Tekstil, Pazarlama İş İlanları

Hepsini Temizle
Tekstil
Pazarlama
 • Satış / Pazarlama Müşteri Temsilcileri
  Aydın Mensucat
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İstanbul Genel Merkezli, Aydın Mensucat Döşemelik Kumaş A.Ş. ‘nin İkitelli ‘deki entegre tesisinde üretilen Döşemelik Kumaşların Yurtiçi Satışında görevlendirilmek üzere; Yıllık satış hedeflerine ulaşılmasını sağlayacak, Randevu, referans, saha satış tecrübesi ile aylık satış hedeflerine ulaşacak, Kumaşların siparişinden sevkiyatına kadar tüm süreçlerden sorumlu olacak, Müşteri portföyünü koruyacak ve zaman içinde geliştirecek; Satış sonrası hizmetler sunacak, SATIŞ / PAZARLAMA MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Yetiştirmek üzere , Mevcut müşteri ilişkilerini devam ettirecek Yeni pazarlar ve müşteriler oluşturacak, Üniversite mezunu, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlikle ilişiği olmayan, İstanbul’da ikamet eden, Bay

 • İş Açıklaması Tekstil sektöründe örme ve dokuma konfeksiyon alanında faaliyet gösteren firmamız, %100 ihracat yapmakta olup, Avrupa'nın önde gelen markalarına kendi tasarımlarını sunmakta ve üretimlerini gerçekleştirmektedir. Firmamız bünyesinde yetiştirilmek üzere ; TEKSTİL VEYA ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ aramaktayız. Üniversitelerin Tekstil veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer bir görevde min.1-2 yıl çalışmış veya yetiştirilmek üzere, Dinamik ve takım çalışmasına uyumlu, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Çok İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya ikamet edebilecek.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Tekstil aksesuarları toptancılığı alanında hızla büyüyen firmamızda, Çalışacak takım arkadaşımızın; konfeksiyon, tekstil PAZARINI ve sektörü çok iyi bilmesi gerekir. MÜŞTERİ diyaloğu güçlü, deneyimli; ürün PAZARLAMA ve SATIŞ da iddialı, DANTEL ürünü, ve piyasasını iyi bilen, KRISTAL TAŞ ürünü ve piyasası (TEKSTİL ÜRÜNLERİNDE UYGULANDIĞI) için sektörü iyi bilen, SATIŞ PAZARLAMA MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler DANTEL satış ve pazarlamada deneyimli, geçmişte aktif satışta görev alan adaylar, tercih edilme sebebidir KRISTAL TAŞ satış ve pazarlamada deneyimli, geçmişte aktif pazarlama ve SATIŞ da görev almış, Erkek adayların, Askerlik, okul gibi sorunları olmaması MS Office programlarına hakim İş ve sonuç odaklı, objektif muhakeme yeteneğine sahip Tercihen aktif araç kullanabilen, Sosyal iletişimi güçlü, bakımlı ve kendisine dikkat eden, tercihen MERTER ve civarındai ikamet eden. Gayretli,sabırlı ve en önemlisi istikrarlı, GÖREV YERİ PROBLEM SAYMAYAN (ŞUBELERDE ÇALIŞTIRILABİLİR) Yaratıcı yenilikçi, ÇÖZÜM ODAKLI problem çözen, Takım ruhuna uyumlu olan, Ehliyetli ve aktif araç kullananlar tercihlidir. FOTOĞTAFLI CV ler tercih sebebi olacaktır ÖNEMLİ: Ankara şubemizde çalışacak arkadaşlarımız BALGAT ve çevresinde ikamet edenler tercih nedeni olabilir.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere yönetiminden sorumlu olduğu bütçe doğrultusunda; Üniversitelerin İİBF bölümlerinden mezun, tercihen pazarlama veya işletme alanında yüksek lisans yapmış, Tekstil sektöründe pazarlama ve koleksiyon yönetimi konusunda 10 yıllık, yönetici olarak 5 yıllık iş tecrübesine sahip, İngilizce bilen, Takım çalışması, ekip kurma, geliştirme ve yönetimi konularında yetkin, Analitik düşünme ve analiz yeteneği kuvvetli, Takip ve sonuçlandırma becerileri gelişmiş, Kurumsal temsiliyeti yüksek, ikna kabiliyeti gelişmiş, Farklı fikirler üreten, yenilikçi, İletişim ve raporlama becerileri gelişmiş, İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden/edebilecek.

