Montaj İş İlanları

Hepsini Temizle
Montaj
 • Saha Teknik Uzmanı Data Grup İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir Bugün

  İş Açıklaması Tüm ürün ve hizmetlerimiz için bina içi altyapıyı hazırlar, müşteri lokasyonunda kurulum yapar ve sonrasındaki talep ve arızaların giderilmesini sağlar.

  Aranan Nitelikler TURKCELL&SUPERONLİNE Fiber kurulumlarında görevlendirilmek üzere Saha Teknik Uzmanı alınacaktır. Teknik Lise veya MYO’ların teknik bölümlerinden mezun, Network ve Bilgisayar donanımı hakkında deneyimli, Bina iç ve dış data kablo çekimi konusunda tecrübeli, Tercihen fiber kablolama sonlandırma hakkında bilgi sahibi, Tempolu ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Müşteriyle yüz yüze ilişkiyi yönetebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adayların ilana başvurmalarını rica ederiz. İstanbul Avrupa yakası ,İzmir ve Ankara bölgeleri için personel arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Uzman

 • Montaj Ekip Şefi Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Satışı gerçekleştirilmiş elektronik güvenlik sistemlerine ilişkin montaj işlemlerini ekibi ile birlikte gerçekleştirmek üzere Teknik Operasyonlarımızda görev alacak 'Montaj Ekip Şefi' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya M.Y.O. Elektrik/Elektronik Bölümlerinden mezun, Elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda en az 1 yıl tecrübeli (Özellikle DSC ve GE panelleri),  Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Konusuna teknik açıdan hâkim, pratik, planlı, ekip çalışmasına yatkın, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen askerliğini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli, "Montaj Ekip Şefi" arıyoruz.

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Eleman

 • Montaj Teknisyeni Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Satışı gerçekleştirilmiş elektronik güvenlik sistemlerine ilişkin montaj işlemlerini Montaj Ekip Şefi ile birlikte gerçekleştirmek üzere Teknik Operasyonlar bünyesinde görev alacak "Montaj Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi veya MYO Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun, Tercihen elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda deneyimli ( Özellikle DSC ve GE panelleri), Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Alanında konuya teknik açıdan hakim, pratik, planlı ve ekip çalışmasına uyumlu, Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, fazla mesai yapabilecek, Ehliyeti ve aktif sürüş deneyimi olan (Tercihen SRC belgesine sahip) Tercihen askerlik görevini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli 'Montaj Teknisyeni' arıyoruz.

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması İstanbul Anadolu yakası(Pendik)ilçesinde bulunan İstikbal,Bellona,Mondi mağazalarımızda istihdam edecek mağazalarımızın teşhir uygulamaları ve sevkiyatı yapılan ürünlerin montajında aktif olarak görev alacak personel

  Aranan Nitelikler İlköğretim veya lise Mobilya montajında tecrübeli,panel mobilya kurabilen Güler yüzlü,konuşması düzgün,iletişim kurabilen Dış görünümüne özen gösteren 22 - 40 yaşları arasında Ekip çalışmasına yatkın Tecrübeli ve yetiştirilmek üzere İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.(Tuzla,Pendik,Kartal,Maltepe) Erkek adayların Askerlik hizmetini tamamlamış  B- sınıfı ehliyetli

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Montaj Hizmetleri Montaj Ekip Üyesi, mobilya (oturma odası, yatak odası, kanepe vb.) montaj işlemlerinin müşterinin evinde yapılmasından sorumludur.

  Aranan Nitelikler   En az lise mezunu, tercihen teknik lise mezunu Mobilya ürün bilgisine ve montaj becerisine sahip Müşteri odaklı ve ikna kabiliyeti yüksek Problem çözme becerisine sahip İletişim becerileri gelişmiş Takım çalışmasına yatkın Tercihen Sürücü (SRC) belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Askerlik hizmetini tamamlamış yada min. 2 yıl süre ile tecilli ‘MOBİLYA MONTA VE SERVİS ELEMANLARI’ alınacaktır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu

 • İş Açıklaması Kıraç'ta yer alan, iç dekorasyon ve mimarlık alanlarında hizmet veren şirketimizin ahşap bölümünde, görevlendirilmek üzere deneyimli MOBİLYA USTALARI ve MONTÖRLER alınacaktır. Sunulan İmkanlar: Yaratıcı, trendy ve konusunda tecrübeli bir ekiple çalışma ortamı, Sektörde kendini geliştirme ve yenilikleri takip edebilme imkanı, SGK,Servis, Yemek ve her türlü sosyal haklar sunulmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen mesleki eğitim belgeli, Lise mezunu, En az 5 yıl usta olarak çalışmış, Mobilya üretimi alanında tecrübeli ve bilgi sahibi, Her türlü ahşap imalat bilgisine sahip, Avrupa yakası Bakırköy,Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü ve Hadımköy civarında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Usta

 • İş Açıklaması Doğaltaş işleme makinelerinin imalatı ve satışını yapan firmamızda görevlendirilmek üzere ilgili niteliklere sahip Makina İmalat - Montaj Ustası alınacaktır;   Dahili ve harici kendisine verilen montaj, bakım ve servis işlemlerini eksiksiz yerine getirecek, • Kaynak, Montaj, Elektrik, Redüktör, Servo / AC Motor, PLC ve Boya proseslerin de bilgili sahibi olacak, gerektiğinde bu konulara ait işlemleri yapabilecek, • İmalatta ki prosesleri ve müşteri ürünlerini takip edebilecek, • Raporlama yapabilecek.

  Aranan Nitelikler • Teknik resim okuyabilen, • Askerlikle ilişkisi bulunmayan, • Makine imalatı ve montajında minimum 5 sene tecrübeli, • Endüstriyel makinelerin mekanik ve elektrik kısımlarını bilen, • Şirketimizi, müşterilerin nezdinde başarıyla temsil edebilecek, • Yurtdışı ve Yurtiçi seyahat engeli olmayan, • Diksiyonu düzgün, prezantabl, • Özgüveni olan ve kendisini geliştirmeye açık, • Aktif araç kullanan, • Sigara kullanmayan, • B sınıfı ehliyet sahibi, • Ekip çalışmasına yatkın, disiplinli,  

  Sektör: Demir-Çelik, İmalat, Madencilik

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Sorumlu

 • İş Açıklaması Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere CNC ve ÇOKLU DELİK (MİNİFİX) MAKİNESİ OPERATÖRÜ  alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Askerliğini yapmış. Tercihen meslek lisesi veya yüksekokul mezunu. Denizli'de ikamet edebilecek. Bilgisayar programlarına hakim. Bay.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Operatör, Marangoz / Ahşap Ustası, Kalfa, Eleman

 • Montaj Ertürk Makine İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Esenyurt Bölgesinde Faliyet Gösteren  Makine ve Ekipman Üretimi Yapan Firmamızda Çalıştırılmak Üzere, Tecrübeli Montaj Ustaları Alınacaktır. İstanbul Avrupa yakasında (Tercihen,Esenyurt, Kıraç veya Beylikdüzü'nde ) ikamet eden.  

  Aranan Nitelikler Titiz, Disiplinli ve en az 3 Yıl Tecrübeli, Endüstri Meslek Lisesi Mezunu, Teknik Resim okuma ve Ölçü aletleri kullanma konusunda bilgili, Askerliğini Yapmış, Takım Çalışmasına Uyumlu  Acil Montaj ustaları alınacaktır. İletişim için; Mihriban Acar:02126130047

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Usta

 • Tabela Ustası DDS REKLAM YAPI İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Firmamız Açıkhava reklam sektöründe faaliyet göstermektedir. Tabela üretiminde en az 5 yıl tecrübeli, Pojeden anlayan, metal ve pleksi tecrübesi olan, Askerlik görevini tamamlamış, Tercihen B sınıf ehliyeti olan, 20-45 yaş arasında, Mevcut kadromuza ve firmamıza değer katabilecek imalat ve montaj  konularında tecrübeli Tabela Ustası  alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Açık Hava Reklamcılığı

  Pozisyon: Usta

 • Zayıf Akım Teknisyeni Teknopalas İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Teknopalas , RFID temelli otomasyon projelerinde 10 yıllık bilgi ve deneyimi ile kendi alanında ilkleri başarmış, sektörünün öncülerinden olan bir AR-GE firmasıdır. Teknopalas RFID‘nin tasarımını ve geliştirmesini yaptığı faaliyet alanları arasında RFID Akıllı Kantar Otomasyonu, Depo ve Stok Takip Otomasyonu, Araç Tanıma ve Kontrol Otomasyonu, fabrika ve plazalar için Akıllı Bina Otomasyonu, Personel ve Meteryal Takip Otomasyonu ve Lokasyon Belirleme sistemleri bulunmaktadır. İstanbul-Sancaktepe'de bulunan firmamız için kartlı geçiş sistemlerinin kurulumu, montajı ve devreye alınması hizmetlerinin verilmesi konusunda sorumlu olacak Zayıf Akım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Elektronik, Kontrol Sistemleri ve benzeri bölümleri mezunu, Güvenlik ve kartlı geçiş sistemlerinde proje, şantiye, test ve devreye alma ile bakım konularında en az 1 yıl tecrübeli, Bilgisayar donanım ve işletim sistemi bilgisi olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Yurtiçi Yurtdışı seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen askerliğini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Sorumlu, Tekniker

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN ÖNCELERİNDEN OLAN, AĞIR, ORTA SINIF VE HAFİF TİCARİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN, SANCAKTEPE'DE Kİ GENEL MERKEZLERİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE,   - Ağır , orta ve hafif ticari vasıta elektrik tamir, bakım ve onarım süreçlerinden sorumlu olacak,    

  Aranan Nitelikler   40 yaşını aşmamış, Diagonistik, elektronik kontrol ünitesi programlaması alanında deneyimli, Kablolama bilgisi ve genel elektrik bilgisi olan, Kullanıcı düzeyinde bilgisayar bilgisi olan, Otomotiv sektöründe elektrik bakım - onarım alanında minimum 10 yıl deneyimli, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,        " OTO ELEKTRİK TEKNİSYENİ " aranmaktadır.          www.maviyakaik.com

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Formen, Tamirci, Teknisyen, Usta

 • Oto Lastik Teknisyeni Mavi Yaka İnsan Kaynakları İstanbul Anadolu, Ankara Bugün

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, LASTİK SEKTÖRÜNÜN LİDER KURULUŞLARINDAN OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN,   Lastik sökme, takma ve montaj işini yapacak.

  Aranan Nitelikler   Otomotiv sektöründe lastik sökme, takma ve montajında deneyimli, İstanbul Dudullu lokasyonuna ulaşımda sorun yaşamayacak, 18-35 yaşları arasında, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Müşteri memnuniyetine önem veren, pratik, güler yüzlü, Motivasyonu yüksek Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecilli, Bay,   "OTO LASTİK TEKNİSYENİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com  

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Çırak, Eleman, Görevli, Tamirci, Teknisyen

 • Mekaniker Mavi Yaka İnsan Kaynakları İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara Bugün

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN ÖNCELERİNDEN OLAN, HAFİF, ORTA SINIF VE AĞIR TİCARİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN, SANCAKTEPE, YENİBOSNA, TUZLA VE ANKARADA Kİ MERKEZLERİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE,   Hafif, orta ve ağır sınıf vasıtalar için mekanik işlemleri gerçekleştirecek,

  Aranan Nitelikler   45 yaşını aşmamış, Alanında deneyimli ve daha önce Mekaniker olarak görev almış, Motor, şanzıman ve diferansiyel toplama tecrübesi olan, Motor, şanzıman, diferansiyel, fren sistemleri ve diğer tüm mekanik konularda tecrübeli, Ağır vasıta araç konusunda deneyimli İstanbul Anadolu - Avrupa yakası ve Ankara'da ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, " MEKANİKER " aranmaktadır.   www.maviyakaik.com

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Teknisyen, Tamirci, Usta, Formen

 • Montaj Teknikeri TASQPORT İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Satışı gerçekleştirilmiş elektronik güvenlik sistemlerine ilişkin montaj işlemlerini yapmak. Montaj sonrası oluşan arızalara servis hizmeti vermek.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi veya MYO Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun, Tercihen elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda deneyimli ( Özellikle DSC ve GE panelleri), Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Alanında konuya teknik açıdan hakim, pratik, planlı ve ekip çalışmasına uyumlu, Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, fazla mesai yapabilecek, Ehliyeti ve aktif sürüş deneyimi olan (Tercihen SRC belgesine sahip) Tercihen askerlik görevini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli

  Sektör: Güvenlik Sistemleri, Telekomünikasyon ve Network, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tekniker, Formen, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş Açıklaması - Tercihen, Yangın Algılama Sistemleri montajında tecrübeli , - Saha hizmetleri Operasyon ve Teknik Servis biriminde çalışacak,  - Sistemlerin montajını yapacak, kurulum sonrası destek, bakım-onarım hizmetlerinde görev alacak,   

  Aranan Nitelikler - Meslek lisesi Elektrik, Elektronik Bölümü, tercihen myo mezunu,Yangın Algılama sistemleri alanında deneyimi olan, - Teknik servis, devreye alma, bakım, arıza gibi konularda en az 1 yıl saha deneyimi olan,  - Söz konusu Sistemlerimize kısa sürede destek verebilecek bilgi altyapısına sahip,Askerlikle ilişkisi olmayan,  - Araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, - İnsan ilişkileri iyi ve ekip çalışmasına yatkın, - İletişimi güçlü, takipçi, titiz, sorumluluk sahibi, - Antalya'da ikamet eden, - Esnek çalışma saatlerine uyumlu Bay Takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • Montaj Elemanı PARK KENT MOBİLYALARI İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Park Kent Mobilyaları üretiminde 20 yıllık deneyime sahip bir kuruluştur. 30.000 m2  fabrika alanı ile sektörün en büyüğü olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Yurtiçinde tüm ülkeyi saran satış ağı, 61 ülkeye ihracatı ve Amerika da kurduğu şirketi ile sektöründe Avrupa nın 3 büyük firmasından biridir. Her geçen gün büyüyen organizasyonunda İSTANBUL Bölge Merkezi ' nde görev alacak, MONTAJ ELEMANI aranmaktadır.     Yurt içi ve yurt dışı arazi montajları yapabilecek, Montaj konusunda deneyimli, Askerliğini yapmış, Seyahat engeli bulunmayan,  E sınıfı ehliyet sahibi - SRC BELGE sahibi istanbul tuzla bölgesine yakın ikamet eden 

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Eleman

 • Engelli Personeller Mavi Yaka İnsan Kaynakları İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ; Engelli kadrosunda çeşitli pozisyonlarda değerlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler 23-40 yaşları arasında, Minumum Lise mezunu, Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden, Bay, "ENGELLİ PERSONELLER" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Usta, Yetkili

 • Elektrik Teknisyeni Teknopalas İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Teknopalas , RFID temelli otomasyon projelerinde 10 yıllık bilgi ve deneyimi ile kendi alanında ilkleri başarmış , sektörünün öncülerinden olan bir ARGE firmasıdır. Bünyesinde bulunduğu Oylum şirketler gurubunun 30 yıllık köklü geçmişi ile müşterileri ve çalışanları için güvenli firma imajını korumuştur. Teknopalas RFID ‘nin tasarımını ve geliştirmesini yaptığı faaliyet alanları arasında Akıllı Endüstriyel Kantar otomasyonu , RFID temelli üretim bandı takip otomasyonu , depo ve stok takip otomasyonu , Araç tanıma ve kontrol otomasyonu , fabrika ve plazalar için akıllı bina otomasyonu , Personel ve materyal takip otomasyonu ve Lokasyon belirleme sistemleri bulunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında gerek Kamu gerek özel sektörde kapsamlı otomasyon projelerine imza atan firmamız için sürekli artan iş hacmi ve müşterilerine kaliteli hizmet sunmak amacıyla aşağıda nitelikleri belirtilmiş çalışma arkadaşları arıyoruz . Eğitimi verilecek otomasyon sistemlerimizin kurulumunu yapacak, Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak servis projeleri kapsamındaki sistemlerin periyodik bakımlarını yapacak, Servis planlama birimi tarafından planlanan saha servis veya atölye işlerini yerine getirecek, Otomasyon sistemlerinin fiziksel kurulumunu ve elektrik tesisatını kuracak, İşleri prosedür ve talimatlara uygun olarak yerine getirecek.

