Pres İş İlanları

Hepsini Temizle
Pres
 • Üretim Elemanları
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, MOBİLYA SEKTÖRÜNDE YÜZEY KAPLAMA MALZEMELERİ ÜRETİMİ YAPAN VE SEKTÖRÜNÜN LİDERİ OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN, * Üretim hattında Makine Operatörünün ve / veya amirinin verdiği görevleri yerine getirecek;

  Aranan Nitelikler * Tercihen Lise, E.M.L. ve / ya M.Y.O mezunu, minimum orta okul mezunu, * Tercihen üretim tecrübesi olan, * Deneyimli veya deneyimsiz, * Düzenli, disiplinli, ekip çalışmasına yatkın, * Kronik hastalığı ( astım, epilepsi... ) olmayan, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Vardiyalı çalışabilecek, * Anadolu yakasında ikamet eden, * Bay, Not : İstanbul Anadolu yakasındaki tüm semtlere ve Gebze'ye servis imkanı bulunmaktadır. Yeni açılacak baskı hattında yetiştirilebilecek, yükselme şansı açık " ÜRETİM İŞÇİLERİ ARANMAKTADIR " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Üretim Elemanları
  Kanca El Aletleri A.Ş.
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması İşin Tanımı : Ülkemizin, Çelik Dövme sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan, El Aletleri alanında, Türkiye ve Avrupa pazar payında lider ve 500 kişilik insan kaynağı ile dünyanın önde gelen otomotiv firmaları için Çayırovada ki fabrikasında üretim yapan, büyümeye ve gelişime açık şirketimizin Üretim, Lojistik ve Bakım bölümlerinde yetiştirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu, Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, lise veya dengi okul mezunu Tercihen Metal ve Otomotiv sektöründe, sicak dövme, metal şekillendirme ve bakım bölümlerinde deneyimli ve ya deneyimsiz olmak üzere Askerlik hizmetini tamamlamış, İnsan ilişkilerinde başarılı, dışa dönük, Esnek çalışma prensiplerine uyum gösterebilecek, Ekip çalışmaya yatkın, inisiyatif kullanabilen, Teknik resim okuyabilen, Sıcak çelik dövme ve metal şekillendirme konularında pres operatörü olarak en az 5 yıl deneyimli olanlardan, orta öğrenimi bitirmiş olanlar da değerlendirilecektir. Mavi yakalı takım arkadaşları aranmaktadır. Kocaeli, Gebze, Darıca, Kurtköy servisimiz vardır. Bekar erkek adaylara Lojman tahsis edilebilir.

 • İş Açıklaması Otomotiv sektöründe hizmet veren firmamızın üretim bölümünde görevlendirilmek üzere; Prograsif Pres Operatörü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *Tercihen Meslek Lisesi (Makine,Otomotiv yada Metal İşleri) mezunu, *Tercihen evli, *Prograsif pres konusunda en az 2 yıl deneyimli, *Vardiyalı olarak çalışabilecek, *Ekip çalışmasına yatkın, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, *Askerlik görevini tamamlamış, * Tercihen 25-35 yaş arası, *Bay..

 • Kalite Kontrol Elemanları
  Kanca El Aletleri A.Ş.
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Ülkemizin, Çelik Dövme sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan, El Aletleri alanında, Türkiye ve Avrupa pazar payında lider ve 500 kişilik insan kaynağı ile dünyanın önde gelen otomotiv firmaları için Çayırovada ki fabrikasında üretim yapan, büyümeye ve gelişime açık şirketimizin Kalite bölümünde çalıştırılmak üzere;

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi, lise veya dengi okul mezunu Otomotiv sektöründe çalışmış, Uzun süreli çalışma isteği olan, Ekip çalışmasına yatkın, Ölçüm aletlerini kullanabilen (kumpas, mikrometre vs.) Vardiya sisteminde çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, titiz ve dikkatli çalışan, Mavi yakalı takım arkadaşları aranmaktadır. Kocaeli, Gebze, Darıca, Kurtköy ve E5 üzerinden Kaynarca servisimiz mevcuttur. Bekar erkek adaylara Lojman tahsis edilebilir

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe öncü müşterimiz için; 'Abkant Büküm Operatörü' arayışımız bulunmaktadır. En az Meslek Lisesi muzunu olan, Teknik resim ve imalata yönelik projeleri okuyabilen (AutoCad - SolidWorks -Inventor - Catia gibi), En az 3 yıl tecrübe sahibi, Vinç ve forklift kullanabilen.

  Aranan Nitelikler Artık malzeme ve hurdanın tutanak halinde kaliteye teslim edilmesi ve kalite kararına göre belirlenen yere sevkini yapılması, Talimatlarla belirtilmiş iş güvenliği ve çalışma talimatlarına uyulması, Planlama ve iş hazırlamadan gelen resimlere göre kesimden veya depodan malzemeyi teslim alıp sevkini yaparak büküm işleminin yapılması. Adecco, İşkur’un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • İş Açıklaması Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamıza, Hidrolik ve Eksantrik Pres Operatör alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Hidrolik ve Eksantrik Pres kullanımında tecrübeli 25-40 yaşları arasında Askerlik görevini tamamlamış

 • Pres Operatörü
  Metplascan Metal Plastik…
  İstanbul Anadolu 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Konusunda tecrübeli, Askerlik görevini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, Eksantrik Pres Operatörü Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Talaşlı İmalat Operatörü
  Repkon Makine
  İstanbul Anadolu 29 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Üretim departmanında, Talaşlı imalat operatörü olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler · Meslek liseleri ya da MYO Torna Tesviye, Kalıp, Makine, CNC bölümlerinden mezun, · Torna, freze ve bohrwerk tezgâhlarını kullanabilen, · Talaşlı imalat konusunda en az 5 yıl tecrübeli, · Kullandığı tezgâhların küçük çaplı bakımlarını yapabilecek, · Tercihen CNC programlama konusunda bilgi sahibi, · Takım çalışmasına yatkın, · Teknik resim okuma, yorumlama ve geometrik toleranslar ile ilgili bilgi sahibi, · Temel ölçüm aletlerini kullanabilen, · Pratik ve analitik düşünen, el becerisine sahip, · Öğrenmeye açık, işini benimseyen, disiplinli, sonuç odaklı, · İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, · Askerlik ile ilişiği olmayan.

 • İş Açıklaması Otomotiv sektöründe hizmet veren firmamızın üretim bölümünde görevlendirilmek üzere;Tandem Pres Operatörü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Lisesi bölümlerinden mezun olmuş, *Konusunda en az 1 yıl deneyimli, *Vardiyalı olarak çalışabilecek, *Ekip çalışmasına yatkın, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, *Askerlik görevini tamamlamış, *40 yaşını aşmamış, *Bay..

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız otomotiv sektöründe faaliyet gösteren %100 Alman sermayeli müşterimiz için "PRES OPERATÖRÜ" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler İlkokul, Ortaokul, Düz Lise yada Meslek Lisesi mezunu, Pres operatörlüğünde en az 1 yıl deneyimli, Vardiyalı çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan bay çalışma arkadaşları arayışlarımız mevcuttur.

 • Üretim Operatörleri
  San Metal
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 27 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Üretim biriminde eksantrik presler ve emaye kaplama bölümünde çalışacak operatör

  Aranan Nitelikler - Askerliğini Yapmış - Gebze - Pendik arasında ikamet eden - Bay elemanlar

 • İş Açıklaması Oto Yan Sanayinde faaliyet gösteren firmamızda, preslerde görev alacak " PRES OPERATÖRLERİ " arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek

 • Planlama Personeli
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 7 Temmuz 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Ön Lisans veya Lisans Mezunu Tercihan Endüstri Müh. Veya dengi branşlardan mezun olmuş İngilizce bilen Almanca tercih sebebidir En az 3 yıl otomotiv sektöründe bir OEM/OES firmasında çalışmış En az 2 yıl çalıştığı firmaların planlama, dispozisyon, sevkıyat veya satınalma bölümlerinde görev almış Tercihan otomotivde sac parça tecrübesi olan Askerliğini tamamlamış Bay veya Bayan

 • Sac Preshane Kontrol Elemanı
  Kancıoğlu Otomotiv
  İstanbul Avrupa 25 Haziran 2015

  İş Açıklaması Soğuk sac şekillendirme ile ilgili Eksantrik ve Hidrolik Preslerde deneyimli iş ve proses takibinden sorumlu ölçü kontrolü yapabilen teknik okul veya yüksekokul mezunu çalışma arkadaşları aranıyor. Metalurji Mühendisi tercih sebebidir.

  Aranan Nitelikler Dikkatli Sorumluluk Sahibi Ekip Çalışmasına uygun

 • İş Açıklaması Teksilt asksesuar sekteründe taş dizim, preste çalışabilecek el işlerinde becerisi olan vasıflı ve vasıfsız bayan personeller

  Aranan Nitelikler İş Açıklaması Aksesuar, taş dizim ve pres sekteründe dikkatli titiz Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilecek Tecrübeli ve tecrübesiz bayan personeller İşyerimizde mescidimiz mevcuttur İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Müşteri ilişkilerinde daima pozitif olmayı hedefleyen Sektörde kendisini geliştirmeyi hedefleyen Sorumluğunu aldığı işin her aşamasının takibini yapabilecek, Düzenli, hızlı ve titiz çalışabilen, analitik düşünebilen, İletişim becerileri kuvvetli ve ekip çalışmasına uygun,

 • Pres Operatörü
  Akp Otomotiv
  Bursa 13 Mart 2015

  İş Açıklaması Oto Yan Sanayı alanında faaliyet gösteren firmamızda, preslerde çalışacak tecrübeli takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Prograsif (Sürücülü) Preslerde Deneyimli - Preslerde Kalıp Söküp-Takıp Ayar Yapabilen - Takım Çalışmasına Yatkın - Askerlik Görevini Tamamlamış - Min. 3 Yıl Tecrübeli - Vardiyalı Çalışabilecek

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Pres İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?