Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Malzeme Deposu İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Malzeme Deposu
 • END GRUPGaziantep 22 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere depo/sevkiyat elemanı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Alanında en az 2 yıl tecrübesi olan, Tercihen aktif araç kullanabilen, Gıda sektöründe tecrübesi olan, Bay eleman alınacaktır.

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Mal Kabul Elemanı

 • NWG ServicesKocaeli 20 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıLojistik depomuza paletler arası ürün aktarma, streçleme ve etiket yapıştırma yapabilecek eleman alınacaktır. GEBZE - DARICA bölgesinde ikamet eden

  Aranan Nitelikler18-40 yaş arası bay, Askerliğini yapmış yada en az 2 yıl tecilli Sağlık problemi ve sabıka kaydı bulunmayan, Topal vardiya şeklinde 3 vardiya çalışabilecek Sorumluluk sahibi, Lojistik sektöründe tecrübeli​

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Lojistik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıYeni açılacak olan MediaMarkt Ankara mağazamız bünyesinde istihdam edilmek üzere; Tüm ürün ve markaların stok takibini yapabilecek, Stok kayıtlarını tutulabilecek, Gelen stok kontrolünü ve stok yenilemesini yapabilecek. "Depo Görevlisi" takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az Lise veya dengi okul, tercihen üniversite mezunu, En az 1 yıl perakende sektöründe Depo Görevlisi olarak çalışmış, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Analitik düşünebilen, Sorumluluk almayı seven ve stres altında çalışabilen, Askerlikle ilişiği olmayan (Erkek adaylar için).

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • Team Fores HRİstanbul Avrupa 21 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yaptığımız "Tekstil Sektörünün öncü Holdinglerinden" Dünya markalarının internetten satışının yapıldığı organizasyonun Depo bölümünde ekibimizin bir parçası olmak ister misiniz 212 AVM (Basın Expres Yolu Üzeri) yanında bulunan Hazır Giyim ve perakende sektörünün en önemli markalarının bir arada olduğu modern mağazamızın deposunda 01 Ağustos – 30 Ekim tarihleri arası görev almak üzere,

  Aranan NiteliklerLise veya Üniversite Öğrencisi Part - Time / Full Time çalışabilecek Takım çalışmasını benimseyen, İnternetten gelen siparişlerin sevk ve paketleme düzenini takip edecek, Motivasyonu yüksek, tecrübeli veya yetiştirilmek üzere, Güler yüzlü, çalışkan, dinamik, İstanbul Avrupa Yakası, Bağcılar, Güneşli, İkitelli, Halkalı, Yenibosna, Küçükçekmece, Şirinevler lokasyonlarına yakın ikamet eden; 212 Avm ulaşım sorunu olmayan adayların özgeçmişleri değerlendirmeye alınacaktır. Depo Personeli olarak görev yapabilecek tüm adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Mağaza Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi, Takım Lideri

 • İş AçıklamasıLPG dönüşüm sektöründe ithalat yapan firmamızda görevlendirilmek üzere Depo Sorumlusu alınacaktır. Deponun düzenli işleyişini sağlayarak deponun günlük giriş ve çıkış faaliyetlerini yürütmek, Depo stok hareketlerinin ve ürünün giriş/çıkış kontrollerinin yapılmasını sağlayarak ürünü sevkiyatta hazırlamak, depoya giren/çıkan malzemelerin kayıtlarını tutup ilgili programı kullanarak sistemin yönetilmesini sağlamak, Peryodik depo sayımları organize etmek ve sayımları gerçekleşirmek ile ilgili görev ve sorumluluklar üstlenecektir.

  Aranan Nitelikler- En az lise mezunu, - Depo ve stok yönetimi konusunda en az 2 yıl mesleki iş tecrübesine sahip, - Dinamik, dikkatli, özenli ve sistemli çalışma alışkanlığına sahip, - Takım çalışmasına uyumlu, - Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, - B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanabilen, forklift kullanabilen, - Askerlik görevini tamamlamış takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Eleman

