Tekstil, Pazarlama İş İlanları

Hepsini Temizle
Tekstil
Pazarlama
 • İş Açıklaması Sorumlu olduğu satış alanında ürün teşhirlerinin ve diğer görsel elemanların görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar, İhtiyaç olduğunda, kargodan ürün teslim alma, ürün alarmlama, askılama, mağazaya ürün indirme, iade amaçlı ürün toplama, katlama, ve mağaza içi temizlik çalışmalarına katılma, etiket değiştirme çalışmalarına aktif olarak katılır, Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunar, Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olur ve müşterilere ürün özelliklerini anlatır, Mağazanın ve ürünlerin düzenli olmasını sağlar. Mağazada ürün sunumlarının görsel standartlara uygunluğunu sağlar, Genel görünüşü, olumlu tavırlarıyla, kurumsal kimliğe uygundur, markaya değer katar ve marka imajının yükselmesine katkı sağlar.

  Aranan Nitelikler İstanbul Kadıköy Yasa Cad. mağazamızda çalışmak üzere; 1. Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, 2. Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 3. Asgari lise mezunu, 4. İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden,   Full Time ve Part Time takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Madencilik, Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Eke Tekstil havlu ve bornoz üretimi yapan ve bunun tamamına yakınını ihraç eden Denizli'de yerleşik bir tekstil firmasıdır . Çalışan sayısı yaklaşık 600 kişidir ve yıllık ihracat rakamı 50 milyon Amerikan Dolarıdır . Bünyesinde bulunan ARGE ve ÜRGE ekipleri ve tüm çalışanlarıyla inovasyona ve markalaşmaya önem vermektedir . Firmamızda tekstil mühendisleri ağırlıkta olmak üzere yaklaşık kırk mühendis çalışmaktadır . Ekip olarak çalışmanın başarı getirdiği inancıyla , çalışanlarımızdaki en önemli iki kriter uyumlu olmaları ve uzun dönemli çalışmalarıdır . Bu önemli kriterler ışığında iyi bir arkadaş ortamının bulunduğu , profesyoneller tarafından yönetilen firmamıza , uyumlu ve uzun dönemli çalışabilecek yurt dışı ihracat ve pazarlama böllümünde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz .   Mevcut yurt dışı müşteriyle olan iletişimi ve yazışmaları yönetmek ve yönlendirmek Müşterilerden gelen sipariş , proje ve bilgileri ilgili planlama ve üretim bölümleriyle görüşmek Müşteri ile firma arasındaki tüm iletişimi sağlıklı bir şekilde yürüten , firma çıkarlarını gözeterek maksimum müşteri memnuniyeti sağlayan uyumlu ve soruumluluk sahibi kuvvetli bir köprü olmak . İş sürecinde karşılaşılacak sorunlarda yapıcı , kalıcı ve çözümcü öneri ve yaklaşımlarda bulunmak  

  Aranan Nitelikler Yüksek sorumluluğa sahip İnsan ilişkilerinde uyumlu Uzun dönemli çalışmak isteyen İleri derecede İngilizce bilen Üniversite mezunu Kendini yazılı ve sözlü olarak etkin bir şekilde ifade edebilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, temsil yeteneğine sahip, Denizli'de ikamet edebilecek Tercihen bayan En az bir yıl deneyimli

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması - Sorumlu olduğu satış alanında ürün teşhirlerinin ve diğer görsel elemanların görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar. - İhtiyaç olduğunda, kargodan ürün teslim alma, ürün alarmlama, askılama, mağazaya ürün indirme, iade amaçlı ürün toplama, katlama, ve mağaza içi temizlik çalışmalarına katılır. Etiket değiştirme çalışmalarında aktif olarak görev alır. - Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunar. - Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olur ve müşterilere ürün özelliklerini anlatır. - Mağazanın ve ürünlerin düzenli olmasını sağlar. Mağazada ürün sunumlarının görsel standartlara uygunluğunu sağlar. - Genel görünüşü, olumlu tavrı, kurumsal kimliğe uygundur. Markaya değer katar. Marka imajının yükselmesine katkı sağlar.

