Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Mekanik İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Mekanik
 • Mekanik Teknisyeni

  Ekol Lojistikİstanbul Anadolu 22 Ekim 2017

  İş AçıklamasıBakım programına uygun olarak Konveyör, Crane, Sorter, paternoster gibi otomasyon sistemleri ile ilgili tüm periyodik bakımlarını yapılması, Periyodik olarak kontrollerinin yapılması, Çıkan arzalara müdahele edilmesi arzanın çözülmesi, İyileştirme çalışmalarında bulunulması, Otomasyon hatları kurulumu gibi projelerde görev alacak.

  Aranan NiteliklerMekanik bakım, yardımcı işletmeler ve otomasyon bakımı konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Tercihen İngilizce veya Almanca bilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Teknik resim okuma bilgisi olan, Mekanik ölçüm aletlerini kullanabilen, Makine ve makine elemanları demontaj ve montajı, malzeme bilgisinde yetkin, Esnek çalışma şekline uyum sağlayabilen, MS Office (Word, Excel) programlarını bilen, Sistem yaklaşımı olan, Problem çözme ve karar verme kabiliyeti yüksek, Yüksekte çalışma engeli bulunmayan, İş sağlığı ve güvenliği kurallarına uygun çalışabilen.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Uzman, Teknisyen, Sorumlu

 • İş AçıklamasıGemlik lokasyonunda ikamet eden, Ağır vasıta (Tır) Elektrik-Elektronik ve Mekanik konularında tecrübeli, Oto Elektrik Kalfalık/Ustalık belgesi olan yada Endüstri Meslek Liselerinin veya MYO'nun ilgili bölümlerinden mezun, Motorlu araçlar teknolojisi alanında Otomotiv Mekanikçisi ustalık belgesi olan yada Endüstri Meslek Liselerinin / MYO nun ilgili bölümlerinden mezun, Elektrik-Elektronik ve Mekanik aksamların arıza tespit, tamir ve bakımını yapabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Usta

 • İş AçıklamasıMYO veya Teknik Liselerin ilgili bölümlerinden mezun olan, Elektrik Teknisyeni; Fabrika orta gerilim dağıtım sistemleri, makinlerin elektrik bakım ve onarımı konusunda tecrübeli, Elektronik Teknisyeni; Endüstriyel elektronik ve güç elektroniği konusunda 3 yıl deneyimli, Makine Bakım Onarım ; Çorap üretim makinelerinin bakım onarımı konusunda tecrübeli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Çerkezköy ve civarında ikamet eden Teknisyenler alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş AçıklamasıTEKSTİL KONFEKSİYON İŞ KOLUNDA FAALİYET GÖSTEREN %100 ALMAN SERMAYELİ ŞİRKETİMİZDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE KONFEKSİYON MAKİNALARI '' BAKIM ONARIM USTASI (MEKANİKER) '' ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerKONUSUNDA EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ, TERCİHEN EN AZ MESLEK LİSESİ MEZUNU, ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ, 40 YAŞINI GEÇMEMİŞ, EN AZ B SINIFI( AKTİF KULLANICI) SÜRÜCÜ BELGELİ, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN OLMAK, SEYAHATE ENGEL BİR DURUMU OLMAYAN.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta

 • İş Açıklamasıİstanbul Şişli İlçesinde bulunan Cevahir AVM FUNLAB Eğlence Dünyası İşletmemizde Teknik Servis Departmanımıza Mekatroniker&Mekaniker takım arkadaşları arıyoruz. *Makine diyagramlarına hakim ve çalışma prensiplerini anlayabilecek, *Makine elektriği, mekaniği-montajı, hidrolik, pnomatik ekipmanların bakım ve tamirinde bilgi ve deneyime sahip, *Makine bakım, onarım ve arıza tespiti konularında deneyimli,

  Aranan Nitelikler*Endüstri Meslek Lisesi veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, *Askerlik hizmetini tamamlamış, *Tercihen Şişli Mecidiyeköy Cevahir AVM'deki iş yerimize yakın ikamet eden, *Tercihen sigara kullanmayan, *Tercihen B sınıfı sürücü ehliyeti olan

