Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Montaj İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Montaj
 • Perde Montaj Görevlisi

  Zorluteks Tekstilİstanbul Anadolu 6 Kasım 2017

  İş AçıklamasıEv tekstilinin lider markaları Taç ve Linens Perdelerin müşteriye montaj süreçlerinde değerlendirmek üzere "Perde Montaj Görevlisi" olarak çalışmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerPerde montaj konusunda tecrübeli, Ehliyeti ve SRC Belgesi olan, İletişim yeteneği güçlü, Esnek çalışma şartlarına uyum sağlayabilen

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş AçıklamasıEv tekstili sektöründe lider firmalarımız Linens ve Taç için, Ankara'da "Perde Montaj Görevlisi" olarak çalışmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerPerde montaj konusunda tecrübeli, SRC Belgesi olan, İletişim yeteneği güçlü, Dinamik, En az lise mezunu,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıEv tekstili sektöründe lider firmamız Linens'in Erasta AVM'deki mağazasında "Perde Montaj Görevlisi" olarak çalışmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerPerde montaj konusunda tecrübeli, SRC Belgesi olan, İletişim yeteneği güçlü, Dinamik, En az lise mezunu,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu

 • Perde Montaj Görevlisi

  Linensİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 6 Kasım 2017

  İş AçıklamasıEv tekstili sektöründe lider firmalarımız Linens ve Taç için, "Avcılar" ve "Ataşehir"de "Perde Montaj Görevlisi" olarak çalışmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerPerde montaj konusunda tecrübeli, SRC Belgesi olan, İletişim yeteneği güçlü, Dinamik, En az lise mezunu,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıMakina montaj konusunda deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Askerliğini yapmış personeller alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıBeyaz Eşya, Elektronik, Mobilya, Halı, Ev Tekstili, KEA ve Zücaciye ürünlerinin perakende olarak taksitle satıldığı alışveriş merkezi zincirinin UŞAK mağazasında istihdam edilmek üzere; SEVKİYAT VE MONTAJ PERSONELLERİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler​En az lise mezunu Bay B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak kapalı kasa kamyonet kullanan ( SRC belgesi olanlar tercih edilecektir ) Mobilya montaj tecrübesi olan Mağazacılığın gerektirdiği esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Askerlik yükümlülüğü tamamlanmış Kendisine güvenen, hedefleri olan, hırslı ve öğrenmeye açık UŞAK merkezde ikamet eden - Uşak merkezde bulunan mağazamıza ulaşım sorunu olmayan

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları, Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Marangoz / Ahşap Ustası

 • İş AçıklamasıFirmamızda görev alacak ve aşağıdaki niteliklere sahip '' BAKIM ONARIM MÜDÜRÜ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik Fakültesi Makine, Endüstri Mühendisliği veya ilgili MYO Bölümünden mezun olmuş, Konserveleme ve Dondurulmuş Gıda Sektöründe makine bakım ve onarım bölümünde en az 5 yıl deneyimli, Planlı ve arıza bakım onarım çalışmalarına ve yeni makine projelerine önderlik edebilecek, Bir işletme için gerekli tüm unsurların -su, elektrik, hava, buhar vb.- yönetimini yapabilecek, Fabrika inşaat ve altyapı projelerinin bütçelendirilmesi, takibi ve hayata geçirilmesi işlemlerini gerçekleştirecek, Yatırım projelerinin takvimlendirilmesi ve kurulumu sırasında gerekli takibi gerçekleştirecek, Yatırımın işletmeye alınmasını ve verimli olarak kullanımını sağlayacak/kontrol edecek, kurulumu sonrasında periyodik bakımlarının yapılmasını sağlayacak, arıza durumunda da gerekli çözümleri üretecek, BRC, IFS gibi kalite yönetim sistemlerini bilen ve üstüne düşen uygulamalarının takipçisi, İş ve işçi güvenliği konusunda azami hassasiyet taşıyan, Sektör gereği esnek çalışma saatlerine ve takım çalışmasına uyum sağlayacak, İngilizce bilen, Autocad ve Microsoft Office Programlarına hakim, Salihli'de ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek, Ehliyetli, Askerliğini yapmış.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Müdür

 • Mekanik Montaj Elemanları

  Net Isıİstanbul Anadolu 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıGenellikle İstanbul dışında,modern tavuk çiftliklerinde mekanik tesisat ve montaj işlerinde görevlendirilecek Mekanik Montaj Elemanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler- Kümes havalandırma ekipmanlarının kurulum, montaj ve servis işlerini yapabilecek, - Tercihen, elektrik kaynağında deneyimli, - Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu MAKİNA, TESVİYE, KAYNAK TEKNOLOJİSİ, DOĞALGAZ TESİSATI VE TEKNOLOJİSİ, İKLİMLENDİRME VE SOĞUTMA TEKNOLOJİSİ, MEKATRONİK gibi TEKNİK BİLİMLER bölümlerinden mezun, - Tercihen,Mesleki Yeterlilik Belgesi’ne sahip, - Seyahat engeli olmayan, - Askerlik hizmetini tamamlamış, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, - Ekip çalışmasında uyum sağlayabilecek, - 30 – 40 yaşları arasında, - Tercihen deneyimli,

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri

 • Mobilya Montaj Elemanı

  Maya Tekstil- Penelopeİstanbul Anadolu 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTeslim edilecek ürünlerin Depodan veya Mağazadan Sağlam ve Paketli olarak araçlara yüklenmesinin sağlanması Ürünün müşteriye eksiksiz teslim edilmesi Montaj İşlemlerinin kurulum dahil tüm sürecinden sorumlu, Garanti kapsamında olan tamir edilebilecek ürünlerin tamiratını sağlayarak müşteri memnuniyeti sağlanması.

  Aranan Niteliklerİstanbul Sancaktepe Merkez Ofisimize Bağlı Sevkiyat Biriminde Görevlendirilmek Üzere; Mobilya montaj ve sevkiyat işlerine hakim, Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Ortaokul Mezunu, Anadolu yakasında ikamet eden, Lojistik, Sevkiyat. Montaj işlerinde deneyimli, Mobilya teknik ve malzeme bilgisi, takım tezgahları bilgisine hakim B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanan, Dış görünümüne özen gösteren , diksiyonu düzgün Herhangi bir sağlık engeli olmayan, çalışma şartlarına dirençli Tercihen Askerlik hizmetini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, Adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • Mobilya Kurulum (Montaj) Elemanı

  HYS KÖROĞLU MAĞAZACILIKBalıkesir, Bursa, Çanakkale 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıHys ve Köroğlu Mağazalarımız; Mobilya, Halı, Telefon, Beyaz Eşya, Küçük Ev Aletleri, Ev Tekstili, Züccaciye, Elektronik, Giyim, Aksesuar, Motorsiklet ve Bisiklete Kadar Uzanan Geniş Ürün Yelpazesi İle Müşterilerine Güleryüzlü Hizmet Sunmaktadır. Teslim Edilecek Ürünlerin Depodan Veya Mağazadan Sağlam Ve Paketli Olarak Araçlara Yüklenmesinin sağlanması, Müşteriye Ürünün Eksiksiz Teslim Edilmesi, Montaj Kontrolünün Yapılması Ve Müşteri Hizmetleri İle İletişimin Sağlanması.

  Aranan NiteliklerMobilya montajında tecrübeli (Masa, Gardurop, yatak, beşik vb.), Lojistik, Sevkiyat,Montaj işlerinde deneyim sahibi, Teknik Malzeme Bilgisi olan, Herhangi Bir Sağlık Problemi Olmayan, B sınıfı ehliyete sahip olan ve aktif araç kullanan, SRC Belgesi Olan, Erkek, (Askerlik görevini tamamlamış) Takım Çalışmasına Yatkın, Adayların Başvurularını Bekliyoruz

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Sorumlu

 • İş Açıklamasıİstanbul bayi/çözüm ortaklarımızda "Teknik Servis Personeli" pozisyonunda görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz. Hizmette mükemmellik anlayışıyla satış sonrası tarafına bildirilen iş planı doğrultusunda gerekli keşifleri yapmak ve ilgili birime keşif sonucunu bildirmek. Arıza bildirimlerinde servis talimatlarına ve iş güvenliği kurallarına uygun müdahale ederek müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sorunu en kısa sürede çözüp, arızalı sistemi tekrar devreye almak. Satışı tamamlanan ürünün/sistemin/projenin kurulumunu iş planı doğrultusunda şirket standartları doğrultusunda belirlenen terminde gerçekleştirmek. (keşif, kablolama, kanal işçiliği, tesisat, montaj, test, devreye alma vb.)

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Alarm sistemlerinin kurulumunda ve arızalarının giderilmesinde en az 1 yıl tecrübe sahibi,( özellikle bilinen alarm panellerinin en az birinde tecrübe sahibi) Tercihen diğer zayıf akım sistemlerinde deneyim sahibi, Avrupa yakasında ikamet eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Planlı ve sistemli çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın ve müşteri odaklı, Askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

  Sektör: Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıÇok önemli projelerin Elektronik Güvenlik Sistemlerinin kurulumunu sağlayan ve 17 senelik geçmişi ile sektörünün en önemli firmalarından biri olan iş ortağımızda görevlendirilerek mevcut şantiyelerdeki sistem montajlarını gerçekleştirecek MONTAJ ELEMANI ( USTA ) aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin ilgili Ön Lisans veya Teknik Lise Mezunu, * Tercihen sistem kurulumu ve montajında 2 yıl deneyimli, * Zayıf akım ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda bilgi sahibi, * Şantiye çalışmasına yatkınlığı olan, * Seyahat engeli bulunmayan, * Askerlik görevinin tamamlamış veya minimum 2 yıl tecile sahip adayların özgeçmişlerini bekliyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, İnşaat, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Eleman, Usta Yardımcısı, Ustabaşı, Usta, Teknisyen

 • Mobilya Montaj Elemanı

  Galeri İrfan Home AVMİstanbul Avrupa 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıMağazamız içerisinde görev alacak Mobilya Montaj Elemanı arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler* Mobilya Montajında en az 3 deneyimli, * Dikkatli, * Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, * Avcılar lokasyonuna ulaşım sağlayabilecek, * Bay,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Marangoz / Ahşap Ustası

 • İş AçıklamasıTekstil sektöründe üretimini yapmış olduğumuz makinaların Mekanik Montaj ve Üretim bölümünde çalışacak '' MEKANİK MONTAJ ELEMANLARI '' alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Meslek Yüksek okulu veya Meslek Lisesi (Makine, Torna, Tesfiye, Metal İşleri, Motor, Otomotiv, Mekatronik, vb.) ilgili bölümlerden mezun, Tercihen makine üretiminde ve montaj alanında en az 3 sene çalışmış olan, Takım çalışmasına yatkın, kendini motive edebilen ve iyi bir iletişimci, Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış, Analitik düşünce yapısına sahip ve gelişmeye açık, Mesai saatlerine itina ile uyulacak ve gerektiğinde fazla mesai yapılabilecek , Aktif araç kullanan, Referans gösterebilecek, Sabah 08:00 Akşam 18:00 saatleri arası çalışacak.

  Sektör: Makine, İmalat, Endüstri

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Şef Yardımcısı, Şef / Amir, Eleman

 • İş AçıklamasıNilüfer Çalı yolu üzerinde bulunan fabrikamız için Üretim elemanları ve Montaj Usta Yardımcıları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTecrübeli veya yetiştirilmek üzere Üretim içerisinde ya da Saha'da ustaya yardımcı olmak üzere montajda çalışmaya istekli Dikkatli Not: servisimiz mevcuttur

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıELEKTRİK PANOSU İMALATI YAPMAKTAYIZ…. TÜM ADAYLARIN MALTEPE – GEBZE ARASINDA İKAMET ETMESİ GEREKMEKTEDİR. TÜM ADAYLARIN ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ OLMASI GEREKMEKTEDİR.

  Aranan Nitelikler*İmalatta makas bölümünde çalışacak bilgi sahibi,teknik malzemeyi bilen 1 yıl tecrübeli..… * Boyahane için;Lise, Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarından mezun veya mesleki yeterlilik eğitimi almış,kronik hastalığı olmayan,minimum 1 yıl elektrostatik toz boya teknikeri hakkında deneyimli, *Ara Elaman için;disiplinli, düzenli, sorumluluk sahibi,ekip çalışmasına yatkın,çalışkan ve kendine güvenen,yetiştirilmek üzere veya işin gerektireceği teknik donanıma sahip,planlama ve organizasyon yeteneği güçlü,üretim bölümünde ürünlerin bölümler arası akışını sağlayabilecek,tecrübeli yada tecrübesiz…

  Sektör: İnşaat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Usta, Usta Yardımcısı, Boyahane Ustası

 • Otomotiv Öğretmeni

  Certurk Belgelendirmeİstanbul Anadolu, Kocaeli 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTs En 17024 standartı kapsamında Turkak ve MYK 'dan akreditasyona sahip firmamızda Personel Belgelendirme işlerinde ''Sınav Yapıcı''olarak görev alıcak çalışma arkadaşları aranmaktadır. Prosedür ve talimatlar doğrultusunda otomotiv mekanik,elektromekanik ,montaj ve boya alanlarında teorik ve uygulamalı sınavlarını yaparak ,sınav sonuçlarının bağlı olduğu birimlere iletilmesini sağlamak.

  Aranan NiteliklerOtomotiv öğretmenliği veya teknikerliği bölümlerinden mezun Otomotivde en az 5 yıl servis tecrübesi olan Mekanik,elektromekanik,montaj ve kaporta boya konusunda tecrübeli Askerlik görevini tamamlamış Aktif araç kullanabilen Seyehat engeli olmayan İstanbul anadolu yakası veya Gebze yakınlarında ikamet eden.

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Öğretmen

 • İş AçıklamasıÇağın Büro ve Ofis Mobilyaları 1970 yılında ofis mobilyaları üretimi ve proje uygulamaları amacıyla kurulmuş olup uluslararası vizyonu, deneyimli uzman kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile yurt içinde ve yurt dışında şube bayilik ağına sahip, ofis mobilyaları ve ofis koltukları üretimi konusunda sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiş olan firmamıza ''Sevkiyat &Montaj Personeli''aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, tercihen teknik liselerin ilgili bölümlerinden mezun (Ahşap Teknolojisi, Mobilya ve Dekorasyon vb.), Ofis Mobilya montajında 3 yıl deneyimli ofis mobilyası kurabilen Mobilya ürün bilgisine ve montaj becerisine sahip Dış sahada montaj ustasına yardımcı konumda çalışacak Etkin iletişim ve ikna becerilerine sahip, Kamyon ve Kamyonet kullanabilen ;sürücü ehliyeti ve src belgesi olan , Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir. Müşteri odaklı ve ikna kabiliyeti yüksek İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Yenibosna ,Halkalı,İkitelli ,Kayaşehir,Bağcılar ,Gaziosmanpaşa ikamet eden)

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Şoför, Usta, Ustabaşı

 • Montaj Elaman

  Üçler Ofis Mobilyaİstanbul Anadolu 14 Kasım 2017

  İş Açıklaması17 SENEDİR OFİS MOBİLYALARI SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN ŞİRKETİMİZ İÇİN,ŞÖFÖRLÜĞÜ OLAN MONTAJ ELEMANI ARANMAKTADIR. - 22-45 YAŞLARINDA - B SINIF EHLİYET SAHİBİ VE AKTİF ARAÇ KULLANAN ,SRC BELGESİNE SAHİP - ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ - ANADOLU YAKASI DUDULLUYA ULAŞIMI SORUN OLMAYAN , - EKİP ÇALIŞMASINA UYGUN, - MOBİLYA MONTAJI KONUSUNDA DENEYİMLİ İŞ ARKADAŞI ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıRenkler Makine ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 400 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Kemalpaşa ve Manisa Fabrikalarımız bünyesinde bizimle çalışacak '' MONTAJ OPERATÖRLERİ '' alınacaktır.

  Aranan NiteliklerYoğun iş temposunda çalışabilecek Vardiyalı çalışabilecek Çalışmasına engel bir sağlık sorunu bulunmayan İşe konsantrasyonu tam ve dikkatli Tercihen Çıraklık Eğitimi mezunu veya Endüstri meslek lisesi mezunu Askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Eleman, Operatör

 • İş AçıklamasıŞirketimizin üretmiş olduğu oyun parkları,fitness spor aletleri,kamelya pergola ve bunun gibi siparişlerin yerinde montajını yapan ekibin sorumluluğunu üstlenip montajı eksiksiz olarak tamamlayıp teslimi sağlayabilecek Montaj öncesi ve sonrası müşteri görüşmelerinin yapılmasını sağlayabilecek Montaj personelinin verimli çalışması,disiplini,kılık kıyafetinin düzen tertibini sağlayabilecek Büyük ölçekli projelerde, montaj öncesi keşif ve metraj bilgileri yerinde yapacak,üretimle koordine ve takip edilmesi Montaj süresince yapılan harcamaları günlük olarak muhasebeye teslimi ve takibi. Montaj sonrası müşteri memnuniyeti anketinin yapılmasını sağlayabilecek.

  Aranan NiteliklerAnalitik düşünen, sorun çözme ve sistem geliştirme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği kuvvetli, B sınıfı Ehliyetli, Aktif olarak araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uygun çalışabilen Takım arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Sorumlu

 • Montaj Elemanı

  Teknopalasİstanbul Anadolu 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTeknopalas, RFID temelli otomasyon projelerinde 10 yıllık bilgi ve deneyimi ile kendi alanında ilkleri başarmış, sektörünün öncülerinden olan bir ARGE firmasıdır. Teknopalas RFID ‘nin tasarımını ve geliştirmesini yaptığı faaliyet alanları arasında Akıllı Endüstriyel Kantar otomasyonu, RFID temelli üretim bandı takip otomasyonu, depo ve stok takip otomasyonu, Araç tanıma ve kontrol otomasyonu, fabrika ve plazalar için akıllı bina otomasyonu, Personel ve meteryal takip otomasyonu ve Lokasyon belirleme sistemleri bulunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında gerek Kamu gerek özel sektörde kapsamlı otomasyon projelerine imza atan firmamız için sürekli artan iş hacmi ve müşterilerine kaliteli hizmet sunmak amacıyla aşağıda nitelikleri belirtilmiş çalışma arkadaşları arıyoruz .

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Teknik montaj konusunda tecrübe sahibi tercihen saha deneyimi olan, Tercihen temel elektrik bilgisi olan, El işçiliği düzgün, İş ahlakı olan, gelişime açık, sorumluluk alabilecek, iletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet edebilen, Bay.

  Sektör: Güvenlik Sistemleri, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tekniker

 • Şoför

  Cresta Banyo Mobilyasıİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıTuzla Deri Organize Sanayi Bölgesindeki merkezimizden günlük banyo mobilyası sevkiyatlarının, Hazırlanıp araca yüklenmesi, Zamanında bayi depolarına veya müşteri evlerine götürülümesi, Banyo mobilyalarının müşterilerin evlerine üst katlara taşınması Sevkiyat olmadığı zamanlarda üretimde paketlemeye yardımcı olunması,

  Aranan NiteliklerNakliye ve şöförlük konularında en az 5 yıllık deneyim, İstanbulun yollarını ve bölgelerini bilen, SRC 4 ve Psikoteknik belgesine sahip, B sınıfı ehliyete sahip, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Tercihen banyo ve benzeri mobilya dağıtımı konusunda tecrübeli, Kartal,Pendik,Tuzla Civarında ikamet eden. Askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, Dağıtım, Lojistik

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Görevli, Yardımcı, Şoför

 • İş AçıklamasıDürüst Çalışacak; Türkiye'nin çeşitli ilerinde bulunan şantiyelerde görevlendirilmek üzere şirketimizin Zayıf Akım Kurulum departmanı için montaj, devreye alma, arıza ve bakım faaliyetlerinde en az 1 Yıl Tecrübeli "Elektronik Güvenlik Sistemleri Takım Arkadaşları" aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen Meslek Liselerinin Elektronik/ Haberleşme/CCTV bölümünden yada Lise Mezunu Güvenlik Sistemleri ve Yangın Sistemleri kurulum ve arıza giderme işlerinin birinde en az 1 yıl deneyimli, Sahada montaj konusunda fiilen aktif çalışan ya da çalışmış. Altyapı Proje deneyimi olup Proje Okuma yapabilen. Teknik Konulara ve sahada projeye hakim, MS Office ( Word, Excel vb.) programlarını kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uygun, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış yada tecilli Planlı ve Ekip Çalışmasına Uyumlu

  Sektör: Güvenlik Sistemleri, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Tekniker, Uzman, Uzman Yard, Eleman, Teknisyen

 • İş AçıklamasıŞirketimiz bünyesinde çalışmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip '' ALARM ve KAMERA MONTAJ ELEMANI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az ilkokul mezunu, 21-30 yaş arası, B Sınıfı Ehliyeti Olan ve Aktif Araç Kullanabilen, Güvenlik Kamerasi (CCTV, IP), Hirsiz Alarm Kablolama-Montaj-Devreye alma hizmetlerinde çalışmış, Deneyimli.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman, Tekniker, Teknisyen

 • İş AçıklamasıFirma bünyemizde çalışacak ; Kablolama, Montaj ve Servis Teknisyenleri arıyoruz

  Aranan NiteliklerElektrik teknnisyenleri Kablolama teknisyen şef Güvenlik kamera sistemi , Hırsız alarmı , Yangın ihbarı; Sistemleri montajında çalışacak takım arkadaşları arıyoruz Kablolamada deneyimli , Teknisyen,

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Güvenlik Sistemleri, Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu

 • Montaj Hizmetleri Grup Lideri-IKEA Kartal

  IKEAİstanbul Anadolu 13 Kasım 2017

  İş Açıklaması• Montaj planlamalarını takip ederek, montaj emirlerinin optimum düzeyde verimli gerçekleşmesini sağlar. • Montaj ekiplerini düzenli olarak sahada kontrol eder, denetimlerini yapar ve hizmet kalitesi ile ilgili gelişim noktalarını belirleyerek gerekli aksiyonları alır. • Montaj Planlama Ekip Üyesi ile birlikte çalışarak müşteri memnuniyetini arttırıcı çalışmalar yapar. • Nakliye ve Müşteri Hizmetleri Grup Lideri ile koordineli çalışarak müşteri taleplerini karşılar. • Montaj araçlarının her türlü bakım, kiralama süreçleri ve kontrolünü yapar. • Montaj ekiplerinin kullandıkları sarf malzeme ve ekipmanların satın almalarını yapar ve bakımlarını takip eder. • Montaj Planlama Ekip Üyesinin CRM sisteminde doğru veriler ile çalışmasını sağlar. • Nakliye ve Montaj Hizmetleri aracılığı ile oluşan müşteri problemlerini çözmede ve müşteri memnuniyeti sağlamada etkin rol oynar. • Taşeron firma ile olan çalışmaları yürütür. • Etkili bir operasyon performansı sağlar ve tedarikçi performansını KPI’lar ile takip eder. • Ekibinin performansını yönetir ve yetkinlik gelişimlerine destek olur.

  Aranan Nitelikler• En az 2 yıl benzer iş tecrübesi • Tercihen üniversite mezunu • MS Office ve tercihen CRM alt yapılı program bilgisi • İleri seviyede ilişki kurma ve iletişim yetkinliği • Raporlama ve analiz yeteneği • Problem çözme ve organizasyon becerisi • Müşteri odaklılık • Sahada çalışan ekibin yönetimi için liderlik yetkinliği • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Takım Lideri

 • Makine Operatörü

  Karali Çayİstanbul Avrupa 15 Kasım 2017

  İş AçıklamasıFİRMAMIZIN İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE EYÜP İLÇESİNDE BULUNAN ÜRETİM TESİSİMİZDE, ÇAY DOLUM MAKİNESİNİN ÇALIŞABİLİRLİĞİNİ SAĞLAYABİLECEK, ORTAYA ÇIKAN ARIZALARA HIZLI VE DOĞRU MÜDAHALE EDEBİLECEK, ÇÖZÜLMEYECEK SORUNLARDA YETKİLİ SERVİS İLE KOORDİNELİ ÇALIŞABİLECEK PERSONELLER ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler• Meslek Yüksek Okulları veya Endüstri Meslek Liselerinin elektrik-elektronik bölümlerinden mezun, • Üretim süreçlerine hakim, ilgili süreçlerde aktif olarak rol alacak, ( üretim talimatları, tesis, makine ve ekipmanların çalışma prensipleri vb.) • Elektrik- elektronik bakım konularında en az 1-2 yıl deneyime sahip ve tercihen üretim alanında operatörlük deneyimi olan, • Vardiyalı çalışabilecek • Askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Tekniker, Usta, Bakım Onarım Teknikeri

 • Stadyum Koltuğu Montaj Elemanı

  Mete Plastikİstanbul Avrupa 9 Kasım 2017

  İş AçıklamasıİMALATINI YAPMIŞ OLDUĞUMUZ STADYUM KOLTUKALRININ GEREK İSTANBUL İÇİNDE GEREKSE İL DIŞINDA, STADYUMLARA, SPOR SALONLARINA, OTELLERE VE TÜM SPOR TESİSLERİNE MONTAJI İŞİNDE ÇALIŞACAK ELEMANA İHTİYAÇ VARDIR. MONTAJ İŞLEMİ BETON BASAMAKLARIN MATKAPLA DELİNMESİ, KOLTUKLARIN BASAMAKLARA TAŞINIP YERLEŞTİRİLMESİ VE SIKMA MAKİNELERİYLE VİDALARIN SIKILMASINDAN İBARETTİR. İL DIŞI MONTAJ İŞLERİNDE YOL, YEMEK, OTEL KONAKLAMA VS. MASRAFLAR FİRMAMIZCA KARŞILANMAKTADIR. FABRİKAMIZ BEYLİKDÜZÜNDE OLUP, ALINAN PERSONELLER, MONTAJ İŞLEMİ OLMADIĞI ZAMANLARDA FABRİKAMIZDA GÖREVLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan NiteliklerİŞİNE ÖNEM VEREN, ÇALIŞKAN VE UZUN VADELİ ÇALIŞMAYI DÜŞÜNEN, BEYLİKDÜZÜ,B.ÇEKMECE, ESENYURT, AVCILAR, K.ÇEKMECE CİVARINDA İKAMET EDEN BAY PERSONELLER ALINACAKTIR. İLGİLENENLERİN 0541 602 19 78 NOLU NUMARADAN İBRAHİM ALKAN'LA İRTİBATA GEÇMELERİ RİCA OLUNUR.

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıMontaj Elemanı; Montaj Bölümüne gelen ürünlerin vidalama, etiketleme, paketleme işlerini yapmak, Kaynakçı; Gaz altı kaynak ve argon kaynağı yapmak, kaynattığı parçayı zımpara yapmak, Bakımcı; Firma içi mekanik arızaların giderilmesi, periyodik makine bakımlarının yapılması, elektrot kaynağı yapılması, Elektrik Teknisyeni; Firma içi elektrik arızalarının giderilmesi, mevcut tesisatın yenilenmesi, pano montajı yapılması, periyodik bakımların yapılması, Kalite Kontrol Sorumlusu; proses kayıtlarının kontrolleri, çeşitli ölçüm ve testlerin yapılması, kalite kontrol raporlarının hazırlanması Vasıfsız; askılama, paketleme, malzeme transferi gibi işlerin yapılması.

  Aranan NiteliklerMAKİNE, KİMYA, METAL İŞLEME VE BOYAMA FABRİKAMIZDA CALIŞMAK ÜZERE MESAİ ARKADAŞLARI ARIYORUZ. ERKEK ADAYLARDA ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ. TECRÜBELİ YADA YETİŞTİRİLMK ÜZERE, 20-35 YAŞ ARASI, BAY VE BAYAN CALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ. MAAŞ + YOL + YEMEK

  Sektör: Makine, İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Sorumlu

İş Habercisi - Montaj İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?