Sağlık/Hastane, Çağrı Merkezi İş İlanları

Hepsini Temizle
Sağlık/Hastane
Çağrı Merkezi
 • İş Açıklaması Ankara’da hizmet verdiğimiz çağrı merkezimize telefonda tanıtım yapacak  takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, İletişim kabiliyeti yüksek, Telefonda konuşmayı seven, İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek, Dinamik,motivasyonu yüksek ve güleryüzlü, Disiplinli ve sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, Kendisine tanımlanan işin sorumluluklarının bilincinde olan, Hem kuruma hem kendisine katma değer sağlayacak, İşini seven, pozitif enerji sahibi, Bay /bayan.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Satış ekibi içinde, internet sitesi üzerinden başvuru yapan kişilere teklif hazırlamak ve telefonla sigorta ürünleri satışı yapmak, Müşterilerimize, brokerlığını yaptığımız sigorta şirketlerinin ürün ve uygulamalarını eksiksiz sunarak en uygun seçimi yapmalarını sağlamak, Elementer ve/veya Sağlık sigortası satış aktivitelerini gerçekleştirerek bireysel ve takım hedeflerine ulaşmak.

  Aranan Nitelikler Türkiye'nin önde gelen internet firmasında, kariyerini sigorta sektöründe geliştirmek isteyen ekip arkadaşları arıyoruz. En az lise, tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Sigorta sektöründe kariyer hedefleyen MS  Word, MS Excel programlarını etkin şekilde kullanabilen, Interneti aktif olarak kullanan, Etkili iletişim kurabilen, Telefonla ifade ve ikna yeteneğine güvenen, Planlı çalışma disiplinine ve sorumluluk duygusuna sahip, Dinamik ortamları seven, motivasyonu yüksek, Çözüm odaklı ve analiz yeteneğine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için), Telefon üzerinden müşterilere hizmet verecek 'SİGORTA DANIŞMANLARI' arıyoruz.

  Sektör: Sigortacılık, Sağlık/Hastane, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Satış Temsilcisi

 • Çağrı Merkezi Operatörü Doğan Hastanesi İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Doğan Sağlık Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere; En az lise tercihen ön lisans mezunu , Tercihen sağlık sektöründe olmak üzere Satış alanında ve Çağrı Merkezinde en az 1 yıl deneyimi bulunan MS Office programlarına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Vardiyalı çalışabilecek, Çağrı Merkezi Operatörü aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması 1999'dan bu yana,Estetik ve Rekonstrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu olarak,plastik ve kozmetik cerrahi ayrıca güzellik merkezlerimizle,bireylere değer katmaya devam ediyoruz. Başarılarıyla ilklere imza atan kurumumuzda,yeniliklere hep birlikte yürüyeceğimiz İstanbul-Yenisahra Şubemiz için "Çağrı Merkezi Sağlık Danışmanı" aranmaktadır.   Telefon ve iletişim formları ile gelen hasta taleplerini  doğru analiz ederek ınbound veoutbound iletişim yöntemleriyle bilgilendirme yapmak ve randevu oluşturmak.

  Aranan Nitelikler En Az Lise Mezunu, Anadolu Yakasında İkamet Eden, Vardiyalı ve Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayacak, Sağlık Sektöründe Kariyer Hedefi Olan, İkna Kabiliyetine Güvenen, Diksiyonu ve Ses Tonu Düzgün, Telefonda Akıcı ve Etkin Konuşabilen, Hedef ve Sonuç Odaklı Çalışabilecek, Temel Bilgisayar Bilgisine Sahip, Bayan, "Çağrı Merkezi Sağlık Danışmanı" aranmaktadır. NOT: İŞE ALINACAK KİŞİLER İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI İLE BAŞLATILACAKTIR.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Temsilci, Yetkili

 • İş Açıklaması Kliniklerimizin hastalarına telefonla destek verip, gelecek talep ve şikâyetleri alıp gerekli enstrümanlarla istekleri karşılayıp, koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibimizi yerine getirmekle görevli olacaktır..

  Aranan Nitelikler Kadın Hastalıkları, doğum, infertilite ( kısırlık) ve üremeye yardımcı tekniklerin uygulamasında sektörün öncü kuruluşlarından Bahçeci Sağlık Grubumuza, “Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi" aramaktayız.   En az lise mezunu Güler yüzlü ve enerjik Diksiyonu düzgün ve akıcı konuşabilen, MS Office ( Excel, Word,..) uygulamalarına hâkim ve hızlı klavye kullanabilen Tercihen sağlık sektöründe deneyimli Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı Yazılı ve sözlü iletişimi etkin bir şekilde kullanabilen Tam zamanlı çalışabilecek Altunizade 'ye yakın oturan ya da rahat ulaşım sağlayabilecek, Bayan   NOT: Gece vardiyamız bulunmamaktadır.            

  Sektör: Sağlık/Hastane, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Temsilci, Eleman, Asistan

 • İş Açıklaması 1999'dan bu yana,Estetik ve Rekonstrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu olarak,plastik ve kozmetik cerrahi ayrıca güzellik merkezlerimizle,bireylere değer katmaya devam ediyoruz. Başarılarıyla ilklere imza atan kurumumuzda,yeniliklere hep birlikte yürüyeceğimiz Bursa Şubemiz için "Çağrı Merkezi Sağlık Danışmanı" aranmaktadır.   Telefon ve iletişim formları ile gelen hasta taleplerini  doğru analiz ederek ınbound veoutbound iletişim yöntemleriyle bilgilendirme yapmak ve randevu oluşturmak.

  Aranan Nitelikler En Az Lise Mezunu, Anadolu Yakasında İkamet Eden, Vardiyalı ve Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayacak, Sağlık Sektöründe Kariyer Hedefi Olan, İkna Kabiliyetine Güvenen, Diksiyonu ve Ses Tonu Düzgün, Telefonda Akıcı ve Etkin Konuşabilen, Hedef ve Sonuç Odaklı Çalışabilecek, Temel Bilgisayar Bilgisine Sahip, Bayan, "Çağrı Merkezi Sağlık Danışmanı" aranmaktadır. NOT: İŞE ALINACAK KİŞİLER İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI İLE BAŞLATILACAKTIR.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eleman

 • Çağrı Merkezi Görevlisi Dentistanbul İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Dentistanbul Diş Hastanesi' nde görevlendirilmek üzere;       Tercihen Üniversite yada en az Yüksekokul mezunu; İngilizce ve İspanyolca bilen, Medikal estetik ve saç ekimi biriminde görevlendirmek üzere Çağrı Merkezi alanında tecrübeli, İkili Diyaloğu ve Pazarlama Yeteneği Olan, Akıcı bir şekilde konuşan ve ikna kabiliyeti yüksek, Deneyimli veya yetiştirilmek üzere, Sözlü ve yazılı ifade, planlama ve koordinasyon yeteneği güçlü; Hasta ve yakınlarının memnuniyeti perspektifinde empati kurabilecek iletişim becerisine sahip; Dentistanbul Diş Hastanesinin kurum kimliğini yansıtıcak şekilde özveri ile çalışacak, hizmet kalitesinin sürekliliğini sağlayacak, Analitik düşünebilen, çözüm odaklı Takım çalışmasına yatkın, Sürekli öğrenmeye ve yeniliklere açık, ''Çağrı Merkezi Görevlisi - Tercüman'' takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Operatör

 • Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Esteworld İstanbul Anadolu 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması 'Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu' Ümraniye lokasyonunda görevlendirilmek üzere; En az lise, tercihen üniversite mezunu, Tercihen inbound/outbound pozisyonlarda min. 3 yıl görev almış, Satış konusunda en az 3 yıl deneyimli (Tercihen, sağlık, otomotiv, bankacılık, sigorta sektörü) Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Diksiyonu ve ses tonu düzgün, Hedef ve sonuç odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, İyi derecede ofis programları kullanabilen, 35 yaşını aşmamış, bayan, 'Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mail veya telefon aracılığıyla gelen hasta taleplerini doğru analiz ederek gerekli yönlendirmeyi yapmak,doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle hasta memnuniyeti sağlayabilmek.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman

 • Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İNKA İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sağlık sektöründe faaliyet gösteren bir firmamız için "Uluslararası Hasta Merkezi Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen Meslek Yüksek Okulu veya Lisans mezunu, Çağrı merkezi ortamında en az 1 yıl deneyimli (inbound / outbound), Diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen, Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, 19 - 30 yaş aralığında, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli. İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Danışman, Temsilci

 • İş Açıklaması Sağlık sektöründe hizmet veren Çağrı Merkezimize, sürekli ve yüksek kalitede hizmet sunulmasını desteklemek üzere gündüz vardiyası inbound ekibimizde görev alacak 'Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Anadolu yakasında ikamet eden, - En az lise mezunu, - Telefonla arayarak randevu almak isteyen hasta ve hasta yakınlarına belirlenmiş standartlar dahilinde randevu verebilecek, - Diksiyonu düzgün, akıcı bir konuşmaya sahip, - Ofis programlarına hakim, - Ekip çalışmasına yatkın,pozitif Ekip arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Yetkili, Temsilci, Operatör, Eleman

 • İş Açıklaması Batıgöz Sağlık Grubu İzmir lokasyonunda görevlendirilmek üzere ' Çağrı Merkezi Görevlisi ' takım arkadaşları arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler En az önlisan mezunu, Tercihen çağrı merkezinde tecrübeli, Anadil düzeyinde İngilizce ve Almanca konuşabilen, Telefonda iletişim ve ikna becerisi ve problem çözme becerisi gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarına hakim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Yetkili, Eleman, Memur

 • İş Açıklaması Sağlık sektöründe hizmet veren Çağrı Merkezimize, sürekli ve yüksek kalitede hizmet sunulmasını desteklemek üzere gece vardiyası inbound ekibimizde görev alacak 'Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Anadolu yakasında ikamet eden, - Gece vardiyasında çalışabilecek, - En az lise mezunu, - Telefonla arayarak randevu almak isteyen hasta ve hasta yakınlarına belirlenmiş standartlar dahilinde randevu verebilecek, - Diksiyonu düzgün, akıcı bir konuşmaya sahip, - Ofis programlarına hakim, - Ekip çalışmasına yatkın,pozitif Ekip arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Yetkili, Temsilci, Operatör, Eleman

 • Çağrı Merkezi Agent Amerikan Hastanesi İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Mayıs 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler • Tercihen Önlisans ya da Lisans mezunu ya da Üniversite Öğrencisi, • Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilecek, • Microsoft Office programlarına hakim, • Çağrı Merkezi ya da Santral görevlisi olarak tercihen 1-3 yıl deneyimli (Sağlık sektörü deneyimli), • Diksiyonu düzgün, • Telefonda hizmet vermekten keyif alacak, • Takım çalışmasına yatkın, • Yaratıcı, analitik düşünen.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Inbound çağrı karşılayan bir operasyonun taşan çağrılarının home agent olarak karşılanması

  Aranan Nitelikler Home Agent olarak (Evinden çalışabilecek), Evde çağrı alabileceği uygun, sessiz bir ortama sahip olmak, En az lise, tercihen önlisans ya da lisans mezunu, Konuşma,dinleme ve ikna becerisi yüksek Problem çözme,anlama ve yorum yetisi gelişmiş, İş odağı yüksek, dikkatli ve analitik düşünebilen, Hızlı klavye kullanabilen.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Sağlık sektörünün ilk çağrı merkezi olarak 10 yılı aşkın bir deneyime sahip, Alo Acıbadem Çağrı Merkezi'ne, sürekli ve yüksek kalitede hizmet sunulmasını desteklemek üzere inbound ekibimizde sürekli akşam vardiyasında görev alacak İngilizce bilen 'Çağrı Merkezi Yetkilisi' aramaktayız.   Randevu almak isteyen hasta ve hasta yakınlarına belirlenmiş standartlar dahilinde randevu verilmesi, Tahlil-tetkik sonuçlarını faks ya da e-mail ile gönderilmesi, Hastaneler, tıp merkezleri, bölüm ve doktorlar hakkında bilgi verilmesi, Muayene ve tetkik ücretleri ile anlaşmalı kurumlar hakkında bilgi verilmesi

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite, en az lise mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, Telefonda akıcı ve etkin iletişim yeteneğine sahip Diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, Öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye istekli, İstanbul  Anadolu yakasında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek

  Sektör: Sağlık/Hastane, Hizmet / İşletme Servisi, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Temsilci, Sorumlu, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Danışman

 • İş Açıklaması Dünyanın köklü ve saygın akreditasyon kurumu olan JCI tarafından hizmet kalitesi belgelenen,  Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunan ve hastalarımıza hak ettikleri kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetlerini sunan hastanemizin bünyesinde görevlendirilmek üzere; " Çağrı Merkezi Takım Lideri" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler ·      Çağrı merkezi sektöründe Takım Liderliği deneyimine sahip olan, tercihen sağlık sektöründe Kriz yönetimi, Süreç yönetimi ve Ekip yönetimi konusunda deneyimli Ms Office bilgisine sahip olan Analitik bakış açısına ve hızlı problem çözme yeteneğine sahip İnsan ilişkileri ve ekip yönetiminde başarılı Sabırlı, sürekli öğrenmeye ve öğretmeye açık Hedef odaklı ve planlı çalışma disiplinine sahip Takım çalışmasına yatkın ve koçluk becerisi gelişmiş  

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Takım Lideri

 • İş Açıklaması Sağlık sektörünün ilk çağrı merkezi olarak 10 yılı aşkın bir deneyime sahip, Alo Acıbadem Çağrı Merkezi'ne, sürekli ve yüksek kalitede hizmet sunulmasını desteklemek üzere inbound ekibimizde görev alacak 'Çağrı Merkezi Yetkilsi' aramaktayız.   Telefonla arayarak randevu almak isteyen hasta ve hasta yakınlarına belirlenmiş standartlar dahilinde randevu verilmesi, Tahlil-tetkik sonuçlarını faks ya da e-mail ile gönderilmesi, Hastaneler, tıp merkezleri, bölüm ve doktorlar hakkında bilgi verilmesi, Muayene ve tetkik ücretleri ile anlaşmalı kurumlar hakkında bilgi verilmesi,  

  Aranan Nitelikler Lise, ön lisans veya üniversite mezunu ya da eğitimine devam eden, Telefonda akıcı ve etkin konuşabilen, diksiyonu düzgün, İletişim yeteneği güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye istekli, Hafta içi 18:00-24 ya da 18:00-08:00 saatleri arasında çalışabilecek, İstanbul, Anadolu yakasında ikamet eden  

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Yetkili, Temsilci, Takım Lideri, Eleman, Asistan

 • İş Açıklaması Sağlık sektörünün ilk çağrı merkezi olarak 10 yılı aşkın bir deneyime sahip, Acıbadem Sağlık Grubu Alo Acıbadem Çağrı Merkezi'nde istihdam yaratmak amacıyla İŞKUR ortaklı 'Çağrı ve Operasyon Merkezi Yetkilisi' pozisyonu için başvurularınızı bekliyoruz. Randevu almak isteyen hasta ve hasta yakınlarına belirlenmiş standartlar dahilinde randevu verilmesi Tahlil-tetkik sonuçlarını faks ya da e-mail ile gönderilmesi Hastaneler, tıp merkezleri, bölüm ve doktorlar hakkında bilgi verilmesi Muayene ve tetkik ücretleri ile anlaşmalı kurumlar hakkında bilgi verilmesi Çağrı ve Operasyon Merkezi Yetkilisi Yetiştirme Programı içeriği: Stres Yönetimi Hasta Mahremiyeti Fiyat Verme Şikayet Yönetimi Temel Çağrı Merkezi Kriterleri Randevu Sistemi SGK İletişim Teknikleri Eğitimi  Eğitim sürecinden sonra adaylar Acıbadem Sağlık Grubu çalışanı olacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite, en az lise mezunu, Öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye istekli, İstanbul  Anadolu yakasında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek

  Sektör: Sağlık/Hastane, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Danışman, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Sorumlu, Temsilci

 • İş Açıklaması Dünyanın köklü ve saygın akreditasyon kurumu olan JCI tarafından hizmet kalitesi belgelenen, Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunan ve hastalarımıza hak ettikleri kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetlerini sunan hastanemizin Hasta İlişkileri Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere; " Çağrı Merkezi Operatörü" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunu olan, Telefonda iletişim konusunda eğitimli, Diksiyonu düzgün, iletişim yeteneği yüksek, Telefonda ikna konusunda kendinden emin ve memnuniyet sağlayabileceğine inanan, Sağlık sektöründe benzer pozisyonda görev almış, Hasta memnuniyetine önem veren, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu,  Tele Satış  pozisyonunda deneyimli ( Tercihen Sağlık sektöründe ),  Telefonda satış alanında çalışabilecek,  İyi düzeyde Satış ve İkna kabiliyeti olan,  Microsoft Office programlarına hakim Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,  Diksiyonu düzgün,   Sabit maaş+prim sistemi ile çalışacak,   İstanbul Anadolu yakasında (Ataşehir civarında)ikamet eden,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Temsilci

 • İş Açıklaması Sağlık sektörünün ilk çağrı merkezi olarak 10 yılı aşkın bir deneyime sahip, Acıbadem Sağlık Grubu Alo Acıbadem Çağrı Merkezi'nde istihdam yaratmak amacıyla İŞKUR ortaklı 'Çağrı ve Operasyon Merkezi Yetkilisi' pozisyonu için başvurularınızı bekliyoruz. Çağrı ve Operasyon Merkezi Tetkilisi Yetiştirme Programı içeriği: Stres Yönetimi Hasta Mahremiyeti Fiyat Verme Şikayet Yönetimi Temel Çağrı Merkezi Kriterleri Randevu Sistemi SGK İletişim Teknikleri Eğitimi 

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite, en az lise mezunu, Öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye istekli, İstanbul  Anadolu veya Avrupa yakasında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek Eğitim sürecinden sonra kişiler Acıbadem Sağlık Grubu çalışanı olacaktır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Danışman

İş Habercisi - Sağlık/Hastane, Çağrı Merkezi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?