Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Nakliyat İş İlanları

Hepsini Temizle
Nakliyat
 • MERT İNŞAATİstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması

  Aranan NiteliklerEn az 5 yıl deneyimi olan, Şehir içi trafikte ve lüks araç kullanımında tecrübe sahibi, Diksiyonu düzgün, prezantabl, kişilik sahibi, Kişisel bakımına özen gösteren, Sigara kullanmayan, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış, 30 - 40 yaş arası esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak , Bay adaylar değerlendirilecektir.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Makam Şoförü

 • İş Açıklaması5 Tonluk vinç kullanabilcek

  Aranan Nitelikler· Yetkili Kuruluşlar tarafından verilen Kaldırma ve Yükleme (Vinç) İş Makinesi Operatörlük Belgesine sahip, · 3 yıl ve üzeri İş Makinelerinde Operatörlük deneyimi bulunan, · Vardiyalı sisteme uyum gösterebilen, · Ekip çalışmasına yatkın, iş sağlığı ve iş güvenliği kurallarına önem veren, · Askerlik hizmetini tamamlamış, · B Sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıMey İçki, 3.5 Milyar TL'nin üzerindeki cirosu, 9 fabrikası ile sektöründe Türkiye'nin en büyük kuruluşudur. Ürün portföyü içerisinde Yeni Rakı, Tekirdağ Rakısı, Binboa, Istanblue, Smirnoff, Ciroc, Ketel One, Johnnie Walker, J&B, Baileys, Gordon’s , Zacapa, Don Julio ve Kayra Şarapları gibi tanınmış birçok marka bulunmaktadır.Mey İçki, büyümekte olan dinamik organizasyonuna değer katacak ve ortak başarıları birlikte kutlayacak takım arkadaşları arıyor. Deponun genel işleyişini ve düzenini sağlamak Depo stoklarının takibini yapmak Ürünlerin sevkiyata hazırlık ve sevk aşamalarının koordinasyonunu sağlamak Sevk edilecek ürünlerin nitelik ve nicelik olarak doğruluğunu sağlamak, kontrollerini yapmak İade gelen ürünlerin kontrollerinden sorumlu olmak Stokların sayımlarını yapmak, sayım sonuçlarını raporlamak İyileştirme ve çözüm önerileri geliştirmek, verilen sorumlulukları yerine getirmek

  Aranan NiteliklerAlaşehir'de ikamet edecek; Tercihen üniversite mezunu Depo ve ekip yönetiminde tecrübeli, Analitik, insan ilişkilerinde başarılı, Aktif araç kullanabilen,ehliyet sahibi MS Office ve tercihen SAP uygulamalarına hakim Vardiyalı ve yoğun çalışma düzenine uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Şef / Amir, Müdür Yardımcısı, Yetkili, Şef Yardımcısı, Yetkili Yardımcısı

 • GÜRSA OLUKLU MUKAVVAİstanbul Avrupa 23 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıKıraç / ESENYURT' taki koli fabrikamıza ağır vasıta ehliyetli, Src ve psikoteknik belgeleri olan tecrübeli Kamyon Şoförleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler* E sınıfı ehliyet sahibi, * En az 5 yıl ağır vasıta tecrübeli, * Src ve Psikoteknik belgeleri olan, * Askerlik Hizmetini tamamlamış, * 30 - 45 yaş aralığında, * Bay personel

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıMüşteri ziyaretleri ve aktiviteler ile firma tanıtımını yapmak, Satış potansiyeli oluşturmak ve bu doğrultuda yeni fırsatlar geliştirerek yeni müşteri kazanımı sağlamak, Kurumsal anlaşmaları yapmak, yeni müşterilerin şirkete adaptasyon sürecini yönetmek, Yeni sunum ve hizmet önerilerini oluşturmak ve hayata geçirmek, iş geliştirme ile ilgili diğer departmanlar ile koordinasyonu sağlamak, Mevcut müşteri portföyünü doğru yöneterek geliştirmek, ve müşteri memnuniyetini sağlamak, Sektörel gelişmeleri, rakip firma ve faaliyetlerini takip etmek, analiz etmek, fırsat ve tehditleri değerlendirerek hizmete yönelik aksiyonları belirlemek, Üst yönetime düzenli raporlama yapmak.

