Tekstil, Pazarlama İş İlanları

Hepsini Temizle
Tekstil
Pazarlama
 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere yönetiminden sorumlu olduğu bütçe doğrultusunda; Üniversitelerin İİBF bölümlerinden mezun, tercihen pazarlama veya işletme alanında yüksek lisans yapmış, Tekstil sektöründe pazarlama ve koleksiyon yönetimi konusunda 10 yıllık, yönetici olarak 5 yıllık iş tecrübesine sahip, İngilizce bilen, Takım çalışması, ekip kurma, geliştirme ve yönetimi konularında yetkin, Analitik düşünme ve analiz yeteneği kuvvetli, Takip ve sonuçlandırma becerileri gelişmiş, Kurumsal temsiliyeti yüksek, ikna kabiliyeti gelişmiş, Farklı fikirler üreten, yenilikçi, İletişim ve raporlama becerileri gelişmiş, İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden/edebilecek.

  Aranan Nitelikler Pazarlama,Koleksiyon,Ar-Ge fonksiyonlarını en etkin ve verimli bir şekilde yönetecek, Yurtiçi&Yurtdışında gerçekleştirilen ürün geliştirme ve pazarlama sistemleriyle ilgili yeni gelişmeleri takip ederek kurum içerisinde uygulanabilecek ürün geliştirme ve pazarlama sistemleri ile ilgili öneri sunacak ve hayata geçirecek, Yurtiçi&Yurtdışı fuar organizasyonlarını etkin bir şekilde planlayıp, uygulanmasını sağlayacak, Yıllık iletişim planını hazırlayıp, uygulanmasını takip ve kontrol edecek. Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

 • Satış ve Pazarlama Personeli
  Sld Tekstil
  İstanbul Avrupa 29 Ağustos 2015

  İş Açıklaması İŞ AÇIKLAMASI BÜYÜK BEDEN BAYAN TEKSTİL FİRMASI OLAN CLAUDIA MILLEN MARKASI İÇİN GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE SATIŞ PAZARLAMA PERSONELİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler İSTENEN YETENEK VE UZMANLIKLAR. EĞİTİM DURUMU : ÜNİVERSİTELERİN TEKSTİL , KUMAŞ , HAZIRGİYİM , PAZARLAMA YADA İŞLETME BÖLÜMLERİNDEN MEZUN OLMAK. MODA VE PİYASA BİLGİSİ OLAN VE TERCİHEN BÜYÜK BEDEN BAYAN TEKSTİL ÜRÜNLERİ KONUSUNDA MÜŞTERİ PORTFÖYÜNE SAHİP. 25-35 YAŞ ARALIĞINDA TERCİHEN ERKEK ADAYLAR. ORGANİZASYON , İŞ TAKİBİ KONUSUNDA YETENEK VE DENEYİME SAHİP VE ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUMLU. POZİTİF İLETİŞİM BECERİSİNE SAHİP OLUP TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN OLAN. ASKERLİK : TAMAMLANMIŞ OLMALI. YENİBOSNA MERKEZ MAH. ATATÜRK CAD. NO 27/A BAHÇELİEVLER / İSTANBUL YAKINLARINDA İKAMET EDEN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

 • Satış Pazarlama Müşteri Temsilcisi
  Leras Tekstil
  İstanbul Avrupa, Ankara 29 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Tekstil aksesuarları toptancılığı alanında hızla büyüyen firmamızda, Çalışacak takım arkadaşımızın; konfeksiyon, tekstil PAZARINI ve sektörü çok iyi bilmesi gerekir. MÜŞTERİ diyaloğu güçlü, deneyimli; ürün PAZARLAMA ve SATIŞ da iddialı, DANTEL ürünü, ve piyasasını iyi bilen, KRISTAL TAŞ ürünü ve piyasası (TEKSTİL ÜRÜNLERİNDE UYGULANDIĞI) için sektörü iyi bilen, SATIŞ PAZARLAMA MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler DANTEL satış ve pazarlamada deneyimli, geçmişte aktif satışta görev alan adaylar, tercih edilme sebebidir KRISTAL TAŞ satış ve pazarlamada deneyimli, geçmişte aktif pazarlama ve SATIŞ da görev almış, Erkek adayların, Askerlik, okul gibi sorunları olmaması MS Office programlarına hakim İş ve sonuç odaklı, objektif muhakeme yeteneğine sahip Tercihen aktif araç kullanabilen, Sosyal iletişimi güçlü, bakımlı ve kendisine dikkat eden, tercihen MERTER ve civarındai ikamet eden. Gayretli,sabırlı ve en önemlisi istikrarlı, GÖREV YERİ PROBLEM SAYMAYAN (ŞUBELERDE ÇALIŞTIRILABİLİR) Yaratıcı yenilikçi, ÇÖZÜM ODAKLI problem çözen, Takım ruhuna uyumlu olan, Ehliyetli ve aktif araç kullananlar tercihlidir. FOTOĞTAFLI CV ler tercih sebebi olacaktır ÖNEMLİ: Ankara şubemizde çalışacak arkadaşlarımız BALGAT ve çevresinde ikamet edenler tercih nedeni olabilir.

 • Satış / Pazarlama Müşteri Temsilcileri
  Aydın Mensucat
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 29 Ağustos 2015

  İş Açıklaması İstanbul Genel Merkezli, Aydın Mensucat Döşemelik Kumaş A.Ş. ‘nin İkitelli ‘deki entegre tesisinde üretilen Döşemelik Kumaşların Yurtiçi Satışında görevlendirilmek üzere; Yıllık satış hedeflerine ulaşılmasını sağlayacak, Randevu, referans, saha satış tecrübesi ile aylık satış hedeflerine ulaşacak, Kumaşların siparişinden sevkiyatına kadar tüm süreçlerden sorumlu olacak, Müşteri portföyünü koruyacak ve zaman içinde geliştirecek; Satış sonrası hizmetler sunacak, SATIŞ / PAZARLAMA MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Yetiştirmek üzere , Mevcut müşteri ilişkilerini devam ettirecek Yeni pazarlar ve müşteriler oluşturacak, Üniversite mezunu, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlikle ilişiği olmayan, İstanbul’da ikamet eden, Bay

 • Müşteri Temsilcisi
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa 29 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Dünyanın önde gelen markaları için hazır giyim üretimi ve ihracatı yapan, sektöründe öncü firmamıza yeni çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (tercihen Tekstil veya Endüstri Mühendisliği) Dokuma, denim alanında en az 1 yıl deneyimli. Çok iyi derecede ingilizce bilen (yazılı, sözlü) Avrupa Yakası' nda ikamet eden (işyerimiz Beylikdüzü' ndedir) Askerlikle ilişkisi bulunmayan

 • İç Piyasa Pazarlama Müdürü
  Acar Tekstil
  İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Kendi Markamız ve Tasarımlarımızla, Dokuma Bayan Dış Giyim (Etek,Elbise,Bluz,Pantolon Ceket Gömlek) üretimi yapan firmamızın ürünlerini iç piyasaya satış ve Pazarlama işleminin yürütülmesi (AVM., CADDE ve BUTİK MAĞAZALARA ÜRÜN PAZARLAMA)

  Aranan Nitelikler * Mağazacılık ve Bayan dış giyim ürünleri alanında en az 10 yıl çalışma deneyimi olan * Pazarlama ve piyasa konularında bilgi birikimi ve deneyimi olan * Müşteri temini ve direkt satışa yönelik beceriye sahip. * Tam zamanlı çalışacak * ist. Avr. yakasında ikamet eden * Aktıf Araç kullanabilen (ehliyetli) * Referans verebilecek.

 • İş Açıklaması Fortune Danışmanlık olarak, 20 yıldır farklı sektörden firma ve adayla çalışarak kapsamlı bir seçme yerleştirme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçları doğrultusunda adayları yönlendiririz. 20 yıldır Türkiye’de Tekstil sektöründe 15 Ülkeye İhracat yapan müşterimiz için İhracat Müşteri Temsilcisi arayışımız söz konusudur. ***Çalışma Lokasyonu: Esenyurt Müşterilerin ihtiyaç ve isteklerini gidermek, Ürünlerin yurtdışı satış bağlantılarını kurmak, Müşterilerden geri bildirim akışını sağlamasında teşvik edici olmak, Aktif olarak satış süreçlerini gerçekleştirmek. FORTUNE DANIŞMANLIK; İşkur’un denetiminde, 10/05/2014 tarihli ve 35 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun -İyi derecede İngilizce ve Rusça bilen -Seyahat engeli olmayan, -35 yaşını aşmamış, -Ekip çalışmasına yatkın, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, -Yaptığı işin bilincinde ve sorumluluğunu taşıyabilen, -Erkek adaylar için askerliğini yapmış,

 • Pazarlama Müdürü
  İnka
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması İNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz bir tekstil firması için "Pazarlama Müdürü" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az 3 yıl benzer pozisyonda yöneticilik tecrübesi olan, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Digital pazarlama alanında tecrübeli, Servis sektörü pazarlaması yöneticiliği yapmış, Avrupa piyasasını tanıyan, modayı ve trendleri yakından takip eden, İmalat süreci ve ürün özellikleri konusunda bilgi sahibi, Aktif araç kullanabilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, İstanbul'da ikamet eden. "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no. 'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

 • Müşteri Temsilcisi
  Taypa Tekstil
  İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Dünyanın önde gelen markaları için hazır giyim üretimi ve ihracatı yapan firmamıza yeni takım arkadaşları arıyoruz. Üniversite mezunu (tercihen tekstil veya endüstri mühendisliği) Konfeksiyon üretimi (dokuma, denim) alanında benzer pozisyonda asgari 2 yıl deneyimli. Çok iyi derecede ingilizce bilen (yazılı, sözlü) Avrupa Yakası' nda ikamet eden (işyerimiz Beylikdüzü' ndedir) Askerlikle ilişkisi bulunmayan.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Tekstil Sektöründe 30 Yıllık Deneyime Sahip Olan Ermoda Tekstil Ve Konfeksiyon Ltd Şti De Müşteri Temsilcisi Olarak Takım Arkadaşı Aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * Nebim V3 Ve Ürterim Programı Bilen Tercih Sebebidir. * Diksiyonu Düzgün * Müşteri ilişkileri Konusunda Deneyimli * Tekstil Sektöründe Tecrübe Sahibi

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Pazarlama-Satış Elemanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Bay/Bayan 2 yıl pazarlama-satış tecrübesi İş kıyafeti ve iş güvenliği ürünleri satışı konusunda deneyimi olan Müşteri portföyü olan ve firmaya yeni müşteriler kazandırabilecek

 • İş Açıklaması OZANTEKS Tekstil San. ve Tic. A.Ş olarak firmamızın Pazarlama Biriminde görev almak üzere Müşteri Temsilcisi Çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tekstil Sektöründe Havlu, Bornoz, Ev tekstili üreten tesisimizde görev alacak, Üniversite mezunu (tercihen Tekstil Mühendisi veya Endüstri Mühendisi) İngilizce, Almanca, Fransızca dillerinden en az birine hakim, Müşteri temsilcisi veya benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, İletişim becerisi yüksek, MS. Office programlarına iyi derecede hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Hızlı, pratik, çözüm odaklı ve işinde titiz MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ arıyoruz.

 • Account Manager
  Aster Tekstil
  İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Technical Results Orientation is a must Costumer orianted is critical Business Analytical skills & Profitability analysis Creative Problem solving skills for complex business issues Min 5 years experience in related position is prefered Excellent product skills in jersey / woven tops ( soft ) Communication/Language: High quality verbal communication, especially around strategic direction High Level Presentation Skills to all levels of the costumers’s organization Must be able to ask questions, and elicit information Strong negotiation skills in tense situations, as well as resolving conflict Relationship Building both internally at Aster and with costumers Good English skills are must. Other Able to develop/manage fair & honest relationships at all levels. Effectively manage resources. Effectively manage multiple priorities. Thinks in terms of progress toward goals and applies constant pressure to reach them. Able to travel

  Aranan Nitelikler

 • Tekstil Mühendisi
  Aster Tekstil
  İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Tekstil sektöründe örme ve dokuma konfeksiyon alanında faaliyet gösteren firmamız, %100 ihracat yapmakta olup, Avrupa'nın önde gelen markalarına kendi tasarımlarını sunmakta ve üretimlerini gerçekleştirmektedir. Firmamız bünyesinde yetiştirilmek üzere ; TEKSTİL MÜHENDİSİ aramaktayız. Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer bir görevde min.1-2 yıl çalışmış veya yetiştirilmek üzere, Dinamik ve takım çalışmasına uyumlu, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Çok İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya ikamet edebilecek.

  Aranan Nitelikler

 • Head Of Knitwear
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Operating in the UK market for Office supply retail group in Turkey; Supplier data base in Turkey and the region, Planning and coordinating the merchandising operations, Meeting customers about orders and new collections Acquiring new manufacturers Ability to handle and resolve manufacture problems Planning and Organizing Purchasing trips, Fully in charge of following up orders, quality controlling , shipping and transportation, Assigning the suppliers based on the yearly planned budgets, negotiating, making agreements, Observing the supplier and products, in coordination with the related departments, Establishing the yearly Purchasing budget.

  Aranan Nitelikler University degree preferably in Textile Engineering or Business Administration, Minimum 5 years experience as a Manager in Apparel industry especially Knitwear Necessary to know about EU Fashion Market, Committed and high performing team leader with effective communication, presentation skills Excellent command of English both written and spoken, Negotiation capabilities, No travel restrictions.

 • Pazarlama
  Garda Deri ve Tekstil Ürünleri
  İstanbul Avrupa 26 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Potansiyel pazarlama araştırması yapmak Pazarlama ve satış çalışmalarını yürütmek Ürün sunumu ve sipariş aşamasını yönetmek Müşteri portföyünü geliştirmek ve yeni müşterilere ulaşmak Satılan ürünlerin üretim,sevkiyat,teslimat ve tahsilat aşamalarını takip etmek Satış öncesi ve satış sonrası tüm süreçlerini başarı ile yöneterek müşteri memnuniyeti sağlamak

  Aranan Nitelikler Şirketimiz bünyesinde pazarlama departmanında görevlendirilmek üzere, Üniversiterin ilgili bölümünden mezun Yazışma düzeyinde ingilizce bilen Sosyal iletişimi güçlü,bakımlı,güler yüzlü ve kendine güveni tam Yaratıcı, yenilikçi ve çözüm odaklı çalışabilecek Bey veya bayan çalışma arkadaşları aramaktayız

 • İş Açıklaması BAF – Brothers and Friends – amongst the leading German-Turkish companies for woven ladies wear. With offices in Germany, Turkey and Vietnam we are an international garment producer who manufactures for costumers in 8 european countries. Develop skills and strategies to find new customers and markets for our products Ability to travel internationally to visit customers Ability to organize and update customer orders, quotations and sample request records Ability to follow up orders, sample requests and deliveries Support design and product management in developing collections Weekly / monthly reporting of sales activities to management

  Aranan Nitelikler University degree in a related field, preferably Business Management or Textile Engineering. Minimum 10 years of experience in WOVEN and DENIM apparel production Very strong sense and knowledge about fashion and trends, Good communication, organization and planning skills and able to work in a team If male applicant, fulfilled the military service, Excellent command of English both written and spoken, Good command of MS Office programs, No restrictions for travelling, Willing to be paid success- orientated,

 • Müşteri Temsilcisi
  Akarteks Tekstil
  İstanbul Avrupa 25 Ağustos 2015

  İş Açıklaması -Müşteri taleplerinin taleplerine göre ön hazırlık aşamalarını gerçekleştirmek (kumaş, yıkama, koleksiyon, ar-ge çalışmaları) - Müşteri koleksiyon toplantılarına katılmak, -Müşteriler ve üretim birimleri arasındaki veri ve bilgi akışını sağlamak, -Yardımcılarına koleksiyon numuneleri için gerekli bilgi aktarımını yapmak, -Üretimin her aşamasını takip ve organize etmek,

  Aranan Nitelikler Denim ve Non Denim Üretimi ve İhracatı yapan firmamızda çalıştırılmak üzere; -Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, -İletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, -Disiplinli, takipçi ve sonuç odaklı, -Çok iyi derecede İngilizce bilen, -Avrupa yakası, Bağcılar lokasyonu civarında ikamet eden, -25-38 yaş arası Bay Bayan tecrübeli, "Müşteri Temsilcileri" aramaktayız.

 • İş Açıklaması Erkek,Bayan ve Çocuk grubunda Örme Hazır Giyim ihracatı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun, Örme konfeksiyon üretim ve ihracatında en az 5 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce konuşup, yazabilen (2.dil tercih sebebidir), Takip yeteneği güçlü, detaylar konusunda dikkatli, hedef ve sonuç odaklı, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, temsil yeteneği güçlü, Takım çalışmasına yatkın, İş organizasyon yönü kuvvetli, Dinamik, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Kararlı , disiplinli ,iş bitirici ve sorumluluk sahibi, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Siparişin üretim başlangıcından sevkiyatına kadar olan tüm süreci takip edebilecek Müşteri Temsilcisi pozisyonunda görev alacak takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması 25 yıllık deneyimi ile alanında öncü olan Sun Tekstil bünyesinde sipariş alımından sevk edilmesine kadar olan tüm süreci eksiksiz tamamlayabilecek Müşteri Temsilcisi Asistanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Örme Konfeksiyonda en az 2 yıl deneyimli İyi derecede ingilizce bilen (ikinci bir yabancı dil tercih sebebidir) MS Ofis Programlarına hakim Üniversite mezunu (tercihen tekstil mühendisliği mezunu) Takım çaılşmasına yatkın Esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek takım arkadaşı arıyoruz.

 • İş Açıklaması Sorumlu olduğu satış alanında ürün teşhirlerinin ve diğer görsel elemanların görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar, İhtiyaç olduğunda, kargodan ürün teslim alma, ürün alarmlama, askılama, mağazaya ürün indirme, iade amaçlı ürün toplama, katlama, ve mağaza içi temizlik çalışmalarına katılma, etiket değiştirme çalışmalarına aktif olarak katılır, Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunar, Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olur ve müşterilere ürün özelliklerini anlatır, Mağazanın ve ürünlerin düzenli olmasını sağlar. Mağazada ürün sunumlarının görsel standartlara uygunluğunu sağlar, Genel görünüşü, olumlu tavırlarıyla, kurumsal kimliğe uygundur, markaya değer katar ve marka imajının yükselmesine katkı sağlar.

  Aranan Nitelikler Bayburt mağazamızda çalışmak üzere; 1. Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, 2. Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 3. Asgari lise mezunu, 4. Bayburt'ta ikamet eden, Full Time ve Part Time takım arkadaşları arıyoruz.

 • Marketing Manager
  Gb Fashion
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 19 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Plan marketing and branding objectives. Expand product solutions and offerings. Prepare marketing strategies alongside other company executives and staff. Analyze market trends and recommend changes to marketing and business development strategies based on analysis and feedback. Prepare and adhere to budgets. Ensure brand messages are consistent. Gather and analyze customer insight. Stay well connected within the marketing and retail industry and maintain a strong network of industry professionals and vendor relationships Oversee management of incoming marketing requests from clients

  Aranan Nitelikler Bachelor's Degree with at least 5 years of marketing management experience, preferably in apparel, specialty retail or fashion Must have a deep knowledge of the retail marketing industry with a proven track record of creating and delivering a variety of innovative marketing campaigns on time and within budget Must have strong communication skills both written and verbal Must possess strong initiative – self-directed, with independent judgment and decision-making ability Ability to thrive in fast-paced, dynamic environment with shifting priorities A strong appreciation of fashion, style and design. Extraordinary attention to detail and organizational skills Strong interpersonal skills required; positive, energetic, empathetic and open minded Passion for the industry and fashion Confident and comfortable presentation skills Flexibility to adjust quickly to changes and deliver on tight deadlines in a demanding environment Strong data/analytics skills Ability to manage others Flexibility to adjust quickly to changes and deliver on tight deadlines

 • Pazarlama Elemanı
  Elissa Stampa
  İstanbul Avrupa 19 Ağustos 2015

  İş Açıklaması DİJİTAL BASKILI KUMAŞ ÜRETİMİ YAPAN FİRMAMIZDA PAZARLAMA BÖLÜMÜNDE ÇALIŞACAK DENEYİMLİ BAY BAYAN ELEMANLAR ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler

 • Marketing Specialist
  Randstad Türkiye
  İstanbul Avrupa 14 Ağustos 2015

  İş Açıklaması The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded. -following the whole development and production cycle of Denim Overdye garment products -providing efficient coordination and communication within this circle among the factory,suppliers and the customers.

  Aranan Nitelikler -university degree in a reletad field, -at least 2 years experience in Denim/Overdye garments, -have interest in sales marketing, -open minded and willing to learn, -sense and knowledge about fashion and trends, -good communication,organization and planning skills and able to work in a team, -be fast and tidy in details, -fulfilled the military service for male -excellent command of English both written and spoken, -good command of MS Office programs, -no restrictions for travelling.

 • Marketing Specialist
  Randstad Türkiye
  İstanbul Avrupa 14 Ağustos 2015

  İş Açıklaması The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded. -following the whole development and production cycle of Denim Overdye garment products -providing efficient coordination and communication within this circle among the factory,suppliers and the customers.

  Aranan Nitelikler -university degree in a reletad field, -at least 2 years experience in Denim/Overdye garments, -have interest in sales marketing, -open minded and willing to learn, -sense and knowledge about fashion and trends, -good communication,organization and planning skills and able to work in a team, -be fast and tidy in details, -fulfilled the military service for male -excellent command of English both written and spoken, -good command of MS Office programs, -no restrictions for travelling.

 • Senior Brand Manager
  Yordam Danışmanlık
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 13 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Our client is a leading company which is running in the ready-to-wear area of retail sector. We are seeking a “Senior Brand Manager” that'll directly reporting to the Marketing Director for them. Plans for marketing and branding objectives and help to implement the marketing plans. Analyze market trends and recommend changes to marketing and business development strategies based on analysis and feedback. Manage relations with third parties like creative, media, BTL & PR agencies, Deepen relationships with all media to ensure the most effective messaging and positioning of the brand. Have the potential to drive CRM and direct marketing activities. Collaborate with planning, buying, procurement and operations departments to develop strategic partnership activities and implement the execution framework and strategic plan on identified opportunities. Prepare and adhere to budgets. Be responsible from sales volume, turnover, profitability, market share and other related figures of the brand. Develop and lead a marketing team that will develop and execute new concepts, business models, channels and partners to position the Brand to the goals. To ensure development and implementation of marketing mix elements in line with Business/ Marketing Plans. The elements would include: Promotional Plan (Consumer Promo, Trade Promo, Merchandising and other visibility initiatives) Media Planning Pricing Decisions Product Development Coordinate all related marketing activities for international markets.

  Aranan Nitelikler Bachelor degree from a reputable university, Minimum 5 years of experience with a similar role, Should be proactive in analysing customer expectations, Solid knowledge about business strategy planning and forecasting, Good managerial skills, Excellent command of English, Strong presentation and communication skills, No obstacle to travel in Turkey and abroad. *Yordam İnsan Kaynakları Danışmanlığı, İşkur’un denetiminde 15.09.2011 tarihli 274 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Halkla İlişkiler Uzmanı
  Aydınlı Group
  İstanbul Avrupa 13 Ağustos 2015

  İş Açıklaması • Üniversitelerin tercihen İletişim ya da lisans eğitimi veren diğer ilgili fakültelerinden mezun • Kurumsal İletişim ve PR konusunda minimum 3 yıl tecrübeli, • Metin yazarlığı, medya analizi ve strateji yönetimi üzerine deneyim kazanmış, • Sözel ve yazılı iletişim kabiliyeti yüksek • Online-offline kampanya yönetimi tecrübesi olan, basın ilişkileri güçlü • İş takibi ve sonuç alma becerileri gelişmiş • Moda ve sanatla yakından ilgilenen • İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip • MS Office programlarını etkin kullanabilen • Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan • Çalışma yeri Osmanbey ofistir.

  Aranan Nitelikler Grup markaları için; • Yerel ve ulusal mecralarla, moda editörleriyle düzenli iletişimin sağlanması • Haber değeri taşıyan verilerin düzenlenip, paylaşılması • Medya yansımalarının düzenli takibi, analizi ve raporlanması • Aylık ve yıllık PR raporlarının hazırlanması • Bölüme ait organizasyonlarda aktif rol alınması • Sosyal medya hesaplarına içerik desteği sağlanması • PR bütçe takibinin gerçekleştirilmesi • Sponsorluklarda sözleşme, ürün alım ve iadesi gibi süreçlerden sorumlu olmak • Etkinlik bazlı ajans ilişkilerini yürütmek

 • Pazarlama Stajyeri
  Forever New
  İstanbul Avrupa 11 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Avustralya'nın en hızlı büyüyen markalarından biri olan ve dünyanın farklı şehirlerinden ilham alarak hazırladığı koleksiyonlarıyla modaya yön veren Forever New Markası’nın Türkiye operasyonunda Eticaret & Pazarlama Departmanında görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklerde “Pazarlama Stajyeri” aranmaktadır. Markanın genel merkezi Fulya'da olup, bu pozisyonun çalışma süresi uzun dönemlidir ve en az 3 full gün katılım gereklidir. Üniversitelerin İletişim, Halkla İlişkiler, İşletme ve Pazarlama bölümlerinde okuyan 3.ve ya 4 sınıf öğrencisi Marka pazarlama konusunda kariyer hedefleri olan, öğrenmeye açık, araştırmacı, sorumluluk sahibi MS Office programlarına hakim, hızlı bilgisayar kullanabilen İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, dinamik takım çalışmasına yatkın İyi derecede İngilizce bilen, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, takip yeteneği gelişmiş, Çabuk öğrenen, düzenli ve titiz çalışabilen, Moda ve dijital dünyaya ilgi duyan, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden

  Aranan Nitelikler Pazarlama ve Eticaret departmanına pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi konusunda destek vermesi beklenmektedir .

 • Horeca Kurumsal Satış Uzmanı
  Saha Eğitim ve Danışmanlık
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 29 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz Otel ve Restaurant tekstili alanında üst segment müşterilere hizmet veren kurumsal çözüm ortağımız bünyesinde görev alacak “Kurumsal Satış Uzmanı” aramaktayız. Yurt içi ve yurt dışı müşterilere yönelik satış stratejisi doğrultusunda planlama yapılması, uygulanması ve raporlanması, Satış stratejileri doğrultusunda Otel ve Restaurant piyasası içerisinde yer alan müşterilere firma ürünlerinin satışını gerçekleştirilmesi, Müşteri ziyaretleri sırasında firmanın yüzü olarak, gerçekleştirilen satışların raporlanması, Mevcut müşterilerinin devamlılığı doğrultusunda satış ve pazarlama çalışmalarının yürütülmesi, Potansiyel müşteri araştırmasının yapılmasını sağlayacak,

  Aranan Nitelikler En az Yüksek okul mezunu, Hedeflere yönelik ve çözüm odaklı çalışabilecek Planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli, İkna kabiliyeti yüksek ve iletişim yeteneği güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Dış görünümüne önem gösteren, diksiyonu düzgün, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış,

 • Timberland Visual Merchandising Manager
  Deriden
  İstanbul Anadolu 11 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Being responsible for implementing "Timberland "standards in line with international standards by creating solutions for Visual Merchandising areas in stores. Maximising sales opportunities through effective Visual Merchandising Coach store managers and teams to successfully implement VM plans, implementations and display standards to ensure that product displays are in line with international standards. Participation in seasonal product training to all retail staff by presenting all visual information/key messages to launch new collections Being responsible for stores refit to ensure proper process is followed & issues are raised and resolved with relevant teams. Follow trends, competitors for VM improvements in order to give ideas, feedbacks and directions to Timberland Europe. Prepare requested VM feedback reports, and give feedback regarding weekly store visits. Providing quality feedback to head office staff and clients through daily photos and reports Coordinating the development of communication materials such as in-store displays, and working with suppliers for the development of all necessary supporting visual materials. Supervise VM standards ensuring commercial relevance of product presentation and training store staff to obtain a VM point of view

  Aranan Nitelikler University degree from related departments At least 2 years experience in retail sector in a similar position Strong interest for fashion trends Team player, dynamic and hardworking with enthusiasm Innovative and pro-active person with effective communication skills Strong planning, analytical, follow-up and project management skills Excellent command of both written and spoken English Good knowledge of MS Office Applications Military service must be completed (for male candidates ) Willing to work within flexible working hours if required.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Tekstil, Pazarlama İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?