Tekstil, Pazarlama İş İlanları

Hepsini Temizle
Tekstil
Pazarlama
 • Aydın Mensucat

  Satış / Pazarlama Müşteri Temsilcileri Aydın Mensucat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Genel Merkezli, Aydın Mensucat Döşemelik Kumaş A.Ş. ‘nin İkitelli ‘deki entegre tesisinde üretilen Döşemelik Kumaşların Yurtdışı ve Yurtiçi Satışında görevlendirilmek üzere; Yıllık satış hedeflerine ulaşılmasını sağlayacak, Randevu, referans, saha satış tecrübesi ile aylık satış hedeflerine ulaşacak, Kumaşların siparişinden sevkiyatına kadar tüm süreçlerden sorumlu olacak, Müşteri portföyünü koruyacak ve zaman içinde geliştirecek; Satış sonrası hizmetler sunacak, SATIŞ / PAZARLAMA MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler YETİŞTİRİLMEK ÜZERE , Mevcut müşteri ilişkilerini devam ettirecek, İngilizce bilgisi olan, ( yurtdışı satış için gerekli ) Yeni pazarlar ve müşteriler oluşturacak, Üniversite mezunu, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlikle ilişiği olmayan, İstanbul’da ikamet eden, Bay

 • Jnr Tekstil

  Denim Kumaş Satış ve Pazarlama Jnr Tekstil

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Denim Kumaş sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Satış ve pazarlama Temsilcisi olarak görevlendirmek üzere BAY -BAYAN takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Denim Kumaş pazarlama ve satış alanında tecrübeli, Üniversite mezunu, Müşteri portföyü olan, ekip çalışmasına uyumlu, sonuç odaklı çalışabilen, Office programlarına hakim, Aktif araç kullanabilen, erkek adaylar için Askerliğini tamamlamış BAY - BAYAN takım arkadaşları aranmaktadır. Adayların ingilizce konuşma, anlama ve yazma tercih sebebi olacaktır.

 • Tekbir Giyim

  Pazarlama Uzmanı Tekbir Giyim

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması TEKBİR GİYİM SAN.VE TİC .A.Ş bünyesinde "TOPTAN PAZARLAMA DEPARTMANINDA" görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler Ana dili Arapça, tercihen ikinci dil olarak İngilizce bilen, Pazarlama konusunda 2 yıl tecrübeli, insan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına uyumlu, Kendini geliştirme konusunda istekli, analitik ve sonuç odaklı, Bayan Pazarlama Uzmanı aramaktayız..

 • Akarteks Tekstil

  Müşteri Temsilcisi Akarteks Tekstil

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması -Müşteri taleplerinin taleplerine göre ön hazırlık aşamalarını gerçekleştirmek (kumaş, yıkama, koleksiyon, ar-ge çalışmaları) - Müşteri koleksiyon toplantılarına katılmak, -Müşteriler ve üretim birimleri arasındaki veri ve bilgi akışını sağlamak, -Yardımcılarına koleksiyon numuneleri için gerekli bilgi aktarımını yapmak, -Üretimin her aşamasını takip ve organize etmek,

  Aranan Nitelikler Denim ve Non Denim Üretimi ve İhracatı yapan firmamızda çalıştırılmak üzere; -Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, -İletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, -Disiplinli, takipçi ve sonuç odaklı, -Çok iyi derecede İngilizce bilen, -Avrupa yakası, Bağcılar lokasyonu civarında ikamet eden, -25-38 yaş arası Bay Bayan tecrübeli, "Müşteri Temsilcileri" aramaktayız.

 • Çetinkaya

  Dönemsel Satış Danışmanları Çetinkaya

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’de katlı mağazacılık sektörünün öncülerinden olan ÇETİNKAYA Giyim San. A.Ş’nin İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan Mağazalarında görevlendirilmek üzere dinamik ve çağdaş, takım ruhuna sahip, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, motivasyonu yüksek, kendisine güveni olan takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen benzer pozisyonda tecrübesi olan, Satış ve mağazacılık sektörün de kariyer hedefleyen, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek, dikkatli, neşeli, güler yüzlü, Dönemsel olarak çalışabilecek, Bay / Bayan adaylar, ( Çalışmak istediğiniz mağazalarımızı ön yazınızda mutlaka belirtiniz! )

 • Eke Tekstil Konfeksiyon Turizm San. Tic. A.Ş.

