Otel İş İlanları

Hepsini Temizle
Otel
 • Paloma Pasha Resort

  Bargirl / Komi Paloma Pasha Resort

  İzmir

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Paloma oteller zincirinin İZMİR Özdere'de bulunan Paloma Pasha Resort otelimizde istihdam edilmek üzere Bay/Bayan , Bargirl/Komi takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Turizm içerikli Eğitim veren Lise , Meslek Yüksek okulu mezunu , Daha önce benzer pozisyonda en az 2 yıl görev yapmış , Alkol ve kokteyl çeşitleri konusunda geniş bilgisi olan, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , İngilizce , Fransızca veya Almanca dillerinden birini Mesleki düzeyde etkin olarak konuşabilen , Kişisel bakımına özen gösteren , çalışma alanlarında Hijyen kurallarına önem veren ve kişisel bakımına özen gösteren, İletişim yeteneği kuvvetli , Güleryüzlü , dinamik , Ekip ruhu içerisinde çalışabilen , misafir odaklı hizmeti benimsemiş, Askerlik ile ilişiği olmayan , ( Terhis veya Tecilli ) , Bay-Bayan Bargirl/Komi takım arkadaşları arıyoruz. Görev Tanımı iş görüşmesinde Tebliğ Edilecektir. İl dışından gelen adaylara çalışma sürelerince konaklama imkanı mevcuttur.

 • Paloma Pasha Resort

  Barmaid / Barmen Paloma Pasha Resort

  İzmir

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Paloma oteller zincirinin İZMİR Özdere'de bulunan Paloma Pasha Resort otelimizde istihdam edilmek üzere Bay/Bayan , Barmaid/Barmen takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Turizm içerikli Eğitim veren Lise , Meslek Yüksek okulu mezunu , Daha önce benzer pozisyonda en az 2 yıl görev yapmış , Alkol ve kokteyl çeşitleri konusunda geniş bilgisi olan, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , İngilizce , Fransızca veya Almanca dillerinden birini Mesleki düzeyde etkin olarak konuşabilen , Kişisel bakımına özen gösteren , çalışma alanlarında Hijyen kurallarına önem veren ve kişisel bakımına özen gösteren, İletişim yeteneği kuvvetli , Güleryüzlü , dinamik , Ekip ruhu içerisinde çalışabilen , misafir odaklı hizmeti benimsemiş, Askerlik ile ilişiği olmayan , ( Terhis veya Tecilli ) , Bay-Bayan Barmaid/Barmen takım Arkadaşları Arıyoruz. Görev Tanımı iş görüşmesinde Tebliğ Edilecektir. İl dışından gelen adaylara çalışma sürelerince konaklama imkanı mevcuttur.

 • Opera Hotel Yatırımcıları

  Satış Sorumlusu Opera Hotel Yatırımcıları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Taksim'de bulunan Butik Otelimizde görevlendirilmek üzere "Satış Sorumlusu" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, İleri düzeyde İngilizce bilen (ikinci yabancı dil tercih sebebidir), Benzer pozisyonunda en az 2 yıl otel tecrübesi olan, MS Office programları ve OPERA programlarını kullanabilen, Pazar bilgisi ve otel satış portföy sahibi, Dış görünüşüne özen gösteren, güler yüzlü, dinamik, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisine sahip, iş takibi güçlü ve ikna kabiliyeti yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.

 • Opera Hotel Yatırımcıları

  Resepsiyonist Opera Hotel Yatırımcıları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Taksim’de bulunan Butik Otelimizde görevlendirilmek üzere "RESEPSİYONİST" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise tercihen Üniversitelerin ilgili Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, Minimum 2 sene otel tecrübesine sahip, İyi derecede İngilizce bilen (2. dil olarak Rusça bilen tercih sebebidir), Opera programını kullanabilen, Vardiyalı düzende çalışabilecek, (bayanlar için gece 23:00-07:00 vardiyası olmayacaktır.) Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün,güler yüzlü, Misafir memnuniyeti odaklı, insan ilişkilerinde başarılı, Problem çözme yeteneğine sahip, ekip çalışmasına yatkın, Ulaşım problemi olmayan.

 • Paloma Pasha Resort

  Engelli İstihdamı Paloma Pasha Resort

  İzmir

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Paloma Otelleri zincirinin İZMİR Özdere'de bulunan Paloma Pasha Resort Otelimize , tüm departmanlarda değerlendirilmek üzere tüm engelleri birlikte aşabileceğimiz , Bay/Bayan takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Gündüz vardiyasında çalışabilecek veya dilerse istediği vardiyada görev verilebilir, Çalışma alanlarında Hijyen kurallarına önem veren ve kişisel bakımına özen gösteren, Güleryüzlü , dinamik , Ekip ruhu içerisinde çalışabilen , misafir odaklı hizmeti benimsemiş , Bay/Bayan takım Arkadaşları Arıyoruz. Görev Tanımı iş görüşmesinde Tebliğ Edilecektir. İl dışından gelen adaylara çalışma sürelerince konaklama imkanı mevcuttur.

 • Martı Otel İşletmeleri A.Ş.

  Resepsiyon Görevlisi Martı Otel İşletmeleri A.Ş.

  Muğla

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1967'den beri, mutlu bir tatilin akla gelen ilk ismi Martı Otellerinin, Martı Marina bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı aramaktayız "Martı Grubu; sahip olduğu birikim ve örnek kurumsal kimliği ile sadece tesisleri ve projelerini değil, bununla birlikte çalışanlarını da her zaman daha ileriye taşıyan köklü ve saygın bir kuruluştur."

  Aranan Nitelikler En az Lise veya MYO, tercihen Otelcilik-Turizm mezunu, Turizm-Konaklama sektörlerinde benzeri pozisyonda en az 1 yıl çalışmış, Dış görünümüne ve kişisel hijyenine önem veren, Misafir memnuniyetine önem ve öncelik veren, Güler yüzlü ve dinamik, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Vardiyalı çalışabilecek, İyi derecede İngizlice bilen.

 • My Staff İnsan Kaynakları

  Bayan Satış Müdürü My Staff İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Anadolu Yakası Ömerli civarında yer alan Butik Otel için; Toplantı ve etkinlik sektöründe kendine güvenen , deneyimli ve elinde portföyü olan bayan satış müdürü aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - İstanbul'da ikamet eden, - Konusunda tecrübeli, - Tercihen İngilizce bilen, - Esnek çalışma saatlerine uygun, - Bayan

 • Medical Park Hastaneler Grubu

  Otelcilik ve Destek Hizmetleri Müdürü Medical Park Hastaneler Grubu

  Kocaeli

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Medical Park Hastaneler Grubu bünyesinde yeni açılacak olan Kocaeli Hastanemizde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, Tercihen sağlık sektöründe olmak üzere alanında en az 5 yıl yöneticilik deneyimine sahip, Analitik ve muhakeme yeteneğine sahip, Tercihen ileri derecede İngilizce bilen, Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek işine adapte eden, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip, Ekibinin gelişim ve motivasyonunu sağlayabilen Otelcilik ve Destek Hizmetleri biriminin yönetiminden sorumlu olacak"Otelcilik ve Destek Hizmetleri Müdürü”aramaktayız.

 • Barbera

  Barmen Barbera

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sirkeci de yeni acilan Barbera Hotel in Tapas Bar kisminda calisacak barmenler ise alinacaktir.

  Aranan Nitelikler Barmenlikte tecrubeli,orta seviyede ingilizce bilen,ekip ruhuna deger veren barmenler aranmaktadir.

 • Bahçeşehir Bella Vista

  Kasiyer - Receptionıst(Bayan) Bahçeşehir Bella Vista

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bahçeşehir'de bulunan Restaurant-Bar-Cafe zincirimizde görevlendirmek üzere Kasiyer - Receptionist arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen kasiyerlik deneyimi bulunan, Müşteri memnuniyetini işinin her aşamasında ön planda tutabilecek, Sorumluluk alabilen ve takım çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, görünümüne özen gösteren, İnsan ilişkileri kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bayan takım arkadaşı aramaktayız Not: Beylikdüzü – Sefaköy – Avcılar – Esenyurt – Altınşehir – Küçükçekmece bölgelerine servisimiz vardır.

 • Bahçeşehir Bella Vista

  Garson Bahçeşehir Bella Vista

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bahçeşehir’de bulunan Restaurant-Bar-Cafe zincirimizde görevlendirmek üzere;bay bayan takım arkadaşı aramaktayız

  Aranan Nitelikler Garson olarak minimum 1 yıl deneyimli, En az lise mezunu, İletişim becerileri gelişmiş, Müşteri memnuniyetine odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Güler yüzlü, dinamik, görünümüne özen gösteren, Bay adaylar için askerliğini yapmış, Bay-Bayan takım arkadaşı aramaktayız. Not: Beylikdüzü – Sefaköy– Avcılar – Esenyurt – Altınşehir – Küçükçekmece bölgelerine servisimiz vardır.

 • Misina Restoran Turizim Gıda

  Cocuk Bakıcısı Misina Restoran Turizim Gıda

  İstanbul Anadolu

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması : RESTAURANTIMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE 32 YAŞINI AŞMAMIŞ KADIKÖY VE CİVARINDA OTURAN BAYAN ÇOCUK BAKICISI ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler

 • Misina Restoran Turizim Gıda

  Hostes Misina Restoran Turizim Gıda

  İstanbul Anadolu

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması RESTORANTLARIMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE EN AZ 1 YABANCI DİLİ AKICI OLARAK KONUŞABİLEN , 32 YAŞINI AŞMAMIŞ ,DIŞ GÖRÜNÜMÜNE ÖZEN GÖSTEREN, KADIKÖY VE CİVARINDA OTURAN HOSTESLER ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler

 • Titanic Bakırköy

  Guest Relations Titanic Bakırköy

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Titanic Port Otel Bakırköy'de çalışacak olan "Guest Relations" takım arkadaşı arıyoruz. Otelcilik sektöründe Misafir İlişkileri alanında deneyim sahibi, Üniversitelerin ilgili Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, Etkin iletişim kurabilme ve problem çözme becerilerine sahip, Güleryüzlü ve Dış görünümüne özen gösteren, İyi derecede İngilizce bilen, Bayan

  Aranan Nitelikler

 • Hotel Su /Sunis Hotels

  Cankurtaran Hotel Su /Sunis Hotels

  Antalya

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sunis Hotels Hotel Su'da çalıştırılmak üzere "Cankurtaran" alımımız olacaktır.

  Aranan Nitelikler Bronz cankurtaran brövesine sahip, Genç, Dinamik ve takım çalışmasına yatkın,

 • Midpoint

  Servis Personeli Midpoint

  İzmir

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2002 yılında "Herkesin Buluşma Noktası" sloganı ile yola çıkan Midpoint, İstanbul genelindeki şubelerinde görevlendirilmek üzere "Servis Personeli" aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen lisans veya yüksek okul mezunu, İletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına uygun, Planlama, Organizasyon ve Koordinasyon yapabilen Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen 35 yaşını aşmamış

 • Reysaş Logistics

  Genel Müdür Reysaş Logistics

  Erzincan

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Erzincan'da açılacak Hilton Otelimizde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Uluslararası Otel Zincirlerinde Genel Müdür olarak en az 5 yıl çalışmış, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Bütçeleme ve maliyet kontrolü konularında tecrübeli, Yönetim ve organizasyon becerileri güçlü, Analitik düşünen, zaman ve stres yönetiminde başarılı, Erzincan'da ikamet eden, "Genel Müdür" alınacaktır.

 • Reysaş Logistics

  Genel Müdür Reysaş Logistics

  Eskişehir

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Eskişehir'de açılacak Hilton Otelimizde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Uluslararası Otel Zincirlerinde Genel Müdür olarak en az 5 yıl çalışmış, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Bütçeleme ve maliyet kontrolü konularında tecrübeli, Yönetim ve organizasyon becerileri güçlü, Analitik düşünen, zaman ve stres yönetiminde başarılı, Eskişehir'de ikamet eden, "Genel Müdür" alınacaktır.

 • Athletic-O

  Resepsiyon Görevlisi Athletic-O

  İstanbul Anadolu

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dumankaya İnşaat'a bağlı ve fitness sektöründe faaliyet gösteren firmamızın bünyesinde bulunan Athletic-O Spor ve Yaşam Merkezimizde görevlendirilmek üzere; Üyeleri karşılayabilecek, Üyeleri yönlendirebilecek, Üyelik prosedürlerinin uygulayabilecek aşağıdaki niteliklerde "Resepsiyon Görevlisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen Meslek Yüksek Okul mezunu, Hizmet sektöründe en az 1 yıl deneyimli, MS Office Programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, Sorumluluk sahibi, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, Prezantabl, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda (Pendik ve civarı) ikamet eden.

 • Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  Teknisyen Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ...

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, Binanın tüm elektrik tesisat donanımının planlı bakım, arıza bulma ve giderme işlerini yapabilecek, Vardiyalı çalışmasında engeli olmayan, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • Midpoint

  Bar Personeli (Barmen - Barboy) Midpoint

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2002 yılında "Herkesin Buluşma Noktası" sloganı ile yola çıkan Midpoint, İstanbul genelindeki şubelerinde görevlendirilmek üzere "Bar Personeli" aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen lisans veya yüksek okul mezunu, İletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına uygun, Planlama, Organizasyon ve Koordinasyon yapabilen Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen 35 yaşını aşmamış

 • Firma Adı Gizli

  Ön Büro Resepsiyonist -Bellboy -Santral Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbuldaki otellerimizde görevlendirilmek üzere "Dinamik Takım Arkadaşları" arıyoruz. Ön büro - Resepsiyonist - Bellboy - Santral

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun Yabancı dil bilen ( Tercihen İngilizce, Arapça-Rusça ) Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli MS Office programlarını kullanabilen Otelcilik programlarına hakim ( tercihen Sistem Otel ) İnsan ilişkilerinde başarılı Diksiyonu düzgün İletişim ve problem çözme becerisi yüksek Prezantabl İstanbul Avr. ve İstanbul Asya bölgelerinde ikamet eden.

 • Firma Adı Gizli

  Genel Başvuru Firma Adı Gizli

  Türkiye Geneli

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeni açılacak İstanbul'daki otellerimiz için personeller alınacaktır. (Ön büro-Resepsiyon-Santral, F&B,Servis-Garson, Satış, House Keeping, Finans-Muhasebe, Satın Alma, İnsan Kaynakları vs.)

  Aranan Nitelikler Bu bir genel başvuru ilanıdır. İstanbul ilini kapsamaktadır. Bu ilana yapılan başvurular, ihtiyaç halinde oluşabilecek tüm pozisyonlar için ilerleyen dönemlerde değerlendirmeye alınacaktır. Başvurunuz uygun görüldüğü takdirde sizinle iletişime geçilecektir. Çalışma Şekli Tam zamanlı/yarı zamanlı İlginize teşekkür ederiz.

 • Midpoint

  Servis Personeli Midpoint

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2002 yılında "Herkesin Buluşma Noktası" sloganı ile yola çıkan Midpoint, İstanbul genelindeki şubelerinde görevlendirilmek üzere "Servis Personeli" aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen lisans veya yüksek okul mezunu, İletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına uygun, Planlama, Organizasyon ve Koordinasyon yapabilen Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen 35 yaşını aşmamış

 • Athletic-O

  Resepsiyon Görevlisi Athletic-O

  İstanbul Anadolu

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dumankaya İnşaat'a bağlı ve fitness sektöründe faaliyet gösteren firmamızın bünyesinde bulunan Athletic-O Spor ve Yaşam Merkezimizde görevlendirilmek üzere; Üyeleri karşılayabilecek, Üyeleri yönlendirebilecek, Üyelik prosedürlerinin uygulayabilecek aşağıdaki niteliklerde "Resepsiyon Görevlisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen Meslek Yüksek Okul mezunu, Hizmet sektöründe en az 2 yıl deneyimli, MS Office Programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, Sorumluluk sahibi, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, Prezantabl, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda (Tuzla ve civarı) ikamet eden.

 • Kiler Gayrimenkul

  Concierge Personeli Kiler Gayrimenkul

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kiler Holding'e bağlı Sapphire Residance binasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Concierge Personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Turizm Otelcilik Bölümlerinden mezun, İyi derece İngilizce bilen, Ms Office programlarına hakim, İletişimi gelişmiş, insan ilişkilerinde başarılı, Dış görünüşüne özen gösteren, Çözüm odaklı çalışabilen, İş takibi konusunda başarılı, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,

 • Ela Quality Resort Hotel

  Resepsiyonist Ela Quality Resort Hotel

  Antalya

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konukların Otel'i arayarak başlattıkları süreçte; yaptıracakları oda rezervasyonundan talep ettikleri veya cevabını öğrenmek istedikleri her konuda yardımcı olmak, doğru bir şekilde yönlendirmek. Konukların Otel'e girişinden çıkışına kadar işletmeyi temsil ettiğini gözardı etmeden tüm hizmetleri sırasında daima güler yüzlü davranmakla sorumludur.

  Aranan Nitelikler Antalya Belek' te bulunan beş yıldızlı tesisimiz Ela Quality Resort Hotel için 'Resepsiyonist' aramaktayız. - Tercihen üniversite mezunu , - 22/30 yaşları arasında , - Benzer pozisyonda ve 5 yıldızlı otellerde iş tecrübesi bulunan , - İngilizce, Rusça ve Almanca dillerinden ikisini ileri seviyede konuşabilen , - Güleryüzlü, pozitif ve dış görünümüne özen gösteren , - Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek , - Çözüm odaklı çalışan, sabırlı, ikna ve temsil yeteneği kuvvetli , - Bilgisayar bilgisine sahip ve ofis araçlarını kullanabilen ,

 • Ela Quality Resort Hotel

  Yoga Eğitmeni Ela Quality Resort Hotel

  Antalya

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yoga aktivitelerinin düzenli bir şekilde yürütülmesini sağlar.Kara Sporları Şefi’nin bilgisi dahilinde haftalık ve günlük programlarını yapar ve uygular.

  Aranan Nitelikler Antalya Belek' te bulunan beş yıldızlı tesisimiz Ela Quality Resort Hotel için 'Yoga Eğitmeni' aramaktayız. - Lise veya Üniversite mezunu, - Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyime sahip, - İngilizce, Almanca, Rusça dillerinden en az birini iyi dercede bilen, (İkinci dil tercih sebebidir.) - Yoga, Hatha Yoga, Qi Gong, Dynamic Yoga, Body Balance konularında eğitmen sertifikasına sahip, - Güleryüzlü, dinamik ve vizyon sahibi, - İletişim becerileri gelişmiş, problem çözmekte başarılı,

 • Liv Hospital Group

  Bellboy Liv Hospital Group

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Soru ve sorunlara anında çözümler sunabilen, misafirlerimizin hayatlarını kolaylaştırabilen Misafir Hizmetleri Müdürlüğü'nde görevlendirmek üzere ;

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen benzer işlerde çalışmış, Misafir memnuniyeti odaklı, Dinamik, enerjik Prezentabl Tercihen İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Esnek (vadiyalı) çalışma saatlerine uyum gösterebilecek ''Bellboy'' adayları aranmaktadır.,

 • Martı Otel İşletmeleri A.Ş.

  Kat Hizmetleri Görevlisi/Meydancı Martı Otel İşletmeleri A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Martı İstanbul Otel bünyesinde görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler En az Ortaöğrenim veya lise mezunu, Konusunda en az 2 yıl, 5 yıldızlı otel deneyimine sahip, Hijyen kurallarını bilen, uygulayan ve önem veren Temizlik konusunda ayrıntılara dikkat eden, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünüşüne önem veren , Üstlerine geribildirim verebilecek, Bay-Bayan,

 • İstanbul Golden City Hotel

  Resepsiyonist - Guest Relations İstanbul Golden City Hotel

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  23 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2010 yılında açılan İstanbul Golden City Hotel,62 odalı ve 4 yıldız sınıfında olup Beyoğlu bölgesinde bulunmaktadır.Otelimizde konuk memnuniyetinin en üst düzeyde tutulması anlayışı benimsenmiştir.Adayların da bu anlayışta olması beklenmektedir.

  Aranan Nitelikler Farklı departmanlara personel alımları yapılacaktır.Tüm adaylarda aradığımız başlıca kriterler şu şekildedir. -İyi derecede İngilizce bilgisine sahip.(Tercihen ikinci dil olarak Almanca.) -Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne ve kişisel temizliğine özen gösteren. -Ekip çalışmasına uyumlu. -Analitik düşünce yeteneğine sahip. -İletişim becerisi yüksek,güler yüzlü. -Sonuç odaklı,dinamik ve başarma arzusuna sahip. -Ulaşım sorunu olmayan.

 • Euphorıa Hotel Tekirova  Tekirova-Antalya-Türkiy

  Krediler Şefi Euphorıa Hotel Tekirova Tekirova-Antalya-Türkiy

  Antalya

  23 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Antalya-Kemer bölgesinde bulunan ve 12 ay açık olan 5 yıldızlı otelimizde çalıştırılmak üzere; Krediler Şefi (Bay / Bayan) Hemen iş başı yapabilecek

  Aranan Nitelikler Konusunda en az 2 yıl deneyimli, Prezentabl,diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına uyumlu, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ve güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, Pratik ve çözüm odaklı çalışan, İnsan ilişkileri kuvvetli

 • Yalın Yatçılık / Swordfish Travel

  Seyahat Danışmanı,Rezervasyon Eleman,Müşteri Hizm. Yalın Yatçılık / Swordfish Travel

  İstanbul Avrupa

  23 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması A- Grubu seyahat acentemize * Yurtiçi - Yurdışı Otel ve Tur Rezervasyonlarını yapabilecek, * Mevcut müşterilerimizin rezervasyon taleplerini alıp, rezervasyonu en iyi şekilde gerçekleştirip takibini yapmak * Gelen aramaların cevaplanması ve istenilen tesisler hakkında bilgi vermek

  Aranan Nitelikler * İnsan ilişkilerinde başarılı, * Yoğun iş temposu ve Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, * En az Lise mezunu, * Satış becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, Diksiyonu düzgün, * "Seyahat acentasında çalışmış" sıcak satış veya telemarketing konusunda en az 1 yıl deneyimli, * Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç Odaklı, * MS Office programlarına hakim, * Turizm konusunda Deneyimli ve Yetiştirilmek üzere * Sarıyer - Maslak' a ulaşım problemi olmayan, Bayan Seyahat Danışmanları aranmaktadır.

 • Alaçatı Beach Resort

  Depo Elemanı Alaçatı Beach Resort

  İzmir

  23 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Günlük işleyen mal-alım, tesis içi mal dağıtım sistemini takip ederek takibinin yapılması. Tesis içi depolara dağıtılacak malların bir önceki günden gelen satış raporları aracılığıyla kontrol edilerek cost-control ve muhasebe onayı ile imzalı olarak teslimi. Tesise gelen, gerek tedarikçiler aracılığıyla gerek de şirket içi yapılan alımların ilgili kısımlara depolanması ve stok programına işlenmesi.

  Aranan Nitelikler Daha önce benzer pozisyonlarda en az 3 yıl deneyimli olmak. Yüksek okul veya üniversite mezunu. İletişim becerileri gelişmiş. Raporlama, raporları analiz etme becerilerine sahip olmak. Tesis bünyesinde ikamet edebilecek. Esnek çalışma saatlerine alışkın, vardiyalı çalışabilecek. Takım arkadaşları arıyoruz...

 • Larespark Hotel İstanbul

  Rezervasyon Yetkilisi Larespark Hotel İstanbul

  İstanbul Avrupa

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması * Telefon, faks, e-mail ve online rezervasyon sistemi ile gelen rezervasyon taleplerinin sisteme doğru şekilde girilmesinden sorumludur.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Turizm veya Satış Pazarlama bölümlerinden mezun, * Rezervasyon konusunda, otelcilik sektöründe en az 2 yıl tecrübe sahibi, * İyi derecede İngilizce bilen, * Güleryüzlü, iletişimi kuvvetli, * Dış görünümüne özen gösteren, * 30 yaşını aşmamış, Rezervayon Yetkilisi alınacaktır.

 • Larespark Hotel İstanbul

  Resepsiyonist Larespark Hotel İstanbul

  İstanbul Avrupa

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konaklamak üzere otele gelen misafirlerin kişisel bilgilerinin kayıt altına alınmasından, taleplerine uygun odalarda konaklamaları için gerekli giriş işlemlerinin yerine getirilmesinden, konaklamaları süresince tüm dilek ve şikayetlerinin cevaplandırılmasından ve konaklama sonunda çıkış işlemlerinin yapılmasından sorumludur.

  Aranan Nitelikler Turizm MYO mezunuveya Üniversite mezunu İnsan ilişkileri kuvvetli Güleryüzlü, pozitif ve dış görünümüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün 30 yaşını aşmamış Çok iyi derecede İngilizce bilen Vardiyalı çalışma düzeninde görev yapabilecek Opera programı kullanabilen Konusunda tecrübeli Bayan Resepsiyonist

 • Yaşmak Turizm

  Resepsiyonist Yaşmak Turizm

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel Nitelikler: Tarihi yarımadanın kalbinde yer alan YAŞMAK HOTELS Grubuna ait 1955 senesinden beri faaliyet göstermekte olan Olimpiyat Otelde görevlendirilmek üzere Resepsiyonist aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen turizm otelcilik eğitimi veren üniversite, meslek yüksek okulu ya da meslek lisesi mezunu, İngilizceyi ve tercihen ikinci bir yabancı dili iyi derecede kullanabilen, Alanında tecrübe sahibi, Ms office uygulamalarına hakim, Tercihen Amonra programını kullanabilen, 3 shiftlik çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Güleryüzlü, pozitif,dış görünümüne özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı,iletişim ve problem çözme becerisi yüksek,prezantabl, Tercihen İstanbul'un Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay Resepsiyonist aranmaktadır.

 • Titanic Taksim

  Kat Görevlisi Titanic Taksim

  İstanbul Avrupa

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Titanic City Otel Taksim'de çalışacak olan "Kat Görevlisi" aramaktayız. Bedenen çalışmasında sakınca olmayan, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan Takım çalışmasına uyumlu Titiz ve düzenli olan Bay,Bayan

  Aranan Nitelikler

 • Blue Regency Hotel

  Aşçı Yardımsıcı Blue Regency Hotel

  İstanbul Avrupa

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bakırköy bölgesinde bulunan 4 yıldızlı otelimizde çalışacak, aşçılık konusunda deneyimli ve sertifikalı personeller alınacaktır.

  Aranan Nitelikler *Alacarte dan anlayan,ızgara ve dünya mutfağı konusunda tecrübeli, * Gece çalışabilecek 100 kişilik kahvaltı çıkarabilecek, * Askerliğini tamamlamış yada muaf, * Aşçılık Sertifikası olan, Bay Aşçılar alınacaktır.

 • Titanic Taksim

  Garson Titanic Taksim

  İstanbul Avrupa

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Titanic City Otel Taksim'de çalışacak olan "Garson" aramaktayız. Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Etkin iletişim becerisine sahip, İngilizce bilgisi olan, Prezentabl, Dış görünüşüne özen gösteren, Bay

  Aranan Nitelikler

 • Titanic Hotels

  Resepsiyonist Titanic Hotels

  İstanbul Avrupa

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Titanic Business Otel Bayrampaşa'da çalışacak olan "Resepsiyonist" takım arkadaşı arıyoruz. Otelcilik sektöründe min. 2 yıl Resepsiyonist tecrübesine sahip, Üniversitelerin ilgili Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Fidelio V8 programına hakim, Diksiyonu düzgün, Dış görünümüne özen gösteren, Ulaşım problemi olmayan, Erkek adaylar için Askerlik Hizmetini tamamlamış olmak.

  Aranan Nitelikler

 • Titanic Hotels

  Resepsiyon Şefi Titanic Hotels

  İstanbul Avrupa

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Titanic Business Otel Bayrampaşa'da çalışacak "Respsiyonist Şefi" takım arkadaşı aramaktayız. 5 yıldızlı otellerde Önbüro Resepsiyonist Şefi tecrübesine sahip, MYO veya Üniversitelerin ilgili Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, (2. yabancı dil tercih sebebidir) Fidelio V8 bilen, Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, Analitik düşünce, iletişim kurma, problem çözme becerilerine sahip, Takım ruhuna sahip,ekip arkadaşlarına yardımcı olabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden / ulaşım problemi olmayan

  Aranan Nitelikler

 • Titanic Bayrampaşa

  Banket Satış Yetkilisi Titanic Bayrampaşa

  İstanbul Avrupa

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Titanic Business Otel Bayrampaşa'da çalışacak "Banket Satış Yekilisi" takım arkadaşı aramaktayız. 5 Yıldızlı otelde en az 2 yıl aynı görevi yapmış, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen Fidelio V8 programını kullanabilen, B sınıfı ehliyeti olan / Aktif araç kullanabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden / ulaşım problemi olmayan, Takım çalışmasına inanan, Turizm sektöründe kariyer hedefi olan, İnsan ilişkilerinde başarılı,

  Aranan Nitelikler

 • Titanic Hotels

  Genel Başvuru Titanic Hotels

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tercihen İstanbul şehir otelciliğinde deneyim sahibi (belirli pozisyonlar için), Çalışmaya istekli, Sorumluluk bilinci ve analitik düşünce yapısına sahip, Takım çalışmasına uyumlu, Bakırköy civarında ikamet eden / ulaşım problemi olmayan, Dış görünümüne özen gösteren, Güleryüzlü.

  Aranan Nitelikler Bu bir genel başvuru ilanı olup belli bir pozisyona yönelik olarak yayınlanmamıştır. Niteliklerinize uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde sizinle temasa geçeceğimizi bildiririz.

 • Euphorıa Hotel Tekirova  Tekirova-Antalya-Türkiy

  Spa Housekeepıng Euphorıa Hotel Tekirova Tekirova-Antalya-Türkiy

  Antalya

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Antalya-Kemer bölgesinde bulunan ve 5 yıldızlı otel işletmemiz Spa bölümünde çalıştırılmak üzere; Housekeeping görevlisi (bay-bayan) 608 saatlik sertifikalı (tercih sebebidir) T.C vatandaşı yada oturma izni olan yabancı

  Aranan Nitelikler Deneyimli Kaliteli hizmet odaklı çalışan

 • Euphorıa Hotel Tekirova  Tekirova-Antalya-Türkiy

  Spa Masör -Masöz Euphorıa Hotel Tekirova Tekirova-Antalya-Türkiy

  Antalya

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Antalya-Kemer bölgesinde bulunan ve 12 ay açık olan 5 yıldızlı otel işletmemizin Spa bölümünde çalıştırılmak üzere; Masör - masöz (bay-bayan) 608 saatlik sertifikalı Misafir ilişkilerinde deneyimli T.C vatandaşı veya oturma izni olan yabancı

  Aranan Nitelikler 5 yıldızlı otel tecrübesi en az 2 yıl olan, Kaliteli hizmet odaklı çalışan, Prezentabl,diksiyonu düzgün

 • Euphorıa Hotel Tekirova  Tekirova-Antalya-Türkiy

  Spa Information Euphorıa Hotel Tekirova Tekirova-Antalya-Türkiy

  Antalya

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Antalya-Kemer bölgesinde bulunan ve 12 ay açık olan 5 yıldızlı otelimizin Spa bölümünde çalıştırılmak üzere; Spa İnformation (Bay-bayan) Rusça ,İngilizce bilen ( Türkçe bilmesi tercih sebebidir) Satış tecrübesi yüksek Misafir ilişkilerinde deneyimli T.C vatandaşı veya oturma izni olan yabancı

  Aranan Nitelikler 5 yıldızlı otel tecrübesi en az 2 yıl olan, Presentabl,diksiyonu düzgün, Misafir ilişkilerinde deneyimli

 • Kesmak Makina

  Aşçı Kesmak Makina

  İstanbul Avrupa

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hadımköy' de ki Fabrikamızda yaklaşık 85 kişiye yemek yapabilecek aşçı pozisyonu için personel aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Temizlik ve hijyene önem veren Elinin lezzetine güvenen personel Şehrin Avrupa yakasından değişik noktalarından personel servislerimiz vardır. detaylar görüşmede belirlenecektir.

 • Euphorıa Hotel Tekirova  Tekirova-Antalya-Türkiy

  Night Auditör Euphorıa Hotel Tekirova Tekirova-Antalya-Türkiy

  Antalya

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Antalya-Kemer bölgesinde bulunan ve 12 ay açık olan 5 yıldızlı otelimizde çalıştırılmak üzere; Night Auditor (Bay) Deneyimli Rusça bilen (2. dil tercih sebebidir (Almanca veya İngilizce ) )

  Aranan Nitelikler Konusunda en az 2 yıl deneyimli, Prezentabl,diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına uyumlu, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ve güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, Pratik ve çözüm odaklı çalışan, İnsan ilişkileri kuvvetli

 • Hotel Arcadia Blue

  Streward / Bulaşıkçı Hotel Arcadia Blue

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  22 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 4 yıldızlı otelimizde bulunan restoranımızda çalışmak üzere,

  Aranan Nitelikler Konusunda mesleki deneyime sahip, Tercihen 4 veya 5 yıldızlı otel tecrübesi olan Otel kimyasalları ile daha önce çalışmış olan, Güler yüzlü, Vardiyalı düzende çalışabilecek, Kendine özen gösteren, Diksiyonu düzgün, Meslek ve kariyer hedefi olan, Takım çalışmasına yatkın Bay/bayan takım arkadaşları arıyoruz

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan