Tekstil, Pazarlama İş İlanları

Hepsini Temizle
Tekstil
Pazarlama
 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, MODA TASARIMCILARI VE DÜNYA ÇAPINDA MARKALAR İÇİN EN UYGUN KALİTE, FİYAT VE DEĞER VERMEYE ODAKLANMIŞ, TÜRKİYE'NİN ÖNDE GELEN HAZIR GİYİM ÜRETİCİSİ OLAN MÜŞTERİMİZİN KENDİ BÜNYESİ İÇİN;   - Müşterilerin talep ettiği ürülerin geliştirilmesi, takibi ve müşteriye satışının gerçekleştirilmesinden sorumlu olacak,  

  Aranan Nitelikler 26 - 36 yaşlar aralığında, Tekstil ve örme konfeksiyon alanında deneyimli, Tercihen İngiltere pazarında fast fashion ve hight stret firmaları için satış ve servis deneyimi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay, Bayan        " MERCHANDISER " aranmaktadır.        www.maviyakaik.com  

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Temsilci, Uzman, Yetkili

 • İş Açıklaması   BLUEJEANDE DENEYİMLİ İNGİLİZCE VEYA ALMANCAYI ÇOK İYİ BİLEN  BAYAN MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ALINACAKTIR.    

  Aranan Nitelikler İNGİLİZCE VEYA ALMANCA BİLEN  BAYAN MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu

 • Müşteri Temsilcisi (Tekstil İhracat) Aden Tekstil İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Örme dış giyim konusunda imalat ve ihracat yapan, Avrupa pazarında Mağazalar zincirleri ile çalışan,Sipariş taleplerinin gelmesinden sevkiyata kadar olan süreçte akış sorumlularını yönlendirme, takip ve genel kontrol yapabilecek MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler *Örme konfeksiyon ürünleri imalat ve ihracatında en az 3 yıl deneyimli, * Üniversite mezunu, * İngilizce okuma,yazma ve konuşma derecesi iyi olan, * Koleksiyonun fiyatlandırma, üretim ve yükleme aşamalarını takip edecek, * İş takibi ve sonuçlandırma konusunda tecrübeli, * MS Office programların iyi düzeyde kullanabilen, *Yeni Müşteriler ile bağlantı yapabilecek tecrübeye sahip, TAKIM ARKADAŞLARI ARANIYOR.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman, Sorumlu, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklaması Şirket hedefleri doğrultusunda satış ve pazarlama aktivitelerini yürütmek, Yeni ve potansiyel müşterileri kazanmak için satış faaliyetleri ve ziyaretlerini sürdürmek, Mevcut müşteriler ile ilişkilerin sürekliliğinin sağlanması, geliştirilmesi ve sürekli müşteri ve pazarı hakkındaki bilgilerin güncel tutulmasına ilişkin satış faaliyetleri gerçekleştirmek. Satış hedefleri dogrultusunda yurtdısı ofisler ile bağlantıda olmak, Satış ve Pazarlama Departmanına ait ilgili raporların hazırlanmasında bağlı bulundugu amirine destek olmak.

  Aranan Nitelikler SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir. Şirketimiz Satış-Pazarlama departmanında çalışmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip 'Satış ve Pazarlama Uzmanı' pozisyonunda takım arkadaşları aramaktayız. • Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. • Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,  • Satış alanında Min. 2-3 yıl deneyimli, • İletişimi güçlü, insan ilişkileri kuvvetli, • İyi düzeyde İngilizce bilen, • İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, • Erkek adaylar için, tercihen askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Tekstil

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • Müşteri Temsilcisi Realkom İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 31 Mayıs 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Realkom ekibine katılmak ister misiniz? Denim-Dokuma alanında sektörün lider ihracat firması için, Heyacanlı,motivasyonu ve iletişimi güçlü Dinamik iş ortamında dikkatli,planlı,detaylarda özenli çalışmaya yatkın takım arkadaşları arıyoruz. İyi derecede ingilizce olmazsa olmazımız ! Sektörde 2 yıllık tecrübe, sentez ve benzeri bilgisiyar programlarına hakim olmanız seçimlerimizde etkili olacaktır. Sürekli gelişmek, öğrenmek kişisel ve firma gelişimine katkıda bulunmak isteyen adaylarla görüşmek için sabırsızlanıyoruz.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklaması Numuneden yüklemeye kadar dosya takibi, Türkiye ve Avrupa mevcut müşteri yönetimi, Yeni pazar araştırma, yeni müşteri bulma,  Sorumluluklarını sahiplenecek, Avcılar ve çevresinde ikamet eden takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Üniversite mezunu, Çok iyi İngilizce konuşabilen, Hazır giyim müşteri temsilciliği tecrübeli, Ofis programlarını bilen, Motivasyonu yüksek, ikna edici, takipçi, Gönülden pazarlama kariyer hedef planı olan, Sorumluluk sahibi,Avcılar ve çevresinde ikamet eden takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil, Toptancılık

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması - Sorumlu olduğu satış alanında ürün teşhirlerinin ve diğer görsel elemanların görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar. - İhtiyaç olduğunda, kargodan ürün teslim alma, ürün alarmlama, askılama, mağazaya ürün indirme, iade amaçlı ürün toplama, katlama, ve mağaza içi temizlik çalışmalarına katılır. Etiket değiştirme çalışmalarında aktif olarak görev alır. - Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunar. - Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olur ve müşterilere ürün özelliklerini anlatır. - Mağazanın ve ürünlerin düzenli olmasını sağlar. Mağazada ürün sunumlarının görsel standartlara uygunluğunu sağlar. - Genel görünüşü, olumlu tavrı, kurumsal kimliğe uygundur. Markaya değer katar. Marka imajının yükselmesine katkı sağlar.

  Aranan Nitelikler Manisa Alaşehir mağazamızda çalışmak üzere;   - En az lise mezunu  - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - Manisa Alaşehir ' de ikamet eden  Kısmi Part Time Satış Danışmanları arıyoruz.  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklaması Eke Tekstil havlu ve bornoz üretimi yapan ve bunun tamamına yakınını ihraç eden Denizli'de yerleşik bir tekstil firmasıdır . Çalışan sayısı yaklaşık 600 kişidir ve yıllık ihracat rakamı 50 milyon Amerikan Dolarıdır . Bünyesinde bulunan ARGE ve ÜRGE ekipleri ve tüm çalışanlarıyla inovasyona ve markalaşmaya önem vermektedir . Firmamızda tekstil mühendisleri ağırlıkta olmak üzere yaklaşık kırk mühendis çalışmaktadır . Ekip olarak çalışmanın başarı getirdiği inancıyla , çalışanlarımızdaki en önemli iki kriter uyumlu olmaları ve uzun dönemli çalışmalarıdır . Bu önemli kriterler ışığında iyi bir arkadaş ortamının bulunduğu , profesyoneller tarafından yönetilen firmamıza , uyumlu ve uzun dönemli çalışabilecek yurt dışı ihracat ve pazarlama böllümünde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz .   Mevcut yurt dışı müşteriyle olan iletişimi ve yazışmaları yönetmek ve yönlendirmek Müşterilerden gelen sipariş , proje ve bilgileri ilgili planlama ve üretim bölümleriyle görüşmek Müşteri ile firma arasındaki tüm iletişimi sağlıklı bir şekilde yürüten , firma çıkarlarını gözeterek maksimum müşteri memnuniyeti sağlayan uyumlu ve soruumluluk sahibi kuvvetli bir köprü olmak . İş sürecinde karşılaşılacak sorunlarda yapıcı , kalıcı ve çözümcü öneri ve yaklaşımlarda bulunmak  

  Aranan Nitelikler Yüksek sorumluluğa sahip İnsan ilişkilerinde uyumlu Uzun dönemli çalışmak isteyen İleri derecede İngilizce bilen Üniversite mezunu Kendini yazılı ve sözlü olarak etkin bir şekilde ifade edebilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, temsil yeteneğine sahip, Denizli'de ikamet edebilecek Tercihen bayan En az bir yıl deneyimli

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman

 • Pazarlama Sorumlusu Zühre Tekstil İnşaat İstanbul Avrupa 31 Mayıs 2016

  İş Açıklaması 2004 yılında İstanbul da kurulan kendi markası ve koleksiyonuyla bayan pardesü, kap ve manto üretimiyle kalitenin öncülüğünü başarıyla sürdüren Türkiye genelinde 300 den fazla bayisi bulunan aynı zamanda Ortadoğu ve Avrupa başta olmak üzere toplam 20 ülkeye ihracat yaparak oluşturduğu iş gücüyle de ülke ekonomisine ciddi katkılar sağlamakta olan ZÜHRE PARDESÜ pazarlama grubunu genişletmek istiyor.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık eğitim programlarından mezun Pazarlama alanında kariyer hedefi bulunan En az 2 yıl satış tecrübesi olan İletişim - İnsan ilişkilerinde başarılı Diksiyonu ve planlama yeteneğiyle fark oluşturan En az bir yabancı dil bilen ( tercihen ingilizce) B sınıfı sürücü ehliyetine sahip Avrupa yakasında ikamet eden

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yetkili, Uzman Yard, Sorumlu, Eleman, Bölge Sorumlusu

 • Merchandıser İmteks İstanbul Avrupa 30 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Follow up and deliver the processes, To coordinate customer relations and supplier processes.

  Aranan Nitelikler We're looking for a merchandiser for our company which produces and exports knitted garments for many well-known brands Minimum 3 years of experience at merchandising in a textile production company or multinational textile agency, A minimum of 4 years degree from a reputable university, Good command of Turkish and English, Ability to provide top quality service for customer satisfaction, Personel impact and influence, Dynamic personality, attitude towards excellence, Ability to quick response and follow up the customer needs,  Good interpersonal and communication skills.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Sorumlu olduğu satış alanında ürün teşhirlerinin ve diğer görsel elemanların görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar, İhtiyaç olduğunda, kargodan ürün teslim alma, ürün alarmlama, askılama, mağazaya ürün indirme, iade amaçlı ürün toplama, katlama, ve mağaza içi temizlik çalışmalarına katılma, etiket değiştirme çalışmalarına aktif olarak katılır, Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunar, Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olur ve müşterilere ürün özelliklerini anlatır, Mağazanın ve ürünlerin düzenli olmasını sağlar. Mağazada ürün sunumlarının görsel standartlara uygunluğunu sağlar, Genel görünüşü, olumlu tavırlarıyla, kurumsal kimliğe uygundur, markaya değer katar ve marka imajının yükselmesine katkı sağlar.

  Aranan Nitelikler İstanbul OUTLET ASYAPARK mağazamızda çalışmak üzere; 1. Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın 2. Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek 3. Asgari lise mezunu 4. İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden Full Time ve Part Time takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Madencilik, Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Tekstil sektörünün öncü firmalarından olan firmamızın ANTALYA bölgesindeki ; Kemer - Belek - Antalya Hava Limanı lokasyonlarındaki mağazalarımızda görevlendirilmek üzere, perakendecilik kariyeri hedefleyen ve bu pozisyonda kariyer yapmak isteyen aşağıda belirtilen iş tanımlarına uygun bayan Satış Danışması pozisyonunda işe alımlar olacaktır. Doğru iletişim yöntemleri kullanarak müşteriler ile güler yüzlü pozitif iletişim kurabilecek, Müşterilerimizin mağazamızdan en yüksek memnuniyetle ayrılmasını sağlayacak şekilde servis verecek, Mağazanın operasyonel işlerinde (stok takibi, raporlama, kasa vs. gibi) görev dağılımına göre mesuliyetlerini yerine getirebilecek, Mağazaya verilen hedef doğrultusunda satış yaparak hem mağazanın hem de bireysel hedeflerinin gerçekleştirilmesine destek olabilecek, Satış hedeflerini gerçekleştirmek için Müşteri Memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak GIZIA standartlarına uygun olarak ürünlerin satışında aktif rol alacak,

  Aranan Nitelikler Tercihen satış ve pazarlama, özellikle Lüks marka mağazacılığında tecrübeli Tercihen İngilizce-Rusça,    Almanca - İngilizce,    Rusca-Almanca            dillerinden en az ikisini bilen, Güler yüzlü, iletişime açık ve ekip çalışmasına yatkın, Perakendeyi seven, bu alanda kendisini geliştirmek isteyen Sunum becerileri güçlü, de motive olmayan pozitif, Takım arkadaşlarıyla iyi ilişkiler kurabilen, Dış görünümüne önem veren,İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Memur, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi

 • Pazarlama Uzmanı(Fabrika Merkez) Tekbir Giyim İstanbul Avrupa 29 Mayıs 2016

  İş Açıklaması   TEKBİR GİYİM SAN.VE TİC .A.Ş bünyesinde "TOPTAN PAZARLAMA DEPARTMANINDA" görevlendirilmek üzere,  

  Aranan Nitelikler   Ana dili Arapça, En az Lise Mezunu, Pazarlama konusunda en az 5 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilen ve yazılı, sözlü iletişim yönü kuvvetli, Ürünlerin sipariş,stok ve tedarik planlaması ile ilgili tüm süreçlerin takibinde görev alacak, Yurtdışı ile görüşmeleri yapıp,yazışmaları takip edecek, Yurtdışından gelen misafirleri organize edecek, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına uyumlu, Tüm pazarlama ile ilgili faaliyetlerde görev alacak, Askerlik görevini tamamlamış, Bay  Pazarlama Uzmanı aramaktayız..

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması 12 Yıldır Kumaş İmalatı ve satışı alanında hizmet veren firmamıza "Müşteri Temsilcisi"  Çalışma arkadaşları arıyoruz.   

  Aranan Nitelikler Konusunda en az 5 yıl deneyimli, İyi Derece İngilizce Bilen, Müşteri Portföyü olan, Takip Yeteneği Güçlü, İş Disiplini ve Ekip ruhuna sahip, İletişim Kabiliyeti yüksek, Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış, Bursada ikamet eden,            

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Pazarlama Uzmanı Aytim Şirketler Grubu İstanbul Avrupa 28 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Avrupa pazarında dünya markalarına yuvarlak örme kumaş ağırlıklı dış giyim üretimi ve ihracatı yapan firmamızın pazarlama departmanında görevlendirilmek üzere: Müşteri portföyü olan veya pazar müşterilerini ve sistemlerini tanıyan, pazarı sürekli aktif olarak takip edecek, PAZARLAMA UZMANI.

  Aranan Nitelikler 1-) En az ön lisans mezunu ve çok iyi derecede ingilizce biliyor olmak, 2-) Aynı görevde bir ihracat firmasında en az üç yıl deneyimli olmak, 3-) 25-45 yaş grubunda olup, seyahat engeli olmamak, 4-) İletişimi güçlü, ekip çalışmasında uyumlu ve prezıntabıl olmak.   NOT: İş yerimiz Avrupa yakasında BAĞCILAR/Mahmutbey'dedir.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman

 • Pazarlama Müdürü Raff Giyim . İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması RAFF TEKSTİL, asker / polis üniforma, aksesuar ve ekipmanları  tasarımı ve üretiminde iç pazarda yakaladığı başarıyı, son yıllarda 3 kıtadaki müşterilerine de sunmaya başlamıştır. Müşterilerinin tedarikçisi değil “Çözüm Ortağı” olma mottosuyla ürün ve serviste en üst kaliteyi sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır. RAFF TEKSTİL yaklaşık yarım asırdır her dönem müşteri beklentilerini algılama yeteneğiyle sorunsuz üretim, sorunsuz teslimat, mutlu müşteri misyonuyla büyümeye devam etmektedir. Yurt dışındaki özel ve kamu kurumlarına asker / polis üniforma, aksesuar ve ekipmanları alanında başta Afrika, Ortadoğu, Avrupa ülkeleri ve Türki Cumhuriyetlere ihracat yapmaktadır. RAFF TEKSTİL, gelişen ve genişleyen organizasyonunda, ekibimize dinamizm ve vizyon katabilecek, hedefler belirleyebilecek ve belirlenen hedefler doğrultusunda aksiyonlar alabilecek, yönetime dönemsel raporlama yapabilecek, kendine bağlı pazarlama ekibini hedefler doğrultusunda sevk ve idare edebilecek, ekibinin moral ve motivasyon kaynağı olabilecek, “kazan-kazan” prensibini benimsemiş, uluslar arası vizyona sahip “PAZARLAMA MÜDÜRÜ” aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Merter’de bulunan merkez ofisimizde görev alabilecek, Tercihen İstanbul-Avrupa Yakasında ikamet eden, İleri derecede İngilizce bilen (okuma, yazma ve konuşma) tercihen ikinci dil olarak Fransızca ve/veya İspanyolca bilen, Satış hedeflerimizi gerçekleştirmek için mevcut müşterilerle olan ilişkileri yönetebilecek ve geliştirebilecek.  Yeni pazarlar oluşturabilecek, Pazar araştırması yapabilecek, Uluslar arası vizyon sahibi Pazar, sektör, müşteri ve rakip analizi yapabilecek, Pazarlama stratejisi geliştirebilecek, İkna kabiliyeti yüksek, disiplinli, sorumluluk sahibi, Yönetime dönemsel raporlar sunabilecek, Hedefler doğrultusunda çalışabilecek, Ekibini sevk ve idaresinden sorumlu olabilecek, Benzer pozisyonda minimum 5 yıl tecrübe sahibi, Referans verebilecek, 35-45 Yaşları arasında Not : Yukarıdaki özellikleri taşımayan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. Başvurular gizli tutulacaktır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yönetici Adayı, Yönetici, Yetkili, Sorumlu, Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Sorumlu olduğu satış alanında ürün teşhirlerinin ve diğer görsel elemanların görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar, İhtiyaç olduğunda, kargodan ürün teslim alma, ürün alarmlama, askılama, mağazaya ürün indirme, iade amaçlı ürün toplama, katlama, ve mağaza içi temizlik çalışmalarına katılma, etiket değiştirme çalışmalarına aktif olarak katılır, Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunar, Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olur ve müşterilere ürün özelliklerini anlatır, Mağazanın ve ürünlerin düzenli olmasını sağlar. Mağazada ürün sunumlarının görsel standartlara uygunluğunu sağlar, Genel görünüşü, olumlu tavırlarıyla, kurumsal kimliğe uygundur, markaya değer katar ve marka imajının yükselmesine katkı sağlar.

  Aranan Nitelikler İstanbul Kadıköy Yasa Cad. mağazamızda çalışmak üzere; 1. Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, 2. Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 3. Asgari lise mezunu, 4. İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden,   Full Time ve Part Time takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Madencilik, Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi

 • Satış Pazarlama Müşteri Temsilcisi Leras Tekstil Ankara, İstanbul Avrupa 31 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Tekstil aksesuarları toptancılığı alanında hızla büyüyen firmamızda,  Çalışacak takım arkadaşımızın; konfeksiyon, tekstil PAZARINI ve sektörü çok iyi bilmesi gerekir.  MÜŞTERİ diyaloğu güçlü, deneyimli; ürün PAZARLAMA ve SATIŞ da iddialı,  DANTEL ürünü, ve   piyasasını iyi bilen, KRISTAL TAŞ ürünü ve piyasası (TEKSTİL ÜRÜNLERİNDE UYGULANDIĞI) için sektörü iyi bilen,  SATIŞ PAZARLAMA MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ çalışma arkadaşları arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler DANTEL satış ve pazarlamada deneyimli, geçmişte aktif satışta görev alan adaylar, tercih edilme sebebidir KRISTAL TAŞ satış ve pazarlamada deneyimli, geçmişte aktif pazarlama ve SATIŞ da görev almış, Erkek adayların, Askerlik, okul gibi sorunları olmaması  MS Office programlarına hakim  İş ve sonuç odaklı, objektif muhakeme yeteneğine sahip  Tercihen aktif araç kullanabilen,  Sosyal iletişimi güçlü, bakımlı ve kendisine dikkat eden,  tercihen MERTER ve civarındai ikamet eden.  Gayretli,sabırlı ve en önemlisi istikrarlı,  GÖREV YERİ PROBLEM SAYMAYAN (ŞUBELERDE ÇALIŞTIRILABİLİR)  Yaratıcı yenilikçi, ÇÖZÜM ODAKLI problem çözen, Takım ruhuna uyumlu olan, Ehliyetli ve aktif araç kullananlar tercihlidir. FOTOĞTAFLI CV ler tercih sebebi olacaktır  ÖNEMLİ: Ankara şubemizde çalışacak arkadaşlarımız BALGAT ve çevresinde ikamet edenler tercih nedeni olabilir.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman

 • Pazarlama Uzmanı Alya Tekstil Deri Kumaş İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Alya Group bünyesinde faaliyet gösteren tekstil şirketimiz için ''Pazarlama (Kumaş) Uzmanı'' alınacaktır. Sorumlu olduğu bölgedeki satış hedeflerini gerçekleştirmek, Düzenli olarak bölgesindeki müşterileri ziyaret etmek, Müşteri tahsilatlarını gerçekleştirmek, Yeni müşteriler bulmak ve mevcut müşterilerin memnuniyetini artırıcı çalışmalar yapmak, Müşteri istek ve beklentilerini karşılamak, şirket ile müşteri arasında etkin iletişimi sağlamak, Marka bilinirliğini artırmaya yönelik çalışmaları bölgesinde yürütmek, Aldığı siparişlerin müşteriye ulaşıncaya kadar geçen sürecin takibini yapmak, Çalışmaları ile ilgili düzenli raporlama yapmak, Döşemelik,Tül, Perde alanında tecrübeli ,Satış ve Pazarlama bölümünde çalışmak üzere müşteri portföyü bulunan takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Kumaş satış, pazarlama alanında en az 3 yıl tecrübeli, Müşteri portföyüne sahip, Döşemelik,tül,perde satış alanında tecrübeli, Pazar talep ve ihtiyaçları konusunda çalışma yapacak, Firmamıza yeni müşteriler kazandıracak, Mevcut müşterilerimizin memnuniyetinin korunması ve geliştirilmesi konusunda çalışmalar yapacak, Saha, ziyaret ve alınacak aksiyonlar konusunda düzenli raporlama yapacak İkna kabiliyeti yüksek, Sonuç odaklı, takip yönü kuvvetliİletişim, koordinasyon ve takip yönü kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Problem çözme,analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, yeniliklere açık, kendine güvenen, B sınıfı ehliyet sahibi, Erkek adaylarda askerliğini yapmış, Seyahat engeli bulunmayan, Firmamızın Anadolu veya Avrupa mağazalarında görev alabilecek.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Üniversitelerin  ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Erkek gömlek üretimi konusunda tecrübesi olan, Çok iyi derecede İtalyanca ve İngilizce bilen, akıcı olarak konuşabilen, Müşteri ve sonuç odaklı çalışacak, MS Office Programlarını iyi düzeyde kullanan, Tercihen Avrupa Yakası’nda oturan, En az 2 yıl tecrübeli.

  Aranan Nitelikler Kartopu Şirket Grupları'ndan Karbel Konfeksiyon San. ve Tic. Ltd. Şti.'de müşterilerden gelen siparişlerin numune aşamasından başlanarak çıkış terminine kadar takibini yapacak Müşteri Temsilcisi takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Pazar / Piyasa Araştırma, Tekstil

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Yetkili Yardımcısı

 • Müşteri Temsilcisi Asistanı Baf Tekstil İstanbul Avrupa 18 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Avrupa’nın en büyük mağaza zincirleriyle özellikle Bayan pantolonu üzerine çalışmakta olan alman ortaklı şirketimiz Baf Tekstil bünyesinde görevlendirilmek üzere "Müşteri Temsilcisi Assistanı" aramaktayız. Müşteri ihtiyacına yönelik numunelerin ön hazırlığı, takibi ve gönderimini sağlayabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Bayan dokuma dış giyim üretim ve  numunelerin hazırlık, takip aşamalarından sorumlu olacak En az 3 yıl tecrübeli, Kumaş, dikiş tekniği ve kalıp konularında tecrübe sahibi İlgili yüksek öğrenim kurumlarından mezun Teknik çizim ve dikiş talimatı hazırlayabilecek ( illüstratör ve coral programlarını kullanabilen ) Numune takibi yapabilecek, MS Office programlarına hakim.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Asistan, Müşteri Temsilcisi, Temsilci, Görevli

 • İş Açıklaması * Üniversitelerin Tekstil / Tekstil Mühendisliği veya İşletme bölümlerinden mezun, * Müşteri Temsilciliği alanında en az 3 yıl tecrübeli, * Çok iyi derecede İngilizce konuşup yazabilen, * 25-35 yaş aralığında, * Takip yeteneği güçlü, detaylara önem veren, insan ilişkileri kuvvetli, dinamik ve hareketli bir ortamdan keyif alabilecek, * Yurtdışı seyahat engeli olmayan, * Kesinlikle İSTANBUL-ANADOLU yakasında ikamet eden adaylar değerlendirilecektir.(AVRUPA yakasından yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır)

  Aranan Nitelikler * Firma misyonuna uygun olarak çalışılan müşterilerle günlük bağlantıların yapılması, * Ürün geliştirmeden sipariş alımı ve sevkiyata kadar olan sürecin yürütülmesi, * Siparişle ilgili detayların her aşamada diğer birimlere hatasız ve doğru bir şekilde aktarımının yapılması, * Sipariş harici müşteri koleksiyonları ve ar-ge’lerin takibinin yapılması, * Şirket-Müşteri ilişkilerinin güven esasına göre yönetilmesi.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklaması Tekstil aksesuarları ithalat ve toptan satışının önde gelen markalarından biri olan firmamızda çalışmak üzere, ''Pazarlama & Müşteri Temsilcisi'' departmanına.   Pazar talep ve ihtiyaçları konusunda çalışma yapacak, Firmamıza yeni müşteriler kazandıracak, Mevcut müşterilerimizin memnuniyetinin korunması ve geliştirilmesi konusunda çalışmalar yapacak, Saha, ziyaret ve alınacak aksiyonlar konusunda düzenli raporlama yapacak       Çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler                                   En az lise mezunu Satış&Pazarlama konusunda en az 1 yıl deneyimli B sınıfı ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanan ve seyahat engeli olmayan İletişim becerisi yüksek ve sunum yeteneği gelişmiş Sonuç odaklı, takip yönü kuvvetli Sosyal iletişimi güçlü, bakımlı ve kendisine dikkat eden,  *Not: Fotoğraflı CV'ler tercih sebebidir.            

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yetiştirilmek üzere yeni mezun ya da maksimum 1-2 sene çalışma tecrübesi olan, Çok iyi derecede ingilizce bilen, ( İngilizce Okuma , yazma ve konuşma bilgisi ileri seviyede olan) Müşteri ve sonuç odaklı çalışacak, Takım çalışmasına uygun ve enerjik, MS Office Programlarını iyi düzeyde kullanan, Yalova veya civarında ikamet eden.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil, Diğer

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi

 • Production Merchandiser/Spain Saide Tekstil İstanbul Avrupa 23 Şubat 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler A unique opportunity to join our fast growing Group. We are engaged in designing and short-term producing of clothing and related articles. For our Saide Marketing Department, we are looking for Production Merchandiser; Responsible for  complete production process, Dealing with customers in production process, Spanish Market experience is essential, In capable of directing sampling and costing process, Minimum of  3 years experience in similar position, Well organized and strong daily follow up skills, Fluent in both written and spoken English, Able to work analytical and organized in a dynamic environment, Strong analyzing and problem solving skill, Be fast and tidy in details, Have strong sense of quality and fashion.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Merchandiser, Müşteri Temsilcisi, Temsilci

 • Development Merchandiser/Spain Saide Tekstil İstanbul Avrupa 23 Şubat 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler A unique opportunity to join our fast growing Group. We are engaged in designing and short-term producing of clothing and related articles. For our Saide Marketing Department, we are looking for Development Merchandiser; Responsible for  complete development process, Dealing direct with customers and design teams to develop garments, Spanish Market experience is essential, In capable of directing sampling and costing process, Minimum of  3 years experience in similar position, Well organized and strong daily follow up skills, Fluent in both written and spoken English, Able to work analytical and organized in a dynamic environment, Strong analyzing and problem solving skill, Be fast and tidy in details, Have strong sense of quality and fashion.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Temsilci, Merchandiser

 • Yurtdışı Müşteri Temsilcisi Adecco İstanbul Avrupa 19 Ekim 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 31.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 700.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Danışmanlığını yaptığımız yünlü sanayide faaliyet gösteren tekstil firması için "Yurtdışı Müşteri Temsilcisi" aramaktayız. Yıllık hedefler doğrultusunda müşteri portföyünü geliştirmek için pazar araştırması yapmak, müşteriler ile görüşüp, şirkete kazandırmak, Müşteri ziyaret öncesi gerekli ön hazırlıkları yapmak, mevcut ve yeni müşteri ziyaretleri yaparak, müşteri ilişkilerinin gelişmesini sağlamak ve potansiyel satışları arttırmak, Firmaya gelen mevcut ve potansiyel müşterilere Showroom'daki ürünleri sunmak ve müşteri beklentilerini doğru tespit ederek sunumun satışa dönüşmesini sağlamak, teklif hazırlamak, Siparişi verilen ürünün, üretim sürecini takip etmek ve zamanında üretilmesini sağlamak. Ürünün istenen kalite şartlarına uymaması halinde müşteriye sevk edilip edilmemesine karar verme sürecinde yer almak, Günlük gerçekleşen / gerçekleşecek olan sevkiyatları kontrol etmek ve takibini yapmak, Yapılan anlaşma şartlarına göre ödemeleri düzenli takip etmek, ödemelerin gerçekleşmesini sağlamak, Haftalık İhracat Satış Raporunu hazırlamak, Müşteri beklentileri ve trendleri doğrultusunda ÜR-GE Bölümü ile birlikte yeni kreasyon çalışmalarında bulunmak, desen ve varyant seçiminde karar verilemesine destek olmak, Yeni koleksiyonların mevcut / potansiyel müşteriye takdim etmek / göndermek ve geri bildirimleri takip etmek

  Aranan Nitelikler Üniversite veya MYO mezunu, İyi düzeyde İngilizce bilen, Min. 5 yıl benzer tecrübelere sahip, MS Office Programlarını iyi seviyede kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Ekip çalışmasına uygun, sorumluluk alabilen, takipçi, hedef ve sonuç odaklı çalışan,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklaması - Sorumlu olduğu satış alanında ürün teşhirlerinin ve diğer görsel elemanların görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar. - İhtiyaç olduğunda, kargodan ürün teslim alma, ürün alarmlama, askılama, mağazaya ürün indirme, iade amaçlı ürün toplama, katlama, ve mağaza içi temizlik çalışmalarına katılır. Etiket değiştirme çalışmalarında aktif olarak görev alır. - Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunar. - Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olur ve müşterilere ürün özelliklerini anlatır. - Mağazanın ve ürünlerin düzenli olmasını sağlar. Mağazada ürün sunumlarının görsel standartlara uygunluğunu sağlar. - Genel görünüşü, olumlu tavrı, kurumsal kimliğe uygundur. Markaya değer katar. Marka imajının yükselmesine katkı sağlar.

  Aranan Nitelikler İzmir mağazalarımızda çalışmak üzere; - En az lise mezunu - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın Part Time/ Full Time Satış Danışmanları arıyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi

İş Habercisi - Tekstil, Pazarlama İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?