Pazarlama İş İlanları

Hepsini Temizle
Pazarlama
 • Emlak Danışmanları
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması -Çalışma bölgelerinde satılık-kiralık portföyleri tespit etmek. -Tespit ettikleri portföylerle sözleşme imzalamak -Sözleşmeli portföylerin kiralama ve satışı için pazarlama faaliyetlerinde bulunmak -Müşteri veri tabanı oluşturmak -Sektördeki gelişmeleri yakından takip etmek -Repoint Zone Gayrimenkul ahlaki ve etik değerler bütününü uygulamak.

  Aranan Nitelikler Kendi işini yaparak yüksek gelir elde etmek isteyen ,komisyon usülü çalışacak,emlakçılıktan ziyade yatırım ve portföy danışmanlığı yapacak , İnsan ilişkileri güçlü,pozitif,iş ve para kazanma odaklı takım arkadaşları arıyoruz. Emekli Bankacılar,Sigortacılar,Subay/Astsubay emeklileri,İnşaat sektöründe çalışan mimarlar,mühendisler,mali müşavirler..vs kısaca yetkinlik alanlarındaki çevresini paraya çevirmek isteyen herkes bizim çalışma prensiplerimize uyduğu sürece Repoint Zone Ailesinin bir üyesi olabilir.

 • İş Açıklaması BARTER söktörünün öncü firmalarından olan firmamız için " Saha Broker " ları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler --Barter söktöründe en az 2 yıl deneyimli, --Saha Broker ' ı olarak sektörel Ar-ge elemanı olarak çalışacak ve sürekli müşteri ziyaretlerinde bulunacak, --Tercihen bir satışçı olarak sektörel anlamda kendi müşteri portföyüne sahip, --Prezentabl, diksiyonu düzgün, araç kullanabilen, --Koordinasyon ve organizasyon kabiliyeti olan ve barter sözleşmelerini düzenleyebilen, Bay/ bayan Saha Broker'ları aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Özak Global Holding, 29 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan ve 3.000 çalışanı, Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat sektörlerinde faaliyet gösteren şirketleri ile her alanda öncü olma misyonu taşımaktadır. Holdingimizin Antalya Belek' te bulunan beş yıldızlı tesisi Ela Quality Resort Hotel için 'Pazarlama Müdürü' aramaktayız. Tesisin iç ve dış mesajlarının aktarılması amacı ile oluşturulacak her türlü yazılı, görsel, işitsel malzemelerin kurum kimliğine uygun olarak belirli standartlarda oluşturulması sürecini yönetmek ve işleyişi takip etmek, Ela Quality Resort Hotel' in hedef pazarlarında kurum imajını oluşturmak ve marka bilinirliğini güçlendirmek için kurum içi ve kurumlar arası gerekli pazarlama faaliyetlerini planlamak ve takip etmek, Sosyal medya ve mecra yönetimini yapmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Turizm sektöründe benzer pozisyonda deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilen, MS programlarını etkin olarak kullanabilen, Etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip.

 • İş Açıklaması Mercury Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş, sınai, ticari, hizmet ve finans kuruluşlarına sigorta danışmanlığı ve risk yönetimi hizmet tecrübesine sahip şirketimiz sigortaya konu olan her alanda, yerli ve yabancı bir çok şirkete brokerlik hizmeti vermektedir. Şirketler bizimle zorlu global risklerini ortaya çıkarmak, görülemeyen riskleri öngörmek ve fırsatları ortaya çıkarmak için çalışırlar. Her fırsat aynı zamanda risk demektir. Çözüm üretmek konusunda hızlı yapısıyla kusursuz hizmet sunmaya hazır olup her şeyden önce müşterilerine en iyi hizmeti sağlamak adına dokunulabilir ve şeffaf yapısıyla kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Geçmişten günümüze sigortacılık sektörüne farklı bir bakış açısı getiren Mercury Broker olarak profesyonel kadromuz ve çağdaş yaklaşımımız ile Türkiye’de lider aracı kurumlar arasında olmanın gururunu yaşamaktayız. Sizde bu ekibin bir parçası olmak istemez miydiniz? Mercury, ana merkezi İstanbul olmak üzere Ankara’da da hizmet vermektedir. Yerli ve yabancı sermayeli işletmelere risk ve sigorta brokerliği ve danışmanlık alanlarında hizmet veren Mercury müşteri portföyü arasında Türkiye’nin lider konumundaki birçok lider şirket ile çalışmaktadır. www.mercurybroker.com.tr Pazarlama- Destek Elemanı İstanbul- Anadolu Kurumsal Pazarlama Uzmanı İstanbul- Anadolu Bireysel Sağlık Pazarlama Elemanı İstanbul- Anadolu Kurumsal Teknik Uzmanı İstanbul- Anadolu Hasar Asistanı / Uzmanı İstanbul- Anadolu ·

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Sigorta alanında en az 2 yıllık iş deneyimi Çabuk karar alan ve harekete geçebilen Analitik düşünen, problem çözebilen Müşteri odaklı ve kalite bilinci yüksek, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Dinamik çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ms Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Detaylara hakim ve analiz edebilme yeteneği olan.

 • Dijital Pazarlama Müdürü
  Medical Park Hastaneler Grubu
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30 Ağustos 2015

  İş Açıklaması MLP CARE'in dijital medyada etkin bir şekilde yer almasının sağlaması, Online satışların takip etmesi ve satış arttırıcı faaliyetlerin yönetilmesi, ölçülmesi ve raporlanması, Sosyal medya platformlarında markanın yönetilmesi, Web ve mobil sayfalarının güncel tutulması ve geliştirilmesi, Online reklam ve tanıtım faaliyetlerinin yürütülmesi, Online proje, kampanya ve marka işbirliklerinin planlanması, yürütülmesi ve raporlanması, İzinli müşteri veri tabanının güncel tutulması ve geliştirilmesinin sağlanması,

  Aranan Nitelikler MLPCare'de görevlendirilmek üzere; Üniversiteerin ilgili bölümlerinden mezun, Dijital pazarlama konusunda en az 5 yıl deneyimli ve tercihen sağlık sektörü deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İletişim becerileri ve koordinasyon yeteneği güçlü, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Analitik düşünen ve araştırmacı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 'Dijital Pazarlama Müdürü' arayışımız bulunmaktadır.

 • Pazarlama Sorumlusu
  Medical Park Hastaneler Grubu
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Medical Park Hastaneler Grubu bünyesinde yeni açılacak olan Gaziosmanpaşa Hastanemizde görevlendirilmek üzere; " Pazarlama Sorumlusu " arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversiteleri ilgili bölümlerinden mezun, Sağlık sektöründe tıbbi tanıtım ve pazarlama konusunda en az 3 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Sunum becerilerine sahip, İletişim ve müzakere becerileri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerisi olan, Sorunlar karşısında yaratıcı çözümler bulan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Uluslararası Tıbbi Tercüme Uzmanı/ Sorumlusu
  Medical Park Hastaneler Grubu
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30 Ağustos 2015

  İş Açıklaması MLPCare'de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyimli, Tercihen sağlık sektörü deneyimi olan, Sonuç odaklı, detaylara hakim, analitik, planlama ve takip yönü kuvvetli, İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Tercihen Arapça ve Rusça dillerine hakim, İletişim gücü yüksek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, 'Uluslararası Tıbbi Tercüme Uzmanı/ Sorumlusu' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Uluslararası Misafir Danışmanı
  Medical Park Hastaneler Grubu
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30 Ağustos 2015

  İş Açıklaması MLPCare'de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyimli, Tercihen sağlık sektörü deneyimi olan, Sonuç odaklı, detaylara hakim, analitik, planlama ve takip yönü kuvvetli, İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Tercihen Arapça, Rusça, Gürcüce, Kürtçe, Bulgarca, Romence, Sırpça-Boşnakça, Arnavutça, Almanca dillerine hakim, İletişim gücü yüksek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, 'Uluslararası Misafir Danışmanı' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Pazarlama ve Satış Uzman Yardımcısı
  Medical Park Hastaneler Grubu
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30 Ağustos 2015

  İş Açıklaması MLPCare/ BTN Sigortada görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen pazarlama-satış departmanlarında tecrübesi olan, Kariyerini pazarlama ve satış üzerine kurma isteyen ve bu alanda uzmanlaşmayı hedefleyen, Analitik ve pozitif düşünce yapısına sahip, ikna gücüne güvenen, Takım çalışmasına yatkın, ekip başarısını önemseyen ve satış hedefli çalışabilen, İletişimi kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ehliyeti olan, 'Pazarlama ve Satış Uzman Yardımcısı' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Medical Park Hastaneler Grubu Gebze Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Kurumsal pazarlama konusunda 2-3 yıl deneyimli, • Tercihen sağlık sektöründe 2 yıl tecrübeli, • Kurum portföyüne sahip, • Çözüm odaklı, analitik ve pratik çözüm üretebilen, • Planlama ve organizasyon becerisine sahip, • Aktif olarak araç kullanabilen • Seyahat engeli bulunmayan, • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Kurumsal Pazarlama Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.

 • Pazarlama Stajyeri
  Medical Park Hastaneler Grubu
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30 Ağustos 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Medicalpark Hastaneler Grubu Yönetim Merkezinde; işkur istihdam projesi kapsamında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 4 ay boyunca haftada 6 gün staja devam edebilecek, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Ms Office programlarına hakim, "Pazarlama Stajyeri" aramaktayız.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Medical Park Hastaneler Grubu Ankara Batıkent Hastanesinde görevlendirilmek üzere; Üniversiteleri ilgili bölümlerinden mezun, Sağlık sektöründe tıbbi tanıtım ve pazarlama konusunda en az 3 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Sunum becerilerine sahip, İletişim ve müzakere becerileri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerisi olan, Sorunlar karşısında yaratıcı çözümler bulan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Pazarlama Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması Şirket misyon ve vizyon hedefleri doğrultusunda ürünlerin satış ve pazarlama faaliyetlerini ve stratejilerini oluşturmak, Pazar analizleri yapmak ve şirketin müşteri portföyünü geliştirecek projeler sunmak, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek ve işinde fark yaratacak yetkinliklere sahip,

  Aranan Nitelikler Toptan ve Perakende mağazacılık alanında faaliyet gösteren şirketimize; Üniversite mezunu TOPTAN ve PERAKENDE konusunda en az 5 yıl deneyimli, Yöneticilik pozisyonunda tecrübeli, İletişim ve insan ilişkilerine yatkın, Sahada aktif olarak çalışacak Dinamik , girişimci ve çözüm odaklı, Nebim Winner programı ve alt yapısına hakim

 • Kasiyer
  Aysira Tekstil
  Ankara 30 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Aysira Pierre Cardin Ankara Kızılay şubelerinde görevlendirilmek üzere; Problemler karşısında çözüm üretebilen , Marka bilincine sahip ve müşteri odaklı düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, Kurumsal temsil yeteneği yüksek ve iletişim becerisi güçlü, Dinamik ,Yeniliklere açık, Referans verebilecek, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Raporlama yapabilecek,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu , Mağazacılık alanında kasa tecrübesi olan, Nebim winner programını aktif kullanmış, Ön muhasebe deneyimi olan, Dış görünüşüne özen gösteren, Bayan kasiyer aranıyor,

 • İş Açıklaması Aysira Pierre Cardin Antalya Şubesi için, Sorumlu olduğu reyonun görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesi, Müşteriye ihtiyaçlarını öğrendikten sonra ürünü beğenisine sunması, Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olup ve müşterilere ürün özelliklerini anlatılması Genel görünüşü, olumlu tavırlarıyla, kurumsal kimliğe uygun davranılması,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık alanında hedefleri olan ve bu alanda kariyer yapmak isteyen Problemler karşısında çözüm üretebilen Sabırlı, Analitik Problemler karşısında çözüm üretebilen Marka bilincine sahip ve müşteri odaklı düşünebilen Takım çalışmasına yatkın Temsil yeteneği yüksek ve iletişim becerisi güçlü Dinamik, Yeniliklere açık Kişisel bakımına özen gösteren .

 • İş Açıklaması Aysira Pierre Cardin Eskişehir Şubesi için, Sorumlu olduğu reyonun görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesi, Müşteriye ihtiyaçlarını öğrendikten sonra ürünü beğenisine sunması, Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olup ve müşterilere ürün özelliklerini anlatılması Genel görünüşü, olumlu tavırlarıyla, kurumsal kimliğe uygun davranılması,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık alanında hedefleri olan ve bu alanda kariyer yapmak isteyen Problemler karşısında çözüm üretebilen Sabırlı, Analitik Problemler karşısında çözüm üretebilen Marka bilincine sahip ve müşteri odaklı düşünebilen Takım çalışmasına yatkın Temsil yeteneği yüksek ve iletişim becerisi güçlü Dinamik, Yeniliklere açık Kişisel bakımına özen gösteren

 • İş Açıklaması Aysira Pierre Cardin Samsun Şubesi için, Sorumlu olduğu reyonun görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesi, Müşteriye ihtiyaçlarını öğrendikten sonra ürünü beğenisine sunması, Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olup ve müşterilere ürün özelliklerini anlatılması Genel görünüşü, olumlu tavırlarıyla, kurumsal kimliğe uygun davranılması,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık alanında hedefleri olan ve bu alanda kariyer yapmak isteyen Problemler karşısında çözüm üretebilen Sabırlı, Analitik Problemler karşısında çözüm üretebilen Marka bilincine sahip ve müşteri odaklı düşünebilen Takım çalışmasına yatkın Temsil yeteneği yüksek ve iletişim becerisi güçlü Dinamik, Yeniliklere açık Kişisel bakımına özen gösteren

 • İş Açıklaması Aysira Pierre Cardin Adana Şubesi için, Sorumlu olduğu reyonun görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesi, Müşteriye ihtiyaçlarını öğrendikten sonra ürünü beğenisine sunması, Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olup ve müşterilere ürün özelliklerini anlatılması Genel görünüşü, olumlu tavırlarıyla, kurumsal kimliğe uygun davranılması,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık alanında hedefleri olan ve bu alanda kariyer yapmak isteyen Problemler karşısında çözüm üretebilen Sabırlı, Analitik Problemler karşısında çözüm üretebilen Marka bilincine sahip ve müşteri odaklı düşünebilen Takım çalışmasına yatkın Temsil yeteneği yüksek ve iletişim becerisi güçlü Dinamik, Yeniliklere açık Kişisel bakımına özen gösteren

 • İş Açıklaması Aysira Pierre Cardin Kayseri Şubesi için, Sorumlu olduğu reyonun görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesi, Müşteriye ihtiyaçlarını öğrendikten sonra ürünü beğenisine sunması, Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olup ve müşterilere ürün özelliklerini anlatılması Genel görünüşü, olumlu tavırlarıyla, kurumsal kimliğe uygun davranılması,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık alanında hedefleri olan ve bu alanda kariyer yapmak isteyen Problemler karşısında çözüm üretebilen Sabırlı, Analitik Problemler karşısında çözüm üretebilen Marka bilincine sahip ve müşteri odaklı düşünebilen Takım çalışmasına yatkın Temsil yeteneği yüksek ve iletişim becerisi güçlü Dinamik, Yeniliklere açık Kişisel bakımına özen gösteren

 • İş Açıklaması Aysira Pierre Cardin İzmit Şubesi için, Sorumlu olduğu reyonun görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesi, Müşteriye ihtiyaçlarını öğrendikten sonra ürünü beğenisine sunması, Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olup ve müşterilere ürün özelliklerini anlatılması Genel görünüşü, olumlu tavırlarıyla, kurumsal kimliğe uygun davranılması,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık alanında hedefleri olan ve bu alanda kariyer yapmak isteyen Problemler karşısında çözüm üretebilen Sabırlı, Analitik Problemler karşısında çözüm üretebilen Marka bilincine sahip ve müşteri odaklı düşünebilen Takım çalışmasına yatkın Temsil yeteneği yüksek ve iletişim becerisi güçlü Dinamik, Yeniliklere açık Kişisel bakımına özen gösteren

 • İş Açıklaması Aysira Pierre Cardin Ankara Tunalı Ve Kızılay Şubelerimiz iç, Sorumlu olduğu reyonun görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesi, Müşteriye ihtiyaçlarını öğrendikten sonra ürünü beğenisine sunması, Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olup ve müşterilere ürün özelliklerini anlatılması Genel görünüşü, olumlu tavırlarıyla, kurumsal kimliğe uygun davranılması,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık alanında hedefleri olan ve bu alanda kariyer yapmak isteyen Problemler karşısında çözüm üretebilen Sabırlı, Analitik Problemler karşısında çözüm üretebilen Marka bilincine sahip ve müşteri odaklı düşünebilen Takım çalışmasına yatkın Temsil yeteneği yüksek ve iletişim becerisi güçlü Dinamik, Yeniliklere açık Kişisel bakımına özen gösteren

 • Mağaza Satış Danışmanı
  Aysira Tekstil
  İstanbul Anadolu 30 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Aysira Pierre Cardin Kadıköy Şubesi için, Sorumlu olduğu reyonun görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesi, Müşteriye ihtiyaçlarını öğrendikten sonra ürünü beğenisine sunması, Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olup ve müşterilere ürün özelliklerini anlatılması Genel görünüşü, olumlu tavırlarıyla, kurumsal kimliğe uygun davranılması,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık alanında hedefleri olan ve bu alanda kariyer yapmak isteyen Problemler karşısında çözüm üretebilen Sabırlı, Analitik Problemler karşısında çözüm üretebilen Marka bilincine sahip ve müşteri odaklı düşünebilen Takım çalışmasına yatkın Temsil yeteneği yüksek ve iletişim becerisi güçlü Dinamik, Yeniliklere açık Kişisel bakımına özen gösteren

 • Mağaza Kasiyer
  Aysira Tekstil
  Eskişehir 30 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Aysira Pierre Cardin Eskişehir görevlendirilmek üzere; Problemler karşısında çözüm üretebilen , Marka bilincine sahip ve müşteri odaklı düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, Kurumsal temsil yeteneği yüksek ve iletişim becerisi güçlü, Dinamik ,Yeniliklere açık, Referans verebilecek, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Raporlama yapabilecek,

  Aranan Nitelikler Tercihen yüksek okul, En az lise mezunu , Mağazacılık alanında kasa tecrübesi olan, Nebim winner programını aktif kullanmış, Ön muhasebe deneyimi olan, Dış görünüşüne özen gösteren, Bayan kasiyer aranıyor,

 • Mağaza Satış Danışmanı
  Aysira Tekstil
  İstanbul Avrupa 30 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Aysira Pierre Cardin İstanbul Bakırköy Şubesi için, Sorumlu olduğu reyonun görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesi, Müşteriye ihtiyaçlarını öğrendikten sonra ürünü beğenisine sunması, Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olup ve müşterilere ürün özelliklerini anlatılması Genel görünüşü, olumlu tavırlarıyla, kurumsal kimliğe uygun davranılması,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık alanında hedefleri olan ve bu alanda kariyer yapmak isteyen Problemler karşısında çözüm üretebilen Sabırlı, Analitik Problemler karşısında çözüm üretebilen Marka bilincine sahip ve müşteri odaklı düşünebilen Takım çalışmasına yatkın Temsil yeteneği yüksek ve iletişim becerisi güçlü Dinamik, Yeniliklere açık Kişisel bakımına özen gösteren

 • Kasiyer
  Aysira Tekstil
  İstanbul Anadolu 30 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Aysira Tekstil Kadıköy şubesinde görevlendirilmek üzere; Problemler karşısında çözüm üretebilen , Marka bilincine sahip ve müşteri odaklı düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, Kurumsal temsil yeteneği yüksek ve iletişim becerisi güçlü, Dinamik ,Yeniliklere açık, Referans verebilecek, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Raporlama yapabilecek,

  Aranan Nitelikler Tercihen yüksek okul, En az lise mezunu , Mağazacılık alanında kasa tecrübesi olan, Nebim winner programını aktif kullanmış, Ön muhasebe deneyimi olan, Dış görünüşüne özen gösteren, Bayan kasiyer aranıyor,

 • İş Açıklaması İngiliz Kültür Dil Okulları GEBZE Temsilciliğinde görevlendirilmek üzere,Satış Departmanlarını çalışacak, tecrübeli, 'Eğitim Satış Danışmanı' ünvanıyla görev yapacak takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler •Eğitim, turizm, sigortacılık veya bankacılık sektörlerinde satış departmanında görev almış, Eğitim Sektöründe, sıcak satış pozisyonunda deneyimli, • Proje üretecek, var olan projeleri yönetebilecek, • Ekip çalışmasında tecrübeli, • MS Office Programlarına hakim, • Performans ve hedef odaklı çalışabilecek, Sabırlı ve takipçi ruhlu, • Satışı meslek olarak gören, insan ilişkilerinde ve telefonda iletişimde başarılı • Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Hafta sonları çalışıp, hafta içi izin kullanabilecek, • Planlama ve organizasyon yeteneği kuvvetli,Sistemli çalışmayı, güler yüzlü iletişimi ve ekip çalışmasını benimsemiş • Tercihen İngilizce bilen • Gebze ve çevresinde ikamet eden (Deneyimsiz fakat satışta kendine güvenen, öğrenmek ve kazanmak isteyen adaylarda başvuruda bulunabilir)

 • İş Açıklaması İngiliz Kültür Dil Okulları GEBZE Temsilciliğinde çalışmak üzere; *AVM, üniversiteler ve diğer lokasyonlarda gerçekleştirdiğimiz saha ve stant aktivitelerinin organizasyonunu üstlenecek, *Zamanının çoğunu ofis dışında çalışarak geçirecek, *Saha organizasyonu dışındaki günlerde ofisteki işlerde görev alacak Kadrolu Saha Aktivite Yöneticisi arıyoruz. .

  Aranan Nitelikler Gerekli izinlerin alınıp ticari sözleşmelerin yapılması, Personel seçimlerinin yapılıp ekiplerin kurulması, Saha çalışma eğitimlerinin verilmesi, Saha ekibinin yönetim ve kontrolü, Üst yönetime düzenli raporlamanın yapılması, Lise ya da üniversite mezunu, Saha aktivite tecrübesi olan, Ekip kurma ve yönetme becerisi olan, İkna kabiliyeti yüksek ve girişken, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, MS Office uygulamarında ve özellikle excel kullanımında yetkin, Dış görünüşüne özen gösteren, İş ve başarı odaklı, Motivasyonu yüksek takım arkadaşı aramaktayız. Özellikle Gebze ve çevresinde ikamet eden kurum misyonunu taşıyabilecek eğitmen alımları gerçekleştirilecektir.

 • İş Açıklaması İngiliz Kültür GEBZE temsilciliğinde görevlendirilmek üzere,AVM, üniversiteler ve diğer lokasyonlarda gerçekleştirdiğimiz saha ve stant aktivitelerinde yer alacak stant elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - 18/27 yaş arası - En az lise mezunu; tercihen üniversite öğrencisi ya da mezunu, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Dış görünüşüne özen gösteren, - Firmamızı giyim ve tavırlarıyla en iyi şekilde temsil edebilecek, - Sabırlı ve güler yüzlü, - Diksiyonu düzgün ve kendine güvenen - Dışadönük ve girişken, - Dinamik, canlı ve pozitif, - İkna kabiliyeti yüksek, - Part-Time yada Full-Time çalışacak

 • Pazarlama Müdürü
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Pazarlama Planı ve Bütçesi Marka Stratejileri Reklam ve Mecra Yönetimi CRM Faaliyetleri ve Altyapıları Sosyal Medya İletişimi Yönetimi WEB Sitesi Tasarımı, Geliştirilmesi ve İşletimi SEO, SEM, Affiliate Marketing PR/İletişim Faaliyetleri Medya Planlama ve Satınalma Dijital Pazarlama ve Internet Pazar Analizleri ve Araştırmaları Alanlarında en güncel bilgi ve donanım ile deneyime sahip,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, Pazarlama ve İletişim bölümlerinden mezun, tercihen MBA yapmış Tercihen Dekorasyon, Mimarlık, Mobilya, Hazır Giyim, Tasarım alanlarında en az 5 yıl pazarlama yöneticiliği deneyimi olan Çok güçlü iletişim, yönetim ve koordinasyon becerisine sahip Çok iyi derecede İngilizce bilen Yoğun, planlı ve etkin çalışabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • İş Açıklaması Amerika Kalp Vakfı, T.C.Sağlık Bakanlığı ve T.C. Çalışma Bakanlığı onaylı eğitim kurumumuzda, verdiğimiz sertifikalı eğitimlerin Kurumsal ve Bireysel satışını yapacak, güleryüzlü çalışma arkadaşaları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İletişim becerisi yüksek, Sonuç odaklı, Gelişime açık, Dış görünümüne önem veren, Prezentabl, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

/
18
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Pazarlama İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?