Tekstil, Pazarlama İş İlanları

Hepsini Temizle
Tekstil
Pazarlama
 • İş Açıklaması Tekstil aksesuarları toptancılığı alanında hızla büyüyen firmamızda, Çalışacak takım arkadaşımızın; konfeksiyon, tekstil PAZARINI ve sektörü çok iyi bilmesi gerekir. MÜŞTERİ diyaloğu güçlü, deneyimli; ürün PAZARLAMA ve SATIŞ da iddialı, DANTEL ürünü, ve piyasasını iyi bilen, KRISTAL TAŞ ürünü ve piyasası (TEKSTİL ÜRÜNLERİNDE UYGULANDIĞI) için sektörü iyi bilen, SATIŞ PAZARLAMA MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler DANTEL satış ve pazarlamada deneyimli, geçmişte aktif satışta görev alan adaylar, tercih edilme sebebidir KRISTAL TAŞ satış ve pazarlamada deneyimli, geçmişte aktif pazarlama ve SATIŞ da görev almış, Erkek adayların, Askerlik, okul gibi sorunları olmaması MS Office programlarına hakim İş ve sonuç odaklı, objektif muhakeme yeteneğine sahip Tercihen aktif araç kullanabilen, Sosyal iletişimi güçlü, bakımlı ve kendisine dikkat eden, tercihen MERTER ve civarındai ikamet eden. Gayretli,sabırlı ve en önemlisi istikrarlı, GÖREV YERİ PROBLEM SAYMAYAN (ŞUBELERDE ÇALIŞTIRILABİLİR) Yaratıcı yenilikçi, ÇÖZÜM ODAKLI problem çözen, Takım ruhuna uyumlu olan, Ehliyetli ve aktif araç kullananlar tercihlidir. FOTOĞTAFLI CV ler tercih sebebi olacaktır ÖNEMLİ: Ankara şubemizde çalışacak arkadaşlarımız BALGAT ve çevresinde ikamet edenler tercih nedeni olabilir.

 • Merchandıser
  İmteks
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Follow up and deliver the processes, To coordinate customer relations and supplier processes.

  Aranan Nitelikler We're looking for a merchandiser for our company which produces and exports knitted garments for many well-known brands Minimum 3 years of experience at merchandising in a textile production company or multinational textile agency, A minimum of 4 years degree from a reputable university, Good command of Turkish and English, Ability to provide top quality service for customer satisfaction, Personel impact and influence, Dynamic personality, attitude towards excellence, Ability to quick response and follow up the customer needs,  Good interpersonal and communication skills.

 • Müşteri Temsilcisi
  Taypa Tekstil
  İstanbul Avrupa 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması Dünyanın önde gelen markaları için hazır giyim üretimi ve ihracatı yapan  firmamıza yeni takım arkadaşları arıyoruz. Üniversite mezunu (tercihen tekstil veya endüstri mühendisliği) Konfeksiyon üretimi (dokuma, denim) alanında benzer pozisyonda asgari 2 yıl deneyimli. Çok iyi derecede ingilizce bilen (yazılı, sözlü) Avrupa Yakası' nda ikamet eden (işyerimiz Beylikdüzü' ndedir) Askerlikle ilişkisi bulunmayan.

  Aranan Nitelikler

 • Pazarlama Temsilcisi
  Batı Market Teknoloji
  İstanbul Anadolu 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması Müşteri Portföyünün Genişletilmesi Müşteri İhtiyaçlarının Tespit Edilmesi Ürünlerin Satışının Gerçekleştirilmesi Müşteri Memnuniyetinin Sağlanması    

  Aranan Nitelikler ​ Ataşehir'de bulunan firmamızın hazır giyim bayan tekstil ürünlerimizin pazarlanmasını üstlenmesi için, Tekstil ürünleri pazarlama alanında en az 2 yıl tecrübeli Tercihen büyük beden bayan giyim butik mağaza ve ara toptancı portföyü olan Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli B tipi ehliyet sahibi, aktif olarak araç kullanabilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Eke Tekstil havlu ve bornoz üretimi yapan ve bunun tamamına yakınını ihraç eden Denizli'de yerleşik bir tekstil firmasıdır . Çalışan sayısı yaklaşık 600 kişidir ve yıllık ihracat rakamı 50 milyon Amerikan Dolarıdır . Bünyesinde bulunan ARGE ve ÜRGE ekipleri ve tüm çalışanlarıyla inovasyona ve markalaşmaya önem vermektedir . Firmamızda tekstil mühendisleri ağırlıkta olmak üzere yaklaşık kırk mühendis çalışmaktadır . Ekip olarak çalışmanın başarı getirdiği inancıyla , çalışanlarımızdaki en önemli iki kriter uyumlu olmaları ve uzun dönemli çalışmalarıdır . Bu önemli kriterler ışığında iyi bir arkadaş ortamının bulunduğu , profesyoneller tarafından yönetilen firmamıza , uyumlu ve uzun dönemli çalışabilecek yurt dışı ihracat ve pazarlama böllümünde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz . İş tanımı: Mevcut yurt dışı müşteriyle olan iletişimi ve yazışmaları yönetmek ve yönlendirmek Müşterilerden gelen sipariş , proje ve bilgileri ilgili planlama ve üretim bölümleriyle görüşmek Müşteri ile firma arasındaki tüm iletişimi sağlıklı bir şekilde yürüten , firma çıkarlarını gözeterek maksimum müşteri memnuniyeti sağlayan uyumlu ve soruumluluk sahibi kuvvetli bir köprü olmak . İş sürecinde karşılaşılacak sorunlarda yapıcı , kalıcı ve çözümcü öneri ve yaklaşımlarda bulunmak

  Aranan Nitelikler Yüksek sorumluluğa sahip İnsan ilişkilerinde uyumlu Uzun dönemli çalışmak isteyen İleri derecede İngilizce bilen Üniversite mezunu Kendini yazılı ve sözlü olarak etkin bir şekilde ifade edebilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, temsil yeteneğine sahip, Denizli'de ikamet edebilecek Tercihen bayan En az bir yıl deneyimli

 • Müşteri Temsilcisi
  Arıteks Boyacılık
  İstanbul Avrupa 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması İHRACAT BÖLÜMÜ KUMAŞ SATIŞINDA ÇALIŞACAK YURTDIŞI MÜŞTERİLERİ İLE GEREKLİ YAZILI VE SÖZLÜ İLETİŞİMİ KURMAK YURTİÇİ VE YURTDIŞI FUARLARINDA FİRMAYI TEMSİL ETMEK YURTDIŞI MÜŞTERİLERİNE KOLEKSİYON TANITIMI VE DİĞER KONULARLA İLGİLİ ZİYARET ETMEK YURTDIŞI MÜŞTERİ SİPARİŞLERİNİ KUMAŞ SATINALIMINDAN  SEVKİYATINA KADAR TAKİP ETMEK VE RAPORLAMAK HAFTALIK MÜŞTERİ GÖRÜŞME RAPORUNU ÜST YÖNETİME SUNMAK

  Aranan Nitelikler YURTDIŞI SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN İYİ DERECEDE İNGİLİZCE KONUŞMA VE YAZMA YETENEĞİ OLAN TAKIM ÇALIŞMASINA UYGUN MUHAKEME YETENEĞİ OLAN BAY VEYA BAYAN ELEMAN ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ OLMASI GEREKİYOR  

 • Merchandiser
  Ereks Konfeksiyon A.Ş.
  İstanbul Avrupa 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması WE ARE NOT JUST A SUPPLIER! Denim is our way of living, the deepest reflection of our mediterranean Able to keep up pace with the hard working tempo,lifestyle to what we produce internationally. what we produce internationally. WE PRODUCE MORE THAN A PAIR OF JEANS! Denim is creativity,self-expression, liberty, openness,coolness, stillness,uniqueness...it is genderless, timeless Job Description: Dealing with customers in production process, Responsible for  complete collection  process, In capable of directing sampling and costing process.

  Aranan Nitelikler A fabulous opportunity to join our fast growing Group. We are looking for  a  Merchandiser University degree (preferably in Textile Engineering), Minimum 3 years experience in dealing direct with customers, preferably in Europe Market Fluent in both written and spoken English, Experienced on Denim Able to work analytical and organized in a dynamic environment, Well organized and strong daily follow up skills, Be fast and tidy in details, Excellent command of communication skills,     Having a positive approach, Have strong sense of quality and fashion, Willing to travel abroad.

