Mekanik İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Mekanik
 • Aker Mekanikİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Ocak 2017

  İş AçıklamasıTeknik ofisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip teknik ressam ya da ikilimlendirme bölümü iki yıllık yüksek okul mezunu çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAutocad ve Revit çizim programlaını etkin şekilde kullanabilen, Mekanik tesisat sektöründe çalışacak, Isıtma, soğutma, kanal, yangın ve sıhhi tesisat projelerinin çiziminde deneyimli, İyi derecede Autocad kullanabilen, İyi derecede Revit kullanabilen, En az 3 yıl tecrübeli personel alınacaktır.

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliğiİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara 20 Ocak 2017

  İş AçıklamasıHareket, 1957 yılından günümüze, tecrübesi, güveni ve üstün hizmet standartları ile proje taşımacılığı, ağır ve standart dışı kargo taşımacılığı, vinç ve platform kiralama, ağır kaldırma, indirme, yerleştirme tanımlarını değiştiren, Türkiye'nin sınır tanımayan lider kurumu...

  Aranan NiteliklerTeleskopik vinç kullanabilen, Operatörlük sertifikası ve G sınıfı ehliyeti olan, En az 5 yıl deneyimli, Tercihen Lise mezunu, Askerlikle ilişkisi olmayan, NOT: TÜRKİYE'NİN HER BÖLGESİNDE ÇALIŞABİLECEK, YURTİÇİ - YURTDIŞI ÇALIŞMA ENGELİ OLMAYAN ADAYLARIN BAŞVURMALARI RİCA OLUNUR. MERKEZ OFİS YERİ: İSTANBUL

  Sektör: Lojistik, Makine

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıSteigenberger Hotel The Maslak İstanbul Teknik Departmanı'nda görevlendirilmek üzere Mekanik Teknisyeni aranmaktadır;

  Aranan Nitelikler-Otel, Hastane, AVM iş deneyimi bulunan, -Beşeri ilişkileri düzgün, -Mekanik ekipman tamir bakım konusunda bilgili, -Soğutma sistemleri yetkinliği olan, adaylar aranmaktadır. Yukarıda yazanları okudum, 'ee siz beni anlatmışsınız, ben bu ailenin üyesi olurum'mu diyorsun? Hadi başvur o zaman, doğru adrestesin Steigenberger Maslak İstanbul seni bekliyor.

  Sektör: Otelcilik, Turizm, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman

 • Aplusİstanbul Anadolu 20 Ocak 2017

  İş AçıklamasıTürkiye'nin ilk ve tek hastane otelcilik hizmeti veren APlus bünyesinde görevlendirilmek üzere, Endüstri Meslek Lisesi Mekanik Bölümü mezunu, Konusunda en az bir yıl deneyimli Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışabilecek, Askerliğini yapmış Anadolu yakasında ikamet eden Bay "Mekanik Teknisyeni" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıHizmet Sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Mekanik Tekniker alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEndüstri meslek liseleri ve/veya ilgili bölümlerinden mezun konusunda minimum 3 yıl tecrübeli Otel, Hastane vb. hizmet sektöründe deneyimi olan yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Gördüğü aksaklıkları üstlerine bildirecek Önleyici, arizi ve periyodik bakımlarda tecrübeli çıkan arızalara anında müdahale edebilecek Dikkatli ve çözüm odaklı

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Otelcilik, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • Koza Yönetimİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 20 Ocak 2017

  İş AçıklamasıTesis Yönetimi ve Hizmetleri konusunda uzman, kurumsal ve lider kuruluş olan "Koza Yönetim ve Servis A.Ş”; yönetimini üstlendiği bir yaşam alanı için " Teknik Görevli ” aramaktadır. *Konut sitesinin tüm mekanik işlerini yürütmek, bakım ve tamir işlerini gerçekleştirmek. *Konut sitesindeki ortak alanlarda (Merkezi Isıtma/Soğutma Sistemi ve Sıcak/Soğuk Kullanım Suyu, Kazan Dairesi, Hidrofor Dairesi, Aydınlatma, Güvenlik, Güvenlik Geçiş, Yangın Tesisatı) ve tesiste bulunan tüm mekanik sistemlere ait işleri yürütmek, bakım ve tamir işlerini gerçekleştirmek. *Destek hizmeti alınan teknik servislerin ve tedarikçi kuruluşların site içersinde yürütecekleri tüm teknik çalışmalara refakat etmek.