  Aranan Nitelikler Manisa Alaşehir mağazamızda çalışmak üzere;   - En az lise mezunu  - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - Manisa Alaşehir ' de ikamet eden  Kısmi Part Time Satış Danışmanları arıyoruz.  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması * Üniversitelerin Tekstil / Tekstil Mühendisliği veya İşletme bölümlerinden mezun, * Müşteri Temsilciliği alanında en az 3 yıl tecrübeli, * Çok iyi derecede İngilizce konuşup yazabilen, * 25-35 yaş aralığında, * Takip yeteneği güçlü, detaylara önem veren, insan ilişkileri kuvvetli, dinamik ve hareketli bir ortamdan keyif alabilecek, * Yurtdışı seyahat engeli olmayan, * Kesinlikle İSTANBUL-ANADOLU yakasında ikamet eden adaylar değerlendirilecektir.(AVRUPA yakasından yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır)

  Aranan Nitelikler * Firma misyonuna uygun olarak çalışılan müşterilerle günlük bağlantıların yapılması, * Ürün geliştirmeden sipariş alımı ve sevkiyata kadar olan sürecin yürütülmesi, * Siparişle ilgili detayların her aşamada diğer birimlere hatasız ve doğru bir şekilde aktarımının yapılması, * Sipariş harici müşteri koleksiyonları ve ar-ge’lerin takibinin yapılması, * Şirket-Müşteri ilişkilerinin güven esasına göre yönetilmesi.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklaması Tekstil aksesuarları ithalat ve toptan satışının önde gelen markalarından biri olan firmamızda çalışmak üzere, ''Pazarlama & Müşteri Temsilcisi'' departmanına.   Pazar talep ve ihtiyaçları konusunda çalışma yapacak, Firmamıza yeni müşteriler kazandıracak, Mevcut müşterilerimizin memnuniyetinin korunması ve geliştirilmesi konusunda çalışmalar yapacak, Saha, ziyaret ve alınacak aksiyonlar konusunda düzenli raporlama yapacak       Çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler                                   En az lise mezunu Satış&Pazarlama konusunda en az 1 yıl deneyimli B sınıfı ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanan ve seyahat engeli olmayan İletişim becerisi yüksek ve sunum yeteneği gelişmiş Sonuç odaklı, takip yönü kuvvetli Sosyal iletişimi güçlü, bakımlı ve kendisine dikkat eden,  *Not: Fotoğraflı CV'ler tercih sebebidir.            

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi

 • Pazarlama Müdürü Raff Giyim . İstanbul Avrupa 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması RAFF TEKSTİL, asker / polis üniforma, aksesuar ve ekipmanları  tasarımı ve üretiminde iç pazarda yakaladığı başarıyı, son yıllarda 3 kıtadaki müşterilerine de sunmaya başlamıştır. Müşterilerinin tedarikçisi değil “Çözüm Ortağı” olma mottosuyla ürün ve serviste en üst kaliteyi sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır. RAFF TEKSTİL yaklaşık yarım asırdır her dönem müşteri beklentilerini algılama yeteneğiyle sorunsuz üretim, sorunsuz teslimat, mutlu müşteri misyonuyla büyümeye devam etmektedir. Yurt dışındaki özel ve kamu kurumlarına asker / polis üniforma, aksesuar ve ekipmanları alanında başta Afrika, Ortadoğu, Avrupa ülkeleri ve Türki Cumhuriyetlere ihracat yapmaktadır. RAFF TEKSTİL, gelişen ve genişleyen organizasyonunda, ekibimize dinamizm ve vizyon katabilecek, hedefler belirleyebilecek ve belirlenen hedefler doğrultusunda aksiyonlar alabilecek, yönetime dönemsel raporlama yapabilecek, kendine bağlı pazarlama ekibini hedefler doğrultusunda sevk ve idare edebilecek, ekibinin moral ve motivasyon kaynağı olabilecek, “kazan-kazan” prensibini benimsemiş, uluslar arası vizyona sahip “PAZARLAMA MÜDÜRÜ” aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Merter’de bulunan merkez ofisimizde görev alabilecek, Tercihen İstanbul-Avrupa Yakasında ikamet eden, İleri derecede İngilizce bilen (okuma, yazma ve konuşma) tercihen ikinci dil olarak Fransızca ve/veya İspanyolca bilen, Satış hedeflerimizi gerçekleştirmek için mevcut müşterilerle olan ilişkileri yönetebilecek ve geliştirebilecek.  Yeni pazarlar oluşturabilecek, Pazar araştırması yapabilecek, Uluslar arası vizyon sahibi Pazar, sektör, müşteri ve rakip analizi yapabilecek, Pazarlama stratejisi geliştirebilecek, İkna kabiliyeti yüksek, disiplinli, sorumluluk sahibi, Yönetime dönemsel raporlar sunabilecek, Hedefler doğrultusunda çalışabilecek, Ekibini sevk ve idaresinden sorumlu olabilecek, Benzer pozisyonda minimum 5 yıl tecrübe sahibi, Referans verebilecek, 35-45 Yaşları arasında Not : Yukarıdaki özellikleri taşımayan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. Başvurular gizli tutulacaktır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yönetici Adayı, Yönetici, Yetkili, Sorumlu, Satış Temsilcisi