 • BİG CHEFS İSTANBUL MERKEZİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıBig Chefs Cafe & Brasserie bünyesinde İstanbul'daki şubelerimizde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, tercihen endüstri meslek lisesi mezunu İstanbul’da ikamet eden Microsoft Office programlarını kullanabilen Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip Askerlik görevini tamamlamış Vardiya sistemi içerisinde yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek Ürün sevkiyat ve müşteri teslimat sipariş süreçleri ile ilgili tüm etkinlikleri yürütebilecek Stok takibi konusunda deneyimli ve daha önce stok takibi programı (tercihen Materials Control) kullanmış İstanbul'da ikamet eden, Güçlü bir takım ruhu geliştirmek için; tüm çalışanlar ile etkin, saygılı ve verimli çalışacak DEPO ELEMANI pozisyonunda takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Eleman

 • Airplus İklimlendirmeİstanbul Anadolu 21 Temmuz 2017

  İş Açıklaması* Tüm çalışmalarını işletme kalite politikası, hedefleri ve talimatlarına uygun yapmak. * Üretim Müdürü'nün vereceği iş talimatları doğrultusunda görev yapar. * Malzeme giriş-çıkışlarını organize edip stok seviyelerini takip etmek. * Üretim Müdürü'nün verdiği sorumluluklar dahilinde gelen malzemelerin irsaliyeye uygunluğunu kontrol ederek teslim almak. * Malzeme deposunun tertip, düzen ve güvenliğinden sorumludur. * Bitmiş ürünlerin paketlemesini yapmak. * Ürünün teslim edileceği müşterinin firma ismini, ürün isim ve modelini, paketteki ürün adedini paketin üzerine yazıp ve sevkıyat alanına bırakmak * Forklifin bakım ve kontrolünden sorumlu olmak, * Günlük faaliyet raporu hazırlamak, Depo Sorumlusuna sunmak * Stoklara girecek ürünlerin seri numaralarını oluşturup projeye rezerve etmek, * İrsaliye ile teslim alınacak ürünlerin hangi projeye ait olduğunun etiketlemesini yapıp stok alanına yerleştirmek. * Montaj ekiplerine projelere ait ürünleri teslim etmek, * Bitmiş ürünlerin yükleme işlemlerini yürütmek. * Forklif ehliyetine sahip olmak. * SRC ehliyetine sahip olmak,

  Aranan Niteliklerİstanbul Çekmeköy de bulunan fabrikamızda istihdam edilmek üzere, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bilgisayar kullanabilen (Office Programları vs.) Minimum 1-3 yıl deneyim sahibi, Aktif araç ve forklif kullanabilen, Depo,stok ve sevkiyat konularında bilgi sahibi, 25-40 yaş aralığında, Çekmeköy,Sancaktepe,Sultanbeyli de ikamet eden, Bay personel alınacaktır.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıGelen yedek parça siparişlerini almak Müşteriler ile iletişim kurmak Stok takibi yapmak ve raporlamak Müşterilerden gelen talepler doğrultusunda ihtiyaç duyulan yedek parçayı müşterilere göndermek.

  Aranan NiteliklerLise ve Meslek Yüksekokul mezunu, Tercihen depo, stok yönetimi ve sayımlar konusunda 2 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yoğun iş temposuna uyumsağlayabilecek, Tercihen B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Sorumluluk bilinci yüksek, İletişimi kuvvetli, Yenilikçi ve gelişime açık, Prezantabl Askerliğini yapmış,

  Sektör: Makine, Diğer

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Uzman Yard, Tekniker, Teknisyen

 • Proworkistİstanbul Avrupa 21 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yürütmekte olduğumuz mobilya sektöründe yer alan firmamız için; Ürün giriş çıkışlarını takip ederek fatura düzenlemeleri yapabilecek, Ürün toplama, paketleme, yükleme konularında tecrübeli, Depo düzenini sağlayacak, DEPO SORUMLUSU arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEndustri Meslek Lisesi veya Meslek lisesi mezunu, Logo ve ofis programlarını kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sorumluluk bilinci gelişmiş, Detaylı ve titiz çalışmayı prensip edinmiş çalışma arkadaşı arıyoruz. ÇALIŞMA YERİ: ESENYURT/KIRAÇ

  Sektör: Lojistik, Diğer

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • NWG Servicesİstanbul Anadolu 20 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıTuzlada bulunan depo için; 3 vardiya şeklinde çalışacak, 18-35 Yaş arası, Mal kabul, Kalite kontrol, RF (Aref El terminali) ile ürün toplama, ürün yükleme gibi işler yapabilecek Personel alınacaktır.

