Mekanik İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Mekanik
 • RECRUITER HUMAN RESOURCES CONSULTANCYİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıŞirket / İş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kendi sektörünün lider, köklü ve saygın firması için mekanik teknisyeni pozisyonunda personel arayışımız söz konusudur.

  Aranan NiteliklerEndüstri meslek liseselerinin ilgili bölümlerinden mezunu, Mekanik bina ısıtma, soğutma, havalandırma sistemleri ve sıhhı tesisat bilgisi olan, klima sistemlerinden anlayan, Tesisat ekipmanlarının montajında deneyimli, AVM, ofis, rezidans, otel, hastane vb. tesislerin sıhhi tesisat ve kapalı devre sistemlerinin bakım, onarım ve arıza müdahaleleri konularında en az 3 yıl şantiye deneyimi olan, Mekanik sistemlerin test ve devreye alma süreçlerinde deneyimli, İşletmede bulunan makine ve teçhizatlarının mekanik bakım onarımlarının yapılmasını ve sürekli faaliyette olmalarını sağlayacak ve kontrol edebilecek Vardiyalı sistemde çalışabilecek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Aktif araç kullanabilen, 35 yaşını aşmamış, Askerliğini tamamlamış adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Bakım Onarım Teknikeri

 • ABACI KARTİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıPlastik Kart üretimi yapan firmamız için Pazarlama ve Satış departmanımıza bay ekip arkadaşları  arıyoruz.

  Aranan Nitelikler-Üniversitelerin matbaa ,makine , otomasyon veya eşdeğer bölümlerinden mezun ; -  -Özel makinelerde bakım onarım yapabilecek -  -Gelişim ve öğrenmeye açık, - Askerliğini tamamlamış  

  Sektör: Alüminyum, Plastik

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıIsıtma , Soğutma , Sıhhi Tesisat konularında uzman , bakım onarım ve arıza konusunda tecrübeli ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAvrupa yakasında bulunan Four Points By Sheraton- Batışehir otelimizde görevlendirilmek üzere;  Meslek Liselerinin veya Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, 4 ve 5 Yıldızlı Otellerde en az 1 yıl deneyimli,  Gerektiğinde Esnek çalışma sisteminde çalışabilecek,  Sağlık ve güvenlik prosedürleri konusunda bilgi sahibi, Tercihen İngilizce bilen, Bilgisayar kullanabilen , Düzenli,titiz ve organizasyon becerisi olan Takım çalışmasına önem veren, çözüm ve sonuç odaklı, 35 yaşını aşmamış Askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır. Teknik personel arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıTesis Yönetimi ve Hizmetleri konusunda uzman, kurumsal ve lider kuruluş olan "Koza Yönetim ve Servis A.Ş”; yönetimini üstlendiği bir yaşam alanı için " Teknik Görevli ” aramaktadır. *Konut sitesinin tüm mekanik işlerini yürütmek, bakım ve tamir işlerini gerçekleştirmek. *Konut sitesindeki ortak alanlarda (Merkezi Isıtma/Soğutma Sistemi ve Sıcak/Soğuk Kullanım Suyu, Kazan Dairesi, Hidrofor Dairesi, Aydınlatma, Güvenlik, Güvenlik Geçiş, Yangın Tesisatı) ve tesiste bulunan tüm mekanik sistemlere ait işleri yürütmek, bakım ve tamir işlerini gerçekleştirmek. *Destek hizmeti alınan teknik servislerin ve tedarikçi kuruluşların site içersinde yürütecekleri tüm teknik çalışmalara refakat etmek.

  Aranan Nitelikler*En az Teknik Lise / Endüstri Meslek Lisesi mezunu konusunda en az 3 yıllık deneyimi bulunan, *Isıtma, soğutma, havalandırma, yangın, doğalgaz ve sıhhi tesisat deneyimi bulunan, *Tercihen "Yetkili Kalorifer Ateşçi Belgesi” bulunan, *Askerlik hizmetini tamamlamış, *İletişimi güçlü, müşteri odaklı. *Ekip çalışmasına yatkın. **Esenyurt ve çevre ilçelerden ikamet eden "Teknik Görevli" aranmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş AçıklamasıVolkswagen Yetkili Servisi olan firmamızda Servis Bölümümüzde Mekanik Teknisyeni olarak çalışabilecek takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerOtomotiv sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Endüstri Meslek Lisesi Mezunu, Askerliğiyle ilişkisi olmayan, Esnek Çalışma saatlerinde çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden veya edebilecek Not: İstanbul Avrupa Yakasında 13 farklı noktaya personel servisimiz vardır.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliğiİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara Bugün

  İş AçıklamasıHareket, 1957 yılından günümüze, tecrübesi, güveni ve üstün hizmet standartları ile proje taşımacılığı, ağır ve standart dışı kargo taşımacılığı, vinç ve platform kiralama, ağır kaldırma, indirme, yerleştirme tanımlarını değiştiren, Türkiye'nin sınır tanımayan lider kurumu...

  Aranan NiteliklerTeleskopik vinç kullanabilen, Operatörlük sertifikası ve G sınıfı ehliyeti olan, En az 5 yıl deneyimli, Tercihen Lise mezunu, Askerlikle ilişkisi olmayan, NOT: TÜRKİYE'NİN HER BÖLGESİNDE ÇALIŞABİLECEK, YURTİÇİ - YURTDIŞI ÇALIŞMA ENGELİ OLMAYAN ADAYLARIN BAŞVURMALARI RİCA OLUNUR. MERKEZ OFİS YERİ: İSTANBUL

  Sektör: Lojistik, Makine

  Pozisyon: Operatör

 • EnpayKocaeli 22 Şubat 2017

  İş AçıklamasıKocaeli Başiskele'de kurulu, Elektrik Trafosu Komponentleri üretmekte olan fabrikamızın Yardımcı İşletmeler/Mekanik Atölye biriminde görevlendirilmek üzere.

  Aranan NiteliklerEML/MYO Makine, Makine Resim Konstrüksiyon veya Makine Ressamlığı bölümlerinden mezun, Autocad'e hakim Inventor programı ile çalışmış, En az 2 yıl deneyimli, 25-35 yaş aralığında, Askerliğini tamamlamış, Kocaeli'de ikamet eden (Gebze tarafına servisimiz yoktur)

  Sektör: Endüstri, İmalat, Makine

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • EnpayKocaeli 22 Şubat 2017

  İş AçıklamasıElektrik Trafosu Parçaları üretmekte olan fabrikamızın, Yardımcı İşletmeler Departmanında görevlendirilmek üzere.

  Aranan NiteliklerEML veya MYO İlgili bölüm mezunu Hidrolik-Pnömatik konularında deneyimli Aktarma elemanları, Pompalar, Kompresörler, Havalandırma sistemleri konularında tecrübeli Mekanik sistemler konusunda bilgi sahibi 25-35 yaş arası Askerliğini tamamlamış Kocaeli'de ikamet eden (Gebze tarafına servisimiz yoktur)

  Sektör: Endüstri, İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Eleman

 • Aplusİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıTürkiye'nin ilk ve tek hastane otelcilik hizmeti veren APlus bünyesinde görevlendirilmek üzere, Endüstri Meslek Lisesi Mekanik Bölümü mezunu, Konusunda en az bir yıl deneyimli Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışabilecek, Askerliğini yapmış Anadolu yakasında ikamet eden Bay "Mekanik Teknisyeni" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Teknisyen

 • Akarteks Tekstilİstanbul Avrupa 22 Şubat 2017

  İş AçıklamasıDenim/Dış Giyim üretim ve ihracatı yapan firmamızın, Esenyurt / Kıraç lokasyonunda bulunan "Yıkama" fabrikasında istihdam edilecek, "Bakım Onarım Teknisyeni" aramaktayız...

  Aranan NiteliklerYıkama fabrikalarında elektrik veya mekanik bakım teknisyeni olarak çalışmış, Benzeri pozisyonlarda en az 10 yıllık tecrübeye sahip, Konusuna son derece hakim, Esenyurt civarında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri

 • Cenal ElektrikÇanakkale 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıÇanakkale İli Biga ilçesinde Elektrik Üretim alanında faaliyet gösteren şirketimizin yapımı devam eden Enerji (Termik Elektrik) Santrali Projemizde işletme ve bakım bölümlerinde çeşitli "Mekanik Tekniker" pozisyonlarında görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTeknik Öğretmen veya MYO, Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi Makine, Motor, Gemi Makineleri vb. bölümlerden mezun, Tercihen Termik Santraller olmak üzere Endüstriyel Sanayi Tesislerinde işletme ve bakım alanında 3-5 yıllık deneyime sahip, Tercihen iyi derecede Teknik İngilizce bilgisi olan, İletişim becerisi yüksek ve sonuç odaklı, Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliği yüksek, Sağlık durumu termik santralde çalışmaya uygun olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Vardiyalı çalışma engeli bulunmayan, Güney Marmara bölgesinde (Tercihen Çanakkale/Biga-Karabiga) ikamet eden / edebilecek olan, Yurtiçi ve yurtdışına seyahat engeli bulunmayan. Not: Başvuruların fotoğraflı yapılması rica olunur.

  Sektör: Enerji

  Pozisyon: Tekniker

 • Cenal ElektrikÇanakkale 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıÇanakkale İli Biga ilçesinde Elektrik Üretim alanında faaliyet gösteren şirketimizin yapımı devam eden Enerji Santrali Projemizde görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip 'MEKANİK MONTAJ ŞEFİ' aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Endüstriyel Tesis, Enerji Santrali ve tercihen Kömür Santrali projelerinde en az 10 yıl deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, MS Ofis Programlarını etkin şekilde kullanabilen, Analitik düşünme becerisi yüksek, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Çanakkale Karabiga’da veya Biga’da ikamet eden / edebilecek olan. Not: Başvuruların fotoğraflı yapılması rica olunur.

  Sektör: Enerji

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Cenal ElektrikÇanakkale 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıÇanakkale İli Biga ilçesinde Elektrik Üretim alanında faaliyet gösteren şirketimizin yapımı devam eden Enerji Santrali Projemizde görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip 'MEKANİK MONTAJ MÜHENDİSİ' aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Şantiye, proje deneyimi bulunan ve konusunda minimum 3 yıl deneyimli, Proje teknik detaylarına hakim ve malzeme konusunda tecrübeli, Kazan, Türbin ve Jeneratör Montajı konularında tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Problem çözme, planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip, İlişki yönetiminde başarılı ve takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Çanakkale Karabiga’da veya Biga’da ikamet eden / edebilecek olan.

  Sektör: Enerji

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Mekanik Bakım Personeli alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler  En az meslek lisesi mezunu, Kaynak bilen, çelik konstrüksiyon işlerinden anlayan, Rulman bilgisi olan ve rulman söküp takabilen, Genel mekanik elemanları bilgisi olan, Tahrik üniteleri bilgisi olan, redüktör bakımı yapabilen, Genel tesisat işleri bilgisi olması, Ölçü alabilen ve ölçü çıkarabilen, İş güvenliğine önem veren, Raporlama yapabilen, Vardiyalı çalışabilen, Bayraklı, Karşıyaka, Çiğli civarında ikamet eden    

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Operatör, Ustabaşı, Usta

 • Umut TavukçulukElazığ 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıÜretim ve iş emirlerinin çıkartılması, Üretim prosesinin sistemde tanımlandığı gibi yürümesini sağlamak, Oluşturulan üretim planına bağlı olarak, üretimin ilgili prosedürler çerçevesinde gerçekleştirilmesini sağlamak, Teknik sorumluların iş akış koordinasyonunu sağlamak, Tüm üretim süreçlerinin takibini ve yönetimini yapmak. Çalışanları iş disiplinine, iş talimatlarına uygun çalışmasını sağlamak, Gerekli olduğunda üretim hatlarında küçük onarım ve bakım müdahalelerini üstlenmek, İSG ve Çevre kurallarına uyulmasını sağlamak

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Üretim sürecini yönetecek, Tercihen makine-ekipman bakımından anlayan, Üst Yönetime raporlama yapacak, Analitik düşünen, uyumlu, iletişim becerisi yüksek ve sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İşçi sağlığı ve iş güvenliği konusuna özen gösteren, Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Sorumlu

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıMekanik tesisat işlerine hakim olmak, Proje ve şartnameleri okuyup yorumlayabilmek, Piyasadan fiyat teklifleri alıp karşılaştırma yapabilmek, Projeden keşif çıkartabilmek

  Aranan NiteliklerTaahhüt sektöründe en az 5 yıllık tecrübeye sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,

