Pazarlama İş İlanları

Hepsini Temizle
Pazarlama
 • İş Açıklaması Erkek,Bayan ve Çocuk grubunda Örme Hazır Giyim ihracatı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun, Örme konfeksiyon üretim ve ihracatında en az 5 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce konuşup, yazabilen (2.dil tercih sebebidir), Takip yeteneği güçlü, detaylar konusunda dikkatli, hedef ve sonuç odaklı, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, temsil yeteneği güçlü, Takım çalışmasına yatkın, İş organizasyon  yönü kuvvetli, Dinamik, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Kararlı , disiplinli ,iş bitirici ve sorumluluk sahibi, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Siparişin üretim başlangıcından sevkiyatına kadar olan tüm süreci takip edebilecek Müşteri Temsilcisi pozisyonunda görev alacak takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Satış Danışmanı
  Firma Adı Gizli
  Bursa, Kocaeli, Balıkesir, Edirne, Eskişehir, Kütahya, Sakarya Bugün

  İş Açıklaması 1947 yılında kurulan ve Dünya 'da sektöründe en önde gelen firmamızın satış konusunda aktif ve ekip kurma ,yönetme safhalarında rol üstlenebilecek yüksek gelir odaklı çalışabilecek firmamızı temsıl edecek adaylar aramaktayız . İlgilenen adaylarımızın lütfen teknık sartımız olarak RESİMLİ CV ile basvuruları rica olunur.

  Aranan Nitelikler Kariyer hedefi olan Yüksek gelir kazanmaktan zevk alan Uyumlu ekip çalışmasına yatkın Takım oyunu oynayabilecek Yöneticilik hedefi olan  Yaratıcı

 • İş Açıklaması Nekadar para kazanacağınızı ve ne kadar çalışacağınıza kendiniz karar vereceksiniz.   Maaşlı bir işten sıkıldıysanız, Çalışma saatlerinizi kendinizin belirleyebilmek ve kazancınızı arttırarak yüksek gelir sahibi olmak istiyorsanız GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI tam size göre. BORSEM Rekor Dikmen ofisimize, Alım gücüne uygun her tür gayrimenkulün sık el değiştirdiği verimli bir bölgede, Ankara ve Türkiye’deki diğer BORSEM ofisleri ile belirlenmiş etik kurallarla paylaşımlı çalışma imkanı bulacağınız, Profesyonelce yönetilen, nezih ve deneyimli kadrosu ile, Bağımsız bir franchise işletmesidir. Ankara’da her bölgede mevcut olan 45 ofisi ile müşterinin en çok aşina olduğu, bilinirliği yüksek borsem Emlak Borsası bünyesinde; Kurumsal firma kültürü ve prestijli bilinen bir ofiste kendi işinizi sermayesiz kurabilirsiniz.

  Aranan Nitelikler Neler Arıyoruz? Ne kadar çalışıp kazanacağını, ne kadar tatil yapacağını kendi belirlemek isteyen İnsan ilişkilerine önem veren, gelişime açık, dinamik, Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan, bilgi ve eğitime önem veren, yüksek gelir hedefleyen, Kurumsal bir çatı ve rahat huzurlu bir ortamda tecrübeli arkadaşları ile çalışıp gelişmek isteyen Gayrimenkul sektöründe yüksek kazanç ve kariyer hedefi olan, Kendini işine adayan ve ciddiyetle bu işi yürütebilecek, Daha önce bir firmada Gayrimenkul Danışmanlığı yapmış yada yapmayı düşünen, İş Tanımı Çalışma bölgesinde (uzmanlık alanında) satılık-kiralık portföy oluşturmak, Portföyleri kiralamak ve satmak için Borsem REKOR’da hazır bulunan pazarlama planını uygulamak, Satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmak, Sektörle ilgili gelişmeleri takip etmek, güncel olmak, BORSEM etik ve ahlaki değerler bütününü uygulamak. Tecrübesiz arkadaşlara sektörün en iyi eğitim dökümanları sağlanacaktır. Tecrübeli satış danışmanları ile iş üstü pratik eğitim verilecektir. Tecrübeli arkadaşlara kademeli sistemde satış danışmanları için avantajlı farklı prim uygulamaları sağlanmaktadır.

 • İş Açıklaması Uluslararası teknoloji firmasında görevlendirilmek üzere merkezi İstanbul Ataşehirde bulunan firmamız için Pazarlama Asistanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (Pazarlama, İletişim v.b) mezun olan, MS Office programlarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen Pazarlama alanında staj deneyimi olan, Pazarlama alanında kariyer yapmak isteyen,

 • İş Açıklaması Uluslararası teknoloji firmasında görevlendirilmek üzere merkezi İstanbul Ataşehirde bulunan firmamız için Pazarlama İletişim Uzmanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, tercihen yüksek lisansı tamamlamış Pazarlama iletişimi alanında max.3 yıllık deneyime sahip, Sosyal medya, reklam ajansları ile çalışma deneyimine sahip, Organizasyon, etkinlik yönetimi ve sponsorluk projelerinde deneyime sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Dış görünümüne özen gösteren, İnsan ilişkileri, ikna kabiliyeti ve muhakeme yeteneği güçlü, Teknoloji sektörüne ilgi duyan

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda SATIŞ-PAZARLAMA SORUMLUSU aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 25-40 yaş arası Satış pozisyonunda en az 1 yıl deneyimli, Tercihen sektör deneyimi olan, Satış yapmayı seven, Kendine güvenen, Dış görünüşüne önem veren, İkna yeteneği gelişmiş, Askerlik hizmetini tamamlamış

 • Satış Mühendisi
  Frencke Baca Tesisleri İnşaat…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Aktif olarak Pazarlama ve Satış süreçlerinin gerçekleştirilmesi, Müşteri ilişkilerinin yürütülmesi ve müşterilerle sürekli diyalog halinde olunması Satış Tekliflerinin hazırlanması, müşteriye iletilmesi ve takibi.       

  Aranan Nitelikler   Üniversite Mezunu ( Mühendislik Fakültelerinden mezun) Satış ve Pazarlama konularında tecrübeli Temsil ve iletişim becerileri yüksek Dış görünüşüne özen gösteren ve diksiyonu düzgün Seyehat engeli olmayan Sürücü belgesi olan ve aktif olarak Araç kullanabilen

 • İş Açıklaması Gayrimenkul alım-satım-kiralama-kat karşılığı ve kentsel dönüşüm konularında portföyler edinip planlamasını yaparak pazarlanmasını sağlamak, Müşterilerimiz ile aramızdaki sıkı ve profesyonel bağı güçlendirerek dinamik tutmak, "KAZAN-KAZAN" modelini benimseyerek kendi işinin patronu olmak, Çalışma Sistemi: Global ve kurumsal bir marka olan Century21 çatısı altında hizmet kalitesinden taviz vermeyen hazır kurulu bir emlak ofisinde sürekli eğitimler alarak çalışmak, her türlü sorun karşısında size yardımcı olan tecrübeli Broker ve danışman ekibi ile kendi kazancınızı* kendiniz belirliyorsunuz!

  Aranan Nitelikler • Gayrimenkul sektöründe deneyimli ya da deneyimsiz, • Sıfır sermaye ile kendi işinin sahibi olmak isteyen, • Kurumsal bir kimlik altında çalışabilecek sorumlulukta olan • Özgüveni yüksek, • Konuşkan, insanlarla kolay iletişim kurabilen, • Çalışkan, disiplinli, sistemli • En az Lise mezunu • Bilgisayar, ofis programları ve internet kullanabilen, • Daha fazla para kazanmak isteyen, • 25 Yaş ve Üzeri Bay / Bayan iş ortakları aranmaktadır. Dünyanın ilk ve en prestijli gayrimenkul pazarlama lider firması olan CENTURY 21 tecrübesi ile kendi işinizi kurabilmeniz ve yeni bir başlangıç yapabilmeniz için sizi CENTURY 21 İLKE GAYRİMENKUL ofisimize bekliyoruz.

 • Pazarlama ve Satış Personeli
  Erdoğanlar İnşaat
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Plywood (Ahşap) sektöründe deneyimli, Genç, dinamik, sözlü iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, ikna yeteneğine sahip, B sınıfı ehliyet sahibi olup, aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Bilgisayar (Excell, Word..vs) kullanabilen, Bölgesel seyahat edebilecek, Bay Pazarlama ve Satış personelleri alınacaktır.   Not: İstanbul ilinde ikamet eden..

 • İş Açıklaması Firmamızın Gebze – Kocaeli şubesinde, pazarlama departmanında görevlendirilmek üzere; - Rulman hırdavat endüstriyel ekipmanların satışı pazarlaması konusunda deneyim ve bilgi sahibİ - Müşteri ve iş ortağı portföyünü genişletebilecek - Mevcut müşteri portföyü ile kuvvetli ilişkiler kurup satış cirolarının artırılmasına katkısı olacak

  Aranan Nitelikler En az Lise veya Lisans mezunu, Diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde iyi, işbirliği, Koordinasyon, planlama, organizasyon ve takip becerisine sahip, Şirket ilkelerine ,kılık kıyafet kurallarına ve çalışma ortamına ve saatlerine uyumlu Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Araç ehliyetli ve Tercihen SRC belgeli Seyahate engeli olmayan Tercihan sigara kullanmayan

 • İş Açıklaması Yurtdışı Sigorta ve Asistans şirketlerle anlaşmalar yapmak Yurtdışından gelen hastaların sigorta şirketlerinden provizyon alınması için tüm süreçleri yönetmek, Hastanenin tanıtılması ve pazarlanması için gerekli faaliyetlere destek vermek Pazarın ve müşteri kitlesinin ihtiyaçlarına göre sigorta şirketleriyle özel projelendirmeler yapmak Hastanenin tanıtımı için hedef ülkenin Sigorta ve Asistans şirketleri ile sürekli irtibat halinde olmak. Pazarlama yönetimi konusunda gerek duyulduğu anda diğer hedef ülkelerdeki kontak ofisleri ile koordineli çalışmak. Maliyet ve pazar şartları doğrultusunda fiyatlandırma politikası oluşturulmasına yardımcı olmak. Sektörle ilgili fuar, kongre ve benzeri organizasyonlara katılarak kurumu temsil etmek.

  Aranan Nitelikler En az Lisans mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Yurtdışı Sigorta şirketi ve Asistans Şirket provizyon süreçlerini bilen, Hızla büyüyen sağlık sektöründe kariyer sahibi olmayı hedefleyen, İkna kabiliyeti ve iş takipçiliği yüksek, Dışa dönük ve insan ilişkilerinde başarılı, Seyahat engeli olmayan, Bilgisayar kullanımında yetkin, Takım çalışmasına yatkın, Assistans şirket tecrübesi olan, Benzer pozisyonda bir sağlık kuruluşuna görev almış, Birden fazla sayıda görevi eş zamanlı yürütebilecek, Yenilikleri ve fırsatları sürekli takip ederek uygulamaya geçirebilecek

 • İş Açıklaması Büyük Mağazalar Zinciri ve Sektörde İlk'lerin öncüsü YKM'nin Galleria Mağazası'nda görev alacak; Satış Danışmanları aramaktayız. Müşteri istek ve beklentilerini doğru anlayıp uygun çözümler üreterek ürün satışını gerçekleştirmek, Görev yaptığı bölümdeki reyon düzeninin, ürün teşhirinin ve ürün yerleşiminin oluşturulmasını sağlamak, Ürünlerin satışını, müşteri tercih ve beklentilerini, satın alma alışkanlıklarını gözlemleyip değerlendirmelerini bir üst yöneticisiyle paylaşmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Tercihen çeşitli ürün gruplarında mağazacılık ve satış deneyimine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli, Güleryüzlü, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.

 • İş Açıklaması BÖLGESİNDE OKUL VE TÜM EĞİTİM KURUMLARINA YÖNELİK ÇALIŞMALARI YAPABİLECEK, BAYİ OLUŞTURABİLECEK, PAZARLAMA, SATIŞ, TAHSİLAT YAPABİLECEK, TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ...

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Eğitim sektöründe satış deneyimi olan, MS Office programlarına hakim, İnsanlarla kolay iletişim kurabilen, İkna kabiliyeti ve iletişim becerileri gelişmiş, Dış görünümüne özen gösteren, Aktif araç kullanabilen.

 • İş Açıklaması Türkiye'nin sektöründe öncü kuruluşlarından olan, Tarım Gıda Hayvancılık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş ve TÜRKAK tarafından akredite edilmiş, Gıda ve Yem Analiz Hizmetleri konusunda faaliyet gösteren firmamızda görevlendirmek üzere konusunda uzman ve tecrübeli "Teknik Satış Mühendisi" pozisyonunda görev alacak ekip arkadaşları arıyoruz.   İş alanımız ile ilgili kuruluşları gıda, yem, çevre sağlığı ve güvenliği konusunda bilinçlendirmek, Şirketin pazarlama stratejileri ve ilgili prosedürlere uygun olarak verilecek hizmetin hazırlık, uygulama, takip ve raporlama süreçlerini yönetmek, Çalışmalarını ilişkili birimler (Müşteri İlişkileri Birimi, Muhasebe ve İdari İşler, Kalite Birimi vb) ile bir arada etkin ve uyumlu olarak yürütmek, Müşterilerin ihtiyaçlarını belirlemek ve uygun çözümler sunmak, Pazar araştırması yapmak, potansiyel müşterilerin ihtiyaçları ve istekleri konusunda bilgi toplamak ve üst birimlere raporlamak, Rakip firmaların faaliyetlerini izlemek ve raporlandırmak, Müşteri portföyünü geliştirmek için etkin satış görüşmeleri yapmak, Belirlenen aylık ve yıllık satış hedeflerini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Pozisyon ile ilgili uygun adayların taşıması gereken genel nitelikler aşağıda yer almaktadır:   Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Gıda Mühendisliği, Kimya/Kimya Mühendisliği, Ziraat Mühendisliği, Biyoloji, Biyokimya, Biyomühendislik ve Genetik bölümlerden mezun, Tercihen ISO 9001, ISO 17025, ISO 17020, ISO 22000, HACCP konularında eğitim almış, Temel düzeyde IFS, BRC, Global GAP, GMP, GLP ve GHP konularında bilgi sahibi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), B Sınıfı ehliyete sahip, Saha satışı konusunda en az 2 yıl tecrübeye sahip, Seyahat engeli olmayan, MS Office programlarına hâkim, Kişisel farkındalığı gelişmiş, pozitif ve çevresine ilham verebilen, Liderlik becerilerine sahip, takım odaklı çalışabilecek, İletişim odaklı birimlerde kariyer hedefi olan, İzmir'de ikamet eden.  

 • Marka Müdürü
  Tatilsepeti.Com
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Türkiye' nin en büyük turizm portalı ve % 100 misafir memnuniyeti anlayışıyla hizmet veren, lider ve güvenilir turizm markası Tatilsepeti.com, 4.Levent Genel Merkezinde görev alacak 'Marka Müdürü' arıyor.

  Aranan Nitelikler Minimum 2 yıl marka yönetimi tecrübesine sahip, ATL ve BTL dahil olmak üzere 360 derece tüm pazarlama araçlarında deneyimli, MS Ofis programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, İletişim yönü ve insan ilişkileri kuvvetli, Medya ilişkileri konusunda deneyimli, Dikkatli ve sonuç odaklı çalışabilen, Planlama ve analiz becerileri kuvvetli, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

 • İş Açıklaması İş geliştirme müdürü'ne bağlı olarak banyo aksesuraları ürün grubunda ürünlerin satın alma, pazar araştırması, pazar geliştirmesi konularında görev yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lisans mezunu İyi derecede İngilizce bile İthalat ve ihracat deneyimi olan ve seyahat engeli olmayan Yapı malzemeleri sektöründe deneyimli İkitelli bölgesine seyahat engeli olmayan Çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • İş Açıklaması ​Danışmanlığını yürttüğümüz Gıda Sektöründe faaliyet gösteren Türkiye'nin öncü firmalarından biri olan müşterimiz için 'PAZARLAMA UZMANI' arıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, FMCG veya Gıda sektöründe pazarlama alanında min. 5 yıl deneyimli, Dijital pazarlama, medya planlama,grafik tasarım ve sosyal medya faaliyetlerinde görev almış, Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Güçlü iletişim becerilerine sahip ve müşteri odaklı, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Analitik ve problemler karşısında çözüm üretebilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen Askerlik görevini tamamlamış

  Aranan Nitelikler Marka ve iletişim stratejilerini tasarlamak ve geliştirmek, Hedef ve pazar dinamiklerine uygun pazarlama planlarını oluşturmak, Lansman süreçlerini yönetmek, Ajans ve tedarikçi ilişkilerini yönetmek, Pazarlama bütçesini hazırlayarak aksiyon/aktivite ve organizasyonları bütçe dahilinde gerçekleştirmek, Pazar ve rekabet analizi yapmak,

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz internet hizmetleri alanında faaliyet gösteren ve sektör lideri firmalardan olan müşterimiz için "KURUMSAL İLETİŞİM VE PAZARLAMA STAJYERİ" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin iletişim, reklam, halkla ilişkiler bölümlerinde öğrenci ya da yeni mezun Kurumsal iletişim alanında staj deneyimi olan ya da yetiştirilmek üzere görev alacak İletişim kuvvetli, prezentabl, takım çalışmasına yatkın Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen Anadolu yakasında ikamet eden

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz yapı malzemeleri sektöründe iç bölme sistemleri ve cam donanımları alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ‘’ SATIŞ SORUMLUSU’’ arıyoruz. Telefonla veya şahsen yapılan ürün talepleri doğrultusunda teklif hazırlanıp satışın gerçekleştirilmesi, Ürün kullanımıyla ilgili gelecek teknik soruların cevaplanması;doğru ürünün seçilmesine yardımcı olunması, Ürün dokümanlarının talep eden müşterilere yönlendirilmesi, Satış, ürün, teklif analizleri ve satış raporlarının hazırlanması, Potansiyel müşteri data araştırması yapılması, Sipariş dokümanlarının hazırlanması.

  Aranan Nitelikler En az Meslek Yüksek okul mezunu, Satış becerilerine sahip, hedef ve sonuç odaklı,satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, İnsan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek olan, Etkin ses tonuna sahip ve diksiyonu düzgün, Tercihen Photoshop ve Indesign programlarını kullanabilen, MS Office programlarına hâkim, Anadolu yakasında ikamet eden.

 • İş Açıklaması Müşterilere yönelik sunulan bireysel hizmetlerin geliştirilmesi, çeşitlendirilmesi, Ürün ve hizmetlerin aylık ve yıllık gelir hedeflerinin takibini ve raporlanmasını sağlamak,  Yeni müşteri kazanımı ve iş birlikleri,  Mevcut hizmetlerin online ve offline kampanya süreçlerinin takibi,  PR ve Dijital ajansların yönetimi, Sosyal medya, mailing uygulamaları, basın ilişkileri ve web sitesi üzerine çalışmaların yürütülmesi, Anlaşma halinde olunan şirketlerle iletişimin sürdürülmesi. 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Benzer pozisyonlarda en az 5 yıl deneyimli,  Dijital pazarlama ve CRM trendlerini bilen,  Online ve offline kampanya çalışmaları yürütebilecek, network sahibi,  Müşteri odaklı, insan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip,  İlişki yönetimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek ve sonuç odaklı,  Planlama ve organizasyon yeteneğine güvenen,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 

 • Pazarlama Uzmanı
  Cengiz Kompozit
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Sektörün Öncü Kuruluşu Cengiz Kompozit Merkez Ofisinde ,Yeni müşteri kazananımında etkin rol oynayabilecek,Hedef pazarlar için Pazar araştırması çalışmalarını yürütecek,Fuar Etkinliklerinin organizasyon ve katılımını organize edebilecek PAZARLAMA UZMANI arayışımız vardır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İleri seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisi olan, Tercihen KOMPOZİT sektöründe ve "Yurtiçi Yurtdışı Pazarlama” alanında min.2 yıl deneyimli, Yurtdışı müşterilerle ilgili ülkenin kültürünü dikkate alarak etkili iletişim kurabilecek, dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, Mücadeleci, azimli, karar alma, problem çözme ve zamanını verimli kullanabilme yetkinliklerine sahip, Yurtiçi Yurtdışı seyahat engeli olmayan, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Avrupa Yakası Esenyurt Lokasyonuna yakın ikamet eden adaylar aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Etiler/ Levent Bölgesinin en prestijli sitelerinden Mermerler sitesinde yer alan Realty World AKYA Gayrimenkul'de şık bir ofise içerisinde, nezih bir çalışma ortamında Yüksek prim sistemi ile çalışacak ve ekibini kurabilecek "Gayrimenkul Danışmanları" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Beşiktaş bölgesi ve civarında oturan, Tecrübeli, 35 yaş ve üzeri, İnisiyatif kullanabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli, Prezentabl, Küçük bir yatırımla kendi işinizin sahibi olun, Sadece kişisel masraflarınızı karşılayarak, Kazancınızı kendinizin belirlediği çalışma programı ile üst seviyeye çıkarmak isteyen, Profesyonel ofis ortamında teknolojik alt yapı olanakları ile gayrimenkul sektöründe kariyer yapmak isteyen, Ekip çalışmasına inanan,sistemli ve yoğun çalışma temposuna alışık, Pazarlama konusunda çalışmış, Adaylar bizi arayın, görüşelim.siz de bu büyük ailenin içinde yerinizi alın yeni ve büyük kazançlara yelken açın.

 • Pazarlama Uzman Yardımcısı
  Enplus
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İstanbul Ümraniye'de bulunan Genel Müdürlüğümüzde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun Pazarlama Uzman Yardımcısı takım arkadaşı arıyoruz Pazarlama planının oluşturulması ve uygulanması, Reklam, tanıtım, promosyon stratejilerinin saptanması, Pazar ve Rekabet Analizi; rakiplerin ve rakip uygulamalarının analizlerinin raporlanması, Ajanslar ile koordineli çalışarak promosyon planlarının yapılması, her türlü malzeme desteğinin ve tanıtımının planlanması, uygulanması ve değerlendirilmesi, Online Satış ve Web sitesinin içerik yönetimi ve iş akış süreçlerinin yönetilmesi, Insert,broşür vb. gibi Reklam uygulamalarının koordinasyonun sağlanması, Satış noktaları için görsel standartları geliştirmek, ilgili malzemelerin hazırlanmasının sağlanılması ve satış grubunun kullanımına sunulması, Yeni pazarlama stratejilerinin oluşturulması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme,İktisat veya Pazarlama bölümlerinden mezun, Pazarlama alanında min. 3 yıl deneyimli, Çokiyi düzeyde İngilizce ve tercihen Almanca bilen, Analitik düşünce yapısına sahip ve çözüm odaklı çalışabilen, Planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli, Yeni pazarlama gelişmelerini takip eden, İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Microsoft Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Excel de raporlama yapabilen, Dış görünümüne önem gösteren, diksiyonu düzgün, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip,aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli, İngilizce bilmeyen adaylar değerlendirmeye alınmayacaktır.

 • İş Açıklaması SURTEL KABLO SAN. A.Ş. 1964 YILINDAN BU YANA ENERJİ KABLOSU ÜRETEN YILLIK İHRACATI 60 MİLYON ABD DOLARINI AŞAN ŞİRKETİMİZİN SEFAKÖY' DEKİ MERKEZİNDE EKİBİMİZE KATILMAK ÜZERE YURT DIŞI PAZARLAMA VE SATIŞ ELEMANI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (mühendis kökenliler tercih sebebidir), Çok iyi derecede İngilizce konuşabilen, Bilgisayar ofis dillerine ve paket programlara hakim (Freedom, ERP..) Dış ticarette en az 3 yıl tecrübesi olan (kablo sektöründe çalışmış olanlar tercih sebebidir), Müşteri portföyü olan, Yurt dışı seyahatlere engeli olmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, İnisiyatif sahibi, iletişim becerisi yüksek, Sigara içmeyen, Ekip çalışmasına inanan, Bayan/Bay adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan Başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. Bu pozisyon dışındaki başvurular dikkate alınmayacaktır.

 • İş Açıklaması    

  Aranan Nitelikler Ersoy Sağlık Grubu'nun Kurtköy Şubesinde görevlendirilmek üzere; Tercihen sağlık sektöründe pazarlama faaliyetleri konusunda en az 5 yıl tecrübesi olan, Saha çalışmalarına hakim, Sıcak satışta bulunmuş, Kurumsal Pazarlama süreçlerini profesyonel olarak yürütebilecek, Amatör ruhla çalışıp profesyonel iş çıkartabilecek, Raporlama yeteneği gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın takımını önemseyen, Aktif araç kullanabilen, Tercihen yabancı dil bilen, Analitik düşünme ve çalışma kabiliyeti olan, ''Kurumsal Pazarlama Müdürü'' aramaktayız.    

 • Pazarlama Müdürü
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Sağlık sektörünün öncü kuruluşlarından olan, tam donanımlı, bir çok özellikli birimde hizmet veren ve 1000’in üzerinde çalışanı bulunan hastanemize; En az 5 yıllık pazarlama, tercihen sağlık sektörü, ve üst düzey yöneticilik deneyimi olan, İngilizce bilen,

  Aranan Nitelikler PAZARLAMA MÜDÜRÜ Aranmaktadır.

 • İş Açıklaması City's Nişantaşı Alışveriş Merkezi'nin tüm pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirdiği, sponsorluk , Alışveriş Merkezi içerisindeki stand alanlarını ve reklam alanlarını kiralama, CRM çalışmaları ve PR çalışmalarının yürütüldüğü, Kiracı İlişkileri ile ilgili tüm planlama, bütçeleme, organizasyonu sağlama, yürütme, kontrol etme ve verimliliği ölçme faaliyetlerinin gerçekleştirildiği, Kiracı İlişkileri ve Pazarlama Departmanında yetiştirilmek üzere görev alacak, Uzman Yardımcısı Adayı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Üniversite Mezunu, - İyi derecede İngilizce bilen, - Satış konusunda kurumsal şirketlerde görev almış, - İletişim, temsil, ikna ve sorun çözme yeteneği gelişmiş, - İşine ve kendine özen gösteren, - Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Nişantaşı Bölgesi’ne ulaşım problemi olmayan,

 • İş Açıklaması 1999'dan bu yana,Estetik ve Rekonstrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu olarak,plastik ve kozmetik cerrahi ayrıca güzellik merkezlerimizle,bireylere değer katmaya devam ediyoruz. Başarılarıyla ilklere imza atan kurumumuzda,yeniliklere hep birlikte yürüyeceğimiz İstanbul-Levent Şubemiz "Dijital Pazarlama Uzmanı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler -Levent de yeni açılacak ofisimizde dijital pazarlama departmanına bağlı görev alacak, -Google Adwords,Seo ve Facebook reklamları kurgulayabilen, -Web sitesi güncellemeleri yapabilen, -Analitik beceriye sahip,öğrenme yeteneği yüksek, -Sonuç odaklı çalışabilen, -20-30 yaş arasında Bay/Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • İş Açıklaması Tekstil aksesuarları toptancılığı alanında hızla büyüyen firmamızda, Çalışacak takım arkadaşımızın; konfeksiyon, tekstil PAZARINI ve sektörü çok iyi bilmesi gerekir. MÜŞTERİ diyaloğu güçlü, deneyimli; ürün PAZARLAMA ve SATIŞ da iddialı, DANTEL ürünü, ve piyasasını iyi bilen, KRISTAL TAŞ ürünü ve piyasası (TEKSTİL ÜRÜNLERİNDE UYGULANDIĞI) için sektörü iyi bilen, SATIŞ PAZARLAMA MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler DANTEL satış ve pazarlamada deneyimli, geçmişte aktif satışta görev alan adaylar, tercih edilme sebebidir KRISTAL TAŞ satış ve pazarlamada deneyimli, geçmişte aktif pazarlama ve SATIŞ da görev almış, Erkek adayların, Askerlik, okul gibi sorunları olmaması MS Office programlarına hakim İş ve sonuç odaklı, objektif muhakeme yeteneğine sahip Tercihen aktif araç kullanabilen, Sosyal iletişimi güçlü, bakımlı ve kendisine dikkat eden, tercihen MERTER ve civarındai ikamet eden. Gayretli,sabırlı ve en önemlisi istikrarlı, GÖREV YERİ PROBLEM SAYMAYAN (ŞUBELERDE ÇALIŞTIRILABİLİR) Yaratıcı yenilikçi, ÇÖZÜM ODAKLI problem çözen, Takım ruhuna uyumlu olan, Ehliyetli ve aktif araç kullananlar tercihlidir. FOTOĞTAFLI CV ler tercih sebebi olacaktır ÖNEMLİ: Ankara şubemizde çalışacak arkadaşlarımız BALGAT ve çevresinde ikamet edenler tercih nedeni olabilir.

 • İş Açıklaması Tekstil aksesuarları toptancılığı alanında hızla büyüyen firmamızda, Çalışacak takım arkadaşımızın; konfeksiyon, tekstil PAZARINI ve sektörü çok iyi bilmesi gerekir. MÜŞTERİ diyaloğu güçlü, deneyimli; ürün PAZARLAMA ve SATIŞ da iddialı, DANTEL ürünü, ve piyasasını iyi bilen, KRISTAL TAŞ ürünü ve piyasası (TEKSTİL ÜRÜNLERİNDE UYGULANDIĞI) için sektörü iyi bilen, SATIŞ PAZARLAMA MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler DANTEL satış ve pazarlamada deneyimli, geçmişte aktif satışta görev alan adaylar, tercih edilme sebebidir KRISTAL TAŞ satış ve pazarlamada deneyimli, geçmişte aktif pazarlama ve SATIŞ da görev almış, Erkek adayların, Askerlik, okul gibi sorunları olmaması MS Office programlarına hakim İş ve sonuç odaklı, objektif muhakeme yeteneğine sahip Tercihen aktif araç kullanabilen, Sosyal iletişimi güçlü, bakımlı ve kendisine dikkat eden, tercihen MERTER ve civarındai ikamet eden. Gayretli,sabırlı ve en önemlisi istikrarlı, GÖREV YERİ PROBLEM SAYMAYAN (ŞUBELERDE ÇALIŞTIRILABİLİR) Yaratıcı yenilikçi, ÇÖZÜM ODAKLI problem çözen, Takım ruhuna uyumlu olan, Ehliyetli ve aktif araç kullananlar tercihlidir. FOTOĞTAFLI CV ler tercih sebebi olacaktır ÖNEMLİ: Ankara şubemizde çalışacak arkadaşlarımız BALGAT ve çevresinde ikamet edenler tercih nedeni olabilir.

/
16
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Pazarlama İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?