Sekreterlik İş İlanları

Hepsini Temizle
Sekreterlik
Son 1 Ayın İlanları
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda SERETER/ASİSTAN alınacaktır.  Telefon ve yazışma trafiğinin yönetilmesi, Yöneticilerin ofis ile ilgili ihtiyaçlarının organize edilmesi Posta ve kargo takibinin yapılması, Şirket içi idari evrakların dosyalanması ve arşivlenmesini sağlamak, Ziyaretçilerin karşılanması, yönlendirilmesi ve ağırlanması ile alakalı desteği vermek Satış faturalarını kesebilecek.

  Aranan Nitelikler En az lise veya önlisans mezunu Ekip çalışmasına yatkın, Sistemli düzenli çalışma ve organizasyon yeteneğine sahip, Bayan İzmir'de ikamet eden.

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter

 • Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren, sektöründe lider, teknoloji ve üretim firmamızın Ümraniye'deki merkez ofisinde görevlendirilmek için; Misafir ve telefon trafiğini yönetecek, Yöneticilerin seyahat organizasyonlarını gerçekleştirecek, Araç filo yönetimi, mutfak ve temizlik hizmetleri, kırtasiye ve basılı evrak satınalması, kargo vb idari işlerin yönetiminden sorumlu olacak, İnsan Kaynakları, Muhasebe ve Satış departmanlarına raporlama ve dosyalama konularında destek verecek Düzenli ofis saatleri kapsamında haftanın 5 günü çalışacak SEKRETER arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * Güleryüzlü, sakin, öğrenmeye istekli * İletişim becerisi güçlü, çözüm odaklı, insiyatif almakta istekli * Üniversite mezunu * Karşılama yapabilecek seviyede İngilizce bilgisi * Word ve Excel bilgisi * Sigara kullanmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Resepsiyonist, Sekreter, Yönetici Asistanı

 • İş Açıklaması İşletmede belirlenen amaç ve hedefleri gerçekleştirmek için yönetici tarafından planlanmış, koordine edilmiş kaynakların (insan, bilgi, parasal ve maddi v.b) uygun olarak yönetilmesinde yöneticiye yardımcı olan kişidir.

  Aranan Nitelikler - Sözel yeteneği güçlü (düzgün ve akıcı bir dille konuşabilen), - Görsel ve işitsel belleği kuvvetli, - Kendine güvenen, güvenilir, - İnsanları tanıyan ve etkileyebilen, sır saklayabilen, - Sorumluluk sahibi, - Güleryüzlü ve temsil yeteneğine sahip -World/excel programlarına hakim -İngilizce bilen -En az lise mezunu eleman aranmaktadır.

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Sekreter

 • Temas Tanıtım İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Firmamızın telefon trafiğini yönetecek, gelen misafirleri ve evrakları gerekli noktalara yönlendirecek RESEPSİYONİST aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise veya dengi okul mezunu, Tercihen sekreter ve/veya resepsiyonist deneyimi bulunan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Kendini göstererek diğer pozisyonlara aday olabilecek gelişime ve öğrenmeye açık, Diksiyonu düzgün, Kurumsal iletişime yatkın, Kişisel görünümüne önem veren, Anadolu yakasında ikamet eden, BAYAN adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Resepsiyonist, Sekreter, Eleman

 • Adeva Endüstriyel Sistemler İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Elektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış firmamıza, * telefon trafiğini yönetebilecek, * telefonla müşteri taleplerini cevaplayabilecek, * bilgisayarda yazışma yapabilecek, * dosyalama işlemlerini yürütebilecek, * şirket içi idari konularda çalışabilecek, * Kariyer beklentisi olan

  Aranan Nitelikler 1. prezentable 2. diksiyonu düzgün 3. kesinlikle sigara içmeyen 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. kendine ve çevresine itinalı takim arkadaşı arıyoruz... Not: işyeri Yakacık/Kartal dadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Sekreter

 • İş Açıklaması To provide the Reception service on the highest level and to take care of Company image and take care of LSP Office’s safety within the office security Reception & image To connect incoming calls and pass messages To take, register and distribute the incoming & outgoing mail / faxes To cooperate with couriers To settle the invoices To prepare and actualize the internal phone list To take care of continuous efficiency of office equipment To provide conference room reservation book To welcome and supervise the company guests Responsibility for the representative look of the Reception Security To cooperate with Office Administrator To cooperate with security agency

  Aranan Nitelikler University degree Good command in English At least 1-2 years of experience as a receptionist Good command of MS Office applications Excellent coordination, organization, problem solving, analytical thinking capability Having good communication and interpersonel skills No transportation problem in Levent For a period of 6 months " receptionist " to be able to get a job

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Resepsiyonist, Danışman

 • İş Açıklaması Otelimiz bünyesinde çalıştırılmak üzere RESEPSİYONİST alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Turizm sektöründe deneyimi olan, En az orta düzeyde İngilizce bilen, Ofis programları ve otel programlarını kullanmayı bilen, Çözüm odaklı çalışan, sabırlı, ikna ve temsil yeteneği kuvvetli, telefonla iletişim becerisi olan, Diksiyonu düzgün, güleryüzlü, prezantabl, Bayan resepsiyon görevlisi alınacaktır.

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Resepsiyonist, Sekreter

 • İş Açıklaması Catering alanında faaliyet gösteren firmamızın Çorlu tesislerimizde çalışacak,  Günlük üretim miktarını, kullanılan ham maddelerin kontrol, takip ve kaydını yapacak, Hijyen kontrollerini gerçekleştirecek, Günlük sevk irsaliyelerini düzenleyecek ve sevkıyatı takip edecek, Gıda güvenliği ile ilgili standart ve uygulamalara vakıf, ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ile ISO 22 000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi konularında deneyimli, "Gıda Teknikeri" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Teknikerliği ve Gıda Teknolojileri bölümünlerinden mezun,  Bilgisayar ve office yazılımlarına hakim, (Foodsoft bilenler önceliklidir) Planlama ve organizasyon becerisine sahip,  Ekip çalışmasına uyumlu ve iletişimi kuvvetli, değişim ve gelişime açık,  Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen,  Vardiyalı çalışabilecek, Askerlik ile ilişiği olmayan, Çorlu veya Ergene'de ikamet eden,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Gıda, Catering

  Pozisyon: Tekniker, Mühendis, Teknisyen

 • İş Açıklaması Firmamızın yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Telefon trafiğimizi yönetebilecek, Müşteri ilişkilerinde başarılı ve yöneticilerin iş organizasyonlarını, toplantı, görüşmeler, iş planlamalarını yapabilecek ve yöneticileri ile aynı adımı atabilecek yetenekte ve  firmamızın başarılarını artıracak, Seyahat engeli olmayan, Uzun süreli, uyumlu çalısabilecek "Yönetici Asistanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Büro Yönetimi ve Sekreterlik Eğitimi bölümü mezunu yüksek okul veya tercihen üniversite mezunu, Güler yüzlü, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Etkin iletişim becerisine sahip, diksiyonu düzgün, giyimine özen gösteren, Prezantabl, Kişisel ve kurumsal gelişimine açık, Temsil yeteneği güçlü sorumluluk alabilecek, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Seyehat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bayan.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Asistan, Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Aktif olarak İNGİLİZCE konuşabilen (iyi düzeyde) Resepsiyonist olarak 1-2 yıl deneyimli MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen Koordinasyon, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip İyi iletişim becerilerine sahip Levent'e ulaşım problemi olmayan 6 Ay boyunca dönemsel olarak görev alabilecek

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Danışman, Resepsiyonist

 • İş Açıklaması Elektrik  taahhüt ve İnşaat alanında  faaliyet gösteren firmamız için belirtilen niteliklere sahip sekreter arıyoruz

  Aranan Nitelikler İlgili üniversite ya da meslek okulu mezunu MS. OFFICE programlarını aktif kullanabilen Yoğun telefon ve faks trafiğini yönetebilecek, aksaksız ve amacına uygun işleyişini sağlayabilecek Büro makinalarını (Faks, yazıcı gibi) aktif kullanabilen Diksiyonu düzgün, güleryüzlü, dinamik Dış görünümüne özen gösteren Dikkatli, titiz ve düzenli çalışmayı alışkanlık edinmiş Ekip çalışmasına yatkın İnsan ilişkileri kuvvetli Uzun süreli çalışmayı hedefleyen Şekerpınar, Çayırova,Gebze ve  Darıca bölgesinde ikamet eden En az 1 yıl deneyimli sekreter alınacaktır.  

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Sekreter

 • Akarteks Tekstil İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Denim/Dış Giyim üretim ve ihracatı yapan firmamızın, İnsan Kaynakları organizasyonu içerisinde "Santral Operatörü" olarak, aktif rol üstlenecek takım arkadaşı aramaktayız... Tüm santral ve karşılama operasyonlarının eksiksiz yürütülmesi.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Bu alanda tercihen 1 yıl tecrübeli, MS Office programlarına hakim, Yazılı ve sözlü ifade yeteneği güçlü, Güler yüzlü, Araştırmacı ve yenilikçi bir yapıya sahip, Dikkatli ve detaylara önem veren, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Dış görünümüne önem veren, Takım arkadaşı aramaktayız...

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • Sigma Telecom İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması · Ofise gelen müşterileri karşılayıp en iyi şekilde ağırlamak, · Telefon trafiğinin etkin olarak yönetmek, · Kargo gönderilerini yapıp takip etmek, · Ofisin işleyişini kontrol etmek, düzenini sağlamak, · Yöneticisi tarafından verilen ve sorumluluğunda bulunan tüm görevlerin, iş akış planına uygun, doğru, etkin ve eksiksiz bir şekilde yönetimini sağlamak,

  Aranan Nitelikler · En az Lise Mezunu, · Tercihen 2 yıl Sekreterlik tecrübesi olan, · MS Office uygulamalarına hakim, · Telefon, fax trafiğini yürütebilecek, · Misafir ağırlama kurallarını bilen, · Santral, fotokopi, yazıcı, tarayıcı gibi ofis cihazlarını kullanabilen, · Dış görünüşüne özen gösteren, güler yüzlü, dikkatli ve diksiyonu düzgün · Sistemli ve düzenli çalışma alışkanlığına sahip, sorumluluk sahibi, . Ataşehir'e yakin ikamet eden

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Sekreter

 • İş Açıklaması Telefon ve e-mail iletişim trafiğinin yönetilmesi, Evrak, kargo ve posta işlemlerinin yürütülmesi, Resmi evrak ve belgelerin dosyalanması, Firma içi ve Firma dışı yazışmaların yapılması, Görüşme ve toplantı organizasyonlarının yapılması ve ilgililerin bilgilendirilmesi, Düzenli dosyalama ve raporlama yapılması, Firmamıza gelen ziyaretçilerimizin karşılanması ve yönlendirilmesi, Ofis içi koordinasyonun sağlanması.

  Aranan Nitelikler Benzer pozisyonda en az 2 sene deneyim sahibi, Ms Office programlarına hâkim, İyi seviyede İngilizce dil bilgisi olan, Çözüm ve doğru sonuç odaklı, Organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip, Öğrenmeye yatkın ve öğrendiklerini çalışmalarında hızla kullanabilen Etkin yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip. İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Dudullu, Sancaktepe, Kartal, Maltepe güzergahı)

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Sekreter

 • İş Açıklaması Uluslararası ve yurtiçi yük yolcu taşımacılığı acenteliği İşleri ile faliyet gösteren şirketimizin genel müdürlüğüne gelen telefonları yönlendirecek , yeni adaylarımıza sektör hakkında genel bilgi aktarımı; telefonla ve yüz yüze adaylarımızla görüşecek kurs başlangıç ve bitiş sınav ve benzeri organizasyonları asiste edebilecek, yazılı raporla personel müd. sunum yapabilcek 21 - 40 yaş arası en az lise mezunu przentable bayan personel alınacaktır .

  Aranan Nitelikler İnsan ilişkileri kuvvetli , Sorumluluk sahibi, En az lise mezunu, Diksiyonu düzgün ,yoğun iş trafiğine uyum sağlayabilen, Przentable, söktörde ve şirketimizde kariyer yapmayı hedefleyen Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız .

  Sektör: Denizcilik

  Pozisyon: Asistan, Sorumlu, Uzman, Yetkili

 • İş Açıklaması Catering alanında faaliyet gösteren firmamızın Çorlu tesislerimizde çalışacak,  Tercihen "Gıda Teknikerliği" bölümünden mezun, Günlük müşteri siparişlerini toplayacak ve sisteme girişlerini yapacak, Günlük sevk irsaliyelerini düzenleyecek, Müşteri şikayet ve taleplerini ilgili birimlere iletecek, Telefon ve faks trafiğini yönetecek, Ziyaretçileri karşılayacak ve kayıt altına alacak, Müşteri ve tedarikçilerin iletişim bilgilerini güncel tutacak, Posta ve Kargo takibini yapacak ve kayıt altına alacak, Gerekli randevuları organize edecek, Sekreter aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az 1 yıl deneimli,  Diksiyonu düzgün, Bilgisayar ve office yazılımlarına hakim(Foodsoft bilenler önceliklidir) Planlama ve organizasyon becerisine sahip,  Ekip çalışmasına uyumlu ve iletişimi kuvvetli, değişim ve gelişime açık, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen,  Çorlu veya Ergenede ikamet eden,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Gıda, Catering

  Pozisyon: Asistan, Danışma Memurluğu, Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • Smile İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İmalat ve ihracat yapan firmamızın Merter'de bulunan merkezinde görevlendirilmek üzere sekreter alınacaktır. - Telefon trafiğini yönetmek - Ön muhasebeye yardımcı olmak - Kargo takibi yapmak - Gelen misafirleri karşılayarak uygun departmanlara yönlendirmek

  Aranan Nitelikler - MS Office programlarına hakim - Diksiyonu düzgün - İnsan ilişkileri güçlü - Öğrenmeye açık - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek - Tercihen ingilizce bilen - Merter'e yakın ikamet eden

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sekreter

 • İş Açıklaması Fulya’da bulunan firmamıza Yönetici Asistanı pozisyonunda çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu En az 2 yıl asistanlık ve benzeri işlerde deneyimi bulunan iyi derecede İngilizce bilen Düzenli ve disiplinli çalışan iş takibi konusunda hassas Telefonları yönetecek ve gelen misafirleri yönlendirecek. Güler yüzlü ve görünümüne her zaman özen gösteren. Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek Diksiyonu düzgün ,temsil yeteneği ve insan ilişkileri güçlü, adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Madencilik, Enerji

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Yönetim Sekreteri

 • İş Açıklaması Dap Holding Yönetim Kurulu Başkan Asistanı olarak çalışacak, Toplantıları, telefon trafiğini organize edebilecek,

  Aranan Nitelikler Üniversite Mezunu İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Cumartesi günleri de tam gün çalışabilecek, Yoğun iş temposuna uyum sağlayan, prezantabl, diksiyonu düzgün, İletişimi kuvvetli, Bayan yönetici asistanı arıyoruz.

  Sektör: Holding, Halkla İlişkiler, İnşaat

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Asistan, Yönetim Sekreteri

 • Firma Adı Gizli Yalova 27 Eylül 2016

  İş Açıklaması Kat asistanlığı Yönetici asistanlığı Sekreterya Santral telefon trafiğinin takibi Misafirleri ağırlama

  Aranan Nitelikler 2 yıllık MYO Büro yönetimi ve sekreterlik mezunu, Orta düzeyde İngilizce bilgisi olan, Enerjik ve prezentable, Bayan,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sekreter

 • İş Açıklaması Yönetici Asistanı ve Sekreter Şirket müdürüne asistanlık yapacak, Yurtiçi ve yurtdışı telefon, mail trafiğini yönlendirecek, Piyasa araştırması yapacak, Yurtiçi ve yurtdışı fuarlarda tercümanlık yapacak, İngilizce bilen Gelen misafirler ile ilgilenecek, Bayan Personeller Aranmaktadır..

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen üniversite mezunu, İyi derecede ingilizce bilen, (Okuma-Yazma-Konuşma) Seyahat engeli bulunmayan, Giyimine özen gösteren, Referans verebilecek, Avrupa yakasında ikamet eden, Bayan,

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Asistan

 • İş Açıklaması Üstün kalite ve hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinmiş VETROLA CAM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. yoğun bir AR-GE döneminden sonra, Dünya ve Avrupa standartlarında; çok geniş bir yelpazede cam lavabo üretimine başlamıştır. Firmamız 2005 yılından itibaren yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında varlığını sürdürmektedir. Yurtiçi pazarında ayda 1500 adet cam lavabo üretimi ile lider konumdadır. Ürünlerimizde hammadde olarak Amerikan ve Belçika menşeli cam, İtalyan ve Alman menşeli boya kullanılmakta olup, üretimde Dünya ve Avrupa standartları uygulanmaktadır. Amerika, Avrupa ve Asya ülkelerine doğrudan ve dolaylı olarak ihracat yapan şirketimiz, artan satış ivmesine paralel olarak kapasitesini ve teknolojisini sürekli güncellemektedir. Yenilikçi yapısı ve üstün hizmet anlayışı ile siz değerli dostlarının daima hizmetinde olacak VETROLA, hassas ve titiz çalışma ile özel tasarımlar ve şık banyolar yaratmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Ofis Programlarına kullanabilen, Tercihen Muhasebe bilgisi olan, İnsan ilişkilerinde başarılı, Güleryüzlü ve sabırlı, Uzun süreli çalışmayı hedefleyen, 25 - 35 yaş arası, Tercihen Kurtköy ve çevresinde ikamet eden, Bayan " Ofis Elemanı / Asistan " çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Cam ve Seramik

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • SERVEL TEKSTİL ÜRÜNLERİ İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması 0-16 Yaş Bebek ve Çocuk Giyim sektöründe öncü olmayı hedefleyen sürekli büyüyen ve gelişen 9 Mağazalı Fanpop Bebek ve Çocuk Giyim olarak İSTANBUL - KAYNARCA da bulunan merkez ofisimiz için aşağıdaki özelliklere sahip, birlikte çalışabileceğimiz "SEKRETER" aramaktayız. http://www.fanpop.com.tr/

  Aranan Nitelikler - Tercihen ön lisans ya da üniversite mezun, - Kendisini ve yaptığı işi geliştirmeyi seven, - İletişim becerisi gelişmiş, çoklu görev tanımlarında başarılı, - Diğer deparmanların verdiği görev tanımlarını yerine getirebilecek, - Ürün barkodlarını sisteme girip dökebilecek, - Öğrenmeye ve gelişmeye açık, - 22-30 yaş arası, - Pendik Kanarca lokasyonunda ikamet eden, - Bayan

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler · Tercihen, Bursa Nilüfer İlçesi civarında oturan, · Küçük Sanayi Nilüfer Ticaret Merkezi Bursa adresimizde çalışacak · 30 yaşını aşmamış, · İşe geliş - gidiş engeli olmayan, · Giyim ve kuşamına özen gösteren, · Dinamik ve konuşkan, · Bilgisayar ve ticari programlarını kullanabilen, · Kendisine öz güveni olan, prezentabl, · Lise veya yüksek okul mezunu, · Bayan çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman, Sekreter

 • İş Açıklaması Gençer Estetik Diş Hekimliğinde görevlendirmek üzere Diş Hekimi Asistanları arıyoruz. Bahçeşehir-İstanbul

  Aranan Nitelikler     Tercihen İngilizce bilen , Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İletişim becerisi yüksek, prezantabl ve güler yüzlü, Analitik düşünebilen, çözüm odaklı, Deneyim sahibi, Avrupa yakasında ikamet eden       Diş Hekimi Asistanları aramaktayız.  

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Diş Teknik Sekreteri, Sekreter, Tıp Sekreteri

 • İş Açıklaması Dudullu Organize San. bölgesinde yer alan Lojistic sektöründe hizmet veren firmamızın merkezinde çalışmak üzere Yönetici Asistanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu , bayan 25-35 Yaşlarında Dış görünümüne özen gösteren Fiziği ve diksiyonu düzgün bakımlı MS Ofis programlarını kullanabilen , Telefon, fax ve e-mail trafiğini yönetebilecek, İletişim yeteneği kuvvetli , Sorumluluk ve iş ciddiyetine sahip, İstanbul Anadolu yakasında ikametgah eden veya edebilecek.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • ERSAŞ ALÜMİNYUM A.Ş. İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Bayrampaşadaki yerimize görevlendirmek üzere sekreter alıcakatır.

  Aranan Nitelikler En az Lise, tercihen üniversite mezunu, Bütün telefon ve fax trafiğini aksaksız ve amacına uygun işleyişini sağlayabilecek, Yöneticilerinin talimatlarını yerine getirecek, günlük işlerinde destek olacak, Yazışma ve dosyalama yapabilecek, Diksiyonu düzgün, MS Office programlarını kullanabilen, Ekip çalışmasına uyumlu, beşeri ilişkileri kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tecrübeli bayan SEKRETER alınacaktır. istanbul Avrupa yakasında bayrampaşa civarı ikamet eden

  Sektör: Alüminyum

  Pozisyon: Sekreter

 • İş Açıklaması Antalya şubemizde çalışacak yönetici asistanı / sekreter aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Büro yönetimi ve sekreterlik bölümünden mezun,   Antalya'da ikamet eden veya edebilecek,   İyi derecede bilgisayar kullanabilen,   Diksiyonu düzgün,   Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş,  

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Asistanı

 • Alternatif Çözümler İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması • Tercihen üniversitelerin Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümlerinden mezun • MS Office programlarını çok iyi bilen, • Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, • İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim yeteneği yüksek, güler yüzlü ve enerjik, • Sorumluluk sahibi, planlama, organizasyon ve zaman yönetimi konularında başarılı, • Düzenli, titiz ve takipçi çalışma anlayışına sahip • Dış görünümüne özen gösteren, prezantabl  

  Aranan Nitelikler  Telefon, faks ve mail trafiğini yönetilmesi • Gelen-giden evrak takibinin yapılması • Personel ihtiyaçlarını takip etmek, • Ofise gelen misafirlerin karşılanıp yönlendirilmesi  

  Sektör: Bankacılık / Finans, Çağrı Merkezi, Hukuk

  Pozisyon: Sekreter

 • 47 GROUP İstanbul Avrupa 27 Eylül 2016

  İş Açıklaması . managing customer billing, correspondence, and general relationships . Team coordination with tasks and duties . controlling costs, negotiating rates, and managing mini projects/scopes . conducting basic research, feasibility, and comparative analysis

  Aranan Nitelikler . stellar presentation, negotiation, or personal skills . lived/worked abroad before . solid network and PR, especially if relevant

  Sektör: İthalat/İhracat

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri

İş Habercisi - Sekreterlik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?