Sekreterlik İş İlanları

Hepsini Temizle
Sekreterlik
Son 1 Ayın İlanları
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Hasboy

  Genel Müdür Sekreteri Hasboy

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel Müdürün tüm işlerine yardımcı olacak, Çalışkan , Yeniliklere açık, öğrenmeye istekli, Pozitif enerjisi olan, Bayan Genel Müdür Sekreteri .

  Aranan Nitelikler Aradığımız yegane nitelik, Gerçekten işe ihtiyacı olan, çalışkan ve Mülakata çağrıldığında geleceğim deyip gelmemezlik yapmayan biridir. Ücret adayın bilgi ve tecrübelerine göre belirlenecektir.

 • Hacıbey Döner Lokantası

  Sekreter Hacıbey Döner Lokantası

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeme-İçme sektöründe faaliyet gösteren işletmemizin yeni açılacak yerinde Sekreter olarak istihdam edilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı aramaktayız. Danışmada görev alacak, Yönetim bölümünde misafirleri karşılayarak ilgili birimlere yönlendirecek, Telefon trafiğini yönetebilecek bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, En az 1 yıl deneyimli, Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Diksiyonu düzgün, Dış görünümüne özen gösteren, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bayan.

 • Arma Kontrol Sistemleri

  Sekreter Arma Kontrol Sistemleri

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektörün lider firmalarından olan şirketimizin İkitellideki fabrikasında görevlendirilmek üzere bayan sekreterler aranıyor.

  Aranan Nitelikler En az MYO, tercihen üniversite mezunu, Konusunda en az 2 yıl deneyimli, Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Raporlama, toplantı yönetimi ve zaman yönetimi konularında kendini geliştirmiş, Sonuç odaklı çalışabilen, Sorumluluk sahibi, Santral ve telefon görüşmelerini yönetme becerisine sahip, İletişim yeteneği yüksek, diksiyonu düzgün, İnsanlarla kolay iletişim kurabilen, sabırlı, güler yüzlü, Şirketin dosyalama ve dokümantasyon işlemlerinin yürütebilecek, Günlük iş akışı içinde etkin iletişim koordinasyonu sağlayabilecek, Tercihen; Başakşehir, Küçükçekmece, Halkalı, Sefaköy, İkitelli ve Bağcılar’da ikamet eden

 • Elmadağ Hukuk Bürosu

  Yönetici Asistanı Elmadağ Hukuk Bürosu

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektörel bazda yerli ve yabancı müvekkillerimize "Dava, Danışmanlık ve İcra" konularında uluslararası işbirlikleriyle birlikte yaklaşık 18 yıldır destek vermekteyiz. Kadrosunda ve alanında uzmanlaşmış avukatlarla birlikte 100’den fazla çalışanı bulunan hukuk ofisimiz Türkiye’nin ilk 20 firması arasında yer almaktadır. Vizyonumuz; Yüksek kalitedeki iş anlayışımız ile müvekkil memnuniyeti sağlayarak çözüm üreten öncü, yenilikçi, ülkesinde global ölçüde lider hukuk ofisi olmaktır. Yukarıdaki vizyona ulaşmak için; müvekkil memnuniyeti ve bağlılığını sağlama, faaliyetlerimizi daha etkin, verimli ve maliyet odaklı yönetmek anlayışıyla, hedeflerimize ulaşmada takımımıza katkı sağlayacak "YÖNETİM ASİSTANI ”arayışımız bulunmaktadır. Yöneticilerin tüm iş toplantılarını, randevuları ve seyahat programlarını organize etmek, Yurtiçi ve yurtdışı iletişim trafiğini yönetmek, Gelen misafirleri karşılamak ve yönlendirmek, Evrak akışını sağlamak, düzenlemek ve dosyalamak, Gerekli yazışma ve raporları yapmak ve takip etmek, Ofis içinde bilgi akışını sağlamak, Yöneticinin işle ilgili vereceği diğer görevleri yapmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite, Meslek Yüksekokulu veya lise mezunu, Yönetici asistanlığı konusunda en az 1-3 yıl deneyimli, MS Office programlarını (Word, Excel, Powerpoint) ve diğer ofis araçlarını kullanabilen, Yazışma tekniklerine hâkim, Arşivleme konusunda bilgisi olan, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Diksiyonu düzgün, yazılı/sözlü anlatım yeteneği gelişmiş, İnsan ilişkileri başarılı; güler yüzlü, dinamik ve sabırlı, Giyimine özen gösteren, titiz, detaylara önem veren, Dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Esnek çalıma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum göstere bilen, 23 – 30 yaşları arasında, Stresle başa çıkabilen ve pratik çözümler üreten.

 • Aysira Tekstil

  Yönetici Asistanı Aysira Tekstil

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İZMİR MERKEZ DAĞITIM GENEL MÜDÜRLÜĞE TELEFON VE MÜŞTERİ TRAFİĞİNİ YÖNETEBİLECEK, DOSYALAMA VE EVRAK TAKİBİ İŞİ YAPABİLECEK, GELEN MİSAFİRLERİ VE MÜŞTERİLERİ KARŞILAYABİLECEK BAYAN YÖNETİCİ ASİSTANI ARANIYOR.

  Aranan Nitelikler TERCİHEN YÜKSEK OKUL VEYA ÜNİVERSİTE MEZUNU, İNGİLİZCE BİLEN ,MS OFİS PROGRAMLARINA HAKİM, İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ,AKTİF VE POZİTİF, DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖNEM VEREN PRENZENTABLE, DİKSİYONU DÜZGÜN, EN AZ 2 YIL DENEYİMLİ, SORUMLULUK SAHİBİ, BAYAN YÖNETİCİ ASİSTANI ARANIYOR.

 • Yiğit Mağazacılık

  Sekreter Yiğit Mağazacılık

  İstanbul Anadolu

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamıza, Mağaza içinde görevlendirilecek sekreter aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu; Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün Şirket içi/dışı telefon trafiğini yönlendirebilecek, Şirket bünyesinde gelen/giden evrak,faks ve postaları takip etmek, Evrak takibi (kargo,kurye hizmetleri)

 • Arda Mühendislik

  Sekreter Arda Mühendislik

  İstanbul Avrupa

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tercihen MYO veya Ticaret Meslek Lisesi Mezunu Sekreterlik, ofis asistanı konusunda en az 2 yıl deneyimli MS Office programlarını iyi derece kullanabilen Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi güçlü Ekip çalışmasına yatkın,pratik düşünebilen, prezantabl, Güler yüzlü, pozitif, dikkatli, ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş Ön muhasebe bilgisi olan Tercihen İngilizce bilen Bayan eleman Esenyurt Avcılar Beylikdüzü lokasyonuna yakın oturan

  Aranan Nitelikler Firmanın ofis içi trafiğini yönetmek, Firmaya gelen müşteri ve misafirleri karşılayıp, ilgili kişilere yönlendirmek Fax, posta, kargo evraklarının takibi ve dosyalanması İdari işlere yönelik işlerde ve faaliyetlerde destek olmak NOT : ŞİRKETİMİZ HARAMİDERE SANAYİ METROBÜS DURAĞINA 5 DAKİKADIR.

 • Miniço Çocuk Dünyası

  Sekreter Miniço Çocuk Dünyası

  İstanbul Avrupa

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hazır giyim ve Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren "Miniço Çocuk Dünyası' nın" Bağcılar'da bulunan merkez ofis bünyesinde değerlendirilmek üzere "Sekreter" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dikkatli, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Diksiyonu düzgün ve insan ilişkilerinde başarılı, Faks, fotokopi ve yazıcı gibi ofis araçlarının kullanılmasına hakim, Telefon trafiğini kontrol edebilecek, Dış görünüşüne önem veren, Bağcılar bölgesinde ikamet eden veya ulaşım sorunu olmayan, Tercihen tesettürlü, Bayan Çalışma Arkadaşı Arıyoruz.

 • İstanbul Botanik Fidancılık

  Yönetici Asistanı - Sekreter İstanbul Botanik Fidancılık

  İstanbul Avrupa

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Panel çit ve tel çit sistemleri alanında faaliyet göstermekte olan firmamız için Yönetici Asistanı-Sekreter alınacaktır. İdari vasıflara sahip girişimci mali işlerden sorumluluk alabilecek aktif pozisyonda değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, meslek yüksek okulu, üniversite mezunu Ön muhasebe bilgisine sahip Konusunda en az 2 yıl tecrübe sahibi Ofis programlarını iyi derecede kullanan,paket muhasebe programı kullanabilen Sürekli gelişime ve değişime açık Aktif araç kullanabilen Avrupa Yakası’nda Eyüp, Alibeyköy, Yeşilpınar, G.Osmanpaşa, Sultangazi, Kağıthane ilçelerinde ikamet eden Bay-Bayan

 • Firma Adı Gizli

  Yönetici Asistan Yardımcısı Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketler Grubumuzun Gebze'deki tesisinde çalışacak aşağıdaki niteliklerde "Yönetici Asistan Yardımcısı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Telefon trafiğini yönlendirebilecek, Sunum ve raporlama yapabilecek, Planlama ve organizasyon becerieri gelişmiş, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Analitik düşünce yapısına sahip, Gebze, Pendik, Kartal ve Maltepe civarında ikamet eden.

 • Dervişoğlu İnşaat

  Yönetici Asistanı Dervişoğlu İnşaat

  İstanbul Anadolu

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Merkez Ofisimizde görevlendirilmek üzere, En az lise mezunu Tercihen inşaat sektöründe deneyimli Ms Office programlarını etkin derecede kullanabilen Diksiyonu düzgün, güler yüzlü Kadıköy - Bostancı civarında ikamet eden sekreter aramaktayız. İş yerimiz Bağdat Caddesi/Feneryolu'ndadır. Not: Sigara içilmemesi ön koşuldur.

 • Hyundai Hunko

  Resepsiyonist Hyundai Hunko

  İstanbul Anadolu

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Maltepe ' de bulunan Hyundai HUNKO yetkili servisine Satış Resepsiyon görevinde müşteri karşılamak ve telefon trafiğini yönetmek.

  Aranan Nitelikler Güleryüzlü, İnsan ilişkilerinde başarılı, Diksiyonu düzgün, Showroom ' a gelen müşterilerimizin memnuniyetlerini esas alacak şekilde karşılamak ve ilgili bölüme yönlendirmek.

 • Grup Ofis Marka Patent A.Ş.

  Sekreter Grup Ofis Marka Patent A.Ş.

  Ankara

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ofis telefon trafiğini yönetmek, Evrak takibi ve tanzimini yapmak, Gerekli raporları hazırlamak, Veri girişi yapmak, Gelen misafirleri karşılamak ve ikramda bulunmak.

  Aranan Nitelikler Sınai mülkiyet hakları alanında 31 yıllık bilgi birikimi ve deneyime sahip olan şirketimizde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Benzer bir pozisyonda minimum 1 yıl deneyimi olan, MS Office uygulamalarına hakim, Dikkatli,sabırlı,hızlı Sözlü iletişimi kuvvetli, Diksiyonu düzgün, Prezentabl, Disiplinli ve sorumluluk sahibi, Takip yeteneği güçlü Sekreter arıyoruz.

 • Yeşilyurt İnşaat

  Ofis Asistanı Yeşilyurt İnşaat

  İstanbul Anadolu

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeşilyurt İnşaat A.Ş.' nin bünyesinde bulunan konut projelerinde görev alacak; Gelen misafirleri karşılamak ve yönlendirmek Ofisin dışa açılan yüzü olarak her zaman olumlu, kibar, güler yüzlü, şık ve bakımlı olmak, Başlatılan her işi ve konuyu takip etmek ve geri bildirimini sağlamak, Ofise gelen telefonlara cevap vermek ve yönlendirmek, Santral, faks, fotokopi, yazıcı gibi ofis cihazlarını kullanmak.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Diksiyonu düzgün, düzenli ve iletişim becerileri gelişmiş, prezentabl, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, MS Office programlarını (özellikle Excel) etkin kullanabilen, Temsil yeteneği güçlü, Hafta içi izin kullanabilecek, Anadolu yakasında 35 yaşından gün almamış Bayan.

 • Lunchbox

  Ön Büro Asistanı Lunchbox

  İstanbul Avrupa

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şef Gıda Restaurant İşletmeleri olarak hizmet sektörüne 2001 yılında LUNCH BOX adı altında Güneşli’deki ilk şubesi ile başladı. 2004 yılının ilk yarısından itibaren hızlı bir atılım yaparak yeni şubeleriyle başarı grafiğini sürekli yükseltmiş, kendi sektöründe sayılı markalar arasında yerini almıştır. LUNCH BOX dünya mutfağından derlenmiş, Meksika, Amerika, Fransa, İtalya gibi ülkelerin kendine özgü ürünlerini Türk damak tadına ve lezzetine uygun hale getirerek en yüksek kalitede, fast alacarte servis ile müşterisine sunmaktadır. Üç altın kuralı Hizmet Kalitesi, Ürün Kalitesi, Hijyen ve Temizlik Kalitesinden ödün vermeden müşterilerinin beğenilerini kazanmaya ve müşteri sayısını hızla artırmaya devam etmektedir. İkitelli OSB Çevre Sanayi Sitesindeki Merkez Ofisimizde "Ön Büro Asistanı" görevini üstlenecek ekip arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler; En az Lise Mezunu Ön Büro görevinde tecrübesi ve referansları bulunan Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, bakımlı MS Office programlarına hakim Sorumluluklar; Telefon trafiğini yönetmek Misafirleri ve mülakata gelen adayları karşılamak Operasyon muhasebe birimine destek olmak (Veri girişlerinin yapılması, raporlanması)

 • Orient Denizcilik Turizm San. ve Tic. A.Ş.

  Yönetici Asistanı / Sekreter Orient Denizcilik Turizm San. ve Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ofisteki idari işler, sekretarya ve yazım işlerinin yürütülmesini sağlamak Randevu takibi yamak, ziyaretçileri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek Dosya, veri, kayıt ve diğer dokümanları ofis standartları doğrultusunda düzenlemek ve geliştirmek Üst yöneticinin bütün iç ve dış toplantı organizasyonlarını düzenlemek, seyahat belgelerini ayarlamak Telefon, posta ve belge trafiğini yönetmek

  Aranan Nitelikler Çok iyi derecede İngilizce bilgisi ( Asistanlığı yapılacak yönetici yabancıdır ) Benzer bir işte minimum 2 yıl iş tecrübesi veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden yeni mezunlar İyi derecede ofis programları bilgisi Güler yüzlü, pozitif ve dinamik Sultanahmet'e ulaşım zorluğu bulunmayan Bayan adaylar

 • Areta İnternet İletişim

  Halkla İlişkiler Uzmanı Areta İnternet İletişim

  Ankara

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurumsal hizmetler sunan firmamızda görevlendirilmek üzere; Müşteri memnuniyeti öncelikli amaç olmak üzere yönetimi asiste edebilecek ve satış sonrası destek süreçlerini takip ve koordine edebilecek Halkla İlişkiler Uzmanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Şirketin telefon ve faks trafiğini yönlendirecek, Diksiyonu düzgün ve ifade yeteneği olan, Problem çözme becerileri gelişmiş ve sonuç odaklı çalışan, Ofis araç ve gereçlerini kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, İnsan ilişkileri güçlü, Takım çalışmasında başarılı, Yönetici vasıflarına sahip, İş akış süreçlerini koordine ve takip edebilecek Vizyon sahibi, gelişime ve değişime açık, Güler yüzlü ve pozitif, İşini severek yapabilecek, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden, Tercihen üniversite mezunu BAYAN

 • Aksan Kardan Ltd.

  Sekreter Aksan Kardan Ltd.

  Ankara

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aksan Kardan LTD. 1971 yılında Zirai Şaft ve aşırı yük emniyet kavramları üretmek üzere kurulmuş olup, günümüzde zirai ekipmanların yanı sıra, iş makinaları ve endüstriyel uygulamalar içinde şaftlar üretmektedir. Türkiye'de konusunda lider olup, 50 ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir. Sincan Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde 'Sekreter' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Yabancı dil bilen (İngilizce ), En az lise mezunu, Ön muhasebe bilgisi olan,Word, Excel, Outlook vb. ofis programlarını kullanabilen, Evrak kayıt, dosyalama ve takibini yapabilecek, Şirket içi formları düzenleyebilecek, Prezantabl, diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, Organizasyon ve planlama becerilerine sahip, Sigara kullanmayan, Yönetici asistanlığı yapabilecek,

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Resepsiyonist & Santral Operatörü Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, 2 FARKLI PROJE YÜRÜTEN MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN Telefon, faks, e-posta ve ziyaretçi trafiğini yönlendirmek, Gelen-giden evrak, kargo, kurye işlerini yürütmek, Uçak bileti, konaklama vb. seyahat organizasyonlarını yürütmek, Misafir karşılama ve ağırlama konusunda gerekli organizasyonu yapmak, Mülakat randevularının alınması.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin Büro Yönetimi ve/veya Sekreterlik bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilgisi ve pratiği bulunan, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, İletişim becerisi yüksek, güler yüzlü, prezantabl ve diksiyonu düzgün, Planlama, organizasyon ve iş takibi güçlü Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Dinleme ve problem çözme becerisine sahip, İstanbul Anadolu veya Avrupa yakasında ikamet eden, Bayan, Not : İstanbul Anadolu yakası projesinde tüm semtlere (Gebze dahil) servis imkanı bulunmaktadır. Avrupa yakası projesi için Maslak lokasyonuna ulaşımda sorun yaşamayacak olan aday başvuruları değerlendirilecektir. (Bu proje için çalışma saatleri 07:30 - 15:30 / 15:30 - 22:30'dur.)

 • Altaş Yapı Sanayi

  Yönetim Kurulu Asistanı Altaş Yapı Sanayi

  İstanbul Anadolu

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çevre, Atık Yönetimi ve Geri Dönüşüm Endüstrisinde Kent Temizliği, Evsel Atıkların Toplanması, Ambalaj ve Elektronik Atıkların Toplanması-Ayrıştırılması, Tıbbi Atıkların Bertarafı konularında sektörde önemli bir konuma sahip firmamız için, Yönetim Kurulu Üyelerini asiste edebilecek ''Yönetim Kurulu Asistanı'' aramaktayız. Yönetim Kurulunun günlük iş planını organize ederek ajanda takibini yapmak, Toplantı organizasyonlarını yapmak, gerekli sunumları hazırlamak, toplantı notlarını almak ve raporlamak, Dosyalama ve dokümantasyon işlemlerini yürütmek ve takip etmek, Yurtiçi ve yurtdışı otel, uçak ve seyahat organizasyonlarını yapmak, vize sürecini takip ederek sonuçlandırmak, Yurtiçi / Yurtdışı yazışmaları, telefon trafiğini, fax, fotokopi, vb işleri yönetmek, Gelen konukları karşılayıp ilgili kişilere yönlendirmek, Yönetim Kurulu ile diğer departmanlar arasındaki iletişimi sağlamak

  Aranan Nitelikler İlgili yüksek okul ya da üniversite mezunu, Üst düzey yönetici asistanlığı konusunda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Organizasyon, planlama ve temsil becerisi gelişmiş, Detaylı,Sistemli ve Düzenli Çalışmayı Prensip Edinmiş İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim gücü yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Anadolu Yakasında ikamet eden,

 • Yiğit Mağazacılık

  Kasa Görevlisi Yiğit Mağazacılık

  İstanbul Anadolu

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamızın,Muhasebe departmanında görevlendirilecek Kasa Personeli aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Müşteri ödemelerinin alabilen, Kredili ve nakit kasa kullanabilen,Kullanılan programa müşteri bilgilerinin girebilen, Fatura düzenleyebilen, Pos cihazlarının kullanabilen, Raporları tutabilen, Lise mezunu, Kendini geliştirmeye istekli ve yeniliklere açık, Güler yüzlü ve diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Pendik ve civarında ikamet eden,

 • Hışım Grup

  Sekreter Hışım Grup

  İstanbul Avrupa

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızı en iyi şekilde temsil ederek telefon görüşmelerini koordine etmek Dosyalama, arşivleme, kargo, randevu takiplerini gerçekleştirme E-Maillere cevaplama ve ilgili kişilere zamanında, eksiksiz ve doğru bir şekilde iletilmesini ve takibini sağlama Şirket içi ve dışı iletişimi sağlama Gelen misafirleri karşılama ve ağırlama Ofisin genel sekretarya hizmetlerinin yürütülmesi

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Tercihen İngilizce bilen MS Office uygulamalarına bilen Alanında tercübeli olması tercih sebebidir. Diksiyonu düzgün, şirket içi ve dışı bilgi akışını sağlayabilecek İş takibi güçlü, hızlı, enerjik, sonuç odaklı İnsan ilişkilerinde başarılı, sözlü ve yazılı iletişimi yüksek Yoğun iş temposun ayak uydurabilen, pozitifliğini kaybetmeyen Problem çözme ve organizasyon becerileri gelişmiş, sorumluluk sahibi Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden. Sigara Kullanmayan Bayan

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Yönetici Asistanı Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması TURİZM SEKTÖRÜNE ÖNCÜLÜK EDEN MÜŞTERİMİZ BÜNYESİNDE GÖREV YAPMAK ÜZERE

  Aranan Nitelikler * 35 YAŞINI AŞMAMIŞ, * PREZANTABL, DİKSİYONU VE FİZİĞİ DÜZGÜN * ÜNİVERSİTE MEZUNU, * SİGARA KULLANMAYAN, * TERCİHEN İNGİLİZCE BİLEN, * İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA, TERCİHEN ESENLER CİVARINDA OTURAN VE ULAŞIM GÜZERGAHI KOLAY OLAN * MS OFFICE PROGRAMLARINA HAKİM * BAYAN "ASİSTAN" aranmaktadır.

 • Ece İş Çözümleri

  Danışma Görevlisi Ece İş Çözümleri

  İstanbul Anadolu

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Maltepe ofisimizde görevlendirilmek üzere ''Danışma Görevlisi'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen MYO Büro Yönetimi ve Sekreterlik mezunu, Danışmanlık sektöründe tecrübe sahibi, MS Office programlarını kullanabilen, Yoğun telefon trafiğini yönetebilecek, Problem çözme yeteneği gelişmiş, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli.

 • Deriden

  Santral Operatörü Deriden

  İstanbul Anadolu

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tercihen Meslek Yüksek Okullarının Büro yönetimi ve Sekreterlik bölümünden mezun, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarına hakim, Anadolu yakasında ikamet eden, Sözlü-yazılı iletişim becerileri ve temsil yeteneği güçlü, MERKEZ OFİSİMİZDE ÇALIŞACAK 'SANTRAL OPERATÖRÜ' ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler Firmaya gelen tüm telefon iletişimini doğru, hızlı ve etkin bir şekilde koordinasyonu sağlayacak, Faks, e-mail trafiğinin eksiksiz yönetilmesi, organize edilerek ilgili kişilere ulaştırılmasında rol alacak, Gelen ziyaretçilerin karşılanması, ilgili kişilere yönlendirilmesi, Şirketimizin üst düzey yöneticilerinin günlük programlarını organize edebilecek, asistanlığını gerçekleştirebilecek, Gelen giden evrak takibinin yapılması, Toplantı trafiğinin organize edilmesi, Muhtelif dosyalama ve arşivleme işlerinin yapılması. ‘’ Bayan adayların başvuruları dikkate alınacaktır.’’

 • Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Resepsiyon ve Santral Görevlisi Greyder/Kavsan Ayakkabı

  İstanbul Avrupa

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Resepsiyon telefon trafiğini yönetecek, Yönetim ve departmanlar arasındaki iletişimin sağlıklı yürümesini sağlayacak, Gelen - giden faks ve çağrıları ilgili kişilere yönlendirecek, Şirket misafirleri ile ilgilenecek,

  Aranan Nitelikler Güler yüzlü, İyi bir takım oyuncusu olan, En az Lise mezunu (tercihen Büro Yönetimi ve sekreterlik bölümlerinden mezun), Kişisel görünüme özen gösteren, Güçlü iletişim becerilerine sahip olan, Büro araçlarını etkin şekilde kullanabilen MS Office programlarını etkin kullanabilen. Çalışkan, titiz ve ayrıntılara önem veren Telefonda İletişim becerileri yüksek, insan ilişkileri kuvvetli Düzgün diksiyona sahip İstanbul - Avrupa Yakası'nda ikamet eden

 • Arow Ayakkabıcılık

  Üst Düzey Yönetici Asistanı Arow Ayakkabıcılık

  İstanbul Avrupa

  25 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ayakkabıcılık sektöründe faaliyet gösteren ve merkezi İstanbul Esenyurt'ta bulunan firmamıza Üst Düzey Yönetici Asistanı aranmaktadır. Bağlı olduğu yöneticinin; Ajandasının oluşturulması ve takibi, Firma içi ve firma dışı iletişimin organize edilmesi, Ziyaretçilerin karşılanıp ağırlanması, Toplantı organizasyonlarının koordine edilip, not tutulması ve yayınlanması, Toplantılar için sunum hazırlanması, Birim raporlarının koordine edilmesi ve dosyalama faaliyetlerinin yürütülmesi İnsan kaynakları seçme yerleştirme konusunda yetiştirilmek üzere Seyahat sorunu olmayan İnsan kaynakları seçme ve yerleştirme süreçlerine destek verecek

  Aranan Nitelikler En az lise ( Tercihen üniversitelerin büro yönetimi, iletişim, hakla ilişkiler bölümlerinden mezun, ) En az 2 yıl Yönetici Asistanlığı yapmış, Ms Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, Raporlama becerisine sahip Planlama ve organizasyon etme becerisine sahip Güler yüzlü, iletişim becerileri yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Sistemli ve düzenli çalışmaya alışmış, Dinamik, diksiyonu düzgün, dış görünüşüne önem veren. Seyahat engeli bulunmayan 23-30 Yaş aralığında

 • Va Tech Wabag Su Teknolojisi

  Executive Assistant Va Tech Wabag Su Teknolojisi

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması • Providing professional and confidential administrative and research support to the CEO • Undertaking research and preparing monthly reports, presentations, corporate submissions and other correspondence for the CEO • Coordinating and managing business travel, conference and meeting bookings and accommodation for the CEO while out of the office • Assisting with marketing and projects when required • Providing status updates on various projects utilizing project management software • Providing support for client relationship development • Coordinating meetings and teleconferences • Completing a broad variety of administrative tasks for the CEO including: managing an extremely active calendar of appointments; completing expense reports; composing and preparing confidential correspondence; arranging complex and detailed travel plans, itineraries, and agendas; and compiling documents for travel-related meetings • Planning, coordinating and ensuring the CEO's schedule is followed and respected • Providing a "gatekeeper" role, creating win-win situations for direct access to the CEO's time and office • Communicating directly, and on behalf of the CEO, with Executive team, and others on matters related to CEO's priorities • Researching, prioritizing, and following up on incoming issues and concerns addressed to the CEO, including those of a sensitive or confidential nature; determines appropriate course of action, referral, or response • Providing a bridge for smooth communication between the CEO’s office and internal departments; demonstrating leadership to maintain confidentiality, trust and support with senior management staff • Working closely and effectively with the CEO to keep well informed of upcoming commitments and responsibilities, following up appropriately • Managing a variety of special projects • Successfully completing deliverables with a hands-on approach, including drafting acknowledgement letters, personal correspondence, and other tasks that facilitate the CEO's effective communication across the company • Prioritizing conflicting needs; handling matters expeditiously, proactively, and follow-through on projects to successful completion, often with deadline pressures • Assisting in coordinating the agenda of senior management team meetings and off-sites, and all staff meetings • Maintaining availability according to CEO’s schedule and parallels working hours and efforts • Managing confidential information • Other duties as assigned

  Aranan Nitelikler • Associate’s or Bachelor's degree in Office or Business Management, Business Administration, Economics, or related departments • Minimum 3 years of experience gained via supporting a CEO, COO, or other similar senior-level executive • Good command of the English and German language and/or of an another foreign language of our market regions advantageous • Good EDV-Knowledge (MS-Office, Adobe, etc.) • Ability to travel • Flexibility on schedule with the ability to stay past traditional hours on days needed • Strong organizational skills • Very strong interpersonal skills • Expert level written and verbal communication skills • Demonstrated proactive approaches to problem-solving • Proven ability to handle confidential information with discretion

 • Mert İnşaat

  Sekreter Mert İnşaat

  İstanbul Anadolu

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Asgari lise veya önlisans mezunu, Tercihen 2-5 yıl deneyimi olan, Raporlama ve dokümantasyon yeteneği gelişmiş, Detaylara dikkat eden, sonuç odaklı, Analitik düşünebilen, çözüm odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi ve titiz, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Özellikle Sekreter adayları için diksiyonu düzgün, Küçükyalı'da bulunan işyerimize ulaşım sorunu yaşamayacak.

 • Asar-I Nefise

  Ofis Yardımcısı Asar-I Nefise

  İstanbul Anadolu

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Libadiyedeki mimarlık ofisimize, temizlik, yemek yapabilecek, Telefonlara bakabilecek, 25 - 40 yaşları arasında, Bayan Ofis Yardımcısı alınacaktır.

 • My Staff İnsan Kaynakları

  Resepsiyonist/Ön Büro Elemanı My Staff İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kuruçeşme'nin en gözde mekanlarından birinde görevlendirmek üzere; - Haftanın 6 günü çalışabilecek - Gelen rezervasyonları ve talepleri takip edebilecek - İşletmede gerekli envanter ve dosya takibi yapabilecek - İşletmenin markasına yakışır şekilde temsil edebilecek Bayan Ön Büro Personeli/Resepsiyonist aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Ön lisans / Lisans mezunu veya Lise mezunu (Turizm bölümü) Konusunda tecrübeli MS Office Programlarına hakim Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş Planlama ve organizasyon becerisine sahip, zamanı iyi yöneten Diksiyonu düzgün ve dış görünüşüne önem veren Düzenli, titiz ve işine saygılı Güler yüzlü, aktif 30 yaşını aşmamış bayan

 • Altan Hidrolik Mühendislik

  Santral Operatörü Altan Hidrolik Mühendislik

  İstanbul Anadolu

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1989 yılından beri Hidrolik Malzemeler ve Ekipmanlar konusunda çalışan; ana ilkesi sürekli üreten, işbirliği içinde olduğu kuruluşlara, endüstriye ve topluma fayda olan, şirketimize aşağıdaki özelliklerde "Santral Operatörü" aramaktayız. Gelen çağrıları en hızlı şekilde ilgili kişilere iletmek, Gelen, giden evrak dağıtımı, faks,kurye,kargo işlemlerini takip etmek, Gelen misafirleri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek, Şirket telefon rehberini güncel tutmak, Üst yönetim ve bölüm müdürlerinin gerekli hallerde görüşmelerini organize etmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihan meslek yüksek okulu mezunu, Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl tecrübesi olan, MS Office programlarını ve Ofis araçlarını etkin olarak kullanabilen, Planlama ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, Dış görünüşüne önem gösteren ve güler yüzlü, Diksiyonu düzgün, Misafir memnuniyetine önem gösteren, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Dürüst, ahlaki değerlere önem veren, aidiyet duygusu güçlü, İstanbul AnadoluYakası’nda ikamet eden.

 • Analizden İnsan Kaynakları

  Ofis Elemanı Analizden İnsan Kaynakları

  İzmir

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz müşterimiz için "Ofis Elemanı" arıyoruz. Telefon trafiğinin idare edilmesi, ön muhasebe, banka takip, evrak ve kayıt işlemlerinin gerçekleştirilmesi, yazışmalarının yürütülmesi, ofis düzeninin sağlanması ve günlük işlerin organizasyonundan sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu, Ofis yönetimi konusunda deneyimli, Ms Ofis programlarını etkin kullanabilen, Excel'de veri girişi yapabilen ve formül yazabilen, Sorumluluk sahibi, Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Titiz, dikkatli, işini sonuna kadar takip eden, Erkek adayların, askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

 • Denge Elektronik

  Yönetici Asistanı Denge Elektronik

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üst yönetimin, kurum içi ve kurum dışı iletişiminin sağlanması, Üst yönetimin, telefon ve e-mail trafiğinin yönetilmesi, randevu takibi, yazışmaların yapılması, Ajandaların organize edilmesi ve takibi, Dosyalama, evrak takibi ve arşivleme işlemlerinin yapılması, Yurt içi ve yurt dışı seyahat, toplantı organizasyonlarının yapılması, ofis düzeninin sağlanması, Misafirlerin karşılanması ve ağırlanması konusunda gerekli işlemlerin yapılması.

  Aranan Nitelikler Lise, yüksekokul veya üniversite mezunu, Üst düzey yönetici asistanlığı pozisyonunda tecrübeli, (minimum 2 yıl) bu pozisyonda başarılı olabileceğini düşünen yeni adaylar da başvurabilir MS Office uygulamalarını yeterli seviyede kullanabilen, Yeterli seviyede İngilizce bilen adaylar öncelikli olarak tercih edilecektir. Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, Diksiyonu düzgün , güler yüzlü ve dış görünümüne özen gösteren, İnsan ilişkileri güçlü, Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip, En az 2 yıl iş tecrübesine sahip, Herhangi bir okul ile ilgili devamlılık durumu bulunmayan. 25-35 yaş arası Bayan Yönetici Asistanı aramakatıyız .

 • Manpower Managed Services

  Dönemsel İkram Hostesi Manpower Managed Services

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Bursa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Görev yaptığı Showroom’a gelen müşterilere çay-kahve servisinden sorumlu olarak hizmet sunmak.

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren sektöründe lider müşterimizin İstanbul (Maslak, Esenyurt, Kartal), Ankara (Etimesgut, Çankaya), Bursa lokasyonlarındaki showroomlarda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'Dönemsel İkram Hostesleri' arıyoruz. Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu, Servis konusunda en az 3 ay deneyimli, Kişisel görünümüne önem veren, Günlük / haftalık veya aylık ihtiyaçlar doğrultusunda dönemsel çalışabilecek, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Prezentable ve güler yüzlü.

 • Sentim Bilişim Teknolojileri

  Proje Yöneticisi Asistanı Sentim Bilişim Teknolojileri

  Ankara

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız taahhüdü altında bulunan "Eğitimde Fatih Projesi Kapsamında” firmamız bünyesinde Proje Yönetim Asistanı olarak Ankara ofisinde görev yapacak, altyüklenici ekiplerimiz tarafından yapılan işlerin kontrolünü yapacak, proje kapsamında illerdeki idari ilişkileri yürütecek, iş planı doğrultusunda lojistik ve ekip iş ilerleyişini kontrol edecek ve raporlayacak, proje kapsamında hazırlanması gereken dokümantasyon gerekliliklerini yerine getirecek aşağıdaki niteliklere sahip PROJE YÖNETİM ASİSTANLARI istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin büro yönetimi, İşletme, halkla ilişkiler vb. bölümlerinden mezun, Proje Yönetimi metodolojilerine hakim, MS Office uygulamalarına hakim, Dosyalama, raporlama ve takip yeteneği olan, İletişim becerileri güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Sabırlı, hoşgörülü, güler yüzlü ve sorumluluk sahibi, Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, Diksiyonu düzgün, Gelişime açık ve öğrenmeye hevesli, Ankara’da ikamet eden bay ve bayan adaylar.

 • Keyveni

  Santral Elemanı Keyveni

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’de ISO EN 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerini bir arada alan ilk firma ve ISO TSE 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesine de sahip olan Keyveni Hazır Yemek ve Catering’in büyüyen kadrosunda görevlendirilmek üzere genç ve dinamik SATIŞ VE PAZARLAMA UZMANI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az ortaokul mezunu İletişimi güçlü, güler yüzlü, Enerjisi yüksek ve pozitif yaklaşıma sahip, Dış görünümüne özen gösteren, Tercihen sigara kullanmayan Bayan santral elemanı arıyoruz.

 • Toyota Plaza Sonkar Otomotiv - Yenibosna

  Yönetici Asistanı Toyota Plaza Sonkar Otomotiv - Yenibosna

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurum içi ve kurum dışı iletişiminin sağlanması, Telefon ve e-mail trafiğinin yönetilmesi, yazışmaların yapılması, ajandalarının organize edilmesi ve takibi, Yurt içi ve yurt dışı seyahat, toplantı organizasyonlarının yapılması, ofis düzeninin sağlanması, Misafirlerin karşılanması ve ağırlanması konusunda gerekli organizasyonların yapılması.

  Aranan Nitelikler Minimum Lise mezunu, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yönetici asistanlığı pozisyonunda en az 2 yıl tecrübeli, Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü ve dış görünümüne özen gösteren, İnsan ilişkileri güçlü, Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip, Analiz, planlama, iş takibi ve organizasyon becerisi yüksek

 • Firma Adı Gizli

  Sekreter(45) Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması En az lise mezunu veya büro yönetimi ve sekreterlik bölümlerinden mezun Sekreterya alanında en az 2-5 yıl deneyimli MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Ofis araçlarını etkin kullanabilen Yazışma raporlama ve dosyalama tekniklerine hakim Dilbilgisini çok iyi derecede kullanabilen Yöneticilerin randevularını takip edebilecek

  Aranan Nitelikler Prezantabl (giyimine özen gösteren) , diksiyonu düzgün, Yazılı ve sözlü iletişimi, temsil yeteneği güçlü, Güler yüzlü, dinamik ve sabırlı Kendini ifade etme yeteneği gelişmiş, Titiz, detaylara önem veren Dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Sonuç odaklı; zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip Sultangazi'de bulunan Şirket merkezimize Sekreter arayışımız bulunmaktadır.

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  İnsan Kaynakları Ofis Asistanı Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DSG İK ve Danışmanlık kendi sektöründe lider firmalara Personel Seçme ve Yerleştirme süreçlerinde hizmet vermeyi amaçlayan bir insan kaynakları danışmanlık firmasıdır. Danışmanlık firmamızda görevlendirilmek üzere "OFİS ASİSTANI" yönünde arayışımız bulunmaktadır. Ofisin genel düzeninden sorumlu olmak, Telefon ve faks trafiğini yönetmek, kargo takibi gerçekleştirmek, Muhasebesel evrak düzeninin sağlanması, İK portallarının güncellemelerini gerçekleştirmek, Pozisyonlar dahilinde özgeçmişlerin taranması,aday mülakatları takviminin düzenlenmesine ve randevuların alınması, Mülakata katılan adayları karşılamak, yönlendirmek. Veri girişlerini yapmak,

  Aranan Nitelikler MYO mezunu, Ön muhasebe bilgisi olan, Diksiyonu düzgün, görüntüsüne ve giyimine özen gösteren, MS Office programlarını iyi derecede kullanan, İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen, Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı,

 • Firma Adı Gizli

  Yönetici Asistanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gıda Sektöründe faaliyet gösteren firmamıza; Yöneticinin günlük, haftalık, aylık olarak tüm iş planlamasını takip etmek ve koordinasyonu sağlayabilecek, Yöneticinin günlük randevu trafiğinin yönetebilecek, Bağlı bulunduğu Yöneticinin talimatlarını ilgili departmanlara tebliğ etmek, bu tebliğlerin birimler ile yönetim arasındaki bilgi alış-verişinin koordinasyonunu sağlayabilecek, Toplantı hazırlıklarını yapmak, toplantı raporlarını oluşturmak ve ilgili departmanlara ulaştırabilecek, Bayan Yönetici asistanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az Ön Lisans (Büro Yönetimi ve Sekreterlik), tercihen Lisans (İletişim, Halkla İlişkiler) bölümlerinden mezun, 25 - 40 yaş aralığında, Kurumsal Firmalarda en az 3 yıl üst düzey yönetici asistanlığı tecrübesi bulunan, İyi derecede İngilizce (okuma, yazma, konuşma) bilen, Stres toleransı yüksek, zamanı etkin kullanabilen, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine her koşul ve şart altında uyum sağlayabilecek, Yazışma prosedürleri konusunda tecrübeli, Toplantı organizasyonu, sunum, planlama ve raporlama becerisi yüksek, Seyahat engeli bulunmayan, MS Word, Excel, Outlook vb. programları kullanabilen, Dış görünümüne özen gösteren, İstanbul Anadolu yakasından ikamet eden.

 • Nova Orman Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş.

  Sekreter Nova Orman Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel nitelikler: İstanbul Anadolu yakasındaki ofisimizde görevlendirmek üzere,

  Aranan Nitelikler • Tercihen Lise veya MYO’ nun Büro Yönetimi ve Sekreterlik vb. önlisans programlarından mezun, 30 yaşını aşmamış , İstanbul Anadolu yakasında ikametgahı bulunan, • İyi düzeyde İngilizce bilen, • MS Office (Word, Excel, Powerpoint) bilgisi iyi olan, • Yazışma prosedürleri konusunda tecrübeli, • Detaylı, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, • Planlama, organizasyon, koordinasyon, iş takibi becerilerine sahip, • Zaman yönetimi konusunda başarılı, • Diksiyonu düzgün ve iletişim becerisi gelişmiş, • İnsan ilişkilerinde başarılı, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, • Dış görünüşüne özen gösteren ve temsil yeteneği bulunan, • Disiplinli, sorumluluk alabilen ve gizlilik kurallarına riayet eden, • Benzer bir konuda en az 2 yıl deneyimi olan. • Bayan 'Sekreter' arayışımız bulunmaktadır.

 • Smmm Turan Karabulut

  Sekreter Smmm Turan Karabulut

  İstanbul Anadolu

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mali Müşavirlik Bürosunda Çalışacak Sekreter Aranıyor

  Aranan Nitelikler 35 yaşını geçmemiş , Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen , diksiyonu düzgün, sigara kullanmayan , bakımlı, Çekmeköy'e yakın semtlerde oturan

 • Adecco

  Üst Düzey Yönetici Asistanı Adecco

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel Müdür’ün programını takip etmek, gerekli planlama ve koordinasyonu sağlamak, Şirket içi ve dışı yazışmaları yapmak, Yöneticinin, yurt içi ve yurt dışı seyahat organizasyonlarını gerçekleştirmek, Yöneticinin telefon ve e-mail trafiğini yönetmek, Misafirlerin karşılanması ve ağırlanmasında konusunda destek veriyor olacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 2-3 yıllık yönetici asistanlığı deneyimi olan, Office Programlarını etkin olarak kullanabilen, Çok iyi derecede İngilizce biliyor olmak ( yazılı ve sözlü aktif kullanıyor olmalı), Sözlü ve yazılı iletişimin yüksek, diksiyonu düzgün ve dış görünüşüne önem veren, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü,

 • Tunaboylu Tekstil A.Ş.

  Ön Muhasebe Personeli/Sekreter Tunaboylu Tekstil A.Ş.

  İzmir

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız, 1961 yılında Ali TUNABOYLU önderliğinde ‘’ Tekstil, Manifatura, Mefruşat’’ alanlarında toptan alım – satım faaliyetine başlamış olup, 1986 yılından itibaren ‘’ TUNABOYLU TEKSTİL SANAYİ ve TİCARET A..Ş. ‘’ olarak İzmir ‘de faaliyetine devam etmektedir . Tunaboylu tekstil grubunun 80 çalışanı olup, grubun İstanbul ‘da 2005 yılında kurulan ‘’ TUNABOYLU TEKSTİL ÜRÜNLERİ PAZARLAMA SANAYİ ve DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. ‘’ adında pazarlama firması bulunmaktadır. Öncelikle Ege bölgesi başta olmak üzere Türkiye’ nin dört bir yanındaki müşterilerine hizmet vermektedir. Firmasında 30’un üzerinde kaliteyi Türkiye’ nin bir çok şehrinden ve dünyanın ileri gelen kumaş firmalarından ithal eden firma, erkek grubu , bayan grubu , çocuk grubu, okul grubu ve personel iş kıyafetleri grubunda geniş yelpazesi altında sunmaktadır . İşte bu sürekli değişim ve gelişim felsefesinden yola çıkarak, firmamıza değer katabilecek, ‘’ TUNABOYLU TEKSTİL ‘’ markasını sahiplenebilecek ‘’ ÖN MUHASEBE PERSONELİ/SEKRETER ‘’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En Az Lise, Tercihen Üniversitelerin Ön Lisans Veya Lisans Bölümlerinden Mezun, 23 – 35 Yaş Arasında, Aktif ve Dinamik Bir Yaşam Tarzına Sahip, Detaylı ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği yüksek, Dış görünüşüne özen gösteren ve temsil yeteneği yüksek, Disiplinli, Özgüveni yüksek ve sorumluluk alabilen, Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek, Prezentabl, Tercihen İngilizce Bilen, BAY/BAYAN. ### ÖN MUHASEBE' DE MİCRO BİLMEK SEKRETER İÇİN SEKRETERLİK OKULU MEZUNİYETİ TERCİH SEBEBİDİR. ###

 • Canan Yapı Üretimi

  Ofis Asistanı/ Sekreterya Canan Yapı Üretimi

  İstanbul Anadolu

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Canan Yapı Üretimi A.Ş.' nin merkez ofisinde görevlendirilmek üzere Ofis Asistanı aranmaktadır. Toplantı ve organizasyonların planlanması, Misafirlerin karşılanmasını ve ağırlanmasını sağlamak, Kargo ve kurye süreçlerinin organize edilmesi, Tüm ofis süreçlerinin yönetilmesi, Şirket telefon ve faks işlerinin aksamadan yürümesini sağlamak, İdari personele ve misafirlere çay, kahve servisi yapmak,

  Aranan Nitelikler En az 2 yıl tecrübeli, Lise ya da meslek yüksek okulu mezunu, Güler yüzlü ve görünümüne her zaman özen gösteren, Kendisini ve yaptığı işi geliştirmeyi seven, Düzenli ve disiplinli çalışan, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Ofis ekipmanlarını etkin kullanabilen, Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerisi güçlü, Kalite odaklı çalışan, titiz ve düzenli, Kesinlikle sigara kullanmayan, Anadolu yakasında ikamet eden, ulaşım sorunu olmayan,

 • Atatürk Orman Çiftliği İstanbul Avrupa İl Bayi

  Sekreter Atatürk Orman Çiftliği İstanbul Avrupa İl Bayi

  İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler 20 - 35 yaşını aşmamış, En az 2 yıl deneyimli, Telefonları yönlendirecek yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Çalışma saatlerine dikkat eden disiplinli, İletişim becerileri güçlü, diksiyonu düzgün, İkitelli, Başakşehir civarında ikamet eden, Microsoft Office programlarına hakim, Bayan Sekreter aranıyor.

 • Na-De Elektronik A.Ş.

  Satış Pazarlama Direktörü Asistanı Na-De Elektronik A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması *Pazarlama ile ilgili gerekli tüm raporlama ve prosedürlerin eksiksiz yerine getirilmesi , * Haftalık olarak Pazarlama Müdür'ünün direktifi doğrultusunda raporlama yapabilecek , * Pazarlama Müdür'üne bağlı olarak çalışan pazarlama personellerini asiste edebilecek SATIŞ PAZARLAMA DİREKTÖRÜ ASİSTANI Aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin pazarlama veya ilgili bölümlerinden mezun, Elektrik - Elektronik sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Mc Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Diksiyonu düzgün ,dış görünümüne özen gösteren , iletişim becerileri gelişmiş, Seyehat engeli olmayan ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

 • Fas Motorlu Araçlar Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

  Santral Görevlisi Fas Motorlu Araçlar Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

  Denizli

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması FAS MOTORLU ARAÇLAR Denizli’ de kurulmuş ve OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE, bölgede karşılıklı güven ve kalite duygusu ile faaliyet göstermektedir. Firmamız yıllardır kalitesi ve sağlıklı ürün garantisi ile bölgesinde kendisini kanıtlamış, firma ve kullanıcılarının güvenini kazanmıştır.İşte bu sürekli değişim ve gelişim felsefesinden yola çıkarak, firmamıza değer katabilecek, ‘’ FAS MOTORLU ARAÇLAR ‘’ markasını her platformda sahiplenebilecek çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 22-29 yaşları arasında, Tecrübeli Diksiyonu düzgün Kendini ifade edebilme becerisine sahip Pratik olarak ihtiyaç analizini belirleyebilen ve hızlı çözüme ulaşmabecerisine yatkın BAYAN.

 • Kamil Spazio

  Bayan Prova Mankeni Kamil Spazio

  İzmir

  24 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Spazio şirket merkezinde görevlendirilmek üzere, KATALOG VE PROVA MANKENİ Katalog ve internet çekimlerinde daimi olarak kullanılcak ve Numune ürünlerin provasında görev alacak bayan prova mankeni alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * Fotojenik * Fiziği ve yüzü modellik yapmaya uygun * Dış görünümüne önem veren * 36 yada 38 Beden * Boy 1,70 ile 1,78 * Kişisel bakımına önem veren

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan