Otel İş İlanları

Hepsini Temizle
Otel
 • Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  Santral Görevlisi Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  28 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere SANTRAL GÖREVLİSİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, İyi derecede İngilizce bilen, ikinci bir dil (Fransızca/İspanyolca) tercih edilmektedir, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi veya Yüksek Öğrenimi mezunu, Tercihen Fidelio/Opera konusunda bilgili, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve Prezantasyonu düzgün, Vardiyalı çalışmasında engel olmayan, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • Hokka İstanbul

  Servis Elemanı Hokka İstanbul

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  28 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 12 Yıldır Turizm Sektöründe Ekstra Personel Temini Konusunda Faaliyet Gösteren Firmamızın; Çözüm Ortağı Olduğu En İyi İşletmelere Garsonlar Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 18 - 35 yaş arası Part time - Full time Tecrübeli - Tecrübesiz, Diksiyonu düzgün, Dış görünümüne özen gösteren, Öğrenmeye Ve Gelişmeye Açık Garsonluğu Bir Meslek Edinmek İsteyen, Ekip çalışmasına yatkın, Güleryüzlü, kendine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Gerektiğinde esnek çalışmak saatlerine uyum sağlayabilecek, Avrupa ve Anadolu yakasında oturan, Bay-Bayan

 • İnci Class Hotel

  Satış ve Pazarlama Sorumlusu İnci Class Hotel

  Denizli

  28 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnci Class Hotel; Tarih sahnesinde derin izler bırakan birçok uygarlığın yaşadığı ve günümüz Türkiye'sinin önemli sanayi ve ticaret merkezlerinden biri olan Denizli'de, şehrin en güzide yerinde inşa edilmekte olup, seçkin ve özel misafirlerine alışık olduklarından daha kaliteli, klas ve özel bir hizmet vermeyi amaç; bu hizmeti her geçen gün daha iyi ve kusursuza taşımayı da ilke edinmektedir. İNCİ CLASS HOTEL : İSTEKLERİNİZİN ÇOK ÖTESİNDE... Denizli'de şehir otelciliğinde lider olan otelimize '' SATIŞ ve PAZARLAMA SORUMLUSU '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En Az Lise Mezunu Tercihen MYO veya Üniversite Mezunu, Tercihen Konusunda 2 Yıl Tecrübeli, İnsan İlişkileri Güçlü ve İletişimi Kuvvetli, Takım Çalışmasına Yatkın, Denizli' de İkamet Eden yada İkamet Edebilecek, Presentabl, BAY/BAYAN.

 • İnci Class Hotel

  Aşçı (Pasta Şefi) İnci Class Hotel

  Denizli

  28 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnci Class Hotel; Tarih sahnesinde derin izler bırakan birçok uygarlığın yaşadığı ve günümüz Türkiye'sinin önemli sanayi ve ticaret merkezlerinden biri olan Denizli'de, şehrin en güzide yerinde inşa edilmekte olup, seçkin ve özel misafirlerine alışık olduklarından daha kaliteli, klas ve özel bir hizmet vermeyi amaç; bu hizmeti her geçen gün daha iyi ve kusursuza taşımayı da ilke edinmektedir. İNCİ CLASS HOTEL : İSTEKLERİNİZİN ÇOK ÖTESİNDE... Denizli'de şehir otelciliğinde lider olan otelimize '' AŞÇI (PASTA ŞEFİ) '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En Az Lise Mezunu, Konusunda En Az 3 Yıl Tecrübeli, Denizli' de İkamet Eden yada İkamet Edebilecek, Prezentabl, Esnek Mesai Saatlerine Uyum Sağlayabilecek, Hizmet Sektörü veya Otelcilik Mutfak Tecrübesi Bulunan.

