Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Şantiye İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Şantiye
 • Pano Yat İnşa Turizmİstanbul Anadolu 28 Haziran 2017

  İş AçıklamasıMİMAR VE İÇ MİMAR POZİSYONLARINDA GÖREV YAPABİLECEK PERSONEL

  Aranan NiteliklerAUTOCAD, PHOTOSHOP, EXCEL PROGRAMLARINI İYİ DERECEDE KULLANABİLEN, ŞANTİYE TECRÜBESİ OLAN, HAKEDİŞ YAPABİLECEK

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • Proev Yapı Endüstrisiİstanbul Anadolu 28 Haziran 2017

  İş AçıklamasıProev, ProGrup bünyesinden doğan, Proev Yapı Endüstrisi Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.’nin “tescilli” bir markasıdır. 20 yıldır inşaat sektöründe aktif rol alan şirketimize konteyner, inşaat, prefabrik gibi yapıların teknik çizimlerini yapabilecek, öğrenmeye açık, yetiştirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler* Autocad programını iyi derecede kullanabilen, * Prefabrik,konteyner ve inşaat üzerine teknik çizimler yapabilecek, * Askerlik görevini tamamlamış, * Takım çalışmaları yapabilecek, * En az lise mezunu, *Yetiştirilmek üzere bay çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • İş AçıklamasıMühendislik, Isıtma, Soğutma, Doğalgaz sistemleri üzerine, Türkiye çapında taahhüt firması olarak faaliyet gösteren şirketimize Şantiye kadrosunda görevlendirilecek Makine Mühendisleri ve Teknikerler, “Şantiye Şefliği” görevini yapabilecek, “Şantiye Sorumlusu” görevini yapabilecek, Doğalgaz departmanında görevlendirilecek Makine Mühendisleri ve Teknikerler, Proje departmanında görevlendirilecek Makine Mühendisleri ve Teknikerler alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makina Mühendisliği Bölümünden veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, 1) Şantiye kadrosunda görevlendirilecek Makine Mühendisleri ve Teknikerler, Şantiyede mekanik tesisat işlerini takip edebilecek düzeyde Şantiye Şefliği deneyimine sahip ya da yetiştirilmek üzere şantiye sorumluluğunu alabilecek, Hakediş konusunda deneyimli, Seyahat engeli olmayan, Mühendislik Çizimve Ofis programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı ehliyete sahip, 2) Doğalgaz departmanında görevlendirilecek Makine Mühendisleri ve Teknikerler, Şantiyede doğalgaz tesisat işlerini takip edebilecek ve şantiye sorumluluğunu alabilecek, Hakediş konusunda deneyimli, Seyahat engeli olmayan, Mühendislik Çizimve Ofis programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı ehliyete sahip, 3) Proje departmanında görevlendirilecek Makine Mühendisleri ve Teknikerler Mühendislik Çizimve Ofis programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyete sahip “ MAKİNA MÜHENDİSLERİ VE TEKNİKERLER” alınacaktır.

  Sektör: İnşaat, Mekanik Tesisat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Tekniker

 • İş AçıklamasıSorumlu olduğu bölgede hedef müşteri gruplarına yönelik satış faaliyetlerini gerçekleştirmek. Sorumlu olduğu bölgede bayi satış kanalı yönetimini gerçekleştirmek. Satışı yapılan ürünlerin sevkiyat süreçlerini takip etmek. Müşteri ve bayiler arasında iletişim faaliyetlerini yürütmek. Sorumlu olduğu bölge dahilinde pazarlama faaliyetleri, hedef tespitleri ve pazar payı geliştirme stratejileri oluşturmak.

  Aranan Nitelikler1993 yılında kurulan ve halen Sika Yapı Kimyasalları Distribütörü olarak faaliyet gösteren REEL Yapı Kimyasalları firmamız içerisinde, Yapı Kimyasalları satışından sorumlu "Satış Temsilcisi" olarak yer almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği, Meslek Yüksek Okulu İnşaat bölümü ve Endüstri Meslek Liseleri İnşaat bölümü mezunları, Tercihen yapı kimyasalları (su yalıtımı, yapısal güçlendirme, çatı sistemleri ve endüstriyel zemin kaplamaları) satışı konusunda en az 2 yıl tecrübeli MS Office programlarına hakim İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına uyumlu Araştırmacı, analitik, sonuç odaklı, yeniliklere açık İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı Sürücü ehliyetine ve aktif sürüş deneyimine sahip, seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: Yapı Malzemeleri, İnşaat, Endüstri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Bölge Sorumlusu

 • ProworkistTekirdağ 28 Haziran 2017

  İş AçıklamasıÇerkezköy Kapaklı'da bulunan şantiyemizde SAHA MÜHENDİSİ olarak görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklerde; Tercihen Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun MS Office ve Autocad bilgisi olan Takım çalışmasına yatkın Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Organizasyon, planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip İletişim ve temsil yeteneği kuvvetli Yoğun ve stresli çalışma temposuna ayak uydurabilecek Aktif araç kullanabilen Saha Mühendisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • ACAR OSGBİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Haziran 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizin projelerinde görevlendirilmek üzere; MYO işçi sağlığı ve iş güvenliği bölümünden mezun, İş Güvenliği sektöründe en az 1 yıl deneyimli, MS Ofis programlarına hakimi İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği konularında mevcud projelerde görevlendirmek. ACAR İş Güvenliği ve İş Sağlığı (OSGB) (www.acarosgb.com, www.acarosgb.com.tr) TETKO TEST TEKNİK KONTROL A.Ş (www.tetko.com.tr) ​TETKO BELGELENDİRME (www.tetkobelgelendirme.com) TETKO AKADEMİ (www.tetkoakademi.com)

  Aranan NiteliklerMYO işçi sağlığı ve iş güvenliği bölümünden mezun, Proje bazlı veya sürekli çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Hedef odaklı çalışabilen, Etkin iletişim becerisi ve temsil yeteneğine sahip, Problem çözücü ve sonuç odaklı, Analitik düşünce yapısına sahip, Disiplinli, sistemli ve raporlu çalışmayı benimseyen

  Sektör: Danışmanlık, Diğer, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Danışman, Mühendis, Tekniker

 • As Betonİstanbul Avrupa 22 Haziran 2017

  İş AçıklamasıSİLİVRİ / DEĞİRMENKÖY'DE ÇEVRE DÜZENLEME ELEMANLARI KENT MOBİLYALARI SEKTÖRÜNDE İÇ VE DIŞ PAZARLARDA FALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZA AVCILAR - ÇORLU GÜZERGAHINDA YERLEŞİMİ OLAN VEYA OLABİLECEK PROJE, PREFABRİK BETON İMALAT TECRÜBELERİ OLAN İNŞAAT MÜHENDİSİ ARIYORUZ. İLGİLENEN ADAYLARIN kentprojeleri@asbeton.com.tr ADRESİNE CV MAİL ATMALARI GEREKMEKTEDİR.

  Aranan NiteliklerAUTOCAD PROGRAMINI ETKİN KULLANABİLEN ; ORTA VEYA İLERİ SEVİYEDE İNGİLİZCE KONUŞUP , YAZABİLEN ; İMALATTA GÖREV ALACAK ; PREFABRİK BETON SEKTÖRÜNDE VEYA ŞANTİYE İMALAT TECRÜBESİ OLAN 5 YILLIK İŞ TECRÜBESİNE SAHİP ; EHLİYET SAHİBİ ;

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Mühendislik sektöründe yer alan firmamız için ''ARGON KAYNAK USTASI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerArgon kaynağı ve boru montajı yapabilecek tecrübeye sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden edebilecek çalışma arkadaşı arayışımız mevcuttur.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Usta

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Mühendislik sektöründe yer alan firmamız için ''TESİSAT USTASI'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerPprc ,pvc ve dişli tesisatlarda tecrübeli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden edebilecek çalışma arkadaşı arayışımız mevcuttur.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Usta

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Mühendislik sektöründe yer alan firmamız için ''TESİSAT USTA YARDIMCISI'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTesisat işinde çalışabilecek tecrübeli/tecrübesiz, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden edebilecek çalışma arkadaşı arayışımız mevcuttur.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Usta Yardımcısı

 • Faveo DanışmanlıkAnkara 12 Haziran 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Mühendislik sektöründe faaliyet gösteren firmamız için "ŞANTİYE ŞEFİ" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerAnkara Şantiyemizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, Mekanik tesisat sektöründe en az 10 yıl deneyimli, En az 1 yabancı dil bilen, Aktif araç kullanabilen, MS Office programlarını ve Autocad porgramını iyi derecede kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen, Şantiye Şefi aramaktayız

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Desa Deriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıYeni açılış sürecinde olan mağazaların dekorasyon işlerinin uygulamasının takibi ve var olan mağazalarımızın tadilat faaliyetlerinde ekibi kontrol etmek, üçüncü kişiler ile ilgili koordinasyonu sağlamak..

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen mağaza dekorasyon işlerinde en az 2 yıl deneyimli, Tüm süreçleri sonuna kadar organize edebilen, Sürücü ehliyeti olan ve seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

  Sektör: İnşaat, Mağazacılık / Perakendecilik, Mimarlık

  Pozisyon: Mimar

 • GN YAPIİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Haziran 2017

  İş AçıklamasıIsı Yalıtımı projelerinde lider firmamızın büyümekte olan organizasyonu içerisinde, bölge kadrolarımızda görevlendirmek üzere " İnşaat Teknikeri " olarak çalışacak takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerYüksekokul mezunu ( Tercihen İnşaat/Yalıtım Teknolojisi, vb bölümlerinden mezun, ) Koordinasyon ve iletişim becerisi yüksek, Asgari 2 yıl şantiye uygulama deneyimi olan, Çözüm odaklı bakış açısına sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İstanbul' da ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Sorumlu, Tekniker

 • İş AçıklamasıSanayi ve lojistik yapılarında ülkemizin öncü proje yönetim ve müşavirlik firması olan TEKNODEN için, Dilovası şantiyemizde görevlendirmek üzere, İŞ GÜVENLİĞİ alanında tecrübeli MAKİNE MÜHENDİSİ aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAnadolu Yakası'nda veya Kocaeli'nde ikamet eden B veya C Sınıfı İş Güvenliği Sertifikası bulunan İş Güvenliği alanında şantiye tecrübesi olan

  Sektör: İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıCaddebostan 'da ofisi Gebze'de imalat tesisi bulunan mimarlık firmamıza şantiyelerde çalışacak perakende mağaza projelerinde deneyimli, mimari/elektrik/mekanik konularına hakim şantiye görevlisi aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin veya Liselerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Office ve Auto CAD programlarını iyi derecede kullanan, Elektrik, Mekanik ve Mimari proje okuyabilen, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, En az 1 yıl şantiye deneyimi olan (İnce inşaat ağırlıklı, nitelikli projelerde çalışmış olmak tercih sebebidir), Şantiyelerde gerekli evrakları hazırlayabilecek Bütçeleri ve hak edişlerini hazırlayarak, üst yönetime sunabilecek, Keşif, metraj ve kontrol alanlarında deneyimli, Raporlama ve sözleşme yönetimi yapabilecek, Koordinasyon ve iletişim becerisi yüksek, sorunlara çözüm getirebilen, sorumluluk alabilen, özverili, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, 25 yaş ve üzeri. Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat ve konaklama engeli olmayan, belirli sürelerde farklı il ve lokasyonlardaki şantiyeleri yönetebilecek.

  Sektör: İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Tekniker

 • Sas-Con Cepheİstanbul Avrupa 4 Haziran 2017

  İş AçıklamasıAlüminyum ve Seramik Giydirme cephe sektöründe faaliyet gösteren firmamıza, Teklif ve Proje departmanlarında görev alacak Mimar ve Teknik personel aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler*ÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN *Alüminyum giydirme cephe konusunda en az 3 yıl deneyimli, *Proje ve şantiyelerde görev alabilecek • Uygulama, detay ve imalat çizimleri konusunda deneyimli, •Çuhadaroğlu, Asaş, Saray vb. Alüminyum sistemlerine hakim, •Proje detaylarını ve imalat çizimlerini oluşturabilecek, malzeme siparişlerini verebilecek, *MS Ofis ve CAD programları ve CAD kullanımı konusunda uzman *Avrupa yakasında ikamet eden, *Ehliyetli ve aktif otomobil kullanabilen

