Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Ruhsatlandırma İş İlanları

Hepsini Temizle
Ruhsatlandırma
 • Regulatory Affairs Manager

  Manpower Suadiyeİstanbul Anadolu 17 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıSecuring variety registration, in a timely manner according to business strategy, for both row crops and vegetable variety pipeline. Ensuring regulatory compliance for variety approvals. Main contact point for local variety registration authorities. Developing and implementing the company variety registration strategy for the area, respecting internal policies, practices and procedures and according to local laws and regulations. Enable seed movement activities in providing support to operational functions. Driving seed regulatory policy, anticipating changes in regulatory requirements and working towards workable seed regulation for Turkey. Representing the company on relevant seed associations. Issues management and incident response. “Manpower, Türkiye İş Kurumu tarafından verilen 03.06.2017 tarihli 6 no’lu Geçici İş İlişkisi Yetki Belgeli Özel İstihdam Bürosu’dur.”

  Aranan NiteliklerWe are seeking for a "Regulatory Affairs Manager" for a multinational client which is performing at food sector. Life sciences bachelor degree (or higher) in plant breeding, biology, plant sciences, agronomy or related field. 2-5 Yrs of relevant experience in the seed industry, plant variety registration, plant breeding and/or phytosanitary matters. Highly developed organizational skills; attention to procedure and detail; a proven ability to deliver results in a multi-disciplinary, team-based working environment, meeting deadlines. Team player with excellent interpersonal and communication skills; able to develop collaborative relationships with various stakeholders both internal and external to achieve objectives. Proactive.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Müdür, Yönetici

 • İş AçıklamasıRuhsat başvuru dosyalarının Uluslararası Pazarlar'da faaliyet gösterilen ilgili ülkelerin Sağlık Bakanlığı'na sunulması, gerekli tercümelerin yapılması, istenen bilgi ve belgelerdeki eksiklerin ilgili departmanlarla iletişime geçerek temini, Uluslararası Pazarlar'da faaliyet gösterilen ilgili ülkelerin Sağlık Bakanlığı ve diğer resmi otoriteler ile gerekli yazışmaların yapılması, takibi ve kayıtların tutulması, Varyasyon başvurularının yapılması, Ruhsat yenileme ve dosya güncellemelerinin gerçekleştirilmesi, Ruhsatlandırma işlemleri için gerekli olan dokümanların hazırlanmasında, düzenlenmesinde, dosyalanmasında, arşivlenmesinde, muhafaza edilmesinde, ilgili tüm kayıtların tutulmasında, gerekli takip ve raporlamalarda fiili görev alınması, Ruhsat devir başvurularının ve takibinin yapılması, Ruhsatlandırma ile ilgili ulusal ve uluslararası yönetmelikler ve mevzuatın takip edilmesi. Ruhsat başvuru dosyaları için iç ve dış ambalaj ve prospektüslerin ülke gerekliliklerine uygun olarak hazırlatılması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Eczacılık, Kimya ve Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Yurtiçi ve yurtdışı ruhsat dosyası hazırlanması konusunda tercihen en az 1 yıl deneyime sahip, Uluslararası Ruhsatlandırma mevzuatına hakim, Regüle Pazar projelerinde ruhsat dosya hazırlama konusunda tecrübeli, Tercihen EU kılavuzlarını bilen ve EU CTD dosya başvuru tecrübesi olan, Regüle ve non-regüle pazarlar ruhsatlandırma mevzuatlarına hakim, Çok iyi seviyede İngilizce bilen ve İhraç edilecek ürün ruhsat dosyalarını ilgili ülkelerin gereklilikleri doğrultusunda İngilizce olarak hazırlayabilecek, MS Office uygulamalarını çok derecede kullanabilen.

  Sektör: İlaç

  Pozisyon: Sorumlu

 • Ruhsatlandırma Uzmanı

  Bikar İlaçİstanbul Anadolu 22 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıÜniversitelerin Eczacılık, Kimya Mühendisliği veya Kimya bölümlerinden mezun olan adaylar değerlendirmeye alınacaktır. İlgili mevzuat doğrultusunda CTD formatına uygun olarak yerli ve ihraç ürünlerin ruhsat başvuru dosyalarının hazırlanması ve başvurularının yapılması, Ürünlerin varyasyon başvurularının hazırlanması, Ruhsat yenileme ve dosya güncellemelerinin yapılması, Bakanlıktan ve diğer resmi kurumlardan gelen yazılara yanıt verilmesi, kayıt altına alınması ve arşivlenmesi, KÜB/KT bilgilerinin hazırlanması, Ruhsatlandırma ile ilgili ulusal ve uluslararası yönetmelikler ve mevzuatın takip edilmesi, Tercihen ARGE (metot geliştirme) çalışmalarına destek verilmesi.

  Aranan Niteliklerİyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Güler yüzlü, takım çalışmasına yatkın, araştırmacı ve gelişime açık

  Sektör: İlaç, Kimya, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Eczacı, Kimyager, Sorumlu

İş Habercisi - Ruhsatlandırma İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?