 • İş Açıklaması Erkek,Bayan ve Çocuk grubunda Penye - Örme ihracatı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun, Örme konfeksiyon üretim ve ihracatında en az 5 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce konuşup, yazabilen (2.dil tercih sebebidir), Takip yeteneği güçlü, detaylar konusunda dikkatli, hedef ve sonuç odaklı, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, temsil yeteneği güçlü, Takım çalışmasına yatkın, İş organizasyon  yönü kuvvetli, Dinamik, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Kararlı , disiplinli ,iş bitirici ve sorumluluk sahibi, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Siparişin üretim başlangıcından sevkiyatına kadar olan tüm süreci takip edebilecek Müşteri Temsilcisi pozisyonunda görev alacak takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Pazarlama Yöneticisi
  Vakko
  İstanbul Anadolu 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması Firmamız bünyesinde değerlendirmek üzere; Pazarlama planını ve bütçesini oluşturacak, kampanya kurgularını hazırlayacak ve hayata geçirebilecek, pazarın talepleri ve pazardaki gelişmelere göre ihtiyaçları tespit edebilecek ve rakip analizleri yapabilecek " Pazarlama Yöneticisi” arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, tercihen Pazarlama alanında yüksek lisans yapmış, Benzer pozisyonda minimum 5-7 yıl tecrübeli, Planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli, Yeni pazarlama trendlerini takip eden, Pazarlama ve pazar araştırmaları konularında deneyimli,  Kampanya kurgulama, yönetme ve raporlama konularında aktif olarak görev almış, CRM, müşteri segmentasyonu ve veri analizi konularında tecrübeli, İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü İleri düzeyde İngilizce bilen, Tüm birimlerle koordinasyonu sağlayabilecek, Analitik düşünme yeteneğine sahip.

 • Müşteri Temsilcisi Asistanı
  Aster Tekstil
  İstanbul Avrupa 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması Tekstil sektöründe örme ve dokuma konfeksiyon alanında faaliyet gösteren firmamız, %100 ihracat yapmakta olup, Avrupa'nın önde gelen markalarına kendi tasarımlarını sunmakta ve üretimlerini gerçekleştirmektedir. Firmamızın Pazarlama Departmanı bünyesinde görevlendirilmek üzere ;  MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ASİSTANI    aramaktayız.   Tercihen üniversitelerin Tekstil Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun, İyi derecede ingilizce bilen, Tekstil Konfeksiyon sektöründe pazarlama alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Ms office programlarına hakim, Takip yeteneği güçlü, detaylar konusunda dikkatli, Avrupa yakasında ikamet eden

  Aranan Nitelikler

 • Müşteri Temsilcisi
  Ereks Konfeksiyon A.Ş.
  İstanbul Avrupa 23 Kasım 2015

  İş Açıklaması Denimden mamul spor pantolon üreten ve ihraç eden firmamızda üretim bölümünde görev almak üzere "Müşteri Temsilcisi” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Çok iyi derecede İngilizce bilen (konuşma, anlama ve yazma), Siparişin alım aşamasından – yükleme aşamasına kadar bütün prosesleri takip edebilecek ve sonuçlandırabilecek, 2 - 5 yıl Denim deneyimli, Hızlı, pratik düşünen, sonuç odaklı, Tercihen (B.düzü, Avcılar, Yenibosna, K.çekmece, Bağcılar, Halkalı, Esenyurt) civarların da ikamet eden, Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu,   "Müşteri Temsilcileri” aramaktayız.

 • Pazarlama
  İsteks Hazır Giyim A.Ş
  İstanbul Avrupa 21 Kasım 2015

  İş Açıklaması MÜŞTERİ İLİŞKİLERİNİ YÜRÜTEBİLECEK DENEYİMLİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

  Aranan Nitelikler -İŞ ELBİSESİNİN SATIŞI İÇİN MÜŞTERİYE ANLATACAK KADAR TEKSTİLDEN VE KUMAŞTAN ANLAYAN -HER DURUMDA SAKİNLİĞİNİ KORUYAN, İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ, MÜŞTERİ DİLİNDEN ANLAYABİLEN VE ONA GÖRE DAVRANABİLEN -KARŞINDAKİNİ DİNLEMEYİ BİLEN -DETAYLARA ÖNEM VEREN, NOT TUTMA ALIŞKANLIĞI OLAN, DİKKATLİ DİSİPLİNLİ -SÖZLÜ VE YAZILI İLETİŞİM BECERİSİ YÜKSEK -TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN -PLANLAMA YETENEĞİ OLAN -ÖĞRENMEYE VE GELİŞİME AÇIK -SÜRÜCÜ EHLİYETİNİZE SAHİP -İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN -ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ -EN AZ LİSE MEZUNU -İŞİNE KENDİ İŞİ GİBİ SAHİP ÇIKACAK -BAY TAKIM ARKADAŞI -ARAŞTIRMA YAPARAK YENİ MÜŞTERİLER BULMAK,ONLARIN TALEPLERİNİ TAM VE EKSİKSİZ ANLAYARAK,ÜRETİM DEPARTMANINA İLETMEK VE SİPARİŞ EDİLEN ÜRÜNLERİN, İSTENİLEN ŞEKİLDE ÜRETİMİNİ SAĞLAMAK, TESLİMATA KADAR ÜRÜNLERİN TAKİBİNDE BULUNARAK MÜŞTERİ BİLGİLENDİRMEK VE İLETİŞİMİ SAĞLAMAK

 • Müşteri Temsilcisi
  Akarteks Tekstil
  İstanbul Avrupa 18 Kasım 2015

  İş Açıklaması -Müşteri taleplerinin taleplerine göre ön hazırlık aşamalarını gerçekleştirmek (kumaş, yıkama, koleksiyon, ar-ge çalışmaları) - Müşteri koleksiyon toplantılarına katılmak, -Müşteriler ve üretim birimleri arasındaki veri ve bilgi akışını sağlamak, -Yardımcılarına koleksiyon numuneleri için gerekli bilgi aktarımını yapmak, -Üretimin her aşamasını takip ve organize etmek,

  Aranan Nitelikler Denim ve Non Denim Üretimi ve İhracatı yapan firmamızda çalıştırılmak üzere; -Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, -İletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, -Disiplinli, takipçi ve sonuç odaklı, -Çok iyi derecede İngilizce bilen, -Avrupa yakası, Bağcılar lokasyonu civarında ikamet eden, -25-38 yaş arası Bay Bayan tecrübeli, "Müşteri Temsilcileri" aramaktayız.

 • İş Açıklaması DENİM VE DOKUMA DIŞ-GİYİM İHRACATI YAPAN FİRMAMIZA , TECRÜBELİ VEYA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE "ALMANCA BİLEN MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ"ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler - TAKIM ÇALIŞMASINA UYUMLU , - PREZENTABL , - ÇALIŞKAN VE ANALİTİK DÜŞÜNEN , -AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN ,

 • Halkla İlişkiler Uzmanı
  Aydınlı Group
  İstanbul Avrupa 17 Kasım 2015

  İş Açıklaması • Üniversitelerin tercihen İletişim ya da lisans eğitimi veren diğer ilgili fakültelerinden mezun • Kurumsal İletişim ve PR konusunda minimum 3 yıl tecrübeli, • Metin yazarlığı, medya analizi ve strateji yönetimi üzerine deneyim kazanmış, • Sözel ve yazılı iletişim kabiliyeti yüksek • Online-offline kampanya yönetimi tecrübesi olan, basın ilişkileri güçlü • İş takibi ve sonuç alma becerileri gelişmiş • Moda ve sanatla yakından ilgilenen • İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip • MS Office programlarını etkin kullanabilen • Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan • Çalışma yeri Osmanbey ofistir.

  Aranan Nitelikler Grup markaları için; • Yerel ve ulusal mecralarla, moda editörleriyle düzenli iletişimin sağlanması • Haber değeri taşıyan verilerin düzenlenip, paylaşılması • Medya yansımalarının düzenli takibi, analizi ve raporlanması • Aylık ve yıllık PR raporlarının hazırlanması • Bölüme ait organizasyonlarda aktif rol alınması • Sosyal medya hesaplarına içerik desteği sağlanması • PR bütçe takibinin gerçekleştirilmesi • Sponsorluklarda sözleşme, ürün alım ve iadesi gibi süreçlerden sorumlu olmak • Etkinlik bazlı ajans ilişkilerini yürütmek

 • İş Açıklaması 25 yıllık deneyimi ile alanında öncü olan Sun Tekstil bünyesinde sipariş alımından sevk edilmesine kadar olan tüm süreci eksiksiz tamamlayabilecek Müşteri Temsilcisi Asistanı aranmaktadır.   

  Aranan Nitelikler Örme Konfeksiyonda en az 2 yıl deneyimli İyi derecede ingilizce bilen (ikinci bir yabancı dil tercih sebebidir) MS Ofis Programlarına hakim Üniversite mezunu (tercihen tekstil mühendisliği mezunu) Takım çaılşmasına yatkın Esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek takım arkadaşı arıyoruz.    

 • Pazarlama Sorumlusu
  Mcr Moda Crise
  İstanbul Avrupa 14 Kasım 2015

  İş Açıklaması Erkek Hazır Giyim üretimi ve toptan satışını yapan firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Sorumlusu aramaktayız Satış hedeflerine ulaşmak için hedef bölgede ürünlerini tanıtarak satmak, Satış sözleşmesini hazırlamak ve müşterileri ile bir anlaşmaya varmak, Tasarım ve ilgili pazarın geliştirilmesi, müşteri portföyünün artırılması, Satış raporlarının hazırlanması, Yabancı ülkelerde firmamızın marka tanınırlığını arttırmak amacı ile; pazar araştırması yapıp ülke raporları hazırlamak, Yurtdışında fuarlara katılmak, potansiyel müşterileri belirleyip ziyaretler gerçekleştirmek, Müşteri ve bayilikler ile irtibat halinde olmak, Teklif hazırlamak, teklif hazırlanmasından bayilik oluşturulmasına  kadarki süreçte müşteri ile bire bir ilgilenmek.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Pazarlama alanında en az beş yıl deneyimli ve tercihen müşteri portföyü bulunan Akıcı düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilen, ikinci dil, tercih nedenidir İletişim becerileri kuvvetli, sonuç odaklı Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan,

