Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Ofis Yönetimi İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Ofis Yönetimi
 • Ofis Asistanı

  Manpowerİstanbul Avrupa 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıÇok uluslu müşteri portföyümüzün ihtiyaçları doğrultusunda; Toplantı organizasyonları ve şirketiçi departman destekleri gibi ofis operasyonunu takip edip düzenleyecek deneyimli ofis asistanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler- İyi düzeyde İngilizce bilmek zorunlu kriterdir - Ofis Asistanlığı pozisyonunda en az 2 yıl deneyim sahibi - Ms Office programlarına hakim - Programlı, proaktif ve disiplinli çalışmaya yatkın

  Sektör: Danışmanlık, Hizmet / İşletme Servisi, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Asistan

 • Dönemsel Ofis Asistanları

  Reed Türkiyeİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 12 Ağustos 2017

  İş Açıklaması1960 yılında İngiltere'de kurulan Reed Specialist Recruitment, Avrupa, Orta Doğu ve Asya Pasifik'te 20 farklı uzmanlık alanında Seçme ve Yerleştirme danışmanlığı vermektedir.Reed, dünyanın dört bir yanındaki 180 ofisi ve 3000'den fazla çalışanı ile yılda 20 bin kişiye müşterileri bünyesinde istihdam sağlamaktadır. Türkiye'deki ilk ofisini 2011 yılında İstanbul Anadolu yakasında açan Reed Türkiye, danışmanlığını yaptığı müşterilerinde değerlendirmek üzere, dönemsel projelerde çalışacak "Ofis Asistanı" aramaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversite / ön lisans mezunu Benzer pozisyonda 1-2 yıl deneyimli Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi yüksek Planlama ve organizasyon becerisi yüksek İyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarını aktif kullanabilen İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıAlmanya ve İtalya için resmi Vize Başvuru Merkezi olarak faaliyet gösteren firmamızın Bursa'da bulunan şubesinde görevlendirilmek üzere; * Şube operasyon sürecinin tümünden sorumlu olup, işleyişin verimli bir şekilde devamlılığının takip ve kontrolü * Şubenin günlük iş akışının planlaması, takip ve kontrolünün gerçekleştirilmesi * Kendisine bağlı personelin takibi ve kontrolü - Şubenin kasa sorumluluğu ve ana kasa ve ön muhasebe işlemlerinin yapılması ve raporlanması - Şubeler arası evrak ve dosya transferlerinin takibi ve raporlaması * Şubede arıza, demirbaş vb eksiklerinin belirlenmesi ve giderilmesi * Her ay düzenli olarak personelin puantajlarının hazırlanması * Gün içerisinde ekip ile birlikte vize işlemlerinin fiilen gerçekleştirilmesi işlemlerini yürütecek Şube Koordinatörü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler* Tercihen ana dil seviyesine yakın Almanca Dil bilgisine sahip, * En az 2 yıl yöneticilik yapmış, ekip yönetmiş * Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek * Kurallar konusunda hassas, dikkatli, titiz * Diksiyonu düzgün, kendini iyi ifade edebilen, * Dinlemeye açık, empati becerisi gelişkin, * Erkek adaylarımız için askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Turizm, Diğer

  Pozisyon: Koordinatör, Şube Müdürü, Şef / Amir, Yönetici

 • Ofis Yöneticisi

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıYurtdışında çeşitli akademik faaliyetleri olan uluslararası akademik danışmanlık şirketinde söz konusu işleri yapacak, takip edecek ve ofisi yönetecek yetkinlikte, dikkatli ve özenli çalışmaya yatkın ve uzun yıllar çalışabilecek eleman aranıyor. Mesai saatleri 09:00-18:00 arasıdır, haftasonu çalışması yoktur. İlk günden SGK girişi yapılmaktadır. Yemek var, yol parası ödenmektedir.

  Aranan NiteliklerÇok iyi derecede İngilizce & Akademik konulara yatkınlık & Tercihen yüksek lisans (master) yapmış olmak & Tercihen yurtdışı deneyim & Özenli ve dikkatli çalışmaya yatkınlık & Organizasyon yeteneği ve yönetim kabiliyeti olan & Seyahat engeli olmayan & Askerlik sorunu olmayan & 22-35 yaş arası & Bay-Bayan

  Sektör: Danışmanlık, Eğitim, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Direktör, Yönetici, Editör

 • Ofis Personeli

  STAFF AKADEMİİstanbul Avrupa 21 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıOfis içerisinde temizlik,çay kahve ve sekreterya işlerini yapabilecek dış görünüşüne özen gösteren deneyimli bayan personel aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Temsilci

 • İş Açıklamasıİşletmemizde görev yapacak tecrübeli ms office programlarını bilen

  Aranan NiteliklerEn az Lisesi mezunu,5 yıl deneyimli olan,Gaziosmanpaşa, Sultangazi,Arnavutköy ve Alibeyköy'de oturan

  Sektör: Gıda, Halkla İlişkiler, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Eleman, Memur, Asistan

 • İş AçıklamasıFirmamız için aşağıda belirtilen nitelikler doğrultusunda Şoför alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif kullanabilen, Tercihen A2 Motor ehliyeti olan ve aktif bir şekilde kullanabilen (motor sahibi de olabilir) Benzer bir pozisyonda tercihen tecrübeli, Ofis içi ve dışında yöneticilerinin verdiği görevi yerine getirecek, Şirketimizin iç ve dış evrak takibini yapabilecek İnsan ilişkilerinde başarılı, saygılı, güler yüzlü, Esnek çalışma saatlerine uyumlu (Haftasonu ve tatillerde çalışabilecek) Askerlikle ilişiği bulunmayan, 25 - 45 yaş aralığında BODRUM'da ikamet eden ŞOFÖR arıyoruz.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Görevli, Şoför

 • Genel Başvuru-Engelli

  Gratisİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıLevent Genel Merkezimizde uygun pozisyon ve bölümlerde değerlendirmek üzere, “Engelli Personel” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen lise mezunu, Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, Engellilik derecesi %40 ve üzeri olup, engelli raporunu sunabilecek, MS Office programlarını kullanabilen, Kurum içerisinde yetkinliklerine göre farklı pozisyonlarda değerlendirilebilecek, Ekip çalışmasına yatkın.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • Engelli İdari İşler Elemanı

  Koza Yönetimİstanbul Avrupa 18 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıTesis yönetimi ve hizmetleri konusunda uzman bir kuruluş olan Koza Yönetim ve Servis A.Ş, yönetimini üstlendiği bir plazada görevlendirmek üzere 'Engelli İdari İşler Elemanı' aramaktadır.

  Aranan Nitelikler-Esenler ve civarında ikamet eden, -Daha önce ofiste idari işler elemanı olarak görev almış, -İŞKUR da engelli kaydı bulunan, -Bay eleman arıyoruz.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İstihbarat Sorumlusu

  Gürses Şirketler Grubuİstanbul Avrupa 21 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıGürses A.Ş Şirketler grubunun, beyaz eşya alanında hizmet veren firması Gürses A.Ş Arçelik, 1975 yılından bu yana bayiliğini sürdürdüğü Arçelik markasının ürünlerini, en iyi hizmet anlayışı doğrultusunda ve müşteri memnuniyetini gözeterek tüketici ile buluşturmaktadır. Arçelik markalı ürünlerin satışını gerçekleştiren kurumlar içerisinde, her yıl ilk beş arasında yer alan Gürses A.Ş, üç satış noktasında yılda 50.000 tüketiciye hizmet vermektedir. Gürses A.Ş, Arçelik beyaz eşya, elektronik, ankastre ürünler ile markanın diğer tüm ürünlerinin satışını yapmaktadır. İstihbarat sorumlusu (Beyaz eşya ,mobilya perakende mağazasında çalışmak üzere)

  Aranan NiteliklerTakım çalışmasına uyumlu, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek Askerliğini tamamlamış (bay adaylar için), Tercihen Avrupa Yakasında ( Esenler, Bağcılar, Güngören, Bahçelievler, Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa Güzergahında oturup Esenler'e ulaşım sorunu olmayan

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıMersin Yenişehirdeki Ofisimize Ofis Ortamında Çalışacak 25 - 35 Yaş Arası Bayan Müşteri Temsilcileri Aranmaktadır. ONLİNE BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler* 25 - 35 Yaş Arası * Halkla İlişkileri Kuvvetli * İkna Kabiliyeti Olan

  Sektör: Denizcilik, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Sekreter, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıMersin Yenişehirdeki Ofisimize Ofis Ortamında Çalışacak 25 - 35 Yaş Arası Bayan Müşteri Temsilcileri Aranmaktadır. ONLİNE BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler* 25 - 35 Yaş Arası * Halkla İlişkileri Kuvvetli * Yoğun Telefon Trafigine Uyum Sağlayabilen

  Sektör: Denizcilik, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Sekreter, Ofis Elemanı

 • Executive Assistant

  Bemes Yapı İnşaatİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıAbout Bemes Bemes Group is Turkey's leading company active in Real Estate , Chemicals ,Textile,Entertainment Bemes Real Estate, in collaboration with ARMANI and KEMPINSKI, set the new standarts for luxury residential market in Istanbul with company's worldwide famous project “Macka Residences Interior Design by Armani /Casa Managed by Kempinski“. About the Job Executive Assistant for the President , We are looking for a talented individual to support our President Duties and Responsibilities Handling executive tasks with strong attention to detail and maintaining an excellent follow-up system Organizing domestic and international travels, including but not limited to hotels, flights and transfers.Handling all payment procedures and ensure all travel details are entered accurately into the schedule Planing and supporting international and local meetings, special events: details to include invitee list, managing vendors, travels, etc. Act as a liaison between President and employees Taking international calls, referring questions and issues to appropriate staff or department for further information Taking on personal tasks for executive

  Aranan NiteliklerMust have an excellent command of English Excellent written and verbal communication skills. Ability to learn quickly with regards to executive’s preferences Proactive time manager for both self and executive Strong organizational and analytical skills and ability to effectively present information Advanced skills with Microsoft Office Flexibility, adaptability and dependability

  Sektör: İnşaat, Turizm

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • Ofis Asistanı

  Coldwell Banker Türkiyeİstanbul Avrupa 21 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıNeden Coldwell Banker? Coldwell Banker; yenilikçi, kendisini mükemmel hizmet kalitesine adamış ve bu prensiple gayrimenkul sektöründeki liderliğini 109 yıldır sürdüren, konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında dünya çapında en yüksek satış hacmine sahip, dünyanın ilk ve yüzyılı aşkın süredir gayrimenkul sektörünün gelişimine yol açan lider firmasıdır. Şu an dünyada 54 ülkede 3.600 ofis, Türkiye genelinde 95 ofis, İstanbul’da ise 45 Coldwell Banker ofisi hizmet vermekte olup, bu sayı her geçen gün artmaktadır. Neden Coldwell Banker Maslak Ofis? Biz Coldwell Banker Maslak Ofis olarak tüm konut ve ticari müşterilerimize sektörün en profesyonel danışmanlık hizmetini vermek üzere kurulduk. Eğitime, öğrenmeye ve birlikte başarmaya inanan, dinamik bir ekip kurmak istiyoruz. Eğer ön büro ve ofis asistanlığı konusunda tecrübeliyseniz, profesyonel ve huzurlu bir ortamda çalışmak istiyorsanız Coldwell Banker Maslak Ofis sizin için doğru yerdir. İşin Tanımı - Misafirlerin karşılanması - Tüm idari işler ve ön muhasebe - Telefon trafiğinin yönetimi - Gayrimenkul Danışmanlarıyla iletişim ve koordinasyonun yönetimi - Coldwell Banker Türkiye ile genel iletişim ve koordinasyon - Raporların takibi

  Aranan Nitelikler- Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, enerjisi yüksek - Analitik düşünebilen ve organizasyon yeteneği gelişmiş - Ofis programlarına hakim - Yaptığı işe katma değer katan - Maslak bölgesine yakın ikamet eden - Güvenilir ve iş disiplini olan - 25 yaşından büyük - Ofis çalışanına uygun, şık, resmi giyimi benimseyen, - Prezantabl, Bayan Ofis Asistanı arıyoruz.

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Sekreter, Asistan

 • İş Açıklaması• Ofisin günlük telefon ve misafir trafiğini yönetmek, yönlendirmek, • Dosyalama, arşiv ve dokumantasyon işlerini takip etmek, • Santral ve ön-büro yönetimi yapmak, • Gayrimenkul portföy ve müşteri trafiğini yönetmek

  Aranan Nitelikler• İletişim becerisi gelişmiş, güleryüzlü, diksiyonu düzgün, • Dış görünüşüne özen gösteren, • İş konusunda takipçi, dinamik, titiz, dikkatli, sorumluluk sahibi ve disiplinli çalışan. • Ofis ekipmanlarını etkin kullanabilen, • Yazışma raporlama tekniklerine hakim, yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş, • Lise, MYO ve Lisans Mezunu, • MS Office programlarına hakim, • 25 - 35 yaşları arasında.

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Sekreter

 • Ofis Asistanı

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 18 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıAsistanlığı yapılan yöneticinin randevularını ayarlamak, gelen ziyaretçileri karşılamak, ziyaretçilerin, yönetici ile olan randevularının zamanlamasını yapmak. Misafir ve ziyaretçilerin iyi karşılanmasını ve ağırlanmasını sağlamak.

  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER Üniversite mezunu Pack Office programlarına hakim İnsan ilişkilerinde başarılı Dikkatli ve detaya önem veren Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Diksiyonu düzgün İŞ TANIMI Yöneticisinin kurum içi ve dışı iletişimini sağlamak İş takibini sağlamak Yöneticisinin telefon, yazışma, gönderi ve kayıtlarının koordinasyonunu sağlamak, · Sunum, rapor vb. konularda yöneticisine yardımcı olmak, Toplantı notlarını tutmak ve arşivlemek,

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Asistan

 • Engelli Personel

  Tuşpa A.ŞBursa 5 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde Müşteri Hizmetleri takibi yapabilecek

  Aranan Niteliklerİşletmemizin uygun görülen departmanlarında istihdam etmek üzere; -En az Lise mezunu, -%40 ve %60 arası ortopedi,göz,kulak engellilik raporu olan, - 25-35 yaş aralığında, -tercihen Mudanya yolu Org.sanayi bölgesinde ikamet eden - Bay/bayan engelli personel aranmaktadır. Başvurularda engel durumu ve derecesi belirtilmelidir.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman

 • Ofis Asistanı

  PROSERV TEKNOLOJİ HİZMETLERİİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıTelefon, faks, adres fihristlerini düzenli olarak güncelleme, İç ve dış yazışmaları yapma, Ofis bünyesindeki tüm birimlerin işleyişine destek olma, Evrak takibi yaparak sistemli şekilde dosyalama, Telefon, faks, posta, kargo trafiğini yönlendirme, Tüm telefon trafiğini (karşılama, cevaplama, yönlendirme ve bilgilendirme) yönetmek, Santral , fax, fotokopi, yazıcı gibi ofis cihazlarını kullanmak, Ofisin ve yönetici odasının genel tertip ve düzenini sağlamak, Misafir karşılama ve ağırlamak.

  Aranan NiteliklerEn az Lise Tercihen önlisans mezunu, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Ofis asistanı olarak en az bir yıl görev yapmış, Santral , fax, fotokopi, yazıcı gibi ofis cihazlarını kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün, prezentabl, güleryüzlü Planlama, iletişim ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, Dikkatli, düzenli ve detaylara önem veren, Ekip çalışmalarında uyumlu, dış görüntüsüne özen gösteren, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri ve firma temsil yeteneği güçlü, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (çalşma yeri Esentepe), Genç ve dinamik bayan çalışma arkadaşı arıyoruz

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Sekreter, Asistan

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, satışla ilgili sözleşmelerin takibini gerçekleştirerek, satışı yapılan ürün ve hizmetlerin kurulum ve arızalarının çözümlenmesi için abonelerden randevu alarak ilgili ekiplerin yönlendirilmesinden sorumlu olacak, mobil ürün ve aktivasyon işlmeler, yapabilecek, donanımsal ürün takibinden sorumlu olacak, ofis içerisinde aktif olarak çalışacak SATIŞ DESTEK UZMANI aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az Lise, tercihen MYO/Üniversite mezunu Planlama, analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmiş Müşteri odaklı çalışarak, problem çözme becerisine sahip Satış ve Teknik ekip ile koordineli çalışabilecek İş takibi ve ikna kabiliyeti yüksek İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkın MS Office uygulamalarına hakim Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Eleman

 • Plaza İşletme Müdürü

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 9 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıKozyatağında bulunan Mermerler Plaza adındaki binamızda tesis olarak eksik kalan işlerin tamamlanarak binanın hizmette alınma sürecini kordine edecek . Ayrıca kiralama sürecinde kordine edecek .Ayrıca binanın güvenlik,temizlik ve teknik ekiplerini kordinasyonu sağlayacak profosyonel yöneticiye ihtiyaç vardır.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversite mezunu, İçinde konut, sosyal tesis, otel, vb. barındıran büyük ve karma gayrimenkul projelerindeki benzer pozisyonlarda en az 5 yıl deneyim sahibi, Tesis Yönetimi ile ilgili yasal mevzuatlara ve uygulamalara hakim, güncel mevzuatı takip edebilecek, Sözleşme ve bütçe Yönetimi konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Taşeron ve ekip yönetimi konusunda deneyimli, yönetici becerileri gelişmiş, Müşteri odaklı, iletişimi kuvvetli, ilişki yönetiminde başarılı, Çözüm odaklı çalışma anlayışını benimsemiş, analitik ve sonuç odaklı düşünebilen, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, zamanı etkin yönetebilen, Dış görünümüne özen gösteren, temsil yeteneği güçlü MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, İngilizce'yi iyi düzeyde kullanabilen(Arapça bilmesi tercih sebebidir.)

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı

 • İnsan Kaynakları Müdürü

  SBS MotifGaziantep 8 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıGaziantep’te İç Mekan Kapıları, Mutfak ve Banyo Ürünlerinin üretimini ,gerçekleştiren, Organizasyonunda 300 kişilik kadroya sahip firmamıza aşağıdaki pozisyonlara yönelik Uzman ve Yöneticiler aranmaktadır. Firmanın İnsan Kaynakları ve Organizasyonel Gelişim kültürüne uygun bir yapıyı yönetmek İnsan Kaynakları ve Organizasyonel gelişimine ait, bu günkü ve gelecekteki ihtiyaçlarına uygun politikaları hayata geçirmek Personel Planlama, Seçme ve Yerleştirme başta olmak üzere ihtiyaçlara uygun bir Organizasyonu yönetmek ArGe, Planlama, Üretim, Lojistik, Mali İşler Yönetimi, Satış Organizasyonları yönetimi başta olmak üzere, bütün merkezi departmanların ve kar merkezlerinin NORM KADRO çalışmaları yürütmek Görev Tanımları, Organizasyonel Yapının ihtiyaçları, Yetkinlik analizleri yapmak ve buna uygun bir Organizasyonu fonksiyonel olarak yönetmek İş ve Verimlilik analizleri konusunda çalışmaları yürütmek İş disiplini ve Organizasyonel kültür açısından yeterli ölçüde Yasal ve Prosedürel uygulamaları devreye almak ve yönetmek Ücret sisteminde bir standart (matris) planlayarak işe alımlarda ve sonrasındaki değerlendirmelerde Liyakata uygun bir sistemi planlamak ve uygulamak Performans kriterleri üzerinde çalışmalar yaparak, Performansa dayalı çalışan değerlendirmesini planlamak ve yönetmek Mavi Yaka Personelin verimlilik analizlerini inceleyerek, Vardiya ve mesai düzenlemesini etkin ve verimli yönetmek Çalışanların sorunlarını, Motivasyonunu etkileyen unsurları incelemek ve çözümler üretmek

  Aranan NiteliklerOrta ve Büyük ölçekli Organizasyonlarda en az 3 Yılı yönetici olmak koşuluyla, 10 Yıl İnsan Kaynakları alanında, Sorumlu, Uzman veya Yönetici görevi üstlenmiş olmak. İK süreçlerinin tamamında (İşe alım, Ücret, Yetkinlik analizi, Norm Kadro, Performans Değerlendirme…)görev yapmış olmak En az Lisans seviyesinde eğitime sahip, tercihen ( Çalışma Ekonomisi, İşletme, Psikoloji, Hukuk… vb )sosyal branşlardan mezun veya Lisans üzerine İK sertifika programlarından mezun olmak 4857 No lu yasanın uygulamalarına hakim, Çalışan İşveren ilişkilerinin düzenlenmesinde deneyim sahibi olmak İnsan Kaynaklarının verimli uygulamalarını sağlayabilecek YASAL ve PROSEDÜREL düzenleme yapma becerisinde, İnsan Kaynakları metodolojisini hazırlayabilme deneyiminde olmak İnsan İlişkisi, Koordinasyon Becerisi ve Takım uyumu konusunda örnek bir kimliğe sahip olmak İletişim Becerisinde Etkin, Çatışma Yönetimi ve Sorun çözmede beceri sahibi olmak Planlama, Uygulama ve Geliştirme konularında disiplin sahibi olmak. Teorik çalışmalarla, uygulamaya alınmış mesafeleri dengeleyebilmek. GAZİANTEP il sınırları içinde ikamet etmek.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Yönetici, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • Ofis Elemanı

  Kadifeteks Mensucat Sanayi A.Ş.İstanbul Avrupa 21 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrikamızda; Apre departmanı bünyesinde: Apre işleminden geçen ürünlerin takibini yapacak, Apre işleminde kullanılan kimyasalların satın alma ve planlama işlemlerini gerçekleştirecek, Apre işleminden geçen ürünlerin ve kullanılan kimyasalların kayıt işlemlerini gerçekleştirecek, Kayıt altına almış olduğu verilerle ilgili haftalık, aylık ve yıllık raporlamalar hazırlayacak çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Tercihen liselerin Tekstil, Kimya, Apre veya M.Y.O'larının Tekstil Teknolojisi bölümlerinden mezun, Tercihen Apre bölümünde staj veya iş deneyimi bulunan, İyi derecede Excel ve diğer MS Office programlarını kullanabilen, Raporlama ve analiz yeteneği kuvvetli, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik ile ilişiği bulunmayan.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İnsan Kaynakları Müdürü

  SBS MotifGaziantep 8 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıGaziantep’te İç Mekan Kapıları, Mutfak ve Banyo Ürünlerinin üretimini ,gerçekleştiren, Organizasyonunda 300 kişilik kadroya sahip firmamıza aşağıdaki pozisyonlara yönelik Uzman ve Yöneticiler aranmaktadır. Firmanın İnsan Kaynakları ve Organizasyonel Gelişim kültürüne uygun bir yapıyı yönetmek İnsan Kaynakları ve Organizasyonel gelişimine ait, bu günkü ve gelecekteki ihtiyaçlarına uygun politikaları hayata geçirmek Personel Planlama, Seçme ve Yerleştirme başta olmak üzere ihtiyaçlara uygun bir Organizasyonu yönetmek ArGe, Planlama, Üretim, Lojistik, Mali İşler Yönetimi, Satış Organizasyonları yönetimi başta olmak üzere, bütün merkezi departmanların ve kar merkezlerinin NORM KADRO çalışmaları yürütmek Görev Tanımları, Organizasyonel Yapının ihtiyaçları, Yetkinlik analizleri yapmak ve buna uygun bir Organizasyonu fonksiyonel olarak yönetmek İş ve Verimlilik analizleri konusunda çalışmaları yürütmek İş disiplini ve Organizasyonel kültür açısından yeterli ölçüde Yasal ve Prosedürel uygulamaları devreye almak ve yönetmek Ücret sisteminde bir standart (matris) planlayarak işe alımlarda ve sonrasındaki değerlendirmelerde Liyakata uygun bir sistemi planlamak ve uygulamak Performans kriterleri üzerinde çalışmalar yaparak, Performansa dayalı çalışan değerlendirmesini planlamak ve yönetmek Mavi Yaka Personelin verimlilik analizlerini inceleyerek, Vardiya ve mesai düzenlemesini etkin ve verimli yönetmek Çalışanların sorunlarını, Motivasyonunu etkileyen unsurları incelemek ve çözümler üretmek

  Aranan NiteliklerOrta ve Büyük ölçekli Organizasyonlarda en az 3 Yılı yönetici olmak koşuluyla, 10 Yıl İnsan Kaynakları alanında, Sorumlu, Uzman veya Yönetici görevi üstlenmiş olmak. İK süreçlerinin tamamında (İşe alım, Ücret, Yetkinlik analizi, Norm Kadro, Performans Değerlendirme…)görev yapmış olmak En az Lisans seviyesinde eğitime sahip, tercihen ( Çalışma Ekonomisi, İşletme, Psikoloji, Hukuk… vb )sosyal branşlardan mezun veya Lisans üzerine İK sertifika programlarından mezun olmak 4857 No lu yasanın uygulamalarına hakim, Çalışan İşveren ilişkilerinin düzenlenmesinde deneyim sahibi olmak İnsan Kaynaklarının verimli uygulamalarını sağlayabilecek YASAL ve PROSEDÜREL düzenleme yapma becerisinde, İnsan Kaynakları metodolojisini hazırlayabilme deneyiminde olmak İnsan İlişkisi, Koordinasyon Becerisi ve Takım uyumu konusunda örnek bir kimliğe sahip olmak İletişim Becerisinde Etkin, Çatışma Yönetimi ve Sorun çözmede beceri sahibi olmak Planlama, Uygulama ve Geliştirme konularında disiplin sahibi olmak. Teorik çalışmalarla, uygulamaya alınmış mesafeleri dengeleyebilmek. GAZİANTEP il sınırları içinde ikamet etmek.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Yönetici, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıOsmanbey Showroom /Satış mağazasında Çalışacak sekteter ve ofis işleri ile ilgili bayan eleman aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, İnsan ilişkileri kuvvetli Telefon ve toplantı trafiğini yönetebilecek,

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Sekreter, Ofis Elemanı, Eleman

 • Yönetici Asistanı

  İzin Yapıİzmir 21 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıFirmamızda çalıştırılmak üzere Yönetici Asistanı aramaktayız

  Aranan NiteliklerBilgisayar programlarını bilen, Minumum 2 yıllık Üniversite mezunu, Minimum 2 yıl iş tecrübesi olan, Tercihen gümrük firmalarıyla daha önce çalışmış, 24 ile 30 yaş arası Tercihen ingilizce bilen

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetim Sekreteri, Asistan

 • Ofis Boy

  Adeva Endüstriyel Sistemlerİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıOfis içi ve ofis dışı işler için yardımcı personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler- En az lise mezunu, - Ehliyet sahibi, kesinlikle aktif olarak araç kullanabilen, - Kesinlikle sigara kullanmayan - İstanbul, Anadolu Yakasında ikamet eden ve Kartal'a ulaşım sorunu olmayan, - Tercihen ofis ortamında çalışma deneyimi bulunan, -Kendisine ve çevresine itinalı -Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, -Ofis programları kullanabilen, - 22-30 yaş arası, BAY personel

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman, Ofis Elemanı, Şoför

 • Yönetici Asistanı

  Roma Gayrimenkulİzmir 20 Ağustos 2017

  İş Açıklaması14.mesleki yılını tamamlamış olan firmamızda görevlendirilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversite Mezunu tercihen Yönetici Asistanı bölümünden mezun olmuş. İzmir Merkez'de ikamet eden, Üniversite ve Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun Üst Düzey kademede Yönetici Asistanlığı yapma sorumluluğu alabilecek Tercihen 25 yaş üzerinde, Anlık gelişmeleri iyi takip edebilen, Bilgisayar ve tüm ofis programlarının kullanımına hakim, Benzer pozisyonlarda en az 3 yıl deneyimli ve tercihen aynı yerde 3 yıl çalışmış. Diksiyonu düzgün, temsil yeteneğine sahip, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, zamanı iyi yönetebilen ve dinamik, Planlama ve organizasyon becerisi iyi olan, analitik düşünebilen, Çözüm odaklı ve strese dayanıklı yapıda olan, Pratik düşünebilen ve önerilerde bulunabilen, düzenli ve titiz, Disiplinli ve Dikkatli, Öğrenmeye Meraklı

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Sekreteri, Yönetim Sekreteri, Yönetici Asistanı

 • İş AçıklamasıColdwell Banker Life Gayrimenkul - Bayraklı / İZMİR Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri

  Aranan Niteliklerİnsan ilişkilerinde başarılı, kolay iletişim kurabilen Kendine güvenen, olumlu, pozitif ve girişken bir kişiliğe sahip olan Bilgisayar kullanmasını bilen (iyi derecede ofis programları) Tercihen 27 yaşından büyük Eğitim ve Kültür düzeyi yüksek Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan Dünyanın 1 numaralı Gayrimenkul markası COLDWELL BANKER ekibine dahil olmak isteyen, Öncelikli olarak İzmir / Bayraklı ve İzmir / Bornova ilçesinde ikamet eden Bayan Ofis Asistanı arıyoruz.

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıMikrobiyoloji, moleküler biyoloji, genetik v.b. laboratuvar cihazları ve kitlerinin üretim ve satışını yapan şirketimizde görevlendirilmek üzere telefon trafiğini yönetecek, evrak-fatura takip, teklif destek, ve ofis iç işleriyle ilgilenmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip iş arkadaşı aramaktayız. NOT: Cumartesi ve Pazar günleri tatildir.

  Aranan Nitelikler- 4 yıllık Üniversitelerden mezun (Tercihen şirketimizin hizmet alanıyla ilgili bölümlerden mezun Biyoloji, kimya v.b.) - Tercihen sektörde tecrübeli. - İletişimi güçlü, güler yüzlü, dinamik, prezentabl. - Diksiyonu çok iyi - Çalışma saatlerine önem veren, sorumluluk sahibi - Temizliğe dikkat eden, düzenli ve disiplinli çalışan - İyi derecede ofis programları kullanabilen - Tercihen ön muhasebe bilen - Tercihen orta seviye ingilizce bilen - İstanbul avrupa yakasında ikamet eden

  Sektör: Tıbbi Malzeme, Bioteknik

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Asistanı, Ofis Elemanı

 • Resepsiyonist

  Alkonİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıNişantaşı Abdi İpekçi Caddesi'nde bulunan yönetim ofisimizde görevlendirilmek üzere; Telefon trafiğini yönetecek, misafirleri güleryüzle karşılayarak ilgili bölümlere yönlendirecek resepsiyonist arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, tercihen üniversitelerin Turizm&Otelcilik bölümlerinden mezun, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Güler yüzlü ve dinamik, İnsan ilişkilerinde başarılı, müşteri ve sonuç odaklı, Dış görünümüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün, Bayan

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist

İş Habercisi - Ofis Yönetimi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?