Nakliyat İş İlanları

Hepsini Temizle
Nakliyat
 • İş Açıklaması FİRMAMIZ İÇİN BELİRTİLEN NİTELİKLER DOĞRULTUSUNDA ŞOFÖR ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler B VEYA E SINIFI EHLİYETİ OLAN DENEYİMLİ DENİZLİDE İKAMET EDEN

 • İş Açıklaması Nakliye-Depolama sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere; ‘Sevkiyat Şoförü’ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler SRC ve Psikoteknik belgesine sahip, Tercihen lise veya ilköğretim mezunu, Kamyon kullanabilen, B,C Sınıfı ehliyet sahibi, Miminum 5 yıl deneyime sahip 30-40 yaşlarında, Ekip çalışmasına uyuml Takım çalışmasına yatkın, İletişimi becerileri kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik ile ilişiği olmayan Gebze civarında ikamet eden, Bay aday

 • Tır Şoförü
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, KARGO TAŞIMACILIĞI SEKTÖRÜNDE TÜRKİYE' NİN ÖNCÜSÜ OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN, İstanbul'dan Ankara - İzmir - Adana - Bursa hatlarına tır ile kargo paketi yüklü dorselerin götürülmesi ve ertesi gün oradaki kargo paketi yüklü dorselerin getirilmesi görevinden sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilecek, Römorklu araç kullanabilen, Tır Şoförü olarak minimum 1 yıl tecrübesi olan, E sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, SRC4 ve Psikoteknik belgesine sahip, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Maltepe - Gebze güzergahında servis imkanı bulunmaktadır), 30 - 50 yaşları arasında, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, "TIR ŞOFÖRÜ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Dağıtım Şoförü
  Dilek Grup
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Dağıtım Operasyonunda görevlenlendirilecek "Dağıtım Şoför aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler E sınıfı ehliyetli, tercihen SRC belgeli En az 5-6 yıl aktif araç kullanmış, Yol güzergahlarını iyi bilen, İstanbul Avrupa yakası için ; Beylikdüzü civarında ikamet eden, İstanbul Anadolu yakası için, Ümraniye-Kartal güzergahında ikamet eden

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz tekstil sektöründe faaliyet gösteren, sektöründe öncü firmamızın bünyesinde görevlendirilmek üzere; Nakliyat, dağıtım ve stok kontrollerine ilişkin stratejilerin belirlenmesini sağlamak, Operasyonların işleyişi ve kontrolünün sağlanması, Depo otomasyon sistemleri, depolama, dağıtım, iş akış ve süreç analiz ile ilgili organizasyonun kurulması, geliştirilmesi ve yönetilmesi. Materyallerin ve ekipmanların kullanımı ile ilgili talimatların belirlenmesi ve uygulanmasının sağlanması, Birim lojistik süreçleri ile ilgili taleplerin değerlendirilmesi, süreçlerin iyileştirilmesi ve geliştirilmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında 10 yıl, yönetici olarak asgari 5 yıl tecrübeli, Lojistik süreçlerine hakim, Ürün ve hammadde konusunda bilgi sahibi olan, Analitik düşünce yapısına sahip, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Çok iyi derece İngilizce dil bilgisine sahip olan, Aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Tercihen bay İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden /edebilecek olan, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur.

 • İş Açıklaması Sevkiyat Elemanı – Sancaktepe/İstanbul Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat ve üretim, konularında faaliyet gösteren firmamızın Merkez Lojistik/Depo birimi için "Sevkiyat Elemanı" aranmaktadır. Kurumunu ve markasını iyi şeklide temsil etmek, Ürünlerin Fatura ve Sevk irsaliyelerini ilgili bölümden alıp, kontrolünü yapıp gerekli birimlere ulaşımını sağlamak. Ürünlerin ambalajlanması ve depoya uygun şekilde yerleşimini sağlamak, Sevk edilecek ürünlerin gerekli kontrolünü yapmak, Ürün taşırken dikkatli ve özenli olmak, sevkiyat süreci içerisinde hasar görmemesini sağlamak, Sevkiyatların zamanında araca yüklemesini yapıp, Müşteriye teslimini sağlamak,

  Aranan Nitelikler İlköğretim veya Lise mezunu, E sınıfı ehliyeti olan, SRC 2, 4 ve Psikoteknik belgeleri olan, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen lojistik hizmetlerinde deneyim sahibi, Ürün taşınmasına engel teşkil edecek bedensel şikayetleri bulunmayan, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, 25-40 yaşları arasında, Askerlik görevini tamamlamış, Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Şoför
  Hys Köroğlu Mağazacılık
  Bursa, Balıkesir, Çanakkale Bugün

  İş Açıklaması HYS Köroğlu Mazağacılık A.Ş., başta nitelikli insan kaynakları olmak üzere; sahip olduğu tüm varlık ve değerleriyle yenilikçi hizmet üretmek ve mağazacılık sektöründe ulusal ve uluslararası düzeyde öncü olmak adına 1987 yılında Bursa merkezli olarak kurulmuştur. Her bireyin kendine özgü bir hikâyesi olduğuna inanan HYS Köroğlu Mağazacılık, modayı yakından takip edip HEP YENİLİK SUNARarak ev ve bireysel ihtiyaçlarınız olan mobilya, halı, telefon, beyaz eşya, küçük ev aletleri, ev tekstili, züccaciye, elektronik, giyim, aksesuar, motosiklet ve bisiklete kadar uzanan geniş ürün yelpazesi ile güler yüzlü hizmet sunmaktadır. İş ve iletişim içinde olduğu tüm gruplarla uyum içinde çalışan, mutlak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutandinamik bir ekibiz. Cezbetmek, kazanmak ve ilerlemek bizim hedefimiz. Siz de BİZ’den biri olmak ister misiniz?

  Aranan Nitelikler En az 2 yıl ağır vasıta şoförlük deneyimi olan, SRC2, SRC4 ve Psikoteknik belgelerine sahip, Yoğun iş temposuna ve vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek, Dikkatli ve sorumluluk sahibi, “Şoför” alınacaktır. İş Tanımı: Şirket araçları ile merkez depo ile şubeler arasında ürün ve mal taşınması.

 • İş Açıklaması Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik alanında faaliyet gösteren firmamızın merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; • Stratejik plan ve hedefler çerçevesinde öngörülen araç ihtiyaçları doğrultusunda maliyet, karlılık ve yıllık hedefleri de göz önünde bulundurarak potansiyel taşeron araştırmasının yapılması, • Taşeron Firma ile görüşmelerin yapılması ve uygun bulunan firmalar ile anlaşmaların / sözleşmelerin yapılması, • Araç raporlarını referans alınarak İthalat ve İhracat birimleri tarafından oluşturulan pozisyonlara belirlenen kriterlere uygun olarak araç atamalarının yapılması gibi konularından sorumlu olacak Araç Tedarik Uzmanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • Tercihen Üniversite mezunu olmak • Yurtdışı araç tedarik işlemlerinde deneyime sahip olmak • MS Office programlarına iyi derecede hâkim olmak • İnsan ilişkilerinde başarılı olmak • Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek olmak • Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilmek • Takım çalışması ve işbirliğine yatkın olmak • Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak veya ilişiği bulunmamak • Avrupa yakasında ikamet etmek

 • İş Açıklaması İşyerimizde İŞKUR İşbaşı Eğitim Programı kapsamında çalışacak şoför aranmaktadır .

  Aranan Nitelikler Src-4/Psikoteknik Belgeli Şoför ve Şoför Yardımcıları aranmaktadır.

 • Depo ve Sevkiyat Sorumlusu
  Air Trade Centre
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Firmamız A.T.C. Air Trade Centre Havalandırma Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'nin Gebze Şekerpınar'da kurulacak deposunda görev almak üzere "Depo ve Sevkiyat Sorumlusu" aranmaktadır. Tedarikçilerden gelen ürünleri Reachtruck kullanarak ilgili raflara yerleştirecek Sipariş edilen ürünleri el terminali ile toplayarak sevke hazırlayacak Ürünleri paketleyecek / paletleyecek Yükleme / tahliye / sayım işlerini gerçekleştirecek Siparişleri şehir içi adreslere teslim edecek Malzeme giriş / çıkış kayıtlarını hatasız olarak yapacak Tüm stok depo sevk işlemlerinden sorumlu olacak bir Depo Elemanı arıyoruz

  Aranan Nitelikler Bay Tercihen en az lise mezunu İlgili pozisyonda en az 2 yıl deneyimli Aktif araç kullanabilen (otomobil & kamyonet) Aktif Reachtruck (İstif Makinesi) kullanabilen 40 yaşını aşmamış MS Office programlarına hakim Dinamik motivasyonu yüksek çalışma arkadaşları ile uyumlu ilişki kurabilen El terminali ile ürün toplama konusunda tecrübeli İstanbul Anadolu yakasında, tercihen Gebze civarında ikamet eden Askerlik hizmetini tamamlamış

 • Şoför
  Keklik İnşaat
  İstanbul Anadolu 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması Tuzla'da bulunan , inşaat malzemeleri satışı yapan firmamıza sevkiyat sorumlusunun talimatları doğrultusunda tecrübeli TIR ŞOFÖRLERİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler D sınıfı ehliyete sahip , SRC4 ve Psikoteknik belgesi bulunan En az 5 yıl tecrübeli , İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ( tercihen Kurtköy-Pendik-Kaynarca-Tuzla civarı) Askerlik hizmetini tamamlamış , 30-45 yaşları arasında , Tam zamanlı , Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek.

 • Nakliye Operasyon Uzmanı
  Soylu Nakliyat
  İstanbul Avrupa 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa Yakuplu’da bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere NAKLİYE OPERASYON UZMANI aranmaktadır. Konteyner Taşımacılığı.

  Aranan Nitelikler *****BAYAN, Ticaret Lisesi , lojistik ile ilgili bölümlerden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 5 yıl tecrübesi olan, Uzun vadeli çalışmayı hedefleyen ve sorumluluk sahibi, Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Dikkatli ve takipçi, 25-30 yaş arası, İstanbul AVRUPA YAKASINDA İKAMET, tercihen BEYLİKDÜZÜ,YAKUPLU civarlarında ikamet eden. Servisimiz Metrobüs durağına kadar vardır.(Hasırcılar durağı-Carrefour)Çalışma saatleri:08:30-18:30 Cumartesi çalışmamız yoktur.

 • İş Açıklaması Banco Çelik Avm mağazalarında görevlendirilmek üzere;satılan ürünleri müşterilerimize sevk edecek ekip çalışma arkadaşlarımıza ihtiyaç vardır.

  Aranan Nitelikler Bay, Tercihen,mobilya montajında, sevkiyatında tecrübeli, E sınıfı ehliyeti ve Src 4 belgesi bulunan, Benzer bir işte çalışmış,deneyimli, Disiplinli, Düzenli, takipçi, yoğun iş temposunda çalışabilecek, Herhangi bir fiziksel ve sağlık problemi olmayan, Araç ve ürün sorumluluğu alabilecek, Askerlik ile ilişiği olmayan, Şoför ve sevkiyat personeli ekip çalışma arkadaşlarımıza ihtiyaç vardır.

 • Tır Şoförü
  Nwg Services
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İstanbul Anadolu ve Kocaeli'de ikamet eden, Tır şoförlüğünde deneyimli, Konteyner taşımacılığı yapabilecek, E + D sınıfı ehliyeti olan, SRC 3,4 ya da 5 belgesi olan, Psikoteknik muayene raporu olan.

 • Şoför
  THY DO&CO İkram Hizmetleri…
  İstanbul Avrupa 31 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Atatürk Havalimanı'nda görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler İlköğretim ve/veya lise mezunu E sınıfı ehliyeti olan En az 4 yıl büyük araç kullanma tecrübesi olan Vardiya sistemiyle çalışabilecek (Sabah-Akşam-Gece) Askerlik görevini tamamlamış SRC 2-4 ve Psikoteknik belgelere sahip

 • Makam Şoförü
  Mert İnşaat
  İstanbul Anadolu 31 Ağustos 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az 5 yıl deneyimi olan, Şehir içi trafikte ve lüks araç kullanımında tecrübe sahibi, Diksiyonu düzgün, prezantabl, kişilik sahibi, Kişisel bakımına özen gösteren, Sigara kullanmayan, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış, 30 - 40 yaş arası esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak , Bay adaylar değerlendirilecektir.

 • Şoför
  Evrensel Hazır Gıda A.Ş.
  İstanbul Anadolu 31 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Bostancı'daki merkez yemek üretim tesislerimizde görevlendirilmek üzere Şoförler aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Meslekte en az 2 yıl tecrübeli, * Ticari araç kullanma ehliyetine sahip, * SRC Belgesi bulunan, * İstanbul Anadolu Yakası trafiğini iyi derecede bilen, * Trafik kurallarına riayet eden. Şoförler aranmaktadır.

 • İtalya Takımı Müşteri Temsilcisi
  Karbel Konfeksiyon
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Müşterilerden gelen siparişlerin numune aşamasından başlanarak çıkış terminine kadar takibi,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İtalyan Dili ve Edebiyatı Bölümlerinden mezun (tercihen) Erkek gömlek üretimi konusunda tecrübesi olan, Çok iyi derecede İtalyanca ve İngilizce bilen, akıcı olarak konuşabilen, Müşteri ve sonuç odaklı çalışacak, MS Office Programlarını iyi düzeyde kullanan, Tercihen Avrupa Yakası’nda oturan, En az 3 yıl tecrübeli, BAY (Askerlik hizmetini tamamlamış) / BAYAN,

 • Şoför
  Özçe Demir Çelik
  İzmir 26 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Firmamızda uzun süreli çalışmak üzere, Ağır Vasıta Ehliyeti ve gerekli belgeleri olan şöfer iş arkadaşları aranmaktadır. Ücret 1,400 tl maaş + Agi + Ssk + Servis + Yemek + Diğer Sosyal Haklar.

  Aranan Nitelikler En az 5 yılık tecrübe sahibi olması. Ağır vasıta ve diğer gerekli belgeler. Pozitif düşünceli ve iş bitirici olması. Takım çalışmasına yatkın olması.

 • Makam Şöförü
  Ahes İnşaat
  İstanbul Anadolu 26 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Otomatik - vitesli lüks sınıfı(porsche,mercedes,cadillac) araba kullanabilen İstanbul Yollarını iyi derecede bilen Askerliğini yapmış Yoğun mesai yapabilecek Uzun yol tecrübesi olan Diksiyonu düzgün Benzer pozisyonda tecrübeli Anadolu yakasında ikamet eden 25-45 yaş arasında

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İŞKUR İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI KAPSAMINDA YETİŞTİRİLMEK VE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE; Üretim tesisimizin lojistik deposunda değerlendirilmek üzere; * Barkodlama, Paketleme ve Depolama faaliyetlerinde çalışacak, * 18 yaşından gün almış, * Bay / Bayan, * Çorlu, Lüleburgaz, Tekirdağ, Muratlı ve civarında ikamet eden / edebilecek, * Erkek adaylarda askerlik şartı aranmamaktadır.

 • Depo Sorumlusu
  Opema Organize Perakende…
  İstanbul Avrupa 21 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Ev gereçleri, yemek takımları, tava tencere grubu, dekoratif ürünler, elektirkli ev gereçleri, mutfak gereçleri ve ev tekstili ürünlerinde Türkiye çapında AVM mağazacılığı yapan firmamızda mal kabul ve sevkiyat biriminde çalışmak üzere; Dikkatli ve özverili çalışabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Depo ve sevkiyat konusunda tecrübeli Takım çalışmasına uygun Çözüm odaklı olan Sevkiyat aracı kullanabilen İstoç bölgesine ulaşımı kolay olan Askerliğini yapmış adaylar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mal kabulu yapmak Kontrolünü sağlamak ve sonuçları üstüne iletmek Gerekli tasnifleri yapmak Sevk organizasyonunu hazırlamak Sevk aracı ile ürünleri mağazalara ulaştırmak

 • Yükleme Elemanı
  THY DO&CO İkram Hizmetleri…
  İstanbul Anadolu 21 Ağustos 2015

  İş Açıklaması TURKISH DO & CO İkram Hizmetleri A.Ş. Türkiye'nin dokuz büyük havalimanında (Adana, Ankara, Antalya, İzmir, İstanbul, Muğla, Trabzon) hizmet veren alanında en büyük havayolu ikram şirketidir. Sabiha Gökçen Havalimanı operasyon departmanında görevlendirilmek üzere; aşağıdaki özelliklere sahip 'YÜKLEME ELEMANI" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu İşini severek yapan Dinamik, takım çalışmasına yatkın Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için) Vardiyalı sistemde çalışabilecek (Sabah-Akşam-Gece) Anadolu yakasında ikamet eden

 • Şoför
  THY DO&CO İkram Hizmetleri…
  İstanbul Anadolu 21 Ağustos 2015

  İş Açıklaması TURKISH DO & CO İkram Hizmetleri A.Ş. Türkiye'nin dokuz büyük havalimanında (Adana, Ankara, Antalya, İzmir, İstanbul, Muğla, Trabzon) hizmet veren alanında en büyük havayolu ikram şirketidir. Sabiha Gökçen Havalimanı operasyon departmanında görevlendirilmek üzere; aşağıdaki özelliklere sahip 'ŞOFÖR' arayışımız bulunmaktadır. İlköğretim ve/veya lise mezunu E sınıfı ehliyetli En az 4 yıl büyük araç kullanma tecrübesi olan Vardiya sistemiyle çalışabilecek (Sabah-Akşam-Gece) Askerlik görevini tamamlamış SRC 2-4 ve Psikoteknik belgelere sahip Anadolu yakasında ikamet eden

  Aranan Nitelikler

 • Şoför
  Bermuteks Tekstil Turizm
  İstanbul Avrupa 27 Temmuz 2015

  İş Açıklaması •Kendisine verilen program dahilinde zaman planlamasına uygun şekilde gerekli ulaşım hizmetini gerçekleştirmek. Bu hizmet esnasında güvenlik kurallarına riayet etmek, •Aracının periyodik bakımlarının zamanında ve eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesini sağlamak, •Sürücü ve yolcu güvenliğini sağlamaya yönelik belirlenen kurallara uymak ve trafik cezası almamak, .

  Aranan Nitelikler En az Ortaokul mezunu. Ticari araç kullanımıda en az 5 yıl deneyimli SRC belgesine sahip, Ürünlerin yüklenmesinden teslimine kadar olan süreci eksiksiz yürütebilecek, Sevkiyat becerisine sahip Öğrenmeye açık, Mazeret değil çözüm üretebilen, Disiplinli, Görüntüsüne ve Diksiyonuna özen gösteren, İş seçmeyen ve sorumluluk alabilen, 28-36 yaşları arasında, BAY çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Order Management And Logistic Officer
  Koza Gıda
  İstanbul Avrupa 25 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Our company operates in food import and distribution sector. We're looking for committed professionals who will take full advantage of the chance to grow and succeed for our Import department. - To follow up orders and import documentations. - To operate relations between logistics provider and supplier companies, intervene whenever necessary - To communicate with suppliers to update shipment status, checking import documents, - Gathering freight quotations, making agreements and checking freight invoices ( international trucking, air cargo, sea freight), - To follow the import, export and custom legislations.

  Aranan Nitelikler Hold an university degree in reputable university Have excellent command of both written and spoken English, Have advanced knowledge of MsOffice applications, Have analytical mind, decision-making competence and dynamic personality, 1 year experience in same position is required, but also talented fresh graduates are most welcome. Male candidates must have completed their military service

 • İthalat Operasyon Uzmanı
  Çoban Tur Boltas
  İstanbul Anadolu 25 Temmuz 2015

  İş Açıklaması İtalya, Avusturya, Hırvatistan ve Slovenya'da bulunan yüklerin organizasyonları, Slovenya yükleri için araç temin edilmesi, Yurtdışı iç nakliye organizasyonları, Yurtdışı göndericilerle yük hazırlıkları hakkında görüşme yapmak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan, İyi derecede İngilizce okuyup, konuşabilen, İletişim gücü kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Yoğun tempoda çalışabilecek, Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Askerliğini tamamlamış, Bay ekip arkadaşı aranmaktadır.

 • Tır Şoförü
  Nwg Services
  Bursa 6 Temmuz 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Bursa/Gemlik'te ikamet eden, Tır şoförlüğünde deneyimli, Konteyner taşımacılığı yapabilecek, E + D sınıfı ehliyeti olan, SRC 3,4 ya da 5 belgesi olan, Psikoteknik muayene raporu olan.

 • Tır Şoförü
  Nwg Services
  İzmir 6 Temmuz 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İzmir'de ikamet eden, En az 3 yıl deneyimli, Tercihen konteynır tecrübesi olan, E veya D sınıfı ehliyeti olan, SRC 3,4 ya da 5 belgesi olan, Psikoteknik muayene raporu olan, Tır Şoförü arayışımız bulunmaktadır.

 • Rich Truck Operatörü
  Ekom Tanıtım
  İstanbul Anadolu 8 Nisan 2015

  İş Açıklaması Ofisimizin Sancaktepe'de yer alan deposunda görevlendirilmek üzere ''Reach Truck Operatörü '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu, - B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, - Aktif araç kullanabilen, - Forklift ehliyeti olan, - SRC ve psikoteknik belgesi olan, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, - Askerliğini tamamlamış, - Bay adaylar

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Nakliyat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?