Nakliyat İş İlanları

Hepsini Temizle
Nakliyat
 • İş Açıklaması Yeni Hedeflere Birlikte Koşacağımız "Takım Arkadaşları Arıyoruz”. 25.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında sigortalattığı müşterileriyle Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir. 7.000 M2 kapalı alanı olan günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasında hedeflerimize birlikte koşacağımız; aşağıdaki niteliklere sahip ŞOFÖR arkadaşlar aranmaktadır.   

  Aranan Nitelikler SRC 2/4 ve psikoteknik belgelerine sahip,  Ehliyeti daha önce herhangi bir sebeple alıkonulmamış, Trafik kuralları konusunda titiz, İzmir'de ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay adaylar aramaktayız.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Şoför

 • Şoför Sespack Antalya Bugün

  İş Açıklaması Sespack Antalya’da 2011 yılında kurulmuş 05.06.2011 de üretim izin belgelerini almış ve Antalya bölgesin de üretimini yapmış olduğu gıda ve gıda dışı ürünleri ağırlığı otel ve tatil köyleri olmak üzere havalimanı, restoran, cafe gibi noktalara direk ve bayii kanalı ile pazarlama ve dağıtıma başlamıştır. Üretimini yapmış olduğumuz ürünler müşterilerimizin isteği doğrultusunda grafik tasarım çalışmaları matbaacılık kendi bünyemizde yapılmakta olup baskısını yaptığımız ürünler otomatik dolum makinalarımızda gıda tüzüğüne uygun bir şekilde paketlenmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip “SESPACK” bünyesinde çalıştırılmak üzere “ŞOFÖR” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler SRC ve Psikoteknik Belgesi olan, B sınıfı ehliyeti bulunan, Sektörde en az 5 yıllık tecrübesi olan, Esnek çalışma saatlerine uygun, Tercihen evli, 25-50 yaş arası, Askerliğini yapmış.  

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Şoför

 • İş Açıklaması 2. EL AĞIR TİCARİ ARAÇLAR (KAMYON,ÇEKİCİ) Ağır Vasıta sektöründe öncü olan  markanın Satış operasyonunda görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Ağır vasıta (Çekici, Kamyon, vb.) kullanım konusunda asgari 3 yıl tecrübeli,   Takım çalışması işbirliğine yatkın,   D-E sınıfı ehliyete sahip, aktif olarak araç kullanabilen,

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Şoför

 • İş Açıklaması Proje Taşımacılığı, ağır yük kaldırma, vinç kiralama ve montaj sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamıza Operasyon - Nakliye bölümünde değerlendirilmek üzere Proje Mühendisi alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler Makine mühendisliği bölümünden mezun, İleri derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış, MS Office programlarını kullanabilen, Autocad kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği güçlü, insan ilişkilerinde başarılı Sonuç odaklı, analitik düşünebilen, ekip çalışmasına yatkın İstanbul – Anadolu yakasında ikamet eden bay personel alınacaktır.(SANCAKTEPE,ÜMRANİYE,MALTEPE,KARTAL,PENDİK,TUZLA VE SULTANBEYLİ CİVARI)   NOT : ASKERLİK GÖREVİNİ YAPMAMIŞ VE SEYAHAT ENGELİ OLAN KİŞİLERİN BAŞVURMAMASI RİCA OLUNUR.  

  Sektör: Mühendislik, Lojistik

  Pozisyon: Mühendis

 • Şoför Prince Group Antalya Bugün

  İş Açıklaması Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır. 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip “Prince Group” bünyesinde çalıştırılmak üzere  “ŞOFÖR” aranmaktadır

  Aranan Nitelikler Turizm Sektöründe minimum 2 yıl deneyimli, Lise veya dengi okullardan mezun, Askerlik görevini tamamlamış, SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Özgüveni olan, sorumluluk sahibi, sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, Vardiyalı iş temposunda çalışabilecek, 25 -  55 yaş arasında, ALANYA-SİDE-BELEK-KUNDU-KEMER bölgelerinde otel adreslerini bilen, E sınıfı ehliyete sahip, Asgari ücretle çalışacak.

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Şoför

 • İş Açıklaması Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İleri derecede MİKRO Programını kullanabilen Sipariş oluşturma, farika üretim/sipariş takibi yapabilen, Sevkiyatların organizasyonu gerçekleştirebilecek, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ( Word,Excel,Powerpoint) bilgisi iyi olan,  Detaylı,sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Planlama,organizasyon, koordinasyon, iş takibi becerilerine sahip, Zaman Yönetimi konusunda başarıı, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetl, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Organizasyon becerisi yüksek, Disiplinli,sorumluluk alabilen ve gizlilik kurallarına riayet eden, Benzer bir konuda en az 2 yıl deneyimi olan,  .Bay,/bayan arayışımız mevcuttur.   

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklaması Akaryakıt Sektöründe 54. yılını geçiren Kınay Akaryakıt Grubunun, Toptan Akaryakıt ayağını oluşturan Hedef Petrol, 2007 yılında beri Total Oil Türkiye A.Ş.'nin Toptan Akaryakıt Distribütörlüğünü ve Yakıtmatik Distribütörlüğünü, 2015 yılından beri BP Petrolleri A.Ş.'nin Toptan Akaryakıt Distribütörlüğünü yapmaktadır. Temel olarak Trakya, İstanbul ve Kocaeli'nde faaliyetlerini sürdüren Hedef Petrol, tüm Türkiye'ye Toptan Akaryakıt konusunda aktif bir şekilde hizmet sağlamaktadır. Kınay Akaryakıt Grubunun 4'ü Trakya'da, 2'i İstanbul'da olmak üzere toplam 6 adet Akaryakıt istasyonu, yaklaşık 80 personeli ve 13 adet tankerden oluşan filosu bulunmaktadır. Firma merkezi Tekirdağ'da olan Kınay Akaryakıt Grubu, aynı zamanda İstanbul Şubeleriyle müşterilerine geniş perspektif ve kaliteli hizmet sunmaktadır.    Pozisyon ile ilgili iş tanımı; Gruba ait tanker filosu ve diğer taşıtların sorumluluğunu üstlenmek, Tankerler'in takibi ve yönlendirmesini yapmak,  Tankerler'in bakım, tamirat, muayene vb. ihtiyaçlarını kontrol etmek, Tüm araçların, sertifika, ADR, resmi evrak vb. işlerini organize etmek, Şoför alımı, yönlendirmesi vb. işleri yönetmek.

  Aranan Nitelikler Tekirdağ Süleymanpaşa ilçesinde ikamet eden, Yüksekokul veya üniversiye mezunu, Trafik ve araç mevzuatına hakim, Araç takip ve Ms Office programlarına hakim, Harita ve Şehir Planı okuyabilen, Askerlik görevini tamamlamış veya muaf, En az 5 yıl iş tecrübesi bulunan.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Direktör, Operatör

 • İş Açıklaması Uluslararası taşımacılık (freight forwarder) faaliyetlerinde bulunan firmamızın büyüme hedeflerine paralel olarak, mevcut ve potansiyel müşteri portföyümüzün takibi ve geliştirilmesi amacıyla satış ve pazarlama politikalarımız çerçevesinde belirlenmiş hedeflere ulaşmada gerekli tüm ; Günlük operasyonel ve dokümantasyonel işleyişin yürütülmesi   Müşteri ilişkilerinin yürütülmesi ve satış ekibine zamanında bilgi aktarılması   Yurtdışı ve yurt içi acenteler ile operasyonel yazışmaların yapılması

  Aranan Nitelikler ·         En az lise mezunu (tercihe ilgili Üniversite mezunu) ·          İyi derece İngilizce konuşma ve yazma becerisine sahip ·         Uluslararası deniz konteyner taşımacılığı yapan (FORWARDER) şirketlerinde deneyimli ve ihracat tecrübesi olan ·         Tercihen deniz yolu ihracat operasyon tecrübesi bulunan ·         Disiplinli, takipçi, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü ·         İletişimi kuvvetli, değişime ve gelişime açık, analitik düşünme yeteneğine sahip ·         Sonuç ve çözüm odaklı ·         Müşteri ilişkileri yönetimi konusunda deneyimli ·         Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen ·         MS Office programlarına hâkim ·         Avrupa yakasında ikamet eden ·         Bayan eleman tercih sebebidir

  Sektör: Lojistik, Denizcilik

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Görevli, Asistan

 • İş Açıklaması Tekstil üretimi  yapan firmamızda görevlendirilmek üzere Sevkiyat Şöförü aranmaktadır     Tedarikçilerden kumaş ve hammadde alacak Atölyelere ara mamul dağıtımı yapılması Müşteriye sevkiyat yapacak Depo ile koordineli çalışacak Anadolu yakası veya Avrupa yakasını iyi bilen        

  Aranan Nitelikler     Çok iyi derecede araç kullanabilen SRC ve psikoteknik belgesi olan İstanbul ANADOLU YAKASINDA ikamet eden BAY adaylar alınacaktır.      

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Şoför, Şef Yardımcısı, Şef / Amir, Görevli, Eleman

 • Şoför/Sürücü Sapro Temizlik Ürünleri İstanbul Avrupa 26 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Islak Mendil sektörünün lideri olan SAPRO A.Ş. , Silivri' de 20.000 m2 alan üzerine kurulu modern tesislerinde, ağırlıklı Avrupa olmak üzere tüm dünyaya private label üretim yapmaktadır. Türkiye' nin ikinci 500 büyük firması sıralamasında 74. sırada olan SAPRO A.Ş., 2014 yılında Türkiye’nin ilk 500 ihracatçı firması arasında; 366. sırada ve kendi sektöründe de 37. sırada yer almıştır. Bu alanda İMMİB 2013 yılı İhracatın Yıldızları 3. lüğü ödülüne de sahip olup, gelişime açık, yenilikçi ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktadır.

  Aranan Nitelikler - E sınıfı ehliyetli - Otomobil, Minibüs veya Kamyonla sevkiyat ve malzeme tedariği işlerini takip edecek - Askerlik hizmetini tamamlamış  - Src ve Psikoteknik belgelerine sahip - Bay - Silivri Bölgesinde ikamet eden ( servisimiz mevcuttur )  Şoför alınacaktır.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Şoför

 • Teknik Ressam Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli 20 Mayıs 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Proje Taşımacılığı, ağır yük kaldırma, vinç kiralama ve montaj sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamıza;  montaj planlarını, yol etütlerini hazırlamak, imalat resimlerini oluşturmak üzere teknik ressama ihtiyaç vardır.   Meslek Yüksek Okullarının ve/veya Meslek Liselerinin Makine-Resim Konstrüksiyon/Teknik Ressam bölümünden mezun olan, AutoCad , Solidworks, Pro Engineer veya üç boyutlu katı çizim programlarına hakim, MS Office programlarına hakim, Yeterli düzeyde İngilizceye hakim, Gelişmeye ve öğrenmeye açık, Askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay adaylar.    

  Sektör: Proje ve Taahhüt, Mühendislik, Lojistik

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Eleman

 • Nakliye Şoförü Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 20 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Firmamız yurt içinde enerji santrali taşımacılığı, proje taşımacılığı ve gabari dışı yük taşımacılığı yapmaktadır.

  Aranan Nitelikler Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği konusunda faaliyet göstermekte olan firmamızın İstanbul Merkez Ofisine Nakliye Şoförü alınacaktır. Sal kasa veya 4 aks - 5 aks - 8 aks lowbed tecrübesi olan, Şehir içi ve şehir dışında çalışabilecek, En az SRC 4 belgeli, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Askerlikle ilişkisi olmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden özellikle Sancaktepe Sultanbeyli, Ümraniye, Kurtköy, Pendik ve Kartal, Maltepe civarı.      Not: Tır tecrübesi olmayan arkadaşların başvurmaması rica olunur.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Şoför

 • İş Açıklaması Sevkiyat Elemanı – Sancaktepe / İstanbul Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat, İhracat ve üretim konularında faaliyet gösteren firmamızın, Merkez Lojistik/Depo birimi için "Sevkiyat Elemanı" aranmaktadır.   Kurumunu ve markasını iyi şeklide temsil etmek, Ürünlerin Fatura ve Sevk irsaliyelerini ilgili bölümden alıp, kontrolünü yapıp gerekli birimlere ulaşımını sağlamak. Ürünlerin ambalajlanması ve depoya uygun şekilde yerleşimini sağlamak, Sevk edilecek ürünlerin gerekli kontrolünü yapmak, Ürün taşırken dikkatli ve özenli olmak, sevkiyat süreci içerisinde hasar görmemesini sağlamak, Sevkiyatların zamanında araca yüklemesini yapıp, Müşteriye teslimini sağlamak,  

  Aranan Nitelikler İlköğretim veya Lise mezunu, E sınıfı ehliyeti olan,  SRC 2, 4 ve Psikoteknik belgeleri olan, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen lojistik hizmetlerinde deneyim sahibi, Ürün taşınmasına engel teşkil edecek bedensel şikayetleri bulunmayan, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, 25-40 yaşları arasında,  Askerlik görevini tamamlamış, Adayların başvurularını bekliyoruz.  

  Sektör: Tekstil, Mobilya/Dekorasyon, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şoför, Sorumlu, Kurye, Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İzmir'de ikamet eden, En az 3 yıl deneyimli, Tercihen konteynır tecrübesi olan, E veya D sınıfı ehliyeti olan, SRC 3,4 ya da 5 belgesi olan, Psikoteknik muayene raporu olan, Tır Şoförü arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Şoför

 • Operasyon Elemanı Aslan Denizcilik İstanbul Avrupa 18 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Araçlarla ilgili denetim faaliyetlerini yönetiminde destek verebilecek, Araçlarla ilgili teknik işleri yönetebilecek, TIR düzenekleri ile ilgili teknik bilgiye sahip, Karayolu Nakliyenin süreçlerini takip edebilecek, denetim yapabilecek, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Lojistik operasyonlar konusunda bilgi sahibi, Ambarlı Limanı çevresinde ikamet eden, Bay, Lojistik Operasyon Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, MS Office programlarını (özellikle Excel) iyi derecede kullanabilen, Güçlü raporlama, analitik düşünme ve iletişim becerisine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Eleman

 • Yurtiçi Şoför Grupaj Servis Lojistik Tüm Türkiye 26 Mayıs 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Tecrübeli veya tecrübesiz Askerliğini tamamlamış, D Sınıfı ehliyetine sahip, SRC3 veya SRC4, Psikoteknik belgelerine sahip, Yurtiçi tır şöförleri alınacaktır.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Şoför

 • İş Açıklaması Firmamız yurt içinde enerji santrali taşımacılığı, proje taşımacılığı ve gabari dışı yük taşımacılığı yapmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Proje Taşımacılığı ve Ağır Yük Taşımacılığı konusunda faaliyet göstermekte olan firmamızın İstanbul Merkez Ofisimize Lowbed Nakliye Şoförü alınacaktır. 4 Aks - 5 Aks - 8 Aks Lowbed tecrübesi olan, Şehir içi ve şehir dışında çalışabilecek, En az SRC 4 belgeli, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Askerlikle ilişkisi olmayan.  Mersin ve çevre illerde ikamet eden, Not: Mülakat Mersin Bölgemizde olacaktır. Görüşmeler olumlu olduğu takdirde personel Genel Merkezimize (İstanbul) davet edilecektir. 

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Şoför

 • İş Açıklaması Ev gereçleri, yemek takımları, tava tencere grubu, dekoratif ürünler, elektirkli ev gereçleri, mutfak gereçleri ve ev tekstili ürünlerinde Türkiye çapında AVM mağazacılığı yapan firmamızda mal kabul ve sevkiyat biriminde çalışmak üzere; Dikkatli ve özverili çalışabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Depo ve sevkiyat konusunda tecrübeli Takım çalışmasına uygun Çözüm odaklı olan Sevkiyat aracı kullanabilen İstoç bölgesine ulaşımı kolay olan Askerliğini yapmış adaylar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mal kabulu yapmak Kontrolünü sağlamak ve sonuçları üstüne iletmek Gerekli tasnifleri yapmak Sevk organizasyonunu hazırlamak Sevk aracı ile ürünleri mağazalara ulaştırmak

  Sektör: Cam ve Seramik, Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir, Şoför, Uzman

 • Sevkiyat Şöförü Biçen Gıda İstanbul Avrupa 7 Mayıs 2016

  İş Açıklaması istanbul avrupa yakasında ikamet eden  istanbul avrupa yakasındaki mağazalarımıza sevkiyat yapılması -E sınıfı Ehliyetlerinden birine sahip olan, -SRC 2- 4 /psikoteknik belgesine sahip -Dinamik ,çalışkan,sorumluluk alabilen -Askerlik görevini tamamlamış -25-40 yaşlarında bay, -En az 5 yıl araç şoförlüğü deneyimi olan,    

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şoför

 • Operasyon Sorumlusu Kare Uluslararası Nakliyat İstanbul Avrupa 7 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik alanında faaliyet gösteren firmamızın Arnavutköy'deki merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; İhracat-İthalat için müşteriler ile görüşmeleri yürütmek, araç organizasyonunun evraksal takibi ve araç boşaltma organizasyonu yapmak, dosya kapatmak ve rapor hazırlamak gibi görevlerden sorumlu olacak -Operasyon Sorumlusu- aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu olmak, İyi derecede İngilizce bilmek, Lojistik alanında en az 2 yıl mesleki deneyim sahibi olmak, MS Office programlarına iyi derece hâkim olmak, Tercihen WinNak programına hakim olmak, Müşteri odaklı çalışma anlayışını benimsemek, Takım çalışması ve işbirliğine yatkın olmak, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak veya ilişiği bulunmamak, Avrupa yakasında ikamet etmek.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Müdür, Sorumlu

 • Sevkıyat Şoförü - Sefaköy Onur İstanbul Avrupa 5 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın İstanbul Sefaköy semtinde bulunan Et Entegre Tesisimizde görevlendirilmek üzere "Şoför" arayışımız bulunmaktadır. 

  Aranan Nitelikler   E sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, SRC 2-4 ve Psikoteknik belgesi olan, Dinamik, dış görünümüne özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek.

  Sektör: Lojistik, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şoför

 • Şoför - Lüleburgaz Onur Kırklareli 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın Lüleburgaz semtinde bulunan Lojistik birimimizde görevlendirilmek üzere "Şoför" arayışımız bulunmaktadır. 

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, E sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, SRC 2-4 ve Psikoteknik belgesi olan, Dinamik, dış görünümüne özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, E-5 güzergahı üzerinde ikamet eden (Yenibosna,Küçükçekmece,Avcılar,Beylikdüzü,Hadımköy) 

  Sektör: Lojistik, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şoför

 • İş Açıklaması Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın İstanbul Sefaköy semtinde bulunan Lojistik merkezimizde görevlendirilmek üzere "Şoför" arayışımız bulunmaktadır. 

  Aranan Nitelikler   E sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, SRC 2-4 ve Psikoteknik belgesi olan, Dinamik, dış görünümüne özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek.

  Sektör: Lojistik, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şoför

 • Şoför - Hadımköy Onur İstanbul Avrupa 11 Nisan 2016

  İş Açıklaması Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın İstanbul Hadımköy semtinde bulunan Lojistik birimimizde görevlendirilmek üzere "Şoför" arayışımız bulunmaktadır. 

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, E sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, SRC 2-4 ve Psikoteknik belgesi olan, Dinamik, dış görünümüne özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, E-5 güzergahı üzerinde ikamet eden (Yenibosna,Küçükçekmece,Avcılar,Beylikdüzü,Hadımköy) 

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Lojistik

  Pozisyon: Şoför

 • Depo Personeli Ekom Tanıtım İstanbul Anadolu 4 Mart 2016

  İş Açıklaması Şirketimizin Kemerburgaz'da yer alan deposunda görevlendirilmek üzere ''Depo Personeli'' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Depo süreçlerine destek olacak, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, Askerliğini tamamlamış,

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, İmalat, Lojistik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması    

  Aranan Nitelikler MAL KABUL ELEMANI Çorlu’da bulunan konfeksiyon fabrikamızda görevlendirmek üzere;     En az lise mezunu, Sevkiyat ve mal kabul yapabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Dikkatli, disiplinli, iş takip yönü güçlü, Çorlu veya civarında ikamet edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen 30 yaşını aşmamış,  

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Yetkili

 • İş Açıklaması Şirketimize başvurmak istiyorsanız ve başvurmak istediğiniz alanda yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğiniz pozisyonu, çalışabileceğiniz il/illeri belirterek bu ilana başvuru yapabilirsiniz. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.

  Aranan Nitelikler Bu ilan Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri ve TİC. A.Ş ile SDV Horoz Taşımacılık ve TİC. A.Ş. Şirketlerimiz için 'Genel Başvuru'  ilanıdır. Bu yolla yapılan başvurular, aday veritabanımızda kayıt altına alınacak ve açık olan/olabilecek muhtemel pozisyonlar için değerlendirilecektir.   En az lise mezunu olmak, MS Office programlarını kullanabiliyor olmak, Askerlikle ilişiği olmamak (Erkek adaylar için), Tercihen lojistik sektöründe deneyimli olmak, Aktif araç kullanabilen,

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Eleman, Yönetici, Uzman

İş Habercisi - Nakliyat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?