Manisa, Sekreter İş İlanları

Hepsini Temizle
Manisa
Sekreter
 • İş Açıklaması Neta İnsan Kaynakları&Danışmanlık bünyesinde ; büyümekte olan dinamik organizasyonumuza değer katacak çalışma arkadaşları aramaktayız. Bu ilan Genel Başvuru niteliğinde olup, başvurularınız oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler MYO mezunu, MS Office programlarına hakim, İletişimi kuvvetli, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın. * Neta İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ; Türkiye İş Kurumu’nun 06.08.2014 tarih ve 687 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

 • Resepsiyonist
  Wall Street English
  Türkiye Geneli Bugün

  İş Açıklaması Müşteri memnuniyetini esas alacak şekilde şubeye gelen kişilerin karşılama/yönlendirilme çalışmalarını gerçekleştirebilecek Öğrencilerle ilgili gerekli raporlama çalışmalarını yapabilecek Şubeye gelen evrakların takibini ve iletimini gerçekleştirecek. Çalışma Şekli: Haftaiçi 5 gün 10:30 - 17:30 ve 14.00 - 21.30 (Shiftli çalışma) Haftasonu 1 gün 10.00 - 18.00 Diğer gün izin

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu Müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli Organizasyon kabiliyeti güçlü İyi derecede İngilizce bilen Enerjik Shiftli çalışabilecek, Firmamız şubelerinin olduğu İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, Kocaeli, Konya, İzmir, Gaziantep illerinde çalışacak Resepsiyonistler aramaktayız.

 • Sekreter
  Kınay Nakliyat&Lojistik
  Manisa 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Kınay Nakliyat, ana faaliyet konusu olan lojistik hizmetlerini, yurtiçi ve yurtdışı taşımacılık olarak sürdürmektedir. Geçmişten gelen tecrübesi ve profesyonel olarak çalışan ekibi sayesinde Kınay Nakliyat en kaliteli lojistik hizmetini müşterilerine sunmaktadır. Kınay Nakliyat olarak, firmanızın ürünlerini müşterinize eksiksiz olarak zamanında teslim etmekteyiz. Kınay Nakliyat son teknoloji ürünlerinin de içerisinde bulunduğu geniş filosu sayesinde her türlü lojistik işleminizi rahatça gerçekleştirebilmektedir. Her zaman kaliteyi bünyesinde barındıran firmamız nakliyat alanında sunmuş olduğu yeni imkânlarla sektörde fark yaratmaktadır. İşte bu sürekli değişim ve gelişim felsefesinden yola çıkarak Manisa’da yer alan firmamızda çalışabilecek ‘’ SEKRETER ‘’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En Az Lise Mezunu, 23 – 35 Yaş Arasında, Firmadaki ilgili birimler ile işbirliği halinde çalışabilecek ve gerektiğinde destek verebilecek, Detaylı ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Konusunda en az 1 yıl deneyimli, Disiplinli, Özgüveni yüksek ve sorumluluk alabilen, Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek, Prezentabl, BAYAN.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Manisa, Sekreter İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?