Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Mekanik İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Mekanik
 • İş AçıklamasıÇanakkale İli Biga ilçesinde Elektrik Üretim alanında faaliyet gösteren şirketimizin yapımı devam eden Enerji (Termik Elektrik) Santrali Projemizde işletme ve bakım bölümlerinde çeşitli "Mekanik Tekniker" pozisyonlarında görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTeknik Öğretmen veya MYO, Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi Makine, Motor, Gemi Makineleri vb. bölümlerden mezun, Tercihen Termik Santraller olmak üzere Endüstriyel Sanayi Tesislerinde işletme ve bakım alanında 3-5 yıllık deneyime sahip, Tercihen iyi derecede Teknik İngilizce bilgisi olan, İletişim becerisi yüksek ve sonuç odaklı, Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliği yüksek, Sağlık durumu termik santralde çalışmaya uygun olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Vardiyalı çalışma engeli bulunmayan, Güney Marmara bölgesinde (Tercihen Çanakkale/Biga-Karabiga) ikamet eden / edebilecek olan, Yurtiçi ve yurtdışına seyahat engeli bulunmayan. Not: Başvuruların fotoğraflı yapılması rica olunur.

  Sektör: Enerji, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Tekniker

 • İş AçıklamasıÇanakkale İli Biga ilçesinde Elektrik Üretim alanında faaliyet gösteren şirketimizin yapımı devam eden Enerji Santrali Projemizde görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip 'MEKANİK MONTAJ ŞEFİ' aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Endüstriyel Tesis, Enerji Santrali ve tercihen Kömür Santrali projelerinde en az 10 yıl deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, MS Ofis Programlarını etkin şekilde kullanabilen, Analitik düşünme becerisi yüksek, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Çanakkale Karabiga’da veya Biga’da ikamet eden / edebilecek olan. Not: Başvuruların fotoğraflı yapılması rica olunur.

  Sektör: Enerji

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş AçıklamasıÇanakkale İli Biga ilçesinde Elektrik Üretim alanında faaliyet gösteren şirketimizin yapımı devam eden Enerji Santrali Projemizde görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip 'MEKANİK MONTAJ MÜHENDİSİ' aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Şantiye, proje deneyimi bulunan ve konusunda minimum 3 yıl deneyimli, Proje teknik detaylarına hakim ve malzeme konusunda tecrübeli, Kazan, Türbin ve Jeneratör Montajı konularında tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Problem çözme, planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip, İlişki yönetiminde başarılı ve takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Çanakkale Karabiga’da veya Biga’da ikamet eden / edebilecek olan.

  Sektör: Enerji

  Pozisyon: Mühendis

 • PAKSAN MAKİNAİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıOTOMOTİV SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZIN İŞLETMEDE Kİ CNC TEZGAHLARI VE DİĞER TEZGAHLARIN, TESİSİN GENEL ARIZA, MEKANİK BAKIM/ONARIM İŞLERİNDE GÖREVLENDİRİLECEK, * MESLEK YÜKSEK OKULU VEYA ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ TORNA TESVİYE, MAKİNA, MEKATRONİK, MAKİNA TEKNOLOJİSİ, MAKİNA BAKIM ONARIM BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, veya mesleğiyle ilgili Ustalık / Kalfalık belgelerine sahip(MEB onaylı), veya da mesleğiyle ilgili “Mesleki Yeterlilik Belgesi” ne sahip, * YAPILACAK İŞİN GEREĞİ OLARAK TEMEL MEKANİK BİLGİSİNE SAHİP, CNC TEZGAHLARI VE DİĞER ÜRETİM TEZGAHLARININÇALIŞMA / BAKIM PRENSİPLERİ HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ VEYA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE (MAZAK YATAY İŞLEME, LER-VQ60, YOUİJİ YV-500E, MAZAK NEXUS CNC TORNA TEZGAHLARI HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLUNMASI ÖNCELİKLİ TERCİH SEBEBİ OLACAKTIR.)

