Otel İş İlanları

Hepsini Temizle
Otel
 • İş Açıklaması KINIKLIDA BULUNAN OTELİMİZE,   SERVİS KONUSUNDA DENEYİMLİ BAY GARSON ARANMAKTADIR.  

  Aranan Nitelikler 18-35 YAŞ ARALIĞINDA TERCİHEN YABANCI DİL BİLGİSİ OLAN DENİZLİ'DE İKAMET EDEN DAHA ÖNCE BENZER POZİSYONLARDA GÖREV ALMIŞ SERVİS DEPARTMANI İÇİN YETERLİ BİLGİ VE BECERİYE SAHİP

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Garson

 • Otel Müdürü Reis İnn Hotel İstanbul Avrupa 27 Nisan 2016

  İş Açıklaması Otelin yıllık bütçesini yapmak ve sezona uygun fiyat politikaları oluşturmak, Personel yönetimi, Operasyonu mükemmel düzeyde sevk ve idare etmek, Acenteler, internet rezervasyon siteleri ve satış kanalları ile ilişkileri yönetmek, yeni portföy oluşturmak, Hedeflenen Bütçe doğrultusnda satış ve kara ulaşmak için satış aktiviteleri yönetmek, Otelin mülki idaresini sağlamak, Rezervasyon sistemini takp etmek, Otelin ve personelin misafirler ile ilişkilerini sağlamak, Oteli etkin işleterek misafir mennuniyeti, sunulan hizmete güven ve prestij sağlayarak, yüksek satış ve karlılık sağlamak, Bütçe sınırları dahilinde otel binasının ve tüm envanterlerin en iyi koşullarda tutulmasını sağlamak, Otelin günlük denetimini yapmak.Misafir odaları, halka açık alanların hizmete uygunluğu ve tüm alanların genel bakımını sağlamak, Otelin güvenlik planını yaparak müşteri ve çalışanların güvenliğini sağlamak, huzur bozucu olayları engellemek, Gece oprerasyonun düzenli çalışmasını sağlamak, Günlük kasa raporu hazırlamak , kasa hareketerini takip etmek, !!! LÜTEN CV LERİNİZİ fatih@turgutreis.com.tr MAİL ADRESİNE YOLLAYINIZ.!!!

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin lisans / ön lisans bölümlerinden mezun, (tercihen işletme / turizm işletmeciliği bölümü mezunu) Otel yönetiminde en az 5 yıl deneyimli, ( Müdür veya Müdür Yardımcısı pozisyonlarında çalışmış) Çalışanları ; hedefleri doğrultusunda yönlendirip, liderlik yaparak en yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlayacak, Tüm hotel organizasyonu sevk ve idare edebilecek, İyi derecede bilgisayar kullanabilen(Office programlarına hakim) Tercihen Amonra yazılımını kullanmış veya Otel yazılım programları kullanabilen, Satış ve pazarlama becerisi olan, e-acenta konularında tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Bütçe hazırlanması ve uygulanması konusunda deneyim sahibi, Analitik düşünme, hızlı öğrenme ve uygulama becerisine sahip, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İş takibi becerisi yüksek ve sorumluluklarının bilincinde, istenilen hedeflere ulaşmada kararlı, Zaman ve stres yönetiminde başarılı, Sonuç odaklı, pozitif ve yüksek enerjiye sahip, takımını motive eden ve eğitim verebilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay veya Bayan Hotel İşletme Müdürü aramaktayız. !!! LÜTEN CV LERİNİZİ fatih@turgutreis.com.tr MAİL ADRESİNE YOLLAYINIZ.!!!

