Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Marka İletişim İş İlanları

Hepsini Temizle
Marka İletişim
 • Reklam ve Pr Uzmanı

  Alkonİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıMerkez ofisi Nişantaşı'nda bulunan firmamızın reklam departmanında görevlendirilmek üzere,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında minimum 5 yıl deneyimli, Medya organları ile ilişkileri kuvvetli Basın bülteni hazırlama konusunda deneyimli Yoğun çalışma temposuna uyumlu İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın İş disiplini içinde, sistemli, prensipli çalışan Analitik düşünce , planlama ve programlama yapısına sahip, Çok iyi derecede ingilizce bilen,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Şef / Amir, Müdür Yardımcısı, Müdür, Uzman, Yönetici

 • Marka Patent Vekili

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıARITÜRK PATENT, yurt içi ve yurt dışı Patent Ofisleri nezdinde yerel ve yabancı müvekkillerine "marka, patent, faydalı model, endüstriyel tasarım, alan adları" ve benzeri konularda fikri mülkiyet danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Şirketimiz tarafından sunulan hizmetler kapsamında yer alan işlemlerin gerçekleştirilmesinden sorumlu olacak “Marka – Patent Vekili” pozisyonu için tecrübeli takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMARKA PATENT VEKİLİ Üniversite mezunu, tercihen yüksek lisansını tamamlamış, Marka ve Patent Vekilliği belgesi olan, Türk Patent Kurumu, Dünya Fikri Mülkiyet örgütü (WIPO) ve diğer ilgili Kurumlar nezdinde yapılan işlemler ve portföy yönetimi konusunda minumum 5 yıl tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Not: Çalışma yerimiz metro güzergahında bulunan İst. Dünya Ticaret Merkezi (Yeşilköy Havaalanı ve Yenibosna arasındaki, metro istasyonu durağındadır.)

  Sektör: Hukuk, Belgelendirme/Marka/Patent, Danışmanlık

  Pozisyon: Marka ve Patent Vekili

 • Yazılım Uzmanı

  Coldwell Banker Türkiyeİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıBT yazılım geliştirme metodolojileri ve süreçlerine adapte olarak yazılım geliştirme çalışmalarında yazılım geliştirme uzmanı olarak görev alınması, BT projelerinde iş talepleri doğrultusunda teknik tasarım yapılması, Tamamlanan teknik tasarımlara uygun olarak ilgili geliştirme platformlarında kodlama yapılması ve birim testlerini gerçekleştirilmesi Teknolojik gelişmeleri takip ederek yeni yazılım geliştirme teknolojileri, araçları ve yöntemleri hakkında kendini ve çalışma şeklini yenileyebilmesi. GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI! Dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, 1906 yılında San Francisco’da Colbert Coldwell ve Arthur Banker ortaklığında kuruldu. Geride kalan 110 yıllık tarihinde konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında aracılık hizmetleri veren Coldwell Banker milyonlarca insanın hayalinin gerçekleşmesine yardımcı oldu. Coldwell Banker, yıllar içerisinde sektörün profesyonellik ve güvenilirlik standartlarını şekillendirdi. Sektörünün öncüsü olarak gayrimenkul dünyasında birçok yeniliği hayata geçirdi. Satış sonrası hizmetleri, lüks konut ve ticari gayrimenkul sınıfı ve mortgage sistemi bugün dünyada gayrimenkul sektörünün değişmez tanım ve uygulamalarının birçoğunun altına Coldwell Banker imzasını attı... Yüz yılı aşkın tarihinde aracılık hizmetlerinde yıllık 250 milyar dolar tutarında gayrimenkul satışı miktarına, hizmet bedelindeyse yıllık 6 milyar dolarlık gelir düzeyine ulaştı. Merkez ofisi New Jersey’de bulunan ve %100’ü halka açık olan Realogy Group’un en büyük markası olan Coldwell Banker, bugün 6 kıtada ve 52 ülkede gayrimenkul danışmanlık hizmetleri vermeye devam ediyor. 3.000 ofiste 100.000’i aşkın gayrimenkul danışmanı ile büyük Coldwell Banker Ailesi sektöründe açık ara liderliğini de sürdürüyor. Dünyanın en köklü ve bir numaralı gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, uluslararası deneyimini Türkiye’ye de taşıdı. Türkiye’de gayrimenkul sektörünün başarılı isimlerinden biri olan Dr. Gökhan Taş tarafından 2013 yılında Coldwell Banker’ın Türkiye Master Franchise hakları alındı. Gayrimenkul ve franchising satışı konusunda uzman bir kadro ile yola çıkan Coldwell Banker, bu güçlü yapılanmanın ardından Türkiye’de hızla büyümeye başladı. Coldwell Banker, dünya genelinde her yıl istikrarlı olarak büyümekte olan gayrimenkul pazarında kendi işini yapmak veya geliştirmek isteyen dinamik girişimciler için özel fırsatlar sunuyor. Küresel düşünme yaklaşımı ve yüzyılı aşkın bir tecrübesiyle paydaşları için bir yol gösterici oluyor.Teknolojinin tüm olanaklarını kullanan, takip eden, geliştiren ve uygulayan bir marka olan Coldwell Banker, dünyadaki liderliğini Türkiye’de de sürdürmeyi hedefliyor.

