Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Sosyal Hizmetler, Son 1 Ayın İş İlanları

Hepsini Temizle
Sosyal Hizmetler
Son 1 Ayın İlanları
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş AçıklamasıAvrupa Yakası BAHÇELİEVLER'deki ofisimiz için; Ofis temizliği ve düzeninden sorumlu olacak, gelen misafirleri ağırlayacak,sabah 7.30 gibi göreve başlayabilecek bayan.

  Aranan Nitelikler24-45 yaşlar arasında, - Metrobüs güzergahında ikamet eden, - Sigara kullanmayan,dış görünüşüne önem veren,referans verebilecek, - Adli sicili temiz olan, - Bayan Temizlik personeli * Tüm sosyal haklar mevcuttur.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otomotiv, Sosyal Servisler, Diğer, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Temsilci

 • Firma Adı GizliŞanlıurfa 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıHizmet esasına göre çalışan çok büyük bir Kuruluşun Hipoterapi Merkezi bünyesinde "Yan Yürüyücü" olarak görev alacak çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler· Atçılık Meslek Yüksek Okulu Mezunu · At Bakımı ve Beslenmesi konusunda tecrübeli · İnsan İlişkilerinde Başarılı, Pozitif · Çocukları Seven ve Engelli Çocuklarla Çalışabilecek · Şanlıurfa'da ikamet eden çalışma arkadaşı alınacaktır.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Eleman

 • LÖSEVİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 18 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Levent'te bulunan LÖSEV İrtibat Ofisimizde görevlendirilmek üzere; Vakfımız bünyesinde kayıtlı lösemili ve kanserli hastalarımızın tüm sağlık, eğitim, maddi, ayni ve psikolojik destekleri konularında yapılan çalışmalarda aktif görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Sosyoloji-Sosyal Hizmetler bölümlerinden mezun, En az 2 yıl benzer alanlarda çalışmış, Toplumsal olaylara duyarlı ve bu konularda sorumluluk alabilecek, Esnek çalışma saatlerinde, uzun soluklu çalışabilecek, Hasta ve hasta yakını psikolojisini yönetecek, empati yeteneği güçlü, Takım çalışmasına uyumlu, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış STK'larda KARİYER hedefi olan. Seyahat engeli olmayan, İstanbul'da ikamet eden.

  Sektör: Dernek ve Vakıf

  Pozisyon: Sosyolog

İş Habercisi - Sosyal Hizmetler, Son 1 Ayın İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?