Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Nakliyat İş İlanları

Hepsini Temizle
Nakliyat
 • Makam Şoförü

  MERT İNŞAATİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıFirmamıza makam şoförü alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az 5 yıl deneyimi olan, Şehir içi trafikte ve lüks araç kullanımında tecrübe sahibi, Diksiyonu düzgün, prezantabl, kişilik sahibi, Kişisel bakımına özen gösteren, Sigara kullanmayan, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış, 30 - 40 yaş arası esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak , Bay adaylar değerlendirilecektir.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Makam Şoförü

 • İş AçıklamasıAydınlatma Sektörünün öncü firmalarından; Baytaş Aydınlatma Ltd..Şti. Lojistik departmanında istihdam edilmek üzere Ankara Sincan’da bulunan fabrikamıza NAKLİYE VE PAKETLEME elemanı arıyoruz. Tedarikçilerden gelen kargoları teslim almak, üst birime bilgi vermek. Teslim alınan kargoların içeriğini kotrol etmek, irsaliye ve faturasına göre sayımını yapmak. İmalatı bitmiş ürünlerin prosedüre uygun paketlemesi ve ambalajlamasını yapmak. Lojistik birimine ait aracı kullanarak tedarikçilerden malzeme ve hammadde alımını yapmak. Tedariği sağlanan hammadde ve malzemenin nakliyeden sonra kamyonetten indirilmesi ve uygun yerine taşınmasını yapmak. Şirketimizdeki tüm arabaların araç muayeneleri, egzoz muayenelerini yaptırmak, bakım onarımlarını yaptırmak. Takibini yapmak ve sonuçlandırmak. Boş kalındığında mekanik ve elektronik atölye görevlerine yardımcı olmak. Lojistik Şefi ve depo sorumlusunun olmadığı zamanlarda müşterinin istediği kargo, nakliye, ambar firmalarının firmamıza çağırılmasını sağlamak.

  Aranan NiteliklerAnkarada ikamet eden. (Tercihen Batıket, Eryaman, Yenimahalle veya Sincan bölgesi) En az lise mezunu, B veya E Sınıfı ehliyeti olan ve aktif vitesli araç kullanabilen, SRC belgesine sahip, Gerektiğinde şehir dışı seyahate çıkmasında engeli bulunmayan, Askerlik Hizmetini tamamlamış, 22-35 yaş aralığında, dış görünümüne özen gösteren, sorumluluk sahibi, düzenli ve disiplinli erkek çalışma arkadaşları arıyoruz. Not: Fotoğrafsız başvurular değerlendirme sürecine dahil edilmeyecektir.

  Sektör: Aydınlatma

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıKonşimento ve diğer matbu belgelerini hazırlamak İşlemlerin sisteme girişimi yapmak Operasyon takibini ve kontrolünü sağlamak Armatör ve Acentalar ile Operasyon takibi sağlamak

  Aranan Niteliklerİthalat ve ihracat deniz yolu operasyon süreçlerine hakim, Tercihen kara,hava ve demir yolu operasyonları hakkında bilgi sahibi, İngilizce bilen ( Konuşme ve Yazma ) Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Deniz yolu taşımacılığında tecrübeli, Freight Forwarding şirketinde en az 3 yıl çalışmış, Aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen üniversitelerin Deniz Ulaştırma ve İşletme Mühendisliği ,Lojistik, Denizcilik ve İthalat- İhracat İşletme bölümlerinden mezun, Microsoft Office programları aktif olarak kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın.

  Sektör: Lojistik, Açık Hava Reklamcılığı

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıDoğrucan Mobilya mağazalarımızınsevkiyatın da çalıştırılmak üzere nakliye montaj ve şöför aranmaktadır. Ürünlerin sevkiyat aracına göre hazırlanması , Mağaza sevkiyatlarının zamanında ve eksiksiz müşteriye tesliminin sağlanması Nakliye ve montaj yapabilecek.

  Aranan NiteliklerNakliye montaj ve şöförlük alanında en az 5 yıl deneyimi olan, SRC ve psikoteknik belgesine sahip, E sınıfı (dijital) ehliyete sahip, 2.500 TL MAAŞ. Askerliğini tamamlamış, BAY.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıHareket, 1957 yılından günümüze, tecrübesi, güveni ve üstün hizmet standartları ile proje taşımacılığı, ağır ve standart dışı kargo taşımacılığı, vinç ve platform kiralama, ağır kaldırma, indirme, yerleştirme tanımlarını değiştiren, Türkiye'nin sınır tanımayan lider kurumu...

  Aranan NiteliklerProje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği konusunda faaliyet göstermekte olan firmamızın İstanbul Merkez Ofisine Ağır Nakliye Şoförü alınacaktır. Salkasa veya 4 aks - 5 aks - 8 aks lowbed tecrübesi olan, Tercihen hidrolik dorse 8 dingil ve üstü kullanabilen, 80 ton üstü taşıma yapmış, Şehir içi ve şehir dışında çalışabilecek, SRC 3-4 belgeli, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Askerlikle ilişkisi olmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Not: Tır tecrübesi olmayan ve askerliğini yapmamış arkadaşların başvurmaması rica olunur.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıHareket, 1957 yılından günümüze, tecrübesi, güveni ve üstün hizmet standartları ile proje taşımacılığı, ağır ve standart dışı kargo taşımacılığı, vinç ve platform kiralama, ağır kaldırma, indirme, yerleştirme tanımlarını değiştiren, Türkiye'nin sınır tanımayan lider kurumu...

  Aranan NiteliklerProje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği konusunda faaliyet göstermekte olan firmamızın İstanbul Merkez Ofisine Tır Şoförü alınacaktır. Sal kasa veya 4 aks - 5 aks - 8 aks lowbed tecrübesi olan, Şehir içi ve şehir dışında çalışabilecek, En az SRC 4 belgeli, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Askerlikle ilişkisi olmayan, Not: Tır tecrübesi olmayan ve askerliğini yapmamış arkadaşların başvurmaması rica olunur.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıCarrefourSA Antalya (Kumluca) depomuzda görev almak üzere, Kendisine bağlı olarak çalışacak ekibin etkin bir şekilde yönetiminin sağlanması, Hazırlanan ürünlerin mağazalara sevki için personellerin koordine edilmesi, Mağazaların lojistik konusundaki ihtiyaçlarına cevap verilmesi, Ürünlerin mağazalara sevkiyatını yapmak üzere minimum maliyetle araç planlamalarının yaptırılması, Mağazalardan gelecek stoksal ya da sevkiyat zamanlamalarına yönelik şikayet/taleplerin takip edilip çözümlenmesi, Sevkiyat yapılan araçların yükleme uygunluklarının ve sözleşme içeriğine uygunluğunun kontrolünün sağlanması, Zamanında sevkiyat oranlarının ölçümlenmesi, maliyetleri azaltıcı yöndeki tasarruf çalışmalarını yerine getirilmesi, Operasyonel KPI hedeflerinin etkin bir şekilde takip edilerek üst yönetime raporlanması, Bölge Depolara Sevkiyat' tan sorumlu olunması

  Aranan NiteliklerÖnlisans-Lisans Mezunu, Alanında minumum 3 yıl tecrübeli, Disiplinli, dinamik ve dikkatli, Raporlama becerileri gelişmiş, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Sezonda (Temmuz-Ekim) Bursa İznik Depo da görev alacak, Analitik, çözüm odaklı, insan yönetim becerisi gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Takım Lideri

 • İş Açıklaması•Banko yönetiminden ve Mağaza Nakliye ve Montaj Hizmetleri Çağrı Merkezi’nden sorumludur. • Banko, Ürün Teslim ve Çağrı Merkezi Ekip Üyeleri’ni yönetir, yönlendirir ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışır. • Nakliye hizmetleri veren tedarikçinin yönetiminden, koordinasyonundan ve nakliye firmasına ürün teslim sürecinden sorumludur. • Montaj Hizmetleri Grup Lideri ile koordineli çalışarak müşteri taleplerini karşılar. • Montaj Planlama Ekip Üyesi ile birlikte çalışarak müşteri memnuniyetini arttırıcı çalışmalar yapar. • Nakliye ve Montaj Hizmetleri aracılığı ile oluşan müşteri problemlerini çözmede, müşteri memnuniyeti sağlamada ve hedeflenen müşteri memnuniyeti seviyesine ulaşılmasında etkin rol oynar. • Etkili bir operasyon performansı sağlar ve ilgili KPI’ları takip eder. • Ekibinin performansını yönetir ve yetkinlik gelişimlerine destek olur.

  Aranan Nitelikler• En az 2 yıl benzer iş tecrübesi • Tercihen üniversite mezunu • MS Office ve tercihen CRM alt yapılı program bilgisi • İleri seviyede ilişki kurma ve iletişim yetkinliği • Raporlama ve analiz yeteneği • Problem çözme ve organizasyon becerisi • Müşteri odaklılık • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Takım Lideri

 • Nakliye Uzmanı

  Türkmen Groupİstanbul Avrupa 18 Eylül 2017

  İş AçıklamasıNakliye firmalarından avantajlı navlun tekliflerinin alınması, maliyet çalışmalarını yapılması, müşterilere kara&hava&denizyolu tekliflerinin verilmesi, Nakliye Operasyonları esnasında gerekli evrak düzenlenmesinin sağlanması ve sonuçlandırılması, Operasyon verimlilik raporlarının hazırlanması, geliştirilmesi.

  Aranan NiteliklerNakliye Operasyonları Konsolidasyon ve nakliye organizatörlüğü yapan Türkmen Lojistik için nakliye hizmetlerimizin büyümesinde bizlere yardımcı olacak adaylar arıyoruz. Tercihen Endüstri Mühendisi, Raporlama ve MS Office programlarına hâkim, planlama, rapor ve organizasyon yönü güçlü, Müşteri ilişkileri yönü kuvvetli. Müzakere ve ikna gücü yüksek, yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Analitik düşünebilen, pratik ve sonuç odaklı, Yenilikçi, enerjik ve motivasyonu yüksek, Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Avrupa yakasında ikamet eden, İyi derecede İngilizce bilen (okuma-yazma-konuşma), Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Yetkili

 • İş AçıklamasıUluslararası Nakliye sektöründe faaliyet gösteren, İstanbul/ Büyükçekmece / Tepecik'te bulunan firmamızda Doğu Avrupa Ülkeleri Operasyonuna vakıf TEDARİK UZMANI aranmaktadır. Doğu Avrupa Ülkeleri Operasyon araç tedariki yapabilecek, Doğu Avrupa lisanlarından en az birine sahip, Planlama ve organizasyon yapabilen, Takım çalışmasına yatkın, Takip edilen tüm süreçlerin düzenli olarak raporlamasını yapacak, Araçların prosedür ve kurallara uygun olarak yüklenmesi ve kontrolünün sağlayabilecek, Analiz yaparak süreçleri geliştirecek,

  Aranan NiteliklerUluslararası Karayolu Taşımacılığında Doğu Avrupa Ülkeleri Operasyon tedarik alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, Taşımacılık mevzuatları, konusunda bilgi sahibi, Şirket menfaatlerini gözetecek, Tercihen Üniversite mezunu, Analiz etme, bütünü görebilme, ikna kabiliyeti yüksek ve hedef odaklı takım çalışmasına yatkın, İletişim ve koordinasyon yeteneği güçlü, Tercihen Soft Trans programı kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Diksiyonu düzgün, Hızlı karar alabilen, pratik, Mukayese becerisine sahip, Esnek mesai saatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Uzman

 • Şoför

  Backhausİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Eylül 2017

  İş AçıklamasıTürkiye’deki lider perakende fırıncılık ve pastacılık markası olan BACKHAUSKanyon, İstinye, Göktürk, N işantaşı, Ataköy, Yeşilköy, TT Arena ve Merter’de 9 Şubesi ile hizmet vermektedir. Ayrıca İstanbul’daki en önemli 5 yıldızlı Uluslararası otel markalarının önde gelen unlu mamul tedarikçisi olan şirketimiz, aşağıdaki niteliklere sahip Şoförler aramaktadır. Şehir içerisindeki şubelerimize ve müşterilerimize mal sevkiyatı gerçekleştirecek Günlük iş akışını takip edecek, Araç yükleme ve boşaltmada görev alacak Sevkiyata çıkmadığı zamanlarda firmamız içerindeki ambalajlama-depolama-sevkiyata mal hazırlama gibi işlerde bulunacak

  Aranan NiteliklerEn az B sürücü belgesine sahip SRC Belgeleri olan Psikoteknik raporu bulunan En az 2 yıllık araç şoförlüğü yapmış (Traffic, Master gibi ticari araçları rahatlıkla kullanabilmeli) Güvenli ve ileri sürüş tekniklerinde etkin Dinamik, dakik, titiz ve sorumluluk sahibi İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerisi yüksek Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne önem veren Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Vardiyalı olarak çalışacak 25 yaş üzeri Askerlik hizmetini tamamlamış Bay

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Şoför

 • Nakliye Montaj Ekip Üyesi

  IKEAAnkara 23 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıMontaj Hizmetleri Montaj Ustası ve Ekip Üyesi, modüler mobilya ve modüler mutfak montajının müşterinin evinde yapılmasından sorumludur. Gün içerisinde ve bitiminde yöneticisine düzenli raporlama yapar. Müşterileri evlerinde ziyaret ederek problemli ürünlerin tespitini yapmaktan, gerekli durumlarda nakliye ve montajını sağlayarak müşteri problemlerini çözmekten sorumludur. Garanti kapsamında olan tamir edilebilecek ürünlerin tamiratını sağlayarak müşteri problemlerini çözer. Kalite problemli ürünleri tespit ederek Ürün Geri Kazanım Departmanı’na iletir. Montaj Hizmetleri Ekip Üyesi, Montaj Hizmetleri Grup Lideri’ne bağlı çalışır. Montaj Ekip Üyeleri, IKEA Türkiye bünyesinde tam zamanlı olarak haftanın 5 günü, vardiya sistemiyle çalışır.

  Aranan NiteliklerBenzer bir işte en az 1 yıllık iş tecrübesine sahip, Tercihen lise (teknik lise) mezunu Tercihen sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Mobilya ürün bilgisine ve mobilya montaj becerisine sahip Müşteri odaklı ve ikna kabiliyeti yüksek Problem çözme becerisine sahip

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıScope of Position: Ensure the proper and timely movement of freight and information, while providing an exceptional customer service within related department to internal departmants.   Major Tasks & Responsibilities: Ensure smooth and timely shipment process flow. Ensure accurate and timely client billing and data entry. Track and trace shipment files as required. This can be either internally via exp.o or externally via carrier websites or by telephone to carrier offices Ensure timely delivery of freight to customers for Import shipments. Ensure documents are timely sent to customer or broker for customs purposes. Ensure accurate and timely client and vendors billing. Verify documents received for Import and Export customs purposes are compliant and correct. Understand department process flow, constantly looking for areas of improved efficiency. Overseas communications, timely responses to emails and requests (internal and external) Escalation of problems with management when necessary Meets company standards of 52 hours training per year Attend training classes when required Promote compliance in diligently following all company policies and regulations and performing the task at hand with oustanding integrity and pride.

  Aranan NiteliklerSkill Effective interpersonal skills, including proven abilities to listen, comprehend, effectively communicate clearly and concisely to obtain positive results. Pro-active, strong organizational skills. Good computer skills (Excel, Word, MS office). Fluent in English.   Qualifications: Experience & Education Requirements At least 1 year related experience in customer service, logistics or foreign trade.

  Sektör: Kargo-Kurye, Gümrükleme, Lojistik

  Pozisyon: Memur, Ofis Elemanı, Müşteri Temsilcisi, Uzman

 • İş AçıklamasıScope of Position: Ensure the proper and timely movement or clearance of freight and information, while providing an exceptional customer service within related department.   Major Tasks & Responsibilities: Ensure smooth and timely shipment process flow. Ensure accurate and timely client billing. Track and trace shipment files as required. This can be either internally via exp.o or externally via carrier websites or by telephone to carrier offices Ensure timely delivery of freight to customers for Import shipments. Ensure documents are timely sent to customer or broker for customs purposes. Ensure accurate and timely client and vendors billing. Verify documents received for Import and Export customs purposes are compliant and correct. Interact with our customers in arranging their international shipments, meeting customer service standards. Contribute to maintain strong relationships with service providers. Understand department process flow, constantly looking for areas of improved efficiency. Overseas communications, timely responses to emails and requests (internal and external) Escalation of problems with management when necessary Meets company standards of 52 hours training per year Attend training classes when required Promote compliance in diligently following all company policies and regulations and performing the task at hand with oustanding integrity and pride.

  Aranan NiteliklerSkill Effective interpersonal skills, including proven abilities to listen, comprehend, effectively communicate clearly and concisely to obtain positive results. Pro-active, strong organizational skills. Good computer skills (Excel, Word, MS office). Fluent in English.   Qualifications: Experience & Education Requirements At least 1 year related experience in customer service, logistics or foreign trade.

  Sektör: Lojistik, Kargo-Kurye, Gümrükleme

  Pozisyon: Uzman, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı, Memur

 • İş AçıklamasıŞirketimize başvurmak istiyorsanız ve başvurmak istediğiniz alanda yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğiniz pozisyonu, çalışabileceğiniz il/illeri belirterek bu ilana başvuru yapabilirsiniz. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.

  Aranan NiteliklerBu ilan Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri ve TİC. A.Ş ile SDV Horoz Taşımacılık ve TİC. A.Ş. Şirketlerimiz için 'Genel Başvuru' ilanıdır. Bu yolla yapılan başvurular, aday veritabanımızda kayıt altına alınacak ve açık olan/olabilecek muhtemel pozisyonlar için değerlendirilecektir. En az lise mezunu olmak, MS Office programlarını kullanabiliyor olmak, Askerlikle ilişiği olmamak (Erkek adaylar için), Tercihen lojistik sektöründe deneyimli olmak, Aktif araç kullanabilen,

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Yönetici

İş Habercisi - Nakliyat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?