Modelhane İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Modelhane
 • Quzuİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıTOPTAN BAYAN GİYİM ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZA TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksek Okulu, Meslek Lisesinin Hazır Giyim veya Konfeksiyon bölümlerinden mezun, Poly Pattern programını kullanabilen, Konfeksiyonda en az 3 yıl deneyimli, Pastal ve Serileme yapabilen, Kalıp bilgisine sahip, Modelhaneden gelen direktifler doğrultusunda numune pastallarını hazırlamak, Kalıbı hazırlanan ve serisi yapılan modeller için pastal hazırlamak, İstenen adetlerde üretimin optimum verimlilikle gerçekleşmesini sağlamak, Üretim birimleri ile iletişim halinde çalışmak.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Pastal Operatörü

 • İş AçıklamasıSektörünün belirleyicisi durumunda, global pazarların gözde markaları arasında yerini almış, şıklığın ve zerafetin aranan markası firmamızın; BALGAT'ta (ANKARA) faaliyet gösteren Genel Müdürlüğü'nde; SETRMS’ in misyon, vizyon, felsefesine ve hedefleri doğrultusunda, Hazırlanan numune pastallarını kumaş ve yardımcı malzemeyi kalıba göre çok katlı olarak kesimini sağlamak, Kesim sonrası parça kontrolünü yapmak, numune kartelası hazırlamak, kumaş irsaliyelerini bilgisayara girmek, pastalda yön kontrolü yapmak, "Model Kesimci'' istihdam edilecektir.

  Aranan NiteliklerTekstil sektöründe en az 2 yıl Model Kesim alanında deneyimli, Kumaş ve yardımcı malzemeyle numune pastalının kesimi konusunda yeterli bilgiye sahip, Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Disiplinli, dikkatli ve özenli, Kendini Sürekli Geliştiren, Modayı ve Sektörü Takip eden, Eğitimci Kabiliyeti Olan, Görselliği Koruyan, Titiz ve Temiz olan, Sabırlı ve Strese dayanıklı, Empati Yapabilen, Öğrenmeye Hevesli, Doğru ve Net ifade Yeteneği bulunan, Hatasını Kabul Edebilen, Ekibine Sahip Çıkan, Yeniliklere Açık ve Kendini de Yenileyebilen, İletişime açık olup eleştirileri Olumlu Karşılayabilen, Her şeyi ile İyi bir örnek ve özendirici olabilen, İşini severek yapan, Kendini sürekli geliştiren, modayı ve sektörü takip eden; Sektörde hedefleri olan; İnsan ilişkilerinde başarılı; Dış görünüşüne özen gösteren; Ekip ruhuyla çalışabilecek; Esnek Mesai Saatlerine ve Yoğun İş Temposuna ayak uydurabilecek; Tekstil sektöründe en az 2 yıl Model Kesim alanında deneyimli, Kumaş ve yardımcı malzemeyle numune pastalının kesimi konusunda yeterli bilgiye sahip, Model Kesimci Adaylarının Başvurularını Bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Model Makinacı

 • Efe Tekstilİstanbul Avrupa 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıBayan hazır giyim üretimi ve yurtiçi ve yurt dışı satışı konusunda faaliyet gösteren firmamızda Modelist aramaktayız.

  Aranan NiteliklerKonusuyla ilgili Meslek Yüksek Okulu, Olgunlaşma Enstitüsü veya Meslek Lisesi mezunu, Gerber programını en az 5 yıldır aktif olarak kullanan (V8 bilen) Bayan dış giyiminde dokuma kumaş konusunda uzmanlaşmış, Sıfırdan kalıp çıkarma, model oluşturma, ölçü tablosu, dikiş talimatı ve kumaş bilgisi olan, Serileme konusunda hızlı ve hatasız çalışan, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma sistemine uyum sağlayabilecek.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • İş AçıklamasıFortune Danışmanlık olarak, 20 yıldır pek çok sektörden firma ve adayla çalışarak kapsamlı bir seçme yerleştirme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak adayları yönlendiririz. Danışmanlığını yaptığımız tekstil sektöründe konfeksiyon tasarım, üretim, ihracat yapan ve yurt içi yurt dışı mağazaları bulunan high fashion alanında önemli bir marka müşterimiz adına ; Merter’de bulunan merkez ofis ve fabrika için ‘’Dokuma konusunda 10 yıl deneyimli Gerber V8 programı çok iyi kullanabilen, programda hem model hem de seri yapabilen bayan bayan Modelist arayışımız söz konusudur.’’ arayışımız bulunmaktadır. Markanın, Rusya, Ukrayna, Türkmenistan, Kazakistan, İtalya, İspanya, Romanya, Yunanistan, S Arabistan mağaza yapılanması mevcuttur.

  Aranan NiteliklerElbise, ceket, manto, tren, pantolon kalıbını gerber’de çıkarabilecek, modellerin dikimini takip edip, prova hazırlayacak, onaylanan modellerin serisini yapıp, üretim kriterlerini ve karton makinesinde çizim kalıplarını ve ölçü tablolarını oluşturacaktır. ***FORTUNE DANIŞMANLIK; İşkur’un denetiminde, 10/05/2014 tarihli ve 35 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Modelist

 • İş AçıklamasıOrtadoğu ve İç piyayasaya 0-15 yaş çocuk giyimi üzerine üretim yapan firmamız bünyesinde çalıştırmak üzere MODELİST arıyoruz Elde veya bilgisayar programı yardımıyla kalıp ve model oluşturmak, Numune ürün veya baz kalıp üzerinden üretim için kalıp serisi ve model hazırlamak, Sipariş ürün için maliyet pastalı oluşturmak, Ölçü tablosunu oluşturmak ve dikim talimatını hazırlamak.

  Aranan Nitelikler* 0-15 yaş çocuk grubu * Dokuma özellikle denimde enn az 5-10 yıl deneyimli * Yıkamalı ürünlerde Modelistlik deneyimine sahip, * Gerber Kalıp Programını çok iyi derecede kullanabilen, * Baz kalıp ve model ugulamasına hakim, model teknik çizim üzerinden ölçü tablosu ve dikiş talimatı hazırlayabilen, * Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, * Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerisine sahip, * Tercihen Anadolu Yakasında İkamet eden.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist, Gerber Operatörü

 • Efe Tekstilİstanbul Avrupa 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıModelhane Yöneticisi olarak; Tasarımdan gelen bilgileri değerlendirip uygulamaya geçme, Modelhanedeki iş süreçlerini ve tüm ekipleri yönetme, Tüm ürünlerin numune ve üretim kalıplarının hazırlanması işlemlerini takip etme, Modellerin teknik föylerini hazırlatıp üretime hazır hale getirme vb. gibi çalışmaları kendisine bağlı Modelhane ekipleri ile yürütecek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 7 yıl deneyimli, Gerber programını en az 5 yıldır aktif olarak kullanan (V8 bilen), Bayan dış giyimi konusunda uzmanlaşmış, Kalıp çıkarma, model oluşturma, ölçü tablosu, dikiş talimatı ve kumaş bilgisi olan, Dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • CHEESECAKE MODA/CCM GIYIM MODA TEKSTILİstanbul Avrupa 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıTekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İstanbul`da bulunan fabrikasında 'Modelist' olarak görevlendirilmek üzere;

  Aranan NiteliklerEn az lise,yüksekokul veya modelist yetiştiren enstitülerden birinden mezun, Konusunda 5-7 yıl deneyimli, Gerber Versiyon 8 programına hakim, Ölçümlendirme, dikiş, kalıp ve prova konularında yeterli teknik bilgiye sahip, Örme giyim konusunda tecrübeli, Bay ve bayan modellerde elle kalıp çıkartabilen (örme-gömlek) Koleksiyon provalarında fitleri ve kritikleri alabilecek, Ms Office uygulamalarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerileri güçlü, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Bahcelievler ,Bağcılar, K.çekmece civarında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • Efe Tekstilİstanbul Avrupa 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıMerter’de bulunan ve bayan hazır giyim üretimi konusunda faaliyet gösteren firmamızda, Modelhane’de görevlendirilmek üzere Model Makineci’ aramaktayız.

  Aranan NiteliklerBenzer bir görevde en az 3 yıl tecrübeye sahip, Tasarım ve Modelhane ekipleri ile birlikte uyum içerisinde çalışabilecek, Ekip çalışmasına uyumlu, Farklı kumaş kombinlerinde ürünleri dikebilecek, Ürün üzerine kritik yapabilecek, Çalışma temposuna uyum sağlayabilecek.​

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Model Makinacı

 • Efe Tekstilİstanbul Avrupa 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıÜretime girecek modellerin provasında görevlendirilmek üzere, belirtilen ölçülere uygun 36 beden bayan PROVA MANKENİ.

  Aranan NiteliklerGöğüs 86 cm, bel 67 cm, basen 94 cm ölçülerinde. En az 1.70cm boyunda. Prova mankenliği konusunda deneyimli. Kişisel bakımına ve görünümüne önem veren, güler yüzlü. 20-30 yaşları arası (bayan).

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Manken

 • İş Açıklaması* İmalat kalıbını hazırlamak (seri, kumaş çekmezliği ve model kritiğine göre), * Numune pastal metrajı için kalıp hazırlamak, * Model bazında ölçü oluşturmak, * Dikim için işaret ve kırım kalıbı hazırlamak, * Özel modellerde imalat serisi hazırlamak ve prova mankeninde denemesini yapmak, * Baskı/Nakış işaret kalıbını hazırlamak, * Numune baskı/nakış kontrolü yapmak, * Biten numune final kontrolünü yapmak,

  Aranan Nitelikler* En az lise mezunu, tercihen meslek lisesi, * En az 5 yıl kalıp deneyimine sahip, * Genel üretim süreçlerine hakim, *** ASSYST programını çok iyi kullanabilen, (ÖNCELİKLİ ARANAN NİTELİK) * Kalıp, Seri ve Pastal hazırlama bilgisine sahip, * İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, * 12 kişilik çalışma ekibini yönetebilecek, * Dinamik, dikkatli ve sistemli çalışma alışkanlığı bulunan, * Takip yönü kuvvetli, * Tercihen İstanbul-Avrupa yakasında (Gaziosmanpaşa çevresinde) ikamet eden, * Servis Güzergahları ( Çeliktepe, 4.Levent, Sanayi Mah., Yeşilpınar, Kağıthane, Nurtepe, Sular İdaresi, Güzeltepe, Edirnekapı, Vatan Caddesi,) "MODELİST" istihdam edilecektir.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • MUTLU GİYİM İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıÜmraniye’de bulunan Genel Müdürlüğümüzde görev alacak " Planlama Uzmanı" aramaktayız; Mutlu- erkek çocuk kız çocuk tüm koleksiyon kumaşlarının seçimini ve numune taleplerini yapmak, Numune işlemlerini tasarımcılarımızın verdiği çizimler doğrultusunda gerçekleştirmek, Aksesuarları belirlemek ve numune tedariğini yapmak, Kumaş ve aksesuar tedarikçileri ile toplantılar yaparak koleksiyon gelişimini tamamlamak, Seri Üretim Kararı Verilmiş Üretilecek Adetleri Belirlenmiş Ürünlerin Üretim Aşamalarını Planlamak Tasarımdan model üretim onayına kadar geçen süreci takip etmek, Haftalık raporlar ile değerlendirmeler yaparak süreç verimliliğini arttırıcı çalışmalarda bulunmak, Model onayları sırasında adetsel planlamadan sapmaları kontrol altında tutmak, Fason ürün çıkış ve depo girişlerine hakim, üretim terminlerinin yapılması konusunda deneyimli, Planlama, raporlama, takip ve sonuçlandırma becerileri gelişmiş, Tasarımcının koleksiyon ile ilgili model tasarımlarını hayata geçirmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Moda ve Tekstil Tasarımı, Tekstil, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üretim planlama konusunda en az 5 yıl deneyimli, Sistem Araçlarını çok iyi kullanabilen (MS - Office vb.) Deneyimli , Takım çalışmasına uyumlu, hızlı ve pratik çözümler üretebilecek, Dizayn Ofis tecrübesi olan, Bay- Bayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet edebilen.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Müdür, Yönetici

 • MODAYSAİstanbul Avrupa 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıAksesuar, Nakış ve İşleme takibi konusunda deneyimli, Özellikle bu alanda kendini yetiştirmiş ve çalışma ağına sahip, piyasa aksesuar, nakış ve işlemecileri ile ilgili bilgi sahibi Osmanbey,Merter ve Eminönü piyasasını çok iyi bilen Aksesuar planlama görevinde minimum 5 yıl tecrübe sahibi, Tedarikçi portöyü olan ve bu portföyü genişletileblecek Planlama organizasyon yeteneği güçlü,problem çözme yeteğine sahip,takipçi,dinamik ve istekli Yoğun tempo ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Takım Lideri

 • CFC Giyimİstanbul Anadolu 17 Şubat 2017

  İş AçıklamasıÜlkemizi Tekstil sektöründe Ulusal ve Uluslararası düzeyde başarı ile temsil ederek dünyaca ünlü markalara Bayan Dış Giyim konusunda üretim yapmakta olan CFC GİYİM SANAYİ ve DIŞ TİC. A.Ş (SANCAKTEPE) Modelhane Departmanına, MODELİST aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerModelhane departmanımızda çalışmak üzere, Gerber V.8 ve üzerini aktif kullanabilen, Bayan dış giyim, ihracat deneyimli, Modelistler

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • Pançoİstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması1978 yılından bu yana çocuk hazır giyiminin güçlü markası ve öncüsü olan Panço Giyim olarak, istekli ve yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, firmamızın Seyrantepe'de bulunan merkez ofisinde görev yapabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip modaya yön verecek Stilist / Tasarımcı ekip arkadaşı aramaktayız. 0 - 12 yaş çocuk koleksiyonun bütünlüğüne uygun temalar belirleyip, model tasarımı yapmak, Tasarımı yapılacak modelleri renklendirmek, kumaş ve aksesuarlarını belirlemek, Üretim onayı için model numunelerini hazırlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen kız çocuk giyiminde minimum 5 yıl tecrübesi olan, Kalıp ve kumaş konusunda bilgisi olan, detaylara önem veren, Tercihen Photoshop ve / veya Illustrator programlarını aktif olarak kullanabilen,  Dikiş, baskı, nakış v.b. tekstil imalatı konularında bilgi sahibi, Özellikle çocuk giyim konusunda modadaki yenilikleri takip eden, Yaratıcı, yeniliklere açık ve zevk sahibi, MS Office bilgisi olan, Tercihen 35 yaşını aşmamış, Sorumluluk alan, işini sahiplenen ve takip eden, Seyrantepe'ye ulaşım problemi olmayan.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Sorumlu, Stilist

 • Aysira Tekstilİstanbul Anadolu 16 Şubat 2017

  İş AçıklamasıKusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır. Aysira dünya gelinlik devleri arasındaki farkını, yaratmış olduğu trend modellerle modaya yön veren gücüyle, olağan üstü koleksiyonları ve rekabetçi yaklaşımı ile ortaya koymaktadır. Aysira perakende müşterilerinin gelinlikte, yüksek kalite, ürün çeşitliliği ve ulaşılabilir fiyat talep ettiğinin farkındadır Bu bilinçle hareket eden Aysira doğru ürünü doğru zamanda, doğru fiyatta doğru pazara ulaştırmaktadır. Aysira, fast fashion sisteminin fabrikasyon üretimini uygulayarak başarılı olmuş ve daha da büyümüştür. Perakendecilerine sağlamış olduğu (1 - 3 hafta) kısa temin süresi avantajını, fabrikasyon üretimden kaynaklı stoklu çalışmalarından sağlamaktadır.   5000m2 kapalı üretim alanı toptan ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan Aysira yatırımlarına devam etmektedir.   BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

  Aranan NiteliklerEn az 5 yıl deneyimli, Gelinlik ve Abiye tadilatında görev almış, Uzun süre bizimle çalışacak, Yenilikleri takip eden,          Bayan terziler aranmaktdır.

  Sektör: İmalat, Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Modelist, Terzi, Usta, Ustabaşı

 • Taha Groupİstanbul Avrupa, Tüm Türkiye 17 Şubat 2017

  İş AçıklamasıTasarımcı, firma müşterilerine uygun olacak koleksiyonların tüm hazırlanma sürecini ilgili birimler ile koordinasyon halinde çalışarak Takım Lideri denetiminde yönetir.

