Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Sağlık Kurumları İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Sağlık Kurumları
 • İş Açıklaması1999’dan bu yana, estetik ve rekonstrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Gurubu olarak, plastik ve kozmetik cerrahi ve ayrıca güzellik merkezlerimizle, bireylere değer katmaya devam ediyoruz. Başarılarıyla ilklere imza atan kurumumuzda, yeniliklere hep birlikte yürüyeceğimiz yeni Plastik Rekonstirüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÖzel hastane çalışma deneyimine sahip, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi bilim dalı mezunu, Hasta memnuniyeti odaklı çalışabilen, Güleryüzlü, sosyal iletişimi kuvvetli, Tercihen özel sektör tecrübeli, Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip eden, Sürekli öğrenmeye istekli, Seyahat engeli olmayan, Bay/Bayan Plastik Cerrah aranmaktadır. NOT : Hastanemiz yıl sonuna kadar Mecidiyeköy'e taşınacağı için başvuru yapan doktorlarımızın ilgili notu dikkate alarak başvuru yapmaları gerekmektedir.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Cerrah

 • İş AçıklamasıOptik Perakende/Mağazacılık alanında faaliyet gösteren, uluslararası firmamızın Erzurum’da yeni açılacak mağazalarında görevlendirilmek üzere; aşağıdaki özelliklere sahip OPTİSYENLER aramaktayız: Müşterileri güleryüzle karşılayacak, Ürünler hakkında doğru bilgileri verecek, Müşterilere ihtiyaç duydukları tüm konularda yardımcı olacak, Atölye işlemlerini gerçekleştirecek ve/veya gerçekleştirilmesine yardımcı olacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerSağlık MYO 'Optisyenlik' bölümü mezunu ya da ruhsatname sahibi İkna ve iletişim gücü yüksek Gelişime açık ve sorumluluk alabilen Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan Optisyenlik Diploması / ruhsatnamesi olmayan adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir. Not: Uygun görülen tüm adaylar, işe başladıktan sonra kendileri için Atasun Akademi'de hazırlanan eğitim programlarına katılacaktır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Optisyen

 • İş AçıklamasıKahramanmaras'da danışmanlıgını yapmış oldugumuz özel hastanemıze Genel cerrah uzmanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler* Tıp Fakültesi Mezunu * Genel cerrah branşında deneyimli uzman * Tıp Alanındaki gelişmeleri yakından takip eden * Hasta Memnuniyeti Odaklı 'Genel cerrah uzmanı Uzmanı' arıyoruz.

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Sağlık Memuru

 • İş AçıklamasıSamsun Özel Liman Hastanemizde görevlendirilmek üzere; “Dahiliye (İç Hastalıkları) Uzmanı” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler· Tıp fakültelerinin ilgili bölümünden mezun ve mecburi hizmetini tamamlamış, · Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda bilgi ve deneyim sahibi, · Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, · Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, iletişim yönü güçlü, · Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, · Aktif ve tam zamanlı çalışabilecek,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Dahiliye Uzmanı

 • İş AçıklamasıBatman'da danışmanlığını yapmış oldugumuz özel hastanemızın Ortopedi uzmanı arayışı bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler• Branşı ile ilgili tüm tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli, • Mesleği ile ilgili değişim ve gelişimleri takip eden, • Ekip çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı, • İletişim yönü güçlü, pozitif, ekip çalışmasına uygun, • Hasta odaklı hizmet anlayışına sahip • Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren Ortopedi Uzmanı aramaktayız

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Sağlık Memuru

 • İş AçıklamasıManisa'da danışmanlığını yapmış oldugumuz özel hastanemızın dahiliye uzmanı arayışı bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler• Branşı ile ilgili tüm tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli, • Mesleği ile ilgili değişim ve gelişimleri takip eden, • Ekip çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı, • İletişim yönü güçlü, pozitif, ekip çalışmasına uygun, • Hasta odaklı hizmet anlayışına sahip • Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren Dahiliye Uzmanı aramaktayız

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Sağlık Memuru

 • İş AçıklamasıGENEL NİTELİKLER Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi'nde Üniversite Akademik Kadrosunda görevlendirilmek üzere; Endokrinoloji branşında ‘Uzman Tıp Doktoru’ olan, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli, Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden ve uygulayan, Hasta memnuniyetine önem veren, iletişimi güçlü, Tam zamanlı çalışabilecek,