  Aranan Nitelikler Pazarlama,Koleksiyon,Ar-Ge fonksiyonlarını en etkin ve verimli bir şekilde yönetecek, Yurtiçi&Yurtdışında gerçekleştirilen ürün geliştirme ve pazarlama sistemleriyle ilgili yeni gelişmeleri takip ederek kurum içerisinde uygulanabilecek ürün geliştirme ve pazarlama sistemleri ile ilgili öneri sunacak ve hayata geçirecek, Yurtiçi&Yurtdışı fuar organizasyonlarını etkin bir şekilde planlayıp, uygulanmasını sağlayacak, Yıllık iletişim planını hazırlayıp, uygulanmasını takip ve kontrol edecek. Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

 • İş Açıklaması BAF – Brothers and Friends – amongst the leading German-Turkish companies for woven ladies wear. With offices in Germany, Turkey and Vietnam we are an international garment producer who manufactures for costumers in 8 european countries. Develop skills and strategies to find new customers and markets for our products Ability to travel internationally to visit customers Ability to organize and update customer orders, quotations and sample request records Ability to follow up orders, sample requests and deliveries Support design and product management in developing collections Weekly / monthly reporting of sales activities to management

  Aranan Nitelikler University degree in a related field, preferably Business Management or Textile Engineering. Minimum 10 years of experience in WOVEN and DENIM apparel production Very strong sense and knowledge about fashion and trends, Good communication, organization and planning skills and able to work in a team If male applicant, fulfilled the military service, Excellent command of English both written and spoken, Good command of MS Office programs, No restrictions for travelling, Willing to be paid success- orientated,

 • İstanbul Kumaş Pazarlama Yöneticisi/Yönetmeni
  Ekoten Fabrics
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması - Sahada aktif müşteri ziyareti yaparak, firmalara mevcut ürünlerin satışını gerçekleştirmek; - Sipariş sürecini detaylı şekilde takip etmek; - Satış süreci içerisinde pazarlık yapmak ve satış sonrası müşteriyi memnun bırakmak; - Güncel piyasa takibi ile doğru müşteriye satış gerçekleştirmek; - Müşteri portföyüne yeni firmalar kazandırmak ve satış hacmini genişletmek.

  Aranan Nitelikler Türkiye'nin öncü Kumaş Üreticilerinden Ekoten Tekstil İstanbul Ofisinde Kumaş Pazarlama Yöneticisi olarak; - Tercihen üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun - Sektörde en az 5 yıllık deneyimi olan - Örme Kumaş konusunda bilgi sahibi - Tercihen İngilizce bilen - Analitik bakış açısına - İnsan İlişkileri güçlü, müşteri memnuniyetini önceliği olarak benimsemiş olan - Aktif araç kullanabilen - Seyahat engeli olmayan - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan

 • İş Açıklaması 25 yıllık deneyimi ile alanında öncü olan Sun Tekstil bünyesinde sipariş alımından sevk edilmesine kadar olan tüm süreci eksiksiz tamamlayabilecek Müşteri Temsilcisi Asistanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Örme Konfeksiyonda en az 2 yıl deneyimli İyi derecede ingilizce bilen (ikinci bir yabancı dil tercih sebebidir) MS Ofis Programlarına hakim Üniversite mezunu (tercihen tekstil mühendisliği mezunu) Takım çaılşmasına yatkın Esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek takım arkadaşı arıyoruz.

