Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Otel İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Otel
 • İş AçıklamasıOtelimiz için belirtilen nitelikler doğrultusunda '' GARSON '' alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTurizm Otelcilik veya Meslek Lisesi Bölümlerinden Mezun, Minimum 2 Yıl Uluslararası Otel Tecrübesi Bulunan, İyi derecede İngilizce bilen, Güler yüzlü iletişime açık, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Pozitif, güler yüzlü, Dış görünümüne özen gösteren.

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Garson, Şef Garson

 • İş AçıklamasıKuveyt MADO şubemizde çalışacak Pasta Şefi arıyoruz.

  Aranan NiteliklerPastahane/Cafe/Restaurant  sektöründe en az 4 yıl  tecrübesi olan Kişisel bakımına ve dış görüntüsüne önem veren, Esnek çalışma saatlerine ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Gıda Güvenliği, Gıda üretim ve işleme, ön hazırlık konusunda bilgi sahibi olan, Geçerli yönetmelik ve standartlarI konusunda bilgi sahibi olan Problem çözme yeteneği yüksek, ekip çalışmasında başarılı, Diksiyonu düzgün, iletişim kabiliyeti yüksek, Araştırmacı, yenilik ve yönlendirmelere açık, sektörü takip eden, yaratıcılık yönü kuvvetli, İngilizce bilen

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Pasta ustası

 • Yolcu ( Otel ) Gemilerine Host ve Hostesler

  Zirve DenizcilikTüm Türkiye, İzmir, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıULUSLARARASI YOLCU ( OTEL ) GEMİLERİNİN RESEPSİYON BÖLÜMÜNDE ÇALIŞACAK BAY / BAYAN HOST / HOSTESLER ALINACAKTIR. MAAŞ : 2200 USD + YEME + İÇME + KONAKLAMA VE TÜM SOSYAL HAKLARLA. Şehirdışından yapılacak başvurular değerlendirilecektir. 0216 999 38 84 - 0541 832 82 15 - 0541 832 82 16 www.zirvedenizcilik.net

  Aranan NiteliklerDiksiyonu Düzgün Kılık kıyafetine ve temizliğe önem veren BAY VE BAYAN ADAYLAR.

  Sektör: Denizcilik, Turizm, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Resepsiyonist, Hostes, Host, Manken, Eleman

 • İş Açıklaması5 Yıldızlı Otellerde ve Restaurantlarda Çalışacak Part-time ve Full time GARSONLAR aranıyor.

  Aranan NiteliklerYiyecek - İçecek alanında kariyer hedefleyen, En az lise mezunu, Tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Misafir memnuniyetine önem veren, Satış ve iletişim becerisi kuvvetli, diksiyonu düzgün, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Ekip çalışmasına ayak uydurabilecek, Misafir memnuniyetini ön planda tutan, çözüm odaklı çalışan,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Garson

 • Genel Başvuru

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 5 Ekim 2017

  İş AçıklamasıÜsküdar'da bulunan otelimizde çalıştırılmak üzere aşağıda bulunan açık pozisyonlar için personel alımı yapılacaktır. - Rezervasyon Görevlisi, - Kat Görevlisi, - Satış Pazarlama, - Muhasebe, - Bellboy, - Garson, - Aşçı, - Ön Büro Elemanı.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Resepsiyonist, Satış Temsilcisi, Ahçı/Aşçı

 • İş AçıklamasıTaksim ve Mecidiyeköy'de bulunan otellerimizde görevlendirilmek üzere, 'SPA Terapisti' pozisyonunda çalışacak ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMEB onaylı 608 saatlik kursu tamamlamış, sertifika sahibi, Üniversite ya da yüksekokul mezunu, SPA sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Bay ve bayan misafirlerlere SPA terapilerine ait hizmetleri verebilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, dış görünüşüne özen gösteren ve güler yüzlü, Dinamik ve detaylara önem veren, Takım çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyumlu adaylar.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Terapist

