Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Mekanik İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Mekanik
 • İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, aşağıda belirtilen nitelikler doğrultusunda; Projenin yapımına katkı sağlayacak, Tasarım yönü bulunan, '' MAKİNA TEKNİK RESSAMI '' alınacaktır.

  Aranan NiteliklerMinimum meslek liselerinin, tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Mesleğinde En Az 5 Yıl Tecrübeli ve BORULAMA konusunda tecrübeli, Autodesk PLANT ve AutoCad programlarına hakim ve 3D çizim yapabilen , ( Ayrıca MS Office programlarına hakim ) Askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti bulunan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan ve şehir dışında da çalışabilecek olan, Tercihen İngilizcesi en az orta düzeyde olan ( Konuşma ve Yazma ), İzmir de ikamet eden veya edebilecek olan.

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıElektrik veya mekatronik mühendisi / teknisyeni olmak. Tiaportal programını ileri derecede bilmek. Hidrolik ve pnömatik bilgisi olan. Elektrik bilgisi ileri seviyede olan. Elektrik proje çizebilen,malzeme seçimi yapabilecek ( eplan veya autocad bilen ) Scada tasarımı yapabilen. S7200, S71200, S71500, S7300 PLC programlarını ve HMI ekran tasarımı yapabilen. Sürücü sistemlerine hakim olan. İngilizce bilen. Karşıyaka, Bornova, Buca, Çiğli ,Kemalpaşa ,Turgutlu da ikamet eden.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Yetkili

 • İş Açıklaması20 yıldır faaliyet gösterdiği Türkiye ve Dünya'da Dijital Baskı Makinesi Üretim sektörünün öncü firmalarından biri olan Optimum Digital Planet’in üretim departmanında görevlendirilmek üzere Mekanik Makine Montaj Teknisyeni aranmaktadır. Verilen projeye uygun olarak makine parçalarının mekanik montajın yapılması Makine iyileştirmelerinde görev almak Mekanik parça revizyonlarının yapılması Montaj-demontaj işlerinin yapılması

  Aranan NiteliklerTercihen endüstri meslek lisesi, meslek yüksek okulu ve eşdeğer okulların mekanik bölümü mezunu İlgili konuda en az 2 yıl tecrübeli, tercihen 5 yıl montaj tecrübesi olan Mekanik konularda bilgili Makine teknik parçalarına vakıf Teknik resim okumasını bilen Tercihen torna/freze işlemleri konusunda bilgi sahibi Takım çalışmasına uyumlu, iletişim becerisi gelişmiş ve sonuç odaklı, Disiplinli, sorumluluk sahibi, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) İstanbul Anadolu Yakası (Pendik/Kartal/Tuzla civarı) ikamet eden

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Ustabaşı, Usta

 • İş Açıklaması1945 yılında kurulmuş olan, MÜJDE ve VOG markalarının üreticisi köklü şirketimiz Altın İplik ve Çorap Sanayi A.Ş., başta İngiltere, Almanya, Hollanda ve Fransa olmak üzere yaptığı ihracatlarla dünya çorap ve iplik piyasasında öne çıkmaktadır. Yaptığımız yeni yatırımlarla büyüyen organizasyonumuzda yer almak üzere Makine Bakım Onarım Bölümlerinde çalışabilecek elemanlar alınacaktır.

  Aranan NiteliklerMYO ve Meslek Lisesi Makine, Talaşlı Üretim, Torna Tesviye, Motor, Mekatronik, Makine Bakım Onarım, Makine Ressamlığı gibi bölümlerden mezun veya Makine Bakım Onarım Ustalık belgesine sahip, 3 vardiya çalışabilecek, Çerkezköy, Saray, Kapaklı, Veliköy, Velimeşe, Karaağaç, Kızılpınar bölgelerinde ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Mekanik bakım alanında tecrübeli veya yetiştirilmek üzere erkek bakımcılar alınacaktır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıPolyplex Europa olarak Avrupa Serbest Bölgesi Ergene’deki fabrikamızda, mühendislik departmanında görevlendirilmek üzere aşağıda yer alan niteliklere sahip “ Mekanik Bakım Teknisyeni” alınacaktır.