  Aranan Nitelikler* ÜNİVERSAL TEZGAHLAR HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ, TAMİR VE BAKIMINI YAPABİLECEK * ARIZA BULMA KONUSUNDA BİLGİ VE YETENEK SAHİBİ * EL ALETLERİNİ TANIYAN VE KULLANABİLEN (ANAHTAR, MATKAP, TAŞ MOTORU VS.) * TESİS CİHAZLARI (KOMPRASÖR, JENERATÖR, POMPA, SICAK SU KAZANI VB) VE ALTYAPI İŞLERİNDE (BASİT SU TESİSATLARI, ARMATÜR MONTAJLARI VB) KONULARDA TECRÜBELİ VEYA BİLGİ SAHİBİ * DİNAMİK VE GELİŞİME AÇIK * DİSİPLİNLİ ÇALIŞMAYI PRENSİP EDİNMİŞ * ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ * 25-35 YAŞLARI ARASINDA

  Sektör: Makine, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri

 • PAKSAN MAKİNAİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıOTOMOTİV SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZIN CNC tezgahlarının Elektrik/Elektronik bakım - onarım işlerinde ve fabrika sahasındaki elektrik arıza bakım işlerinde görevlendirilecek,

  Aranan Nitelikler* Meslek Yüksek Okulu veya Endüsrti Meslek Lisesi Elektrik/Elekronik/Endüstriyel Elektrik vb. Bölümlerinden Mezun, veya mesleğiyle ilgili Ustalık / Kalfalık belgelerine sahip(MEB onaylı), veya da mesleğiyle ilgili “Mesleki Yeterlilik Belgesi” ne sahip, * Yapılacak işin gereği olarak Temel Elektrik/Elektronik alt yapısına sahip * Tercihen CNC işleme tezgahlarında bilgi sahibi veya yetiştirilmek üzere, * Dinamik ve gelişime açık * Çalışma disiplinine sahip * Askerliğini yapmış * 22-35 yaşları arasında

  Sektör: Makine, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıTesis Yönetimi ve Hizmetleri konusunda uzman, kurumsal ve lider kuruluş olan "Koza Yönetim ve Servis A.Ş”; yönetimini üstlendiği bir yaşam alanı için " Teknik Görevli ” aramaktadır. *Konut sitesinin tüm mekanik işlerini yürütmek, bakım ve tamir işlerini gerçekleştirmek. *Konut sitesindeki ortak alanlarda (Merkezi Isıtma/Soğutma Sistemi ve Sıcak/Soğuk Kullanım Suyu, Kazan Dairesi, Hidrofor Dairesi, Aydınlatma, Güvenlik, Güvenlik Geçiş, Yangın Tesisatı) ve tesiste bulunan tüm mekanik sistemlere ait işleri yürütmek, bakım ve tamir işlerini gerçekleştirmek. *Destek hizmeti alınan teknik servislerin ve tedarikçi kuruluşların site içersinde yürütecekleri tüm teknik çalışmalara refakat etmek.

  Aranan Nitelikler*En az Teknik Lise / Endüstri Meslek Lisesi mezunu konusunda en az 3 yıllık deneyimi bulunan, *Isıtma, soğutma, havalandırma, yangın, doğalgaz ve sıhhi tesisat deneyimi bulunan, *Tercihen "Yetkili Kalorifer Ateşçi Belgesi” bulunan, *Askerlik hizmetini tamamlamış, *İletişimi güçlü, müşteri odaklı. *Ekip çalışmasına yatkın. **Esenyurt ve çevre ilçelerden ikamet eden "Teknik Görevli" aranmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • Ekmek Unlu GıdaKocaeli, İstanbul Anadolu 22 Haziran 2017

  İş AçıklamasıGıda sektörünün öncü firmalarından olan işletmemize mekanik bakımcılar aranmaktadır •24 saat üretim yapılan tesisimizin sürekli faal durumda kalmasında görev alabilecek •Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek •Takım çalışmasına yatkın •Bilgisayar bilgisi olan •Kalite ve üretim departmanlarıyla organize çalışabilecek •Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen •Kaynak ve teknık resim bilgisi olan •Tercihen Gıda sektöründe tecrübesi olan

  Aranan Nitelikler•20-35 yaş arası •Askerlikle ilişiği olmayan •Endüstri meslek, teknik lise veya meslek yüksek okul mezunu •Makine- torna tesviye, mekanik, ısıtma-soğutma, tesisat, elektrik, klima vb. bölümlerinin herhangi birinden mezun •Tecrübeli ya da tecrübesiz •İst/Anadolu- Gebze D100 güzergahına yakın ikamet eden

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıFirmamızın üretim bandında bulunan ürünleri iyileştirmek ve üretim bandına yeni katılacak ürünler için yapılacak çalışmalara destek vermek üzere Solidworks kullanabilen; ürün modelleme, geliştirme ve punch planlarını hazırlamak için askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar arıyoruz.

  Aranan NiteliklerSolidWorks programını iyi düzeyde kullanabilen, Mekanik tasarım, üretim yöntemleri ve malzeme mekaniği konularında bilgi sahibi, Tasarlanan ürünlerin teknik resim ve üretim dokümanı gibi konularda yeterli donanıma sahip, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime kuvvetli ve ekip çalışmasına yatkın, Servis Mevcuttur Beşevlerden hareket etmektedir.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Teknisyen, Mühendis, Tekniker

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Döküm sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere, Tesislerin üretim planlarına uygun şekilde bakım-üretim- performans takiplerini yapacak, İşletmenin yüksek verimlilik hedefine paralel modern bakım sistemlerini kurup, iyileştirilmesi ve geliştirilmesinden sorumlu olacak, Makine, yedek parça sürecçlerini yönetecek,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği veya Elektrik / Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üretim tesislerinde benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli. Bina bakım onarım, çevre yönetimi, İSG yönetimi konularında bilgi ve tecrübe sahibi, Mekanik, Hidrolik, Pnömatik, Elektrik-Elektronik konularında teknik bilgisi olan, İletişimi iyi, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen bayan ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Demir-Çelik, Metal Sanayi, Alüminyum

  Pozisyon: Yönetici, Yönetmen, Müdür

 • İş AçıklamasıAydın - Nazilli bölgesinde yeni başlayacak olan Jeotermal Enerji santrali projesinde görevlendirilmek üzereaşağıdaki niteliklere sahip,Mekanik Montaj Personelleri aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Lisesi – Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının Mekanik veya Metal işleri bölümlerinden mezun veya Kaynakçı Ustalık Belgesine sahip Tercihen Jeotermal projesinde bir yıl çalışmış, Nazilli’de ikamet eden / edebilecek Seyahat engeli olmayan, Askerliğini yapmış.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman, Usta, Usta Yardımcısı, Ustabaşı, Teknisyen

 • İş AçıklamasıRenkler Makina ve Yedek Parça Sanayi ve Anonim Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makina, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 420 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makina ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Kemalpaşa ve Manisa Fabrikalarımız bünyesinde Bakım-Onarım Operatörü arayışımız bulunmaktadır. Pozisyonun Gerektirdiği Kriterler: Planlı ve kestirimci bakımların gerçekleştirilmesi, Arıza durumlarında onarım çalışmalarının yürütülmesi, Arıza ve duruşların yaşanmaması için alınacak önlemler ve yapılacak işler konusunda destek ve iyileştirme faaliyetlerinin yürütülmesinden sorumludur.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi ve dengi okulların ilgili teknik bölümlerinden mezun, Benzer işkolunda bakım onarım tecrübesi olan, Makine elektriği ve mekaniği konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Tercihen hidrolik ve pnömatik sistemler konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Tercihen otomasyon ve kumanda bilgisine sahip, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerliğini yapmış, İzmir ya da Manisa'da ikamet eden, Bay.

  Sektör: İmalat, Makine

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş Açıklaması20 yıldır faaliyet gösterdiği Türkiye ve Avrupa'da Reklam sektörünün öncü firması Optimum Digital Planet’in üretim departmanında görevlendirilmek üzere Mekanik Makine Montaj Teknisyeni aranmaktadır. Verilen projeye uygun olarak makine parçalarının mekanik montajın yapılması Makine iyileştirmelerinde görev almak Mekanik parça revizyonlarının yapılması Montaj-demontaj işlerinin yapılması

  Aranan NiteliklerTercihen endüstri meslek lisesi, meslek yüksek okulu ve eşdeğer okulların mekanik bölümü mezunu İlgili konuda en az 2 yıl tecrübeli, tercihen 5 yıl montaj tecrübesi olan Mekanik konularda bilgili Makine teknik parçalarına vakıf Teknik resim okumasını bilen Tercihen torna/freze işlemleri konusunda bilgi sahibi Takım çalışmasına uyumlu, iletişim becerisi gelişmiş ve sonuç odaklı, Disiplinli, sorumluluk sahibi, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) İstanbul Anadolu Yakası (Pendik/Kartal/Tuzla civarı) ikamet eden

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Ustabaşı, Usta

 • EuroTrayİstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş AçıklamasıGrubumuzun Dilovası Organize Sanayi Bölgesinde metal elektrik kablo taşıma sistemleri üretiminde faaliyet gösteren firmamızda istihdam edilmek üzere; Üniversitelerin Makine veya Mekatronik bölümlerinden mezun. En az 5 yıl meslek dalında deneyimi olan, Ürün tasarım faaliyetleri yürütebilecek Ürün tasarlama ve geliştirme konusunda tecrübeli Problem çözmeye yönelik yeni yaklaşımlar geliştirebilen, Ekip çalışmasına yatkın, yeniliklere açık, sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan, Yurt içi ve dışı seyahat engeli bulunmayan, Yüksek mesai temposuna ayak uydurabilecek, Tercihen İngilizce bilen,

  Aranan NiteliklerMekanik parçalarının üretilebilirliğini kontrol etmek ve gerektiğinde üretim süreçlerini takip etmek Metal Bükme ve Kesme kalıpları deneyimine sahip Üretimi yapılan sistemleri tasarlamak ve ön maliyet çalışmaları yapmak, Sistem modellerini ürün tasarım ve üretim süreci boyunca güncellemek, Sistemlerin fiziksel özellik testlerini (yükleme kapasitesi, kaplama, sismik vb. gerçekleştirmek, Tasarım süreci boyunca proje yönetimi tarafından talep edilen raporlamaları yapmak Satış ve üretim departmanı ile koordineli biçimde çalışmak, müşteri ile iletişim halinde olmak.

  Sektör: Makine, Metal Sanayi

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Müdür, Sorumlu

 • İş AçıklamasıDudullu’da bulunan Metro Corner Alışveriş Merkezi Projemiz’ de görevlendirilmek üzere; tesis birimlerinin bakımını ve tüm ekipmanlarının kontrolünü yapacak ve sürekli çalışır halde tutulmasını sağlayacak, Mekanik/Elektrik ile ilgili bakım ve onarım işlerini yerine getirecek "Mekanik/Elektrik Teknisyenleri " arayışımız vardır.

  Aranan NiteliklerMYO veya Meslek Liselerinin Mekanik/Elektrik ve ilgili bölümlerinden mezun, Alışveriş merkezi, ofis binası, otel, gibi tesislerde teknik bakım ve teknik işletme ile ilgili en az 2 yıl deneyimli, Hizmet sektöründe müşteri odaklı çalışmayı benimseyen, Takım çalışması ve iletişim becerilerine sahip, Takipçi, dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Vardiyalı çalışabilecek, Mekanik teknisyeni için; kazanlar, hidroforlar, su arıtma sistemleri, chiller, klima santralleri, mekanik otomasyon konularına hakim Elektrik teknisyeni için; jeneratör, UPS, trafo, kesici vb. sistemlerin çalışma prensiplerini ve bina elektrik sistemlerini bilen, Askerlikle ilişiği bulunmayan

  Sektör: Gayrimenkul, Elektrik ve Elektronik, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş AçıklamasıMeslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Motor bölümü mezunu, Askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Otomobil mekanik bakımı konusunda en az 3 yıl deneyimli, Tercihen Renault-Dacia yetkili servislerinde çalışmış, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Menemen’de bulunan Renault-Dacia bayimize Mekanik Bakım Teknisyeni arıyoruz. Karşıyaka, Çiğli, Menemen bölgesinde ikamet eden adaylar tercihimiz olacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Usta, Bakım Onarım Teknikeri, Ustabaşı

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz cam işleme makineleri üzerine dünya lideri markaların Türkiye temsilciliğini yürüten müşterimiz için “Mekanik Teknikeri'' arıyoruz. İlgili cam işleme makinelerin kullanım kılavuzlarının, teknik dökümanlarının, mekanik çizimlerinin incelenmesi, buna bağlı olarak projelerin incelenmesi ve takip edilmesi, Distribütörlüğü yapılan cam işleme makinelerinin montaj sürecinde birebir görev alınması, Yurtdışında alınan eğitim dökümanlarının düzenlenmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversite / MYO Makine bölümünden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Yurt içi ve yurt dışı uzun süreli seyahat engeli olmayan, Müşteri odaklı yaklaşım sergileyebilecek, Büyük cam işleme makinelerinin montaj sürecinde birebir görev alabilecek, Dinamik bir çalışma ortamına uyum sağlayabilen, gelişime açık, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden veya edebilecek olan.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Tekniker

 • İş AçıklamasıTurnike imalatı fabrikamızda, konusunda uzman veya en az 1 yıllık tecrübeye sahip, takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEndüstri meslek Lisesi, Elektrik, Elektronik, Mekatronik, Makine ve Torna Tesfiye bölümlerinden mezun, Ekip çalışmasına uyumlu, 20 ila 30 yaş aralığında Askerliğini yapmış, erkek adaylar, Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyacak, Anadolu yakasında,(Sarıgazi-Sultanbeyli-Samandıra-Yenidoğan-Ümraniye-Ataşehir-Çekmeköy) de ikamet eden, Elektrik,Elektronik ve mekanik montaj işinde en az 1 yıl deneyim sahibi,

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Usta, Eleman

 • İş AçıklamasıProje Çizim-Keşif-Metraj ve Teklif Hazırlama yapabilecek İklimlendirme ve Soğutma Teknikeri aranmaktadır

  Aranan Nitelikler· Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun (İklimlendirme-Soğutma) · Mekanik Tesisat sektöründe en az 2 yıl deneyimli, · Proje-Mekanik tesisatın hesap,keşif, metraj, teklif hazırlama konularında deneyimli, · MS Office ve Autocad programlarına hakim, · Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, · Aktif araç kullanabilen, · BURSA'DA ikamet eden veya edebilecek olan.

  Sektör: Mühendislik, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Tekniker, Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıAlişveriş merkezimizde bulunan mekanik, elektrik sistemlerinin düzenli ve sürekli olarak çalışmasını sağlayacak süreçleri yönetebilecek takım arkadaşları aranmaktadır

  Aranan NiteliklerElektrik veya makine mühendisi İngilizce bilen İletişimi güçlü Planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip Ekibinin gelişim ve motivasyonunu sağlayabilecek

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Uzman

 • Çatalkaya Makinaİstanbul Avrupa 20 Haziran 2017

  İş Açıklaması-DİZEL MOTORLARININ BAKIM-ONARIM-SERVİS İŞİNDE GÖREV ALACAK BAKIM ONARIM TEKNİSYENLERİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler-SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN -EHLİYETİ OLAN -İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN -20-50 YAŞ ARASI BAY PERSONEL -ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ

  Sektör: Otomotiv, Diğer, Makine

  Pozisyon: Motor Teknisyeni, Tekniker, Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri, Usta

 • Mermerler Grubuİstanbul Anadolu 15 Haziran 2017

  İş AçıklamasıMermerler Kozyatağında bulunan Plazada ofis ve Ticari alanlardaki teknik arızalar çözebilecek.Binadaki mekanik sistemlerin çalışması sağlayacak ve düzenli kontrolleri yapacaktır.Ayrıca bakım yapılacak tüm mekanik parçaların ve ekipmanların çözüm ortakları ile rutin bakımlarını koordine edecektir.

  Aranan NiteliklerTeknik meslek lisesi ya da Meslek yüksekokulundan mezun, Mesleki sertifikalara sahip, en az 4 yıl saha deneyimine sahip , Ekip Çalışmasına Yatkın, Diksiyonu Düzgün, Dış Görünüş ve Kişisel Bakımına Özen Gösteren, Disiplinli, İşinde Titiz ve Özverili, İnsan İlişkileri ve İletişim Kabiliyeti Yüksek, Vardiyalı Çalışabilecek, Eğitim Konusunda İstekli, Askerliğini Tamamlamış.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıOtomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmamızın, Ankara lokasyonunda Satış Sonrası Hizmetler Biriminde görevlendirilmek üzere "Mekanik Servis Danışmanları" aramaktayız. Servis müşterilerinin araçlarının tamir, bakım ve onarım işlerini yönlendirmek, Müşteriyi standartlara uygun olarak karşılayarak, servise araç kabulünü yapmak, Servis müşterilerinin kayıtlarını düzenli bir şekilde tutmak ve bilgileri güncellemek, Randevu verirken iş yükünü de randevu zamanlarını en verimli şekilde ayarlamak, Müşteriye onarım zamanı ve ücreti hakkında yaklaşık bilgi vermek, Araçların eksiksiz onarım ile belirlenen zamanda teslim edilmesi için gerekli çalışmaları takip etmek, gerekli organizasyonu sağlamak ve sonuçlandırmak, Araç teslimat işlemini gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin Makine, Otomotiv bölümlerinden mezun, Otomotiv ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, konusunda tecrübeli, Tercihen Opel markasını bilen, konusunda min. 2 yıl deneyimli B sınıfı ehliyete sahip, İyi derecede MS Office ve bilgisayar bilgisine sahip, İnsan ilişkilerinde kuvvetli, diksiyonu düzgün, Sonuç odaklı ve takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Ankara ilinde ikamet eden Askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Danışman, Eleman

 • İş AçıklamasıTeknik tesis yönetimi sektöründe faaliyet gösteren firmamızda değerlendirmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip Bina Mekanik Tesisat Bakım Teknisyeni/Teknikeri çalışma arkadaşları aramaktayız. Tesis yönetimi projelerimiz kapsamında, İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan projelerimizde görev yapmak üzere; Isıtma Soğutma, Yangın, Mekanik Sistemler ve Sıhhi tesisat konularında çalışacak, makine Teknikeri/Teknisyeni aranmaktadır. · Meslek liseleri veya Meslek Yüksekokullarının Makine veya benzeri bölümlerinden mezun, · Alanında en az 2 yıl deneyimi olan, · Bina sistemleri bakım ve arıza müdahale deneyimine sahip, · Bina ısıtma soğutma, havalandırma, pis ve temiz su tesisatları konularında teknik destek, servis ve bakım onarım alanlarında deneyimli, · Fan coil, Split/VRF klima sistemleri bakımı yapabilen. Sıhhi tesisat ve mekanik tesisat küçük çaptaki onarımlarını (pprc ve elektrik kaynağı vb) yapabilen. · İş güvenliği, dürüstlük ve müşteri memnuniyeti ilkelerimize uygun davranışları yerine getirebilen, · Takım çalışmasına yatkın, · Çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek · Sakin yapıda ve işinde özverili

  Aranan Niteliklerİstanbul Anadolu veya Avrupa yakasında oturan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, Gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek, Mekanik tesisat konularında bilgi ve tecrübe sahibi adaylar

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri

 • NETA Executive Searchİstanbul Anadolu, Kocaeli 13 Haziran 2017

  İş AçıklamasıTurkiye'nin onde gelen sanayi kuruluslarindan birinde degerlendirilmek uzere Elektronik Bakim Teknisyeni Adaylari ariyoruz. Istanbul'da ya da Gebze-Kocaeli civarinda ikamet etmeyen ve asagidaki ozellikleri tasimayan adaylarin basvurulari degerlendirmeye alinmayacaktir.

