Otel İş İlanları

Hepsini Temizle
Otel
 • Resepsiyonist
  Titanic Hotels
  Antalya 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması Antalya'da hizmet veren Titanic Beach Lara'da RESEPSİYONİST olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, En az iki yıl deneyimli İyi seviyede İngilizce,Almanca ve tercihen 3. Yabancı dil bilen, Benzer işletmelerde minimum 2 yıl deneyimli, Dikkatli ,titiz ve takım çalışmasını benimsemiş Diksiyonu düzgün, güler yüzlü Analitik düşünce ve iyi derecede iletişim becerisine sahip Genç Dinamik BAY/BAYAN RESEPSİYONİST arıyoruz.  

 • Waiter
  Ramada Hotel & Suites…
  İzmir 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması ürkiye’nin çeşitli bölgelerinde alt yapı, üst yapı ve deniz inşaatları sektöründe faaliyet gösteren Doğan Metalurji Makine İnş. Taah.San. ve Tic. yatırımı bünyesinde ; İzmir’in Kemalpaşa bölgesinde bu yıl içerisinde açılan ,116 odalıRAMADA HOTEL & SUITES KEMALPAŞA İZMİR  otelimizde görevlendirilmek üzere ekip arkadaşları aramaktayız. 67 ülkede hizmet sunan 7400’ü aşkın oteli ile , dünyanın en geniş otel zinciri unvanına sahip WYNDHAM HOTEL GROUP bünyesindeki tesisimiz ; kişisel gelişimine ve yeniliklere önem veren, pozitif, MİSAFİR MEMNUNİYETİ ve çözüm odaklı, her daim kurum itibarını gözeten , otelcilik sektöründe mutlak başarıya odaklanmış adayların başvurularını bekliyor.. Tesis standartlarına uygun şekilde ve gerektiğinde tüm yiyecek içecek alanlarında misafirlere hizmet etmek, Üstünün verdiği görev çerçevesi içinde gerekli tüm talimatları yerine getirmek, Çalışma alanını misafir hizmetine hazır hale getirmek, gerekli tertip ve düzeni sağlamak, Servisini yaptığı yiyecek ve içecekler için gerekli belgeleri düzenlemek, tahsilatını yapmak ve mesai bitiminde gerekli raporları teslim etmek, Misafir memnuniyetini kaliteli ve hızlı bir servisle sağlamak, İşletme menfaatleri doğrultusunda satış artırıcı önerilerde bulunmak, Bulunduğu yerin servis öncesi hazırlıklarını ve kapanış işlemlerini yapmak, gerekli malzeme ihtiyacı konusunda bir üst amirine bilgi vermek, Çalışma alanı dahilindeki tüm malzemelerin eksiksiz ve tam olmasını sağlamak, Aynı birimdeki tüm takım arkadaşları ile sürekli olarak iletişim halinde olmak, bir üst amirinin talimatı doğrultusunda , görev yeri değişse bile gerekli görev ve sorumluluklarını yerine getirmek, Kişisel görünümüne ve tesis kurallarına uymak, tesis içindeki ast ve üst ilişkilerine dikkat etmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin turizm ve otelcilik bölümlerinden mezun, Tercihen uluslararası otel tecrübesine sahip, Uluslararası yiyecek içecek ve bar servis standartlarına hakim, İyi derecede mesleki İngilizce bilen , MS Ofis, ve Micros satış otomasyon programlarına hâkim, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli, temsil yönü kuvvetli, Problem çözme becerisi yüksek, Hijyen kurallarına ve kişisel bakıma önem veren, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Takım çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışma konusunda engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Resepsiyonist
  Grand Merin Hotel
  İstanbul Anadolu 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması Hotelimizde görevlendirilmek üzere "Resepsiyonist" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise tercihen Turizm yüksekokul veya üniversite mezunu, Intermediate seviye İngilizce bilen,  Tercihen Sektörde deneyimli, ya da öğrenmeye açık yetiştirilebilecek, Diksiyonu düzgün, Dış görünüşüne özen gösteren, Güleryüzlü , disiplinli, Takım çalışmasına yatkın, Çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Sunis  Hotels Grubu bünyesinde İzmir Özdere’de bulunan Sunis Efes Royal Palace Hotel 'imizde görevlendirilmek üzere’’Servis Müdürü’’ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler • Beş yıldızlı otel deneyimine sahip • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Çok iyi derecede Almanca/İngilizce bilen, • Yiyecek İçecek operasyonunun sevk ve organizasyonunu yönetebilen, • Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimi bulunan, • Güler yüzlü, dinamik, kişisel motivasyonu yüksek ve diksiyonu düzgün, • Misafir memnuniyeti ve çözüm odaklı yaklaşıma sahip, hızlı ve etkili karar verebilen, proaktif, • Etkin iletişim, misafir ilişki yönetimi ve güçlü koordinasyon becerilerine sahip, • Yeni fikirler üretme becerisiyle katkı sağlayabilen,  takım arkadaşı arıyoruz.   

