Nakliyat İş İlanları

Hepsini Temizle
Nakliyat
 • Şoför DHL Lojistik Hizmetleri A.Ş. İstanbul Anadolu 26 Nisan 2016

  İş Açıklaması İş Tanımı: Belirlenen rut planı doğrultusunda ürünlerin müşteriye zamanında ve eksiksiz ulaşmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler - Lise mezunu - B ve E sınıfı sürücü ehliyetine sahip - Aktif araç kullanabilen. - SRC  ve Psikoteknik değerlendirme belgeleri bulunan - Askerlik görevini tamamlamış - Tercihen alemdağ,çekmeköy bölgesinde ikamet eden,

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Şoför

 • Depo Şefi Lescon İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Lescon genel merkezinde  istihdam edilmek üzere "Depo Şefi" aranmaktadır. Bu pozisyondan başlıca beklentiler; Depo yerleşim ve düzenini sağlamak Depo giriş-çıkışı, stok kontrolü, depo sayımı konusunda tecrübeli Ürünlerin depodan bayi,müşteri ve mağazalara olan sevkiyat sürecini gerçekleştirmek Depo giriş-çıkış hareketlerinin fiili ve sistemsel olarak işlemlerinin yapılması Depo stoklarının fiziki ve sistemsel doğruluğunun sağlanması Ürün sevkiyat hazırlık süreçlerine destek vermek Deponun diğer ilgili birimlerle koordinasyonun sağlanması   

  Aranan Nitelikler Tercihen Perakende sektöründe tecrübeli Analitik düşünebilen ve koordinasyon yeteneğine sahip Takım çalışmasına yatkın Tercihen Nebim V3 programını bilen Planlama ve takip yönü kuvvetli, sorumluluk alabilen, sonuç odaklı Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, İmalat

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Şoför - Lüleburgaz Onur Kırklareli 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın Lüleburgaz semtinde bulunan Lojistik birimimizde görevlendirilmek üzere "Şoför" arayışımız bulunmaktadır. 

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, E sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, SRC 2-4 ve Psikoteknik belgesi olan, Dinamik, dış görünümüne özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, E-5 güzergahı üzerinde ikamet eden (Yenibosna,Küçükçekmece,Avcılar,Beylikdüzü,Hadımköy) 

  Sektör: Lojistik, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şoför

 • Sevkiyat Şöförü Biçen Gıda İstanbul Avrupa 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması istanbul avrupa yakasında ikamet eden  istanbul avrupa yakasındaki mağazalarımıza sevkiyat yapılması -E sınıfı Ehliyetlerinden birine sahip olan, -SRC 2- 4 /psikoteknik belgesine sahip -Dinamik ,çalışkan,sorumluluk alabilen -Askerlik görevini tamamlamış -25-40 yaşlarında bay, -En az 5 yıl araç şoförlüğü deneyimi olan,    

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şoför

 • İş Açıklaması Firmamız yurt içinde enerji santrali taşımacılığı, proje taşımacılığı ve gabari dışı yük taşımacılığı yapmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Proje Taşımacılığı ve Ağır Yük Taşımacılığı konusunda faaliyet göstermekte olan firmamızın İstanbul Merkez Ofisimize Lowbed Nakliye Şoförü alınacaktır. 4 Aks - 5 Aks - 8 Aks Lowbed tecrübesi olan, Şehir içi ve şehir dışında çalışabilecek, En az SRC 4 belgeli, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Askerlikle ilişkisi olmayan.  Mersin ve çevre illerde ikamet eden, Not: Mülakat Mersin Bölgemizde olacaktır. Görüşmeler olumlu olduğu takdirde personel Genel Merkezimize (İstanbul) davet edilecektir. 

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Şoför

 • İş Açıklaması Islak Mendil sektörünün lideri olan SAPRO A.Ş. , Silivri' de 20.000 m2 alan üzerine kurulu modern tesislerinde, ağırlıklı Avrupa olmak üzere tüm dünyaya private label üretim yapmaktadır. Türkiye' nin ikinci 500 büyük firması sıralamasında 74. sırada olan SAPRO A.Ş., 2014 yılında Türkiye’nin ilk 500 ihracatçı firması arasında; 366. sırada ve kendi sektöründe de 37. sırada yer almıştır. Bu alanda İMMİB 2013 yılı İhracatın Yıldızları 3. lüğü ödülüne de sahip olup, gelişime açık, yenilikçi ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktadır.

