Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Satış Sonrası Hizmetler İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Satış Sonrası Hizmetler
 • İş AçıklamasıMediaMarkt ( Bursa Nilpark ) mağazamız bünyesinde istihdam edilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az Lise veya dengi okul mezunu Perakende sektöründe, mağazacılık tecrübesi olan MS Office Programlarına hakim İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Sorumluluk almayı seven ve stres altında çalışabilen Askerlikle ilişiği olmayan (Erkek adaylar için)

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması* Cihaz devreye alma planlama ve takibi (müşteriyle görüşme, devreye alışı yapacak personelin talep edilmesi, onay alınması, araç ve gerekli ekipman organizasyonunun yapılması) * Ürün teslim formlarının müşteriye imzalattırılması * Telefon ve e-posta aracılığı ile müşterilere teknik destek verilmesi * Yedek parça / sarf malzemesi satışı * Bakım hizmet anlaşması satışı (senelik anlaşma adedi hedefinin tuttrulması) * Yeni yetkili servislerin belirlenmesi için araştırma yapılması ve öneride bulunulması * Yetkili servisler ile iletişim, koordinasyon * Yetkili servislere eğitim verilmesi * Yetkili servislerin performansının 6 ayda bir ölçülmesi, yönetime rapor verilmesi * Sorumlu olduğu konuda meydana gelen hata ve uygunsuzluklar ile ilgili geliştirmeye yönelik önerileri oluşturmak ve ilgili üstüne teklif etmek * Karlılık hedefinin tutturulması * Kullanılan aletler ile ilgili kalibrasyon faaliyetlerinin periyotlarını belirlemek ve gerçekleştirilmesini sağlamak. * Görevlerinin gerçekleştirilmesi sırasında kullanılmak üzere tanımlanmış ve kendisine zimmeti yapılmış Kişisel Koruyucu Donanımları kullanmak/kullanılmasını sağlamak. * Eski veya koruyucu özelliğini yitirmiş bu donanımların kullanımını engellemek ve yenisi ile değiştirilmesini sağlamak. * Kendi yetki ve sorumluluğunu, inisiyatifini aşan konularda üstleri ile sürekli iletişim halinde çalışır. * Yukarıda belirtilen işler dışında üstlerinin vereceği tüm araştırma ve geliştirme işlerinin yerine getirilmesinden sorumludur. * Sorumlu olduğu operasyonlar bünyesindeki tüm süreçlerin, bilgi güvenliği politikalarına uygun işletiminin sağlanması.

  Aranan Niteliklerİstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy'de bulunan Üretim Tesisimizde istihdam edilmek üzere, 28-45 yaş aralığında; İleri düzeyde İngilizce konuşma,yazma ve okuma becerise sahip; Müşteri ve hizmet odaklı yaklaşabilen; Analitik düşünme becerisine sahip; Pasaport sahibi ve Yurtdışına çıkış problemi olmayan; Aktif araç kullanabilen; İletişimi düzgün ve çözüm odaklı; Ekip yönetme konusunda başarılı ve deneyim sahibi; Bay personel alınacaktır.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıSatış veya servis odaklı İş planı doğrultusunda gerekli keşifleri yapmak ve ilgili birime keşif sonucunu bildirmek. Arıza bildirimlerinde servis talimatlarına ve iş güvenliği kurallarına uygun müdahale ederek sorunu çözüp, arızalı sistemi en kısa sürede tekrar devreye almak. Satışı gerçekleşmiş ürün ve projelerin kurulumunu İş planı doğrultusunda gerçekleştirmek (keşif, kablolama, kanal işçiliği, tesisat, montaj, test, devreye alma)

  Aranan NiteliklerTercihen en az lise mezunu. Alarm sistemlerinin kurulumunda ve arızalarının giderilmesinde en az 2 yıl tecrübe sahibi ( özellikle DSC , PARADOX), Kamera sistemlerinin kurulumunda ve arızalarının giderilmesinde en az 1 yıl tecrübe sahibi veya bilgili. Tercihen alarm ve kamera dışındaki zayıf akım sistemlerine vakıf veya ilgili. Askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli. Avrupa yakasında ikamet eden. B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen seyahat engeli bulunmayan, Bay.

