Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Marka İletişim İş İlanları

Hepsini Temizle
Marka İletişim
 • İş AçıklamasıProfessional Customer Relationship Management position that interfaces directly with customers to negotiate and resolve complaint escalations regarding technical support, product quality, sales experience, fulfillment delays, etc.

  Aranan NiteliklerSelf-starter with strong bilingual (English and Turkish native) verbal and written communication skills. Experience with and/or knowledge of PC products is a plus to include technical problem determination / recognition. Candidate must have strong organizational skills with the ability to multi-task and attend to details. Candidate must also have the ability to create positive customer interactions regardless of negotiation outcomes to ensure ongoing customer satisfaction and brand loyalty. Candidate should have the ability to respond to periods of high volume and high stress.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Müşteri ilişkileri, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Art Direktör

  Happy İnsan Kaynaklarıİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz iletişim sektöründe hizmet veren reklam ajansı müşterimiz için "Art Direktör" arıyoruz. Briefi verilen çalışmaların görsel tasarımlarını yapmak, Tasarım konsepti oluşturmak ve bu konsept üzerinden projeyi hayatı geçirmek, Markaların hedefleri doğrultusunda görsel imajlar hazırlamak, UX / UI prensiplerinin projeye göre adaptasyonunu sağlamak, Web sitesi, responsive tasarım ve mobil uygulama tasarımı yapmak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Güzel Sanatlar, Görsel İletişim veya Grafik Tasarım gibi bölümlerinden mezun, Art Direktör olarak en az 3 yıl deneyimli, Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign programlarına iyi derecede hakim, Retouch konusunda deneyimli, Tercihen After Effects bilen, Motion Graphic ve GIF çalışmalarına yatkın, Sosyal Medya ve dijital trendleri takip eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Direktör

 • İş AçıklamasıUluslararası teknoloji firmasında görevlendirilmek üzere merkezi İstanbul Üsküdar da  bulunan iş ortağımız  için Pazarlama Raporlama Uzmanı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, tercihen yüksek lisansı tamamlamış Pazarlama iletişimi alanında max.1 yıllık deneyime sahip,  Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Dış görünümüne özen gösteren, İnsan ilişkileri, ikna kabiliyeti ve muhakeme yeteneği güçlü, Teknoloji sektörüne ilgi duyan Bay 

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Fuar ve Organizasyon, Reklamcılık

  Pozisyon: Uzman

 • Marka Uzmanı

  Brooks Brothersİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 15 Kasım 2017

  İş AçıklamasıNakkaştepe'de bulunan genel merkezimizde görevlendirmek üzere ''Marka Uzmanı'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Yazılı ve Sözlü çok iyi derecede ingilizce bilen , Marka İletişimi konusunda en az 2 yıl deneyimli, Marka stratejisi ve Kurumsal iletişime hakim, İletişim becerisi yüksek, Yurtdışı yazışmaları yapabilecek, Marka ile ilgili raporlama faliyetlerini yürütme, Ürün satış performans takibi yapabilecek, Sosyal Medya yönetimi, Pr aktiviteleri,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman

 • Ürün Geliştirme ve Dış Ticaret Uzmanı

  Twigyİstanbul Avrupa 15 Kasım 2017

  İş AçıklamasıDünyaca De Fonseca, Grendha, Rider, Ipenema ve İpanema Gisele Bundchen Terlik ve Ayakkabı markalarının Türkiye'de tek yetkili dağıtıcısı olan Terteks 1989 yılında kurulmuştur. Kendi markası olan 'Twigy' terlik ve ayakkabıları ile 'Twigy Taraftar' konseptli terlik ve çocuk ayakkabıları için yılda iki ayrı koleksiyon hazırlayan ve dağıtımını yapan Terteks aynı zamanda Beşiktaş, Galatasaray, Bursaspor ve Eskişehirspor Kulüplerinin lisanslı terlik ve ayakkabı üreticisidir. 2003 yılında Beşiktaş Kulübü'nden ‘En Başarılı Lisansiye Ödülü' almış olan Terteks İran, Rusya, Ukrayna'ya da ihracat yapmaktadır. 1989 yılından bu yana markalaşma ve Türkiye çapında 1000 noktaya ulaşan dağıtım gücü ile başarılı çalışmaları ile sürekli büyüme grafiği çizen Terteks, büyümenin doğal sonucu olarak, çalışan sayısını da arttırmakta ve bu başarılı ekibin profesyonel bir parçası olabilecek niteliklere sahip “ÜRÜN GELİŞTİRME ve DIŞ TİCARET UZMANI” aramaktadır. * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * İleri derecede İngilizce bilen, (Yurtdışında yaşamış olmak tercih sebebidir) * Hazır giyim, ve/veya Ayakkabı satınalma ve üretim aşamasında en 3 yıl deneyimli, * Üreticilerle yakın işbirliği içinde çalışabilecek, * Kumaş, aksesuar, iplik ve dikiş konusunda temel bilgiye sahip, * İş geliştirme ve iyileştirmeye yönelik üreticilerle olan ilişkileri yürütebilecek, * Dış ticaret operasyon süreçlerinde de etkin rol almış. * Tercihen Nebim V3 programını kullanabilen, * Ms Office programlarına iyi derecede hakim, (özellikle excel'i çok iyi derecede kullanabilen - raporlama yapabilecek) * Araştırma ve kalite bilincine sahip, * İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, * Dinamik, Enerjik, Özgüveni yüksek, * Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, * Sistemli, titiz ve düzenli çalışma yeteneğine sahip olan, * Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, * Seyahat engeli bulunmayan, * Aktif araç kullanabilen, * Avrupa yakasında ikamet eden, (Şirket Merkezi Mecidiyeköy/Fulya'da olup servis imkanı bulunmamaktadır.)

  Aranan NiteliklerYurtiçi üretim ve Yurtdışından satınalması yapılacak olan ürünlerin; - Ürün koleksiyonlarının oluşturulması, - Ürün gruplarının marka bazında yurtdışı siparişlerinin verilmesi ve verilen siparişlerin üretici firmalar nezdinde etkin olarak takibinin yapılması, - Satış ekibi ile iletişim içerisinde müşteri ve tüketicilerin talep trendlerinin, beklentilerinin ve pazar potansiyelinin etkin takibinin yapılması; bu doğrultuda koleksiyon hazırlıklarının gerçekleştirilmesi, * Ürünlerin Fiyatlandırılması, siparişlerinin verilmesi, üretim sürecinde yeri geldiğinde üretimin yerinde takip edilmesi, renk,kumaş, dikiş ve ölçü kritiklerinin yapılması, denetlenmesi ve raporlanması ve üreticilerin dolaşılarak kalite kontrolünün yapılması. * Dış Ticaret Operasyon birimi ile birlikte haretket ederek; Yurtdışından getirilen Ürünlerin yükleme, ithalat operasyonu, gümrük , test kontrolleri, ödeme takibinin yapılarak istenilen standartlarda depoya girişinin sağlanması konularında etkin rol almak. * Marka Yönetimi konularında da, Genel Müdür'ün kendisine verdiği görevleri yerine getirmek. - Tedarikçi firmaların mevcut koleksiyonları üzerinde pazarın beklenti ve potansiyeli doğrultusunda değişikliklerin yapılmasına yönelik çalışmaların yapılması, - Koleksiyonların hazırlanmasına baz teşkil edecek ürün ve marka bazında analizlerin yapılması ve koleksiyon kataloglarının hazırlanması ile ilgili reklam ajansı ile yürütülecek çalışmalarının gerçekleştirilmesi konusunda görev yapması beklenmektedir.

  Sektör: Deri/Ayakkabı

  Pozisyon: Asistan, Temsilci, Yardımcı, Yönetici Asistanı

 • İş Açıklamasıİş Açıklaması Müşterilerimiz ile iyi ilişkiler kurarak mağazalarımıza devamlılıklarını temin etmeleri, Satışlarımızı artırıcı fikirler üretebilmeleri, Özellikle çocuklarla empati kurarak mağazamızda iyi vakit geçirebilmelerini sağlamaları ve Olumlu referans verebilmeleri beklenmektedir.

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Çocuklara, gençlere ve ebeveynlerine hizmet veren eğlence dünyası ile keyifli, neşeli, dinamik yapısı ve sahip olduğu oyun alanları ile sektörünün lideri olan FUN-TİME Çocuk Oyun Alanları ve Eğlence Merkezi, İSTİNYEPARK İSTİNYEPARK Alışveriş Merkezinde kapalı alan içerisinde kurulu Japonya ve İtalya'dan ithal ettiği oyun makineleri parkı ve Softplay oyun alanı ile benzerlerinden çok farklı olan mağazamıza BAYAN MÜDÜR aranmaktadır. Adaylardan beklenen nitelikler; En az Lisans mezunu, Tercihen üniversitelerin, İşletme, İletişim, Halkla İlişkiler, Reklam Pazarlama ve Yönetimi bölümlerinden mezun. Tercihen sektörde deneyimli, Mağazacılık perakende sektörü üzerine bilgisi olan, İyi derecede ingilizce bilen, Müşteri ilişkileri ve iletişim yönü kuvvetli, Satış ve pazarlama kabiliyetine sahip, Güleryüzlü, Giyimine ve kişisel bakımına özen gösteren, Sorumluluk sahibi, gerektiğinde insiyatif alabilen, İş geliştirme ve organizasyon yönü kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 35 yaşını aşmamış BAYAN Mağaza Müdürü aranmaktadır.

  Sektör: Eğlence, Hizmet / İşletme Servisi, Halkla İlişkiler

  Pozisyon: Şube Müdürü, Müdür Yardımcısı, Müdür, Mağaza Müdürü, Mağaza Müdür Yardımcısı

 • Marka Yöneticisi

  Happy İnsan Kaynaklarıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz iletişim sektöründe hizmet veren reklam ajansı müşterimiz için "Marka Yöneticisi" arıyoruz. Markaların hedefleri doğrultusunda ajans ile iletişimini sağlamak, Müşterilere proje ve ajans sunumları gerçekleştirmek, Müşterilerden aldığı briefi, kreatif briefe çevirmek, Reklam ajansı içerisindeki/dışarısındaki süreçleri takip etmek, Toplantı yönetimi yapmak ve hazırlamak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pazarlama ve Marka Yönetimi konusunda en az 4 yıl tecrübeli, Tercihen dijital reklam ajansında çalışmış, Müşteri ilişkileri yönetimi bilgisine sahip, Zaman yönetiminde başarılı ve sonuç odaklı çalışabilen, Tercihen İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Tercihen aktif araç kullanabilen, İstanbul Avrupa (Beşiktaş) bölgesine ulaşım sorunu olmayan, Erkek adaylar için; askerlik ile ilişiği olmayan. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş AçıklamasıUluslararası teknoloji firmasında görevlendirilmek üzere merkezi İstanbul Üsküdar da bulunan iş ortağımız için Pazarlama Raporlama Uzmanı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, tercihen yüksek lisansı tamamlamış Pazarlama iletişimi alanında max.1 yıllık deneyime sahip, Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Dış görünümüne özen gösteren, İnsan ilişkileri, ikna kabiliyeti ve muhakeme yeteneği güçlü, Teknoloji sektörüne ilgi duyan Bay

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Fuar ve Organizasyon, Reklamcılık

  Pozisyon: Uzman

 • Pazarlama İletişimi Uzmanı

  CVPLUS Search & Selectionİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz mağazacılık/perakende sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Pazarlama İletişimi Uzmanı" arıyoruz. Kısa ve orta vadeli iletişim stratejilerinin uygulanması, Planlanan strateji ve öncelikler paralelinde yıllık planının oluşturulmasına destek verilmesi ve sürecin takip edilmesi, Yıllık iletişim planı çerçevesinde yıllık bütçe planlamasının yapılması ve aylık olarak bütçe takibinin gerçekleştirilmesi, Markanın, hedef kitleler nezdinde algısını farklılaştıracak; tercih yaratacak kalıcı değerler yaratarak, markanın rekabet gücünü güçlendirecek, ticari başarılarını artıracak iletişim uygulamalarının önerilmesi, ajansların bu konuda yönlendirilerek sürecin takip edilmesi, Markanın temsil edildiği tüm ortam ve mecralarda kurum kimlik prensiplerine uygun uygulamalar yapılmasının sağlanması ve kontrol edilmesi, Markayı ve ürünü rekabetçi ortamda farklılaştıracak yaratıcı mecra uygulamalarının belirlenmesi ve uygulanmasının yönetilmesi, Dijital Pazarlama ve Kurumsal İletişim gibi bölümlerle koordine olarak tüm iletişim çalışmaları içinde ortak planlama yapılması ve kreatif süreçlerin aynı dili konuşmasının sağlanması, TV planlarının, Gazete, Radyo ve Dergi kullanımlarının, medya planlama ajansı ile birlikte çalışılarak en efektif bir şekilde hazırlanmasının sağlanması ve hayata geçirilmesi için tüm yaratıcı sürecin ajans ile birlikte koordine edilmesi, Her ay çıkan firma insert sürecinin tüm kategori ekipleri ile birlikte koordinasyonunun sağlanması, Aylık olarak hazırlanan aylık iletişim aksiyon planlarının ve mağaza aksiyon bilgilendirme dökümanlarının hazırlanması ve operasyon ekibi ile paylaşılması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pazarlama İletişimi veya Marka iletişimi faaliyetlerinde min. 5 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, aynı anda birden fazla proje yönetebilecek, İletişimi kuvvetli, dışa dönük ve analitik düşünebilen, Organizasyon, planlama ve takip yönü kuvvetli, Dinamik bir ortamda hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Ajans

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Yönetici, Sorumlu

 • İş AçıklamasıSpor Perakendeciliğinde lider konumda yer alan Yalı Spor'un Çiğli Merkez Ofisinde istihdam edilmek üzere Pazarlama Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Şirketin pazarlama stratejisine uygun olarak tanıtım araçlarının hazırlık, uygulama ve takip süreçlerine destek vermek, Reklam/PR ajansı ile ilgili işleri yürütmek, Görsel ve yazılı malzemelerin üretimine destek vermek, İlgili raporların hazırlamak, İnternet sitelerinin takibi, Şirketin planladığı tüm etkinliklerde, kampayanlarda aktif görev almak.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Pazarlama alanında kendini geliştirmek isteyen, Görsel ve yaratıcı yanı yüksek, Sorumluluk sahibi, detaylara dikkat eden, İletişim yeteneği olan, Görevinin gerektirdiği iş temposuna ve çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen (word, excel, powerpoint).

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı (Bayan)

  KURSHUNIİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 13 Kasım 2017

  İş AçıklamasıAvrupa bölgesinde, 450 satış noktasında, ülkemizi temsil eden Kurshuni Markası, tüm Avrupa Bölgesi ve Türkiye’de dijital pazarlama ve sosyal medya yönetimi konusunda görev alacak, Almanya ofisimiz ile temas içerisinde, İstanbul merkez ofisimizde çalışacak dijital pazarlama ve sosyal medya uzmanı arıyoruz. İŞİN TANIMI: Tüm dijital mecralarda (Google Adwords, Instagram, Facebook, Twitter, Youtube, Linkedin vb.) sosyal medya içerik üretilmesi, yayınlanmasının sağlanması, gelen yorumlara, sorulara, taleplere karşılık verilmesi ve raporlanması, Fotoğraf, grafik ve diğer tüm görsel materyallerin hazırlanması, tasarımı, web sitelerine uyarlanmasının yönetimi, Kurumsal web sitesi performansının takibi, içerik güncelleme ve zenginleştirme sürecinde görev alınması.

  Aranan NiteliklerDijital Pazarlama Ve Sosyal Medya Uzmanı (Bayan) -Üniversitelerin İletişim, Grafik Tasarım, Moda Tasarımı veya Reklamcılık bölümlerinden mezun, -Markaların şirket ya da ajans tarafında, en az 3 yıl kurumsal sosyal medya hesaplarını aktif olarak yönetmiş, sosyal medya kampanya deneyimi olan, -İyi derecede İngilizce ve Almanca bilen, -Türkçe' yi ve İngilizce’yi etkin ve akıcı kullanan, dil bilgisi ve imla kurallarına hakim, -Google Adwords, Facebook Ads, Analytics, SEO, Tag Manager, Data Studio, Display, Retargeting, Affiliate, E-mail marketing, online reklam kampanyaları, viral pazarlama, sosyal medya pazarlama konularında bilgi sahibi, -Modayı ve trendleri takip eden, tercihen moda sektöründe deneyimli, -İleri düzey MS Excel bilgisine sahip, -Tütün mamülü kullanmayan.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sosyal Medya Uzmanı, Dijital Pazarlama Uzmanı

 • Reklam ve Pr Uzmanı

  Alkonİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 6 Kasım 2017

  İş AçıklamasıMerkez ofisi Nişantaşı'nda bulunan firmamızın reklam departmanında görevlendirilmek üzere,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında minimum 5 yıl deneyimli, Medya organları ile ilişkileri kuvvetli Basın bülteni hazırlama konusunda deneyimli Yoğun çalışma temposuna uyumlu İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın İş disiplini içinde, sistemli, prensipli çalışan Analitik düşünce , planlama ve programlama yapısına sahip, Çok iyi derecede ingilizce bilen,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Şef / Amir, Müdür Yardımcısı, Müdür, Uzman, Yönetici

 • İş Açıklamasıİstanbul’da 19 yıldır faaliyet gösteren kurumumuzda 120’nin üzerinde deneyimli yabancı ve Türk personel kadromuzla; İstiklal Caddesi, Kozyatağı ve Bağdat Caddesi lokasyonlarında hizmet vermekteyiz. Konuşma ağırlıklı iletişimsel (communicative) metoddaki eğitim yöntemimizle, tüm dünya dillerinde kaliteli yabancı dil eğitim hizmeti verdiğimiz “New York Studio Dil Okulları”bünyesine ; Üniversitelerin Grafik Tasarım, Görsel İletişim Tasarımı vb. bölümlerinden mezun, Tercihen İngilizce bilen, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop programlarını iyi derecede kullanabilen, Broşür, şablon, logo ve benzeri kurumsal kimlik çalışmaları için gerekli basılı ve görsel tanıtım materyallerini hazırlayabilecek, İnternet sitesindeki sayfaların tasarımının gerçekleştirilmesi ve mevcut tasarımların güncellemelerini yapabilecek, Sosyal ağlardaki hesaplarımızı aktif olarak yönetebilecek, Google Adwords ve Seo hakkında bilgi sahibi, Dijital trendleri takip eden, Tasarım becerisi yüksek, mesleki gelişime açık, Öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem veren, 'Görsel Tasarım & Sosyal Medya Uzmanı' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Sosyal Medya Uzmanı

 • Sosyal Medya Uzmanı

  CVPLUS Search & Selectionİstanbul Anadolu 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlenmiş olduğumuz kendi alanında sektör lideri müşterimiz için ‘’SOSYAL MEDYA UZMANI’’ arıyoruz. Facebook, LinkedIn, Instagram gibi mecralarda, ajansın temsilcisi olduğu markaların hesaplarının yönetilmesi, Sosyal medya hesapları için içerik üretilmesi, Aylık ya da haftalık içerik planlarının hazırlanması, Sosyal medya hesaplarında moderasyon yapılması, Firma ile iletişimin sürdürülmesi, Düzenli raporlama ve analiz yapılması, Dijital trendler takip edilerek yeni içerik türleri ve paylaşım formatları geliştirilmesi, Sorumlu olunan markalara ilişkin dönemsel iletişim projelerinin hazırlanması ve uygulanması.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Dijital medya / sosyal medya konularında min. 2 yıl deneyimli, Sosyal medya gündemine hakim, gelişmeleri takip eden, Tercihen başlangıç seviyesinde ya da orta seviyede Adobe Photoshop programına hakim, Facebook, Twitter gibi sosyal medya platformlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, gelişmeleri takip eden, sosyal ağlarda aktif olarak yer alan, Yaratıcı düşünme becerisi gelişmiş, İyi derecede sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: İnsan Kaynakları, Ajans

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Sosyal Medya Uzmanı

 • İş AçıklamasıPerakende mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren ve hızla gelişmekte olan firmamızın, Güneşli'de bulunan genel merkezinde e-t​icaret departmanında görev yapacak sosyal medya uzmanı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerDijital pazarlama ve sosyal medya konusunda en az 2 yıl tecrübeli Sosyal paylaşım platformlarına çok iyi düzeyde hakim. Türkçeyi etkin ve akıcı kullanan, editoryal yeteneklere sahip. Sosyal medyada yayınlanacak satış ve pazarlama kampanyalarını kurgulayıp, stratejiler üretebilen Google Adwords, online reklam kampanyaları, sosyal medya pazarlama konularında bilgi sahibi. Ekip çalışmasının önemine inanan, yaratıcı. Sosyal ağlardaki takipçilerin davranışlarının analiz edebilen ve trendleri takip edebilen Grafik programları konusunda bilgi sahibi

  Sektör: E-Ticaret, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sosyal Medya Uzmanı

 • İş AçıklamasıSpor perakende sektörünün lideri Yalı Spor'un Çiğli Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere; Şirketin pazarlama stratejisine uygun olarak tanıtım araçlarının hazırlık, uygulama ve takip süreçlerine destek verecek, Reklam/PR ajansı ile ilgili işleri yürütecek, Görsel ve yazılı malzemelerin üretimine destek verecek, İlgili raporları hazırlayacak, İnternet sitelerinin takibi yapacak, Şirketin planladığı tüm etkinliklerde, kampanyalarda aktif görev alacak, Pazarlama Sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Pazarlama alanında kendini geliştirmek isteyen, Görsel ve yaratıcı yanı yüksek, Sorumluluk sahibi, detaylara dikkat eden, İletişim yeteneği olan, Görevinin gerektirdiği iş temposuna ve çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıAdwords Arama, Google Display Network, YouTube, Programatik ve Facebook kampanyalarının yönetilmesi, gerekli optimizasyonların yapılması, analizi ve raporlamasını yapmak, Adwords ve Facebook ileri seviye hedefleme süreçlerini yürütmek, Hedef ve stratejiler doğrultusunda bütçeleme, remarketing ve retargeting süreçlerini yönetmek ve optimizasyonlarını gerçekleştirmek, Hedef kitlenin davranışları hakkında derinlemesine bilgi sahibi olmak için kampanyalar hakkında niteliksel ve niceliksel araştırmalar yapmak, SEO çalışmalarının yürütülmesi ve raporlanması, Kampanyaların günlük/haftalık olarak analiz edilip raporlanarak performans bazlı göstergeler aracılığıyla (Satış hedefleri, online KPI’lar, sosyal medya KPI’ları) iyileştirme çalışmalarının yapılması

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun; İstatistik, Matematik veya İşletme vb. Google Adwords ve Sosyal Medya reklam yönetimi konusunda deneyimli (tercihen Google Adwords Uzmanı sertifikasına sahip), İleri seviyede Google Analytics bilgisi olan ölçümleme ve raporlama konusunda deneyimli, Kullanıcı segmentlerinin oluşturulması, yaşam döngüsünün belirlenmesi ve yönetilmesi konusunda güçlü bir analitik bakış açısına sahip, Facebook reklamları, Retargeting süreçleri, App Tracking, Dijital Pazarlama Otomasyonları, Teknik Entegrasyonlar ve ROI hedefli optimizasyon konusunda e-ticaret deneyimli İyi derecede MS Office Programlarını bilen, İleri derecede İngilizce bilen. Alanı ile ilgili yeni trend ve teknolojileri takip eden, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Minumum 4 yıl deneyimli

  Sektör: Reklamcılık

  Pozisyon: Sosyal Medya Uzmanı, Dijital Pazarlama Uzmanı, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Uzmanı

 • Marketing Assistant

  Hummelİstanbul Avrupa 2 Eylül 2017

  İş AçıklamasıAssisting all promotional activities: New launches, merchandising, in-store & off-site events Implementing marketing strategies in line with global and ensure local relevancy Assisting the execution of the marketing projects & marketing and sales activities according to the marketing calendar Support the local adaptation of advertising creative material; liaise with media buying agency and follow up with agencies Analyse market and consumer data and make recommendations to management Interact efficiently with other departments to support marketing objectives Supporting the point of sales with all sorts of organizations & operational needs Optimizing the procurement processes of the brands

  Aranan Nitelikler1+ years in a similar position with a leading national/international digital agency or company. University Graduate Level English – Excellent A successful candidate should be a strong, dynamic, flexible, multi-tasking and collaborating with different brand

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Temsilci, Asistan, Sorumlu

İş Habercisi - Marka İletişim İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?