Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Ofis Yönetimi İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Ofis Yönetimi
 • Dönemsel Ofis Asistanları

  Reed Türkiyeİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 12 Ağustos 2017

  İş Açıklaması1960 yılında İngiltere'de kurulan Reed Specialist Recruitment, Avrupa, Orta Doğu ve Asya Pasifik'te 20 farklı uzmanlık alanında Seçme ve Yerleştirme danışmanlığı vermektedir.Reed, dünyanın dört bir yanındaki 180 ofisi ve 3000'den fazla çalışanı ile yılda 20 bin kişiye müşterileri bünyesinde istihdam sağlamaktadır. Türkiye'deki ilk ofisini 2011 yılında İstanbul Anadolu yakasında açan Reed Türkiye, danışmanlığını yaptığı müşterilerinde değerlendirmek üzere, dönemsel projelerde çalışacak "Ofis Asistanı" aramaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversite / ön lisans mezunu Benzer pozisyonda 1-2 yıl deneyimli Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi yüksek Planlama ve organizasyon becerisi yüksek İyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarını aktif kullanabilen İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıMersin Yenişehirdeki Ofisimize Ofis Ortamında Çalışacak 25 - 40 Yaş Arası Bayan Müşteri Temsilcileri Aranmaktadır. ONLİNE BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Denizcilik, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Sekreter, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıMersin Yenişehirdeki Ofisimize Ofis Ortamında Çalışacak 25 - 40 Yaş Arası Bayan Müşteri Temsilcileri Aranmaktadır. ONLİNE BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Denizcilik, Çağrı Merkezi, Danışmanlık

  Pozisyon: Sekreter, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı, Genel Müdür

 • İç Mimar

  Maye Yapıİstanbul Avrupa 17 Ekim 2017

  İş AçıklamasıProje cizimi Hakediş Planlama Teklif Müşteri Görüşmeleri

  Aranan NiteliklerAutocad Microsoft Office 3d max İngilizce

  Sektör: İnşaat, Yapı Malzemeleri, Mimarlık

  Pozisyon: İç Mimar, Mimar, Uzman, Sorumlu, Şef / Amir

 • Ofis Asistanı

  Proworkistİstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklamasıİnsan Kaynakları Eğitimi ve İnsan Kaynakları Danışmanlığı alanı başta olmak üzere aşağıdaki 4 alanda etkili hizmetler vermekte, bireyler üzerinde ve kurumsal düzeyde fark yaratmaktadır. Ana Faaliyet Alanımız; Bireysel Eğitimler Kurumsal Eğitimler İnsan Kaynakları Yönetimi Danışnanlığı İnsan Tanıma/Kişilik Yetkinlik Ölçüm Testleri Bu genç, dinamik ekibin parçası olacak "Ofis Asistanı" aramaktayız. Ofise gelen aramaları karşılamak, arayan müşterilerin takibini ve gerekli bilgilendirmeleri yapmak, Genel müdürün toplantı ajandasını tutmak, Ofise düzenlenecek eğitimler öncesi gerekli hazırlıkları yapmak. (Sınıf düzenlemek, eğitim notları hazırlamak gibi), Eğitim organizasyonlarını gerçekleştirmek (Katılımcı listeleri, Ödeme takibi gibi), Sosyal medya hesaplarını aktif kullanmak, gelen mesajları takip etmek ve cevaplamak Ofisin tüm idari düzenini ve ofis eksiklerinin giderilmesini sağlamak.

  Aranan NiteliklerEn az Lise Mezunu İletişim ve organizasyon yeteneği güçlü, Haftasonu çalışma engeli olmayan. Eğitimlerin haftasonları düzenlenmesi nedeniyle yasal çalışma süreleri üzerinden, haftasonu çalışma / haftaiçi izin kullanımı olacaktır. Çalışma Yeri: Kadıköy'dedir.

  Sektör: Danışmanlık, Eğitim

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Asistan

 • İş AçıklamasıKocaeli / Gebze bölgesinde faaliyet gösteren Eğitim Kurumumuzda çalıştırılmak üzere aşağıdaki koşullara uygun Yönetici Asistanı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerMYO veya lisans mezunu (tercihen büro yönetimi ve sekreterlik, halkla ilişkiler veya iletişim bölümlerinden mezun), İletişimi kuvvetli, zaman yönetimi, planlama, organizasyon ve iş takibi konularında başarılı, Problem çözme becerisi yüksek, pratik, hızlı düşünen ve dikkatli, Detaylı, sistemli, düzenli ve disiplinli çalışmayı prensip edinmiş, Alanında en az 3 yıl tecrübeli, Rapor ve sunum hazırlama konusunda deneyime sahip, Microsoft Office programlarını çok iyi kullanabilen, B Sınıfı ehliyetli aktif araç kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen İş Tanımı, Kurucu Müdür’ün günlük iş akşının ve çalışmalarının takip edilmesi, Gelen giden evrakların takibinin yapılması, dosyalanması, yöneticinin ajandasının takip edilmesi ve güncel tutulması, e-mail takibinin yapılması ve cevaplandırılması. Gerekli araştırma doküman sunum ve raporların şirket içi ve dış veri kaynaklarının kullanılarak hazırlanması, Toplantı organizasyon ve rezervasyon işlerinin takibinin, kontrolünün yapılması, Bağlı çalıştığı yöneticinin katılacağı iç ve dış toplantı ve benzeri organizasyonların doğru zaman yönetimi ile planlanması, eksiksiz işlenmesi için verilen görevlerin yerine getirilmesi, notların düzenlenerek ilgililere duyurulması.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • Engelli Personel

  Hatemoğluİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 17 Ekim 2017

  İş AçıklamasıŞirketimiz İstanbul mağazalarında ve Genel Müdürlük departmanlarımızda, Engelli Kadromuzda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTürkiye İş Kurumuna kayıtlı, Yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, Engelli derecesi en az %40 ve üzeri olan (engelli raporunu belgeleyebilen) Engel durumu aktif çalışmasına uygun, Güleryüzlü , sabırlı Genel başvuru niteliğindeki ilanımıza başvuran adaylarımızın özgeçmişleri uygun pozisyonlarda değerlendirilecektir.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması• Ofisin günlük telefon ve misafir trafiğini yönetmek, yönlendirmek, • Dosyalama, arşiv ve dokumantasyon işlerini takip etmek, • Santral ve ön-büro yönetimi yapmak, • Gayrimenkul portföy ve müşteri trafiğini yönetmek

  Aranan Nitelikler• İletişim becerisi gelişmiş, güleryüzlü, diksiyonu düzgün, • Dış görünüşüne özen gösteren, • İş konusunda takipçi, dinamik, titiz, dikkatli, sorumluluk sahibi ve disiplinli çalışan. • Ofis ekipmanlarını etkin kullanabilen, MS Office programlarını aktif kullanabilen, • Yazışma raporlama tekniklerine hakim, yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş, • Lise, MYO ve Lisans Mezunu, • MS Office programlarına hakim, • 25 - 35 yaşları arasında,

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Sekreter, Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıYöneticinin asiste edilmesi ve tüm sekreterya işlemleri.

  Aranan NiteliklerBostancı'da bulunan Mali Müşavirlik ofisi için çalışma arkadaşı aramaktayız. Tercihen ön lisans mezunu MS Office programlarını iyi düzeyde bilen Benzer pozisyonda en az 2 sene deneyimli Dış görünümüne ve giyimine özen gösteren, diksiyonu düzgün Ofis araç gereçlerini aktif olarak kullanabilen İnsan ilişkilerinde başarılı, dikkatli, sistemli ve düzenli çalışabilen Anadolu yakasında, tercihen BOSTANCI civarında ikamet eden

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Eleman, Asistan

 • İl Koordinatörü

  LÖSEVAntalya 17 Ekim 2017

  İş AçıklamasıYıllık plan ve projeleri geliştirecek, takvime uygun şekilde sürdürülebilirliğini sağlayacak, Kendisine bağlı birimlerin faaliyetlerinin kontrolü ve koordinasyonu yürütecek, Vakfın misyonu ve vizyonu doğrultusunda plan ve programlarla rutin çalışmaları takip edecek, Kurum/kuruluşlarla bağlantıları geliştirecek, Kurumsal Sosyal Sorumluluk projeleri ve sponsorlukları planlayacak ve uygulayacak, Basın İletişimleri, Sosyal Medya, Proje Yönetimi, Gönüllü Yönetimi vb konularının yürütülmesini sağlayacak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 10 yıl çalışma deneyimi ve 5 yıl yöneticilik deneyimine sahip, Liderlik yetkinliğine sahip, İş geliştirme süreçlerine hakim, Yoğun ve esnek çalışma temposunda çalışabilecek, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, araştırmacı, pozitif düşünce odaklı, Ekip yönetebilecek sinerji yaratarak ekibi yönlendirebilecek, Bölümler arası iletişimi sağlayabilecek En az 5 yıldır Antalya’da ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak

  Sektör: Dernek ve Vakıf

  Pozisyon: Yönetici

 • İş AçıklamasıAnkara'da bulunan ofisimiz için Çay-Servis/Temizlik Personeli alınacaktır..

  Aranan Nitelikler- Çay- Servis deneyimi olan, - Temizlik işinde tecrübeli, - Görünüm ve diksiyonu olumlu, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Tercihen ilkokul mezunu - Ofis veya banka idaresinde çalışmış, - Bayan Büro Memuru aranmaktadır.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Yardımcı

 • İş AçıklamasıSatış-Pazarlama operasyonlarında "Admin" olarak görev alacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerSatış-Pazarlama-Operasyon Departmanında çalışmak üzere; 25 yaşını aşmamış Bay, En az Lise, tercihen Üniversite Mezunu, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Ms Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, dikkatli ve takipçi, sonuç odaklı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Hafta sonu çalışma engeli olmayan, Saray ve ya Kapaklı, Çerkezköy civarında ikamet eden,

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıMersin Yenişehirdeki Ofisimize Ofis Ortamında Çalışacak 25 - 35 Yaş Arası Bayan Müşteri Temsilcileri Aranmaktadır. ONLİNE BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler* 25 - 35 Yaş Arası * Halkla İlişkileri Kuvvetli * İkna Kabiliyeti Olan

  Sektör: Denizcilik, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Sekreter, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıCam sektörde faaliyet gösteren şirketimiz için, Dışarıdan gelen telefonların kayıtlarını alacak, Gelen bilgiyi niteliğine göre sisteme kayıt yapacak, Gelen aramalara göre, takılan ürünlerin sigortasını yapacak (İlgili Birime Yönlendirecek), ve ayrıca İSTANBUL MASLAK' ta görevlendirilmek üzere, prezentabl çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerLise veya Yüksek Okul Mezunu, 30 Yaşını Aşmamış, MS Office Programlarına Hakim, Diksiyonu Düzgün, İletişim Becerileri Yüksek, Kişisel Bakımına Önem Veren, Tercihen İstanbul Avrupa Yakasında İkamet Eden.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Uzman, Yetkili, Sorumlu

 • Genel Başvuru-Engelli

  Gratisİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıLevent Genel Merkezimizde uygun pozisyon ve bölümlerde değerlendirmek üzere, “Engelli Personel” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen lise mezunu, Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, Engellilik derecesi %40 ve üzeri olup, engelli raporunu sunabilecek, MS Office programlarını kullanabilen, Kurum içerisinde yetkinliklerine göre farklı pozisyonlarda değerlendirilebilecek, Ekip çalışmasına yatkın.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıMimari gruplara ve inşaat firmalarına elektrik konusunda çözümler üreten firmamız için; Üniversitelerin İşletme, Muhasebe, Büro Yönetimi veya ilgili bölümlerinden mezun, Satınalma ve/veya Muhasebe konusunda en az 5 yıl deneyimli, Ön muhasebe işlemlerine hakim, satınalma yapabilecek, idari işleri yönetebilecek ve dönemsel raporlar hazırlayabilecek, Şantiyelerimizin organizasyon ve koordinasyonuna destek sağlabilecek, Muhasebe ve Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın ve çözüm odaklı, İletişim ve temsil yeteneği güçlü, Tercihen sürücü belgesi sahibi ve sigara kullanmayan, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Bay/Bayan Muhasebe ve Satınalma Sorumlusu arıyoruz. İlgilenenlerin taner@stkmuhendislik.com mail adresine fotoğraflı özgeçmişlerini göndermeleri rica olunur.

  Aranan NiteliklerMuhasebe Bilgisi Satınalma Yönetimi Bilgisi Doğru İletişim Yeteneği

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıDES Sanayi Sitesindeki merkezimizde Satışı Asiste etmek - Gelen giden telefon trafiğini yönetmek - Alınan verilen Sipariş Takibi - Önmuhasebe - ve Şirketle ilgili diğer işler.

  Aranan Nitelikler- İnsanlarla iletişimi iyi - En az Lise Mezunu - İşini Takip eden Düzenli - Tercihen İngilizce Bilen - Öğrenmeye Yetiştirilmeye açık

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Asistan, Sekreter

 • İş AçıklamasıŞişli Osmanbey'de bulunan ofisimizin 50 Kişilik icra depertmanını yönetecek, en az 5 yıl deneyimli İcra Hukuk alanı konusunda uzman Yönetici avukat arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Niteliklerİş deneyiminde icra avukatlığı ile beraber yöneticilik yapmış olan avukatlar değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Hukuk, Mali Denetim-Vergi, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Avukat, Uzman, Yönetici Adayı, Yönetici, Sorumlu

 • Yönetici Asistanı

  BMA TURKEYİzmir 17 Ekim 2017

  İş AçıklamasıSosyal ve toplumsal sorumluluk bilinci içerisinde, genel katılıma açık, kişilere özel sertifikasyon ve eğitim programları ile danışmanlık hizmetleri sunan BMATurkey İçin yarı zamanlı ve tam zamanlı, tecrübeli ve yetiştirilmek üzere iş arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTürkçeyi doğru kullanabilen ve diksiyonu düzgün Dinamik ve bakımlı Ekip çalışmasına yatkın Dış görünüşüne özen gösteren Sosyal ve ikna kabiliyeti yüksek

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, müşteri işlemlerinin sisteme girişini yaparak evrakların kontrol ve takibini sağlayacak, saha satış personeline satış öncesi ve sonrası destek olacak, aktivasyon işlemleri gerçekleşmiş satışların evraklarını, evrak merkezlerine iletecek, Back Office personeli aramaktayız

  Aranan NiteliklerMinimum lise mezunu, Aktivasyon ve satış bilgisi olan, İletişim becerisine sahip, takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, kendini geliştirmeye önem veren, Müşteri ilişkileri konusunda bilgi ve deneyim sahibi, MS Word ve Excel programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Ofis Asistanı

  BMA TURKEYİzmir 17 Ekim 2017

  İş AçıklamasıSosyal ve toplumsal sorumluluk bilinci içerisinde, genel katılıma açık, kişilere özel sertifikasyon ve eğitim programları ile danışmanlık hizmetleri sunan BMATurkey İçin yarı zamanlı ve tam zamanlı, tecrübeli ve yetiştirilmek üzere iş arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTürkçeyi doğru kullanabilen ve diksiyonu düzgün Dinamik ve bakımlı Ekip çalışmasına yatkın Dış görünüşüne özen gösteren Sosyal ve ikna kabiliyeti yüksek

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Asistan, Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıOkmeydanı, Şişli İlçesine bağlı ofisimizde görevlendirilmek üzere Engelli Personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler%40 ve üzeri engel raporu bulunan, Tercihen en az lise mezunu, 18-40 yaş aralığında engelli personel aranmaktadır.

  Sektör: Gümrükleme

  Pozisyon: Eleman

 • Resepsiyonist

  Alkonİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıNişantaşı Abdi İpekçi Caddesi'nde bulunan yönetim ofisimizde görevlendirilmek üzere; Telefon trafiğini yönetecek, misafirleri güleryüzle karşılayarak ilgili bölümlere yönlendirecek resepsiyonist arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, tercihen üniversitelerin Turizm&Otelcilik bölümlerinden mezun, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Güler yüzlü ve dinamik, İnsan ilişkilerinde başarılı, müşteri ve sonuç odaklı, Dış görünümüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün, Bayan

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist

 • İş Açıklaması- Ofis içi idari işlerin yönetilmesi - Telefon trafiğinin yönetilmesi - Yazışmaların sağlanması - Evrak akışının düzenlenmesi - Gelen misafirlerin karşılanıp ağırlanması

  Aranan Nitelikler- En az lise mezunu - Bayan - Tercihen Beşiktaş civarı ikamet eden - Güler yüzlü,pozitif,dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş - Gelen – Giden evrak takibi yapabilecek - Ofsin genel tertip ve düzeninden sorumlu olacak - MS ofis programları kullanabilen (word,excel,powerpoint ) - Dış görünümüne özen gösteren

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıLise Mezunu, 18-28 yaş arası, Giriş, karşılama ,bütün telefon ve faks trafiğini aksaksız ve amacına uygun işleyişini sağlayabilecek,

  Aranan NiteliklerDiksiyonu düzgün, Ekip çalışmasına uyumlu, Beşeri ilişkileri kuvvetli, ofis idari işlemler için bayan eleman alınacaktır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otomasyon

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist, Asistan

 • Ofis Boy

  Adeva Endüstriyel Sistemlerİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıOfis içi ve ofis dışı işler için yardımcı personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler- En az lise mezunu, - Ehliyet sahibi, kesinlikle aktif olarak araç kullanabilen, - Kesinlikle sigara kullanmayan - İstanbul, Anadolu Yakasında ikamet eden ve Kartal'a ulaşım sorunu olmayan, - Tercihen ofis ortamında çalışma deneyimi bulunan, -Kendisine ve çevresine itinalı -Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, -Ofis programları kullanabilen, - 22-30 yaş arası, BAY personel

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Şoför

 • Yönetici Asistanı

  Perform Mekanik A.Ş.İstanbul Anadolu 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıMerkezi Ataşehir de bulunan şirketimize yönetici asistanı aramaktayız. -sorumluluk sahibi -organizasyon yeteneğine sahip

  Aranan NiteliklerAtaşehir civarında ikamet eden word excel vs. gibi bilgisayar programlarına hakim en az lise mezunu diksiyonu düzgün

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • İş AçıklamasıTam zamanlı , belirtilen niteliklerden birini veya tamamını yapabilecek, YÖNETİCİ ASİSTANI PERSONELİ ARAMAKTAYIZ ,

  Aranan Nitelikler· Üniversite mezunu · Sağlık sektöründe deneyimli · UTS ve SGK işlemleri konusunda bilgi sahibi · Belgelendirme işlemleri konularında bilgili · Sigara kullanmayan · 22-35 yaş aralığında · İyi iletişim kurabilen · Başarıyı hedefleyen Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Uzman, Yönetici, Sorumlu, Asistan

 • İş AçıklamasıAlmanya ve İtalya için resmi Vize Başvuru Merkezi olarak faaliyet gösteren firmamızın Bursa'da bulunan şubesinde görevlendirilmek üzere; * Şube operasyon sürecinin tümünden sorumlu olup, işleyişin verimli bir şekilde devamlılığının takip ve kontrolü * Şubenin günlük iş akışının planlaması, takip ve kontrolünün gerçekleştirilmesi * Kendisine bağlı personelin takibi ve kontrolü - Şubenin kasa sorumluluğu ve ana kasa ve ön muhasebe işlemlerinin yapılması ve raporlanması - Şubeler arası evrak ve dosya transferlerinin takibi ve raporlaması * Şubede arıza, demirbaş vb eksiklerinin belirlenmesi ve giderilmesi * Her ay düzenli olarak personelin puantajlarının hazırlanması * Gün içerisinde ekip ile birlikte vize işlemlerinin fiilen gerçekleştirilmesi işlemlerini yürütecek Şube Koordinatörü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler* Tercihen ana dil seviyesine yakın Almanca Dil bilgisine sahip, * En az 2 yıl yöneticilik yapmış, ekip yönetmiş * Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek * Kurallar konusunda hassas, dikkatli, titiz * Diksiyonu düzgün, kendini iyi ifade edebilen, * Dinlemeye açık, empati becerisi gelişkin, * Erkek adaylarımız için askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Turizm, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Koordinatör, Şube Müdürü, Şef / Amir, Yönetici

 • Yönetici Asistanı

  Avrasya Biyoteknolojiİstanbul Avrupa 15 Ekim 2017

  İş AçıklamasıMerkezi Bahçelievler İstanbul da bulunan Şirketimiz tüm marmara bölgesinde tibbi cihaz, cerrahi alet ve profesyonel yara bakım alanlarında faaliyet göstermektedir. Ofis içinde tam zamanlı olarak yönetici ve satış ekibi ile kooardinasyonu sağlayacak, ihale hazırlıkları, süreç takibini yönetecek deneyimli, tercihen önlisans/lisans mezunu

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Asistan

İş Habercisi - Ofis Yönetimi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?