Raporlama İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Raporlama
 • RECRUITER HUMAN RESOURCES CONSULTANCYİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 21 Ocak 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz kendi sektörünün lider firması için Mali Raporlama Müdür Yardımcısı pozisyonunda personel arayışımız söz konusudur. Şirketin aylık konsolide yönetim bilançosu ve dipnotlarının hazırlanması ( hesapların finansal analizlerini ve mizan kontrollerini yapılması ) sürecinde yer almak, Yönetim tarafından ihtiyaç duyulan diğer mali raporların analizin yapılması ve hazırlanmasını sağlamak, Aylık yönetim raporlarının hazırlanması, Tüm Bütçe ve Raporlama süreçlerinde aktif olarak yer almak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren İşletme, İktisat, Maliye, Ekonometri, Matematik, İstatistik veya mühendislik bölümlerinden mezun Raporlama, bütçe, sözleşme, vergi konularında minumum 8 yıl tecrübeli, Analiz, Mali Tablo v.s. gibi konulara hakim, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Çok iyi derecede Ms Ofis Programlarını kullanabilen, makro seviyede Excel kullanabilen, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş, Dinamik ve motivasyonu yüksek olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Yönetici

 • Gratisİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması•Sorumlu olduğu insan kaynakları konularında araştırma, analiz,raporlama, sunum çalışmalarını gerçekleştirmek, •Performans ve Prim Sistemi Yönetimi çalışmalarında görev almak, •İnsan Kaynakları iş analizi ve SAP HR iş geliştirme süreçlerine destek olmak, •Çalışan ilişkileri ve iç iletişim faaliyetlerine destek olmak, •İnsan Kaynakları sosyal medya hesaplarının içerik oluşturma çalışmalarına destek olmak.  

  Aranan Nitelikler~~•Üniversitelerin tercihen İktisadi İdari Bilimler veya Mühendislik bölümlerinden mezun, •İnsan Kaynakları departmanında, ilgili alanda en az 2 yıl deneyimli, •MS Office uygulamalarına hakim, •Raporlama konusunda tecrübeli, •İyi düzeyde İngilizce bilen, •Sonuç odaklı, sorgulayıcı, analitik bakış açısına sahip, •İnsan Kaynakları ile ilgili yeni trendleri takip eden, araştırmayı seven, yaratıcı, •Planlama ve organizasyon yeteneği  güçlü, •Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, •Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, •Veriye dayalı iş yapabilecek, proje yönetiminde çalışmaya istekli, •Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Kozmetik, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Yetkili

 • Protel Bilgisayar A.Şİstanbul Avrupa 20 Ocak 2017

  İş AçıklamasıPROTEL A.Ş. 1989 senesinden bu yana, Türkiye'nin konuk ağırlama endüstrisine dünyanın tercih ettiği lider yazılım ve donanım çözümlerini sunmakta ve müşterilerine sene boyunca 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. İşletmelerde yaşamı kolaylaştırmanın ve verimliliği arttırmanın yolunun teknolojiden geçtiğine inanıyoruz. Dünyanın küçüldüğü, sınırların yok olduğu günümüzde, başlıca amacımız dünya standartlarında ürünler sunmak. Sunduğumuz bütün çözümlerin uzun vadeli olmasını, süreklilik gösteren ve yenilenen ürünlerle müşterilerimizin iş süreçlerine kolayca uyarlanmasını hedefliyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa ofislerimizin yanı sıra yeni bölgesel çözüm ortaklarımızla her zamankinden daha da güçlü olarak müşterilerimizin yanındayız. Gelişen ve büyüyen ekibimizde görev alacak 'Muhasebe Uzmanı' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin İktisat, İşletme veya Maliye bölümlerinden mezun, · Alanında 5 yıl çalışma tecrübesine sahip, · UFRS ve Genel Muhasebe konularında deneyimli, · İleri derecede İngilizce bilen, · LBS ve Microsoft Office programlarını ileri derecede kullanabilen, · İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, · (Erkek adaylar için) askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Otelcilik, Restorancılık

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıSpor perakende sektörünün lideri Yalı Spor'un Merkez ofisinde değerlendirilmek üzere; İşkur İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında şirketimiz bünyesinde 6 ay stajyer olarak görev alacak, Ürün stoklarına hakim olacak, Ürün kontrollerini gerçekleştirecek, Ürün dağıtım programını hazırlayacak, Satılamayan, eritilmesi gereken stokları takip edecek, Üst yönetime raporlama yapacak adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, Raporlama alanında kariyer planlaması olan, 20-25 yaşları arasında, Çalışkan, istekli ve sorumluluk sahibi, İnsan ilişkileri kuvvetli, MS Office uygulamalarını çok iyi derecede bilen, İngilizce bilgisine sahip olan, Tercihen V3 programını bilen adayların başvurlarını bekliyoruz. *İlanımız Çiğli Organize Sanayi Bölgesi'ndeki genel merkezimiz için verilmiştir. *Son 3 ay içerisinde sigorta girişi olmayan ve son 3 ay içerisinde İŞKUR İş Başı Eğitim Programı'ndan yararlanmamış olan adaylar bu programdan yararlanabilmektedir.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıEğitim danışmanlık firması bünyesinde, -Yazışmalar, müşteri data takibi ve dokümantasyon konularında sorumlulukların yürütülmesi.

  Aranan NiteliklerLisans mezunu 1-3 yıl arası operasyonel konularda deneyimli Tercihen iyi derecede İngilizce bilen Office programlarına hakim Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış Ataşehir'e kolay ulaşım imkanı bulunan

  Sektör: Danışmanlık, Eğitim

  Pozisyon: Eleman, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş AçıklamasıÇevre ve İş Güvenliği konusunda faaliyet gösteren şirketimizde farklı görevlerde değerlendirilmek üzere "Engelli Personel” aramaktayız. Bu ilan Bu ilana yapılan başvurularda, adayların engellerini ve engel derecelerini açık olarak belirtmeleri halinde uygun pozisyonlar için değerlendirilmeye alınacaktır.

  Aranan NiteliklerMS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, insan ilişkileri güçlü, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az % 40 engel derecesi

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Görevli

 • CRM Tanıtım Hizmetleriİstanbul Anadolu 20 Ocak 2017

  İş Açıklamasıİş organizasyonu yapmak. süpervizör ekibini doğru hedefe götürmek, süpervizör ekibinin bölgesinde satış stok takibini etkin bir biçimde yönetmek Marka algı ve pazarlama faaliyetlerinde materyal ve raporlama görevlerini uygulayan ve yönetmek süpervizör ekibinin eğitimlerini sağlamak, belli bir düzende yönetip raporlamak. Supervizör ve Personel Yönetimi Merchandising Yönetimi Eğitim Faaliyetleri Yönetimi Raporlama Yönetimi

  Aranan Niteliklerİleri seviye MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) kullanabilmek Excel araçlarını ileri seviye kullanıp analitik çözümler üretmek Temsil yeteneğine sahip olmak Ekip yönetebilme yetkinliğine sahip olmak, İngilizce bilmek – İntermediate Satış-Stok, Pazarlama raporlamalarını etkin yönetebilmek Personel Eğitim tecrübesine sahip olmak Özgüvene sahip olmak, Dikkatli olmak, Dürüst olmak, Sabırlı olmak, Sır saklayabilmek, Piyasa araştırması yapma yeteneğine sahip olmak, Sektörel yönetim ile ilgili bilgi birikimi ve becerilere sahip olmak, Kılık, kıyafet, saç, sakal gibi konularda son derece bakımlı olmak Etkili ve güzel konuşmak, 

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Elektrik ve Elektronik, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Eleman

 • KayraGrupİstanbul Anadolu 20 Ocak 2017

  İş AçıklamasıŞirket / İş Tanımı KayraGrup, bünyesinde bulundurduğu lider markaları her mecrada temsil eden ve tüketiciyle buluşturan bir doğrudan pazarlama şirketidir. Tanıtım ve bilgilendirme hizmeti almak isteyen markalara 15 yılı aşkın tecrübe ile, kaliteli, güvenilir, yaygın ve çözüm odaklı bir hizmet sunmaktadır. 1 merkez, 4 bölge ofisi, 20 yönetici, 30’a yakın Saha şefi, ortalama 1000’e yakın tanıtım personeli ile farklı sektörlerden müşterilerine hizmet veren KayraGrup, Markanız Gayemiz anafikriyle çalışmalarını sürdürmektedir. Tercihen Üniversitelerin İstatistik bölümünde öğrenimini sürdüren ve ya mezun, çok iyi derecede Excel bilgisi olan ve kariyerini bu alanda gelişitirmek isteyen Stajyer yada Part Time Raporlama elemanı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerAranan Nitelikler Üniversitelerin İstatistik bölümünde sürdüren ve ya mezun Raporlama alanda deneyim sahibi olmuş MS Office uygulamalarına hakim, İleri seviyede Excel bilgisi olan Sorumluluk sahibi, Planlama başarısına sahip, İnsiyatif kullanabilen, strateji geliştirebilen, İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, Takım arkadaşları ile uyumlu, ekip çalışmasına yatkın Raporlama alanında kariyer hedefleyen Adaylara sesleniyoruz. Aranılan kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız Başvurunuzu bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • Trada Pazarlama ve Reklamcılıkİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 19 Ocak 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz, elektronik sektöründe önde gelen marka için çalışacak, aşağıdaki özellikleri taşıyan Raporlama Stajyeri aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler  Üniversitelerin İlgili bölümlerinde (tercihen İstatistik, Matematik ve Ekonometri bölümü ) okuyan ve ya  mezun, İleri derecede excel bilgisine sahip, Güçlü analiz, yorum ve sunum becerisine sahip,  İletişim becerisi ve ikna yeteneğine sahip, Analitik düşünce yapısına sahip, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli,

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Stajyer

 • İstanbul Bilişimİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 21 Ocak 2017

  İş AçıklamasıÜlkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan şirketimizin Çağlayan'daki merkez ofisinde ürün yöneticilerine bağlı olarak çalışacak, Onların vermiş oldukları görevler doğrultusunda raporlar hazırlayacak, Yeni çıkan modelleri web sitemize doğru ve detaylı bir şekilde ekleyecek, Piyasa analizi yapacak,

  Aranan NiteliklerMicrosoft Ofis programlarına hakim, Algısına güvenen, Analitiği güçlü, Kolay kavrayan, Minimum lise tercigen MYO ve fakülte mezunu, Veri girişi konusunda tecrübeli, İletişim becerisi yüksek ve problem çözme becerisine sahip, Raporlama bilgi ve becerisine sahip, Bay-bayan çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, E-Ticaret

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Yardımcı, Asistan

 • KayraGrupİstanbul Anadolu 20 Ocak 2017

  İş AçıklamasıŞirket / İş Tanımı KayraGrup, bünyesinde bulundurduğu lider markaları her mecrada temsil eden ve tüketiciyle buluşturan bir doğrudan pazarlama şirketidir. Tanıtım ve bilgilendirme hizmeti almak isteyen markalara 15 yılı aşkın tecrübe ile, kaliteli, güvenilir, yaygın ve çözüm odaklı bir hizmet sunmaktadır. 1 merkez, 4 bölge ofisi, 20 yönetici, 30’a yakın Saha şefi, ortalama 1000’e yakın tanıtım personeli ile farklı sektörlerden müşterilerine hizmet veren KayraGrup, Markanız Gayemiz anafikriyle çalışmalarını sürdürmektedir. Tercihen Üniversitelerin İstatistik bölümünden mezun, en az 2 yıl deneyimli ileri düzeyde Excel bilgisi olan Raporlama Uzmanı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerAranan Nitelikler Üniversitelerin İstatistik bölümünden mezun mezun, Raporlama alanda deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Sorumluluk sahibi, Planlama başarısına sahip, İnsiyatif kullanabilen, strateji geliştirebilen, İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, Takım arkadaşları ile uyumlu, ekip çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adaylara sesleniyoruz. Aranılan kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız Başvurunuzu bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • Schaferİstanbul Avrupa 17 Ocak 2017

