Sosyal Hizmetler İş İlanları

Hepsini Temizle
Sosyal Hizmetler
Son 1 Ayın İlanları
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE YETKİLİ SERVİS ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN   Bir gün dönüşümü olacak şekilde 15 gün akşam 18:00 - sabah 09:00 saatleri arasında çalışacak, Akşam gelen araçların servise kabulünü yapacak, Gün sonunda oda, wc ve serviste ki çöpleri boşaltacak ve yine gün sonunda wc'lerin temizliğini gerçekleştirecek,

  Aranan Nitelikler Tercihen emekli ve gece çalışabilecek, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlanmış, Bay,   " GECE BEKÇİSİ " aranmaktadır.        www.maviyakaik.com

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Temizlikçi

 • İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde istihdam edilmek üzere bayan  çay ve temizlik elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İşinde disiplinli ve titiz, Temizliğe önem veren, bayan eleman  

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması Ethica Sağlık Grubu 2 genel hastanesi, 2 tıp merkezi ve sağlık alanında yeni yatırım projeleriyle hizmet kalitesini ve hasta memnuniyetini ön planda tutan, profesyonel kadrosu ve son teknoloji cihazlarıyla Türkiye'nin önde gelen bir sağlık kuruluşudur. Ethica markasıyla genel hastanecilik ve Estethica markasıyla da estetik-plastik cerrahi alanlarında dünyanın önde gelen sağlık kuruluşları arasında yer almayı hedef belirlemiş, yurtdışı yatırım projeleriyle bu hedeflerine doğru hızla yol alan bir sağlık grubudur. Öncülük ettiği sosyal sorumluluk projeleriyle de ülkemizin dünya çapındaki hedeflerine hizmet etmektedir.

  Aranan Nitelikler Ethica Sağlık Grubu' na bağlı Ethica İncirli Hastanemizde değerlendirilmek üzere; Üniversitelerin Sağlık Kurumları İşletmeciliği, Hastane Yönetimi Lisans programlarından mezun, Özel hastanelerin poliklinik ve yatan hasta tedavi hizmetleri alanında en az 5 yıl deneyimli, Kurumu temsil edebilecek yapıda ve insan ilişkilerinde başarılı olan, Anlaşmalı kurumlar, ÖSS ve SGK süreçlerine hakim, Ekip motivasyonunu sağlayabilecek ve ekibi yönetebilecek özelliklere sahip, Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyeti perspektifinde empati kurabilecek iletişim becerisine sahip, Sonuç odaklı, analitik ve iş disiplinine inanan, Özel Hastaneler yönetmeliği ve Sağlık Bakanlığı Mevzuatına hakim ve uygulama alanı ile ilgili gelişmeleri takip eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, "Hasta Hizmetleri Müdürü" arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Müdür, Yetkili, Müdür Yrd

 • LÖSEV İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara 27 Ekim 2016

  İş Açıklaması 1998 yılında kurulan vakfımız, bugüne kadar binlerce lösemili çocuk ve ailesini yaşama bağlamış, toplumsal ve kalıcı hizmetler vermeyi sürdürmüştür. LÖSEV’e kayıtlı tüm hastaların sorunlarının tespiti ve çözümlerin üretilmesinde aktif rol alabilecek,yeni projeler geliştirebilecek KOORDİNATÖR arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Halk sağlığı konularında uzman; doktor,hemşire veya sağlık personeli , 5 yılı sağlık sektöründe olmak üzere, en az 10 yıl deneyimli, Toplumsal sorumluluğu ön planda tutan, idealist ve araştırmacı, Hastalara verilen sosyal hizmetlerin koordinasyonunun sağlanmasında deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, empati kurabilen, hızlı ve etkin iletişim kurabilen, Mevcut projelerin devamlılığını sağlarken yeni projelerin hayata geçirilmesini ve sürekliliğini sağlayabilecek  

  Sektör: Sivil Toplum Kuruluşu

  Pozisyon: Koordinatör

 • İş Açıklaması ANKARA BATIKENT Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere değişik yaş gruplarında görevlendirilmek üzere;OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Çocuk Gelişimi veya Okul Öncesi Öğretmenlik bölümlerinden (Lise, Önlisans, Üniversite) mezun, Ekip çalışmasına yatkın, Kendini geliştirmeye ve hayat boyu öğrenmeye önem veren, Yaratıcı, İletişim becerileri yüksek, Probleme değil çözüme odaklanabilen, Çocuklarla çalışma konusunda istekli ve deneyimli, Dış görünümüne dikkat eden, Sınıf yönetim becerisi yüksek, Etkili yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip, diksiyonu düzgün, Güleryüzlü, Çalıştığı kurumun ilkelerine saygılı Çalışma arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • İş Açıklaması DENİZLİ'DE FAALİYET GÖSTEREN YAŞLI BAKIMEVİMİZDE YAŞLILARIMIZIN BAKIM VE RAHABİLİTASYONUNDA YARDIMCI OLACAK, GÜNLÜK YAŞAM BECERİLERİ, BAKIM VE İHTİYAÇLARINI; SEVGİ, ŞEVKAT VE SABIRLA GERÇEKLEŞTİREBİLECEK BAKIM PERSONELİ ALINACAKTIR. KURULUŞUMUZDA BAKIM PERSONELLERİ TEMİZLİK ALANINDA ÇALIŞMAMAKTADIRLAR.

  Aranan Nitelikler *ÜNİVERSİTELERİN 2 YILLIK YAŞLI BAKIM BÖLÜMÜNDEN MEZUN *YA DA HALK EĞİTİM MERKEZLERİNİN DÜZENLEDİĞİ HASTA YAŞLI BAKIMI SERTİFİKA PROGRAMINI TAMAMLAMIŞ, *ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİKTEN MUAF VEYA TECİLLİ OLMAK GEREKMEKTEDİR. *ÖZVERİLİ ÇALIŞABİLECEK, ESNEK MESAİ SAATTLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK. *İŞ DİSİPLİNİ GELİŞMİŞ VE AYNI ZAMANDA SEVECENLİK/DUYARLILIK DUYGULARI GELİŞMİŞ *PRATİK DÜŞÜNME BECERİSİ OLAN * YAŞLILAR İLE DOĞRU İLETİŞİM KURABİLECEK YETİŞTİRİLMEK ÜZERE TAKIM ARKADAŞLARI ALINACAKTIR.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Bakıcı/Dadı

İş Habercisi - Sosyal Hizmetler İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?