 • Ürün Yöneticisi
  Karaca A.Ş
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Tüketici ihtiyaç ve taleplerini pazar fırsatları doğrultusunda değerlendirerek, hedef ve stratejiler doğrultusunda, koleksiyon oluşumuna destek verip, optimum ürün karmasını oluşturmak, Şirket bünyesindeki dağıtım kanallarından gelen teleplere istinaden ürün geliştirmek, ürün planlaması yapmak ve tedarik etmek, Stok optimizasyonunu gerçekleştirerek, ürün performanslarını değerlendirmek ve gerekli aksiyonları almak, Tedarikçi anlaşmalarını yaparak, tedarik süreçlerini uygulamak. Sorumlu olduğu ürün grubunun pazar araştırmasını yaparak, ürün konumlandırmalarını gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Perakende / Mağazacılık sektöründe ürün yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen ve tercihen ERP programına (Axapta) hakim, Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce iletişim bilgisine sahip, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, analitik düşünme becerisi yüksek, Bütçe duyarlılığı ve kar odaklılık ilkesiyle çalışan, Ev tekstili ağırlıklı sektör bilgisi olan, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Kurulduğu günden beri bayan hazır giyim sektöründe pardesü alanında , kaliteyi ve modayı yaşam biçimi haline getirenlerin öncelikli tercihi olan ZÜHRE PARDESÜ Mahmutbey de bulunan genel merkezinde görevlendirmek amacıyla 'BÖLGE PAZARLAMA SORUMLUSU' arayışındayız.

  Aranan Nitelikler Rusya ve Orta Asya pazarında tekstil sektöründe müşteri portföyüne sahip olan Çok iyi düzeyde rusça bilgisine sahip olan Bayan dış giyiminde minimum 5 yıl satış pazarlama da tecrübesi olan Sezon koleksiyonu oluşturabilecek öngörüye sahip olan Seyahat engeli bulunmayan İletişim yeteneği çok iyi seviyede gelişmiş olan

 • İş Açıklaması MÜŞTERİ İSTEKLERİNE UYGUN VE VAKTİNDE ÜRETİMİN YAPILMASI AMACIYLA; İŞLETMEYİ SİPARİŞ DETAYLARI İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRMEK, SİPARİŞ İLE İLGİLİ GEREKLİ DURUMLARDA MÜŞTERİYİ BİLGİLENDİRMEK, MÜŞTERİLERE ÜRÜN VE FİRMA HAKKINDA BİLGİ VEREREK, GEREKTİĞİNDE TEKNİK YARDIMDA BULUNARAK FİRMA İLE MÜŞTERİ İLİŞKİLERİNİ SAĞLAMAK VE GELİŞTİRMEK, MÜŞTERİ VE FUAR ZİYARETLERİ YAPARAK, YENİ MÜŞTERİLER İLE İLİŞKİYE GEÇMEK VE YENİ MÜŞTERİ KAZANDIRMAK.

  Aranan Nitelikler ÜNİVERSİTE MEZUNU, 30 YAŞINI AŞMAMIŞ, ÜST DÜZEYDE İNGİLİZCE, TERCİHEN 2. YABANCI DİL BİLEN, MÜŞTERİ ODAKLI DÜŞÜNEN, EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN, SÖZEL VE YAZILI ETKİN İLETİŞİM KURABİLEN, İŞ TAKİBİ VE ZAMAN PLANLAMASINI YAPABİLEN, SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN, DENİZLİ'DE İKAMET EDEN VE/VEYA EDEBİLECEK, ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ OLMASI GEREKMEKTEDİR.

 • Horeca Kurumsal Satış Uzmanı
  Saha Eğitim ve Danışmanlık
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 29 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz Otel ve Restaurant tekstili alanında üst segment müşterilere hizmet veren kurumsal çözüm ortağımız bünyesinde görev alacak “Kurumsal Satış Uzmanı” aramaktayız. Yurt içi ve yurt dışı müşterilere yönelik satış stratejisi doğrultusunda planlama yapılması, uygulanması ve raporlanması, Satış stratejileri doğrultusunda Otel ve Restaurant piyasası içerisinde yer alan müşterilere firma ürünlerinin satışını gerçekleştirilmesi, Müşteri ziyaretleri sırasında firmanın yüzü olarak, gerçekleştirilen satışların raporlanması, Mevcut müşterilerinin devamlılığı doğrultusunda satış ve pazarlama çalışmalarının yürütülmesi, Potansiyel müşteri araştırmasının yapılmasını sağlayacak,

  Aranan Nitelikler En az Yüksek okul mezunu, Hedeflere yönelik ve çözüm odaklı çalışabilecek Planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli, İkna kabiliyeti yüksek ve iletişim yeteneği güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Dış görünümüne önem gösteren, diksiyonu düzgün, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış,

 • Marketing Specialist
  Randstad Türkiye
  İstanbul Avrupa 29 Temmuz 2015

  İş Açıklaması The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded. -following the whole development and production cycle of Denim Overdye garment products -providing efficient coordination and communication within this circle among the factory,suppliers and the customers.

  Aranan Nitelikler -university degree in a reletad field, -at least 2 years experience in Denim/Overdye garments, -have interest in sales marketing, -open minded and willing to learn, -sense and knowledge about fashion and trends, -good communication,organization and planning skills and able to work in a team, -be fast and tidy in details, -fulfilled the military service for male -excellent command of English both written and spoken, -good command of MS Office programs, -no restrictions for travelling.

 • Marketing Specialist
  Randstad Türkiye
  İstanbul Avrupa 29 Temmuz 2015

  İş Açıklaması The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded. -following the whole development and production cycle of Denim Overdye garment products -providing efficient coordination and communication within this circle among the factory,suppliers and the customers.

  Aranan Nitelikler -university degree in a reletad field, -at least 2 years experience in Denim/Overdye garments, -have interest in sales marketing, -open minded and willing to learn, -sense and knowledge about fashion and trends, -good communication,organization and planning skills and able to work in a team, -be fast and tidy in details, -fulfilled the military service for male -excellent command of English both written and spoken, -good command of MS Office programs, -no restrictions for travelling.

 • Müşteri Temsilcisi
  Süper Tekstil
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, ürettiği her üründe en üst kalite düzeyini hedef alan Süper Grup çatısı altında bulunan Süper Tekstil' fabrikamızda görevlendirilmek üzere MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Ev tekstili ve perde sektöründe deneyimli, - Sektörde ve konusunda en az 1 yıl texcrübeli -Bay/Bayan 20-35 yaş aralığında -Askerlik ile ilişiği olmayan -Çorlu-Çerkezköy-Kapaklı da ikamet eden. MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ takım arkadaşları aramaktayız.

 • Senior Brand Manager
  Yordam Danışmanlık
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Our client is a leading company which is running in the ready-to-wear area of retail sector. We are seeking a “Senior Brand Manager” that'll directly reporting to the Marketing Director for them. Plans for marketing and branding objectives and help to implement the marketing plans. Analyze market trends and recommend changes to marketing and business development strategies based on analysis and feedback. Manage relations with third parties like creative, media, BTL & PR agencies, Deepen relationships with all media to ensure the most effective messaging and positioning of the brand. Have the potential to drive CRM and direct marketing activities. Collaborate with planning, buying, procurement and operations departments to develop strategic partnership activities and implement the execution framework and strategic plan on identified opportunities. Prepare and adhere to budgets. Be responsible from sales volume, turnover, profitability, market share and other related figures of the brand. Develop and lead a marketing team that will develop and execute new concepts, business models, channels and partners to position the Brand to the goals. To ensure development and implementation of marketing mix elements in line with Business/ Marketing Plans. The elements would include: Promotional Plan (Consumer Promo, Trade Promo, Merchandising and other visibility initiatives) Media Planning Pricing Decisions Product Development Coordinate all related marketing activities for international markets.

  Aranan Nitelikler Bachelor degree from a reputable university, Minimum 5 years of experience with a similar role, Should be proactive in analysing customer expectations, Solid knowledge about business strategy planning and forecasting, Good managerial skills, Excellent command of English, Strong presentation and communication skills, No obstacle to travel in Turkey and abroad. *Yordam İnsan Kaynakları Danışmanlığı, İşkur’un denetiminde 15.09.2011 tarihli 274 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Müşteri Temsilcisi
  Akarteks Tekstil
  İstanbul Avrupa 27 Temmuz 2015

  İş Açıklaması -Müşteri taleplerinin taleplerine göre ön hazırlık aşamalarını gerçekleştirmek (kumaş, yıkama, koleksiyon, ar-ge çalışmaları) - Müşteri koleksiyon toplantılarına katılmak, -Müşteriler ve üretim birimleri arasındaki veri ve bilgi akışını sağlamak, -Yardımcılarına koleksiyon numuneleri için gerekli bilgi aktarımını yapmak, -Üretimin her aşamasını takip ve organize etmek,

  Aranan Nitelikler Denim ve Non Denim Üretimi ve İhracatı yapan firmamızda çalıştırılmak üzere; -Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, -İletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, -Disiplinli, takipçi ve sonuç odaklı, -Çok iyi derecede İngilizce bilen, -Avrupa yakası, Bağcılar lokasyonu civarında ikamet eden, -25-38 yaş arası Bay Bayan tecrübeli, "Müşteri Temsilcileri" aramaktayız.

 • İş Açıklaması Erkek,Bayan ve Çocuk grubunda Örme Hazır Giyim ihracatı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun, Örme konfeksiyon üretim ve ihracatında en az 5 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce konuşup, yazabilen (2.dil tercih sebebidir), Takip yeteneği güçlü, detaylar konusunda dikkatli, hedef ve sonuç odaklı, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, temsil yeteneği güçlü, Takım çalışmasına yatkın, İş organizasyon yönü kuvvetli, Dinamik, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Kararlı , disiplinli ,iş bitirici ve sorumluluk sahibi, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Siparişin üretim başlangıcından sevkiyatına kadar olan tüm süreci takip edebilecek Müşteri Temsilcisi pozisyonunda görev alacak takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması - Sorumlu olduğu satış alanında ürün teşhirlerinin ve diğer görsel elemanların görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar. - İhtiyaç olduğunda, kargodan ürün teslim alma, ürün alarmlama, askılama, mağazaya ürün indirme, iade amaçlı ürün toplama, katlama, ve mağaza içi temizlik çalışmalarına katılır. Etiket değiştirme çalışmalarında aktif olarak görev alır. - Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunar. - Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olur ve müşterilere ürün özelliklerini anlatır. - Mağazanın ve ürünlerin düzenli olmasını sağlar. Mağazada ürün sunumlarının görsel standartlara uygunluğunu sağlar. - Genel görünüşü, olumlu tavrı, kurumsal kimliğe uygundur. Markaya değer katar. Marka imajının yükselmesine katkı sağlar.

  Aranan Nitelikler Yeni açılacak İstanbul Venezia AVM mağazamızda çalışmak üzere; - En az lise mezunu - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden Full Time/Part Time Satış Danışmanları arıyoruz.

 • Satış Danışmanı
  Daffari Mağazaları
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Temmuz 2015

  İş Açıklaması DAFFARİ mağazalarımızda Türkiye genelinde çalışmak üzere, Uygun iletişim tarzı ile müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda hizmet verecek, Sorumlu olduğu satış alanını şirket standartlarına uygun hale getirecek,

  Aranan Nitelikler Marka mağazacılık konusunda en az bir yıl deneyimli, Müşteri istek ve beklentilerini doğru anlayıp uygun çözümler üreterek ürün satışını gerçekleştirebilecek, Reyon düzenini, ürün teşhirinin ve ürün yerleşiminin oluşturulmasını sağlayabilecek, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Dış görünüşüne önem veren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya enaz 2 yıl tecilli. Bay, Bayan Satış Danışmanları alınacaktır. NOT: Sadece fotoğraflı başvurular değerlendirmeye alınacaktır.

 • Pazarlama
  Garda Deri ve Tekstil Ürünleri
  İstanbul Avrupa 22 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Potansiyel pazarlama araştırması yapmak Pazarlama ve satış çalışmalarını yürütmek Ürün sunumu ve sipariş aşamasını yönetmek Müşteri portföyünü geliştirmek ve yeni müşterilere ulaşmak Satılan ürünlerin üretim,sevkiyat,teslimat ve tahsilat aşamalarını takip etmek Satış öncesi ve satış sonrası tüm süreçlerini başarı ile yöneterek müşteri memnuniyeti sağlamak

  Aranan Nitelikler Şirketimiz bünyesinde pazarlama departmanında görevlendirilmek üzere, Üniversiterin ilgili bölümünden mezun Yazışma düzeyinde ingilizce bilen Sosyal iletişimi güçlü,bakımlı,güler yüzlü ve kendine güveni tam Yaratıcı, yenilikçi ve çözüm odaklı çalışabilecek Bey veya bayan çalışma arkadaşları aramaktayız

 • Pazarlama Stajyeri
  Forever New
  İstanbul Avrupa 19 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Avustralya'nın en hızlı büyüyen markalarından biri olan ve dünyanın farklı şehirlerinden ilham alarak hazırladığı koleksiyonlarıyla modaya yön veren Forever New Markası’nın Türkiye operasyonunda Eticaret & Pazarlama Departmanında görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklerde “Pazarlama Stajyeri” aranmaktadır. Markanın genel merkezi Fulya'da olup, bu pozisyonun çalışma süresi uzun dönemlidir ve en az 3 full gün katılım gereklidir. Üniversitelerin İletişim, Halkla İlişkiler, İşletme ve Pazarlama bölümlerinde okuyan 3.ve ya 4 sınıf öğrencisi Marka pazarlama konusunda kariyer hedefleri olan, öğrenmeye açık, araştırmacı, sorumluluk sahibi MS Office programlarına hakim, hızlı bilgisayar kullanabilen İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, dinamik takım çalışmasına yatkın İyi derecede İngilizce bilen, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, takip yeteneği gelişmiş, Çabuk öğrenen, düzenli ve titiz çalışabilen, Moda ve dijital dünyaya ilgi duyan, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden

  Aranan Nitelikler Pazarlama ve Eticaret departmanına pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi konusunda destek vermesi beklenmektedir .

 • Kumaş Satış Pazarlama
  İpeker Tekstil
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 13 Temmuz 2015

  İş Açıklaması 1930 yılından beri bayan giyimine yönelik kumaş üreten firmamız için, İstanbul Şubemizde istihdam edilmek üzere Kumaş Satış Pazarlama Bölümü için, aşağıdaki vasıflara sahip çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tekstil Mühendisliği Bölümünden mezun, Çözüm odaklı, ekip çalışmasına yatkın, motivasyonu yüksek ve insan ilişkileri kuvvetli MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Araç kullanabilen Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış

 • Timberland Visual Merchandising Manager
  Deriden
  İstanbul Anadolu 11 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Being responsible for implementing "Timberland "standards in line with international standards by creating solutions for Visual Merchandising areas in stores. Maximising sales opportunities through effective Visual Merchandising Coach store managers and teams to successfully implement VM plans, implementations and display standards to ensure that product displays are in line with international standards. Participation in seasonal product training to all retail staff by presenting all visual information/key messages to launch new collections Being responsible for stores refit to ensure proper process is followed & issues are raised and resolved with relevant teams. Follow trends, competitors for VM improvements in order to give ideas, feedbacks and directions to Timberland Europe. Prepare requested VM feedback reports, and give feedback regarding weekly store visits. Providing quality feedback to head office staff and clients through daily photos and reports Coordinating the development of communication materials such as in-store displays, and working with suppliers for the development of all necessary supporting visual materials. Supervise VM standards ensuring commercial relevance of product presentation and training store staff to obtain a VM point of view

  Aranan Nitelikler University degree from related departments At least 2 years experience in retail sector in a similar position Strong interest for fashion trends Team player, dynamic and hardworking with enthusiasm Innovative and pro-active person with effective communication skills Strong planning, analytical, follow-up and project management skills Excellent command of both written and spoken English Good knowledge of MS Office Applications Military service must be completed (for male candidates ) Willing to work within flexible working hours if required.

 • Timberland Retail Manager
  Deriden
  İstanbul Anadolu 11 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Manage directly Store Coordinators and Manager's, aligning them on the best practices and Brand standards, representing and supporting the Timberland Brand and values" Recruit, develop and manage a strong team eager to exceed their targets (KPIs and revenue) and passionate by the Brand Lead and develop a strong team of retail talents and promote retail culture across the company Take a proactive approach to the business trends and needs and share commercial insight on the market with the leadership team Supervise execution of retail processes and standards ensuring consistency Preparing the annual sales budget and setting the sales targets, taking the necessary actions, to reach those goals. Totally responsible from managing the retail shops' P&L Build an effective communication channel with Timberland Regional HQ. implementing quick commercial solutions when needed, demonstrating a high reactivity in order to guarantee business growth and profitability of the stores Continuously reviewing the sales performance analysis of shops Establishing performance specifications, cost and price parameters, market applications and sales estimates Pass on appropriately the information and trainings to the team, ensuring a consistent knowledge across the retail shops. Deliver real life training on the shop floor Identify new opportunities and set them in order to increase business. Analyze performance and provide feedback, guidance, training and encouragement in order to impact results Work closely with the Brand Manager, Brand Marketing Manager, VM Manager, to review, analyze, identify and develop current commercial structures for each region and category to improve final sales results season on season (budget splits, time to market, collection structure, promotions, product needs etc.)

  Aranan Nitelikler University degree in areas of Business Administration, Economics or related - MBA is preferred Minimum 2 years of experience in Retail Management. managing multiple stores network and area managers. Excellent command of both written and spoken English Good knowledge of MS Office Applications Team player, dynamic and hardworking with enthusiasm Innovative and pro-active person with effective communication skills Strong planning, analytical, follow-up and project management skills Have an understanding of business/global perspective Influence change and entrepreneurial approach Strong organization skills Able to build strong business relationships Military service must be completed (for male candidates ) Willing to work within flexible working hours if required.

 • Merchandıser-Asıstant
  İmteks
  İstanbul Avrupa 6 Temmuz 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler We're looking for a assistant merchandiser for our company which produces and exports knitted garments for many well-known brands • Minimum 1 year experience at merchandising in a textile production company or multinational textile agency, • A minimum of 4 years degree from a reputable universities, • Good command of English, • Ability to provide top quality service for customer satisfaction, • Personel impact and influence, • Dynamic personality, attitude towards excellence, • Ability to quick response and follow up the customer needs, • Good interpersonal and communication skills.

 • İş Açıklaması - Sorumlu olduğu satış alanında ürün teşhirlerinin ve diğer görsel elemanların görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar. - İhtiyaç olduğunda, kargodan ürün teslim alma, ürün alarmlama, askılama, mağazaya ürün indirme, iade amaçlı ürün toplama, katlama, ve mağaza içi temizlik çalışmalarına katılır. Etiket değiştirme çalışmalarında aktif olarak görev alır. - Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunar. - Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olur ve müşterilere ürün özelliklerini anlatır. - Mağazanın ve ürünlerin düzenli olmasını sağlar. Mağazada ürün sunumlarının görsel standartlara uygunluğunu sağlar. - Genel görünüşü, olumlu tavrı, kurumsal kimliğe uygundur. Markaya değer katar. Marka imajının yükselmesine katkı sağlar.

  Aranan Nitelikler İzmir mağazalarımızda çalışmak üzere; - En az lise mezunu - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın Part Time/ Full Time Satış Danışmanları arıyoruz.

 • Yurtdışı Müşteri Temsilcisi
  Adecco
  İstanbul Avrupa 23 Haziran 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 31.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 700.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Danışmanlığını yaptığımız yünlü sanayide faaliyet gösteren tekstil firması için "Yurtdışı Müşteri Temsilcisi" aramaktayız. Yıllık hedefler doğrultusunda müşteri portföyünü geliştirmek için pazar araştırması yapmak, müşteriler ile görüşüp, şirkete kazandırmak, Müşteri ziyaret öncesi gerekli ön hazırlıkları yapmak, mevcut ve yeni müşteri ziyaretleri yaparak, müşteri ilişkilerinin gelişmesini sağlamak ve potansiyel satışları arttırmak, Firmaya gelen mevcut ve potansiyel müşterilere Showroom'daki ürünleri sunmak ve müşteri beklentilerini doğru tespit ederek sunumun satışa dönüşmesini sağlamak, teklif hazırlamak, Siparişi verilen ürünün, üretim sürecini takip etmek ve zamanında üretilmesini sağlamak. Ürünün istenen kalite şartlarına uymaması halinde müşteriye sevk edilip edilmemesine karar verme sürecinde yer almak, Günlük gerçekleşen / gerçekleşecek olan sevkiyatları kontrol etmek ve takibini yapmak, Yapılan anlaşma şartlarına göre ödemeleri düzenli takip etmek, ödemelerin gerçekleşmesini sağlamak, Haftalık İhracat Satış Raporunu hazırlamak, Müşteri beklentileri ve trendleri doğrultusunda ÜR-GE Bölümü ile birlikte yeni kreasyon çalışmalarında bulunmak, desen ve varyant seçiminde karar verilemesine destek olmak, Yeni koleksiyonların mevcut / potansiyel müşteriye takdim etmek / göndermek ve geri bildirimleri takip etmek

  Aranan Nitelikler Üniversite veya MYO mezunu, İyi düzeyde İngilizce bilen, Min. 5 yıl benzer tecrübelere sahip, MS Office Programlarını iyi seviyede kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Ekip çalışmasına uygun, sorumluluk alabilen, takipçi, hedef ve sonuç odaklı çalışan,

 • Müşteri Temsilcisi Asistanı
  Sev-Al Çorap
  İstanbul Avrupa 17 Haziran 2015

  İş Açıklaması ÇORAP İMALATI VE İHRACATI İLE İŞTİGAL EDEN FİRMAMIZA , PAZARLAMA DEPARTMANINDA , MASA BAŞI GÖREV ALMAK ÜZERE BAYAN MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ASİSTANI ALINACAKTIR. YAPILACAK İŞ , BİR SİPARİŞİN GELİŞİNDEN YÜKLENMESİNE KADAR OLAN SÜREÇTEKİ TÜM İÇ ORGANİZASYONU SAĞLAMAK , GEREKLİ BİRİMLERE GEREKLİ TALİMATLARI VE DESTEĞİ VERMEKTİR.FABRİKAMIZ BEYLİKDÜZÜNDE OLUP , TOPKAPI-BEYLİKDÜZÜ- E5 GÜZERGAHINDAN SERVİSİMİZ MEVCUTTUR.

  Aranan Nitelikler *EN AZ LİSE MEZUNU *PRATİK HESAP BİLGİSİNE SAHİP *TERCİHEN ORTA SEVİYEDE İNGİLİZCE BİLEN *BİLGİSAYAR BİLGİSİ EXCEL , WORD , VE İNTERNET DÜZEYİNDE OLMASI GEREKLİDİR. *22-35 YAŞ ARALIĞINDA , BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

 • Senior Merchandiser
  Erateks Tekstil
  İstanbul Avrupa 12 Haziran 2015

  İş Açıklaması Senior Merchandiser for Garments Manufacturing Exporter Company We are seeking for Production and Marketing Senior Merchandiser position in our Esenyurt factory headquarters who will mainly run both the production and sampling processes between our factory and UK customer base. The main product groups are knitted garments in all variations and active sportswear.

  Aranan Nitelikler Knitted Garments Manufacturing knowledge... Suplimation and printing knowledge... Sampling room relations... U.K. customers direct communications and marketing skills... Well team working character with fabric, accessories, sampling room, planning departments in the factory... Esenyurt Headquarters...

 • Pazarlama Drektörü
  Aytim Şirketler Grubu
  İstanbul Avrupa 11 Haziran 2015

  İş Açıklaması Avrupa pazarında dünya markalarına dış giyim üretimi ve ihracatı yapan firmamızın pazarlama departmanında görevlendirilmek üzere.

  Aranan Nitelikler - Tekstil, Konfeksiyon, Hazır Giyim konusunda uluslararası pazarlama ve satış tecrübesi olan - Tasarım, koleksiyon, kumaş, numune, üretim süreçlerini bilen - Moda ve trendleri takip eden ve müşterinin daima herkesten bir adım önde olmasını sağlayabilecek - İletişim becerisi yüksek - Yurt içinde ve yurt dışında müşteri portföyü olan ve/veya oluşturabilecek olan - Çok iyi İngilizce bilen (ikinci bir yabancı dil tercih sebebidir) - Seyahat engeli bulunmayan - Benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübesi olan Pazarlama Direktörü aranmaktadır

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Tekstil, Pazarlama İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?