  İş Açıklaması• Mağazalar Direktörlüğü’nde çalıştırılmak üzere, • Mağazalardaki ürünlerin satan ve kalanını takip ederek tamamlanması, • Ürün giriş ve çıkış hareketlerinin ve evrak takiplerinin yapılması • Ürün satış hareketlerine göre sipariş ve sevkiyat süreçlerin planlanması, • Günlük , Haftalık , Aylık faaliyet raporlarının oluşturulması, • MS Office uygulamalarına hakim ,

  Aranan Nitelikler• Stok yönetimi ve planlaması konusunda bilgi ve deneyim sahibi, • İş ve sonuç odaklı çalışabilen, • Tercihen daha önce benzer bir pozisyonda çalışmış, • Tercihen Beylikdüzü ve yakın semtlerde ikamet eden,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Analist, Uzman

 • İş AçıklamasıEKOM, 1992 yılında kurulan ilklerin öncüsü bir doğrudan pazarlama ajansıdır. Kuruluşundan itibaren Merchandising (tanzim/teşhir) ve mağaza aktivite hizmetlerini sektöründe lider olan ulusal ve uluslararası birçok markaya başarıyla ulaştıran firmamıza, Mobil İş Yönetim Çözümleri ile elde edilen verilerin müşteriye fayda sağlayacak şekilde düzenlenerek sunulması, Yönetim süreçlerinde kullanıllan rapor ve analizlerin hazırlanması, Saha ziyaretleri gerçekleştirerek satış destek faaliyetlerinin kontrolü ve gelişiminin sağlanması, Saha ekip şeflerinin ve nokta performanslarının takip edilerek doğru aksiyonlarla gelişimlerine destek verilmesi, Operasyonel işlerin (puantaj, izin, masraflar vb.) doğruluğunun kontrol edilmesi, sorumluluklarını üstlenecek Saha Ekipleri Yönetici Yardımcısı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen Lisans mezunu, Tercihen satış destek ekip yönetiminde en az 3 yıl deneyimli, Mobil İş Yönetim Çözümleri konusunda tecrübeli, MS Office programlarını (özellikle Excel ve PowerPoint) iyi seviyede kullanabilen, Ekip performansını arttıran ve ekip üyelerinin gelişimine katkıda bulunan, Analitik düşünebilen, detaylara hakim, problemlere çözüm odaklı yaklaşan, Yazılı ve sözlü iletişim, sunum ve raporlama becerileri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları, Gıda, Ajans

  Pozisyon: Şef / Amir, Yetkili, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • Trada Pazarlama ve Reklamcılıkİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 4 Ocak 2017

  İş AçıklamasıKendi bünyemizde  değerlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklerde STAJYER arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler    Üniversitelerin tercihen İktisat, İşletme vb. Fakülteleri 3. ve 4. sınıf öğrencisi Pazarlama Alanlarında Kariyer Hedefi olan MS Programlarına hakim Dokümantasyon hazırlama konusunda titiz, Yoğun iş ortamında planlı ve özenli çalışabilecek, Araştırmacı ve kendini sürekli geliştirebilen, Dış görünüşüne özen gösteren, İletişim becerileri güçlü, Ekip çalışmasına yatkın.  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • Ekom Tanıtımİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Ocak 2017

  İş AçıklamasıSektöründe lider markalardan birinin; Raporlamalarını belirlenen süre ve kriterlere uygun olarak hazırlayacak, Raporlamaya ilişkin verilerin doğruluğunu ve tutarlılığını takip edecek ve yönetimi bilgilendirecek, Yönetim süreçlerinde kullanılacak olan analizleri gerçekleştirecek ve raporlanmasını sağlayacak, Telefon ve telefon hattı gibi küçük demirbaşların zimmet takibini yapacak, Hazırlanan raporların grafiklerle daha anlaşılır duruma getirerek sunumlar hazırlayacak, Diğer kadrolarla koordineli çalışacak, Süreç ve evrak takibi yapacak ''Raporlama Uzmanı'' arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin bilgisayar ve istatistik bölümlerinden mezun, Raporlama konusunda deneyime sahip, İyi düzeyde MS Office programlarını kullanabilen (İleri düzeyde Excel ve Powerpoint bilgisi olan), Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen, Problem çözme yeteneğine sahip

