Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Şantiye İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Şantiye
 • İş AçıklamasıMühendislik, Isıtma, Soğutma, Doğalgaz sistemleri üzerine, Türkiye çapında taahhüt firması olarak faaliyet gösteren şirketimize Doğalgaz departmanında görevlendirilecek Makine Mühendisleri ve Teknikerler, Proje departmanında görevlendirilecek Makine Mühendisleri ve Teknikerler alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makina Mühendisliği Bölümünden veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, 1) Doğalgaz departmanında görevlendirilecek Makine Mühendisleri ve Teknikerler, Şantiyede doğalgaz tesisat işlerini takip edebilecek ve şantiye sorumluluğunu alabilecek, Hakediş konusunda deneyimli, Seyahat engeli olmayan, Mühendislik Çizimve Ofis programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı ehliyete sahip, 2) Proje departmanında görevlendirilecek Makine Mühendisleri ve Teknikerler Tercihen Tesisat Projelendirmesiyle ilgili deneyimi olan, Mühendislik Çizimve Ofis programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyete sahip “ MAKİNA MÜHENDİSLERİ VE TEKNİKERLER” alınacaktır.

  Sektör: İnşaat, Mekanik Tesisat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Tekniker

 • İş AçıklamasıYapı Denetim sektöründe önemli bir konumda olan Sismik Yapı Denetim, İstanbul Bölgesinde bulunan ofis ve şantiyelerinde görev alacak, Proje ve Uygulama Denetçisi belgesine sahip Mimar aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Mimarlar Odası Kaydı bulunan, 10-15 yıl tecrübeli, Proje ve Uygulama Denetçisi belgesi olan,

  Sektör: Mühendislik, Mimarlık, İnşaat

  Pozisyon: Mimar, Denetçi

 • İş Açıklamasıİzmir genelinde Firmamız taahhütü altında bulunan inşaat ince işlerde görevlendirilmek üzere, '' İNŞAAT MÜHENDİSİ-MİMAR-YAPI ÖĞRETMENİ-İNŞAAT TEKNİKERİ / ŞANTİYE UYGULAMA SORUMLUSU '' aranmaktadır. İŞİN TANIMI: Yapılan çalışmalarla ilgili periyodik raporlar hazırlamak, Yapılacak imalat uygulamalarını şantiye ortamında periyodik kontrollerini yaparak,hakedişlerini hazırlamak, Fiyat tekliflerini brim fiyat analizli olarak hazırlayabilmek, Şantiye,Taşeron ve müşteri ilişkilerini yürütmek.

  Aranan NiteliklerAlçı, sıva, boya, seramik, şap, asma tavan, bölme duvar, izolasyon, Mantolama vs.gibi inşaat ince işler uygulamasında en az 5 yıl şantiye tecrübeli, İnşaat Mühendisliği / Mimarlık/Yapı öğretmenliği / inş. Teknikerlik bölümlerinden mezun, Müşteri memnuniyeti ilkesiyle çözüm sonuç odaklı, Problem çözme,karar alma,planlama ,raporlama becerileri gelişmiş, Autocad kullanımlarına hakim keşif,metraj,hakediş düzenleme yeteneklerine sahip, Analizli olarak teklif ve brim fiyat oluşturabilecek, Takım çalışmalarına yatkın,insan ilişkilerinde yetenekli,şantiye yönetimine vakıf, Aktif B sınıfı sürücü ehliyeti olan, İzmir de ikamet eden, Ege bölgesi çapında çalışabilecek, 35 yaşını aşmamış Bay/bayan.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Teknisyen, Mühendis, Mimar, Şef / Amir, Tekniker

 • İş AçıklamasıMekanik tesisat (Isıtma,Soğutma, Havaladırma, Yangın, Sıhhi Tesisat.) taahhüt işleri yapan firmamıza şantiye de görevlendirilmek üzere Makine Ressamı pozisyonunda çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerMekanik tesisat sektöründe en az 5 yıl şantiye deneyimli, Autocad, MS Ofis programlarına hâkim, Şantiye de görevlendirilmek üzere, Ekip çalışmasına uyum sağlayacak, Şantiye detay projeleri ve ataşman çizebilecek, Sorumluluğundaki işlerin zamanında ve kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlayacak.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıCNC FREZE İÇİN PROĞRAM YAPMAK İŞLENECEK PARÇALARIN TAKIM ORGANİZASYONUNU YAPMAK PARÇANIN KALİTE KONTÖLÜNÜ YAPMAK TEKNİK RESİM ÇİZMEK

