Pres İş İlanları

Hepsini Temizle
Pres
 • İş Açıklaması Bulunduğu vardiyanın vardiya amirliğini yapmak, Vardiyadaki çalışma düzenini iş güvenliği ve kalite standartlarını gözeterek sağlamak, Üretim planına göre, plastik enjeksiyon kalıplarını makinelere bağlamak, her türlü teknik ve hassas ayarlarını yaparak ürünleri devreye almak, Üretim esnasında hammaddeyi ve ürünleri kontrol etmek, Vardiyasında çalışan makine ve kalıplarda meydana gelecek arızaları öngörerek gerekli önlemleri almak ve arıza durumunda da ilgili birimlerle organizeli bir şekilde sorunu gidermek.

  Aranan Nitelikler Otomotiv Sektörüne Üretim yapan firmamızda görevlendirilmek üzere, Alanında tecrübeli, Plastik enjeksiyon tesisi, kalıpları, hammaddeleri ve yardımcı ekipmanları konusunda bilgi sahibi, Tercihen otomotiv sektörüne görsel parça üretimi yapan firmalarda çalışmış, Plastik Enjeksiyon makine ve kalıp ayarlarına hakim, Plastik hammadde konusunda bilgi sahibi, Ekip çalışmasına uygun ve ekip yönetebilecek, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlikle ilişkisi olmayan, Bursa'da ikamet eden, Vardiyalı çalışma sistemine uyacak, Plastik Enjeksiyon Ustası çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Pres Operatörü
  Martı Kurumsal Hizmetler
  İzmir, Manisa 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz.  

  Aranan Nitelikler   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, ana faaliyet alanları "Saç Metal Kalıpçılığı ve Şekillendirilmesi" olan, faaliyet alanında lider müşteri firmamız için, aşağıdaki niteliklere sahip ''PRES OPERATÖRÜ'' arayışımız bulunmaktadır. Tercihen Meslek Lisesi veya Çıraklık eğitim merkezlerinin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Benzer bir sektörde faaliyet gösteren bir firmada ve benzer bir pozisyonda en az 1 yıl tecrübe sahibi olmak, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Askerliğini tamamlamış, Manisa' da ikamet eden  

 • Üretim Operatörleri
  Deka Elektroteknik
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması Kablo ve Fişli Kablo üretimi yapan firmamızın Çayırova İşletmesinde görevlendirilmek üzere Üretim Operatörleri alınacaktır.   Tercihen Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksek Okulu ( Plastik Teknolojisi ,Elektrik, Elektronik, Mekatronik, Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine  bölümleri) mezunu, Vardiyalı çalışma sistemde çalışabilecek, Askerlik ile ilişiği bulunmayan, 35 yaşını aşmamış, Gebze, Darıca, Çayırova veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.   Maaş ve Sendikal tüm sosyal yardım ve haklar iş görüşmesi sırasında paylaşılacak olup, kadrolu ve tam zamanlı olarak personel alımı yapılacaktır. De-ka Elektroteknik San.ve Tic. A.Ş. Akse Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:140 Çayırova - KOCAELİ Tel : 0262 743 60 60

  Aranan Nitelikler    

 • İş Açıklaması   DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, ENDÜSTRİYEL SİSTEMLER SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN, GEBZE'DEKİ FABRİKASI İÇİN   Jeneratör konteyner ve kabinlerinin motor, ekipman, fan, alternatör, susturucu vb. montajının yapılması görevinden sorumlu olacak.  

  Aranan Nitelikler Meslek lisesi ve/veya Meslek Yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Endüstriyel projelerde, doğalgaz santrali, rafineri projelerinde görev almış, Makine / ekipman montaj işinde en az 5 yıl tecrübeli, Tercihen kaplin ayarı yapabilen, Teknik Resim okuyabilen, Mekanik bilgisi olan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (geniş bir servis ağı mevcuttur), Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, "MAKİNE MONTAJ USTASI" aranmaktadır.   www.maviyakaik.com

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, ENDÜSTRİYEL SİSTEMLER SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN, GEBZE'DEKİ FABRİKASI İÇİN   Jeneratör konteyner ve kabin imalatlarında kullanılacak karbon çelik malzemeden çelik, boru ve sac malzemelerin kaynağının yapılması​ görevinden sorumlu olacak. ​

  Aranan Nitelikler Meslek lisesi ve/veya Meslek Yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Endüstriyel projelerde, doğalgaz santrali, rafineri projelerinde görev almış, Gazaltı ve elektrik metotlarında karbon çelik ve paslanmaz boru kaynağı yapabilen, ASME, AWS veya EN Sertifikalı, En az 5 yıl tecrübeli, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (geniş bir servis ağı mevcuttur), Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,   "GAZALTI VE ELEKTRİK KAYNAKÇISI" aranmaktadır.  www.maviyakaik.com  

 • Boru Kaynakçısı
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, ENDÜSTRİYEL SİSTEMLER SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN, GEBZE'DEKİ FABRİKASI İÇİN   Jeneratör konteyner ve kabin imalatlarında kullanılacak karbon çelik ve paslanmaz malzemeden çelik, boru, sac ve fittings malzemelerin kaynağının yapılması görevinden sorumlu olacak. ​

  Aranan Nitelikler Meslek lisesi ve/veya Meslek Yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Endüstriyel projelerde, doğalgaz santrali, rafineri projelerinde görev almış, Argon ve elektrik metotlarında karbon çelik ve paslanmaz boru kaynağı yapabilen, ASME veya EN Sertifikalı, En az 5 yıl tecrübeli, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (geniş bir servis ağı mevcuttur), Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,   "ARGON VE ELEKTRİK KAYNAKÇISI" aranmaktadır.  www.maviyakaik.com  

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, ENDÜSTRİYEL SİSTEMLER SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN, GEBZE'DEKİ FABRİKASI İÇİN   Jeneratör konteyner ve kabin imalatları için gerekli sac parça kesim ve büküm işlerinin yapılması, Trapez bükümlerinin yapılması, Giyotin makas ile sac kesim işlerinin yapılması görevlerinden sorumlu olacak.  

  Aranan Nitelikler Lise veya Meslek Yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Abkant ve Giyotin Operatörlüğü konusunda en az 5 yıl deneyimli, Teknik resimle çalışabilen, Problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına önem veren, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (geniş bir servis ağı mevcuttur), Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,   "ABKANT VE GİYOTİN MAKAS OPERATÖRÜ" aranmaktadır.  www.maviyakaik.com

 • İş Açıklaması Otomotiv sektöründe hizmet veren firmamızın üretim bölümünde görevlendirilmek üzere;Tandem Pres Operatörü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Lisesi bölümlerinden mezun olmuş, *Konusunda en az 1 yıl deneyimli, *Vardiyalı olarak çalışabilecek, *Ekip çalışmasına yatkın, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, *Askerlik görevini tamamlamış, *40 yaşını aşmamış, *Bay..

 • İş Açıklaması Otomotiv sektöründe hizmet veren firmamızın üretim bölümünde görevlendirilmek üzere;Pres Operatörü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *Tercihen Meslek Lisesi,Çıraklık Eğitim Merkezi ilgili bölümlerinden mezun olmuş, *Pres konusunda en az bir yıl deneyimli, *Vardiyalı olarak çalışabilecek, *Ekip çalışmasına yatkın, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, *Askerlik görevini tamamlamış, *35 yaşını aşmamış, *Bay..  

 • İş Açıklaması Otomotiv sektöründe hizmet veren firmamızın üretim bölümünde görevlendirilmek üzere; Prograsif Pres Operatörü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *Tercihen Meslek Lisesi (Makine,Otomotiv yada Metal İşleri) mezunu, *Tercihen evli, *Prograsif pres konusunda en az 2 yıl deneyimli, *Vardiyalı olarak çalışabilecek, *Ekip çalışmasına yatkın, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, *Askerlik görevini tamamlamış, * Tercihen 25-35 yaş arası, *Bay..

 • İş Açıklaması Otomotiv sektöründe hizmet veren firmamızın üretim bölümünde görevlendirilmek üzere; Prograsif Pres Operatörü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *Tercihen Meslek Lisesi (Makine,Otomotiv yada Metal İşleri) mezunu, *Tercihen evli, *Prograsif pres konusunda en az 2 yıl deneyimli, *Vardiyalı olarak çalışabilecek, *Ekip çalışmasına yatkın, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, *Askerlik görevini tamamlamış, * Tercihen 25-35 yaş arası, *Bay..

 • Üretim Elemanları
  Kanca El Aletleri A.Ş.
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması     İşin Tanımı : Ülkemizin, Çelik Dövme sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan,  El Aletleri alanında, Türkiye ve Avrupa pazar payında  lider  ve 500 kişilik insan kaynağı ile dünyanın önde gelen otomotiv firmaları için  Çayırovada ki fabrikasında üretim yapan, büyümeye ve gelişime açık şirketimizin  Üretim ve Bakım bölümlerinde yetiştirilmek üzere;  

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu, Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, lise veya dengi okul mezunu   Tercihen Metal ve Otomotiv sektöründe, sicak dövme, metal şekillendirme ve bakım bölümlerinde  deneyimli ve ya deneyimsiz olmak üzere Teknik resim okuyabilen, Sıcak çelik dövme ve metal şekillendirme konularında deneyimli, Vardiyalı ve esnek çalışma  prensiplerine uyum gösterebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, İnsan ilişkilerinde başarılı, dışa dönük, Ekip çalışmaya  yatkın, inisiyatif kullanabilen, Mavi yakalı takım arkadaşları aranmaktadır.   Kocaeli, Gebze, Darıca, Kurtköy servisimiz vardır. Bekar erkek adaylara Lojman tahsis edilebilir.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Makine Operatörleri, Dilme Hattı Operatörleri, Pres Operatörleri" arıyoruz.   Sac işleme, sac dilme, boy kesme ve pres makinelerinde görevlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu (Tercihen Metal İşleri, Makine, CNC, Kalıpçılık, Otomasyon, Talaşlı İmalat bölümlerinden mezun), Makine operatörlüğü konusunda deneyimli ya da yetiştirilmek üzere, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Aktif, dinamik ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, 35 yaşını aşmamış, 2 vardiya düzeninde çalışabilen, Askerlik görevini tamamlamış erkek adaylar değerlendirilecektir.

 • Talaşlı İmalat Formeni
  Repkon Makine
  İstanbul Anadolu 22 Kasım 2015

  İş Açıklaması Üretim departmanında, Talaşlı imalat Formeni olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır. Görev ve Sorumlulukları , ·         Talaşlı imalat ekibinin yürüttüğü tüm faaliyetlerden ve faaliyetlerin kalitesinden sorumludur. ·         Tezgah doluluk oranlarına göre talaşlı imalat planının hazırlanmasında Takım liderine destek verir. ·         Montaj ekibinin eğitim ihtiyaçlarının belirler ve organize eder. ·         İhtiyaç olan sarf malzeme, takım, aparat ve ekipmanları belirler takım liderine bildirir. ·         Talaşlı imalat bölümünde İş güvenliği şartlarının sağlanması ve operatörlerin kişisel koruyucu donanımlarının kullanmasından sorumludur. ·         Kalite kontrole veya bir sonraki operasyona hazır parçaların akışını organize eder. ·         Operasyon sırasında karşılaşılan zorluklar için operatörlere destek verir. ·         Tüm parçaların ara operasyonlarında kritik ölçümlerini yapar ve bir sonraki operasyona onay verir, kontrol kayıtlarını tutar ve Kalite Kontrol ile koordineli çalışır. ·         Tespit edilen uygunsuzluklara göre DÖF açılmasını takip eder ve kalite yönetim kayıtlarının tutulmasına yardımcı olur ·         Talaşlı imalat kapasitesi için geliştirme ve destek ihtiyaçlarını tespit eder takım liderine bildirir. ·         İmalat panosunun sürekli güncellenerek canlı tutulmasını sağlar sistemsel kayıtlarını tutar ·         ERP üzerinde rotası ve iş emri açılmış parçaların iş emirlerini güncel olarak başlatır ve ERP verilerini girer. ·         Talaşlı imalat aktivitelerini proje bazında haftalık olarak raporlar. ·         Enerji tasarrufu ve sarf malzeme ekonomisine yardımcı olur. ·         Bölümüne ait fiziki alanın temizlik ve düzeninin sağlanmasını takip eder.  

  Aranan Nitelikler ·         Meslek liseleri ve/veya MYO Torna Tesviye, Kalıp, Makine, CNC bölümlerinden mezun.       (Belirtilen bölümler dışında başvurular dikkate alınmayacaktır.) ·         Torna, freze ve bohrwerk tezgâhlarını kullanabilen, ·         Talaşlı imalat konusunda en az 10 yıl ve benzer pozisyonda 5 yıl tecrübeli, ·         Tercihen CNC programlama konusunda bilgi sahibi, ·         Takım çalışmasına yatkın, ·         Teknik resim okuma, yorumlama ve geometrik toleranslar ile ilgili bilgi sahibi, ·         Temel ölçüm aletlerini kullanabilen, ·         Pratik ve analitik düşünen el becerisine sahip, ·         Öğrenmeye açık, işini benimseyen, disiplinli, sonuç odaklı, ·         Temel seviyede İngilizce bilen , ·         İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden , ·         Askerlik ile ilişiği olmayan. 

 • İş Açıklaması Organize Sanayi Bölgesinde bulunan firmamıza çalışma arkadaşları alınacaktır.   Yetiştirilmek üzere Kauçuk parça imalatı bölümüne, Kauçuk pres operatörü Metal Boyama ve Fosfat Hattına, Boyama Elemanı Plastik Enjeksiyon bölümüne, Plastik Enjeksiyon Pres Operatörü

  Aranan Nitelikler   Yetiştirilmek üzere ya da tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, Bay adayların Askerlik ile ilişkisi olmayan, Bay / Bayan, Çalışma arkadaşları aranmaktadır.  

 • Kalıphane Ustası
  Arda Mühendislik
  İstanbul Avrupa 12 Kasım 2015

  İş Açıklaması LOKASYONU ESENYURTTA BULUNAN KOMPOZİT ALANINDA FALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZDA; KALIP ATÖLYESİNDE ÇALIŞACAK KALIP USTALARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler KOMPOZİT İMALAT KALIPLARINI VE HİDROLİK PRES KALIPLARINI BİLEN, KALIPÇI FREZESİ, TORNA, MATKAP, TAŞLAMA VE HAVALI EL ALETLERİNİ KULLANABİLEN, MEKANİK, PNÖMATİK VE ELEKTRİK BİLGİSİ OLAN KALIPLARININ TAMİRİNİ ,BAKIMINI  VE REVİZYONLARINI YAPABİLECEK KABİLİYETTE OLAN, ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ VEYA MESLEK YÜKSEKOKULLARININ İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, MİNİMUM 2 YIL KALIP SEKTÖRÜNDE DENEYİMİ OLAN . VARDİYA SİSTEMİNDE ÇALIŞACAK. KALIP BAKIM ATÖLYESİNDE USTALIK YAPA BİLECEK ERKEK ADAYLAR ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ, TERCİHEN ESENYURT AVCILAR BEYLİKDÜZÜ LOKASYONUNA YAKIN İKAMET EDEN,

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız otomotiv sektöründe faaliyet gösteren %100 Alman sermayeli müşterimiz için "PRES OPERATÖRÜ" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler İlkokul, Ortaokul, Düz Lise yada Meslek Lisesi mezunu, Pres operatörlüğünde en az 1 yıl deneyimli, Vardiyalı çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan bay çalışma arkadaşları arayışlarımız mevcuttur.

 • Pres Operatörü
  Akp Otomotiv
  Bursa 21 Ekim 2015

  İş Açıklaması Oto Yan Sanayı alanında faaliyet gösteren firmamızda, preslerde çalışacak tecrübeli takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Prograsif (Sürücülü) Preslerde Deneyimli - Preslerde Kalıp Söküp-Takıp Ayar Yapabilen - Takım Çalışmasına Yatkın - Askerlik Görevini Tamamlamış - Min. 3 Yıl Tecrübeli - Vardiyalı Çalışabilecek

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe öncü müşterimiz için; 'Abkant Büküm Operatörü' arayışımız bulunmaktadır. En az Meslek Lisesi muzunu olan, Teknik resim ve imalata yönelik projeleri okuyabilen (AutoCad - SolidWorks -Inventor - Catia gibi), En az 3 yıl tecrübe sahibi, Vinç ve forklift kullanabilen.

  Aranan Nitelikler Artık malzeme ve hurdanın tutanak halinde kaliteye teslim edilmesi ve kalite kararına göre belirlenen yere sevkini yapılması, Talimatlarla belirtilmiş iş güvenliği ve çalışma talimatlarına uyulması, Planlama ve iş hazırlamadan gelen resimlere göre kesimden veya depodan malzemeyi teslim alıp sevkini yaparak büküm işleminin yapılması. Adecco, İşkur’un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

İş Habercisi - Pres İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?