Sekreterlik İş İlanları

Hepsini Temizle
Sekreterlik
Son 1 Ayın İlanları
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklaması İzmir Kemalpaşa'da yeni kurulan fabrikamızın yönetim kademesinin asistanlığını yapıp telefon santrali trafiğini yönlendirecek,gelen-giden evrak takibi ve dağıtımını yapacak, yöneticilerin seyahat organizasyonlarını gerçekleştirecek,yurt içi ve yurt dışından gelen misafirlerin karşılanması ve ağırlanmasını sağlayacak yönetici sekreteri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Yüksek okulların büro yönetimi ve sekreterlik bölümlerinden mezun İngilizce dilini ve yazışmasını çok iyi derecede bilen Bayan,30-35 yaşlarında MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Benzer bir pozisyonda 5 yıl deneyime sahip İletişim ve problem çözme becerileri gelişmiş,sonuç odaklı Organizasyon becerileri gelişmiş Diksiyonu düzgün,güler yüzlü,dış görünümüne önem veren Planlı çalışabilen,dikkatli,işini takip eden

 • İş Açıklaması Hastane Projesi ,Tıbbi cihaz satış,pazarlama ve servis hizmeti veren firmamamıza İstanbul ofisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip bayan ofis asistanı alınacaktır. İyi seviyede İngilizce veya Almanca dil bilgisine sahip Diksiyonu düzgün Güleryüzlü,ikna kabiliyeti yüksek Müşteri odaklı İletişim becerileri yüksek Ofis programlarını ve ofis araçlarını iyi derecede kullanabilecek İstanbul Asya yakasında ikametgah edecek Esnek çalışma saatlerine uyabilecek

  Aranan Nitelikler Ofise gelen ve giden tüm çağrıları yanıtlama,yönlendirme,kaydetme,takibi Gerekli ofis kayıtlarının alınması, Personel tüm seyahat rezarvasyonlarının yapılması, Ofis ihtiyaçlarının takip edilmesi, Kongre,fuar hazırlıklarının yapılması, Kargo işlemlerinin takip edilmesi, Amirinin vermiş olduğu basit düzeyde raporların hazırlanması

 • Yönetici Asistanı
  Svn Tesktil
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Yönetici asistanlığı pozisyonunda en az 1 yıllık deneyim sahibi, ( İngilizce Bilen aranmaktadır. )

  Aranan Nitelikler Üniversite Mezunu, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, yazma ve konuşma Ms office programlarına hakim, İngilizce yazışmaları tam olarak hazırlayıp, çevirilerini yapabilecek, Yöneticisinin, bildirmiş olduğu yazışmaların yapılıp takibinin yapılması gelen yazışmaların çevirisinin yapılıp hatırlatmalarını yapıp takip ve organize edebilecek, Diksiyonu akıcı, yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Dış görünümüne özen gösteren, Dinamik, güler yüzlü, insan ilişkileri kuvvetli, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bayan. Yönetici Asistanı aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Firmamızın Dudullu (Des Sanayi sitesin'deki) Merkezinde Sekreterya ve ön muhasebe de görevlendirmek üzere

  Aranan Nitelikler Ticaret Lisesi Mezunu Minimum 10 yıl tecrübeli, Dinamik, Özdisiplinli Office programlarına ve Mikro Muhasebe Programına hakim Bayan Tercihen ingilizce bilen Dudullu-DES sanayi sitesine kolay ulaşımı olan çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • İş Açıklaması Firmamızın Dudullu Organizede (DES sanayi sitesi) merkezinde sekretarya ve önmuhasebe de görevlendirmek üzere

  Aranan Nitelikler Ticaret Lisesi Mezunu Minimum 10 yıl tecrübeli, Dinamik, Özdisiplinli Office programlarına ve Mikro Muhasebe Programına hakim Bayan Tercihen ingilizce bilen Dudullu-DES sanayi sitesine kolay ulaşımı olan çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • İş Açıklaması Perakende sektörünün öncü firmalarından olan şirketimiz merkezinde görevlendirmek üzere; - Üniversitelerin Muhasebe ön lisans programlarından mezun, - Klavyesi hızlı, bilgisayar bilgisi iyi derece olan, - MS Ofis programlarına hakim, - İş konusunda dikkatli, takipçi ve disiplinli, - Diksiyonu düzgün ve dış görüntüsüne önem veren, - Yoğun telefon trafiğine ayak uydurabilecek, - Tercihen Sincan veya Eryaman bölgelerinde ikamet eden, - İnsan ilişkileri kuvvetli ve pozitif düşünce yapısına sahip, - Müşteri ilişkileri konularında en az 1 yıl tecrübesi bulunan, - 25-35 yaş aralığında bulunan, - Kesinlikle sigara kullanmayan, - Bayan sekreterler arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Aradığımız aday için; - Ofis ortamında raporların hazırlanması, - Müşteriler ile telefonla diyalog kurulması - Gelen misafirlerin güler yüz ile karşılanması, - Temsil, planlama ve organizasyonların kontrol edilmesi, - Tüm ofis araçlarının düzenli kullanılması, - Raporların zamanınla ilgili birimlere iletilmesi, - Müşteri memnuniyeti esaslı çalışmayı prensip edinmesi konuları, görüşmelerde esas alınacaktır.

 • Ofis Asistanlığı
  Silk&Cashmere
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İstanbul / Kemerburgaz SILK AND CASHMERE Genel Müdürlük ofisimizde çalışmak üzere Ofis Asistanı arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Yüksekokul mezunu MS Office programlarını bilen Tercihen ingilizce bilen Sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip, Santral bölümünde , gelen ve giden aramaları yönlendirebilecek, Departmanların ihtiyacı doğrultusunda destek verebilecek, Müşteri veya misafir ziyaretlerinde karşılama görevlerini yerine getirebilecek, Diksiyonu düzgün İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’ dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bornova'da "deri" sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamızda görev alacak "SEKRETER" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az yüksek okul mezunu, Benzer bir görevde tecrübeli, MS Office programlarını çok iyi kullanabilen, Mail, fax ve telefon akışını etkin yönetebilen, Diksiyonu düzgün, telefonda akıcı konuşma yeteneğine sahip, Sorumluluk sahibi, Sistemli, dikkatli ve sonuç odaklı çalışan Organizasyon yeteneği gelişmiş olan, Tercihen Buca,Bayraklı veya Bornova' da ikamet eden, BAYAN

 • İş Açıklaması İç giyim sektörünün lider firması olan Ten İç Giyim A.Ş. İstanbul Yenibosna'da bulunan Genel Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere 'YÖNETİCİ ASİSTANI' aranmaktadır. Fabrika içindeki yöneticilerin seyahat organizasyonlarının gerçekleştirilmesi, Fabrika santraline bakıp telefon trafiğinin yönlendirilmesi, Gelen-giden evrak takibi ve benzeri işlemlerini yürütmek, Misafirlerin karşılanması ve ağırlanması,

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Yüksek Okulu, Büro Yönetimi ve Sekreterlik Bölümü mezunu, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Benzer bir pozisyonda en az 2-3 yıl deneyime sahip, İletişim ve problem çözme becerileri gelişmiş, sonuç odaklı, Organiszayon becerileri gelişmiş, Diksiyonu düzgün, güleryüzlü ve dış görünümüne önem veren, Dikkatli, planlı çalışabilen, sorumluluk sahibi, işini takip eden

 • İş Açıklaması AKSAPARK Ankara Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere; Konusunda en az 2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, İş disiplini ilkelerini benimsemiş, İletişim becerileri kuvvetli, Tercihen Eryaman, Batıkent bölgesinde ikamet eden, SEKRETER ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması •Bağlı olarak çalıştığı yöneticisinin ajandasının takibi, •Seyahat ve toplantı organizasyonlarının yapılması, •Telefon, e-mail, evrak trafiğinin yönetilmesi, •Faaliyetleri ile ilgili şirket içi ve dışı yazışmaların yürütülmesi; haberleşmenin sağlanması, •Evrakların dosyalama tekniğine uygun olarak dosyalanması ve arşivlenmesi, •Talep doğrultusunda gelen konular hakkında araştırma ve inceleme yaparak yöneticiye rapor sunulması, •Gerektiğinde çevirilerin yapılması, •Yönetici ile diğer birimler arasında iletişimin ve koordinasyonun sağlanması, •Kişisel takviminin takip ve organize edilmesi.

  Aranan Nitelikler Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkanımızın asistanlığını yapacak, aşağıdaki niteliklerde 'Üst Düzey Yönetici Asistanı' arıyoruz. •ÖnLisans yada Lisans mezunu (üniversitlerin İNŞAAT yada MİMARLIK ve ilgili bölümlerinden mezun) •Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, •En az 3 yıl üst düzey yönetici asistanlığı deneyimi olan, •MS Office Programlarına hakim, •Autocad Programına hakim, aktif kullanabilen •Organizasyon ve planlama becerileri gelişmiş, •Zaman ve stres yönetimi becerilerine sahip, •İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, •Çözüm odaklı, araştırmacı, pratik, dikkatli, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, •Temsil yeteneği olan, •Bayan Çalışma Adresi: Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. İstanbul Dünya Ticaret Merkezi' dir. (bu bölgeye ulaşım sorunu olmayan adaylar tercih sebebidir)

 • Banka İçin Sekreter
  Krm Özel İstihdam Hizmetleri…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İşe alınacak olan kişiler; Telefon trafiğinin yönetimi, ajanda takibi, seyahat ve toplantı organizasyonları, evrak takibi, gelen konukların karşılanması ve yönlendirilmesinden sorumlu olacaklardır.

  Aranan Nitelikler DANIŞMANLIĞINI YAPTIĞIMIZ TÜRKİYE'NİN KÖKLÜ BANKALARINDAN BİRİSİ İÇİN SEKRETER ARAMAKTAYIZ. MYO Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümünden mezun veya Lisans mezunu Benzer görevde minimum 2 yıl deneyimli MS Office uygulamalarına hakim Planlama ve organizsyon becerileri gelişmiş İletişimi kuvvetli Diksiyonu düzgün Dış görünümü özenli Bayan adayların başvurularını bekliyoruz Avrupa ve Anadolu yakasına servisle ulaşım vardır.

 • İş Açıklaması En az Lise veya Meslek Yüksek Okulu mezunu Temel telefon görüşmeleri ve misafirler ile olan iletişimlerde akıcı konuşabilen Saygılı, güven verici ve prezantabl, MS Office uygulamalarını ve interneti son derece iyi ve etkin kullanabilen Kamu kurum ve kuruluşlarının işleyiş tarzı hakkında bilgi sahibi olan Genel planlama -önceliklerin planlanmasında- beceri sahibi, organizasyon yeteneği gelişmiş İlişki yönetiminde başarılı, iletişim becerisi gelişmiş, ifade yeteneği güçlü, diksiyonu düzgün Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Tercihen İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden Konusunda en az 5 yıl deneyimli

  Aranan Nitelikler Merkezi İstanbul-Bakırköy ' de olan Ofisimize, üst düzey seviyesindeki yöneticilerin programını düzenlemek, yazışma, görüşme, randevu, toplantı, seyahat organizasyonlarını yürütmek, koordine ve asiste etmek, şirketin diğer bölümleri ve yöneticilerle iletişimini sağlamak, evrak/ doküman akışını sistemli bir şekilde düzenlemek, Yönetim Kurulu, üst düzey diğer yöneticiler ve üst düzey misafirleri karşılamak, ikram ve ağırlanmalarını gerçekleştirmek üzere Yönetici Asistanı alınacaktır.

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, GÖZ DOKTORU MUAYENEHANESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE, * Yapacağı tüm çalışmalarda, doktoru asiste edecek;

  Aranan Nitelikler * 28-38 yaşlar arasında, * Doktor asistanı olarak en az 3 yıl deneyim sahibi, * Referans verebilen, * Güleryüzlü, aktif, insan ilişkileri kuvvetli, * Tercihen tıbbı bilgisi olan, * Avrupa yakasında ikamet eden "ASİSTAN" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, MAĞAZACILIK SEKTÖRÜNDE A PLUS KESİME HİTAP EDEN MÜŞTERİMİZİN 4. LEVENT GENEL MÜDÜRÜLÜĞÜNDE ÇALIŞMAK ÜZERE; * Şirketin iç-dış telefon trafiğini yönlendirecek, * Faks, kargo ve yazışmaları takip edecek,

  Aranan Nitelikler * 18 - 25 yaşları arasında, * Minimum lise mezunu, * Santral deneyimi olan, * MS Office programlarına hakim, * Dikkatli, takipçi ve sonuç odaklı, * Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne özen gösteren, * İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (4. Levent lokasyonuna ulaşım imkanı bulunan), * Bayan, "SANTRAL OPERATÖRÜ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Yönetici Asistanı
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, AVUKATLIK VE HUKUKİ DANIŞMANLIK SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN Bağlı bulunduğu yöneticinin günlük, haftalık ve aylık oluşan tüm iş planlamasını takip etmek ve bunla ilgili her türlü koordinasyonu sağlamak. Bağlı bulunduğu yöneticinin, günlük randevu trafiğini yönetmek. Bağlı bulunduğu yöneticinin talimatlarını, ilgili departmanlara tebliğ etmek ve bu tebliğlerin birimler ile yönetim arasındaki bilgi alış-verişinin koordinasyonunu sağlamak. Toplantı hazırlıklarını yapmak ve toplantı raporlarını oluşturup ilgili departmanlara ulaştırmak. Yöneticisine bağlı olan birimlerden gelen rapor ve bilgilerin iş akışlarının analiz sürecinde yöneticisine destek vermek. Yurt içi ve Yurt dışı oluşabilecek toplantı ve organizasyonlarına, sunum hazırlamak ve gerektiğinde sunumu gerçekleştirmek. Mail ve telefon trafiğini yönlendirmek. Yöneticinin olmaması durumunda inisiyatif alarak işleyişin devamlılığını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Minimum Ön lisans mezunu, Kurumsal firmalarda en az 3 yıl, yönetici asistanlığı tecrübesi olan, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine her koşul ve şart altında uyum sağlayabilecek (Bekar adaylar tercih edilecektir), İleri düzeyde bilgisayar bilgisi olan ve MS Office, Outlook vb. Programları kullanabilen, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Şişli'ye ulaşımda sorun yaşamayacak), 25 - 35 yaşları arasında, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Analitik düşünen, raporlama becerisi yüksek, inisiyatif alabilen, dikkatli, titiz, düzenli ve dokümantasyona önem veren, Tercihen orta düzeyde İngilizce (okuma, yazma, konuşma) bilen, Stres toleransı yüksek, zamanı etkin kullanabilen, Toplantı organizasyonu, sunum, planlama ve raporlama becerisi yüksek, Şirketi temsil kabiliyeti yüksek, diksiyonu düzgün, prezantasyona önem veren, Bayan, "YÖNETİCİ ASİSTANI" aranmaktadır.

 • Sekreter
  Start A.Ş
  Bursa 29 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Santral ve ofis içi iş akışını yönetebilecek, Genel olarak e-mail, faks takibini yönetmek, Amirlerinin vermiş olduğu iş takiplerini yapabilecek Evrak yönetimi takibini sağlamak, Randevuları ayarlamak, Gelen misafirleri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek. Kişisel bakımına özen gösteren

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, kendine güvenen, Çözüm odaklı, MS Office programlarına hâkim, En az bir yıl deneyim sahibi 35 yaşını aşmamış,

 • İş Açıklaması İnşaat, Isıtma, Maden ve Hızlı Tüketim sektörlerinde faaliyet gösteren grubumuzda görev yapacak SEKRETER aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Benzer bir pozisyonda en az 5 yıl tecrübesi olan, En az MYO mezunu veya tercihen üniversite mezunu olan, Tercihen İngilizce bilen, Telefon, e-mail ve faks trafiğini doğru, hızlı ve etkin bir şekilde yönetebilen, MS Office programlarını iyi derece kullanabilen, Güler yüzlü, prezantabl, diksiyonu düzgün,

 • Sekreter
  Lov İletişim
  İstanbul Avrupa 29 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Ofis telefon trafiğini yönetebilecek, personel ve misafirleri karşılama yapabilecek, Diksiyonu düzgün,prezantabl, analitik düşünce yapısına sahip,çözüm odaklı bayan sekreter ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanan, Dış görünümüne ve giyimine önem gösteren, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, İnsan ilişkileri güçlü, kolay iletişim kurabilen, prezentabl, Sistemli ve düzenli çalışma alışkanlığına sahip, Ofisimize yakın lokasyonlarda ikamet eden, 35 yaşını aşmamış, Bayan. Fotoğraf içermeyen özgeçmişler dikkate alınmayacaktır.

 • İş Açıklaması Neta İnsan Kaynakları&Danışmanlık bünyesinde ; büyümekte olan dinamik organizasyonumuza değer katacak çalışma arkadaşları aramaktayız. Bu ilan Genel Başvuru niteliğinde olup, başvurularınız oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler MYO mezunu, MS Office programlarına hakim, İletişimi kuvvetli, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın. * Neta İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ; Türkiye İş Kurumu’nun 06.08.2014 tarih ve 687 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

 • İş Açıklaması ALFRED CONCIERGE SERVICES, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, ve İş Merkezlerine, 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy ve Vale hizmeti vermektedir. Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet vererek, hergün yüzlerce misafir ağırlayan ekibimizin Finansbank Kristal Kule projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Turizm Otelcilik, İşletme, Halkla İlişkiler bölümlerinden mezun, Tercihen İngilizce bilen, Resepsiyon, ofis yönetimi, santral ve misafir ilişkileri konularında deneyimli, Organizasyon becerisi ve iletişim yeteneklerine güvenen, Çözüm odaklı, prezentable, enerjisi yüksek ve pozitif, Resepsiyonist aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler ALFRED CONCIERGE SERVICES, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, ve İş Merkezlerine, 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy ve Vale hizmeti vermektedir. Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet vererek, hergün yüzlerce misafir ağırlayan ekibimizin Zorlu Center Rezidans ve Ofis projesinde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, tercihen üniversitelerin Turizm - Otelcilik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı vb. bölümlerinden mezun, Resepsiyon, yönetici asistanlığı, danışma, misafir hizmetleri/ilişkileri gibi alanlarda deneyimi olan, İnsan ilişkilerinde kendine güvenen, enerjisi yüksek, sorumluluk sahibi, Prezentable, empati becerileri gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli, Resepsiyonist aramaktayız.

 • İş Açıklaması Kurumsal hizmetler sunan firmamızda görevlendirilmek üzere; Müşteri memnuniyeti öncelikli amaç olmak üzere yönetimi asiste edebilecek ve satış sonrası destek süreçlerini takip ve koordine edebilecek Halkla İlişkiler Uzmanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Şirketin telefon ve faks trafiğini yönlendirecek, Diksiyonu düzgün ve ifade yeteneği olan, Problem çözme becerileri gelişmiş ve sonuç odaklı çalışan, Ofis araç ve gereçlerini kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, İnsan ilişkileri güçlü, Takım çalışmasında başarılı, Yönetici vasıflarına sahip, İş akış süreçlerini koordine ve takip edebilecek Vizyon sahibi, gelişime ve değişime açık, Güler yüzlü ve pozitif, İşini severek yapabilecek, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden, Tercihen üniversite mezunu BAYAN

 • İş Açıklaması Kurumsal hizmetler sunan firmamızda görevlendirilmek üzere; Müşteri memnuniyeti öncelikli amaç olmak üzere yönetimi asiste edebilecek ve satış sonrası destek süreçlerini takip ve koordine edebilecek Halkla İlişkiler Uzmanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Şirketin telefon ve faks trafiğini yönlendirecek, Diksiyonu düzgün ve ifade yeteneği olan, Problem çözme becerileri gelişmiş ve sonuç odaklı çalışan, Ofis araç ve gereçlerini kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, İnsan ilişkileri güçlü, Takım çalışmasında başarılı, Yönetici vasıflarına sahip, İş akış süreçlerini koordine ve takip edebilecek Vizyon sahibi, gelişime ve değişime açık, Güler yüzlü ve pozitif, İşini severek yapabilecek, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden, Tercihen üniversite mezunu BAYAN

 • Sekreter
  Elektromaks Elektronik ve…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 29 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Firmamızın İstanbul / Kadıköy ofisinde çalışmak üzere sekreter alınacaktır. - Telefon, fax ve yazışmaları düzenlemek - Gelen ziyaretçileri karşılamak, ikramda bulunmak, gerekli yönlendirmeleri yapmak - Evrakları kayıt altında tutmak

  Aranan Nitelikler - Dış görünüşe ve kişisel bakımına önem veren, - Dinamik, güler yüzlü, düzenli, titiz, pratik - Ofis programlarını etkin bir şekilde kullanabilen - Faks, fotokopi, tarayıcı gibi ofis ekipmanlarını kullanabilen, - En az lise mezunu - 25 - 35 yaşları arasında - BAYAN alınacaktır.

 • Sekreter / Asistan
  Cvs Mimarliık
  İstanbul Anadolu 29 Ağustos 2015

  İş Açıklaması En az lise mezunu; Diksiyonu düzgün Şirket içi/dışı telefon trafiğini yönlendirebilecek, Şirket bünyesinde gelen/giden evrak, faks ve postaları takip etmek muhasebe olan evrak ilişkisini organize etmek, Evrak takibi (kargo,kurye hizmetleri) Fatura kesim ve takipleri, Ofis günlük düzen ve hizmetini sağlayacak. ik@cvsmimarlik.com www.cvsmimarlik.com

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu; Bayan Tercihen yakın ikametgah da olanlar

 • İş Açıklaması Firmamızda ön muhasebe bölümünde çalışacak, Cari hesap mutabakatları - fatura / irsaliye kesimi yapabilen , Mikro programını kullanabilecek, MS Office programlarına hakim, Sistemli, düzenli ve organizasyon yeteneğine sahip, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyabilen Analitik düşünme ve doğru iletişim yeteneğine sahip olmak, Telefon trafiğini yönetebilecek Bay - Bayan eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mikro programını kullanabilecek MS Office programlarına hakim,

 • Sekreter
  Kenyap
  İstanbul Anadolu 29 Ağustos 2015

  İş Açıklaması E-ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamız için, Firmamızın tüm telefon trafiğini yönetecek, Gelen konukları ağırlayarak ilgili birimlere yönlendirecek, İş görüşmelerine alınacak kişilerin randevularının alınması, programlanmasını sağlayabilecek, Evrak akışının ve raporlamaların düzenli bir şekilde yapılmasını sağlayabilecek, Yöneticileri asiste etmek,ofis düzeninden sorumlu olmak,departmanlar arası koordinasyonu sağlayabilecek ‘’SEKRETER’’ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az 2 yıl sekreterlik konusunda tecrübeli olmanız, Telefon trafiğini yönetebilecek, Gerektiğinde yönetici asistanlığı yapabilecek, Kendisine güvenen, sorumluluk sahibi, En az lise mezunu, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Prezentabl ve diksiyonu düzgün, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,Sultanbeyli,Sancaktepe ve Çekmeköy civarı tercih nedeni. Bayan

 • Yönetici Asistanı
  Aysira Tekstil
  İzmir 29 Ağustos 2015

  İş Açıklaması İZMİR MERKEZ DAĞITIM GENEL MÜDÜRLÜĞE TELEFON VE MÜŞTERİ TRAFİĞİNİ YÖNETEBİLECEK, DOSYALAMA VE EVRAK TAKİBİ İŞİ YAPABİLECEK, GELEN MİSAFİRLERİ VE MÜŞTERİLERİ KARŞILAYABİLECEK BAYAN YÖNETİCİ ASİSTANI ARANIYOR.

  Aranan Nitelikler TERCİHEN YÜKSEK OKUL VEYA ÜNİVERSİTE MEZUNU, İNGİLİZCE BİLEN ,MS OFİS PROGRAMLARINA HAKİM, İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ,AKTİF VE POZİTİF, DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖNEM VEREN PRENZENTABLE, DİKSİYONU DÜZGÜN, EN AZ 2 YIL DENEYİMLİ, SORUMLULUK SAHİBİ, BAYAN YÖNETİCİ ASİSTANI ARANIYOR.

 • İş Açıklaması Telefon trafigini idare etmek. Dısarıdan gelen görüsme taleplerini ilgili kisiye baglamak. Personelin görüsmek istedigi dıs telefonları baglamak. Mesajları zamanında ilgili kisilere ulastırmak. Tüm telefon görüsmelerinin kayıtlarını tutmak Sirket dahilindeki tüm gelen ve giden evrak düzeninin kontrolü, dosyalama sistematiginin olusturulması, izlenmesi. Telefon görüsmesi yapılan kisi ve kurumlar ile ilgili fihrist bilgileri tutmak ve güncellestirmek. ISO 9001:2008, ISO 14001:2005 ve OHSAS 18001:2007 Standartları ile uyum içinde çalışmak.

  Aranan Nitelikler Aktek Teknoloji Mühendislik Ltd. Şti. olarak %95 ihracat kapsamında saha tanklarının iç ekipmanlarının imalatını yapmaktayız. Kocaeli / Gölcük'te faaliyet göstermekte olan şirketimizde Yönetici Asistanı olarak görev yapmak üzere; Lise veya Yüksekokulların ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İnglizce bilgisine sahip, Raporlama, takip ve analiz yetkinliği olan, Analitik düşünce yeteneği güçlü, insan ilişkileri kuvvetli, organizasyon yeteneğine sahip Microsoft Ofis programlarına hakim, Disiplinli, takipçi ve takım çalışmasına yatkın, Kocaeli'de ikamet eden ya da edebilecek olan, çalışma arkadaşı alınacaktır.

/
7
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Sekreterlik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?