  Sektör: Güvenlik Hizmetleri, Güvenlik Sistemleri, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman

 • İş AçıklamasıEtiler Arçelik Mağazamız İçin Satış ve Operasyon Temsilcileri aramaktayız.

  Aranan NiteliklerYapılan satış işlemlerinin kayıt takip ve raporlamasını takip etmek, Satış Odaklı Ön muhasebe bilgisi olan, Benzeri görevlerde asgari 2 yıllık iş deneyimi, Detaylara önem veren,takip yönü kuvvetli, İletişim ve operasyonel yeteneği güçlü, MÜŞTERİ ODAKLI,EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN.

  Sektör: Beyaz Eşya, Elektrik ve Elektronik, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yetkili, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu, Temsilci

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, satışla ilgili sözleşmelerin takibini gerçekleştirerek, satışı yapılan ürün ve hizmetlerin kurulum ve arızalarının çözümlenmesi için abonelerden randevu alarak ilgili ekiplerin yönlendirilmesinden sorumlu olacak, SATIŞ DESTEK UZMANI aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az Lise, tercihen MYO/Üniversite mezunu Planlama, analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmiş Müşteri odaklı çalışarak, problem çözme becerisine sahip Satış ve Teknik ekip ile koordineli çalışabilecek İş takibi ve ikna kabiliyeti yüksek İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkın MS Office uygulamalarına hakim Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Danışman, Yetkili, Uzman, Sorumlu, Temsilci

 • İş AçıklamasıİZMİR Bölgesinde Yerel ve ulusal marketlerde ,Satış organizasyonu bünyesinde satış aktivitelerini gerçekleştirmek. Karali Çay ürünlerimizin tanzim ve teşhirinden sorumlu olabilecek; Aktivite - Mörş Elemanları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Tercihen Üniversite mezunu, Tanzim, teşhir ve satışı ‘işim' kabul eden, Sektörde en az 5 yıl deneyimli, Esnek çalışma gün ve saatlerinde görev alabilecek, Bayan/Bay Aktivite - Mörş Elemanları ALINACAKTIR..

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıBağdat caddesi, Arçelik Mağazalarımız İçin Satış Operasyon Temsilcileri aramaktayız.

  Aranan NiteliklerYapılan satış işlemlerinin kayıt takip ve raporlamasını takip etmek, Ön muhasebe bilgisi olan, Benzeri görevlerde asgari 2 yıllık iş deneyimi, Detaylara önem veren,takip yönü kuvvetli, İletişim ve operasyonel yeteneği güçlü, MÜŞTERİ ODAKLI,EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Beyaz Eşya, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yetkili, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu, Temsilci

 • Merchandıser

  Aykanlar Gıdaİstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması-Mağaza içi ürün kategorizasyonunu yapmak -Tanzim, teşhir argümanlarını kullanarak ürünlerin mükemmel görünürlüğünü sağlamak -Raf payını arttırıcı önerilerde bulunmak -Fiyat etiketlerinin sürekli ve doğru üründe bulunurluğu sağlamak -Raf eksiklerini belirledikten sonra eksik olan ürünlere ait siparişleri oluşturup ilgili satış temsilcisine bildirmek ve gerektiğinde sevkiyat takibini yapmak -Stand kurulumu için doğru alanı belirlemek

  Aranan Nitelikler-En az lise mezunu -Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek -Merchandising tecrübesi olan -İş geliştirici ve sonuç odaklı çalışabilen -Periyodik raporlamalar konusunda becerikli ve disiplinli -Takipçi, çözüm odaklı düşünebilen, sorumluluk sahibi -Aktif ve tempolu çalışmaya ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek -Takım çalışmasına yatkın -Bakırköy ,Bahçelievler,Şirinevler Bölgelerinde ikamet eden

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Merchandiser

 • Boya Teknisyeni

  Tamaş Motorlu Araçlar Sanayiİstanbul Avrupa 21 Ekim 2017

  İş AçıklamasıVolkswagen Yetkili Servisi olan firmamızda Servis Bölümümüzde Boya Teknisyeni olarak çalışabilecek takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerOtomotiv sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Askerliğiyle ilişkisi olmayan, Esnek Çalışma saatlerinde çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden veya edebilecek Not: İstanbul Avrupa Yakasında 13 farklı noktaya personel servisimiz vardır.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş AçıklamasıMediaMarkt ( Gaziantep Forum ) mağazamız bünyesinde istihdam edilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az Lise veya dengi okul mezunu Perakende sektöründe, mağazacılık tecrübesi olan MS Office Programlarına hakim İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Sorumluluk almayı seven ve stres altında çalışabilen Askerlikle ilişiği olmayan (Erkek adaylar için)

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • Satış Destek Mühendisi

  Ndt Servisİstanbul Anadolu 22 Ekim 2017

  İş AçıklamasıNDT Servis firması olarak; Pendik – Yeşilbağlar merkezli ofisimizde Tahribatsız (NDT) Muayene/test sistemleri ve ekipmanları konusunda kendi dallarında lider uluslararası firmaların hem Türkiye hem de yakın Asya (Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan) temsilciliğini yapmaktayız. Kendi alanlarında Türkiye’nin en uzman, eğitimli ve tecrübeli kadrosu ile NDT Servis firması olarak; Havacılık, Basınçlı kaplar, Tersaneler, Döküm İmalatçıları, Demir Yolları ve Tren Aksamları, Demir-Çelik ve Demir-Dışı metal hammadde/ürün üretim ve imalat, Plastik/Lastik ürün üretimi/imalatı, Petrol ve Doğalgaz hatları, Rafineri Depolama ve Dağıtım Tesisleri gibi sektörlerde, yüksek kalite ve yüksek verim ihtiyacı nedeniyle kalite kontrol, AR-GE, servis ve bakım-onarım çalışmalarında, sektöre teknik ve mühendislik olarak bilgi verebilecek Satış Destek Mühendisi BAY/BAYAN takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik Fakültesinden mezun. (Tercihen Metalürji ve Malzeme Mühendisliği, Makine Mühendisliği veya Fizik Mühendisliği Bölümlerinden mezun) Tercihen NDT (Tahribatsız Muayene) konusunda bilgi ve tecrübeli İyi düzeyde İngilizce bilen Presantable, güler yüzlü ve dış görünüşüne önem veren, iletişim kabiliyeti yüksek Satış ve müşteri ilişkilerinde en az 1-2 yıl deneyimli ve tecrübeli Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Microsoft Ofis programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen Tercihen Istanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek Uzun soluklu çalışabilecek BAY / BAYAN takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Mühendislik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıVolkswagen Yetkili Servisi olan firmamızda Servis Bölümümüzde Mekanik Teknisyeni olarak çalışabilecek takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerOtomotiv sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Endüstri Meslek Lisesi Mezunu, Askerliğiyle ilişkisi olmayan, Esnek Çalışma saatlerinde çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden veya edebilecek Not: İstanbul Avrupa Yakasında 13 farklı noktaya personel servisimiz vardır.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • Satış Destek

  Data Grupİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıSuperonline Fiber internet kurulum ve destek hizmetlerinde operasyonel işlemleri yürüten departmanımızda çalıştırılmak üzere Satış Destek personeli aramaktayız.

  Aranan NiteliklerLise ve/veya Üniversite mezunu, Ofis programlarını ( World, Excel, Power Point ) iyi derecede bilen, Superonline Backoffice en az yıl 2 deneyimli tercih nedeni, Bilgisayar operatörlüğü deneyimi tercih nedeni, Analitik ve istatistik yönü güçlü, iletişim becerisi yüksek, Ekip çalışmasın % 100 uyumlu, Yoğun tempolu çalışmaya hazırlıklı, Sigara kullanmayan, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden adayların pozisyona başvurmalarını rica ederiz.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Operatör, Temsilci, Asistan

 • İş AçıklamasıMediaMarkt (Ankara Natavega) mağazamız bünyesinde istihdam edilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az Lise veya dengi okul mezunu Perakende sektöründe, mağazacılık tecrübesi olan MS Office Programlarına hakim İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Sorumluluk almayı seven ve stres altında çalışabilen Askerlikle ilişiği olmayan (Erkek adaylar için)

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıTemsilcisi olduğumuz yurt dışı firmalarının cihazlarının; satışı, kurulumu, teknik desteğini yapacak, gerekli olduğu durumlarda direkt yurtdışı ile bağlantı kurabilecek, yaptığı çalışmalarla ile ilgili dönemsel raporları oluşturabilecek, ikna kabiliyeti yüksek hırslı, aktif takım arkadaşları arıyoruz. • Sorumluluk alanı yurt içi ve yurt dışı olacaktır. • Şirketin süregelen politikaları ve hedefleri doğrultusunda müşterilere satış yapmak, • Teknolojileri takip edip, görüşmeler yapıp iş geliştirmek, • Sektör ile ilgili fuarları takip etmek, • Potansiyel müşterileri tespit ederek, gerekli ziyaretleri gerçekleştirmek, takibini yapmak ve raporlamak, • Rakip ürünleri araştırarak analizi yaparak, ürettiğimiz ürünlerinin avantajlarını ortaya koymak, • Sektördeki gelişmeleri ve projelerini takip ederek bu doğrultuda mevcut ve potansiyel müşteriler için yeni satış stratejileri oluşturmak

  Aranan Nitelikler• Tercihen Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme, Fizik, Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun, • İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden. • En az 2(iki) yıl - en fazla 5(beş) satış tecrübeli, • İyi derecede İngilizce konuşma ve yazışma yapabilen, • İletişim ve ikna becerisi yüksek, • Ticari odaklı düşünce becerileri gelişmiş, • Raporlama, Planlama ve Organizasyon yeteneğine sahip, • Problem çözme ve karar verme süreçlerine hakim. • Aktif araç kullanan, • Askerliğini tamamlamış, • Takım çalışmasına yatkın • Sık seyahat programından dolayı seyahat engeli olmayan (Sorumluluk alanı İstanbul içi ve dışıdır.) • 32 yaşını geçmemiş

  Sektör: Otomotiv, Mühendislik, Metal Sanayi

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Uzman, Yetkili

 • İş AçıklamasıMediaMarkt ( Samsun Piazza ) mağazamız bünyesinde istihdam edilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az Lise veya dengi okul mezunu Perakende sektöründe, mağazacılık tecrübesi olan MS Office Programlarına hakim İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Sorumluluk almayı seven ve stres altında çalışabilen Askerlikle ilişiği olmayan (Erkek adaylar için)

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Fiberant Abone Merkezinde, müşteriye satış sonrası destek verecek, abonelik işlemlerini gerçekleştirecek, yeni müşterilere Turkcell Superonline ürün ve hizmetleri hakkında bilgi verecek ve satışını gerçekleştirecek, MÜŞTERİ KARŞILAMA UZMANI aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az Lise, tercihen MYO/Üniversite mezunu Planlama, analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmiş Müşteri odaklı çalışarak, problem çözme becerisine sahip İş takibi ve ikna kabiliyeti yüksek İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkın MS Office uygulamalrına hakim

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Görevli

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, satışla ilgili sözleşmelerin takibini gerçekleştirerek, satışı yapılan ürün ve hizmetlerin kurulum ve arızalarının çözümlenmesi için abonelerden randevu alarak ilgili ekiplerin yönlendirilmesinden sorumlu olacak, AKTİVASYON UZMANI aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az Lise, tercihen MYO/Üniversite mezunu Planlama, analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmiş Müşteri odaklı çalışarak, problem çözme becerisine sahip Satış ve Teknik ekip ile koordineli çalışabilecek İş takibi ve ikna kabiliyeti yüksek İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkın MS Office uygulamalarına hakim Çok iyi derecede bilgisayar bilgisi olan Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Fiberant Abone Merkezinde, müşteriye satış sonrası destek verecek, abonelik işlemlerini gerçekleştirecek, yeni müşterilere Turkcell Superonline ürün ve hizmetleri hakkında bilgi verecek ve satışını gerçekleştirecek, MÜŞTERİ KARŞILAMA UZMANI aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az Lise, tercihen MYO/Üniversite mezunu Planlama, analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmiş Müşteri odaklı çalışarak, problem çözme becerisine sahip İş takibi ve ikna kabiliyeti yüksek İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkın MS Office uygulamalrına hakim Prezantabl, diksiyonu düzgün

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Görevli

 • İş AçıklamasıDokümantasyon, organizasyon, raporlama, iletişim ve koordinasyon işlerini yürütecek "Proje Asistanı" alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az Lise Mezunu, İlgili alanlarda en az 2 yıl tecrübeli, Temsil yeteneği ve insan ilişkileri güçlü, MS Office uygulamalarına hâkim, Diksiyonu düzgün ve prezantable, Satış ekibinin projelerinin takibini yapacak Mail trafiğinin idare edecek, Bay/Bayan adaylar. *Şirketimiz 4. Levent-Seyrantepe' dedir.

  Sektör: İthalat/İhracat

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıMarket Ekipmanları ve Endüstriyel Soğutma Sistemleri sektöründe imalat ve satış faaliyetlerinde bulunan firmamızın Gebze Plastik Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikasında istihdam edilmek üzere “Satış Sonrası Hizmetler Uzmanı’" arayışımız bulunmaktadır. İzleme merkezine düşen sistem arızalarının takibi,raporlanması Servis hizmetlerinin yönlendirilmesi,takibi Sahada görev alan teknik ekibin koordinasyonunun sağlanması,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme,İklimlendirme ve Soğutma, Makine, Mekatronik bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış. Analitik düşünme yeteneği gelişmiş, sonuç odaklı Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, İstanbul Anadolu yakası ve Kocaeli-Gebze’de ikamet eden,

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Temsilci

 • Biyomedikal Servis Koordinasyon Personeli

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 20 Ekim 2017

  İş Açıklamasıİş Açıklaması Kardiyoloji alanında faaliyet gösteren firmamız , ürün satışı sonrasında ; EKG , Defibrilatör , Eforlu EKG , Tansiyon Holter ve Ritim Holter gibi cihazların teknik servis hizmetini vermektedir ; bu bağlamda aşağıda belirtilen : Servise gelen telefonların karşılanması , Servise gelen cihazların kabulü , Tekliflerin hazırlanması ve takibi , Onay gelen tekliflerin işleme alınması , Telefonda teknik destek sağlanması , Arızalı cihazları tamirden sonra çıkışını sağlaması , Yapılan görüşme ve faaliyetleri raporlanması , işleri yapabilecek biyomedikal servis koordinasyon (bayan) personeli aramaktayız.

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Önlisans ve ya Lisans mezunu (Biyomedikal) , İletişim becerisi yüksek , Takım çalışmasına uyumlu , Tercihen sağlık sektöründe deneyimli , Tercihen iyi derecede İngilizce konuşup yazabilen,

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Sağlık/Hastane, Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Tekniker, Mühendis

 • Satış Temsilcisi

  Alldayİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıALLDAY Tesettür Giyim Mağazalarında Görevlendirilmek Üzere Aşağıda Belirtilen Özelliklere Uygun ‘Satış Temsilcisi’ Aranmaktadır. Sorumlu olduğu satış alanında ürün teşhirlerinin ve diğer görsel elemanların görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar. Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunar. Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olur ve müşterilere ürün özelliklerini anlatır. Mağazanın ve ürünlerin düzenli olmasını sağlar. Mağazada ürün sunumlarının görsel standartlara uygunluğunu sağlar. Genel görünüşü, olumlu tavrı, kurumsal kimliğe uygundur. Markaya değer katar. Marka imajının yükselmesine katkı sağlar.

  Aranan NiteliklerPerakende mağazacılık satışında en az 1 yıl deneyime sahip, En az lise mezunu, İletişim kabiliyetine güvenen, Takım çalışmasına uyumlu, Güler yüzlü, pozitif, dinamik, Avrupa Yakası Küçükçekmece ilçesine ulaşımı kolay olan,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil, E-Ticaret

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci, Mağaza Satış Danışmanı

 • Satış Destek Personeli

  Alfatech Makinaİstanbul Anadolu 21 Ekim 2017

  İş AçıklamasıTercihen hırdavat tecrübesi olan, Reyon düzenleyebilecek(hortum, hırdavat malzemeleri vs.), Ürün sevkiyatlarını hazırlayacak, Ürün sevkiyatı yapacak, Müşteri portföyüne hakim olacak, Teklif hazırlayarak müşteriye ürün teklifini iletecek, Sorumlu olacağı bölgede satış, tahsilat, büyüme, bulunurluk, yeni müşteri ve yeni ürün penetrasyon hedeflerini gerçekleştirecek, Sorumlu müdürüne günlük haftalık raporlar oluşturacak, Ürün tanıtımından satışına, tesliminden faturalandırılmasına kadarki sürede etkin olacak, Pazarlama departmanına ticaret fuarları, konferans ve eğitim vb aktivitelerde destek verecek, Firmayı en iyi şekilde temsil edecek ve sahiplenecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen hırdavat tecrübesi olan, Sistemli çalışmayı prensip edinmiş, temsil ve ikna yeteneği güçlü, Hedef sonuç odaklı çalışabilen, Etkin yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip, insan ilişkilerinde başarılı, Planlama ve problem çözme yeteneklerine sahip, organizasyon becerisi yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, Dış görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün, MS Office uygulamalarına hakim, Aktif sürüş deneyimi olan, En az lise mezunu, Satış konusunda en az 2 yıl deneyimli, Yurtiçi seyahat engeli olmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Mağazamız Tuzla'da olması ve servis imkanımız bulunmaması sebebiyle İstanbul Anadolu yakası harici başvurular değerlendirilmeyecektir.), Askerlik hizmetini tamamlamış Bay Satış Destek Personelleri aramaktayız.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Yetkili, Satış Temsilcisi, Eleman, Sorumlu, Temsilci

 • İş AçıklamasıHatay Erzin'de açılan termal işletmemizin ADANA Merkez Ofisinde üye ilişkileri ve tahsilat ile ilgili görev alacak deneyimli veya deneyimsiz "Müşteri Temsilcileri" alınacaktır. NOT: Satış - Pazarlama ile ilgili bir iş değildir. Başvurular bu doğrultuda gerçekleştirilebilir.

  Aranan Nitelikler18 - 30 yaş aralığında bay/bayan, En az lise mezunu, Çağrı Merkezi deneyimi bulunan, Takım çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, İletişim yeteneği güçlü, İkna kabiliyeti yüksek, Müşteri odaklı çalışabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Adana'da ikamet eden veya edebilecek olan,

  Sektör: Müşteri ilişkileri, Halkla İlişkiler, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Temsilci

 • İş AçıklamasıMediaMarkt ( Konya M1 ) mağazamız bünyesinde istihdam edilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az Lise veya dengi okul mezunu Perakende sektöründe, mağazacılık tecrübesi olan MS Office Programlarına hakim İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Sorumluluk almayı seven ve stres altında çalışabilen Askerlikle ilişiği olmayan (Erkek adaylar için)

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • Satış Asistanı

  Otto Tayf Hidrolikİstanbul Avrupa 21 Ekim 2017

  İş AçıklamasıHADIMKÖY `de bulunan şirket merkezimizde görevlendirilecek,Sipariş alma ve sevkiyat aşamalarını kontrol edebilecek " Satış Asistanı " pozisyonuna bayan takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTelefon Trafiğini Yönetecek Satış Ekibine Destek Sağlayabilecek , Sipariş Mail Trafiğini Yönlendirebilecek Siparişleri Alıp ,Sevkiyatına Kadar Takip Edebilecek Takım Çalışmasına Yatkın, Sorumluluk Alabilen Dinamik, Dikkatli ve Özenli Çalışabilen MS Office Programlarına Hakim Diksiyonu Düzgün, İletişim Becerisi Yüksek

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Sorumlu, Temsilci, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıMüşteri ziyaretlerini gerçekleştirerek teklif hazırlanması ve sunum yapılması. Satıcı, Fabrika, İmalatçı, Proje ve Taahhüt firmalarında müşteri portföyü oluşturulması ve oluşturulan portföy doğrultusunda satışların gerçekleştirilmesi. Mevcut ve yeni projelerin takibi ve sonuçlandırılması. Satış öncesi ve sonrası raporların hazırlanması. Endüstriyel ısıtma sistemleri ( sıcak su kazanı, kızgın su ve buhar kazanı ) elemanları satışı Buhar otomasyon cihazları satışı, satış sonrası desteği ve devriye alma işlemleri Otomasyon çözümleri ve sistem armatürlerinin seçimi

  Aranan NiteliklerAday Kriterleri Tecrübe: 3 - 10 yıl tecrübeli adaylar Askerlik Durumu: Yapıldı Eğitim Seviyesi: Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Mezun) Üniversite Bölümü: Makine Mühendisliği Yabancı Dil: İngilizce( Okuma : İleri, Yazma : İleri, Konuşma : İleri) Pozisyon Bilgileri Firma Sektörü: Üretim / Endüstriyel Ürünler Departman: Mühendislik Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı Pozisyon Seviyesi: Uzman Ülke/Şehir: İstanbul(Avr.)(Başakşehir)

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Mühendis, Bölge Sorumlusu, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş AçıklamasıSSH kapsamında birime gelen tüm taleblerin kayıt ve operasyonlarını vede sonlandırmalarını yapmak vede yaptırtmak, Tüketici-Servis-Merkez koordinasyonunu hızlı ve organızeli sağlamak, Tuketici ve diğer birimler için gereği olması halinde servis atamalarını yapmak, takib edip yönetmek, fiş ve istihkaklarını hazırlamak , onaylamak, SSH işlemleri sonuçlarının tüketici ağırlıklı servis-ürün -hızmetler konusunda anketler yapmak , raporlamak, Gelen talebler, ihtiyaç ve planlama doğrultusunda Türkiye genelinde servis ağında gereği revizyonların yapılmasını sağlamak, araştırmak, merkezle organızeli planlı ve eşgudumlu çalışma sistemini oluşturmak, Sorumlu olduğu personelleri yönetmek, eğitmek, takib ve verimliliğini sağlamak, Gereği raporlamaların sürekli ve olması gerekir vede fayda sağlar halde olmasını sağlamak , Tüketici taleplerinin hızlı takip ve sonlandırılmasında yoğun ve organızeli çalışmak, Müşteri Memnuniyeti adına projeler yapılıp , uygulama ve sonucunun değerlendirilmesini yapmak, SSH operasyonlarında vede şirket dışı çalışmalarda aktıf ve etkili olmak, gerekirse yerinde ziyaret ve müdahalelerde bulunmak, saha servis sorumlularını koordine etmek.

  Aranan NiteliklerAnkastre ve Beyaz Eşya sektöründe; Elekrikli ve Dayanıklı Tüketim ürünlerimizin SATIŞ SONRASI servis ve destek birimlerimizi yönetecek bay / bayan sorumlu aramaktayız. *Konusunda tecrübeli ve referans verebilecek , *Öğrenimi en az ise mezunu, üniversite ve yabancı dil tercih sebebidir, *Mrp sistemiyle entegreli SSH programını vede ofıs/excel programlarını kullanmış ve kullanabilebilen , *Sonuç odaklı organızeli vede takım çalışmalarında yetenekli, *Telefon ve yazışmalarda öncelikli olmak üzere , iletişim ve ikna özellikleri yuksek, *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, *Aktıf araç kullanabilen , *Seyahat engeli olmayan , *Alt personel yetiştirme ve yönetmede kabiliyetli, Çalışma Lokasyonu / Ümraniye Dudullu OSB 4.Cadde olup, İstanbul Asya yakasında (Tuzla,Kaynarca,Pendik,Kartal (E/5) Ümraniye, Sultanbeyli,Sarıgazi Merkez bölgelerine servis imkanlarımız mevcuttur.

  Sektör: Beyaz Eşya, Çağrı Merkezi, Dayanıklı Tüketim Malları

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Sorumlu, Yönetici

 • İş AçıklamasıTürkiye'nin köklü gruplarından olan Holdingimizin Pazarlama alanında faaliyet gösteren bayisinde, Gazete Dağıtım Elemanı olarak görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Niteliklerİş disiplini bulunması, İşe başlama bitirme saatlerine özen göstermesi, A2 motor ehliyeti olan. Mobileti olan, Erkek İletişim: Yeni Mahalle Lale Caddesi No:46 /1 Nevşehir dgtnevsehir@ihlaspazarlama.com.tr Suat Pak 0.384.213 03 75 0.505.241 54 07

  Sektör: Dağıtım

  Pozisyon: Temsilci, Gazeteci

İş Habercisi - Satış Sonrası Hizmetler İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?