Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Ofis Yönetimi İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Ofis Yönetimi
 • Ofis Asistanı

  Manpowerİstanbul Anadolu 4 Aralık 2017

  İş AçıklamasıOfis ihtiyacı doğrultusunda gerekli planlamayı yapmak ve koordinasyonu sağlamak, Seyahat ve konaklama organizasyonlarını gerçekleştirmek, Ofis genel ihtiyaçları (kırtasiye vb. gibi) takip etmek ve tamamlamak, Randevu ve toplantı organizasyonlarını gerçekleştirmek, Şirket içi ve dışı iletişim (telefon, e-mail, faks,... vb. gibi) trafiğini yönetmek, Evrak takibi ve dosyalama işlerini yürütmek, işin gerektirdiği belge ve doküman akışının yönetilmesini sağlamak, Misafirlerin karşılanması ve ağırlanması yönünde gereken işleri gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerLisanslama sektöründe faaliyet göstermekte olan müşterimiz için ''Ofis Asistanı'' arayışı içerisindeyiz. Üniversitelerin ilgili ön lisans veya lisans bölümlerinden mezun, Kurumsal bir şirkette benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, Orta düzey İngilizce bilen ve MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği güçlü, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Zaman yönetimi konusunda başarılı ve sonuç odaklı, Enerjisi yüksek ve diksiyonu düzgün.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Asistan, Ofis Elemanı

 • Dönemsel Ofis Asistanları

  Reed Türkiyeİstanbul Anadolu 12 Ağustos 2017

  İş Açıklaması1960 yılında İngiltere'de kurulan Reed Specialist Recruitment, Avrupa, Orta Doğu ve Asya Pasifik'te 20 farklı uzmanlık alanında Seçme ve Yerleştirme danışmanlığı vermektedir.Reed, dünyanın dört bir yanındaki 180 ofisi ve 3000'den fazla çalışanı ile yılda 20 bin kişiye müşterileri bünyesinde istihdam sağlamaktadır. Türkiye'deki ilk ofisini 2011 yılında İstanbul Anadolu yakasında açan Reed Türkiye, danışmanlığını yaptığı müşterilerinde değerlendirmek üzere, dönemsel projelerde çalışacak "Ofis Asistanı" aramaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversite / ön lisans mezunu Benzer pozisyonda 1-2 yıl deneyimli Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi yüksek Planlama ve organizasyon becerisi yüksek İyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarını aktif kullanabilen İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde yönetici asistanlığı yapabilecek

  Aranan Niteliklerİşletmemizde istihdam etmek üzere; -En az Lise mezunu, -%40 ve %60 arası ortopedi,göz,kulak engellilik raporu olan, - 20-30 yaş aralığında, -tercihen Mudanya yolu Org.sanayi bölgesinde ikamet eden - bayan engelli personel aranmaktadır. Başvurularda engel durumu ve derecesi belirtilmelidir.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıMersin Yenişehirdeki Ofisimize Ofis Ortamında Çalışacak 25 - 40 Yaş Arası SİGORTA + PRİM + YEMEK Sistemi İle Çalışacak Bayan Personeller Aranmaktadır. Birebir müşteri ilişkilerinde çözüm odaklı çalışabilen. ONLİNE BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Danışmanlık, Müşteri ilişkileri, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Sekreter, Genel Müdür, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıTelefon , e-mail trafiğinin yönetilmesi ve ilgili departmanlara yönlendirilmesi, Yurtdışı müşterimizle olan iletişimin sağlanması Mesajların zamanında ve doğru bir şekilde ilgili kişilere iletilmesi, Ofise gelen ve giden kargoların takibi, ilgili belgelerin düzenlenmesi ve gerekli birimlere ulaştırılması. Gerekli durumlarda toplantı,randevu organizasyonlarının yapılması, Yurtiçi-yurtdışı seyahat edecek personellerin ulaşım, konaklama gibi organizasyonlarının önceden planlanması, Ziyarete gelen kişileri karşılama , yönlendirme çalışmalarını yürütmek, İnsan Kaynakları ve Muhasebe birimi ile koordineli bir şekilde hareket etmek. Raporlama konusunda yöneticisine destek olabilecek, Sorumlu olduğu konulardaki dokümanların gerekli dosyalama ve arşivleme işlemini gerçekleştirecek, Ofis düzenini sağlayacak ve kontrol edecek, Gelen müşteri ve misafirleri güler yüzlü bir şekilde karşılamak, ilgili kişilere yönlendirmek.

  Aranan NiteliklerLise veya üniversitelerin meslek yüksek okulu ilgili bölümlerinden mezun,( tercihen Büro Yön.ve Sekreterlik ) Netsis programını kullanabilen (tercihen), Ekip çalışması odaklı düşünce yapısına sahip, Diksiyonu düzgün, İnsan ilişkileri güçlü ve kolay iletişim kurabilen, Üstlendiği görevleri titizlikle takip eden, Dosyalama ve yazışma konularında dikkatli, 30 yaşını aşmamış Empati kurabilen ve çözüm üretebilen, Benzer pozisyonda Min.1 yıl tecrübeli Ofis araçlarını (fax, fotokopi,telefon santral ) etkin kullanabilen, Dış görünümüne özen gösteren, MS programlarına hakim, İngilizce bilen ( tercih sebebidir) BAYAN.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Sekreter, Asistan

 • İş AçıklamasıŞirketimizde görevlendirilmek üzere Engelli Personel arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler* Bay/Bayan, * En az lise mezunu, * Müşteri Hizmetleri, Sekreterya v.b deparmanlar da değerlendirilecek,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıMersin Yenişehirdeki Ofisimize Ofis Ortamında Çalışacak 25 - 40 Yaş Arası SİGORTA + PRİM + YEMEK Sistemi İle Çalışacak Bayan Personeller Aranmaktadır. Birebir müşteri ilişkilerinde çözüm odaklı çalışabilen. ONLİNE BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Danışmanlık, Müşteri ilişkileri, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Sekreter, Genel Müdür, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıYönetim Kurulu Başkanın günlük iş planını organize ederek ajanda takibi yapmak, Görüşme, randevu, seyahat ve toplantıları organize etmek, Yönetim Kurulu Başkanın Misafirlerini karşılamak ve yönlendirmek, Toplantı ön hazırlığı yapmak ve toplantı odasını organizasyonunu sağlamak.

  Aranan NiteliklerYönetici asistanlığı konusunda en az 5 yıl deneyimli, MS ofis programlarına iyi derecede hakim, Yazışma tekniklerine hakim, Kurumsal ve kişisel sözlü ve yazılı iletişim becerileri ve temsil yeteneği kuvvetli, Ayrıntılara dikkat eden, Zamanı etkin kullanabilen, Dış görünümüne önem veren, prezentabl, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, İnsan ilişkileri ile yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Tercihen sigara kullanmayan Aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini yapmış, 30 yaş üstü, bay İzmir ,Gaziemir mağazamıza ulaşım sorunu olmayan.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Asistan, Yönetici Sekreteri

 • İş Açıklaması1986 yılında İtalya'da kurulan; çorap, mayo ve iç giyim üzerine perakendecilik sektöründe faaliyet gösteren en büyük uluslararası firmalardan biri olan CALZEDONIA ' Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu ' kapsamında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip engelli personel alımı yapacaktır. Aranan Nitelikler: Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Mağazacılık sektörüne ilgi duyan ve/veya tecrübe sahibi, En az lise mezunu, İnsan ilişkilerinde güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Nişantaşı ve civarında ikamet eden, 20-27 yaşları arasında olan OFİS ELEMANI aramaktayız. NOT: Adayların önyazılarında; - Engellerinin tam açıklamasını, - Uzmanlık alanlarını ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini, - Heyet raporlarında yazan işgücü kaybı yüzdesini net olarak belirtmelerini önemle rica ederiz

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Ofis Elemanı, Eleman, Temsilci, Tekniker

 • İş AçıklamasıMersin Yenişehirdeki Ofisimize Ofis Ortamında Çalışacak 25 - 40 Yaş Arası Bayan Müşteri Temsilcileri Aranmaktadır. ONLİNE BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Denizcilik, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Sekreter, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde çalışan personellerin öğlen yemeklerini hazırlayacak, MUTFAK PERSONELİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler• 70-80 kişilik personele öğle yemeği dağıtabilecek, • Ekip çalışmasına yatkın, • İşinde titiz, pratik, hijyen konusunda duyarlı, prezantabl, • Titiz, kişisel temizliğine önem veren, • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, • Disiplinli .DENEYİMLİ/DENEYİMSİZ BAY/BAYAN Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az %40 engel derecesi olan,Pozisyon ile ilgilenen adayların önyazılarında, engellerini ve engel derecelerini açık olarak belirtmelerini önemle rica ederiz

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı Yardımcısı

 • İş AçıklamasıMersin Yenişehirdeki Ofisimize Ofis Ortamında Çalışacak 25 - 40 Yaş Arası SİGORTA + PRİM + YEMEK Sistemi İle Çalışacak Personeller Aranmaktadır. Birebir müşteri ilişkilerinde çözüm odaklı çalışabilen. ONLİNE BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Danışmanlık, Müşteri ilişkileri, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Sekreter, Genel Müdür, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı

 • Acente Yöneticisi

  Medcall Sigortaİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıŞişli'de Bulunan Acenteliğimize Tecrübeli Sigorta Satış Ve Acente Yöneticisi Sektörde Bilgisine Ve Yönetimine Güvenen Acenteliğimize Tecrübe Ve Üretim Artışı Sağlayabilecek Sağlık Elementer Ve Emeklilik Branşlarının Tamamına Hakim Saha Ve Ofis İçi Satış Organisazyonunda Tecrübeli Personel Eğitme Ve Yönetme Hakimiyeti Birikimi Bilgisi Yüksek

  Aranan NiteliklerEn Az Lise Mezunu (Tercihen BANKACILIK VE SİGORTACILIK MEZUNU) Segem Belgesi Sahibi Alaylı Olabilir En Az 5 yıl Tecrübeli Olması (Tercihimizdir) Temel Sigortacılık Eğitimi Sertifikası Sahibi Olması (Önce Tercih Sebebi Olacaktır) İyi Derece İngilizce Bilen (Tercihen) Erkek Adaylar İçin Askerlik Görevini Tamamlamış Saha Satış Ve Çağrı Merkezi Tecrübe Sahibi (Tercihen) Günlük Haftalık Aylık Satış Hedeflerini Oluşturabilecek Portföy Yaratma Konusunda Yetenekli Ürün Sunum Ve Satışında İddalı Enerjisi Özgüveni Yüksek Dış Görünüme Özen Gösteren Ms Office Programlarına Hakim Sektörde Bilgisine Ve Tecrübesine Güvenen Sağlık Elementer Ve Bes Tüm Ürünlerin Branşlarına Bilgilerine Yeteri Düzeyde Hakim Acenteliğimizi Dahada İleriye Taşıyacak Ve Üretim Düzeyimizin Artışını Sağlayacak Yeni Pazarlar Oluşturabilecek Üç Yıldır Aktif Araç Kullanabilen Temsil Ve Sunum Yeteğini Güçlü İletişim Becerileri Ve İkna Kabileyeti Gelişmiş Analitik Düşünebilen Problem Çözme Yeteğine Sahip Hızlı Ve Çözüm Odalklı Planlama Takip Raporlama Yapabilecek Ekip Ve Genel Ofis Çalışanlarını Yönetebilecek Takım Çalışmasına Uyumlu

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Yönetici

 • İş AçıklamasıMersin Yenişehirdeki Ofisimize Ofis Ortamında Çalışacak 25 - 40 Yaş Arası SİGORTA + PRİM + YEMEK Sistemi İle Çalışacak Personeller Aranmaktadır. Birebir müşteri ilişkilerinde çözüm odaklı çalışabilen. ONLİNE BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Danışmanlık, Müşteri ilişkileri, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Sekreter, Genel Müdür, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıMersin Yenişehirdeki Ofisimize Ofis Ortamında Çalışacak 25 - 40 Yaş Arası Bayan Müşteri Temsilcileri Aranmaktadır. SİGORTA + PRİM + YEMEK Sistemi İle Çalışacak Personeller Aranmaktadır. Birebir müşteri ilişkilerinde çözüm odaklı çalışabilen. ONLİNE BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Danışmanlık, Müşteri ilişkileri, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Sekreter, Genel Müdür, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıMersin Yenişehirdeki Ofisimize Ofis Ortamında Çalışacak 25 - 40 Yaş Arası Bayan Müşteri Temsilcileri Aranmaktadır. SİGORTA + PRİM + YEMEK Sistemi İle Çalışacak Personeller Aranmaktadır. Birebir müşteri ilişkilerinde çözüm odaklı çalışabilen. ONLİNE BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Danışmanlık, Müşteri ilişkileri, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Sekreter, Genel Müdür, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı

 • Resepsiyonist

  Alkonİstanbul Avrupa 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıNişantaşı Abdi İpekçi Caddesi'nde bulunan yönetim ofisimizde görevlendirilmek üzere; Telefon trafiğini yönetecek, misafirleri güleryüzle karşılayarak ilgili bölümlere yönlendirecek resepsiyonist arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, tercihen üniversitelerin Turizm&Otelcilik bölümlerinden mezun, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Güler yüzlü ve dinamik, İnsan ilişkilerinde başarılı, müşteri ve sonuç odaklı, Dış görünümüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün, Bayan

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist

 • İş AçıklamasıMersin Yenişehirdeki Ofisimize Ofis Ortamında Çalışacak 25 - 40 Yaş Arası Bayan Müşteri Temsilcileri Aranmaktadır. SİGORTA + PRİM + YEMEK Sistemi İle Çalışacak Personeller Aranmaktadır. ONLİNE BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Danışmanlık, Müşteri ilişkileri, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Sekreter, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı, Genel Müdür

 • İş AçıklamasıMersin Yenişehirdeki Ofisimize Ofis Ortamında Çalışacak 25 - 40 Yaş Arası Bayan Müşteri Temsilcileri Aranmaktadır. SİGORTA + PRİM + YEMEK Sistemi İle Çalışacak Personeller Aranmaktadır. ONLİNE BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Müşteri ilişkileri, Çağrı Merkezi, Danışmanlık

  Pozisyon: Sekreter, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı, Genel Müdür

 • İş AçıklamasıMersin Yenişehirdeki Ofisimize Ofis Ortamında Çalışacak 25 - 40 Yaş Arası Bayan Müşteri Temsilcileri Aranmaktadır. Sigorta + Yemek + Prim Sistemi İle Çalışacak Personeller Aranmaktadır. ONLİNE BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Denizcilik, Çağrı Merkezi, Danışmanlık

  Pozisyon: Sekreter, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı, Genel Müdür

 • İş AçıklamasıMevcut iş konumuz otomotiv hasar servisi üzerinedir.Firmamız Başakşehir girişinde bulunmakta olup STS GARAJ otom.ltd.şti. ünvanı ile anılmaktadır. Mevcut yapımız içinde kişinin sorumluluk alması kalıcı uzun vadeli bakması kendi ekonomisi acısında da çok verimli olacaktır. Servisimiz İkitelli bölgesindedir.

  Aranan NiteliklerKişinin düzgün diksiyona,konuşkan, girgin,olayları hızlı kavrama yeteneğine sahip,çağdaş düşünce yapısına sahip,kendine özen gösteren ,tercihen ön muhasebe konusunda bilgi birikimi olan idari işlerde sorumluluk alabilecek bir yapıda olması dikkate alınacaktır.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter

 • İş AçıklamasıBağlı olduğu yöneticinin ; Telefon trafiğinin yönlendirilmesinden, raporlamalardan ve ofis yönetiminden sorumlu olacaktır. Görev alabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerSamsun Bölgede Görevlendirilmek Üzere; *Tercihen üniversitelerin işletme,iktisat veya istatistik bölümlerinden mezun, *Tercihen İngilizce bilen, *İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, *İyi derecede MS Office Uygulamalarına hakim özellikle excel kullanımı kuvvetli, *Güçlü organizasyon ve planlama yeteneğine sahip, *Tempolu ve yoğun iş ortamına uyum sağlayabilecek, takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • İş AçıklamasıKemalpaşa / İZMİR’ de Endüstriyel Temizlik Makinaları İmalatında faaliyet gösteren fabrikamızda çalışacak ‘’OFİS ASİSTANI ’’ Alınacaktır. İŞİN TANIMI: Ofis içi tüm koordinasyonu ve düzeni sağlamak, Misafirleri karşılamak, gerekli bilgilendirmeyi ve yönlendirmeyi yapmak, Tercihen yazılı ve sözlü ingilizce iletişim yeteneğine sahip olmak, MS office programlarını aktif kullanabilmek, Kargo/kurye gönderilerini organize etmek ve takibini yapmak, Toplantı,seyehat ve konaklama organizasyonlarını yapmak, Yazışma,raporlama ve görüşme süreçlerini başarıyla yürütebilmek, Gerekli şirket içi ve dışı iletişimi sağlamak, Günlük,haftalık ve aylık çalışma planını organize etmek, Gelen telefon ve mailleri cevaplamak ve ilgili kişilere yönlendirmek.

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksekokul veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Minumum 2 yıl tecrübeli, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Pozitif tutum sahibi,güleryüzlü,diksiyonu düzgün,enerjik, Müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli, Zaman yönetimi,planlama,organizasyon ve takip becerisine sahip, Düzenli,dikkatli çalışan ve dış görünüşüne önem gösteren, BAYAN.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Asistan, Yönetici

 • İş AçıklamasıDünyanın 20 ülkesine ihracat yapan , Dudullu İMES'de kalıp seti üreten firmamıza Yurtdışı Satış Temsilcisi alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÇok iyi seviyede İngilizce tercihen Almanca bilen Mühendislik fakültesi mezunu , tercihen talaşlı imalat , kalıp / makine imalatı ve CAD-CAM alanlarında iş tecrübesi olan Satış odaklı Prezentabl ve diksiyonu düzgün Aktif araç kullanabilen Yurtiçive yurtdışı seyahat engeli olmayan Askerlik problemi bulunmayan Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Yurt Yönetim Memuru

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 10 Aralık 2017

  İş AçıklamasıİSTANBUL ŞİŞLİDE BULUNAN KIZ ÖĞRENCİ YURDUNA BAYAN PERSONEL.

  Aranan Nitelikler*ÖN LİSANS VEYA LİSANS MEZUNU *KENDİSİNE GÜVENEN *TERCİHEN ŞİŞLİ BÖLGESİNDE OTURAN *TERCİHEN TECRÜBELİ *İLETİŞİME ÖNEM VEREN DİKSİYONU DÜZGÜN *GÖRÜNÜMÜNE ÖNEM VEREN *ÇALIŞMA ARZUSUNDA OLAN

  Sektör: Otelcilik, Eğitim, Eğlence

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri

 • İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda SEKRETER/ASİSTAN alınacaktır. Telefon ve yazışma trafiğinin yönetilmesi, Ofis ile ilgili ihtiyaçlarının organize edilmesi Posta ve kargo takibinin yapılması, Ziyaretçilerin karşılanması, yönlendirilmesi ve ağırlanması ile alakalı desteği vermek Ofis içi temizlik ve nizamın sağlanması

  Aranan NiteliklerEn az lise veya önlisans mezunu Ekip çalışmasına yatkın, Sistemli düzenli çalışma ve organizasyon yeteneğine sahip, Bayan Yenibosna ulaşım problemi olmayan

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Sekreter, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıGAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDE NUHOĞLU İNŞAAT PROJELERİ 2.EL TEK YETKİLİ GAYRİMENKUL OFİSİ OLARAK PARLAYAN COLDWELL BANKER BEYAZ , ATAŞEHİR METROPOL OFİSİ İÇİN OFİS ASİSTANI ARIYOR. SİZ DE GAYRİMENKULDE DÜNYA DEVİ COLDWELL BANKER'IN EN YENİ VE EN GÜÇLÜ OFİSİ OLAN COLDWELL BANKER BEYAZ AİLESİNE KATILMAK İSTER MİSİNİZ ?

  Aranan NiteliklerDiksiyonu düzgün, Bayan, Prezentabl, En az Lise, tercihen Üniversite mezunu, İyi derecede bilgisayar bilgisine sahip, MS Office Programlarını kullanabilen, Planlama ve organizasyon işlerinde titiz, Ofis içi telefon,e- posta, kargo trafiğini yönetip, takip ve kontrol edebilecek. Coldwell Banker Beyaz'ın tüm sosyal medya ve internet üzerindeki reklam çalışmalarını yapıp, aktif olarak sosyal medya hesaplarımızı yönetebilecek, Ofis düzenini sağlamakta zorluk çekmeyecek, Yöneticisinin randevularını takip ederek, misafirleri karşılayabilecek, Raporların hazırlanmasında destek verebilecek, Seyahat, toplantı ve etkinlikleri organize edebilecek, Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli olan Tüm ofis asistanı adaylarımızın başvuruları dikkate alınacaktır. * Çalışma günlerimiz Pazar günü hariçtir. Çalışma saatlerimiz 09.00-18.00 arasıdır. Ataşehir Ofisimiz güncel merkezi Varyap Meridiandır. Ocak 2018 itibariyle yeni yeri olan Ataşehir Metropol şubesine taşınacaktır.

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıMüsterilerden gelen çağrıların karşılanıp ilgili birimlere aktarılması, Telefon, evrak, mail, resmi, tüketici hakem heyetleri ve/veya hukuki yolla gelen şikayet ve taleplerin sisteme girilmesini sağlamak, Ve bunları ilgili birimleri ve hukuk bürolarımızı yönlendirerek takibini yapmak ve çözüme kavuşturmak, İcra takibine düşebilecek müşteriye son bilgilendirmeyi yapmak ve ödeme yapması için ikna etmeye çalışmak, İcra takibine düşmüş abonelerin hukuksal süreci için avukatlarımıza gerekli evrak, bilgi ve belgelerin sağlanması ve sektörel bilgi desteğinin yapılması ve sürecin takip edilmesi, Bayiler aracılığı ile gelen yeni satışların sisteme kayıtlarının müşteri ilişkileri tarafından yapılmasını takiben tüm kayıtsal ve evraksal kontrolleri yapmak, eksik ya da hataları düzeltmek, Tüm müşteri belge ve evraklarının eksiksiz ve hatasız şekilde sisteme taranarak düzgün kayıt ortamının oluşturulması, Portföye her ay yeni giren müşterilerin tüketim verilerinin sisteme girilmesi.

  Aranan NiteliklerMüşteriler, bayiiler ve çalışma arkadaşları iyi ilişkiler kurabilmek, Bilgisayar işletim sistemleri ve MS office uygulamalarını özellikle de Exceli iyi derecede kullanabilmek, Enerjisi, özgüveni, iletişim becerileri ile şirketi ve markayı en iyi şekilde temsil edebilmek, Aktif ve dinamik bir ortamda çalışmayı hedeflemek, Elektra Enerji çalışma arkadaşları nasıl olmalı? Sorumluluk sahibi ve üretken Enerjik ve işbirliğini seven İnovatif Kritik düşünebilen İletişim kabiliyeti yüksek Bilgiyi analizleyip raporlayabilen Güvenilir

  Sektör: Enerji

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri, Uzman

 • İş Açıklamasıİstanbul Anadolu yakası Kozyatağı'nda bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere Resepsiyon görevlisi/ Ofis Asistanı alınacaktır Ziyaretçileri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek, Telefon trafiğini (karşılama, cevaplama, yönlendirme ve bilgilendirme) yönetmek, Genel olarak faks, posta, kargo ve gelen-giden evrak kayıt trafiğini yönetmek, Ajanda, görüşme, toplantı, seyahat vb. etkinlikleri organize etmek ve ilgili çalışanları bilgilendirmek, Toplantı odaları organizasyonuna destek olmak, Yabancı misafirlere yardımcı olmak,

  Aranan Niteliklerİngilizceyi aktif olarak kullanan ve seviyesi en az intermediate olan , MS Office uygulamalarını (Word, Excel) iyi derecede kullanabilen, Benzer bir görevde en az 2 yıl deneyim kazanmış, Global firmalarda uzun süreli çalışmayı hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş , prezentabl, Önlisans veya lisans mezunu, Anadolu yakasında ikamet eden , 25 - 40 yaşları arasında bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Müşteri ilişkileri, Halkla İlişkiler, Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Sekreter, Danışma Memurluğu, Resepsiyonist, Ofis Elemanı, Asistan

 • Yönetici Asistanı

  SEVİL PARFÜMERİİstanbul Avrupa 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıDöküman yönetimi takip ve sonuçlandırma konusunda başarılı, Bağlı bulunduğu yöneticinin tayin ettiği işlerin yönetimi takibi ve sonuçlandırılması, Bağlı bulunduğu yöneticisinin şirket içi ve şirket dışı zaman planlamasını yönetmek, Bağlı bulunduğu yöneticisinin programındaki toplantı, iş görüşmesi, randevu ve ziyaretleri gün içinde aktif olarak takip etmek, gereken zaman ayarlamalarını kendi insiyatifi ile gerçekleştirmek, Bağlı bulunduğu yöneticisinin gelen-giden bütün iletişimini telefon, faks, e-mail, sms vs tecrübe ve insiyatifi ile öncelik sırasını belirleyerek yönlendirmek ve yönetmek, Bağlı bulunduğu yöneticisinin yurt içi ve yurt dışı seyahatlerini düzenlemek, bu seyahatlerle ilgili otel, uçak rezervasyonlarını yapmak bu seyahatlerle ilgili opsiyonlar hazırlayarak sunmak, Bağlı bulunduğu yöneticisinin gelen-giden her türlü kağıt ve elektronik evrakını belirlenmiş dosyalama protokolüne uygun olarak arşivleyecek Yönetici Asistanı olarak görevlendirilecek çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerYönetici Asistanlığı pozisyonunda en az 5 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Üniversite mezunu, İnsan ilişkilerinde başarılı ekip çalışmasına yatkın iş konusunda takipçi ve dikkatli, Analitik düşünme, planlama ve organizasyon yeteneği kuvvetli, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği güçlü, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Prezentabl, 28 - 40 yaş aralığında, Etiler/Beşiktaş'a ulaşım sorunu olmayan

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

İş Habercisi - Ofis Yönetimi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?