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar ya da Yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezun, ASP.NET MVC, ASP.NET AJAX, PHP, WinForms ve WebForm teknolojileri ile geliştirilen en az bir projede görev almış ve en az 3 yıl yazılım geliştirme tecrübesine sahip, Nesne tabanlı yazılım geliştirme, çok katmanlı sistem ve yazılım mimarisi konularında iyi derecede bilgi ve tecrübe sahibi, Microsoft Dynamics CRM yazılımı deneyimine sahip, İş akışları, plug-in'ler, Javascript, iş kuralları konularını uygulamış, Tercihen CRM Projelerinde yer almış, Veritabanı sistemleri (Oracle veya SQL Server) ve bu sistemlerin sunduğu programlama arayüzlerinde (PL/SQL ya da T-SQL) bilgi sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, analitik düşünme ve problem çözme yeteneklerine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, info@cb.com.tr Adresine CV nizi ulaştırabilirsiniz.

  Sektör: Gayrimenkul, Hizmet / İşletme Servisi, Ajans

  Pozisyon: Yönetmen, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Temsilci

 • Dijital Pazarlama Uzmanı

  Coldwell Banker Türkiyeİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 13 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıGoogle search ve display reklamları konusunda deneyimli, Web analytics (Google Analytics - yandex metrica) araçları kullanımında bilgi sahibi, Takım oyuncusu, enerjik ve çözüm odaklı, Adwords hesabı yönetmiş, kurulum ve optimizasyon konusunda tecrübeli, Retargeting (Remarketing), Display advertising alanlarında uzman, Google Analytics'e hakim ve düzenli raporlama yapmayı alışkanlık haline getirmiş, Alanı ile ilgili yeni trend ve teknolojileri takip eden, WordPress, Opencart, PHP, HTML, CSS, MySql, JavaScript bilen ve ihtiyaç dahilinde Photoshop kullanabilecek, tercihen mobil site tasarımı konusunda tecrübesi olan, banner, e-bülten tasarım ve uygulamaları konusunda çalışmış, müşterilerimizin taleplerine göre tasarım yapacak. GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI! Dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, 1906 yılında San Francisco’da Colbert Coldwell ve Arthur Banker ortaklığında kuruldu. Geride kalan 110 yıllık tarihinde konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında aracılık hizmetleri veren Coldwell Banker milyonlarca insanın hayalinin gerçekleşmesine yardımcı oldu. Coldwell Banker, yıllar içerisinde sektörün profesyonellik ve güvenilirlik standartlarını şekillendirdi. Sektörünün öncüsü olarak gayrimenkul dünyasında birçok yeniliği hayata geçirdi. Satış sonrası hizmetleri, lüks konut ve ticari gayrimenkul sınıfı ve mortgage sistemi bugün dünyada gayrimenkul sektörünün değişmez tanım ve uygulamalarının birçoğunun altına Coldwell Banker imzasını attı... Yüz yılı aşkın tarihinde aracılık hizmetlerinde yıllık 250 milyar dolar tutarında gayrimenkul satışı miktarına, hizmet bedelindeyse yıllık 6 milyar dolarlık gelir düzeyine ulaştı. Merkez ofisi New Jersey’de bulunan ve %100’ü halka açık olan Realogy Group’un en büyük markası olan Coldwell Banker, bugün 6 kıtada ve 52 ülkede gayrimenkul danışmanlık hizmetleri vermeye devam ediyor. 3.000 ofiste 100.000’i aşkın gayrimenkul danışmanı ile büyük Coldwell Banker Ailesi sektöründe açık ara liderliğini de sürdürüyor. Dünyanın en köklü ve bir numaralı gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, uluslararası deneyimini Türkiye’ye de taşıdı. Türkiye’de gayrimenkul sektörünün başarılı isimlerinden biri olan Dr. Gökhan Taş tarafından 2013 yılında Coldwell Banker’ın Türkiye Master Franchise hakları alındı. Gayrimenkul ve franchising satışı konusunda uzman bir kadro ile yola çıkan Coldwell Banker, bu güçlü yapılanmanın ardından Türkiye’de hızla büyümeye başladı. Coldwell Banker, dünya genelinde her yıl istikrarlı olarak büyümekte olan gayrimenkul pazarında kendi işini yapmak veya geliştirmek isteyen dinamik girişimciler için özel fırsatlar sunuyor. Küresel düşünme yaklaşımı ve yüzyılı aşkın bir tecrübesiyle paydaşları için bir yol gösterici oluyor.Teknolojinin tüm olanaklarını kullanan, takip eden, geliştiren ve uygulayan bir marka olan Coldwell Banker, dünyadaki liderliğini Türkiye’de de sürdürmeyi hedefliyor.