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Uzman

 • İnkılâp Kitabeviİstanbul Avrupa 28 Aralık 2016

  İş AçıklamasıŞirketimizin Yenibosna Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen görevleri üstlenebilecek ''Üretim Planlama Sorumlusu'' arayışımız mevcuttur; Yayın programındaki kitapların yayına hazırlanış ve yayın sonrası sürecini operasyonel, teknik, hukuki ve mali açıdan organize edilmesini sağlamak, Yayın programına bağlı olarak üretim programının aylık ve yıllık olarak takibini yapmak ve güncelleştirmek, Aylık baskı programındaki müteakip kitapların künye kontrolünü yapmak, yeni kitapların ISBN numaralarını almak, yeni ve müteakip kitapların bandrol işlemlerini tamamlamak, Aylık Matbaa baskı program ve bütçelerini hazırlamak, güncel tutmak, baskı için iş emirleri ve dijital dökümanları hazırlamak, Basım sonrası depoya giren kitapların maliyet hesaplamalarını yapmak, Basımı tamamlanmış yerli ve yabancı kitapların yazarlarını, çevirmenlerini, ajanslarını ya da ressamlarını bilgilendirmek ve protokol kitap gönderimlerini yapmak, Kitapların telif raporlarını hazırlamak, ilgili yazarı ve Muhasebe departmanını bilgilndirmek, Yerli ve yabancı tüm telif sahiplerinin ödeme listelerini anlaşmalar çerçevesinde çıkarmak, carilerini açmak, tahakkuklarını çıkarmak ve sonrasında yapılan ödemelerle ilgili cari sahiplerini bilgilendirmek, Yayınevi Mütellif sözleşmelerini hazırlamak,vb.  

  Aranan Nitelikler25-35 Yaş arası, Üretim Planlama alanında en az 2 yıl deneyimli, Tercihen Muhasebe tecrübesi olan, Sayısal yetenekleri ve analiz becerisi kuvvetli, Özellikle MS Excel olmak üzere MS Ofice programlarına hakim, Yazılı / Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, Tercihen Nebim V3 Muhasebe modülünü kullanabilen, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, Prezentabl, Dikkatli, düzenli ve disiplinli çalışabilecek, Bay/Bayan Üretim Planlama Sorumlusu aramaktayız. Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması gerekmektedir.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Ofis Elemanı, Eleman, Sorumlu

 • İş Açıklaması       Tekstil sektörünün öncü firmalarından olan firmamızın Genel Merkez adresimizde görevlendirilmek üzere ;   ERP mantığını bilen ve şirketin Nebim Winner ERP sistemini kullanarak özellikle stok, sipariş, sevk, satış konularda karşılaştırmalı raporlar hazırlayabilecek, İş analizi, süreç analizi, süreç geliştirme, verimlilik vb. konularda proje hazırlayıp ve uygulayabilecek, Mağaza Müdür ve personel primlerinin hesaplayabilecek, Mağazaların satış performanslarını takip edip raporlayabilecek, Mağazalarla ilgili tüm raporları hazırlayabilecek, Satan satmayan ürünleri inceleyerek yöneticisi ile birlikte gerekli indirim, kampanya ve fiyat politikası belirlenmesine destek olabilecek, " Raporlama Uzmanı " arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Niteliklerİyi Derecede Excel Bilen. İyi derecede Sql bilen İyi Derecede Nebim bilen Tercihen makro bilip ve yazabilen, Perakende sektöründe ilgili pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli, Erkek Adaylar İçin Askerliğini Yapmış

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıBir ticari kuruluşun faaliyetlerini, kalıcılığını ve kredi değerliliğini ölçmeyi sağlayan Ticari Enformasyon Raporları'nın hazırlanma aşamasında, dış kaynaklı verilerin toplanması ve sisteme girişlerinin yapılma süreçlerine destek vermek.

  Aranan NiteliklerÖnde gelen banka ve finansal kurumlar ile birlikte çalışarak, bu kurumların kredi değerlendirme süreçlerine yönelik modellerin kurulması, izlenmesi ve iyileştirilmeleri konularında ve 1,2 milyon Türk şirketinden oluşan veritabanı ve bugüne dek kredi notu verilmiş olan 70.000 şirket kaydı ile finansal kurumlara veri ve kredi raporu sağlanması yönünde 1989 yılından beri hizmet veren Crif A.Ş. olarak bizimle çalışacak yeni mezun takım arkadaşları arıyoruz. * Üniversitelerin İktisat, Finans,İşletme,Maliye,Çalışma Ekonomisi vb. bölümlerinden yeni mezun * MS Office uygulamalarına hakim * Enerji düzeyi ve motivasyonu yüksek * Dikkatli, iş takibi konularında beceri sahibi * İletişim becerisi ve ifade yeteneği güçlü

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Uzman Yard

 • Hummelİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Şubat 2016

  İş AçıklamasıOur ideal candidate will be able to;   • Developing overall sales and marketing strategies with regard to the products within scope of responsibility. • Making yearly business plans including profit, sales volume and market share objectives and work to realizing these targets in line with plans by functioning together with sales teams. • Planning and realizing regional sales and marketing activities. Innovating and applying new marketing projects. • Monitor market dynamics, closely follow up competitors in the market and act proactively. • Develop&maintain relationships with all kind of target customers and make field visits throughout Turkey. Participate in developing ongoing sales training for field force. • Actively participate in best practice and market intelligence sharing process to the sales team  

  Aranan NiteliklerThe ideal candidates should have the qualifications as follows; • University degree in Industrial Engineering, • At least 2 years of product/marketing/sales management experience in retail business. • Ability to work in strict deadlines and flexible working hours • Result oriented, capable of multiple tasking and ability to take initiative • Excellent command of written and spoken English • Have valid and active driving licence • No obstacle for travelling within Turkey and abroad • Self-starter, team player, creative and have strong communication skills • Strong knowledge of MS Word, Excel, Powerpoint • No military obligation for male candidates.  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Asistan, Sorumlu, Uzman, Uzman Yard

 • Adeccoİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 19 Ekim 2015

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Raporlama alanında 3 / 4 yıl deneyimli Bayi ve satış ekibi konusunda tecrübeli İyi seviyede excel bilgisine sahip İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip Tercihen SAP modülü kullanmış Takipçi ve geri bildirimi yüksek Araştırmacı ve analitik çözümler üretebilen Bay/ Bayan adayların başvuruları beklemekteyiz.

  Aranan NiteliklerSahadaki çalışan personel ve bayi primlerinin hesaplanması, Saha raporlamalarının eksiksiz günlük, aylık ve haftalık raporlanması, Pazarlamaya yönelik araştırmaların yapılmasında destek olunması, Satış tarafına destek olunması,

  Sektör: Pazar / Piyasa Araştırma, Otomotiv, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu

 • Adeccoİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 19 Ekim 2015

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye işimkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. - Ekibi tarafından yürütülen uygulamalara ait tüm süreçleri takip etmek ve süreçlerle ilgili gerekli raporlamaları excel üzerinden yapmak

  Aranan Nitelikler- Önlisans veya üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren bölümlerinden mezun - MS Office programlarını, özellikle Excel’i iyi derecede kullanabilen - Back office konusunda tecrübeli ve raporlama konusunda yetkin - Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu - İnsan ilişkileri kuvvetli ve prezantabl - Analitik düşünme yeteğine sahip ve çözüm odaklı - 30 yaşını aşmamış - Bayan adaylar tercih sebebidir

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Uzman

İş Habercisi - Raporlama İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?