 • İş AçıklamasıKuveyt MADO şubemizde çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerPastahane/Cafe/Restaurant  sektöründe tecrübesi olan veya bu sektöre girmek isteyen, Kişisel bakımına ve dış görüntüsüne önem veren, Esnek çalışma saatlerine ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, İngilizce ve/veya Arapça bilen, İşletme Müdürü, Dondurmacı (Kaşıkçı), Aşçı,Aşçı yardımcısı, Pasta Şefi,Tezgahtar ve Bayan misafir karşılama elemanı arıyoruz.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Ahçı/Aşçı Yardımcısı, Hostes, Müdür

 • İş AçıklamasıTercihen turizm otelcilik mezunu Micros Sentez ve MS Office programlarını kullanabilen, Benzer pozisyonda 2 yıl tecrübeli Yönetsel ve sosyal becerilere sahip İş disiplini ve prosedürleri konusunda özenli Müşteri memnuniyetini ön planda tutabilecek, yoğun iş temposunda vardiyalı çalışabilecek, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış "F&B Supervisor" aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerAcıbadem Ankara Hastanesi hastanesinde Haste ve Refakat ( Diyet ) yemek sürecinin yönetimi.

  Sektör: Otelcilik, Hizmet / İşletme Servisi, Gıda

  Pozisyon: Süpervizör

 • İş AçıklamasıTaksim ve Mecidiyeköy'de bulunan otellerimizde görevlendirilmek üzere, ''Fitness Eğitmeni'' olarak çalışacak takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerBeden Eğitimi ve Spor Meslek Yüksekokulu Mezunu, Minimum 2 yıllık deneyim sahibi, Pilates, stüdyo dersleri ve kişiye özel eğitim verebilecek, Grup egzersizleri konusunda deneyimli, Kişiye özel antrenman programı hazırlayabilecek, Misafirlerimizin programları dahilindeki taleplerine cevap verebilecek, Tüm aktivite ekipmanlarından sorumlu olacak, Bir sporcu olarak dış görünüşüne özel gösteren, Misafir memnuniyetini ön planda tutan, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyumlu, Tam zamanlı çalışacak, Bay adaylar için askerliğini tamamlamış, Güler yüzlü bay ya da bayan adaylar.

  Sektör: Spor, Otelcilik

  Pozisyon: Antrenör, Sporcu

 • Yolcu Gemilerinde Çalışacak Resepsiyonlar

  Zirve DenizcilikTüm Türkiye, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir, Bursa, Zonguldak 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıULUSLARARASI YOLCU GEMİLERİNDE 2200 USD MAAŞLA ÇALIŞACAK BAY / BAYAN RESEPSİYONİSTLER ALINACAKTIR. MAAŞ + SGK + PRİM + YEMEK + İÇMEK + KONAKLAMA VE TÜM SOSYAL HAKLAR MEVCUTTUR. 0216 999 38 84 - 0541 832 82 15 - 0541 832 82 16 www.zirvedenizcilik.net

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Vasıflı - vasıfsız Diksiyonu düzgün Kılık kıyafetine önem veren BAY VE BAYANLAR

  Sektör: Denizcilik, Otelcilik, Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Resepsiyonist, Host, Hostes

 • İş AçıklamasıTaksim, Mecidiyeköy ve Florya'da işletmesini yaptığımız spa ve fitness merkezlerimizin satışından sorumlu olacak, 'Satış Temsilcisi' olarak görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerSpa, fitness, masaj terapileri paket satışı konusunda deneyimli, İlgili alanda minimum 2 yıl çalışmış, Misafir memnuniyetini ön planda tutan, Şirket hedefleri doğrultusunda satış arttırıcı faaliyetleri planlayabilecek, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, İfade kabiliyeti gelişmiş, Dış görümüşüne özen gösteren ve güler yüzlü, MS Office programlarını kullanabilen, Aktif çalışma ortamına ve yoğun iş temposuna uyumlanailecek, Bay adaylar için askerliğini tamamlamış, Bay ve bayan adaylar.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Bayan Servis Elemanları

  STAFF AKADEMİİstanbul Avrupa 15 Eylül 2017

  İş AçıklamasıParti, Düğün ve Organizasyonlarda çalışacak Boş zamanlarını değerlendirmek isteyen Bayan Servis Elemanları

  Aranan NiteliklerDış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Diksiyonu düzgün

  Sektör: Eğlence, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Garson

 • İş Açıklamasıİzmir Ramada Encore otelimizde görevlendirilmek üzere; Otellerin Satış ve Pazarlama Departmanlarında aynı pozisyonda en az 1 yıl deneyimli Güçlü iletişim becerilerine sahip, Misafir memnuniyeti odaklı MS Office ve Opera bilgisi İyi seviyede İngilizce konuşan Organizasyon becerisi İnsan ilişkileri kuvvetli Prezentabl Seri karar verme yeteneğine sahip takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerOfis içindeki telefon ve fakslara cevap vermek. Şirketlerle görüşmek, randevu almak ve satış yapmak. Günlük teklifleri hazırlayıp, yönlendirmek. Otelin tanitimi icin ilgili firma, acenta ve sirketleri agirlamak Gelen teklifleri maksimum 24 saat içinde cevaplandırmak. Rakip otelleri incelemek, değerlendirmeleri Satış Müdürü ile paylaşmak. Fuar takiplerini yapıp, fuar ziyaretleri yapmak. Alınan yeni şirketler ve gruplarla ilgilenip, anlaşmaları takip etmek. Otelin tüm tanıtım çalışmalarının (broşür, fact sheet, Web ve vb.) içeriğine hakim olmak. Ön büro ile koordineli çalışıp, misafirlerin memnuniyeti veya memnuniyetsizliğini takıp etmek. Farklı iletişim kanallarını kullanarak (E – Post / E – Newsletter) hedef kitlesi ile sürekli temas halinde olmak. Yurt içi ve yurt dışı şirket bilgi ve adres bankasını sürekli güncellemek. Gelir Yönetimi Uygulamasına hâkim olmak ve başarı ile uygulamak. Görüşme tutanaklarını belirlenen formla tutmak, sisteme girmek ve elektronik ortamda gerekli dağılımlarını yapmak. Satış Pazarlama kılavuzu ve tüm uygulamalarına hâkim olmak.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Resepsiyonist

  Hotel My Doraİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 19 Eylül 2017

  İş AçıklamasıKadıköy' de bulunan 3 yıldızlı tesisimiz için;

  Aranan NiteliklerEn az orta derecede İngilizce bilen, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, iletişim yönü kuvvetli, Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilen, İnsan ilişkileri güçlü, Raporlamalar konusunda deneyimli, MS Office programlarına hakim, 3 vardiya çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Kadıköy' e ulaşım problemi bulunmayan, Bay adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecili bulunan, Ön büro personeli aranmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Resepsiyonist, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • İş AçıklamasıGRUBUMUZ BÜNYESİNDEKİ ÖZKAYMAK OTELLERİNE GENEL MÜDÜRLER ARANMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerKonusunda en az 5 yıl deneyimli En az 2 yabancı dil bilen Antalya'da ikamet eden Üniversite mezunu Ekip çalışmasına önem veren İnsan ilişkileri güçlü Bilgisayar kullanabilen Fotoğrafsız başvurunuz değerlendirmeye alınmayacaktır

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Genel Müdür

 • Resepsiyonist

  ÖzkaymakAntalya 6 Haziran 2017

  İş AçıklamasıÖZKAYMAK FALEZ OTEL BÜNYESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BAY VEYA BAYAN RECEPTİONİSTLER ARANMAKTADIR

  Aranan NiteliklerKonusunda en az 3 yıl deneyimli Bay - Bayan Antalya'da ikamet eden En az 1 yabancı dili iyi derecede bilen Fotoğrafsız başvurunuz değerlendirmeye alınmayacaktır.

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Resepsiyonist

  ÖzkaymakAntalya 26 Ağustos 2016

  İş AçıklamasıALANYA AVSALLAR BÖLGESİNDE FAALİYET GÖSTEREN OTELİMİZ BÜNYESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BAY VEYA BAYAN RESEPSİYONİST ARANMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerKonusunda en az 3 yıl deneyimli Bay - Bayan ALANYA'da ikamet eden yada lojmanda konaklayabilecek, En az 1 yabancı dili iyi derecede bilen İş disiplini yüksek, dış görünümüne özen göstereni, diksiyonu düzgün.

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Resepsiyonist

  ÖzkaymakAntalya 23 Temmuz 2016

  İş AçıklamasıALANYA AVSALLAR BÖLGESİNDE FAALİYET GÖSTEREN OTELİMİZ BÜNYESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BAY VEYA BAYAN RESEPSİYONİST ARANMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerKonusunda en az 3 yıl deneyimli Bay - Bayan ALANYA'da ikamet eden yada lojmanda konaklayabilecek, En az 1 yabancı dili iyi derecede bilen İş disiplini yüksek, dış görünümüne özen göstereni, diksiyonu düzgün.

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Housekeeper

  ÖzkaymakAntalya 7 Haziran 2016

  İş Açıklaması5 yıldızlı otelimize hk pozisyonu

  Aranan Niteliklerkonusunda deneyimli

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Housekeeper

 • Resepsiyonist

  ÖzkaymakAntalya 13 Haziran 2016

  İş AçıklamasıÖZKAYMAK ALANYA OTEL BÜNYESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BAY VEYA BAYAN RESEPSİYONİSTLER ARANMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerKonusunda en az 3 yıl deneyimli Bay - Bayan ALANYA Avsallar'da ikamet edebilecek, En az 1 yabancı dili iyi derecede bilen  (İngilizce ve Almanca tercih edilir) Fotoğrafsız başvurunuz değerlendirmeye alınmayacaktır.

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Resepsiyonist

  ÖzkaymakAntalya 27 Mayıs 2016

  İş AçıklamasıALANYA AVSALLAR BÖLGESİNDE FAALİYET GÖSTEREN OTELİMİZ BÜNYESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BAY VEYA BAYAN RESEPSİYONİST ARANMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerKonusunda en az 3 yıl deneyimli Bay - Bayan ALANYA'da ikamet eden yada lojmanda konaklayabilecek, En az 1 yabancı dili iyi derecede bilen İş disiplini yüksek, dış görünümüne özen göstereni, diksiyonu düzgün.

  Sektör: Turizm, Otelcilik

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Genel Müdür

  ÖzkaymakAntalya 16 Aralık 2015

  İş AçıklamasıGRUBUMUZ BÜNYESİNDEKİ    ÖZKAYMAK FALEZ ÖZKAYMAK İNCEKUM ÖZKAYMAK SELECT  OTELLERİ İÇİN GENEL MÜDÜRLER ARANMAKTADIR.    

  Aranan NiteliklerKonusunda en az 5 yıl deneyimli En az 2 yabancı dil bilen Antalya'da ikamet eden Üniversite mezunu Ekip çalışmasına önem veren İnsan ilişkileri güçlü Bilgisayar kullanabilen Fotoğrafsız başvurunuz değerlendirmeye alınmayacaktır    

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Genel Müdür Yrd, Genel Müdür, Müdür Yardımcısı, Müdür

 • Resepsiyonist

  ÖzkaymakAntalya 19 Ekim 2015

  İş AçıklamasıÖZKAYMAK FALEZ OTEL BÜNYESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BAY VEYA BAYAN RECEPTİONİSTLER ARANMAKTADIR

  Aranan NiteliklerKonusunda en az 3 yıl deneyimli Bay - Bayan Antalya'da ikamet eden En az 1 yabancı dili iyi derecede bilen Fotoğrafsız başvurunuz değerlendirmeye alınmayacaktır.

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Güvenlik Müdürü

  ÖzkaymakAntalya 27 Ocak 2015

  İş AçıklamasıOtel bünyesindeki güvenlik süreçlerinin takibi ve raporlaması.

  Aranan Niteliklerstenen Yetenek ve Uzmanlıklar • Tercihen üniversite mezunu, • 5188 sayılı kanuna hakim, • Tercihen otel güvenlik operasyonunda en az 5 yıl görev almış, • Büyük ölçekli şirketlerde sistem kurmuş ve yönetmiş, • Özel güvenlik teşkilatı hakkında deneyim ve birikime sahip, • Özel güvenlik kimlik kartına sahip, • Tercihen Rusça, İngilizce, Almanca dillerinden birini bilen, • Yangın, deprem, acil, afet, kurtarma teknikleri vb. konulara vakıf, • Gerektiğinde personeline, güvenlik konularında sınıf eğitmenliği düzeyinde eğitim verebilecek, • İletişim yönü güçlü, • İşbirliği ve takım çalışmasına yatkın,

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Müdür

İş Habercisi - Otel İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?