Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Sistem İş İlanları

Hepsini Temizle
Sistem
 • Sistem Uzmanı

  Teknosaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıMicrosoft Teknolojileri yönetim ekibinde görev alarak ihtiyaçlarının karşılanması, Teknolojik gelişmeleri takip ederek verimliliği ve kaliteyi arttırıcı çalışmaların yapılması.

  Aranan NiteliklerŞirketimizin “Altyapı Teknolojileri ve Operasyon Müdürlüğü” departmanında görev alacak, aşağıda belirtilen niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz. Üniversitelerin veya Meslek Okulları'nın en az 2 yıllık bilgisayar ve donanım ile alakalı bölümlerinden mezun, İyi/Orta seviyede İngilizce bilgisi olan, Microsoft Sistem Yöneticiliği alanında minimum 3 yıl tecrübeli, Microsoft Server Teknolojilerine Yüksek Seviyede Hakim ( Windows Server 2012-2016, Active Directory, Exchange, DHCP, Group Policy, DNS, Office 365), IBM / HP SAN SW Ve Storage yönetimi konusunda tecrübeli, Microsoft HyperV & Failover yönetimine hakim , Cluster sistemlerin kurulumunu ve yönetimini yapabilecek, Tercihen BT sistem yönetimi, risk yönetimi, problem/değişim/olay ve alarm yönetimi gibi ITIL temelinde konularda bilgi ve deneyim sahibi, LAN, VLAN, TCP/IP, DCHP, DNS network konularında iyi seviye de bilgi sahibi, Problem çözme yeteneği gelişmiş, detaylara önem veren, iyi iletişim kurabilien, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Çalışma yeri Ataşehir(Genel Müdürlük) olacaktır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yürüttüğümüz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ''ERP Sistem Mühendisi'' arıyoruz. Canias ERP sistem sorumlusu olarak görev alacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstri / Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer konumda 1-2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını ve CANIAS ERP programını kullanabilen, Dikkatli, planlı, detaylarda özenli çalışmaya yatkın, Analitik düşünebilen, araştırmacı ve gelişmeye açık, İzmir'de ikamet eden (Yeşildere - Bayraklı - Karşıyaka - Çiğli güzergahlarına servis mevcuttur), Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

  Sektör: İmalat, Makine

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş AçıklamasıEskişehir, Adana, Samsun ve Diyarbakır fabrikalarımızda; Sahip olduğumuz Yönetim Sistemlerinin ( ISO 9001 –OHSAS 18001 – ISO 14001 – ISO 10002 –ISO 27001) eksiksiz uygulanmasını sağlamak, Firma içerisinde tanımlanmış süreçlerin uygulanmasını ve sürekli iyileştirilmesini sağlamak Doküman yönetim sistemini sürekli güncel tutmak ve gerekli iyileştirmeleri yapmak. İç denetim ve düzeltici faaliyetlerin yönetilmesi ve takibini sağlamak, Yeni yönetim sistemlerinin devreye alınması durumunda gerekli tüm çalışmalardan sorumlu olmak. Sistemlerin uygulanmasını sağlamak amaçlı Adana, Samsun ve Diyarbakır fabrikalarına periyodik ziyaretlerde bulunmak.

  Aranan Nitelikler4 yıllık üniversite mezunu, Yönetim Sistemleri ( ISO 9001 –OHSAS 18001 – ISO 14001 – ISO 10002 –ISO 27001) standartları hakkında bilgi sahibi, EFQM uygulamaları hakkında bilgi sahibi, ISO 19011 İç Tetkikçi Sertifikasına sahip olan, Takım çalışmasına yatkın, Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, Koordinasyon ve organizasyon yeteneği olan, Alanındaki gelişmeleri takip eden, İş takibi yapabilecek, MS Office programlarını iyi derecede bilen, Tercihen İngilizce bilen, Eskişehir’de ikamet eden ve seyahat engeli olmayan, Erkek, askerliğini yapmış

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Memur

 • İş AçıklamasıGrup bünyesindeki şirketlerin durum analizlerini yapacak, şirketlerin bünyesinde tespit edilen problemlere çözüm üretecek, yeni alınan işlerin analizlerini yaparak üst yönetime raporlayacak kişiler aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerZaman ve method etüdlerinin yapılması ve proses iyileştirme çalışmaları Mevcut yönetimlerin ve teknojilerin geliştirilmesi için araştırma/fizibilite analizi/uygulamaların yapılması Otomasyon seviyesinin artırılması için yeni teknolojilerin araştırılması/fizibilite analizi/uygulamaların yapılması Çalışmalar yaparak maliyetlerin azaltılması, kalitelinin iyileştirilmesi veya sipariş karşılama performansını arttırmak

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Analist

 • Network Uzmanı

  AcademyTechİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 11 Eylül 2017

  İş Açıklaması2002 senesinde kurulmuş, Cisco ve Microsoft tarafından birçok ödüle layık görülmüş son olarak da, 2014 ve 2015 yıllarında Deloitte tarafından “Türkiye’nin en hızlı büyüyen Teknoloji firması” ödülünü alan AcademyTech, Cisco veya diğer üretici firmaların ürünlerinin konfigurasyonunda uzman, öncelikle kendisine değer katmak isteyecek ve ardından AcademyTech'e faydalı olabilecek çalışma arkadaşları aramaktayız. AcademyTech Genel Merkezinde konumlanan Cisco teknolojileri (Security, Voice, Wireless, DC) ile kurulu Laboratuvar ortamını ve sanallaştırma teknolojilerine hakim olarak Microsoft sistemleri yönetmesini beklediğimiz çalışma arkadaşımız ayrıca şirket içinde açılan eğitimlere katılarak ve istenirse kendi gelişim gösterdiği alanlarda ileride eğitim verebilecektir.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Cisco teknolojilerinin yönetildiği, kurulduğu projelerde bulunmuş En az 2 yıl sistem ve network teknolojilerinde saha tecrübesi olan Tercihen CCNA sertikasına sahip Tercihen eğitmenlik tecrübesine sahip Seyahat engeli olmayan

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Danışmanlık, Eğitim

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Eğitmen

 • Sistem Belgelendirme Departman Müdürü

  S&Q Martİstanbul Anadolu 23 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıFirmamızın Sistem Belgelendirme Departmanında, Müdürlük görevini üstlenecek;

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Ehliyetli, aktif araç kullanabilen (Tercihen kendi aracı olan), Alanında deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden. Alanında en az 3 yıl deneyimli, Erkek adaylar için; askerlikle ilişiği olmayan ekip arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Müdür

İş Habercisi - Sistem İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?