Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Tedarik İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Tedarik
 • İş AçıklamasıTCI, Turkish Cabin Interior Inc., the joint venture of three major companies of aviation; Turkish Airlines, Turkish Technic and Turkish Aerospace Industries, was established in December 2010. The headquarters and manufacturing sites are located in Europe’s largest MRO Center, next to Sabiha Gokcen International Airport; Habom Facility in Istanbul, Turkey. TCI currently design and manufacture both narrow and wide body commercial aircraft galleys and stowages, VIP galleys, aircraft equipments, provide retrofitting and reparing services for Boeing, Airbus and world’s leading airlines. The Logistics and Procurement Specialist will be responsible; Manage , monitor and publish KPIs by dealing with customs and logistics firms for logistics costs, Responsible for preparing import and export documentations, transactions, analytics and reports, Logistics service provider selection, performance and cost control, Organizing and following all logiistics operations door to door, Controlling transportation and lead times in accordance with buyers and plannig departments requirements, All kind of required documentation and procedure actions controll till Customs Clearance operations finish in cloose cooperation with Customs Brokerage company, Preparing and follow up purchase orders (PO) , Managing the parts supply for production in accordance with company procedures, Responsible of achieving departmental business plan and budget targets, Market researches for finding alternative suppliers,

  Aranan NiteliklerUniversity degree (BS/MS) in one of the related disciplines, Min 2 years of experience in logistics/customs and/or procurement positions, Having a knowledge of foreign trade legislation and customs procedures, Good command of English, both written and spoken, Completion of military services for male candidates is mandatory, No restriction for travel in and out of Turkey, Ability to establish priorities and meet deadlines, Result and solution oriented attitude, Microsoft Dynamics Ax knowledge is preferred, Proficient in Microsoft Office (strong skills in Microsoft Excel required), Residency in Gebze or Istanbul Asian side, Having a valid driving license and active driver,

  Sektör: Havacılık, Lojistik

  Pozisyon: Uzman, Yetkili, Sorumlu

 • İmzaİstanbul Avrupa 28 Haziran 2017

  İş AçıklamasıErkek klasik hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Basın Ekspres Yolu Genel Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere; Talep edilen görüşmelerin gün ve saat bilgilerinin belirlenmesi açısından randevu programını planlamak ve sorunsuz işleyişinden sorumlu olmak, Gelen talimatları ilgili birimlere tebliğ etmek,birimler ile yönetim arasındaki bilgi akışını sağlamak , Genel Müdür raporlarını hazırlamak ve yazılı hale getirmek, Toplantılar,sunumlar ve seyahatlerle ilgili(otel ve uçuş rezervasyonları,yemek organizasyonları yapmak, Dosyalama,arşiv düzeni ve dökümantasyon işlemlerini takip etmek, Mesai saatleri içerisinde üst yönetimin ofis içi ve dışı tüm iş akışını yönlendirmek ve kendisine verilen görevleri yapmak. Konularında görevlendirilmek için GENEL MÜDÜR ASİSTANI aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu. Sözel ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş. İyi derecede İngilizce bilen. Analitik düşünebilen ve çözüm odaklı Ms Ofis programlarını kullanabilen, Analitik ,sonuç odaklı ve iletişim becerisi gelişmiş, Planlama ve organizasyon yönü güçlü, Detaylı iş takibi ve zaman yönetimi konusunda kendine güvenen, Askerlik hizmetini tamamlamış, 30-40 yaşları arasında Bay adaylar.

  Sektör: Toptancılık, Tekstil, Pazar / Piyasa Araştırma

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Eleman, Görevli, Asistan

 • İş AçıklamasıŞirketimizin ayakkabı satın alma birimine, satın alma konusunda deneyimli, zenne kategorisinde moda ve trendlerin öngörebilen, satın alma sorumlusu aranıyor.

  Aranan NiteliklerMS Office programlarına hakim, Kadın ayakkabı konusunda en az 4 yıllık deneyime sahip, Satın alma sürecine hakim, Siparişleri takip edip sonuca ulaşmasını sağlayarak ve imalatçıya yön verebilen, Ayakkabı alanında koleksiyon oluşturabilen, Ayakkabı kalıp bilgisine hakim, ölçü ve size set oluşturabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak B sınıfı ehliyete sahip, En az lise mezunu, İzmir'de ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, NOT: Ayakkabı satın alma/tedarik deneyimi olmayan adayların başvurusu dikkate alınmayacaktır.

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Mağazacılık / Perakendecilik, Toptancılık

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Haziran 2017

  İş AçıklamasıKategori performansını arttırmaya yönelik stratejiler çerçevesinde ilgili tüm satınalma sürecinin yürütülmesi, maksimum faydayı sağlayacak tedarikçi, ürün grubu ve ürün temininin yapılması. Ürün gamının oluşturulması ve sürekliğinin sağlanması. Pazar trendlerinin takip edilmesi ve rekabete dayalı belirlenecek kategori stratejilerinin uygulanması. Sorumluluk dahilindeki ürün gruplarının Pazar paylarını arttırmaya yönelik aksiyonların alınması. Ürünlere ait tüm ürün pazarlama aktivitelerine katkıda bulunmak. Ürün pazarlama aktivitelerinde kullanılacak ürünlerinin, içeriklerinin kampanyaların ve fiyatlarının belirlenmesi. Nitelikleri aranılan pozisyona uygun olan adaylar telefon ile aranarak iş görüşmesine davet edileceklerdir. Tüm bilgiler, şirketimiz tarafından gizli tutulacaktır.

  Aranan NiteliklerLisans öğrenimini tamamlamış, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, Tercihen Akıllı Telefon alanında en az 1 yıllık deneyimi olan, Çok iyi derecede Ms Office uygulamalarına hakim, Sonuç odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünce yapısına sahip, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Motivasyonu yüksek, yoğun ve dinamik iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıKahramanmaraş’ta ki Üretim Tesislerimiz , İstanbul, Ankara, İzmir Bölge Müdürlüklerimiz 300 Yurtiçi 35 Yurtdışı Mado Cafe Şubesi ile gün geçtikçe daha da büyüyüp güçlenen Mado Ailesi olarak İstanbul Yenisahra da bulunan MADO Marmara Bölge Müdürlüğümüzde çalışmak üzere ‘Mimari Satınalma Uzmanı" arıyoruz. Endüstriyel Mutfak Ekipmanlarının Yerleşim Projelerinin, Taşeron Firmalara Yaptırılması ve takip edilmesi Mutfak ekipman çizimi hazır olan projenin,mutfak firmalarından gelen tekliflerin hazırlanmasının sağlanması Onaylanan siparişlerin imalata aktarılması ve işin teslim sürecine kadar takip edilmesi Mevcut şubelerden gelen endüstriyel ürün isteklerinin karşılanması ve satışının yapılması Gerektiğinde kendi sorumluluğunda olan iş kalemleri için, alternatif firma arayışı ve fiyat araştırması yapılması Gerekli anlaşmaların yapılması, ve ürün demoları oluşturulması

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin mimarlık,restorasyon,endüstriyel tasarım bölümlerinden mezun, Cafe/Restaurant sektöründe en az 3 yıl çalışmış; mutfak ekipmanları konusunda tecrübe sahibi, Autocad Programını ileri düzeyde kullanabilen MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen İyi Derecede İngilizce bilen İletişim yönü kuvvetli, analitik düşünme yeteneğine sahip, sonuç odaklı, Yaratıcı yönü gelişmiş, yenilikler üretebilen, pazarlama trendlerini takip eden, vizyonu geniş, Takım çalışmasına açık, yüksek enerji seviyesine sahip, Sorumlu olduğu ürün gruplarının satış, pazar payı ve tüketici verilerini, pazar araştırmalarını, dağılım ve rakip faaliyetlerini inceleyerek ürün ve marka stratejilerini oluşturup geliştirebilecek,

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Uzman

 • İmzaİstanbul Avrupa 28 Haziran 2017

  İş AçıklamasıErkek klasik hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Basın Ekspres Yolu Genel Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere; Talep edilen görüşmelerin gün ve saat bilgilerinin belirlenmesi açısından randevu programını planlamak ve sorunsuz işleyişinden sorumlu olmak, Gelen talimatları ilgili birimlere tebliğ etmek,birimler ile yönetim arasındaki bilgi akışını sağlamak , Genel Müdür raporlarını hazırlamak ve yazılı hale getirmek, Toplantılar,sunumlar ve seyahatlerle ilgili(otel ve uçuş rezervasyonları,yemek organizasyonları yapmak, Dosyalama,arşiv düzeni ve dökümantasyon işlemlerini takip etmek, Mesai saatleri içerisinde üst yönetimin ofis içi ve dışı tüm iş akışını yönlendirmek ve kendisine verilen görevleri yapmak.                                                                                                   Konularında görevlendirilmek için YÖNETİCİ  SEKRETERİ aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu.  Sözel ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş. Analitik düşünebilen ve çözüm odaklı Ms Ofis programlarını kullanabilen, Analitik ,sonuç odaklı ve iletişim becerisi gelişmiş, Planlama ve organizasyon yönü güçlü, Detaylı iş takibi ve zaman yönetimi konusunda kendine güvenen, 25-35 yaşları arasında Bayan adaylar.

  Sektör: Tekstil, Toptancılık, Pazar / Piyasa Araştırma

  Pozisyon: Asistan, Danışman, Eleman, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş AçıklamasıEge Profil has been established in 1981, is the leader of the Turkish PVC Profile Sector, continues its investment activities empowered by its brand history over a quarter of a century. Our Company operates in the PVC profile sector under four brands, namely Egepen Deceuninck, Winsa, Pimapen and Inoutic. The facility in İzmir (Menemen), with its indoor area of 80,000 sqm2 and a machinery park of a capacity of 100,000 tons, the Kocaeli (Kartepe) plant is dedicated to the Winsa and Pimapen products with an indoor area of 34,000 sqm2 and a machinery park with a capacity of 45,000 tons. Moreover, all brands have individual Regional Directorates in İzmir, İstanbul, Ankara and Adana. In order to support our growing organization we are looking for Purchasing Specialist who fulfills the following requirements. Procure the materials, equipment and services with the highest quality and lowest cost in line with the company objectives and departmental procedures Developing and maintaining effective supplier relationships. Responsible for technical purchasing, finding and developing alternative suppliers. Managing and negotiating all commercial aspects of the contract.

  Aranan NiteliklerBachelor’s degree in Industrial or Mechanical Engineering, Excellent command of both written and spoken English, At least 3 years of experience in a similar position, Proficiency in Microsoft Office Applications, SAP knowledge is preferable, Excellent organizing and planning abilities, Problem solver and efficient decision maker, Male candidates must have completed their military obligation

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş AçıklamasıFİRMAMIZ İÇİN BELİRTİLEN NİTELİKLER DOĞRULTUSUNDA SATIN ALMA MÜDÜRÜ ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerPERAKENDECİLİK SEKTÖRÜNDE MİN.8-10 YIL TECRÜBELİ YILLIK FİRMA MÜZAKERELERİ İLE MAL TEDARİK SÜRECİNE YÖN VERMEK,STOKLAMA,SEVKİYAT, SATIŞ VE BAŞARI HEDEFİ SÜREÇLERİNİ YÖNETMEK NETSİS PROGRAM MODÜLLERİNE HAKİM OLMAK EN AZ 4 YILLIK ÜNİVERSİTE MEZUNU AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN BAY-BAYAN MİNİMUM 35 YAŞINDA OLAN ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yetkili, Müdür, Müdür Yardımcısı, Şef / Amir, Direktör

 • ALMİLA GRUPAnkara 28 Haziran 2017

  İş AçıklamasıAnkara’da bulunan firmamızda Sincan, Etimesgur, Eryaman, Dikmen, Keçiören bölgelerinde görevlendirilmek üzere vardiyalı ve vardiyasız çalışacak ŞOFÖR aramaktayız.

  Aranan NiteliklerB sınıfı sürücü ehliyeti olan En az 5 yıldır aktif araç kullanan Sertifikalara ( Src - 3 - 4) ve piskoteknik belgesine sahip Prezentabl, Sorumluluk sahibi İletişimi kuvvetli Askerliğini yapmış Bay adaylar

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıTürkiye’de katlı mağazacılık sektörünün öncülerinden olan ÇETİNKAYA MAĞAZALAR ZİNCİRİ’nin Genel Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere Satın Alma Departmanı’nda görev alacak Aksesuar ve İç Giyim KATEGORİ SORUMLUSU ekip arkadaşları arıyoruz. İşletmenin bütçe takvimine uygun olarak Kategori Müdürlüğü’nün bütçesinin hazırlanmasına katkıda bulunmak, kategorinin satın alma bütçesini hazırlamak, Satın alma hedef ve bütçesi çerçevesinde, tedarikçi araştırmasında bulunmak ve teklifleri hazırlamak, Ürün satış performansları raporunu kontrol etmek, satışı düşük olan ürünlerin sebeplerini araştırmak ve mağazalar arası transferleri gerçekleştirmek, Insert ürünlerinin günlük takibini yapmak, ürünlerin günlük satış ve stok durumuna göre şubeler arası transfer yoluyla veya tedarikçiden temin ederek mağazalardaki bulunurluğunu kontrol etmek, Satışı talep edilen ürünlerle ilgili olarak uygun kalite ve fiyatta tedarikçi firmaları araştırarak, uygun olan firmalarla satın alma görüşmesi gerçekleştirmek, Satın alma hedef ve stratejilerinin belirlenmesine destek olmak, Verilen siparişlerin satın alma şartlarına uygun alınıp alınmadığını denetlemek, Haftalık piyasa araştırması yaparak şubelere özel veya genel insert çalışması yapmak, Bölümünün bütçesinin doğru kullanımı için uygulamaları denetim altında tutmak, Kendisine bağlı olarak çalışan personellerin iş planını değerlendirmek, mağazalara göre ürün planlamasının kontrolünü yapmak, Dönem sonunda ürün gruplarına göre karlılık, tedarik süresi ve satış geliştirme raporları hazırlamak, ürünün tedarikten satışa kadar geçen süre içinde karlılığı olumlu ve olumsuz etkileyen faktörlerin analizini yapmak.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunuysan, ( Tercihen Endüstri Mühendisliği, İşletme, İktisat Bölümü mezunu) Analitik düşünme yeteneğine sahip ve organizasyon becerilerine güveniyorsan, Perakende sektöründe, satın alma ve kategori yönetimi konusunda en az 3 yıl tecrüben varsa, Tercihen yabancı dil biliyorsan, Microsoft Office programlarını etkin kullanabiliyorsan, Perakende sektöründe gelişmeleri takip ediyor ve bu konuda vizyon sahibiysen, İletişimin güçlü ve ekip çalışmasına yatkınsan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabileceksen, Seyahat engelin bulunmuyorsa, Askerlik hizmetini tamamlamış durumdaysan (erkek adaylar için) İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyor ya da edebilecek durumdaysan, Sigara kullanmıyorsan başvurunu bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Yetkili, Yönetici, Yönetici Adayı, Yönetmen

 • Etabir Kabloİstanbul Avrupa 19 Haziran 2017

  İş AçıklamasıKablo sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görev alacak, aşağıdaki özelliklere sahip Satınalma Personeli aramaktayız. Satınalma süreçlerinin takip etmek, tedarikçilerden alınan tekliflerin karşılaştırmak, analiz edilerek uygun tedarikçileri belirlemek Tedarikçi ürün ve hizmetlerinin ve buna bağlı olarak gelecek olanirsaliye, fatura ve sözleşme süreçlerinin takibini yapmak Faturaların kontrolünü yapmak, onaylatılması ve muhasebe bölümüne iletilmesini sağlamak Ürün ve hizmet alınan firma performanslarının takibi ve analizini yapmak(ISO 9001) Sorumlu olduğu görevlerle ile ilgili gerekli raporlamaları hazırlamak Diğer ekip çalışanlarının yokluğunda vekalet etmek Hammadde ve dışı satınalma faaliyetlerinin, kalite sisteminin öngördüğü biçimde ve firmanın ihtiyaçları doğrultusunda, minimum maliyetle en verimli şekilde gerçekleşmesini sağlamak Şirketin ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetlerin temin edilebilmesi için mevcut satıcı ve taşeron firmaları kalite, fiyat, kapasite ve sevkiyat güvenirliği açısından değerlendirerek satın alma onayını almak

  Aranan NiteliklerÜretim sektöründe satınalma konusunda deneyim sahibi veya yetiştirilmek üzere, En az Lise veya yüksekokul mezunu, MS Office programlarına hakim, Askerlikle ilişiği olmayan, İngilizce bilen Ekip çalışmasına yatkın, İletişim ve organizasyon becerisi gelişmiş, Güleryüzlü Satınalma Personeli alınacaktır. Karaköy/Bankalar Caddesi

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Şef Yardımcısı, Uzman Yard, Yetkili Yardımcısı

 • Adil Işık Groupİstanbul Avrupa 9 Haziran 2017

  İş AçıklamasıTedarik, idari satın alım ve hizmet faturalarının kontrollerinin ve muhasebe kayıtlarının yapılması (Kira, iletişim, enerji kullanım, seyahat, diğer tedarik ve kur farkı faturaları vs.) Satın alım firmalarının ödeme vadelerine uygun ödeme talimatlarının hazırlanması ve onaylarının alınması, Borç yaşlandırma raporlarının yapılması, Kur farkı hesaplama tablolarının oluşturulması ve firmalarla faturalaşmalarının yapılması, Dönemsel tahakkuk kayıtlarının yapılması, Cari hesap mutabakatlarının yapılması, Sistem üzerinden kumaş deposu kontrolü ve iade, reklamasyon faturalarının kesilmesi ve muhasebe kayıtları, Firmalarla e-faturalaşma süreçlerinin takip edilmesi, Mağazalar ve bayilere gönderilen vitrin, dekorasyon vs. malzemelerinin alım takibi, irsaliye ile sevk, faturalama ve teslim takibi.

  Aranan NiteliklerTürkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ile 3500 kişiye çalışma imkanı sağlayan, müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısı ile sektörün lideri olmak vizyonuyla yola çıkan Adil Işık Group, Genel Merkez’de görev alacak "Tedarik Muhasebesi Uzmanı" arıyor. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, ERP sistemlerini kullanmış, Alanında en az 3 yıl deneyimli, Etkili iletişim kurabilen, İnsiyatif alabilen, Takım çalışmasına yatkın, Görevi ile ilgili sorumluluklarını alabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Yetkili

 • İş AçıklamasıFirmamızda görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' SATINALMA SUPERVISOR '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler4 yıllık üniversite mezunu (tercihen Mühendislik bölümlerinden) Satınalma bölümünde en az 3 yıl deneyime sahip İyi derecede İngilizce bilen, MS Ofis ve ERP programlarına hakim, satınalma raporlamaları yapabilen Piyasa araştırması ve fiyat analizi yapabilen Ekip çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İzmir ya da Manisa’da ikamet eden.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Şef / Amir, Yetkili, Uzman, Sorumlu, Süpervizör

 • İş AçıklamasıÜrün satınalmalarının yapılması Stokların kontrol altında tutulması İstenilen raporların oluşturulması Sevkiyat ve Lojistik bölümünün denetlenmesi

  Aranan NiteliklerSatınalma konusunda tecrüebeli, Stok sistemine hakim Lojistik ve sevkiyat konusunda bilgili İyi derecede Netsis ve Office (excel) programlarına hakim Askerlik problemi bulunmayan. Stok kontrolü ve denetimi konularında tecrübeli. Alanında en az 5 yıllık tecrübeye sahip İyi derecede netsis bilmeyenlerin başvuruda bulunmaması önemle rica olunur.