 • İş Açıklaması "Sunis Grup" bünyesinde İzmir Özdere’de bulunan 5 yıldızlı otelimizde görevlendirilmek üzere,   "Genel Müdür" arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler - Yöneticilik pozisyonunda en az 5 yıllık Turizm-Otelcilik deneyime sahip - Lisans mezunu(tercihen işletme veya turizm işletmeciliği mezunu) - Çok iyi derecede Almanca ve İngilizce bilen - Çok iyi derecede bilgisayar bilgisine sahip(otel ve ofis programları kullanımı) - Liderlik becerisine sahip - Takım çalışmasına yatkın, takım ruhu yaratabilecek - İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi güçlü, etkili konuşma ve ikna etme becerisi yüksek - Problem çözme, analiz etme, hızlı ve doğru karar alma becerisi yüksek - Disiplinli, aktif, iş ve personel takibi yapabilecek, sonuçlandırabilecek, sonuç odaklı - Vizyon sahibi

 • Bellboy
  Renata Suıtes Boutique Hotel
  İstanbul Avrupa 28 Kasım 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler * 35 Yaşını aşmamış, * Presentable * Konuşma ve diksiyon bozukluğu olmayan, * Üç vardiyada çalışma konusunda problemi olmayan, * Güleryüzlü ve samimi olan, * Erkeklerde askerlik problemi olmayan, * En az bir yabancı dili olan takım arkadaşları arıyoruz...

 • Doorman
  Renata Suıtes Boutique Hotel
  İstanbul Avrupa 28 Kasım 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler * 35 Yaşını aşmamış, * Presentable * Konuşma ve diksiyon bozukluğu olmayan, * Üç vardiyada çalışma konusunda problemi olmayan, * Güleryüzlü ve samimi olan, * Erkeklerde askerlik problemi olmayan, * En az bir yabancı dili olan ve o dili çok iyi konuşabilen, takım arkadaşları arıyoruz...

 • Garson
  Renata Suıtes Boutique Hotel
  İstanbul Avrupa 28 Kasım 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler ŞİŞLİ OSMANBEY DE YENİ AÇILACAK OLAN OTELİMİZE ; 30 YAŞINI AŞMAMIŞ PREZANTABLE KONUŞMA VE DİKSİYON BOZUKLUĞU OLMAYAN A'LA CARTE HİZMET VEREBİLECEK HAREKETLERİ SERİ OLAN GÜLER YÜZLÜ VE SAMİMİ OLAN TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ NOT, EN AZ BİR YABANCI DİL ŞARTI VARDIR.

 • İş Açıklaması İnci Class Hotel; Tarih sahnesinde derin izler bırakan birçok uygarlığın yaşadığı ve günümüz Türkiye'sinin önemli sanayi ve ticaret merkezlerinden biri olan Denizli'de, şehrin en güzide yerinde inşa edilmekte olup, seçkin ve özel misafirlerine alışık olduklarından daha kaliteli, klas ve özel bir hizmet vermeyi amaç; bu hizmeti her geçen gün daha iyi ve kusursuza taşımayı da ilke edinmektedir.   İNCİ CLASS HOTEL : İSTEKLERİNİZİN ÇOK ÖTESİNDE... Denizli'de şehir otelciliğinde lider olan otelimize '' SATIŞ ve PAZARLAMA SORUMLUSU '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En Az Lise Mezunu Tercihen MYO veya Üniversite Mezunu, Tercihen Konusunda 2 Yıl Tecrübeli, İnsan İlişkileri Güçlü ve İletişimi Kuvvetli, Takım Çalışmasına Yatkın, Denizli' de İkamet Eden yada İkamet Edebilecek, Presentabl, BAY/BAYAN.

 • Concierge Sorumlusu
  Kiler Gayrimenkul
  İstanbul Avrupa 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması Kiler Holding'e bağlı Sapphire Residance binasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Concierge Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Turizm Otelcilik Bölümlerinden mezun, İyi derece İngilizce bilen, Ms Office programlarına hakim, İletişimi gelişmiş, insan ilişkilerinde başarılı, Dış görünüşüne özen gösteren, Çözüm odaklı çalışabilen, İş takibi konusunda başarılı, Takım çalışmasına yatkın, Konusunda minumum 3 yıl deneyimli, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,

 • Concierge Personeli
  Kiler Gayrimenkul
  İstanbul Avrupa 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması Kiler Holding'e bağlı Sapphire Residance binasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Concierge Personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Turizm Otelcilik Bölümlerinden mezun, İyi derece İngilizce bilen, Ms Office programlarına hakim, İletişimi gelişmiş, insan ilişkilerinde başarılı, Dış görünüşüne özen gösteren, Çözüm odaklı çalışabilen, İş takibi konusunda başarılı, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,

 • Concierge Personeli
  Kiler Gayrimenkul
  İstanbul Avrupa 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması Kiler Holding'e bağlı Sapphire Residance binasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Concierge Personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Turizm Otelcilik Bölümlerinden mezun, İyi derece İngilizce bilen, Ms Office programlarına hakim, İletişimi gelişmiş, insan ilişkilerinde başarılı, Dış görünüşüne özen gösteren, Çözüm odaklı çalışabilen, İş takibi konusunda başarılı, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,

 • Masöz
  Fes Spa Hamam
  İzmir 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması   Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda TECRÜBELİ MASÖZ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • 1400 Tl Maaşlı Garson
  Hokka İstanbul
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz 5 YILDIZLI OTELLERE, KONGRE MERKEZLERİNE, STADLARDA ve FUARLARDA FULL TİME çalışmak üzere 1400 TL Net Maaş+Ssk+Agi Bay-Bayan GARSONLAR aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler   - 1400 TL MAAŞ + SSK + AGİ - Çalışma alanı:Otel,Kongre Merkezi,Stad ve Fuar - Tecrübeli, - Bay - Bayan - 18 Yaşını Doldurmuş, - Kişisel Bakımına Özen Gösteren, - Diksiyonu Düzgün, - Öğrenmeye Ve Gelişmeye Açık Garsonluğu Bir Meslek Edinmek İsteyen, - Esnek Çalışma Saatlerine Uyumlu, Takım Çalışmasına Yatkın, - Güleryüzlü, Kendine Güvenen, - İstanbul Avrupa Ve Anadolu Yakasında İkamet Eden    

 • Garson
  Hokka İstanbul
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz OTELLERE ve KONGRE merkezlerine ''PART TİME - FULL TİME'' çalışacak "GARSONLAR'' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 18 Yaş ve üzeri, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayan, Diksiyonu düzgün, Dış görünüme özen gösteren, Güleryüzlü, Kendine güvenen Takım çalışmasına yatkın Tecrübeli - Tecrübesiz Kariyer hedefi olan İstanbul Avrupa - Anadolu yakasında ikamet eden Bay / Bayan MAAŞ + SSK + YEMEK

 • Part Time Garson
  Hokka İstanbul
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması BÜNYEMİZDE BULUNAN 5 YILDIZLI OTELLERDE, KONGRE MERKEZLERİNDE, KONSERLERDE VE STADLARDA BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTEYEN OKUYAN YADA MEZUN OLMUŞ, DENEYİMLİ-DENEYİMSİZ BOŞ GÜNLERİNİ DEĞERLENDİRMEK İSTEYEN BAY-BAYAN TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler -Part time - Full time -Güleryüzlü, kendine güvenen - Takım çalışmasına yatkın -Diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren -İnsan ilişkileri kuvvetli -Kariyer hedefi olan -İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında ikamet eden -Öğrenci veya mezun  

 • Garson
  Mövenpick Hotel İzmir
  İzmir 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması Mövenpick Hotels & Resorts prosedür ve standartları dahilinde otelimizde F&B departmanında hizmet verebilecek aşağıdaki nitelikleri sahip takım arkadaşları arıyoruz;

  Aranan Nitelikler En az yüksekokul seviyesinde Turizm ve Otelcilik bölümü mezunu, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Misafir memnuniyeti odaklı, İletişimi iyi olan, Satış odaklı çalışma yeteneğine sahip, Restorant veya À la carte tecrübesine sahip.

 • Resepsiyonist&Gece Ön Büro Sorumlusu
  Hotel My Dora
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması 1972 yılında kurulduğundan bu yana kaliteli hizmet anlayışı ve konforuyla, butik hizmet veren, Türkiye' nin ilk yeşillenen oteli ünvanına sahip, 3 yıldızlı tesisimiz için;

  Aranan Nitelikler Turizm ve otelcilik mezunu, Prezentabl, Otelcilik alanında en az 2 yıl deneyimli, İyi derecede ingilizce bilen, Ekip çalışmasına uyumlu, Sabırlı, insan ilişkileri ve iletişim becerileri yüksek, Kadıköy’e ulaşım problemi bulunmayan, Askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olan, Vardiyalı(Gece) çalışma problemi bulunmayan, Çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Kahvaltı İçin Garson
  The Great Fortune Hotel
  İstanbul Avrupa 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması Daha önce benzer pozisyonda minimum 2 sene 4 yıldız veya denk otel tecrübesi bulunan, Tercihen konusunda eğitim almış, İyi derecede İngilizce konuşan, İngilizce iletişimde asla sıkıntı yaşamayacak, Prezantabl ve kendine özen gösteren, İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, Takım çalışmasın yatkın, kahvaltı servisinde görev alacak garson arayışımız bulunmaktadır.Erkek adaylar için askerlik sıkıntısı olmayan     

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu , Daha önce benzer pozisyonda minimum 2 sene 4 yıldız veya denk otel tecrübesi bulunan,  Tercihen turizm otelcilik mezunu İyi derecede ingilizce bilen Hızlı , Dinamik , Güler yüzlü , Müsteri memnuniyet odaklı çalışabilecek , Kahvaltı servisinde görev alacak , Bay , bayan 

 • Mutfak Personeli
  The Great Fortune Hotel
  İstanbul Avrupa 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması Otel kahvaltı mutfağında çalışmış konusunda deneyimli,temiz ,titiz,düzenli,hızlı ve yaratıcı ekip arkadaşı aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Benzer pozisyonda çalısmıs deneyimli İstikrarlı En az lise mezunu Pasta ,ara sıcak ve kahvaltıdan anlayan tecrübeli ,  İş basvurusunda bulunan adayların kahvaltı hazırlık  olarak degerlendirmeleri rica olunur.      

 • Bellboy
  The Great Fortune Hotel
  İstanbul Avrupa 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş çalışma arkadaşları aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi veya Yüksek öğrenim mezunu , Daha önce benzer pozisyonda minimum 2 sene 4 yıldız veya denk otel tecrübesi bulunan, Tercihen konusunda eğitim almış, (Turizm ve otelcilik mezunu ) İyi derecede İngilizce konuşan,  Prezantabl ve kendine özen gösteren, İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, Takım çalışmasın yatkın, Vardiyalı çalışma düzenine alışık. Takipçi,detaylara önem veren Erkek adaylar için askerlik sıkıntısı olmayan  

 • Aşçı Yardımcısı
  Bahçeşehir Bella Vista
  İstanbul Avrupa 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması Bahçeşehir'de bulunan Restaurant-Bar-Cafe zincirimizde görevlendirmek üzere Aşçı yardımcısı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Aşçılık mesleğinde deneyimli, Tercihen bu alanda sertifikası veya eğitimi bulunan, Tercihen dünya mutfağı,italyan mutfağı,balık,ve et ızgara  konularında bilgi sahibi,  Gıda güvenliği ve hijyen konuları hakkında bilgi sahibi, İletişim becerileri gelişmiş, disiplinli ve takım çalışmasını benimsemiş, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Bay-bayan aşçı takım arkadaşı aramaktayız        Not: Beylikdüzü – Sefaköy – Avcılar – Esenyurt  – Altınşehir – Küçükçekmece bölgelerine servisimiz vardır                                                                                                                                                                                                            

 • Garson Bayan
  Bahçeşehir Bella Vista
  İstanbul Avrupa 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması     Bahçeşehir’de bulunan Restaurant-Bar-Cafe zincirimizde görevlendirmek üzere; bayan  takım arkadaşı aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler     Garson olarak minimum 1 yıl deneyimli, En az lise mezunu, İletişim becerileri gelişmiş, Müşteri  memnuniyetine odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Güler yüzlü, dinamik, görünümüne özen gösteren Bayan takım arkadaşı aramaktayız. Not: Beylikdüzü – Sefaköy– Avcılar – Esenyurt –  Altınşehir –Şahintepe- Küçükçekmece bölgelerine servisimiz vardır.

 • İş Açıklaması Bahçeşehir'de bulunan Restaurant-Bar-Cafe zincirimizde görevlendirmek üzere  Kasiyer - Receptionist arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen kasiyerlik deneyimi bulunan,                                                Müşteri memnuniyetini işinin her aşamasında ön planda tutabilecek,                   Sorumluluk alabilen ve takım çalışmasına yatkın,                                                             Diksiyonu düzgün, görünümüne özen gösteren,                                                                         İnsan ilişkileri kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,                                    Bayan takım arkadaşı aramaktayız Not: Beylikdüzü – Sefaköy – Avcılar – Esenyurt – Altınşehir – Küçükçekmece bölgelerine servisimiz vardır.

 • İş Açıklaması ‘’Sunis Grup’’ standartları doğrultusunda servis hizmeti gereklerini yerine getirmekten sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler • En az Lise mezunu • Tercihen Üniversitelerin Turizm MYO veya bölümlerinden mezun • En az 2 yıl Servis tecrübesi olan • Tercihen 5 Yıldızlı otellerde benzer pozisyonda çalışmış veya çalışmakta olan, • Mesleki Almanca / İngilizce bilgisine sahip, • Misafir memnuniyeti odaklı, • Dış görünüme ve kişisel hijyene özen gösteren, • Diksiyonu düzgün, • Güleryüzlü, • Erkek adayların askerlik ile ilişiği olmaması gerekmektedir.  

 • İş Açıklaması  ''Sunis Grup'' bünyesinde İzmir Özdere’de bulunan Sunis Efes Royal Palace Resort&Spa Otelimizde kendisine verilecek  ''AŞÇIBAŞI'' görevinin gereklerini yerine getirmek.  

  Aranan Nitelikler   5 yıldızlı otellerde AŞÇIBAŞI olarak çalışmış, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı benimseyen, Dünya Mutfakları konusunda kendini geliştirmiş, Misafir ve Personel ile iletişim konularında kendisini geliştirmiş, Personel eğitimi konusunda deneyimli, Mutfak ekipmanlarını kullanma konusunda bilgi sahibi, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri hakkında bilgi sahibi ,titiz çalışan Uzun süreli ve istikrarlı çalışmayı hedefleyen, Grup otel tecrübesine sahip ya da grup otel anlayışını kısa sürede benimseyecek, Adayların resimli Cv lerini mail yoluyla tarafımıza ulaştırmaları gerekmektedir.  

 • İş Açıklaması Otelin oda ve genel alanlarının temizliğinde görev alacaklardır.

  Aranan Nitelikler • En az Lise mezunu • Tercihen uluslararası 5 yıldızlı otellerde çalışmış veya çalışmakta olan, • En az 2 yıl benzer pozisyonda(Maid, Houseman) deneyimi olan, • Misafir memnuniyeti odaklı, • Dış görünümüne özen gösteren, • Diksiyonu düzgün, • Güleryüzlü, • Vardiyalı sistemde çalışabilecek, • Kişisel temizliğine ve hijyen kurallarına özen gösteren, • Erkek adayların askerlik ile ilişiği olmaması gerekmektedir.  

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisat, İşletme Fakülteleri' nin ilgili bölümlerinden mezun Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyime sahip Kalite Yönetim Sistemleri konusunda yeterli bilgi ve deneyime sahip,(ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve HACCP / ISO 22000 Gıda Güvenliği Sistemlerine hâkim) Titiz , Pratik ve Hijyen kurallarını bilen Detaylara önem veren Takım çalışmasına yatkın Bilgisayar paket programlarını (Rmoss)/ depo stok programlarında tecrübeli, ofis makineleri kullanabilen, Çalışma arkadaşı aramaktayız.    

 • İş Açıklaması ‘’Sunis  Grup’’ bünyesinde İzmir Özdere’de bulunan Sunis Efes Royal Palace otelimizde görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, • Alanında 2-3 yıl deneyimli, • Ms office programlarına hakim, • Kalite Yönetim Sistemlerinin uygulanması, yerinde üretim yapılan mutfağın sorumluluğunu ve kontrolünü üstlenebilecek, Gıda Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.  

 • İş Açıklaması ''Sunis Grup’’ otellerimizin  karar ve politikaları doğrultusunda, Ön Büro Departmanı'na bağlı olarak Resepsiyonist görevini yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler    ''SUNİS GRUP'' bünyesinde bulunan Sunis Efes Royal Palace Resort&Spa Hotelimizde görevlendirmek üzere, • Lise veya Üniversitelerden mezun, • Office programlarına hakim, Rmoss programını kullanabilen, • İyi derecede Almanca, Rusça, İngilizce lisan bilgisine sahip, • Benzer pozisyonda minimum 2 yıl çalışmış, • Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyumlu, • İletişim becerileri gelişmiş, dinamik, • Detaylara önem veren, • İzmir Özdere’de ikamet eden veya edebilecek olan,  

İş Habercisi - Otel İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?