  Aranan NiteliklerGünlük olarak Google Adwords hesaplarının yönetimi ve optimizasyonu, Anahtar kelime, günlük olarak tekliflerin kontrol edilmesi ve izlenmesi (Bütçe, gösterim, kalite puanı ve diğer önemli metrikler) Google Adwords görüntülü reklam ağı yönetimi, Hedefler doğrultusunda kampanya yapısı ve stratejisi ile ilgili geliştirmelerin yapılması, Yeni kampanyaların, reklam gruplarının oluşturulması, yeniliklerin takip edilip uygulanması, Haftalık ve aylık raporların hazırlanması, Web analytics araçları kullanılarak hedeflerin ve raporların oluşturulması, Diğer dijital pazarlama kanallarının yönetiminde ekibe destek olunması, WordPress, Opencart, PHP, HTML, CSS, MySql, JavaScript çalışmaları oluşturması

  Sektör: Gayrimenkul, Hizmet / İşletme Servisi, Ajans

  Pozisyon: Yönetmen, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Temsilci

 • Kurumsal İletişim Stajyeri

  New York Studio Dil Okullarıİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklamasıİstanbul’da 19 yıldır faaliyet gösteren kurumumuzda 120’nin üzerinde deneyimli yabancı ve Türk personel kadromuzla; 4. Levent , Kozyatağı ve Bağdat Caddesi lokasyonlarında hizmet vermekteyiz. Konuşma ağırlıklı iletişimsel (communicative) metoddaki eğitim yöntemimizle, tüm dünya dillerinde kaliteli yabancı dil eğitim hizmeti verdiğimiz “New York Studio Dil Okulları”bünyesine ; Üniversitelerin Grafik Tasarım, Görsel İletişim Tasarımı vb. bölümlerinde öğrenci, Tercihen İngilizce bilen, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop programlarını iyi derecede kullanabilen, Kurumsal iletişimin temel prensiplerini bilen, Yeni trendleri yakalamış, Broşür, şablon, logo ve benzeri kurumsal kimlik çalışmaları için gerekli basılı ve görsel tanıtım materyallerini hazırlayabilecek, Google Adwords ve Seo hakkında bilgi sahibi, Dijital trendleri takip eden, Tasarım becerisi yüksek, mesleki gelişime açık, Öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem veren, 'Kurumsal İletişim Stajyeri' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Stajyer

