Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Proses İş İlanları

Hepsini Temizle
Proses
 • İş AçıklamasıÜretim prosesinin her aşamasında gerekli kalite kontrolün yapılmasını sağlamak. Günlük üretim emirleri doğrultusunda dolum makinelerinden çıkan ürünlerin ilk ve final kalite kontrollerini gerçekleştirmek. Uygun olmayan ürünlerin gerekli tanımlamalarının yapılarak, belirlenen alanlarda depolanmasını sağlamak. Uygun olmayan ürünlerin iade işlemlerini takip etmek ve raporlamak. Malzemelerin teknik spektlerini temin etmek ve sisteme tanımlamak. Kaliteye uygun olmayan ürünün tespitinden, düzeltilmesine kadar, uygun olmayan ürünün işlenmesini ve dağıtımını kontrol etmek.

  Aranan Niteliklerİstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (tercihen arnavutköy,beylikdüzü,esenyurt) Lisans mezunu veya proses kontrol ile ilgili bölümlerden mezun. Üretim prosesi uygulayan firmalarda 2 yıllık tecrübeye sahip. Askerlikle ilişiği olmayan. 22-32 yaşları arasında.

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Tekniker

 • İş AçıklamasıFirmamızın proses kalite kontrol süreçlerini yürütecek deneyimli Proses Kalite Kontrol Elemanı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerFirmamızın Kalite Yönetim Müdürlüğü’ne bağlı olarak görev almak üzere proses kalite kontrol faaliyetlerini gerçekleştirebilecek, Meslek Yüksek Okulu ve/veya Endüstri Meslek Lisesi mezunu (Tercihen Metal, Makine, v.b mezunu) Proses kalite kontrol faaliyetlerini yürütecek Ölçü aletlerine hâkim (kumpas, mikrometre, mihengir vb.) ve Teknik resim okumasını bilen, Analiz etme ve raporlama becerisi kuvvetli, Vardiyalı ve esnek çalışma sisteminde çalışabilecek, İletişim gücü yüksek, özgüven ve sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı çalışabilen, Microsoft Office Programlarını iyi seviyede kullanabilen, Çalışkan, hevesli, dürüst ve yoğun tempoda çalışacak, Erkek adaylar için Askerliğini tamamlamış, Bay/ Bayan adaylar aranmaktadır.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Uzman Yard

 • Proses Mühendisi

  Saadet GıdaKırklareli 27 Ağustos 2017

  İş Açıklamasılüleburgaz/Babaeski civarında ikamet eden veya edebilecek olan üniversitelerin kimya mühendisliği bölümünden mezun tercihen nişasta fabrikasında çalışmış üretim departmanında çalışacak literatürü takip edecek şekilde ingilizce bilen insan ilişkileri güçlü ekip çalışmasına uygun kendisine bağlı personeli sevk ve idare edebilecek sürekli öğrenmeye kendini geliştirmeye açık sorumluluk bilinci yüksek tertip düzen hijyen bilinci yüksek analitik düşünebilen problem çözebilecek inisiyatif kullanabilen erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıFirmamız da çalışmak üzere, aşağıda belirtilen nitelikler doğrultusunda görev alacak  '' KALİTE KONTROL ELEMANLARI '' aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi, Meslek Yüksek Okulu Mezunu veya Lisans Mezunu 25-35 Yaş Aralığında, Teknik Resim Okumayı Bilen, Kumpas, mikrometre, komparatör, yüzey pürüzlülük cihazı, üç boyutlu koordinat ölçüm cihazı gibi ölçü aletlerini kullanmayı bilen, Office programlarını kullanabilen, En az 3 yıl Talaşlı İmalat sektöründe çalışmış, Kalite güvence ve dökümantasyon süreçlerinin yönetilmesine destek olmak. ISO 9001 – 2008 KYS şartları çerçevesinde oluşturulan KYS uygulamalarına destek vermek​, Tercihen ERP ve MRP konusunda tecrübeli, Askerliğini yapmış, Tercihen Evli, Manisa veya İzmir de ikamet eden, Bay.

  Sektör: İmalat, Otomotiv, Makine

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Tekniker, Teknisyen

İş Habercisi - Proses İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?