Servis İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Servis
 • Manpower Trade MarketingAnkara, İstanbul Anadolu 23 Ocak 2017

  İş AçıklamasıOtomotiv sektörününde faaliyet gösteren müşterimizin Çankaya lokasyonundaki showroomunda görevlendirilmek üzere, gelen misafirlere içecek ikramında bulunacak "İkram Görevlisi" arayışımız vardır.   Bulunduğu ofis içerisinde çay-kahve servisinin yapılması.

  Aranan Nitelikler  Kişisel görünümüne önem veren,  İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıHizmet verdiğimiz içecek sektörünün lider markasının 3 ay sürecek dönemsel ve tam zamanlı saha aktivitesinde görevlendirilmek üzere, Aktivistlerin, aktivite bölgesine ulaştırılması, Aktivistler tarafından dağıtılacak içeceklerin soğuk tutulabilmesi için araç soğutucusunun kontrolü ve ayarlanması, gibi görev tanımları ile çalışabilecek, SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip "Soğuk İçecek Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerB sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, SRC ve Psikoteknik belgeleri olan, Seyehat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Haftanın 6 günü, tam zamanlı çalışabilecek, Adana'da ikamet eden, Bay adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Ulaşım, Hızlı Tüketim Malları, Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri

  Pozisyon: Sorumlu, Şoför

 • Mapp Pazarlamaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Ocak 2017

  İş AçıklamasıHizmet verdiğimiz içecek sektörünün lider markasının 3 ay sürecek dönemsel ve tam zamanlı saha aktivitesinde görevlendirilmek üzere, Aktivistlerin, aktivite bölgesine ulaştırılması, Aktivistler tarafından dağıtılacak içeceklerin soğuk tutulabilmesi için araç soğutucusunun kontrolü ve ayarlanması, gibi görev tanımları ile çalışabilecek, SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip "Soğuk İçecek Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerB sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, SRC ve Psikoteknik belgeleri olan, Seyehat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Haftanın 6 günü, tam zamanlı çalışabilecek, İstanbul'da ikamet eden, Bay adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Ulaşım, Hızlı Tüketim Malları, Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri

  Pozisyon: Sorumlu, Şoför

 • Panayır Gıdaİstanbul Anadolu 23 Ocak 2017

  İş AçıklamasıMisafirleri güler yüzle karşılamak ve uğurlama hizmetlerini vermek, Kendisine bağlı olan ekibin servis alanında organizasyonunu sağlamaktır.

  Aranan NiteliklerTurizm ve Otelcilik MYO veya Lise mezunu, Yiyecek & İçecek sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Servis ve sunum bilgisi yüksek,  Organizasyon kabiliyeti gelişmiş, Müşteri memnuniyetine önem veren, Hızlı, dinamik, güler yüzlü ve empati kurabilen, Ekip çalışmasını ön planda tutan, iletişimi güçlü, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen,   İstanbul Anadolu Yakasında ( Ataşehir) ikamet eden, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Şef / Amir, Yetkili, Şef Yardımcısı, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Şef Garson

 • İş AçıklamasıFirmamız bünyesine ekip arkadaşları ile uyumlu çalışacak Teknis Servis ve Teknik Servis Destek Elemanı

  Aranan NiteliklerTercihen Meslek Liselerinin Elektrik , Elektronik, Büro Makinaleri veya Bilgisayar bölümlerinden mezun, En az 2 yıl tecrübesi bulunan veya yetiştirilmek üzere B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,SRC belgesi olması tercih sebebidir Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Takipçi ve dikkatli çalışmayı prensip edinmiş , İletişim yeteneği kuvvetli , Sorumluluk sahibi, dinamik ve takım çalışmasına yatkın, iş disiplini olan , Öğrenmeye ve yeniliklere açık, çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Büro Makineleri

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıAltıntepede bulunan Saloon Burger restoranımız, 11:00 - 00:00 saatleri arasında müşteriye hizmet vermekte olup, yiyecek ve içecek sektöründe deneyimli, bu sektörü seven, kişisel gelişimine önem veren ve bu sektörde kariyer hedefleyen "Müşteri Servis Sürücüleri” (A2 Ehliyetli Kurye) aramaktadır.

  Aranan NiteliklerA2 sınıfı ehliyete sahip ve aktif olarak motor kullanabilen, Kişisel emniyet, araç ve ekipman güvenliğine dikkat eden, Güvenli sürüş tekniklerini bilen, Müşteri memnuniyetine özen gösteren, Enerjik, güler yüzlü ve insan İlişkileri kuvvetli, Ekip çalışmasına önem veren, Anadolu yakası semtlerini ve çevresini bilen, Esnek çalışma saatlerine ve vardiyalı sisteme uyum sağlayabilen, 18-40 yaşları arası, kadın - erkek adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Gıda, Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık

  Pozisyon: Kurye

 • Saray Muhallebicisiİstanbul Avrupa 23 Ocak 2017

  İş AçıklamasıSaray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü , ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 80 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir. MAAŞ + YÜKSEK BAHŞİŞ ile çalışacak. Restoran yöneticiliği alanında kariyer hedefi olan, Güler yüzlü, takım çalışmasına yatkın, Kişisel görünümüne önem veren, Enerjik ve çalışkan, Sarıyer bölgesinde yer alan İSTİNYE AVM şubemizde çalışacak KOMİ (Servis Yardımcısı) arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Komi

 • Eslife Sağlık Grubuİstanbul Avrupa 23 Ocak 2017

  İş AçıklamasıEslife Sağlık Grubu'na bağlı Eslife Esenyurt Hastanemiz bünyesinde istihdam edilmek üzere Temizlik Görevlisi olarak çalışabilecek Engelli Personel arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen lise mezunu, Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, Engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın. Pozisyon ile ilgilenen adayların ön yazılarında; engellerini ve heyet raporunda yazan işgücü kaybı yüzdesini ifade etmelerini rica ederiz.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • Boskarİstanbul Anadolu 23 Ocak 2017

  İş AçıklamasıMümessili ollduğumuz Tennant marka endüstriyel temizlik makinalarının her türlü arıza, bakım ve servisini yapmak

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksek Okullarının Elektrik, Motor, Mekatronik ve Elektronik bölümlerinden mezun, Yeteri derecede bilgisayar bilgisi sahibi olan, Askerliğini tamamlamış, Asgari B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak, Seyahate mani hali olmayan, Anadolu yakasında ikamet eden, Elektronik şema okutabilen

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Teknisyen

 • Saray Muhallebicisiİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Ocak 2017

  İş AçıklamasıSaray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü , ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 80 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir. SUADİYE şubemiz için; MAAŞ + YÜKSEK BAHŞİŞ ile çalışacak. En az 2 yıllık restoran – kafe tecrübesi olan Güler yüzlü, takım çalışmasına yatkın Kişisel görünümüne önem veren Restoran yöneticiliği alanında kariyer hedefi olan Enerjik ve çalışkan Tercihen askerliğini yapmış (Erkek adaylar için) TEZGAHTAR (Tezgah Sorumlusu) arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Komi, Garson, Hostes, Tezgahtar

 • British Pointİstanbul Anadolu 22 Ocak 2017

  İş AçıklamasıKadıköyde bulunan şubemizde çalıştırılmak üzere bayan temizlik personeli aranıyor

  Aranan NiteliklerDaha önceden temizlik işinde çalışmış Temizlik konusunda kendine güvenen Kadıköy bölgesine yakın oturan 08:30-21:00 saatleri arasında çalışabilecek Hafta sonları dahil çalışıp, hafta içi 1 gün izin kullanmaya müsait Sigara içmeyen Ofis çalışanlarıyla çok konuşmayıp, Sadece işini yapacak Dış görüşüne önem veren Tertip ve düzen sahibi

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eleman

 • Perspectiveİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Ocak 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizin Laleli Mağazasında; Çay servisi yapacak,  " Bayan" personel aranıyor.  

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Asistan, Eleman

 • İş AçıklamasıHastanın gereksinimlerine uygun olarak bakımını sağlamak Klinikteki sağlık çalışanlarının belirlediği düzeni sağlamak Gerekli araç ve gereçleri kullanmak, Kliniğin ve araç-gereçlerin temizliğini ve düzenini sağlamak

  Aranan NiteliklerTemizlik ve servis için gerekli bilgiye sahip ve deneyimli, İşini severek yapan, güler yüzlü, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İŞKUR İşbaşı Eğitim Programı kapsamında işe başlatılacak, Kayseri'de ikamet eden.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Hasta Bakıcı, Temizlikçi

 • Saray Muhallebicisiİstanbul Avrupa 23 Ocak 2017

  İş AçıklamasıSaray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü , ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 80 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir. MAAŞ + YÜKSEK BAHŞİŞ ile çalışacak. Restoran yöneticiliği alanında kariyer hedefi olan, Güler yüzlü, takım çalışmasına yatkın, Kişisel görünümüne önem veren, Enerjik ve çalışkan, Şişli bölgesinde yer alan şubelerimizde çalışacak KOMİ (Servis Yardımcısı) arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Komi

 • MidpointBursa, İstanbul Anadolu 23 Ocak 2017

  İş Açıklaması2002 yılında "Herkesin Buluşma Noktası" sloganı ile yola çıkan Midpoint, Bursa Korupark AVM'de yeni açılacak şubesinde görevlendirilmek üzere "Servis Personeli" aramaktadır.  

  Aranan NiteliklerTercihen lisans veya yüksek okul mezunu,  İletişim becerileri gelişmiş,  Ekip çalışmasına uygun,  Planlama, Organizasyon ve Koordinasyon yapabilen  Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen  35 yaşını aşmamış

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman, Garson

 • CVPLUS Search & SelectionKocaeli, İstanbul Anadolu 23 Ocak 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz endüstriyel pompalar konusunda faaliyet gösteren, dünya lideri birçok firmanın Türkiye distribütörü ve satış sonrası hizmet sağlayıcısı olan müşterimiz için ‘’SERVİS BAKIM MÜHENDİSİ’’ arıyoruz. CRM üzerinde iş planlarını hazırlamak ve bu planlar doğrultusunda etkinlikleri yönlendirmek ve takip etmek, Teklifleri hazırlamak, takip etmek ve siparişe dönüştürmek, Teknik ve ticari konularda müşteri ile yakın ilişkide olmak ve müşterilerdeki gelişmeleri takip etmek, Müşteri dosyalarının tüm yazışmalar, ziyaret raporları ve müşteri bağlantı bilgilerinin içermesini sağlamak, denetlemek, Satış bölümleri ile temasta olunup müşterilerdeki teknik sorunların ve bu konuda kendi birimi tarafında gerçekleştirilen etkinlikleri aktarmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi seviyede İngilizce bilen, Zaman yönetimi, organizasyon ve dokümantasyon becerileri gelişmiş, Müşteri ilişkilerinde başarılı, analitik düşünen, Yurtiçi/Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Anadolu Yakası veya Kocaeli Bölgesinde ikamet eden.

  Sektör: Makine, Endüstri, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Yetkili, Uzman Yard, Uzman, Sorumlu, Mühendis

 • Panayır Gıdaİstanbul Anadolu 23 Ocak 2017

  İş AçıklamasıMisafirleri güler yüzle karşılamak ve uğurlama hizmetlerini vermek, Kendisine bağlı olan ekibin servis alanında organizasyonunu sağlamaktır.

  Aranan NiteliklerTurizm ve Otelcilik MYO veya Lise mezunu, Yiyecek & İçecek sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Servis ve sunum bilgisi yüksek,  Organizasyon kabiliyeti gelişmiş, Müşteri memnuniyetine önem veren, Hızlı, dinamik, güler yüzlü ve empati kurabilen, Ekip çalışmasını ön planda tutan, iletişimi güçlü, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen,   İstanbul Anadolu Yakasında ( Ataşehir) ikamet eden, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Şef / Amir, Yetkili, Şef Yardımcısı, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Şef Garson

 • Yeşilyurt İnşaatİstanbul Anadolu 23 Ocak 2017

  İş AçıklamasıKurtköy'de bulunan Satış Ofisimizde görev alacak; Gelen ziyaretçi ve müşterilerimize sıcak ve soğuk içecek ikramında bulunacak,

  Aranan NiteliklerHizmet sektöründe tecrübeli, Ofis ikram hizmetleri ve temizliği konusunda tecrübeli, Kişisel görünüm ve bakımına önem veren, Güleryüzlü, diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, Misafir ağırlama kurallarına riayet eden, Kurtköy veya yakınlarında ikamet eden, 18-35 yaş aralığında, Bayan,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Garson, Çaycı, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıCoffeemania AFYON Şubemiz için gelen misafirlere ürün hazırlayıp sunmak üzere Servis Elemanına ihtiyacımız vardır. Sorumluluk alanları: - Bar temizlik ve düzeni. - Bar stok takibi. - Salon temizlik ve düzeni.

  Aranan NiteliklerAradığımız özellikler genel hatları ile şunlardır ; -Güler yüzlü, kişisel bakımına özen gösteren, ekip çalışmasına uygun, dinamik, konusunda tecrübeli. - İnsan ilişkilerinde kuvvetli, müşterilerimizi güler yüzle karşılayacak, güler yüzle hizmet edecek ve uğurlayacak şekilde yetişmiş - Çalışma saatleri içerisinde her zaman müşteri odaklı olacak şekilde düşünceye sahip - Kişisel temizliğine, tertip ve düzenine her zaman dikkat eden ve bunu iş yerinde de devam ettiren - Diksiyonu düzgün ve müşteriler ile mesafesini koruyabilen - Akıllı, çalışkan ve işini en iyi yapmayı beceren Çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıSHEMALL Yakınında Bulunan Ofisimizde Çalışma saatleri : 09:00 - 13:30 olarak Part Time Çalışacak Ofis İçerisinde Çay,Kahve,YEMEK ve Temizlik işleri Personeli

  Aranan Nitelikler25 - 45 Yaş arası Hızlı ve Pratik Çalışan Hijyene Önem Veren Düzenli Çalışma Prensibine Sahip Güler Yüzlü BAYAN

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Bulaşıkçı, Eleman, Ahçı/Aşçı

 • İş AçıklamasıMASLAK Spine Tower da bulunan kurumsal firmamızda çalıştırılmak üzere BAYAN Çay ve Kahve Servis Personeli alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler* 25-40 yaş arası, * Tercihen, holding, plaza veya büyük şirketlerde benzer işler yapmış, * Diksiyonu düzgün, görünümüne azami özen gösteren, * Haftada 6 gün çalışabilecek, (cumartesi yarım gün) * Bayan

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Görevli

 • İş AçıklamasıKliniğin günlük temizlik ve düzenini sağlamak,

  Aranan NiteliklerTemizlik ve servis için gerekli bilgiye sahip ve deneyimli, İşini severek yapan, güler yüzlü, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Temizlikçi, Eleman, Görevli

 • İş AçıklamasıCOFFEEMANİA – ANTALYA / KUMLUCA şubemizde , gelen misafirlere ürünlerimizi sunmak üzere GARSON ihtiyacımız vardır. Sorumluluk alanları: - Bar temizlik ve düzeni. - Bar stok takibi. - Salon temizlik ve düzeni.

  Aranan NiteliklerGüler yüzlü, Kişisel bakımına özen gösteren, Ekip çalışmasına uygun, Dinamik, Konusunda tecrübeli. GARSON Alınacaktır.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Garson

 • EYFEL PARFÜMKocaeli 21 Ocak 2017

  İş AçıklamasıKozmetik Sektörünün öncülerinden olan Türkiyede 400 satış mağazası olan Eyfel Parfüm firmamız için Çayırova'da bulunan fabrikamızda istihdam edilmek üzere Servis/Şirket Şoförü aranmaktadır. Sabah ve akşam olmak üzere Pendik bölgesinden Şekerpınar'da bulunan firmamıza personel servisinin kullanılması Şirket araçlarının periyodik bakımlarının zamanında ve eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesini sağlamak Gerekli durumlarda şirketin sevkiyat süreçlerine destek sağlamak, Ofislerden gelen talepler doğruldusunda firma dışı işlerin takip edilmesi

  Aranan NiteliklerEn Az B sınıfı Ehliyeti, SRC2 Belgesi, Psikoteknik Belgesi olan, 14+1 servis aracı kullanma tecrübesi olan, En az lise mezunu, Herhangi bir sağlık problemi olmayan, Analitik düşünen, takipçi, koordinasyon ve problem çözme konularında güçlü, Dikkatli, düzenli, işini önemseyen, sorumluluk sahibi, diksiyonu düzgün ve dış görünümüne özen gösteren, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Pendik Bölgesinde ikamet eden çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Şoför

 • Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleriİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Ocak 2017

  İş Açıklamasıİstanbul' da ( Avrupa yakası ) ŞUBAT 2017 tarihinde açılacak PREMIUM konsept projemizde  görev alacak BAYAN VALE ŞOFÖRLERİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler  45 Yaşını aşmamış, dinamik , dış görünüşüne kesinlikle önem veren • Tercihen otel,havalimanı,alışveriş merkezi,kongre merkezi veya hizmet sektöründe profesyonel olarak faal gösteren kurumsal firmalarda en az minimum 2 yıl görev yapmış, • Sürücü ehliyetine sahip, her türlü arabayı rahatlıkla kullanabilen ( Mesleki eğitim verilmektedir ) • En az 5 yıldır aktif araç kullanan, • Tercihen lise ve dengi okullar mezunu ve sigara kullanmayan ( sigara kullanmayanlar extra harcırah almaktadır ) • Kendine ve işine özenli, • Müşteri hizmetleri ve İletişimi kuvvetli, • Güler yüzlü,sabırlı,saha çalışmasına uygun, * Tercihan SRC belgeli, * Makam kurallarını bilen, • Referansları ve gbt sicili temiz, Bayan araç sürücüleri aranmaktadır ( * Lütfen, BAY adayların bu referans numaralı ilana başvuru yapmamaları önemle rica olunur )   Sosyal Şartlar ; Maaş + SGK + Yol Ücreti + Yemek + Bahşiş ve Prim ( Bayan personellerimiz için çalışma şartlarına uygun tesisimiz vardır ) 

  Sektör: Turizm, Otelcilik, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Şoför, Hostes, Vale

 • İş AçıklamasıPOINT BORNOVA AVM şubemiz için Servis Elemanı ve Barista olarak çalışacak yeni takım arkadaşlarımızı arıyoruz. Hijyen kurallarıyla uyumlu şekilde, titiz ve pratik hizmet verebilecek Müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek, müşterinin en uygun seçimi yapabilmesini sağlayabilecek Kahve ve tatlı siparişlerini servis edebilecek Mağazanın genel düzenini ve temizliğini sağlayabilecek Misafirleri karşılayıp, uğurlayabilecek

  Aranan NiteliklerTecrübeli veya hızlı öğrenmeye ve uygulamaya yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü, Kişisel görünümüne özen gösteren, Tercihen askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), Dinamik, dikkatli, düzenli, takipçi Ulaşım sorunu olmayacak şekilde ikamet eden

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Şef Garson, Garson, Barista

 • Netserİstanbul Anadolu 23 Ocak 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Anadolu yakası Koşuyolu merkezli firmamız için ‘’Ofisboy ‘’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler·         Kurumsal firmalarda çay servis ve temizlik hizmetlerinde çalışmış en az 2 yıl deneyimli, ·         Ofis içi/dışı operasyonel evrak ve idari işlere destek olacak, ·         Kişisel bakım ve temizliğine önem veren, diksiyonu düzgün, ·         Dikkatli, hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, ·         Güler yüzlü ve uyumlu çalışabilecek, ·         Görev ve sorumluluk bilinci olan, ·         Hafta sonları ve mesai sonrası esnek çalışma saatlerine uyum gösterecek, ·         Sağlık sorunu bulunmayan, ·         B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, ·         Sigara içmeyen, ·         20-35 yaş aralığında, ·         Askerlik hizmetini tamamlamış, ·         Kendisine referans ve kefil gösterebilecek, ·         İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden adayların başvurmalarını rica ederiz.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Eleman

 • Midpointİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Ocak 2017

  İş Açıklaması2002 yılında "Herkesin Buluşma Noktası" sloganı ile yola çıkan Midpoint, İstanbul genelindeki şubelerinde görevlendirilmek üzere "Bar Personeli" aramaktadır.  

  Aranan NiteliklerTercihen lisans veya yüksek okul mezunu,  İletişim becerileri gelişmiş,  Ekip çalışmasına uygun,  Planlama, Organizasyon ve Koordinasyon yapabilen  Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen  35 yaşını aşmamış

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Barmen/Barmaid

 • İş AçıklamasıCOFFEEMANİA – İZMİR /MİSTRAL AVM şubemizde , gelen misafirlere ürünlerimizi sunmak üzere GARSON ihtiyacımız vardır. Sorumluluk alanları: - Bar temizlik ve düzeni. - Bar stok takibi. - Salon temizlik ve düzeni.

  Aranan NiteliklerGüler yüzlü, Kişisel bakımına özen gösteren, Ekip çalışmasına uygun, Dinamik, Konusunda tecrübeli. GARSON Alınacaktır.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Garson

 • İş AçıklamasıYENİ AÇILACAK OLAN İZMİR FOÇA şubemizde , gelen misafirlere ürünlerimizi sunmak üzere  GARSON ihtiyacımız vardır.   Sorumluluk alanları:   - Bar temizlik ve düzeni. - Bar stok takibi. - Salon temizlik ve düzeni.

  Aranan NiteliklerGüler yüzlü,  Kişisel bakımına özen gösteren,  Ekip çalışmasına uygun,  Dinamik, Konusunda tecrübeli.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman, Garson

İş Habercisi - Servis İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?