  Aranan Nitelikler*En az Teknik Lise / Endüstri Meslek Lisesi mezunu konusunda en az 3 yıllık deneyimi bulunan, *Isıtma, soğutma, havalandırma, yangın, doğalgaz ve sıhhi tesisat deneyimi bulunan, *Tercihen "Yetkili Kalorifer Ateşçi Belgesi” bulunan, *Askerlik hizmetini tamamlamış, *İletişimi güçlü, müşteri odaklı. *Ekip çalışmasına yatkın. **Esenyurt ve Sancaktepe; çevre ilçelerden ikamet eden Teknik Görevli aranmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • Akarteks Tekstilİstanbul Avrupa 19 Ocak 2017

  İş AçıklamasıDenim/Dış Giyim üretim ve ihracatı yapan firmamızın, Esenyurt / Kıraç lokasyonunda bulunan "Yıkama" fabrikasında istihdam edilecek, "Bakım Onarım Teknisyeni" aramaktayız...

  Aranan NiteliklerYıkama fabrikalarında elektrik veya mekanik bakım teknisyeni olarak çalışmış, Benzeri pozisyonlarda en az 10 yıllık tecrübeye sahip, Konusuna son derece hakim, Esenyurt civarında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri

 • CVPLUS Search & Selectionİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 20 Ocak 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz Mağazacılık/Perakende sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için “MEKANİK İŞLER YÖNETİCİSİ” arıyoruz.   Mekanik tesisat işleri, şartname, fiyat analizleri, sözleşme ve İhale süreçlerinin yönetilmesi, Tesis açılış planlarına uygun olarak müteahhit firmaların iş programlarının takibi ve kontrolünün yapılması, Tesis bakım kapsamında, mağazaların ekipman bakımları ve periyodik bakımlarının planlanması ve yürütülmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında min. 5 yıl deneyime sahip, Yapı tesisat projelerinde projelendirme ve ihale süreçlerini yönetebilecek, Tesis bakım mühendisliği ve yapı tesisat mühendisliği konularında deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Tercihen AutoCAD bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Mağazacılık / Perakendecilik, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis, Yönetmen, Yetkili, Sorumlu

 • Save Enerji Yönetimi ve Danışmanlıkİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Ocak 2017

  İş AçıklamasıTeknik tesis yönetimi sektöründe faaliyet gösteren firmamızda değerlendirmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip Mekanik Tesisat Teknisyeni çalışma arkadaşları aramaktayız. Mekanik tesisat ile ilgili tüm ekipman ve cihazların verilen program çerçevesinde periyodik ve planlı bakımlarını yapabilecek, Elektrik, pprc kaynakları konusunda tecrübeli, Plaza, bina ve operasyon merkezi bünyesinde bulunan elektrik - mekanik ekipmanların bakım onarım ve arızalarını giderebilecek,

  Aranan Niteliklerİstanbul Anadolu veya Avrupa yakasında oturan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, Gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek, Mekanik tesisat konularında bilgi ve tecrübe sahibi adaylar

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Bakım Onarım Teknikeri

 • Acıbadem Sağlık Grubuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 20 Ocak 2017

  İş AçıklamasıAcıbadem Sağlık Grubu olarak yeni açacağımız Acıbadem Altunizade Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;   -Teknik Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksekokulu ilgili bölümlerinden mezun, -Mekanik (klima,havalandırma,su) tesisat projelerini anlayıp uygulayabilen, -Isıtma,soğutma ve sıhhi tesisat konularında deneyimli, -Kaynak işleri konusunda bilgili, -Tercihen işletme deneyimine sahip, -Vardiyalı çalışabilecek, -Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,   "Mekanik Teknisyeni" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler-Mekanik ile ilgili kısımları oluşturan cihaz,makine ve tesisatın periyodik bakımlarını gerçekleştirmek.

