Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Şantiye İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Şantiye
 • İş AçıklamasıÇok önemli projelerin Elektronik Güvenlik Sistemlerinin kurulumunu sağlayan ve 17 senelik geçmişi ile sektörünün en önemli firmalarından biri olan iş ortağımızda görevlendirilerek mevcut şantiyelerdeki sistem montajlarını gerçekleştirecek MONTAJ ELEMANI ( USTA ) aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin ilgili Ön Lisans veya Teknik Lise Mezunu, * Tercihen sistem kurulumu ve montajında 2 yıl deneyimli, * Zayıf akım ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda bilgi sahibi, * Şantiye çalışmasına yatkınlığı olan, * Seyahat engeli bulunmayan, * Askerlik görevinin tamamlamış veya minimum 2 yıl tecile sahip adayların özgeçmişlerini bekliyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, İnşaat, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Eleman, Usta Yardımcısı, Ustabaşı, Usta, Teknisyen

 • İş AçıklamasıMimtek Modern İnşaat bünyesinde bulunan şantiyemizde görev alacak ŞANTİYE ŞEFİ alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık ,İnşaat mühendisliği veya İnşaat Teknikerliği bölümlerinden mezun, Min. 3 yıllık iş deneyimi olan, Şantiye tecrübesi olan, Metraj, Keşif ve Hakediş yapabilen, MS Office ve Autocad programlarını kullanabilen, Tercihen yalıtım konusunda tecrübeli, Sistemli, ekip çalışmasına yatkın ve dinamik, Raporlama ve sunum becerileri konusunda yetkin, Analitik düşünme, muhakeme ve problem çözme yeteneğine sahip, Aktif sürücü ehliyeti olan, Şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyumlu

  Sektör: Gayrimenkul, İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Mühendis, Mimar, Şef / Amir, Sorumlu

 • İnşaat Teknikeri

  Bancoİzmir 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıKonut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin İzmir ili çevresindeki şantiyelerinde görevlendirilmek üzere,"İnşaat Teknikeri" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az MYO İnşaat Teknikerliği bölümünden mezun, İnşaat sektöründe şantiyelerde görev almış minimum 2 yıl tecrübeli, Takipçi, dinamik, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, M. Office programlarına hakim, autocad programını bilen, 40 yaşını aşmamış, çalışkan disiplinli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İzmir Çiğli veya Karşıyaka'da ikamet eden

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • İş AçıklamasıMühendislik, Isıtma, Soğutma, Doğalgaz sistemleri üzerine, Türkiye çapında taahhüt firması olarak faaliyet gösteren şirketimize 1) Şantiye kadrosunda görevlendirilecek Makine Mühendisleri ve Teknikerler, * “Şantiye Şefliği” görevini yapabilecek, * “Şantiye Sorumlusu” görevini yapabilecek, 2) Proje departmanında görevlendirilecek Makine Mühendisleri ve Teknikerler alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makina Mühendisliği Bölümünden veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, 1) Şantiye kadrosunda görevlendirilecek Makine Mühendisleri ve Teknikerler, Şantiyede mekanik tesisat işlerini takip edebilecek düzeyde Şantiye Şefliği deneyimine sahip ya da yetiştirilmek üzere şantiye sorumluluğunu alabilecek, Hakediş konusunda deneyimli, Seyahat engeli olmayan, Mühendislik Çizimve Ofis programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı ehliyete sahip, 2) Proje departmanında görevlendirilecek Makine Mühendisleri ve Teknikerler Mühendislik Çizimve Ofis programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyete sahip “ MAKİNA MÜHENDİSLERİ VE TEKNİKERLER” alınacaktır.

  Sektör: İnşaat, Mühendislik, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis, Tekniker

 • Şantiye Yöneticisi

  AMD MÜHENDİSLİKTüm Türkiye 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıMekanik tesisat taahhüt işleri alanında (Isıtma, soğutma, havalandırma, sıhhi ve yangın tesisatları vb.) faaliyet gösteren firmamız için '' ŞANTİYE YÖNETİCİSİ '' aranmaktadır. Tüm planlama ve uygulama süreçlerinde sahadaki mekanik işlere ait imalat ve montajın proje ve şartnamelere uygunluğunu kontrol etmek, planlanan zamanda tamamlamak için gerekli çalışmaları yapmak, Mimari projelere uygun olarak mekanik tesisat projelerini incelemek ve gerekiyorsa değişiklikleri önermek. Mekanik işler ile ilgili konularda kendine bağlı ekibin iş koordinasyonunu; iş programına uygun olarak yapmak ve çalışmasını sağlamak, Metraj çalışmaları yapmak, mekanik işler ile ilgili malzemelerin keşiflerini yapmak, Mekanik İşler ile ilgili çalışılan taşeron firmaların, iş programına ve şirket beklentilerine uygun çalışmasını sağlamak ve gerekli kontrolleri yapmak, uygunsuzlukların giderilmesini sağlamak, Mekanik işler ile ilgili çalışılan taşeron firmalar tarafından temin edilen malzemelerin, sözleşmede belirtilen şartlarda olmasını sağlamak ve gerekli kontrolleri yapmak, oluşabilecek uygunsuzlukların giderilmesini sağlamak, Saha çalışmalarına ait dokümantasyon sürecini yönetmek, merkeze gerekli raporları iletmek ve hakediş hazırlamak.

  Aranan NiteliklerKütahya veya Gaziantep şantiyelerimizde proje bazlı görev alacak, ŞANTİYENİN BULUNDUĞU İLDE İKAMET EDEN YADA EDEBİLECEK OLAN), Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Saha tecrübesine sahip; Mekanik imalat süreçlerine hakim, malzeme ve ekipman bilgisine sahip, Soğutma, ısıtma, yangın, tesisat ve havalandırma konularına hâkim, İyi düzeyde AUTOCAD ve MS Excel ve Word bilgisine sahip, Çözüm odaklı ve analitik, İş programlama, koordinasyon becerisi yüksek, zaman yönetimi yapabilen, İnsan ilişkileri ve ifade yeteneği iyi, takım çalışmasına yatkın, Askerliğini yapmış (Erkek Adaylar İçin), Firmamızı en iyi şekilde temsil edecek.

  Sektör: İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Müdür, Yetkili, Yönetici

 • Mimar

  ESTEKNİKEL LTD.ŞTİ.Tüm Türkiye, Bursa 17 Ekim 2017

  İş AçıklamasıÜniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen cephe firmasında çalışmış, Cephe ve yapı teknolojilerine hakim, Koordinasyon yeteneğine sahip, Eğitim ve askerlikle ilişkisi olmayan, Autocad ve mesleki çizim programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Mimar takım arkadaşları aranıyor.

  Aranan NiteliklerBaşlanan yeni proje için Müşteri veya Müşteri mimarı ile görüşerek beklentilerini almak, proje gelişimini izah etmek ve onaylarını almak üzere toplantılar düzenlemek, periyodik proje toplantılarına katılmak Düzenlenmiş olan toplantıdaki görüş ve kararları bir rapor haline getirmek ve yayınlamak Proje beklentilerine göre tip detayları oluşturmak, proje ve malzeme onayları almak Sistem ve tip detaylar için gerekli statik tahkikleri yaptırmak. Statik hesaplar için gerekli çizimleri statik sorumlularına teslim etmek. Onaylanan tip detaylar doğrultusunda ön sipariş listelerini hazırlamak, sipariş açmak ve takip etmek. Tip detaylar esasında Tüm Proje çizimlerini tamamlamak, dosya haline getirmek ve onaylatmak. Tüm Proje onaylarından sonra tüm sipariş listelerini hazırlamak, sipariş açmak ve takip etmek İmalat resimlerini hazırlamak, dosyalamak, üretime aktarmak, gerektiğinde imalata teknik destek vermek, imalatları takip etmek. Montaj Paftalarını Hazırlamak Hakedişler için gerekli ataşmanları hazırlamak Kendi görev alanı ile ilgili istenmişse iş programını hazırlamak Projesi ile ilgili istenen raporları hazırlamak As-Built Projelerini (cam listeleri işlenmiş olarak) hazırlamak Proje bitiminde çalıştığı proje bilgilerini arşivlemek.

  Sektör: Alüminyum, İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Mimar

 • İş AçıklamasıYapı Kimyasalları sektörünün önde gelen üretici firmalarının malzeme satışını yapmakta olan firmamıza, satış temsilcisi olarak yer almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İnşaat Mühendisliği, Meslek Yüksek Okulu İnşaat bölümü ve Endüstri Meslek Liseleri İnşaat bölümü mezunları, Tercihen yapı kimyasalları (su yalıtımı, yapısal güçlendirme, çatı sistemleri ve endüstriyel zemin kaplamaları) satışı konusunda en az 2 yıl tecrübeli MS Office programlarına hakim İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına uyumlu Araştırmacı, analitik, sonuç odaklı, yeniliklere açık İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı Sürücü ehliyetine ve aktif sürüş deneyimine sahip, seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Yapı Malzemeleri, İnşaat, Endüstri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Bölge Sorumlusu

 • İş Açıklamasıİnşaat / Mekanik işlerinde ( Resmi İşler ) alanında faaliyet gösteren firmamız da ofis - şantiye ortamlarında çalışacak ve aşağıdaki görevleri yürütecek Makina Mühendisi aramaktayız. Maliyet oluşturma ve analiz yapma Teklif hazırlama Hakediş düzenleme İş programlanması ve proje takibi süreçlerinde aktif olarak görev alacak Şantiyelerde iş takibi ve projelerin doğru uygulanmasını sağlayacak

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, İnşaat işleri konusunda en az 3 yıl deneyimli ( Tercihen ) MS Office ve Autocad Programlarına hakim, Şantiye ve ofis ortamında çalışabilecek, Bay adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Organizasyon, planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip, Sonuç ve kalite odaklı çalışan, İletişim ve temsil yeteneği kuvvetli olan, Problem çözme yeteneğine sahip. Aktif olarak araç kullanabilen, Şehiriçi ve şehirdışı seyahat engeli bulunmayan, Bay - Bayan

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıYusufeli Baraj Gölü Altında Kalan Yollar Yerine Yapılacak Yolların Yapım İşlerinde Kontrollük ve Danışmanlık Hizmet Alımı İşimizde görev alacak ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında 7 yıl mesleki deneyime sahip, Yol yapım veya kontrollük işlerinde Kesin Hesap bölümünde en az 5 yıl Başmühendis, Şef veya Mühendis olarak çalışmış olmak.

  Sektör: Ulaşım, İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıYusufeli Baraj Gölü Altında Kalan Yollar Yerine Yapılacak Yolların Yapım İşlerinde Kontrollük ve Danışmanlık Hizmet Alımı İşimizde görev alacak ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında 10 yıl mesleki deneyime sahip, Yol yapım veya kontrollük işlerinde köprü ve viyadük konusunda en az 5 yıl Başmühendis veya Şef olarak çalışmış olmak.

  Sektör: Ulaşım, İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • Saha Mühendisi

  ESTEKNİKEL LTD.ŞTİ.Bursa, Tüm Türkiye 17 Ekim 2017

  İş AçıklamasıŞantiye için gerekli olan gerekli olan mobilizasyonu sağlamak. Mobilizasyon için gerekli sipariş ve imalatları yaptırmak Uygulama projelerine ve detaylarına göre montaj işlerinin uygunluğunu denetlemek ve yönetmek Proje üzerinden verilememiş kenar bitiş, köşe imalatları var ise ölçülerini proje sorumlusuna aktarmak gerektiğinde imalat resmini çizmek. Montaj için iş programı hazırlamak ve/veya revize etmek. Hazırlanan veya hazırlanmış iş programına uymak için gerekli tedbirleri almak Şantiyeye gelmesi gereken imalat ve malzemeleri sıraya koymak, takip etmek sayımını yaptırmak ve malzeme iadelerini bir rapor ile firma merkezine iadesini sağlamak. Montaj ekiplerinin işlerini programlamak ve koordine etmek Montaj personellerinin iş güvenlik kurallarına uyumunu denetlemek ve uyulmasını sağlamak Projede ilave İş talepleri olursa Proje Yöneticisi ne ve/ve ya Proje Koordinatörüne bildirmek Teklif onayı olmaksızın yeni işe başlamamak. (Proje Yöneticisi bu kararı özel izinle bozabilir) Şantiyesi için öngörülmüş bir adam x saat veya bütçe limiti var ise bu limitler dahilinde işi tamamlamaya çalışmak İşçilik ve/veya bütçe için Ön görülen limitleri aşan durumlar var ise bunları gerekçeleri ile birlikte ortaya koyarak, çözüm yolları aramak Hatalı yapılmış bir imalat ve/veya montaj var ise bunu bir Hata İyileştirme Raporu olarak hazırlamak ve raporlama yaptığı birime bildirmek. Hakedişleri hazırlamak Puantajları hazırlamak Şantiyesi ile ilgili istenen raporları hazırlamak, Geçici kabul belgesini almak ve Proje bitiminde çalıştığı projenin tüm bilgilerinin arşivlenmesini tesis etmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin inşaat mühendisliği bölümlerinden mezun, İnşai saha çalışmalarında en az 2 yıl deneyimi olan, Teodolit, Nivo, Lazer Terazi ve tercihen Total Station gibi hassas ölçüm cihazlarına hakim, Tercihen cephe işlerinde çalışmış, Autocad ve Office programlarına hakim, Dokümantasyon ve yazılı iletişim konusunda yetkin, Farklı adreslerdeki Esteknikel yükleniciliğindeki muhtelif cephe şantiyelerinde; imalat denetimi yapılması, gerekli ölçüm işlerinin yürütülmesi, saha yetkilileri ile merkez ofis arasındaki diyaloğun güçlendirilmesi ve merkez ofis için gerekli yürütme bilgilerinin edinilmesi işlerini yürütecek, Bursa'da ikamet eden, Çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Sektör: Alüminyum, İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Mühendis

 • Mimar - İç Mimar

  Coffeemaniaİzmir 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıCoffee Mania Bünyesinde çalışacak iç mimar - mimar aranıyor. Müşteri talebi doğrultusunda rölöve almak, Projeyi hazırlamak ve sunumunu yapmak, Düzenli olarak üst yönetime rapor sunabilmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin iç mimarlık bölümünden mezun, Deneyimli, daha önce iç mimari proje uygulamalarında yer almış, 3DMAX-VRAY, AUTOCAD, PHOTOSHOP, İLLUSTRATOR, ARCHİCAD programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Tercihen 3d animasyon yapabilen, Yurtiçi-Yurtdışı Seyahat engeli olmayan, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Araştırmacı, detay ve malzeme bilgisine sahip, Analitik düşünebilen, öğrenmeye ve gelişime açık, insan ilişkilerinde başarılı, Planlama ve organizasyon becerilerine sahip Prezantabl, Ekip çalışmasına yatkın, çalışkan, aktif, işine meraklı, kendini geliştirmek isteyen, güler yüzlü, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği güçlü, ikna yetisi yüksek, Ölçü ve röleve alabilecek, Fotoğraflı CV’ ler dikkate alınacaktır.

  Sektör: İnşaat, Restorancılık

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • İnşaat Teknikeri

  Maye Yapıİstanbul Avrupa 17 Ekim 2017

  İş AçıklamasıSaha proje ve koordinasyonunu sağlamak, Şantiye mobilizasyonu ve şantiye kontrollerini yapmak, Taşeron firmaları koordine etmek ve ekipman kurulum süreçlerini kontrol etmek, Metraj ve hakediş kontrollerini yapmak, bakım, onarım çalışmalarını yürütmek.

  Aranan NiteliklerEn az MYO İnşaat Teknikerliği bölümünden mezun, Alanında en az 1 yıl tecrübeli, (Tercihen Mimari iç mekan projelerinde görev almış) MS Office ve Autocad programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Planlama, projelendirme ve tadilat konularında deneyimli, Analitik düşünebilen, liderlik vasfına sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan,

  Sektör: İnşaat, Mimarlık, Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Şef / Amir, Uzman, Eleman, Sorumlu, Tekniker

 • İş AçıklamasıYurtiçi ve yurtdışına Ofis Modüler bölme duvar sistemleri üretimi, montajı yapan ve yeni sistemleriyle söktere değer katan Özgün Ofis dünya markası olma yolundaki giderek güçlenen ekibine,Yapı sektöründe; Asma Tavan, Bölme Duvar ve Zemin sistem çözümleri sunmak için bünyesinde görev yapacak takım arkadaşları arıyor.<span style="font-size:10.0pt;font-family:" new="" "times="" roman";color:#343434;mso-fareast-language:tr"=""> Müşterilerin isteklerini belirleyip gerekli çözümleri sunacak, Projelendirme, gerekli proje analizlerini hazırlamak ve teklif vermek Projelerin detaylandırılması ve uygulama takiplerini yapacak Müşterilere ürünler hakkında bilgi verebilecek Teknik uygulama çizimleri ve tasarım yapabilecek çalışma arkadaşı arıyoruz Satış öncesi ve sonrası tüm süreçleri yerine getirmek Onaylanan projelerin, üretim teknik detaylarının hazırlanıp dosya haline getirilmesi ve takibi

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İnşaat Teknikerliği ve İnşaat Mühendisliği bölümleri tercih sebebidir.) Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübesi olan, MS Office ve Auto Cad programlarını iyi derecede bilen, Analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği güçlü, Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini yapmış Bay/ Bayan İç Mimar / Mimar / İnşaat teknikeri arıyoruz.

  Sektör: Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • İş AçıklamasıYusufeli Baraj Gölü Altında Kalan Yollar Yerine Yapılacak Yolların Yapım İşlerinde Kontrollük ve Danışmanlık Hizmet Alımı İşimizde görev alacak ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İnşaat veya Harita Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında 10 yıl mesleki deneyime sahip, Etüt ve Proje Mühendislik veya Yol Yapım Kontrollük ve Danışmanlık Hizmet Alımı işlerinde en az 5 yıl Başmühendis, Şef, Proje Mühendisi veya Mühendis olarak çalışmış olmak.

  Sektör: Ulaşım, İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda İNŞAAT TEKNİKERİ alınacaktır.

  Aranan Niteliklerİlgili bölümden mezun, Bay, Konut projelerinde kabada ve incede deneyimli, Hakediş hesaplamalarını yapabilecek, Raporlama ve iş takibini yapabilen, İZMİR’de ikamet eden, 27-45 yaş arasında.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Şef / Amir, Sorumlu, Tekniker

 • İş AçıklamasıTOPKAPI DA KABASI DEVAM EDEN ŞANTİYEMİZDE CEPHE CEVRE VE İNCE İŞLERİN YÜRÜTÜLMESİNDE DENEYİMLİ MİMAR ŞANTİYE ŞEFİ ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş Açıklamasıİnşaat / Mekanik işlerinde ( Resmi İşler ) alanında faaliyet gösteren firmamız da ofis - şantiye ortamlarında çalışacak ve aşağıdaki görevleri yürütecek Makina Mühendisi aramaktayız. Maliyet oluşturma ve analiz yapma Teklif hazırlama Hakediş düzenleme İş programlanması ve proje takibi süreçlerinde aktif olarak görev alacak Şantiyelerde iş takibi ve projelerin doğru uygulanmasını sağlayacak

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, İnşaat işleri konusunda en az 3 yıl deneyimli ( Tercihen ) MS Office ve Autocad Programlarına hakim, Şantiye ve ofis ortamında çalışabilecek, Bay adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Organizasyon, planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip, Sonuç ve kalite odaklı çalışan, İletişim ve temsil yeteneği kuvvetli olan, Problem çözme yeteneğine sahip. Aktif olarak araç kullanabilen, Şehiriçi ve şehirdışı seyahat engeli bulunmayan, Bay - Bayan

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • İnşaat Mühendisi - Makine Mühendisi

  Kıraç Galvanizİstanbul Avrupa, Bursa, Erzurum, Van, Antalya 17 Ekim 2017

  İş AçıklamasıPROJENİN İŞ PROGRAMLARINA UYGUN OLARAK EKSİKSİZ SAĞLANMASI TAŞERON VE SAHA EKİBİNİN KOORDİNE EDİLMESİ HAKEDİŞLERİN HESAPLANMASI ŞİRKET MERKEZİNE GEREKLİ BİLGİ AKIŞININ SAĞLANMASI TÜM ŞANTİYE İŞLERİNİN SORUMLULUĞUNUN ALINMASI

  Aranan NiteliklerÜNİVERSİTELERİN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ veya MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLEN TÜRKİYE GENELİNDEKİ ŞANTİYELERİMİZDE GÖREV YAPABİLECEK ŞANTİYE İŞLERİ KONUSUNDA EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıKesit, plan ve görünüş çizimlerinin yapılması ve detayların çizilmesi, Proje için gerekli malzeme ihtiyacını belirlemek ve hazırlamak, Proje imalat çizimlerinin yapılması, Projenin montaj paftalarının hazırlanması, Müşteriyle sürekli irtibat halinde olarak değişiklik,ilave vb. duırumları anında gerçekleştirilmesi ve diğer birimlere bildirimi, Projenin hakedişinin yapılması, kontrolü, Arşivlemeyi sisteme uygun yapmak, günlük haftalık ve aylık raporlama yapmak,

  Aranan NiteliklerMimar, İnşaat mühendisi yada İnşaat teknikeri olmak, Tercihen cephe giydirme sektöründe proje çizmiş olmak ve giydirme cephede kullanılan malzemeleri ve uygulamayı bilmek, İyi derecede Autocad bilmek ve tüm ms office programlarını kullanabilmek, Sürücü belgeli olmak

  Sektör: Alüminyum, İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Mühendis, Tekniker

 • İş AçıklamasıMekanik tesisat konularında ( sıhhi tesisat, merkezi sistem ısıtma-soğutma, yangın tesisatı, havalandırma, iklimlendirme ) tecrübesi bulunan, İzmir içi ve dışı şantiyelerde görevlendirilmek üzere MAKİNE MÜHENDİSİ pozisyonuna eleman alımı yapılacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin makine mühendisliği bölümünden mezun, Bay/bayan, Tercihen İzmir'de ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, MS Office programlarına hakim, Autocad kullanımına iyi derecede hakim Tercihen şantiye tecrübesi olan.

  Sektör: Mühendislik, Mekanik Tesisat, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Şef / Amir, Mühendis

 • Mimar - İç Mimar

  Coffeemaniaİzmir 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıCoffee Mania Bünyesinde çalışacak iç mimar - mimar aranıyor. Müşteri talebi doğrultusunda rölöve almak, Projeyi hazırlamak ve sunumunu yapmak, Düzenli olarak üst yönetime rapor sunabilmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin iç mimarlık bölümünden mezun, Deneyimli, daha önce iç mimari proje uygulamalarında yer almış, 3DMAX-VRAY, AUTOCAD, PHOTOSHOP, İLLUSTRATOR programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Tercihen 3d animasyon yapabilen, Yurtiçi-Yurtdışı Seyahat engeli olmayan, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Araştırmacı, detay ve malzeme bilgisine sahip, Analitik düşünebilen, öğrenmeye ve gelişime açık, insan ilişkilerinde başarılı, Planlama ve organizasyon becerilerine sahip Prezantabl, Ekip çalışmasına yatkın, çalışkan, aktif, işine meraklı, kendini geliştirmek isteyen, güler yüzlü, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği güçlü, ikna yetisi yüksek, Ölçü ve röleve alabilecek, Fotoğraflı CV’ ler dikkate alınacaktır.

  Sektör: İnşaat, Restorancılık

  Pozisyon: İç Mimar, Mimar

 • Mimar - İç Mimar

  Bakış İnş. Mimarlıkİstanbul Avrupa 7 Ekim 2017

  İş AçıklamasıGayrettepe' de bulunan firmamız için şantiye ve ofiste görevlendirilmek üzere Mimar - İç Mimar takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerMağaza iç dekorasyonu konusunda tecrübesi olan, Autocad, 3D Max, Ms Office programlarını kullanabilen, Ofis ve şantiye işlerinde iş takibi ve sonuçlandırmasını yapabilecek, Seyahat engeli olmayan, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ehliyeti olan ve araç kullanmada tecrübeli Erkek adayların askerllikten muaf olması Tercihen İngilizce bilen

  Sektör: Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • Şantiye Şefi

  Abide Yapıİstanbul Anadolu 24 Eylül 2017

  İş AçıklamasıAbide İnşaat bünyesinde bulunan şantiyelerimizde görev alacak ŞANTİYE ŞEFİ alınacaktır.

  Aranan NiteliklerAnadolu yakası şantiyelerimize En az 3 yıl saha deneyimli Şantiye şefi alınacaktır.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Mağaza Teknik İşler Sorumlusu

  Desa Deriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 9 Ekim 2017

  İş AçıklamasıYeni açılış sürecinde olan mağazaların dekorasyon işlerinin uygulamasının takibi ve var olan mağazalarımızın tadilat faaliyetlerinde ekibi kontrol etmek, üçüncü kişiler ile ilgili koordinasyonu sağlamak..

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen mağaza dekorasyon işlerinde en az 2 yıl deneyimli, Tüm süreçleri sonuna kadar organize edebilen, Sürücü ehliyeti olan ve seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

  Sektör: İnşaat, Mağazacılık / Perakendecilik, Mimarlık

  Pozisyon: Mimar

İş Habercisi - Şantiye İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?