Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Proses İş İlanları

Hepsini Temizle
Proses
 • Proses Mühendisi

  Saadet GıdaKırklareli 15 Ağustos 2017

  İş Açıklamasılüleburgaz/Babaeski civarında ikamet eden veya edebilecek olan üniversitelerin kimya mühendisliği bölümünden mezun tercihen nişasta fabrikasında çalışmış üretim departmanında çalışacak literatürü takip edecek şekilde ingilizce bilen insan ilişkileri güçlü ekip çalışmasına uygun kendisine bağlı personeli sevk ve idare edebilecek sürekli öğrenmeye kendini geliştirmeye açık sorumluluk bilinci yüksek tertip düzen hijyen bilinci yüksek analitik düşünebilen problem çözebilecek inisiyatif kullanabilen erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıFirmamızın proses kalite kontrol süreçlerini yürütecek deneyimli Proses Kalite Kontrol Sorumlusu arıyoruz.

  Aranan NiteliklerFirmamızın Kalite Yönetim Müdürlüğü’ne bağlı olarak görev almak üzere proses kalite kontrol faaliyetlerini gerçekleştirebilecek, Meslek Yüksek Okulu ve/veya Endüstri Meslek Lisesi mezunu (Tercihen Metal, Makine, v.b mezunu) Proses kalite kontrol faaliyetlerini yürütecek Ölçü aletlerine hâkim (kumpas, mikrometre, mihengir vb.) ve Teknik resim okumasını bilen, Analiz etme ve raporlama becerisi kuvvetli, Vardiyalı ve esnek çalışma sisteminde çalışabilecek, İletişim gücü yüksek, özgüven ve sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı çalışabilen, Microsoft Office Programlarını iyi seviyede kullanabilen, Çalışkan, hevesli, dürüst ve yoğun tempoda çalışacak, Erkek adaylar için Askerliğini tamamlamış, Bay/ Bayan adaylar aranmaktadır.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Şef Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıRenkler Makina ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 400 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Renkler Makina ile çalışacak Proje Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. İşin Tanımı; • Yeni ürün devreye alma sürecinde proje yönetimi • APQP süreci kapsamında bölümler arası koordinasyonu sağlamak • Numune, ön seri üretimlerinin sürece uygun şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak, dokümantasyon sürecini (PPAP-PPEP) yürütmek. • Müşteri ziyaretlerinde ve denetimlerde yöneticisi ile birlikte bölümünü ve sürecini temsil etmek

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği veya Endüstri Müh. Bölümlerinden mezun (Ayrıca teknik donanımına bağlı olarak MYO Makine Bölümü Mezunu adaylar da değerlendirmeye alınacaktır), Yeni ürün devreye alma, numune ve prototip üretiminde tecrübe sahibi, Benzer sektörde min. 2 yıl tecrübeli; tercihen talaşlı imalat ve kaynaklı konstrüksiyon veya saç şekillendirme proseslerinde çalışmış, Çok iyi düzeyde İngilizce yazma, okuma ve konuşma yetkinliğine sahip Şekil konum toleranslarına hakim, teknik resim bilgisi iyi, İyi derecede CAD programı kullanabilen (Solidworks,Autocad vb ) Analitik düşünebilen, çözüm üretebilen, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek. Askerliğini tamamlamış. İzmir’de ikamet eden.

  Sektör: Endüstri, İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıFirmamız da çalışmak üzere, aşağıda belirtilen nitelikler doğrultusunda görev alacak  '' KALİTE KONTROL ELEMANLARI '' aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi, Meslek Yüksek Okulu Mezunu veya Lisans Mezunu 25-35 Yaş Aralığında, Teknik Resim Okumayı Bilen, Kumpas, mikrometre, komparatör, yüzey pürüzlülük cihazı, üç boyutlu koordinat ölçüm cihazı gibi ölçü aletlerini kullanmayı bilen, Office programlarını kullanabilen, En az 3 yıl Talaşlı İmalat sektöründe çalışmış, Kalite güvence ve dökümantasyon süreçlerinin yönetilmesine destek olmak. ISO 9001 – 2008 KYS şartları çerçevesinde oluşturulan KYS uygulamalarına destek vermek​, Tercihen ERP ve MRP konusunda tecrübeli, Askerliğini yapmış, Tercihen Evli, Manisa veya İzmir de ikamet eden, Bay.

  Sektör: İmalat, Otomotiv, Makine

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Tekniker, Teknisyen

İş Habercisi - Proses İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?