  Aranan NiteliklerServis Güzergahı: BEYLİKBAĞI, YENİMAHALLE-İSTASYON, GEBZE, DARICA-OSMANGAZİ, İSTANBUL-KARTAL-CEVİZLİ-E5

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıMediaMarkt Erzurum mağazamız bünyesinde istihdam edilmek üzere; Tüm ürün ve markaların stok takibini yapabilecek, Stok kayıtlarını tutulabilecek, Gelen stok kontrolünü ve stok yenilemesini yapabilecek. "Depo Görevlisi" takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az Lise veya dengi okul, tercihen üniversite mezunu, En az 1 yıl perakende sektöründe Depo Görevlisi olarak çalışmış, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Analitik düşünebilen, Sorumluluk almayı seven ve stres altında çalışabilen, Askerlikle ilişiği olmayan (Erkek adaylar için).

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıRF ( Aref El terminali) ile ürün toplama, ürün yükleme ve boşaltma vs.

  Aranan NiteliklerDepodaki görevleri yerine getirecek 18-35 yaş arasında Bay Askerliğini yapmış yada en az 2 yıl tecilli,sağlık sorunu olmayan, sabıka kaydı olmayan adayların başvurması değerlendirilecektir. İZMİT SERVİSİ : SANTRAL TAKSİ DURAĞI- DERİNCE E/5- DERİNCE ÜST YOL- YARIMCA E/5 -KÖRFEZ E/5- KİRAZLIYALI E/5- DİLOVASI E/5- FABRİKA ŞEKERPINAR-YENİMAHALLE SERVİSİ: Ş.TOKİ- ÇAĞDAŞKENT-YENİMAHALLE- DEVELİ DURAĞI- E/5- FABRİKA DARICA-İSTASYON SERVİSİ: OSMANGAZİ- ATATÜRK CD- DARICA MOPAŞ- İSTASYON- GEBZE CENTER- E/5- FABRİKA

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman

 • EnpayKocaeli 14 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıKocaeli Başiskele'de kurulu, elektrik trafosu parçaları üretmekte olan fabrikamızın, Hammadde Ambar Departmanında görevlendirilmek üzere.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, El terminali, bilgisayar kullanabilen, Forklift ve vinç kullanma sertifikası olan, 25-35 yaş arası Askerliğini tamamlamış, Kocaeli'de ikamet eden. (Gebze tarafına servisimiz yoktur.)

  Sektör: Endüstri, İmalat

  Pozisyon: Operatör

 • Kartopu Tekstilİstanbul Avrupa 20 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıDepoya gelen ve depodan çıkan ürünlerin takibini gerçekleştirmek, Ürün stoklarına hakim olmak, Depo düzenini sağlamak, Gelen ürünlerin ilgili raflara doğru bir biçimde yerleştirmek, Günlük sevkiyat ürünlerinin raflardan toplanarak sevkiyata hazırlamak.

  Aranan NiteliklerTercihen lise mezunu, 20-30 yaş aralığında, Deneyimli veya deneyimsiz, Takım çalışmasına uyumlu, Fiziksel olarak çalışabilecek, İstanbul Bayrampaşa'ya yakın ikamet eden.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • Ekmekiçiİzmir 22 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıÜrünlerin doğru ve etkin şekilde teslim alınması , stoklanması , hızlı ve zamanında sevk edilmesi Deponun düzen ve temizliğini sağlamak Ürünlerin özelliklerine göre depolanması Belirli periyotlarda depodaki malzemelerin ve hammaddelerin stok sayımını yapmak İrsaliye fatura takibi yapacak

  Aranan NiteliklerLise mezunu Depo süreçlerinde min. 3 yıl tecrübeli Tercihen Gıda sektöründe çalışmış Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Askerlik hizmetini tamamlamış Ms Office programlarını bilen Depo sorumlusu aramaktayız.

  Sektör: Turizm, Gıda

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman

 • Canzoneİstanbul Avrupa 16 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıÜretim operasyonunun organizasyonu, hammadde tedariklerinin siparişlerinin geçilmesi, geçilen siparişlerin takibi, üreticilere siparişlerin geçilmesi, üreticilerdeki üretim aşamalarının takibi, ürünlerin doğru bir şekilde depoya ulaştırılması, bir sonraki sezon için numune hazırlıkları, hammade alımlarının doğru bir şekilde programa sipariş ve girişlerinin işlenmesi

  Aranan NiteliklerTercihen erkek, askerliğini yapmış, ehliyeti olan, Korgün programını kullanmış, sektör deneyimli

  Sektör: Deri/Ayakkabı

  Pozisyon: Yetkili

 • NWG ServicesKocaeli 20 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıTUZLA’DAKİ LOJİSTİK DEPO OPERASYONU İÇİN; ARAÇLARA PALETLİ VE DÖKME YÜKLEME YAPABİLECEK - KOLİ ÜSTÜNE BARKOD' LAMA YAPIP HASAR KONTROLÜ YAPABİLECEK - TERCİHEN EL TERMİNALİ KULLANMIŞ OLAN 18-35 YAŞ ARASI ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ VEYA 2 YIL TECİLLİ BAY (GEBZE'DE İKAMET EDEN ) PERSONELLER ALINACAKTIR. VARDİYA BİLGİLERİ= Hafta İçi İş başı:08:00–18:30 (Mesai olabilir) Cumartesi 08:00–13:00 Arası %50 Fazla Mesai Yapılmaktadır

  Aranan Nitelikler18-35 yaş arası BAY Askerliğini yapmış yada en az 2 yıl tecilli Sağlık problemi ve sabıkası olmayan Sorumluluk sahibi Tercihen daha önce depo tecrübesi olan Tercihen el terminali ve bilgisayar kullanabilen irtibat : Adem Bey 0533 961 64 05 & Mustafa Bey 0533 961 63 70

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Lojistik

  Pozisyon: Eleman

 • Kadifeteks Mensucat Sanayi A.Ş.İstanbul Avrupa 21 Temmuz 2017

  İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrikamızda İplik Depo bünyesinde görev alacak; paletlere sarılı veya karton kutu içindeki iplik bobinlerini koordinatlarına ve etiketlerine göre uygun raflara yerleştirecek, sevkini yapacak, Depo konusunda tecrübeli çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az ilköğretim mezunu, Depo konusunda en az 3 yıl tecrübeli, (tercihen tekstil sektöründe) Transpalet ve şarjlı el forkliftini iyi derecede kullanabilen, Raf ve koordinat sisteminde tecrübeli, Fiziksel yeterliliğe sahip, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik ile ilişiği bulunmayan

  Sektör: Tekstil, Diğer

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • Tekzen Yapı Marketİstanbul Avrupa 18 Temmuz 2017

  İş Açıklaması1995 yılında organize yapı market sektörünün öncüsü olarak kurulan TEKZEN, yüzde yüz yerli sermaye ile yatırımlarını hızla sürdürmektedir.Yapmış olduğu düzenli yatırımlara devam eden TEKZEN, 53 İlde 107 Mağaza 13 Ekspress Şubesiyle Türkiye'nin en çok müşteriye ulaşmış, en yaygın yapı market zinciridir. İstanbul Starcity AVM' de bulunan mağazamız için mal kabul ve depolama işlemleri konusunda iş deneyimine sahip "Depo Elemanı" olarak görev yapacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler* Tercihen Meslek Yüksekokulu, en az lise mezunu, * Tercihen depo operasyonları konusunda deneyimli, * Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, * Avrupa yakasında ikamet eden, * Askerlik hizmetini tamamlamış...

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Şef / Amir, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • NWG ServicesKocaeli 20 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıTuzla Deri OSB'de bulunan lojistik depomuzda çalışacak, ürün toplama, sevkiyat, elleçleme-aktarma, yükleme vb görevleri yerine getirecek BAY personeller alınacaktır.

  Aranan Nitelikler18-35 yaş arası, Askerliğini yapmış yada 2 yıl tecilli, Sağlık sorunu ve sabıkası olmayan, Sabit gündüz (08.00-17:30) çalışacak (C.tesi 08:00-12:00) Gerektiğinde mesaili çalışabilecek, Sorumluluk ve iş ahlakına sahip, En az ilkokul mezunu, Tercihen depo tecrübesi olan, Servis güzergahına uygun ikamet eden adaylar değerlendirilecektir. Servis : Gebze-Darıca-Beylikbağı

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Lojistik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması1995 yılından beri faaliyet gösteren Çarşım Alışveriş Merkezleri, bugün İstanbul'da 3 ayrı bölgedeki mağazaları ile kendi segmentinde ilk akla gelen marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Hedefimiz; dinamik, keyifli, sürekli kendini geliştiren perakendecilik anlayışı ve her aşamada yüksek kalite bilinci ile müşterilerimize en mükemmel hizmeti sunmaktır. Elektronik / Beyaz Eşya / Bilgisayar/ Küçük Ev Aletleri/ Spor Aletleri /Mobilya/ Mobilya aksesuarı / Halı /Ev tekstili /Porselen / Züccaciye / Kozmetik / Kişisel Bakım / Ziynet Eşyaları / Giyim ve Tekstil''bünyesinde barındıran şirketimize Gelişen ve büyüyen Mağazalarımız da görev alacak, dinamik ve çağdaş, takım ruhuna sahip, motivasyonu yüksek, güler yüzlü, insan ilişkilerinde başarılı, üretken, kendisine güveni olan ‘’Stok Sorumlu Yardımcıs ‘’ takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az Lise Mezunu Perakende sektöründe tecrübeli, MS Office programı ve ERP programlarını kullanabilecek(Tercihen ASB) Gelen ürünlerin ilk kontrollerin yapılması El Terminali kullananarak sayım yapılarak depoya alınması. Mağaza deposuna gelen ürünleri teslim alacak, ve depoya yerleştirecek, Satılmış ürünlerin mağaza içindeki depodan müşteriye teslimini gerçekleştirecek ve ilgili kayıtları tutacak, Arızalı ürünlerin stoklara giriş-çıkışlarını stok programına işleyecek, Mağazalar arası ve ana depoya olan ürün transferlerini şirket kural ve prosedürlerine uygun olarak gerçekleştirecek, Ürünlerin kalite birimince belirlenen depo koşullarına uygun olarak muhafazasının sağlanması ve takibi İnsan ilişkilerinde kuvvetli ve müşteri odaklı çalışma ilkesini benimsemiş, Dikkatli, sorumluluk sahibi ve düzenli çalışmayı seven, Esnek çalışma saatlerine uyumlu ve sonuç odaklı çalışabilen Tercihen Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü veya Büyükçekmece de ikamet eden Bay/Bayan personeller aranmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu, Yardımcı, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Yönetici Adayı

 • Media Marktİstanbul Avrupa 14 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıMediaMarkt Esenyurt mağazamız bünyesinde istihdam edilmek üzere; Tüm ürün ve markaların stok takibini yapabilecek, Stok kayıtlarını tutulabilecek, Gelen stok kontrolünü ve stok yenilemesini yapabilecek. "Depo Görevlisi" takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az Lise veya dengi okul, tercihen üniversite mezunu, En az 1 yıl perakende sektöründe Depo Görevlisi olarak çalışmış, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Analitik düşünebilen, Sorumluluk almayı seven ve stres altında çalışabilen, Askerlikle ilişiği olmayan (Erkek adaylar için).

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Incoming Operasyon Elemanı

 • NWG ServicesKocaeli, İstanbul Anadolu 20 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıGebze - Tuzla bölgelerinde bulunan lojistik depolarımızda çalıştırılmak üzere depo elemanı alınacaktır. Personeller Mal kabul, Kalite kontrol, RF (Aref El terminali) ile ürün toplama gibi pozisyonlarda çalışacaktır.

  Aranan NiteliklerBAY 18-35 yaş arası , Askerlik görevini tamamlamış, sağlık sorunu ve adli sicil kaydı bulunmayan Gebze - Darıca - Kartal E-5 e yakın ikamet eden personel adaylarına ihtiyacımız vardır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Lojistik

  Pozisyon: Eleman

 • Praktikerİstanbul Avrupa 14 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıYapı Market Sektörünün önde gelen kuruluşlarından olan Praktiker Yapı Marketleri’nin Yenibosna Depo'da görevlendirilmek üzere Depo Elemanları aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az Lise Mezunu Tercihen en az 1 yıl deneyime sahip MS Office programlarını bilen tercihen daha önce envanter programı kullanmış Sorumluluk alabilecek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Depo malzeme giriş/çıkış işlemlerinin kontrollü bir şekilde yapılmasını sağlayabilecek ve mal giriş çıkış hareketlerinin envanter programına kaydının yapabilecek, Alımı gerçekleştirilmiş olan malzemeleri teslim alabilecek ve düzenli bir şekilde istifleyerek stok kaydını yapabilecek, Takım arkadaşları aramaktayız..

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıMediaMarkt Antalya mağazamız bünyesinde istihdam edilmek üzere; Tüm ürün ve markaların stok takibini yapabilecek, Stok kayıtlarını tutulabilecek, Gelen stok kontrolünü ve stok yenilemesini yapabilecek. "Depo Görevlisi" takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az Lise veya dengi okul, tercihen üniversite mezunu, En az 1 yıl perakende sektöründe Depo Görevlisi olarak çalışmış, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Analitik düşünebilen, Sorumluluk almayı seven ve stres altında çalışabilen, Askerlikle ilişiği olmayan (Erkek adaylar için).

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıYük kaldırma ekipmanları sektörünün önde gelen kuruluşlarından olan firmamız için Etkin, Girişken, İnsan ilişkileri olan, İş takibi yapabilen, Fırın boya ustası, Depocu ve Montaj personellerine ihtiyacımız vardır. Aranan şartlarda eksik hususlarınız var ise firmamız tarafınca verilecek eğitimler ile eksiklikleriniz giderilecektir. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. İnsan Kaynakları Departmanı

  Aranan NiteliklerFırın boya ustası için en az 2 yıl deneyimli olması Depo Sorumlusu için en az 2 yıl deneyimli olması Ürün giriş çıkışlarını kontrol edebilmesi Hammadde giriş çıkışlarını kontrol edebilmesi ve bunları bilgisayar ortamına aktarabilmesi. Düzenli ve tertipli olması Kumlama makinası kullanabilmesi Montajcı için en az 2 yıl deneyimli Ürün montajı yapabilen Öğrenmeye açık olması

  Sektör: Metal Sanayi, Otomotiv

  Pozisyon: Eleman, Usta Yardımcısı, Sorumlu, Usta, Çırak

 • Polonezköy Gıdaİzmir 17 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrutlusunda DEPO MÜDÜRÜ alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu,(Tercihen lojistik bölüm mezunu.) Tercihen İlgilizce bilen, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Çalışmayı seven, Çabuk öğrenebilen, 5 yıl ve üzeri tecrübesi olan.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Müdür, Müdür Yardımcısı, Şef / Amir, Yetkili

 • Schaferİstanbul Avrupa 26 Haziran 2017

  İş AçıklamasıTedarikçi Firmalardan gelen ürünlerin kontrolü, dizimi , tertib ve düzenini sağlamak

  Aranan NiteliklerAskerliğini yapmış, en az ilkokul mezunu, Esenyurt-Kıraç-Beylikdüzü-Yakuplu'da ikamet eden

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklamasıİzmir Yazıbaşı - Torbalı da bulunan şirketimizde görevlendirmek üzere depo sevkiyat personeli -Organizasyon Şoförleri aranmaktadır; Günlük gelen siparişlerin hazırlanması, Siparişlerin kargolara ve gelen müşteri araçlarına verilmesi, Sevkiyata çıkılacak aracın yüklenmesi ve ürünlerin müşterilere dağıtılması, Depolarımızda yer alan malzemelerin yüklenmesi, boşaltılması, durumlarının takibi ile ilgilenilmesi, Etkinlik olmayan zamanlarda depolarımızdaki malzemelerin sayım, bakım ve onarımından sorumlu olunması

  Aranan Nitelikler25-35 yaşları arasında, E sınıfı ehliyeti olan, Psikoteknik ve SRC Belgelerine sahip, Ekip çalışmasına yatkın ve İletişimi güçlü, En az 5 yıldır aktif araç kullanan Askeliğini tamamlamış

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Şoför

 • PROJE AMBALAJİstanbul Anadolu 19 Haziran 2017

  İş AçıklamasıGelen ürünlerin eksiksiz teslim alınması ve nizami şekilde depolanması Stok sayımı ve takibinin yapılması Elleçleme yapabilcek durumlarda depoda çalışabilecek Ürün kabul ve ürün sevkiyat sürecinde deneyimli Bilgisayar kullanabilen word excel programlarını daha önce kullanmış Folktif ehliyeti olan E sınıf ehliyete sahip Pozitif güleryüzlü enerjisi yüksek İletişime açık insiyatif kullanabilen Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Esnek saatlerde çalışabilecek Kartal - Maltepe civarında oturan Askerlik hizmetini tamamlamış Benzer pozisyonda deneyimli Bay depo görevlisi

  Aranan NiteliklerDepo ve sevkiyat konusunda deneyimli Organizasyon, planlama ve takip yönü kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini yerine getirmiş, depo görevlisi

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman, Usta, Sorumlu, Uzman, Uzman Yard

İş Habercisi - Malzeme Deposu İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?