Montaj İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Montaj
 • Reed Türkiyeİzmir, İstanbul Anadolu 13 Ocak 2017

  İş AçıklamasıReed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz. Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir. Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz sektöründe lider konumdaki global müşterimizin montaj hatlarında görevlendirilmek üzere "Üretim Operatörleri" arayışımız bulunmaktadır. Üretim departmanının bir parçası olarak montaj faaliyetlerini yürütmek. İş güvenliği talimat ve ve prosedürlerini yaptığı görevin bir parçası olarak etkin bir şekilde uygulamak.

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Liseleri tercihen motor, makine, metal işleri, torna-tesviye ve elektrik bölümlerinden mezun. Minimum 2 yıl üretim tecrübesi bulunan. Tercihen 25-35 yaş aralığında. Takım çalışmasına yatkın. Organizasyon vardiya sistemi içerisinde çalışmamaktadır ve haftasonu çalışması yoktur.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Operatör

 • Reed Türkiyeİzmir, İstanbul Anadolu 13 Ocak 2017

  İş AçıklamasıReed, 54 yılı aşkın süredir firmalara özel işe alım çözümleri üreten dünyadaki en büyük işe alım şirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadoğu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danışmanımız ile 30’un üzerinde uzmanlık alanında başarıyla global olarak servis vermekteyiz. Uzman danışmanlarımız kanalıyla çeşitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakın çalışıp, ihtiyaca özel uzmanlık istihdamı çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklaşım doğrultusunda; 12 uzmanlık alanında işverenlere ve iş arayanlara seçme ve yerleştirme hizmetlerini sunmaktadır. Reed Türkiye olarak, danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider konumdaki global müşterimizin montaj hatlarında görevlendirilmek üzere "Üretim Operatörü" arayışımız bulunmaktadır. Üretim departmanının bir parçası olarak montaj faaliyetlerini yürütmek, İş güvenliği talimat ve prosedürlerini yaptığı görevin bir parçası olarak etkin bir şekilde uygulamak *Organizasyon vardiya sistemi ile çalışmamaktadır ve hafta sonu çalışması yoktur.

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Lisesi mezunu (tercihen Motor, Makine, Metal İşleri, Torna-Tesviye ya da Elektrik bölümü), Tercihen 35 yaşını aşmamış, Askerlik hizmetini tamamlamış, Üretim yapan firmaların montaj bölümlerinde tecrübe kazanmış, Takım çalışmasına yatkın ve el becerisi kuvvetli

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda , uzun süreli (daimi) çalışacak KLİMA MONTAJ VE SERVİS ELEMANI alınacaktır.

  Aranan Niteliklerİklimlendirme – Soğutma, klima ve havalandırma konularında montaj , demontaj , bakım&onarım, elektrik elektronik sürecinde görev almış , Tercihen Lise ve Yüksekokulların İklimlendirme – Soğutma , Makine veya Elektrik Elektronik bölümlerinden mezun, Tercihen Usta seviyesinde tecrübeli Yönetme ve Planlama becerisine sahip 22-35 yaş aralığında , Bay , Askerlik hizmetini tamamlamış , Seyahat engeli olmayan , Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanan , İş yoğunluğu ve esnek çalışma saatlerine uyumlu , Ekip çalışmasına yatkın, Etkin iletişim becerisi ve temsil yeteneğine sahip.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Görevli, Tekniker, Usta

 • Teknopalasİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıTeknopalas , RFID temelli otomasyon projelerinde 10 yıllık bilgi ve deneyimi ile kendi alanında ilkleri başarmış , sektörünün öncülerinden olan bir ARGE firmasıdır. Bünyesinde bulunduğu Oylum şirketler gurubunun 30 yıllık köklü geçmişi ile müşterileri ve çalışanları için güvenli firma imajını korumuştur. Teknopalas RFID ‘nin tasarımını ve geliştirmesini yaptığı faaliyet alanları arasında Akıllı Endüstriyel Kantar otomasyonu , RFID temelli üretim bandı takip otomasyonu , depo ve stok takip otomasyonu , Araç tanıma ve kontrol otomasyonu , fabrika ve plazalar için akıllı bina otomasyonu , Personel ve materyal takip otomasyonu ve Lokasyon belirleme sistemleri bulunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında gerek Kamu gerek özel sektörde kapsamlı otomasyon projelerine imza atan firmamız için sürekli artan iş hacmi ve müşterilerine kaliteli hizmet sunmak amacıyla aşağıda nitelikleri belirtilmiş çalışma arkadaşları arıyoruz .

  Aranan Nitelikler  Tercihen üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Elektronik, Kontrol Sistemleri ve benzeri bölümleri mezunu, Elektrik tesisatı veya zayıf akım projelerinin uygulanması konusunda en az 1 yıl tecrübeli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanan, Anadolu yakasında ikamet edebilen.  

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Elektrik ve Elektronik, Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Tekniker, Teknisyen

 • İş AçıklamasıAnkara merkezli yapım şirketimizde çalıştırılmak üzere ; - Üniversitelerin ilgili bölümlerden mezun, - Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen, - Adobe programlarına hakim, - İyi derecede after effect programını kullanabilen, - Yapmış olduğumuz filmleri yaratıcılığını katarak kurgulayabilecek, ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Görsel Yönetmen

 • Na-De Elektronik A.Ş.İstanbul Anadolu, Ankara, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması- Tercihen, Yangın Algılama Sistemleri montajında tecrübeli , - Saha hizmetleri Operasyon ve Teknik Servis biriminde çalışacak,  - Sistemlerin montajını yapacak, kurulum sonrası destek, bakım-onarım hizmetlerinde görev alacak,   

  Aranan Nitelikler- Meslek lisesi Elektrik, Elektronik Bölümü, Tercihen myo mezunu,Yangın Algılama sistemleri alanında deneyimi olan, - Teknik servis, devreye alma, bakım, arıza gibi konularda en az 1 yıl saha deneyimi olan  - Söz konusu Sistemlerimize kısa sürede destek verebilecek bilgi altyapısına sahip, - Askerlikle ilişkisi olmayan,  - Araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, - İnsan ilişkileri iyi ve ekip çalışmasına yatkın, - İletişimi güçlü, takipçi, titiz, sorumluluk sahibi, - İstanbul veya  Ankara'da ikamet eden, - Esnek çalışma saatlerine uyumlu Bay Takım arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş Açıklaması  Firma bünyemizde çalışacak ; Elektrik teknnisyenleri  Kablolama teknisyen şef  Güvenlik kamera sistemi , Hırsız alarmı ,  Yangın ihbarı; Sistemleri montajında çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler  Kablolamada  deneyimli , Teknisyen,  

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen

 • Umar makinaİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıAmbalaj makinaları üreten DUDULLU OSB’deki fabrikamızda montaj bölümünde tam zamanlı çalıştırılmak üzere Makina Montaj Elemanı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerMYO / Teknik Liselerin Makina, Mekatronik, Torna-Tesviye bölümlerinden mezun, 30 yaşını aşmamış, Uzun vadeli çalışmayı düşünen, öğrenmeye açık, dikkatli, dinamik, Askerlik hizmetini tamamlamış Dudullu ve çevresinde ikamet eden,

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • Obeya İnsan Kaynaklarıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yaptığımız güvenlik teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Güvenlik Sistemleri Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır; Daha önce satışı gerçekleştirilmiş güvenlik sistemlerinin yerinde montajını gerçekleştirmek, Daha önce kurulumu yapılan güvenlik sistemlerinin bakımı, onarımı, arıza giderilmesi ve teknik servis hizmetlerinin yerine getirilmesi.

