Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Maliyet Muhasebesi İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Maliyet Muhasebesi
 • Muhasebe Elemanı

  Yeditepe Groupİstanbul Anadolu 18 Eylül 2017

  İş Açıklaması--Sigorta Eksperi için;Mali Asistan/Yardımcı - Sigorta ekspertiz yangın branşı dosyalarında ekspere destek amacıyla muhasebe kayıtlarını inceleyerek, rapor haline getirebilecek;

  Aranan Nitelikler· Resmi mevzuat ve uygulamalarına hakim. · Muhasebesel analiz, raporlama teknikleri konusunda bilgi ve birikime sahip olan, bilanço, mali tablo analiz süreçlerine, tek düzen hesap planına hakim. · Analitik düşünebilen, iletişim ve koordinasyon becerileri olan. · Ms office programlarını iyi bilen. · Seyahat engeli bulunmayan, eksperle birlikte hareket edebilecek. · (Emekli de olabilir.) Çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Muhasebe Personeli

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 15 Eylül 2017

  İş AçıklamasıKDV-MUHTASAR-BA/BS BEYANNAMELERİNİ HAZIRLAYABİLECEK, SGK İŞÇİ GİRİŞ/ÇIKIŞ VE AYLIK BORDROLARINI YAPABİLECEK, BANKALARIN MUHASEBELEŞTİRİLMESİNİ YAPABİLECEK, MALİ RAPORLAMA TABLOLAMA BECERİSİNE SAHİP, TERCİHEN ARAÇ KULLANABİLEN, FABRİKA ALIŞ-SATIŞ FATURALARIN MUHASEBELEŞTİRİLMESİ,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Muhasebe bölümü, Ticaret Üniversitesi veya İşletme bölümlerinden mezun Ön muhasebe, tercihen genel muhasebe, mali işler ve finans konusunda tecrübeli, En az 2 yıl tecrübeli ve üzeri MS Ofis uygulamalarını bilen, ofis araçlarını kullanabilen, muhasebe programı bilen tercihen bilgisayarlı muhasebe bilgisi olan, E- Fatura konusunda bilgi sahibi, Muhasebe programlarını bilen,, Nebim V3 programını bilen, İletişimi düzgün, insan ilişkileri iyi Takım çalışması bilinci ile temsil ve takip gücüne sahip, İş takibi konusunda dikkatli ve titiz, raporlama becerilerine sahip İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Kadın personel alınacaktır. Sigara kullanmayan hafta içi 08:00 - 18:00 çalışma Servislerimiz Esenler, Bağcılar, Avcılar bölgelerine vardır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu, Eleman

 • İş AçıklamasıSilivri' de,faaliyet gösteren ambalaj sektöründe öncü firmamıza gelişime açık, yenilikçi ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktadır. Maliyet kontrol süreçlerinin periyodik olarak sürdürülmesi ve raporlanması Tüm süreçlerdeki stok hareketlerini ERP üzerinden takip edilmesi Ürün bazında ürün ağacı , iş akışı oluşturulması Operasyon bazında işçilik süre bildirimlerinin iş emri bazında yapaılması Stok kayıtlarının ve hareketlerinin oluşturulmasında üretime destek olmak ve iyileştirmelere katkı sağlamak Aylık dönem sonu depo stoklarının sayımında rol almak Maliyeti etkileyen süreçlerin iyileştirilmesi için çalışmalar yapmak

  Aranan NiteliklerSilivri’ de faaliyet gösteren Matbaa-Ambalaj sektöründe lider kuruluşumuzda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği & İşletme ve ilgili bölümlerden mezun, Üretim sektöründe maliyet kontrol konusunda en az 2-3 yıl deneyimli ERP programı kullanım tecrübesi olan İnsan ilişkileri, planlama ve koordinasyon becerileri güçlü, Küçükçekmece – Silivri Böl.nde ikamet eden ( servisimiz mevcuttur )

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıTurgut Aydın Holding bünyesinde faaliyet gösteren PİZZALAZZA'da, Mali İşler Müdürlüğüne bağlı olarak çalışacak ‘Maliyet Muhasebesi Uzmanı’ aramaktayız. Sistemde maliyetlerin oluşması için gerekli çalışmaların yapılmasından, sistemin hatasız ve düzgün olarak kapatılması için gerekli kontrol ve düzeltmelerden sorumlu olmak, Stok sayım ve kontrol çalışmalarının yürütülmesi ve kontrolünde aktif görev almak, Sisteme girilen gider faturalarının, ilgili gider yeri ve gider türünde doğru kayıtlarda yer almasını kontrol etmek, Maliyet sapmalarının sebeplerini zamanında tespit edip alınması gereken önlemleri belirlemek, Giderlerin oluşması, sınıflandırılması ve ürünlere yansıtılması çalışmalarını yapmak, Aylık standart ve fiili maliyet hesaplama çalışmaları yapmak, Satış ve karlılık analizleri yapmak, Aylık faaliyet raporlarında sunulacak ürün, müşteri ve kategori karlılık çalışmalarının gerçekleştirilmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye vb. bölümlerinden ve ya Endüstri mühendisliği bölümü mezunu, Üretim şirketlerinin Maliyet muhasebe bölümünde minimum 3 (üç) yıl tecrübeli, Tercihen SMMM ruhsatına sahip, Maliyet muhasebesi ve genel muhasebe uygulamaları konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Tek düzen hesap planı, vergi mevzuatı ve uygulamalarına hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, özellikle ileri derecede Excel bilgisine sahip, Analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden.

