Montaj İş İlanları

Hepsini Temizle
Montaj
 • İş Açıklaması Bodrum’da Arçelik-Beko Yetkili Servisi olarak faaliyet gösteren şirketimizde tam zamanlı/sürekli istihdam edilmek; Beyaz Eşya Teknisyeni alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * Beyaz eşya montaj, bakım, arıza tespiti ve onarımı konusunda tecrübeli, * Aktif olarak sahada çalışabilecek, * Takım çalışmasına yatkın, * Asgari B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, * Bilgisayar sistemlerini etkin kullanabilen (Özellikle MS Office programları) * Askerlikle ilişkisi bulunmayan * Tercihen yabancı dil bilen (İngilizce)

 • İş Açıklaması Bodrum’da Arçelik-Beko Yetkili Servisi olarak faaliyet gösteren şirketimizde, tam zamanlı/sürekli istihdam edilmek; Elektronik Teknisyeni alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * Aktif olarak sahada çalışabilecek, * Takım çalışmasına yatkın, * Asgari B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, * Bilgisayar sistemlerini etkin kullanabilen (Özellikle MS Office programları) * Askerlikle ilişkisi bulunmayan * Tercihen yabancı dil bilen (İngilizce)

 • İş Açıklaması IKEA Ümraniye Mağazası bünyesinde, hasarlanmış ürünlerin montajı ve yeniden kazanılması işlerinde görev alacak, Full-time (tam zamanlı) olarak (akşam vardiyası, hafta sonu veya resmi tatillerde) çalışabilecek ekip üyeleri arıyoruz. Sorumluluklar : İade edilmiş ürünlerin arasından hasarlı veya eksik parçalı olanları tespit ederek gideceği lokasyonları belirlemek, Ayrılmış parçaları parça envanterini kullanarak yeniden paketlemek ve yerine yenisini koymak, İade edilmiş ürünlerin kayıtlarını düzenli olarak tutmak, Talimatlara göre Fırsat Köşesi`ne ürünler kurmak ve fiyatlandırmak, Fırsat Reyonu ve montaj alanlarının düzenli ve güvenli olmasını sağlamak, Fırsat Reyonu`ndaki müşterilerimize gerektiğinde yardımcı olmak, Çalışma arkadaşlarına ve müşterilerimize uygun stok ve ürün bilgisi sunabilmek için bilgisayar sistemlerini kullanmak.

  Aranan Nitelikler Meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun olmak (Mobilya-Dekorasyon vb.), Takım çalışmasına yatkın olmak, Tercihen mobilya montajı konusunda tecrübeye sahip olmak, Esnek çalışma saatlerine ve vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlamak, MS Office programlarını bilmek (Excel, Word, Powerpoint), Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış , Anadolu yakasında ikamet etmek.

 • Mobilya Montaj Ekip Üyesi
  Ikea
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Montaj Hizmetleri Montaj Ustası ve Ekip Üyesi montaj işlemlerinin müşterinin evinde yapılmasından sorumludur. Gün içerisinde ve bitiminde yöneticisine düzenli raporlama yapar. Müşterileri evlerinde ziyaret ederek problemli ürünlerin tespitini yapmaktan, gerekli durumlarda nakliye ve montajını sağlayarak müşteri problemlerini çözmekten sorumludur. Garanti kapsamında olan tamir edilebilecek ürünlerin tamiratını sağlayarak müşteri problemlerini çözer. Kalite problemli ürünleri tespit ederek Ürün Geri Kazanım Departmanı’na iletir. Montaj Hizmetleri Montaj Ustası ve Ekip Üyesi, Montaj Hizmetleri Grup Lideri’ne bağlı çalışır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen teknik liselerin ilgili bölümlerinden mezun (Ahşap Teknolojisi, Mobilya ve Dekorasyon vb.), Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Mobilya ürün bilgisine ve montaj becerisine sahip, Müşteri odaklı ve ikna kabiliyeti yüksek, Problem çözme becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

 • İş Açıklaması Montaj Hizmetleri Montaj Ustası ve Ekip Üyesi montaj işlemlerinin müşterinin evinde yapılmasından sorumludur. Gün içerisinde ve bitiminde yöneticisine düzenli raporlama yapar. Müşterileri evlerinde ziyaret ederek problemli ürünlerin tespitini yapmaktan, gerekli durumlarda nakliye ve montajını sağlayarak müşteri problemlerini çözmekten sorumludur. Garanti kapsamında olan tamir edilebilecek ürünlerin tamiratını sağlayarak müşteri problemlerini çözer. Kalite problemli ürünleri tespit ederek Ürün Geri Kazanım Departmanı’na iletir. Montaj Hizmetleri Montaj Ustası ve Ekip Üyesi, Montaj Hizmetleri Grup Lideri’ne bağlı çalışır.

  Aranan Nitelikler Benzer bir işte en az 1 yıllık iş tecrübesine sahip, Tercihen lise (teknik lise) mezunu Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Mobilya ürün bilgisine ve montaj becerisine sahip Müşteri odaklı ve ikna kabiliyeti yüksek Problem çözme becerisine sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

 • İş Açıklaması Montaj Hizmetleri Montaj Ustası mobilya(oturma odası, yatak odası, mutfak, banyo vb.) montaj işlemlerinin müşterinin evinde yapılmasından sorumludur. Gün içerisinde ve bitiminde yöneticisine düzenli raporlama yapar. Müşterileri evlerinde ziyaret ederek problemli ürünlerin tespitini yapmaktan, gerekli durumlarda nakliye ve montajını sağlayarak müşteri problemlerini çözmekten sorumludur. Garanti kapsamında olan tamir edilebilecek ürünlerin tamiratını sağlayarak müşteri problemlerini çözer. Kalite problemli ürünleri tespit ederek ilgili departmana iletir.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen teknik liselerin ilgili bölümlerinden (Ahşap Teknolojisi, Mobilya ve Dekorasyon vb.) mezun En az 3 yıl mobilya montajı konusunda tecrübeli Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Mobilya ürün bilgisine ve montaj becerisine sahip Tam zamanlı çalışabilecek Müşteri odaklı ve ikna kabiliyeti yüksek Problem çözme becerisine sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

 • İş Açıklaması Montaj Hizmetleri Montaj Ustası ve Ekip Üyesi; mobilya(oturma odası, yatak odası, mutfak, banyo vb.) montaj işlemlerinin müşterinin evinde yapılmasından sorumludur. Gün içerisinde ve bitiminde yöneticisine düzenli raporlama yapar. Müşterileri evlerinde ziyaret ederek problemli ürünlerin tespitini yapmaktan, gerekli durumlarda nakliye ve montajını sağlayarak müşteri problemlerini çözmekten sorumludur. Garanti kapsamında olan tamir edilebilecek ürünlerin tamiratını sağlayarak müşteri problemlerini çözer. Kalite problemli ürünleri tespit ederek ilgili departmana iletir.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen teknik liselerin ilgili bölümlerinden mezun Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Mobilya ürün bilgisine ve montaj becerisine sahip Tam zamanlı çalışabilecek Müşteri odaklı ve ikna kabiliyeti yüksek Problem çözme becerisine sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

 • Uygulama Elemanı
  Temas Tanıtım
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Hizmet verdiğimiz Kozmetik ve İlaç markalarının, Mağazalarındaki uygulama alanı ve vitrinlerinin uygulanmasında görev alacak  VİTRİN UYGULAMA ELEMANI  aranmaktadır.    

  Aranan Nitelikler * En az Lise mezunu,  * Vitrin camlarına folyo ve benzeri malzemelerin uygulanmasında deneyim sahibi,  * Tercihen Vinil germe ve Dış Cephe giydirme bilgisi olan, * Tercihen baskı süreçlerini bilen, * Aktif olarak araç kullanabilen, dönemsel şehir dışında çalışabilecek * Askerlik hizmetini tamamlamış,  * İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden veya Anadolu Yakasına ulaşımı kolay, * Esnek çalışma saatlerine uyumlu,  * Bay           

 • İş Açıklaması 1982'den beri yangın söndürme sistem ve donanımları alananında hizmet veren Firmamızın farklı birimlerinde  görev alabilecek çalışma arkadaşları; Sanayi kuruluşları başta olmak üzere her türlü kurum ve kuruluşlarda Mekanik Yangın tesisat, borulama ve malzeme montaj vb işleri  ile  yangın ve  güvenlik sistem ve donanımları alanlarında; tesisat döşeme, teknik servis, bakım onarım birimlerimizde  aktif olarak görev alabilmek,  Yangın söndürücü Üretim bölümü ve mekanik motaj ile bakım onarım işler elemanı 

  Aranan Nitelikler Mekanik  sistemler kurulumu, montaj, devreye alma,  Bakım, onarım alanlarında aktif görev alabilecek niteliklerde EML, MYO, Çıraklık Eğitim Kurumları mezunu veya eşdeğerleri alanında çalışmış veya eğitilmeye yatkın, uzun süreli çalışmayı hedefleyen, azimli, öğrenme ve başarmaya istekli teknik elemanlar, ve   ÖNEMLİ NOT: OTURDUĞU SEMT, CADDE, SOKAK belirtilmeli  İŞİMİZİ BİLMEMEK ÖNEMLİ DEĞİL. Öğrenme, başarma azmi ve düşünme becerisi olan, sorumluluk sahibi olanlara  iş öğretilebilir. NOT: Ulaşım sistemimize uyum için; Buca,Şirinyer, Bornova,Pınarbaşı, Çamdibi, Bayraklı, Özkanlar, Karşıyaka, Çiğli, Konak, Karabağlar  merkez ve yakın çevrelerinde oturanlar tercih önceliklidir.

 • İş Açıklaması GALERİ İRFAN ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ AVCILAR MERKEZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE MOBİLYA MONTAJINDAN ANLAYAN ELEMAN

  Aranan Nitelikler Kamyon ve Kamyonet kullanabilen sürücü ehliyeti olan Tercihen Mobilya bölümü mezunu Kurulacak olan mobilyanın sevkiyatını ve kurulumunu yapabilecek Askerlik sorunu olmayan Tecrübeli Bay eleman

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, LASTİK SEKTÖRÜNÜN LİDER KURULUŞLARINDAN OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN   Oto lastik satışını gerçekleştirmek, Gerekli durumlarda satılan lastiğin servis noktasında değişimini yapmak, Ürün teşhirini yaparak satışa hazır hale getirilmesini sağlamak, Ürün etiket ve fiyat kontrollerinin yapılmasını sağlamak Stok ve sipariş yönetimini sağlamak.​

  Aranan Nitelikler Tercihen Otomotiv sektöründe tercihen lastik satışı ve/veya montajında deneyimli, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Maltepe lokasyonuna ulaşımda sorun yaşamayacak) 20 - 32 yaşları arasında, En az ortaokul mezunu, Satış ve pazarlama yeteneğine sahip, Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyetine sahip, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Müşteri memnuniyetine önem veren, pratik, güler yüzlü, Motivasyonu yüksek Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecilli, Bay,  "OTO LASTİK SATIŞ VE MONTAJ DANIŞMANI" aranmaktadır.        www.maviyakaik.com  

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, ENDÜSTRİYEL SİSTEMLER SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN, GEBZE'DEKİ FABRİKASI İÇİN   İhtiyaç duyulan her türlü senkronizasyon, dağıtım v.b. panolarımızda kullanılacak olan bakır baraların kesme, delme, bükme işleriyle beraber baraların ve busbar modüllerinin yerine montaj işlerin de görev alacak.  

  Aranan Nitelikler Meslek lisesi ve/veya Meslek Yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (geniş bir servis ağı mevcuttur), Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, "BARA USTASI" aranmaktadır.    www.maviyakaik.com

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, ENDÜSTRİYEL SİSTEMLER SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN, GEBZE'DEKİ FABRİKASI İÇİN   İhtiyaç duyulan her türlü senkronizasyon, dağıtım v.b. panolarımızın montaj ve kablaj işlerinde görev alacak.  

  Aranan Nitelikler Meslek lisesi ve/veya Meslek Yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Elektrik projelerini okuyabilen ve genel elektrik bilgisine sahip, En az 1 yıl pano montajı konusunda tecrübesi olan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (geniş bir servis ağı mevcuttur), Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, "ELEKTRİK PANO MONTAJ TEKNİSYENİ" aranmaktadır.    www.maviyakaik.com

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, ENDÜSTRİYEL SİSTEMLER SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN, GEBZE'DEKİ FABRİKASI İÇİN   Jeneratör konteyner ve kabinlerine ait motor, ekipman, fan, alternatör, aydınlatma armatürü montajı, pano montajı, kablo çekimi, kablo bağlantısı, kablo tavası döşeme vb elektrik işlerinin yapılmasından sorumlu olacak. ​

  Aranan Nitelikler Meslek lisesi ve/veya Meslek Yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Endüstriyel projelerde, doğalgaz santrali, rafineri projelerinde görev almış, En az 5 yıl tecrübeli, Teknik resim okuyabilen, Üretimde kullanılan makinelerin elektrik ile ilgili arızalarını giderebilecek ve bakım onarım tecrübesi olan, Tercihen enstruman tubing montajı da yapabilen, Takım çalışması ve iletişim becerilerine sahip Takipçi, dinamik, Yoğun iş temposuna ve gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (geniş bir servis ağı mevcuttur), Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,   "ELEKTRİK TEKNİSYENİ" aranmaktadır.  www.maviyakaik.com  

 • Çelikçi
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, ENDÜSTRİYEL SİSTEMLER SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN, GEBZE'DEKİ FABRİKASI İÇİN   Jeneratör konteyner ve kabinlerinin çelik konstrüksiyon imalat ve montajı, Trapez sac montajı, Kapı imalat ve montajı, Panjur – Akustik imalat ve montajı görevlerinden sorumlu olacak. ​

  Aranan Nitelikler Meslek lisesi ve/veya Meslek Yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Endüstriyel projelerde, doğalgaz santrali, rafineri projelerinde görev almış, Çelik imalat ve montaj işinde en az 8 yıl tecrübeli, Teknik resim okuyabilen, Çalıştığı ekibi yönetip, organize edebilecek, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (geniş bir servis ağı mevcuttur), Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,   "ÇELİK USTASI VE EKİPBAŞI" aranmaktadır.  www.maviyakaik.com  

 • Borucu
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, ENDÜSTRİYEL SİSTEMLER SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN, GEBZE'DEKİ FABRİKASI İÇİN   Jeneratör, motor ve ekipman boru imalat ve montaj işlerinin yapılması görevinden sorumlu olacak. ​

  Aranan Nitelikler Meslek lisesi ve/veya Meslek Yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Endüstriyel projelerde, doğalgaz santrali, rafineri projelerinde görev almış, Boru imalat ve montaj işinde en az 5 yıl tecrübeli, Teknik resim (izometri) okuyabilen, Tercihen ASME borulaması yapmış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (geniş bir servis ağı mevcuttur), Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,   "BORU USTASI" aranmaktadır.  www.maviyakaik.com  

 • Montaj Teknisyeni
  Pronet Güvenlik Hizmetleri…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Satışı gerçekleştirilmiş elektronik güvenlik sistemlerine ilişkin montaj işlemlerini Montaj Ekip Şefi ile birlikte gerçekleştirmek üzere Teknik Operasyonlar bünyesinde görev alacak "Montaj Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi veya MYO Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun, Tercihen elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda deneyimli ( Özellikle DSC ve GE panelleri), Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Alanında konuya teknik açıdan hakim, pratik, planlı ve ekip çalışmasına uyumlu, Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, fazla mesai yapabilecek, Ehliyeti ve aktif sürüş deneyimi olan (Tercihen SRC belgesine sahip) Tercihen askerlik görevini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli 'Montaj Teknisyeni' arıyoruz.

 • Montaj
  Ertürk Makine
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Esenyurt Bölgesinde Faliyet Gösteren  Makine ve Ekipman Üretimi Yapan Firmamızda Çalıştırılmak Üzere, Tecrübeli Montaj Ustaları Alınacaktır. İstanbul Avrupa yakasında (Tercihen,Esenyurt, Kıraç veya Beylikdüzü'nde ) ikamet eden.  

  Aranan Nitelikler Titiz, Disiplinli ve en az 3 Yıl Tecrübeli, Endüstri Meslek Lisesi Mezunu, Teknik Resim okuma ve Ölçü aletleri kullanma konusunda bilgili, Askerliğini Yapmış, Takım Çalışmasına Uyumlu  Acil Montaj ustaları alınacaktır. İletişim için; Mihriban Acar:02126130047

 • İş Açıklaması İzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren Firmamızda görevlendirilmek üzere; Başlıca görevi; -Müşteriye zamanında panoları ulaştırmak -Termin süresine Uymak olan,

  Aranan Nitelikler Askerlik hizmetini tamamlamış  En az 2 yıl montaj bölümünde çalışmış En az lise mezunu   Montaj bölümünde takım lideri pozisyonunda çalışacak çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • İş Açıklaması İzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Montaj Operatörü takım arkadaşları aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler En az 1 yıl iş tecrübesine sahip Lise Mezunu (Teknik lise mezunu olmak tercih sebebidir) Askerlik hizmetini tamamlamış Erkek  

 • İş Açıklaması Mobilya Cila Ustası – Sancaktepe-Yenidoğan/İstanbul Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat ve üretim, konularında faaliyet gösteren firmamızın, İstanbul Sancaktepe Merkez Tadilat Atölyesi için, "Mobilya Cila Ustası" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İlköğretim veya Lise mezunu, Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyim sahibi, Mobilya ve Bahçe mobilyaları ürünlerinin tadilat işlerinde tecrübeli, Mobilya, Cila konularında bilgi sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış, Mobilya Cila ve Tadilat İşlemlerinde deneyimli İstanbul Ümraniye, Sancaktepe, Yenidoğan, Sultanbeyli civarında ikamet eden adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Dış Saha Montaj Elemanı
  Elmaksan
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Maltepe Büyükbakkalköy'de Faaliyet Gösteren, Demir-Çelik Sektörüne Makine İmalatı ve İhracatı Yapan Firmamızın Dış Saha Montaj Bölümünde Çalışacak Elektrik-Elektronik ve Mekatronik, Teknisyeni / Mühendisi Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler Askerlik görevini tamamlamış İngilizce Bilen  Yurt İçi ve Yurt Dışı Makine Montajında Çalışabilecek Esnek çalışma saatlerine uygun Dinamik, İş Odaklı Servis Güzergahlarımız : Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Ümraniye  

 • Mekaniker
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN ÖNCELERİNDEN OLAN, HAFİF, ORTA SINIF VE AĞIR TİCARİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN, SANCAKTEPE'DE Kİ MERKEZİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE,   Hafif, orta ve ağır sınıf vasıtalar için mekanik işlemleri gerçekleştirecek,

  Aranan Nitelikler Minimum Lise mezunu, 45 yaşını aşmamış, En az 5 yıl benzer bir pozisyonda deneyimli, Motor, şanzıman ve diferansiyel toplama tecrübesi olan, Motor, şanzıman, diferansiyel, fren sistemleri ve diğer tüm mekanik konularda tecrübeli, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, " MEKANİKER " aranmaktadır.   www.maviyakaik.com

 • Montaj Elemanı
  Altherm Klima
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Klima-Havalandırma cihazları üretimi konusunda faaliyet gösteren; sektörün liderleri arasında olan kuruluşumuzun, İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikasında, üretimde montaj işlerinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler -Tercihen endüstri meslek lisesi,teknik lise ve ya meslek yüksek okulu mezunu, -Firmamızda uzun süre çalışmayı düşünen,dinamik, -Teknik resim okuyabilen,en az 2 yıllık makina,klima santrali v.b cihazların montaj  işlerinde tecrübesi olan, -Esnek çalışma saatlerine uyumlu ve vardiya sisteminde çalışabilecek, -Askerliğini yapmış, -İstanbul Tuzla-Kartal yada Çayırova-Şekerpınar bölgelerinde ikamet eden, -Sorumluluk sahibi,dikkatli ve yetiştirilmeye istekli, -Takım çalışmasına yatkın, Çalışma arkadaşları aramaktayız.  

 • İş Açıklaması İstanbul Anadolu yakası(Pendik)ilçesinde bulunan İstikbal,Bellona,Mondi mağazalarımızda istihdam edecek mağazalarımızın teşhir uygulamaları ve sevkiyatı yapılan ürünlerin montajında aktif olarak görev alacak personel

  Aranan Nitelikler İlköğretim veya lise Mobilya montajında tecrübeli,panel mobilya kurabilen Güler yüzlü,konuşması düzgün,iletişim kurabilen Dış görünümüne özen gösteren 22 - 40 yaşları arasında Ekip çalışmasına yatkın Tecrübeli ve yetiştirilmek üzere İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.(Tuzla,Pendik,Kartal,Maltepe) Erkek adayların Askerlik hizmetini tamamlamış  B- sınıfı ehliyetli

 • Mobilya Ustası
  Medicana
  İstanbul Anadolu 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması Medicana Sağlık Grubu' na bağlı hastanelerdeki mobilya imalat ve montaj işlemlerini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Medicana Sağlık Grubu Teknik Hizmetler Direktörlüğü' ne bağlı olarak görevlendirilmek üzere; Tercihen Lise veya Meslek Yüksekokullarının Mobilya Dekorasyon bölümlerinden mezun, Alanında minimum beş yıllık deneyime sahip olan, Basit mobilyaların imalatını ve tüm mobilyaların montajlarını yapabilen, Uzmanlığıyla ilgili makine ve el aletlerini kullanabilen, Gerekli görülen hallerde İstanbul dışındaki hastanelerimizde de çalışabilecek olan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ( çalışma yeri Çamlıca' dır) "Mobilya Ustası" aramaktayız.

 • Alüminyum Doğrama ve Montaj Ustası
  Medicana
  İstanbul Anadolu 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması Medicana Sağlık Grubu' na bağlı hastanelerdeki alüminyum kapı / pencere, dış cephe giydirme sistemlerinde doğrama ve montaj işlemlerini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Medicana Sağlık Grubu Teknik Hizmetler Direktörlüğü' ne bağlı olarak görevlendirilmek üzere; Tercihen Lise veya Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, Alanında minimum beş yıllık deneyime sahip olan, Alüminyum kapı ve pencerelerin doğrama ve montaj işlemlerinde deneyimli, Uzmanlığıyla ilgili makine ve el aletlerini kullanabilen, Gerekli görülen hallerde İstanbul dışındaki hastanelerimizde de çalışabilecek olan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ( çalışma yeri Çamlıca' dır) "Alüminyum Doğrama ve Montaj Ustası" aramaktayız.

 • Zayıf Akım Teknisyeni
  Teknopalas
  İstanbul Anadolu 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması Teknopalas , RFID temelli otomasyon projelerinde 10 yıllık bilgi ve deneyimi ile kendi alanında ilkleri başarmış , sektörünün öncülerinden olan bir AR-GE firmasıdır. Teknopalas RFID ‘nin tasarımını ve geliştirmesini yaptığı faaliyet alanları arasında RFID Akıllı Kantar Otomasyonu , Depo ve Stok Takip Otomasyonu , Araç Tanıma ve Kontrol Otomasyonu , fabrika ve plazalar için Akıllı Bina Otomasyonu , Personel ve Meteryal Takip Otomasyonu ve lokasyon belirleme sistemleri bulunmaktadır. Çalışma arkadaşlarımız , otomasyon ve kontrol sistemleri birimimizin İstanbul-Sancaktepe merkez binasında görevlendirilecektir. Ayrıca kartlı geçiş sistemlerinin kurulumu ,montajı ve devreye alınması hizmetlerinin verilmesi konusunda sorumlu olacak Zayıf Akım Teknisyeni  aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Güvenlik ve kartlı geçiş sistemlerinde proje, şantiye, test ve devreye alma ile bakım konularında en az 2 yıl tecrübesi olan Tercihen üniversitelerin Lisans veya Önlisans bölümlerinden mezun , MS Office programlarını bilen teknik dokümanları takip edebilecek seviyede iyi İngilizce bilen, Bilgisayar donanım ve işletim sistemi bilgisi olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Yurtiçi Yurtdışı seyahat engeli olmayan B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanan Tercihen askerliğini tamamlamış

 • Teknisyen
  Teknopalas
  İstanbul Anadolu 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması Teknopalas , RFID temelli otomasyon projelerinde 10 yıllık bilgi ve deneyimi ile kendi alanında ilkleri başarmış , sektörünün öncülerinden olan bir ARGE firmasıdır. Bünyesinde bulunduğu Oylum şirketler gurubunun 30 yıllık köklü geçmişi ile müşterileri ve çalışanları için güvenli firma imajını korumuştur. Teknopalas RFID ‘nin tasarımını ve geliştirmesini yaptığı faaliyet alanları arasında Akıllı Endüstriyel Kantar otomasyonu , RFID temelli üretim bandı takip otomasyonu , depo ve stok takip otomasyonu , Araç tanıma ve kontrol otomasyonu , fabrika ve plazalar için akıllı bina otomasyonu , Personel ve meteryal takip otomasyonu ve Lokasyon belirleme sistemleri bulunmaktadır.Yurtiçi ve yurtdışında , gerek Kamu gerek özel sektörde kapsamlı otomasyon projelerine imza atan firmamız için sürekli artan iş hacmi ve müşterilerine kaliteli hizmet sunmak amacıyla aşağıda nitelikleri belirtilmiş çalışma arkadaşları arıyoruz . Eğitimi verilecek otomasyon sistemlerimizin kurulumunu yapacak, Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak servis projeleri kapsamındaki sistemlerin periyodik bakımlarını yapacak, Servis planlama birimi tarafından planlanan saha servis veya atölye işlerini yerine getirecek, İşleri prosedür ve talimatlara uygun olarak yerine getirecek.

  Aranan Nitelikler   Tercihen üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Elektronik, Kontrol Sistemleri ve benzeri bölümleri mezunu, CCTV ve kartlı geçiş sistemlerinde 2 yıl tecrübesi olan, Bakım-Servis-Onarım, Bilgi Teknolojileri, Sistem Destek Ve Yönetimi, Elektrik Tesisat alanlarında deneyimli, MS Office programlarını bilen, Temel bilgisayar donanım ve işletim sistemi bilgisi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanan  

 • Saha Montaj Teknisyeni
  Teknopalas
  İstanbul Anadolu 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması   Kartlı geçiş sistemleri, Akıllı bina otomasyonu, Üretim takip otomasyonu gibi projelerde sensör, kart okuyucu , panel vb. ürünlerin fiziksel montaj ve elektriksel bağlantılarını gerçekleştirmek üzere Teknik Servis bölümünde görev alacak "Saha Montaj Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır.   Not : Özel proje montajlarında Teknik Eğitim verilecektir.

  Aranan Nitelikler Tercihen elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda deneyimli  Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Alanında konuya teknik açıdan hakim, pratik, planlı ve ekip çalışmasına uyumlu, Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, fazla mesai yapabilecek, Ehliyeti ve aktif sürüş deneyimi olan  Tercihen askerlik görevini tamamlamış

İş Habercisi - Montaj İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?