  Aranan NiteliklerCNC DİK İŞLEME TEZGAHINDA TECRÜBELİ FONUC KONTROL ÜNİTESİ TECRÜBESİ OLAN CAD/CAM GİBİ ÇİZİM VE İMALAT PROĞRAMLARINI KULLANABİLEN TEKNİK RESİM OKUMA VE CİZME YETENEĞİ OLAN HASSAS PARÇA İMALATINDA TECRÜBELİ ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ ÖLÇÜ ALETLERİNİ KULLANABİLEN ÖĞRENMEYE AÇIK DİKKATLİ VE DİSİPLİNLİ EKİP ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Sektör: Otomotiv, Metal Sanayi, Alüminyum

  Pozisyon: Tekniker, Bakım Onarım Teknikeri, Usta, Uzman, Uzman Yard

 • Mimar/İç Mimar

  Kontrol Kimyaİzmir 5 Aralık 2017

  İş AçıklamasıFirmamızda görev alabilecek; Yeni ve ileri mimari kuram ve yöntemler geliştirebilecek, Projelere bağlı teknik detay çizimleri yapabilen, Satın alma sırasındaki maliyetlerin ve iş için kullanılacak insan gücünde işçilik maliyetleri yapabilecek, Sorumlu olduğu iş ve işlemlerle ilgili kanun ve yönetmelikler kapsamında çalışabilecek, İç ve Dış mekanla ilgili olabilecek her türlü problemlere çözüm üretebilecek, Ayrıntılı çizimler ve planlar hazırlayarak raporlama yapabilecek, İnşaat alanını denetleyebilecek, Mimarlık görev tanımı içerisinde yer alan diğer tüm işlemleri yerine getirebilecek, ve aynı zamanda aşağıdaki niteliklere sahip, ŞANTİYE ŞEFİ OLARAK ÇALIŞABİLECEK ''MİMAR/İÇ MİMAR '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık/İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Kendini geliştirebilen ve yeniliklere açık, Ekip çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim becerisine sahip, Güncel yönetmelikleri takip eden ve bilgi sahibi, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Teknik ve estetik bakış açısına sahip, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen., İzmir'de ikamet eden yada edebilecek olan.

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Mimar, Şef / Amir, Yetkili, İç Mimar

 • İnşaat Mühendisi ve Mimar

  Sismik Yapı Denetimİstanbul Anadolu 9 Aralık 2017

  İş AçıklamasıYapı Denetim sektöründe önemli bir konumda olan Sismik Yapı Denetim Grubu için, Kocaeli Gebze şantiyelerinde kontrol elemanı olarak görev alacak İnşaat Mühendisi veya mimar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler- İnşaat Mühendisliği Fakültesi ve Mimarlık Fakültesi mezunu, - Oda Kaydı bulunan - Askerlikle İlişiği olmayan yada tecilli - MS Office Programlarını iyi seviyede kullanabilen - 2-3 sene tecrübeli - Aktif araç kullanabilen -Tercihen Gebze bölgesinde ikamet eden

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis, Mimar

 • İş AçıklamasıElektrik taahhüt sektöründe faaliyet gösteren firmamızın merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere tecrübeli / yetiştirilebilir ekip arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerAdayların teklif ve hakediş hazırlama, devam eden şantiyelere teknik döküman desteği verilmesi konuları, AUTOCAD projeleri üzerinden çalışılarak metraj çıkarma ya da ataşman hazırlaması istenecektir. Bahsedilen işler ile ilgili MS Excel, Word uygulamaları ile AUTOCAD programına hakim ya da temel bilgilere sahip olup, yetiştirilmeye müsait olmaları beklenmektedir. Adayların Ümraniye merkez ofisimize yakın ikamet etmesive aktif araç kullanması tercih sebebi olacaktır.

  Sektör: Mühendislik, Elektrik ve Elektronik, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Teknisyen, Teknik Ressam, Mühendis, Tekniker

 • Şantiye Şefi

  Rema Yapıİstanbul Avrupa 25 Kasım 2017

  İş AçıklamasıBURSA YENİŞEHİR DE BAŞLAYACAK KONUT PROJEMİZDE GÖREV ALACAK ŞANTIYE ŞEFLİĞİ YAPACAK ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ; PROJE 4 BLOK VE YAKLAŞIK 100 DAİREDEN OLUŞMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerÜNİVERSITELERİN MİMARLIK YADA İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN. EN AZ 5 YIL ÖNCE MEZUN OLAN , EN AZ 3 YIL SAHA TECRÜBESI OLAN. KABA VE İNCE YAPI KONUSUNDA BİLGİLİ . HAKEDİŞ VE METRAJ KONULARİNDA TECRÜBELİ. AUTOCAD VE OFIS PROGRAMLARINA HAKİM OLAN ORGANİZASYON YÖNETME VE RAPORLAMA TECRÜBESI OLAN . B SINIFI EHLIYETI OLAN . ERKEK ADAYLARI İÇİN, ASKERLİK GÖREVİNİ YAPMIŞ OLAN . BURSA YENİSEHİR DE İKAMET EDEN .

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş AçıklamasıŞirketimizin Kocaeli ili Çayırova Mutlukent mevkiindeki konut projesi şantiyesinde görevlendirilmek üzere Şantiye Şefi alınacaktır. Organizasyonda proje müdürü ile koordineli çalışarak, proje müdürüne gerektiğinde raporlama yapmak. Yönetimindeki personele görev dağılımı yapmak, denetlemek, eğitmek, personelle ilgili kayıtları düzenlemek; bölümü içinde ve bölümler arası haberleşme, bilgi akışı ve koordinasyonu sağlamak. Taşeronlara verilmesi gereken proje, detay ve her türlü evrakı zamanında teslim etmek; proje ve detayların uygunluklarının kontrol edilmesini sağlamak; varsa aksaklıkları ve uyuşmazlıkları düzeltmek. Şantiyede yapılacak ek proje, detay ve değişiklikler olduğunda proje müdürünü bilgilendirmek. İşte kullanılacak malzemenin şartnamelere ve varsa onaylı örneklerine uygunluğunu kontrol ettirmek. Şantiyede çalışan taşeronların faaliyetlerini şartnamelere, programa ve sözleşmeye uygun olarak yürütüp yürütmediklerini denetlemek, aksak ve eksiklikleri saptamak, üstüne bilgi vererek gerekli uyarıları yapmak; uyarıların sonuç vermemesi halinde, üst kademelerce alınacak kararları uygulamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümünden Mezun, Autocad ve benzeri programları, MS Office Programlarını İleri Düzeyde Kullanabilen, İletişim ve Temsil Yeteneği Kuvvetli, Problem Çözme, Organizasyon, Planlama ve Koordinasyon Yeteneğine Sahip, İş güvenliği yönetmeliklerine ve süreçlerine hakim, Hakediş, Metraj ve Kesin Hesap Konularına Hakim, Askerlikle İlişiği Bulunmayan, Esnek çalışma şartlarına uyum sağlayabilecek, Genç, Dinamik ve Disiplinli, En az 4 yıl tecrübesi olan. ​

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıÜniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, En az 5 yıl şantiye uygulama deneyimi olan ve mimarlık mühendis proje koordinasyonu yapacak, Teknik şartname oluşturma ve teklif alma hususunda deneyimi olan, MS Office ve çizim programlarına hakim, Sistemli, ekip çalışmasına yatkın ve dinamik, Askerlikle ilişkisi olmayan, “Mimar” çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Mimar, Uzman, Şef / Amir

 • İş AçıklamasıYusufeli Baraj Gölü Altında Kalan Yollar Yerine Yapılacak Yolların Yapım İşlerinde Kontrollük ve Danışmanlık Hizmet Alımı İşimizde görev alacak ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında 7 yıl mesleki deneyime sahip, Yol yapım veya kontrollük işlerinde Kesin Hesap bölümünde en az 5 yıl Başmühendis, Şef veya Mühendis olarak çalışmış olmak.

  Sektör: Ulaşım, İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıYusufeli Baraj Gölü Altında Kalan Yollar Yerine Yapılacak Yolların Yapım İşlerinde Kontrollük ve Danışmanlık Hizmet Alımı İşimizde görev alacak ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında 10 yıl mesleki deneyime sahip, Yol yapım veya kontrollük işlerinde köprü ve viyadük konusunda en az 5 yıl Başmühendis veya Şef olarak çalışmış olmak.

  Sektör: Ulaşım, İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • Şantiye Şefi (İnş.Müh.)

  Örtaş Mühendislikİstanbul Avrupa 26 Kasım 2017

  İş AçıklamasıMerkezi İstanbul Mahmutbey Bağcılarda bulunan şirketimizin şantiyelerinde Şantiye Şefi olarak çalışacak inşaat mühendisleri aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin inşaat mühendisliği bölümünden mezun olmuş Enaz 8 yıl kaba ve ince yapı deneyimli Askerlik engeli bulunmayan, Takım çalışmasına uyum sağlayacak, Ehliyeti olan ve seyahat engeli bulunmayan, Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere inşaat mühendisi/şantiye şefi arkadaşlar aranmaktadır.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş AçıklamasıFirmamızda görev alabilecek, mevcut ve devam şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere '' DENEYİMLİ ŞANTİYE ŞEFLERİ '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Şef / Amir, Yönetici

 • Mimar

  Örtaş Mühendislikİstanbul Avrupa 23 Kasım 2017

  İş AçıklamasıÜniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun, Dekorasyon, kurgu, tasarım uygulamalarında ve projenin tüm aşamalarında bizzat bulunmuş, Tercihen Okul inşaatı proje sektöründe 10 yıl deneyimli, AutoCAD, 3D max ve photoshop kullanan, hızlı ve kaliteli render alabilen, konsept proje hazırlayabilen, Tasarım kaabiliyeti ve görsel yeteneği gelişmiş, MS Office uygulamalarına hakim, Özellikle cephe projelerinde tecrübeli, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyete sahip,

  Aranan NiteliklerOkul inşaatlarının proje ve şartnamelerine göre uygunluklarının kontrol edilerek, sahada uygulamalarının gerçekleştirilmesi

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Mimar, İç Mimar

  Grup İnşaatİstanbul Anadolu 2 Aralık 2017

  İş AçıklamasıİSTANBUL ACARKENT de bulunan müşteri odaklı inşaat dekorasyon ve mimari tasarım sektörümüzde çalışmak üzere;

  Aranan NiteliklerAutocad, 3D max , programlarına hakim, Şantiye tecrübesi olan, Mevzuat konularına hakim, Takım çalışmasına yatkın, MİMAR ve İÇMİMAR aranmaktadır

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Müteahhit, İç Mimar, Mimar

 • Mekanik Mühendisi

  Örtaş Mühendislikİstanbul Avrupa 11 Kasım 2017

  İş AçıklamasıÜniversitelerin MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ bölümlerinden mezun , Mekanik Tesisat uygulamaları konusunda tecrübeli, en az 10 yıl deneyimli , AutoCAD, MS Office, MS Project programlarını iyi seviyede kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, İstanbul Anadolu yakasında da ikamet eden; okul şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere '' MAKİNA MÜHENDİSİ” alınacaktır.

  Aranan NiteliklerŞantiye organizasyonunun yapılması, İhtiyaç duyulacak çözümlerin inisiyatif kullanarak oluşturulması, Şantiyede kullanılacak malzeme onay sürecinin yönetilmesi, Saha imalatlarının kontrolü ve raporlanması, Sistem tasarımı yapılması, keşif çıkarılması, AS-Built,hakediş ve teklif hazırlanması, Merkez-saha-tedarik zincirinin koordine edilmesi. Taşeron ekiplerin koordinasyonunun sağlanması ve iş programı dahilinde ekiplerin yönlendirilmesi. Ana işverene karşı şirketi temsil etme ve ikili ilişkilerin yürütülmesi.

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş AçıklamasıYusufeli Baraj Gölü Altında Kalan Yollar Yerine Yapılacak Yolların Yapım İşlerinde Kontrollük ve Danışmanlık Hizmet Alımı İşimizde görev alacak ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İnşaat veya Harita Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında 10 yıl mesleki deneyime sahip, Etüt ve Proje Mühendislik veya Yol Yapım Kontrollük ve Danışmanlık Hizmet Alımı işlerinde en az 5 yıl Başmühendis, Şef, Proje Mühendisi veya Mühendis olarak çalışmış olmak.

  Sektör: Ulaşım, İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • İnşaat Mühendisi

  Mermerler Grubuİstanbul Anadolu 2 Aralık 2017

  İş Açıklaması%68 tamamlanmış Plaza projesini şartname dâhilinde yönetmek, ihtiyaca göre günlük, haftalık, aylık raporlar hazırlamak suretiyle taşeronların denetlenmesini sağlamak , projenin maliyet, kontrol ve bütçe çalışmalarını yapmak, hakediş kontrol ve takibini yapmak ve inşaat süreçlerinin tamamını yönetmek yanınsıra iş bitimide bu projede TAM ZAMANLI olarak çalışmaya devam edecek İnşaat Mühendisi aranmaktadır.

  Aranan Niteliklerİstanbul Kozyatağı şantiyemizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, İnşaat sahasında gerekli koordinasyonu sağlayacak, Ekip çalışmasına yatkın, İş güvenliğine önem verecek , AUTOCAD VE OFİS programlarını kullanabilen , En az 5 yıl şantiyelerde KABA VE İNCE İŞLER konusunda tecrübeli , Çelik ve betonarme metraj işlerinde uzman, En az 3 yıl özellikle statik projelendirmede tecrübeli, Tercihen iyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan, İnşaat Mühendisi arıyoruz.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıMerkezi İstanbul Mahmutbey Bağcılarda bulunan şirketimizin şantiyelerinde Proje Müdürü olarak çalışacak inşaat mühendisi alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin inşaat mühendisliği bölümünden mezun olmuş Enaz 15 yıl kaba ve ince yapı deneyimi olan, Kamu projelerinde deneyimli, Projenin tüm disiplinleri (inşaat, mekanik, elektrik, idari işler vb.) arasındaki koordinasyonun sağlanmasında yönetsel tecrübeye sahip, Ehliyeti olan ve seyahat engeli bulunmayan, Proje yönetimi ve koordinasyonuna hakim, firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere (BAY) inşaat mühendisi/Proje Müdürü alınacaktır.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Müdür

 • İş AçıklamasıTCDD hatlarında sahada çalışacak, seyahat engeli olmayan bir elektrik teknikeri arıyoruz.

  Aranan NiteliklerElektrik panosu montajında tecrübeli Seyahat engeli olmayan Uzun süre TCDD hatlarında sahada çalışabilecek Ekibe kolay uyum sağlayacak Askerliğini yapmış olan takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Mühendislik, Elektrik ve Elektronik, Otomasyon

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Usta

 • Elektrik Mühendisi

  Örtaş Mühendislikİstanbul Avrupa 11 Kasım 2017

  İş AçıklamasıÜniversitelerin Elektrik ve/veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun , Elektrik Tesisat uygulamaları konusunda tecrübeli, en az 10 yıl deneyimli , AutoCAD, MS Office, MS Project programlarını iyi seviyede kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, İstanbul Anadolu yakasında da ikamet eden , okul şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere '' ELEKTRİK MÜHENDİSİ” alınacaktır.

  Aranan NiteliklerŞantiye organizasyonunun yapılması, İhtiyaç duyulacak çözümlerin inisiyatif kullanarak oluşturulması, Şantiyede kullanılacak malzeme onay sürecinin yönetilmesi, Saha imalatlarının kontrolü ve raporlanması, Sistem tasarımı yapılması, keşif çıkarılması, AS-Built,hakediş ve teklif hazırlanması, Merkez-saha-tedarik zincirinin koordine edilmesi. Taşeron ekiplerin koordinasyonunun sağlanması ve iş programı dahilinde ekiplerin yönlendirilmesi. Ana işverene karşı şirketi temsil etme ve ikili ilişkilerin yürütülmesi.

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş Açıklamasıİnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere 'İnşaat Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Proje okuma bilgisine sahip, En az 5 yıl tecrübeli, Tercihen güçlendirme proje tecrübesi olan, Keşif ve iyi derecede metraj bilgisine sahip, İletişim becerisi yüksek, Raporlama ve analiz bilgisi olan, Şehirler arası seyahat engeli olmayan, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Bay, Askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif olarak araç kullanabilen, Saha çalışmalarında görevlendirilecek Şantiye Mühendisi arayışımız bulunmaktadır,

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Şef / Amir, Usta, Tekniker

 • İş Açıklaması- Maltepe projemizde çalışacak, Anadolu yakasında ikamet eden, şantiye deneyimli İnşaat mühendisi veya İnşaat teknikeri

  Aranan Nitelikler- 45 yaşını aşmamış, Bay - Askerliğini tamamlamış - En az 8 yıl şantiye tecrübeli - Autocad, MS Office, Ms Project programlarını iyi derecede kullanabilen - Şantiyede bulunan imalat birimlerinin koordinasyonunu sağlayacak - Uygulama projelerinin sahada uygunluğunu denetleyecek - Hakediş ve iyi derecede metraj bilgisine sahip - Planlama ve koordinasyon becerisi yüksek - Raporlama ve analiz bilgisi olan - Aktif araç kullanabilen

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Uzman, Uzman Yard, Tekniker

 • Mimar - İç Mimar

  Coffeemaniaİzmir 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıCoffee Mania Bünyesinde çalışacak iç mimar - mimar aranıyor. Müşteri talebi doğrultusunda rölöve almak, Projeyi hazırlamak ve sunumunu yapmak, Düzenli olarak üst yönetime rapor sunabilmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin iç mimarlık bölümünden mezun, Deneyimli, daha önce iç mimari proje uygulamalarında yer almış, 3DMAX-VRAY, AUTOCAD, PHOTOSHOP, İLLUSTRATOR, ARCHİCAD programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Tercihen 3d animasyon yapabilen, Yurtiçi-Yurtdışı Seyahat engeli olmayan, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Araştırmacı, detay ve malzeme bilgisine sahip, Analitik düşünebilen, öğrenmeye ve gelişime açık, insan ilişkilerinde başarılı, Planlama ve organizasyon becerilerine sahip Prezantabl, Ekip çalışmasına yatkın, çalışkan, aktif, işine meraklı, kendini geliştirmek isteyen, güler yüzlü, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği güçlü, ikna yetisi yüksek, Ölçü ve röleve alabilecek, Fotoğraflı CV’ ler dikkate alınacaktır.

  Sektör: İnşaat, Restorancılık

  Pozisyon: İç Mimar, Mimar

 • İş AçıklamasıMimtek Modern İnşaat bünyesinde bulunan şantiyemizde görev alacak ŞANTİYE ŞEFİ alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık ,İnşaat mühendisliği veya İnşaat Teknikerliği bölümlerinden mezun, Min. 3 yıllık iş deneyimi olan, Şantiye tecrübesi olan, Metraj, Keşif ve Hakediş yapabilen, MS Office ve Autocad programlarını kullanabilen, Tercihen yalıtım konusunda tecrübeli, Sistemli, ekip çalışmasına yatkın ve dinamik, Raporlama ve sunum becerileri konusunda yetkin, Analitik düşünme, muhakeme ve problem çözme yeteneğine sahip, Aktif sürücü ehliyeti olan, Şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyumlu

  Sektör: İnşaat, Gayrimenkul, Mimarlık

  Pozisyon: Mühendis, Mimar, Şef / Amir, Sorumlu

 • İnşaat Teknikeri

  Maye Yapıİstanbul Avrupa 17 Ekim 2017

  İş AçıklamasıSaha proje ve koordinasyonunu sağlamak, Şantiye mobilizasyonu ve şantiye kontrollerini yapmak, Taşeron firmaları koordine etmek ve ekipman kurulum süreçlerini kontrol etmek, Metraj ve hakediş kontrollerini yapmak, bakım, onarım çalışmalarını yürütmek.

  Aranan NiteliklerEn az MYO İnşaat Teknikerliği bölümünden mezun, Alanında en az 1 yıl tecrübeli, (Tercihen Mimari iç mekan projelerinde görev almış) MS Office ve Autocad programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Planlama, projelendirme ve tadilat konularında deneyimli, Analitik düşünebilen, liderlik vasfına sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan,

  Sektör: İnşaat, Mimarlık, Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Şef / Amir, Uzman, Eleman, Sorumlu, Tekniker

 • İş AçıklamasıCoffee Mania Bünyesinde çalışacak iç mimar - mimar aranıyor. Müşteri talebi doğrultusunda rölöve almak, Projeyi hazırlamak ve sunumunu yapmak, Düzenli olarak üst yönetime rapor sunabilmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin iç mimarlık bölümünden mezun, Deneyimli, daha önce iç mimari proje uygulamalarında yer almış, 3DMAX-VRAY, AUTOCAD, PHOTOSHOP, İLLUSTRATOR programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Tercihen 3d animasyon yapabilen, Yurtiçi-Yurtdışı Seyahat engeli olmayan, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Araştırmacı, detay ve malzeme bilgisine sahip, Analitik düşünebilen, öğrenmeye ve gelişime açık, insan ilişkilerinde başarılı, Planlama ve organizasyon becerilerine sahip Prezantabl, Ekip çalışmasına yatkın, çalışkan, aktif, işine meraklı, kendini geliştirmek isteyen, güler yüzlü, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği güçlü, ikna yetisi yüksek, Ölçü ve röleve alabilecek, Fotoğraflı CV’ ler dikkate alınacaktır.

  Sektör: İnşaat, Restorancılık

  Pozisyon: İç Mimar, Mimar

İş Habercisi - Şantiye İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?