Mersin(İçel) İş İlanları

Hepsini Temizle
Mersin(İçel)
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Tarsus Medical Park Hastanesi

  Genel Yoğun Bakım Hemşiresi Tarsus Medical Park Hastanesi

  Adana, Mersin(İçel)

  28 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Medical Park Hastaneler Grubu Tarsus Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Meslek Yüksekokulu Hemşirelik bölümü mezunu, Genel Yoğun Bakım deneyimli, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Güleryüzlü ve iletişim yeteneğine kuvvetli, Hasta memnuniyetine önem veren, Tercihen Tarsus ilçesinde ikamet eden/edebilecek " Genel Yoğun Bakım Hemşiresi ” aramaktayız

 • Tarsus Medical Park Hastanesi

  Kvc Yoğun Bakım Hemşiresi Tarsus Medical Park Hastanesi

  Adana, Mersin(İçel)

  28 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Medical Park Hastaneler Grubu Tarsus Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Meslek Yüksekokulu Hemşirelik bölümü mezunu, KVC Yoğun Bakım deneyimli, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Güleryüzlü ve iletişim yeteneğine kuvvetli, Hasta memnuniyetine önem veren, Tercihen Tarsus ilçesinde ikamet eden/edebilecek " KVC Yoğun Bakım Hemşiresi ” aramaktayız

 • Tarsus Medical Park Hastanesi

  Koroner Yoğun Bakım Hemşiresi Tarsus Medical Park Hastanesi

  Adana, Mersin(İçel)

  28 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Medical Park Hastaneler Grubu Tarsus Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık MYO Hemşirelik bölümü mezunu, Koroner Yoğun Bakım deneyimi olan, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Güleryüzlü ve iletişim yeteneği kuvvetli, Hasta memnuniyetine önem veren, Tercihen Tarsus ilçesinde ikamet eden/edebilecek "Koroner Yoğun Bakım Hemşiresi" aramaktayız.

 • Tarsus Medical Park Hastanesi

  Ebe - Tarsus Medical Park Hastanesi Tarsus Medical Park Hastanesi

  Adana, Mersin(İçel)

  28 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Medical Park Hastaneler Grubu Tarsus Hastanemiz'de görevlendirilmek üzere; Sağlık Meslek Yüksekokulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği yüksek, Tercihen Tarsus ilçesinde ikamet eden veya edebilecek, 'Ebe' arayışımız bulunmaktadır.

 • Tarsus Medical Park Hastanesi

  Hemşire - Tarsus Medical Park Hastanesi Tarsus Medical Park Hastanesi

  Adana, Mersin(İçel)

  28 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Medical Park Hastaneler Grubu Tarsus Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Tüm branşlarda, Hemşirelik Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği yüksek, Tercihen Tarsus ilçesinde ikamet eden veya edebilecek, 'Hemşire' arayışımız bulunmaktadır.

 • Elle

  Kasa Sorumlusu Elle

  Mersin(İçel)

  27 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elle Ayakkabı, MERSİN FORUM avm de kendine meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip Kasa Sorumlusu BAYAN personel aramaktadır.Nebim programı bilmesi tercihimizdir. **Sadece Kasa Sorumlusu tecrübesi olan adaylarin basvurulari ciddiye alinacaktir**

  Aranan Nitelikler · Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, · En az lise mezunu, · Özgüveni ve iletişim becerileri ile markalarımızı en iyi şekilde temsil edecek, · Yoğun iş temposunda müşteri odaklı servis anlayışından ödün vermeyecek, · İşinde fark yaratacak yetkinliklere sahip, · Dış görünüsune ve giyimine onem veren, modayi takip eden . Nebim Winner Programını bilen adaylar tercih sebebi olacaktır. Bayan kasa sorumlulari ile birlikte calismak istiyoruz.

 • Direktika İnsan Kaynakları

  Banka Saha Satış Temsilcisi Direktika İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Kocaeli, Adana, Aydın, Çorum, Denizli, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, Mersin(İçel), Kayseri, Konya, Manisa, Muğla, Sakarya, Trabzon, Zonguldak

  27 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye'nin önde gelen bankalarından biri olan, danışmanlığını yapmakta olduğumuz iş ortağımızın kredi kartı satış ekiplerinde görev alacak "Saha Satış Temsilcileri” arıyoruz. Saha Satış Temsilcileri; Banka tarafından verilecek satış ve pazarlama eğitimi sonrasında sahada (ofis dışında), randevulu veya randevusuz (çat kapı) müşteri ziyaretlerinde bulunarak kredi kartı satışını gerçekleştirecektir.

  Aranan Nitelikler Bankacılık ve Satış alanında kariyer yapmak isteyen, 19-28 yaşları arasında, En az lise mezunu veya devam zorunluluğu olmayan Üniversite öğrencisi, İstanbul, Ankara, Kocaeli, Aydın, Muğla, İzmir, Gaziantep, Bursa, Antalya, Denizli, Isparta, Çorum, Adana, Manisa, Hatay, Zonguldak, Eskişehir, Trabzon, Konya, Sakarya, Mersin, Kayseri, Hatay, Edirne'de ikamet eden, Haftanın 5 günü ve gerektiğinde Cumartesi günleri çalışabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, ofis dışında yoğun tempoda çalışabilecek, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, müşteri odaklı, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için). *Kredi kartı kullanımına ilişkin yasal takip sürecinde bulunan, KKB durumu uygun olmayan adayların başvurmamaları rica olunur.

 • Pro Tanıtım

  Tanıtım Elemanı - Aktivite Elemanı Pro Tanıtım

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Kocaeli, Adana, Afyon, Aydın, Balıkesir, Çanakkale, Denizli, Erzurum, Gaziantep, Giresun, Isparta, Mersin(İçel), Kırklareli, Konya, Kütahya, Manisa, Muğla, Ordu, Samsun

  27 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması PRO TANITIM, hizmet sektöründe faaliyet gösteren, araştırma, pazarlama, danışmanlık ve birçok alanda saha hizmetleri sunan, sektöründe lider firmaların çözüm ortağıdır. Hizmet vermekte olduğumuz sektöründe lider müşterilerimizin tanıtım ve satış projelerinde görevlendirilmek üzere, büyümekte olan dinamik organizasyonumuza değer katacak ve; Marka ve ürünün, tüm satış kanallarında ( zincir mağaza, avm, satış noktaları v.b.) verilen eğitimler doğrultusunda, müşterilere gerekli bilgilendirmelerin yapılması ve satış destek faaliyetlerinin yürütülmesi, Müşterilerle etkin iletişim kurularak ideal ürün ve hizmetin sunulması, müşteri memnuniyetinin sağlanması ve firmanın en iyi şekilde temsil edilmesi, Marka ve ürünle ilgili promosyon dağıtım çalışmalarının yürütülmesi, Aktivite raporlamalarının gerçekleştirilmesi, görevlerinde bulunabilecek " TANITIM ELEMANI - AKTİVİTE ELEMANI” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen ürün tanıtım, saha aktivite ve stand çalışmalarında deneyimli, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, Güler yüzlü, girişken ve dinamik, Dış görünümüne özen gösteren, kurumsal temsili yüksek, Motivasyonu yüksek, başarı ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Disiplinli, sorumluluk sahibi, Yoğun çalışma temposuna yatkın. NOT: Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.

 • Karalar Group

  Satış Pazarlama Karalar Group

  Adana, Mersin(İçel)

  27 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektörünün önde gelen fabrikalarından olan firmamızın, satış hedeflerini gerçekleştirmesine katkıda bulunacak "Satış Pazarlama Uzmanları" alınacaktır. Pazar talep ve ihtiyaçları konusunda çalışma yapacak, Firmamıza yeni müşteriler kazandıracak, Mevcut müşteri memnuniyetinin korunması konusunda çalışmalar yapacak.

  Aranan Nitelikler Lise veya üniversite mezunu, Satış , pazarlama konularında deneyimli, Satış alanında kariyer hedefi olan, Kendi müşteri pörtföyünü oluşturabilecek, Ekip çalışmasına yatkın , İnsan ilişkilerinde başarılı, Güleryüzlü , ikna ve iletişim kabiliyeti yüksek, Diksiyonu düzgün , dış görünüşüne önem veren, Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Bay ve Bayan "Satış Pazarlama Uzmanları" alınacaktır.

 • Tribal

  Bireysel İnternet Şubesi Satış Yetkilisi -Mersin Tribal

  Mersin(İçel)

  27 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz Türkiye’nin en büyük bankalarından biri için "Bireysel İnternet Şubesi Satış Yetkilisi" aranmaktadır. Müşterilerin "Bireysel İnternet Bankacılığı” ve "Mobil Bankacılık" hakkında bilgilendirilmesi ve tanıtımı, bu pozisyonun ana sorumluğudur.

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen lisans/yüksel okul mezunu, Müşteri odaklı çalışabilen, temsil yeteneği ve iletişim becerileri güçlü, Kariyerine satış ve pazarlama alanında yön vermek isteyen, Çalıştığı kurumu en iyi şekilde temsil edecek, Dış görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün, Sabırlı, güleryüzlü, Ekip çalışmasına yatkın, İkna kabiliyeti yüksek, Kendisine verilen aylık ve günlük hedefleri gerçekleştirebilecek, Maaş + prim sitemi ile çalışabilecek, Tercihen 30 yaşını aşmamış, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), Mersin ilinde ikamet eden, adaylar aranmaktadır.

 • Süvari Giyim

  Satış Danışmanı - (Mersin Tarsu AVM) Süvari Giyim

  Mersin(İçel)

  27 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Marka satış bilinci ile şirket hedefleri doğrultusunda satış gerçekleştirmek, müşteri memnuniyeti yaratmak, devamlılığını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Yurtiçi ve yurtdışında hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren SÜVARİ markamızın MERSİN TARSU AVM'de bulunan mağazasında istihdam edilmek üzere; En az lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık alanında deneyim sahibi, Mağazacılık sektöründe çalışmaya istekli, Askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır. Not: Sigara kullanmayan adaylar tercih edilecektir.

 • Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Manav Elemanı-Mersin Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Mersin(İçel)

  27 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kazançlı Alışverişin adresi Kiler Perakende Grubu olarak büyüyen ve gelişen organizasyonumuza Mersin mağazalarımız aşağıda belirtilen niteliklere sahip Manav Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu (tercih sebebidir), Meyve Sebze Ürünleri ürün bilgisine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsemiş, Güler yüzlü, Yaratıcı, yenilikçi, değişime ve gelişime açık, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Ekip çalışmasına uyumlu.

 • Pro Tanıtım

  Sezonluk Merchandıser - Tanzim Teşhir Elemanları Pro Tanıtım

  Antalya, İzmir, Aydın, Balıkesir, Çanakkale, Mersin(İçel), Muğla

  27 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması PRO TANITIM, hizmet sektöründe faaliyet gösteren,araştırma,pazarlama,danışmanlık ve bir çok alanda saha hizmetleri sunan,Sektöründe lider firmaların çözüm ortağıdır. Hizmet vermekte olduğumuz içecek sektöründe lider müşterimiz için yerel ve ulusal mağazalarda görevlendirilmek üzere, büyümekte olan dinamik organizasyonumuza değer katacak ; Rut planı dahilinde mağaza ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi, Ürün satış faaliyetlerinin desteklenmesi, Raf, reyon ve görsel düzenlemelerin yapılması ve eksiklerin takip edilmesi, Depo ve stok kontrolünün yapılması, Rakip ürün-marka takibinin yapılması, Gerekli raporlamaların gerçekleştirilmesi, görevlerinde bulunabilecek " SEZONLUK TANZİM TEŞHİR ELEMANLARI – MERCHANDISER” arayışımız bulunmaktadır. Çalışma Bölgeleri : Antalya ( Alanya), Aydın ( Didim/ Kuşadası), Balıkesir (Ayvalık/Edremit/ Akçay/), İzmir ( Çeşme/Dikili/ Seferihisar), Mersin, Muğla ( Bodrum/ Fethiye/ Marmaris)

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen ürün tanıtım çalışmalarında deneyimli, Dış görünümüne özen gösteren, kurumsal temsili yüksek, Motivasyonu yüksek, başarı ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Disiplinli, sorumluluk sahibi, Yoğun çalışma temposuna yatkın, NOT: Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.

 • A Grup

  Satış ve Tanıtım Personelleri A Grup

  Adana, Diyarbakır, Gaziantep, Mersin(İçel), Malatya

  27 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması A Grup, 1 Merkez 5 Bölge ofise bulunan, tam zamanlı çalışan ve güçlü personel kadrosunu sahip, 1000'i aşan tanıtım personeli ile sınıfında lider firmalara hizmet veren kurumsal bir şirkettir. Şirketimiz, Türkiye'nin tüm şehirlerinde etkin, verimli, iş yapabilen mağaza datalarına sahip olup bu noktalarda hizmet verme yetkinliğine sahiptir. Dünya markaları A Grup uzmanlığında, A Grup'un belirlediği üstün çalışma standardında rakiplerinden ayrılarak sahada müşteriyle buluşmaktadır. Tanıtım konusunda deneyimli, şirket yönetmelik ve kurallarına; rekabet ve gizlilik politikalarına uyacak, iletişimin ve temsil yetkinliğinin öneminin farkında olan ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * Hafta içi ve Cumartesi günleri (Full Time) * Hafta sonu Cumartesi-Pazar (Part Time) * İlgili marka ürünlerinin tanıtımını ve satışını yapabilecek, * Enerjisi, öz güveni ve çalışma disiplini ile markayı en iyi şekilde temsil edebilecek * Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyumlu * Saha çalışmasında tecrübeli * Satış ve müşteri odaklı * Prezantabl * İletişimi kuvvetli * Öğrenciler için Sigortalı çalışmaya uygun Full Time ve Part Time, Satış/Tanıtım Personelleri aramaktayız.

 • Direktika İnsan Kaynakları

  Kredi Kartı Saha Satış Yetkilisi-Banka Direktika İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Kocaeli, Adana, Aydın, Çorum, Denizli, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, Mersin(İçel), Kayseri, Konya, Manisa, Muğla, Sakarya, Trabzon, Zonguldak

  27 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye'nin önde gelen bankalarından biri olan, danışmanlığını yapmakta olduğumuz iş ortağımızın kadrosunda yer alarak, kredi kartı satış ekiplerinde görev alacak "Kredi Kartı Saha Satış Yetkilileri” arıyoruz. Kredi Kartı Saha Satış Yetkilileri; Banka tarafından verilecek satış ve pazarlama eğitimi sonrasında sahada (ofis dışında),randevulu veya randevusuz (çat kapı) müşteri ziyaretlerinde bulunarak kredi kartı satışını gerçekleştirecektir.

  Aranan Nitelikler Bankacılık ve Satış alanında kariyer yapmak isteyen, 19-28 yaşları arasında, En az Önlisans mezunu veya devam zorunluluğu olmayan Üniversite öğrencisi, İstanbul, Ankara, İzmir, Sakarya, Manisa, Muğla, Bursa, Aydın, Kocaeli'nde ikamet eden, Haftanın 5 günü ve gerektiğinde Cumartesi günleri çalışabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, ofis dışında yoğun tempoda çalışabilecek, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, müşteri odaklı, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için). *Kredi kartı kullanımına ilişkin yasal takip sürecinde bulunan, KKB durumu uygun olmayan adayların başvurmamaları rica olunur.

 • Doruk Tütün

  Şube Müdürü Doruk Tütün

  Mersin(İçel)

  27 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bölgedeki tüm muhasebe ve finansal işlemlerin, zamanında ve kanuni gerekleri karşılayacak şekilde yerine getirilmesi, Satış Temsilcilerinden günlük tahsilatların yapılması, oluşabilecek faaliyet açıklarının nedenlerinin araştırılarak gerekli işlemlerin gerçekleştirilmesi, Şubenin, merkez ile olan tüm raporlamaların doğru ve tutarlı olarak zamanında yapılması, Kendisine bağlı çalışanların şirket sistem ve prosedürleri ile çalışmasının sağlanması ve kontrol edilmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Genel Muhasebe konusunda deneyimli, Tercihen Distribütör firma deneyimi olan, MS Office ve Muhasebe Paket programlarını etkin kullanabilen, Sistematik ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Analitik düşünce yapısına sahip, problem çözme becerisi güçlü, Raporlama konusunda deneyimli, Ekip yönetimi ve liderlik becerisine sahip, Mersin'de ikamet eden/edebilecek, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Şube Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

 • Ymy Otomotiv

  Otomotiv Satış Müdürü Ymy Otomotiv

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Adana, Erzurum, Mersin(İçel), Tekirdağ, Trabzon