  Aranan NiteliklerAranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Elektronik Bölümünden mezun olmak Elektronik kart tamiri, baskı devre hazırlama vb. elektronik atelye uygulamalarında deneyimli olmak. Tercihen elektronik bakım konusunda minimum 3 yıl tecrübeli olmak. Gerekli durumlarda vardiyalı sisteme göre çalışmasında bir engel bulunmamak. Tercihen Siemens, Mitsubishi, v.b. PLC, OP/HMI ve SCADA uygulama programlarından en az birini kullanabilmek. Tercihen Siemens , ABB, Mitsubishi marka AC/DC sürücülerde arıza bulma, tamir ve devreye alma konularında tecrübeli olmak Gebze, Darıca, Tuzla, Pendik civarında ikamet etmek veya ikamet etmesinde bir engeli bulunmamak Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak Bedenen ağır ve tehlikeli işlerde çalışmaya engel bir durumu bulunmamak Disiplinli, çalışkan verilen görevi yerine getirebilecek adaylar.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Teknisyen, Sorumlu, Operatör, Yardımcı, Tekniker

 • EnpayKocaeli 19 Haziran 2017

  İş AçıklamasıKocaeli Başiskele'de kurulu, Elektrik Trafosu Komponentleri üretmekte olan fabrikamızın Yardımcı İşletmeler/Mekanik Atölye biriminde görevlendirilmek üzere.

  Aranan NiteliklerEML/MYO Makine, Makine Resim Konstrüksiyon veya Makine Ressamlığı bölümünden mezun, Autocad'e hakim Inventor programı ile çalışmış, En az 2 yıl deneyimli, 25-35 yaş aralığında, Askerliğini tamamlamış, Kocaeli'de ikamet eden (Gebze tarafına servisimiz yoktur)

  Sektör: Endüstri, İmalat, Makine

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Saadet Gıdaİstanbul Avrupa 4 Haziran 2017

  İş AçıklamasıFabrika bünyesinde kaynak (argon-elektrik) işleri , Paslanmaz ve demir boru kaynak işleri, Gerekli bakım faaliyetlerini yürüterek ,onarım ve kontrol çalışmaları .

  Aranan NiteliklerSaadet Gıda Pazarlama A.Ş. bünyesinde Silivri fabrikamız için teknik bölümde görev yapacak ; Tercihen MYO mezunu Meslek liselerinin Kaynak bölümlerinden mezun , Fabrika çalışma sistemlerinde tecrübesi olan , Ekip çalışmasına ve iş birliğine yatkın, İş güvenliği kurallarına uyarak çalışmayı alışkanlık haline getirmiş , Askerlik görevini tamamlamış , Silivri bölgesinde ikamet eden , "Kaynakçı ustaları” aramaktayız .

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıMühendislik, Isıtma, Soğutma, Doğalgaz sistemleri üzerine, Türkiye çapında taahhüt firması olarak faaliyet gösteren şirketimizin İstanbul Tuzla’da bulunan şantiyesinde görevlendirilecek, Sahadaki iş sağlığı ve güvenliği uygulamalarını yasal yönetmeliklere göre takip edip, raporlamalarının yapılmasını sağlayacak C Sınıfı İş Güvenlik Uzmanı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bakanlık onaylı C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifikasına sahip, İş sağlığı ve güvenliği konularına hakim, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, B sınıfı ehliyete sahip, “ C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı” alınacaktır.

  Sektör: İnşaat, Mekanik Tesisat, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz İnşaat ve Tarım sektörüne yönelik üretim ve ihracat gerçekleştiren müşterimiz için ''Bakım Şefi'' arıyoruz.​   Tüm şirket bünyesinde makine, ekipman, cihaz ve binaların en yüksek verimle çalışmalarını sağlamak amacıyla koruyucu ve arızi bakım planları oluşturmak ve aciliyet durumuna göre en kısa sürede sonuçlandırmak, Arızalanan makineleri onarmak, gerekli aparatlar ve yardımcı ekipmanların imalatının gerçekleşmesini sağlamak, Yeni gelen makinelerin mekanik ve elektrik devrelerinin ilk montaj planlamalarını yapmak, Koruyucu veya arızî bakım amaçlı olarak dışarıdan servis veren firmalar değerlendirilerek Satınalma departmanıyla koordineli olarak bakım sözleşmelerini gerçekleştirmek, Arıza durumlarında makinelerin fabrika içinde veya dışında tamir edileceğine karar vermek ve yenilenmesi gereken makinelerle ilgili görüş bildirmek, Yıllık Bakım Bütçesini hazırlamak, diğer departmanlara bakım ihtiyaçlarının bütçelenmesi konusunda rehberlik etmek, LPG, su, elektrik, harcamaları ve bakım bilgileri istatistikleri oluşturmak, değerlendirmek ve üst yönetime raporlamak, Teknik güvenlik sorumlusu olarak işletmenin tüm güvenlik sisteminin testlerinin yapılmasını sağlamak, Bakım ekibine teknik konularda liderlik etmek ve yatay dikey ilişkileri koordine etmek, İşletmenin kritik yedek parça ihtiyaçlarını belirleyerek minimum stokta teknik malzemenin Depoda bulunmasını sağlamak, Departman proseslerinin iş güvenliği ve işçi sağlığına uygun bir şekilde çalıştırılmasını sağlamak ve bu konuda İnsan Kaynakları Departmanı ve İş Güvenliği Mühendisi ile gerekli koordinasyonu sağlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği  veya MYO Makine, Metal Teknolojileri bölümlerinden mezun, Makina bakım-onarım konularında min. 5 yıl tecrübeli, Metal sektöründe üretim hatlarında kullanılan parçalar, aletler, aparatlar ve malzemeler ile bunların makina bakım işlemleri hakkında bilgi ve tecrübe sahibi, Makine ve tezgah yatırım ve bakım bütçesinin yönetimi konusunda deneyimli, Araştırmacı, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, Proje Yönetimi, verimlilik ve maliyet analizi konularında proaktif, yaratıcı ve yenilikçi, İş sağlığı ve Güvenliği, Çevre Koruma, Kalite Yönetimi ilkeleri ile ilgili bilgisi olan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat, Makine, İnşaat

  Pozisyon: Mühendis, Müdür Yardımcısı

 • İş Açıklamasıİzmir Kemalpaşa'da kurulu, kağıt-karton üretimi yapan Fabrikamızın Bakım Müdürlüğü departmanında görevlendirilecek Mekanik Bakım onarım işlerinde tecrübeli elemanlar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler-Meslek yüksek okulu veya Endüstri Meslek Liselerinin Makine,Motor,Tesisat,Mekatronik v.b bölümlerinden mezun -Minimum 3-5 yıl fabrikaların bakım ve montaj bölümünde tecrübeli -Tercihen talaşlı imalat,torna,freze,argon kaynağı,elektrik ark kaynağı ve bakım konularında bilgi sahibi -mekanik,hidrolik,pnömatik konularında deneyimli - Vardiyalı çalışabilecek -Erkek,Askerliğini Tamamlamış -MS Office programlarına hakim -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Mekanik bakım onarım elemanları alınacaktır.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Endüstri, İmalat

  Pozisyon: Eleman

 • AdeccoKocaeli 23 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıAdecco Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ''Plastik Ambalaj'' alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ''Mekanik Bakım Ustası'' aramaktayız. Fabrika içi üretim makinalarının mekanik arızalarına çözümler üretmek, Periyodik bakım işlemlerini gerçekleştirmek, Üretim süreçlerine destek sağlamak,

  Aranan NiteliklerTercihen Meslek Lisesi mezunu, Mekanik Bakım alanında en az 1 yıl deneyimi bulunan, Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi bulunmayan, Gebze, Darıca, İstasyon, Köşklüçeşme, Beylikbağı, İnönü bölegelerinde ikamet eden, Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Danışmanlık, Plastik

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri

İş Habercisi - Mekanik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?