 • Development Merchandiser/Spain
  Saide Tekstil
  İstanbul Avrupa 11 Kasım 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler A unique opportunity to join our fast growing Group. We are engaged in designing and short-term producing of clothing and related articles. For our Saide Marketing Department, we are looking for Development Merchandiser; Responsible for  complete development process, Dealing direct with customers and design teams to develop garments, Spanish Market experience is essential, In capable of directing sampling and costing process, Minimum of  3 years experience in similar position, Well organized and strong daily follow up skills, Fluent in both written and spoken English, Able to work analytical and organized in a dynamic environment, Strong analyzing and problem solving skill, Be fast and tidy in details, Have strong sense of quality and fashion.

 • Production Merchandiser/Spain
  Saide Tekstil
  İstanbul Avrupa 11 Kasım 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler A unique opportunity to join our fast growing Group. We are engaged in designing and short-term producing of clothing and related articles. For our Saide Marketing Department, we are looking for Production Merchandiser; Responsible for  complete production process, Dealing with customers in production process, Spanish Market experience is essential, In capable of directing sampling and costing process, Minimum of  3 years experience in similar position, Well organized and strong daily follow up skills, Fluent in both written and spoken English, Able to work analytical and organized in a dynamic environment, Strong analyzing and problem solving skill, Be fast and tidy in details, Have strong sense of quality and fashion.

 • İş Açıklaması 1982 yılında tesettür giyim imalatına başlayan Tekbir, 1990 yılında Tekbir A.Ş.’ni kurmuştur. Türkiye genelinde ve Avrupa ülkelerinde bayi ve satış noktaları oluşturarak ürünlerini tüm dünyaya tanıtan ve pazarlayan şirketimizin         BAĞCILAR  MAHMUTBEY'DEKİ  merkezinde görev alacak        TOPTAN PAZARLAMA UZMANI ARANMAKTADIR. Ürün bazında ve bütün olarak pazarlama plan ve stratejilerinin oluşturulması, Firmanın marka stratejilerini oluşturmak ve bu süreçleri yönetmek, Marka yükselişine destek olacak projeleri yaratıp-yürütmek, Tüm Türkiye’de görev alan pazarlama ekibinin yönetilmesi var olan stratejilerin uygulanmasının sağlanması, Pazar, fiyat analizleri ve tüketici davranışlarını belirleyen analizlerin incelenmesi ve bunlar ışığında marka stratejilerin geliştirilmesi, Pazarlama stratejilerinin doğru uygulanabilmesi için satış ve pazarlama arasında güçlü iletişimin sağlanması. Pazarlama stratejileri ve pazarlama planları oluşturmak , pazar araştırmalarını ve pazarlama analizlerini değerlendirmek ve tüketici araştırmalarını yürütmek Ürün geliştirmek, paketleme, ücretlendirme ve ürünlerin pazarda konumlandırılması, Marka bilinilirliğinin ve pazar payının arttırılması yönünde çalışmaların yapılması, Rakip faaliyet ve stratejilerini yakından takip etmek, Satış ve Pazarlama teşkilatının ürün bilgisini güncel tutulması için gerekli olan eğitimlerin planlanması ve uygulanması,, Bayi koordine edebilmek,

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Toptan pazarlama alanında 7 yıl olmak üzere, tercihen Tesettür bayan giyim sektöründe yönetici pozisyonlarda en az 3 yıl tecrübeli, Kişisel İmajına dikkat eden, Güler yüzlü, iletişime açık ve ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerisi kuvvetli, Ms Office, Nebim Winner Programını etkili kullanabilen, Türkiye Genelinde seyahat sıkıntısı olmayan, 30 - 45 yaş arası, "Bay Toptan Pazarlama Uzmanı" aranmaktadır

 • Müşteri Temsilcisi
  Brıtannıa Etıket
  İstanbul Avrupa 3 Kasım 2015

  İş Açıklaması Britannia Garment Packaging Türkiye Esenyurt / İstanbul ofisinde görevlendirilmek üzere Müşteri Hizmetleri Departmanında çalışacak ‘’müşteri temsilcisi’’pozisyonunda takım arkadaşı  aramaktayız. Pozisyon için  tam zamanlı & uzun dönemli çalışma imkanı sunmaktayız. İş tanımı:  • Tedarikçisi olduğumuz markaları iyi tanımak ve işleyişleri ile ilgili tam bilgiye sahip olmak • Siparişlerin ulaşmasından itibaren müşteriye sevk edilmesine kadar tüm süreci takip edip gerekli organizasyonun tamamlanmasını sağlamak. •Sipariş giriş ve takibini sistem üzerinden yapmak • Servisin doğru ve zamanında yapılmasını sağlamak, • Müşteri sorgulamalarına zamanında ve ayrıntlı geri bildirimleri yapmak • Gerekli durumlarda İngiltere merkez ofisimizle iletişimde olmak • Satış sonrası müşteri şikayetlerininin sebeplerinin tespit edip ilgili birimlerle iletişime geçerek çözümlenmesini sağlamak • E-mail ve telefon ile müşterilerle iletişim halinde olmak • Tüm departmanlarla iletişimde olup gerekli iş akışını sağlamak

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler:   • Min. Ön lisans, tercihen üniversite mezunu. • Office programlarını kullanabilen, • Min. 1 yıl Müşteri Hizmetlerinde deneyimli, • İletişim yeteneği yüksek, problem çözmede iyi, detaylarda dikkatli, • Analitik düşünce yeteneğine sahip, • İngilizce yazma / konuşma (İyi düzeyde) • İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden • Erkek adaylarda Askerlikle ilişiği olmayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Satış Pazarlama Temsilcisi
  Öz-El Grup
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Ekim 2015

  İş Açıklaması İş Açıklaması Türkiye’nin sektörde 50 yılını doldurmuş, en büyük Tekstil ve Konfeksiyon Aksesuarları üreticisi Öz-el Şirketler Grubunun  İstanbul - Yenibosnada  bulunan merkez binasında istihdam edilmek üzere; şirketin belirlediği satış politikası doğrultusunda çalışabilecek, müşteri ilişkilerini güçlendirebilecek, portföyümüze yeni müşteriler ilave edebilecek, ilgili pazardaki faaliyetleri takip edip bu  konuda bilgi verebilecek, aktif olarak sahada hareket edebilecek "SATIŞ PAZARLAMA TEMSİLCİLERİ” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar   En az lise mezunu, Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren,  Ofis dışında yoğun bir tempoda çalışabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, temsil yeteneğine sahip,  Ekip çalışmasına yatkın ve takım oyununun bir parçası olabilecek,  Sorumluluk sahibi, Ms Office programlarını kullanabilen, İkna kabiliyeti yüksek ve sonuç odaklı, İnsiyatif kullanabilen, hızlı karar alabilen, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan,kazancını ve gelir düzeyini arttırmayı hedefleyen, idealist  bay/bayan temsilciler işe alınacaktır. Erkek adayların, Askerlik, okul gibi sorunları olmaması gerekmemektedir.   Maaş+ prim+Sgk+Agi+Yol+Yemek,  25 – 45 yaşlarında,prezentbl Bay ve Bayan  

 • Marketing Specialist
  Randstad Türkiye
  İstanbul Avrupa 9 Ekim 2015

  İş Açıklaması The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded. -following the whole development and production cycle of Denim Overdye garment products -providing efficient coordination and communication within this circle among the factory,suppliers and the customers.

  Aranan Nitelikler -university degree in a reletad field, -at least 2 years experience in Denim/Overdye garments, -have interest in sales marketing, -open minded and willing to learn, -sense and knowledge about fashion and trends, -good communication,organization and planning skills and able to work in a team, -be fast and tidy in details, -fulfilled the military service for male -excellent command of English both written and spoken, -good command of MS Office programs, -no restrictions for travelling.

 • Marketing Specialist
  Randstad Türkiye
  İstanbul Avrupa 9 Ekim 2015

  İş Açıklaması The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded. -following the whole development and production cycle of Denim Overdye garment products -providing efficient coordination and communication within this circle among the factory,suppliers and the customers.

  Aranan Nitelikler -university degree in a reletad field, -at least 2 years experience in Denim/Overdye garments, -have interest in sales marketing, -open minded and willing to learn, -sense and knowledge about fashion and trends, -good communication,organization and planning skills and able to work in a team, -be fast and tidy in details, -fulfilled the military service for male -excellent command of English both written and spoken, -good command of MS Office programs, -no restrictions for travelling.

 • Senior Brand Manager
  Yordam Danışmanlık
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 13 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Our client is a leading company which is running in the ready-to-wear area of retail sector. We are seeking a “Senior Brand Manager” that'll directly reporting to the Marketing Director for them. Plans for marketing and branding objectives and help to implement the marketing plans. Analyze market trends and recommend changes to marketing and business development strategies based on analysis and feedback. Manage relations with third parties like creative, media, BTL & PR agencies, Deepen relationships with all media to ensure the most effective messaging and positioning of the brand. Have the potential to drive CRM and direct marketing activities. Collaborate with planning, buying, procurement and operations departments to develop strategic partnership activities and implement the execution framework and strategic plan on identified opportunities. Prepare and adhere to budgets. Be responsible from sales volume, turnover, profitability, market share and other related figures of the brand. Develop and lead a marketing team that will develop and execute new concepts, business models, channels and partners to position the Brand to the goals. To ensure development and implementation of marketing mix elements in line with Business/ Marketing Plans. The elements would include: Promotional Plan (Consumer Promo, Trade Promo, Merchandising and other visibility initiatives) Media Planning Pricing Decisions Product Development Coordinate all related marketing activities for international markets.

  Aranan Nitelikler Bachelor degree from a reputable university, Minimum 5 years of experience with a similar role, Should be proactive in analysing customer expectations, Solid knowledge about business strategy planning and forecasting, Good managerial skills, Excellent command of English, Strong presentation and communication skills, No obstacle to travel in Turkey and abroad. *Yordam İnsan Kaynakları Danışmanlığı, İşkur’un denetiminde 15.09.2011 tarihli 274 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Pazarlama Stajyeri
  Forever New
  İstanbul Avrupa 11 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Avustralya'nın en hızlı büyüyen markalarından biri olan ve dünyanın farklı şehirlerinden ilham alarak hazırladığı koleksiyonlarıyla modaya yön veren Forever New Markası’nın Türkiye operasyonunda Eticaret & Pazarlama Departmanında görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklerde “Pazarlama Stajyeri” aranmaktadır. Markanın genel merkezi Fulya'da olup, bu pozisyonun çalışma süresi uzun dönemlidir ve en az 3 full gün katılım gereklidir. Üniversitelerin İletişim, Halkla İlişkiler, İşletme ve Pazarlama bölümlerinde okuyan 3.ve ya 4 sınıf öğrencisi Marka pazarlama konusunda kariyer hedefleri olan, öğrenmeye açık, araştırmacı, sorumluluk sahibi MS Office programlarına hakim, hızlı bilgisayar kullanabilen İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, dinamik takım çalışmasına yatkın İyi derecede İngilizce bilen, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, takip yeteneği gelişmiş, Çabuk öğrenen, düzenli ve titiz çalışabilen, Moda ve dijital dünyaya ilgi duyan, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden

  Aranan Nitelikler Pazarlama ve Eticaret departmanına pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi konusunda destek vermesi beklenmektedir .

 • Timberland Visual Merchandising Manager
  Deriden
  İstanbul Anadolu 11 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Being responsible for implementing "Timberland "standards in line with international standards by creating solutions for Visual Merchandising areas in stores. Maximising sales opportunities through effective Visual Merchandising Coach store managers and teams to successfully implement VM plans, implementations and display standards to ensure that product displays are in line with international standards. Participation in seasonal product training to all retail staff by presenting all visual information/key messages to launch new collections Being responsible for stores refit to ensure proper process is followed & issues are raised and resolved with relevant teams. Follow trends, competitors for VM improvements in order to give ideas, feedbacks and directions to Timberland Europe. Prepare requested VM feedback reports, and give feedback regarding weekly store visits. Providing quality feedback to head office staff and clients through daily photos and reports Coordinating the development of communication materials such as in-store displays, and working with suppliers for the development of all necessary supporting visual materials. Supervise VM standards ensuring commercial relevance of product presentation and training store staff to obtain a VM point of view

  Aranan Nitelikler University degree from related departments At least 2 years experience in retail sector in a similar position Strong interest for fashion trends Team player, dynamic and hardworking with enthusiasm Innovative and pro-active person with effective communication skills Strong planning, analytical, follow-up and project management skills Excellent command of both written and spoken English Good knowledge of MS Office Applications Military service must be completed (for male candidates ) Willing to work within flexible working hours if required.

 • Timberland Retail Manager
  Deriden
  İstanbul Anadolu 11 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Manage directly Store Coordinators and Manager's, aligning them on the best practices and Brand standards, representing and supporting the Timberland Brand and values" Recruit, develop and manage a strong team eager to exceed their targets (KPIs and revenue) and passionate by the Brand Lead and develop a strong team of retail talents and promote retail culture across the company Take a proactive approach to the business trends and needs and share commercial insight on the market with the leadership team Supervise execution of retail processes and standards ensuring consistency Preparing the annual sales budget and setting the sales targets, taking the necessary actions, to reach those goals. Totally responsible from managing the retail shops' P&L Build an effective communication channel with Timberland Regional HQ. implementing quick commercial solutions when needed, demonstrating a high reactivity in order to guarantee business growth and profitability of the stores Continuously reviewing the sales performance analysis of shops Establishing performance specifications, cost and price parameters, market applications and sales estimates Pass on appropriately the information and trainings to the team, ensuring a consistent knowledge across the retail shops. Deliver real life training on the shop floor Identify new opportunities and set them in order to increase business. Analyze performance and provide feedback, guidance, training and encouragement in order to impact results Work closely with the Brand Manager, Brand Marketing Manager, VM Manager, to review, analyze, identify and develop current commercial structures for each region and category to improve final sales results season on season (budget splits, time to market, collection structure, promotions, product needs etc.)

  Aranan Nitelikler University degree in areas of Business Administration, Economics or related - MBA is preferred Minimum 2 years of experience in Retail Management. managing multiple stores network and area managers. Excellent command of both written and spoken English Good knowledge of MS Office Applications Team player, dynamic and hardworking with enthusiasm Innovative and pro-active person with effective communication skills Strong planning, analytical, follow-up and project management skills Have an understanding of business/global perspective Influence change and entrepreneurial approach Strong organization skills Able to build strong business relationships Military service must be completed (for male candidates ) Willing to work within flexible working hours if required.

 • İş Açıklaması - Sorumlu olduğu satış alanında ürün teşhirlerinin ve diğer görsel elemanların görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar. - İhtiyaç olduğunda, kargodan ürün teslim alma, ürün alarmlama, askılama, mağazaya ürün indirme, iade amaçlı ürün toplama, katlama, ve mağaza içi temizlik çalışmalarına katılır. Etiket değiştirme çalışmalarında aktif olarak görev alır. - Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunar. - Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olur ve müşterilere ürün özelliklerini anlatır. - Mağazanın ve ürünlerin düzenli olmasını sağlar. Mağazada ürün sunumlarının görsel standartlara uygunluğunu sağlar. - Genel görünüşü, olumlu tavrı, kurumsal kimliğe uygundur. Markaya değer katar. Marka imajının yükselmesine katkı sağlar.

  Aranan Nitelikler İzmir mağazalarımızda çalışmak üzere; - En az lise mezunu - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın Part Time/ Full Time Satış Danışmanları arıyoruz.

 • Yurtdışı Müşteri Temsilcisi
  Adecco
  İstanbul Avrupa 23 Haziran 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 31.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 700.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Danışmanlığını yaptığımız yünlü sanayide faaliyet gösteren tekstil firması için "Yurtdışı Müşteri Temsilcisi" aramaktayız. Yıllık hedefler doğrultusunda müşteri portföyünü geliştirmek için pazar araştırması yapmak, müşteriler ile görüşüp, şirkete kazandırmak, Müşteri ziyaret öncesi gerekli ön hazırlıkları yapmak, mevcut ve yeni müşteri ziyaretleri yaparak, müşteri ilişkilerinin gelişmesini sağlamak ve potansiyel satışları arttırmak, Firmaya gelen mevcut ve potansiyel müşterilere Showroom'daki ürünleri sunmak ve müşteri beklentilerini doğru tespit ederek sunumun satışa dönüşmesini sağlamak, teklif hazırlamak, Siparişi verilen ürünün, üretim sürecini takip etmek ve zamanında üretilmesini sağlamak. Ürünün istenen kalite şartlarına uymaması halinde müşteriye sevk edilip edilmemesine karar verme sürecinde yer almak, Günlük gerçekleşen / gerçekleşecek olan sevkiyatları kontrol etmek ve takibini yapmak, Yapılan anlaşma şartlarına göre ödemeleri düzenli takip etmek, ödemelerin gerçekleşmesini sağlamak, Haftalık İhracat Satış Raporunu hazırlamak, Müşteri beklentileri ve trendleri doğrultusunda ÜR-GE Bölümü ile birlikte yeni kreasyon çalışmalarında bulunmak, desen ve varyant seçiminde karar verilemesine destek olmak, Yeni koleksiyonların mevcut / potansiyel müşteriye takdim etmek / göndermek ve geri bildirimleri takip etmek

  Aranan Nitelikler Üniversite veya MYO mezunu, İyi düzeyde İngilizce bilen, Min. 5 yıl benzer tecrübelere sahip, MS Office Programlarını iyi seviyede kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Ekip çalışmasına uygun, sorumluluk alabilen, takipçi, hedef ve sonuç odaklı çalışan,

İş Habercisi - Tekstil, Pazarlama İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?