Otel İş İlanları

Hepsini Temizle
Otel
 • Önbüro Şefi
  Wes Hotel
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli, Sakarya 3 Eylül 2015

  İş Açıklaması İzmit şehir merkezinde bulunan otelimiz için aşağıdaki niteliklere uygun ÖNBÜRO ŞEFİ arayışımız bulunmaktadır...

  Aranan Nitelikler * Tercihen üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, * Otelcilik sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübesi olan, * İyi derecede İngilizce bilen, * Etkin iletişim kurabilme ve problem çözme becerilerine sahip, * Takım çalışmasına uyumlu, * Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne özen gösteren, * Çözüm odaklı çalışan, sabırlı, ikna ve temsil yeteneği kuvvetli, * Bay/bayan.

 • Operasyon Müdürü
  Wes Hotel
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli, Sakarya 3 Eylül 2015

  İş Açıklaması İzmit şehir merkezinde bulunan otelimiz için; * Otelimizin tüm operasyonel faaliyetlerinin yürütülmesinden ve kontrolünden sorumlu olacak, * Misafir beklentileri ve memnuniyetleri çerçevesinde hizmet ve fiziki açıdan gerekli iyileştirmeleri yapacak OPERASYON MÜDÜRÜ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Tercihen Üniversite mezunu, * Otelcilik sektöründe ve benzer pozisyonda en az 2 yıl çalışmış, * Dinamik, sorumluluk alabilecek, iletişim ve organizasyon becerisi yüksek, * Çözüm odaklı, ekibini motive edebilen ve takım çalışmasına yatkın, * Askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecili olan, * Tercihen Bay.

 • Barista
  Caribou Coffee
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 3 Eylül 2015

  İş Açıklaması İstanbul genelinde var olan ve yeni açılacak olan Caribou Coffee mağazalarımızda içeceklerimizi ve onlara eşlik eden enfes yiyeceklerimizi, güleryüzlü hizmetleriyle misafirlerimize sunacak, kahveye ve insana tutkulu Baristalar arıyoruz. Caribou Coffee standartlarına uygun ürün hazırlamak, sunmak ve satışını yapmak, Görsel düzenleme, stok rotasyonu çalışmalarını ve standartlarını takip etmek, Mağazanın genel görünüm, düzen ve temizliğinden sorumlu olmak, Hijyen, sağlık ve güvenlik kurallarına uygun çalışmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Hizmet sektöründe çalışmaya istekli, Eğitime açık, kendini geliştirmeye istekli, Müşteri odaklı, güleryüzlü, Tercihen askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), Tercihen İngilizce bilen.

 • Banket Şefi
  Hokka İstanbul
  İstanbul Avrupa 3 Eylül 2015

  İş Açıklaması 5 YILDIZLI OTELLERDE VE KONGRE MERKEZLERİNİN BANKET BÖLÜMLERİNDE GÖREV YAPACAK ŞEF GARSONLAR ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler 25 YAŞ VE ÜZERİ BANKET BÖLÜMÜNDE TECRÜBELİ FULL TİME - PART TİME YÖNETİCİLİK VASFI OLAN HİJYEN KURALLARI KONUSUNDA BİLGİ SAHİBİ OLAN DİSİPLİNİ KENDİNE İLKE EDİNMİŞ KİŞİSEL BAKIMINA VE DIŞ GÖRÜNÜMÜNE ÖZEN GÖSTEREN TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN BAY AVRUPA YAKASINDA OTURAN

 • Maaşlı Garson
  Hokka İstanbul
  İstanbul Avrupa 3 Eylül 2015

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz 5 YILDIZLI OTELLERE, KONGRE MERKEZLERİNE, STADLARDA ve FUARLARDA FULL TİME MAAŞLI ÇALIŞACAK GARSONLAR aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tecrübeli, Bay - Bayan 18 Yaşını Doldurmuş, Kişisel Bakımına Özen Gösteren, Diksiyonu Düzgün, Öğrenmeye Ve Gelişmeye Açık Garsonluğu Bir Meslek Edinmek İsteyen, Esnek Çalışma Saatlerine Uyumlu, Takım Çalışmasına Yatkın, Güleryüzlü, Kendine Güvenen, İstanbul Avrupa Ve Anadolu Yakasında İkamet Eden

 • Garson
  Hokka İstanbul
  İstanbul Avrupa 3 Eylül 2015

  İş Açıklaması 5 YILDIZLI OTELLERDE VE KONRE MERKEZLERİNDE GÖREV ALACAK YETİŞTİRİLMEK ÜZERE PART TİME - FULL TİME ''GARSONLAR'' ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler 18 yaş ve üzeri ... Tecrübeli - Tecrübesiz Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayan Diksiyonu düzgün, Dış görünüme özen gösteren Güleryüzlü, Kendine güvenen Takım çalışmasına yatkın Kariyer hedefi olan Bay - Bayan İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında ikamet eden

 • Bellboy
  Ramada Hotel & Suites…
  İzmir 2 Eylül 2015

  İş Açıklaması Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde alt yapı, üst yapı ve deniz inşaatları sektöründe faaliyet gösteren Doğan Metalurji Makine İnş. Taah.San. ve Tic. yatırımı bünyesinde ; İzmir’in Kemalpaşa bölgesinde bu yıl içerisinde açılan,116 odalıRAMADA HOTEL & SUITES KEMALPAŞA İZMİR otelimizde görevlendirilmek üzere ekip arkadaşları aramaktayız. 67 ülkede hizmet sunan 7400’ü aşkın oteli ile , dünyanın en geniş otel zinciri unvanına sahip WYNDHAM HOTEL GROUP bünyesindeki tesisimiz ; kişisel gelişimine ve yeniliklere önem veren, pozitif, MİSAFİR MEMNUNİYETİ ve çözüm odaklı, her daim kurum itibarını gözeten , otelcilik sektöründe mutlak başarıya odaklanmış adayların başvuruları bekliyor.. Misafirleri otele giriş ve çıkışlarında karşılamak, Misafirlerin konaklamaları esnasında oluşabilecek tüm taleplerini öngörmek ve gerçekleştirmek, Misafirlere otel içi ve dışı faaliyetler hakkında bilgi vermek, Misafir talepleri doğrultusunda gerekli birimleri bilgilendirmek, takip etmek ve misafir ile iletişime geçmek, Ön büro birimine ait dosyalama ve arşiv hizmetlerini gerekli standartlarda yapmak, Otel içi gerekli evrakların (vip formu, teknik arıza formu, room change formu..) dağıtılmasını ve takibini sağlamak, Ön büro biriminde gerektiğinde resepsiyon, santral ve rezervasyon işlemlerine destek vermek.

  Aranan Nitelikler Turizm Otelcilik sektöründe (tercihen uluslararası zincirlerde) benzer pozisyonda minimum 2 yıl tecrübeli, Üniversitelerin turizm ve otelcilik bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen (tercihen ikinci dil bilgisi olan), MS Office programlarına ve Fidelio – Opera otomasyon programlarına hâkim, Sözlü iletişim becerileri kuvvetli, temsil yeteneğine sahip Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, Takip yeteneği güçlü, Takım çalışmasına uygun, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren, Vardiyalı çalışma konusunda engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış.

 • Waiter
  Ramada Hotel & Suites…
  İzmir 2 Eylül 2015

  İş Açıklaması ürkiye’nin çeşitli bölgelerinde alt yapı, üst yapı ve deniz inşaatları sektöründe faaliyet gösteren Doğan Metalurji Makine İnş. Taah.San. ve Tic. yatırımı bünyesinde ; İzmir’in Kemalpaşa bölgesinde bu yıl içerisinde açılan ,116 odalıRAMADA HOTEL & SUITES KEMALPAŞA İZMİR otelimizde görevlendirilmek üzere ekip arkadaşları aramaktayız. 67 ülkede hizmet sunan 7400’ü aşkın oteli ile , dünyanın en geniş otel zinciri unvanına sahip WYNDHAM HOTEL GROUP bünyesindeki tesisimiz ; kişisel gelişimine ve yeniliklere önem veren, pozitif, MİSAFİR MEMNUNİYETİ ve çözüm odaklı, her daim kurum itibarını gözeten , otelcilik sektöründe mutlak başarıya odaklanmış adayların başvurularını bekliyor.. Tesis standartlarına uygun şekilde ve gerektiğinde tüm yiyecek içecek alanlarında misafirlere hizmet etmek, Üstünün verdiği görev çerçevesi içinde gerekli tüm talimatları yerine getirmek, Çalışma alanını misafir hizmetine hazır hale getirmek, gerekli tertip ve düzeni sağlamak, Servisini yaptığı yiyecek ve içecekler için gerekli belgeleri düzenlemek, tahsilatını yapmak ve mesai bitiminde gerekli raporları teslim etmek, Misafir memnuniyetini kaliteli ve hızlı bir servisle sağlamak, İşletme menfaatleri doğrultusunda satış artırıcı önerilerde bulunmak, Bulunduğu yerin servis öncesi hazırlıklarını ve kapanış işlemlerini yapmak, gerekli malzeme ihtiyacı konusunda bir üst amirine bilgi vermek, Çalışma alanı dahilindeki tüm malzemelerin eksiksiz ve tam olmasını sağlamak, Aynı birimdeki tüm takım arkadaşları ile sürekli olarak iletişim halinde olmak, bir üst amirinin talimatı doğrultusunda , görev yeri değişse bile gerekli görev ve sorumluluklarını yerine getirmek, Kişisel görünümüne ve tesis kurallarına uymak, tesis içindeki ast ve üst ilişkilerine dikkat etmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin turizm ve otelcilik bölümlerinden mezun, Tercihen uluslararası otel tecrübesine sahip, Uluslararası yiyecek içecek ve bar servis standartlarına hakim, İyi derecede mesleki İngilizce bilen , MS Ofis, ve Micros satış otomasyon programlarına hâkim, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli, temsil yönü kuvvetli, Problem çözme becerisi yüksek, Hijyen kurallarına ve kişisel bakıma önem veren, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Takım çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışma konusunda engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Barmen/Barmaid
  G&G Tanıtım Organizasyon
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 2 Eylül 2015

  İş Açıklaması Event ve Organizasyonlarımızda part time/proje bazlı / günlük / saatlik veya tam zamanlı çalışma imkanları ile YÜKSEK ÜCRETLERE çalışacak eleman arayışımız bulunmaktadır. Not: Dil bilinmesi artı bir özelliktir.

  Aranan Nitelikler Fiziği ve Diksiyonu Düzgün, Bedence sağlıklı, dayanıklı, Ellerini çabuk ve ustalıkla kullanabilen, İnsanlarla iyi iletişim kurabilen, Güler yüzlü, nazik, sabırlı, sır tutabilen Kendisini ve çevresini temiz ve düzenli tutmaya özen gösteren, Servis ve Bar konusunda deneyim sahibi / uzman Not: Fotoğraflı özgeçmişler değerlendirilicektir. Boy ve kilo bilgisi vermenizi rica ederiz.

 • Barmen/Barmaid (Full Time)
  G&G Tanıtım Organizasyon
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 2 Eylül 2015

  İş Açıklaması İş Tanımı Full time / Tam zamanlı çalışma imkanları ile çalışacak, Barmen / Barmaid arayışımız bulunmaktadır. İngilizce bilgisi artı özelliklerdir.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler Fiziği ve Diksiyonu Düzgün, Bedence sağlıklı, dayanıklı, Ellerini çabuk ve ustalıkla kullanabilen, İnsanlarla iyi iletişim kurabilen, Güler yüzlü, nazik, sabırlı, sır tutabilen Kendisini ve çevresini temiz ve düzenli tutmaya özen gösteren Servis ve Bar konusunda deneyim sahibi / uzman Not: Fotoğraflı özgeçmişler değerlendirilicektir. Boy ve kilo bilgisi vermenizi rica ederiz.

 • İş Açıklaması Mövenpick Hotel Ankara Yiyecek & İçecek departmanında Garson olarak görev alacaktır.

  Aranan Nitelikler • En az lise mezunu, Turizm ve Otelcilik okulu mezunu olmak, • En az orta derecede servis terimlerini içeren İngilizce dil bilgisi, • Konusunda 2 yıl deneyimli, • İyi derecede misafir ilişkisine sahip, menuyu iyi bilen, lokal ve yabancı menu üretimi hakkında bilgi sahibi, iyi bir satış çalışanı olan, • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, • Dışa dönük, insanlarla iyi iletişim kurabilen, misafirlerin isteklerine cevap verebilen, • Güler yüzlü, • Çözüm odaklı, • İkna kabiliyeti yüksek, sabırlı, • Protokol kurallarını bilen, • Dikkatli, temiz, titiz ve düzenli

 • İş Açıklaması Mövenpick Hotel Ankara Kat Hizmetleri departmanında Kat Hizmetleri Görevlisi olarak görev alacaktır.

  Aranan Nitelikler · Tercihen Turizm Meslek Yüksekokulu ve/veya Turizm Meslek Lisesi mezunu, · Sözlü iletişim yürütecek düzeyde İngilizce bilen, · Alanında en az 1 yıl deneyimli, · Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, · Konukseverlik anlayışına sahip ve misafir memnuniyetine önem veren, · Güvenilir, dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü ve takım çalışmasına uyum gösterebilen, · İletişim becerisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, · Kişisel bakımına ve hijyen kurallarına önem veren, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Mövenpick Hotel Ankara Kat Hizmetleri departmanında Genel Alan Sorumlusu olarak görev alacaktır.

  Aranan Nitelikler · Tercihen Turizm Meslek Yüksekokulu ve/veya Turizm Meslek Lisesi mezunu, · Sözlü iletişim yürütecek düzeyde İngilizce bilen, · Alanında en az 1 yıl deneyimli, · Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, · Konukseverlik anlayışına sahip ve misafir memnuniyetine önem veren, · Güvenilir, dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü ve takım çalışmasına uyum gösterebilen, · İletişim becerisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, · Kişisel bakımına ve hijyen kurallarına önem veren, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Mövenpick Otelleri ve Tatil Yerleri İsviçre markası olup; uzmanlık alanları hizmet sektöründe gastronomi, oteller, şarap ve yüksek kaliteli ürünlerdir. Yüksek servis standartları ve özellikle yiyecek & içecek alanındaki yenilikçi konseptleriyle, misafirlerimiz için seyahati kolaylaştırması ve zevkli hale getirmesiyle tanınmaktadır. Mövenpick Otelleri ve Tatil Yerleri 90’na yakın lokasyonu ile Avrupa, Ortadoğu, Asya ve Afrika’da konumlanmaktadır. Giderek büyüyen ailemiz yaklaşık 16,000 takım çalışanı ile birlikte misafirlerimize hizmet vermektedir. Sizler de ailemizin birer üyesi olmak ve Mövenpick Hotel Ankara'ya başvuruda bulunmak isterseniz ve ilgilendiğiniz alanda yayınlanmış bir ilanımız bulunmuyorsa, çalışmak istediğiniz bölümü veya alanı belirten bir önyazı ile bu ilana başvuruda bulunabilirsiniz. Özgeçmişiniz ileride Otelimizde oluşabilecek uygun pozisyonlar için değerlendirilmek üzere firma veritabanımıza işlenecek, niteliklerinize uygun bir pozisyon olması durumunda sizinle iletişime geçilecektir. Gösterdiğiniz ilgi için şimdiden teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Mövenpick Hotel Ankara İnsan Kaynakları

  Aranan Nitelikler

 • Bellboy
  Mövenpick Hotel Ankara
  Ankara 2 Eylül 2015

  İş Açıklaması Mövenpick Hotel Ankara Ön Büro departmanında Bellboy olarak görev alacaktır.

  Aranan Nitelikler Turizm Meslek Lisesi, Turizm Meslek Yüksekokulu veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 4 ve 5 yıldızlı otellerde en az 2 yıl tecrübesi olan, İngilizce bilen, Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Gelişime açık, hizmet odaklı ve takım çalışmasına uyum gösterebilen, Güler yüzlü, iletişim becerileri güçlü olan, Konukseverlik anlayışına sahip ve misafir memnuniyetine önem veren, Kurumsal standartlar çerçevesinde hijyen kurallarına ve kişisel görünümüne önem veren, Tercihen erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Spa Masöz
  Gönen Turizm İnşaat ve…
  İstanbul Avrupa 2 Eylül 2015

  İş Açıklaması <span style="font-size: 8.5pt;" roman";mso-fareast-language:tr"="" new="" "times=""> BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... Yenibosna'da bulunan 305 oda, 5 yıldızlı İSTANBUL GÖNEN OTEL içerisinde bulunan QUALIA GYM SPA merkezimizde MASÖZ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, Alanında mesleki eğitim ve sertifika sahibi, Tercihen Avrupa Yakasında oturan, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün,

 • İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... Yenibosna'da bulunan 305 oda, 5 yıldızlı İSTANBUL GÖNEN OTEL içerisinde bulunan QUALIA GYM SPA merkezimizde FITNESS EĞİTMENİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Tercihen İngilizce bilen, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün,

 • Spa Estetisyen
  Gönen Turizm İnşaat ve…
  İstanbul Avrupa 2 Eylül 2015

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... Yenibosna'da bulunan 305 oda, 5 yıldızlı İSTANBUL GÖNEN OTEL içerisinde yer alan QUALIA GYM SPA merkezimizde ESTETİSYEN olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Zayıflama uygulamalarında deneyimli, Kozmetik ve dermokozmetik alanlarına hakim, Net maaş + prim sistemi ile çalışabilecek, Tercihen Avrupa Yakasında oturan, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün,

 • İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... Yenibosna'da bulunan 305 oda, 5 yıldızlı İSTANBUL GÖNEN OTEL içerisinde yer alan QUALIA GYM SPA merkezimizde SATIŞ DANIŞMANI olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, Takım oyununu benimsemiş, Net maaş + prim sistemi ile çalışabilecek, Tercihen Avrupa Yakasında oturan, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün,

 • Aşçı
  Lamartine Otel
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 2 Eylül 2015

  İş Açıklaması -Otel ve restorant mutfağında çalışmış -Alakart tecrübesi olan -Vardiyalı çalışabilecek -Tercihen Beyoğlu ve civarında ikamet eden -Sigara içmeyen -Uyumlu ekip arkadaşları

  Aranan Nitelikler

 • Gece Müdürü
  Niziplioğlu Group
  İstanbul Avrupa 2 Eylül 2015

  İş Açıklaması Mercure İstanbul Topkapı Otel'inde Gece Müdürü olarak görev alacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 5 yıldızlı otellerde minimum 2 yıl benzeri görevde deneyimli, İleri seviyede İngilizce bilen, tercihen 2. dil bilgisine sahip, İletişimi güçlü, diksiyonu düzgün, prezantable, Analitik düşünce yapısına sahip ve çözüm odaklı çalışan, Misafir ve personel memnuniyetine önem veren, Opera programını kullanabilen.

 • İnsan Kaynakları Şefi
  Niziplioğlu Group
  İstanbul Avrupa 2 Eylül 2015

  İş Açıklaması Yetkinlik bazlı İşe Alma, Performans Yönetimi, Eğitim Yönetimi, Ücretlendirme, Kariyer Planlama, Özlük ve personel işlemleri ile ilgili süreçlerinin etkin bir şekilde uygulanmasını sağlamak Çalışanların memnuniyetlerini ölçmek ve arttırmak için çalışmalar yapacak Tüm İK süreçlerinin etkinliğini izleyecek ve raporlayacak, bu süreçlerle ilgili geliştirme önerileri sunacak Şirketin hedeflerine yönelik işe alım faaliyetlerini planlamak Departman stratejileri paralelinde İK strateji ve politikalarını oluşturmak , Motivasyon , bağlılık ve ödüllendirme istemi uygulamalarını yapılandurmak ve geliştirmek İK prosedür ve süreçlerini hazırlamak Yetenek Yönetimi , Kariyer Planlaması , yedekleme sistem süreçlerini kurgulamak ve yönetmek

  Aranan Nitelikler 5 Yıldızlı 204 odalı ; uluslararası zincir Accor’a bağlı faaliyet gösteren Mercure Topkapi otelimizde değerlendirmek üzere ; •Turizm sektöründe en az 4 yıl, insan kaynakları faaliyetlerinde en az 6 yıl deneyim sahibi, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İlişkiler , iletişim ve çağdaş yönetim teknikleri hakkında deneyimli, İşe alım, insan Kaynakları planlaması, organizasyonel gelişim, performans yönetimi ve çalışan ilişkileri yönetimi konularında deneyimli, Personel özlük işleri, bordro ve iş hukuku uygulamalarında deneyim sahibi, bu süreçlerin kontrolünü yürütebilecek, alt ekibini yönlendirecek, Tercihen iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, MsOffice Programlarına hakim, deneyimli.

 • Aşçı
  Aplus
  Muğla 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması Türkiye'de ilk ve tek hastane odaklı otelcilik hizmetleri sunan APlus Bünyesinde görevlendirilmek üzere, - Meslek Lisesi Mezunu ya da mesleki eğitim sertifikasına sahip - Otel ve / veya hastane mutfaklarında en az 3 yıl deneyimli - Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren - Haccp kurallarını uygulayabilen - Dinamik, yaratıcılık yönü kuvvetli, takım çalışması yapabilen - İşini severek yapan , güler yüzlü - Vardiyalı sistemde çalışabilecek - Askerlik hizmetini tamamlamış "Aşçı " aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Aşçı
  Aplus
  İstanbul Avrupa 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması Türkiye'de ilk ve tek hastane odaklı otelcilik hizmetleri sunan APlus Bünyesinde görevlendirilmek üzere, - Meslek Lisesi Mezunu ya da mesleki eğitim sertifikasına sahip - Otel ve / veya hastane mutfaklarında en az 3 yıl deneyimli - Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren - Haccp kurallarını uygulayabilen - Dinamik, yaratıcılık yönü kuvvetli, takım çalışması yapabilen - İşini severek yapan , güler yüzlü - Vardiyalı sistemde çalışabilecek - Askerlik hizmetini tamamlamış "Aşçı " aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Aşçı
  Aplus
  İstanbul Anadolu 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması Türkiye'de ilk ve tek hastane odaklı otelcilik hizmetleri sunan APlus Bünyesinde görevlendirilmek üzere, - Meslek Lisesi Mezunu ya da mesleki eğitim sertifikasına sahip - Otel ve / veya hastane mutfaklarında en az 3 yıl deneyimli - Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren - Haccp kurallarını uygulayabilen - Dinamik, yaratıcılık yönü kuvvetli, takım çalışması yapabilen - İşini severek yapan , güler yüzlü - Vardiyalı sistemde çalışabilecek - Askerlik hizmetini tamamlamış "Aşçı " aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Aşçı
  Aplus
  İstanbul Anadolu 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması Türkiye'de ilk ve tek hastane odaklı otelcilik hizmetleri sunan APlus bünyesinde görevlendirilmek üzere, - Meslek Lisesi Mezunu ya da mesleki eğitim sertifikasına sahip - Otel ve / veya hastane mutfaklarında en az 3 yıl deneyimli - Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren - Haccp kurallarını uygulayabilen - Dinamik, yaratıcılık yönü kuvvetli, takım çalışması yapabilen - İşini severek yapan , güler yüzlü - Vardiyalı sistemde çalışabilecek - Askerlik hizmetini tamamlamış "Aşçı " aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Bellboy
  Meetrooms Bina ve Ofis Yönetimi
  İstanbul Avrupa 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması AVM Misafirlerinin ve Yönetiminin AVM içi alışverişlerini yapmak, satın alınan ürünlerin AVM içerisinde taşınmasına yardımcı olmak. AVM içi düzenlenen organizasyonlarda AVM Yönetimine destek olmak. İhtiyaç halinde AVM'yi gezmek isteyen misafirlere eşlik etmek, AVM hakkında bilgi vermek, Concierge odasının düzenlenmesini sağlamak, AVM Yönetimi ve mağzalar arası iletişimi sağlamak.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise ve üstü Benzer işlerde çalışmış, Misafir memnuniyeti odaklı, Prezentabl, dinamik, enerjik, AvrupaYakasında ikamet eden Esnek(vardiyalı) çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Askerlik görevini tamamlamış ve/ya en az iki yıl tecilli "Bellboy" adayları aranmaktadır.

 • Meydancı
  Fes Spa Hamam
  İzmir 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması İşletmemiz için belirtilen nitelikler doğrultusunda MEYDANCI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Genel alanlar,soyunma odaları, lobi alanının temizliğinden sorumlu, Cila makinası ve temizlik kimyasalları konusunda ürün bilgisine sahip Otelcilik tecrübesi olan , En az lise mezunu Erkek Askerliğini yapmış

 • Otel Müdürü
  Süper Otelcilik
  İstanbul Avrupa 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, ürettiği her üründe en üst kalite düzeyini hedef alan Süper Grup, çatısı altında bulunan Süper Otelcilik ve Seyahat Hizmetleri A.Ş'nin İstanbul Şişhane'de bulunan Butik Oteli için aşağıda belirtilen nitelikleri taşıyan Otel Müdürü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 5 veya 4 yıldızlı Otel ya da Tatil Köylerinde benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Etkin iletişim becerisine sahip, Diksiyonu düzgün, pratik, MS Office programlarına hakim, Opera bilen <span style="font_size: 10pt_;" new="" "times="" roman";color_:#343434;mso-fareast-language:tr"="">Misafir memnuniyeti odaklı, liderlik becerilerine sahip

 • İş Açıklaması İzmit-Kocaeli şubemizde görevlendirilmek üzere Seyahat Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Turizm ve otelcilik mezunu, Uçak bileti satışında deneyimli, Otel satışında deneyimli, Dil bilen, Bayan eleman.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Otel İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?