 • Sosyal Medya Uzmanı

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıSektöründe lider olan şirketimizin İstanbul Anadolu yakasında bulunan merkez ofisinde Sosyal Medya Uzmanı olarak görev alacak, belirtilen niteliklere sahip çalışma arkadaşı arıyoruz. Sosyal Medya’da ve dijital mecralarda yaratıcı fikirler geliştirip projeye uygulayabilecek, Her platform için haftalık veya aylık içerik planları oluşturarak düzenli paylaşım içeriği sunabilecek, Tüm dijital mecralarda ( Instagram, Facebook, Twitter, Youtube, Forum, Blog vb. ) iletişim stratejilerine uygun olarak güncel içerik paylaşımlarını organize edebilecek, Sosyal Medya içerik üretimini, planlamasını ve yönetimini sağlayabilecek, Sosyal Medya performansını takip ederek günlük, haftalık, aylık raporlama yapabilecek, Gerektiğinde Sosyal Medya tarafında CRM çalışmaları yapacak, Sosyal Medya CRM stratejilerini, aksiyonları ve iletişimini ilerletecek, Sosyal Medya Kriz Yönetimi ve İletişimini kurgulayabilecek, Sosyal Medya’dan gelen feedbackleri değerlendirip, istenen periyotlarda projelendirip, sunabilecek, Dijital projelerin,sosyal sorumluluk projelerinin ve kampanyaların sosyal medya ve dijitalde yayılımını sağlayacak, seeding yapabilecek, Sosyal medyada kanaat önderleri, vlogger ve blogerlar ile ortak proje ve çalışmalar yürütebilecek, Düzenli iş takibi yapabilecek, Dijital medya gündemini, sosyal medya trendlerini ve gelişmeleri sürekli takip edebilecek, Kreatif çalışmaların hazırlık, test, yayına alım süreçlerinde rol alınması, takibi ve gerekli aksiyonları planlayarak hayata geçirebilecek,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun En az 3 yıl sosyal medya hesap yönetimi konusunda tecrübeli MS Office programlarına hakim, Tercihen Photoshop ve Google Analytcs bilgisi olan Tercihen e-ticaret sosyal medya yönetimi konusunda daha önce deneyim kazanmış Kreatif ve gelişime açık Enerjik, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın bir çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, E-Ticaret

  Pozisyon: Sosyal Medya Uzmanı

 • Sosyal Medya Uzmanı

  Evidea.comİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıE-Ticaret sektörünün lider şirketlerinden olan Evidea.com'un Kadıköy- Koşuyolu'nda bulunan genel merkez ofisinde Sosyal Medya Uzmanı olarak görev alacak, belirtilen niteliklere sahip çalışma arkadaşı arıyoruz. Sosyal Medya’da ve dijital mecralarda yaratıcı fikirler geliştirip projeye uygulayabilecek, Her platform için haftalık veya aylık içerik planları oluşturarak düzenli paylaşım içeriği sunabilecek, Tüm dijital mecralarda ( Instagram, Facebook, Twitter, Youtube, Forum, Blog vb. ) iletişim stratejilerine uygun olarak güncel içerik paylaşımlarını organize edebilecek, Sosyal Medya içerik üretimini, planlamasını ve yönetimini sağlayabilecek, Sosyal Medya performansını takip ederek günlük, haftalık, aylık raporlama yapabilecek, Gerektiğinde Sosyal Medya tarafında CRM çalışmaları yapacak, Sosyal Medya CRM stratejilerini, aksiyonları ve iletişimini ilerletecek, Sosyal Medya Kriz Yönetimi ve İletişimini kurgulayabilecek, Sosyal Medya’dan gelen feedbackleri değerlendirip, istenen periyotlarda projelendirip, sunabilecek, Dijital projelerin,sosyal sorumluluk projelerinin ve kampanyaların sosyal medya ve dijitalde yayılımını sağlayacak, seeding yapabilecek, Sosyal medyada kanaat önderleri, vlogger ve blogerlar ile ortak proje ve çalışmalar yürütebilecek, Düzenli iş takibi yapabilecek, Dijital medya gündemini, sosyal medya trendlerini ve gelişmeleri sürekli takip edebilecek, Kreatif çalışmaların hazırlık, test, yayına alım süreçlerinde rol alınması, takibi ve gerekli aksiyonları planlayarak hayata geçirebilecek,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun En az 3 yıl sosyal medya hesap yönetimi konusunda tecrübeli MS Office programlarına hakim, Tercihen Photoshop ve Google Analytcs bilgisi olan Tercihen e-ticaret sosyal medya yönetimi konusunda daha önce deneyim kazanmış Kreatif ve gelişime açık Enerjik, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın bir çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: E-Ticaret, Mağazacılık / Perakendecilik, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Sosyal Medya Uzmanı, Uzman, Dijital Pazarlama Uzmanı