 • İnci Class Hotel

  Resepsiyonist İnci Class Hotel

  Denizli

  28 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnci Class Hotel; Tarih sahnesinde derin izler bırakan birçok uygarlığın yaşadığı ve günümüz Türkiye'sinin önemli sanayi ve ticaret merkezlerinden biri olan Denizli'de, şehrin en güzide yerinde inşa edilmekte olup, seçkin ve özel misafirlerine alışık olduklarından daha kaliteli, klas ve özel bir hizmet vermeyi amaç; bu hizmeti her geçen gün daha iyi ve kusursuza taşımayı da ilke edinmektedir. İNCİ CLASS HOTEL : İSTEKLERİNİZİN ÇOK ÖTESİNDE... Denizli'de şehir otelciliğinde lider olan otelimize '' RESEPSİYONİST '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En Az Lise Mezunu Tercihen Turizm Otelcilik Meslek Lisesi/Turizm Otelcilik MYO veya Eşdeğer Üniversite Mezunu, Tercihen Konusunda 1 Yıl Tecrübeli, Tercihen Yabancı Dil Bilgisi Bulunan, Denizli' de İkamet Eden yada İkamet Edebilecek, Presentabl, Esnek Mesai Saatlerine Uyum Sağlayabilecek.

 • Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  Online Satış Yetkilisi Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  28 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere ONLINE SATIŞ YETKİLİSİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Üniversitelerin Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun, Fidelio/Opera konusuna hakim, Channel Manager, Extranet(B2B), Booking, Expedia ve diğer Online portallar konusunda bilgi sahibi olan ve tüm bu kanallar üzerinden satış yapacak, Online Satış kanallarını takip edecek ve raporlama sürecini yürütecek, Benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve prezentasyonu düzgün, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • Hotel My Dora

  Ön Büro Personeli Hotel My Dora

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  28 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1972 yılında kurulduğundan bu yana kaliteli hizmet anlayışı ve konforuyla, butik hizmet veren, Türkiye' nin ilk yeşillenen oteli ünvanına sahip, 3 yıldızlı tesisimiz için;

  Aranan Nitelikler İyi derecede ingilizce bilen, Otelcilik alanında en az 2 yıl deneyimli, Tercihen turizm ve otelcilik mezunu, Ekip çalışmasına uyumlu, Prezentabl, Sabırlı, insan ilişkileri ve iletişim becerileri yüksek, Kadıköy’e ulaşım problemi bulunmayan, Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olan, Vardiyalı çalışma problemi bulunmayan, Çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Hokka İstanbul

  Bulaşık Elemanı (Steward) Hokka İstanbul

  İstanbul Avrupa

  28 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 4 ve 5 yıldızlı otellerde bulaşık elemanı (Steward) olarak görev alacak personeller aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - 18 yaş ve üzeri - Tecrübeli - Tecrübesiz - Part time - Full time - Takım çalışmasına yatkın - Hijyen standartlarına uyumlu - Kişisel bakımına özen gösteren - Güleryüzlü, Kendine güvenen - Öğrenmeye ve gelişmeye açık - Sorumluluk sahibi - Avrupa yakası ve Anadolu yakasında ikamet eden - Bay - Bayan

 • Renata Suıtes Boutique Hotel

  Satış Pazarlama ve Önbüro Müdürü Renata Suıtes Boutique Hotel

  İstanbul Avrupa

  28 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler *40 yaşını aşmamış *Prezantabl *Konuşma ve diksiyon bozukluğu olmayan *Otel İşletim sistemine hâkim *Satış ve Pazarlama konusunda bilgili *Önbüro konusunda night dahil tüm shiftleri yapabilen *Çözüm odaklı çalışabilen *Güler yüzlü ve samimi olan *Erkeklerde askerlik problemi olmayan

 • Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  Misafir İlişkileri Görevlisi Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  28 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ...

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, İyi derecede İngilizce bilen, ikinci bir dil (Fransızca/Arapça) tercih edilmektedir, Konusunda en az 1 yıl deneyimli, Algılama ve kendini ifade yeteneği güçlü, öğrenmeye açık, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün, Yalnızca bayan adayların başvuruları değerlendirilecektir

 • Renata Suıtes Boutique Hotel

  Resepsiyonist Renata Suıtes Boutique Hotel

  İstanbul Avrupa

  28 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler * 35 yaşını aşmamış * Presentable * Konuşma ve diksiyon bozukluğu olmayan * 3 Shiftte de çalışma konusunda problem yaratmayan * Çözüm odaklı çalışabilen * Güler yüzlü ve samimi olan * Erkeklerde askerlik problemi olmayan * İngilizce+(Almanca,Fransızca,Rusça,Arapça …dillerinden en az biri)

 • Medical Park Hastaneler Grubu

  Otelcilik ve Destek Hizmetleri Stajyeri Medical Park Hastaneler Grubu

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  28 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Medicalpark Hastaneler Grubu Yönetim Merkezinde görevlendirilmek üzere; Tercihen Üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, Analitik ve muhakeme yeteneğine sahip, Tercihen İngilizce bilen, Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip edebilecek, Planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip, Otelcilik ve Destek Hizmetleri biriminin işleyiş süreçlerine yardımcı olabilecek "Otelcilik ve Destek Hizmetleri Stajyeri” aramaktayız

 • Hokka İstanbul

  Garson Hokka İstanbul

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  28 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 5 YILDIZLI OTELLERDE VE KONRE MERKEZLERİNDE YETİŞTİRİLMEK ÜZERE GARSONLAR ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler 18 yaş ve üzeri Tecrübeli - Tecrübesiz Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayan Diksiyonu düzgün, Dış görünüme özen gösteren Güleryüzlü, Kendine güvenen Takım çalışmasına yatkın Kariyer hedefi olan Bay - Bayan İstanbul avrupa ve Anadolu yakasında ikamet eden 1250 TL Maaş + ssk + yemek + agi

 • Renata Suıtes Boutique Hotel

  Garson Renata Suıtes Boutique Hotel

  İstanbul Avrupa

  28 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler ŞİŞLİ OSMANBEY DE YENİ AÇILACAK OLAN OTELİMİZE ; 30 YAŞINI AŞMAMIŞ PREZANTABLE KONUŞMA VE DİKSİYON BOZUKLUĞU OLMAYAN A'LA CARTE HİZMET VEREBİLECEK HAREKETLERİ SERİ OLAN GÜLER YÜZLÜ VE SAMİMİ OLAN TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ NOT, EN AZ BİR YABANCI DİL ŞARTI VARDIR.

 • Grand Keskin Otel

  Otel Müdürü Grand Keskin Otel

  Denizli

  28 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Denizli de bulunan otelimiz için tesisin tüm işlerinin koordinasyonu ve yönetimi konusunda deneyimli ve kendine güvenen; Otelin satış, pazarlama faaliyetlerini organize etmek resmi ve özel kuruluşlar, basın ve çevre ilişkilerini düzenlemek, Oteli ve personeli her gün denetlemek ve işleyişinde çıkabilecek aksamaları öngörerek gerekli önlemleri almak, Uygulanacak fiyatlar konusunda Pazar araştırması yaparak otelde uygulanacak fiyatları saptamak, yeni fiyatların duyurulması konusunda çalışmalar yürütmek, Tanıtım çalışmalarını yapmak, fiyatların duyurulması konusundaki çalışmaları yürütmek, Haftalık, aylık ve yıllık satış faaliyetlerini incelemek ve geçmiş dönemlerdeki satışlarını karşılaştırarak ileriye dönük forecast lar hazırlamak, İç ve dış pazarlarda müşteriye ve tur operatörlerine ulaşmak konusunda faaliyetlerde bulunmak, Yeni müşteri potansiyellerini aramak bunlara ulaşmak için çalışmaları yürütmek, Mevcut müşteri portföyünü korumak ve devamlılığını sağlamak, Otelin ve toplantı salonlarının doluluğunu maksimumda tutacak stratejiler üretmek, görevlerini yürütebilecek '' OTEL MÜDÜRÜ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, tercihen İşletme ve/veya Turizm - otelcilik mezunu olmak, Otel yöneticiliği ve otel ürünlerinin satışı alanlarında en az 4 yıllık yöneticilik deneyimine sahip, Günlük, haftalık, aylık raporlamaları zamanında eksiksiz olarak takibini yapabilecek Finans-muhasebe, satış-pazarlama, F&B, cost-control tecrübesi olan Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip İletişim yeteneği kuvvetli İnsan ilişkileri kuvvetli ekip çalışmasına yatkın, Gelirin maksimize edilmesini sağlayan, Otel operasyonu ve organizasyonunu sevk ve idare edecek, Çalışanları; hedefleri doğrultusunda yönlendirip, liderlik yaparak en yüksek seviyede müşteri memnuniyetini sağlamak, İyi derecede bilgisayar kullanabilen (Office programlarına hakim), Disiplinli, aktif iş ve personel takibi yapabilecek ve sonuç odaklı çalışabilecek vizyon sahibi, Problem çözme, karar alabilme, insan yönetimi konularında yetkinlik sahibi, Süreç iyileştirme ve verimlilik artırma odaklı çalışabilecek, Askerlik ile ilişiği bulunmayan, 35-45 yaş arası.

 • Opera Hotel Yatırımcıları

  Satış Sorumlusu Opera Hotel Yatırımcıları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  28 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Taksim'de bulunan Butik Otelimizde görevlendirilmek üzere "Satış Sorumlusu" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, İleri düzeyde İngilizce bilen (ikinci yabancı dil tercih sebebidir), Benzer pozisyonunda en az 2 yıl otel tecrübesi olan, MS Office programları ve OPERA programlarını kullanabilen, Pazar bilgisi ve otel satış portföy sahibi, Dış görünüşüne özen gösteren, güler yüzlü, dinamik, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisine sahip, iş takibi güçlü ve ikna kabiliyeti yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Bayan.

 • Hokka İstanbul

  Kat Hizmetleri Hokka İstanbul

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  28 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 4 ve 5 Yıldızlı Otellerde Kat Hizmetleri, Housekeeping ve Steward (bulaşıkçı) olarak görev alacak personeller aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - 18 yaş ve üzeri - Tecrübeli - Tecrübesiz - Part time - Full Time - Takım çalışmasına yatkın - Hijyen standartlarına uyumlu - Kişisel bakımına özen gösteren - Güleryüzlü, Kendine güvenen - Öğrenmeye ve gelişmeye açık - Sorumluluk sahibi - Avrupa yakası ve Anadolu yakasında ikamet eden - Bay - Bayan

 • Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  Kat Hizmetleri Görevlisi Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  İstanbul Avrupa

  28 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ...

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Titiz, ayrıntılara önem veren, Otel Kat Hizmetlerinde en az 1 yıl Kat Görevlisi olarak çalışmış, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün,

 • Opera Hotel Yatırımcıları

  Resepsiyonist Opera Hotel Yatırımcıları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  28 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Taksim’de bulunan Butik Otelimizde görevlendirilmek üzere "RESEPSİYONİST" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise tercihen Üniversitelerin ilgili Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, Minimum 2 sene otel tecrübesine sahip, İyi derecede İngilizce bilen (2. dil olarak Rusça bilen tercih sebebidir), Opera programını kullanabilen, Vardiyalı düzende çalışabilecek, (bayanlar için gece 23:00-07:00 vardiyası olmayacaktır.) Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün,güler yüzlü, Misafir memnuniyeti odaklı, insan ilişkilerinde başarılı, Problem çözme yeteneğine sahip, ekip çalışmasına yatkın, Ulaşım problemi olmayan.

 • Liv Hospital Group

  Bellboy Liv Hospital Group

  İstanbul Avrupa

  28 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Soru ve sorunlara anında çözümler sunabilen, misafirlerimizin hayatlarını kolaylaştırabilen Misafir Hizmetleri Müdürlüğü'nde görevlendirmek üzere ;

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen benzer işlerde çalışmış, Misafir memnuniyeti odaklı, Dinamik, enerjik Prezentabl Tercihen İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Esnek (vadiyalı) çalışma saatlerine uyum gösterebilecek ''Bellboy'' adayları aranmaktadır.,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan