Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Maliyet Kontrol İş İlanları

Hepsini Temizle
Maliyet Kontrol
 • İş Açıklaması-Şirketlerin gelecek aylık ve yıllık dönemlerindeki gelir-gider dengelerini inceleyecek, -Bütçelerini oluşturup bunların takibini yapan ve tamamını üst yönetime raporlayacak, -Aylık bütçe-gerçekleşen karşılaştırması yapılması,bütçe sapmalarının analizi ve raporlanması, -Dönemsel olarak mali tablolarının ve aylık yönetim raporlarının hazırlanması ve analizlerinin gerçekleştirecek, "BÜTÇE VE RAPORLAMA UZMANI" Alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler-Finansal analiz,tablo ve raporların hazırlanması -Kar merkezlerine göre aylık gelir tablolarının hazırlanması ve finansal analizlerin yapılması, -Fiili ve gerçekleşen raporların karşılaştırmasının yapılması, -Bütçe ve nakit akış tablolarının hazırlanması, -Bilanço ve gelir tablosunun aylık olarak düzenlenmesi, -Gelir/Giderlerin analizinin yapılması,raporlanması, -Aylık raporların hazırlanması ve bütçe ile karşılaştırılması, -Karlılık ve fizibilite çalışmalarının yapılması

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Uzman

 • Mobilya Teknikeri

  CEVİZOĞLU MAĞAZACILIKİstanbul Avrupa 15 Aralık 2017

  İş AçıklamasıHadımköy de mobilya ve dekorasyon hizmet veren fabrikamıza mobilya imalatından anlayacak ve proje okuyabilecek tekniker alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN. OFİS PROGRAMLARINA HAKİM. ÜRETİM KONUSUNDA ANALİZ YAPABİLEN VE ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞAN. ÜRETİM PLANLAMA VE PROJE YÖNETİMİ YAPABİLECEK. EN AZ 2 YILLIK MOBİLYA SEKTÖRÜNDE DENEYİMİ OLAN. ASKERLİKTEN MUAF VEYA BİTİRMİŞ OLAN. DİKSİYONU DÜZGÜN, DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖNEM VEREN. BAY ELEMAN ARANIYOR.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Muhasebe Uzmanı

  Sapro Temizlik Ürünleriİstanbul Avrupa 15 Aralık 2017

  İş AçıklamasıIslak Mendil sektörünün lideri olan SAPRO A.Ş. , Silivri' de 22.000 m2 alan üzerine kurulu modern tesislerinde, ağırlıklı Avrupa olmak üzere tüm dünyaya private label üretim yapmaktadır. Türkiye' nin ilk 500 büyük firması arasında yer alan SAPRO A.Ş., 2016 yılında Türkiye’nin ilk 500 ihracatçı firması arasında; 252. sırada ve kendi sektöründe de 20. sırada yer almıştır. Bu alanda İMMİB 2016 yılı İhracatın Yıldızları Islak Mendil Üretimi alanında 1.lik ödülüne de sahip olup, gelişime açık, yenilikçi ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktadır.

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin Maliye, Muhasebe, İşletme vb. bölümlerinden mezun, · En az 4-5 yıl mesleki deneyime sahip, · ERP işletim sistemleri konusunda tecrübeli · UFRS konusunda bilgi sahibi, Bağımsız denetim konusunda tecrübeli · Vergi mevzuatına hakim, · Genel muhasebe, maliyet muhasebesi, yönetim muhasebesi, E-Fatura, E-Defter uygulamaları, E-Bildirge ve E-Beyanname, KDV iadeleri, yatırım teşvik, ithalat-ihracat ve gümrük uygulamaları konularına hakim, · Analitik düşünme yetkinliği gelişmiş, çözüm odaklı ve detaylara önem veren, · İyi düzeyde İngilizce bilen, · MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Küçükçekmece-Silivri güzergahında ikamet eden (Servisimiz mevcuttur)

  Sektör: İmalat, Kimya, Kozmetik

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıPROTEL A.Ş. 1989 senesinden bu yana, Türkiye'nin konuk ağırlama endüstrisine dünyanın tercih ettiği lider yazılım ve donanım çözümlerini sunmakta ve müşterilerine sene boyunca 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. İşletmelerde yaşamı kolaylaştırmanın ve verimliliği arttırmanın yolunun teknolojiden geçtiğine inanıyoruz. Dünyanın küçüldüğü, sınırların yok olduğu günümüzde, başlıca amacımız dünya standartlarında ürünler sunmak. Sunduğumuz bütün çözümlerin uzun vadeli olmasını, süreklilik gösteren ve yenilenen ürünlerle müşterilerimizin iş süreçlerine kolayca uyarlanmasını hedefliyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa ofislerimizin yanı sıra yeni bölgesel çözüm ortaklarımızla her zamankinden daha da güçlü olarak müşterilerimizin yanındayız. Gelişen ve büyüyen yapımızda görevlendirilmek üzere 'Stok Maliyet Yazılımı Destek ve Eğitim Uzmanı' aramaktayız.,

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, İyi seviyede İngilizce bilen, Otel veya restoran sektöründe maliyet yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen bilgi teknolojileri alanında çalışmaya yakın veya bu alanda gelişime açık, Seyahat engeli olmayan, Sigara kullanmayan, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Otelcilik, Restorancılık

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıŞirketin genel muhasebe işlemlerini yürütmek.

  Aranan NiteliklerBeyazıt bölgesinde bulunan şirketimizde görevlendirmek üzere; Minimum MYO mezunu, Genel muhasebe alanında minimum 4 yıl tecrübeli, İyi seviyede Logo ve Excel bilgisi olan, Dikkatli, düzenli ve detaya önem veren 'Muhasebe Elemanı' adaylarının başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Eleman, Uzman, Uzman Yard, Görevli, Sorumlu

 • İş AçıklamasıArda Grup'ta çalıştırılmak üzere aşağıdaki özelliklerde GENEL MUHASEBE ELELMANI arayışımız vardır , ​ Günlük olarak muhasebeye gelen evrakların işlenmesi Kdv ve muhtasar beyannamelerinin hazırlanması İhracat işlerimlerinde tecrübeli Cari hesap ve banka kayıtlarının takibi Mutabakatlarını yapılması Diğer muhasebe işlemlerine destek olunması

  Aranan NiteliklerTek düzen hesap planına hakim Mikro Erp Programını bilen Üniversitelerin Muhasebe bölümlerinden mezun Genel Muhasebe alanında en az 3 yıl deneyimli Geçici vergi ve yıl sonu vergi çalışmasında bulunmuş Tercihen Maliyet ve İthalat - ihracat ,inşaat muhasebesi alanında tecrübeli Çek, Banka, Fatura, Mizan, Bilanço işlemleri yapmış MS Office (Word, Excel) programlarına hakim Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Dürüst istikrarlı iş ahlakı olan , Gelişime öğrenmeye hevesli çalışkan, Maliyet muhasebesi yapabilecek, Bütçe yapacak ve aylık dönemsel yıllık bütçe gerçekleşme performansını takip edip raporlayacak, KDV Beyannamesi Muhtasar Beyannamesi gibi yasal bildirimleri gerektiğinde zamanında yapacak , Esenyurt Avcılar Küçükçekme Beylikdüzü civarında oturanlar tercih nedenidir,

  Sektör: İmalat, İnşaat, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman

 • Genel Muhasebe Sorumlusu

  Konca İnşaatİstanbul Anadolu 2 Aralık 2017

  İş AçıklamasıKozyatağında Bulunan Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere inşaat muhasebesşne vakıf "Genel Muhasebe Sorumlusu" çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerGenel muhasebe konusunda en az 5 yıl deneyimli, Sgk işlemleri ve ücret bordrolarında son derece tecrübeli, Tek Düzen Hesap planına hakim, Finansman hareketleri işlemede tecrübeli, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Projelerin maliyet analizini takip edebilecek seviyede bilgi sahibi Mikro Programını bilen, Raporlama becerileri gelişmiş, Analitik bakış açısına sahip, sonuç ve süreç odaklı, Sorumluluk sahibi, iş takibi konularında dikkatli, ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi yüksek, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), Anadolu Yakası'nda ikamet eden. (İşyeri Kozyatağı'ndadır)

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • Mali İşler Müdürü

  Merkez Varlık Yönetimİstanbul Anadolu 15 Kasım 2017

  İş AçıklamasıGrubumuz bünyesinde kurulmakta olan varlık yönetim şirketinde Mali İşler Müdürü olarak görevlendirmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklerde, yönetici adayları arıyoruz. Üniversitelerin işletme, iktisat, maliye, ekonometri, çalışma ekonomisi bölümlerinden mezun Banka, Varlık Yönetim Şirketi ve finansal şirketlerin bilanço yapısı hakkında deneyim sahibi BDDK mevzuatı, genel muhasebe, raporlama, bütçeleme, finansal yönetim konularında bilgi sahibi Alanında en az 5 yıl tecrübeli Mevzuata ve logo tiger programına hakim İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

  Aranan NiteliklerBDDK raporlaması ve bütçe süreçlerinin yürütülmesi Mali tabloların hazırlanması, YMM ile koordineli çalışılması Yasal bildirimler, ilgili teşviklerin uygulanması, muhasebe kayıtlarının yapılması Bankalar ile ilişkilerin yürütülmesi

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Müdür, Yönetici, Sorumlu, Yetkili

 • İş AçıklamasıŞirket bünyesindeki genel muhasebe kayıtlarının tutulmasını, arşivlenmesini, gerekli devlet kuruluşlarına bildirilmesini, raporlanmasını  ve üretilen ürünlerin maliyet verilerini toplamayı, gider dağıtım işlemlerini yapmayı, analizler yapmayı ve verileri raporlamayı kapsamaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, En az 5 yıllık mesleki deneyime sahip, Ofis programlarını ve Netsis Muhasebe paket programını  etkin kullanabilen, Güncel yasal mevzuatlara hakim, İşbirliği ve ekip çalışmasına yatkın, Kendini geliştirmeye açık ve analitik düşünebilme yetisine sahip, Antalya’ da ikamet eden,  Bay (Askerlik görevini tamamlamış).

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Sorumlu

İş Habercisi - Maliyet Kontrol İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?