Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Program İş İlanları

Hepsini Temizle
Program
 • İş AçıklamasıARGE DEPARTMANI Backend & Frontend * Grubumuza ait özel yazılım uygulamalarını ve web sitelerinin geliştirilmesi ve sürdürülmesi, * Backend, Frontend, Wep Developer ve System Admin, * Arama motorları Seo Çalışmaları * Özellikle PHP Symfony konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olanlar tercih sebebidir.

  Aranan NiteliklerPERSONELDE ARANACAK GENEL NİTELİKLER; - Üniversite veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, - Yazılım Geliştirme konusunda eğitim almış ve daha önce en az üç projede görev almış, - Algoritma yeteneğine ve matematiksel zekaya sahip, hızlı fikirler üretip uygulayabilen, - C, Php, Symfony, MySql, C++, C#, Sql, Html, XHtml, Html5, Css, Javascript, Java, Swift, Asp, .Net, Ajax, JSon, Xml, Word Press, Bootstrap v.b. yazılım geliştime dillerinden bir kısmına hakim, - Web ve arama motorları optimizasyonu konularında tecrübeli, - Microsoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, - Donanım ve network konularında bilgili, işletim sistemlerini bilen ve sistem sorunlarını çözebilecek, - İyi derece de İngilizce okuyan, yazan ve konuşabilen, - Kendini geliştirebilen, mesleğiyle ilgili yenilikleri takip eden, - Temsil yeteneğine sahip olmak, saygın izlenim bırakmak, iyi niyetli olmak, çevresine güven vermek, - Çalışacağı departmanda takım çalışmasına özen gösterecek, takıum arkadaşları ile işbirliği içerisinde bulunacak ve tam uyum içerisinde çalışacak, takım çalışmasına yatkın, - İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip, çalışkan, dikkatli, sorumluluk sahibi, - İlgili birimlere gerekli raporlamaları ve dökümantasyonları yapabilecek, - Dışa dönük, insan ilişkileri güçlü, pozitif ve güler yüzlü, - İslami hassasiyetleri olan ve Alkol v.b. kötü alışkanlıkları olmayan, - Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uygun, - Bay adaylar için, askerliğini yapmış veya en az 3 yıl askerlik ile ilişiği bulunmayan, - Bayan adaylar için, tesettürlü olan, - Tercihen 23 - 40 yaş aralığında, - Tercihen en az 3 yıl iş tecrübesi olan, Kariyer hedefleyen, genç, ifade, iletişim yeteneklerine güvenen, sosyal ilişkileri kuvvetli, prezentable, istekli ve kararlı takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Otomasyon, Mühendislik

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Bilgisayar Mühendisi, Web Developer, Web Master, Arama Moturu Optimizasyonu (SEO) Mühendisi

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yürüttüğümüz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ''ERP Sistem Mühendisi'' arıyoruz. Canias ERP sistem sorumlusu olarak görev alacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstri / Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer konumda 1-2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını ve CANIAS ERP programını kullanabilen, Dikkatli, planlı, detaylarda özenli çalışmaya yatkın, Analitik düşünebilen, araştırmacı ve gelişmeye açık, İzmir'de ikamet eden (Yeşildere - Bayraklı - Karşıyaka - Çiğli güzergahlarına servis mevcuttur), Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

  Sektör: İmalat, Makine

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • Asp.Net MVC Developer

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 20 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıGeliştirmekte Olduğumuz Projelerde C# ve ASP.NET MVC Mimarisi Kullanılmaktadır. Bu Alanlarda Kendine Güvenen Arkadaşlar.

  Aranan Niteliklerİyi Düzeyde C#.NET İyi Düzeyde MVC İyi Düzeyde HTML5 İyi Düzeyde Javascript İyi Düzeyde Jquary Not : Çalışma Yeri İstanbul - Pendik ' tir. Tercihen Bu Konuma Yakın Arkadaşların İlana Başvurmalarını Rica Ederiz.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Bilgisayar Mühendisi

İş Habercisi - Program İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?