  Sektör: Makine, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş AçıklamasıMAVOTEK ; Mekanik Tesisat taahhütü konusunda faaliyet gösteren bir firmadır. Firmanın faaliyet konularında tecrübeli , keşif çıkarabilecek , teklif hazırlayabilecek , şantiyelerin malzeme ve ekip organizasyonu iyi derecede yönetebilecek, hakediş düzenleyebilecek, MAKİNA MÜHENDİSİ-TEKNİKERİ arıyoruz

  Aranan Nitelikler- Firmanın sektöründe tecrübeli. - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. - Ehliyeti olan. - İyi derecede bilgisayar ( Office programları , AUTOCAD ) kullanabilen. - İZMİR'DE ikamet eden. Seyahat engeli olmayan.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Makine, Mühendislik

  Pozisyon: Teknisyen, Mühendis, Şef / Amir, Sorumlu, Tekniker

 • İş Açıklaması1981 yılından beri Telekom, Bilgi Teknolojileri, Elektronik, Savunma Sanayii, Medikal, Bankacılık ve Reklamcılık alanlarında ürün tasarımı ve üretimi yapan firmamızın Mühendislik Departmanında Mekanik Tasarım Mühendisi olarak görevlendirilecek çalışma arkadaşı arıyoruz. Görev tanımı: - 3D CAD (Solid Edge) programıyla proje bazlı olarak ürün tasarımı yapmak, ürün ağacı oluşturmak, teknik resim oluşturmak, prototip süreci takibi ve seri üretim hazırlığı yapmak. - Mevcut ürünlerde ürün geliştirme faaliyetleri yapmak, ürünleri geliştirmek, teknik resim revizyonlarını yapmak.

  Aranan Nitelikler- Mühendislik Fakültelerinin Makine Mühendisliği bölümü veya Teknik Eğitim Fakültelerinin Makine bölümünden mezun, - Herhangi bir 3 boyutlu çizim programını (Solid Edge, NX, Solidworks, Catia vb.) iyi derecede kullanabilen (Adaya Solid Edge eğitmi verilecektir), - En az 2 yıl mekanik tasarım deneyimine sahip (tercihen sac metal konusunda çalışmış), - Takım çalışmasına yatkın, - Pratik düşünen ve sistemli çalışan, - Meraklı, araştırma ve öğrenme konusunda yüksek motivasyona sahip, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, - Tercihen İstanbul Anadolu Yakası Tuzla, Gebze, Kartal, Pendik, Maltepe, Ataşehir, Sultanbeyli, Sancaktepe ilçelerinde ikamet ediyor olan.

  Sektör: Endüstri, Makine, Metal Sanayi

  Pozisyon: Mühendis, Tasarımcı, Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıAcıbadem Sağlık Grubu bünyesinde bulunan hastanelerimizde kesintisiz ve yüksek kalitede hizmet vermek üzere; Elektrik Teknisyenleri: Elektrikle ilgli kısımları oluşturan cihaz, makine ve tesisatın periyodik bakımlarını gerçekleştirmek, Elektirk kısımlarıyla ilgili gelen arızları gidermek ve teknik altyapıda elektrik ile ilgili değişiklikleri gerçekleştirmek, Teknik altyapının gelişimine yönelik projelerde elektrik kısmının gerçekleştirilmesini sağlamak Mekanik Teknisyenleri: Mekanik ile ilgili kısımları oluşturan cihaz, makine ve tesisatın periyodik bakımlarını gerçekleştirmek

  Aranan NiteliklerTeknik Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksekokulu Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına uyumlu, Deneyimsiz veya Maksimum 2 yıl deneyimli, Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, 'Yetiştirilmek üzere Elektrik ve Mekanik Teknisyenleri" aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıSahada sistem kurma çalışmalarının yürütülmesi Otomasyon ve Robot sistem  projelerinin tasarlanarak devreye alınması Üretim hatlarında yapılacak yeni ürün çalışmaları için otomasyon sistemlerinin kurulması, İşletme ve yardımcı işletmelerdeki makinelerin elektrik ve elektronik aksamlarının bakım onarımlarını yapmak, gerektiğinde yaptırmak, Makinelerin aylık ve yıllık periyodik bakımlarını yapmak, Makinelerin elektrik ve elektronik arızalarını gidermek, Makinelerin teknik yedek parçalarını temin etmek, Makineleri operatörlere tanıtmak, Bakım faaliyetlerini yürütürken, GMP standartlarına uygun Hijyen koşullarını uygulamak. İşletmedeki çeşitli sistemlerin (yangın, ısıtma, soğutma, vb.) bakım çalışmalarını planlamak ve gerçekleştirmek, Bakım ve onarım hizmeti alınan dış kaynaklarla koordinasyonu sağlamak, Yapılan tüm bakım onarım  faaliyetlerinin kayıt altına alınmasını sağlamak, Telefon, bilgisayar, vb. donanım kurma konularında IT Departmanı’na destek vermek,