  Sektör: Gıda, Restorancılık

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıMuhasebe süreçlerinin yasal mevzuata uygun bir biçimde kayıt ve kontrolünün zamanında tam ve doğru olarak yürütülmesi, • Tüm Muhasebe kayıtlarının, dönem sonu ve yıl sonu işlemlerinin gerçekleştirilmesi, • KDV, KDV2, Muhtasar, Damga Vergisi, Geçici Vergi, Kurumlar Vergisi vb tüm beyannamelerin yasal mevzuata göre hazırlanması, • Tüm Cari Hesapların kontrol ve mutabakatının sağlanması, • BA-BS Mutabakatlarını koordine edilmesi ve bildirimini yapılması, • Aylık mizanı hazırlamak ve kontrol etmek, • Sabit kıymetlerin kontrolü ve kaydı, sabit kıymet liste ve etiketlerinin güncel tutmak ve sigortaları yapmak, • Bilanço, gelir tablosu ve diğer mali tabloların hazırlanma süreçlerini yürütmek, • Aylık Nakit Akışı Hazırlanması, Ödemelerin Takibinin Yapılması, • Aylık ve Yıllık Genel Muhasebe kapanış işlemlerinin yürütülmesi • Kendisine bağlı ekibin sevk ve idaresi süreçlerinden sorumlu olacak ve Mali İşler Müdürü’ne raporlama yapacak.

  Aranan Nitelikler• Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Muhasebe vb. bölümlerinden mezun, • Muhasebe alanında en az 5 yıl deneyimli, • Genel muhasebe, maliyet muhasebesi, yönetim muhasebesi, satış muhasebesi ne hâkim • Finansman, bütçe konularına; mali mevzuata, mali tablolara, finansal enstrümanlara hâkim, • MS Office program ve uygulamalarını etkin bir şekilde kullanabilen, • Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, insan ilişkileri gelişmiş, • Planlı ve düzenli çalışma karakterine sahip, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, • Analitik düşünme, analiz ve yorum yapabilecek bilgi ve beceriye sahip, • Askerlik ile ilişiği bulunmayan, Bay.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman

 • Muhasebe Şefi

  Dr Motor Italyİstanbul Anadolu 19 Eylül 2017

  İş AçıklamasıMali İşler departmanında görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip'Muhasebe Şefi' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin tercihen Muhasebe, İktisat, İşletme vb. bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli (tercihen otel tecrübesine sahip), Mali mevzuata ve Tek düzen hesap planına hâkim, Maliyet Hesapları, Krediler, Gelir bölümlerindeki işlere hakim, Bütçe, Forecast ve P&L konularında bilgi sahibi, LOGO TİGER ve Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanan ve raporlama becerileri gelişmiş, Tercihen İyi derecede İngilizce bilen, Organizasyon ve takip yeteneği güçlü, İletişim becerileri kuvvetli ve ekip çalışmasına yatkın, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Aranan NiteliklerGenel Muhasebe ile ilgili işlemleri mevzuata, muhasebe usullerine ve yönetmeliklere uygun olarak yapmak ve kontrol mekanizmasının yürütmek. Mali tabloların ve raporların zamanında ve eksiksiz olarak yapılmasını sağlamak. Yıl sonu kapanış işlemlerini gerçekleştirmek. KDV, Muhtasar, Geçici Vergi, Kurumlar Vergisi beyannamelerini hazırlamak,kontrol etmek ve göndermek. Finans Direktörü tarafından talep edilen diğer görevleri yerine getirmek.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Mali Müşavir

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 19 Eylül 2017

  İş AçıklamasıBORSA PİYASASINDA FAALİYET GÖSTEREN HOLDİNG KURULUŞUMUZDA GÖREV ALMAK ÜZERE; Genel muhasebe , maliyet muhasebesi, tek düzen hesap planı, bilanço ve beyanname işlemlerini gerçekleştirecek, Muhasebe mevzuatı , vergi hukuku, ticari hukuk, gelir tablosu ve diğer mali tablolar konularına hakim, Denetim şirketleri ile koordineli çalışıp her türlü raporları sunabilecek, Bankacılık, finans ve diğer resmi kurumlar ile her türlü iş takibini yönetebilen,hesap kontrollerini yapabilen , mevzuat değişikliklerini yakından takip eden , Muhasebe kayıtlarının kanun ve mevzuata uygun olarak zamanında ve eksiksiz tek düzen hesap planında tutulmasını sağlamak, Aylık bütçe gelir ve gider analizleri yaparak üst yönetime raporlamak, Finansal raporlama bilgisine sahip olup, dönem kapanışı, bilanço, gelir tablosu analizleri yapabilen, Yürürlükteki tüm Vergi, İş Hukuku, SGK, Ticaret, Maliye, Dış Ticaret , Borç takiplerini gerçekleştirmek, İSG ve teşvik gibi şirket konusuna giren hukuki ve ticari konuların muhasebe uygulamalarına hakim olmak ve takip etmek , Vergi ve sigorta işlemlerinin takibini ve ödemesini yapmak, Kendisine bağlı ekibin iş planını oluşturmak ve takibini sağlamak, Aylık ve 3'er aylık dönemlerde vergi beyannamelerinin düzenlenmesi, Vergi, Kdv, Muhtasar , Damga Vergisi, Geçici Vergi, Kurumlar , Aidat ve bu gibi çalışmaları yürütmek , Ödeme takiplerini gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerMaliye , Muhasebe , Muhasebe ve Finansal Yönetim , Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümlerinden mezun , 35-45 yaş arası , Erkek, Mali müşavirlik belgesine sahip, Alanında 10-20 yıl arası tecrübesi bulunan , Mikro paket programını iyi düzeyde kullanabilen , Analiz yeteneğine sahip, Sorumluluk sahibi , iş takip becerisi gelişmiş, çözüm odaklı , ekip yönetimi ve koordinasyonu konusunda deneyimli, Tercihen orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip, B sınıfı ehliyeti olan , aktif araç kullanabilen, Askerlik vazifesini yerine getirmiş İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya Levent lokasyonuna ulaşım sorunu olmayan , Borsa piyasasında işlem gören holding şirketimizin Mali İşler Koordinatörlüğünde görev alacak ''MALİ MÜŞAVİR'' çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Mali Denetim-Vergi, Mali Müşavirlik, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Finansal Analist, Müşavir

 • Muhasebe Uzmanı

  Mayem Alüminyum Yapı Sistemleriİstanbul Anadolu 15 Eylül 2017

  İş AçıklamasıİŞ TANIMI Kuruluşun genel muhasebe işlemlerinin yasal gereklilikler ve kuruluş prosedürlerine uygun olarak gerçekleştirmek, Muhasebe işlemlerinin tek düzen hesap planına uygun ve yönetimin istediği raporlara temel oluşturacak şekilde gerçekleştirmek, Beyanname, bildirge ve bildirimlerin hazırlanmasını yapmak, İlgili departmanlar tarafından onaylanan faturaların kontrolü ve sisteme kaydını yapmak, Resmi kurumlarca istenen Damga Vergisi hesaplamaları, KDV, muhtasar, geçici vergi, kurumlar vergisi beyannamelerini hazırlamak, tüm ilgili belgeleri dosyalamak ve arşivlemek, Resmi kurumlarca istenen; tam tasdik denetim firmaları ve bağımsız denetim firmalarınca talep edilen raporları hazırlamak, Bilanço, gelir tablosu ve diğer mali tabloların Vergi Usul Kanunu doğrultusunda hazırlamak, Kasa, Banka, Cari Hesapların Kontrolünün yapmak.

  Aranan NiteliklerİŞ TANIMI Kuruluşun genel muhasebe işlemlerinin yasal gereklilikler ve kuruluş prosedürlerine uygun olarak gerçekleştirmek, Muhasebe işlemlerinin tek düzen hesap planına uygun ve yönetimin istediği raporlara temel oluşturacak şekilde gerçekleştirmek, Beyanname, bildirge ve bildirimlerin hazırlanmasını yapmak, İlgili departmanlar tarafından onaylanan faturaların kontrolü ve sisteme kaydını yapmak, Resmi kurumlarca istenen Damga Vergisi hesaplamaları, KDV, muhtasar, geçici vergi, kurumlar vergisi beyannamelerini hazırlamak, tüm ilgili belgeleri dosyalamak ve arşivlemek, Resmi kurumlarca istenen; tam tasdik denetim firmaları ve bağımsız denetim firmalarınca talep edilen raporları hazırlamak, Bilanço, gelir tablosu ve diğer mali tabloların Vergi Usul Kanunu doğrultusunda hazırlamak, Kasa, Banka, Cari Hesapların Kontrolünün yapmak.

  Sektör: İnşaat, İnsan Kaynakları, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman

 • Finans ve Muhasebe Sorumlusu

  MTN Kalıpİstanbul Avrupa 19 Eylül 2017

  İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Kalıp Fabrikamızda görevlendirilmek üzere "Finans ve Muhasebe Sorumlusu" çalışma arkadaşı aramaktayız. Müşteriler ve resmi kurumlara karşı; firmanın Muhasebe faaliyetlerini, Ticaret kanunlarına, Vergi kanunlarına ve mevzuatlarına göre gerçekleştirmek, Bilanço, gelir tablosu ve diğer mali analiz ve tablolarını süresi içerisinde hazırlamak, Aylık, üç aylık ve yıllık nakit plan analizleri hazırlamak, Muhasebe evraklarını, ilgili mevzuatlara uygun şekilde kayıt etmek, Personeli ilgilendiren, bordro, Sgk Bildirgeleri , Ek 10, İşkur v.s işlemlerini yapmak, Müşteriler ve resmi kurumlara karşı, firmanın Muhasebe ve Finans faaliyetlerinin, Ticaret ve Vergi Kanunlarına ve Mevzuatlarına göre gerçekleşmesini sağlamak, Şirketin alacaklarının takip ve tahsilâtını gerçekleştirmek, Şirketin borçlarının takibi ve ödemesini planlamak, Şirketin muhasebesi ile ilgili her türlü kayıtları; Gelirler Vergisi, Vergi Usul Kanunu, Türk Ticaret Kanunu ve diğer mali kurallar içinde tutulmasını sağlamak, Yasa ve uygulama değişikliklerini takip etmek, Tüm vergi mevzuatını, Sosyal Sigorta mevzuatını, gümrük mevzuatını, yatırım teşviki ve ihracat teşvik mevzuatı ile bu mevzuatlarla ilgili değişiklikleri takip etmek, Yıllık Bütçe, Bilanço, Gelir tablosu ve diğer mali analiz ve tabloların süresi içerisinde çıkarılmasını sağlamak, Maaş bordrolarının hazırlanması ve personel ücretlerinin ödenmesini işlerini gerçekleştirmek

  Aranan NiteliklerEn az ön lisans bölümlerinin İşletme veya Muhasebe eğitimini tamamlamış Mali müşavir belgesi sahibi, Muhasebe Finans konusunda en az 1 yıl deneyime sahip, Ticari ve Mali Yasal Zorunlu Kanun ve Yönetmelikleri iyi düzeyde bilen, Gümrük İşlemlerine hâkim, İstatistikî Değerleme yöntemlerini bilen, MS Office ve Muhasebe (ETA) programlarını kullanabilen, Analitik düşünebilen, Fayda maliyet analizi yapabilen

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu, Takım Lideri

 • İş Açıklaması-Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun -Genel Muhasebe konusunda en az 3 yıllık deneyim -Genel muhasebe , finans ve bütçe ,planlama, banka işlemlerinde tecrübeli -Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü -Planlama , organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip -Yönetim kuruluna finansal, maliyet ve stok raporları yapabilecek -Zirve programında tecrübeli -B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen -Esnek mesai saatlarine uyum sağlayabilecek -Seyahat engeli bulunmayan -Tercihen Mali Müşavirlik Belgesine sahip

  Aranan Nitelikler-Maliyet Muhasebesi ve Bütçeleme teknikleri konusunda tecrübeli, -Aylık bütçe, ÜRETİM maliyeti ve gider analizleri yaparak üst yönetime raporlamak, -Fiili maliyet hesaplarını yapmak, -KDV Beyannamesi , Muhtasar Beyanname , Geçici Vergi Beyannamesi , Kurumlar Vergi --Beyannamesi düzenlenmesi zamanında verilmesi -Tek düzen hesap planın da şirketin muhasebe kayıtlarının oluşturmak, -Günlük muhasebe kayıtlarının düzenli olarak sisteme girilmesi ve takibi, -Fatura , irsaliye makkbuz vs. evrakların takibi , kontrolü ve Muhasebe programına aktarılması(zirve programı) -BA-BS Mutabakatların yapılması -E- fatura , E-Defter işlemlerinin takibi -Mizan , Mali Tablo ve Raporların hazırlanması -Cari hesapların kontrolü

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman, Müşavir

 • Muhasebe Sorumlusu

  SAKARYA ZIMPARAİstanbul Anadolu, Kocaeli 18 Eylül 2017

  İş AçıklamasıMaliyet ve Yönetim Muhasebesi ve Finansal Raporlama yapmak Tek Düzen Hesap Planı ve Genel Muhasebe Uygulamalarının Takibi yapmak Aylık KDV Muhtasar Ba-Bs ve Sgk beyannamelerini hazırlamak Çek Senet ve Banka işlemlerinin takibini yapmak

  Aranan NiteliklerBenzeri görevlerde en az 5 yıl deneyimli, Tercihen 4 yıllık Üniversite mezunu, ( İİBF bölümlerinden mezun) Tercihen SMMM Belgesine Sahip, Resmi Muhasebeye hâkim, Beyanname düzenleme ve kontrol etme tecrübesi olan MS Office uygulamalarını ileri düzeyde kullanabilen, Mikro Enerji programlarını bilen, E-fatura ve E-defter uygulama işlemlerini yürütebilen, Aktif araç kullanabilen, 30-40 yaş arası, İstanbul Anadolu yakasında ve Bostancıdan-Tuzla istikametindeki E-5 Güzergahındaki servise uygun bir bölgede oturan.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu, Eleman

 • İş AçıklamasıZingo Üretim A.ş ve diğer grup şikerlerimizin Mali ve İdari işler departmanında çalışabilecek çalışma arkadaşımıza ihtiyacımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin, İşletme, İktisat, Maliye vb. ilgili bölümlerinden mezun, Mali işler, Finans, Bütçe ve raporlama konusunda min. 3 yıl tecrübeli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Organizasyon ve planlama becerisi olan İnsan ilişkilerinde başarılı Proaktif, raporlama becerisi güçlü, Sorumluluk alanındaki iş kalemlerinin ay sonu kapanış işlemlerini doğru şekilde gerçekleştirebilen, Bilanço ve Mali Tablo analizi konusunda yetkin, mevzuat değişikliklerini takip eden, Genel muhasebe organizasyonu yönetebilen, Finansal stratejilerin ve bütçe raporlamalarını oluşturabilen, finans yönetimi, nakit akış yönetimi konusuna hakim, banka ve finans kuruluşları ile ilişkileri yönetebilen, Logo Muhasebe Programına hakim, Maliyet ve karlılık analizlerini çıkaracak firmanın stratejik ve isabetli kararlar almasına katkıda bulunacak sonuç odaklı

  Sektör: Kozmetik, Mali Müşavirlik, Mali Denetim-Vergi

  Pozisyon: Memur, Ofis Elemanı, Uzman, Sorumlu, Müdür

 • Mali İşler Müdürü

  İstanbul Sera PlastikAntalya, Tüm Türkiye 19 Eylül 2017

  İş AçıklamasıMali İşler Müdürü İstanbul Sera Plastik 1969 yılında kurulmuştur. 1969 Yılından bu yana film işleme tecrübemiz, konusunda uzman çalışanlarımız ve üretimde kullandığımız yeni nesil teknoloji sayesinde verimliliğe yönelik ürün geliştirmeler ile kullanıcılarımıza değer zincirinde doğru sonuçlar sağlamaktayız. Sektörün ihtiyaç duyduğu her türlü tarımsal film ve tarımsal ambalaj ürünleri üretimi yapan firmamızın Antalya Organize Sanayi Bölgesinde yer alan fabrikasında istihdam edilmek üzere “Mali İşler Müdürü” aramaktayız. İş Tanımı Genel Müdüre bağlı olarak mali işler departmanının (muhasebe) sevk ve idaresinden sorumlu olmak. Şirketimizin mali hedef ve politikalarına, genel muhasebe, yasal mevzuat ve denetim standartlarına uygun olacak şekilde iş akışlarını ve muhasebe kayıt ve sistemini yönetmek, mali müşavir sıfatı ile sorumlu olmak, Bütçe, Performans ve Yönetim Raporlarının hazırlanmasından sorumlu olmak ve değerlendirilmesinde aktif rol almak, Gelir ve Gider Merkezlerinin aylık ve yıllık mali raporlarını hazırlamak ve analiz etmek, yönetime rapor etmek, Mali Kontrol faaliyetlerini yürütmek, Finans Departmanı ile etkin iletişim içerisinde olmak, İş geliştirici, karlılığı ve verimliliği arttırıcı öneriler sunmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye vb. ilgili bölümlerden mezun, (SMMM Unvanına sahip olmak) Yabancı dil bilgisi tercih nedenidir. ( İngilizce ) Genel Muhasebe / Mali mevzuatına, Maliyet Muhasebesi süreç ve uygulamalarına, Bütçe Yönetimi / Raporlamasına, Gelir Tablosu ve Bilanço’nun hazırlanmasına, Mali Analiz ve Finansal Raporlama süreçlerine hâkim, Bütçeleme, finansal planlama ve raporlama süreçlerine hâkim, Benzer pozisyonda reel sektörde en az 3 - 4 yıl deneyimli olmak, MS Office programları kullanabilen, Nakit yönetimi, finansal süreçler konusunda bilgili, Yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımlara yönelebilen ve oluşturabilen, Ekip yönetim deneyimi ve yeteneğine sahip, İletişim becerileri yüksek, Analitik düşünebilen

  Sektör: Plastik, Mali Müşavirlik, Mali Denetim-Vergi

  Pozisyon: Müdür, Sorumlu, Şef / Amir

 • Muhasebe Görevlisi

  444center.comAntalya 19 Eylül 2017

  İş AçıklamasıBizi Tanıyın : Next&Nextstar & DSMART Bölge Bayii ADA ELEKTRONİK olarak Telekomünikasyon, Uydu, Elektrik, Elektronik, İletişim ve Haberleşme sektörlerinde TOPTAN, PERAKENDE, SHOP ve ÇAĞRI MERKEZİ kanallarımız ile LİDER ANA BAYİİ konumunda faaliyet göstermekteyiz. İşin Tanımı : Logo Muhasebe Programı Kullanarak Aylık maliyet kayıtlarının ve kontrollerinin sağlanması, Haftalık ödeme listelerinin hazırlanması, Stok takibi yapmak, Günlük kasa defterinin takibi Cari borç alacak takibi Raporlama yeteneği yüksek Onayları alınmış günlük işyeri gider ve harcamalarının kayıtlara alınması, Banka verilerini ve kredi kayıtlarını işleyecek, mutabakatlarını yapacak, lgili verileri sistemli ve düzenli şekilde kontrol ederek dosyalamak, Personel işlemlerinin takibini yapmak Aylık olarak satıcı ve müşteri mutabakatlarını sağlamak, Aylık olarak banka mutabakatlarını sağlamak

  Aranan NiteliklerLOGO MUHASEBE PROGRAMI KULLANABİLEN Ticaret Lisesi, Meslek Yüksek Okulu ve Fakültelerin işletme, iktisat, maliye veya ekonomi bölümlerinden mezun, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Yoğun iş temposunda çalışabilen, Titiz ve düzenli Analitik düşünebilen, iletişim becerisi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık, insan ilişkilerine özen gösteren, Takım çalışması yapabilen, sorumluluk sahibi Gelir-gider tablosu ve bilanço analizi konusunda tecrübeli, Tercihen Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Elektrik ve Elektronik, Toptancılık

  Pozisyon: Memur, Sorumlu, Görevli, Yetkili, Uzman

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yürüttüğümüz çok uluslu bir müşterimiz için "Muhasebe Yöneticisi" arıyoruz. Tüm kesilen faturalarının doğru hesaplara kaydının sağlanması sürecinin kontrol ve denetiminin gerçekleşmesinin sağlanması, İhraç kayıtlı ve doğrudan ihracat işlemlerinin gümrük beyannamelerinin takibinin yapılması, Yasal beyannamelerin, (KDV, muhtasar, damga vergisi, Geçici Vergiler, Kurumlar, BA/BS formları) zamanında, eksiksiz ve doğru olarak hazırlanmsı ve ödeme bildirimlerinin yapılması ve takip edilmesi, Yasal defterlerin süresi içerisinde, uygun şekilde bastırılması ve arşivlenmesi, Tedarikçi firmalar ile dönemsel olarak mutakabakatların zamanında ve doğru şekilde yapılmasının sağlanması ve denetlenmesi, Personelin gelişimi ve işlerin zamanında gerçekleşmesi için personele gerekli görev dağılımlarının ve iş devirlerinin yapılması, Her ay sonu aylık mizan kontrolleri yapılarak, tüm hesapların genel muhasebe kayıt ve prensiplerine uygunluğunun denetlenmesi, Mali tablolarının düzgün, tutarlı şekilde hazırlanması, kontrolünün yapılması ve YMM onayının alınarak, gerekli durumlarda ilgili birimlere beyana hazır bir şekilde bulundurulması, Oda, Dernek ve benzeri kurum aidatlarının takibinin yapılması ve düzenli bir şekilde ödenmesinin sağlanması, Bağımsız dış denetim ve iç denetim çalışmalarının yürütülmesi ve organize edilmesi,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Işletme veya İktisat bölümlerinden mezun, En az 5 yıl benzer pozisyonda deneyimli, Yasal mevzuata hakim, yasal beyannamelerin düzenlenmesinde deneyim sahibi, Tercihen İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını ve özellikle Word ve Excel’i etkin kullanabilen, SAP FI modülüne hakim, Takım çalışmasına yatkın ve takım liderliği özelliğine sahip, Sistemli ve disiplinli çalışabilen, Analitik düşünen, sonuç odaklı, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Şef / Amir, Yönetici, Takım Lideri, Uzman, Müdür Yardımcısı

 • Muhasebe Elemanı

  Altan Plastikİstanbul Avrupa 18 Eylül 2017

  İş AçıklamasıAltan Plastik, 1986 yılında otomotiv sektörüne plastik bazlı ürünler üretmek üzere kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana teknolojik gelişmelere uyum sağlayarak müşteri portföyünü ve ürün çeşitliliğini sürekli artırmaktadır. Altan Plastik, Esenyurt - Kıraç yakınlarındaki tesisinde, otomotiv ana sanayine hizmet vermekte olup ana müşterilerimiz, Fiat, Ford ve Renault' dur. Altan Plastik aşağıdaki üretim konularında ihtisaslaşmıştır ; 1- Plastik Enjeksiyon Prosesi 2- Şişirme ( Blow Moulding ) Prosesi 3- Ekstrüzyon Prosesi 4- Termoform ( Vakum ) Prosesi 5- Hotplate Prosesi Otomotiv sanayide plastik parça üretimi yapan firmamızda çalışacak Muhasebe Elemanı alınacaktır. Satınalma tarafından stoktan giriş yapılan alış faturalarının kontrol edilmesi ve NETSİS' e kaydedilmesi, Stokdan giriş yapılmayan direkt gider olarak muhasebe hesaplamalarına kaydedilen fatura ve fişlerin NETSİS' e kaydedilmesi, Cari hesap mutabakatlarının yapılması, BA-BS formlarının hazırlanması ve mutabakatlarının yapılması, Borç ve alacak takibinde Muhasebe Sorumlusuna yardımcı olmak. Müşteri ve satıcı firmalarla görüşme yapmak. Montaj bölümünün günlük üretim adetlerine göre maliyet hesaplamak ve rapor düzenlemek. İhracat faturası düzenleyebilecek, ithalat dosyasının sisteme giriş işlemlerinin yapılması. Not : İstanbul Avrupa yakasında Esenyurt, Beylikdüzü, Avcılar, Sefaköy, Merter semtlerine servislerimiz mevcuttur.

  Aranan NiteliklerMYO Tercihen 4 yıllık fakülte mezunu, İş tecrübesi, min 3 yıl Office Programlarına hakim olan, B sınıfı ehliyeti olan, İşçi sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uygun çalışabilecek, Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Uzman

 • İş Açıklaması~~Falez Çelikkapı’nın gelişen ve büyüyen iş hacmi nedeniyle kadromuz içerisinde ekibimize güç katacak, “Muhasebe Sorumlusu” takım arkadaşlarına ihtiyacımız vardır. •Falez Çelikkapı’nın ana iştigal sahası olan çelik kapı sektöründe muhasebe sorumlusu olarak müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile ilgili hesapların muhasebe departmanı içerisinde sistemsel işleyişini yürütebilecek, •Aktif olarak muhasebesel işlerle özellikle ilgilenecek, disiplinli, yoğun tempoda •çalışabilecek bir şekilde hizmet yapacaktır.

  Aranan NiteliklerBay/Bayan (Erkek adaylarda askerliğini yapmış olmak.) •Üniversite/Yüksekokulların Maliye, işletme, iktisat, ekonometri, muhasebe, iletişim, •bölümleri başta olmak üzere 4 yıllık ya da 2 yıllık yüksek öğrenim kurumlardan mezun olmak, •Özellikle finansal işlemler ve muhasebe konusunda tecrübeli olmak, •Mikro Yazım programını bilen ve iyi derecede kullanabilen, •Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, •Genel muhasebe ve finans konulardında tecrübeli •İnsan ilişkileri güçlü, •Konuşması ve diksiyonu düzgün, •Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu, •Tam zamanlı çalışmaya uygun, •Süreklilik felsefesi ile tutarlılık içerisinde çalışmaya yatkın.

  Sektör: İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklamasıİstanbul/İçerenköy’de bulunan Mali Müşavirlik Ofisimize Çalışma arkadaşları arıyoruz Sorumlu olacağı mükelleflerin bütün muhasebe süreçlerinin yasal prosedürlere uygun olarak gerçekleştirilmesi, Tekdüzen hesap planına uygun kayıtların yapılması, Muhtasar, KDV, Damga vergisi, Geçici ve Kurumlar vergisi beyannamelerinin düzenlenmesi, SGK işlemleri ve bordro tahakkuku işlemlerinin yapılması, Dönem sonu işlemlerinin uygulanması.

  Aranan NiteliklerEn az 3-5 yıl muhasebe ofisi tecrübeli Mali müşavir belgeli Vergi mevzuatı, genel muhasebe, işlerine hâkim SGK iş ve işlemlerine hâkim Mikro programını bilen Dinamik, sorumluluk sahibi, sabırlı iletişim ve organizasyon becerisi gelişmiş Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Referans verebilecek bay/bayan arkadaşlar arıyoruz.

  Sektör: Mali Denetim-Vergi, Mali Müşavirlik, Danışmanlık

  Pozisyon: Sorumlu, Şef Yardımcısı, Uzman, Ofis Elemanı, Müdür

 • İş AçıklamasıRENCO, başta inşaat sanayi olmak üzere pek çok farklı sektörde kullanılan,kompozit ürünlerin üreticisi olarak kurulmuştur. Bu alanda önemli düzeyde tasarım, araştırma, geliştirme ve üretim faaliyetleri üzerinde 20 yılı aşkın deneyime sahip olan şirketimiz RENCO, Manisa tesislerinde görevlendirilmek üzere, konusuyla ilgili yetki ve sorumlulukları üstlenecek, insiyatif kullanacak, dinamik ve yaratıcı takım arkadaşlarını beklemektedir.

  Aranan NiteliklerMuhasebe alanında 10 yıl tecrübeli , Üniversite mezunu , Tercihen, SMMM Yetki Belgesi olan , Mikro programına hakim , Çok iyi derecede MS Office programlarını kullanabilen , İlgili mevzuatlar ve Yeni Türk Ticaret Kanunu uygulamalarına hakim , Tek düzen hesap planı, mali tablolar, beyannameler, bütçe, vergi hukuku genel muhasebe gibi tüm muhasebe süreçlerine hakim , Yasal mevzuatlara ve Vergi daireleri gibi resmi kurumlarla ilişkileri yönetebilecek, yazışmaların hazırlık ve takip sürecini kontrol edebilecek birikime sahip , Banka ve Finans kuruluşları ile ilişkileri sevk ve idare edebilecek , Tercihen, İnşaat muhasebesi konusunda tecrübeli , Personel Özlük işleri ücret ve Bordrolama konusunda deneyimli Sgk ve Türkiye iş kurumu nezdindeki tüm yasal işlemleri takip edebilecek Askerliğini yapmış , Manisa, Akhisar, Saruhanlı da ikamet eden / edebilecek,

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Yetkili

 • İş AçıklamasıMerkez ve şube ofislerimizde görevlendirilmek üzere Bay -Bayan muhasebe uzmanı

  Aranan NiteliklerMekanik Tesisat Taahhüt ve Havalandırma kanal satışı alanlarında faaliyet gösteren grubumuzun merkez ve şube ofislerimizde görev alacak Muhasebe Uzmanı aramaktayız. Üniversitelerin, Yüksekokulların ve Liselerin ilgili bölümlerinden mezun, Kurumsal firmaların Muhasebe departmanlarında minimum 4 -5 yıl deneyim kazanmış, Muhasebe paket programlarına vakıf, tercihen Logo Tiger bilen MS Office programlarını aktif kullanabilen, raporlama yapabilecek, Analiz yeteneği ve sayısal becerileri güçlü, Yoğun çalşma temposuna uyum sağlayabilecek, İş takip yeteneği güçlü, titiz ve detaylara önem veren, Gelişime açık, takım çalışmasına yatkın, uyumlu, İstanbul-Avrupa yakasında ikamet eden, Sefaköy merkes ofisimize kolay ulaşım sağlayabilecek.

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Sorumlu

 • Ön Muhasebe Sorumlusu

  Özel Afrodit PolikliniğiKocaeli, İstanbul Anadolu 10 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıİŞ TANIMI: ÖN MUHASEBE SORUMLUSU AÇIKLAMA: 1.MÜŞTERİ KARŞILAMAK.MÜŞTERİ İLE İYİ İLETİŞİM KURMAK. MÜŞTERİYİ DOĞRU KARŞILAMAK, MÜŞTERİNİN DOĞRU ANLAMAK VE İYİ GÖNDERİLMESİNİ SAĞLAMAK. 2. MÜŞTERİLERİN ÖDEMELERİNİ TAKİP ETMEK. TAHSİLAT VE AYLIK ÖDEME SİSTEMİNİ YÖNETMEK. 3.EXCEL RAPORLARI TUTMAK. EXCEL RAPORLAMALARINI DÜZENLİ OLARAK HAZIRLAMAK VE GÜNCEL TUTMAK. 4. GÜNLÜK RANDEVULARI KONTROL ETMEK 5.DOSYALARIN DÜZENLİ İŞLENMESİNİ SAĞLAMAK. ESTETİSYENLERİN DOSYALARI İŞLEMELERİNİ KONTROL ETMEK. 6. DANIŞAN TEDAVİLERİNİN AKIŞINI VE ÖNCESİ SONRASI MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ TAKİP ETMEK VE YÖNETMEK. 7.YAPACAĞI İŞLERE ODAKLI OLMAK. YAPACAĞI İŞLERİ DOĞRU ANLAMAK, DOĞRU VE TAM YAPMAK. 9.İŞYERİNDE TELEFON TRAFİĞİNİ KONTROL ETMEK. 10.TELEFONDA YENİ MÜŞTERİ GÖRÜŞMELERİNİ SİSTEME KAYDETMEK VE MÜŞTERİ/MÜŞTERİ ADAYLARININ HİZMET FORMLARININ KONSÜLTASYON ÖNCESİNDE FORMLARINI DÜZGÜN BİR ŞEKİLDE TAM OLARAK DOLDURMAK. 11.SAĞLIK BAKANLIĞI VERİLERİNİ İŞLEMEK. TSİM VERİLERİNİ İŞLEMEK. 12.UZMANLARIN İŞLEME GİRİŞ ÇIKIŞ SÜREÇLERİNİ TAKİP ETMEK, İŞ DAĞILIMINI VE PUANTAJ SİSTEMİNİ KONTROL ETMEK.

  Aranan NiteliklerARANAN ÖZELLİKLER 1. ÖN MUHASEBE ALANINDA UZMAN 2.İYİ DİKSİYONU OLAN 3.GÖRÜNÜMÜNE DİKKAT EDEN 4.ANALİTİK DÜŞÜNEBİLEN 5.GÜLERYÜZLÜ 6.PROBLEMLERDE ÇÖZÜM ODAKLI 7.PRATİK,DÜRÜST, GÜVENİLİR, UYUMLU OLAN 8.ÇOK İYİ DERECEDE EXCEL/WORD BİLGİSİNE SAHİP 9.SORUMLULUK SAHİBİ 10.POZİTİF OLUMLU VE OBJEKTİF DÜŞÜNEN 11. İLETİŞİMİ KUVVETLİ 12. SATIŞ ALANINDA UZMAN 11. GEBZE, DARICA, ÇAYIROVA, DİLOVASI, HEREKE, ŞEKERPINAR VE YAKIN ÇEVRESİNDEN BAŞVURULAR DEĞERLENDİRİLECEKTİR.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

İş Habercisi - Maliyet Muhasebesi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?