  Sektör: Eğlence, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • Kaloriferci

  Eti Krom A.ŞElazığ 19 Ekim 2017

  İş AçıklamasıVardiyayı teslim alır, kayıtları tutar ve vardiyayı teslim eder. Amirlerince belirtilen süre zarfında Kalorifer kazanlarını yakar. Kalorifer su kaçaklarını önler. Kazan alev ve duman borularının temizliğini sağlar. Verilen talimatlar doğrultusunda, mekanik tesisat işlerini yürütür takip eder ve amirlerine kontrol ettirir. Bölümündeki makine ve makine gruplarından oluşan mekanik arızaların nedenlerini belirler, giderilmesi için gerekli önlemleri alır. Kaliteli ve tam zamanında üretim yapılabilmesi için; diğer birimlerden gelen talepleri talimatlar doğrultusunda yerine getirir. Diğer birimlerinden gelen iş taleplerinde; imalat, bakım, onarım ve sevkiyat işlemleri için yöneticilerine yardımcı olur. Amirlerince verilen iş planındaki işleri planda öngörülen süreler içinde yerine getirmeye çalışır. Kullanılamaz duruma gelen takımların yenilenmesi için amirine bilgi verir. Kendisinin ve başkalarının iş güvenliğini ve mesleki olabilecek hastalıkları gözeterek olan, olabilecek tüm iş kazalarını ve meslek hastalıklarını anında Mekanik Bakım Müdürüne, Birim Mühendisine veya Kalorifer Sorumlusuna bildirir. Eti Krom A.Ş. Fabrika alanında ve maden ocaklarında çevreye zarar verebilecek her türlü tehlikeyi engellemek için çaba sarf eder, olan veya olabilecek her türlü çevre tehlikesi riskini anında Kalorifer Sorumlusuna bildirir.

  Aranan Niteliklerİşini yapmaya engel durumu bulunmamak. En az İlkokul mezunu olmak. En az bir yıllık deneyim sahibi olmak. Manometre,termometre,termostat,pompa kontrolü yapabilen, Kalorifer kazanı yakma belgesine sahip olmak. Seyahat engeli bulunmamak. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak.

  Sektör: Madencilik

  Pozisyon: Kazancı

 • İş AçıklamasıMedical Park Hastaneler grubu bünyesinde yeni açılacak Pendik Medical Park Hastanemizde görevlendirmek üzere, Üniversitelerin veya meslek liselerinin Makine ve/veya İklimlendirme-Soğutma bölümlerinden mezun, Tercihen sağlık sektöründe olmak üzere alanında en az 2 yıl deneyime sahip, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, "Mekanik Teknikeri" adaylarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Teknik servise gelen mekanik bakım onarımla ilgili takiplerin aciliyet ve önemine göre önceliklerini saptamak, Musluk, kapı kilidi, sıhhi tesisat vesaire gibi yerinde kolay tamir edilebilir arızaların süratle giderilmesini sağlamak, BIYOTEK programından Teknik Hizmetler Müdürü/Sorumlusu tarafından atanan veya kendi görev alanı kapsamında gönderilen tüm iş/arıza taleplerinin 24 saat içerisinde karşılanmasından ve büyük çaplı işlerde ise malzeme tedarik süreleri de dahil olmak üzere 1 hafta süre zarfında tamamlamak.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tekniker

 • İş AçıklamasıAVM, Hastane, Ofis vb gibi tesislerin yapımı, bakımı ve işletilmesi ve Tüm Türkiye genelinde bakım onarım konularında mühendislik hizmeti veren şirketimizin teknik işletmesini yürüttüğü EGE PERLA projemizde görevlendirmek üzere Elektrik-Mekanik Teknisyeni arayışımız vardır.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi ya da Meslek Yüksek Okullarının Elektrik ve Mekanik bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, Elektrik sistemlerinde arıza takibi yapabilecek, Tercihen zayıf akım tecrübesi olan (Telefon santrali, CCTV, Yangın algılama ve ihbar sistemleri vb.) Klima Arızalarının çözümü ve bakımı konularında tecrübeli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Elektrik ve Mekanik Teknisyenleri arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Ustabaşı, Usta, Bakım Onarım Teknikeri

 • Teknik Servis Elemanı

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 20 Ekim 2017

  İş AçıklamasıTaksim bölgesinde bulunan 4 yıldızlı otelimiz bünyesinde Teknik Servis departmanın da görevlendirilmek üzere otelcilik sektöründe tecrübesi olan elektrik veya mekanik teknisyen aramaktayız.

