Sağlık/Hastane, Çağrı Merkezi İş İlanları

Hepsini Temizle
Sağlık/Hastane
Çağrı Merkezi
 • clinicexpert.net İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Clinicexpert.Net - Telesales Representatives (Arabic Speakers) Job Definition ClinicExpert is an international health consultancy company, providing treatments for Arab patients in all over the world. As of today, ClinicExpert is the most recognized, known and trusted Turkish healthcare brand in Middle East market. It owns offices in Saudi Arabia, UAE, Kuwait and Libya. ClinicExpert, with its over 100 employees and 8 years of experience in cosmetic surgery and hair transplant, is deeply committed to providing memorable experiences, comfort and best in class medical treatment to thousands of patients from all around the world every year. Today we are looking for Sales Representatives to join our team of talents;   Job Description: - Make outbound calls to contacts provided by ClinicExpert, promote medical treatments and convince people to get their treatment in Turkey and with ClinicExpert. -Follow up with prospect buyers and ensure they decide with company services. -Provide daily reporting on call numbers, number of contacted patients and potential buyers. -Follow up with past patient who already did the treatment, collect referrals and call to these referrals to promote company services. -Telesales team works 5 days per week, and from 09:30 to 19:30 with 1 hour lunch break and 3 breaks with 15 min each. -Office Location: Mecidiyekoy / Istanbul. 50 meters to metro & metrobus station.

  Aranan Nitelikler   Job Requirements: Must have excellent sales skills including probing caller for enough detail to book appointments, effectively deal with objections, close deals and provide follow up calls.  Must have experience in high-volume outbound calling and learn detailed information about company procedures and terminology.   Qualifications and Competencies   Excellent telephone manner Detail oriented with high levels of accuracy Excellent Arabic & English Writing and Speaking skills Intermediate Writing and Speaking skill in English OR Turkish Ability to enter accurate call data into a database and maintain ongoing follow up calls Attention to detail is key to this role. Strong work ethic and desire to succeed Ability to multi-task, prioritize a variety of tasks and meet deadlines Proactive, punctual and reliable Must be able to work independently with a high degree of accountability. Must possess excellent verbal and written communication skills and be able to communicate with internal and external audiences in a professional manner

  Sektör: Bankacılık / Finans, Çağrı Merkezi, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Sorumlu, Süpervizör, Takım Lideri

 • İş Açıklaması 1999'dan bu yana,Estetik ve Rekonstrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu olarak,plastik ve kozmetik cerrahi ayrıca güzellik merkezlerimiz ile , bireylere değer katmaya devam ediyoruz. Başarılarıyla ilklere imza atan kurumumuzda,yeniliklere hep birlikte yürüyeceğimiz İstanbul Genel Müdürlüğümüz için Çağrı Merkezi Sağlık Danışmanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Telefon ve iletişim formları ile gelen hasta taleplerini doğru analiz ederek ınbound ve outbound iletişim yöntemleriyle bilgilendirme yapmak ve randevu oluşturmak. -En Az Lise Mezunu -Anadolu Yakasında İkamet Eden -Vardiyalı ve Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayacak -Sağlık Sektöründe Kariyer Hedefi Olan -İkna Kabiliyetine Güvenen -Diksiyonu ve Ses Tonu Düzgün, Telefonda Akıcı ve Etkin Konuşabilen -Hedef ve Sonuç Odaklı Çalışabilecek -Temel Bilgisayar Bilgisine Sahip Bayan Çağrı Merkezi Sağlık Danışmanları aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklaması 1999'dan bu yana,Estetik ve Rekonstrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu olarak,plastik ve kozmetik cerrahi ayrıca güzellik merkezlerimizle,bireylere değer katmaya devam ediyoruz. Başarılarıyla ilklere imza atan kurumumuzda,yeniliklere hep birlikte yürüyeceğimiz İstanbul Genel Müdürlüğümüz için "Çağrı Merkezi Takım Lideri" aranmaktadır. Ekibin performansından, takımın hedeflerinin başarılmasından sorumlu olmak, ekibin hedeflerini tutturması için gerekli yönlendirmeleri sağlamak, Ekibin kişisel gelişimlerini izleyerek ekibin gelişmesi için gerekli desteği sağlamak, İş Sürekliliğini kesintiye uğratabilecek olayları bilerek kontrol altında tutmaya ve etkisini azaltmaya yönelik önlemler almak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Önlisans veya Lisans bölümlerinden Mezun Anadolu Yakasında İkamet Eden Çağrı Merkezi Sektöründe Minumum 3 yıl deneyimli en az 1 yılını Takım Lideri Olarak Çalışmış Inbound ve Outbound Çalışma Sistemlerine Hakim Vardiyalı ve Esnek Çalışma Saatlerinde Çalışabilecek İyi Derecede Office Programlarına Hakim Raporlama ve Sunum Becerisine Sahip Takım Çalışmasına Yatkın, İnsan İlişkileri Kuvvetli, Koçluk, Planlama, Organizasyon ve Motivasyon Becerisi Gelişmiş Satış ve Memnuniyet Odaklı Yaklaşımı İle Hedef Bazlı Ekip Yönetebilme Şartlarını Sağlayabilecek Yoğun Çalışma Temposunda Çalışabilecek, Dinamik Ortamları Seven Analitik Bakış Açısına Sahip ve Hızlı Problem Çözebilme Yeteneğine Sahip Bayan ''Çağrı Merkezi Takım Lideri" aranmaktadır

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Süpervizör, Takım Lideri

 • İş Açıklaması Sağlık sektörünün ilk çağrı merkezi olarak 10 yılı aşkın bir deneyime sahip, Alo Acıbadem Çağrı Merkezi'ne, sürekli ve yüksek kalitede hizmet sunulmasını desteklemek üzere inbound ekibimizde gelen hatları karşılayacak 'Çağrı Merkezi Yetkilileri' aramaktayız.   Tercihen üniversite, en az lise mezunu, Telefonda akıcı ve etkin iletişim yeteneğine sahip Diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, Öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye istekli, İstanbul  Anadolu yakasında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,

  Aranan Nitelikler Randevu almak isteyen hasta ve hasta yakınlarına belirlenmiş standartlar dahilinde randevu verilmesi, Tahlil-tetkik sonuçlarını faks ya da e-mail ile gönderilmesi, Hastaneler, tıp merkezleri, bölüm ve doktorlar hakkında bilgi verilmesi, Muayene ve tetkik ücretleri ile anlaşmalı kurumlar hakkında bilgi verilmesi

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci

 • İş Açıklaması Satış ekibi içinde, internet sitesi üzerinden başvuru yapan kişilere teklif hazırlamak ve telefonla sigorta ürünleri satışı yapmak, Müşterilerimize, brokerlığını yaptığımız sigorta şirketlerinin ürün ve uygulamalarını eksiksiz sunarak en uygun seçimi yapmalarını sağlamak, Elementer ve/veya Sağlık sigortası satış aktivitelerini gerçekleştirerek bireysel ve takım hedeflerine ulaşmak.

  Aranan Nitelikler Türkiye'nin önde gelen internet firmasında, kariyerini sigorta sektöründe geliştirmek isteyen ekip arkadaşları arıyoruz. En az lise, tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Sigorta sektöründe kariyer hedefleyen MS  Word, MS Excel programlarını etkin şekilde kullanabilen, Interneti aktif olarak kullanan, Etkili iletişim kurabilen, Telefonla ifade ve ikna yeteneğine güvenen, Planlı çalışma disiplinine ve sorumluluk duygusuna sahip, Dinamik ortamları seven, motivasyonu yüksek, Çözüm odaklı ve analiz yeteneğine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için), Telefon üzerinden müşterilere hizmet verecek 'SİGORTA DANIŞMANLARI' arıyoruz.

  Sektör: Çağrı Merkezi, Sağlık/Hastane, Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Uzman, Yetkili

 • İş Açıklaması Sağlık sektöründe hizmet veren Çağrı Merkezimize, sürekli ve yüksek kalitede hizmet sunulmasını desteklemek üzere gündüz vardiyası inbound ekibimizde görev alacak 'Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Anadolu yakasında ikamet eden, - En az lise mezunu, - Telefonla arayarak randevu almak isteyen hasta ve hasta yakınlarına belirlenmiş standartlar dahilinde randevu verebilecek, - Diksiyonu düzgün, akıcı bir konuşmaya sahip, - Ofis programlarına hakim, - Ekip çalışmasına yatkın,pozitif Ekip arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Yetkili, Temsilci, Operatör, Eleman

 • İş Açıklaması Sağlık sektöründe hizmet veren Çağrı Merkezimize, sürekli ve yüksek kalitede hizmet sunulmasını desteklemek üzere gece vardiyası inbound ekibimizde görev alacak 'Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Anadolu yakasında ikamet eden, - Gece vardiyasında çalışabilecek, - En az lise mezunu, - Telefonla arayarak randevu almak isteyen hasta ve hasta yakınlarına belirlenmiş standartlar dahilinde randevu verebilecek, - Diksiyonu düzgün, akıcı bir konuşmaya sahip, - Ofis programlarına hakim, - Ekip çalışmasına yatkın,pozitif Ekip arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Yetkili, Temsilci, Operatör, Eleman

 • İş Açıklaması Inbound çağrı karşılayan bir operasyonun taşan çağrılarının home agent olarak karşılanması

  Aranan Nitelikler Home Agent olarak (Evinden çalışabilecek), Evde çağrı alabileceği uygun, sessiz bir ortama sahip olmak, En az lise, tercihen önlisans ya da lisans mezunu, Konuşma,dinleme ve ikna becerisi yüksek Problem çözme,anlama ve yorum yetisi gelişmiş, İş odağı yüksek, dikkatli ve analitik düşünebilen, Hızlı klavye kullanabilen.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eleman

 • Amerikan Hastanesi İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması •Çağrı Merkezi ve Santral sistemine gelen çağrıları cevaplamak ve ilgili bölümlere yönlendirmek, •Çağrı Merkezi'ne gelen doktor randevu taleplerini karşılamak ve gerekli organizasyonu yapmak.

  Aranan Nitelikler •Tercihen Önlisans ya da Lisans mezunu ya da Üniversite Öğrencisi, •Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilecek, •Microsoft Office programlarına hakim, •Çağrı Merkezi ya da Santral görevlisi olarak tercihen 1-3 yıl deneyimli (Sağlık sektörü deneyimli), •Diksiyonu düzgün, •Telefonda hizmet vermekten keyif alacak, •Takım çalışmasına yatkın, •Yaratıcı, analitik düşünen.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Sağlık sektörünün ilk çağrı merkezi olarak 10 yılı aşkın bir deneyime sahip, Alo Acıbadem Çağrı Merkezi'ne, sürekli ve yüksek kalitede hizmet sunulmasını desteklemek üzere inbound ekibimizde sürekli akşam vardiyasında görev alacak İngilizce bilen 'Çağrı Merkezi Yetkilisi' aramaktayız.   Randevu almak isteyen hasta ve hasta yakınlarına belirlenmiş standartlar dahilinde randevu verilmesi, Tahlil-tetkik sonuçlarını faks ya da e-mail ile gönderilmesi, Hastaneler, tıp merkezleri, bölüm ve doktorlar hakkında bilgi verilmesi, Muayene ve tetkik ücretleri ile anlaşmalı kurumlar hakkında bilgi verilmesi

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite, en az lise mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, Telefonda akıcı ve etkin iletişim yeteneğine sahip Diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, Öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye istekli, İstanbul  Anadolu yakasında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek

  Sektör: Sağlık/Hastane, Hizmet / İşletme Servisi, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Temsilci, Sorumlu, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Danışman

 • İş Açıklaması Sağlık sektörünün ilk çağrı merkezi olarak 10 yılı aşkın bir deneyime sahip, Acıbadem Sağlık Grubu Alo Acıbadem Çağrı Merkezi'nde istihdam yaratmak amacıyla İŞKUR ortaklı 'Çağrı ve Operasyon Merkezi Yetkilisi' pozisyonu için başvurularınızı bekliyoruz. Çağrı ve Operasyon Merkezi Tetkilisi Yetiştirme Programı içeriği: Stres Yönetimi Hasta Mahremiyeti Fiyat Verme Şikayet Yönetimi Temel Çağrı Merkezi Kriterleri Randevu Sistemi SGK İletişim Teknikleri Eğitimi 

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite, en az lise mezunu, Öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye istekli, İstanbul  Anadolu veya Avrupa yakasında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek Eğitim sürecinden sonra kişiler Acıbadem Sağlık Grubu çalışanı olacaktır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Danışman

 • İş Açıklaması Par Sağlık & Danışmanlık Hizmetleri Par Danışmalık Bürosu, değişen yerel ve uluslararası mevzuatlara uyum sağlayarak, Türkiye’de ve yurtdışında yer alan tüm sağlık kuruluşlarına, sağlık hizmetlerinin her alanında danışmanlık hizmetleri sunan, Türkiye genelinde yaklaşık 700’e yakın hastane, tıp merkezi ve birçok şirketin sağlık danışmanlığını yapan bir danışmanlık bürosudur. Tüm branşlardan oluşan hekim portföyümüzle, istenilen kriterlere sahip hekimlerimizi, ihtiyaç duyan sağlık kuruluşlarıyla irtibata geçirme konusunda uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. ( Bakınız ; www.pardanismanlik. com, www.saglik)  

  Aranan Nitelikler Satış alanında hedeflerle çalışmayı benimsemiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile şirketini en iyi şekilde temsil edebilecek, Çalışma disiplini ile fark yaratacak, Tercihen Çağrı Merkezi sektöründe "Outbound" deneyimi olan,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Danışman

 • İş Açıklaması Ethica Sağlık Grubu 2 genel hastanesi, 2 tıp merkezi ve sağlık alanında yeni yatırım projeleriyle hizmet kalitesini ve hasta memnuniyetini ön planda tutan, profesyonel kadrosu ve son teknoloji cihazlarıyla Türkiye'nin önde gelen bir sağlık kuruluşudur. Ethica markasıyla genel hastanecilik ve Estethica markasıyla da estetik-plastik cerrahi alanlarında dünyanın önde gelen sağlık kuruluşları arasında yer almayı hedef belirlemiş, yurtdışı yatırım projeleriyle bu hedeflerine doğru hızla yol alan bir sağlık grubudur. Öncülük ettiği sosyal sorumluluk projeleriyle de ülkemizin dünya çapındaki hedeflerine hizmet etmektedir.

  Aranan Nitelikler Ethica Sağlık Grubu' na bağlı Ataşehir Estethica Tıp Merkezi bünyesinde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu,  Tele Satış  pozisyonunda deneyimli ( Tercihen Sağlık sektöründe ),  Telefonda satış alanında çalışabilecek,  İyi düzeyde Satış ve İkna kabiliyeti olan,  Microsoft Office programlarına hakim Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,  Diksiyonu düzgün,   Sabit maaş+prim sistemi ile çalışacak,   İstanbul Anadolu yakasında (Ataşehir civarında)ikamet eden, "Tele Satış Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Görevli, Temsilci

 • İş Açıklaması Dünyanın köklü ve saygın akreditasyon kurumu olan JCI tarafından hizmet kalitesi belgelenen,  Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunan ve hastalarımıza hak ettikleri kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetlerini sunan hastanemizin bünyesinde görevlendirilmek üzere; " Çağrı Merkezi Takım Lideri" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler ·      Çağrı merkezi sektöründe Takım Liderliği deneyimine sahip olan, tercihen sağlık sektöründe Kriz yönetimi, Süreç yönetimi ve Ekip yönetimi konusunda deneyimli Ms Office bilgisine sahip olan Analitik bakış açısına ve hızlı problem çözme yeteneğine sahip İnsan ilişkileri ve ekip yönetiminde başarılı Sabırlı, sürekli öğrenmeye ve öğretmeye açık Hedef odaklı ve planlı çalışma disiplinine sahip Takım çalışmasına yatkın ve koçluk becerisi gelişmiş  

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Takım Lideri

 • İş Açıklaması Dünyanın köklü ve saygın akreditasyon kurumu olan JCI tarafından hizmet kalitesi belgelenen, Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunan ve hastalarımıza hak ettikleri kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetlerini sunan hastanemizin Hasta İlişkileri Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere; " Çağrı Merkezi Operatörü" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunu olan, Telefonda iletişim konusunda eğitimli, Diksiyonu düzgün, iletişim yeteneği yüksek, Telefonda ikna konusunda kendinden emin ve memnuniyet sağlayabileceğine inanan, Sağlık sektöründe benzer pozisyonda görev almış, Hasta memnuniyetine önem veren, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Operatör

İş Habercisi - Sağlık/Hastane, Çağrı Merkezi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?