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • Oba Perdesanİstanbul Avrupa 29 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıSektör lideri Firmamızın Satınalma Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere SATINALMA UZMANI alınacaktır. Sorumlu olduğu ürün gruplarına ilişkin yurt içi ve yurt dışı tüm tedarik ve satınalma süreçlerinin takip edilmesi, Tedarikçi seçme/değerlendirme, şartname/sözleşme süreçlerinin takip edilmesi, Yeni tedarikçi araştırmalarının yapılması ve raporlanması, Stokların kontrolü ve sipariş süreçlerinin yürütülmesi, Sektör ile ilgili sorumluluk alanındaki gelişmelerin takibi ve üst yönetime raporlanması, Satınalma faaliyetleri ile ilgili raporların hazırlanması, Malzeme fiyat analizlerinin yapılması, Tedarikçi performanslarının ölçülmesi ve raporlanması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin mühendislik bölümlerinden (tercihen makine mühendisliği veya metalurji mühendisliği) mezun, Benzer pozisyonda tercihen üretim sektöründe minimum 5 yıl deneyimi olan, Çok İyi derecede İngilizce yazma ve konuşma becerisine sahip, İletişim ve müzakere becerisi gelişmiş, temsil yeteneği güçlü, prezentabl, Problem çözme ve analiz yetenekleri güçlü, Yurt içi ve yurt dışı konaklamalı seyahat engeli olmayan, İSTANBUL AVRUPA yakasında ikamet eden, SATINALMA UZMANI alınacaktır.

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Tekstil, İmalat

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman, Sorumlu, Yönetmen, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş AçıklamasıSistem üzerinden açılan taleplerin satınalma siparişine dönüştürülmesi, satın alınan malzemelerin stoğa, hizmetlerin ise uygulamaya kabul edilmesine kadar tüm operasyonların takip edilmesi, Satınalma stratejileri doğrultusunda, tüm ürün ve hizmet ihtiyaçlarının belirlenen zamanda, istenilen kalitede ve uygun maliyette tedarik sürecini gerçekleştirilmesi, Şirket gelişimini destekleyecek şekilde tüm satınalma süreçlerinde sistem geliştirme faaliyetlerinde bulunması, Satınalma ile ilgili tüm kurum içi analizleri yaparak, ilgili raporlamaların hazırlanması, Satınalma yapılan pazarların değişiminin sürekli izlenmesi ve yönetimin bilgilendirilmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik (tercihen Endüstri, Makine, İşletme Mühendisliği), bölümlerinden mezun, Metal sektörü deneyimi olan, Satınalma konusunda en az 3 yıl iş tecrübesine sahip, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, İç ve dış satınalma organizasyonlarının takip sürecini bilen, İthalat mevzuat ve süreçlerine hakim, Tercihen iyi derece de İngilizce bilen, Tedarikçi yönetimi ve değerlendirmesi konusunda deneyim sahibi, Müzakere yeteneği gelişmiş, ikna kabiliyeti güçlü, araştırmacı, Sayısal ve analitik düşünme becerisi güçlü, detaylara özen gösteren, Sonuç odaklı, Problem çözme yeteneği güçlü.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Uzman Yard, Yetkili, Şef Yardımcısı

 • Mudoİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 16 Mayıs 2017

  İş Açıklaması· Fiyatlandırılması, siparişlerinin verilmesi, üretim sürecinin takip edilmesi, renk, kumaş ve ölçü kritiklerinin yapılmasının denetlenmesi ve raporlanması, · Ürünlerin yükleme, ithalat operasyonu, gümrük ve ödeme takibinin yapılarak istenen standartlarda, depoya girişinin sağlanması

  Aranan Nitelikler1964 yılında Beyoğlu Fitaş Pasajı’nda 12 metrekarelik bir dükkanda başlayan maceramıza 53. yılımızda, Türkiye’nin 26 ilinde 1.500’ü aşkın çalışanımız ve 100.000 m²’nin üzerinde satış alanına sahip 110’dan fazla mağazamızda devam ediyoruz. Sizi de, herkesin başarılarınızı konuşması için Mudo’nun güçlü ekibinin bir parçası olmaya davet ediyoruz. · Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, · Üretici firmada ve / veya mümessil ofiste müşteri temsilcisi pozisyonunda en az 1-3 yıl deneyimli · Araştırma ve kalite bilincine sahip · Çok iyi derecede İngilizce bilen · Ms Office programlarını etkin kullanabilen

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması· Temel Tedarik Zinciri ve Stok Planlama süreçlerini uygulamak, · Tüm sipariş sisteminin prosedürlere tanımlı bir şekilde yürütülmesini sağlamak, · Ürün stok, sevkiyat performanslarının düzenli takibini yapmak, · Ürün raf bulunurluk performansını takibini yapmak, · Siparişlerin mağazalar tarafından en optimum şekilde önerilmesini sağlamak, · Tüm depolar ve mağazalar toplamında, siparişleri en optimum şekilde planlamak ve tedarikçilere vermek, · Siparişlerin tedarikçilerden istenilen nitelik, tarih ve miktarda tedarik edilmesini sağlanmak ve takip etmek, · Siparişlerin tedarikine ilişkin, tedarikçi performanslarını, servis seviyelerini ölçmek ve iyileştirmeye çalışmak, · Sipariş ve stok yönetim sistemine ilişkin süreçlerin oluşturulması ve geliştirilmesine katkı sağlamak, Pozisyonun şirket içindeki kullanımı “Sipariş ve Stok Yönetimi Yetkilisi” dir.

  Aranan Nitelikler· Tercihen Üniversitelerin Mühendislik, İşletme, İktisat, İstatistik, Matematik bölümlerinden mezun, · Perakende veya Hızlı Tüketim sektörlerinde; Tedarik Zinciri, Planlama veya Sipariş ve Stok Yönetimi konularında tercihen 2 yıl deneyimli, · MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, · Tercihen SAP programını bilen, · Öncelik belirleme, etkin problem çözme, analitik düşünme yetkinliklerine sahip, · Organizasyon, koordinasyon becerileri güçlü, · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • Mudoİstanbul Anadolu 24 Nisan 2017

  İş AçıklamasıSatışları anlık ve günlük olarak mağaza ve alt kategori bazında takip etmek. Aylık olarak kategori satış performans raporları hazırlamak. Depo ve mağazalarda ziyaretler gerçekleştirerek, ürün dağılım stratejilerini belirlemek. Sezon geçişlerinden önce ürünlerin fiyat çalışmalarını tamamlamak. Koleksiyon ve sezonsallık gözetilerek, satın alma planlamalarına yardımcı olmak. Satışları arttıracak doğru ürün ve doğru segmenti birleştiren yaratıcı iletişim stratejileri oluşturmak. Ev ve Yaşam Markamız olan MUDO Concept için, Tuzla merkezimizde görevlendirilmek üzere Kategori ve Satış Uzman Yardımcısı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler1964 yılında Beyoğlu Fitaş Pasajı’nda 12 metrekarelik bir dükkanda başlayan maceramıza 53. yılımızda, Türkiye’nin 26 ilinde 1.500’ü aşkın çalışanımız ve 100.000 m²’nin üzerinde satış alanına sahip 110’dan fazla mağazamızda devam ediyoruz. Sizi de, yaratıcı ve müşterilerinin beklentilerini anlayan güçlü ekibimizin bir parçası olmaya davet ediyoruz. Mudo ekibi olarak, Concept Departmanında görevlendirilmek üzere Kategori & Satış Uzman Yardımcısıarıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Marka yönetimi ve/veya satış alanında en az 2 yıl deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarını etkin kullanabilen Seyahat engeli olmayan, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek İletişim becerileri kuvvetli, analitik düşünce yapısına sahip Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Uzman Yard, Temsilci, Satış Temsilcisi

 • Linde GazKocaeli, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Haziran 2017

  İş Açıklaması100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın satış ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir. Linde Gaz Aş’nin üretimde kullandığı gerekli hammadde ve ekipmanların Şirket prosedürleri, kanun ve yönetmeliklere göre ithalat ve ihracat işlemlerini yapmak İthal edilecek ürünlerin anlaşma yapılan nakliye firmaları ile taşınmasını organize etmek, lojistik süreçlerini yürütmek Gümrük müşavirleri ile koordinasyonu sağlamak ve yapılan işi kontrol etmek İthalat ve ihracat işlemleri için uygun gümrük müşavirlerini bulmak, iş gereği denetimlerini yapmak Gümrükleme işi ile ilgili diğer işlemleri yürütmek Tüm faaliyetlerinde Linde Dürüstlük (Integrity) kriterlerine uyumlu davranmak.

  Aranan Nitelikler  Şirketimizin Gebze bölgesinde görevlendirilmek üzere;   Üniversite mezunu (lisans) Sözlü ve yazılı iyi derecede İngilizce bilen Tercihen satınalma ve ithalat-ihracat iş deneyimi sahibi MS Office programlarını etkin kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen Dürüst, sorumluluk sahibi, düzenli çalışabilen ve zamanını verimli kullanabilen Dış Ticaret Sorumlusu aranmaktadır.  

  Sektör: Diğer, Kimya, Enerji

  Pozisyon: Sorumlu, Görevli, Eleman

 • İmzaİstanbul Avrupa 28 Haziran 2017

  İş AçıklamasıErkek klasik hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Basın Ekspres Yolu Genel Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere; Talep edilen görüşmelerin gün ve saat bilgilerinin belirlenmesi açısından randevu programını planlamak ve sorunsuz işleyişinden sorumlu olmak, Gelen talimatları ilgili birimlere tebliğ etmek,birimler ile yönetim arasındaki bilgi akışını sağlamak , Genel Müdür raporlarını hazırlamak ve yazılı hale getirmek, Toplantılar,sunumlar ve seyahatlerle ilgili(otel ve uçuş rezervasyonları,yemek organizasyonları yapmak, Dosyalama,arşiv düzeni ve dökümantasyon işlemlerini takip etmek, Mesai saatleri içerisinde üst yönetimin ofis içi ve dışı tüm iş akışını yönlendirmek ve kendisine verilen görevleri yapmak.                                                                                                   Konularında görevlendirilmek için YÖNETİCİ  ASİSTANI aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu.  Sözel ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş. Analitik düşünebilen ve çözüm odaklı Ms Ofis programlarını kullanabilen, Analitik ,sonuç odaklı ve iletişim becerisi gelişmiş, Planlama ve organizasyon yönü güçlü, Detaylı iş takibi ve zaman yönetimi konusunda kendine güvenen, Askerlik hizmetini tamamlamış, 25-35 yaşları arasında Bay adaylar.

  Sektör: Tekstil, Toptancılık, Pazar / Piyasa Araştırma

  Pozisyon: Danışman, Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Eleman, Asistan

 • Lizay Pırlantaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Şubat 2017

  İş AçıklamasıTercihen Üniversite Mezunu, Kuyumculuk Sektöründe Ürün satın alma konusunda en az 5 yıl iş deneyimine sahip, Microsoft Office ve özellikle iyi derecede Excel bilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan.  

  Aranan NiteliklerYeni ürün, proje ve satın alma stratejileri geliştirmek. Piyasa araştırması ve fiyat analizi konularında deneyimli, Sektöründeki trendleri takip edebilen, vizyon sahibi, Tedarikçi ilişkileri ,Ödemeleri ve süreç yönetimi konusunda başarılı, Analiz yapma, raporlama ve problem çözme becerileri kuvvetli, İkna kabiliyeti ve müzakere yeteneğine sahip, stratejik düşünüp, hareket edebilen, Dikkatli, detaycı ve sonuç odaklı, Dürüst, dinamik ve disiplinli,

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Uzman

İş Habercisi - Tedarik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?