  Sektör: Mühendislik, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz, İnşaat Mekanik Tesisat Sektöründe faaliyet gösteren firmamız için " SATIŞ MÜHENDİSİ" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerPazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi, Projeler için teknik destek verilmesi, Mekanik firmalardan gelen keşif icmallerinin hesaplanması görevlerinden sorumlu olacak; Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Yetiştirilmek üzere işe alınacak, bağlılığı ve sorumluluk bilinci yüksek, Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Bay- Bayan çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • CVPLUS Search & Selectionİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz Mağazacılık/Perakende sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için “MEKANİK İŞLER YÖNETİCİSİ” arıyoruz.   Mekanik tesisat işleri, şartname, fiyat analizleri, sözleşme ve İhale süreçlerinin yönetilmesi, Tesis açılış planlarına uygun olarak müteahhit firmaların iş programlarının takibi ve kontrolünün yapılması, Tesis bakım kapsamında, mağazaların ekipman bakımları ve periyodik bakımlarının planlanması ve yürütülmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında min. 5 yıl deneyime sahip, Yapı tesisat projelerinde projelendirme ve ihale süreçlerini yönetebilecek, Tesis bakım mühendisliği ve yapı tesisat mühendisliği konularında deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Tercihen AutoCAD bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Mağazacılık / Perakendecilik, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis, Yönetmen, Yetkili, Sorumlu

 • PharmaVisionİstanbul Avrupa 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıBeşeri ilaç üretim yapan firmamızın Topkapı / İstanbul'daki tesislerinde ilaç üretim makinalarının bakım ve onarımında görevlendirilmek üzere, aşağıdaki şartlara haiz;

  Aranan NiteliklerLisans ve/veya Ön Lisans (MYO); Makina, Mekatronik veya Elektrik/Elektronik Bölümlerinden mezun, En az dört yıl deneyimli, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, kendini geliştirmeye açık Vardiyalı çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış veya muaf, 35 yaşını aşmamış, Makina Bakım ve Onarım Teknikeri/Teknisyenleri ile Mühendisleri alınacaktır.

  Sektör: İlaç

  Pozisyon: Teknisyen, Mühendis, Eleman, Tekniker, Bakım Onarım Teknikeri

 • Ekol Lojistikİstanbul Anadolu 17 Şubat 2017

  İş AçıklamasıBakım programına uygun olarak Konveyör, Crane, Sorter, paternoster gibi otomasyon sistemleri ile ilgili tüm periyodik bakımlarını yapılması, Periyodik olarak kontrollerinin yapılması, Çıkan arzalara müdahele edilmesi arzanın çözülmesi, İyileştirme çalışmalarında bulunulması, Otomasyon hatları kurulumu gibi projelerde görev alacak.

  Aranan NiteliklerMekanik bakım, yardımcı işletmeler ve otomasyon bakımı konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Tercihen İngilizce veya Almanca bilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Teknik resim okuma bilgisi olan, Mekanik ölçüm aletlerini kullanabilen, Makine ve makine elemanları demontaj ve montajı, malzeme bilgisinde yetkin, Esnek çalışma şekline uyum sağlayabilen, MS Office (Word, Excel) programlarını bilen, Sistem yaklaşımı olan, Problem çözme ve karar verme kabiliyeti yüksek, Yüksekte çalışma engeli bulunmayan, İş sağlığı ve güvenliği kurallarına uygun çalışabilen.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Uzman, Teknisyen, Sorumlu

 • İş Açıklamasıİzmir Kemalpaşa'da kurulu, kağıt-karton üretimi yapan Fabrikamızın Bakım Müdürlüğü departmanında görevlendirilecek Mekanik Bakım onarım işlerinde tecrübeli elemanlar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler-Meslek yüksek okulu veya Endüstri Meslek Liselerinin Makine,Motor,Tesisat,Mekatronik v.b bölümlerinden mezun -Minimum 3-5 yıl fabrikaların bakım ve montaj bölümünde tecrübeli -Tercihen talaşlı imalat,torna,freze,argon kaynağı,elektrik ark kaynağı ve bakım konularında bilgi sahibi -mekanik,hidrolik,pnömatik konularında deneyimli - Vardiyalı çalışabilecek -Erkek,Askerliğini Tamamlamış -MS Office programlarına hakim -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Mekanik bakım onarım elemanları alınacaktır.

  Sektör: İmalat, Endüstri, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıSahada sistem kurma çalışmalarının yürütülmesi Otomasyon ve Robot sistem  projelerinin tasarlanarak devreye alınması Üretim hatlarında yapılacak yeni ürün çalışmaları için otomasyon sistemlerinin kurulması, İşletme ve yardımcı işletmelerdeki makinelerin elektrik ve elektronik aksamlarının bakım onarımlarını yapmak, gerektiğinde yaptırmak, Makinelerin aylık ve yıllık periyodik bakımlarını yapmak, Makinelerin elektrik ve elektronik arızalarını gidermek, Makinelerin teknik yedek parçalarını temin etmek, Makineleri operatörlere tanıtmak, Bakım faaliyetlerini yürütürken, GMP standartlarına uygun Hijyen koşullarını uygulamak. İşletmedeki çeşitli sistemlerin (yangın, ısıtma, soğutma, vb.) bakım çalışmalarını planlamak ve gerçekleştirmek, Bakım ve onarım hizmeti alınan dış kaynaklarla koordinasyonu sağlamak, Yapılan tüm bakım onarım  faaliyetlerinin kayıt altına alınmasını sağlamak, Telefon, bilgisayar, vb. donanım kurma konularında IT Departmanı’na destek vermek,

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi ve/veya MYO Mekatronik, Elektrik Elektronik, Makine vb. bölümlerden mezun, Endüstriyel sistemlerin bakım ve onarım faaliyetlerinde 2-3 yıl deneyimli, MS Office programlarını kullanabilen, Robot veya Otomasyon firmasında ya da üretim firmalarında  Robot ayar, otomasyon ve yazılım projelerinde çalışmış, Robot kontrol ve programlama, Elektrik, PLC, Endüstriyel Haberleşme, Robot , Elektro-Pnömatik konularında tecrübeli Takım çalışmasına yatkın, Problem çözme ve analitik düşünme becerilerine sahip, Sorumluluk sahibi, gelişime açık ve kendine güvenen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Vardiyalı düzende çalışabilecek, Tercihen Gebze, Darıca, Bayramoğlu, Beylikbağı civarında ikamet eden 'Bakım Otomasyon Görevlisi' çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Otomasyon

  Pozisyon: Teknisyen, Görevli, Tekniker, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş Açıklamasıİstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere Mekanik Teknikeri aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksekokulu Makine vb. bölümlerinden mezun, Mekanik, otomasyon, havalandırma, klima santralleri, tesisat ve bina bakım - onarımı üzerine bilgi sahibi, En az 5 yıl bu pozisyonda çalışmış, Ekip çalışmasına uyumlu, Esnek çalışma ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayan, İletişim gücü yüksek , İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Tekniker

 • Acıbadem Sağlık Grubuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıAcıbadem Sağlık Grubu bünyesindeki hastanelerde kesintisiz ve yüksek kalitede hizmet verilmesini desteklemek üzere; Mekanik ile ilgili kısımları oluşturan cihaz,makine ve tesisatın periyodik bakımlarını gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerAcıbadem Sağlık Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere; Teknik Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksekokulu ilgili bölümlerinden mezun, Mekanik (klima,havalandırma,su) tesisat projelerini anlayıp uygulayabilen, Isıtma,soğutma ve sıhhi tesisat konularında deneyimli, Kaynak işleri konusunda bilgili, Tercihen en az 2 yıl işletme deneyimine sahip, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 'Mekanik Teknisyeni' aramaktayız.

  Sektör: Makine, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş Açıklaması1981 yılından beri Telekom, Bilgi Teknolojileri, Elektronik, Savunma Sanayii, Medikal, Bankacılık ve Reklamcılık alanlarında ürün tasarımı ve üretimi yapan firmamızın Mühendislik Departmanında Mekanik Tasarım Mühendisi olarak görevlendirilecek çalışma arkadaşı arıyoruz. Görev tanımı: - 3D CAD (Solid Edge) programıyla proje bazlı olarak ürün tasarımı yapmak, ürün ağacı oluşturmak, teknik resim oluşturmak, prototip süreci takibi ve seri üretim hazırlığı yapmak. - Mevcut ürünlerde ürün geliştirme faaliyetleri yapmak, ürünleri geliştirmek, teknik resim revizyonlarını yapmak.

  Aranan Nitelikler- Mühendislik Fakültelerinin Makine Mühendisliği bölümü veya Teknik Eğitim Fakültelerinin Makine bölümünden mezun, - Herhangi bir 3 boyutlu çizim programını (Solid Edge, NX, Solidworks, Catia vb.) iyi derecede kullanabilen (Adaya Solid Edge eğitmi verilecektir), - En az 2 yıl mekanik tasarım deneyimine sahip (tercihen sac metal konusunda çalışmış), - Takım çalışmasına yatkın, - Pratik düşünen ve sistemli çalışan, - Meraklı, araştırma ve öğrenme konusunda yüksek motivasyona sahip, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, - Tercihen İstanbul Anadolu Yakası Tuzla, Gebze, Kartal, Pendik, Maltepe, Ataşehir, Sultanbeyli, Sancaktepe ilçelerinde ikamet ediyor olan.

  Sektör: Endüstri, Makine, Metal Sanayi

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tasarımcı, Mühendis

 • İş AçıklamasıAtölye içindeki işleri ve takımhane -koltuk ambardaki işleyişi takip edebilecek,

  Aranan NiteliklerMeslek liselerinin torna tesviye bölümlerinden mezun Karasuda ikamet eden yada edebilecek Minimum 5 yıl torna tezgahı operatörlüğü yapmış ve fiili olarak çalışmakta olan Montaj presi, radyal matkap , kaynak makinesi ve ölçü aletlerini kullanabilen Gerektiğinde vardiyalı veya fazla mesaili çalışabilecek Tercihen mesleki yeterlilik sertifikalarından en az birine sahip

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıHidrolik valf üretimi yapan Fabrikamıza; İşletme genelinde meydana gelen arızaları giderebilecek, makina ve ekipmanların periyodik bakımlarını yapabilecek Mekanik Bakım Personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler*Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, *Mekanik / Makina Bakım konularında deneyimli, *Üretim tecrübesi olan, *Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Makine, Metal Sanayi, Otomotiv

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Görevli, Tekniker, Usta

 • İş AçıklamasıMAVOTEK ; Mekanik Tesisat taahhütü konusunda faaliyet gösteren bir firmadır. Firmanın faaliyet konularında tecrübeli , keşif çıkarabilecek , teklif hazırlayabilecek , şantiyelerin malzeme ve ekip organizasyonu iyi derecede yönetebilecek, hakediş düzenleyebilecek, MAKİNA MÜHENDİSİ-TEKNİKERİ arıyoruz

  Aranan Nitelikler- Firmanın sektöründe tecrübeli. - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. - Ehliyeti olan. - İyi derecede bilgisayar ( Office programları , AUTOCAD ) kullanabilen. - İZMİR'DE ikamet eden. Seyahat engeli olmayan.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Makine, Mühendislik

  Pozisyon: Teknisyen, Mühendis, Şef / Amir, Sorumlu, Tekniker

 • Zaxeİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 3 Şubat 2017

  İş AçıklamasıYerli yüksek teknoloji üreten ve geliştiren, Zaxe 3D Baskı Teknolojileri firmasında, Ar&Ge departmanına yardımcı olacak en az 3 yıl deneyimli, makina mühendisi veya mekatronik mühendisi ekip arkadaşı aranıyor.

  Aranan NiteliklerYeni teknolojileri öğrenmeye meraklı ve araştırmacı, Solidworks kullanmasını iyi derecede bilen, Analiz yapmasını bilen, Metal üretim, talaşlı imalat projelerinde deneyimi olan, Tasarım odaklı düşünceye sahip, En az 3 yıl saha deneyimi olan, Girişimci ruhu olan, Tercihen Avrupa Yakasında (Metro veya Metrobüs hattı üzerinde) ikamet eden.

  Sektör: Makine, İmalat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • Aker Mekanikİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30 Ocak 2017

  İş AçıklamasıTeknik ofisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip teknik ressam ya da ikilimlendirme bölümü iki yıllık yüksek okul mezunu çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAutocad ve Revit çizim programlaını etkin şekilde kullanabilen, Mekanik tesisat sektöründe çalışacak, Isıtma, soğutma, kanal, yangın ve sıhhi tesisat projelerinin çiziminde deneyimli, İyi derecede Autocad kullanabilen, İyi derecede Revit kullanabilen, En az 3 yıl tecrübeli personel alınacaktır.

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Teknik Ressam

İş Habercisi - Mekanik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?