Sağlık/Hastane, Çağrı Merkezi İş İlanları

Hepsini Temizle
Sağlık/Hastane
Çağrı Merkezi
 • İş AçıklamasıKliniklerimizin hastalarına telefonla destek verip, gelecek talep ve şikâyetleri alıp gerekli enstrümanlarla istekleri karşılayıp, koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibimizi yerine getirmekle görevli olacaktır..

  Aranan NiteliklerKadın Hastalıkları, doğum, infertilite ( kısırlık) ve üremeye yardımcı tekniklerin uygulamasında sektörün öncü kuruluşlarından Bahçeci Sağlık Grubumuza, “Engelli Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi" aramaktayız. En az lise mezunu Güler yüzlü ve enerjik Diksiyonu düzgün ve akıcı konuşabilen, MS Office ( Excel, Word,..) uygulamalarına hâkim ve hızlı klavye kullanabilen Tercihen sağlık sektöründe deneyimli Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı Yazılı ve sözlü iletişimi etkin bir şekilde kullanabilen Tam zamanlı çalışabilecek Altunizade 'ye yakın oturan ya da rahat ulaşım sağlayabilecek, Bayan NOT: Gece vardiyamız bulunmamaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Temsilci

 • İş AçıklamasıÇağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

  Aranan NiteliklerNişantaşında hizmet vermekte olan kliniğimiz için ; *En az lise mezunu *MS Office programlarına hakim *Esnek çalışma saatlerine uyum saglayabilecek, *Diksiyonu düzgün,iletişim becerisi yüksek *Hizmet Kalitesini ön planda tutan *Motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas *Gelişim ve yeniliklere açık *Takım çalışmasına yatkın *Sigara kullanmayan *Avrupa yakasında ikamet eden bayan adaylar irtibat: 0216 999 45 01

  Sektör: Çağrı Merkezi, Sağlık/Hastane, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Mağaza Satış Danışmanı

 • İş Açıklamasıİşe alım danışmanlığını yapmakta olduğumuz çağrı merkezi hizmeti veren iş ortağımız için ; Sağlık sektöründe hizmet verdiği kurumun müşterilerine, Müşteri memnuniyeti ve bağlılık odaklı anket aramaları yapabilecek ,

  Aranan Niteliklerİstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, En az lise mezunu İngilizce , Arapça ve Rusça dillerinden en az birini akıcı olarak konuşabilen 20-32 yaş aralığında Müşteri ve hizmet odaklı çalışma yetkinliğine sahip Sorumluluk ve özgüven gelişmiş , Akıcı konuşarak kendini iyi ifade edebilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan yada en az 2 yıl tecilli Anket müşteri temsilcileri aramaktayız. ’'GÜR PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME HİZ. VE İNSAN KAYNAKLARI Özel İstihdam Bürosu olarak 08.05.2012 tarihli 533 numaralı izin belge numarası ile hizmet vermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.’’

  Sektör: Sağlık/Hastane, Çağrı Merkezi, Pazar / Piyasa Araştırma

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Anketör

 • İş AçıklamasıEthica Sağlık Grubu 2 genel hastanesi, 2 tıp merkezi ve sağlık alanında yeni yatırım projeleriyle hizmet kalitesini ve hasta memnuniyetini ön planda tutan, profesyonel kadrosu ve son teknoloji cihazlarıyla Türkiye'nin önde gelen bir sağlık kuruluşudur. Ethica markasıyla genel hastanecilik ve Estethica markasıyla da estetik-plastik cerrahi alanlarında dünyanın önde gelen sağlık kuruluşları arasında yer almayı hedef belirlemiş, yurtdışı yatırım projeleriyle bu hedeflerine doğru hızla yol alan bir sağlık grubudur. Öncülük ettiği sosyal sorumluluk projeleriyle de ülkemizin dünya çapındaki hedeflerine hizmet etmektedir.

  Aranan NiteliklerEthica Sağlık Grubu'na bağlı Estethica Levent Hastanemiz bünyesinde istihdam etmek üzere, -En az lise mezunu, -Kurumsal bir firmanın Çağrı Merkezinde (Tercihen sağlık sektöründe) benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, -Telefonda etkili pazarlama alanında çalışabilecek, -Hasta odaklı ve ikna kabiliyeti yüksek , -İyi derecede bilgisayar kullanabilen, -Diksiyonu düzgün ve iletişimi kuvetli , "Telemarketing Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Görevli

 • Esteworldİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Şubat 2017

  İş AçıklamasıMail veya telefon aracılığıyla gelen hasta taleplerini doğru analiz ederek gerekli yönlendirmeyi yapmak, Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle hasta memnuniyeti sağlayabilecek.

  Aranan Nitelikler"Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu" nda görevlendirilmek üzere; En az lise, tercihen üniversite mezunu, Tercihen inbound/outbound pozisyonlarda min. 3 yıl görev almış, Satış konusunda en az 3 yıl deneyimli (Tercihen, sağlık, otomotiv, bankacılık, sigorta sektörü) Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Diksiyonu ve ses tonu düzgün, Hedef ve sonuç odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, İyi derecede ofis programları kullanabilen, 35 yaşını aşmamış, bayan, "Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi" aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıKliniklerimizin hastalarına telefonla destek verip, gelecek talep ve şikâyetleri alıp gerekli enstrümanlarla istekleri karşılayıp, koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibimizi yerine getirmekle görevli olacaktır..

  Aranan NiteliklerKadın Hastalıkları, doğum, infertilite ( kısırlık) ve üremeye yardımcı tekniklerin uygulamasında sektörün öncü kuruluşlarından Bahçeci Sağlık Grubumuza, “Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi" aramaktayız. En az lise mezunu Güler yüzlü ve enerjik Diksiyonu düzgün ve akıcı konuşabilen, MS Office ( Excel, Word,..) uygulamalarına hâkim ve hızlı klavye kullanabilen Tercihen sağlık sektöründe deneyimli Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı Yazılı ve sözlü iletişimi etkin bir şekilde kullanabilen Tam zamanlı çalışabilecek Altunizade 'ye yakın oturan ya da rahat ulaşım sağlayabilecek, Bayan NOT: Gece vardiyamız bulunmamaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Eleman, Temsilci, Asistan

 • İş Açıklaması  Türkiyenin önde gelen özel hastaneleri ile ortak projeler yürüten ve bu kurumlara  çağrı merkezi olarak hizmet vermekteyiz .

  Aranan Nitelikler18 – 35 yaş aralığında, Telefonda ifade, iletişim ve ikna yeteneği kuvvetli, etkili iletişim kurabilen, Diksiyonu düzgün, akıcı ve etkin konuşabilen, Motivasyonu yüksek, Temel bilgisayar bilgisi olan, Yüksek Kazanç Hedefleyen, İstanbul'da ikamet edip, Mecidiyeköy'e ulaşım engeli olmayan, Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi bayan arkadaşlar arıyoruz

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eleman, Satış Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıSağlık sektörünün ilk çağrı merkezi olarak 10 yılı aşkın bir deneyime sahip, Samandıra'da bulunan Alo Acıbadem Çağrı Merkezi'ne sürekli ve yüksek kalitede hizmet sunulmasını desteklemek üzere; Lisans mezunu En az 5 yıl Çağrı Merkezi deneyimi ve yöneticilik tecrübesi olan, Satış konusunda en az 3 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Liderlik özelliklerine sahip, İkna kabiliyeti yüksek Ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilip, doğru karar verebilen, İletişimi güçlü ve sunum becerilerine sahip, Performans odaklı çalışabilen, Gelişimine önem veren, MS Office ve diğer Çağrı Merkezi programlarına hakim. “Çağrı Merkezi Satış Sorumlusu” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Sorumlu

 • Dora Hospitalİstanbul Avrupa 13 Şubat 2017

  İş AçıklamasıŞİŞLİDE BULUNAN HASTANEMİZ GENEL MERKEZİNDE ÇALIŞACAK SATIŞ HEDEFLERİNİ TUTTURACAK

  Aranan NiteliklerAvrupa yakasında ikamet eden , Tercihen sağlık sektöründe deneyimli, Telefonda ifade, iletişim ve ikna yeteneği kuvvetli, Diksiyonu düzgün ve akıcı bir konuşmaya sahip, Ekip çalışmasına yatkın , pozitif, Tele satış deneyimli, Tam zamanlı çalışabilecek, Bay ,bayan

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Müşteri Temsilcisi, Temsilci, Eleman

 • İş AçıklamasıTürkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır’da 15 lokasyonda hizmet vermektedir. Şişli'de yer alan Genel Müdürlüğümüzde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız: Gelen telefon çağrılarının karşılanarak hizmetlerimiz ile ilgili bilgi verilmesi, Hastalarımızın doktor randevularının organize edilmesi, Memnuniyet anketleri ile ilgili dış arama yapılması.

  Aranan NiteliklerEn az lise, tercihen üniversite mezunu (Tercihen sağlık ile ilgili bölümlerden mezun), Tercihen Çağrı Merkezlerinde Müşteri Temsilcisi olarak deneyimli, Tercihen tıbbi terminoloji bilgisi olan, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Hafta sonu çalışıp hafta içi izin kullanabilecek, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıSağlık sektörünün ilk çağrı merkezi olarak 10 yılı aşkın bir deneyime sahip, Alo Acıbadem Çağrı Merkezi'ne, sürekli ve yüksek kalitede hizmet sunulmasını desteklemek üzere inbound ekibimizde sürekli akşam vardiyasında görev alacak İngilizce bilen 'Çağrı Merkezi Yetkilisi' aramaktayız. Randevu almak isteyen hasta ve hasta yakınlarına belirlenmiş standartlar dahilinde randevu verilmesi, Tahlil-tetkik sonuçlarını faks ya da e-mail ile gönderilmesi, Hastaneler, tıp merkezleri, bölüm ve doktorlar hakkında bilgi verilmesi, Muayene ve tetkik ücretleri ile anlaşmalı kurumlar hakkında bilgi verilmesi

  Aranan NiteliklerTercihen üniversite, en az lise mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, Telefonda akıcı ve etkin iletişim yeteneğine sahip Diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, Öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye istekli, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek

  Sektör: Sağlık/Hastane, Hizmet / İşletme Servisi, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Danışman, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Temsilci

 • İş AçıklamasıSağlık sektörünün ilk çağrı merkezi olarak 10 yılı aşkın bir deneyime sahip, Acıbadem Sağlık Grubu Alo Acıbadem Çağrı Merkezi'nde istihdam yaratmak amacıyla İŞKUR ortaklı 'Çağrı ve Operasyon Merkezi Yetkilisi' pozisyonu için başvurularınızı bekliyoruz. Randevu almak isteyen hasta ve hasta yakınlarına belirlenmiş standartlar dahilinde randevu verilmesi Tahlil-tetkik sonuçlarını faks ya da e-mail ile gönderilmesi Hastaneler, tıp merkezleri, bölüm ve doktorlar hakkında bilgi verilmesi Muayene ve tetkik ücretleri ile anlaşmalı kurumlar hakkında bilgi verilmesi Çağrı ve Operasyon Merkezi Yetkilisi Yetiştirme Programı içeriği: Stres Yönetimi Hasta Mahremiyeti Fiyat Verme Şikayet Yönetimi Temel Çağrı Merkezi Kriterleri Randevu Sistemi SGK İletişim Teknikleri Eğitimi  Eğitim sürecinden sonra adaylar Acıbadem Sağlık Grubu çalışanı olacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversite, en az lise mezunu, Öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye istekli, İstanbul  Anadolu yakasında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek

  Sektör: Çağrı Merkezi, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci

 • İş AçıklamasıSweden A.Ş. tecrübeli yönetim kadrosu, çağa uygun teknolojisi ve enerjisi ile hızla büyümeye devam etmektedir. Şirketimiz’ de eğlenceli, enerji dolu bir takımın üyesi olmak için istekli, Çağrı Merkezi sektöründe kalıcı olmayı düşünen, kariyer hedefleyen nitelikli takım arkadaşları arıyoruz. Maaş+yüksek prim sistemiyle çalışılmaktadır. Çalışma saatlerimiz sabah 10:00 akşam 19:00'dur. Yemek+yol ücreti verilmektedir.

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar İkna yeteneğine sahip, özgüveni ve çalışma disiplini yüksek, Akıcı ve etkin konuşabilen, diksiyonu düzgün, Akıcı ve etkin yazışabilen, dilbilgisi kurallarına hakim, Kişisel gelişimine önem veren, araştırmacı, pozitif Sorunları çözmede analitik düşünce ile hareket edebilecek, Çağrı Merkezi temel performans hedeflerine ve ekip çalışmasına hakim, Hızlı düşünüp, insiyatif alabilecek, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, İletişim ve problem çözme beceresine sahip, Dinamik, istekli, enerjisi yüksek, Çağrı Merkezi ve/veya Müşteri İlişkileri alanlarında en az iki yıl deneyimli, Bu alanda kariyerine devam etmek isteyen,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıGÖZ MERKEZİMİZ İÇİN TELE SATIŞ TEMSİLCİSİ ARANILMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerAvrupa yakasında ikamet eden , Tercihen sağlık sektöründe deneyimli, Telefonda ifade, iletişim ve ikna yeteneği kuvvetli, Diksiyonu düzgün ve akıcı bir konuşmaya sahip, Ekip çalışmasına yatkın , pozitif, Tele satış deneyimli, Tam zamanlı çalışabilecek, Bay ,bayan

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıÇağrı merkezinde gece vardiyasında çalışacak en az lise mezunu,diksiyonu düzgün ve ekip çalışmasına yatkın,bir gece çalışacak bir gece istirahat edecek

  Aranan NiteliklerGECE VARDİYASINDA ÇALIŞACAK DİKSİYONU DÜZGÜN EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN SORUMLULUK SAHİBİ OLACAK

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Sekreter

 • İş AçıklamasıSağlık sektörünün ilk çağrı merkezi olarak 10 yılı aşkın bir deneyime sahip, Acıbadem Sağlık Grubu Alo Acıbadem Çağrı Merkezi'nde istihdam yaratmak amacıyla İŞKUR ortaklı 'Çağrı ve Operasyon Merkezi Yetkilisi' pozisyonu için başvurularınızı bekliyoruz. Çağrı ve Operasyon Merkezi Tetkilisi Yetiştirme Programı içeriği: Stres Yönetimi Hasta Mahremiyeti Fiyat Verme Şikayet Yönetimi Temel Çağrı Merkezi Kriterleri Randevu Sistemi SGK İletişim Teknikleri Eğitimi 

  Aranan NiteliklerTercihen üniversite, en az lise mezunu, Öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye istekli, İstanbul  Anadolu veya Avrupa yakasında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek Eğitim sürecinden sonra kişiler Acıbadem Sağlık Grubu çalışanı olacaktır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Danışman

İş Habercisi - Sağlık/Hastane, Çağrı Merkezi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?