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi ve/veya MYO Mekatronik, Elektrik Elektronik, Makine vb. bölümlerden mezun, Endüstriyel sistemlerin bakım ve onarım faaliyetlerinde 2-3 yıl deneyimli, MS Office programlarını kullanabilen, Robot veya Otomasyon firmasında ya da üretim firmalarında  Robot ayar, otomasyon ve yazılım projelerinde çalışmış, Robot kontrol ve programlama, Elektrik, PLC, Endüstriyel Haberleşme, Robot , Elektro-Pnömatik konularında tecrübeli Takım çalışmasına yatkın, Problem çözme ve analitik düşünme becerilerine sahip, Sorumluluk sahibi, gelişime açık ve kendine güvenen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Vardiyalı düzende çalışabilecek, Tercihen Gebze, Darıca, Bayramoğlu, Beylikbağı civarında ikamet eden 'Bakım Otomasyon Görevlisi' çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Otomasyon

  Pozisyon: Teknisyen, Görevli, Tekniker, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıRüzgar tribünleri bakım servis işlerinde çalışmak üzere eleman

  Aranan NiteliklerAskerliğini yapmış 25 yaşını geçmemiş meslek lisesi mezunu

  Sektör: Enerji

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Mekanik Bakım Personeli alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler  En az meslek lisesi mezunu, Kaynak bilen, çelik konstrüksiyon işlerinden anlayan, Rulman bilgisi olan ve rulman söküp takabilen, Genel mekanik elemanları bilgisi olan, Tahrik üniteleri bilgisi olan, redüktör bakımı yapabilen, Genel tesisat işleri bilgisi olması, Ölçü alabilen ve ölçü çıkarabilen, İş güvenliğine önem veren, Raporlama yapabilen, Vardiyalı çalışabilen, Bayraklı, Karşıyaka, Çiğli civarında ikamet eden    

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Operatör, Ustabaşı, Usta

 • NETA Executive Searchİstanbul Anadolu, Kocaeli 11 Ocak 2017

  İş Açıklaması Turkiye'nin onde gelen sanayi kuruluslarindan birinde degerlendirilmek uzere Elektronik Bakim Teknisyeni Adaylari ariyoruz. Istanbul'da ya da Gebze-Kocaeli civarinda ikamet etmeyen ve asagidaki ozellikleri tasimayan adaylarin basvurulari degerlendirmeye alinmayacaktir.

  Aranan Nitelikler  Aranan  Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Elektronik Bölümünden mezun olmak Elektronik kart tamiri, baskı devre hazırlama vb. elektronik  atelye uygulamalarında deneyimli olmak. Tercihen elektronik bakım konusunda minimum 3 yıl tecrübeli olmak. Gerekli durumlarda vardiyalı sisteme göre çalışmasında bir engel bulunmamak. Tercihen Siemens, Mitsubishi, v.b. PLC, OP/HMI ve SCADA uygulama programlarından en az birini kullanabilmek. Tercihen Siemens , ABB, Mitsubishi marka AC/DC sürücülerde arıza bulma, tamir ve devreye alma konularında tecrübeli olmak Gebze, Darıca, Tuzla, Pendik civarında ikamet etmek veya ikamet etmesinde bir engeli bulunmamak Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak Bedenen ağır ve tehlikeli işlerde çalışmaya engel bir durumu bulunmamak Disiplinli, çalışkan verilen görevi yerine getirebilecek adaylar.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Sorumlu, Operatör, Yardımcı, Tekniker