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Genel Müdür

 • İş Açıklaması 1993 yılında gıda sektörüne giren grubumuz, 2002 yılından bu yana “Gönül Kahvesi” markasıyla yoluna devam etmektedir. Gönül Kahvesi, butik kahve evidir. Türk kahvesindeki tadı ve lezzeti, kendi geliştirdiği özgün ürünlerin özel formülleriyle sunmaktadır. Gönül Kahvesi’nin amacı, zaman geçirilen her saniyeyi eğlenceli kılmaktır. İlk şubesini 2002 yılında İzmir’de açan Gönül Kahvesi, bugün Türkiye’de ve yurt dışında 78 şubesiyle, kendi iş alanında en bilinen marka olma hedefini belirleyerek; kendine özgü ürün gamı, mağaza konsepti ve yaratıcı-yenilikçi yaklaşımıyla, hedefine her geçen gün daha da yaklaşmaktadır. 2014 yılında Gönül Kahvesi, Türkiye’nin yanı sıra önce Avrupa, Ortadoğu, daha sonra Amerika’dan gelen yoğun teklifler  karşısında yurt dışına açılma kararı alarak, ilk yurt dışı şubesini Mayıs 2014’te Saraybosna'da açmıştır. Yeni açılacak şubeler arasında; Avrupa’nın birçok şehri ile Dubai ve Amerika da bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler 25-45 yaşları arasında Bulaşık ve temizlik görevlisi olarak çalışma tecrübesine sahip Hijyen ve kalite standartlarını sağlayabilecek Esnek çalışma saatlerine uyumlu ( gece vardiyasında [16:00 - 02:00] çalışabilecek ) Ekip çalışmasına uyumlu Azimli, dinamik Sürekli gelişimi hedefleyen Anadolu yakasında ikamet eden Bay/Bayan çalışma arkadaşları aranıyor

  Sektör: Gıda, Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık

  Pozisyon: Bulaşıkçı, Temizlikçi, Tezgahtar

 • Estetisyen Senar Kozmetik İstanbul Anadolu 27 Nisan 2016

  İş Açıklaması CITYBEAUTY GÜZELLİK MERKEZLERİNİN, ANADOLU YAKASINDA YER ALAN ŞUBELERİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖNEM GÖSTEREN, DİKSİYONU DÜZGÜN, İLETİŞİM BECERİLERİ KUVVETLİ, SATIŞ KONUSUNDA DENEYİMLİ, TECRÜBELİ VEYA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE ESTETİSYENLER ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler 18-35 YAŞ ARASI PREZENTABLE DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖZEN GÖSTEREN SATIŞ TECRÜBESİ OLAN

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Estetisyen

 • Komi (Part Time) G&G Tanıtım Organizasyon İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İş Tanımı Event ve Organizasyonlarımızda part time / proje bazlı / günlük / saatlik veya Tam zamanlı çalışma imkanları ile YÜKSEK ÜCRETLERE görev alacak KOMİ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler 18-27 yaş aralığında, Otel ve restaurant deneyimi olan, Daha önce benzer iş deneyimi olan, Takım çalışmasında etkin olabilen, Fiziği ve diksiyonu düzgün, Mutfakta yardımcı personel ve komi alınacaktır.    Not: Fotoğraflı özgeçmişler dikkate alınacaktır.         Boy ve kilo bilgisi vermenizi rica ederiz.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Komi

 • İş Açıklaması 1993 yılında gıda sektörüne giren grubumuz, 2002 yılından bu yana “Gönül Kahvesi” markasıyla yoluna devam etmektedir. Gönül Kahvesi, butik kahve evidir. Türk kahvesindeki tadı ve lezzeti, kendi geliştirdiği özgün ürünlerin özel formülleriyle sunmaktadır. Gönül Kahvesi’nin amacı, zaman geçirilen her saniyeyi eğlenceli kılmaktır. İlk şubesini 2002 yılında İzmir’de açan Gönül Kahvesi, bugün Türkiye’de ve yurt dışında 78 şubesiyle, kendi iş alanında en bilinen marka olma hedefini belirleyerek; kendine özgü ürün gamı, mağaza konsepti ve yaratıcı-yenilikçi yaklaşımıyla, hedefine her geçen gün daha da yaklaşmaktadır. 2014 yılında Gönül Kahvesi, Türkiye’nin yanı sıra önce Avrupa, Ortadoğu, daha sonra Amerika’dan gelen yoğun teklifler  karşısında yurt dışına açılma kararı alarak, ilk yurt dışı şubesini Mayıs 2014’te Saraybosna'da açmıştır. Yeni açılacak şubeler arasında; Avrupa’nın birçok şehri ile Dubai ve Amerika da bulunmaktadır. İSTANBUL - CADDEBOSTAN’da bulunan GÖNÜL KAHVESİ özenle seçilmiş kahve çekirdekleriyle hazırlanan içeceklerimizi ve onlara eşlik eden tatlı ve sandviçlerimizi, güleryüzlü hizmetleriyle misafirlerimize sunacak, kahveye ve insana gönüllü  BARİSTALAR arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık alanında kariyer basamaklarını hızla çıkmayı hedefleyen Takım çalışmasına yatkın Hijyen ve kalite standartlarını sağlayabilecek Esnek çalışma saatlerine uyumlu Müşteri ve satış odaklı, güleryüzlü Azimli, dinamik En az lise mezunu Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış Anadolu yakasında ikamet eden Sürekli gelişimi hedefleyen

