Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Tekstil, Pazarlama İş İlanları

Hepsini Temizle
Tekstil
Pazarlama
 • Digital Pazarlama Uzmanı

  BRN YATAKİstanbul Avrupa 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıMarkanın tüm online satış faaliyetlerinden sorumlu olmak ve tüm e-ticaret operasyonunu yürütmek, Markanın sosyal medya hesaplarını yönetmek ve sosyal medya reklamları oluşturup, analizini yapmak, Site içerik yönetimi süreçlerinden sorumlu olmak, Ürün fiyat , satış, faturalandırma ve stok analizleri yapmak, Site içeriğinin ve satışı yapılacak tüm ürünlerin içerik güncelliğini takip etmek E-ticarete ayrılan bütçenin verimli yönetilmesi, Stok ve lojistik takibinin yapılması, Sektör ve pazar analizi yapılması ve bu doğrultuda yeni dijital projeler geliştirilmesi, Hedef kitleye uygun online iletişim ve pazarlama stratejilerinin belirlenmesi, Remarketing, Retargeting stratejilerini kurgulamak, Kampanya yönetimi ve inovatif kampanyalar üretmek, Reklam stratejileri konusunda yeni stratejiler geliştirerek performans tabanlı reklam yönetimde proaktif görev almak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Dijital pazarlamada minimum 3 yıl tecrübeli, Google Adwords ve Google Analytics konusunda bilgili, Google Adwords hesap yönetiminden sorumlu olabilecek; Kampanya kurgularını yürütebilecek, Hedef ve stratejiler doğrultusunda kampanya optimizasyonu gerçekleştirebilecek, Analitik araçları kullanarak günlük, haftalık ve aylık raporlamaları yapabilecek, Web site trafiğinin performans analizlerini ve kontrollerini takip edebilecek, E-mail marketing kampanyalarını hakkında tecrübeli, Facebook, twitter ve instagram reklamları yönetimi hakkında tecrübeli, E-ticaret alt yapısı ve internet sitesi yönetimi konusunda tecrübeli Mail Marketing konusunda tecrübeli, Sosyal medya, web trendleri ve gelişen teknolojiyi yakından takip eden, E-ticaret sitesi ve operasyonlarını yönetmiş, Dijital pazarlama alanında çalışmaktan ve araştırma yapmaktan keyif alan, İnterneti hayatının bir parçası olarak benimsemiş, aktif ve sürekli kullanan, Dijital dünyaya inanan, araştırmacı, dinamik, yeniliklere ve gelişime açık, Photoshop,Corel vs. tasarım programlarına hakim, Tercihen ingilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, Tekstil, Beyaz Eşya

  Pozisyon: Dijital Pazarlama Uzmanı, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Uzmanı

 • Satış Danışmanı

  Daffari Mağazalarıİstanbul Anadolu 11 Kasım 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Sultanbeyli Atlaspark AVM'de açılan mağazamızda çalışmak üzere, Uygun iletişim tarzı ile müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda hizmet verecek, Sorumlu olduğu satış alanını şirket standartlarına uygun hale getirecek,

  Aranan NiteliklerMarka mağazacılık konusunda en az bir yıl deneyimli, Müşteri istek ve beklentilerini doğru anlayıp uygun çözümler üreterek ürün satışını gerçekleştirebilecek, Reyon düzenini, ürün teşhirinin ve ürün yerleşiminin oluşturulmasını sağlayabilecek, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Dış görünüşüne önem veren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya enaz 2 yıl tecilli. Bay, Bayan Satış Danışmanları alınacaktır. NOT: Sadece fotoğraflı başvurular değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Temsilci

 • Pazarlama Uzmanı

  Cazadorİstanbul Avrupa 15 Kasım 2017

  İş AçıklamasıPazar ve müşteri profil araştırmalarının yapılmasını sağlamak Yazılı basın dökmanlarını hazırlamak CRM ile ilgili çalışmaları yürütmek Görsel departmanı ile koordineli olarak çalışmalara destek vermek Katalog ,föy vb çalışmaları hazırlatmak ve süreçleri yönetmek Sosyal medya çalışmalarını yürütmek Basın ile ilişkileri koordine etmek , Yapılan çalışmalar sonucu ortaya çıkan faaliyetleri takip etmek ve performansları değerlendirmek

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin pazarlama bölümünden mezun Pazarlama alanında minimum 3 yıl tecrübeli Takım çalışmasına yatkın Birden fazla projeyi yönetecek Seyahat engeli buunmayan

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman

 • Müşteri Temsilcisi

  Gürex Tekstilİstanbul Avrupa 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıAvrupa'ya Örme hazır giyim ihracatı yapan firmamızın Yurt dışında yerleşik müşterilerinin koleksiyon ve imalat siparişlerinin alınması, takibi, gerekli yazışmaların yapılması, üretim aşamasında müşteri ile üretim departmanları arasında bilgi akışının eksiksiz sağlanarak sevkiyatın tamamlanması. Mevcut müşteri portföyünü artırmak için pazar araştırması yapmak, yeni müşteri bağlantıları kurmak. Müşteri portföyümüzü büyütmek.

  Aranan Niteliklerİyi derecede İngilizce ve/veya Fransızca Bilen Penye t-shirt ihracatında Koleksiyon ve numune takibi yapabilecek. MS Office programlarını bilen, Daha önce benzer görevde çalışmış tecrübeli 35 yaşını aşmamış Bayan Müşteri Temsilcisi. Adayların Servis Güzergahında ikamet etmeleri tercih sebebidir. Servislerimiz: Sefaköy-Halkalı-İkitelli-İnönü Mah.Tepeüstü-Kanarya-Bahçelievler. Anadolu Yakasından yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

  Sektör: İmalat, Tekstil, Dış Ticaret

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Dijital Pazarlama Uzmanı

 • İş AçıklamasıYurt Dışı Kumaş Pazarlama ve Satış Faaliyetlerini Yürütmek Ürünleri Yurt Dışı Pazarlarda ve Organizasyonlarda Tanıtmak Mevcut Müşteri Portföyünü Yönetmek ve Yeni Müşteri Portföyü Oluşturmak

  Aranan NiteliklerÜlkemizi tekstil alanında ulusal ve uluslararası düzeyde başarıyla temsil eden şirketimizde görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşı arıyoruz. Teknik Tekstil Konusunda En Az 5 Yıl Deneyimli Çok İyi Derecede Almanca Bilen (İkinci Dil Tercih Sebebidir) Yurt İçi / Yurt Dışı Seyahat Engeli Olmayan Aktif Olarak Araç Kullanabilen ve B Sınıfı Ehliyet Sahibi Erkek Adaylar İçin Askerlikle İlişkisi Olmayan İstanbul’da İkamet Eden / Edebilecek İhracat Personeli arıyoruz.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıTekstil sektöründe iç giyim konfeksiyonu alanında faaliyet gösteren firmamız,Avrupa'nın önde gelen mağaza zincirlerine ve markalarına bünyesinde üretim yapmakta ve Pazarlama & Satış departmanı için MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ aramaktadır.

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin Mühendislik veya İşletme bölümünden mezun, *Tercihen konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi, *MS Office programlarını kullanabilecek, *İngilizce bilen, *Ekip çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyabilen, *Erkek adaylar için askerlik ile ilgili sorunu olmayan, *Tercihen Kavacık - Beykoz civarında ikamet eden çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: İthalat/İhracat, Tekstil

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • E-Ticaret Lojistik Takım Lideri

  Kiğılıİstanbul Anadolu, Kocaeli 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTürkiye'nin Erkek Giyim Markası Kiğılı olarak çağdaş, akılcı ve başarılı erkeklerin tercih ettiği Türkiye’nin erkek giyim markasıyız. Yıllara meydan okuyan yenilikçi vizyonumuz ve dünya standartlarındaki koleksiyonlarımız ile her zaman kentli profesyonellerin vazgeçilmezi olmayı sürdürüyoruz. Kurulduğumuz günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti amacıyla çalışıyor, bu başarımızı bugün Türkiye sınırlarının ötesine taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz. Kiğılı olarak, erkek giyimi denince akla gelen ilk 10 küresel markadan biri olmayı hedefliyoruz. Biliyoruz ki, en büyük değerimiz çalışanlarımızdır. Siz de Kiğılı ekibine katılarak, bir dünya markası olma hedefine birlikte yürümeye hazır mısınız? E-ticaret Lojistik Biriminde görevlendirilmek üzere "Takım Lideri" arayışındayız. E-ticarete gelen siparişlerin takibinin yapılıp, zamanında çıkartılması ve müşteriye eksiksiz tesliminin sağlanması ile tüm paketleme ve sevkiyat faaliyetlerini takip ederek koordinesinden sorumlu olacak, E-ticaret için ayrılan stoğun doğruluğunun takibi ve düzenini sağlamaktan da sorumlu olacak, E-ticaret lojistik ekibinin yönetimi ve çalışmasından sorumlu olacak, performans takibi yapacak, İlgili birim depo alanı ve tüm lojistik merkezi içerisinde giriş, çıkış ve stok kontrol gibi tüm ana süreçleri barındıran ve tüm alt süreçlerde de ürünlerin hasarsız bir şekilde ilgili amaç için hareketinden ve kontrolünden sorumlu olacak, Diğer lojistik birimleri ve e-ticaret lojistik biriminin arasındaki iletişimi ve süreçleri yönetecek, Gerektiğinde kargo ve dış tedarikçilerle iletişim kurarak, dış süreçleri yönetecek, Araç boşaltma/yükleme, irsaliye yönetimi, mal kabul ve kalite kontrol süreçlerini takip edecek ve operasyonları yönetecek, Hasar/eksik vb. durumların raporlamasını yapacak, Ürün yerleştirme ve adresleme ile ürün toplama süreçlerini takip edecek ve yönetecek, ilgili ekiplere raporlayacak, İade ürünlerin mal kabul ve yerleştirme operasyonlarını koordine edecek, ilgili birimlerle iletişimin kurulması ve iade süreçlerinin tamamlanmasında aktif rol alabilecek, Etiketleme, barkod güncelleme, alarm takma veya sökme gibi katma değerli hizmetlerin gerçekleşmesini sağlayacak, Bağlı birimin çalışma alanının düzen ve temizliğinden sorumlu olacak, Kullanılan iş makineleri / ekipmanların bakım süreçlerini kontrol edecek, Kalite talimatlarına ve süreçlerine ve iş güvenliğinde uygun hareket edilmesini temin edecek, Bağlı bulunduğu yöneticisi ve iş süreçlerinden sorumlu olduğu birim yöneticilerine gerekli raporlama ve bilgilendirmeleri yaparak ekip içi düzenli iletişimi sağlayacak, Lojistik merkezini ilgilendiren tüm konularda gerektiğinde aktif rol oynayacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, 35 yaşını aşmamış, E-ticaret lojistiğinde minimum 2 yıl ekip yönetiminde bulunmuş ve en az 4 yıl tecrübeli, Ms Office programlarını kullanabilen, El terminali ile iş süreci yönetmiş veya yenilik iş süreçlerini öğrenmeye açık, Lojistik ve depo yönetimi konularında kendini geliştirmeye açık ve kariyer hedefi olan, Ekip çalışmasına yatkın ve ekip yönetimi yapabilecek, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uygum sağlayabilecek, İstanbul Anadolu yakası veya Kocaeli (Gebze) bölgesinde ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil, E-Ticaret

  Pozisyon: Takım Lideri

 • Müşteri Temsilcisi

  ATK Tekstilİstanbul Avrupa 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTekstil Konfeksiyon İhracat sektörünün köklü ve en büyüklerinden olan firmamıza Örme İhracat deneyimli Müşteri Temsilcisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler-Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - İyi derecede ingilizce bilen, - İngiltere müşterilerine hizmet vermiş, - Örme kumaştan üretilen bayan konfeksiyon ihracatında en az 5-7 yıl tecrübeli, - Sipariş alımından sevkine kadar olan süreci yönetebilecek, - İletişim yeteneği kuvvetli, - Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, - Modayı yakından takip eden, yeni tredler hakkında bilgi sahibi olan, - Şişli' ye ulaşım problemi olmayan.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıEke Tekstil havlu ve bornoz üretimi yapan ve bunun tamamına yakınını ihraç eden Denizli'de yerleşik bir tekstil firmasıdır . Çalışan sayısı yaklaşık 600 kişidir ve yıllık ihracat rakamı 50 milyon Amerikan Dolarıdır . Bünyesinde bulunan ARGE ve ÜRGE ekipleri ve tüm çalışanlarıyla inovasyona ve markalaşmaya önem vermektedir . Firmamızda tekstil mühendisleri ağırlıkta olmak üzere yaklaşık kırk mühendis çalışmaktadır . Ekip olarak çalışmanın başarı getirdiği inancıyla , çalışanlarımızdaki en önemli iki kriter uyumlu olmaları ve uzun dönemli çalışmalarıdır . Bu önemli kriterler ışığında iyi bir arkadaş ortamının bulunduğu , profesyoneller tarafından yönetilen firmamıza , uyumlu ve uzun dönemli çalışabilecek yurt dışı ihracat ve pazarlama böllümünde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz . Mevcut yurt dışı müşteriyle olan iletişimi ve yazışmaları yönetmek ve yönlendirmek Müşterilerden gelen sipariş , proje ve bilgileri ilgili planlama ve üretim bölümleriyle görüşmek Müşteri ile firma arasındaki tüm iletişimi sağlıklı bir şekilde yürüten , firma çıkarlarını gözeterek maksimum müşteri memnuniyeti sağlayan uyumlu ve soruumluluk sahibi kuvvetli bir köprü olmak . İş sürecinde karşılaşılacak sorunlarda yapıcı , kalıcı ve çözümcü öneri ve yaklaşımlarda bulunmak

  Aranan NiteliklerYüksek sorumluluğa sahip İnsan ilişkilerinde uyumlu Uzun dönemli çalışmak isteyen İleri derecede İngilizce bilen Üniversite mezunu Kendini yazılı ve sözlü olarak etkin bir şekilde ifade edebilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, temsil yeteneğine sahip, Denizli'de ikamet edebilecek Tercihen bayan En az bir yıl deneyimli

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıErkek, Bayan ve Çocuk grubunda, Penye - Örme ihracatı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere, Siparişin üretim başlangıcından sevkiyatına kadar olan tüm süreci takip edebilecek, Müşteri Temsilcilerini asiste edebilecek, Yetiştirilmek üzere, Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümünden '' YENİ MEZUN OLMUŞ '' takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun, Çok İyi derecede İngilizce konuşup, yazabilen (2.dil tercih sebebidir), Takip yeteneği güçlü, detaylar konusunda dikkatli, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, temsil yeteneği güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Dinamik, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Kararlı, disiplinli ,iş bitirici ve sorumluluk sahibi,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Asistan

 • Satış Danışmanı

  Daffari Mağazalarıİstanbul Avrupa 28 Ekim 2017

  İş Açıklamasıİstanbul G.Osman Paşa Venezia AVM'de açılan mağazamızda çalışmak üzere, Uygun iletişim tarzı ile müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda hizmet verecek, Sorumlu olduğu satış alanını şirket standartlarına uygun hale getirecek,

  Aranan NiteliklerMarka mağazacılık konusunda en az bir yıl deneyimli, Müşteri istek ve beklentilerini doğru anlayıp uygun çözümler üreterek ürün satışını gerçekleştirebilecek, Reyon düzenini, ürün teşhirinin ve ürün yerleşiminin oluşturulmasını sağlayabilecek, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Dış görünüşüne önem veren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya enaz 2 yıl tecilli. Bay, Bayan Satış Danışmanları alınacaktır. NOT: Sadece fotoğraflı başvurular değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Temsilci

 • İş AçıklamasıTekstil sektörünün öncü firmalarından olan firmamızın genel merkez lokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki iş tanımlarına uygun ''Eşarp pazarlama sorumlusu’’ arayışımız bulunmaktadır. Gızıa imzalı eşarpları öncelikle İstanbul olmak üzere tüm Türkiye pazarında pazarlayacak, Müşteri portföyü olan veya kısa sürede ciddi müşteri sayısına ulaşabilecek, Eşarp piyasasında markamızın pazar payını arttıracak.

  Aranan NiteliklerEşarp pazarlaması konusunda en az 5 yıl deneyimli, Eşarp konusunda piyasa bilgisi ve müşteri portföyü olan, Şirket vizyon ve misyonuna göre hareket edecek, İletişim becerisi kuvvetli, müşteri memnuniyetini benimsemiş, En az lise mezunu, Aktif olarak araç kullanan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklamasıİş Açıklaması MÜŞTERİ İLİŞKİLERİNİ YÜRÜTEBİLECEK DENEYİMLİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar -İŞ ELBİSESİNİN SATIŞI İÇİN MÜŞTERİYE ANLATACAK KADAR TEKSTİLDEN VE KUMAŞTAN ANLAYAN -HER DURUMDA SAKİNLİĞİNİ KORUYAN, İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ, MÜŞTERİ DİLİNDEN ANLAYABİLEN VE ONA GÖRE DAVRANABİLEN -KARŞINDAKİNİ DİNLEMEYİ BİLEN -DETAYLARA ÖNEM VEREN, NOT TUTMA ALIŞKANLIĞI OLAN, DİKKATLİ DİSİPLİNLİ -SÖZLÜ VE YAZILI İLETİŞİM BECERİSİ YÜKSEK -TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN -PLANLAMA YETENEĞİ OLAN -ÖĞRENMEYE VE GELİŞİME AÇIK -SÜRÜCÜ EHLİYETİNİZE SAHİP -İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN -ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ -EN AZ LİSE MEZUNU -İŞİNE KENDİ İŞİ GİBİ SAHİP ÇIKACAK -BAY TAKIM ARKADAŞI -ARAŞTIRMA YAPARAK YENİ MÜŞTERİLER BULMAK,ONLARIN TALEPLERİNİ TAM VE EKSİKSİZ ANLAYARAK,ÜRETİM DEPARTMANINA İLETMEK VE SİPARİŞ EDİLEN ÜRÜNLERİN, İSTENİLEN ŞEKİLDE ÜRETİMİNİ SAĞLAMAK, TESLİMATA KADAR ÜRÜNLERİN TAKİBİNDE BULUNARAK MÜŞTERİ BİLGİLENDİRMEK VE İLETİŞİMİ SAĞLAMAK

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Temsilci

 • İş AçıklamasıTekstil sektörünün öncü firmalarından olan firmamızın genel merkez lokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki iş tanımlarına uygun ''Eşarp pazarlama sorumlusu’’ arayışımız bulunmaktadır. Gızıa imzalı eşarpları öncelikle İstanbul olmak üzere tüm Türkiye pazarında pazarlayacak, Müşteri portföyü olan veya kısa sürede ciddi müşteri sayısına ulaşabilecek, Eşarp piyasasında markamızın pazar payını arttıracak.

  Aranan NiteliklerEşarp pazarlaması konusunda en az 5 yıl deneyimli, Eşarp konusunda piyasa bilgisi ve müşteri portföyü olan, Şirket vizyon ve misyonuna göre hareket edecek, İletişim becerisi kuvvetli, müşteri memnuniyetini benimsemiş, En az lise mezunu, Aktif olarak araç kullanan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıÜretim ve pazarlama faaliyetleri gösteren iç giyim fimamızda, Yöneticinin iş akışını planlayacak ve yönlendirecek, Genel talimatları tebliğ edecek, birimler ile bilgi akışını sağlayacak, Araştırma yapacak, sunum hazırlayacak, Dosyalama, arşiv düzeni sağlayacak, Görüşme, toplantı, sehayet ve randevuları takvimlendirecek, Kendisine verilen görevleri yerine getirecek, Tercihen Endüstri Mühendisliği mezunu, Genel Müdür Yardımcısı Asistanı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAvcılar'da İç giyim firmamızda görevlendirilmek üzere, Üniversite mezunu, orta seviye ingilizce bilen, Tercihen Endüstri Mühendisliği mezunu, Sözel ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, ikna edici, Analitik düşünen ve çözüm odaklı, Planlama ve organizasyon becerilerine sahip, Detaylı iş takibi ve zaman yönetimi yapabilen, Ofis programlarına hakim, takvim uygulamaları bilen, Düzenli, nizami, titiz, sorumluluk sahibi, Dürüst, azimli, pratik, Etik ve ahlak kurallarına sadık, nazik, Uzlaşmacı, ekip arkadaşları ile uyumlu çalışabilen, iş bitirici, Avcılar ve çevresinde ikamet eden bayan takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Yönetici Adayı, Asistan, Yönetim Sekreteri

 • İş Açıklaması1997 YILINDAN BERİ GÖMLEKLİK KUMAŞ DOKUMASI VE PAZARLAMASI YAPAN FİRMAMIZIN YURTİÇİ VE YURTDIŞI PAZARLARDA TANITIP , KUMAŞ SATIŞI YAPABİLECEK ve AŞAĞIDAKİ NİTELİKLERE SAHİP'' PAZARLAMA YETKİLİSİ '' ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR. ### NOT: BAŞVURULAR GİZLİ TUTULACAKTIR. ###

  Aranan NiteliklerGÖMLEKLİK KUMAŞ PAZARLAMASINDA EN AZ 3 YIL DENEYİMLİ, YABANCI DİL BİLEN ( İNG.) , SEYEHAT ENGELİ OLMAYAN , TEKNOLOJİK GELİŞMELERE AÇIK B SINIFI EHLİYETLİ , İŞİNİ SEVEN ,DİNAMİK TAKIM ÇALIŞMASINA UYGUN VE PREZENTABL.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıTekstil aksesuarları toptancılığı alanında hızla büyüyen firmamızda, Çalışacak takım arkadaşımızın; konfeksiyon, tekstil PAZARINI ve sektörü çok iyi bilmesi gerekir. MÜŞTERİ diyaloğu güçlü, deneyimli; ürün PAZARLAMA ve SATIŞ da iddialı, DANTEL ürünü, ve piyasasını iyi bilen, KRISTAL TAŞ ürünü ve piyasası (TEKSTİL ÜRÜNLERİNDE UYGULANDIĞI) için sektörü iyi bilen, SATIŞ PAZARLAMA MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerDANTEL satış ve pazarlamada deneyimli, geçmişte aktif satışta görev alan adaylar, tercih edilme sebebidir KRISTAL TAŞ satış ve pazarlamada deneyimli, geçmişte aktif pazarlama ve SATIŞ da görev almış, Erkek adayların, Askerlik, okul gibi sorunları olmaması MS Office programlarına hakim İş ve sonuç odaklı, objektif muhakeme yeteneğine sahip Tercihen aktif araç kullanabilen, Sosyal iletişimi güçlü, bakımlı ve kendisine dikkat eden, tercihen MERTER ve civarındai ikamet eden. Gayretli,sabırlı ve en önemlisi istikrarlı, GÖREV YERİ PROBLEM SAYMAYAN (ŞUBELERDE ÇALIŞTIRILABİLİR) Yaratıcı yenilikçi, ÇÖZÜM ODAKLI problem çözen, Takım ruhuna uyumlu olan, Ehliyetli ve aktif araç kullananlar tercihlidir. FOTOĞTAFLI CV ler tercih sebebi olacaktır

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman

 • İş AçıklamasıYurtdışı Satış ve Pazarlama Sorumlusu

  Aranan NiteliklerAna dili Arapça ve çok İyi seviyede İngilizce bilen, yazılı sözlü iletişim yönü kuvvetli, En az Lise Mezunu, Pazarlama konusunda en az 5 yıl deneyimli, Ürünlerin sipariş,stok ve tedarik planlaması ile ilgili tüm süreçlerin takibinde görev alacak, Yurtdışı ile görüşmeleri yapıp,yazışmaları takip edecek, Yurtdışından gelen misafirleri organize edecek, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına uyumlu, Tüm pazarlama ile ilgili faaliyetlerde görev alacak, Askerlik görevini tamamlamış, Pazarlama Uzmanı aramaktayız..

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman

İş Habercisi - Tekstil, Pazarlama İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?