  Aranan Nitelikler*Üniversitelerin Moda Tasarımı ile ilgili bölümlerinden mezun olmuş *İyi derecede İngilizce bilen *Örme konfeksiyon imalatı ve ihracatı yapan firmalarda en az 5 yıl deneyimli *Özellikle İspanya ve İngiltere pazarını bilen *Trendleri takip eden *Avrupa yakasında ikamet eden *Seyahat engeli olmayan

  Sektör: Tekstil, Holding, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Tasarımcı, Bölge Müdürü, Uzman, Eleman, Model Makinacı

 • Yeni İnci İçgiyimİstanbul Avrupa 9 Şubat 2017

  İş Açıklaması· İçgiyim (sütyen, külot, büstiyer, korse, kombinezon vb.) grubunda modelist olarak en az 5 yıl deneyimli Trendler ve müşteri talepleri doğrultusunda sıfırdan baz kalıp oluşturma, model uygulama, serilendirme ve ölçülendirme konusunda uzman kabul edilebilecek düzeyde yetkinliğe sahip Canlı ve cansız manken üzerinde prova yapabilme konusunda yetkin Dikiş, yıkama, aksesuar ve kumaş konusunda gerekli bilgiye sahip Gerektiğinde üretim aşamasında gerekli kontrol ve yönlendirmeleri yapabilecek kadar üretim bilgisine sahip.

  Aranan NiteliklerSorumluluk sahibi ve takip yönü güçlü Müşteri odaklı sonuçlar üretebilen Tercihen Assyst, Gemini programını kullanabilen, Ölçü ve dikiş talimatı düzenleyebilecek Model makinecileri yönlendirebilecek Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • Rutkay Modaİstanbul Avrupa 5 Şubat 2017

  İş Açıklamasıvirket programı bilenbayan konfeksiyon kalıp serileme ve duzeltmede calışıcıak elaman aranıyor.

  Aranan Niteliklerkalıp bilgisi olması,seri bilgisi olması ,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • Karbel Konfeksiyonİstanbul Avrupa 6 Şubat 2017

  İş AçıklamasıDünyanın önde gelen markalarına erkek gömleği üreten fabrikamızın Topkapı Tesisleri’nde görevlendirilmek üzere;

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu ya da meslekte yetişmiş, Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Planlama ve organizasyon becerilerine sahip, Pastal bilen, kalıpta tecrübeli, Lectra Programını çok iyi bilen, Kadın gömlek ya da erkek gömlekte baz kalıp konusunda tecrübeli, İletişim becerileri gelişmiş, Yoğun iş temposuna uyum sağlayacak, (Askerlik hizmetini yerine getirmiş) Bay ve Bayan

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • Quzuİstanbul Avrupa 17 Ocak 2017

  İş AçıklamasıŞİRKETİMİZİN MODELHANE DEPARTMANINDA MODELİST VE MODELİST ASİSTANI OLARAK GÖREVLENDİRMEK ÜZERE AŞAĞIDA BELİRTİLEN ÖZELLİKLERE SAHİP BAYAN MODELİSTLER ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler*İLGİLİ ALANDA EN AZ TEKNİK LİSE MEZUNU. *KALIP HAZIRLAMA SİSTEMİNİ KULLANABİLEN.(POLY PATTERN,) *KALIP SERİLEME YAPABİLECEK. *TEKNİK FÖY HAZIRLAYABİLECEK. *AKTİF VE DİNAMİK YAPIYA SAHİP *İLETİŞİMİ KUVVETLİ PRATİK VE HIZLI DÜŞÜNEBİLEN. *ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUMLU. *EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • Adeccoİstanbul Anadolu 14 Aralık 2016

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz iç giyim üreticisi olan müşterimiz için Dikiş Elemanı arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan NiteliklerTercihen meslek lisesi mezunu olması, İç giyimde (özellikle sütyende) bir deneyimi olması, Titiz, düzgün, takım oyuncusu olması, Düz dikiş ve overlok konusunda becerisi ve tecrübesi olması. Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Model Makinacı

 • Lesconİstanbul Avrupa 29 Temmuz 2015

  İş AçıklamasıEN AZ 3 YIL DENEYİMLİ, İÇ KALIPTA BİLGİSİ OLAN, MODELLEME VE ISTANPA BİLGİSİ OLAN, ASKERLİKLE İLİŞKİSİ OLMAYAN, ÖĞRENME, ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME, YETENEĞİNE SAHİP,YENİLİKLERE AÇIK, TRENDLERİ TAKİP EDEBİLECEK, İŞİNDE SÜREKLİLİĞİ VE GELİŞİMİ HEDEFLEYEN, İLETİŞİM BECERİSİ YÜKSEK, EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN, BİLGİSAYAR PROGRAMLARINI KULLANABİLEN, PLANLAMA VE ORGANİZASYON YÖNÜ KUVVETLİ, İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN, TAKIM ARKADAŞI ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Deri/Ayakkabı

  Pozisyon: Görevli, Eleman

İş Habercisi - Modelhane İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?