Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Raporlama İş İlanları

Hepsini Temizle
Raporlama
 • Uluslararası Hasta İlişkileri Koordinatörü

  Anatomica Tıp Merkeziİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıTıp merkezimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere Uluslararası Hasta İlişkileri Koordinatörü aramaktayız. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Üniversite mezunu En az bir yıl sağlık sektörü tecrübesine sahip En az bir dili iyi derecede konuşabilen Raporlama, rapor yorumlama yeteneğine ve tecrübesine sahip İdari ve ekip yönetim tecrübesi olan Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip Uygulamaların sonuçlarını ölçümlemeye yönelik anlık raporları hazırlayıp, gerekli analizlerle detaylandırabilecek Tüm çalışmalarını gelişmiş raporlama yöntemleri ile ilgili yöneticilere aktarabilecek İnsan ilişkileri kuvvetli Takım çalışmasına uygun ve dinamik MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane, Turizm, Pazar / Piyasa Araştırma

  Pozisyon: Analist, Koordinatör, Dijital Pazarlama Uzmanı

 • Financial Controlling Manager

  CVPLUS Search & Selectionİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıWe are looking for a ''Financial Controlling Manager'' for our multinational client operates in the electrical/electronic sector. Preparation of monthly IFRS Financial Statements, cash flows , able to make direct cash flow form system data, Preparing for the management team with forecast and budget versus actual analysis and explanations for the variances, Managing the budgeting and planning processes – Lead budget process within departments, Preparation of OPEX analysis, Performance review presentations to executive committee, Supporting management’s decision with ad-hoc reporting and analysis, Strategic planning, investment feasibility analysis for new countries new products, Preparation of financial models, sensitivity and scenario analyses.

  Aranan NiteliklerUniversity degree, Minimum 7 years of experience in Financial Controlling or Analyzing, having experience in audit firm is plus, Familiar with both IFRS accounting standards and ERP system (Microsoft Dynamics AX), Excellent command of English, both written and spoken, Excellent reporting, analytical and communication skills, Proficiency in MS Office applications, Strong analytical skills and problem solving, No military obligation for male candidates.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Yönetici, Müdür, Müdür Yardımcısı

 • Raportör

  EKO GROUPİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıEko Group bünyesinde, raporlama ve analiz süreçlerinde aktif rol alacak “Raporlama Uzmanı” arkadaşlar arıyoruz. Departmanlardan gelecek günlük, haftalık, aylık vb. farklı zamanlamaları kapsayacak raporları hazırlayacak Hazırlanacak raporlarla verimliliği arttırıp, raporların geliştirilmesi için gerekli işlemleri gerçekleştirecek Grup şirketlerinin stratejileri doğrultusunda yeni rapor taleplerine cevap verebilecek İş ortaklarının raporlama sistemleri ve sistem yöneticileri ile doğrudan iletişim halinde olup yurt dışından gelecek talepleri karşılayacak

  Aranan NiteliklerMs Office programlarını, özellikle exceli ileri derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen (Konuşma ve Yazışma), Kendini geliştirebilen, mesleğiyle ilgili yenilikleri sürekli takip eden, Şirket ihtiyaçlarını doğru analiz edip, yönlendirebilen, Disiplinli, çözüm üretebilen, çalışma becerisine sahip ve hızlı hareket edebilen, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl süre ile tecilli durumda olan.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Eleman

 • Radyoloji Raportörü

  Türkiye Hastanesiİstanbul Avrupa 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıHastanemizde radyoloji servisinde tecrübeli "Raportör" istihdam edilecektir.

  Aranan NiteliklerTıbbi Sekreterlik ve Dokümantasyon mezunu, En az 2 yıl deneyimi olan, On parmak klavye yazabilen, Alanındaki yenilikleri takip eden ve sürekli kendini geliştiren, Hasta odaklı hizmet anlayışını benimseyen, Ekip çalışmasına yatkın, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Güler yüzlü,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Danışman, Sekreter, Tıp Sekreteri

 • İş AçıklamasıKIRKLARELİ'NDE BULUNAN FABRİKAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ÜRETİM PLANLAMA SORUMLUSU ARAMAKTAYIZ. Yönetim ve çalışanlar arasındaki iletişimi sağlamak. Üretime ait periyodik raporların tanzim edilerek, ilgili bölümlere zamanında iletimini sağlamak. Yeni, yüksek verimli ve modern ekipman ihtiyaçlarını belirler ve yönetime sunumunu yapar. Üretimdeki tüm ekipmanların bakım, onarım, tadilat, dekorasyon vb. konularında ilgili kişilerle koordinasyonu sağlayarak onarımlarını gerçekleştirir. Üretim Planlama, Stok Kontrol faaliyetlerini yönetmek, kontrol altında tutmak. Maliyet ve fire oranlarını düşürücü faaliyetlerin içerisinde yer almak. Günlük iş ve üretim planı organizasyonu yapmak. Kırklareli Fabrika ile İstanbul Fabrika arasındaki iletişim, sevk ve idareyi sağlamak.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitenin Endüstri Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun. Alanında en az 3 yıl deneyimli. Çok iyi derecede excel bilen. Analitik düşünce yapısına sahip. Problem çözme ve karar verme yeteneği kuvvetli. Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği kuvvetli ve ekibini koordine edebilecek.

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Sorumlu

 • Kdv Alt İnceleme Elemanı

  Moore Stephens Türkiyeİstanbul Anadolu 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıKDV İade Raporlama Konusunda Kendisini Yetiştirmek İsteyen,İlgili Kanunlar Konusunda Bilgi Sahibi, İstanbul Anadolu Yakasında İkamet Eden,Seyehat Engeli Olmayan

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin 4 yıllık veya 2 Yıllık Muhasebe- Maliye Bölümlerinden Mezun - Microsoft Office (Excel, Word Vb.) Programlarını Etkin Olarak Kullanabilen, - Disiplinli, Titiz, Sorumluluk Sahibi, - Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisine Sahip, Beşeri İlişkileri Kuvvetli, - İstanbul Anadolu Yakasında ( Ümraniye / Ataşehir ve Çevresi ) İkamet Eden, - B Sınıfı Ehliyetine Sahip ve Aktif Olarak Araç Kullanabilen, - Ekip Çalışmasına Uyumlu, Sorumluluk Alabilen, - Seyahat Engeli Olmayan ( İstanbulu Çok İyi Bilen ), - Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Gösterebilecek, - Askerlik Görevini Tamamlamış veya En Az 3 Yıl Tecilli, - KDV İade Bölümünde İstihdam Edilmek Üzere Bay Personel İhtiyacımız Vardır.

  Sektör: Mali Denetim-Vergi

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Görevli

 • Raporlama Uzmanı

  Acar Groupİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıBasım, yayın, promosyon sektöründe öncü şirketimiz için makina raporlarını ve verimliliği ölçebilecek, bu raporları yönetime sunabilecek Raporlama Uzmanı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme,İktisat veya Mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen Matbaa deneyimli, MS Office konusunda yetkin, excel uygulamalarına hakim, İletişim becerileri güçlü, analitik yönü kuvvetli, çözüm odaklı, yaratıcı,araştırmacı, ERP Sisteminde raporlama yapabilecek, İş takibi ve raporlama yönü kuvvetli, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Avrupa'da ikamet eden

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Uzman

 • Engelli Veri Giriş Elemanı

  İstanbul Bilişimİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıÜlkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan şirketimizin Çağlayan'daki merkez ofisinde ürün yöneticilerine bağlı olarak çalışacak, Onların vermiş oldukları görevler doğrultusunda raporlar hazırlayacak, Yeni çıkan modelleri web sitemize doğru ve detaylı bir şekilde ekleyecek, Piyasa analizi yapacak,

  Aranan NiteliklerMicrosoft Ofis programlarına hakim, Algısına güvenen, Kolay kavrayan, Minimum lise tercihen üniversite mezunu. Veri girişi konusunda tecrübeli, İletişim becerisi yüksek ve problem çözme becerisine sahip, Engelli raporu %40 ve üzerinde olan ancak engel düzeyi verilecek görevi yerine getirmesine mani olmayan, Bay-bayan çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, E-Ticaret

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Yardımcı, Asistan

 • İş AçıklamasıSpor perakende sektörünün lideri Yalı Spor'un Çiğli Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; Ürün stoklarına hakim olabilecek, Ürün kontrollerini gerçekleştirecek, Ürün dağıtım programını hazırlayacak, Satılamayan, eritilmesi gereken stokları takip edecek, Üst yönetime raporlama yapacak Ürün Planlama ve Raporlama Sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitenin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Erkek adaylar için askerliği tamamlamış olmak, Tercihen Mağazacılık sektöründe deneyimli olmak, Tercihen raporlama alanında deneyimli olmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı olmak, Office programlarını iyi derecede kullanıyor olmak, İleri derece İngilizce bilgisine sahip olmak, Tercihen V3, winner, netsis gibi programları kullanmış olmak, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrikamızda; Apre departmanı bünyesinde: Apre işleminden geçen ürünlerin takibini yapacak, Apre işleminde kullanılan kimyasalların satın alma ve planlama işlemlerini gerçekleştirecek, Apre işleminden geçen ürünlerin ve kullanılan kimyasalların kayıt işlemlerini gerçekleştirecek, Kayıt altına almış olduğu verilerle ilgili haftalık, aylık ve yıllık raporlamalar hazırlayacak çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Tercihen liselerin Tekstil, Kimya, Apre veya M.Y.O'larının Tekstil Teknolojisi bölümlerinden mezun, Tercihen Apre bölümünde staj veya iş deneyimi bulunan, İyi derecede Excel ve diğer MS Office programlarını kullanabilen, Raporlama ve analiz yeteneği kuvvetli, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik ile ilişiği bulunmayan.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Raporlama Uzmanı

  Ekom Tanıtımİstanbul Anadolu 8 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıSaha araştırma ve denetim hizmetleri sunan FCS (Field Control Services) firmamızın; Müşteriden gelen rapor taleplerinin zamanında karşılanması, Müşteriden gelen talepleri yazılım ekibine doğru bir şekilde iletilmesi ve bilgi akışının doğru bir şekilde yönlendirilmesi, Sistemde yer almayan veri grupları ve/veya rapor çeşitlerinin oluşturulması, Şirketin stratejileri doğrultusunda müşterinin ihtiyaçlarına yönelik raporların oluşturulması sorumluluklarını üstlenecek "Raporlama Uzmanı" arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen Lisans mezunu, Hızlı tüketim ürünleri ve perakende sektöründe raporlama konusunda en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını (özellikle MS Excel) çok iyi derecede kullanabilen, Problem çözme ve analitik düşünce yapısına sahip, İş takibi ve bilgiyi sunma yönleri kuvvetli, İletişim becerileri gelişmiş, Planlama ve koordinasyon becerileri gelişmiş, Esnek ve yoğun çalıma koşullarına uyumlu sağlayabilecek,

  Sektör: Dağıtım, Hizmet / İşletme Servisi, Ajans

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Yetkili

 • Raporlama Elemanı-Asistan

  Sinkotech Mikro Endüstriyelİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 8 Ağustos 2017

  İş Açıklaması4. Leventteki iş yerimizde Raporlama ve Analiz konusunda çalışabilecek İngilizce bilgisi olan Eleman aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerRaporlama Elemanı alınacaltır.

  Sektör: İmalat, Endüstri, Makine

  Pozisyon: Uzman, Yönetici Asistanı, Sorumlu, Asistan, Şef / Amir

 • İş AçıklamasıParticipate in the preparation of the consolidated annual budget process and preparation of detailed reports about discrepancies, Ensure the timely collection, analysis and submission of financial data on a monthly basis, Prepare monthly reports including profitability analysis, consolidated P&L. Analyze general financial statements, the balance sheet and income statements Provide senior management team with reports from on-going (dynamic) analysis regarding company’s results. Participate in international project teams aiming at certain financial analysis deliverables in order to support operations. Develop and execute complex ad hoc reports as requested to support various business projects. Liasie with Company’s external auditors,

  Aranan NiteliklerOur firm is the market leader in its business segment operating at several business units approximately 40 different locations in Turkey with an agressive growth strategy. The position will be reporting to the Finance Director and have siginificant opportunity to work with the Chief Financial Officer at various times as well as representing the company on all global communications.Our firm is the market leader in its business segment operating at several business units approximately 40 different locations in Turkey with an agressive growth strategy. The position will be reporting to the Finance Director and have siginificant opportunity to work with the Chief Financial Officer at various times as well as representing the company on all global communications. University degree in Business Administration/Economics or related fields, Less than 1 year Corporate Finance & Audit experience at one of the Big 4 is a plus, Excellent command of English in writing and speaking, Strong analytical thinking, Team player, For male candidates, military service must be completed, Familiar with IFRS standards,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman

 • Veri Giriş Elemanı

  İstanbul Bilişimİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıÜlkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan şirketimizin Çağlayan'daki merkez ofisinde ürün yöneticilerine bağlı olarak çalışacak, Onların vermiş oldukları görevler doğrultusunda raporlar hazırlayacak, Yeni çıkan modelleri web sitemize doğru ve detaylı bir şekilde ekleyecek, Piyasa analizi yapacak,

  Aranan NiteliklerMicrosoft Ofis programlarına hakim, Algısına güvenen, Analitiği güçlü, Kolay kavrayan, Minimum lise tercigen MYO ve fakülte mezunu, Veri girişi konusunda tecrübeli, İletişim becerisi yüksek ve problem çözme becerisine sahip, Raporlama bilgi ve becerisine sahip, Bay-bayan çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, E-Ticaret

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Yardımcı, Asistan

 • Raporlama Stajyeri

  KayraGrupİstanbul Anadolu 9 Haziran 2017

  İş AçıklamasıŞirket / İş Tanımı KayraGrup, bünyesinde bulundurduğu lider markaları her mecrada temsil eden ve tüketiciyle buluşturan bir doğrudan pazarlama şirketidir. Tanıtım ve bilgilendirme hizmeti almak isteyen markalara 15 yılı aşkın tecrübe ile, kaliteli, güvenilir, yaygın ve çözüm odaklı bir hizmet sunmaktadır. 1 merkez, 4 bölge ofisi, 20 yönetici, 30’a yakın Saha şefi, ortalama 1000’e yakın tanıtım personeli ile farklı sektörlerden müşterilerine hizmet veren KayraGrup, Markanız Gayemiz anafikriyle çalışmalarını sürdürmektedir. Tercihen Üniversitelerin İstatistik bölümünde öğrenimini sürdüren ve ya mezun, çok iyi derecede Excel bilgisi olan ve kariyerini bu alanda gelişitirmek isteyen Stajyer yada Part Time Raporlama elemanı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerAranan Nitelikler Üniversitelerin İstatistik bölümünde sürdüren ve ya mezun Raporlama alanda deneyim sahibi olmuş MS Office uygulamalarına hakim, İleri seviyede Excel bilgisi olan Sorumluluk sahibi, Planlama başarısına sahip, İnsiyatif kullanabilen, strateji geliştirebilen, İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, Takım arkadaşları ile uyumlu, ekip çalışmasına yatkın Raporlama alanında kariyer hedefleyen Adaylara sesleniyoruz. Aranılan kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız Başvurunuzu bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Raporlama İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?