  Call Center Satış Temsilcisi Eke Tekstil Konfeksiyon Turizm San. Tic. A.Ş.

  Denizli

  5 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Denizli’de bulunan firmamızda '' CALL CENTER SATIŞ TEMSİLCİSİ ''olarak çalışacak; Markamız, ürünlerimiz ve mevcut sipariş hakkında müşterilerin sorduğu soruları cevaplayacak, Gerektiğinde detaylı bilgi verecek, ve aşağıda belirttiğimiz niteliklere sahip personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Diksiyonu ve İfade Gücü Yüksek, Kendine Güvenen ve İkna Kabiliyeti Olan, Müşteri Memnuniyeti Bilincinde, İnsan İlişkileri Kuvvetli Motivasyonu Yüksek ve Güler Yüzlü, Tercihen Call Center Pozisyonunda Deneyim Sahibi Olan, Denizli’de İkamet Eden.

 • Nesa Tekstil San.tic.a.ş.

  İhracat Pazarlama Müdürü Nesa Tekstil San.tic.a.ş.

  Denizli

  5 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ev Tekstili sektöründe Denizli'de faaliyet gösteren firmamızın İhracat pazarlama departmanını yönetecek "PAZARLAMA MÜDÜRÜ" arayışımız bulunmaktadır. Görev Tanımı; Yurt dışı pazarlara yönelik pazarlama ve satış stratejileri geliştirmek Potansiyel ülkeleri ve müşterileri tespit etmek Mevcut ihracat pazarları yanı sıra yeni müşteri portföyü yaratmak Gerekli olması durumunda yurt dışı müşteri ziyaretleri yapmak Firmanın ürün gamında yer alan tüm ürünlerinin yurt dışı satışlarını gerçekleştirmek. Bu amaç doğrultusunda, yurt dışı fuarlara katılmak, gerekli bağlantıları kurmak ve nihai satış anlaşmalarını sonuçlandırmak. Yurt dışı pazar araştırmaları, analizleri ve fizibilite çalışmaları yapmak

  Aranan Nitelikler Tercihen Tekstil Mühendisliği veya İşletme olmak üzere üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İyi derecede İngilizce bilen (tercihen ikinci yabancı dil bilgisine sahip) Yurt dışı satış, pazarlama ve müşteri ilişkileri yönetimi konusunda 3 yılı yönetici olarak en az 7 yıl deneyimli Tekstil sektöründe tecrübe ve ürün bilgisine sahip Yeni iş geliştirme konusunda deneyimli Planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip Yeni pazarlar oluşturabilecek, uluslararası vizyon sahibi Uluslararası fuar tecrübesi bulunan Dış ticaret mevzuat ve süreçlerine hâkim Uluslararası sözleşmeler, ödeme ve teslim şekilleri konularında deneyimli Etkin satış ve müzakere becerilerine sahip Problem çözme becerileri gelişmiş Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan Dinamik MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Yurtdışı ve yurtiçi seyahat engeli bulunmayan Denizlide ikamet eden yada ikamet edebilecek

 • Başarı Tekstil

  İhracat Satış Müdürü Başarı Tekstil

  Denizli

  5 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Denizli'de yer alan firmamızın İHRACAT biriminde görev alacak ve aşağıdaki niteliklere sahip "İHRACAT PAZARLAMA ve SATIŞ MÜDÜRÜ" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin işletme veya mühendislik lisans bölümlerinden mezun, Dış ticaret yönetimi (ithalat - ihracat) ve pazarlama konusunda deneyim ve bilgi sahibi, Konusunda en az 5 yıl deneyim sahibi, Potansiyel pazarları bilen ve mevcut kanal portföyü olan, Ekip yönetimini bilen ve ekibini doğru yönlendirebilen, İleri seviyede İngilizce konuşup yazabilen, Tercihen 2. bir yabancı dil konuşup yazabilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Denizli' de ikamet eden veya edebilecek olan,

 • Nesa Tekstil San.tic.a.ş.

  Müşteri Temsilcisi Nesa Tekstil San.tic.a.ş.

  Denizli

  5 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekstil sektöründe Denizli'de faaliyet gösteren firmamızın İHRACAT PAZARLAMA departmanında görevlendirilmek üzere; Ürünün numune talebinden yüklemeye ve satış sonrasına kadar olan iş sürecini takip etmek, Temsil ettiği müşteriye ait her türlü sorunda çözüm bulmak , ekip arkadaşları ve yönetim ile koordineli çalışmak, görevlerini yürütebilecek '' MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu İyi derecede İngilizce bilen İnsan ilişkilerinde başarılı, temsil yeteneği olan Takım çalışmasına uyumlu Detaylı ve sistematik takip yapabilen Sonuç odaklı çalışan Denizli'de ikamet eden veya edebilecek olan MS Office programlarını çok iyi ve etkin kullanabilen, BAYAN.

 • İpeknur Tekstil

  Müşteri Temsilcisi İpeknur Tekstil

  Denizli

  5 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Denizli' de yer alan firmamızda görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En Az 2 Yıllık Yüksekokul Mezunu, Tekstil/Konfeksiyon Örme Dış Giyim Sektöründe Tecrübeli, Çok iyi derecede Almanca yada İngilizce Bilen(Her İkisini İyi Derecede Bilen Tercihimizdir.) Denizli' de İkamet Problemi Olmayan 20-35 Yaş Arası, Yurtdışı Seyahat Engeli Olmayan, BAY/BAYAN.

 • Aster Tekstil

  Aster Woven Team Production Merhandiser Aster Tekstil

  İstanbul Avrupa

  5 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması We are seeking for a "Production Merchandiser” to be assigned in the developing and growing organization of our company: Very well organized and strong daily follow up skills University degree preferably in textile or ready to wear dept. Minimum 5 years experience in a similar role Good command of written and spoken english Knowledge of woven products Proactive with very strong communication, negotiation and analytical skills

  Aranan Nitelikler

 • Aster Tekstil

  Product Merhandiser Aster Tekstil

  İstanbul Avrupa

  5 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması We are seeking for a "Product Merchandiser” to be assigned in the developing and growing organization of our company:

  Aranan Nitelikler Ability to quick response and to build strong relationships with costumers Proactive with very strong communication , negotiation and analytical skills Good sense of fashion and follow up trends Very well organized and strong daily follow up skills University degree preferably in textile engineering Minimum 3years experience in a similar role Knowledge of jersey&woven products Good command of written and spoken english No military obligation for male candidates Willing to travel abroad

 • Trigon - Trıgon Tekstil

  Müşteri Temsilcisi Asistanı Trigon - Trıgon Tekstil

  İstanbul Anadolu

  5 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ASİSTANI Müşteri temsilcisi olarak yetiştirilmeye aday, Numune, koleksiyon ve üretim süreçlerinin takibini asiste edecek,

  Aranan Nitelikler Dış giyim üretimi ve ihracatı yapan firmamıza; Üniversite mezunu Çok iyi derecede ingilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Temel mali analiz bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın ve insiyatif kullanabilen, dinamik,pratik düşünen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bayan takım arkadaşları arıyoruz.

 • Trigon - Trıgon Tekstil

  Müşteri Temsilcisi Trigon - Trıgon Tekstil

  İstanbul Anadolu

  5 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması TEXTILE MERCHANDISER Portföyde yer alan müşterilerin tüm satış ve üretim süreçlerini yönetmek, Müşteri memnuniyetini sağlamak için gerekli tüm aksiyonları almak, Gelen siparişleri üretim bölümü ile koordine etmek Pazar payı artırmaya yönelik faaliyet planlamalarına veri sağlamak

  Aranan Nitelikler ÖRME VE DOKUMA Dış giyim üretimi ve ihracatı yapan firmamıza; İhracat müşteri temsilcisi olarak en az 2 yıl deneyimli, Üniversite mezunu Çok iyi derecede ingilizce bilen, tercihen 2. Dil olarak çok iyi derecede Almanca bilen MS Office programlarına hakim, Temel mali analiz bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın ve insiyaki kullanabilen, dinamik,pratik düşünen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

 • Zamane Tekstil / Gygess

  Overseas Marketıng Expert Zamane Tekstil / Gygess

  İstanbul Avrupa

  5 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması WE ARE LOOK FOR TEAM MEMBERS WHO CAN ASSIST IN ESTABLISHING OUR CHAIN STORE STRUCTURE, WHICH WOULD ENABLE US TO BRING OUR WOMEN'S APPAREL COLLECTION WE ARE PREPARING UNDER THE AUSPICES OF OUR COMPANY RAPIDLY BECOMING AN INTERNATIONAL BRAND, WITH THE EUROPEAN MARKET. CREATING THE MARKETS THAT CAN BENEFIT OUR COMPANY DURING THE PROCESS OF ESTABLISHING RETAIL STORES ABROAD WITHIN THE COUNTRY OR THE REGION HE/SHE IS RESPONSIBLE FOR

  Aranan Nitelikler CONDUCTING FEASIBILITY STUDIES FOR THE STORES IN THOSE LOCATIONS WHERE WE PLAN TO OPEN A STORE AND REPORT THESE AFTERWARDS CARRYING OUT THE OPERATION RESPONSIBLE FOR ALL OF THE MARKETING AND SALES ACTIVITIES CONDUCTING CUSTOMER AND MARKET RESEARCH IN ORDER TO DEVELOP THE CUSTOMER PORTFOLIO TRACK THE ENTIRE PROCESS STARTING WITH THE PLACEMENT OF THE ORDER UNTIL SHIPMENT POSSESSES ALL OF THE MARKETING REFLEXES THAT CAN INCREASE STORE SALES PERFORMANCE AT LEAST 5 YEARS OF EXPERIENCE WITHIN THE INDUSTRY KNOWS ADVANCED ENGLISH, KNOWLEDGE OF A SECOND LANGUAGE IS PREFERRED COMPETENT IN MS OFFICE PROGRAMS DEVELOPED RESEARCH, PROBLEM SOLVING, ANALYSIS AND DECISION-MAKING SKILLS STRONG COMMUNICATION AND ORGANIZATIONAL SKILLS ABILITY TO TRAVEL COMPLETED MILITARY SERVICE WE ARE LOOKING FOR AN OVERSEAS MARKETING EXPERT WITH THE AFOREMENTIONED QUALITIES.

 • Leras Tekstil

  Satış Pazarlama Müşteri Temsilcisi Leras Tekstil

  İstanbul Avrupa

  5 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması *Tekstil aksesuarları toptancılığı alanında hızla büyüyen firmamızda, *Çalışacak takım arkadaşımızın; konfeksiyon, tekstil PAZARINI ve sektörü çok iyi bilmesi gerekir. *MÜŞTERİ diyaloğu güçlü, deneyimli; ürün PAZARLAMA ve SATIŞ da iddialı, *DANTEL ürünü, ve piyasasını iyi bilen, *KRISTAL TAŞ ürünü ve piyasası (TEKSTİL ÜRÜNLERİNDE UYGULANDIĞI) için sektörü iyi bilen, *SATIŞ PAZARLAMA MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler *-DANTEL satış ve pazarlamada deneyimli,geçmişte aktif satışta görev alan adaylar,tercih edilme sebebidir *KRISTAL TAŞ satış ve pazarlamada deneyimli ,geçmişte aktif pazarlama ve SATIŞ da görev almış, *-Erkek adayların,Askerlik,okul gibi sorunları olmaması * MS Office programlarına hakim * İş ve sonuç odaklı, objektif muhakeme yeteneğine sahip *-Tercihen aktif araç kullanabilen, *-soyal iletişimi güçlü,bakımlı ve kendisine dikkat eden, *-tercihen MERTER ve civarındai ikamet eden. *-Gayretli,sabırlı ve en önemlisi istikrarlı, *-GÖREV YERİ PROBLEM SAYMAYAN (ŞUBELERDE ÇALIŞTIRILABİLİR) *-Yaratıcı yenilikçi,ÇÖZÜM ODAKLI problem çözen *-takım ruhuna uyumlu olan *-Ehliyetli ve aktif araç kullananlar tercihlidir. *-FOTOĞTAFLI CV ler tercih sebebi olacaktır

 • Randstad Türkiye

  Marketing Specialist Randstad Türkiye

  İstanbul Avrupa

  4 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded. -following the whole development and production cycle of Denim Overdye garment products -providing efficient coordination and communication within this circle among the factory,suppliers and the customers.

  Aranan Nitelikler -university degree in a reletad field, -at least 2 years experience in Denim/Overdye garments, -have interest in sales marketing, -open minded and willing to learn, -sense and knowledge about fashion and trends, -good communication,organization and planning skills and able to work in a team, -be fast and tidy in details, -fulfilled the military service for male -excellent command of English both written and spoken, -good command of MS Office programs, -no restrictions for travelling.

 • Cena Tekstil

  Satış ve Pazarlama Uzmanı Cena Tekstil

  İstanbul Avrupa

  3 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aktif spor piyasasında Crozwise markası altında 25 yıldan bu yana spor tekstili ürünleri imalat ve satışı yapan firmamız da görevlendirilmek üzere genç ve dinamik "Satış ve Pazarlama Uzmanı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Güler yüzlü, iletişim yeteneği kuvvetli, Sabırlı, hırslı, çalışkan, Prezantabl, İnsan ilişkileri iyi, Saha satış tecrübesi olan, Asgari 5 yıl tecrübesi olan, Analitik düşünebilen, Beden dilini iyi kullanan, Aktif araç kullanabilen, Bay "Satış ve Pazarlama Uzmanları" alınacaktır

 • Firma Adı Gizli

  Pazarlama Yöneticisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  3 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe lider konumdaki firmamız bünyesinde değerlendirmek üzere; Pazarlama planını ve bütçesini oluşturacak, kampanya kurgularını hazırlayacak ve hayata geçirebilecek, pazarın talepleri ve pazardaki gelişmelere göre ihtiyaçları tespit edebilecek ve rakip analizleri yapabilecek " Pazarlama Yöneticisi” arıyoruz...

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, tercihen Pazarlama alanında yüksek lisans yapmış, Benzer pozisyonda minimum 5-7 yıl tecrübeli, Planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli, Yeni pazarlama trendlerini takip eden, Pazarlama ve pazar araştırmaları konularında deneyimli, Kampanya kurgulama, yönetme ve raporlama konularında aktif olarak görev almış, CRM, müşteri segmentasyonu ve veri analizi konularında tecrübeli, İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü İleri düzeyde İngilizce bilen, Tüm birimlerle koordinasyonu sağlayabilecek, Analitik düşünme yeteneğine sahip.

 • Manpower Gayrettepe

  Merchandising Manager Allocation Manpower Gayrettepe

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  2 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Develop allocation plans for Retail,Partner,Consigment doors, Ensure flawless drop strategy, Review all assortment plans by category for both initial buys and reorders to support financial objectives and store needs, Ensure the appropriate depth/breath of styles by volume group; may support regional buying strategy, Initiates analysis of business trend, including regional, category, and size selling, Monitor supply chain efficiency and accuracy to ensure optimized store inventories, Responsible for Footwear allocation, Lead the Apparel&Acc allocator, Repsonsible for MFO buy, Make the price update according to Financial Sales & GP Targets, Feedback the merchandising planning team on timeline of return, hash products.

  Aranan Nitelikler We are seeking for a 'Merchandising Manager Allocation' for our multinational company. University graduation, Innovation, Impact and Influence, Teamwork, Self-control, Fluent English both written and spoken.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan