Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Staj İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Staj
 • İş AçıklamasıÜniversitelerin İletişim Fakültesi (tercihen Gazetecilik Bölümü) öğrencileri, Operasyon ve Geliştirme Ofisinde (Mavişehir, Karşıyaka/İzmir) yetiştirilmek üzere; Haftada en az 3 gün staj programına devam edebilen(tam veya yarı zamanlı), Web site içeriklerinin hazırlanması, özgün içerik geliştirilmesi, SEO kurallarına göre içeriğin düzenlenmesi, Yaratıcı konuların araştırılması, site konseptinin uyarlanması, Gündem takibi yaparak sektörel makalelerin hazırlanması, Haber, Bülten gibi düzenli hazırlanan içeriklerin geliştirilmesi. Kariyer hedefinse, bu alanlara ilgi duyuyorsan, Hadi aramıza katıl, iş hayatına bir adım önde başla.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Editör, Asistan

 • Arapça ve Excel Bilen Fuar Yetkilisi

  Bu Tanıtım Organizasyonİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 15 Kasım 2017

  İş AçıklamasıSadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı adayların başvuruları değerlendirilecektir. İstanbul Kavacık’ta bulunan ve fuar sektöründe faaliyet gösteren firmamızın ofisinde gerçekleşecek olan fuar-organizasyonlarımızla ilgili olarak aramalardan sorumlu olacak şekilde görev alacak ve çok iyi Arapça konuşabilen ve Excel programına hakim takım arkadaşı aramaktayız Çalışma Saatleri: Hafta içi - 09:00- 18:00 - Cumartesi ve Pazar tatildir. Firmamızın servis imkanı yoktur. Aylık Brüt Maaş: 3300 TL + Yemek Kartı şeklindedir. İşin Tanımı: Gerçekleşecek olan fuarlarımız için firmaların katılım durumlarının telefon aracılığı ile Arapça olarak teyit edilmesi ve gerekli raporlamaların yapılmasından sorumlu olunacaktır.

  Aranan Nitelikler- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, -Çok iyi derecede Arapça bilen, ( Konuşma ) -MS Office programlarına hakim, -Prezentabl ve insan ilişkilerinde başarılı, -İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon, Tercüme Hizmetleri

  Pozisyon: Resepsiyonist, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Tercüman, Rehber

 • İş AçıklamasıYabancı misafirleri karşılayacak ve ulaşımını sağlayacak, araç kullanım ve makam kurallarını bilen, yabancı dil bilgisi olan çalışma arkadaşları aramaktayız. Psikoteknik ve SRC belgesi bulunan adayların başvuruları dikkate alınacaktır.

  Aranan Nitelikler23 Yaşını aşmış, Çok iyi derecede yabancı dil bilgisi olan, İletişim yönünde kuvvetli, Prezantabl Şoför istihdam edilecektir.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Şoför, Makam Şoförü, Güvenlik Görevlisi, Bulaşıkçı

 • İş AçıklamasıGENEL NİTELİKLER Telekomünikasyon sektöründe öncü firmamızın MISRA TEKNOLOJİ SALİHLİ TURKCELL MAĞAZISIN'DA görevlendirmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER Telekomünikasyon sektöründe öncü firmamızın MISRA TEKNOLOJİ TURKCELL MAĞAZALARIMIZ da görevlendirmek üzere takım arkadaşları arıyoruz. En az Lise Mezunu İnsan ilişkilerinde başarılı, güleryüzlü ve iletişim becerisi yüksek ve algısı yüksek Gsm Sektöründe İletişim Danışmanlığı-Satis konusunda tecrübeli yada teknoloji ve iletişime özel ilgisi ve bilgisi olan Tamam MS Office programlarına hakim

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Mağaza Satış Danışmanı

 • Stajyer İngilizce Öğretmeni

  Just Englishİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir, Kocaeli 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıHaftada 25 saat ofis içinde çalışabilecek, Eğitime devam eden öğrencilere birebir ve grup dersleri verebilecek, Eğitim materyali, ofis işleri ve eğitim programları hazırlama konusunda yardımcı olabilecek stajyer öğretmenler aranmaktadır.

  Aranan Niteliklerİstanbul, Ankara, İzmir, İzmit-Kocaeli şubelerinde görevlendirilmek üzere; İngilizce öğretmenliği, İngiliz dili edebiyatı, Amerikan dili edebiyatı, mütercim tercümanlık bölümlerinde okuyan.(2./ 3./ veya 4.sınıflarında halen öğrenci olan ) Kişisel gelişimine önem veren, İngilizce dersi verebilecek, Öğretmen olarak kariyer hedefleyen, Sosyal yönü gelişmiş, Öğretirken öğrenen ve yabancı dilini iyi bir şekilde geliştirmeye açık olan, Hafta içi akşam ya da hafta sonu part-time çalışabilecek, Kariyer planlayan genç ,dinamik, çalışma arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • 3 Ay Dönemsel Kampanya Hostesliği

  Bu Tanıtım Organizasyonİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 15 Kasım 2017

  İş AçıklamasıŞişli'de yer alan Özdilek Park AVM içerisinde gerçekleşecek araç kampanyamız kapsamında, müşterilerin kayıt işlemlerini yürütecek ve kampanya ile ilgili bilgi aktaracak takım arkadaşları aramaktayız. Kampanya Çalışması 3 aylıktır. Çalışma Tarihleri: 25 Kasım - 28 Şubat (3 Ay) Aylık Maaş: 1400 TL + Yemek + SSK Çalışma Saatleri: 10:00 - 18:00 // 12:00 - 20:00 // 14:00 - 22:00 Adayın her vardiyaya uygun olması gerekmektedir. Başvuru yapan adaylar Kadiköy'de yer alan ofisimizde proje ile ilgili görüşmeye davet edileceklerdir.

  Aranan NiteliklerMinimum lise mezunu veya üniversite öğrencisi, İlanda yer alan çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 20-29 yaş aralığında, İkna kabiliyeti yüksek, Kendine güvenen, Prezentabl, Güler yüzlü, İş disiplini olan, Genç ve dinamik, İşine sadık,

  Sektör: Diğer, Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Hostes, Karşılama Hostesi

 • İş Açıklaması...Park Inn By Radisson İzmir Üniversite Stajyerlerini Arıyor !!!

  Aranan NiteliklerOtelinizi inceledim, çok renkli ve hatta tam benlik diyorsan, “Üniversitemin kış dönemi zorunlu stajını daha nasıl renklendirebilirim ki?” diye düşünüyorsan, İngilizce sorun değil hatta beni diğer adaylardan bir adım daha öne çıkaracak 2. yabancı dilim bile var diyebiliyorsan, Mesleği seninle aynı yollardan geçmiş tecrübelilerden öğrenmek istiyorsan, Bu staj tam sana göre demektir! Bu ilan yalnızca zorunlu stajı olan adaylara yönelik olup başvuruna hangi departmanda, hangi tarihler arasında staj yapmak istediğini yazmayı unutma!

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Stajyer

 • Grafiker

  Çağın Ofis Mobilyaİstanbul Avrupa 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıÇağın Büro ve Ofis Mobilyaları 1970 yılında ofis mobilyaları üretimi ve proje uygulamaları amacıyla kurulmuş olup uluslararası vizyonu, deneyimli uzman kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile yurt içinde ve yurt dışında şube bayilik ağına sahip, ofis mobilyaları ve ofis koltukları üretimi konusunda sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiş olan firmamıza ''Grafiker ''aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerPhotoshop, illustrator programlarını kullanabilen, Html &Css & Java Sicript konularına hakim, Grafik ve görsel iletişim tasarımı alanında deneyimli, Grafik (fotograf ve video) düzenleme programlarını iyi derecede kullanabilen, Dijital stratejileri ve yaratıcı fikirleriyle projelere değer katabilen, Dijital trendleri takip eden ve bunları kendi çalıştığı projelerde uygulayabilen, Zamanı efektif kullanabilen, yeniliklere açık ve devamlı kendisini geliştirebilen, Yenilikçi, modern ve özgün web arayüzleri tasarlayabilecek, Ekip çalışmasına uyumlu, Hızlı ve yaratıcı görsel üretimler oluşturabilecek, Kreatif yönü güçlü, özgün grafik ve web tasarımı çalışmaları yapabilen, Sosyal medyayı aktif kullanabilen ve güncelleme yapacak Banner hazırlıklama ,kampanyalı ürünler için insört hazırlama, Web sayfamıza ürün yerleştirme ve ürün fiyat güncelleme yapabilecek kadar E -Ticarert konusunda deneyimli Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Web Designer, Web Master, Grafiker

 • Yazılım Uzmanı

  EYEDİUS TEKNOLOJİİstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıEkibimizde, yazılım ürünlerimizin kullanıcı arayüzlerinin; masaüstü (browser) ve mobil (Android, iOS) platformlarda geliştirilmesi ve uygulanması için takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerAranan Temel Nitelikler Node ve Angular (ve genel JS) yapısına hakim ve en az 2 yıl deneyim sahibi olan, MySQL veritabanına hakim ve en az 2 yıl deneyim sahibi olan, Masaüstü ve Mobil Kullanıcı Arayüzü geliştirme deneyimi olan, Zaman zaman saha ofislerinde kurulum ve test çalışmalarında bulunabilecek, Tercih Nedeni Olabilecek Ek Nitelikler Temel Java ve QT billgisi & deneyimi olan, Gerçek Zamanlı İşletim Sistemleri, Haberleşme Protokolleri (RS232, RS485, SPI, I2C, CAN vb...) konularında çalışmış; öğrenmeye açık, Komuta, Kontrol ve İzleme arayüzü geliştirme, harita fonksiyonları, görüntü işleme vb. konularında deneyim sahibi; öğrenmeye açık, Teknik dokümanları anlayıp yorumlayacak, konuşabilecek seviyede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Güvenlik soruşturması engeli bulunmayan, ekip arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Bilgisayar Mühendisi

 • Yazılım Uzmanı (C++)

  EYEDİUS TEKNOLOJİİstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTecrübe ve ilgi alanlarına göre; Görüntü İşleme Teknolojileri, Yapay Zeka ve Arayüz Geliştirme Çalışmaları için Katmanlı Yapılarda Yazılım Çalışmalarımızda görevlendirilecek takım arkadaşları aranmaktadır. Ofisimiz İstanbul'da, Levent metro durağına 5 dakika yürüme mesafesindedir. Kanyon AVM ile aynı sokaktadır.

  Aranan NiteliklerAranan Temel Nitelikler Üniversitelerin Bilgisayar / Elektrik-Elektronik / Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği / Mekatronik / Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun, C++ dili ile yazılım geliştirmiş ve en az 2 yıl deneyim sahibi olan, Node ve Angular yapısına hakim ve en az 1 yıl deneyim sahibi olan, MySQL veritabanı kullanmış ve yapısına hakim, Zaman zaman saha ofislerinde kurulum ve test çalışmalarında bulunabilecek, Tercih Nedeni Olabilecek Ek Nitelikler Gerçek Zamanlı İşletim Sistemleri, Haberleşme Protokolleri (RS232, RS485, SPI, I2C, CAN vb...) konularında çalışmış; Temel Java ve QT billgisi & deneyimi olan, Komuta, Kontrol ve İzleme arayüzü geliştirme, harita fonksiyonları, görüntü işleme vb. konularında deneyim sahibi, Teknik dokümanları anlayıp yorumlayacak, konuşabilecek seviyede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Güvenlik soruşturması engeli bulunmayan ekip arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Bilgisayar Mühendisi, Bilgisayar Programcısı

 • İş Açıklamasıİstanbul Kavacık’ta faaliyet gösteren uluslarası UBM firmasının ofisinde fuar ile ilgili telefon aramaları yapacak, pazarlama faaliyetlerini yerine getirecek, kayıt alacak, internet, sosyal medya, Microsoft Office özellikle Excel vb. uygulamalara hakim, hafta içi hergün görev alabilecek İngilizce bilen takım arkadaşı aramaktayız. Başvuran adaylarda iyi düzeyde İngilizce istenmektedir. İşin Tanımı: Fuar ile ilgili davetli katılım aramalarının yapılması, bilgilendirme, dataların güncellenmesi, Excel tablolarının güncellenmesi, internet ve sosyal medya kullanılması şeklinde görev alınacaktır. Çalışma Saatleri: Hafta içi - 09:00- 18:00 - Cumartesi ve Pazar tatildir. Firmamızın servis imkanı yoktur.

  Aranan Niteliklerİyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak, İyi seviyede Excel bilgisine sahip olmak, 19 - 30 yaş arasında, Tercihen üniversite öğrencisi veya mezunu, İnsan ilişkilerinde başarılı, Prezantabl, İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Otelcilik, Fuar ve Organizasyon, Ajans

  Pozisyon: Görevli, Sorumlu, Temsilci, Asistan, Rehber

 • Genel Müdürlük - Uzun Dönem Stajyer

  Kemal Tancaİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıKEMAL TANCA olarak 1950'den bu yana büyümekte olan ve ülke geneline yayılmış mağazalarımızda, perakendeciliği meslek olarak benimsemiş ve bu alanda kariyer yapmayı hedefleyen, dinamik, müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz edip, ideal ürün ve hizmetleri sunacak, müşteri memnuniyetini ön planda tutacak, genel ekonomi, moda satış teknikleri ve perakende sektörü ile ilgili güncel bilgileri takip eden, yeniliklere ve gelişime açık olan Genel Müdürlük ofisimizde görev alacak Uzun Dönem Üniversite Stajyerleri arıyoruz. İnsan Kaynakları, Ürün Yönetimi, Muhasebe ve Kurumsal İletişim departmanlarımızda değerlendirilmek üzere,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinde 3.veya 4. sınıfta öğrenimine devam eden, Zorunlu staj yükümlülüğü bulunan (Sigortası okul tarafından karşılanan), Aktif, dinamik bir yapıda çalışabilecek, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, Projelere ve ilgili departmanlara destek olabilecek

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • Animasyon Personeli Ankara-İstanbul-İzmir-Bursa

  Full Group of Companiesİstanbul Anadolu, İzmir, Ankara, İstanbul Avrupa, Konya, Bursa, Çorum 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıFull Animation & Events bünyesinde düzenlenecek olan çeşitli organizasyonlarda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz. İş Tanımı : Görevlendirildiği organizasyonlarda süpervizörlerinin söylediklerini dikkatli ve eksiksiz bir şekilde yerine getirmek. Oluşabilecek herhangi bir müşteri memnuniyetsizliğinde ,şirket politikasına uygun bir şekilde sorunun giderilmesini sağlamak Organizasyonun yapılması için gerekli teçhizatın taşınma ve kurulumundan sorumlu olmak.

  Aranan NiteliklerÇocukları seven, Dış Görünümüne özen gösteren, prezentabl, dinamik, Organizasyon becerisine sahip, İletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, Pozitif , güler yüzlü, Sorumluluk sahibi, Bay-Bayan takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Animatör, Eleman

 • İş AçıklamasıÖzlük belgelerinin ve diğer tüm dokümanların çalışan dosyalarına yerleştirilerek arşivlenmesinde, Çalışan bilgilerinin sistemsel güncellemelerinin yapılmasında, Seçme ve yerleştirme sürecine destek olarak aday davetlerini ve görüşme organizasyonlarının yürütülmesinde, İnsan Kaynakları operasyonel süreçlerine destek verilmesinde görev alacak İnsan Kaynakları alanında kariyer yapmayı hedefleyen, sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi üniversite stajyeri aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEğitim döneminde haftada minimum 2-3 iş günü, tercihen yaz tatilinde de stajına devam edebilecek, MS Office programlarına hâkim, Kocaeli (Gebze, Darıca, Çayırova) veya İstanbul Anadolu yakasında (Tuzla, Pendik, Kartal) ikamet eden.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Stajyer

 • İyi Derecede Excel Bilen Telemarketing Personeli

  Bu Tanıtım Organizasyonİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 16 Kasım 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Kavacık’ta faaliyet gösteren uluslarası UBM firmasının ofisinde fuar ile ilgili telefon aramaları yapacak, pazarlama faaliyetlerini yerine getirecek, kayıt alacak, internet, sosyal medya, Microsoft Office özellikle Excel vb. uygulamalara hakim, hafta içi hergün görev alabilecek dönemsel takım arkadaşları aramaktayız. Çalışma proje bazlıdır. Aralık sonunda sona erecektir. Çalışma; Kasım ve Aralık ayında gerçekleşecektir. İşin Tanımı: Fuar ile ilgili davetli katılım aramalarının yapılması, bilgilendirme, dataların güncellenmesi, Excel tablolarının güncellenmesi, ve düzenlenmesi şeklinde görev alınacaktır. Çalışma Saatleri: Hafta içi - 09:00- 18:00 - Cumartesi ve Pazar tatildir. Firmamızın servis imkanı yoktur.

  Aranan Niteliklerİyi seviyede Excel bilgisine sahip olmak, 19 - 30 yaş arasında, Tercihen üniversite öğrencisi veya mezunu, İnsan ilişkilerinde başarılı, Prezantabl, İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Ajans, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Görevli, Sorumlu, Temsilci, Asistan, Rehber

 • Kategori ve Tedarik Zinciri Stajyeri

  Atasun Optikİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 15 Kasım 2017

  İş AçıklamasıOptik Perakende/Mağazacılık alanında faaliyet gösteren, uluslararası firmamızın Destek Ofis Kategori ve Tedarik Zinciri departmanında görev alacak; aşağıdaki niteliklere sahip Stajyer aramaktayız: İlgili departmanımızda fonksiyonel ve operasyonel işlere destek olmak, Lojistik ve ithalat işlemlerinin takibine destek olunması ve ilgili departmanlarla iletişiminde verilen görevlerin yerine getirilmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin mühendislik bölümünde eğitimine devam eden, Zorunlu staj kapsamında olan, MS Office programlarını etkin kullanabilen Sorumluluk sahibi Öğrenmeye açık ve kendini geliştirme hedefi olan Uyumlu ve takım çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak NOT: Ofis, İstanbul Avrupa yakasındadır

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıYÜKSEK CİRO POTANSİYELİNE SAHİP SEKTÖRÜN EN DEĞERLİ BÖLGESİ OLAN NİLÜFER’DE İZMİR YOLU ÜZERİNDE RE/MAX NETİCE OFİSİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE/ HEDEFLERİMİZ DOĞRULTUSUNDA / KADROMUZA BELİRLİ SAYIDA GAYRİMENKUL DANIŞMANI ALINACAKTIR. KİMLER İÇİN İDEAL: Maaşlı bir işte çalışmaktan sıkıldıysanız, çalışma saatlerinizi kendiniz belirlerken kazancınızı da arttırmak istiyorsanız, ev hanımıysanız, boş zamanlarınızı kazanca dönüştürmek istiyorsunuz ya da emekli veya kariyer arayışındaysanız, zamanınızı değerlendirmek ve yüksek gelir sahibi olmak istiyorsanız, Gayrimenkul Danışmanlığı tam size göre!. Sektörünün en büyük ve en güvenilir kurumlarından olan RE/MAX’ın Netice ofisinde Gayrimenkul Danışmanı olma fırsatı sizi bekliyor. RE/MAX Netice Ofisinin sağlayacağı avantajları kullanarak kendi işinizin patronu olabilir, kariyerinize sıradışı bir yön verebilirsiniz. RE/MAX'in sizin için hazırladığı eğitimlerle rakiplerinizden farklılaşarak, para kazanırken kendinizi geliştirebilirsiniz. Gayrimenkul Danışmanı olarak hayatınızı da kazancınızı da istediğiniz gibi planlayabilirsiniz. Aşağıda sıraladığımız özelliklere sahipseniz, RE/MAX Netice ofisinde Gayrimenkul Danışmanı pozisyonumuz için sizinle mutlaka tanışmak isteriz.

  Aranan Nitelikler* 25 yaş ve üzeri, en az lise mezunu, * Bursa ili sınırları içinde ikamet eden, * Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kariyer yapmak isteyen, * Özgüveni yüksek, iletişim becerileri güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, vizyon sahibi ve dış görünümüne önem gösteren, * Girişimci, dinamik, uluslararası Re/max markası bünyesinde minimum sermaye ile kendi işinin sahibi olmak isteyen, * Çalışma temposunu ve mesai saatini kendi ayarlayabilecek, * Dürüst, etik kurallara bağlı, gelişime ve yeniliklere açık, * Eğitimde verilen teorik bilgileri pratiğe dökebilen, * Profesyonel ve uluslararası Remax markasının ağı olan satış ekibinin parçası olabilecek, disiplinli bir şekilde, inanarak çalışmak isteyecek, * Belirlenecek bölgede aktif şekilde çalışıp, “Satılık&Kiralık” portföyler oluşturacak, * Mesai değil, sorumluluk bilinciyle çalışıp zamanını iyi planlayacak, * Yaşam standardını yükseltmek isteyen, sabırlı, hırslı, hedef koyan, bu hedeflere ulaşmak için çaba sarf eden ve işini sonuç odaklı takip edecek, * Uluslararası bir marka altında bağımsız fakat aynı zamanda ekip sinerjisine inanarak disiplinli bir şekilde çalışmayı isteyecek deneyimli veya deneyimsiz, bay veya bayan takım arkadaşları aramaktayız. Not: Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması yada muaf olması gerekir. AÇIK ADRESİMİZ AŞAĞIDADIR: Re/max Netice Ofisi Konak Mh. İzmir Yolu Cd. No:99 Şahin İş Mrk. Kat:2 D:4 Nilüfer/BURSA İş Tlf: 0 224 443 44 45 – 0 553 316 8 316 İŞ TANIMI * Çalışma bölgesinde (uzmanlık alanında) satılık/kiralık portföy oluşturmak, * Bu portföyleri satmak ve kiralamak için etkin bir pazarlama planı oluşturmak, * Re/max'in etik ve ahlaki değerlerinin bütününü uygulamak, * Sektörle ilgili gelişmeleri takip etmek, * Re/max Gayrimenkul Danışmanlığı sisteminde sabit bir maaş yoktur. Çalışmanın dayandığı ekonomik temel “faaliyet sonucu elde edilen hizmet bedellerinin paylaşımı ’’ esasına dayanmaktadır.

  Sektör: Gayrimenkul, İnşaat, Danışmanlık

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Eleman, Sorumlu

 • Elektronik Teknisyeni

  Kontrolsisİzmir 11 Kasım 2017

  İş AçıklamasıElektronik Otomasyon ve Güvenlik Sistemleri konusunda faaliyet gösteren firmamızın Sistem Destek ve ARGE Departmanına Elektronik Teknisyeni alınacaktır. Zayıf Akım Sistemleri konularından (Kartlı Geçiş Sistemleri (PDKS - Access vs.), Hırsız ve Yangın Alarm Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri, CCTV Sistemleri, Otopark Sistemleri, Sıramatik vs.. ) en az birinde çalışmış olması tercih sebebi olacaktır.

  Aranan NiteliklerTeknik lise ya da yüksek okul mezunu (Elektronik , End.Otomasyon vs.), Güvenlik Sistemleri kurulumlarında tecrübeli olması, Tercihen faaliyet konularında tecrübeli ve elektro mekanik bilgisi de olan, Söz konusu sistemlerimize kısa sürede destek verebilecek bilgi altyapısına sahip, Askerlikle ilişiği olmayan, Ehliyeti olan ve Aktif araç kullanan, İzmir de ikamet eden, İletişimi güçlü, takipçi, titiz, sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Seyahat engeli olmayan. ### BAŞVURULAR KESİNLİKLE GİZLİ TUTUTALACAKTIR. ###

  Sektör: Otomasyon, Elektrik ve Elektronik, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Teknisyen, Mühendis, Operatör, Tekniker, Usta

 • Eğitim Danışmanları

  Kanoset Teknolojiİstanbul Anadolu 15 Kasım 2017

  İş AçıklamasıKAVRAM ÇEKMEKÖY VIP Özel Öğretim Kursunda görevlendirilmek üzere Eğitim Danışmanları alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Halkla İlişkiler veya Satış - Pazarlama ile ilgili bölümlerinden mezun; Hizmet, özellikle eğitim sektöründe satış konusunda kendisini geliştirebilecek, Mesaisinin büyük bir kısmını telefonda iletişim kurarak geçirebilecek, Kayıt sürecine hakim, Strese dayanıklı, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, kendini motive edebilen,ikna ve iletişim gücü yüksek Cumartesi-Pazar günleri mesai yapabilecek, Tercihen daha önce bir dersanede aynı pozisyonda bulunmuş, Eğitim Danışmanları aranmaktadır.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Danışman, Asistan

 • İş AçıklamasıPART-TIME çalışarak geleceğinize bir aile ortamında, keyifle hazırlanın! Benetton Grubu’nda çalışmak; dünya genelinde hazır giyim endüstrisinde yaklaşık elli yıldır devam eden bir kurumun başarısına katkı sağlamak ve bu başarıyı paylaşmak demektir. Türkiye’de ise 1985 yılından beri müşterilerine hizmet sunan Benetton, ilk uluslararası hazır giyim markası ünvanını elinde bulundurmakta olup, % 100 İtalyan markasıdır. United Colors of Benetton her gün kapılarını binlerce Benetton müşterisine açmaktadır. Mağaza ekiplerimiz, her gün binlerce Benetton müşterisinin alışverişlerini kolaylaştırmak ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamalarını sağlamak için vardır. Kozyatağı Carrefour AVM Benetton mağazamız için, perakende sektöründe kariyer hedefleyen, "United Colors of Benetton benim için bir markanın ötesinde bir anlam ifade ediyor” diyen Part Time Satış Danışmanlarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Tercihan, sektörde deneyimli, Vardiyalı, esnek çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Haftada maksimum 30 saat çalışacak, Güleryüzlü ve müşteri odaklı, Modayı yakından takip eden, Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Ekip çalışmasına inanan,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Mağaza Satış Danışmanı

 • İş AçıklamasıProblem çözme konusunda yetkin, müşteri odaklı, sorumluluk almaya istekli, dinamik, iletişim yeteneği ve sosyal ilişkileri güçlü, iş geliştirme kapasitesi yüksek, yeniliklere açık takım arkadaşları arıyoruz...

  Aranan NiteliklerTürkçeyi doğru ve etkili kullanabilen, editoryal yeteneklere sahip, Teknolojiye ilgi duyan, internet dünyasındaki gelişmeleri takip eden, Sosyal medyada aktif, mecraların diline hakim, Google Anaytics, Socialbakers gibi web analiz programları; Adwords, SEO, Facebook reklam modelleri, hedeflemeler hakkında temel bilgi sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen.

  Sektör: Reklamcılık

  Pozisyon: Sosyal Medya Uzmanı

 • Etüt Öğretmenleri (Ümraniye Şubesi)

  Yabancı Dil Merkeziİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıÜMRANİYEDEKİ YABANCI DİL MERKEZİMİZE LİSE ÖĞRENCİLERİNE OKULDAKİ SAYISAL DERSLERİNİN (MATEMATİK, GEOMETRİ, FİZİK, KİMYA, BİYOLOJİ VS) TAMAMINDAN YARDIMCI OLABİLECEK ETÜT ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR..ÖNEMLİ NOT: SADECE MATEMATİK YA DA SADECE FEN BİLİMLERİ DERSLERİNDE DEĞİL, OKULDAKİ TÜM SAYISAL DERSLERİN HEPSİNDEN ÖĞRENCİLERİMİZE YARDIMCI OLABİLECEK ETÜT ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler* ÜNİVERSİTE ÖĞRENİMİ TAMAMLANMIŞ VEYA DEVAM EDEN, * ÖĞRETMEKTEN ZEVK ALAN, * SADECE DERSİN İÇİNDE DEĞİL, DIŞINDA DA ÖĞRENCİ VE VELİLERLE AKTİF İLETİŞİM KURABİLECEK, * YENİ ÖĞRETME TEKNİKLERİNE VE GELİŞMEYE AÇIK, * GÖRÜNÜŞÜNE ÖZEN GÖSTEREN * CUMARTESİ-PAZAR TAM GÜN + HAFTA İÇİ 15:00-20:30 ARASI ÇALIŞABİLECEK * BAY VE BAYAN EĞİTİM PERSONELİ ALINACAKTIR..

  Sektör: Danışmanlık, Eğitim, Mühendislik

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretmen, Yardımcı, Kurs Öğretmeni, Rehber

 • Stajyer

  Semen Yemek Servisleri Gıda Dağıtımİstanbul Anadolu 10 Kasım 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizin Muhasebe Bölümüne "Stajyer" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler• Ticaret Meslek Liseleri veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinde öğrenim gören, • Öğrenmeye açık, muhasebe alanında kariyer yapmak isteyen, • İletişimi düzgün, hızlı kavrayabilen, aktif çalışmayı seven, • Tüm muhasebe süreçlerine destek verecek adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Stajyer

 • Satış Destek Elemanı

  Tan Boyaİstanbul Avrupa 15 Kasım 2017

  İş AçıklamasıOtomotiv boyaları satışı üzerine faaliyetde bulunan bir firma olup Maslak Atatürk sanayi sitesindeyiz. Firma içi ve dışında konumuz ile alakalı yeterli eğitimini aldıktan sonra,bizi temsil edebilmesi.

  Aranan NiteliklerAskerliğini yapmış olması ve 23-30 yaş arası tercihimiz. Girişken çalışkan düzgün bir kişiik arayışımız. Sürücü eğliyeti mevcut olmalı. Maslak bölgeye yakın oturuyor olması.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Satış Temsilcisi (Telemarketing)

  BNT MakinaAnkara, İstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıBNT Medical Ltd.Şti- Tele-Satış (Telemarketing) İş Açıklaması Türkiyenin'nin önde gelen medikal cihaz üreticisi kuruluşumuzun, cihazlarını hastane yöneticilerine çağrı merkezi ile tanıtacak takım arkadaşları aranıyor. Kuruluşumuz DMO ya kayıtlıdır. Müşteri Yönetimi ve Satış Departmanı’nda görev alacak Satış Geliştirmede deneyimli, Telefonda ürün tanıtımı-satışı yapacak, Yüksek gelir hedefleyen,satış temsilcileri arıyoruz

  Aranan NiteliklerSES TONU VE DİKSİYONU DÜZGÜN, GÜLERYÜZLÜ VE POZİTİF, HIRSLI,İŞİNİ SEVEN,SABIRLI VE ÖZGÜVENLİ, İNSAN İLİŞKİLERİ VE İLETİŞİM YETENEĞİ YÜKSEK, İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK, HEDEFLİ ÇALIŞMAYI SEVEN, EN AZ LİSE MEZUNU BAY VE BAYAN

  Sektör: Makine, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklamasıİş Açıklaması ''Emlakçı'' değil ''Gayrimenkul Danışmanı'' olmak isteyen , Yüksek kazanç ve kariyer hedefi olan Minumum maliyetle maksimum kazanç sağlamak isteyen

  Aranan NiteliklerTercihen lise/yüksekokul mezunu Kendini işine adayan ve ciddiyetle bu işi yürütebilecek Saha faaliyetlerini belli bir program ve sisteme göre sürdürebilecek Temsil ettiği markayı kendi özellikleri ile karşı tarafa taşıyabilen İş ahlakına önem veren ,dürüst,müşteri memnuniyetini öncelikli hedefi olarak belirleyecek Temsil ve ikna kabiliyetine güvenen ,özgüveni yüksek , girişimci ruha sahip Ms Offıce programlarını kullanabilen Kendi işini hızlandırmak amacıyla tercihen araç sahibi Daha önce bir firmada gayrimenkul danışmanlığı yapmış ya da kendini bu işi yapmaya uygun gören Gayrimenkul Danışmanları arıyoruz..

  Sektör: Gayrimenkul, Pazar / Piyasa Araştırma

  Pozisyon: Danışman, Broker, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıSektöründe öncü olan firmamıza sadece ofis bünyesinde çalışacak 'Kurumsal Satış Danışmanları' aramaktayız. İş tanımı: Yeni müşteri portföyü oluşturabilmek, mevcut olan müşteri portföyünü korumak ve geliştirme çalışmalarını yürütmek, Belirlenmiş satış hedefleri doğrultusunda, kurumsal satış işlemlerini gerçekleştirmek, Düzenli görüşmeler ile sürekli iletişim halinde kalarak, müşterilerle yakın ilişki kurmak ve müşteri ihtiyaçlarını belirlemek, Yeni ürün ve hizmetlerimizin kurumsal müşterilere tanıtılması ve satışa dönüştürülmesi, Sahada yapılan çalışmalarla alakalı raporlamaları tutmak ve bunun dışında yetkililerce istenebilecek rapor ve dökümanları yetkililere iletmek.

  Aranan NiteliklerEn az meslek yüksek okulu mezunu, Kurumsal satış konusunda en az 2 deneyimli, Ms Office programlarını etkin bir biçimde kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen Tercihen CRM yazılımı kullanmış olan Ekip çalışmasına yatkın, girişken, araştırmacı ve dinamik, ofis içi satış yapabilecek olan Diksiyonu düzgün, İletişim becerisi yüksek ve ikna yeteneği güçlü, Sektörde kariyer hedefi olan, Müşteri ve çözüm odaklı, müşteri memnuniyetine önem veren,

  Sektör: İmalat, Elektrik ve Elektronik, Büro Makineleri

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman

 • İş AçıklamasıPART-TIME çalışarak geleceğinize bir aile ortamında, keyifle hazırlanın! Benetton Grubu’nda çalışmak; dünya genelinde hazır giyim endüstrisinde yaklaşık elli yıldır devam eden bir kurumun başarısına katkı sağlamak ve bu başarıyı paylaşmak demektir. Türkiye’de ise 1985 yılından beri müşterilerine hizmet sunan Benetton, ilk uluslararası hazır giyim markası ünvanını elinde bulundurmakta olup, % 100 İtalyan markasıdır. United Colors of Benetton her gün kapılarını binlerce Benetton müşterisine açmaktadır. Mağaza ekiplerimiz, her gün binlerce Benetton müşterisinin alışverişlerini kolaylaştırmak ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamalarını sağlamak için vardır. Capitol AVM Benetton mağazamız için, perakende sektöründe kariyer hedefleyen, "United Colors of Benetton benim için bir markanın ötesinde bir anlam ifade ediyor” diyen Part Time Satış Danışmanlarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Tercihan, sektörde deneyimli, Vardiyalı, esnek çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Haftada maksimum 30 saat çalışacak, Güleryüzlü ve müşteri odaklı, Modayı yakından takip eden, Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Ekip çalışmasına inanan,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Mağaza Satış Danışmanı

 • İş AçıklamasıPART-TIME çalışarak geleceğinize bir aile ortamında, keyifle hazırlanın! Benetton Grubu’nda çalışmak; dünya genelinde hazır giyim endüstrisinde yaklaşık elli yıldır devam eden bir kurumun başarısına katkı sağlamak ve bu başarıyı paylaşmak demektir. Türkiye’de ise 1985 yılından beri müşterilerine hizmet sunan Benetton, ilk uluslararası hazır giyim markası ünvanını elinde bulundurmakta olup, % 100 İtalyan markasıdır. United Colors of Benetton her gün kapılarını binlerce Benetton müşterisine açmaktadır. Mağaza ekiplerimiz, her gün binlerce Benetton müşterisinin alışverişlerini kolaylaştırmak ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamalarını sağlamak için vardır. Palladium AVM Benetton mağazamız için, perakende sektöründe kariyer hedefleyen, "United Colors of Benetton benim için bir markanın ötesinde bir anlam ifade ediyor” diyen Part Time Satış Danışmanlarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Tercihan, sektörde deneyimli, Vardiyalı, esnek çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Haftada maksimum 30 saat çalışacak, Güleryüzlü ve müşteri odaklı, Modayı yakından takip eden, Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Ekip çalışmasına inanan,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Mağaza Satış Danışmanı, Tezgahtar

 • Muhasebe Elemanı

  MALİ MÜŞAVİRKocaeli, Tüm Türkiye 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıFirmamızın Mali Müşavirlik ofisimize muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun Bay Muhasebe Elemanları arıyoruz. Gebze Merkezde bulunan Mali Müşavirlik Ofisimize; 1.Personel Özellikleri Mali Müşavirlik Ofislerinde en az 2 yıllık iş tecrübesi olan, Kdv,Sgk,Muhtasar ,banka bilgisi bulunan, Aylık rutin işleri ve işlemleri yapabilecek, Tercihen bay personel ve tercihen askerlik görevini tamamlamış Gebze ve civarında ikametgah etmesi zorunludur. 2.Personel Özellikleri Üniversitelerin Muhasebe ve ilgili bölümlerinden yeni mezun olmuş, Muhasebe alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Uzun süreçli çalışabilecek,tercihen stajını muhasebe ofislerinde yapmış, Gebze ve civarında ikametgah eden bay personel arayaşımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerFirmamızın Mali Müşavirlik ofisimize muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun Bay Muhasebe Elemanları arıyoruz. Gebze Merkezde bulunan Mali Müşavirlik Ofisimize; 1.Personel Özellikleri Mali Müşavirlik Ofislerinde en az 2 yıllık iş tecrübesi olan, Kdv,Sgk,Muhtasar ,banka bilgisi bulunan, Aylık rutin işleri ve işlemleri yapabilecek, Tercihen bay personel ve tercihen askerlik görevini tamamlamış Gebze ve civarında ikametgah etmesi zorunludur. 2.Personel Özellikleri Üniversitelerin Muhasebe ve ilgili bölümlerinden yeni mezun olmuş, Muhasebe alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Uzun süreçli çalışabilecek,tercihen stajını muhasebe ofislerinde yapmış, Gebze ve civarında ikametgah eden bay personel arayaşımız bulunmaktadır.

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Staj İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?