  Sektör: Gıda, Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık

  Pozisyon: Barista, Barmen/Barmaid, Garson, Komi, Şef Garson

 • İş Açıklaması Antalya Belek'te 5 yıldızlı otelimizin bünyesinde çalışacak tecrübeli çağrı merkezi personelleri aranmaktadır.  Personelimiz otelimize gelen çağrıları yanıtlayacak, Oteli tanıtacak Rezervasyon bilgilerini kayıt altına alacak Misafirlerimizin rezervasyon esnasında ödemelerini takip edecektir. Bunların dışında günlük data aramaları ile yeni müşterilere ulaşmaya çalışacaktır. Maaş + Yüksek Prim + Yemek + SGK  

  Aranan Nitelikler Tecrübeli bay/bayan çağrı merkezi personeli. Telefonda satış ve ikna kabiliyetleri yüksek, Tercihen en az bir yabancı dil bilen, Yüksek gelir hedefleri olan, Tam zamanlı, yarı zamanlı ya da sezonluk, Çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Barmen/Barmaid (Part Time) G&G Tanıtım Organizasyon İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İş Tanımı Event ve Organizasyonlarımızda part time/proje bazlı / günlük / saatlik veya tam zamanlı çalışma imkanları ile YÜKSEK ÜCRETLERE çalışacak eleman arayışımız bulunmaktadır. Not: Dil bilinmesi artı bir özelliktir.   

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler   Fiziği ve Diksiyonu Düzgün,  Bedence sağlıklı, dayanıklı,  Ellerini çabuk ve ustalıkla kullanabilen, İnsanlarla iyi iletişim kurabilen,  Güler yüzlü, nazik, sabırlı, sır tutabilen  Kendisini ve çevresini temiz ve düzenli tutmaya özen gösteren, Servis ve Bar konusunda deneyim sahibi / uzman   Not: Fotoğraflı özgeçmişler değerlendirilicektir.         Boy ve kilo bilgisi vermenizi rica ederiz.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Barmen/Barmaid

 • Garson BARCELOS - SOS RESTORAN İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Nisan 2016

  İş Açıklaması   Menü hakkında detaylı içerik ve servis bilgisine sahip olarak misafirlere menü ve hakkında bilgi vermek. Yiyecek ve içecek servisini kurallara göre uygulamak. Misafirin vermiş olduğu siparişi takip etmek ve siparişleri zamanında teslim etmek. Tüm servis öncesi hazırlıkları yapmak ve sorumlu olduğu salonu zamanında ve eksiksiz olarak hazır etmek. Misafirlerin yemek sırasında olabilecek isteklerini takip etmek ve bu istekleri hızlıca temin etmek. Masadaki misafirlerin genel ortam ve yemeklerle ilgili memnuniyetlerini öğrenmek ve üstlerine bildirmek. Sorumlu olduğu alanlar dışında da verilen işleri eksiksiz yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler Hızlı servis sisiteminde çalışan, pratiği ve posta hakimiyeti yüksek olan Güleryüzlü, iletişim kurmaktan zevk alan, öğrenmeye açık ve gerektiğinde sorumluluk alabilecek, Dinamik, titiz, görünüşüne ve hijyene önem veren​, Disiplinli, ikna kabiliyeti yüksek olan, 20-35 yaş aralığında, Takım çalışmasına yatkın, Bay-Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Garson, Komi

