Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Ruhsatlandırma İş İlanları

Hepsini Temizle
Ruhsatlandırma
 • Regulatory Affairs Assistant

  Saylon Danışmanlıkİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıThe Regulatory Affairs Assistant provides support and assistance to the Regulatory Affairs department located in İstanbul, Turkey. This role actively contributes to ensuring operational excellence for the department whilst working in close collaboration with other members of the Regulatory Affairs team. Maintaining/updating files, records, and databases Inputting data on to the system Assisting with maintenance of regulatory systems including working instructions and other working tools such as forms and spread sheets Providing administrative support, as required; booking meeting rooms, couriers, post, purchase orders. To assist the department in any other duty that is required in line with the job role Managing and tracking regulatory projects/requests to assure alignment with business goals

  Aranan NiteliklerUniversity degree in Chemistry, Pharmacy, Chemical Engineering or Biology Good command of written and spoken English Strong computer skills in MS Office programs Detail oriented with strong analytical and problem-solving skills Willingness to learn new skills Ability to prioritise and to work on multiple tasks in parallel Good notion of urgency to provide support in a proactive and timely manner Excellent team player able to interact well with different types of people and always willing to help Adaptable to changing project priorities and work assignments No experience required

  Sektör: Danışmanlık, İlaç

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıRuhsat başvuru dosyalarının Uluslararası Pazarlar'da faaliyet gösterilen ilgili ülkelerin Sağlık Bakanlığı'na sunulması, gerekli tercümelerin yapılması, istenen bilgi ve belgelerdeki eksiklerin ilgili departmanlarla iletişime geçerek temini, Uluslararası Pazarlar'da faaliyet gösterilen ilgili ülkelerin Sağlık Bakanlığı ve diğer resmi otoriteler ile gerekli yazışmaların yapılması, takibi ve kayıtların tutulması, Varyasyon başvurularının yapılması, Ruhsat yenileme ve dosya güncellemelerinin gerçekleştirilmesi, Ruhsatlandırma işlemleri için gerekli olan dokümanların hazırlanmasında, düzenlenmesinde, dosyalanmasında, arşivlenmesinde, muhafaza edilmesinde, ilgili tüm kayıtların tutulmasında, gerekli takip ve raporlamalarda fiili görev alınması, Ruhsat devir başvurularının ve takibinin yapılması, Ruhsatlandırma ile ilgili ulusal ve uluslararası yönetmelikler ve mevzuatın takip edilmesi. Ruhsat başvuru dosyaları için iç ve dış ambalaj ve prospektüslerin ülke gerekliliklerine uygun olarak hazırlatılması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Eczacılık, Kimya ve Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Yurtiçi ve yurtdışı ruhsat dosyası hazırlanması konusunda tercihen en az 1 yıl deneyime sahip, Uluslararası Ruhsatlandırma mevzuatına hakim, Regüle Pazar projelerinde ruhsat dosya hazırlama konusunda tecrübeli, Tercihen EU kılavuzlarını bilen ve EU CTD dosya başvuru tecrübesi olan, Regüle ve non-regüle pazarlar ruhsatlandırma mevzuatlarına hakim, Çok iyi seviyede İngilizce bilen ve İhraç edilecek ürün ruhsat dosyalarını ilgili ülkelerin gereklilikleri doğrultusunda İngilizce olarak hazırlayabilecek, MS Office uygulamalarını çok derecede kullanabilen.

  Sektör: İlaç

  Pozisyon: Sorumlu

 • Ruhsatlandırma Uzman Yardımcısı

  Saylon Danışmanlıkİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıSaylon Danışmanlık, kurulduğu 2002 yılından bu yana çok uluslu firmalara çeviri, ilaç ruhsatlandırma ve yerelleştirme alanlarında hizmetler sağlayan lider ve güvenilir bir firmadır. Gayrettepede bulunan ofisimizde tam zamanlı çalışmak üzere, yeni mezun Ruhsatlandırma Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır. İş Tanımı: Ruhsatlandırma ile ilgili ulusal ve uluslararası yönetmelikler ve mevzuatın takip edilmesi, Türkiye’de sunulacak ruhsat başvuru dosyaları için gerekli tercümelerin yapılması, Ruhsat başvuru dosyalarının bazı bölümlerinin yazılması, Gerekli bilgi ve belgelerdeki eksiklerin ilgili kişilerle iletişime geçilerek temin edilmesi, Ruhsat başvuru dosyalarının Ortak Teknik Doküman (OTD) kurallarına göre hazırlanması, Ruhsat başvuru dosyalarının Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK)’na sunulması, , Ruhsat dosyası güncelleme (varyasyon) başvurularının OTD kurallarına göre hazırlanması, TİTCK’ye sunulması, Ruhsat yenileme dosyalarının OTD kurallarına göre hazırlanması, TİTCK’ye sunulması, Sağlık Bakanlığı ve diğer resmi otoriteler ile gerekli yazışmaların yapılması, her türlü ruhsat başvurusunun arşivlenmesi, takibi ve ilgili kayıtların tutulması, yönetim ve hizmet verilen firmalar için raporlar hazırlanması, Ruhsat danışmanlığı verilen ilaç firmaları ile sözlü ve yazılı iletişimin sağlanması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin tercihen İngilizce eğitim veren Kimya, Eczacılık, Biyomedikal vb. bölümlerinden mezun, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, İngilizceden Türkçeye ve Türkçeden İngilizceye çeviri yapabilecek, İngilizce ve Türkçe yazım ve dil bilgisi kurallarına hakim, Tercihen 2. dil olarak Almanca, Fransızca veya Rusça bilen, Ekip çalışmasına yatkın, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Yeniliklere ve gelişime açık, İletişim yetenekleri güçlü.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eczacı, Asistan

 • Elektrik Elektronik Mühendisi

  Meram Elektrik Dağıtım A.Ş.Kırşehir, Konya, Nevşehir, Niğde, Aksaray, Karaman 21 Eylül 2017

  İş AçıklamasıÜniversitelerin Elektrik & Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 1 yıl Elektrik & Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak çalışmış, Tercihen Elektrik Dağıtım (AG-OG) alanında deneyimli, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Konya ve civar illerinde ikamet edebilecek, Yoğun çalışma temposuna,esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Ekip çalışmasına ve iş birliğine yatkın, Askerlik görevini tamamlamış 'Elektrik &Elektrik- Elektronik Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıAvrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa hastanemizde görevlendirilmek üzere "Ruhsatlandırma ve Dış İşler Elemanı" pozisyonu için çalışma arkadaşları aramaktayız. Sizleri bizimle çalışmanın ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz

  Aranan NiteliklerAvrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa Şubesinde Çalışmak Üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Diksiyonu düzgün, Kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Alanında en az bir yıl deneyimli, Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek işine adapte edebilen, Seyahat engeli bulunmayan, Sorumluluk bilinci yüksek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, vb. niteliklere sahip olan “Ruhsatlandırma ve Dış işler Elemanı” aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Görevli

 • Ruhsatlandırma Uzmanı

  Bikar İlaçİstanbul Anadolu 12 Eylül 2017

  İş AçıklamasıÜniversitelerin Eczacılık, Kimya Mühendisliği veya Kimya bölümlerinden mezun olan adaylar değerlendirmeye alınacaktır. İlgili mevzuat doğrultusunda CTD formatına uygun olarak yerli ve ihraç ürünlerin ruhsat başvuru dosyalarının hazırlanması ve başvurularının yapılması, Ürünlerin varyasyon başvurularının hazırlanması, Ruhsat yenileme ve dosya güncellemelerinin yapılması, Bakanlıktan ve diğer resmi kurumlardan gelen yazılara yanıt verilmesi, kayıt altına alınması ve arşivlenmesi, KÜB/KT bilgilerinin hazırlanması, Ruhsatlandırma ile ilgili ulusal ve uluslararası yönetmelikler ve mevzuatın takip edilmesi, Tercihen ARGE (metot geliştirme) çalışmalarına destek verilmesi.

  Aranan Niteliklerİyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Güler yüzlü, takım çalışmasına yatkın, araştırmacı ve gelişime açık

  Sektör: İlaç, Kimya, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Eczacı, Kimyager, Sorumlu

İş Habercisi - Ruhsatlandırma İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?