 • İş AçıklamasıMakina ekipman ve yardımcı tesislerin periyodik bakımlarını yapmak, tesisat arızalarını gidermek. Arıza durumlarında en kısa sürede müdahale ederek sistemlerin sürekli faal halde olmasını sağlamak, Teknik işlerin yürütülmesinde görev almak, AVM içi tadilatlarda üstü tarafından verilen görevleri aktif olarak yerine getirmek.,

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Liselerinin ve/veya Meslek Yüksek Okullarının Makine, Sıhhı Tesisat, İklimlendirme Soğutma bölümünden mezun olan, Alışveriş merkezi esnek ve vardiyalı çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, Mekanik bina bakımı konusunda min. 3 yıl tecrübesi olan, Raporlama yapabilecek düzeyde Ms Office programlarına hakim, Etkin iletişim becerilerine sahip ve diksiyonu düzgün, Müşteri ve çözüm odaklı, İnsan ilişkilerinde başarılı, yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik ile ilişiği olmayan

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Teknisyen, Mühendis

 • İş Açıklamasıİşletme, Bakım ve Proses Etüt ünitelerinin yedek parça ve mekanik ekipman konularındaki mühendislik taleplerini yerine getirmek, Tesislerin mekanik yedeklerinin projelendirilmesi ya da üçüncü firmalardan temin edilmesi konularında hızlı yöntemler geliştirmek ve düşük maliyetli çözümler üretmek, Yatırım fizibilite çalışmaları kapsamında, mümkün olduğunca standart mekanik ekipman seçilmesine yönelik teknoloji seçilmesi için çalışma grubuna tavsiyede bulunmak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Mekanik Ekipman, Konveyör Sistemleri, Redüktörler, Hidrolik Sistemler ve benzeri ekipmanların tasarımı konusunda minimum 7 yıl deneyim sahibi, AnSYS programını etkin kullanan, Autodesk Inventor, Solid Edge veya Solid Works katı modelleme yazılımlarından en az birini ileri derecede kullanan, İleri derecede İngilizce bilen (BULATS sınavından geçerli not alabilecek düzeyde), Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri güçlü ve müşteri odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan,

  Sektör: Demir-Çelik, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıYatırım fizibilite çalışmaları kapsamında, Borulama, Mekanik Tesisat veya HVAC teknolojilerinin seçimi ve maliyetlerinin belirlenmesi çalışmalarını yapmak. Yeni tesis yatırımlarının Boru Sistemleri veya HVAC konularında gereken mühendislik hizmetlerini vermek. İşletme, Bakım ve Proses Etüt ünitelerinin Boru Sistemleri, Mekanik Tesisat veya HVAC konularındaki mühendislik taleplerinin yerine getirmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Her türlü Gaz Akışkan (Oksijen, Buhar, Kok ve Yüksek Fırın Gazı, Basınçlı Hava vs.) ve Sıvı Akışkana (İçme Suyu, Servis Suyu, Tuzlu Su, Atık Su vs.) ait Borulama Sistemleri veya Mekanik Tesisat, İklimlendirme (HVAC) tasarım konularında min. 5 yıl deneyim sahibi, Tercihen Akışkan analiz yazılımlarına (CEASAR-II vb.) hakim, Boru Sistemleri modelleme ve gerilim analiz yazılımlarından (AFT, ARROW, FATHOM vb.) en az birisini ileri düzeyde kullanan, İleri derecede İngilizce bilen (BULATS sınavından geçerli not alabilecek düzeyde), Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri güçlü ve müşteri odaklı, Askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan,

  Sektör: Demir-Çelik, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıŞirketimizin Genel Müdürlük binası mekanik işletmesinde görevlendirilmek üzere 'Mekanik VE Sıhhi Tesisatçı' çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler-En az Endüstri Meslek Lisesi, tercihen MYÖ ilgili bölümlerinden mezun -Askerliğini yapmış -En az 5 yıl tecrübeli -30 yaşını geçmemiş -Vardiyalı çalışabilecek -Avrupa yakasında ikamet eden -Ofis programlarını kullanabilen

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş AçıklamasıMAKİNE MÜHENDİSİ / TEKNİK RESSAM Endüstriyel sektöre makine üretimi yapan Sultangazi'de bulunan firmamızda çalışmak üzere takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler•Makine imalatı ve tasarımı konusunda en az 3 yıl deneyimli •Solidworks programına hakim •İmalat bilgisi güçlü, tasarım kabiliyeti yüksek ve teknik resim okuma beceresi gelişmiş •Sorumluluk alabilecek, disiplinli,uzun vadede çalışmayı hedefleyen •Avrupa yakasında ikamet eden veya ulaşımı problem etmeyecek uzun dönemli çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: İmalat, Makine

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tasarımcı, Mühendis

 • İş AçıklamasıYEDEK PARÇA DEPO STOK İHTİYACINI DOĞRU BELİRLEMEK, SERVİS YEDEK PARÇA İHTİYACINI ZAMANINDA KARŞILAMAK. SORUMLULUKLAR; ŞİRKETİMİZİN YILLIK HEDEFLERİ VE GEÇMİŞ YILIN SERVİS İŞ SONUÇLARI VE YEDEK PARÇA KULLANIMLARINI DEĞERLENDİREREK, YEDEK PARÇA VE MALZEME BAZINDA ASGARİ STOK MİKTARLARINI BELİRLEMEK VE YÖNETİME SUNMAK, TEDARİKÇİLERE VERİLEN SİPARİŞLERİN TAKİBİNİ YAPMAK, GELEN SİPARİŞLERİN SİPARİŞ UYGUNLUĞUNU ADET, KALİTE VE PARÇA DOĞRULUĞU BAZINDA KONTROL EDEREK TESLİM ALMAK, ONARIMA GELEN ARACIN YEDEK PARÇA FİYATLANDIRMASINI YAPMAK VE SERVİS DANIŞMANINA SUNMAK, GARANTİ VE OTS UYGULAMALARINI TAKİP ETMEK VE GEREKLİ PARÇA TEMİNİNİ YAPMAK, YEDEK PARÇA STOK DURUMUNU, KAMPANYALARI TAKİP ETMEK, YEDEK PARÇALARLA İLGİLİ FATURA GİRİŞİ VE ÇIKIŞI TAKİBİNİ YAPMAK, BELİRLENEN DÖNEMLERDE YEDEK PARÇA DEPOSUNUN SAYIMINA KATILMAK, YEDEK PARÇA VE MALZEME İLE İLGİLİ BELİRLENEN STOK DEVİR HIZI, STOK VERİMLİLİĞİ KONULARINDA ÇALIŞMALAR YAPMAK VE YÖNETİME SUNMAK.

  Aranan NiteliklerOtomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmamızın, Ankara Yetkili Satıcısında görevlendirilmek üzere: Tercihen Lise Mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe benzer görevde çalışmış,Oto yedek parça konusunda tecrübeli, Minimum 2-3 yıl yedek parça tecrübesi olan MS Office programlarına hakim Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Takım çalışmasına uyumlu, İletişim becerisi gelişmiş, Kurumsal kimliğimizi temsil edecek, Süreç ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 25 - 35 yaşları aralığında,

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Eleman, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıMekanik Bakım Teknisyeni

  Aranan Nitelikler140 ülkeye ihracat -Sektöründe 15 yıldır ihracat lideri -5 yıl Türkiye ihracat şampiyonu -14000 çalışan -TV/Tablet/Akıllı Tahta/Uydu Alıcısı/Telefon/Buzdolabı/Çamaşır Makinası/Bulaşık Makinası/Fırın/Klima -1milyon m2 üretim alanı; Avrupa ' nın teknoloji üssü VESTEL CITY 'de yer alan Vestel Elektronik bakım bölümünde Mekanik Bakım Teknisyeni olarak görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz. Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek okulu İklimlendirme ve Soğutma, Doğalgaz ve Tesisat, Makina Teknolojisi, Torna Tesviye, Plastik Teknolojisi, Endüstriyel Otomasyon Teknolojisi, Kontrol Ve Enstrümantasyon Teknolojisi, İş Makinası Bakım Onarım bölümlerinden mezun,  Askerlik hizmetini tamamlamış,  Vardiyalı çalışabilecek,  El, ayak ve parmaklarını ustalıkla kullanabilen,  Titiz, yaratıcı, mesleği ile ilgili teknolojik yenilikleri takip ederek mesleğinde kullanabilen,  Temel matematik, fizik, malzeme ve işleme bilgisine sahip, sabırlı,  Ekip çalışmasına yatkın, kendisi ve çevresi ile barışık, kişilik özellikleri gelişmiş,  Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,  Herhangi bir sağlık problemi olmayan,  İş disiplini ve sorumluluk duygusuna sahip,  İzmir veya Manisa'da ikamet eden, Takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıISITMA SOĞUTMA VE MEKANİK SEKTÖRÜNE SATIŞ YAPAN FİRMAMIZA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE PROJE DESTEK VE TEKLİFLENDİRME SORUMLUSU ALINACAKTIR

  Aranan Nitelikler*LİSANS-ÖN LİSANS YADA EŞDEĞER TEKNİK LİSLERDEN MEZUN *DİKSİYONU DÜZGÜN *PREZANTABL *MİCROSOFT OFİS PROGRAMLARINA HAKİM (TERCİH SEBEBİDİR) *MÜŞTERİLERLE İKİLİ DİYALAĞUNU İYİ TUTABİLECEK *EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU *ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ

  Sektör: Makine, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Mühendislik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • WYNDHAM İstanbul Petekİstanbul Avrupa 26 Aralık 2016

  İş Açıklamasıİstanbul Avrupa / Güneşli bölgesinde  olan uluslar arası beş yıldızlı otelimize,tesisin ısıtma,soğutma,havalandırma,sıhhi ve mekanik tesisatı ile ilgili bakım ve onarım işlerini yapacak ve vardiyalı çalışabilecek  ''Mekanik Teknisyeni'' pozisyonunda görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az  Meslek Lisesi  mezunu veya eşdeğer belgeye sahip, Takım çalışmasına uygun, İletişim becerileri gelişmiş, Operasyon içinde hızlı çözüm sağlama yeteneğine sahip.

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Teknisyen

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 8 Ocak 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizin Genel Müdürlük binası teknik işletmesinde görevlendirilmek üzere 'Elektrik Teknisyeni' çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler-En az Endüstri Meslek Lisesi, tercihen MYÖ ilgili bölümlerinden mezun -Askerliğini yapmış -En az 2 yıl tecrübeli -30 yaşını geçmemiş -Vardiyalı çalışabilecek -Avrupa yakasında ikamet eden -Ofis programlarını kullanabilen.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • Tamaş Motorlu Araçlar Sanayiiİstanbul Avrupa 18 Aralık 2016

  İş AçıklamasıVolkswagen Yetkili Servisi olan firmamızda Servis Bölümümüzde  Mekanik Teknisyeni olarak çalışabilecek takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerOtomotiv sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Endüstri Meslek Lisesi Mezunu, Askerliğiyle ilişkisi olmayan, Esnek Çalışma saatlerinde çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden veya edebilecek    Not: İstanbul Avrupa Yakasında 13 farklı noktaya personel servisimiz vardır.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • Atılım Makina İmalatİstanbul Anadolu 21 Aralık 2016

  İş Açıklaması1986 yılından beri LPG sektöründe hizmet veren Firmamız, LPG Tüp dolum makineleri imalat ve montajı işleri ile birlikte, anahtar teslimi her türlü LPG tesisi imalat ve montaj işleri yapmaktadır. 2015 yılı Şubat ayı itibariyle Tuzla da bulunan yeni fabrikasında artan kapasitesiyle sektöre hizmet vermeye devam etmektedir.

  Aranan NiteliklerFabrikamızın kendi personelini taşıyacak, SRC belgesi ve psikoteknik raporu olan, Aracın bakım, muayene ve diğer tüm işlemlerini takip edecek, Boş kaldığı zamanlarda montaj bölümüne destek olacak. Sorumluluk sahibi, Cevizli, Kartal, Pendik civarında ikamet eden, Bay çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Şoför

 • AKTİF ISI ISITMA KLİMAİstanbul Avrupa 15 Aralık 2016

  İş AçıklamasıŞantiyelerde çalışmış deneyimli şantiye şefi aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun olan Mekanik tesisat taahhüt işlerinde en az 5 yıl tecrübeli Avrupa yakasında ikamet eden Esnek çalışma saatlerine uyumlu

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis

İş Habercisi - Mekanik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?