 • İş Açıklaması 1993 yılında gıda sektörüne giren grubumuz, 2002 yılından bu yana “Gönül Kahvesi” markasıyla yoluna devam etmektedir. Gönül Kahvesi, butik kahve evidir. Türk kahvesindeki tadı ve lezzeti, kendi geliştirdiği özgün ürünlerin özel formülleriyle sunmaktadır. Gönül Kahvesi’nin amacı, zaman geçirilen her saniyeyi eğlenceli kılmaktır. İlk şubesini 2002 yılında İzmir’de açan Gönül Kahvesi, bugün Türkiye’de ve yurt dışında 78 şubesiyle, kendi iş alanında en bilinen marka olma hedefini belirleyerek; kendine özgü ürün gamı, mağaza konsepti ve yaratıcı-yenilikçi yaklaşımıyla, hedefine her geçen gün daha da yaklaşmaktadır. 2014 yılında Gönül Kahvesi, Türkiye’nin yanı sıra önce Avrupa, Ortadoğu, daha sonra Amerika’dan gelen yoğun teklifler  karşısında yurt dışına açılma kararı alarak, ilk yurt dışı şubesini Mayıs 2014’te Saraybosna'da açmıştır. Yeni açılacak şubeler arasında; Avrupa’nın birçok şehri ile Dubai ve Amerika da bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler 25-45 yaşları arasında Bulaşık ve temizlik görevlisi olarak çalışma tecrübesine sahip Hijyen ve kalite standartlarını sağlayabilecek Esnek çalışma saatlerine uyumlu ( gece vardiyasında çalışabilecek ) Ekip çalışmasına uyumlu Azimli, dinamik Sürekli gelişimi hedefleyen Bursa'da ikamet eden Bay / Bayan çalışma arkadaşı aranıyor

  Sektör: Gıda, Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık

  Pozisyon: Bulaşıkçı, Temizlikçi, Tezgahtar

 • Karşılama Hostesi BARCELOS - SOS RESTORAN İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Nisan 2016

  İş Açıklaması Restauranta gelen müşterileri karşılama masalarına dek eşlik etme ve uğurlama operasyonlarını gerçekleştirmek, Gün içerisinde gelen rezervasyonlarını organize etmek, Müşteri iletişim bilgilerini almak ve müşteri datası oluşturmak Masadaki misafirlerin genel ortam ve yemeklerle ilgili memnuniyetlerini öğrenmek ve üstlerine bildirmek.

  Aranan Nitelikler Misafir memnuniyeti odaklı, Güleryüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, Ekip çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, İnsan ilişkileri ve iletişim gücü yüksek, Dış görünüşüne ve kişisel hijyene özen gösteren, Prezantabl, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İş deneyimlerinden referansı bulunan, Tercihen İngilizce ve Arapça bilen, 18-30 yaş arası Bayan Karşılama Hostesi alınacaktır. Not: Fotoğraflı adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Hostes

 • Resepsiyonist Barbera İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Nisan 2016

  İş Açıklaması At Barbera Hotel in Sirkeci, Istanbul, we will be offering a high level of service to the guests. We are currently hiring receptionists for jobs including the main day shift as well as night shifts.   

  Aranan Nitelikler Qualifications: - University degree in the hospitality field.   - 2+ years of previous experience in hospitality industry, preferably in a sales or front desk capacity. - Ability to speak fluent English. - Effective leadership skills and a strong work ethic. - Excellent customer service skills. - Well organized and able to handle a variety of duties simultaneously. - Energetic, enthusiastic and motivational. - Professional manner and appearance. - Excellent verbal and written skills. - Able to show initiative and make decisions. - Availability while hotel is open: This could include nights, weekends, and holidays (For men, your military service should be completed.)

  Sektör: Turizm, Otelcilik

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Masöz / Masör WYNDHAM İstanbul Petek İstanbul Avrupa 26 Nisan 2016

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa / Güneşli bölgesinde  olan uluslararası beş yıldızlı otelimize,SPA Fitness Club misafirlerini içtenlikle karşılayan ve en iyi hizmet sunmak için '' Masöz / Masör '' pozisyonunda görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihan Milli Eğitim Bakanlığı'nın ilgili mevzuatına göre açılmış kurum veya kurslardan 520 saatlik genel masaj eğitimi almış veya ilgili alanda ustalık belgesine sahip, Tercihan ingilizce bilen, Tercihen 5 yıldızlı otel standartları hakkında bilgi sahibi olan, Esnek çalışma saatlerine ve ekip ruhuna uyumlu olan, Diksiyonu düzgün,güler yüzlü , Çözüm odaklı çalışan ,sabırlı ,ikna ve temsil yeteneği kuvvetli.  

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Masöz/Masör

 • Servis Elemanı FOSİL KARAKÖY İstanbul Avrupa 26 Nisan 2016

  İş Açıklaması Fosil Karaköy yeni takım arkadaşlarını arıyor.

  Aranan Nitelikler Cafe-Restaurant (DünyaMutfağı) işletmelerinde en az 2 yıl mesleki tecrübeye sahip, En az lise mezunu, Tercihen İstanbul AnadoluYakası'nda ikamet eden, Misafir odaklı hareket eden, İnsan ilişkileri kuvvetli, Güleryüzlü, enerjik ve sabırlı, Diksiyonu düzgün, Prezentabl, Tercihen İngilizce bilen, Dış görünüşüne özen gösteren, Hijyen kurallarına önem veren, Takım ruhuna sahip, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 20 - 35 yaş arası, Bay - Bayan.

  Sektör: Otelcilik, Restorancılık, Turizm

  Pozisyon: Eleman, Garson, Görevli, Komi

 • Garson (Part Tıme) G&G Tanıtım Organizasyon İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İş Tanımı Event ve Organizasyonlarımızda;   Part time / proje bazlı /günlük / saatlik veya  tam zamanlı çalışma imkanları ile YÜKSEK ÜCRETLERE çalışacak GARSON arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler 35 yaşını aşmamış,   Otel ve restaurant deneyimi olan,   Servis ve Bar bilgisine hakim,   1.70 ve üzeri boyda,   Diksiyonu ve Fiziği düzgün,   Takım çalışmasında etkin olabilen   İnsan ilişkileri kuvvetli,    Güleryüzlü   Not: Fotoğraflı özgeçmişler değerlendirilecektir.        Boy ve kilo bilgisi vermenizi rica ederiz.

  Sektör: Otelcilik, Restorancılık, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Garson

 • Barmen/Barmaid FOSİL KARAKÖY İstanbul Avrupa 26 Nisan 2016

  İş Açıklaması Fosil Karaköy yeni takım arkadaşlarını arıyor.

  Aranan Nitelikler -Güleryüzlü -Tercihen turizm ve otelcilik bölümlerinden mezun -En az 2 yıl deneyimli -Mesleki ingilizceye sahip -Kokteyl vb.içeceklerin hazırlanması ve servisi konusunda tecrübeli -İletişim becerisi ve insan ilişkileri güçlü,misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek, -Dış görünüşü ve kişisel bakımına özen gösteren -Özgüveni olan,sorumluluk sahibi,sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş -Askerlik hizmetini tamamlamış veya 2 yıl tecil ettirmiş(erkek adaylar için)

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Barmen/Barmaid

 • Masaj Terapisti Ayasofya Hürrem Sultan Hamamı İstanbul Avrupa 25 Nisan 2016

  İş Açıklaması Ayasofya Hürrem Sultan Hamamı; Ayasofya Müzesi ile Sultanahmet Camii arasında yer alan Kanuni Sultan Süleyman' ın eşi Hürrem Sultan tarafından Mimar Sinan' a 16. yüzyılda inşa ettirilmiş, yüze yakın personeli ile hizmet veren turistlik bir hamam ve restoran işletmesidir. Hamam işletmemizde görevlendirilmek üzere; Terapi öncesi kese ve köpük uygulamasının da dahil olduğu bakımları yapmak, Terapi odalarını ve hamamı hazırlayıp, temizliğini ve düzenini kontrol etmek, Misafirleri güler yüzlü, sıcak, mesafeli, saygılı bir biçimde karşılamak, ağırlamak ve uğurlamak, Kullandığı aletlerin temizliği ve bakımına dikkat etmek, Hürrem Sultan Hamamı Kalite Standartlarını uygulamak, Misafir gizliliğine önem göstermek. 

  Aranan Nitelikler En az orta seviyede İngilizce bilgisi, Tercihen üniversitelerin BESYO bölümünden mezun yada Anatomi bilgisi, 608 Saatlik M.E.B onaylı masaj sertifikası, Aromaterapi, Refleksoloji, Anti-Stres ve Sırt masaji uygulamalarına hakim, Aynı pozisyonda en az 3 yıl tecrübe, Terapi öncesi hamam ve kese uygulaması yapabiliyor olmak, Misafir memnuniyetini ön planda tutan, kaliteye ve hijyene önem veren, İletişim becerisi yüksek, diksiyonu düzgün, güleryüzlü ve prezantabl, Yoğun tempo ve esnek çalışma saatlerine uyumlu.  

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Masöz/Masör

 • Bellboy Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 25 Nisan 2016

  İş Açıklaması Konaklamak üzere veya diğer otel hizmetlerini kullanmak amacı ile otele gelen müşterilerin karşılanmasından,ilgili bölümlere yönlendirilmesinden,kişisel eşyalarının taşınmasından, müşteri taleplerinin yerine getirilmesini sağlamaktan sorumludur.   

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Turizm Otelcilik bölümü mezunu, Tercihen benzer pozisyonda 2 yıl tecrübeli, B sınıfı araç ehliyetlı aktif olarak araç kullanabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilen, İletişim yeteneği yüksek, Prezantabl, Takım çalışmasına yatkın, Bellboy aramaktayız.  

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: BellBoy, Eleman, Resepsiyonist

 • İş Açıklaması Kentpark AVM, Gordion AVM, 365 AVM, Panora AVM'deki ofislerimizde görev alabilecek; Sistemde bulunan yurtiçi otel, yurt içi - yurtdışı paket tur, cruise (gemi seyahatı) bilgilendirmeleri ve satışı, Uçak bileti satışı , Yapılan işlemlerin günsonu takibi ve raporu, Misafir (yolcu) kayıtlarının ve rezervasyonlarının takibi.

  Aranan Nitelikler Tercihen ilgili bölümün (Turizm) mesleki lise veya üniversite mezunu, Turizm - Acente sektöründe satış tecrübesi olan, deneyimli, Prezentabl (dış görünümüne önem gösteren), İnsan ilişkilerinde güleryüzlü ve başarılı, Vardiyalı çalışma konusunda engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uygun, Microsoft Office programlarını kullanabilen (wolrd-excel-outlook).

  Sektör: Havacılık, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • İş Açıklaması Bodrum Mandarin Otel içinde açılacak konsept Blue Marlin Ibiza Beach Club için farklı bir çok pozisyonda değerlendirilecek part time adaylar aranıyor!   Sen de bu oluşumun içinde yer almak istiyorsan bize katıl!

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Animatör, Barmen/Barmaid, Garson, Müdür

 • İş Açıklaması Bodrum Mandarin Otel içinde açılacak konsept Blue Marlin Ibiza Beach Club için farklı bir çok pozisyonda değerlendirilecek adaylar aranıyor!   Sen de bu oluşumun içinde yer almak istiyorsan bize katıl!

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Animatör, Barmen/Barmaid, Garson, Müdür

 • Resepsiyonist Özkaymak Antalya 23 Nisan 2016

  İş Açıklaması ALANYA AVSALLAR BÖLGESİNDE FAALİYET GÖSTEREN OTELİMİZ BÜNYESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BAY VEYA BAYAN RESEPSİYONİST ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler Konusunda en az 3 yıl deneyimli Bay - Bayan ALANYA'da ikamet eden En az 1 yabancı dili iyi derecede bilen İş disiplini yüksek, dış görünümüne özen göstereni, diksiyonu düzgün.

  Sektör: Turizm, Otelcilik

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Aşçı Aplus İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Türkiye'de ilk ve tek hastane odaklı otelcilik hizmetleri sunan APlus Bünyesinde görevlendirilmek üzere, - Meslek Lisesi Mezunu ya da mesleki eğitim sertifikasına sahip - Otel ve / veya hastane mutfaklarında en az 3 yıl deneyimli - Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren - Haccp kurallarını uygulayabilen - Dinamik, yaratıcılık yönü kuvvetli, takım çalışması yapabilen - İşini severek yapan , güler yüzlü - Vardiyalı sistemde çalışabilecek - Askerlik hizmetini tamamlamış "Aşçı " aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otelcilik, Hizmet / İşletme Servisi, Gıda

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • Satış Sorumlusu Hotel Su /Sunis Hotels Tüm Türkiye 26 Nisan 2016

  İş Açıklaması Sunis Grup bünyesinde bulunan  Hotel Su'da görevlendirilmek üzere "Satış Sorumlusu" çalışma arkadaşları aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler M.I.C.E konusunda tecrübeli  Dış görünümüne özen gösteren Diksiyonu düzgün İyi derecede ingilizce bilen Üniversite mezunu Bay/Bayan Antalya 'da ikamet eden / edebilecek Banket satışı konusunda en az 2 yıl deneyimli 

  Sektör: Otelcilik, Restorancılık, Turizm

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Uzman, Uzman Yard, Yetkili

 • Resepsiyon NAZ İNŞAAT GAYRİMENKUL İstanbul Avrupa 22 Nisan 2016

  İş Açıklaması Taksimde NAZ CİTY HOTEL TAKSİM 4 + yıldızlı otelimizin resepsiyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Turizm ve otelcilik eğitimi almış ya da sektörde en az 2 yıl tecrübesi olan, İyi seviyede ingilizce bilen (2.dil tercih sebebidir), Opera programına aşina ve Ofis programlarını kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Dış görünümüne önem veren.        Maaş = 2000TL + Yemek + Shuttle

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Danışman, Resepsiyonist

 • Resepsiyonist Barbera İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 20 Nisan 2016

  İş Açıklaması At Barbera Hotel in Sirkeci, Istanbul, we will be offering a high level of service to the guests. We are currently hiring receptionists for jobs including the main day shift as well as night shifts.   

  Aranan Nitelikler Qualifications: - University degree in the hospitality field.   - 2+ years of previous experience in hospitality industry, preferably in a sales or front desk capacity. - Ability to speak fluent English. - Effective leadership skills and a strong work ethic. - Excellent customer service skills. - Well organized and able to handle a variety of duties simultaneously. - Energetic, enthusiastic and motivational. - Professional manner and appearance. - Excellent verbal and written skills. - Able to show initiative and make decisions. - Availability while hotel is open: This could include nights, weekends, and holidays (For men, your military service should be completed.)

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • İş Açıklaması 1967'den beri, mutlu bir tatilin akla gelen ilk ismi Martı Otellerinin, Marmaris Orhaniye'de bulunan Martı Marina Tesisi'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı aramaktayız. "Martı Grubu; sahip olduğu birikim ve örnek kurumsal kimliği ile sadece tesisleri ve projelerini değil, bununla birlikte çalışanlarını da her zaman daha ileriye taşıyan köklü ve saygın bir kuruluştur."

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Eleman, Garson, Görevli, Komi

 • Aşçı Aplus İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Türkiye'de ilk ve tek hastane odaklı otelcilik hizmetleri sunan APlus Bünyesinde görevlendirilmek üzere, - Meslek Lisesi Mezunu ya da mesleki eğitim sertifikasına sahip - Otel ve / veya hastane mutfaklarında en az 3 yıl deneyimli - Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren - Haccp kurallarını uygulayabilen - Dinamik, yaratıcılık yönü kuvvetli, takım çalışması yapabilen - İşini severek yapan , güler yüzlü - Vardiyalı sistemde çalışabilecek - Askerlik hizmetini tamamlamış "Aşçı " aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otelcilik, Hizmet / İşletme Servisi, Gıda

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • İş Açıklaması İzmir Özdere de faaliyet gösteren  faaliyet gösteren Sunis Efes Royal Palace Hotel'de görevlendirmek üzere Bayan Güvenlik Görevlisi arayışımız bulunmaktadır. 

  Aranan Nitelikler   *Diksiyonu düzgün, *Dış görünüşüne önem veren, *Özel güvenlik kimlik kartına sahip, *Lise Mezunu,    

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Görevli

 • Garson Baia Hotel Bursa 17 Nisan 2016

  İş Açıklaması -SÖNMEZ HOLDİNG BURSA BAİA HOTEL BÜNYESİNDE ÇALIŞACAK, -Sürekli gelişen, -Tecrübeli kadrosuyla hizmet veren, -Otelimiz bünyesinde çalışmak üzere

  Aranan Nitelikler -Turizm Otelcilik mezunu, -Servis alanında deneyimli, -İngilizce bilgisine sahip, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, -İletişim yeteneği kuvvetli, -Öğrenmeye ve gelişmeye açık, -Takım ruhuna sahip, servis personeli (garson) takım arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Garson

İş Habercisi - Otel İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?