  Aranan NiteliklerElektronik güvenlik sektöründe şantiye, montaj, bakım ve onarım deneyimli, Caddx, DSC, Crow, Ademco, EL, Samsung ürünlerine hakim, Tercihen elektronik eğitimi almış, Askerliğini tamamlamış, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, B Sınıfı ehliyete sahil ve aktif olarak araç kullanabilen.

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri, Tekniker

 • İş AçıklamasıKAPTAN ŞİRKETLER GRUBU- ÇEBİ TRANS VE LOJİSTİK A.Ş. FİRMAMIZDA KADEME BAKIM BÖLÜMÜNDE VARDİYALI SİSTEMDE ÇALIŞACAK TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler-Ağır vasıta lastik sökme takma ve montaj işinde tecrübeli, -Tekirdağ,Silivri,Çorlu,Gümüşyaka ve M.Ereğlisi civarında ikamet eden, -Askerliğini tamamlamış, -45 Yaşını aşmamış,

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Görevli

 • Na-De Elektronik A.Ş.İzmir, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması- Tercihen Yangın Algılama Sistemleri montajında tecrübeli , - Saha hizmetleri Operasyon ve Teknik Servis biriminde çalışacak, - Sistemlerin montajını yapacak, kurulum sonrası destek, bakım-onarım hizmetlerinde görev alacak,

  Aranan Nitelikler- Meslek lisesi Elektrik Elektronik Bölümü, Tercihen Önlisans mezunu,Yangın Algılama sistemleri alanında deneyimi olan, - Teknik servis, devreye alma, bakım, arıza gibi konularda en az 1 yıl saha deneyimi olan, - Söz konusu Sistemlerimize kısa sürede destek verebilecek bilgi altyapısına sahip, - Askerlikle ilişkisi olmayan, - Araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, - İnsan ilişkileri iyi ve ekip çalışmasına yatkın, - İletişimi güçlü, takipçi, titiz, sorumluluk sahibi, - İzmir de ikamet eden, - Esnek çalışma saatlerine uyumlu Bay Takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • Data Grupİstanbul Avrupa, İzmir, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıTüm ürün ve hizmetlerimiz için bina içi altyapıyı hazırlar, müşteri lokasyonunda kurulum yapar ve sonrasındaki talep ve arızaların giderilmesini sağlar.

  Aranan NiteliklerTURKCELL&SUPERONLİNE Fiber kurulumlarında görevlendirilmek üzere Saha Teknik Uzmanı alınacaktır. Teknik Lise veya MYO’ların teknik bölümlerinden mezun, Network ve Bilgisayar donanımı hakkında deneyimli, Bina iç ve dış data kablo çekimi konusunda tecrübeli, Tercihen fiber kablolama sonlandırma hakkında bilgi sahibi, Tempolu ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Müşteriyle yüz yüze ilişkiyi yönetebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adayların ilana başvurmalarını rica ederiz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Güvenlik Sistemleri, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Eleman, Tekniker

 • İş AçıklamasıTanımlanan bölge içerisinde montaj ve servislerin yapılması.

  Aranan NiteliklerB sınıfı ehliyete sahip olup aktif olarak araç kullanabilen (tercihen SRC belgesi olan) Bodrum,Milas veya Turgutreis taraflarında ikamet eden, İnsan ilişkileri kuvvetli Askerlikle ilişiği bulunmayan yada en az 2 yıl tecilli Takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Sorumlu, Tekniker

 • İş AçıklamasıCSTeknoloji Güvenlik Sistemleri Dış Tic. A.Ş. olarak Elektronik Güvenlik ve Video Analiz Sistemleri Satışı ve Satış Sonrası Destek Hizmetleri Konusunda Faaliyet Gösteren Firmamız için; IP CCTV Sistemleri konusunda ileri seviye bilgi sahibi ve uzman, Tercihen, Geçiş Kontrol Sistemleri, Yangın ve Hırsız Alarm Sistemleri konularında da tecrübeli, Aktif olarak sistem montajı, devreye alması ve eğitimleri konularında görevlendirilecek, Sahada, telefonda, uzaktan arızalara destek verip problem çözebilecek, Proje saha etütlerini gerçekleştirecek ve doğru çözüm önerilerinde bulunabilecek Müşteri İhtiyaçlarının analiz edebilmesi, yeni projelerin oluşturulması ve müşteri portföyünün geliştirilmesi süreçlerine destek verebilecek, Takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerElektronik güvenlik sistemleri kurumsal projelerde, montaj, uygulama, teknik destek ve sistem eğitimi konularında en az 5 yıl tecrübeli, Problem Çözebilme Yeteneğini Geliştirmiş Network, işletim sistemleri yazılım ve donanım konularına hâkim IP CCTV ve Geçiş Kontrol Sistemleri Satışında Tecrübeli Tercihen, Fiber Altyapı, Yangın, Alarm ve Kişi Sayım Sistemlerine Hâkim Seyahat engeli bulunmayan Araştırmacı, girişken ve kendini sürekli geliştiren, Takım çalışmasında uyumlu ve sorumluluk sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı ve güler yüzlü, İkna kabiliyeti güçlü, Dinamik çalışma saatlerine ayak uydurabilen, Diksiyonuna ve dış görünümüne önem veren Aktif olarak araç kullanabilen Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olması tercih sebebidir.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Güvenlik Sistemleri, Işık,Ses ve Görüntü Sistemleri

  Pozisyon: Teknisyen, Mühendis, Uzman Yard, Süpervizör, Tekniker

 • İKİ TANITIMİstanbul Avrupa 19 Şubat 2017

  İş AçıklamasıTanıtım,Tasarım ve Organizasyon sektöründe hizmet veren firmamız, yürüttüğü projelerin tasarım ve üretim hizmetlerini de kendi bünyesindeki üretim atölyelerinde gerçekleştirmektedir. Firmamızın demir atölyesinde görev alacak Konstrüksiyon, tabela, kaynak ve demir işler uygulamalarından sorumlu ekip arkadaşlarına ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler- Demir profil ve alüminyum kaynağı yapabilecek. - Marangoz ekibi ile uyumlu çalışıp, proje okuyabilen - Tabela ve büküm işlerinden anlayan - Şirket dışında montaj uygulamasını yapacak. - B sınıfı ehliyetli (Doblo, minübüs yada kamyonet kullanabilen) - Ekip ruhuna uygun, sorumluluk alabilecek, pozitif yapıya sahip,

  Sektör: Reklamcılık

  Pozisyon: Uzman, Usta

 • Özmadeş Madeni Eşyaİstanbul Anadolu 19 Şubat 2017

  İş AçıklamasıMadeş Mobilya satış süreçlerinde görev alacak, mesleki bilgilerini yoğun montaj süreçlerinde kullanacak ve bu alanda gelişim gösterecek, ekip çalışmasına yatkın takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerMobilya montaj konusunda deneyimli Aktif araç kullana bilen İnsan ilişkileri kuvvetli ve sorun çöze bilen Askerliğini tamamlamış Ekip çalışmasında uyumlu

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Tekniker

 • İş AçıklamasıTeknik Balans Makine San. ve Tic. A.Ş.'de çalışacak;

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Lisesi mezunu (Makine, Metal İşleri, Motor, Torna, Tesviye, Kalıp, Elektrik vb.) Makine imalatı konusunda deneyimli Gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek Takım çalışmasına yatkın Askerlik hizmetini tamamlamış CNC Dik İşlem, CNC Torna, CNC Freze, CNC Abkant, Üniversal Torna, Üniversal Freze Gazaltı Kaynak, Montaj Operatörleri alınacaktır.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Gaz Altı Kaynakçısı, Operatör, Teknisyen, Usta, Ustabaşı