  Aranan NiteliklerEndokrin Hastalıkları Uzmanı alınacaktır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş AçıklamasıYeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi'nde Üniversite Akademik Kadrosunda görevlendirilmek üzere; Branşında ‘Uzman Tıp Doktoru’ olan, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli, Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden ve uygulayan, Hasta memnuniyetine önem veren, iletişimi güçlü, Tam zamanlı çalışabilecek,

  Aranan NiteliklerDoçent ve Yard. Doçent İç Hastalıkları Uzmanları alınacaktır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş Yeri Hekimi

  NABIZ OSGBKocaeli 22 Eylül 2017

  İş AçıklamasıNABIZ OSGB de çalışmak üzere İŞ YERİ HEKİMİ aranmaktadır. Ayakta tanı ve tedavi hizmeti verilmesi Mesleki sağlık risklerini değerlendirilmesi Karşılaşılan mesleki sağlık sorunlarının nedenlerinin araştırılması İşverenlere iş sağlığı konusunda rehberlik ve danışmanlık yapılması İşçilerin işe giriş, periyodik, koruyucu ve tedavi amaçlı sağlık muayenelerinin gerçekleştirilmesi Güncel Mevzuatın takibinin yapılması 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanun ve Yönetmeliğinden gelen diğer tüm İşyeri Hekiminin görevlerinin yerine getirilmesi.

  Aranan NiteliklerİSG mevzuatı ve yönetmeliklere hakim, İletişim yeteneği kuvvetli, Analitik bakış açısına ve hızlı problem çözme yeteneğine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, İşyerlerindeki genel sağlığa uygunluk şartlarını denetleyecek, Yasal sorumluluklarını yerine getirecek, Aktif araç kullanabilen, SABAH 07:30 AKŞAM 17:00 da çalışaçak İŞ YERİ HEKİMİ aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: İşyeri Hekimi

 • International Patıent Specıalıst

  Estetik İnternationalİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Eylül 2017

  İş AçıklamasıJOB DESCRIPTION; Since 1999, Estetik International as Health group is going on adding value to individuals by Plastic and Cosmetic surgery and its beauty centers. Estetik International is the Pioneer by its successes in the sector.We are now looking for “International Sales Specialist” , with whom will be walking to innovations together.

  Aranan Nitelikler-Graduated from university (marketing preferable) -Fluent speaker of Arabic(Asnative language preferable) -Fluent speaker of English as foreign language -Nomilitary obligatary for male candidates. -Creative skilled at communication and team worker promlem salver. -Asian side resident preferable. -We are looking for international patient specialist.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Tercüman, Çevirmen

 • İş AçıklamasıInnovex; sağlık endüstrisindeki firmalara yenilikçi satış çözümleri, yüksek kalitede satış takımları sağlayan, aynı zamanda hasta destek programla dünyanın lider sözleşmeli satış organizasyonu firmasıdır. Aynı zamanda odağında hastanın olduğu, hasta destek programları yürütmektedir. Innovex'in yürüteceği hasta destek programı kapsamında görevlendirilmek üzere; hekim tarafından reçetesi yazılmış spesifik bir hasta grubuna,hastanede ya da ev ziyareti yapılarak; hastaya yüzyüze kullandığı ürünle ilgili eğitim verebilecek, hastaya kullandığı ürünya da hastalığı konusunda farkındalık kazandırarak tedaviye uyumun artırılmasında katkıda bulunacak Eğitim Hemşireleri aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEğitim kurumlarının hemşirelik bölümlerinden mezun (SML,MYO, Lisans) Hemşirelik mesleğinde deneyimli Ev ziyaretleri yapabilecek, Seyahat edebilecek, Tercihen hasta eğitimi projelerinde görev almış Proaktif rol alan Diksiyonu düzgün, iyi Türkçe bilgisi ve kullanımı MS Office programları ( excel, access, word,outlook ve PP) kullanımı İletişim yetkinliklerini etkin kullanan Dışa dönük bir kişilik yapısı Öğrenmeye açık Prezantabl Aktif araç kullanabilen. adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Eğitmen, Uzman

 • İş AçıklamasıBAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ZÜBEYDE HANIM UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZ'İNDE ÇALIŞMAK ÜZERE '' TIBBİ SEKRETER '' ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Sekreter, Tıp Sekreteri

 • İş AçıklamasıTECRÜBELİ BAYAN HEMŞİRE Konforlu, düzeyli, rahat bir ortamda Türkiye'nin en iyi ve tanınan kurumunda HEMŞİRELİK hizmetidir. 6500 metrekarelik bahçe ve yüzme havuzu kullanma imkanı, muntazam hayat. Hastane keşmekeşinden bıktıysanız ve artık uzun süreli, rahat, konforlu, saygın, nöbetsiz bir meslek hayatı düşünüyorsanız, EKİP ÇALIŞMASIna inanıyor ve EKİP LİDERİ olmak istiyorsanız, çevrenizde sevilen ve sayılan biri olmak istiyorsanız ve kendiniz de sevgi ve saygıya önem veriyorsanız, acilen müracaatınızı bekliyoruz.

  Aranan Niteliklerİstanbul, Çekmeköy'deki, ANATOLİA PARK HUZUREVİ GERİATRİK BAKIM VE DİNLENME MERKEZİ' miz (www.anatoliapark.com.tr) (kendi konusunda Türkiye'nin en modern kuruluşudur.) için TECRÜBELİ bayan HEMŞİRE alınacaktır. Yeni mezun ve tecrübesizlerin müracaat etmemeleri rica olunur 35 yaşını geçmemiş / veya emekli , BAYAN HEMŞİRE olarak herhangi bir sağlık kuruluşunda çalışmış, Sigara kullanmayan, YATILI (kurum bünyesinde, içinde her türlü konforu olan kendisine ait ücretsiz lojman tahsis edilecektir), İstanbul dışı müracaatlar tercih edilecektir, Eş ve çocuk problemi bulunmayan, Mesleğini ve insanları seven, kariyer yapma hevesi olan, kısa zamanda kurumumuz içinde sorumluluk alabilecek, maddi ve manevi olarak yükselmek isteyen ciddi adaylar...

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Başhemşire

 • İş AçıklamasıYeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi otopark'ında görevlendirilmek üzere Vale / Otopark Görevlisi arayışımız bulunmaktadır. · Tercihen lise mezunu, · Vale ya da Otopark Görevlisi olarak tecrübesi olan, · B sınıfı ehliyet sahibi, otomatik - manuel aktif araç kullanabilen, · Avrupa yakasında ikamet eden,

  Aranan NiteliklerYeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi otopark'ında görevlendirilmek üzere Vale / Otopark Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eleman

 • Kafeterya Elemanı

  Avrasya Hospitalİstanbul Avrupa 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıAvrasya Hastanesi Kafeteryasından hasta/hasta yakınları ve tüm personelin soğuk ve sıcak içecek ve yiyecek ihtiyacını karşılamak, hastane kafeteryasının düzen ve tertibinden sorumlu olmak.

  Aranan NiteliklerHastanemizin kafeteryasında çalıştırılmak üzere; 18-27 yaş arası En az lise mezunu, Benzer bir iş tecrübesi olan , Kişisel bakımına özen gösteren, İnsan ilişkileri iyi kendisiyle barışık ,çevresiyle uyumlu, Ekip çalışmasına yatkın, Mesai ve ulaşım problemi olmayan, Yoğun iş temposunda çalışabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Garson

 • Ebe

  MEDI TIME CERRAHİ TIP MERKEZİİstanbul Anadolu 12 Eylül 2017

  İş AçıklamasıAtaşehir'de bulunan Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi bünyesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Ebelik bölümlerinden mezun; Minimum 1 yıl Ebelik deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Deneyimli veya yeni mezun, Etik ve sonuç odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, "EBE" arayışımız bulumaktadır. NOT: Bayan personellerimiz için lojmanımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Ebe

 • Mental Health Officer

  Yeryüzü Doktorları Derneği Türkiye Şubesiİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 19 Eylül 2017

  İş AçıklamasıJob Description for the recruitment of a Mental Health Officer Location: Istanbul / Turkey Application Deadline: 30 September 2017 Type of Contract: Employment contract / Full time Languages Required: Fluent English and Turkish, Arabic is an asset Estimated Starting Date:1 October 2017 Duration of Initial Contract:Until 31 Dec 2017 Main function: Mental Health Officer will be responsible for supervision of the DWWT Mental Health Psychosocial Social Support (MHPSS) teams providing MHPSS care for refugees in İstanbul and İzmir cities. Ensure that the quality of care services provided corresponds to DWWT standards and practice. 1. Background Doctors Worldwide Turkey (DWWT) is an international humanitarian aid organization aimed to provide support to communities in need through sustainable medical relief and health based development. By linking medical expertise with cultural knowledge and values, the organization has undertaken numerous projects across Asia, Middle East, Central America and Africa. With support of EU Humanitarian Aid and Civil Protection (ECHO), Doctors Worldwide Turkey (DWWT) provides primary health care (PHC) and psycho-social support for refugees in İzmir and İstanbul. In order to strengthen the structure of the project and to be able to achieve the specific objectives of the intervention, DWWT requires the services of Mental Health Officer. He/she will be under the overall supervision of the Program Manager and will work in coordination with the rest of staff of the Project Department. 2. Duties and Responsibilities Mental Health Officer will report directly to the Field Coordinator and will be responsible for the following tasks: Manages the MHPSS teams and ensures their continuous training and capacity building. Participate along with DWWT MHPSS teams in the implementation of the mental health care centers following Turkish health policies and DWWT standards. Work closely with project partner. Monitor and report the morbidity and operational data to the Medical referent and Field Coordinator Participle to the assessment of Mental Health needs in the area and the mapping of actors providing MHPSS support Provide inputs to Mental Health and Field Coordinators in the development of the above areas of priority as per DWWT strategic directions Participate to the meetings requested by Field Coordinator.

  Aranan Nitelikler3. Candidate’s Profile Education and Experience University/Master Degree in Clinical Psychology and/or related fields. Experience working with NGO is preferred. Knowledge of Windows Office programs. Must have excellent oral and written communication, planning and organizational skills. Be able to work as part of a team. A flexible and adaptable approach to work in order to meet the demands of an evolving service is essential. Be experienced in working with vulnerable people and have a non-judgmental and respectful attitude towards helping service users reach their full potential. Must also be able to work flexible hours to accommodate community based activities. The ability to manage difficult situations and liaise with other professionals and careers is also essential. Knowledge of standards of good practice and health, safety and risk assessment procedures would be an advantage. Good knowledge on Mental Health protocols and services. Clinical experiences as psychologist, with refugees is an asset. Fluency in English and Turkish (Arabic is an asset), and capability to translate both languages. Personal Skills Team player, with good communication and interpersonal skills and ability to establish effective relationships with people of different cultural backgrounds; Strong analytic and synthesis capacity; Ability to work independently, prioritize and to deal with pressure; Availability to travel and relocate if requested. 4. Selection Criteria Experience in Mental Health Officer or similar positions. (25%) Experience in NGOS and in mental health programs. (25%) Knowledge and experience in MHPSS project and reporting (30%) Personal attitude and skills (20%) 5. Submission of applications Interested persons shall submit an updated curriculum vitae and a cover letter, specifying the position they are applying for to Doctors Worldwide at the email adminco@yyd.org.tr Closing time for applications is 30th of September 2017. Only shortlisted candidates will be called for an interview. Notice: DWWT commits to develop and maintain a culture of equality and diversity in employment in which human resources are treated equitably and provided the same opportunities regardless their age, colour, nationality, ethnic origin, physical ability, gender, religion or any other not justifiable criteria. Women are strongly encouraged to apply.

  Sektör: Dernek ve Vakıf

  Pozisyon: Psikolog

 • İş AçıklamasıÖzel Çanakkale Anadolu Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık MYO Hemşirelik bölümü mezunu, Erişkin yoğun bakım deneyimi ve sertifikası olan, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Sorumluluk sahibi, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın En az 1 yıl deneyimli 'Genel Yoğun Bakım Hemşiresi' aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÖzel Çanakkale Anadolu Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık MYO Hemşirelik bölümü mezunu, Erişkin yoğun bakım deneyimi ve sertifikası olan, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Sorumluluk sahibi, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın En az 1 yıl deneyimli 'Genel Yoğun Bakım Hemşiresi' aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıMedicalpark Hastaneler Grubu Ankara Batıkent Hastanesi'nde Görevlendirilmek Üzere; Sağlı Meslek Liseleri veya Üniversitelerin Ebelik bölümlerinden mezun, Alanında en az 1 yıl deneyimine sahip, Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip eden, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Hasta memnuniyetine önem veren "Ebe" istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Ebe

 • İş AçıklamasıÜsküdar Altunizade'de hizmet vermekte olan NEWEST Plastik Cerrahi Merkezi, Türkiye'de hızla gelişen sağlık sektörü hizmetleri alanında her zaman ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeyi amaçlamaktadır. Deneyimli personeli ve kaliteli hizmet anlayışıyla hasta memnuniyetini ön planda tutarak fark yaratmayı amaçlayan Newest, yurtiçinden ve yurt dışından gelen hastalarına son teknoloji cihazlar ve modern tıbbi yöntemlerle estetik ve plastik cerrahi, diş estetiği, medikal estetik, saç ekimi ve tedavileri alanında her türlü hizmeti sunmaktadır.

  Aranan NiteliklerNewest Plastik Cerrahi Merkezi bünyesinde görevlendirmek üzere En az lise mezunu, Tercihen sağlık sektöründe deneyimli Tercihen İngilizce ve/veya Almanca bilen Telefonda etkili satış pazarlama alanında deneyimli , Diksiyonu düzgün ve iletişimi kuvvetli, İletişim becerileri gelişmiş, sabırlı, dinamik, İstanbul Anadolu yakasında (Üsküdar civarında) ikamet eden, "Banko Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıYeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Haztanesinde görevlendirilmek üzere, Hemşirelik bölümü mezunu, Ameliyathane hemşireliğinde en az 2 yıllık deneyime sahip, Yoğun iş temposuna alışık, Ekip çalımasına uyum sağlayabilecek, Sorun çözebilme yeteneğine sahip,

  Aranan Nitelikler."Ameliyathane Hemşiresi" arayışımış bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıKadın Hastalıkları, doğum, infertilite ( kısırlık) ve üremeye yardımcı tekniklerin uygulamasında sektörün öncü kuruluşlarından Bahçeci Sağlık Grubu (Ankara'da açılacak), Özel Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezimizde çalışmak üzere " Tüp Bebek Hemşiresi " aramaktayız. Gece nöbeti yoktur.

  Aranan NiteliklerEbelik bölümünden Üniversite mezunu, En az 1 yıllık hemşirelik tecrübesi olan, (tüp bebek hemşiresi öncelikli tercihimizdir) İnsan İlişkilerinde başarılı, güler yüzlü, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, dikkatli, titiz ve disiplinli, 30 yaşını aşmamış, Bağlar'a yakın oturan veya kolay ulaşım sağlayabilecek,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıBAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ZÜBEYDE HANIM UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZ'İNDE ÇALIŞMAK ÜZERE RAPORTÖR(RADYOLOJİ RAPORLARININ YAZILMASI İÇİN) ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerBAY-BAYAN TECRÜBELİ RADYOLOJİ BİRİMİNDE DENEYİMLİ

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıAvrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa hastanemizde görevlendirilmek üzere "Ruhsatlandırma ve Dış İşler Elemanı" pozisyonu için çalışma arkadaşları aramaktayız. Sizleri bizimle çalışmanın ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz

  Aranan NiteliklerAvrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa Şubesinde Çalışmak Üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Diksiyonu düzgün, Kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Alanında en az bir yıl deneyimli, Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek işine adapte edebilen, Seyahat engeli bulunmayan, Sorumluluk bilinci yüksek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, vb. niteliklere sahip olan “Ruhsatlandırma ve Dış işler Elemanı” aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Görevli

 • İş AçıklamasıÖzel Çanakkale Anadolu Hastanemizde görevlendirilmek üzere Tıp Fakültesi mezunu Alanında deneyimli İletişim yeteneği güçlü Kardiyoloji Uzmanı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÖzel Çanakkale Anadolu Hastanemizde görevlendirilmek üzere Tıp Fakültesi mezunu Alanında deneyimli İletişim yeteneği güçlü Kardiyoloji Uzmanı aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş AçıklamasıKadıköy'de Faaliyet Göstermekte Olan Hastanemizde Görevlendirilmek Üzere, Üniversitelerin "İlk ve Acil Yardım" veya Sağlık Meslek Liselerinin "Acil Tıp Teknisyenliği" bölümlerinden mezun, Vardiyalı çalışabilecek, Tercihen özel hastanede minimum 2 yıl Genel Yoğun Bakım deneyimine sahip, "Acil Tıp Teknisyeni" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • Dermotoloji Uzmanı

  Dora Hospitalİstanbul Avrupa 23 Ağustos 2017

  İş Açıklaması"Dermatoloji Uzmanı" Aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMesleği ile ilgili değişim ve gelişimleri takip eden, Tercihen özel hastane deneyimli, İletişim yeteneği güçlü, Hasta memnuniyeti odaklı çalışabilecek, İstanbul da ikamet eden yada edebilecek, "Dermatoloji Uzmanı" Aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Dermatoloji Uzmanı

 • Sorumlu Hemşire

  Fransız Lape Hastanesiİstanbul Avrupa 18 Eylül 2017

  İş AçıklamasıTürkiye’nin ilk psikiyatri hastanesi  olan Fransız Lape Hastanesi kariyerini psikiyatri alanında planlayan Sorumlu Hemşire aramaktayız.      

  Aranan Nitelikler·        Üniversite veya Yüksekokulların Hemşirelik bölümünden mezun, ·         Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, ·         Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, ·        Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş, ·         Hasta memnuniyetine önem veren, ·         Ekip çalışmasına yatkın, ·         Tercihen Psikiyatri Hastanesi deneyimi olan veya Psikiyatri alanında kariyer planlayan,   Sunduğumuz İmkanlar    ·        Köklü bir kurumda çalışma imkanı, ·         Pozitif ve yapıcı çalışma ortamı, ·         Modern çalışma koşulları, ·         Güçlü bir ekip içerisinde mesleki gelişim ve çok yönlü tecrübe kazanma fırsatı, ·         Sürekli hizmet içi eğitimler ile kendini psikiyatri alanında geliştirme imkanı, ·         Ulusal ve Uluslararası eğitmenlerden alana özel ücretsiz eğitim alma imkanı, ·         Kurum içindeki rehabilitasyon ve terapi faaliyetlerine katılarak kendini terapi alanında geliştirme imkanı,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • Üstdüzey Yönetici Asistanı

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 23 Eylül 2017

  İş AçıklamasıTercihen Lisans mezunu, Benzer görevde minimum 2 yıl tecrübeli ( tercihen sağlık sektöründe) Çok iyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen, Protokol ve yönetim asistanlığı kurallarına hakim, Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip, Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, Diksiyonu düzgün, dinamik ve prezentabl bayan, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,

  Aranan NiteliklerÜst Düzey Yönetici Asistanı aramaktayız..

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • Güzellik Uzmanı-Estetisyen

  Estetik İnternationalİstanbul Avrupa 28 Ağustos 2017

  İş Açıklaması1999'dan bu yana,Estetik ve Rekontrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu olarak,plastik ve kozmetik cerrahi ayrıca güzellik merkzelerimizle,bireylere değer katmaya devam ediyoruz. Başarılarıyla ilklere imza atan kurumumuzda,yeniliklere hep birlikte yürüyeceğimiz İstanbul Avrupa Yakasında açılacak olan hastanemiz için"Estetisyen" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler-22-30 yaşları arasında, -Lazer Epilasyon,Cilt Bakımı,Masaj ve Zayıflama konularında deneyimli, -Doktor asistanlığı yapabilecek, -Tercihen Usta Öğretici Uzmanlık belgesine sahip, -Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Estetisyenlik Sertifikasına sahip, -Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, -Ekip çalışmasına yatkın, -İngilizce dil bilgisine sahip, Bayan "Deneyimli Estetisyenler" aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Estetisyen, Güzellik Uzmanı

İş Habercisi - Sağlık Kurumları İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?