 • İş AçıklamasıŞirketin kurumsal iletişim politikası doğrultusunda iletişim stratejilerini hayata geçirmek. Şirket içi öncelikli iletişim konularını derleyip çalışılan ajansla süreçleri takip etmek. Şirketin değerleri doğrultusunda; çalışanlar arasında, sektörde ve toplumda oluşturulması hedeflenen kurumsal imaja yönelik faaliyetleri gerçekleştirmek. Etkinlikleri planlamak ve organize etmek. Basın bültenlerinin/basın toplantılarının, röportajlarının düzenlenmesini sağlamak, medyayla olan ilişkileri etkin bir şekilde yönetmek. Kurumsal İletişimi için kullanılan iletişim araçlarını güncel tutmak. Şirketin marka değerini ve güvenilirliğini artıracak halkla ilişkiler ve sosyal sorumluluk faaliyetlerini yürütmek ve bu yönde projeler geliştirmek. Sponsorluk çalışmalarını yürütmek. Departmanının bütçesini planlamak, yürütmek ve kontrol etmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin, İlgili Fakültelerden ve Bölümlerden Mezun Erkek Adaylar İçin Askerlikle İlişkisi Olmayan İstanbul’da İkamet Eden ve Seyahat Engeli Olmayan MS Office Programlarını İyi Derecede Bilen B Sınıfı Ehliyeti Olan ve Aktif Olarak Araç Kullanabilen İyi Derecede Yabancı Dil (Tercihen İngilizce) Tekstil Perakendesinde Tecrübeli Ajans Yönetimi, Kurumsal İletişim, Marka, Medya, Pazarlama İletişimi, Sosyal Medya Yönetimi, Strateji Gibi Konulara Hakim İletişimi Güçlü ve İnsan İlişkilerinde Başarılı Takım Çalışmasına Uyumlu ve Sosyal Planlı ve Organize Çalışmayı Kendine İlke Edinmiş Sorumluluk Anlayışı Yüksek Yenilikleri Takip Eden ve Uygulayan Sunum Becerileri Gelişmiş Alanında lider konumda bulunan şirketimizin Genel Merkezinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere uygun “Kurumsal İletişim Yöneticisi” arıyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yönetici

 • İş AçıklamasıTürkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ile 3500 kişiye çalışma imkanı sağlayan, müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısı ile sektörün lideri olmak vizyonuyla yola çıkan Adil Işık Group, Kağıthane Genel Merkezimizde çalışacak "Marka Yönetimi Müdür Yardımcısı" arıyor. Marka stratejisinin belirlenmesinde rol alınması, Misyon, vizyon ve marka stratejisi doğrultusunda kurumsal iletişim faaliyet planlaması ve bütçesinin oluşturulması, Marka yönetimi projelerinin performans ölçümleme kriterlerinin belirlenerek onaya sunulması, onaylanan planın performansının takip edilmesi, Satış hacimlerinin, pazar payının ve rakip analizlerinin gerçekleştirilmesi, Müşteri Memnuniyetinin sağlanmasına yönelik faaliyetlerin koordine edilmesi, Müşteri ilişkileri yönetiminin gerçekleştirilmesi, Şirketin tüm PR çalışmalarının planlamasının gerçekleştirilmesi, sonuçlarının raporlanması, Mağaza marka standartlarının oluşturulması ve denetlenmesi Adil Işık Group Şirket'inde dumansız yaşama destek olmak ve sağlıklı yaşam alanları yaratmak amacıyla, tüm işe alım değerlendirmeleri sonrası eşit özelliklere sahip adaylar arasında sigara içmeyen adaylar tercih edilmektedir.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe deneyim sahibi, Çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, İyi seviyede MS Office bilgisine sahip, İletişim becerileri gelişmiş, insan ilişkilerinde başarılı, Planlama ve analitik düşünme becerileri üst seviyede, Temsil yeteneğine sahip

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • Pazarlama İletişimi Uzmanı

  CVPLUS Search & Selectionİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz mağazacılık/perakende sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "PAZARLAMA İLETİŞİMİ UZMANI" arıyoruz. Kısa ve orta vadeli  iletişim stratejilerinin uygulanması, Planlanan strateji ve öncelikler paralelinde yıllık planının oluşturulmasına destek verilmesi ve sürecin takip edilmesi,  Yıllık iletişim planı çerçevesinde yıllık bütçe planlamasının yapılması ve aylık olarak bütçe takibinin gerçekleştirilmesi, Markanın, hedef kitleler nezdinde algısını farklılaştıracak; tercih yaratacak kalıcı değerler yaratarak,  markanın rekabet gücünü güçlendirecek, ticari başarılarını artıracak iletişim uygulamalarının önerilmesi, ajansların bu konuda yönlendirilerek sürecin takip edilmesi,  Markanın temsil edildiği tüm ortam ve mecralarda kurum kimlik prensiplerine uygun uygulamalar yapılmasının sağlanması ve kontrol edilmesi,  Markayı ve ürünü rekabetçi ortamda farklılaştıracak yaratıcı mecra uygulamalarının belirlenmesi ve uygulanmasının yönetilmesi,  Dijital Pazarlama ve Kurumsal İletişim gibi bölümlerle koordine olarak tüm iletişim çalışmaları içinde ortak planlama yapılması ve kreatif süreçlerin aynı dili konuşmasının sağlanması,  TV planlarının, Gazete, Radyo ve Dergi kullanımlarının, medya planlama ajansı ile birlikte çalışılarak en efektif bir şekilde hazırlanmasının sağlanması ve hayata geçirilmesi için tüm yaratıcı sürecin ajans ile birlikte koordine edilmesi, Her ay çıkan  firma insert sürecinin tüm kategori ekipleri ile birlikte koordinasyonunun sağlanması, Aylık olarak hazırlanan aylık iletişim aksiyon planlarının ve mağaza aksiyon bilgilendirme dökümanlarının hazırlanması ve operasyon ekibi ile paylaşılması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pazarlama İletişimi veya Marka iletişimi faaliyetlerinde min. 5 yıl deneyimli,  İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, aynı anda birden fazla proje yönetebilecek, İletişimi kuvvetli, dışa dönük ve analitik düşünebilen, Organizasyon, planlama ve takip yönü kuvvetli, Dinamik bir ortamda hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yönetmen, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • Kurumsal İletişim Sorumlusu

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıPazarlama ve Marka Geliştirme Stratejilerinin Belirlenmesinde Üst Yönetime Destek Olmak, Pazarlama Fonksiyonlarını Planlamak, Geliştirmek, Uygulamaları Yönetmek ve Takip Etmek. Ekonomik, Sektörel Trendleri ve Rakip Aktivitelerini Analiz Ederek Organizasyon Verimliliğini Arttıracak Faaliyetler Geliştirmek, Ürün Fiyatlandırma ve Pazar Konumlandırmasını Planlamak. Halka İlişkiler Faaliyetlerini Desteklemek, Medya İlişkileri Faaliyetlerini Geliştirmek ve Yönetmek. Pazarlama ve Tanıtım Faaliyetlerinin Geri Bildirimlerini Takip Etmek ve Değerlendirmek. Marka ve Ürüne Yönelik Pazarlama Brieflerini Hazırlamak, Lansman ve Diğer Pazarlama Faaliyetlerini Yürütmek. Ajans İlişkileri, Araştırma ve Tüm Çekim Konularıyla İlgili Faaliyetleri Geliştirmek. Tüm Dağıtım Kanalları ve Müşteri Kontak Noktalarını Stratejik Planlamak, İcra Kontrolü ve Performans İzlemesi Yapmak. Tedarik Zinciri, Ürün Yönetimi, Görsel Mağazacılık, Pazarlama Konularında Destekleyici Olmak. Pazarlama Bütçesini Oluşturmak, Etkili Bir Şekilde Yönetmek ve Gerçekleşen Bütçeyle Birlikte Değerlendirme Raporu Oluşturarak Üst Yönetime Sunmak. PR Planlama ve Yönetiminin Yapılması. Sponsorluk Faaliyetlerinin Yürütülmesi. Ambalaj ve Matbaa Faaliyetlerinin Araştırma, Satın alma ve Baskı Takibinin Yapılması.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması36 yıldır sektöründe lider firmalardan biri olan Anıl İç Giyim, bugün biri İstanbul’da, diğeri Konya’da; bir diğeri de Yalova’da olmak üzere toplam 10.000 metrekare kapalı alana sahip -günlük üretim kapasitesi 15.000 parça olan- üç fabrikada üretim yapmakta ve yaklaşık 250 kişiye istihdam olanağı sağlamaktadır. Seçkin bir moda tasarım ekibi tarafından hazırlanan kreasyonlar hem Anıl Group markaları hem de dünya markaları altında farklı pazarlara sunulmaktadır. 2011 yılı itibariyle doğrudan satış alanına yatırım yapan Anıl İç Giyim; Piaff Networking markasıyla geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemektedir. Altı yıldır hayallerini gerçekleştirmek isteyen insanlara önemli iş fırsatları sunan Piaff Networking, doğrudan satış kanalında büyümeye ve kazandırmaya devam ediyor. 2017 yılı itibariyle 100,000 temsilciye ulaşan organizasyon, önümüzdeki 5 yıl içinde 1.000.000 kişiye ulaşmayı hedeflemektedir. Bu hedefler peşinde koşacak genç ve dinamik bir ekibin parçası olacak ‘Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı' aramaktayız. www.piaffnetworking.com Dijital pazarlama (reklam ve sosyal medya kanalları) stratejilerinin geliştirilmesinde etkin rol alınması ve iletişim stratejilerine uygun olarak güncel içerik paylaşımlarının organize edilmesi Sosyal medya kanalları için haftalık veya aylık içerik planları oluşturularak düzenli paylaşım içeriği sunulması İş birliği içinde çalışılan ajansların (SEO, SEM ve Facebook Ads) koordine edilmesi ve raporlanması; e-mail ve SMS pazarlamasının yürütülmesi E-ticaret sayfalarının trafiğini, dönüşüm oranlarını, online satış ortalama sepet değerini artırıcı stratejiler, kampanyalar geliştirilmesi, uygulanması ve optimize edilmesi Kampanyaların sürekli takibininin yapılması, haftalık ve aylık performans analizi yapılması, raporlarının çıkartılması Grup web sitelerinin ve Wordpress tabanlı içerik sitelerinin içerik planlamasının ve uygulamasının yapılması Üye sayısının ve satışın arttırılması için gereken optimum dijital pazarlama kurgusunun oluşturulması ve bütçe yönetiminin sağlanması Rakiplerin takip ve analiz edilmesi konusunda periyodik raporlar hazırlanması

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Türkçe’yi iyi kullanan, dilbilgisi ve imla kurallarına hâkim, editoryal yeteneklere sahip, Sosyal medya yönetimi ve dijital pazarlama (SEM, SEO, İçerik Pazarlamacılığı ve diğer dijital kanallar) alanında en az 3 yıl deneyimli (tercihen dijital ajans tecrübesi olan) Sosyal medya, Google Analytics, Trends gibi raporlama ve analiz araçlarına hâkim, tercihen Webmaster Tools konusunda bilgi sahibi Tasarım programlarından bir veya birkaçı hakkında bilgi sahibi (Photoshop, InDesign, Illustrator) Ms Office iyi kullanabilen, Raporlama yapmayı işinin bir parçası olarak görüp uygulayabilen İletişim becerisi yüksek, ajanslarla ve şirket içi departmanlarla ortak proje yürütebilecek Tercihen İngilizce bilen,

  Sektör: E-Ticaret, Bilgisayar / BT / Internet, Network Marketing

  Pozisyon: Dijital Pazarlama Uzmanı, Sosyal Medya Uzmanı, Editör, Grafiker, Web Master

İş Habercisi - Marka İletişim İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?