 • Müşteri Temsilcisi Asistanı Baf Tekstil İstanbul Avrupa 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması Avrupa’nın en büyük mağaza zincirleriyle özellikle Bayan pantolonu üzerine çalışmakta olan alman ortaklı şirketimiz Baf Tekstil bünyesinde görevlendirilmek üzere "Müşteri Temsilcisi Assistanı" aramaktayız. Müşteri ihtiyacına yönelik numunelerin ön hazırlığı, takibi ve gönderimini sağlayabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Bayan dokuma dış giyim üretim ve  numunelerin hazırlık, takip aşamalarından sorumlu olacak En az 3 yıl tecrübeli, Kumaş, dikiş tekniği ve kalıp konularında tecrübe sahibi İlgili yüksek öğrenim kurumlarından mezun Teknik çizim ve dikiş talimatı hazırlayabilecek ( illüstratör ve coral programlarını kullanabilen ) Numune takibi yapabilecek, MS Office programlarına hakim.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Asistan, Müşteri Temsilcisi, Temsilci, Görevli

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere; Pazarlama Stratejisine uygun olarak hazırlık, uygulama, takip ve raporlama süreçlerini takip edecek, Ürün geliştirme ve yeni ürün lansman süreçleri ile ilgilenecek, Reklam, medya, dijital ajanslar gibi tüm 3. Parti iş birliklerini yürütecek, İlgili bütçelerin takip edip raporlama yapacak.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, tercihen pazarlama veya satış alanında yüksek lisans yapmış, Pazarlama alanında asgari 3 yıl tecrübeli, Tercihen medya ve PR ajansları ile çalışma deneyimi olan ve B2B sektöründe tecrübesi olan, Yerel ve global trendleri takip eden, İleri derecede İngilizce bilen, Sunum becerisi gelişmiş, Analitik düşünme becerisine sahip, Seyahat engeli olmayan, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen, bayan veya askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur.  Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Tekstil, Diğer

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı, Yetkili, Uzman Yard, Uzman

 • Pazarlama Elemanı Relax Mode İzmir 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması            1965 yılından bu yana hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren ve yurtiçi / yurtdışı mağazaları ile rahat giyimin öncüsü olan şirketimizin RELAX MODE markası ile üretim yaptığı İZMİR Merkez Fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip YURTDIŞI PAZARLAMA ELEMANI aranmaktadır.   Sorumlu olduğu ülkelerde bulunan toptan ve bayi satış kanallarının yönetilmesinden, hedeflerin gerçekleştirilmesinden sorumlu olmak, Yurt dışı müşteri portföyünün geliştirilmesi ve yeni müşteri portföyünün oluşuturulması için araştırmalar yapmak, Periyodik pazar araştırmaları ile birlikte fiyat, koleksiyon ve pazarlama stratejileri açısından rakip ve pazar analizlerini yapmak, Satış raporlarının hazırlanması, yurtdışı tanıtım faaliyetlerinin organize edilmesi , şirketin hedeflerine uygun stratejilerin geliştirilmesi, Yurtdışı bayi ve franchise ilişkilerinin geliştirilmesi ve yönetilmesi.    

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Çok iyi derecede ALMANCA bilen, Seyahat engeli olmayan, ofis dışında yoğun tempoda çalışabilecek, Konusunda en az 5 yıl deneyimli, Organizsyon, planlama ve ekip yönetim becerileri gelişmiş, Sunum ve iletişimi kuvvetli, Satış ve hedef odaklı, sorumluluk bilinci yüksek, Çok iyi derecede bilgisayar kullanan, raporlama ve analiz becerisine sahip. Personeller aramaktayız.      

  Sektör: Pazar / Piyasa Araştırma, Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Direktör, Koordinatör, Bölge Müdürü, Müdür, Yönetici

 • Satış ve Pazarlama Temsilcileri Aran Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. Afyon, Aydın, Isparta, İzmir, Manisa, Muğla, Uşak 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması Ev tekstili sektöründe liderliği hedefleyen firmamızın Satış Bölümünde,Ege Bölgesi, İzmir,Manisa,Uşak,Afyon,Kütahya,Isparta,Burdur,Aydın,Muğla ve ilçelerinde  görev yapacak "Satış ve Pazarlama Temsilcileri" aramaktayız. Sorumlu olduğu bölgedeki satış hedeflerini gerçekleştirmek. Düzenli olarak bölgesindeki müşterileri ziyaret etmek. Müşteri tahsilatlarını gerçekleştirmek. Yeni müşteriler bulmak ve mevcut müşterilerin memnuniyetini artırıcı çalışmalar yapmak. Müşteri istek ve beklentilerini karşılamak, şirket ile müşteri arasında etkin iletişimi sağlamak. Marka bilinirliğini artırmaya yönelik çalışmaları bölgesinde yürütmek. Aldığı siparişlerin müşteriye ulaşıncaya kadar geçen sürecin takibini yapmak. Çalışmaları ile ilgili düzenli raporlama yapmak.  

  Aranan Nitelikler Satış ve pazarlama alanında 5 yıl deneyimli (Ev tekstili sektörü tercihen) En az Lise (tercihen yüksekokul veya üniversite) mezunu, Sık seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri kuvvetli, Sonuç odaklı ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri taleplerini ve memnuniyetini ön planda tutan, Erkek adaylar Askerlik hizmetini tamamlamış, Microsoft Office programlarını kullanmayı bilen, 40 yaşını aşmamış.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Sorumlu, Uzman

 • Müşteri Temsilcisi Taypa Tekstil İstanbul Avrupa 28 Nisan 2016

  İş Açıklaması         Dünyanın önde gelen markaları için hazır giyim üretimi ve ihracatı yapan  firmamıza yeni takım arkadaşları arıyoruz. Üniversite mezunu (tercihen Tekstil veya Endüstri Mühendisliği) Konfeksiyon üretimi (dokuma, denim) alanında benzer pozisyonda asgari 2 yıl deneyimli. Çok iyi derecede ingilizce bilen (yazılı, sözlü) Avrupa Yakası' nda ikamet eden (işyerimiz Beylikdüzü' ndedir) Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan.

  Aranan Nitelikler Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklaması            1965 yılından bu yana hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren ve yurtiçi / yurtdışı mağazaları ile rahat giyimin öncüsü olan şirketimizin ALMANYA merkezli oluşturulacak yapıda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip YURTDIŞI PAZARLAMA DİREKTÖRÜ aranmaktadır.     Yurt dışı müşteri portföyünün geliştirilmesi ve yeni müşteri portföyünün oluşuturulması için araştırmalar yapmak, Periyodik pazar araştırmaları ile birlikte fiyat, koleksiyon ve pazarlama stratejileri açısından rakip ve pazar analizlerini yapmak, Satış raporlarının hazırlanması, yurtdışı tanıtım faaliyetlerinin organize edilmesi , şirketin hedeflerine uygun stratejilerin geliştirilmesi, Yurtdışı bayi ve franchise ilişkilerinin geliştirilmesi ve yönetilmesi.    

  Aranan Nitelikler   Üniversite Mezunu, Pazarlama alanında en az 5 yıl deneyimli tercihen Tekstil sektöründe, AVRUPA pazarında satış ve pazarlama deneyimi olan, İyi derecede ALMANCA ve İNGİLİZCE bilgisine sahip, İletişim becerileri yüksek, pozitif düşünebilen, inisiyatif alabilen, takım çalışmasına önem veren, Çok iyi derecede bilgisayar kullanan, raporlama ve analiz becerisine sahip, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, TC Vatandaşı, İzmir,  İstanbul  veya Almanya ikametli,  30 yaş üstü, Aktif araç kullanabilen, Bay veya Bayan, Yurtdışı Pazarlama Direktörü aramaktayız.  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil, Pazar / Piyasa Araştırma

  Pozisyon: Yönetici, Müdür, Koordinatör, Direktör, Bölge Müdürü

 • Merchandıser İmteks İstanbul Avrupa 21 Nisan 2016

  İş Açıklaması Follow up and deliver the processes, To coordinate customer relations and supplier processes.

  Aranan Nitelikler We're looking for a merchandiser for our company which produces and exports knitted garments for many well-known brands Minimum 3 years of experience at merchandising in a textile production company or multinational textile agency, A minimum of 4 years degree from a reputable university, Good command of Turkish and English, Ability to provide top quality service for customer satisfaction, Personel impact and influence, Dynamic personality, attitude towards excellence, Ability to quick response and follow up the customer needs,  Good interpersonal and communication skills.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Üniversitelerin  ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Erkek gömlek üretimi konusunda tecrübesi olan, Çok iyi derecede İtalyanca ve İngilizce bilen, akıcı olarak konuşabilen, Müşteri ve sonuç odaklı çalışacak, MS Office Programlarını iyi düzeyde kullanan, Tercihen Avrupa Yakası’nda oturan, En az 2 yıl tecrübeli.

  Aranan Nitelikler Kartopu Şirket Grupları'ndan Karbel Konfeksiyon San. ve Tic. Ltd. Şti.'de müşterilerden gelen siparişlerin numune aşamasından başlanarak çıkış terminine kadar takibini yapacak Müşteri Temsilcisi takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Pazar / Piyasa Araştırma, Tekstil

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Yetkili Yardımcısı

 • İş Açıklaması Tekstil sektörünün öncü firmalarından olan firmamızın ANTALYA bölgesindeki ; Kemer - Belek - Antalya Hava Limanı lokasyonlarındaki mağazalarımızda görevlendirilmek üzere, perakendecilik kariyeri hedefleyen ve bu pozisyonda kariyer yapmak isteyen aşağıda belirtilen iş tanımlarına uygun bayan Satış Danışması pozisyonunda işe alımlar olacaktır. Doğru iletişim yöntemleri kullanarak müşteriler ile güler yüzlü pozitif iletişim kurabilecek, Müşterilerimizin mağazamızdan en yüksek memnuniyetle ayrılmasını sağlayacak şekilde servis verecek, Mağazanın operasyonel işlerinde (stok takibi, raporlama, kasa vs. gibi) görev dağılımına göre mesuliyetlerini yerine getirebilecek, Mağazaya verilen hedef doğrultusunda satış yaparak hem mağazanın hem de bireysel hedeflerinin gerçekleştirilmesine destek olabilecek, Satış hedeflerini gerçekleştirmek için Müşteri Memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak GIZIA standartlarına uygun olarak ürünlerin satışında aktif rol alacak,

  Aranan Nitelikler Tercihen satış ve pazarlama, özellikle Lüks marka mağazacılığında tecrübeli Tercihen İngilizce-Rusça,    Almanca - İngilizce,    Rusca-Almanca            dillerinden en az ikisini bilen, Güler yüzlü, iletişime açık ve ekip çalışmasına yatkın, Perakendeyi seven, bu alanda kendisini geliştirmek isteyen Sunum becerileri güçlü, de motive olmayan pozitif, Takım arkadaşlarıyla iyi ilişkiler kurabilen, Dış görünümüne önem veren,İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek.

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Eleman, Danışman, Memur, Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklaması Şirket hedefleri doğrultusunda satış ve pazarlama aktivitelerini yürütmek, Yeni ve potansiyel müşterileri kazanmak için satış faaliyetleri ve ziyaretlerini sürdürmek, Mevcut müşteriler ile ilişkilerin sürekliliğinin sağlanması, geliştirilmesi ve sürekli müşteri ve pazarı hakkındaki bilgilerin güncel tutulmasına ilişkin satış faaliyetleri gerçekleştirmek. Satış hedefleri dogrultusunda yurtdısı ofisler ile bağlantıda olmak, Satış ve Pazarlama Departmanına ait ilgili raporların hazırlanmasında bağlı bulundugu amirine destek olmak.

