Pres İş İlanları

Hepsini Temizle
Pres
 • İş Açıklaması Otomotiv Yan sanayi olarak BURSA'da Nilüfer Organize Sanayi Bölgesinde faliyet göstermekte olan firmamızda görev alabilecek takım arkadaşı arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya dengi okul mezunu, Cnc Torna Operatörlüğünde en az 2 yıl deneyimli, Teknik resim okuyabilen, Tercihen Visi Cad programını kullanabilen, Fanuc veya Siemens ünite tezgahlarda çalışmış. Vardiyalı sistemde çalışabilecek CNC TORNA OPERATÖRÜ alınacaktır. Askerlik görevini tamamlamış,

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Operatör

 • Genel Müdür Asistanı CPS PRESSFORM Kocaeli, İstanbul Anadolu 30 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Genel Müdür asiste edebilecek , teknik anlamda da  destek sağlayabilecek Genel Müdür Asistanı aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler  Yüksekokul veya Üniversite mezunu  ( tercihen endüstri , makine , otomotiv ,  elektrik    bölümlerinden mezun )  Tercihen en az 2 yıl pres konusunda deneyimine sahip ,   28 - 35 yaşları arasında,   Akıcı İngilizce ve Almanca bilgisine sahip,   B Sınıfı ehliyet sahibi,   Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,   Diksiyonu düzgün,   Yurt içi, Yurt dışı seyahat engeli olmayan bay / bayan Genel Müdür Asistanı            aranmaktadır.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı, Uzman, Sorumlu, Genel Müdür Yrd

 • Mühendis CPS PRESSFORM Kocaeli, İstanbul Anadolu 30 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Genel Müdür asiste edebilecek , teknik anlamda da  destek sağlayabilecek Mühendis aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Yüksekokul veya Üniversite mezunu  ( tercihen endüstri , makine , otomotiv ,  elektrik bölümlerinden mezun )  Tercihen en az 2 yıl pres konusunda deneyimine sahip ,  28 - 35 yaşları arasında,  Akıcı İngilizce ve Almanca bilgisine sahip,  B Sınıfı ehliyet sahibi,  Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,  Diksiyonu düzgün,  Yurt içi, Yurt dışı seyahat engeli olmayan bay / bayan Mühendis  aranmaktadır.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı, Mühendis, Genel Müdür Yrd

 • Pres Operatörleri San Metal İstanbul Anadolu, Kocaeli 16 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Enjeksiyon preslerde çalışacak, askerliğini yapmış, tecrübe sahibi bay elemanlar 

  Aranan Nitelikler 1) Askerliğini yapmış  2) 40 yaşını aşmamış  3) izmit / gebze ve İst /pendik arasında ikamet eden 4) En az ilköğretim mezunu 

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe öncü müşterimiz için; 'Abkant Büküm Operatörü' arayışımız bulunmaktadır. En az Meslek Lisesi muzunu olan, Teknik resim ve imalata yönelik projeleri okuyabilen (AutoCad - SolidWorks -Inventor - Catia gibi), En az 3 yıl tecrübe sahibi, Vinç ve forklift kullanabilen.

  Aranan Nitelikler Artık malzeme ve hurdanın tutanak halinde kaliteye teslim edilmesi ve kalite kararına göre belirlenen yere sevkini yapılması, Talimatlarla belirtilmiş iş güvenliği ve çalışma talimatlarına uyulması, Planlama ve iş hazırlamadan gelen resimlere göre kesimden veya depodan malzemeyi teslim alıp sevkini yaparak büküm işleminin yapılması. Adecco, İşkur’un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör

İş Habercisi - Pres İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?