Sağlık/Hastane, Çağrı Merkezi İş İlanları

Hepsini Temizle
Sağlık/Hastane
Çağrı Merkezi
 • clinicexpert.net İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Clinicexpert.Net - Telesales Representatives (Arabic Speakers) Job Definition ClinicExpert is an international health consultancy company, providing treatments for Arab patients in all over the world. As of today, ClinicExpert is the most recognized, known and trusted Turkish healthcare brand in Middle East market. It owns offices in Saudi Arabia, UAE, Kuwait and Libya. ClinicExpert, with its over 100 employees and 8 years of experience in cosmetic surgery and hair transplant, is deeply committed to providing memorable experiences, comfort and best in class medical treatment to thousands of patients from all around the world every year. Today we are looking for Sales Representatives to join our team of talents;   Job Description: - Make outbound calls to contacts provided by ClinicExpert, promote medical treatments and convince people to get their treatment in Turkey and with ClinicExpert. -Follow up with prospect buyers and ensure they decide with company services. -Provide daily reporting on call numbers, number of contacted patients and potential buyers. -Follow up with past patient who already did the treatment, collect referrals and call to these referrals to promote company services. -Telesales team works 5 days per week, and from 09:30 to 19:30 with 1 hour lunch break and 3 breaks with 15 min each. -Office Location: Mecidiyekoy / Istanbul. 50 meters to metro & metrobus station.

  Aranan Nitelikler   Job Requirements: Must have excellent sales skills including probing caller for enough detail to book appointments, effectively deal with objections, close deals and provide follow up calls.  Must have experience in high-volume outbound calling and learn detailed information about company procedures and terminology.   Qualifications and Competencies   Excellent telephone manner Detail oriented with high levels of accuracy Excellent Arabic & English Writing and Speaking skills Intermediate Writing and Speaking skill in English OR Turkish Ability to enter accurate call data into a database and maintain ongoing follow up calls Attention to detail is key to this role. Strong work ethic and desire to succeed Ability to multi-task, prioritize a variety of tasks and meet deadlines Proactive, punctual and reliable Must be able to work independently with a high degree of accountability. Must possess excellent verbal and written communication skills and be able to communicate with internal and external audiences in a professional manner

  Sektör: Sağlık/Hastane, Bankacılık / Finans, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Sorumlu, Süpervizör, Takım Lideri

 • Stratej İK İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, sağlık sektöründe hizmet veren müşterimiz için Tele-Satış Yetkilisi arayışımız bulunmaktadır. Müşteri aramaları yaparak implant, tıbbi malzeme, sarf malzeme veya  cerrahi cihaz  kampanyaları ve satış koşulları hakkında bilgi vererek satış gerçekleştirmek   Çalışma yeri; FATİH; Kocamustafapaşa' dır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu,  Çağrı Merkezi sektöründe en az 6 ay görev almış Satış odaklı, Raporlama ve takip gücü kuvvetli, Analitik düşünen, koordinasyon yeteneğine sahip, Disiplinli ve insan ilişkilerinde başarılı,

  Sektör: Sağlık/Hastane, Tıbbi Malzeme, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Temsilci, Sorumlu

 • İş Açıklaması Satış ekibi içinde, internet sitesi üzerinden başvuru yapan kişilere teklif hazırlamak ve telefonla sigorta ürünleri satışı yapmak, Müşterilerimize, brokerlığını yaptığımız sigorta şirketlerinin ürün ve uygulamalarını eksiksiz sunarak en uygun seçimi yapmalarını sağlamak, Elementer ve/veya Sağlık sigortası satış aktivitelerini gerçekleştirerek bireysel ve takım hedeflerine ulaşmak.

  Aranan Nitelikler Türkiye'nin önde gelen internet firmasında, kariyerini sigorta sektöründe geliştirmek isteyen ekip arkadaşları arıyoruz. En az lise, tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Sigorta sektöründe kariyer hedefleyen MS  Word, MS Excel programlarını etkin şekilde kullanabilen, Interneti aktif olarak kullanan, Etkili iletişim kurabilen, Telefonla ifade ve ikna yeteneğine güvenen, Planlı çalışma disiplinine ve sorumluluk duygusuna sahip, Dinamik ortamları seven, motivasyonu yüksek, Çözüm odaklı ve analiz yeteneğine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için), Telefon üzerinden müşterilere hizmet verecek 'SİGORTA DANIŞMANLARI' arıyoruz.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Sigortacılık, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Dünyanın köklü ve saygın akreditasyon kurumu olan JCI tarafından hizmet kalitesi belgelenen,  Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunan ve hastalarımıza hak ettikleri kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetlerini sunan hastanemizin bünyesinde görevlendirilmek üzere; " Çağrı Merkezi Takım Lideri" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler ·      Çağrı merkezi sektöründe Takım Liderliği deneyimine sahip olan, tercihen sağlık sektöründe Kriz yönetimi, Süreç yönetimi ve Ekip yönetimi konusunda deneyimli Ms Office bilgisine sahip olan Analitik bakış açısına ve hızlı problem çözme yeteneğine sahip İnsan ilişkileri ve ekip yönetiminde başarılı Sabırlı, sürekli öğrenmeye ve öğretmeye açık Hedef odaklı ve planlı çalışma disiplinine sahip Takım çalışmasına yatkın ve koçluk becerisi gelişmiş  

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Takım Lideri

 • İş Açıklaması Sağlık sektöründe hizmet veren Çağrı Merkezimize, sürekli ve yüksek kalitede hizmet sunulmasını desteklemek üzere gece vardiyası inbound ekibimizde görev alacak 'Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Anadolu yakasında ikamet eden, - Gece vardiyasında çalışabilecek, - En az lise mezunu, - Telefonla arayarak randevu almak isteyen hasta ve hasta yakınlarına belirlenmiş standartlar dahilinde randevu verebilecek, - Diksiyonu düzgün, akıcı bir konuşmaya sahip, - Ofis programlarına hakim, - Ekip çalışmasına yatkın,pozitif Ekip arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Yetkili, Temsilci, Operatör, Eleman

 • İş Açıklaması Dünyanın köklü ve saygın akreditasyon kurumu olan JCI tarafından hizmet kalitesi belgelenen, Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunan ve hastalarımıza hak ettikleri kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetlerini sunan hastanemizin Hasta İlişkileri Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere; " Çağrı Merkezi Operatörü" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunu olan, Telefonda iletişim konusunda eğitimli, Diksiyonu düzgün, iletişim yeteneği yüksek, Telefonda ikna konusunda kendinden emin ve memnuniyet sağlayabileceğine inanan, Sağlık sektöründe benzer pozisyonda görev almış, Hasta memnuniyetine önem veren, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması Sağlık sektöründe hizmet veren Çağrı Merkezimize, sürekli ve yüksek kalitede hizmet sunulmasını desteklemek üzere gündüz vardiyası inbound ekibimizde görev alacak 'Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Anadolu yakasında ikamet eden, - En az lise mezunu, - Telefonla arayarak randevu almak isteyen hasta ve hasta yakınlarına belirlenmiş standartlar dahilinde randevu verebilecek, - Diksiyonu düzgün, akıcı bir konuşmaya sahip, - Ofis programlarına hakim, - Ekip çalışmasına yatkın,pozitif Ekip arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Yetkili, Temsilci, Operatör, Eleman

 • İş Açıklaması Inbound çağrı karşılayan bir operasyonun taşan çağrılarının home agent olarak karşılanması

  Aranan Nitelikler Home Agent olarak (Evinden çalışabilecek), Evde çağrı alabileceği uygun, sessiz bir ortama sahip olmak, En az lise, tercihen önlisans ya da lisans mezunu, Konuşma,dinleme ve ikna becerisi yüksek Problem çözme,anlama ve yorum yetisi gelişmiş, İş odağı yüksek, dikkatli ve analitik düşünebilen, Hızlı klavye kullanabilen.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Anlaşmalı Genetik Laboratuvarlarımızda en son teknoloji kullanılarak birçok genetik test yapılmakta ve ailelere genetik testlerle ilgili hizmet verilmektedir. Genetik testlere olan talebin her geçen gün artması ve yeni testlerin de eklenmesi nedeniyle bu alanda hizmet veren ekibimiz de genişlemektedir.   .  Temel fen bilgisine sahip, tercihen BİYOLOJİ, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Tıbbi Laboratuvar, Biyomühendislik veya benzer bölümlerden mezun adaylara öncelikle bu genetik testler hakkında eğitim verilecektir.  . Mevcut müşteri takip programımız kullanılarak sağlık kurumları ve hekimlere ulaşılacak, yeni genetik testlerin tanıtımı ve bilgilendirmesi yapılacaktır.  . Çağrı merkezimize telefonla ulaşarak bilgi almak isteyen ailelere ve hekimlere testler hakkında bilgilendirme yapılacaktır. .

  Aranan Nitelikler Tercihen lisans seviyesinde BİYOLOJİ, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Tıbbi Laboratuvar, Biyomühendislik bölümlerinden mezun, .  MS OFFICE uygulamalarına hakim (Word, Excel ve Outlook)  .  Diksiyonu düzgün, telefonda ve yüzyüze testler hakkında detaylı bilgi verebilecek, soruları sabırla yanıtlayabilecek, .  Ekip çalışmasına yatkın, özverili ve öğrenmeye istekli,  .                                            yetiştirilmek üzere BAY - BAYAN iş arkadaşları arıyoruz.  

  Sektör: Çağrı Merkezi, Müşteri ilişkileri, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Danışman, Biyolog, Tıbbi Mümessil, Satış Temsilcisi, Tıp Sekreteri

 • Amerikan Hastanesi İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 16 Eylül 2016

  İş Açıklaması •Çağrı Merkezi ve Santral sistemine gelen çağrıları cevaplamak ve ilgili bölümlere yönlendirmek, •Çağrı Merkezi'ne gelen doktor randevu taleplerini karşılamak ve gerekli organizasyonu yapmak.

  Aranan Nitelikler •Tercihen Önlisans ya da Lisans mezunu ya da Üniversite Öğrencisi, •Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilecek, •Microsoft Office programlarına hakim, •Çağrı Merkezi ya da Santral görevlisi olarak tercihen 1-3 yıl deneyimli (Sağlık sektörü deneyimli), •Diksiyonu düzgün, •Telefonda hizmet vermekten keyif alacak, •Takım çalışmasına yatkın, •Yaratıcı, analitik düşünen.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eleman

 • Esteworld İstanbul Avrupa 9 Eylül 2016

  İş Açıklaması Mail veya telefon aracılığıyla gelen hasta taleplerini doğru analiz ederek gerekli yönlendirmeyi yapmak, Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle hasta memnuniyeti sağlayabilecek.

  Aranan Nitelikler "Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu" na bağlı olarak, Avrupa Yakası lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere; En az lise, tercihen üniversite mezunu, Tercihen inbound/outbound pozisyonlarda min. 3 yıl görev almış, Satış konusunda en az 3 yıl deneyimli (Tercihen, sağlık, otomotiv, bankacılık, sigorta sektörü) Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Diksiyonu ve ses tonu düzgün, Hedef ve sonuç odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, İyi derecede ofis programları kullanabilen, 35 yaşını aşmamış, bayan, "Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi" aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Sağlık sektörünün ilk çağrı merkezi olarak 10 yılı aşkın bir deneyime sahip, Alo Acıbadem Çağrı Merkezi'ne, sürekli ve yüksek kalitede hizmet sunulmasını desteklemek üzere inbound ekibimizde gelen hatları karşılayacak 'Çağrı Merkezi Yetkilileri' aramaktayız. Tercihen üniversite, en az lise mezunu, Telefonda akıcı ve etkin iletişim yeteneğine sahip Diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, Öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye istekli, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,

  Aranan Nitelikler Randevu almak isteyen hasta ve hasta yakınlarına belirlenmiş standartlar dahilinde randevu verilmesi, Tahlil-tetkik sonuçlarını faks ya da e-mail ile gönderilmesi, Hastaneler, tıp merkezleri, bölüm ve doktorlar hakkında bilgi verilmesi, Muayene ve tetkik ücretleri ile anlaşmalı kurumlar hakkında bilgi verilmesi

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci

 • İş Açıklaması Gelen telefon çağrılarının karşılanarak hizmetlerimiz ile ilgili bilgi verilmesi, Hastalarımızın doktor randevularının organize edilmesi, Memnuniyet anketleri ile ilgili dış arama yapılması.

  Aranan Nitelikler Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır’da 15 lokasyonda hizmet vermektedir. Şişli'de yer alan Genel Müdürlüğümüzde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız: En az lise, tercihen üniversite mezunu (Tercihen sağlık ile ilgili bölümlerden mezun), Tercihen Çağrı Merkezlerinde Müşteri Temsilcisi olarak deneyimli, Tercihen tıbbi terminoloji bilgisi olan, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Hafta sonu çalışıp hafta içi izin kullanabilecek, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eleman, Temsilci

 • İş Açıklaması Sağlık sektörünün ilk çağrı merkezi olarak 10 yılı aşkın bir deneyime sahip, Alo Acıbadem Çağrı Merkezi'ne, sürekli ve yüksek kalitede hizmet sunulmasını desteklemek üzere inbound ekibimizde sürekli akşam vardiyasında görev alacak İngilizce bilen 'Çağrı Merkezi Yetkilisi' aramaktayız.   Randevu almak isteyen hasta ve hasta yakınlarına belirlenmiş standartlar dahilinde randevu verilmesi, Tahlil-tetkik sonuçlarını faks ya da e-mail ile gönderilmesi, Hastaneler, tıp merkezleri, bölüm ve doktorlar hakkında bilgi verilmesi, Muayene ve tetkik ücretleri ile anlaşmalı kurumlar hakkında bilgi verilmesi

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite, en az lise mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, Telefonda akıcı ve etkin iletişim yeteneğine sahip Diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, Öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye istekli, İstanbul  Anadolu yakasında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek

  Sektör: Sağlık/Hastane, Hizmet / İşletme Servisi, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Temsilci, Sorumlu, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Danışman

 • İş Açıklaması Sağlık sektörünün ilk çağrı merkezi olarak 10 yılı aşkın bir deneyime sahip, Acıbadem Sağlık Grubu Alo Acıbadem Çağrı Merkezi'nde istihdam yaratmak amacıyla İŞKUR ortaklı 'Çağrı ve Operasyon Merkezi Yetkilisi' pozisyonu için başvurularınızı bekliyoruz. Çağrı ve Operasyon Merkezi Tetkilisi Yetiştirme Programı içeriği: Stres Yönetimi Hasta Mahremiyeti Fiyat Verme Şikayet Yönetimi Temel Çağrı Merkezi Kriterleri Randevu Sistemi SGK İletişim Teknikleri Eğitimi 

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite, en az lise mezunu, Öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye istekli, İstanbul  Anadolu veya Avrupa yakasında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek Eğitim sürecinden sonra kişiler Acıbadem Sağlık Grubu çalışanı olacaktır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Danışman

İş Habercisi - Sağlık/Hastane, Çağrı Merkezi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?