  27 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Otomotiv Sektöründe Lider Kuruluşlar arasında yer alan şirketimizin Türkiyede bulunan Plazalarında aşağıda tanımı belirtilmiş Satış Müdürü Pozisyonunda görevlendirilmek üzere adaylar arıyoruz. Satış hedeflerini gerçekleştirebilmek için sorumluluk alanındaki satış faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi, 2. el otomobillerin alımı veya satımı konusunda araç ekspertiz işlemlerinin bizzat yapılması, Satış ekibinin takım ruhuyla yönetilmesi, motivasyonlarının sağlanması, satış performanslarının takip edilmesi, analizlerinin yapılarak raporlanması, Yeni satış kanalları oluşturulması ve pazarlama faaliyetlerinin sorumluluğunun üstlenilmesi, aktif müşteri ziyaretlerini organize etme ve bizzat katılmak, Mevcut hizmetlerle ilgili satış ve kar hedeflerinin gerçekleştirilmesi amacıyla, satış şartları üzerine stratejiler oluşturmak, Müşteri memnuniyetinin %100 olarak hedeflenmesi ve sürekliliğinin sağlanması,

  Aranan Nitelikler Sıfır Otomobil Satış Müdürü adayları için çalışma yerleri Antalya-Kepez, İstanbul Avrupa Yakası, Tekirdağ Çorludur. 2.el Otomobil Satış Müdürü adayları için çalışma yeri İstanbul Anadolu Yakası Tuzla dır, Tercihen Otomotiv ve Satış konusuna yakın M.Y.O. ve/veya Lisans mezunu olanlar, MS Office Bilgisayar Uygulamaları konusunda deneyimli olanlar, Araştırmacı, girişimci, güler yüzlü, iletişim yeteneği yüksek, olumlu ve yeniliklere açık, dikkatli, analitik düşünceye sahip aktif dinamik ve pratik yapıda bulunanlar, Disiplinli, sorumluluk sahibi, giyim,vücut temizlik ve bakımına önem verenler, Sıfır ve/veya 2.el otomobil satışı konusunda en az 5 yıl tecrübe edinmiş bulunanlar, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği bulunanlar, dinamik ortamda hızlı ve sonuç odaklı çalışabilenler, En az B grubu sürücü belgesine sahip aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayanlar, Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

 • Temas Tanıtım

  Güzellik Uzmanı Temas Tanıtım

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, Mersin(İçel)

  27 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kozmetik sektörünün önde gelen markalarında görev alarak, markasının satışını ve tanıtımını gerçekleştirecek, GÜZELLİK UZMANI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Diksiyonu düzgün, Kozmetik sektöründe kariyer hedefleri bulunan, Dış görünüşüne özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Satışı seven ve hırslı, 1300-1400 maaş+ yol+yemek+ özel sağlık sigortası ile çalışacak,

 • İmza

  Satış Danışmanı - Tarsus Tarsu AVM İmza

  Mersin(İçel)

  27 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tarsus TARSU AVM' de bulunan mağazamız için SATIŞ DANIŞMANLARI aranmaktadır. Müşterilerin ihtiyaçlarını doğru tespit ederek, ürünleri müşterilerin beğenisine sunmak, Ürün bilgilerine hakim olmak ve müşterileri bu konuda bilgilendirmek, Mağazada bulunan ürünlerin düzenli olmasını sağlamak, Ödeme koşulları hakkında bilgi vermek ve gerekli tadilat işlemlerini alarak sonuçlandırılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Erkek klasik / Hazır giyim alanında en az 1 yıl deneyimli, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, güler yüzlü Ekip çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren, Modayı yakından takip eden, Müşteri ve hizmet odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay/Bayan adaylar.

 • Harvard Publishers And Qualifıcations

  İngilizce Öğretmeni Harvard Publishers And Qualifıcations

  Mersin(İçel)

  27 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması HARVARD Koleji MERSİN temsilciliğinde görev alacak İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği ve İngiliz Dili Eğitimi, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Dili ve Edebiyatı, Mütercim Tercümanlık bölümlerinden (Edebiyat ve Tercümanlık bölümleri için formasyon almış) mezun olan, - Teknik öğretim materyallerini (İnternet, PC, Projeksiyon, Ses Sistemleri) kullanabilen, - Tercihen bir eğitim kuruluşunda benzer pozisyonda görev almış - Profesyonel dış görünüş ve davranışlara sahip, - Motivasyonu yüksek - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan, - Yaratıcı ve dinamik, - Yüksek sunum ve iletişim becerisi olan, - Planlama ve organizasyon becerilerine sahip, - Takım ruhuna inanan, - MS Ofis Programlarını etkin olarak kullanabilen, - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, - İletişim becerileri kuvvetli - Branşıyla ilgili eğitim-öğretim çalışmalarına katılabilecek olan, - ilköğretim için pedagojik fermasyon - Kolej deneyimi olan

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan