Sosyal Hizmetler İş İlanları

Hepsini Temizle
Sosyal Hizmetler
Son 1 Ayın İlanları
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklaması KALİTENİN VE GÜVENİN ADRESİ OLAN, 201 hasta yatağı,128 yoğun bakım yatağı,65 doktor kadrosu,5 ameliyathanesi,12000 m2 kapalı alana sahip Van Özel İstanbul Hastanesinde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitenin 4 yıllık Sosyal Hizmetler bölümünden mezun Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden,yöntem ,teknik ve teknolojilere hakim İletişim yeteneği yüksek,Tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışabilecek Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği temel esnekliğe sahip Hasta memnuniyetine önem veren Van'da ikamet eden veya edebilecek olan, Sosyal Hizmetler Uzmanı alınacaktır.

 • İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde istihdam edilmek üzere bayan çay ve temizlik elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İşinde disiplinli ve titiz, Temizliğe önem veren, bayan eleman

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ TÜRKİYE'NİN EN ÖNEMLİ VE EN PRESTİJLİ ÜNİVERSİTELERİNDEN BİRİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, - Üniversitelerin Beden Eğitimi, Spor Akademisi veya diğer ilgili bölümlerinden mezun - TSSF'den onaylı Cankurtaran Belgesine sahip - Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren - Alanında tecrübeli ve kendini geliştirmek isteyen, - Öğrenmeye ve gelişime açık, - Sorumluluk bilinci yüksek, - Takım çalışmasına önem veren, - Misafir ihtiyaçları konusunda duyarlı, - Güler yüzlü ve iletişim becerileri kuvvetli, - Avrupa Yakasında ikamet eden ( Tercihen Sarıyer bölgesine yakın) Adaylar aramaktayız.

 • Güvenlik Elemanı
  Dumankaya Pusula
  İstanbul Anadolu 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Grubumuz bünyesinde inşa edilen toplu konut projelerinde görevlendirilmek üzere Proje "Güvenlik Amiri” ve "Güvenlik Eleman" ları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu ve/veya tercihen Meslek Yüksek Okulu mezunu, Özel sektörde ilgili alanda en az 2 yıl tecrübeli, Emekli emniyet ve/veya TSK mezunu, Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı sahibi, Adli sicil kaydı bulunmayan, MS Office Programlarını kullanabilen, İletişim ve temsil yeteneğine sahip, Erkek adayların askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ( Maltepe civarı) ikamet eden.

 • Temizlik Hizmetleri Şefi
  İhlas Holding
  İstanbul Avrupa 27 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Şirketin faaliyet göstermiş olduğu binada, temizlik hizmetlerinin belirlenen standartların üzerinde tutulması, Sorumlusu olduğu temizlik personelinin, iş planına uygun çalışmalarının sağlanması, Periyodik temizlik işlerinin plana uygun olarak yapılmasının sağlanması ve yapılan işin denetlenmesi, Kullanılan araç ve gereçlerin temizlik ve teknik açıdan kontrolü ve malzeme eksikliklerinin takibinin yapılması, Yöneticisi tarafından kendisine verilen tüm görevlerin yerine getirilmesi.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu mezunu, Benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli, Temizlik ve ekipman/araç kullanımı konusunda eğitim verebilecek ve sistem kurabilecek, 35 yaşını aşmamış, Hızlı ve etkili karar verebilme kabiliyetine sahip, İletişim ve İnsan ilişkilerinde başarılı, Organizasyon yeteneği gelişmiş, Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış BAY adaylar.

 • Gözetim Görevlisi
  Sesa Group
  İstanbul Anadolu 27 Temmuz 2015

  İş Açıklaması ATAŞEHİR Bölgesi SİTE Projemize Hemen İş İmkanı ile Çalışabilecek KİMLİKSİZ BAY Gözetim Görevlileri aranmaktadır. Lütfen mesai saatleri dışında arama yapmayınız. Mesai Saatlerimiz Pazar hariç - 09.00 / 18.30 arasıdır.. KİMLİKSİZ PERSONELLER İÇİN; Özel güvenlik eğitiminizi alırken çalışma fırsatıdır - Yönlendirdiğimiz projelerimizde %100 İş imkanı ile çalışırken özel güvenlik kimliğinizi alma şansıdır..

  Aranan Nitelikler En az Ortaokul mezunu - 22 / 40 yaş arası Çalışma ; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 1.500 TL + Yemek + ssk

 • Gözetim Görevlisi
  Sesa Group
  İstanbul Anadolu 27 Temmuz 2015

  İş Açıklaması ÇAMLICA Projemizde Hemen iş imkanı ile iş başı yapabilecek Acele BAY (Kimliksiz Güvenlik) Gözetim Görevlileri aranmaktadır. Lütfen, Mesai saatleri dışında arama yapmayınız. Firma Çalışma Saatlerimiz Pazar hariç - 09.00 / 18.30 arasıdır..

  Aranan Nitelikler En az Ortaokul mezunu - 18 / 45 yaş arası Çalışma ; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 1450 Toplam + ssk KİMLİKSİZ PERSONELLER İÇİN; Özel güvenlik eğitiminizi alırken çalışma fırsatıdır - Yönlendirdiğimiz projelerimizde %100 İş imkanı ile çalışırken özel güvenlik kimliğinizi alma şansıdır..

 • İş Açıklaması Medicana Sağlık Grubuna bağlı " Özel Medicana International İstanbul Hastanesi" bünyesinde görevlendirilmek üzere; "'Destek Hizmetleri Müdürü" aramaktayız. İş Tanımı: Temizlik (malzeme süreçleri, kat hizmetleri, housekeeper denetimleri), Güvenlik, Otopark, Çamaşırhane, Yemekhane (Mutfak) ve Ulaştırma (şöförler, vale, personel servisleri) süreçlerinin planlanması, denetlenmesi ve kontrolünde görevlendirilmek üzere.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Yüksek Lisans/Lisans veya Ön Lisans bölümlerinden mezun, ( Turizm ve Otelcilik, İşletme, Sağlık Yönetimi, vb ) Sağlık sektöründe veya Otelcilik Sektöründe minimum 5 yıl yöneticilik deneyimine sahip, Destek hizmetleri ve Otelcilik konularına hâkim, Ekip çalışmasına önem veren, Analitik, sonuç odaklı ve disiplinli, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışmayı benimseyen, Alanıyla ilgili güncel gelişmeleri takip eden, İletişim becerileri yüksek, kişisel ve mesleki gelişime önem veren, 40 Yaşından gün almamış olmak, Beylikdüzü ve/veya yakın çevresinde ikamet eden Bay - Bayan

 • İş Açıklaması Fabrikamızda vardiyalı olarak çalışacak, deneyimli Güvenlik Elemanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, En az 2 yıl deneyimli, İletişim becerisi yüksek, Takım çalışmasına yatkın, B Sınıfı sürücü ehliyeti olan Aktif araç kullanabilen Bayrampaşa – Zeytinburnu civarında ikamet eden, Güvenlik Elemanları aranmaktadır.

 • Çay Servisi ve Temizlik
  İpeker Tekstil
  İstanbul Avrupa 13 Temmuz 2015

  İş Açıklaması İSTANBUL İPEKER OFİS VE MAĞAZAMIZ İÇİN, BÜRO TEMİZLİĞİ VE ÇAY SERVİSİ YAPABİLECEK ŞİŞLİ VEYA ÇEVRESİNDE İKAMET EDEN , 35 YAŞINA KADAR, SİGARA İÇMEYEN BAYAN ELEMAN.

  Aranan Nitelikler SN.KORKUT ŞENGÜN İRTİBAT TELEFONU : 0 212 2968858 E-MAİL ADRESİ : korkuts@ipeker.com

 • İş Açıklaması İstanbul Anadolu Yakası Libadiye lokasyonunda bulunan SCS GRUP bünyesinde görevlendirilmek üzere, saha deneyimi olan, kendisine bağlı personelleri yönetebilecek, Sosyal Hizmetler Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Temizlik Hizmetleri sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programlarına hakim, İletişim ve temsil yeteneğine sahip, Kendisine bağlı ekibi sevk ve idare edebilecek, Tercihen İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Bay / Bayan yönetici.

 • Operasyon Yöneticisi
  Dinçpak
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 3 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Türkiye genelinde şirket ve zincir hizmet noktalarına Temizlik Hizmetleri, Sosyal Hizmetler, Bordroloma, Outsource Hizmetleri sunan firmamızda, • Hizmetini sunduğumuz firmaların proje yönetimini yapacak, • Hizmet noktaları ile şirket arasındaki iletişimi sağlayacak, • Aylık raporlamaları organize ederek sunacak, • Denetim ve Eğitim programı oluşturarak takip edecek, • Hizmet noktalarının ihtiyaçlarını şirkete bildirerek temin edecek, • Projesine bağlı personel ile ilgili idari yöneticiliği üstlenecek, • Şirketin, Proje yönetimi ile ileteceği ilgili diğer işleri üstlenecek,

  Aranan Nitelikler • Tercihen Hizmet sektöründe deneyimli • Ekip yönetim tecrübesi olan, • MS Office uygulamalarına hakim, • B tipi ehliyet sahibi, Aktif araç kullanabilen, • Şehirlerarası seyahat engeli olmayan, • Kişisel iletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün • En az lise mezunu ( Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve Yüksek Okulu Mezunu ) • Raporlama yapacak, • Hızlı karar verme yeteneğine sahip,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Sosyal Hizmetler İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?