Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Teftiş Kurulu İş İlanları

Hepsini Temizle
Teftiş Kurulu
 • İç Kontrolör

  A&T Bankİstanbul Avrupa 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıŞubeler ve Genel Müdürlük operasyonel birimlerinin gerçekleştirdiği günlük bankacılık işlemlerini izlemek ve kontrol etmek. Yanlış bir işlem veya hatalı bir kayıt durumunda derhal ilgili birimleri uyarmak, düzelmenin yapılmasını takip etmek. Günlük, haftalık ve aylık kontrol listeleri hazırlamak ve bu rutin kontrollerin ilgili dönemler itibariyle düzenli uygulanmasını sağlamak. Şube kontrol ziyaretleri yapmak. İşlemsel riskler taşıyan konularda yanlış operasyonların engellenmesi ve gerekli düzeltmenin gecikmeden yapılabilmesi için şubelere ve bankacılık operasyonları yapan birimlere danışmanlık vermek ve yönlendirme yapmak. Günlük kontrollerin sonunda gözledikleri eksiklikler için iç kontrol raporlarının hazırlanmasını, karşılaşılan sorunların nasıl çözümlendiğine ilişkin kayıtların tutulmasını sağlamak. Tespit edilen hatalar hakkında Banka içinde kullanılmak amacıyla “iç kontrol” raporlarını hazırlamak, ilgili birimlere geri bildirimde bulunmak. Hataların düzeltilmesini takip etmek.

  Aranan NiteliklerBankacılık Sektöründe İç Kontrol alanında 4 yıl deneyimli, Tercihen üniversitelerin Ekonomi, Ekonometri, Finans, Bankacılık, İşletme İktisat veya İlgili Mühendislik alanlarından mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Çok iyi derecede MS Office kullanabilen, Mevzuat ve Politika takibi yapabilen, Raporlama becerisi gelişmiş, Analiz edebilen ve problem çözebilen, İletişim becerileri gelişmiş, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Denetçi, Kontrolör, Müfettiş

 • İş AçıklamasıŞirketimizin vergi ve denetim departmanlarına katılacak İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden çalışma arkadaşları arıyoruz. Aradığımız özellikler şunlardır:

  Aranan Nitelikler· YMM firmalarında 1 ila 3 yıl arası çalışmış, denetçi yardımcılığı yapabilecek bay ve bayan · Tercihen Avrupa Yakasında ikamet eden, · İletişim becerileri yüksek, dikkatli, titiz çalışabilen, · Üniversitelerin Maliye, İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi ve Kamu Yönetimi Lisans bölümlerinden mezun, tercihen ticaret lisesi çıkışlı · Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, · MS Ofis programlarını kullanabilen, · Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerisi yüksek, · Seyahat engeli olmayan

  Sektör: Mali Denetim-Vergi, Mali Müşavirlik, Gayrimenkul

  Pozisyon: Denetçi, Uzman, Sorumlu, Yardımcı, Asistan

İş Habercisi - Teftiş Kurulu İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?