Montaj İş İlanları

Hepsini Temizle
Montaj
 • Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 20 Eylül 2016

  İş Açıklaması Satışı gerçekleştirilmiş elektronik güvenlik sistemlerine ilişkin montaj işlemlerini ekibi ile birlikte gerçekleştirmek üzere Teknik Operasyonlarımızda görev alacak 'Montaj Ekip Şefi' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya M.Y.O. Elektrik/Elektronik Bölümlerinden mezun, Elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda en az 1 yıl tecrübeli (Özellikle DSC ve GE panelleri),  Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Konusuna teknik açıdan hâkim, pratik, planlı, ekip çalışmasına yatkın, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen askerliğini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli, "Montaj Ekip Şefi" arıyoruz.

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Eleman

 • Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 20 Eylül 2016

  İş Açıklaması Satışı gerçekleştirilmiş elektronik güvenlik sistemlerine ilişkin montaj işlemlerini Montaj Ekip Şefi ile birlikte gerçekleştirmek üzere Teknik Operasyonlar bünyesinde görev alacak "Montaj Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi veya MYO Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun, Tercihen elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda deneyimli ( Özellikle DSC ve GE panelleri), Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Alanında konuya teknik açıdan hakim, pratik, planlı ve ekip çalışmasına uyumlu, Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, fazla mesai yapabilecek, Ehliyeti ve aktif sürüş deneyimi olan (Tercihen SRC belgesine sahip) Tercihen askerlik görevini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli 'Montaj Teknisyeni' arıyoruz.

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Tanımlanan bölge içerisinde montaj ve servislerin yapılması.

  Aranan Nitelikler B sınıfı ehliyete sahip olup aktif olarak araç kullanabilen (tercihen SRC belgesi olan) Bodrum,Milas veya Turgutreis taraflarınd ikamet eden, İnsan ilişkileri kuvvetli Askerlikle ilişiği bulunmayan yada en az 2 yıl tecilli Takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Sorumlu, Tekniker

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, DÜNYANIN EN BÜYÜK POMPA ÜRETİCİSİ OLAN MÜŞTERİMİZİN TUZLA'DAKİ FABRİKASINDA ÇALIŞMAK ÜZERE,   * Müşteri, yetkili servisler ve çağrı merkezi arasındaki ilişkileri koordine edecek, * Mekanik ve elektrik sistem arızalarını telefon üzerinden gelen çağrılara bağlı olarak gerekli soruları yönelterek tespit ederek, çözüm konusunda müşteri ve servislere danışmanlık yapacak, * Arızalı ürünlerin garanti şartlarını incelemek ve sonuçları raporlayarak sisteme kaydetmek, * Gerekli yedek parça siparişlerinin verilmesi, * Müşteri ilişkilerinin geliştirilmesinde aktif rol oynayacak,

  Aranan Nitelikler * 25-38 Yaşları arasında, * Teknik Lise ve/veya MYO ilgili bölümlerden mezun, * En az 2 yıl mekanik montaj tecrübesi olan, * Masa başı ve ofis ortamında daha önce çalışmış, * Tercihen Servis deneyimi olan, * Teknik düzeyde orta derecece İngilizce bilen, * MS Office yazılımlarını iyi düzeyde kullanabilen, * Mekanik tesisat, elektrik, ısıtma ve soğutma tesisatları konusunda bilgi sahibi, * Tercihen, kontrol panoları, PLC ve motor sürücüleri konusunda deneyimli, * Pratik elektrik - elektronik bilgisi olan, ölçü cihazları ve diğer sistemleri kullanabilen, * İletişim yönü kuvvetli, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, ( Anadolu yakasında geniş bir servis ağı bulunmaktadır. ) * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Bay, NOT: Ana servis bünyesinde masa başı işidir. Ofis bünyesinde masa başında görev alabilecek adaylar değerlendirilecektir.   " SATIŞ SONRASI HİZMETLER BÖLÜMÜ SERVİS TEKNİSYENİ " aranmaktadır.    www.maviyakaik.com

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, İmalat, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara Bugün

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜLERİNDEN OLAN, HAFİF, ORTA SINIF VE AĞIR TİCARİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN, SANCAKTEPE, YENİBOSNA, TUZLA VE ANKARA'DAKİ MERKEZLERİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE,   Hafif, orta ve ağır sınıf vasıtalar için mekanik işlemleri gerçekleştirecek,

  Aranan Nitelikler 45 yaşını aşmamış, Alanında deneyimli ve daha önce Mekaniker olarak görev almış, Motor, şanzıman ve diferansiyel toplama tecrübesi olan, Motor, şanzıman, diferansiyel, fren sistemleri ve diğer tüm mekanik konularda tecrübeli, Ağır vasıta araç konusunda deneyimli İstanbul Anadolu - Avrupa yakası ve Ankara'da ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, " MEKANİKER " aranmaktadır.   www.maviyakaik.com

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Formen, Tamirci, Teknisyen, Usta

 • İDEAL ELEKTRONİK İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Elektronik haberleşme sektöründe, İstanbul Avrupa yakasında faaliyet gösteren firmamızda telsiz bakım onarımı yapacak, dış sahada programlama ve teknik servis yapacak, gerekli durumlarda malzeme teslimatını yapacak tam zamanlı çalışacak teknik servis elemanı aranmaktadır. İstanbul/Şişli ilçesine veya metrobüse yakın bölgelerde oturmak tercih sebebidir.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler Adayların; en az teknik lise mezunu, insan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, sistemli, düzenli çalışma ve organizasyon yeteneğine sahip, sorumluluk alıp kendini geliştirebilecek, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, kendini geliştirmeye hevesli, hedefleri olan, B sınıfı sürücü belgesine sahip, askerliğini yapmış kişiler olması gerekmektedir.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE, YEDEK PARÇA TEDARİKİ ALANINDA HİZMET VEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN Yedek parça imalatı ve montajında çalışacak.

  Aranan Nitelikler 25 - 45 yaşları arasında, Tecrübeli / tecrübesiz, İstanbul Anadolu yakasında (uygun semtlerde) ikamet eden (Sultanbeyli'den Gebze'ye kadar servis imkanı bulunmaktadır), Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Bay / Bayan, "İMALAT VE MONTAJ ELEMANLARI" aranmaktadır.   www.maviyakaik.com

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Operatör

 • İş Açıklaması Şirket / İş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, makine sektöründe faaliyet gösteren, yurt dışında anahtar teslim fabrikalar kuran, sektöründe dünyanın en büyük 2 firmasından biri olan grubun Türkiye'deki en eski ve en köklü ana şirketi için ‘‘MONTAJ KOORDİNATÖRÜ" aranmaktadır. Yurtdışı projelerinin montaj ve devreye alma işlemlerini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Taahhüt firmalarında çalışmış, Makine imalat, montaj ve devreye alma konusunda deneyimli, İleri seviyede İngilizce bilen, Yurtdışında seyahat engeli bulunmayan, Çorum'da ikamet edebilecek.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Koordinatör

 • Teknopalas İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Teknopalas, RFID temelli otomasyon projelerinde 10 yıllık bilgi ve deneyimi ile kendi alanında ilkleri başarmış, sektörünün öncülerinden olan bir ARGE firmasıdır. Bünyesinde bulunduğu Oylum şirketler gurubunun 30 yıllık köklü geçmişi ile müşterileri ve çalışanları için güvenli firma imajını korumuştur. Teknopalas RFID‘nin tasarımını ve geliştirmesini yaptığı faaliyet alanları arasında Akıllı Endüstriyel Kantar otomasyonu, RFID temelli üretim bandı takip otomasyonu, depo ve stok takip otomasyonu, Araç tanıma ve kontrol otomasyonu, fabrika ve plazalar için akıllı bina otomasyonu, Personel ve materyal takip otomasyonu ve Lokasyon belirleme sistemleri bulunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında gerek Kamu gerek özel sektörde kapsamlı otomasyon projelerine imza atan firmamız için sürekli artan iş hacmi ve müşterilerine kaliteli hizmet sunmak amacıyla aşağıda nitelikleri belirtilmiş çalışma arkadaşları arıyoruz. Çalışma arkadaşımız, İstanbul-Sancaktepe merkez binasında görevlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler   Tercihen üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Elektronik, Kontrol Sistemleri ve benzeri bölümleri mezunu, Elektrik tesisatı veya zayıf akım projelerinin uygulanması konusunda en az 1 yıl tecrübeli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanan, Anadolu yakasında ikamet edebilen.  

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Elektrik ve Elektronik, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Görevli, Tekniker

 • Grupaj Servis Lojistik Kocaeli, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Orhanlı,Aydınlı,Tepeören/Tuzla civarında ikamet eden, Kaynak işlerinden anlayan, Askerliğini yapmış, En az ilköğretim mezunu, 45 yaşını aşmamış,

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Tamirci, Usta, Ustabaşı

 • İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, Turkcell Superonline ürün ve hizmetlerinin müşteri lokasyonunda kurulumunun yapılması, talep ve arızalarının giderilmesinde görev alacak, TEKNİK SERVİS UZMANI aramaktayız

  Aranan Nitelikler Teknik Lise veya MYO / Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun Tercihen kablolama konusunda deneyimli Bilgisayar donanımı hakkında bilgi sahibi Müşteriyle yüz yüze iletişimi yürütebilecek Takım çalışmasına yatkın B Sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • Teknopalas İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Teknopalas, RFID temelli otomasyon projelerinde 10 yıllık bilgi ve deneyimi ile kendi alanında ilkleri başarmış, sektörünün öncülerinden olan bir AR-GE firmasıdır. Teknopalas RFID ‘nin tasarımını ve geliştirmesini yaptığı faaliyet alanları arasında RFID Akıllı Kantar Otomasyonu, Depo ve Stok Takip Otomasyonu, Araç Tanıma ve Kontrol Otomasyonu, fabrika ve plazalar için Akıllı Bina Otomasyonu, Personel ve Meteryal Takip Otomasyonu ve lokasyon belirleme sistemleri bulunmaktadır. Çalışma arkadaşlarımız, otomasyon ve kontrol sistemleri birimimizin İstanbul-Sancaktepe merkez binasında görevlendirilecektir. Ayrıca kartlı geçiş sistemlerinin kurulumu, montajı ve devreye alınması hizmetlerinin verilmesi konusunda sorumlu olacak Zayıf Akım Teknisyeni aramaktayız.

  Aranan Nitelikler   Güvenlik ve kartlı geçiş sistemlerinde proje, şantiye, test ve devreye alma ile bakım konularında en az 2 yıl tecrübesi olan, Tercihen üniversite mezunu, Yurtiçi Yurtdışı seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanan, Tercihen askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Eleman

 • İş Açıklaması Depomuzda çalışmak üzere, mobilya montaj kurulumunu bilen, 22-40 yaş arası Pendik de ikamet eden, ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen bay personeller alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Şoför

 • İş Açıklaması   Firma bünyemizde çalışacak ; Elektrik teknnisyenleri  Kablolama teknisyen şef  Güvenlik kamera sistemi , Hırsız alarmı ,  Yangın ihbarı; Sistemleri montajında çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler   Kablolamada  deneyimli , Teknisyen,  

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş Açıklaması CSTeknoloji Güvenlik Sistemleri Dış Tic. A.Ş. olarak Elektronik Güvenlik ve Video Analiz Sistemleri Satışı ve Satış Sonrası Destek Hizmetleri Konusunda Faaliyet Gösteren Firmamız için;  IP CCTV Sistemleri konusunda ileri seviye bilgi sahibi ve uzman, Tercihen, Geçiş Kontrol Sistemleri, Yangın ve Hırsız Alarm Sistemleri konularında da tecrübeli, Aktif olarak sistem montajı, devreye alması ve eğitimleri konularında görevlendirilecek, Sahada, telefonda, uzaktan arızalara destek verip problem çözebilecek, Proje saha etütlerini gerçekleştirecek ve doğru çözüm önerilerinde bulunabilecek Müşteri İhtiyaçlarının analiz edebilmesi, yeni projelerin oluşturulması ve müşteri portföyünün geliştirilmesi süreçlerine destek verebilecek, Takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Elektronik güvenlik sistemleri kurumsal projelerde, montaj, uygulama, teknik destek ve sistem eğitimi konularında en az 5 yıl  tecrübeli, Problem Çözebilme Yeteneğini Geliştirmiş Network, işletim sistemleri yazılım ve donanım konularına hâkim IP CCTV ve Geçiş Kontrol Sistemleri Satışında Tecrübeli Tercihen, Fiber Altyapı, Yangın, Alarm ve Kişi Sayım Sistemlerine Hâkim Seyahat engeli bulunmayan Araştırmacı, girişken ve kendini sürekli geliştiren, Takım çalışmasında uyumlu ve sorumluluk sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı ve güler yüzlü, İkna kabiliyeti güçlü, Dinamik çalışma saatlerine ayak uydurabilen, Diksiyonuna ve dış görünümüne önem veren Aktif olarak araç kullanabilen Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olması tercih sebebidir.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Işık,Ses ve Görüntü Sistemleri, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Süpervizör, Tekniker, Teknisyen, Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması Yapı sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin İzmir – Kemalpaşa fabrikasında  görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ‘Montaj Elemanı’ aramaktayız. Üretimini yaptığımız Modüler Yapı sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde; Montaj Elemanı olarak yer almak üzere, üretim ekipmanlarını kullanabilen, Belirlenen kalite standartları kapsamında üretim süreçlerini yürütebilen ve sürecin prosedür ile talimatlara uygun işleyişini sağlayabilen, Kalite Yönetim Sisteminin gerekliliklerini yerine getirmek                             

  Aranan Nitelikler Ortaokul, lise ve tercihen  Meslek Lisesi mezunu, teknik bilgi ve tecrübeye sahip, Mekanik montaj konusunda deneyimli tercihen teknik  resim okuyabilen, El becerileri gelişmiş, Titiz,  dikkatli, sabırlı ve sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı ve zamanı iyi kullanabilen, İş sağlığı ve Güvenliğine önem veren, 25-45 yaşları arasında, Askerliğini tamamlamış, Servis Güzergahımıza uygun (Buca-Bornova-Hatay-Karşıyaka-Çiğli-Kemalpaşa-Yeşilova servislerimiz mevcut) yerlerde ikamet eden, 15-20 kişilik Bay eleman ihtiyacımız vardır.  

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Ustabaşı, Usta

 • Data Grup İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Tüm ürün ve hizmetlerimiz için bina içi altyapıyı hazırlar, müşteri lokasyonunda kurulum yapar ve sonrasındaki talep ve arızaların giderilmesini sağlar.

  Aranan Nitelikler TURKCELL&SUPERONLİNE Fiber kurulumlarında görevlendirilmek üzere Saha Teknik Uzmanı alınacaktır. Teknik Lise veya MYO’ların teknik bölümlerinden mezun, Network ve Bilgisayar donanımı hakkında deneyimli, Bina iç ve dış data kablo çekimi konusunda tecrübeli, Tercihen fiber kablolama sonlandırma hakkında bilgi sahibi, Tempolu ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Müşteriyle yüz yüze ilişkiyi yönetebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adayların ilana başvurmalarını rica ederiz. İstanbul Avrupa yakası ,İzmir ve Ankara bölgeleri için personel arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Eleman, Tekniker, Teknisyen, Uzman

 • İş Açıklaması İzmir Çiğli A.O.S.B. ‘de faaliyet gösteren iklimlendirme sektörünün öncü firmalarından  Klas Isıtma Soğutma Klima Sanayi ve Ticaret Ltd. Şirketimize Klas Met fabrikasında görevlendirilmek üzere Montaj elemanı Takım arkadaşı aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Üretimde montaj işinde çalışmış deneyimli Teknik resim okuyabilen Takım çalışmasına yatkın Esnek mesai saatlerine uyabilecek ve vardiyalı çalışabilecek

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Operatör, Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması İzmit Merkez, Gebze, Gölcük de bulunan bebek ve çocuk giyim mağazamızda satışı yapılan mobilyaların müşterilerimizin evinde kurulumu yapabilecek, ayın belli dönemlerinde kurulum planlarımızın olduğu günlerde parttime çalışabilecek mobilya montaj elemanı aranıyor.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Marangoz / Ahşap Ustası

 • İş Açıklaması Ankara Sincan ve Polatlı da bulunan bebek ve çocuk giyim mağazamızda satışı yapılan mobilyaların müşterilerimizin evinde kurulumu yapabilecek, ayın belli dönemlerinde kurulum planlarımızın olduğu günlerde parttime çalışabilecek mobilya montaj elemanı aranıyor.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Marangoz / Ahşap Ustası

 • Sst Teknoloji Tekirdağ 26 Ekim 2016

  İş Açıklaması Marmara Bölgesi genelinde saha satış ekipleri ile temsilciliğini üstlenen PRONET GÜVENLİK VE ALARM SİSTEMLERİ SST TEKNOLOJİ bünyesinde görevlendirilmek üzere MONTAJ TEKNİSYENİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler ÇORLU’da ikamet eden - Aktif araç kullanabilen - Pronet teknik ekip ile montaj işlerinde görev alacak - Lise ve dengi okullarda ELEKTRİK-ELEKTRONİK MEZUNU , - Tam zamanlı çalışacak - ‘ BAY’

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Teknisyen

 • Buka Sofa İstanbul Avrupa 26 Ekim 2016

  İş Açıklaması Ongan holding, farklı sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası şirketler grubudur. Döşemelik mobilya konusunda kendi tasarımlarını geliştiren, Türkiye ve yurtdışında mağazalar açacak olan yeni kurulmuş olan şirketimiz Buka Sofa için,aşağıdaki özelliklere uygun MONTAJ ELEMANI çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Meslek lisesi-yüksekokulların mobilya dekorasyon bölümünden mezun .Mobilya montajı konusunda minimum 2 yıl deneyimli .Dış görünüşüne önem veren. .Diksiyonu düzgün .Src belgesi olan .Ekip çalışmasına uygun .Yurt içi Yurt dışı seyahat engeli bulunmayan. .Esnek çalışma saatlerine uyumlu Sgk,servis,yemek ve her türlü sosyal haklar mevcuttur. Fabrikamız Esenyurt' tadır.

  Sektör: Tekstil, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda KLİMA MONTAJ VE SERVİS ELEMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İklimlendirme – Soğutma, klima ve havalandırma konularında montaj , demontaj , bakım&onarım, elektrik elektronik sürecinde görev almış , Tercihen Lise ve Yüksekokulların İklimlendirme – Soğutma , Makine veya Elektrik Elektronik bölümlerinden mezun, 22-35 yaş aralığında , Bay , Askerlik hizmetini tamamlamış , Seyahat engeli olmayan , Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanan , İş yoğunluğu ve esnek çalışma saatlerine uyumlu , Ekip çalışmasına yatkın, Etkin iletişim becerisi ve temsil yeteneğine sahip.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Görevli, Tekniker, Usta

 • Repkon Makine İstanbul Anadolu 25 Ekim 2016

  İş Açıklaması Çok çeşitli alanlarda makine imalatı yapan firmamızda, özellikle LPG Silindir üretim hatlarında bulunan makinelerin montajı, kurulumu, operatörlüğü, sevkiyatları ve müşteride kurulumlarının yapılması.

  Aranan Nitelikler Meslek liselerinin ve Meslek Yüksek Okullarının; Makina, Mekatronik, Torna-Tesviye, Motor veya Makina Montajı ile ilgili diğer bölümlerinden mezun, Makinelerin montaj ve sahada devreye alma işlerinde çalışacak, Teknik resim okuyabilen, ölçüm cihazlarını ve el aletlerini kullanabilen, Alanında konuya teknik açıdan hâkim, pratik, planlı ve ekip çalışmasına uyumlu, İnsan ilişkilerinde başarılı, Düzenli ve Disiplinli, Mekanik montaj konusunda en az 3 yıllık tecrübeye sahip, Askerliğini tamamlamış, 20-40 yaş arası, 'Montaj Elemanı' arıyoruz. LPG hatlarında bilgi ve tecrübe sahibi olmak tercih sebebidir. Bu hatlar presler, yıkama ve kaynak makineleri, ısıl işlem fırınları, kaçak test hatları, kumlama ve boyahane gibi makinelerden oluşur. (Alımlar yaklaşık 3 ay sonra başlayacaktır).

  Sektör: İmalat, Makine, Metal Sanayi

  Pozisyon: Usta, Teknisyen, Tekniker, Eleman

 • Repkon Makine İstanbul Anadolu 25 Ekim 2016

  İş Açıklaması Çeşitli alanlarda makine imalatı yapan firmamızda, rulman, lineer sistemler, vidalı miller vb. hassas mekanik montaj parçaları ile birlikte makinelerin montajlarının yapılması. Montajları yapılan makinelerin sevkiyatlarının ve müşteride kurulumlarının gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler Meslek liselerinin ve Meslek Yüksek Okullarının; Makina, Mekatronik, Torna-Tesviye, Motor veya Makina Montajı ile ilgili diğer bölümlerinden mezun, Makinelerin montaj ve sahada devreye alma işlerinde çalışacak, Teknik resim okuyabilen, ölçüm cihazlarını ve el aletlerini kullanabilen, Alanında konuya teknik açıdan hâkim, pratik, planlı ve ekip çalışmasına uyumlu, İnsan ilişkilerinde başarılı, Düzenli ve Disiplinli, Mekanik montaj konusunda en az 5 yıllık tecrübeye sahip, Askerliğini tamamlamış, 25-40 yaş arası, 'Mekanik Montaj Teknisyeni' arıyoruz.

  Sektör: İmalat, Makine, Metal Sanayi

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Usta

 • İş Açıklaması En az Lise Teknik Lise mezunu (Elektronik Haberleşme Mezunu) Askerliğini yapmış İç ve dış montajda çalışacak Takım çalışmasın uygun, Yeni teknolojilere ve gelişmelere açık, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Yurt içi ve Yurt dışı seyahat engeli olmayan, Güçlü analiz, iletişim ve iş sonuçlandırma becerisine sahip B Sınıfı ehliyeti olan ve Araç kullanabilen Ankara’da ikamet eden veya edebilecek olan

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Montaj Hizmetleri Ekip Üyesi, mobilya (oturma odası, yatak odası, mutfak, banyo vb.) montaj işlemlerinin müşterinin evinde kurulumunun yapılmasından sorumludur. Gün içerisinde ve bitiminde yöneticisine düzenli raporlama yapar. Müşterileri evlerinde ziyaret ederek problemli ürünlerin tespitini yapmaktan, gerekli durumlarda nakliye ve montajını sağlayarak müşteri problemlerini çözmekten sorumludur. Garanti kapsamında olan tamir edilebilecek ürünlerin tamiratını sağlayarak müşteri problemlerini çözer. Kalite problemli ürünleri tespit ederek ilgili departmana iletir. IKEA Bodrum Sipariş ve Teslim Noktası bünyesinde  çalışacak ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Ø  Meslek lisesi mezunu   Ø  Tercihen sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen   Ø  Mobilya ürün bilgisine ve montaj becerisine sahip   Ø  Müşteri odaklı ve ikna kabiliyeti yüksek   Ø  Problem çözme becerisine sahip

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması RENCO,  başta inşaat sanayi olmak üzere pek çok farklı sektörde kullanılan,kompozit ürünlerin üreticisi olarak kurulmuştur. Bu alanda önemli düzeyde tasarım, araştırma, geliştirme ve üretim faaliyetleri üzerinde 20 yılı aşkın deneyime sahip olan şirketimiz RENCO, Manisa tesislerinde görevlendirilmek üzere, konusuyla ilgili yetki ve sorumlulukları üstlenecek, insiyatif kullanacak, dinamik ve yaratıcı takım arkadaşlarını beklemektedir.

  Aranan Nitelikler Montaj Elemanı olarak yer almak üzere, üretim ekipmanlarını kullanabilen, Ortaokul, lise ve tercihen  Meslek Lisesi mezunu, teknik bilgi ve tecrübeye sahip, Mekanik montaj konusunda deneyimli tercihen teknik  resim okuyabilen, El becerileri gelişmiş, Titiz,  dikkatli, sabırlı ve sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı ve zamanı iyi kullanabilen, İş sağlığı ve Güvenliğine önem veren, 25-45 yaşları arasında, Erkek adaylar, Askerliğini tamamlamış,  Manisa, Akhisar, Saruhanlı da ikamet eden / edebilecek,

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Eleman

 • IKEA İstanbul Anadolu 25 Ekim 2016

  İş Açıklaması Montaj Hizmetleri Ekip Üyesi, mobilya (oturma odası, yatak odası, mutfak, banyo vb.) montaj işlemlerinin müşterinin evinde kurulumunun yapılmasından sorumludur. Gün içerisinde ve bitiminde yöneticisine düzenli raporlama yapar. Müşterileri evlerinde ziyaret ederek problemli ürünlerin tespitini yapmaktan, gerekli durumlarda nakliye ve montajını sağlayarak müşteri problemlerini çözmekten sorumludur. Garanti kapsamında olan tamir edilebilecek ürünlerin tamiratını sağlayarak müşteri problemlerini çözer. Kalite problemli ürünleri tespit ederek ilgili departmana iletir. IKEA Ümraniye Mağazası bünyesinde çalışacak ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek lisesi mezunu Tercihen sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Mobilya ürün bilgisine ve montaj becerisine sahip Müşteri odaklı ve ikna kabiliyeti yüksek Problem çözme becerisine sahip

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş Açıklaması Montaj Hizmetleri Ekip Üyesi, mobilya (oturma odası, yatak odası, mutfak, banyo vb.) montaj işlemlerinin müşterinin evinde kurulumunun yapılmasından sorumludur. Gün içerisinde ve bitiminde yöneticisine düzenli raporlama yapar. Müşterileri evlerinde ziyaret ederek problemli ürünlerin tespitini yapmaktan, gerekli durumlarda nakliye ve montajını sağlayarak müşteri problemlerini çözmekten sorumludur. Garanti kapsamında olan tamir edilebilecek ürünlerin tamiratını sağlayarak müşteri problemlerini çözer. Kalite problemli ürünleri tespit ederek ilgili departmana iletir. IKEA Bornova Mağazası bünyesinde  çalışacak ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Ø  Meslek lisesi mezunu   Ø  Tercihen sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen   Ø  Mobilya ürün bilgisine ve montaj becerisine sahip   Ø  Müşteri odaklı ve ikna kabiliyeti yüksek   Ø  Problem çözme becerisine sahip

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Montaj İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?