Manisa, Sekreter İş İlanları

Hepsini Temizle
Manisa
Sekreter
 • İş Açıklaması RENCO,  başta inşaat sanayi olmak üzere pek çok farklı sektörde kullanılan,kompozit ürünlerin üreticisi olarak kurulmuştur. Bu alanda önemli düzeyde tasarım, araştırma, geliştirme ve üretim faaliyetleri üzerinde 20 yılı aşkın deneyime sahip olan şirketimiz RENCO, Manisa tesislerinde görevlendirilmek üzere, konusuyla ilgili yetki ve sorumlulukları üstlenecek, insiyatif kullanacak, dinamik ve yaratıcı takım arkadaşlarını beklemektedir.

  Aranan Nitelikler En az Lise, tercihen üniversite mezunu, Bütün telefon ve fax trafiğinin aksaksız ve amacına uygun işleyişini sağlayabilecek, Yöneticilerinin talimatlarını yerine getirecek, günlük işlerinde destek olacak, Yazışma ve dosyalama yapabilecek, Tercihen İngilizce bilen, Diksiyonu düzgün, MS Office programlarını kullanabilen, Ekip çalışmasına uyumlu, beşeri ilişkileri kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Manisa, Akhisar, Saruhanlı da ikamet eden / edebilecek, Tecrübeli bayan SEKRETER alınacaktır. 

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Sekreter

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda YÖNETİCİ ASİSTANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite Mezunu Diksiyonu düzgün, Kılık kıyafetine özen gösteren, Tercihen ithalat / ihracat bilgisi olan Almanca bilen ( Okuma , yazma , Konuşma ) Seyahat engeli olmayan, İhracat firmalarında en az 1 yıl deneyimi olan, Yönetici Asistanlığı yapabilecek Bayan veya Bay çalışma arkadaşına ihtiyacımız bulunmaktadır. NOT: PİA FRUCHT GIDA LOJISTIK DIŞ TİC LTD ŞTİ ' ne alınacaktır.İkametgah yeri Alaşehir /Manisa olacaktır.  

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter

İş Habercisi - Manisa, Sekreter İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Yönetici Sekreteri Nedir ?

Yönetici sekreteri, kariyeri süresince yöneticisinin telefon görüşmeleriyle ilgilenen , toplantılarını ve çalışma programlarını düzenleyen , gerektiğinde dosya ve arşiv düzenlemesi yapabilen kişidir. İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.