Otel İş İlanları

Hepsini Temizle
Otel
 • Resepsiyonist
  Barbera
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 12 Şubat 2016

  İş Açıklaması At Barbera Hotel in Sirkeci, Istanbul, we will be offering a high level of service to the guests. We are currently hiring receptionists for jobs including the main day shift as well as night shifts.   

  Aranan Nitelikler Qualifications: - University degree in the hospitality field.   - 2+ years of previous experience in hospitality industry, preferably in a sales or front desk capacity. - Ability to speak fluent English. - Effective leadership skills and a strong work ethic. - Excellent customer service skills. - Well organized and able to handle a variety of duties simultaneously. - Energetic, enthusiastic and motivational. - Professional manner and appearance. - Excellent verbal and written skills. - Able to show initiative and make decisions. - Availability while hotel is open: This could include nights, weekends, and holidays (For men, your military service should be completed.)

 • Komi (Part Time)
  G&G Tanıtım Organizasyon
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 12 Şubat 2016

  İş Açıklaması İş Tanımı Event ve Organizasyonlarımızda part time / proje bazlı / günlük / saatlik veya Tam zamanlı çalışma imkanları ile YÜKSEK ÜCRETLERE görev alacak KOMİ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler 18-27 yaş aralığında, Otel ve restaurant deneyimi olan, Daha önce benzer iş deneyimi olan, Takım çalışmasında etkin olabilen, Fiziği ve diksiyonu düzgün, Mutfakta yardımcı personel ve komi alınacaktır.    Not: Fotoğraflı özgeçmişler dikkate alınacaktır.         Boy ve kilo bilgisi vermenizi rica ederiz.

 • Garson (Part Tıme)
  G&G Tanıtım Organizasyon
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 12 Şubat 2016

  İş Açıklaması İş Tanımı Event ve Organizasyonlarımızda;   Part time / proje bazlı /günlük / saatlik veya  tam zamanlı çalışma imkanları ile YÜKSEK ÜCRETLERE çalışacak GARSON arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler 35 yaşını aşmamış,   Otel ve restaurant deneyimi olan,   Servis ve Bar bilgisine hakim,   1.70 ve üzeri boyda,   Diksiyonu ve Fiziği düzgün,   Takım çalışmasında etkin olabilen   İnsan ilişkileri kuvvetli,    Güleryüzlü   Not: Fotoğraflı özgeçmişler değerlendirilecektir.        Boy ve kilo bilgisi vermenizi rica ederiz.

 • Garson (Full Time)
  G&G Tanıtım Organizasyon
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 12 Şubat 2016

  İş Açıklaması   Event ve Organizasyonlarımızda;   Part time / proje bazlı /günlük / saatlik veya  tam zamanlı çalışma imkanları ile YÜKSEK ÜCRETLERE çalışacak GARSON arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler 35 yaşını aşmamış, Otel ve restaurant deneyimi olan,  Servis ve Bar bilgisine hakim,  1.70 ve üzeri boyda,  Diksiyonu ve Fiziği düzgün,  Takım çalışmasında etkin olabilen  İnsan ilişkileri kuvvetli,   Güleryüzlü    Not: Fotoğraflı özgeçmişler değerlendirilecektir.        Boy ve kilo bilgisi vermenizi rica ederiz.

 • Resepsiyonist
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Avrupa 12 Şubat 2016

  İş Açıklaması Turizm şirketimize ait  Taksim ' de bulunan apart otelimizde çalışmak üzere; -Okulların ilgili bölümlerinden mezun, -En az 2 yıl resepsiyonist  tecrubesi olan, -İngilizce dilini konuşma, yazma ve anlama olarak çok iyi  (advanced) derecede bilen, -Tercihen 2. bir dil bilen, -Prezentabl, sorumluluk sahibi , organizasyon yeteneği olan ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bay ve Bayan resepsiyonistler aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Barmen/Barmaid (Full Time)
  G&G Tanıtım Organizasyon
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 12 Şubat 2016

  İş Açıklaması İş Tanımı Full time / Tam zamanlı çalışma imkanları ile çalışacak, Barmen / Barmaid arayışımız bulunmaktadır. İngilizce bilgisi artı özelliklerdir.    

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler     Fiziği ve Diksiyonu Düzgün, Bedence sağlıklı, dayanıklı, Ellerini çabuk ve ustalıkla kullanabilen, İnsanlarla iyi iletişim kurabilen, Güler yüzlü, nazik, sabırlı, sır tutabilen Kendisini ve çevresini temiz ve düzenli tutmaya özen gösteren  Servis ve Bar konusunda deneyim sahibi / uzman Not: Fotoğraflı özgeçmişler değerlendirilicektir.         Boy ve kilo bilgisi vermenizi rica ederiz.

 • Barmen/Barmaid (Part Time)
  G&G Tanıtım Organizasyon
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 12 Şubat 2016

  İş Açıklaması İş Tanımı Event ve Organizasyonlarımızda part time/proje bazlı / günlük / saatlik veya tam zamanlı çalışma imkanları ile YÜKSEK ÜCRETLERE çalışacak eleman arayışımız bulunmaktadır. Not: Dil bilinmesi artı bir özelliktir.   

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler   Fiziği ve Diksiyonu Düzgün,  Bedence sağlıklı, dayanıklı,  Ellerini çabuk ve ustalıkla kullanabilen, İnsanlarla iyi iletişim kurabilen,  Güler yüzlü, nazik, sabırlı, sır tutabilen  Kendisini ve çevresini temiz ve düzenli tutmaya özen gösteren, Servis ve Bar konusunda deneyim sahibi / uzman   Not: Fotoğraflı özgeçmişler değerlendirilicektir.         Boy ve kilo bilgisi vermenizi rica ederiz.

 • Komi (Full Time)
  G&G Tanıtım Organizasyon
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 12 Şubat 2016

  İş Açıklaması   Full Time/ Tam Zamanlı/ Kadrolu çalışma imkanları ile çalışacak KOMİ arayışımız bulunmaktadır.   

  Aranan Nitelikler     20-30 yaş aralığında, Otel ve restaurant deneyimi olan, Daha önce benzer iş deneyimi olan, Takım çalışmasında etkin olabilen Fiziği ve diksiyonu düzgün mutfakta yardımcı personel ve komi       Not: Fotoğraflı ilanlar dikkate alınacaktır..                 Boy ve kilo bilgisi vermenizi rica ederiz.  

 • İş Açıklaması Saray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü, ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 80 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir. Fatih şubemizdeki organizasyonlarımızda görev alacak Banket Servis Personeli aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Otelcilik ve Turizm Liselerinin Servis Bölümünden Mezun (Tercihen Üniversitelerin Turizm Otelcilik Bölümünden Mezun), Banket Servis Sorumlusuna bağlı çalışacak, Esnek Çalışma Saatlerine ve vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, En az 2 yıllık servis tecrübesi olan, Güler yüzlü, takım çalışmasına yatkın, Kişisel görünüm ve kişisel hijyenine önem veren, Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilen, Enerjik ve çalışkan,

 • Santral Görevlisi
  Gönen Turizm İnşaat ve…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 12 Şubat 2016

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere SANTRAL GÖREVLİSİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, İyi derecede İngilizce bilen, ikinci bir dil (Fransızca/İspanyolca) tercih edilmektedir, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi veya Yüksek Öğrenimi mezunu, Tercihen Fidelio/Opera konusunda bilgili, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve Prezantasyonu düzgün, Vardiyalı çalışmasında engel olmayan, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • Masöz / Masör
  Wyndham İstanbul Petek
  İstanbul Avrupa 12 Şubat 2016

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa / Güneşli bölgesinde  olan uluslararası beş yıldızlı otelimize,SPA Fitness Club misafirlerini içtenlikle karşılayan ve en iyi hizmet sunmak için '' Masöz / Masör '' pozisyonunda görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihan Milli Eğitim Bakanlığı'nın ilgili mevzuatına göre açılmış kurum veya kurslardan 520 saatlik genel masaj eğitimi almış veya ilgili alanda ustalık belgesine sahip, Tercihan ingilizce bilen, Tercihen 5 yıldızlı otel standartları hakkında bilgi sahibi olan, Esnek çalışma saatlerine ve ekip ruhuna uyumlu olan, Diksiyonu düzgün,güler yüzlü , Çözüm odaklı çalışan ,sabırlı ,ikna ve temsil yeteneği kuvvetli.  

 • İş Açıklaması Kentpark AVM, Gordion AVM, 365 AVM, Panora AVM'deki ofislerimizde görev alabilecek; Sistemde bulunan yurtiçi otel, yurt içi - yurtdışı paket tur, cruise (gemi seyahatı) bilgilendirmeleri ve satışı, Uçak bileti satışı , Yapılan işlemlerin günsonu takibi ve raporu, Misafir (yolcu) kayıtlarının ve rezervasyonlarının takibi.

  Aranan Nitelikler Tercihen ilgili bölümün (Turizm) mesleki lise veya üniversite mezunu, Turizm - Acente sektöründe satış tecrübesi olan, deneyimli, Prezentabl (dış görünümüne önem gösteren), İnsan ilişkilerinde güleryüzlü ve başarılı, Vardiyalı çalışma konusunda engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uygun, Microsoft Office programlarını kullanabilen (wolrd-excel-outlook).

 • İş Açıklaması Ankara Ayaş'ta yılın 12 ayı hizmet veren termal işletmemizde; Çevre Mühendisi olarak görev almak, Çevre Mühendisi görevlerine ek olarak, A sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı ile birlikte çalışarak sahada oluşabilecek tehlikelere karşı gerekli önlemleri almak, düzenli eğitimlerle personelleri bilinçlendirmek, Kalite süreçlerinden sorumlu olmak, Gerekli yasal sürecin takibini sağlamak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Çevre Mühendisliği Bölümü’nden mezun, Çalışma Bakanlığı (C) sınıfı İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifikası sahibi olunması tercih sebebidir. Şirketi temsil edecek yetkinlikte, tesis kapsamında her tür iç ve dış koordinasyonu rahatlıkla yürütebilen, iş programı yapabilen, Ms Office programlarına hakim ve çok iyi düzeyde kullanabilen, Günlük, haftalık ve aylık raporlama yapabilen, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanan, Seyahat engeli olmayan, Eryaman, Etimesgut, Sincan, Yenikent, Ayaş, Güdül, Beypazarı ve civarında ikamet edebilecek olan, Bayan ve ya Bay (Askerlik hizmetini tamamlamış) personel istihdam edilecektir.

 • Satış Rezervasyon Yetkilisi
  İstanbul Golden City Hotel
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 11 Şubat 2016

  İş Açıklaması İstanbul Golden City Hotel,92 odalı ve 4 yıldız sınıfında olup Beyoğlu bölgesinde bulunmaktadır.Otelimizde  konuk memnuniyetinin en üst düzeyde tutulması anlayışı benimsenmiştir.Adayların da bu anlayışta olması beklenmektedir. Otelimizin Satış-Rezervasyon departmanında görev alacak ,daha önce bu pozisyonda tecrübesi bulunan Satış-Rezervasyon yetkilileri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İleri düzeyde İngilizce bilen, Üniversitelerin veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl otel tecrübesi olan, MS Office programlarını kullanabilen, Online rezervasyon/satış kanallarına hakim, Pazar bilgisi ve otel satış portföy sahibi, Ekip çalışmasına uyumlu Dış görünüşüne özen gösteren, güler yüzlü, dinamik, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisine sahip İş takibi güçlü ve sorumluluk sahibi

 • İş Açıklaması Martı İstanbul Otel bünyesinde görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler En az Ortaöğrenim veya lise mezunu, Konusunda en az 2 yıl, 5 yıldızlı otel deneyimine sahip, Hijyen kurallarını bilen, uygulayan ve önem veren Temizlik konusunda ayrıntılara dikkat eden, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünüşüne önem veren , Üstlerine geribildirim verebilecek, Bay-Bayan,

 • Kat Şefi
  Martı Otel İşletmeleri…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 11 Şubat 2016

  İş Açıklaması  Martı İstanbul Otel bünyesinde görevlendirilmek üzere Kat Şefi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen üniversitelerin turizm otelcilik bölümünden mezun Konusunda en az 2 yıl, 5 yıldızlı otel deneyimine sahip, ISO 9001-2000 ve HACCP Kriterlerini uygulamalarına vakıf, İngilizce, Almanca ya da Rusça dillerinden birini iyi derecede bilen, Hızlı ve etkili karar verebilme kabiliyetine sahip, Güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim kabiliyeti yüksek,sorunlarla başa çıkabilen, Dış görünüşüne önem veren , Üstlerine geri bildirim verebilecek, Astlarını sevk ve idare edip takibini yapabilecek, Bay / Bayan.

 • Barista-Moda
  Caribou Coffee
  İstanbul Anadolu 11 Şubat 2016

  İş Açıklaması Moda da açılacak olan Caribou Coffee mağazamızda içeceklerimizi ve onlara eşlik eden enfes yiyeceklerimizi, güleryüzlü hizmetleriyle misafirlerimize sunacak, kahveye ve insana tutkulu Baristalar arıyoruz.       Caribou Coffee standartlarına uygun ürün hazırlamak, sunmak ve satışını yapmak, Görsel düzenleme, stok rotasyonu çalışmalarını ve standartlarını takip etmek, Mağazanın genel görünüm, düzen ve temizliğinden sorumlu olmak, Hijyen, sağlık ve güvenlik kurallarına uygun çalışmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Hizmet sektöründe çalışmaya istekli, Eğitime açık, kendini geliştirmeye istekli, Müşteri odaklı, güleryüzlü, Tercihen askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), Tercihen İngilizce bilen.  

 • Aşçı
  Merter Park Otelcilik Aş
  İstanbul Avrupa 11 Şubat 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Avrupa Yakasında açılacak olan, uluslararası otel zincirine ait 5 yıldızlı otelimizin,  “Mutfak” bölümünde, Aşçı olarak görev alacak, Tercihen zincir otel tecrübesi bulunan, en az 3 yıl deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, dış görünüşüne önem veren, Misafir memnuniyeti odaklı, problem çözme becerisi olan, Öğrenmeye açık, sektörde hedefleri olan, Ekip çalışmasına yatkın, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Vardiyalı çalışma engeli olmayan, Ulaşım problemi bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Takım arkadaşları aramaktayız.

 • Şoför
  Merter Park Otelcilik Aş
  İstanbul Avrupa 11 Şubat 2016

  İş Açıklaması İstanbul / Güngören bölgesinde faaliyette bulunan Ramada Hotel & Suites  işletmelerimizde görevlendirilmek üzere, şoför arayışımız vardır.

  Aranan Nitelikler           25-45 yaşları arası, ·         Tercihen Lise Mezunu, ·         Minimum  7 yıllık B veya E sınıfı ehliyet sahibi, ·         Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne özen gösteren,     ·         E sınıfı sürücü belgesine sahip, ·         SRC 2 - 4 ve Psikoteknik Belgesi' ne sahip, ·         Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, ·         İstanbul yollarına hakim, adres bulmakta zorlanmayacak, ·         Askerlik hizmetini tamamlamış, ·         İstanbul, Avrupa yakasında ikamet eden 

 • Meydancı / Maid
  Merter Park Otelcilik Aş
  İstanbul Avrupa 11 Şubat 2016

  İş Açıklaması İstanbul / Güngören bölgesinde faaliyette bulunan Ramada Hotel & Suites  işletmelerimizde görevlendirilmek üzere, Meydancı arayışımız vardır.

  Aranan Nitelikler Avrupa Yakasında uluslararası otel zincirine ait 5 yıldızlı otelimizin,  “Kat Hizmetleri” departmanında, “Meydancı” olarak görev alacak, Tercihen zincir otel tecrübesi bulunan, en az 1 yıl deneyimli, 40 yaşını aşmamış, Genel alan makine kullanımı ve cila yapmasını bilen, Bedenen çalışmasında sakınca bulunmayan, Misafir memnuniyeti odaklı, Ekip çalışmasına yatkın, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Vardiyalı çalışma engeli olmayan, Ulaşım problemi bulunmayan, Askerlik ile ilişiği olmayan takım arkadaşları aramaktayız.

 • Resepsiyonist
  Merter Park Otelcilik Aş
  İstanbul Avrupa 11 Şubat 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Avrupa Yakasında açılacak olan, uluslararası otel zincirine ait 5 yıldızlı otelimizin “Ön Büro” departmanında, Resepsiyonist olarak görev alacak, Tercihen Üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümü mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, (ikinci dil tercih sebebidir), Tercihen zincir otel tecrübesi bulunan, en az 2 yıl deneyimli, Ofis programlarına hâkim, tercihen Opera bilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, dış görünüşüne önem veren, Misafir memnuniyeti odaklı, problem çözme becerisi olan, Öğrenmeye açık, sektörde hedefleri olan, Ekip çalışmasına yatkın, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Vardiyalı çalışma engeli olmayan, Ulaşım problemi bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Takım arkadaşları aramaktayız.

 • Teknik Personel
  Merter Park Otelcilik Aş
  İstanbul Avrupa 11 Şubat 2016

  İş Açıklaması Misafir odalarındaki teknik sorunların giderilmesi ile ilgili gerekli program ve yönlendirmeleri yapmak, İşletmenin çalışmasına etki edebilecek tüm unsurları kontrol altında tutmak ve kontrollerinin yapılmasını sağlamak, (jeneratör, kazan dairesi, elektrik panoları, klimalar v.b.) oluşabilecek sorunları teknik müdür ve asistanına bildirmek, Enerji tasarruf yönetimi ile gereksiz enerji sarfiyatının önüne geçmek, Planlanmış olan işlerin takibini yapmak, İşletme çerisindeki tüm cihazların periyodik kontrol ve bakımını takip etmek, İşletme içerisinde oluşabilecek hataların önüne geçmek, sorunlara kalıcı çözüm üretmek, İşletme bünyesinde işlerin kusursuz yürütülmesi ve sorunların giderilmesi için teknik  müdür ve asistanına yardımcı olmak.

  Aranan Nitelikler Avrupa Yakasında açılacak olan, uluslararası otel zincirine ait 5 yıldızlı otelimizin “Teknik” departmanında, Teknik eleman olarak görev alacak, En az lise mezunu, Sektörde en az 3 yıl mesleki tecrübeye sahip, Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyumlu, Vardiyalı çalışma engeli olmayan, Sorumluluk alabilen, problem çözme becerisi olan, Ulaşım problemi bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Takım arkadaşları aramaktayız.

 • Steward
  Merter Park Otelcilik Aş
  İstanbul Avrupa 11 Şubat 2016

  İş Açıklaması İstanbul / Güngören' de yer alan otelimizde görevlendirilmek üzere bulaşıkçı arkadaşlar arayışımız vardır.

  Aranan Nitelikler 5* otellerde steward (bulaşıkçı) olarak görev almış, En az ilkögretim mezunu, Diksiyonu düzgün,  Dış görünümüne özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak

 • Call Center
  Merter Park Otelcilik Aş
  İstanbul Avrupa 11 Şubat 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Lise, Üniversite mezunu  Satış konusunda kendisini geliştirmek isteyen, Satış odaklı çalışabilecek, Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek, Telefonda etkili iletişim becerisine sahip, İfade becerisi yüksek, Neşeli, dinamik, sıcak kanlı, İletişimi güçlü, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,

 • İş Açıklaması ÇANAKKALE  KAZDAĞLARINDA FİRMAMIZ BÜNYESİNDE  BULUNAN 20 ODALI BUTİK OTELİMİZE DAHA ÖNCE YÖNETİCİLİK YAPMIŞ DENEYİMİ OLAN BAY VEYA BAYAN MÜDÜR ARAMAKTAYIZ YATILI ÇALIŞLMA OLABİLİR LOJMAN İMKANIMIZ VARDIR MÜRACAT TEL 05325092425

  Aranan Nitelikler DAHA ÖNCE YÖNETİM DEPARTMANINDA YER ALMIŞ YÖNETİCİLİK KABİLİYETİ OLMASI ERKEKLER İÇİN ASKERLİK YAPMIŞ OLMASI BAYANLAR İÇİN SEYAHAT ENGELİNİN OLMAMASI

 • Cost Kontroller
  Merter Park Otelcilik Aş
  İstanbul Avrupa 11 Şubat 2016

  İş Açıklaması Muhasebe maliyet fişlerinin oluşturulması, Stok kartları ve reçete oluşturulması, Ay sonu sayımları ve sayım raporlamalarının yapılması, Satınalma girdi fiyatlarının kontrolünün gerçekleştirilmesi, Min. ve Max. Stok uygulamalarının takibi, Operasyonel ve yatırım malzemelerinin kontrolünün ilgili dönemlerde yapılması, P & L cost kalemlerinin raporlanması .

  Aranan Nitelikler Avrupa Yakasında açılacak olan, uluslararası otel zincirine ait 5 yıldızlı otelimizin,  “Mali İşler” departmanında, Cost Controller olarak görev alacak, Üniversite mezunu, Tercihen zincir otel tecrübesi olan, Otelcilik sektöründe alanında min. 2 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, MS Office, MC, Micros, Opera ve Logo programını iyi derecede kullanabilen, Muhasebe ve Tek Düzen Hesap Planına hakim, Hedeflere yönelik ve çözüm odaklı çalışabilecek, Planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli, İkna kabiliyeti yüksek ve iletişim yeteneği güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Dış görünümüne önem gösteren, diksiyonu düzgün, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Bay/Bayan takım arkadaşı aramaktayız.

 • Otel Müdürü
  Otel Zade
  Erzurum 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması OTEL ZADE 2016 yilinda kurulan Otel Zade, Subat 2016’da Erzurum Merkezde faaliyete baslayacak 35 odali modern butik otel anlayışıyla sektorde genc,dinamik,yenilikci ve buyume hedefli bir oyuncudur. Cozum odakli yapimizla,misafirlerimize ev konforunun otesinde rahatlik ve mutluluk saglamak. Beklentinin otesinde guleryuzlu servis ile misafir memnuniyetini maksimumda tutmak ve bu sayede domestik pazarda fark yaratmak.

  Aranan Nitelikler -Üniversite mezunu (Tercihen Turizm Otelcilik,İşletme ve iktisat Mezunu) -Temsil ve iletişim yeteneği güçlü, -Yeniliklere acik ve dinamik, -İnsan ilişkileri kuvvetli ve ekip çalışmasına yatkın ve -Disiplinli, çalışkan ve kendini geliştirme arzusunda olan, -Uzun süreli kariyer arayışında olan, -Personel yönetimi ve insan ilişkileri konusunda kendine güvenen, -Müşteri ilişkilerinde ve kişiye özel otel hizmetlerinde oldukça başarılı, -Sıcak kanlı, butik otel ruhuna uygun, -Sorumluluk alabilen -Erzurum'da ikamet eden -28/45 yaş aralığında otelimize Otel Yöneticisi aramaktayız

 • Resepsiyonist
  Otel Zade
  Erzurum 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması OTEL ZADE 2016 yilinda kurulan Otel Zade, Subat 2016’da Erzurum Merkezde faaliyete baslayacak 35 odali modern butik otel anlayışıyla sektorde genc,dinamik,yenilikci ve buyume hedefli bir oyuncudur. Cozum odakli yapimizla,misafirlerimize ev konforunun otesinde rahatlik ve mutluluk saglamak. Beklentinin otesinde guleryuzlu servis ile misafir memnuniyetini maksimumda tutmak ve bu sayede domestik pazarda fark yaratmak.

  Aranan Nitelikler İş Tanımı Üniversitelerin minimum 2 yıllık bölümlerinden mezun (Tercihen Turizm Otelcilik meslek yüksek okulu,İşletme,iktisat mezunu) -Temsil ve iletişim yeteneği güçlü, -Yeniliklere acik ve dinamik, -İnsan ilişkileri kuvvetli ve ekip çalışmasına yatkın ve -Disiplinli, çalışkan ve kendini geliştirme arzusunda olan, -Müşteri ilişkilerinde ve kişiye özel otel hizmetlerinde oldukça başarılı, -Sıcak kanlı, butik otel ruhuna uygun, -25-35 YAŞ ARASI Bay ve Bayan -MICROSOFT OFFİCE PROGRAMLARINA HAKİM -DİKSİYONU DÜZGÜN -DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE Önem veren -Erzurum'da ikamet eden özellikte otelimize resepsiyonist aramaktayız.

 • Gece Müdürü
  Gönen Turizm İnşaat ve…
  İstanbul Avrupa 9 Şubat 2016

  İş Açıklaması Yenibosna'da bulunan İSTANBUL GÖNEN OTEL işletmemizde (305 Oda - 5 Yıldız) istihdam edilmek üzere ''GECE MÜDÜRÜ'' arayaşımız bulunmaktadir.

  Aranan Nitelikler İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi veya Yüksek Öğrenimi mezunu, İyi derecede ingilizce bilen, ikinci bir yabancı dil tercih edilmektedir, Opera konusunda deneyimli, Gece Müdürlüğü pozisyonunda 5 yıldızlı şehir otelciliğinde en az 3 yıl tecrübeli, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün, Gece çalışmasında engel olmayan,

 • İş Açıklaması Paloma oteller zincirinin İZMİR Özdere'de bulunan Paloma Pasha Resort otelimizde istihdam edilmek üzere  Mini Club Animatörü  takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İlgili Lise animasyon bölümü veya Üniversiteleri Pedagoji bölümü Mezunu , Daha önce benzer pozisyonda en az 1 yıl görev yapmış , Animasyon ve Eğlence sektöründe bilgi sahibi , Çocuklar ile vakit geçirmeyi seven , İngilizce , Fransızca veya Almanca dillerinden birini Mesleki düzeyde etkin olarak konuşabilen , Kişisel bakımına özen gösteren, Heyecanlı , Eğlenceli , İletişim yeteneği kuvvetli , Güleryüzlü , dinamik , Ekip ruhu içerisinde çalışabilen ,       Mini Club Animatörü takım arkadaşları arıyoruz.   Görev Tanımı iş görüşmesinde Tebliğ Edilecektir. İl dışından gelen adaylara çalışma sürelerince konaklama imkanı mevcuttur.  

İş Habercisi - Otel İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?