslararası muhasebe ilke ve standartlarına göre dönemsel olarak şirket finansal tablolarını hazırlayabilen, Finansal tabloları kullanarak yapacağı finansal analizlerle, şirket iş süreçlerinin işleyişi hakkında raporlar verebilen, Şirket Nakit akışını yöneterek, banka işlemleri konusunda tüm süreçleri aktif olarak yürütebilen, Şirket faaliyetleri ile ilgili olarak ileride oluşabilecek riskler konusunda analizler yapabilen ve çözümler üretebilen, Vergi Hukuku, Ticaret Hukuku ve diğer mali mevzuat değişikliklerini düzenli, takip ederek şirket uygulamalarına adapte edebilen, Resmi kurumlarla firma ilişkilerini yürütebilen, Yönetim Muhasebesi standartları içerisinde üst yönetime şirket faaliyetleri ile ilgili olarak periyodik raporlama yapabilen, MS Office programlarını ve LOGO sistemlerini iyi düzeyde kullanabilen, Tercihen SMMM belgesi olan, Avrupa yakasında ikamet eden, "Mali İşler Müdürü" aramaktayız.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Müdür, Yönetici

 • Pacific Holdingİstanbul Avrupa 24 Nisan 2017

  İş AçıklamasıGenel muhasebe, Maliyet muhasebesi, Yönetim Muhasebesi, finansal planlama, bankacılık işlemleri ve farklı kredi enstrümanları hakkında ileri düzeyde deneyim sahibi, Bütçe, raporlama, bilanço ve gelir tabloları konularına hakim, Vergi, Ticaret ve SGK mevzuatlarını düzenli takip ederek, şirket uygulamalarına adapte edebilecek, Mali tabloları yorumlayan ve yönetim raporlamalarında deneyimli, Resmi kurumlarla firma ilişkilerini yönetebilecek, Muhasebe ve finans ekibini koordine edip, yönlendirebilecek, Bankalarla projeler için finansman desteği konusunda görüşme yapıp,süreci yönetebilme yeteneği

  Aranan NiteliklerSerbest Muhasebeci Mali Müşavirlik belgesine sahip, Üniversitelerin iktisadi ve idari bölümlerinden mezun, Tercihen akaryakıt sektöründe çalışmış, Mali İşler alanında en az 5 yıl deneyimli, MS Office programlarını, Logo ve Logo Tiger programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, 30 ile 40 yaş aralığında olan, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın,

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Müdür, Sorumlu, Yetkili

 • DD Değişim Dinamikleri Yönetim Merkeziİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere; Şubede yürütülen tüm faaliyetlerin usulüne uygun şekilde muhasebeleşmesini sağlayacak, Birimlerden gelen ödeme talimatlarını kontrol edecek, Banka ve kasa işlemlerinin muhasebe kayıtlarına uygunluğunu sağlayacak, Personel Özlük süreçlerini yürütecek, Muhasebeyle ilgili günlük, aylık ve yıllık raporları bilgisayar yazılımı üzerinde düzenli bir şekilde oluşturacak.

  Aranan NiteliklerAsgari Ön Lisans mezunu, tercihen İktisat, İşletme, Maliye lisans bölümleri mezunu olmak, Muhasebe alanında asgari 8 yıl tecrübeli olmak, Tek Düzen Hesap Planı, Mali Mevzuat ve İş Kanununa hakim, Genel muhasebe yazılımlarına hakim, Ekip yönetim tecrübesi olan, Takip ve sonuçlandırma yeteneği kuvvetli, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen bayan ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Şef / Amir, Yönetici, Yönetmen

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 24 Nisan 2017

  İş AçıklamasıGünlük, haftalık ve aylık nakit akışının bütçelenmesi ve raporlamasının yapılması, Faturaların günlük olarak kontrolü, ilgili cari hesaplara kaydı ve arşivlenmesi, cari hesap mutabakatlarının düzenli olarak yapılması ve raporlanması, Ödeme ve tahsilat işlemlerinin günlük olarak ilgili hesaplara kaydının yapılması, Banka ilişkilerinin yürütülmesi,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bir lisans ya da yüksekokuldan mezun En az 3 yıl deneyim (tercihen tekstil sektörü) sahibi, Tercihen V3 bilen, MS Office uygulamaları kullanımında tecrübeli, Finansal ürünler ve krediler konusunda bilgili, Dinamik, analitik düşünebilen, iletişim becerisi kuvvetli,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil, Toptancılık

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıAlmanya ve İtalya Konsoloslukları adına resmi Vize Başvuru Merkezi hizmeti veren firmamızın Harbiye'deki Ofisinde görevlendirilmek üzere; Şirketimizin Mali İşler departmanına bağlı olarak görev yapacak Muhasebe Sorumlusu aramaktayız.

  Aranan NiteliklerGenel Muhasebe ve Finansal alanda en az 5 yıl görev almış, KDV, Muhtasar, SGK beyannamelerini düzenleyebilen E-Defter ve E-Fatura işlemlerini bilen Personel Bordro özlük işlerini yürütebilecek, Muhasebe kayıtlarının eksiksiz tutulmasını ve kontrolünü sağlayabilecek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Titiz, Dikkatli ve özenli çalışmayı prensip edinmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Devam eden öğrenciliği ve stajı bulunmayan Tercihen sigara kullanmayan, Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden (Erkek adaylar tercihimizdir.)

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıBanka, Kasa, Cari Hesap İşlemleri, kaydı ve takibi, Gelir Faturalarının kesilmesi ve kaydı, takibi, Gider Faturalarının kontrolü ve kaydedilmesi, Personel Özlük dosyalarının oluşturulması ve puantaj takibi Stok işlem kayıtlarının yapılması, üretim emirlerinin kontrolü ve takibi, Cari Hesap mutabakatlarının yapılması, BA-BS mutabakatlarının yapılması, Maaş ve avans işlemlerinin takibi ve kaydı, Nakit akış ve ödeme tablolarını hazırlamak ve takip etmek, Muhasebe ofisinin iç ve dış iletişiminin takibi,

  Aranan NiteliklerÖn Muhasebe deneyimi olan, MS Office Programlarını kullanabilen, Raporlama ve analiz yeteneği olan, Takım çalışmasına yatkın ve öğrenmeye açık, Tercihen üretim işletmelerinde deneyimi olan, Dosyalama ve dökümantasyon işlemlerini yapabilen, Tercihen En az Ticaret Meslek Lisesi mezunu veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun(İşletme, iktisat, maliye, Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe) Tercihen Torbalı ve Gaziemir çevresinde ikamet eden, ERP, Logo veya Netsis veya herhangi bir entegre muhasebe programını kullanmış, Erkek adaylarda askerliğini yapmış olmak, Hedef odaklı çalışabilen, Sorumluluk bilinci gelişmiş,

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıMuhasebe Müdürü'ne bağlı olarak, muhasebe işlemlerini yürütüp, raporlayabilecek.

  Aranan NiteliklerLise mezunu, tercihen MYO veya Üniversite mezunu, Genel muhasebe bilgisi olan, Konusunda 2-3 yıl deneyime sahip, Ticari paket program bilgisi olan.

  Sektör: İthalat/İhracat, Tekstil, Makine

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Görevli, Memur

 • İş AçıklamasıHizmet sektöründe çeşitli noktalarda 24 saat faaliyet gösteren şirketimizin, Bahçelievler / İstanbul merkez ofisi bünyesinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip “ MUHASEBE UZMAN YARDIMCISI aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerCari hesap mutabakatlarını yapacak ve müşteri tahsilatlarını gerçekleştirecek Personel giriş, çıkış, puantaj takibini yapacak Ticaret Lisesi veya MYO mezunu En az 3 yıl benzer pozisyonlarda tecrübelİ ETA Programı kullanım bilgisi olan MS Office programlarına hakim İş takibi konusunda titiz ve sorumluluk sahibi

  Sektör: Faktoring, Hizmet / İşletme Servisi, Leasing/Finansal Kiralama, Yatırım / Menkul Değerler

  Pozisyon: Yetkili, Yardımcı, Uzman, Eleman

 • SEVİL PARFÜMERİİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıPerakende Sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin merkez ofisinde Genel Merkez Muhasebe Müdürlüğü görevini üstlenecek Takipçi ve analizci, ekip çalışmasına önem veren, iletişim yönü güçlü takım çalışmasına yatkın Şirket üst yönetimine Finansal, Maliyet ve Stok raporları yapabilecek Beyannamelerin hazırlanıp gönderilmesini sağlayacak Yasal mevzuatlara hakim(Vergi,SGK,E-Fatura,E-Defter,E-Arşiv)

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonomi bölümlerinden mezun, Genel ve Ticari Muhasebe konusunda minumum 8 yıl üst düzey yöneticilik tecrübesine sahip, Maliyet ve Finansman konularında planlama, raporlama yapabilecek düzeyde bilgi ve beceri sahibi, Mağazacılık sektöründe deneyimi olan, Lider yönetici vasıflarına yatkın, MS Ofis Programlarına hakim, Başvuru yapan adayların referanslarını özellikle belirtmeleri, Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları. Şirket merkezi Beşiktaş ilçesindedir.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür, Yönetici

İş Habercisi - Mali İşler İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?