  Aranan NiteliklerMYO veya meslek liselerinin torna,tesviye,motor,makine, metal gibi bölümlerinden mezun, Üretim firmalarında mekanik bakım ve arıza giderimi konusunda min. 5 yıl deneyimli, Teknik resim ve montaj resimlerini okuyabilen Kaynak (elektrik-ark ve gazaltı) bilgisi olan ve yapabilen, Hidrolik, pnömatik ve mekanik sistemler (güç aktarım sistemleri, transfer ve taşıma sistemleri vb.) konularında tecrübeli, Tercihen Torna-Freze kullanabilen Askerliğini yapmış, 3 vardiyalı sistemde çalışabilecek, Takım çalışması, iletişim, iş sağlığı güvenliği kurallarına uyum, sorumluluk üstlenme, özmotivasyon, işine sahip çıkma, hatasız ve zamanında iş yapma yetkinliklerine sahip, adayların başvuruları beklenmektedir.

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrikamızda "Dokuma" bölümü bünyesinde yetiştirilmek üzere Teknik ve Meslek Lise mezunu çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerLiselerin Dokuma, Makine, Motor, Torna-Tesviye bölümlerinden mezun, Yetiştirilmek üzere, tercihen 1-2 yıl mekanik tecrübeli, Mekanik alanda kendini geliştirmek isteyen, Gelişime ve öğrenmeye açık, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik ile ilişiği bulunmayan.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Dokumacı, Usta Yardımcısı, Teknisyen, Tekniker

 • Mekanik Teknisyen

  Kadifeteks Mensucat Sanayi A.Ş.İstanbul Avrupa 21 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrikamızda çalışmak üzere; fabrikadaki klima ve diğer mekanik bakım ve arızalarla ilgilenecek "Mekanik Teknisyen" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerLiselerin makine, motor, tesisat veya ısıtma soğutma iklimlendirme bölümlerinden mezun, Yetiştirilmek üzere, Tercihen 1-2 yıl tecrübesi olan, Takım çalışmasına uygun, Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik ile ilişiği bulunmayan.

  Sektör: Tekstil, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri

 • Mekanik Teknisyen

  Kadifeteks Mensucat Sanayi A.Ş.İstanbul Avrupa 21 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrikamızda çalışmak üzere: fabrikadaki mekanik bakım ve arızalarla ilgilenecek "Mekanik Teknisyen" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerLiselerin veya MYO'ların makine, motor, tesisat veya ısıtma soğutma iklimlendirme bölümlerinden mezun, Yetiştirilmek üzere veya deneyimli, En az 1-2 yıl tecrübesi olan, Takım çalışmasına uygun, Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik ile ilişiği bulunmayan.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri, Teknisyen, Tekniker

 • İş AçıklamasıVolkswagen Yetkili Servisi olan firmamızda Servis Bölümümüzde Mekanik Teknisyeni olarak çalışabilecek takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerOtomotiv sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Endüstri Meslek Lisesi Mezunu, Askerliğiyle ilişkisi olmayan, Esnek Çalışma saatlerinde çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden veya edebilecek Not: İstanbul Avrupa Yakasında 13 farklı noktaya personel servisimiz vardır.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • Bina Mekanik Bakım Teknisyeni/Teknikeri

  Save Enerji Yönetimi ve Danışmanlıkİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıTeknik tesis yönetimi sektöründe faaliyet gösteren firmamızda değerlendirmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip Bina Mekanik Tesisat Bakım Teknisyeni/Teknikeri çalışma arkadaşları aramaktayız. Tesis yönetimi projelerimiz kapsamında, İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan projelerimizde görev yapmak üzere; Isıtma Soğutma, Yangın, Mekanik Sistemler ve Sıhhi tesisat konularında çalışacak, makine Teknikeri/Teknisyeni aranmaktadır. · Meslek liseleri veya Meslek Yüksekokullarının Makine veya benzeri bölümlerinden mezun, · Alanında en az 2 yıl deneyimi olan, · Bina sistemleri bakım ve arıza müdahale deneyimine sahip, · Bina ısıtma soğutma, havalandırma, pis ve temiz su tesisatları konularında teknik destek, servis ve bakım onarım alanlarında deneyimli, · Fan coil, Split/VRF klima sistemleri bakımı yapabilen. Sıhhi tesisat ve mekanik tesisat küçük çaptaki onarımlarını (pprc ve elektrik kaynağı vb) yapabilen. · İş güvenliği, dürüstlük ve müşteri memnuniyeti ilkelerimize uygun davranışları yerine getirebilen, · Takım çalışmasına yatkın, · Çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek · Sakin yapıda ve işinde özverili

  Aranan Niteliklerİstanbul Anadolu veya Avrupa yakasında oturan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, Gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek, Mekanik tesisat konularında bilgi ve tecrübe sahibi adaylar

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıŞirketimizin Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösterecek işletmesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere Mekanik Bakım Teknisyenleri arıyoruz. MYO ve Meslek liselerin Torna, Tesviye, Kalıp ve Metal vb. bölümlerinden mezun, Bakım ve arıza konusunda 3 yıl iş tecrübeli, Tercihen Hidrolik ve /veya Pnömatik tecrübesi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış,

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otomotiv, İmalat, Beyaz Eşya

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Teknisyen, Tekniker, Formen

 • Bakım Onarım Sorumlusu

  Dilek Grupİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıÜretim makinelerinde Meydana gelen elektrik-mekanik arızalarının giderilmesi ve arızanın tekrar meydana gelmemesi için gerekli önlemlerin alınması, Günlük olarak çıkan sorunların tamir ve bakımı İdarece verilen diğer işlerin yapılması

  Aranan NiteliklerTercihen Meslek Liselerinin Elektrik,Mekanik, Makine bölümlerinden mezun, Makine sistemlerinin kontrol, bakım ve onarımı alanında tecrübe sahibi, Elektrik, mekanik genel arıza tespit ve çözümleme , bakım onarım tecrübesinde Ekip çalışmasına yatkın, işçi sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uygun çalışabilen, Dikkatli, titiz, disiplinli, çalışkan, uyumlu, insan ilişkileri güçlü, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (yenisahra civarında)

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Teknisyen, Sorumlu

 • Vinç Operatörü

  Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliğiİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıHareket, 1957 yılından günümüze, tecrübesi, güveni ve üstün hizmet standartları ile proje taşımacılığı, ağır ve standart dışı kargo taşımacılığı, vinç ve platform kiralama, ağır kaldırma, indirme, yerleştirme tanımlarını değiştiren, Türkiye'nin sınır tanımayan lider kurumu...

  Aranan NiteliklerTeleskopik vinç kullanabilen, Operatörlük sertifikası ve G sınıfı ehliyeti olan, En az 5 yıl deneyimli, Tercihen Lise mezunu, Askerlikle ilişkisi olmayan, NOT: TÜRKİYE'NİN HER BÖLGESİNDE ÇALIŞABİLECEK, YURTİÇİ - YURTDIŞI ÇALIŞMA ENGELİ OLMAYAN ADAYLARIN BAŞVURMALARI RİCA OLUNUR. MERKEZ OFİS YERİ: İSTANBUL

  Sektör: Lojistik, Makine

  Pozisyon: Operatör

 • Mekanik Bakım Teknisyeni

  Oyak Betonİstanbul Anadolu 16 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıMakine Bakım ve Yatırım Müdürlüğü bünyesinde bulunan tüm Hazır Beton Tesislerinin ve iş makinelerinin periyodik/koruyucu bakım, onarım, kaynak ve tamir hizmetlerinin gerçekleştirilmesini sağlamak.

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Lisesi veya MYO Makine, Metal, Motor Teknolojileri vb. bölümlerinden mezun, İş makineleri, beton santralleri, mobil beton pompası, trans mikser vb. makinelerde minimum 2 yıl tamir ve bakım deneyimine sahip, 30 yaşını aşmamış erkek, Askerlik görevini tamamlamış. B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul Asya bölgesinde Kurtköy yakınlarında ikamet eden. Seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

  Sektör: Çimento

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri

 • Oto Mekanikerleri

  Yaşar Motorlu AraçlarManisa, İzmir 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıOtomotiv sektöründe Renault ve Dacia Yetkili Satıcı ve Servisi olarak İzmir/ Kemalpaşa'da faaliyet gösteren Yaşar Motorlu Araçlar şirketimiz bünyesinde yetiştirilmek veya istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun Oto Mekanik Elemanları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAdaylarda Aranan Niteklikler En az Meslek/Endüstri Meslek Lisesi mezunu olmak veya Mesleki Yeterlik / Ustalık Belgesine sahip olmak Alanı ile ilgili malzeme ve donanım kullanım bilgisine sahip olmak B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanabilmek Marka kültürü ve standartlarına uyum sağlayabilmek Müşteri memnuniyeti ve verimlilik odaklı kalite bilincine sahip olmak 35 yaşını aşmamış olmak Askerlikle ilişkisi olmamak veya 2020 yılına kadar tecilli olmak İzmirde ikamet ediyor veya edebilecek olmak

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Ustabaşı, Usta, Motor Teknisyeni

 • İş AçıklamasıŞantiyelerde ki projelere göre doğru malzemelerin talep edilip edilmediğinin kontrol edilmesi. Şantiye iş planlamarına göre doğru malzemelerin satın alınması, Satın alınan malzemelerin sevk edilmesi ve sevk edilen malzemelerin şantiye ambarına teslim edilmesini sağlaması. Şantiye ambarında ki malzemelerin ilgili projede kullanılıp kullanılmadığı ve hakedişlere yansıyıp yansımnmadığının kontrolünün sağlanması. Yurt içi ve dışı satın alma faaliyetlerini şirket prosedür ve hedeflerine uygun olarak yönetilmesini sağlamak Ürün grubuna ait detaylı maliyet analizlerinin yapılması ve piyasa şartlarına göre takip edilmesi Lokal pazardan potansiyel tedarikçilerin araştırılması, geliştirilmesi ve sözleşmelerin yapılması Tüm tedarik sürecini analiz ederek, toplam satın alma maliyetini düşürmek için gerekli proses iyileştirmelerini sağlamak Toplam satınalma bütçesini azaltmak için gerekli maliyet düşürme projelerini gerçekleştirmek Merkez ambar ve şantiye ambarlarında ki stokların kontrol edilmesi Yukarıda ki işlerin raporlanması

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun. İnşaat/Mekanik Tesisat sektöründe deneyimli Teknik satın alma konusunda minimum10 yıl deneyimli Tedarikçi yönetimi ve geliştirme faaliyetlerinde deneyimli İyi derecede ingilizce bilen Ms Office ve Autocad programlarını etkin kullanabilen İnsan İlişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın İkna ve pazarlık kabiliyeti kuvvetli Sorumluluk alabilecek, sonuç ve süreç odaklı çalışacak

  Sektör: İnşaat, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz cam işleme makineleri üzerine dünya lideri markaların Türkiye temsilciliğini yürüten müşterimiz için “Mekanik Teknikeri'' arıyoruz. İlgili cam işleme makinelerin kullanım kılavuzlarının, teknik dökümanlarının, mekanik çizimlerinin incelenmesi, buna bağlı olarak projelerin incelenmesi ve takip edilmesi, Distribütörlüğü yapılan cam işleme makinelerinin montaj sürecinde birebir görev alınması, Yurtdışında alınan eğitim dökümanlarının düzenlenmesi.

  Aranan NiteliklerMYO Makine bölümünden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Yurt içi ve yurt dışı uzun süreli seyahat engeli olmayan, Müşteri odaklı yaklaşım sergileyebilecek, Büyük cam işleme makinelerinin montaj sürecinde birebir görev alabilecek, Dinamik bir çalışma ortamına uyum sağlayabilen, gelişime açık, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden veya edebilecek olan.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Tekniker

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Tekstil ve Ambalaj sektörlerinde faaliyet gösteren 2 farklı firma için, Tesislerin üretim planlarına uygun şekilde bakım-üretim- performans takiplerini yapacak, İşletmenin yüksek verimlilik hedefine paralel modern bakım sistemlerini kurup, iyileştirilmesi ve geliştirilmesinden sorumlu olacak, Makine, yedek parça süreçlerini yönetecek, Tüm Teknik Periyodik Bakım ve Onarım İşleri, Makine Devreye Alma ve Konumlandırma vb. işlemlerini yönetecek,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İİBF, Makine Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği veya Elektrik / ElektronikMühendisliği bölümlerinden mezun, Üretim tesislerinde benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli. Bina bakım onarım, çevre yönetimi, İSG yönetimi konularında bilgi ve tecrübe sahibi, Mekanik, Hidrolik, Pnömatik, Elektrik-Elektronik konularında teknik bilgisi olan, İletişimi iyi, Bakım-Onarım Yöneticileri aranmaktadır. Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis programlarından etkin düzeyde yararlanabilen bayan ve askerlikle ilişkisi olmayan bay adayların özgeçmişlerini ulaştırmaları rica olunur.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Tekstil, Diğer

  Pozisyon: Yönetmen, Müdür Yardımcısı, Yönetici

 • Mekanik Montaj Personelleri

  Egesim Otomatik Kontrolİstanbul Avrupa 16 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİstanbul’da yapımı devam eden üçüncü havalimanı şantiyesindeki projemizde görevlendirilmek üzereaşağıdaki niteliklere sahip,Mekanik Montaj Personelleri aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Lisesi – Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının Mekanik veya Metal işleri bölümlerinden mezun veya Mekanik alanında Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip Tercihen şantiye deneyimli, Seyahat engeli olmayan Tercihen Başakşehir, Halkalı, İkitelli, Bağcılar, Arnavutköy semtlerinde ikamet eden, Askerliğini yapmış, 25 – 40 yaş arası

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Eleman, Usta, Ustabaşı

 • Makine Mühendisi

  Yılmaz Makinaİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıMekanik tasarım yeteneği yüksek olan ve imalat takibi yapabilecek, Özel makine imalatında liderlik edebilen ve tüm süreçleri üstlenebilen, Mekatronik Konstrüksiyon, Mekanik, Makina Malzemesi ve İmalat Teknolojisi eğitimleri almış, Üretim için malzeme hazırlığını takip edecek, üretim sürecini kontrol edebilecek, Malzeme bilgisi, Makine elemanları ve Pnömatik konularına hakim, Yeni makine projelerini oluşturabilecek ve imalatlarını takip edebilecek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Ambalaj Makinaları konusunda tecrübeli, Makine tasarım konusunda en az 3 yıl deneyimli, Makine imalat sektöründe Tasarım, Ürün Geliştirme ve Ar-Ge Mühendisliği alanında tecrübeli ve kendine güvenen, Yeni teknolojileri takip etme konusunda istekli, araştırma becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, liderlik özelliği olan, iletişim becerisi yüksek, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek İletişim becerisi gelişmiş, Sonuç odaklı ve problem çözme yeteneği yüksek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Mühendis, Uzman

 • Vinç Operatör Yardımcısı

  Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük MühendisliğiSakarya, Kocaeli, Bursa, Bolu, Adana, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıProje Taşımacılığı, ağır yük kaldırma, vinç kiralama ve montaj sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamıza Vinç Operatör Yardımcısı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTeleskopik ve paletli vinçlerde yetiştirilmek üzere, Meslek Lisesi metal, makine, elektrik, elektronik, iş makineleri, torna, motor vb. bölümlerinden mezun, Şehir dışında çalışma engeli olmayan, Askerlikle ilişkisi olmayan, NOT: TÜRKİYE'NİN HER BÖLGESİNDE ÇALIŞABİLECEK, YURTİÇİ - YURTDIŞI ÇALIŞMA ENGELİ OLMAYAN ADAYLARIN BAŞVURMALARI RİCA OLUNUR. MERKEZ OFİS YERİ: İSTANBUL

  Sektör: Makine, Lojistik

  Pozisyon: Operatör, Yardımcı

 • İş AçıklamasıAna firma kalite politikası ve hedefleri doğrultusunda çalışmak, genel müdürlük tarafından belirlenen amaç ve talimatlara uygun olarak servis faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi, Servis şefinin verdiği mekanik ve elektrik işlerini yapmak, Servis içinde kullanılan sarf malzemeleri takip etmek ve servis şefine bildirmek, çıkan malzemelerin uygun şekilde depolanmasını sağlamak, Araç servis hizmetlerini Volvo Trucks ve Renault Trucks standart ve prosedürlerine uygun olarak gerçekleştirmek, Serviste kullanılan özel aletlerin ve alet dolaplarının düzen ve tertibinden sorumlu olmak, servis şefine yapılan işler ile ilgili günlük rapor vermek.

  Aranan NiteliklerTercihen Renault Trucks ve Volvo Trucks markalarında veya ağır vasıta sektöründe deneyimli, Meslek Lisesi- M.Y.O ilgili bölümlerinden mezun veya M.Y.O Otomotiv bölümü mezunu, askerlik görevini tamamlamış , En az 3 yıl yetkili servis ve otomotiv veya yedek parça tecrübesi olan, Esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına önem veren, En az B sınıfı ehliyete sahip, 25-35 yaş arağında Bay personel.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Usta, Usta Yardımcısı, Ustabaşı

 • İş AçıklamasıMekanik proje aşamalarına ek olarak, imalat ile alakalı tüm proses bilgilere haiz olarak, yerinde imalatların projeye uygunluğunun kontrolü ve gerektiğinde ilgili yönetim ve şantiye toplantılarına katılmak.

  Aranan NiteliklerMimari ve elektrik disiplinlerle koordineli olarak yeni projelerin, mekanik tesisat sistemlerinin tasarımı (Isıtma ve Soğutma Tesisatı, Sıhhi Tesisat, Yangın Söndürme Tesisatı, Havalandırma Tesisatı, Klima Tesisatı, Yağmur Tesisatı v.b.), ilgili tüm hesaplarının yapılması ve bilgisayar ortamında çizilmesi. · Projeyle ilgili keşif yaparak, gerekli ölçümlerin, röleve çalışmalarının ve varsa tesis yönetimiyle görüşmelerin yapılması ve proje hazırlık safhasının tüm alt yapısının hazırlanması, · Avan proje ve raporunun hazırlanması, · Uygulama projelerinin hazırlanması, · Uygulama projelerinin imalatı aşamasında süperpoze projelerinin hazırlanması ve diğer disiplinlerle gerekli koordinasyonun yapılması, · Keşif, metraj ve şartname v.b. gibi içeriğe sahip, proje teslim dosyalarının hazırlanması, · Devam eden ve bitirilen şantiyelerin as-built projelerinin hazırlanması, · Mekanik projelerle ilgi tüm iletişim, toplantı ve organizasyonun yürütülmesi.

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis

 • Mekanik Montaj Personeli

  Egesim Otomatik KontrolKocaeli, İstanbul Anadolu 7 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıEgesim Enerji Gebze Fabrikamızda, yurtiçi ve yurtdışı projelerimizde kadrolu istihdam edilmek üzere Mekanik Montaj Personelleri aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun (Mekanik, Torna Tesfiye) Pano Montaj ve Saha tava Montaj deneyimli, Askerliğini tamamlamış, Gebze ve civarında ikamet eden Yurtiçi ve Yurtdışı Seyahat engeli olmayan

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman, Usta, Ustabaşı, Usta Yardımcısı, Teknisyen

 • Mekanik Tesisat Mühendisi

  Enerji Mekanik Elektrik Elektronikİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması· Saha imalatlarının kontrolünün yapılması, · Proje koordinasyonlarının yapılması, · Satınalma kalemleri ile ilgili süreçlerin hazırlığının yapılması, sipariş listelerinin oluşturulması ve merkez satın almaya siparişlerin geçilmesi, · İhale evraklarının hazırlanması, · Proje hesap kontrollerinin takibinin yapılması, · Saha ekiplerinin sevk ve organizasyonunun yerine getirilmesi, · Alt yüklenici hakedişlerinin kontrolünün yapılması, · Günlük ve haftalık faaliyet raporlarının hazırlanması ve takip edilmesi, · İmalatların proje ve şartnamelere uygunluğunun denetlenmesi, · Disiplinler arası koordinasyonların sağlanması, · İmalat planlarının hazırlanması ve sürecinin yönetilmesi.

  Aranan Niteliklerİstanbul merkezli firmamızın merkez ofis ve şantiyelerinde görevlendirilmek üzere, Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Havalandırma, yangınla mücadele, ısıtma-soğutma ve sıhhi tesisat konularında uygulama, projelendirme ve hesaplamasında en az 3 yıl tecrübe sahibi, Asbuilt proje çizimlerini, ataşman çizimi yapabilecek, Hakediş tecrübesi olan, Auto-cad ve MS Office programlarını kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Sorumluluk sahibi, Raporlama konusunda düzenli ve tertipli, Temsil kabiliyeti yüksek, Sistematik çözüm üreten, iş sonuçlarının titiz takipçisi Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Ekip çalışmasını benimseyen Liderlik vasıfları olan, yönetici pozisyonunda çalışacak Makine mühendilseri alınacaktır

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis

 • Tekniker ve Teknisyen

  Mes MutfakKocaeli, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 18 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıBURGER KING RESTORANLARININ BAKIM ONARIM ARIZA İŞLERİ İÇİN TEKNİSYEN. 0 530 370 01 45 numaralı telefondan Cem bey ile irtibata geçip başvuru yapabilirsiniz.

  Aranan Nitelikler*MESLEK VE TEKNİK LİSELERİN, 2 YILLIK YÜKSEK OKULLARIN, YENİ MEZUN OLABİLİR. ELEKTRİK, ELEKTRONİK, SOĞUTMA, İKLİMLENDİRME MEKANİK BÖLÜMLERİNDEN TÜM TEKNİK BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ, OTO SÜRÜCÜ EHLİYETİNE SAHİP, 34 YAŞINI GEÇMEMİŞ . ANADOLU VE AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN TEKNİKER VE TEKNİSYENLER ARANMAKTADIR. ÖNEMLİ NOT : ASKERLİĞİNİ YAPMAMIŞ ADAYLARIN BAŞVURUSU DEĞERLENDİRİLMEYECEKTİR. 10 KİŞİ ALINACAKTIR.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Teknisyen, Tekniker, Tamirci

 • İş AçıklamasıMekanik tesisat proje, şartname ve ihale dosyasının incelenip yorumlanması, Proje ve keşif kontrolü, Gerektiğinde proje metrajı çıkartılması ve keşif listesinin oluşturulması, Firma tekliflerinin alınarak karşılaştırma tablolarının hazırlanması, Fiyat teklifi ve ihale dosyasının hazırlanması,

  Aranan NiteliklerMekanik tesisat taahhüt sektöründe okul, hastane, konut, alışveriş merkezi, havaalanı, iş merkezi, otel, endüstriyel tesis alanlarında faaliyet gösteren firmamızın merkez ofis teklif departmanında çalıştırmak üzere; Üniversitelerin tercihen makina mühendisliği veya makina teknikerliği bölümlerinden mezun, Mekanik tesisat sektöründe teklif pozisyonunda min. 3 yıl tecrübeli, 35 yaşını aşmamış, Askerlik görevini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden, AutoCAD ve MS Office programlarına iyi derecede hakim, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıTurnike imalatı fabrikamızda, konusunda uzman veya en az 1 yıllık tecrübeye sahip, takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEndüstri meslek Lisesi, Elektrik, Elektronik, Mekatronik, Makine ve Torna Tesfiye bölümlerinden mezun, Ekip çalışmasına uyumlu, 20 ila 30 yaş aralığında Askerliğini yapmış, erkek adaylar, Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyacak, Anadolu yakasında,(Sarıgazi-Sultanbeyli-Samandıra-Yenidoğan-Ümraniye-Ataşehir-Çekmeköy) de ikamet eden, Elektrik,Elektronik ve mekanik montaj işinde en az 1 yıl deneyim sahibi,

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Usta, Eleman

 • Teknik Görevli - Mekanik

  Koza Yönetimİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 1 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıBina & Tesis Yönetimi ve Hizmetleri konusunda uzman, kurumsal ve lider kuruluş olan "Koza Yönetim ve Servis A.Ş”; yönetimini üstlendiği bir yaşam alanı için " Teknik Görevli ” aramaktadır. *Konut sitesinin tüm mekanik işlerini yürütmek, bakım ve tamir işlerini gerçekleştirmek. *Konut sitesindeki ortak alanlarda (Merkezi Isıtma/Soğutma Sistemi ve Sıcak/Soğuk Kullanım Suyu, Kazan Dairesi, Hidrofor Dairesi, Aydınlatma, Güvenlik, Güvenlik Geçiş, Yangın Tesisatı) ve tesiste bulunan tüm mekanik sistemlere ait işleri yürütmek, bakım ve tamir işlerini gerçekleştirmek. *Destek hizmeti alınan teknik servislerin ve tedarikçi kuruluşların site içersinde yürütecekleri tüm teknik çalışmalara refakat etmek.

  Aranan Nitelikler*En az Teknik Lise / Endüstri Meslek Lisesi mezunu, konusunda en az 3 yıllık deneyimi bulunan, *Isıtma, soğutma, havalandırma, yangın, doğalgaz ve sıhhi tesisat deneyimi bulunan, *Tercihen "Yetkili Kalorifer Ateşçi Belgesi” bulunan, *Askerlik hizmetini tamamlamış, *İletişimi güçlü, müşteri odaklı. *Ekip çalışmasına yatkın. *Esenyurt veya civar ilçelerde ikamet eden.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • Mekanik Bakım Teknisyeni

  Ekmek Unlu GıdaKocaeli, İstanbul Anadolu 2 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıGıda sektörünün öncü firmalarından olan işletmemize mekanik bakımcılar aranmaktadır •24 saat üretim yapılan tesisimizin sürekli faal durumda kalmasında görev alabilecek •Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek •Takım çalışmasına yatkın •Bilgisayar bilgisi olan •Kalite ve üretim departmanlarıyla organize çalışabilecek •Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen •Kaynak ve teknık resim bilgisi olan •Tercihen Gıda sektöründe tecrübesi olan

  Aranan Nitelikler•20-35 yaş arası •Askerlikle ilişiği olmayan •Endüstri meslek, teknik lise veya meslek yüksek okul mezunu •Makine- torna tesviye, mekanik, ısıtma-soğutma, tesisat, elektrik, klima vb. bölümlerinin herhangi birinden mezun •Tecrübeli ya da tecrübesiz •İst/Anadolu- Gebze D100 güzergahına yakın ikamet eden

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri

İş Habercisi - Mekanik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?