  Aranan Nitelikler SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir. Şirketimiz Satış-Pazarlama departmanında çalışmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip 'Satış ve Pazarlama Uzmanı' pozisyonunda takım arkadaşları aramaktayız. • Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. • Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,  • Satış alanında Min. 2-3 yıl deneyimli, • İletişimi güçlü, insan ilişkileri kuvvetli, • İyi düzeyde İngilizce bilen, • İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, • Erkek adaylar için, tercihen askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Uzman Yard

 • Pazarlama Uzmanı İma Tekstil Bursa 19 Nisan 2016

  İş Açıklaması    PERDELİK KUMAŞ ÜRETİM VE İHRACATI YAPAN FABRİKAMIZDA GÖREV ALMAK ÜZERE ;  FİRMAMIZA YURTDIŞI MÜŞTERİLER KAZANDIRARAK , SERİ İŞLER İLE ,FİRMA SATIŞ HACMİNİ  ARTTIRABİLECEK - YURTDIŞI YENİ PAZARLARA GİREBİLECEK VE YENİ MÜŞTERİLERİ FİRMA BÜNYEMİZE KATABİLECEK , BU AŞAMALARI YÖNETEBİLECEK , TERCİHEN TEKSTİL KONUSUNDA İPERDELİK KUMAŞ , BAYAN GİYİM , HOTEL PROJELERİ  VE BENZERİ  KUMAŞ SEKTÖRÜNDE UZUN SÜRELİ ÇALIŞMIŞ DENEYİMLİ VE MÜŞTERİ POTANSİYELİ MEVCUT ,KONUSUNDA EHİL PAZARLAMA UZMANI ARAMAKTAYIZ.  

  Aranan Nitelikler İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLEN EXTRA DİLLER TERCİH SEBEBİDİR DIŞ PAZAR MÜŞTERİ POTANSİYELİNE SAHİP , DIŞ TİCARET KONULARINA HAKİM  EN AZ 10 YIL TECRUBESİ OLAN  BAY PAZARLAMA UZMANI 

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Direktör

 • İş Açıklaması Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yetiştirilmek üzere yeni mezun ya da maksimum 1-2 sene çalışma tecrübesi olan, Çok iyi derecede ingilizce bilen, ( İngilizce Okuma , yazma ve konuşma bilgisi ileri seviyede olan) Müşteri ve sonuç odaklı çalışacak, Takım çalışmasına uygun ve enerjik, MS Office Programlarını iyi düzeyde kullanan, Yalova veya civarında ikamet eden.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil, Diğer

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Sorumlu olduğu bölge ve mağazaların tüm iş süreçlerini koordine etmek Merkez ve mağazalar arasındaki iletişimi sağlamak Tedarik / Kategori yönetimi ile koordineli çalışmak Mağazalar arası ürün transferlerini izlemek ve gerçekleştirmek Bölgesel aktivitelerle satış artırıcı çalışmalarda bulunmak Toptan satış konusunda deneyimli  

  Aranan Nitelikler Benzer pozisyonda tecrübeli Üniversite mezunu Zincir mağaza yönetimi tecrübesi olan Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum gösterebilen B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanan Ms Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen Organizasyon ve ekip yönetim becerisine sahip Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış/ilişiği olmayan Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği güçlü Toptan satışta tecrübeli olması 

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Sorumlu

 • Müşteri Temsicisi Ereks Konfeksiyon A.Ş. İstanbul Avrupa 16 Nisan 2016

  İş Açıklaması Denimden mamul spor pantolon üreten ve ihraç eden firmamızda siparişin alım aşamasından yükleme aşamasına kadar bütün proseslerin takip edilmesi ve sonuçlandırılması.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilen (konuşma, anlama ve yazma), Alanında en az 2 yıl tecrübeli, İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek Çözüm odaklı,  İstanbul Avrupa yakasında ilkamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış   "Müşteri Temsilcileri” aramaktayız.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Temsilci, Sorumlu, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Merchandiser

 • İş Açıklaması İHRACAT BÖLÜMÜ KUMAŞ SATIŞINDA ÇALIŞACAK YURTDIŞI MÜŞTERİLERİ İLE GEREKLİ YAZILI VE SÖZLÜ İLETİŞİMİ KURMAK YURTİÇİ VE YURTDIŞI FUARLARINDA FİRMAYI TEMSİL ETMEK YURTDIŞI MÜŞTERİLERİNE KOLEKSİYON TANITIMI VE DİĞER KONULARLA İLGİLİ ZİYARET ETMEK YURTDIŞI MÜŞTERİ SİPARİŞLERİNİ KUMAŞ SATINALIMINDAN  SEVKİYATINA KADAR TAKİP ETMEK VE RAPORLAMAK HAFTALIK MÜŞTERİ GÖRÜŞME RAPORUNU ÜST YÖNETİME SUNMAK

