Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Medya Planlama İş İlanları

Hepsini Temizle
Medya Planlama
 • Grafiker

  Alldayİstanbul Avrupa 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıE-Ticaret departmanımızda görevlendirilmek üzere;

  Aranan NiteliklerAlanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Tekstil grafik tasarımı alanında en az 2 yıl tecrübeli, Photoshop, Illustrator vb. pragramlara hakim, Web sitemizin banner, gif, görseller, kampanyalar gibi anlık ve sürekli çalışmalarını yerine getirip, sitenin canlı ve aktif olmasını sağlayabilecek, ​Yaratıcılığına güvenen ve pratik çözümler üretebilen Moda trendlerini takip edip, gözlemlerini tasarımlarına yansıtabilen, Hızlı, dikkatli ve temiz çalışabilen, Ekip çalışmasına yatkın, İşi tüm aşamalarında takip yetisine sahip​ İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Grafiker takım arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Reklamcılık, E-Ticaret

  Pozisyon: Grafiker, Tasarımcı, Uzman, Uzman Yard, Eleman

 • Müşteri Temsilcisi

  Trend Grupİstanbul Avrupa 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıTV kanallarında hazırlanan programların içerik, reklam ve sponsorluk satış temsilciliği konusunda çalışacak, ayrıca hazırlanan programda muhabir olarak görevlendirilebilecek takım arkadaşları aranıyor.

  Aranan Nitelikler18-35 yaşları arasında, Enerjik, dinamik ve eğlenceli çalışma ortamında çalışabilecek, Hırslı, özgüven sahibi, Diksiyonu düzgün, kendini iyi ifade eden, İnisiyatif kullanabilen, gelişime açık Şehir içi ve şehir dışı seyahat engeli olmayan, Minimum Lise mezunu, Planlı çalışma disiplinine ve sorumluluk duygusuna sahip, Yüksek gelir hedefleyen,

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Reklamcılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Medya Planlama Uzmanı

  Trend Grupİstanbul Avrupa 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıREKLAM DANIŞMANI MEDYA PLANLAMA UZMANI . İş Tanımı TV8İNT VE SHOWMAX kanallarında hazırlanan programların içerik, reklam ve sponsorluk satış temsilciliği konusunda çalışacak, ayrıca hazırlanan programda muhabir olarak görevlendirilebilecek takım arkadaşları aranıyor.

  Aranan Nitelikler18-35 yaşları arasında, Enerjik, dinamik ve eğlenceli çalışma ortamında çalışabilecek, Hırslı, özgüven sahibi, Diksiyonu düzgün, kendini iyi ifade eden, İnisiyatif kullanabilen, gelişime açık Şehir içi ve şehir dışı seyahat engeli olmayan, Minimum Lise mezunu, Planlı çalışma disiplinine ve sorumluluk duygusuna sahip, Yüksek gelir hedefleyen,

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Danışman

 • Dijital Pazarlama ve İçerik Uzmanı

  Mudoİstanbul Anadolu 20 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıSosyal medya hesapları için içerik üretilmesi. Ürün bilgilerine yönelik editöryel metin çalışmaları, advertorial, bülten vb çalışmalar için metin üretilmesi, Sosyal medya hesaplarının yönetilmesi, sosyal medya reklam planlaması ve yönetiminin yapılması. Google ve diğer dijital medya satın alma çalışmalarında ilgili ekiplerle etkili ve koordineli şekilde çalışılması, Markanın offline ve dijital olmak üzere tüm tasarım süreçlerinin yönetilmesi, ilgili bölüm ve üçüncü partiler ile ilişkilerin yürütülmesi, Markanın dijital ve konvansiyonel PR stratejilerinin yürütülmesi. Yazılı basın, dijital medya konularında işbirlikleri ve pazarlama çalışmalarının geliştirilmesi. Basın bültenlerinin üretilmesi ve ilgili mecralara dağıtımının yapılması, Yerel ve global pazar takibi ve raporlamasının yapılması Düzenli raporlama ve sunum ile süreç takibinin yapılması

  Aranan Nitelikler1964 yılında Beyoğlu Fitaş Pasajı’nda 12 metrekarelik bir dükkanda başlayan maceramıza 53. yılımızda, Türkiye’nin 26 ilinde 1.500’ü aşkın çalışanımız ve 100.000 m²’nin üzerinde satış alanına sahip 110’dan fazla mağazamızda devam ediyoruz. Sizi de, herkesin başarılarınızı konuşması için Mudo’nun güçlü ekibinin bir parçası olmaya davet ediyoruz. Mudo ekibi olarak, Tuzla merkezimizde görevlendirilmek Dijital Pazarlama ve İçerik Uzmanı üzere arıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun En az 4 yıl ajans deneyimi olan, Kreatif yönü güçlü, global ve yerel trendlerin yakın takipçisi, Sosyal medya, dijital pazarlama ve içerik üretimi konularında deneyimli, (Mobilya, ev dekorasyon konularında deneyim tercih edilir) Tüm görsel ve tasarım çalışmalarını kreatif açıdan yönlendirebilen, geliştiren, Facebook, Twitter, Instagram, Youtube gibi kanallarda hesap yönetiminde uzman, dinamiklere hakim, yenilikleri yakından takip eden, Sosyal medya ve dijital medya reklam modellerinde uzman, planlamayı yönetebilen, Sosyal medya, web, bülten, advertorial vb konularda içerik üretiminde deneyimli, editöryel yanı güçlü. Marka pazarlama ve reklamcılığın yazılı basın, outdoor, POP, POS taraflarındaki süreçlerini yönetebilecek, Dijital teknolojilere ve yeniliklere hakim, global trendleri yakından takip eden, İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilen, Türkçe’yi dil bilgisi ve anlam bilgisi kurallarıyla birlikte doğru, etkili kullanabilen, Sunum ve raporlama becerileri gelişmiş, Zaman yönetimi, planlama ve iş takibinde başarılı, Çalışma disipline ve iş sorumluluğuna önem veren, Kişisel iletişim becerileri iyi, problem çözme ve analitik yönü güçlü.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Dijital Pazarlama Uzmanı

 • Medya İlişkileri Sorumlusu

  Med Partnersİstanbul Anadolu 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıKurumumuzda görevlendirilmek üzere Medya İlişkileri Sorumlusu aramaktayız

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - En az 3 yıl halkla ilişkiler ajansı deneyimi olan, - İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, - İş disiplini içinde, sistemli, prensipli çalışan, - Basın ve yayın kuruluşları ile güçlü ilişkileri olan ve etkili iletişim kurabilecek, - Sahip olduğumuz markalar için PR projeleri geliştirebilecek, - Tercihen İngilizce bilen, - Office programlarına hakim, - İstanbul’un Anadolu yakasında ikamet eden, - Sigara kullanmayan.

  Sektör: Reklamcılık, Ajans, Medya

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Yetkili, Uzman Yard

 • Etkinlik Takvimi Elemanı

  MTM Medya Takip Merkeziİstanbul Avrupa 19 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıMTM Medya Takip Merkezi İstanbul merkez ofisinde, firmamızın Etkinlik Takvimi bölümünde görev alacak takım arkadaşı arıyoruz. Türkiye’nin 81 ilindeki konferanstan mitinge, spor karşılaşmasından konsere kadar tüm etkinlikleri medya vasıtasıyla izlemeye alan Etkinlik Takvimi; pazarlama, halkla ilişkiler, satış, insan kaynakları ve etkinliklerden haberdar olma ihtiyacı duyan tüm kişi ve kuruluşların başvuru kaynağıdır. İş Tanımı: Yurt genelindeki tüm etkinliklerin takibinin yapılarak verilerin sisteme girilmesi, raporlanması ve müşteri ilişkilerinin yürütülmesi

  Aranan NiteliklerTercihen İletişim Fakültelerinin Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümlerinden mezun, Yazım kurallarına dikkat eden, Araştırma yeteneğine sahip, Etkin sözlü/yazılı iletişim kurabilen, Analitik düşünen, sistemli çalışan, Bilgisayar bilgisine sahip, ofis programlarını etkin kullanabilen, Ekip çalışmasına uyumlu, Avrupa yakasında ikamet eden (İstanbul Dünya Ticaret Merkezi'ne -Yeşilköy/Bakırköy- ulaşım sorunu olmayan), Bay adaylar için askerlikle ilişiği olmayan Takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Halkla İlişkiler, Medya

  Pozisyon: Eleman, Asistan

 • Medya ve İletişim Stajyeri

  Memorial Sağlık Grubuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıTürkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.

  Aranan NiteliklerMedya ve İletişim departmanımızda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İletişim, Halkla İlişkiler, Sinema ve Televizyon, Gazetecilik bölümlerinde Eğitimine devam etmekte olan Sigortası okul tarafından karşılanan, İletişim becerileri gelişmiş ve öz güveni yüksek, Haftada en az 4 tam gün devam edebilecek

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıAjansımıza, Google, Facebook ve Instagram reklam servislerinin genel işleyişi konusunda bilgili DİJİTAL REKLAM HESAP YÖNETİCİSİ arıyoruz.

  Aranan NiteliklerArama motoru reklamcılığı ve konusunda en az 3 yıl deneyimli, Geri dönüşüm ve performans odaklı reklamcılık tecrübesine sahip, Web analytics araçları kullanımında iyi derecede bilgi sahibi, Microsoft Office Programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, Günlük olarak Google Adwords hesaplarının kontrolü ve optimizasyonu yapabilecek, Hedefler doğrultusunda kampanya yapısı ve stratejisi geliştirebilecek, Web analytics araçları kullanılarak hedefleri ve raporları oluşturabilecek, Dijital pazarlama kanalların da bilgi sahibi, (Facebook, Twitter, Linkedin…) Müşteri analizleri, raporları, takip edebilecek ve destek sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Disiplinli, Müşteri Odaklı, İnsan ilişkileri güçlü, sorumluluk sahibi, araştırmacı, Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, Takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Dijital Pazarlama Uzmanı

 • İş AçıklamasıYazılı Basın Departmanında Yayın Takip Sorumlusu olarak görev yapacak arkadaşlar arıyoruz

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Medya sektöründe çalışmaya istekli, İletişimi kuvetli MS Office programları kullanabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Yasa gereği engelli kadrosuna uygun

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

İş Habercisi - Medya Planlama İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?