  Aranan Nitelikler - E sınıfı ehliyetli - Otomobil, Minibüs veya Kamyonla sevkiyat ve malzeme tedariği işlerini takip edecek - Askerlik hizmetini tamamlamış  - Src ve Psikoteknik belgelerine sahip - Bay - Silivri Bölgesinde ikamet eden ( servisimiz mevcuttur )  Şoför alınacaktır.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Şoför

 • Forklift Operatörü Grupaj Servis Lojistik İstanbul Anadolu 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması Tuzla’da görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler Lojistik, depolama, nakliye ve sevk konularında deneyimli, Forklift kullanımı konusunda tecrübeli Forklift ehliyetine sahip Hızlı ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Askerliğini yapmış En az ilköğretim mezunu Bay aday

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Operasyon Elemanı Aslan Denizcilik İstanbul Avrupa 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması Araçlarla ilgili denetim faaliyetlerini yönetiminde destek verebilecek, Araçlarla ilgili teknik işleri yönetebilecek, TIR düzenekleri ile ilgili teknik bilgiye sahip, Karayolu Nakliyenin süreçlerini takip edebilecek, denetim yapabilecek, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Lojistik operasyonlar konusunda bilgi sahibi, Ambarlı Limanı çevresinde ikamet eden, Bay, Lojistik Operasyon Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, MS Office programlarını (özellikle Excel) iyi derecede kullanabilen, Güçlü raporlama, analitik düşünme ve iletişim becerisine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Montaj Hizmetleri Ekip Üyesi; mobilya(oturma odası, yatak odası, mutfak, banyo vb.) montaj işlemlerinin müşterinin evinde yapılmasından sorumludur. Gün içerisinde ve bitiminde yöneticisine düzenli raporlama yapar. Müşterileri evlerinde ziyaret ederek problemli ürünlerin tespitini yapmaktan, gerekli durumlarda nakliye ve montajını sağlayarak müşteri problemlerini çözmekten sorumludur. Garanti kapsamında olan tamir edilebilecek ürünlerin tamiratını sağlayarak müşteri problemlerini çözer. Kalite problemli ürünleri tespit ederek ilgili departmana iletir.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen teknik liselerin ilgili bölümlerinden mezun Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Mobilya ürün bilgisine ve montaj becerisine sahip Tam zamanlı çalışabilecek Müşteri odaklı ve ikna kabiliyeti yüksek Problem çözme becerisine sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • Sevkiyat Şoförü Trigon - TRIGON TEKSTİL İstanbul Anadolu 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması Tekstil üretimi  yapan firmamızda görevlendirilmek üzere Sevkiyat Şöförü aranmaktadır     Tedarikçilerden kumaş ve hammadde alacak Atölyelere ara mamul dağıtımı yapılması Müşteriye sevkiyat yapacak Depo ile koordineli çalışacak Anadolu yakası veya Avrupa yakasını iyi bilen        

  Aranan Nitelikler     Çok iyi derecede araç kullanabilen SRC ve psikoteknik belgesi olan İstanbul ANADOLU YAKASINDA ikamet eden BAY adaylar alınacaktır.      

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Şoför, Şef Yardımcısı, Şef / Amir, Görevli, Eleman

 • Operasyon Sorumlusu Kare Uluslararası Nakliyat İstanbul Avrupa 28 Nisan 2016

  İş Açıklaması Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik alanında faaliyet gösteren firmamızın Arnavutköy'deki merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; İhracat-İthalat için müşteriler ile görüşmeleri yürütmek, araç organizasyonunun evraksal takibi ve araç boşaltma organizasyonu yapmak, dosya kapatmak ve rapor hazırlamak gibi görevlerden sorumlu olacak -Operasyon Sorumlusu- aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu olmak, İyi derecede İngilizce bilmek, Lojistik alanında en az 2 yıl mesleki deneyim sahibi olmak, MS Office programlarına iyi derece hâkim olmak, Tercihen WinNak programına hakim olmak, Müşteri odaklı çalışma anlayışını benimsemek, Takım çalışması ve işbirliğine yatkın olmak, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak veya ilişiği bulunmamak, Avrupa yakasında ikamet etmek.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Müdür, Sorumlu

 • İş Açıklaması Firmamız yurt içinde enerji santrali taşımacılığı, proje taşımacılığı ve gabari dışı yük taşımacılığı yapmaktadır.

  Aranan Nitelikler Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği konusunda faaliyet göstermekte olan firmamızın İstanbul Merkez Ofisine Nakliye Şoförü alınacaktır. Sal kasa veya 4 aks - 5 aks - 8 aks lowbed tecrübesi olan, Şehir içi ve şehir dışında çalışabilecek, En az SRC 4 belgeli, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Askerlikle ilişkisi olmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden özellikle Sancaktepe Sultanbeyli, Pendik ve Kartal.       Not: Tır tecrübesi olmayan arkadaşların başvurmaması rica olunur.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Şoför

 • Teknik Ressam Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli 27 Nisan 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Proje Taşımacılığı, ağır yük kaldırma, vinç kiralama ve montaj sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamıza;  montaj planlarını, yol etütlerini hazırlamak, imalat resimlerini oluşturmak üzere teknik ressama ihtiyaç vardır.   Meslek Yüksek Okullarının ve/veya Meslek Liselerinin Makine-Resim Konstrüksiyon/Teknik Ressam bölümünden mezun olan, AutoCad , Solidworks, Pro Engineer veya üç boyutlu katı çizim programlarına hakim, MS Office programlarına hakim, Yeterli düzeyde İngilizceye hakim, Gelişmeye ve öğrenmeye açık, Askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay adaylar.    

  Sektör: Proje ve Taahhüt, Mühendislik, Lojistik

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Eleman

 • İş Açıklaması Uluslararası taşımacılık (freight forwarder) faaliyetlerinde bulunan firmamızın büyüme hedeflerine paralel olarak, mevcut ve potansiyel müşteri portföyümüzün takibi ve geliştirilmesi amacıyla satış ve pazarlama politikalarımız çerçevesinde belirlenmiş hedeflere ulaşmada gerekli tüm ; Günlük operasyonel ve dokümantasyonel işleyişin yürütülmesi   Müşteri ilişkilerinin yürütülmesi ve satış ekibine zamanında bilgi aktarılması   Yurtdışı ve yurt içi acenteler ile operasyonel yazışmaların yapılması

  Aranan Nitelikler ·         En az lise mezunu (tercihe ilgili Üniversite mezunu) ·          İyi derece İngilizce konuşma ve yazma becerisine sahip ·         Uluslararası deniz konteyner taşımacılığı yapan (FORWARDER) şirketlerinde deneyimli ve ihracat tecrübesi olan ·         Tercihen deniz yolu ihracat operasyon tecrübesi bulunan ·         Disiplinli, takipçi, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü ·         İletişimi kuvvetli, değişime ve gelişime açık, analitik düşünme yeteneğine sahip ·         Sonuç ve çözüm odaklı ·         Müşteri ilişkileri yönetimi konusunda deneyimli ·         Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen ·         MS Office programlarına hâkim ·         Avrupa yakasında ikamet eden ·         Bayan eleman tercih sebebidir

  Sektör: Lojistik, Denizcilik

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Görevli, Asistan

 • İş Açıklaması Yeni Hedeflere Birlikte Koşacağımız "Takım Arkadaşları Arıyoruz”. 25.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında sigortalattığı müşterileriyle Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir. 7.000 M2 kapalı alanı olan günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasında Nisan ayında üretime başlanacaktır. Hedeflerimize birlikte koşacağımız; Aşağıdaki niteliklere sahip ŞOFÖR arkadaşlar aranmaktadır.   

  Aranan Nitelikler SRC 2/4 ve psikoteknik belgelerine sahip,  Ehliyeti daha önce herhangi bir sebeple alıkonulmamış, Trafik kuralları konusunda titiz, İzmir'de ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay adaylar aramaktayız.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Şoför

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Tecrübeli veya tecrübesiz Askerliğini tamamlamış, D Sınıfı ehliyetine sahip, SRC3 veya SRC4, Psikoteknik belgelerine sahip, Yurtiçi tır şöförleri alınacaktır.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Şoför

 • Tır Şoförü NWG Services Bursa 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Bursa/Gemlik'te ikamet eden, Tır şoförlüğünde deneyimli, Konteyner taşımacılığı yapabilecek, E + D sınıfı ehliyeti olan, SRC 3,4 ya da 5 belgesi olan, Psikoteknik muayene raporu olan.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Şoför

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Lojistik ve Sevkiyat Elemanı alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler Askerliğini yapmış, Src sürücü belgesi olan, 30 yaşını aşmamış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.  

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman, Şef Yardımcısı, Sorumlu, Eleman

 • İş Açıklaması Sevkiyat Elemanı – Sancaktepe / İstanbul Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat, İhracat ve üretim konularında faaliyet gösteren firmamızın, Merkez Lojistik/Depo birimi için "Sevkiyat Elemanı" aranmaktadır.   Kurumunu ve markasını iyi şeklide temsil etmek, Ürünlerin Fatura ve Sevk irsaliyelerini ilgili bölümden alıp, kontrolünü yapıp gerekli birimlere ulaşımını sağlamak. Ürünlerin ambalajlanması ve depoya uygun şekilde yerleşimini sağlamak, Sevk edilecek ürünlerin gerekli kontrolünü yapmak, Ürün taşırken dikkatli ve özenli olmak, sevkiyat süreci içerisinde hasar görmemesini sağlamak, Sevkiyatların zamanında araca yüklemesini yapıp, Müşteriye teslimini sağlamak,  

  Aranan Nitelikler İlköğretim veya Lise mezunu, E sınıfı ehliyeti olan,  SRC 2, 4 ve Psikoteknik belgeleri olan, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen lojistik hizmetlerinde deneyim sahibi, Ürün taşınmasına engel teşkil edecek bedensel şikayetleri bulunmayan, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, 25-40 yaşları arasında,  Askerlik görevini tamamlamış, Adayların başvurularını bekliyoruz.  

  Sektör: Tekstil, Mobilya/Dekorasyon, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şoför, Sorumlu, Kurye, Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın İstanbul Sefaköy semtinde bulunan Lojistik merkezimizde görevlendirilmek üzere "Şoför" arayışımız bulunmaktadır. 

  Aranan Nitelikler   E sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, SRC 2-4 ve Psikoteknik belgesi olan, Dinamik, dış görünümüne özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek.

  Sektör: Lojistik, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şoför

 • İş Açıklaması Firmamız bünyesinde çalışmak üzere ve aşağıdaki niteliklere sahip '' LOJİSTİK-PLANLAMA MÜHENDİSİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik Fakülteleri Endüstri Mühendisliği Bölümünden Mezun, ERP ve üretim planlama konularında min.2-3 yıl deneyimli, MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen, ERP eğitimi almış ve/veya bu alanda programları kullanabilen, Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 30 Yaşını aşmamış, Üretim planlama faaliyetlerinin organizasyonu, MRP ihtiyaç planlama, ihtiyaç ve üretim planlama süreçlerinin yönetiminde aktif olarak görev alacak, Üretim ve diğer ilgili departmanlar ile koordineli çalışabilecek, İletişim yeteneği iyi, aktif, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, "Lojistik-Planlama Mühendisi” istihdam edilecektir

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Uzman

 • Şoför - Hadımköy Onur İstanbul Avrupa 11 Nisan 2016

  İş Açıklaması Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın İstanbul Hadımköy semtinde bulunan Lojistik birimimizde görevlendirilmek üzere "Şoför" arayışımız bulunmaktadır. 

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, E sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, SRC 2-4 ve Psikoteknik belgesi olan, Dinamik, dış görünümüne özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, E-5 güzergahı üzerinde ikamet eden (Yenibosna,Küçükçekmece,Avcılar,Beylikdüzü,Hadımköy) 

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Lojistik

  Pozisyon: Şoför

 • Sevkıyat Şoförü - Sefaköy Onur İstanbul Avrupa 6 Nisan 2016

  İş Açıklaması Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın İstanbul Sefaköy semtinde bulunan Et Entegre Tesisimizde görevlendirilmek üzere "Şoför" arayışımız bulunmaktadır. 

  Aranan Nitelikler   E sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, SRC 2-4 ve Psikoteknik belgesi olan, Dinamik, dış görünümüne özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek.

  Sektör: Lojistik, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şoför

 • İş Açıklaması Bursa mağazamızın lojistik - sevkıyat bölümünde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler  Lojistik, sevkıyat, montaj işlerinde deneyimli,   Mobilya sevkıyat ve montaj işlemlerine hakim,   Mobilya teknik ve malzeme bilgisi, takım tezgahları bilgisine hakim,   Herhangi bir sağlık engeli olmayan, sportmen ve ağır çalışma şartlarına dirençli,   Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün,  Bursa'da ikamet eden,Askerliğini yapmış BAY çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması KARA NAKLİYAT VE LOJİSTİK PAZARLAMA elemanı olarak çalışacak takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite Mezunu, Kara Nakliyat ve Lojistik Pazarlama konusunda  Deneyimli, Analitik Düşünce yapısına sahip, sonuç odaklı, araştırmacı, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, temsil yeteneğine sahip, Pazar ve rakip analizi konusunda vizyon sahibi, sunum becerilerine sahip, Planlama ve organizasyon becerisi olan, Sorunlar karşısında yaratıcı çözümler bulan, Ehliyet Sahibi, Seyahat engeli olmayan, MS Ofis Programlarını iyi derece kullanabilen, İyi düzeyde İngilizce konuşabilen. Sigara kullanmayan, Mesai saatlerine ve çalışma düzenine uyum gösterebilecek, sorumluluk alabilecek, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, ayrıntılara önem veren, düzenli,dikkatli ve kavrama yeteneği yüksek.    

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Uzman, Şef / Amir, Sorumlu, Satış Temsilcisi, Eleman

 • İş Açıklaması Ev gereçleri, yemek takımları, tava tencere grubu, dekoratif ürünler, elektirkli ev gereçleri, mutfak gereçleri ve ev tekstili ürünlerinde Türkiye çapında AVM mağazacılığı yapan firmamızda mal kabul ve sevkiyat biriminde çalışmak üzere; Dikkatli ve özverili çalışabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Depo ve sevkiyat konusunda tecrübeli Takım çalışmasına uygun Çözüm odaklı olan Sevkiyat aracı kullanabilen İstoç bölgesine ulaşımı kolay olan Askerliğini yapmış adaylar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mal kabulu yapmak Kontrolünü sağlamak ve sonuçları üstüne iletmek Gerekli tasnifleri yapmak Sevk organizasyonunu hazırlamak Sevk aracı ile ürünleri mağazalara ulaştırmak

  Sektör: Cam ve Seramik, Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir, Şoför, Uzman

 • Depo Personeli Ekom Tanıtım İstanbul Anadolu 4 Mart 2016

  İş Açıklaması Şirketimizin Kemerburgaz'da yer alan deposunda görevlendirilmek üzere ''Depo Personeli'' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Depo süreçlerine destek olacak, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, Askerliğini tamamlamış,

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, İmalat, Lojistik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması    

  Aranan Nitelikler MAL KABUL ELEMANI Çorlu’da bulunan konfeksiyon fabrikamızda görevlendirmek üzere;     En az lise mezunu, Sevkiyat ve mal kabul yapabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Dikkatli, disiplinli, iş takip yönü güçlü, Çorlu veya civarında ikamet edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen 30 yaşını aşmamış,  

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Yetkili

 • Şoför Ekom Tanıtım İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 12 Şubat 2016

  İş Açıklaması Ofisimizin Kemerburgaz'da yer alan deposunda görevlendirilmek üzere ''Şoför''' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu, - SRC 2, SRC 4 belgesi ve psikoteknik belgesi olan, - Şoförlükte en az 3 yıl deneyimli, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, -Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, - Askerliğini tamamlamış, - Bay adaylar

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Şoför

 • İş Açıklaması Şirketimize başvurmak istiyorsanız ve başvurmak istediğiniz alanda yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğiniz pozisyonu, çalışabileceğiniz il/illeri belirterek bu ilana başvuru yapabilirsiniz. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.

  Aranan Nitelikler Bu ilan Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri ve TİC. A.Ş ile SDV Horoz Taşımacılık ve TİC. A.Ş. Şirketlerimiz için 'Genel Başvuru'  ilanıdır. Bu yolla yapılan başvurular, aday veritabanımızda kayıt altına alınacak ve açık olan/olabilecek muhtemel pozisyonlar için değerlendirilecektir.   En az lise mezunu olmak, MS Office programlarını kullanabiliyor olmak, Askerlikle ilişiği olmamak (Erkek adaylar için), Tercihen lojistik sektöründe deneyimli olmak, Aktif araç kullanabilen,

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Eleman, Yönetici, Uzman

İş Habercisi - Nakliyat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?