  Sektör: İnşaat, Alüminyum

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklamasıİş sağlığı ve güvenliği ve çevre ile ilgili önlemleri alarak, kalite sistemleri çerçevesinde; işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, Tüm hakediş ve planlama süreçlerinde uçtan uca süreci yönetmek Programa uygun olarak şantiye ile iletişim halinde kalmak. İş programlarını takip etmek ve gerekli güncellemeleri sağlamak, ilan etmek. İş kalitesinin yüksek olması için ekipleri bilgilendirmek, uyarmak ve üstlerini bu konuda bilgilendirmek. Amirin işle ilgili vereceği diğer görevleri yapmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Proje okuyabilen ve özellikle kaba yapı deneyimi bulunan Proje değerlerini sahaya aktararak, kontrolleri yapabilecek Saha organizasyonlarını kusursuz koordine edebilen İnşaat saha uygulamalarında, yönetim ve organizasyonunda görev alabilecek Lüzumlu proje metrajlarını çıkarabilecek Otel, konut, Endüsrtiyel Yapılar ve İş Merkezi projelerinde en az 5 yıl deneyimli Autocad ve ms Office programlarını kullanabilen Esnek çalışma saatlerine yatkın. Verilen görevleri hızlı şekilde sonuçlandırabilecek bilgi ve yetkinliğe sahip. Takım çalışmasına yatkın, sistematik ve yoğun çalışma temposuna uyumlu. Seyahat engeli olmayan, Sigara kullanmayan Askerlik hizmetini tamamlamış Pendik/Çamlık bölgesine ulaşım sorunu olmayan Bay adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • Ata Mimarlıkİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 10 Haziran 2017

  İş Açıklaması2007 Yılından Beri Faaliyet Gösteren Proje ve Taahhüt Firmamıza;İstanbul da İkamet Eden, Askerliğini Yapmış, Şantiye Tecrübesi Olan, Autocad Bilen, Keşif-Metraj Çıkarabilen, Seyahat Engeli Olmayan, En Az 5 Yıl Deneyimli Makine Mühendisi alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun Mekanik Tesisat Hesap ve Projelerine hakim Mekanik tesisat konularında daha önce çalışmış Şantiye tecrübesi olan MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen Autocad programlarını kullanabilen İletişim becerileri güçlü ve ekip çalışmasına yatkın Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen Problemlerin üstesinden gelebilecek analitik düşünce yapısına sahip Seyahat engeli bulunmayan İstanbul ’ da ikamet eden Erkek adayların Askerlik hizmetini tamamlamış En az 5(Beş) yıl deneyimli

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Mühendis, Koordinatör

 • Ata Mimarlıkİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 10 Haziran 2017

  İş Açıklaması2008 Yılından Beri Faaliyet Gösteren Proje ve Taahhüt Firmamıza; İstanbul da İkamet Eden, Şantiye Tecrübesi Olan, Autocad Bilen, Keşif-Metraj Çıkarabilen, Seyahat Engeli Olmayan, En Az 5 Yıl Deneyimli Elektrik Mühendisi alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun Elektrik Tesisat Hesap ve Projelerine hakim Elektrik tesisat konularında daha önce çalışmış Şantiye tecrübesi olan MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen Autocad programlarını kullanabilen İletişim becerileri güçlü ve ekip çalışmasına yatkın Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen Problemlerin üstesinden gelebilecek analitik düşünce yapısına sahip Seyahat engeli bulunmayan İstanbul ’ da ikamet eden Erkek adayların Askerlik hizmetini tamamlamış En az 5(Beş) yıl deneyimli

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Yönetici, Yetkili, Uzman, Mühendis, Koordinatör

 • Dky İnşaat A.Şİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 12 Haziran 2017

  İş Açıklamasıİş programı dâhilinde projeyi eksiksiz ve doğru uygulatılabilmesi Taşeronların organize edilerek saha ve merkez ofis arasında iletişim kurulması Projenin zaman, bütçe, kalite ve ISG kriterleri açısından en efektif ve verimli şekilde yönetilmesi Saha faaliyetlerinin kontrol edilmesi Proje aşamalarında kaynakların en iyi şekilde kullanılması ve yönetilmesi Proje bütçesinin takip edilmesi ve maliyet kontrolünün sağlanması

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Minimum 15 yıl iş tecrübesi olan, Şantiye tecrübesi olan, sorumluluk alabilecek Üstyapı inşaatı konusunda tecrübeli, tercihen büyük ölçekli projelerde şantiye şefi olarak görev almış İlgili tüm mevzuatlara/standartlara hakim Autocad, MS Office programlarını kullanabilen MS Office programlarına hâkim, Hakediş hesaplama ve kontrolünde yetenekli Ekip çalışmasına yatkın, disiplinli, sorumluluk sahibi, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş Açıklamasıİş sağlığı ve güvenliği ve çevre ile ilgili önlemleri alarak, kalite sistemleri çerçevesinde; işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, Programa uygun olarak şantiye ile ilgili işlerin yürütülmesini sağlamak. Ünite bazında üstünün hazırladığı iş programını uygulamak, uygulatmak. Kendi yönetimindeki personelin, saha mühendisinin talimatları doğrultusunda organizasyonunu yapmak. Kendi sorumluluğu altında çalışan elemanlar arasında bilgi akışını sağlamak. Diğer birimler ile kendi birimi arasında bilgi akışını sağlayarak meydana gelebilecek teknolojik hataları ortadan kaldırmak için saha mühendisi ile bilgi alışverişinde bulunmak. Saha mühendislerinden aldığı proje ve detayları astlarına noksansız olarak uygulatmak. Proje ve detayı olmayan işlere ait röleve çalışmasını yaparak saha mühendisine vermek. Malzeme taleplerinin gerçekleşmeleri hakkında ambardan bilgi alarak saha mühendisinin bilgisine sunmak. İş yerinde kullanılan ve depoya giriş ve çıkış yapan malzemelerin kontrol ve muhafazasını sağlatmak. Şantiyede kullanılan malzemelerin israfını önlemek, şantiye dışına çıkartılmalarına engel olmak, gerekirse üstlerine bilgi vermek. Özellikle sonradan başka imalatlarla kapanacak kusurlu imalatları tespit edip, tutanak altına alarak üst amirine iletmek. Taşeronların günlük şantiye raporlarında kullanılmak üzere personellere verilen ekipman-malzeme durumlarını günlük olarak üstlerine raporlamak. İş kalitesinin yüksek olması için mahiyetindeki ekipleri bilgilendirmek, uyarmak ve üstlerini bu konuda bilgilendirmek. Kendisine bağlı olarak çalışan personel hakkında üstlerine bilgi vermek, beşeri problemlerin tespitinde amirine yardımcı olmak. Sahada çalışan makine, ekip ve ekipmanın verimliliği konusunda üstlerini bilgilendirmek ve malzemenin doğru yerde, doğru zamanda çalışmasını temin etmek. Puantaj tutmak ve puantörlerin doğru bilgiler almasını sağlamak ve yardımcı olmak. Kendisine verilen sorumluluklar çerçevesinde iş kazalarının meydana gelmemesi için emniyet tedbirlerinin alınmasını sağlamak, üstlerini sürekli olarak bilgilendirmek. Amirin işle ilgili vereceği diğer görevleri yapmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Proje okuyabilen ve özellikle kaba yapı deneyimi bulunan Proje değerlerini sahaya aktararak, kontrolleri yapabilecek Saha organizasyonlarını kusursuz koordine edebilen İnşaat saha uygulamalarında, yönetim ve organizasyonunda görev alabilecek Lüzumlu proje metrajlarını çıkarabilecek Otel, konut, Endüsrtiyel Yapılar ve İş Merkezi projelerinde en az 5 yıl deneyimli Autocad ve ms Office programlarını kullanabilen Esnek çalışma saatlerine yatkın. Verilen görevleri hızlı şekilde sonuçlandırabilecek bilgi ve yetkinliğe sahip. Takım çalışmasına yatkın, sistematik ve yoğun çalışma temposuna uyumlu. Seyahat engeli olmayan, Sigara kullanmayan Askerlik hizmetini tamamlamış Pendik/Çamlık bölgesine ulaşım sorunu olmayan Bay adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda İNŞAAT MÜHENDİSİ / TEKNİKERİ alınacaktır.

  Aranan Niteliklerİlgili bölümlerden mezun, Bay, Konut projelerinde kabada ve incede deneyimli, İzmir’de ikamet eden, Raporlama ve iş takibini yapabilen, 27-45 yaş arasında.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Teknisyen, Mühendis, Şef / Amir, Sorumlu, Tekniker

 • Kandilli Elektrik İnşaatKocaeli, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 19 Haziran 2017

  İş AçıklamasıKonut, Okul ve AVM sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin şantiyelerinde görev alacak ŞANTİYE ŞEFİ aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık Bölümleri'nden mezun, İnce inşaat işleri ve malzemeleri konusunda deneyimli, İnşaat sektöründe, İNCE İNŞAAT İŞLERİ projelerinde şantiyede en az 5 yıl deneyimli, Şehir dışı projelerinde görev alabilecek, Yoğun çalışma temposuna uygun, Tercihen OKUL ve AVM tecrübesi olan, Uygulama ve detay konusunda bilgili, İyi seviyede MS Office programlarını bilen, İyi derecede Autocad kullanabilen, Kendine güvenen, yönetsel vasıfları gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanabilen,

  Sektör: Mimarlık, İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Şef / Amir, Mühendis, Mimar, Tekniker, İç Mimar

 • İş AçıklamasıYusufeli Baraj Gölü Altında Kalan Yollar Yerine Yapılacak Yolların Yapım İşlerinde Kontrollük ve Danışmanlık Hizmet Alımı İşimizde görev alacak ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında 10 yıl mesleki deneyime sahip, Yol yapım veya kontrollük işlerinde köprü ve viyadük konusunda en az 5 yıl Başmühendis veya Şef olarak çalışmış olmak.

  Sektör: Ulaşım, İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıYusufeli Baraj Gölü Altında Kalan Yollar Yerine Yapılacak Yolların Yapım İşlerinde Kontrollük ve Danışmanlık Hizmet Alımı İşimizde görev alacak ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında 7 yıl mesleki deneyime sahip, Yol yapım veya kontrollük işlerinde Kesin Hesap bölümünde en az 5 yıl Başmühendis, Şef veya Mühendis olarak çalışmış olmak.

  Sektör: Ulaşım, İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • Granit Centerİstanbul Avrupa 17 Haziran 2017

  İş AçıklamasıFirmamız şantiyelerinde görevlendirilmek üzere tecrübeli inşaat mühendisleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Yapı Malzemeleri, İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıYusufeli Baraj Gölü Altında Kalan Yollar Yerine Yapılacak Yolların Yapım İşlerinde Kontrollük ve Danışmanlık Hizmet Alımı İşimizde görev alacak ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İnşaat veya Harita Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında 10 yıl mesleki deneyime sahip, Etüt ve Proje Mühendislik veya Yol Yapım Kontrollük ve Danışmanlık Hizmet Alımı işlerinde en az 5 yıl Başmühendis, Şef, Proje Mühendisi veya Mühendis olarak çalışmış olmak.

  Sektör: Ulaşım, İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • Hendese Taahhüt Mühendislikİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 9 Haziran 2017

  İş AçıklamasıElektrik taahhüt sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İstanbul'da devam eden şantiyeleri için Elektrik Mühendisi / Teknikeri / Teknisyeni / Teknik Ressamı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerAdayların Autocad programına hakim ya da yetiştirilebilecek seviyede bilgi sahibi olması, oifs ya da şantiye ortamında çalışabilmesi gerekmektedir.

  Sektör: Mühendislik, Elektrik ve Elektronik, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Mühendis, Tekniker, Teknik Ressam, Teknisyen

 • Mermerler Grubuİstanbul Anadolu 31 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıYürütmekte olduğumuz kozyatağı Plaza inşaatında şartname dâhilinde eksikleri tespit etmek. Bu ihtiyaçları Satınalma Departmanına raporlamak. İş akışını günlük, haftalık, aylık raporlar hazırlamak suretiyle ilgili MÜDÜR'e raporlamak.Uyguluma sırasında projelerin maliyet, kontrol ve bütçe çalışmalarını denetlemek.İş hakediş kontrol ve takibini yapmak ve inşaat süreçlerinin tamamını yönetmek.

  Aranan Niteliklerİstanbul Kadıköy Kozyatağı ilçesindeki şantiyemizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, İnşaat sahasında gerekli koordinasyonu sağlayacak, Ekip çalışmasına yatkın, İş güvenliğine önem verecek , AUTOCAD VE OFİS programlarını kullanabilen , En az 5 yıl şantiyelerde KABA VE İNCE İŞLER konusunda tecrübeli , Çelik ve betonarme metraj işlerinde uzman, En az 3 yıl özellikle statik projelendirmede tecrübeli, Tercihen iyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan, İnşaat Mühendisi arıyoruz.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklamasıİstanbul Zekeriyaköy’deki Projemizde görevlendirilmek üzere Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun “Mimar” pozisyonu için aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız Projelerde (özellikle çatı ve cephe) kalite, maliyet ve zaman kriterlerine uyarak tüm aşamaların planlanması ve yerine getirmek, Şantiye kontrol ve koordinasyon işlerinin yapılmasını sağlamak üzere;

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, En az iki yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, İyi derecede Autocad kullanabilen, Tercihen 3D Max ve Render programlarını kullanabilen, Sahadaki uygulamanın projesine göre imalatını ve kontrolünü yapabilen, insan ilişkileri güçlü, Aktif araç kullanabilen

  Sektör: İnşaat, Mağazacılık / Perakendecilik, Mimarlık

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

İş Habercisi - Şantiye İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?