Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Proses İş İlanları

Hepsini Temizle
Proses
 • İş AçıklamasıOtomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Proses Elektronik Sorumlusu" arıyoruz; Elektronik olarak makinaların mekanizmaya uygun olarak programının yapılması, revize edilmesi zorunluluk durumlarında dış kaynaklara yaptırılması, Bilgisayar hardware ve software ihtiyaçlarının tespiti, iyileştirilmesi ve periyodik bakımlarının yapılmasının sağlanması, Fabrika içi her türlü haberleşme hat ve ekipmanların kurulumunun sağlanması ve gerek olursa tedarikçilere yapılması, Makina montajlarında elektronik aksam montajlarına destek verilmesi, Çalışa algoritmalarının oluşturulması ve program revizyonlarının yapılması, Eski mekanik sistemlerin yenilenme çalışmalarında yeni programların yazılması ve sistemin yeterliliğini sağlanması için elektronik enstrümanlar ile kapasitelerinin arttırılması, Gerekli durumlarda iyileştirme faaliyetlerinin planlanması, gerekli satınalma taleplerinin oluşturulup, seri şartlarda uygulanması, Toplam Kalite Yönetimi, Çevre Yönetim Sistemi, İSG Yönetim Sistemi, İş Mükemmelliği ve Özdeğerlendirme çalışmalarında görev alınması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Min. 3 yıl üretim tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, İyi seviyede Siemens TIA Portal programını kullanabilen, Mekatronik üzerine en az bir adet sertifika sahibi olan, Tercihen servo sürücüler hakkında bilgi sahibi ve eğitim sertifikası sahibi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Düzce'de ikamet eden\edebilecek olan.

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Sorumlu

 • Finisyon Prosesleri Uzmanı

  Manpower MaltepeDüzce, Kocaeli 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıOtomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Finisyon Prosesleri Uzmanı" arıyoruz; Elektronik olarak makinaların mekanizmaya uygun olarak programının yapılması, revize edilmesi zorunluluk durumlarında dış kaynaklara yaptırılması, Bilgisayar hardware ve software ihtiyaçlarının tespiti, iyileştirilmesi ve periyodik bakımlarının yapılmasının sağlanması, Fabrika içi her türlü haberleşme hat ve ekipmanların kurulumunun sağlanması ve gerek olursa tedarikçilere yapılması, Makina montajlarında elektronik aksam montajlarına destek verilmesi, Çalışa algoritmalarının oluşturulması ve program revizyonlarının yapılması, Eski mekanik sistemlerin yenilenme çalışmalarında yeni programların yazılması ve sistemin yeterliliğini sağlanması için elektronik enstrümanlar ile kapasitelerinin arttırılması, Gerekli durumlarda iyileştirme faaliyetlerinin planlanması, gerekli satınalma taleplerinin oluşturulup, seri şartlarda uygulanması, Toplam Kalite Yönetimi, Çevre Yönetim Sistemi, İSG Yönetim Sistemi, İş Mükemmelliği ve Özdeğerlendirme çalışmalarında görev alınması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine, Kimya veya Endüstri Müh. bölümlerinden mezun, En az 3 yıl üretim tecrübesine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Düzce'de ikamet eden\edebilecek olan.

  Sektör: Otomotiv, Metal Sanayi

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • Proses Kontrol Uzmanı

  AKKİM Yapı Kimyasallarıİstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıÜretim prosesinin her aşamasında gerekli kalite kontrolün yapılmasını sağlamak. Günlük üretim emirleri doğrultusunda dolum makinelerinden çıkan ürünlerin ilk ve final kalite kontrollerini gerçekleştirmek. Uygun olmayan ürünlerin gerekli tanımlamalarının yapılarak, belirlenen alanlarda depolanmasını sağlamak. Uygun olmayan ürünlerin iade işlemlerini takip etmek ve raporlamak. Malzemelerin teknik spektlerini temin etmek ve sisteme tanımlamak. Kaliteye uygun olmayan ürünün tespitinden, düzeltilmesine kadar, uygun olmayan ürünün işlenmesini ve dağıtımını kontrol etmek.

  Aranan Niteliklerİstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (tercihen arnavutköy,beylikdüzü,esenyurt) Lise veya MYO mezunu veya proses kontrol ile ilgili bölümlerden mezun. Üretim prosesi uygulayan firmalarda 2 yıllık tecrübeye sahip. Askerlikle ilişiği olmayan. 22-32 yaşları arasında.

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Tekniker

 • İş AçıklamasıRenkler Makina ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 400 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. İŞİN TANIMI: • Yeni ürün devreye alma sürecinde proje yönetimi • APQP süreci kapsamında bölümler arası koordinasyonu sağlamak • Numune, ön seri üretimlerinin sürece uygun şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak, dokümantasyon sürecini (PPAP-PPEP) yürütmek. • Müşteri ziyaretlerinde ve denetimlerde yöneticisi ile birlikte bölümünü ve sürecini temsil etmek Bu amaçlar doğrultusunda, Renkler Makina ile Kemalpaşa Fabrikamızda çalışacak '' PROJE MÜHENDİSİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Elektrik/Eloktronik/Endüstri Müh. Bölümlerinden mezun Yeni ürün devreye alma, numune ve prototip üretiminde tecrübe sahibi, Benzer sektörde min. 2 yıl tecrübeli; Lehim Prosesleri,RH Kablo,Elektronik Kart montaj, konularında bilgi sahibi ESD kurallarına ve iş sağlığı güvenliği prosedürlerini bilen. Sistemli çalışma alışkanlığı olan ve verilen görevi montaj talimatlarına uyacak şekilde yerine getirebilecek, Çok iyi düzeyde İngilizce yazma, okuma ve konuşma yetkinliğine sahip Şekil konum toleranslarına hakim, teknik resim bilgisi olması tercih sebebidir. CAD programı kullanabilmesi tercih sebebidir.(Solidworks,Autocad vb ) Analitik düşünebilen, çözüm üretebilen, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerliğini tamamlamış. İzmir’de ikamet eden.

  Sektör: Endüstri, İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Uzman, Mühendis

 • İş AçıklamasıKESIMHANE SÜREÇ ANALİZİ, ZAMAN ETÜDLERİ VE METOD ÇALIŞMALARININ YAPILMASI. ÜRÜNLERİN VE SİSTEMİN STANDART ZAMANLARININ VE METODLARININ BELİRLENMESİ. PROSES VE İŞGÜCÜ PERFORMANSLARININ ÖLÇÜLMESİ VE GELİŞTİRİLMESİ. KESIMHANE VERİM VE KALİTE SÜREKLİLİĞİ HEDEFLİ PROSES AKIŞ SEMALARINI OLUŞTURMAK, DEĞERLENDİRMEK. KESİMHANE TEMPOSUNU ETKİLEYEN PROBLEMLERİN ÇÖZÜMÜNÜ SAĞLAMAK ADINA İYİLEŞTİRME FALİYETLERİNİN OLUŞTURULMASI, TAKİBİNİN YAPILMASI VE ÜRETİM VERİMLİLİĞİNİN ARTTIRILMASI. KESIMHANE SÜREÇLERİNDE ALTERNATİF METOTLARI GELİŞTİREREK VERİMLİLİĞİ ARTTIRMAK VE MALİYETLERİ DÜŞÜRMEK.

  Aranan NiteliklerÜNİVERSİTELERİN ENDÜSTRİ VEYA TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, TERCİHEN ALANINDA 3 YIL TECRÜBE SAHİBİ, ERKEK TAKIM ELBİSE ÜRETİM VE KESİMHANE SÜREÇLERİNDE BİZZAT BULUNMUŞ VE OPERASYONLARI, KUMAŞLARI, MAKİNE TEKNOLOJİLERİNİ BİLEN, METOT ETÜDÜ VE İŞ ANALİZİ TECRÜBESİ OLAN, REFA TEMEL DÜZEY İŞ ORGANİZASYONU-İŞ SİSTEMİ VE SÜREÇ DÜZENLEME EĞİTİMİ ALMIŞ VEYA BİLGİ SAHİBİ RAPORLAMA VE KORDİNASYON BECERİSİ YÜKSEK OLAN, PLANLAMA VE İŞ TAKİBİ KONUSUNDA BAŞARILI.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıFirmamız da çalışmak üzere, aşağıda belirtilen nitelikler doğrultusunda görev alacak '' KALİTE KONTROL ELEMANLARI '' aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi, Meslek Yüksek Okulu Mezunu veya Lisans Mezunu 25-35 Yaş Aralığında, Teknik Resim Okumayı Bilen, Kumpas, mikrometre, komparatör, yüzey pürüzlülük cihazı, üç boyutlu koordinat ölçüm cihazı gibi ölçü aletlerini kullanmayı bilen, Office programlarını kullanabilen, En az 3 yıl Talaşlı İmalat sektöründe çalışmış, Kalite güvence ve dökümantasyon süreçlerinin yönetilmesine destek olmak. ISO 9001 – 2008 KYS şartları çerçevesinde oluşturulan KYS uygulamalarına destek vermek​, Tercihen ERP ve MRP konusunda tecrübeli, Askerliğini yapmış, Tercihen Evli, Manisa veya İzmir de ikamet eden, BAY.

  Sektör: İmalat, Otomotiv, Makine

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Görevli, Sorumlu, Tekniker

İş Habercisi - Proses İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?