  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER Meslek lisesi, Teknik Lise veya Önlisans mezunu Pozisyonun gerektirdiği lisans ve sertifikalara sahip, Otelcilik sektöründe en az 1 yıl deneyimli, mekanik veya elektrik alanında tecrübeli, Tüm elektrik/elektronik/mekanik/sıhhi tesisat ve donanımın planlı bakım, arıza bulma ve giderme işlerini yapabilecek, Isıtma-soğutma-iklimlendirme sistemleri konusunda bilgi sahibi, Vardiyalı sistemde çalışabilecek. Takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • Elektrik & Mekanik Teknisyeni

  Dilek Grupİstanbul Anadolu 21 Ekim 2017

  İş AçıklamasıMeydana gelen elektrik-mekanik arızalarının giderilmesi ve arızanın tekrar meydana gelmemesi için gerekli önlemlerin alınması, Günlük olarak çıkan sorunların üst amirlerine ve ilgili çalışma arkadaşlarına rapor edilmesi, İdarece verilen diğer işlerin yapılması

  Aranan NiteliklerMeslek Liselerinin Elektrik,Mekanik, Makine bölümlerinden mezun, Bina, makine sistemlerinin kontrol, bakım ve onarımı alanında tecrübe sahibi, Elektrik panoları, genel arıza tespit ve çözümleme , bakım onarım tecrübesinde Tercihen Mekanik bilgiye sahip Ekip çalışmasına yatkın, işçi sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uygun çalışabilen, Dikkatli, titiz, disiplinli, çalışkan, uyumlu, insan ilişkileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Sürücü ehliyeti sahibi, aktif olarak araç kullanabilen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıMekanik Tesisat Taahhüt alanında faaliyet gösteren grubumuzun vizyon ve misyon tanıtımını yapmak İnşaatına yeni başlanmış projelerde mekanik imalatlara teklif vererek firmanın tanıtımı yapmak ve ilgili keşif listelerinin temin etmek Mimari Proje Ofisleri ile bağlantı kurarak ilgili proje için teklif sunmak, tekliften satışa kadar işin tüm süreçlerinin takibini gerçekleştirmek

  Aranan Nitelikler-Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun -İletişim ve sunum becerisi yüksek, -Dış görünümüne her zaman özen gösteren, güler yüzlü ve enerjisi yüksek olan -Kendine güvenen, ikna kabiliyeti yüksek,akıcı konuşabilen, -İnsan ilişkilerinde başarılı, müşteri odaklı çalışan, -Problem çözme yeteneği güçlü, hızlı düşünebilen, -Verilen satış hedefleri doğrultusunda satış ve pazarlama faaliyetlerini yerine getirecek -Potansiyel müşteri çalışması yapacak ve mevcut müşterilerle devamlı temas sağlayacak -Tercihen Mekanik Tesisat sektör deneyimi veya bilgisi olan

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrikamızda çalışmak üzere; fabrikadaki klima ve diğer mekanik bakım ve arızalarla ilgilenecek "Mekanik Teknisyen ve Tekniker" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerLiselerin makine, motor, tesisat veya ısıtma soğutma iklimlendirme bölümlerinden mezun, Yetiştirilmek üzere, Tercihen 1-2 yıl tecrübesi olan, Takım çalışmasına uygun, Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik ile ilişiği bulunmayan.

  Sektör: Tekstil, Diğer, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Bakım Onarım Teknikeri

 • Mekanik Teknikeri

  Firma Adı GizliTüm Türkiye 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıTürkiye genelindeki hızlı servis restoranları şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler* Üniversiteslerin ve Meslek Yüksek Okulların Mekanik bölümünden mezun, * En az 2-3 yıl şantiye tecrübesi olan, *İlgili şantiyelerde taşeron yönlendirmesi, sevk ve idare işlerini yapabilecek, * Seyahat engeli olmayan ve Türkiye genelinde şehir dışı şantiyelerde çalışabilecek, * Ekip çalışmasına yatkın Takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • Makine Mühendisi

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıMekanik tasarım yeteneği yüksek olan ve imalat takibi yapabilecek, Özel makine imalatında liderlik edebilen ve tüm süreçleri üstlenebilen, Mekatronik Konstrüksiyon, Mekanik, Makina Malzemesi ve İmalat Teknolojisi eğitimleri almış, Üretim için malzeme hazırlığını takip edecek, üretim sürecini kontrol edebilecek, Malzeme bilgisi, Makine elemanları ve Pnömatik konularına hakim, Yeni makine projelerini oluşturabilecek ve imalatlarını takip edebilecek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Ambalaj Makinaları konusunda tecrübeli, Makine tasarım konusunda en az 3 yıl deneyimli, Makine imalat sektöründe Tasarım, Ürün Geliştirme ve Ar-Ge Mühendisliği alanında tecrübeli ve kendine güvenen, Yeni teknolojileri takip etme konusunda istekli, araştırma becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, liderlik özelliği olan, iletişim becerisi yüksek, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek İletişim becerisi gelişmiş, Sonuç odaklı ve problem çözme yeteneği yüksek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Mühendis, Uzman

 • İş AçıklamasıBeşeri ilaç üretim yapan firmamızın Topkapı / İstanbul'daki tesislerinde Teknik Kısımda görevlendirilmek üzere, aşağıdaki şartlara haiz;

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin; Makine Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği veya Elektrik/Elektronik Mühendisliği Bölümlerinden mezun Çok iyi derecede İngilizce bilen, tercihen de ikinci dil olarak Almanca bilen Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, kendini geliştirmeye açık Erkek adaylarda askerlik görevlerini tamamlamış ve 35 yaşını aşmamış olmak Mühendisler alınacaktır.

  Sektör: İlaç

  Pozisyon: Mühendis, Eleman

 • İş AçıklamasıYKS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş,nin yönetiminde ki İstanbul Levent'te bulunan Finansbank Genel Müdürlüğü (Kristal Kule) projemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip Otomasyon Teknisyeni arayışımız mevcuttur.

  Aranan NiteliklerYüksek katlı ve akıllı bina sistemlerinde görev almış Isıtma-Soğutma sistemlerinin bilgisayar destekli kontrolü konusunda bilgi sahibi Yangın algılama ve ihbar sistemi ekipmanlarını tanıyan ve bilgisayar sistemi üzerinden izleme yapabilen Yangın söndürme sistemlerini bilgisayar destekli izleme yapabilen Bilgisayar temel ekipmanlarını tanıyan Vardiyalı sistemde görev alabilecek Askerlik görevini tamamlamış Levent Bölgesinde görev yapabilecek

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş AçıklamasıBasım Yayın alanında faaliyet gösteren firmamızda; Makine bakım ve montaj işlemlerinde aktif bir şekilde yer almak, Gerekli durumlarda araştırma ve geliştirme projelerinde görev almak, Dinamik,sistemli ve dikkatli çalışma alışkanlığına sahip, Tempolu çalışma ortamını seven, Ekip çalışmasına yatkın, Bakım planlarını yapmak üzere Teknis Servis Mekanik Teknisyeni arıyoruz.

  Aranan NiteliklerSektörünün Öncü Kuruluşu olan, 26 Yıldır Basım Yayın alanında faaliyet gösteren Matbaa firmamızda çalışacak; Tercihen Makine Teknikeri bölümü; Önlisans mezunu veya Teknik Meslek Lisesi ve dengi okullardan mezun, Tercihen Mekanik Bakım Onarım Sertifikası olan, Mekanik sistemler üzerinde tecrübeli, Tercihen 2 – 3 yıl mekanik bakım konularında saha tecrübesi olan (önceliğimiz matbaa alanında tecrübeli), Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı)

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıKurtköy Teknopark İstanbul ‘daki firmamızda ( Savunma sanayi projeleri ile ilgili ) çalışmak üzere ustalar aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerErkek, Tercihen en az meslek lisesi mezunu, Tercihen Torna , freze işlerinde en az 5 yıl deneyimli, Ar-ge departmanı ve teknik işlerde çalışacak , Makine seçiminde ilgili departmanlar ile çalışacak, Atölyede diğer ekipman ve makinalar ile de çalışabilecek el becerisi yüksek ve montaj yapabilecek, Problem çözmeye yönelik yeni yaklaşımlar geliştirebilen ve esnek çalışma sorunu olmayan, Aynı anda birden fazla işi yapabilme yeteneğine sahip olan, Teknik resim okuyabilen ve tercihen çizim programı kullanma deneyimi olan, Tercihen Orta seviye İngilizce bilgisi olan, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Tercihen SRC belgesi olan, Askerliğini yapmış, Anadolu yakasında oturan ( tercihen Kurtköy ve çevresi ) .

  Sektör: Savunma/Güvenlik, İmalat

  Pozisyon: Tekniker, Usta, Ustabaşı

 • İş AçıklamasıHareket, 1957 yılından günümüze, tecrübesi, güveni ve üstün hizmet standartları ile proje taşımacılığı, ağır ve standart dışı kargo taşımacılığı, vinç ve platform kiralama, ağır kaldırma, indirme, yerleştirme tanımlarını değiştiren, Türkiye'nin sınır tanımayan lider kurumu... Erzincan Bölgesindeki projemizde değerlendirmek üzere Vinç Operatörleri aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTeleskopik vinç kullanabilen, Operatörlük sertifikası ve G sınıfı ehliyeti olan, En az 5 yıl deneyimli, Tercihen Lise mezunu, Askerlikle ilişkisi olmayan, Erzincan ve çevre illerde ikamet eden MERKEZ OFİS YERİ: İSTANBUL

  Sektör: Lojistik, Makine

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıVolkswagen Yetkili Servisi olan firmamızda Servis Bölümümüzde Mekanik Teknisyeni olarak çalışabilecek takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerOtomotiv sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Endüstri Meslek Lisesi Mezunu, Askerliğiyle ilişkisi olmayan, Esnek Çalışma saatlerinde çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden veya edebilecek Not: İstanbul Avrupa Yakasında 13 farklı noktaya personel servisimiz vardır.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • Elektrik - Mekanik Teknisyeni

  OPTİMA MÜHENDİSLİKİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 20 Ekim 2017

  İş AçıklamasıAVM, Hastane, Ofis vb gibi tesislerin yapımı, bakımı ve işletilmesi konularında mühendislik hizmeti veren şirketimizin İSTANBUL'da bulunan projesinde görevlendirmek üzere Elektrik Teknisyeni arayışımız vardır.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi ya da Meslek Yüksek Okullarının Elektrik, Elektronik,Mekatronik vb bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, Elektrik ve Mekanik sistemlerinde arıza takibi yapabilecek, Tercihen zayıf akım tecrübesi olan (Telefon santrali, CCTV, Yangın algılama ve ihbar sistemleri vb.) Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul bölgesinde değerlendirilmek üzere Elektrik ve Mekanik Bakım OnarımTeknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Tekniker, Ustabaşı, Usta

 • Tekniker ve Teknisyen

  Mes MutfakKocaeli, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıBURGER KING RESORANLARININ BAKIM ONARIM ARIZA İŞLERİNDE YETİŞTİRİLMEK ÜZERE.

  Aranan Nitelikler*MESLEK VE TEKNİK LİSE VEYA 2 YILLIK YÜKSEK OKUL MEZUNU YENİ MEZUN OLABİLİR. ELEKTRİK, ELEKTRONİK, SOĞUTMA, İKLİMLENDİRME MEKANİK BÖLÜMLERİNDEN TÜM TEKNİK BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ, OTO SÜRÜCÜ EHLİYETİNE SAHİP, 34 YAŞINI GEÇMEMİŞ . ANADOLU VE AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN TEKNİKER VE TEKNİSYENLER ARANMAKTADIR. ÖNEMLİ NOT : ASKERLİĞİNİ YAPMAMIŞ ADAYLARIN BAŞVURUSU DEĞERLENDİRİLMEYECEKTİR. 10 KİŞİ ALINACAKTIR.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Teknisyen, Tekniker, Tamirci

 • Tekniker ve Teknisyen

  Mes MutfakKocaeli, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıBURGER KING RESTORANLARININ BAKIM ONARIM ARIZA İŞLERİNDE YETİŞTİRİLMEK ÜZERE.

  Aranan Nitelikler*MESLEK VE TEKNİK LİSELERİN, 2 YILLIK YÜKSEK OKULLARIN, YENİ MEZUN OLABİLİR. ELEKTRİK, ELEKTRONİK, SOĞUTMA, İKLİMLENDİRME MEKANİK BÖLÜMLERİNDEN TÜM TEKNİK BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ, OTO SÜRÜCÜ EHLİYETİNE SAHİP, 34 YAŞINI GEÇMEMİŞ . ANADOLU VE AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN TEKNİKER VE TEKNİSYENLER ARANMAKTADIR. ÖNEMLİ NOT : ASKERLİĞİNİ YAPMAMIŞ ADAYLARIN BAŞVURUSU DEĞERLENDİRİLMEYECEKTİR. 10 KİŞİ ALINACAKTIR.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Teknisyen, Tekniker, Tamirci

 • Ambalaj Paketleme Ustası

  Karali Çayİstanbul Avrupa 16 Ekim 2017

  İş Açıklaması• Meslek Yüksek Okulları veya Endüstri Meslek Liselerinin elektrik-elektronik bölümlerinden mezun, • Üretim süreçlerine hakim, ilgili süreçlerde aktif olarak rol alacak, ( üretim talimatları, tesis, makine ve ekipmanların çalışma prensipleri vb.) • Elektrik- elektronik bakım konularında en az 1-2 yıl deneyime sahip ve tercihen üretim alanında operatörlük deneyimi olan, • Vardiyalı çalışabilecek • Askerlik hizmetini tamamlamış

  Aranan Nitelikler• Meslek Yüksek Okulları veya Endüstri Meslek Liselerinin elektrik-elektronik bölümlerinden mezun, • Üretim süreçlerine hakim, ilgili süreçlerde aktif olarak rol alacak, ( üretim talimatları, tesis, makine ve ekipmanların çalışma prensipleri vb.) • Elektrik- elektronik bakım konularında en az 1-2 yıl deneyime sahip ve tercihen üretim alanında operatörlük deneyimi olan, • Vardiyalı çalışabilecek • Askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Gıda, Diğer, Makine

  Pozisyon: Operatör, Eleman, Usta, Ustabaşı, Makinist

 • İş AçıklamasıMekanik tasisatların (ısıtma-soğutma,havalandırma,yangın vs ) ürün ve mekanizma bilgisi Teklif hazırlama Öngörü ve koordinasyon yeteneği

  Aranan Nitelikler-Mekanik tasisatların (ısıtma-soğutma,havalandırma,yangın vs ) ürün ve mekanizma bilgilerine sahip, -Teklif hazırlayabilen, -Öngörü ve koordinasyon yeteneğine sahip, -Alanında en az 3 yıl tecrübeli, Bayan satın alma ve organizasyon şefi alınacaktır.