  Aranan Nitelikler   Tercihen üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Elektronik, Kontrol Sistemleri ve benzeri bölümleri mezunu, Elektrik tesisatı veya zayıf akım projelerinin uygulanması konusunda en az 1 yıl tecrübeli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanan.  

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Elektrik ve Elektronik, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Görevli, Tekniker

 • İş Açıklaması Elektronik güvenlik sistemlerine ilişkin montaj işlemlerini gerçekleştirmek üzere Teknik Operasyonlar bünyesinde görev alacak teknisyen takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi veya MYO Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun, Tercihen elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda deneyimli Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Alanında konuya teknik açıdan hakim, pratik, planlı ve ekip çalışmasına uyumlu, Ehliyeti ve aktif sürüş deneyimi olan (Tercihen SRC belgesine sahip) Tercihen askerlik görevini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli Tercihen K.Çekmece,Avcılar,Beylikdüzü,Esenyurt,Bağcılar,Zeytinburnu,Güngören,Bakırköy,Okmeydanı adreslerinden ikamet edenler

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen

 • Teknisyen Teknopalas İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Teknopalas , RFID temelli otomasyon projelerinde 10 yıllık bilgi ve deneyimi ile kendi alanında ilkleri başarmış , sektörünün öncülerinden olan bir ARGE firmasıdır. Bünyesinde bulunduğu Oylum şirketler gurubunun 30 yıllık köklü geçmişi ile müşterileri ve çalışanları için güvenli firma imajını korumuştur. Teknopalas RFID ‘nin tasarımını ve geliştirmesini yaptığı faaliyet alanları arasında Akıllı Endüstriyel Kantar otomasyonu , RFID temelli üretim bandı takip otomasyonu , depo ve stok takip otomasyonu , Araç tanıma ve kontrol otomasyonu , fabrika ve plazalar için akıllı bina otomasyonu , Personel ve meteryal takip otomasyonu ve Lokasyon belirleme sistemleri bulunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında gerek Kamu gerek özel sektörde kapsamlı otomasyon projelerine imza atan firmamız için sürekli artan iş hacmi ve müşterilerine kaliteli hizmet sunmak amacıyla aşağıda nitelikleri belirtilmiş çalışma arkadaşları arıyoruz . Eğitimi verilecek otomasyon sistemlerimizin kurulumunu yapacak, Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak servis projeleri kapsamındaki sistemlerin periyodik bakımlarını yapacak, Servis planlama birimi tarafından planlanan saha servis veya atölye işlerini yerine getirecek, İşleri prosedür ve talimatlara uygun olarak yerine getirecek.

  Aranan Nitelikler   Tercihen üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Elektronik, Kontrol Sistemleri ve benzeri bölümleri mezunu, CCTV ve kartlı geçiş sistemlerinde 2 yıl tecrübesi olan, Bakım-Servis-Onarım, Bilgi Teknolojileri, Sistem Destek Ve Yönetimi, Elektrik Tesisat alanlarında deneyimli, MS Office programlarını bilen, Temel bilgisayar donanım ve işletim sistemi bilgisi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanan.  

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Elektrik ve Elektronik, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Görevli, Tekniker

 • İş Açıklaması - Tercihen, Yangın Algılama Sistemleri montajında tecrübeli , - Saha hizmetleri Operasyon ve Teknik Servis biriminde çalışacak,  - Sistemlerin montajını yapacak, kurulum sonrası destek, bakım-onarım hizmetlerinde görev alacak ,   

  Aranan Nitelikler - Meslek lisesi Elektrik, Elektronik Bölümü, tercihen myo mezunu,Yangın Algılama sistemleri alanında deneyimi olan, - Teknik servis, devreye alma, bakım, arıza gibi konularda en az 1 yıl saha deneyimi olan  - Söz konusu Sistemlerimize kısa sürede destek verebilecek bilgi altyapısına sahip,Askerlikle ilişkisi olmayan,  - Araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, - İnsan ilişkileri iyi ve ekip çalışmasına yatkın, - İletişimi güçlü, takipçi, titiz, sorumluluk sahibi, - Ankara'da ikamet eden, - Esnek çalışma saatlerine uyumlu Bay Takım arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş Açıklaması IP Haberleşme Sistemleri kurulum, devreye alma ve bakım hizmetinde görevlendirilmek üzere

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun İyi derecede İngilizce okuyup, konuşabilme Network ve/veya Ses teknolojileri konusunda en az 2 yıl deneyime sahip Tercihen CCNA ve/veya CCNA Voice sertifikasına sahip Router, Switch, WLAN, IP Telefon santrali kurulum ve konfigürasyon tecrübesine sahip Etkili iletişim kurabilen, çözüm odaklı ve takım çalışmasında uyumlu Müşteri ilişkilerini etkin yönetebilen Problem çözme becerisine sahip Öğrenmeye ve kendisini sürekli geliştirmeye hevesli Yoğun çalışma koşullarına ayak uydurabilecek Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış Aktif araç kullanma tecrübesi olan Seyahat engeli bulunmayan

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Labirent Bina Otomasyon ve Elektronik Sistemler Tic. Ltd. Şti. 2000 yılında kurulmuş olup İstanbul ve Ankara ofislerinde Bina Elektronik Sistemleri konusunda faaliyet göstermektedir. Yangın Algılama, CCTV, Otomatik Geçiş Kontrol sistemlerinden Seslendirme Sistemleri ve Anahtar teslimi Toplantı Salonlarına kadar geniş bir çözüm yelpazesine sahip mühendislik firmasıdır. Firmamız çözümlerinde dünya lideri markaları kullanmakta olup, BOSCH, HONEYWELL, SAMSUNG, PILOMAT, AUTOMATIC SYSTEMS, GUNNEBO, PANASONIC, LG, EXTRON, POLYCOM ve CISCO’nun Yetkili Satıcısı ve Çözüm Ortağıdır. İstanbul ve Ankara ofisimize bağlı olarak yurt içi ve yurt dışı projelerimizde çalışacak dinamik, ekip içi çalışma disiplinine sahip tecrübeli saha servis teknisyenleri ve/ veya teknikerleri işe alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Teknik Meslek Liselerinin veya Meslek Yüksek Okullarının Elektronik, Haberleşme, Otomasyon, Bilgisayar veya ilgili bölümlerinden mezun, Yurtiçi/Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Sürücü ehliyetli (Aktif araç kullanabilen), Askerlik yükümlülüğünü tamamlamış Bay, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, 24-35 yaş aralığında Otomatik Kollu Bariyer ve Mantar Bariyerli Geçiş Sistemleri, Yangın Algılama Sistemleri, IP tabanlı CCTV Sistemleri, Stereo Seslendirme Sistemleri, Video projeksiyon ve LED monitörlü Sunum Sistemleri, konularından en az 2 sistem üzerinde 2 yıl aktif iş tecrübesine sahip

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Güvenlik Sistemleri, Işık,Ses ve Görüntü Sistemleri

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş Açıklaması Şirketimizde Elektronik Teknikeri olarak görev alacak yeni çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversite ya da yüksekokulların elektronik bölümlerinden mezun 20-35 yaş aralığında bay elaman aranmaktadır.   İstanbul/Şişli ilçesine veya metrobüse yakın bölgelerde oturmak ve  B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak tercih sebebidir. Çalışma saatleri: Hafta içi : 8.30 – 18 00 C.tesi : 09 00 – 14 00 Firmamızın ana faaliyetleri şunlardır: -Türkiye Distribütörlüğünü yaptığımız Hyt / Hytera Marka El Telsizlerinin - Elektronik kartların testlerini ve tamirini yapmak - Role Kurulum ve Montaj işlemleri -PCB üzerine devre elemanlarının ve özellikle SMD entegrelerin lehimlemesini yapmak, www.idealiletisim.com.tr

  Aranan Nitelikler   Tercihen  İngilizce  bilen Sözlü ve yazılı iletişimi çok iyi olan, temsil ve sunum yeteneğine sahip Ekip üyelerinin etkin ve verimli çalışabilirliğini sağlayan Etik  değerlere bağlılığını koruyan Aktif araç kullanabilen Askerliğini tamamlamış olmak Proje Süreçlerini (Etüt/Keşif, Sunum, Teklif, Satış, Takip, Kapanış) İyi Bir Şekilde Yönetebilecek ve Koordine Edebilecek, Yurtiçi  seyahat engeli bulunmayan   Çalışma Yeri        : Perpa İşmerkezi/Şişli / İstanbul Çalışma Saatleri  : Hafta içi : 08:30-18:00 Ctesi : 09:00 – 14:00             Web: hyteraturkiye.com.tr

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Tekniker

 • Montaj Elemanı - İstanbul ARİA AYDINLATMA İstanbul Anadolu 28 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İstanbul Ataşehir bölgesinde bulunan üretim merkezimiz için yetiştirmek üzere - Yan keski, kontrol kalemi, pense vb. aletlere yatkın, avize montajı yapabilecek yetiştirmek üzere aydınlatma montaj elemanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu - Askerliğini yapmış - Tercihen ehliyeti olan - Tercihen sigara kullanmayan -Takım çalışmasına yatkın yetiştirilmek üzere montaj elemanları   

  Sektör: Aydınlatma

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Eleman

 • İş Açıklaması Raylı sistemlerde tesis edilecek kontrol ve haberleşme sistemlerinin dizayn, sistem tanımlamaları, saha motaj süreçlerinde görev almak ve gerekli koordinasyonların yapılmasını sağlamak,  Teknik şartname gereklerince alt sistem gereksinimlerinin ve iş kesişimlerinin belirlenmesini sağlamak, Dizayn-saha koordinasyonu sağlamak Yapılan saha imalatlarını kayda almak ve as-built proje çalışmaları yapmak.

  Aranan Nitelikler Alarko Taahhüt Grubu olarak Ankara'da yer alan Raylı Sistem Projemiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Saha Mühendisi' aranmaktadır;   Üniversitelerin Elektronik veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübe kazanmış,  İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, tercihen Autocad ve MS Project programlarını bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan, Tercihen Ankara'da ikamet eden.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Enerji, Holding

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Uzman

 • İş Açıklaması İzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Montaj Operatörü takım arkadaşları aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler En az 1 yıl iş tecrübesine sahip Lise Mezunu (Teknik lise mezunu olmak tercih sebebidir) Askerlik hizmetini tamamlamış Erkek  

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Operatör, Usta, Ustabaşı

 • İş Açıklaması Çağın Büro ve Ofis Mobilyaları 1970 yılında ofis mobilyaları üretimi ve proje uygulamaları amacıyla kurulmuş olup uluslararası vizyonu, deneyimli uzman kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile yurt içinde ve yurt dışında şube  bayilik ağına sahip, ofis mobilyaları ve ofis koltukları üretimi konusunda sektöründe  kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiş olan firmamıza ''Mobilya Montaj Ustası ''aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler          En az lise mezunu, tercihen teknik liselerin ilgili bölümlerinden mezun (Ahşap Teknolojisi, Mobilya ve Dekorasyon vb.),           Ofis Mobilya montajında  3 yıl deneyimli ofis mobilyası kurabilen          Mobilya ürün bilgisine ve montaj becerisine sahip          Dış sahada montaj ustasına yardımcı konumda çalışacak          Etkin iletişim ve ikna becerilerine sahip,          Kamyon ve Kamyonet kullanabilen  ve sürücü ehliyeti ve src belgesi olan           Askerlik görevini tamamlamış           Müşteri odaklı ve ikna kabiliyeti yüksek          Ankarada ikamet eden 

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Şoför, Eleman

 • Cnc Operatörleri RİFİS MAKİNA İstanbul Anadolu 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Mazak kontrollü tezgahlarda  manuel program yazabilen cnc torna ve cnc işleme merkezi operatörleri

  Aranan Nitelikler EML mezunu, 40 yaşını aşmamış, vardiya sorunu olmayan ,en az 5 yıl deneyimli,tercihen Ümraniye ve civarında ikamet eden bay eleman

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Operatör

İş Habercisi - Montaj İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?