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversite Mezunu, Kara Nakliyat ve Lojistik Pazarlama konusunda Deneyimli veya bu sektörde kariyer hedefleyen; Analitik Düşünce yapısına sahip, Sonuç odaklı, araştırmacı, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, Temsil yeteneğine sahip, Pazar ve rakip analizi konusunda vizyon sahibi, sunum becerilerine sahip, Planlama ve organizasyon becerisi olan, Sorunlar karşısında yaratıcı çözümler bulan, Ehliyet Sahibi ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, MS Ofis Programlarını iyi derece kullan Mesai saatlerine ve çalışma düzenine uyum gösterebilecek, sorumluluk alabilecek, (Cumartesi günleri yarım gün çalışabilcek) Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, ayrıntılara önem veren, düzenli,dikkatli ve kavrama yeteneği yüksek.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman

 • İş AçıklamasıProje Taşımacılığı, ağır yük kaldırma, vinç kiralama ve montaj sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamıza Operasyon-Nakliye bölümünde değerlendirilmek üzere;Saha Mühendisi” takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin 4 yıllık Uluslararası Lojistik, Makine, Elektrik-Elektronik, Mekatronik Mühendisliği bölümünden mezun, İleri derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış, MS Office programlarını kullanabilen, Autocad kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği güçlü, insan ilişkilerinde başarılı Sonuç odaklı, analitik düşünebilen, ekip çalışmasına yatkın İstanbul – Anadolu yakasında ikamet eden bay personel alınacaktır.(SANCAKTEPE,ÜMRANİYE,MALTEPE,KARTAL,PENDİK,TUZLA VE SULTANBEYLİ CİVARI) NOT : ASKERLİK GÖREVİNİ YAPMAMIŞ VE SEYAHAT ENGELİ OLAN KİŞİLERİN BAŞVURMAMASI RİCA OLUNUR.

  Sektör: Lojistik, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Tekniker

 • Mora Lojistikİstanbul Anadolu 23 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıTürkiye genelindeki mevcut müşterilerle sürekli iletişimde olarak iş hacimlerinin arttırmak, Yeni müşteri kazanımlarıyla satış bütçesinin ve hedefinin gerçekleştirilmesini sağlamak, Müşterilerin sektörel analizlerini yapmak, Müşterilerinin lojistik hizmet ihtiyaçlarını belirlemek ve potansiyel doğrultusunda satış oranlarını arttırmak, Müşteri ziyaretlerini gerçekleştirerek ihtiyaçları belirleyip, belirlenen hizmetlerimizden müşteriye uygun olan çözüm önerilerini müşteriye sunmak, İlk görüşme sonrasında üzerinde anlaşılan çözüm önerilerini müşteriden alınan ayrıntılı verilerle birleştirilerek müşteri ile birimler arasındaki koordinasyonu sağlamak, Pazar araştırmaları ve sahadan gelen verilerle belirlenen müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda yeni hizmet fizibilite çalışmalarını hazırlamak, Yeni hizmet üretimini projelendirmek, Projenin tamamlanmasının ardından projeyi teklife dönüştürmek.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Parsiyel taşıma ve elleçleme süreçleri hakkında bilgi sahibi, Benzer görevde ve aktif saha satışta en az 3 yıl tecrübeli, Müşteri portföyü olan, Yeni müşteriler bulma konusunda Pazar araştırması ve analiz yapabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Müşteri odaklı, aktif, dinamik ve sonuç odaklı, Yabancı Dil Bilgisi Bulunan ( İngilizce ) Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Ege Ulaşımİzmir 19 Mayıs 2017

  İş Açıklaması*İzmir şehir içinde kurye ile beraber malzemelerin dağıtılması ve toplanması

  Aranan Nitelikler*SRC 3,SRC4,SRC5 belgelerinden birine sahip olan, *Psikoteknik sahibi, *Bornova,Karşıyaka,Çiğli,Karabağlar,Buca da ikamet eden *Deneyimli Kamyon şoförleri aramaktayız

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Şoför

 • Cihan Deri Sanayiİstanbul Anadolu 15 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıTuzladaki deri fabrikamıza Şekerpınar-Çayırova civarında ikamet eden, E sınıfı ehliyete sahip SRC belgesi olan, SERVİS ŞÖFÖRÜ alınacaktır.

  Aranan NiteliklerE sınıfı ehliyet sahibi SRC belgesi 35 yaşını aşmamış,

  Sektör: İmalat, Lojistik, Ulaşım

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıSTARYAĞCILAR DAMPER DORSE, NAKLİYE LTD. ŞTİ. İzmir Kemalpaşa’da görevlendirilmek üzere; aşağıdaki özelliklere sahip 'ŞOFÖR' arayışımız bulunmaktadır. Ürün sevkiyatının zamanında, eksiksiz ve emniyetli bir şekilde yerine ulaştırılması, Ürün sevkiyatı için aracın yüklenmesi, boşaltılması, Aracın günlük temizliğinin yapılması, periyodik bakım ve onarım işlerinin takip edilmesi.

  Aranan Niteliklerİlköğretim ve/veya lise mezunu E veya C sınıfı ehliyetli En az 2 yıl büyük araç kullanma tecrübesi olan Vardiya sistemiyle çalışabilecek (Sabah-Akşam-Gece) Askerlik görevini tamamlamış / Muaf SRC 1-2-3 belgelere sahip

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıŞirketimize başvurmak istiyorsanız ve başvurmak istediğiniz alanda yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğiniz pozisyonu, çalışabileceğiniz il/illeri belirterek bu ilana başvuru yapabilirsiniz. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.

  Aranan NiteliklerBu ilan Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri ve TİC. A.Ş ile SDV Horoz Taşımacılık ve TİC. A.Ş. Şirketlerimiz için 'Genel Başvuru' ilanıdır. Bu yolla yapılan başvurular, aday veritabanımızda kayıt altına alınacak ve açık olan/olabilecek muhtemel pozisyonlar için değerlendirilecektir. En az lise mezunu olmak, MS Office programlarını kullanabiliyor olmak, Askerlikle ilişiği olmamak (Erkek adaylar için), Tercihen lojistik sektöründe deneyimli olmak, Aktif araç kullanabilen,

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Yönetici

 • İş AçıklamasıMontaj Hizmetleri Ekip Üyesi; mobilya(oturma odası, yatak odası, mutfak, banyo vb.) montaj işlemlerinin müşterinin evinde yapılmasından sorumludur. Gün içerisinde ve bitiminde yöneticisine düzenli raporlama yapar. Müşterileri evlerinde ziyaret ederek problemli ürünlerin tespitini yapmaktan, gerekli durumlarda nakliye ve montajını sağlayarak müşteri problemlerini çözmekten sorumludur. Garanti kapsamında olan tamir edilebilecek ürünlerin tamiratını sağlayarak müşteri problemlerini çözer. Kalite problemli ürünleri tespit ederek ilgili departmana iletir.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, tercihen teknik liselerin ilgili bölümlerinden mezun Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Mobilya ürün bilgisine ve montaj becerisine sahip Tam zamanlı çalışabilecek Müşteri odaklı ve ikna kabiliyeti yüksek Problem çözme becerisine sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıScope of Position: Ensure the proper and timely movement of freight and information, while providing an exceptional customer service within related department to internal departmants.   Major Tasks & Responsibilities: Ensure smooth and timely shipment process flow. Ensure accurate and timely client billing and data entry. Track and trace shipment files as required. This can be either internally via exp.o or externally via carrier websites or by telephone to carrier offices Ensure timely delivery of freight to customers for Import shipments. Ensure documents are timely sent to customer or broker for customs purposes. Ensure accurate and timely client and vendors billing. Verify documents received for Import and Export customs purposes are compliant and correct. Understand department process flow, constantly looking for areas of improved efficiency. Overseas communications, timely responses to emails and requests (internal and external) Escalation of problems with management when necessary Meets company standards of 52 hours training per year Attend training classes when required Promote compliance in diligently following all company policies and regulations and performing the task at hand with oustanding integrity and pride.

  Aranan NiteliklerSkill Effective interpersonal skills, including proven abilities to listen, comprehend, effectively communicate clearly and concisely to obtain positive results. Pro-active, strong organizational skills. Good computer skills (Excel, Word, MS office). Fluent in English.   Qualifications: Experience & Education Requirements At least 1 year related experience in customer service, logistics or foreign trade.

  Sektör: Kargo-Kurye, Gümrükleme, Lojistik

  Pozisyon: Memur, Ofis Elemanı, Müşteri Temsilcisi, Uzman

 • İş AçıklamasıScope of Position: Ensure the proper and timely movement or clearance of freight and information, while providing an exceptional customer service within related department.   Major Tasks & Responsibilities: Ensure smooth and timely shipment process flow. Ensure accurate and timely client billing. Track and trace shipment files as required. This can be either internally via exp.o or externally via carrier websites or by telephone to carrier offices Ensure timely delivery of freight to customers for Import shipments. Ensure documents are timely sent to customer or broker for customs purposes. Ensure accurate and timely client and vendors billing. Verify documents received for Import and Export customs purposes are compliant and correct. Interact with our customers in arranging their international shipments, meeting customer service standards. Contribute to maintain strong relationships with service providers. Understand department process flow, constantly looking for areas of improved efficiency. Overseas communications, timely responses to emails and requests (internal and external) Escalation of problems with management when necessary Meets company standards of 52 hours training per year Attend training classes when required Promote compliance in diligently following all company policies and regulations and performing the task at hand with oustanding integrity and pride.

  Aranan NiteliklerSkill Effective interpersonal skills, including proven abilities to listen, comprehend, effectively communicate clearly and concisely to obtain positive results. Pro-active, strong organizational skills. Good computer skills (Excel, Word, MS office). Fluent in English.   Qualifications: Experience & Education Requirements At least 1 year related experience in customer service, logistics or foreign trade.

  Sektör: Lojistik, Kargo-Kurye, Gümrükleme

  Pozisyon: Uzman, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı, Memur

 • Arkas Lojistik A.Ş.İstanbul Avrupa, Bursa, İzmir 8 Kasım 2016

  İş Açıklaması

  Aranan NiteliklerTır şoförlüğünde en az 3 yıl tecrübeli, Tercihen konteyner taşımacılığı yapmış, D sınıfı ehliyeti olan, SRC 3 / 4 ve psikoteknik belgelerine sahip, İstanbul Avrupa yakası, İzmir ve Bursa Gemlik'te ikamet eden.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Şoför

İş Habercisi - Nakliyat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?