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere; Sıhhı Tesisat Ustası arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerAskerlik hizmetini tamamlamış, Sıhhı tesisat konusunda deneyimli veya yetiştirilmeye istekli, Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Güven çerçevesinde uzun yıllar çalışma planı olan, 22-35 yaşaralığında sıhhi tesisat ustası aramaktayız.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Usta

 • Mekanik Teknikeri

  CVPLUS Search & Selectionİstanbul Anadolu 20 Ekim 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz cam işleme makineleri üzerine dünya lideri markaların Türkiye temsilciliğini yürüten müşterimiz için “Mekanik Teknikeri'' arıyoruz. İlgili cam işleme makinelerin kullanım kılavuzlarının, teknik dökümanlarının, mekanik çizimlerinin incelenmesi, buna bağlı olarak projelerin incelenmesi ve takip edilmesi, Distribütörlüğü yapılan cam işleme makinelerinin montaj sürecinde birebir görev alınması, Yurtdışında alınan eğitim dökümanlarının düzenlenmesi.

  Aranan NiteliklerMYO Makine bölümünden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Yurt içi ve yurt dışı uzun süreli seyahat engeli olmayan, Müşteri odaklı yaklaşım sergileyebilecek, Büyük cam işleme makinelerinin montaj sürecinde birebir görev alabilecek, Dinamik bir çalışma ortamına uyum sağlayabilen, gelişime açık, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden veya edebilecek olan.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Tekniker

 • İş AçıklamasıRenkler Makina ve Yedek Parça Sanayi ve Anonim Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makina, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 420 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makina ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Kemalpaşa ve Manisa Fabrikalarımız bünyesinde Bakım-Onarım Operatörü arayışımız bulunmaktadır. Pozisyonun Gerektirdiği Kriterler: Planlı ve kestirimci bakımların gerçekleştirilmesi, Arıza durumlarında onarım çalışmalarının yürütülmesi, Arıza ve duruşların yaşanmaması için alınacak önlemler ve yapılacak işler konusunda destek ve iyileştirme faaliyetlerinin yürütülmesinden sorumludur.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi ve dengi okulların ilgili teknik bölümlerinden mezun, Benzer işkolunda bakım onarım tecrübesi olan, Makine elektriği ve mekaniği konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Tercihen hidrolik ve pnömatik sistemler konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Tercihen otomasyon ve kumanda bilgisine sahip, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerliğini yapmış, İzmir ya da Manisa'da ikamet eden, Bay.

  Sektör: İmalat, Makine

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Bakım Onarım Teknikeri

 • Mekanik/Elektrik - Tekniker/Teknisyen

  Ekmek Unlu GıdaKocaeli, İstanbul Anadolu 11 Ekim 2017

  İş AçıklamasıGıda sektörünün öncü firmalarından olan işletmemize mekanik ve elektrik bakımcılar aranmaktadır •24 saat üretim yapılan tesisimizin sürekli faal durumda kalmasında görev alabilecek •Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek •Takım çalışmasına yatkın •Bilgisayar bilgisi olan •Kalite ve üretim departmanlarıyla organize çalışabilecek •Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen •Kaynak ve teknık resim bilgisi olan •Tercihen Gıda sektöründe tecrübesi olan

  Aranan Nitelikler•20-35 yaş arası •Askerlikle ilişiği olmayan •Endüstri meslek, teknik lise veya meslek yüksek okul mezunu •Makine- torna tesviye, mekanik, ısıtma-soğutma, tesisat, elektrik,elektronik,mekatronik,otomasyon, klima vb. bölümlerinin herhangi birinden mezun •Tecrübeli ya da tecrübesiz •İst/Anadolu- Gebze D100 güzergahına yakın ikamet eden

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıHer türlü mekanik tesisatların (ısıtma-soğutma,havalandırma,yangın vs ) proje dizaynını oluşturulması Tüm proje hesaplarını yapılması Projede kullanılan ürün ve mekanizma bilgisi Teklif verme

  Aranan Nitelikler-Her türlü mekanik tesisatların (ısıtma-soğutma,havalandırma,yangın vs ) proje dizaynını oluşturabilecek, -Tüm proje hesaplarını yapabilen, -Projede kullanılan ürün ve mekanizmaların bilgilerine hakim, -Teklif verme konusunda uzman, -Alanında en az 5 yıl tecrübeli ; Bayan makine,enerji ,inşaat ve elektrik mühendisleri alınacaktır.

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis

İş Habercisi - Mekanik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?