 • İş AçıklamasıMontaj Hizmetleri Ekip Üyesi, mobilya (oturma odası, yatak odası, mutfak, banyo vb.) montaj işlemlerinin müşterinin evinde kurulumunun yapılmasından sorumludur. Gün içerisinde ve bitiminde yöneticisine düzenli raporlama yapar. Müşterileri evlerinde ziyaret ederek problemli ürünlerin tespitini yapmaktan, gerekli durumlarda nakliye ve montajını sağlayarak müşteri problemlerini çözmekten sorumludur. Garanti kapsamında olan tamir edilebilecek ürünlerin tamiratını sağlayarak müşteri problemlerini çözer. Kalite problemli ürünleri tespit ederek ilgili departmana iletir. IKEA Bodrum Sipariş ve Teslim Noktası bünyesinde  çalışacak ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerØ  Meslek lisesi mezunu   Ø  Tercihen sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen   Ø  Mobilya ürün bilgisine ve montaj becerisine sahip   Ø  Müşteri odaklı ve ikna kabiliyeti yüksek   Ø  Problem çözme becerisine sahip

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • IKEAİstanbul Anadolu 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıMontaj Hizmetleri Ekip Üyesi, mobilya (oturma odası, yatak odası, mutfak, banyo vb.) montaj işlemlerinin müşterinin evinde kurulumunun yapılmasından sorumludur. Gün içerisinde ve bitiminde yöneticisine düzenli raporlama yapar. Müşterileri evlerinde ziyaret ederek problemli ürünlerin tespitini yapmaktan, gerekli durumlarda nakliye ve montajını sağlayarak müşteri problemlerini çözmekten sorumludur. Garanti kapsamında olan tamir edilebilecek ürünlerin tamiratını sağlayarak müşteri problemlerini çözer. Kalite problemli ürünleri tespit ederek ilgili departmana iletir. IKEA Ümraniye Mağazası bünyesinde çalışacak ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMeslek lisesi mezunu Tercihen sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Mobilya ürün bilgisine ve montaj becerisine sahip Müşteri odaklı ve ikna kabiliyeti yüksek Problem çözme becerisine sahip

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş AçıklamasıGALERİ İRFAN ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ AVCILAR MERKEZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE MOBİLYA MONTAJINDAN ANLAYAN ELEMAN

  Aranan NiteliklerKamyon ve Kamyonet kullanabilen sürücü ehliyeti olan Tercihen Mobilya bölümü mezunu Kurulacak olan mobilyanın sevkiyatını ve kurulumunu yapabilecek Askerlik sorunu olmayan Tecrübeli Bay eleman

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Eleman

 • NeroTechİstanbul Anadolu 16 Şubat 2017

  İş AçıklamasıİSTANBUL TUZLA ORGANİZA SANAYİ BÖLGESİNDE (İTOSB) bulunan Pano Atölyemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip; proses kapsamında; panoların dizaynı, de-montajı ve montajların yapılması Elektrik Teknisyeni / Elektrik Teknikeri Personeller alınacaktır.

  Aranan Nitelikler-MYO, Teknik ve Meslek liselerinin Elektrik/Elektronik/Otomasyon bölümlerinden mezun, -Özellikle Plc-mcc ve güç dağıtım panoları montaj proseslerinde görev yapmış, tecrübeli,veya yetiştirilmek üzere -En az B sürücü belgesine sahip, -Elektrik projelerini okuyabilen, -İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına uygun, -Gelişime açık, sonuç odaklı -Disiplinli ve titiz çalışabilecek, sorumluluk sahibi, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, -Seyahat engeli olmayan, -Askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Otomasyon

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş AçıklamasıMontaj Hizmetleri Montaj Ustası mobilya(oturma odası, yatak odası, mutfak, banyo vb.) montaj işlemlerinin müşterinin evinde yapılmasından sorumludur. Gün içerisinde ve bitiminde yöneticisine düzenli raporlama yapar. Müşterileri evlerinde ziyaret ederek problemli ürünlerin tespitini yapmaktan, gerekli durumlarda nakliye ve montajını sağlayarak müşteri problemlerini çözmekten sorumludur. Garanti kapsamında olan tamir edilebilecek ürünlerin tamiratını sağlayarak müşteri problemlerini çözer. Kalite problemli ürünleri tespit ederek ilgili departmana iletir.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, tercihen teknik liselerin ilgili bölümlerinden (Ahşap Teknolojisi, Mobilya ve Dekorasyon vb.) mezun En az 3 yıl mobilya montajı konusunda tecrübeli Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Mobilya ürün bilgisine ve montaj becerisine sahip Tam zamanlı çalışabilecek Müşteri odaklı ve ikna kabiliyeti yüksek Problem çözme becerisine sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Sorumlu, Usta

 • İş AçıklamasıMontaj Hizmetleri Montaj Ustası aydınlatma sistemleri (ürün üretimi ve montajı konusunda bilgili.) montaj işlemlerinin müşterinin evinde yapılmasından sorumludur. Gün içerisinde ve bitiminde yöneticisine düzenli raporlama yapar. Müşterileri ürünlerinin üretimini yapmak. Tamir edilebilecek ürünlerin tamiratını sağlayarak müşteri problemlerini çözer.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, tercihen teknik liselerin ilgili bölümlerinden ( Dekorasyon vb.) mezun En az 3 yıl aydınlatma (avize) üretimi ve montajı konusunda tecrübeli Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Aydınlatma ürün bilgisine ve montaj becerisine sahip Tam zamanlı çalışabilecek Müşteri odaklı Problem çözme becerisine sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

  Sektör: Aydınlatma

  Pozisyon: Usta

 • Karali Çayİstanbul Avrupa 12 Şubat 2017

  İş AçıklamasıFİRMAMIZIN İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE EYÜP İLÇESİNDE BULUNAN ÜRETİM TESİSİMİZDE, OTOMATİK ÇAY DOLUM (TEA BAG MAKİNESİ) MAKİNESİNİN ÇALIŞABİLİRLİĞİNİ SAĞLAYABİLECEK, ORTAYA ÇIKAN ARIZALARA HIZLI VE DOĞRU MÜDAHALE EDEBİLECEK, ÇÖZÜLMEYECEK SORUNLARDA YETKİLİ SERVİS İLE KOORDİNELİ ÇALIŞABİLECEK PERSONELLER ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerİLGİLİ BÖLÜMLERDEN EN AZ LİSE MEZUNU OLMAK İŞ AHLAK VE DİSİPLİNİNE SAHİP OLMAK VARDİYALI ÇALIŞMAYA UYGUN OLMAK ÜSTLERİNE KARŞI SORUMLULUK SAHİBİ OLMAK ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ OLMAK

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör

 • AriaQueen Exclusive Lightingİstanbul Anadolu 12 Şubat 2017

  İş Açıklamasıİş Açıklaması Hazırlanan aydınlatma ürünlerin (avize vb.ürünlerin) tüm parçalarının hazırlanıp müşteri evine giderek montajının yapılması,

  Aranan NiteliklerAydınlatma (avize ) sektöründe tecrübeli Öğrenmeye ve kariyer gelişimine açık,insan ilişkileri iyi,takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış veya En az 2 Yıl Tescilli, Tercihen B sınıfı ehliyet sahibi veya aktif araba kullanabilen, Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden

  Sektör: Aydınlatma

  Pozisyon: Teknisyen

 • İleri GroupKocaeli, İstanbul Anadolu 12 Şubat 2017

  İş AçıklamasıDİREKSİYON MONTAJ OPERATÖRÜ OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE TECRÜBELİ

  Aranan NiteliklerEML MEZUN, MONTJ HATLARINDA ÇALIŞMIŞ TEKNİK RESİM OKUYABİLEN OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE TECRÜBELİ ASKERLİ GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıMontaj Hizmetleri Montaj Ustası ve Ekip Üyesi montaj işlemlerinin müşterinin evinde yapılmasından sorumludur. Gün içerisinde ve bitiminde yöneticisine düzenli raporlama yapar. Müşterileri evlerinde ziyaret ederek problemli ürünlerin tespitini yapmaktan, gerekli durumlarda nakliye ve montajını sağlayarak müşteri problemlerini çözmekten sorumludur. Garanti kapsamında olan tamir edilebilecek ürünlerin tamiratını sağlayarak müşteri problemlerini çözer. Kalite problemli ürünleri tespit ederek Ürün Geri Kazanım Departmanı’na iletir. Montaj Hizmetleri Montaj Ustası ve Ekip Üyesi, Montaj Hizmetleri Grup Lideri’ne bağlı çalışır.

  Aranan NiteliklerBenzer bir işte en az 1 yıllık iş tecrübesine sahip, Tercihen lise (teknik lise) mezunu Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Mobilya ürün bilgisine ve montaj becerisine sahip Müşteri odaklı ve ikna kabiliyeti yüksek Problem çözme becerisine sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıMontaj Hizmetleri Ekip Üyesi, mobilya (oturma odası, yatak odası, mutfak, banyo vb.) montaj işlemlerinin müşterinin evinde kurulumunun yapılmasından sorumludur. Gün içerisinde ve bitiminde yöneticisine düzenli raporlama yapar. Müşterileri evlerinde ziyaret ederek problemli ürünlerin tespitini yapmaktan, gerekli durumlarda nakliye ve montajını sağlayarak müşteri problemlerini çözmekten sorumludur. Garanti kapsamında olan tamir edilebilecek ürünlerin tamiratını sağlayarak müşteri problemlerini çözer. Kalite problemli ürünleri tespit ederek ilgili departmana iletir. IKEA Bornova Mağazası bünyesinde  çalışacak ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerØ  Meslek lisesi mezunu   Ø  Tercihen sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen   Ø  Mobilya ürün bilgisine ve montaj becerisine sahip   Ø  Müşteri odaklı ve ikna kabiliyeti yüksek   Ø  Problem çözme becerisine sahip

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıALARM , KAMERA VE ÜRÜN GÜVENLİK SİSTEMLERİ MONTAJ VE TEKNİK SERVİSİ

  Aranan NiteliklerLise veya Yüksek okul mezunu, Alarm , kamera ve güvenlik sistemleri konusunda en az 1 yıl deneyimli Takım çalışmasına yatkın Aktif olarak araç kullanabilen ve ehliyeti olan , 30 yaşını aşmamış, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Görevli, Tekniker, Usta

 • İş AçıklamasıMontaj Hizmetleri Montaj Ustası ve Ekip Üyesi; mobilya(oturma odası, yatak odası, mutfak, banyo vb.) montaj işlemlerinin müşterinin evinde yapılmasından sorumludur. Gün içerisinde ve bitiminde yöneticisine düzenli raporlama yapar. Müşterileri evlerinde ziyaret ederek problemli ürünlerin tespitini yapmaktan, gerekli durumlarda nakliye ve montajını sağlayarak müşteri problemlerini çözmekten sorumludur. Garanti kapsamında olan tamir edilebilecek ürünlerin tamiratını sağlayarak müşteri problemlerini çözer. Kalite problemli ürünleri tespit ederek ilgili departmana iletir.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, tercihen teknik liselerin ilgili bölümlerinden mezun Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Mobilya ürün bilgisine ve montaj becerisine sahip Tam zamanlı çalışabilecek Müşteri odaklı ve ikna kabiliyeti yüksek Problem çözme becerisine sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Görevli, Sorumlu, Tekniker

İş Habercisi - Montaj İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?