  Aranan Nitelikler YURTDIŞI SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN İYİ DERECEDE İNGİLİZCE KONUŞMA VE YAZMA YETENEĞİ OLAN TAKIM ÇALIŞMASINA UYGUN MUHAKEME YETENEĞİ OLAN BAY VEYA BAYAN ELEMAN ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ OLMASI GEREKİYOR

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Temsilci

 • Satış Pazarlama Müşteri Temsilcisi Leras Tekstil Ankara, İstanbul Avrupa 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması Tekstil aksesuarları toptancılığı alanında hızla büyüyen firmamızda,  Çalışacak takım arkadaşımızın; konfeksiyon, tekstil PAZARINI ve sektörü çok iyi bilmesi gerekir.  MÜŞTERİ diyaloğu güçlü, deneyimli; ürün PAZARLAMA ve SATIŞ da iddialı,  DANTEL ürünü, ve   piyasasını iyi bilen, KRISTAL TAŞ ürünü ve piyasası (TEKSTİL ÜRÜNLERİNDE UYGULANDIĞI) için sektörü iyi bilen,  SATIŞ PAZARLAMA MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ çalışma arkadaşları arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler DANTEL satış ve pazarlamada deneyimli, geçmişte aktif satışta görev alan adaylar, tercih edilme sebebidir KRISTAL TAŞ satış ve pazarlamada deneyimli, geçmişte aktif pazarlama ve SATIŞ da görev almış, Erkek adayların, Askerlik, okul gibi sorunları olmaması  MS Office programlarına hakim  İş ve sonuç odaklı, objektif muhakeme yeteneğine sahip  Tercihen aktif araç kullanabilen,  Sosyal iletişimi güçlü, bakımlı ve kendisine dikkat eden,  tercihen MERTER ve civarındai ikamet eden.  Gayretli,sabırlı ve en önemlisi istikrarlı,  GÖREV YERİ PROBLEM SAYMAYAN (ŞUBELERDE ÇALIŞTIRILABİLİR)  Yaratıcı yenilikçi, ÇÖZÜM ODAKLI problem çözen, Takım ruhuna uyumlu olan, Ehliyetli ve aktif araç kullananlar tercihlidir. FOTOĞTAFLI CV ler tercih sebebi olacaktır  ÖNEMLİ: Ankara şubemizde çalışacak arkadaşlarımız BALGAT ve çevresinde ikamet edenler tercih nedeni olabilir.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman

 • İş Açıklaması     Siparişin alınması aşamasından, imalat süreçlerinin takibi, ürünün müşteriye teslimatına kadar tüm operasyon süreçlerini yönetmek.

  Aranan Nitelikler ​​*Baskı konusunda deneyimli, *Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, *İletişim, koordinasyon ve takip yönü kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, *Problem çözme,analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip, *Esnek çalışma saatlerine uyumlu, *İnsan ilişkilerinde başarılı,yeniliklere açık,kendine güvenen, *B sınıfı ehliyet sahibi, *Erkek adaylarda askerliğini yapmış,  

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Production Merchandiser/Spain Saide Tekstil İstanbul Avrupa 23 Şubat 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler A unique opportunity to join our fast growing Group. We are engaged in designing and short-term producing of clothing and related articles. For our Saide Marketing Department, we are looking for Production Merchandiser; Responsible for  complete production process, Dealing with customers in production process, Spanish Market experience is essential, In capable of directing sampling and costing process, Minimum of  3 years experience in similar position, Well organized and strong daily follow up skills, Fluent in both written and spoken English, Able to work analytical and organized in a dynamic environment, Strong analyzing and problem solving skill, Be fast and tidy in details, Have strong sense of quality and fashion.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Merchandiser, Müşteri Temsilcisi, Temsilci

 • Development Merchandiser/Spain Saide Tekstil İstanbul Avrupa 23 Şubat 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler A unique opportunity to join our fast growing Group. We are engaged in designing and short-term producing of clothing and related articles. For our Saide Marketing Department, we are looking for Development Merchandiser; Responsible for  complete development process, Dealing direct with customers and design teams to develop garments, Spanish Market experience is essential, In capable of directing sampling and costing process, Minimum of  3 years experience in similar position, Well organized and strong daily follow up skills, Fluent in both written and spoken English, Able to work analytical and organized in a dynamic environment, Strong analyzing and problem solving skill, Be fast and tidy in details, Have strong sense of quality and fashion.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Temsilci, Merchandiser

 • Merchandiser Ereks Konfeksiyon A.Ş. İstanbul Avrupa 14 Ocak 2016

  İş Açıklaması WE ARE NOT JUST A SUPPLIER! Denim is our way of living, the deepest reflection of our mediterranean Able to keep up pace with the hard working tempo,lifestyle to what we produce internationally. what we produce internationally. WE PRODUCE MORE THAN A PAIR OF JEANS! Denim is creativity,self-expression, liberty, openness,coolness, stillness,uniqueness...it is genderless, timeless Job Description: Dealing with customers in production process, Responsible for  complete collection  process, In capable of directing sampling and costing process.

  Aranan Nitelikler A fabulous opportunity to join our fast growing Group. We are looking for  a  Merchandiser University degree (preferably in Textile Engineering), Minimum 3 years experience in dealing direct with customers, preferably in Europe Market Fluent in both written and spoken English, Experienced on Denim Able to work analytical and organized in a dynamic environment, Well organized and strong daily follow up skills, Be fast and tidy in details, Excellent command of communication skills,     Having a positive approach, Have strong sense of quality and fashion, Willing to travel abroad.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Temsilci, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Merchandiser

 • Yurtdışı Müşteri Temsilcisi Adecco İstanbul Avrupa 19 Ekim 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 31.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 700.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Danışmanlığını yaptığımız yünlü sanayide faaliyet gösteren tekstil firması için "Yurtdışı Müşteri Temsilcisi" aramaktayız. Yıllık hedefler doğrultusunda müşteri portföyünü geliştirmek için pazar araştırması yapmak, müşteriler ile görüşüp, şirkete kazandırmak, Müşteri ziyaret öncesi gerekli ön hazırlıkları yapmak, mevcut ve yeni müşteri ziyaretleri yaparak, müşteri ilişkilerinin gelişmesini sağlamak ve potansiyel satışları arttırmak, Firmaya gelen mevcut ve potansiyel müşterilere Showroom'daki ürünleri sunmak ve müşteri beklentilerini doğru tespit ederek sunumun satışa dönüşmesini sağlamak, teklif hazırlamak, Siparişi verilen ürünün, üretim sürecini takip etmek ve zamanında üretilmesini sağlamak. Ürünün istenen kalite şartlarına uymaması halinde müşteriye sevk edilip edilmemesine karar verme sürecinde yer almak, Günlük gerçekleşen / gerçekleşecek olan sevkiyatları kontrol etmek ve takibini yapmak, Yapılan anlaşma şartlarına göre ödemeleri düzenli takip etmek, ödemelerin gerçekleşmesini sağlamak, Haftalık İhracat Satış Raporunu hazırlamak, Müşteri beklentileri ve trendleri doğrultusunda ÜR-GE Bölümü ile birlikte yeni kreasyon çalışmalarında bulunmak, desen ve varyant seçiminde karar verilemesine destek olmak, Yeni koleksiyonların mevcut / potansiyel müşteriye takdim etmek / göndermek ve geri bildirimleri takip etmek

  Aranan Nitelikler Üniversite veya MYO mezunu, İyi düzeyde İngilizce bilen, Min. 5 yıl benzer tecrübelere sahip, MS Office Programlarını iyi seviyede kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Ekip çalışmasına uygun, sorumluluk alabilen, takipçi, hedef ve sonuç odaklı çalışan,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklaması - Sorumlu olduğu satış alanında ürün teşhirlerinin ve diğer görsel elemanların görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar. - İhtiyaç olduğunda, kargodan ürün teslim alma, ürün alarmlama, askılama, mağazaya ürün indirme, iade amaçlı ürün toplama, katlama, ve mağaza içi temizlik çalışmalarına katılır. Etiket değiştirme çalışmalarında aktif olarak görev alır. - Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunar. - Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olur ve müşterilere ürün özelliklerini anlatır. - Mağazanın ve ürünlerin düzenli olmasını sağlar. Mağazada ürün sunumlarının görsel standartlara uygunluğunu sağlar. - Genel görünüşü, olumlu tavrı, kurumsal kimliğe uygundur. Markaya değer katar. Marka imajının yükselmesine katkı sağlar.

  Aranan Nitelikler İzmir mağazalarımızda çalışmak üzere; - En az lise mezunu - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın Part Time/ Full Time Satış Danışmanları arıyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

İş Habercisi - Tekstil, Pazarlama İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?