Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Teknik Ofis İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Teknik Ofis
 • Elektrik Teknikeri / Teknisyeni / Teknik Ressam

  Hendese Taahhüt Mühendislikİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıElektrik taahhüt sektöründe faaliyet gösteren firmamızın merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere tecrübeli / yetiştirilebilir ekip arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerAdayların teklif ve hakediş hazırlama, devam eden şantiyelere teknik döküman desteği verilmesi konuları, AUTOCAD projeleri üzerinden çalışılarak metraj çıkarma ya da ataşman hazırlaması istenecektir. Bahsedilen işler ile ilgili MS Excel, Word uygulamaları ile AUTOCAD programına hakim ya da temel bilgilere sahip olup, yetiştirilmeye müsait olmaları beklenmektedir. Adayların Ümraniye merkez ofisimize yakın ikamet etmesive aktif araç kullanması tercih sebebi olacaktır.

  Sektör: Mühendislik, Elektrik ve Elektronik, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Teknisyen, Teknik Ressam, Mühendis, Tekniker

 • İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesi Metal-İş Sanayi Sitesi'nde bulunan firmamızda görevlendirmek üzere Teknik Ressam arayışımız bulunmaktadır. İşin Tanımı: Teknik resim açınımlarının alınması ve ürün reçetesi oluşturulması. Gelen revizyon taleplerinin teknik resimlere aktarılması ve takibi. Ürün imalatında kullanılan parçaların, imalat ve montaj teknik resimlerinin hazırlanması, kesim programlarının hazırlanması, parça listesinin oluşturması ve takibi.

  Aranan NiteliklerEML veya MYO ilgili bölümlerinden mezun, Solid Works programı sheet metal modülünü çok iyi düzeyde kullanan, Üretim sektöründe en az 3 yıl deneyimli. İmalat teknikleri ve malzeme bilgisine sahip, imalat süreçlerini takip edebilen, Ölçü aletlerini kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim. Tercihen Metalix programını kullanabilen. Bay, askerlik görevini tamamlanmış. İkitelli, Başakşehir, Kayaşehir, Halkalı, Bağcılar, Esenler ve civarı semtlerde ikamet eden.

  Sektör: Metal Sanayi, İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Teklif Mühendisi

  Arda Mühendislikİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıGerek yurtiçi gerekse yurtdışında, gayrimenkul geliştirme ve Müteahhitlik konularında çalışan İnşaat firmamızın Esenyurt’ta bulunan şirket merkezi Teknik Ofisinde görev alacak tecrübeli Teklif Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler1- Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, 2- Teklif Mühendisliği konusunda en az 5 yıl deneyimli, 3- Yurtiçi ve yurtdışı teklif hazırlama (KİK, FIDIC) prosedür, şartname ve uygulamalarına hakim, 4- Maliyet ve analiz konularını iyi derecede bilen, güncel fiyatları takip eden, 5- Tercihen Dünya Bankası, IFC, EBRD satın alma prosedürlerini bilen, 6- İyi derecede MS Office, ACAD, tercihen MS Project ve Primavera kullanabilen, 7- İyi derecede İngilizce, tercihen ikinci yabancı dil bilen, 8- Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, 9- Organizasyon becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, dikkatli, planlı ve titiz çalışabilen, 10- Analitik düşünme yetisine sahip, sorumluluk sahibi ve disiplinli, 11- Metraj/Keşif çıkarabilecek, 12- Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, 13- Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 14- Bay veya bayan,

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • Blok Yapı/Toplu Yapı Sorumlusu

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTürkiye'nin önde gelen sitesinde, yönetim ofisinde çalışmak üzere takım arkadaşları arıyoruz. Çalışma alanında teknik, onarım, bakım, temizlik işlerinin periyodik olarak yapılmasını, arıza ve aksaklıkların çözümlenmesini koordine etmek, Bina Yönetimi, Teknik Hizmetler süreçlerinin planlamasını, denetlenmesini ve kontrolünü sağlamak, Konutların mekanik, tesisat, iklimlendirmelerinde bakım, onarım ve arıza müdahalesini doğru tanımlayabilmek ve ilgili yönlendirmeyi yapmak, Taşeron firmalar ile ilgilenmek ve koordinasyonu sağlamak, Site sakinlerinin şikayet-talep süreçlerini yönetmek ve çözmek, Kat Mülkiyeti Kanunu ve Site Yönetimi Planına göre yapı blokları yönetim faaliyetlerini ve toplantılarını planlamak, Site faaliyetlerinin düzenli yürümesini sağlanması için gerekli takip ve kontrolleri yapmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik, Teknik veya İdari Bilimler fakültelerinden mezun, Tercihen Profesyonel Site Yönetimi konularında tecrübeli, teknik, peyzaj ve temizlik işlerinin yönetilmesi ve yürütülmesinde deneyimli, Kat Mülkiyeti Kanununa aşına, Mali konularda bilgi sahibi, Konut sakini istek, beklenti ve şikayetlerine cevap vererek, iş takibi, planlama ve organizasyonunu yapabilecek, Microsoft Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Prezentabl, diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, Problem çözme ve karar verme yetkinliğine sahip, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Takım çalışmasına uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Kağıthane, Göktürk, Eyüp ve Kemerburgaz çevresinde ikamet eden

  Sektör: Bina ve Tesis Yönetimi, Turizm, İnşaat

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Sorumlu, Peyzaj Mimarı, Bakım Onarım Teknikeri

 • Teknik Ofis Elemanı

  Sardunya Gıdaİstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması1976 yılından bu yana yalnızca gıda üretimi ve hizmeti alanında faaliyette bulunan, müşteri memnuniyeti, personel eğitimi ve gıda güvenliği çalışmaları ile yemek sektörünün kalite çıtasını sürekli yukarı çekmeyi hedefleyen, kaliteyi ve insan sağlığını önemseyen bir catering firmasıyız. Çeşitli projelerimizde yer almak üzere, bizimle aynı ilkeleri benimseyecek ve o doğrultuda çalışabilecek Teknik Ofis Elemanı aramaktayız. Gelen arıza bildirimlerinin kayıt altına alınması Saha teknik ekibini arıza olan mutfaklara yönlendirilmesi ve koordinasyonu Arıza ile ilgili fatura girişlerini gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu,(Tercihen meslek lisesi yada teknik lise) Teknik departmanda çalışabilecek Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen. Arnavutköy,Hadımköy,Beylikdüzü,Esenyurt Bölgesinde ikamet eden. Erkekler için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Catering

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıSac İşleme Sektöründe faaliyet gösteren firmamıza aşağıda belirtilen özelliklere sahip ” TEKNİK RESSAM ” aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversite, Meslek yüksek okulu, endüstri meslek lisesi veya teknik lise mezunu, Sac işleme ve tasarımı konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, İyi derecede SolidWorks ve AutoCAD programlarını kullanabilecek SolidWorks programında Sac Metal tasarımına hâkim, Açınım ve Büküm Resmi hazırlayabilen, Üretime imalat resimlerini aktarabilecek, Tercihen Metalix programını bilen ve kesim için saca yerleşim yapabilecek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Tercihen İzmir’in Güney yakasında ikamet eden.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıTEKNİKER Ferhatpaşa-Ataşehir’deki mobilya fabrikasına; Ahşap imalat ve dekorasyon sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Mobilya ve Dekorasyon, Ağaç İşleri ve benzeri bölümlerden mezun, Autocad ve MS Office programlarına hakim, Mobilya imalat çizim bilgi ve tecrübesi olan, Mimari / Teknik ofise çizim desteği sağlayacak, İstanbul Anadolu yakasında oturan çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Tekniker

 • İş AçıklamasıFabrikamızın Teknik ofis bölümünde görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip 'Takım Arkadaşı' aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin, Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Autocad programını çok iyi seviyede kullanabilen, Tercihen üretim yapan bir işletmede çalışmış, İngilizce bilen Detaylara önem veren, dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Ekip çalışmasına yatkın, gelişime ve öğrenmeye açık, istikrarlı, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Uzun süreli çalışmayı düşünen, Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Metal Sanayi, Demir-Çelik, Endüstri

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Endüstriyel Tasarımcı

  Teknopalasİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıTeknopalas, RFID temelli otomasyon projelerinde 10 yıllık bilgi ve deneyimi ile kendi alanında ilkleri başarmış, sektörünün öncülerinden olan bir ARGE firmasıdır. Teknopalas RFID ‘nin tasarımını ve geliştirmesini yaptığı faaliyet alanları arasında Akıllı Endüstriyel Kantar otomasyonu, RFID temelli üretim bandı takip otomasyonu, depo ve stok takip otomasyonu, Araç tanıma ve kontrol otomasyonu, fabrika ve plazalar için akıllı bina otomasyonu, Personel ve meteryal takip otomasyonu ve Lokasyon belirleme sistemleri bulunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında gerek Kamu gerek özel sektörde kapsamlı otomasyon projelerine imza atan firmamız için sürekli artan iş hacmi ve müşterilerine kaliteli hizmet sunmak amacıyla aşağıda nitelikleri belirtilmiş çalışma arkadaşları arıyoruz. * Tasarımı yapılan ürün ve ürün kalıplarının teknik çizimlerini yapabilen, * Herhangi bir nesnenin 3D olarak çizimini yapabilen . * Mevcut ürünlerin tasarımlarının geliştirilmesine katkıda bulunabilen. Çalışma arkadaşımız, otomasyon ve kontrol sistemleri birimimizin İstanbul-Sancaktepe merkez binasında görevlendirilecektir.

  Aranan NiteliklerBenzer sektörlerde ve pozisyonlarda en az 2 yıl tecrübeli, Tercihen Autocad, Solidworks, Lumion, 3ds Max, Corel Draw, After Efect, İllustrator, Keyshot programlarından birisine hakim, 2 boyutlu grafik programlarına 3 boyutlu çizim programlarını çok iyi kullanabilen, 3 boyutlu modelleme programlarından en az birer tanesini iyi seviyede kullanan, Tasarladıklarını hayata geçirebilen yaratıcı, hayal gücü kuvvetli, ürün geliştirmeye ve beyin fırtınasına açık, yeni fikirler sunabilen, Tasarim Geometrisinden anlayan, Tasarım yapmaktan ve üretmekten keyif alan, Animasyon konularında ilgili, İletişim becerisi ve koordinasyon yeteneğine sahip, Eleştirileri dinlemekten hoşnut olan ve eleştirileri dikkate alabilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Teknik Personel

  Larespark Hotel İstanbulİstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıMisafir odalarındaki teknik sorunların giderilmesi ile ilgili gerekli işlemleri yapmak. Otelin çalışmasına etki edebilecek tüm unsurları kontrol altında tutmak ve kontrollerinin yapılmasını sağlamak. Planlanmış olan işlerin takibini yapmak. Otel içerisindeki tüm cihazların periyodik kontrol ve bakımını takip etmek. Otel içerisinde oluşabilecek hataların önüne geçmek, sorunlara kalıcı çözüm üretmek,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, ( Tercihen Mekanik, Elektrik mezunu ) Sektörde en az 3 yıl mesleki tecrübeye sahip, Takım çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışma engeli olmayan, Sorumluluk alabilen, problem çözme becerisi olan, Ulaşım problemi bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Teknik Personel aramaktayız.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Tekniker, Tamirci, Usta

 • Teknik Ressam

  GENÇER ALÜMİNYUM PROFİLKocaeli, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıAR&GE ve PROJE Bölümünde çalışacak; AR&GE için ürün tasarımlarında bulunacak. Katalog hazırlamalarda ekip çalışmasının içinde bulunacak. Proje bazlı yurtiçi ve yurtdışı yeni müşteriler ile iletişim kurabilecek. Müşterilerden gelen projeler üzerinden metraj çıkartacak.

  Aranan NiteliklerKocaeli / Darıca bölgesinde kurulu Alüminyum Profil imalatı yapan fabrikamızın Proje & Arge departmanında çalıştırılmak üzere; Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Makine / İnşaat / Teknik Ressam bölümlerinden mezun olmuş, MS Office ve Autocad bilgisi olan, Teknik Resim okuma bilgisi kuvvetli olan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, Kocaeli / Gebze-Darıca-Çayırova bölgesinde ikamet eden, Yetiştirilmek üzere, Takım ruhuna sahip ve ekip çalışmasına uyumlu, AR&GE Teknik Ressam Aranmaktadır.

  Sektör: Metal Sanayi, Alüminyum, İmalat

  Pozisyon: Asistan, Tekniker, Grafiker, Teknik Ressam, Teknisyen

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Yangın alarm ve otomasyon sistemlerinin tasarım, projelendirme, satış ve pazarlamasında, devreye alma ve bakım hizmetlerinde aktif rol alacak üniversitelerin elektrik elektronik mühendiiği bölümlerinden mezun olmuş, analitik düşünebilen, dinamik prezantabl takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar a. Elektrik elektronik mühendiliği diploması b. analitik düşünebilen c. öğrenmeye ve gelişime açık d. kariyer beklentisi olan e. Aktif ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek f. Diksiyonu düzgün, g. Prezantable, h. Seyahat engeli olmayan, ı. Tercihan tecrübeli, i. Tercihen ingilizce bilen j. Aktif araç kullanabilen, k. Kesinlikle Sigara kullanmayan, Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Mühendis

 • Makine Mühendisi

  BM MAKİNAKocaeli, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıHafif Vinçler, Vagon Krikoları, Kaynak Pozisyonerleri, Kablo Tamburları ve Liman ekipmanları üretimini yapan firmamızda; Mamul tasarımı ve geliştirilmesi süreçlerinin tümünde, Firma ihtiyaçlarına özel, makine ve ekipman tasarımında görevlendirilmek üzere; aşağıdaki özelliklere uygun takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinin yüksek lisans veya lisans derecelerinden mezun, İyi derece İngilizce bilen, Makine tasarımı konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Tercihen özel makine / tezgâh tasarımında çalışmış, Tercihen çelik konstrüksiyon tasarım ve hesaplarında tecrübe ve bilgi sahibi, SolidWorks, Autocad Mechanical ve Microsoft Office programlarına hakim, Proje bölümündeki çalışmalarına ek olarak hem fabrika bünyesinde hem de gerektiğinde hariçte yaptırılacak işlerin takibini yapabilecek, B sınıfı ehliyetli, yurt içi ve yurt dışı seyahate engeli olmayan, İstanbul Anadolu yakası veya Gebze bölgesinde ikamet eden. Askerlik görevini tamamlamış,

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Teknik Ressam, Mühendis

 • İnşaat Teknikeri

  Hamaş Çelikİzmir 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıDuvar içine çalışan sürme kapı ve pencere mekanizmaları imalatı yapan firmamız Proje bazlı çalışmaktadır. Gelen siparişlerin çizimi teknik birimimizde çalışan arkadaşlarımız tarafından autocad programında yapılmaktadır. Şantiye deneyimli, proje konusuna vakıf, çözüm odaklı BAY/BAYAN çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Niteliklerİnşaat Teknolojisi, İnşaat Teknikerliği, Yapı ve İnşaat Teknik Öğretmenlik bölümlerinden mezun, Tercihen alanında en az 3 yıl tecrübeli, Teknik resim konusunda tecrübe sahibi, B sınıfı ehliyetli (aktif olarak araç kullanabilen) Autocad programını ileri düzeyde kullanabilen, Askerliğini yapmış, Ms Office programlarını kullanabilen, Organizasyon ve iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Sözlü ve yazılı ifade yeteneği gelişmiş, müzakereci, detaycı, Dinamik, sonuç odaklı, koordinasyon ve takip yeteneği güçlü, Gerektiğinde seyahat edebilecek.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker, İç Mimar

 • İş Açıklaması40 yılı aşkın deneyimi, mobilya üretimi alanında sahip olduğu uluslararası sertifikaları ve doğal malzemeden ustalıkla üretilmiş ödüllü ürünleri ile üretiminin tamamını ihraç eden, ülkemizin en büyük masif mobilya üreticisi olan Yonga Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş. bünyesinde görevlendirilmek üzere; “Teknik Büro Personeli” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen mobilya dekorasyon veya tasarımı konusunda üniversitelerin ilgili lisans programlarından ya da iki yıllık yüksek okulların Mobilya Dekorasyon, Mobilya İç Mekan Tasarımı, Mobilya Öğretmenliği vb. branşlarından mezun, Ahşap imalatına yönelik teknik çizim, teknik detaylandırma, proje okuma ve oluşturmada tecrübeli, Tercihen İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim Tercihen Autocad veya 3DS Max, Top Solid, Solid Works gibi çizim programlarından en az bir tanesini iyi derecede kullanabilen, Maliyet ve fiyatlandırma analizleri üzerinde çalışabilecek, İş takibi ve sonuçlandırma yeteneğine sahip, Organizasyon ve planlama becerileri gelişmiş, İkna kabiliyeti yüksek ve yönlendirme yeteneğine sahip, Analitik düşünebilen ve pratik çözüm üretme konusunda başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği gelişmiş, Denizli' de ikamet eden veya edebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (bay adaylar için).

  Sektör: Diğer, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu

 • İş AçıklamasıElektrik Dağıtım konusunda (AG-OG) konusunda deneyimli, Tedaş, Teiaş, İSG, Yangın ve alanı ile ilgili diğer standartlara ve yönetmeliklere hakim, Mevcut ve yenilenen tüm kuvvetli ve zayıf akım sistemlerini kontrol ederek, denetim altında çalıştırabilmek, yönetebilmek, Yedek enerji (Jeneratör) sistemlerine hakim, Planlı, periyodik arıza, bakım ve iyileştirme konularında ilgili raporları oluşturmak ve saha çalışmalarını yönetebilmek, İşçilik ve malzeme kalitesinin kontrol edilerek kalite güvencesini sağlamak, Enerji tüketimini optimize etmek, gerekli yatırımları önererek, enerji tasarrufunu programlamak, Ekonomik parametreler ve nihai kullanıma dayalı enerji kullanım bütçelerini hazırlamak, yönetmek, Elektrik iş planlarını hazırlamak ve takip etmek, Şartnameler, yönetmelikler ve taşeron sözleşmelerine hakim olmak, Teknik şartnamelere göre yapım metotlarının hazırlığı ve kontrolünü sağlamak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, En az 3 yıl Elektrik - Elektronik Mühendisi olarak çalışmış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Tercihen hizmet sektöründe (Otel, AVM, Hastane) deneyimli, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office ve AutoCAD programlarını etkin kullanabilen, PLC programlama dilini bilen, Askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Sağlık/Hastane, Otelcilik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıÖncelikle gelen statik projelerin analiz edilmesi perde, kolon ve döşeme metrajlarının çıkartılıp, kalıp süresine göre miktarlarının belirlenmesi üzerinedir. Belirlenen kalıp miktarlarına göre dizaynların hesap kontrollerinin yapılması. Tercih edilen mühendis, 2- 3 aylık süre sonunda, Katardaki merkezimizde, Teklif bölümümüze planlama ve statik hesap süreçlerinde katkısı beklenmektedir. Ayrıca gerektiğinde müşteriler ile teknik toplantılara katılması istenmektedir. İşe alınacak olan aday, 1 ay İstanbul merkez ofisimizde eğitim gördükten sonra, Katar ofisimizde görevlendirilecektir. tüm yol, yemek, barınma, masrafları firmamıza aittir.

  Aranan NiteliklerKalıp ve İskele üretimi yapan firmamızın, Katar'da yer alan ofisimizde görevlendirilecektir, Teklif ve Teknik Ofis departmanlarında çalışılacaktır, İyi derece İngilizce bilen, Autocad, MC Office, SAP 2000 programlarına hakim, Tercihen 22 - 30 yaş aralığında.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis, Uzman

 • İş AçıklamasıCevizoğlu Mağazacılık 25 yılı aşkın süredir,parekende sektöründe ki ulusal ve global zincir markalara,ahşap ve metal mağaza mobilya ve sistemleri ile profesyonel hizmet sunan,modern üretim tesisi ile sektöründe lider konumdadır. Hadımköy deki fabrikamıza; her geçen gün genişlemekte olan kadromuz için Mağaza tasarımı konusunda deneyimli ,auotocad ve 3d max ileri düzeyde kullanabilen ''3D Max Tasarım Uzmanı'' aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerBaşta Grafik Tasarım olmak üzere üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl çalışma deneyimi olan, Mağaza tasarımı konusunda deneyimli, Sunum teknikleri konusunda deneyimli, Çok iyi derecede 3D max (v ray) , Autocad , photoshop ve MS office programları kullanabilen, Organizasyon ve planlama konusunda kendine güvenen

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıFİrmamıza tecrübeli takım arkadaşı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Min. 3 yıllık iş deneyimi olan, Metraj, Keşif ve Hakediş yapabilen, MS Office ve Autocad programlarını kullanabilen, Sistemli, ekip çalışmasına yatkın ve dinamik, Raporlama ve sunum becerileri konusunda yetkin, Analitik düşünme, muhakeme ve problem çözme yeteneğine sahip, Teknik Ofisimizde görevlendirilmek üzere, Esnek çalışma saatlerine uyumlu

  Sektör: İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Teknisyen, Mimar

 • Ofis Asistanı

  Certurk Belgelendirmeİstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş AçıklamasıMYK (Mesleki Yeterlilik Kurumu) ve TURKAK bağlı yapılan personel belgelendirme sınavlarının dosyalarının takibi *Sınav evraklarının hazırlanması *İlgili sınav yapıcılara iletilmesi *Sınav sonrası gelen evrakların kontrolu ve arşivlenmesi *Gelen serifikaların kayıt altına alınması ve ilgili firmalara iletimi

  Aranan Nitelikler*En az 2 yıllık önlisans eğitimi almış *Takım çalışmasına yatkın aktiv görev alabilecek *İş takibi yeteneği olan *Arşivleme konusunda daha önce tecrübesi olan. *İstanbul anadolu yakası veya Gebze yakınlarında ikamet eden *İyi derecede word,excel vb. office programlarını kullanabilen *Erkek adayların askerlik görevini yapmış olması

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Ofis Elemanı

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 17 Eylül 2017

  İş AçıklamasıBeşiktaşta Bulunan Firmamızda Çeşitli Görevlerde çalışacak yetiştirilmek üzere deneyimsiz personeller alınacaktır.

  Aranan NiteliklerAradığımız Personeller İçin Nitelikler ; - Bilgisayar Kullanabilen, - Takım Çalışmasına uyumlu, - Prezentable, Çalışma Saatleri ; Pazartesi - Cuma - 08:30 - 18:30 Sosyal Haklar; Maaş+Yemek Kartı+Sigorta

  Sektör: Mühendislik, Diğer

  Pozisyon: Ofis Elemanı

İş Habercisi - Teknik Ofis İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?