Tekstil, Tasarım İş İlanları

Hepsini Temizle
Tekstil
Tasarım
 • Desinatör GHS Şirketler Grubu Bursa 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması 1995 yılında Bursa’da hazır giyim alanında faaliyete başlayan firmamız, Üretiminin tamamını İngiltere ve Avrupa ülkelerine ihraç etmektedir. Bu şartlara istinaden Desen tasarımı hususunda deneyimli çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Alanında enaz 2 yıl deneyimli, Empirme baskıda rotasyon deseni iyi derece çizebilen, Photoshop programı kullanabilen, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, İletişim kabiliyeti yüksek, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,    

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Görevli

 • İş Açıklaması 1995 yılında Bursa’da hazır giyim alanında faaliyete başlayan firmamız, Üretiminin tamamını İngiltere ve Avrupa ülkelerine ihraç etmektedir. GHS Şirketler grubu bünyesinde faaliyet gösteren şirketlerimiz, bayan dış giyimde dünyanın öncü firmaları ile çalışmaktadır. Bu detaylara istinaden Tasarım alanında kabiliyetli çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Moda tasarımı konusunda ilgili eğitimi alımış olan, Tercihen Güzel Sanatlar Mezunu Ekip Çalışmasına uyumlu Modayı ve Trendleri takip eden ve işini seven Çok iyi derece illustrator, photoshop ve corel draw programlarını kullanabilen, Tercihen elde çizim yapabilen, Tercihen İngilizce konuşmayı bilen, Kumaş ve Aksesuar bilgisine sahip, Bursa da ikamet eden, Alanında enaz 5 yıl tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun ve esnek çalışma koşullarına uyumlu.    

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Görevli

 • Tasarımcı Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması  Tasarımcı olarak görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aranıyor.   Yönetsel Görevleri Koleksiyon temalarının ve ürün gamının belirlenmesi,  Kumaşların ve aksesuarların seçimi,  Tüm tasarım çalışmalarının yürütülmesi,  Modelist ve teknik sorumlu eşliğinde kalıp kritiklerinin yapılması,  İmaj çekim konseptlerinin belirlenmesi ve uygulanması,  İç piyasadan koleksiyonu destekleyici deri-kemer-triko vs satın almalarına karar verilmesi,  Satış departmanından alınan bilgilere istinaden koleksiyonda gerekli revizyon ve eklemelerin yapılması  Ürünlerin satış performanslarını takip ederek gerekli aksiyon planlarını hayata geçirilmesi,

  Aranan Nitelikler  . Alanı ile ilgili yurtdışı eğitimi almış,  .Abiye konusunda deneyimli, · Araştırma ve ürün geliştirme becerisi yüksek, · İyi derecede İngilizce bilen , · Takım çalışmasına yatkın, · Organizasyon ve planlama becerisi gelişmiş, · İnsan ilişkileri, iletişim ve analitik düşünme becerisi güçlü, · Sorumluluk alan, işini sahiplenen ve takip eden,

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Tasarımcı

 • İş Açıklaması ''DİVA ATÖLYE'' de gelinlik ve el işi bölümünde istihdam edilmek üzere 'Bayan Gelinlik Terzisi' ve "DİVA MODA" mağazamızda görev alacak, perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, "Gelinlik Satış Danışmanları" arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler Gelinlik Terzisi İçin; ·         Gelinlik dikimi ve tadilatı konusunda deneyimli, ·         Prova yapabilen, ·         Kalıp bilgisi olan, ·         Makineyi etkin olarak kullanabilen, ·         El işçiliği yapabilecek, ·         İletişim becerisi yüksek.  Satış Danışmanları için; * En az lise mezunu * Modayı yaşam tarzı haline getirmiş * Tercihen gelinlik satışında deneyimli * Dinamik, yeniliklere açık * Müşteri odaklı düşünen * Hizmet ve satış becerisine güvenen  

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Terzi

 • Tasarımcı - Konfeksiyon Desa Deri İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Eğer "ben” Moda Dünyası’nın içinde yer almalıyım diyorsanız, eğitim, yetenek, yabancı dil, sabır, azim ve en önemlisi tutku bunların hepsi bende var diyorsanız, Ülkemizin önde gelen markası olan DESA’nın yurtiçi ve yurtdışı mağazalarnda koleksiyon hazırlamak isterim diyorsanız, KONFEKSİYON TASARIM ekibimize sizide bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler   · Türkiye veya Dünyada önde gelen Üniversitelerin Moda Tasarım ya da Güzel Sanatlar bölümlerinden mezun, · Kurumsal bir firmada konusunda en az 4 yıl deneyimli, · Dünya moda ve trendlerini yakından takip eden,bu doğrultuda yeni fikirler ve projeler üretebilen, · Tasarım ve ürün geliştirme sürecini doğru kalite ve zamanda geliştirebilen , · Tasarlanan modeli, modelhane ve üretim departmanına mühendislik bilgisi ile aktarabilecek, takibini yapacak, · Perakende stratejileri, pazarlama ve satış hedefleri ile tutarlı ürün tasarlayabilecek, · İyi derecede İngilizce bilen, · Detaycı ve rekabetçi, · Ekip çalışmasına yatkın, sosyal ilişkilerinde başarılı.

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik, Deri/Ayakkabı

  Pozisyon: Tasarımcı

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlednirilmek üzere, Hazırlanan tasarımları dijital ortamda takip edecek, Tasarımların dokuma tezgahların da uygun ve hatasız dokunmasını sağlayacak örgü seçip uygulanmasını sağlayacak, Hata analizi yapacak.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği, Güzel Sanatlar, Desinatörlük, Kumaş Tasarımcılığı gibi bölümlerinden mezun, Dokuma kumaş tasarımı alanında asgari 5 yıl tecrübeli, İplik bilgisine haiz, Jakarlı kumaş dokuma tasarımını bilen, Analitik düşünce yapısına sahip, ayrıntılara önem veren, Dikkatli ve titiz çalışabilecek İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden / edebilecek. Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen, bayan veya askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur.  Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Diğer, Tekstil

  Pozisyon: Uzman, Usta, Tasarımcı

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bayan giyim sektöründe faaliyet gösteren şirketin Çankaya Balgat Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere, Sosyal Medya kanallarımızın güncelliğini sağlamak için sürekli araştırma yapacak ve içerik üretebilecek bir takım arkadaşı arıyoruz. Sosyal ağlardaki hayran/üyelerimizle marka arasında bir sadakat oluşmasını sağlayacak,  Her sosyal mecranın ruhuna uygun içerikler oluşturabilecek,  Dijital, sosyal medya ve mobil dünyadaki trendleri yakından takip edebilecek,  Mağaza görsel çalışmalarını hazırlamak ve takip etmek,   Mesai Saatleri: 8:30 – 18:00 Haftalık Çalışma Gün Sayısı: Hafta için tam gün - C.tesi 15:00’a kadar Servis: Var Öğle Yemeği: Var  

  Aranan Nitelikler Grafik tasarım alanında eğitim görmüş ve kendini geliştirmiş, tercihen yüksekokul ya da üniversite mezunu, Yeterli derecede İngilizce bilgisine sahip, Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, Grafik tasarım ile ilgili Photoshop tasarım programlarını ve MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Görsel gücü kuvvetli, özgün tasarım yeteneğine sahip, Yeni projeler geliştirebilme kabiliyetine sahip, Dijital, sosyal medya ve mobil dünyadaki teknololojik gelişmeleri takip eden, Tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği kuvvetli, Bay/Bayan Grafik Tasarımcı arıyoruz. Yaş Aralığı: 20 - 40 Sektör Tecrübesi: 1-2 Yıl

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Web Master, Web Designer

 • Tasarımcı Bisse İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması   Hızla büyüyen markamızın; Erkek hazır klasik giyimde ve casual çizgide tasarım yapabilecek, Takım elbise,ceket ve pantolon tasarım tecrübesine sahip, Kumaş ve kalıp bilgisine sahip, Koleksiyonun her aşamasını takip edebilecek tasarımcı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Erkek giyimi konusunda 1-3 yıllık tecrübeye sahip, Photoshop, Corel Draw, Illustrator gibi tasarım programlarını kullanabilen, Markanın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda ve özgün tasarımlar yapabilecek, Dünya moda trendlerini yakından takip eden, İmalat takibinde bulunup,üretici firmaları gezebilecek, Yurtdışında fuar organizasyonlarında bulunmuş, Tasarım Direktörlüğü'ne bağlı olarak çalışacak, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Bay, bayan takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Sorumlu, Stilist

 • İç Mimar Buka Sofa İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Ongan Holding farklı sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası şirketler grubudur. Ongan Holding bünyesinde döşemelik mobilya konusunda kendi tasarımlarını geliştirerek, Türkiye ve yurtdışında açılan ve açılacak olan mağazaları ile Buka Sofa  olarak faaliyet gösteren şirketimize, kumaş kılıf sistemli kanepe, koltuk, yastık ve aksesuarları ürün geliştirme ve üretimi konusuna odaklanacak ve mağazalarımızda görev yapacak aşağıdaki özelliklere uygun " İç Mimar" ekip arkadaşı arıyoruz.   Sunulan İmkanlar: Yaratıcı, yenilikçi ve konusunda tecrübeli bir ekiple  çalışma ortamı. Sektörde kendini  geliştirme ve yenilikleri takip edebilme  imkanı. Pozisyonun gerektirdiği tüm sorumluluk verilecektir. SGK, servis, yemek ve her  türlü sosyal haklar sunulmaktadır.  Fabrikamız  Esenyurt’ta bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler İç mimarlık bölümünden mezun ( Bayan), Fikir aşamasından bitmiş ürüne kadar ürün geliştirme sürecinin her aşamasında aktif rol alacak, Rhino ve Autocad  programlarına hakim, Teknik çizimler ve açıklamalar doğrultusunda doküman,  malzeme fiyatlandırma dosyaları ve üretim çizimleri hazırlayabilecek, Mobilya sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, İyi  düzeyde İngilizce bilen, Titiz ve detaylı çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu.     

  Sektör: Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon, Tekstil

  Pozisyon: İç Mimar, Mimar, Tasarımcı, Teknik Ressam, Tekniker

 • Puncher,Desenci Leras Tekstil İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması *Tekstil aksesuarları toptancılığı alanında hızla büyüyen; *Dantel,güpür,fisto,brode ürünlerinin ithalatı,ihracatı,imalatı ve toptan satışını yapan firmamızda, * Brode Güpür,fisto desenlerinin tasarımında konusunda hakim PUNCHER (DESENCİ) şirketimizde kadrolu olarak çalıştırmak üzere takım arkadaşı aramaktayız.    

  Aranan Nitelikler •Tasarım konusunda yetkin, *EM-STUDIO PROGRAMINI bilen Punch Konusunda Kendisini yetiştirmiş deneyimli • Bireysel yeteneklerine güvenen, • Ekip çalışmasına uygun, disiplinli iş düzenine ayak uydurabilecek, • Yaratıcı ve yenilikçi düşünen, • Sorumluluk alabilen, • Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerisine sahip, • Kişiler arası iletişimi güçlü, • Ekip çalışmasına uyumlu ve müşteri odaklı • Tasarım ve üretim takibi yapabilecek • 3Dmax, Autocad programlarını iyi derecede, Photoshop, Freehand, coreldraw programlarını da kullanabilen. * Avrupa yakası özellikle Merter ve civarında ikamet edenler   

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Eleman

 • Designer Reha Tekstil İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Avrupada çeşitli markalara bayan örme üst grup koleksiyonu yapan firmamıza Grafiker alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -  En az 3 yıl deneyimli, -  Avrupa yakasında ikamet eden -  Yaratıcı, hayal gücü yüksek, -  Ekip çalışmasını seven, -  Photoshop, illustrator, corel programlarına hakim, -  Baskı aşamalarında deneyimli, -  Trendleri takip ederek yenilikleri müşteri portföyüne uygun olarak uygulayabilen.  

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Grafiker, Stilist, Web Designer, Tasarımcı

 • Moda Tasarımcısı ANIL İç Giyim İstanbul Avrupa 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İç Giyim ve Ev Giyimi sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin İstanbul Avcılar'daki fabrikasında, Moda Tasarımcısı olarak görevlendirilecek bir çalışma arkadaşı aramaktayız. Şirketimizin markaları için, marka değer ve konumunu göz önünde bulundurarak, dünya trendlerini ve güncel modayı yakından takip eden koleksiyonlar oluşturmak. Üretim yapılan dış markaların, çizgilerine ve aynı zamanda ihtiyaçlarına yönelik, verilen bilgiler ışığında koleksiyon çalışmaları yapılmak Oluşturulan koleksiyonların teknik çizimleri ile, bilgisayar ortamında dosyalanması ve baş tasarımcıya bir sunum dosyası şeklinde sunmak. Yapılan tüm koleksiyon çalışmalarının geri dönüşlerine hakim olup, takip eden çalışmaların daha isabetli olmasına çaba göstermek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültelerinin, Moda / Tekstil Tasarım / Grafik bölümlerinden veya ilgili meslek liselerinden mezun, Dokuma ve örme ürünlerinin tasarımında en az 3 yıl deneyimli, Corel Draw, Photoshop, Fashion Studio veya Illustrator programlarını  iyi derecede kullanabilen, Renk, kumaş, aksesuar, kalıp ve dikim konularında bilgi ve deneyime sahip olan, Dünyadaki moda akımlarını, genel trendleri izleyerek 'yeni'yi ve 'farklı'yı hem modaya hem de hedef kitle beğeni düzeyine uygun olarak tasarlayabilecek, Planlama , zaman yönetimi, yaratıcı düşünce,estetik bakış  becerilerine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, İstanbul avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: İmalat, İthalat/İhracat, Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Sorumlu, Modelist, Grafiker

 • Görsel Tasarım Yöneticisi Kervan Tekstil San. Ve Dış Tic. A.Ş. İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Görsel Tasarım Yöneticisi – Florya / İstanbul Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat, İhracat ve üretim konularında faaliyet gösteren firmamızın, İstanbul Florya Home Sweet Home  Mağazaları için "Görsel Tasarım Yöneticisi" aranmaktadır. Periyodik olarak mağaza ziyaretleri yaparak, mağaza vitrin kurulumu, değişimi ürün kombinlerinin yapılması ve görsel uygulamalarının gerçekleştirilmesini sağlamak, Şirket bünyesindeki mağazaların, vitrin ve mağaza görsel uygulamalarının gerçekleştirilmesini sağlamak,  Mağaza Vitrin ve Görsel standartlarının belirlenmesini sağlamak. Mağaza ekibine güncek görsel düzenlemeleri ile ilgili eğitimlerinin verilmesi ve oluşan standartların sürekliliğinin sağlamak, Oluşan Görsel standartlar dâhilinde mağazaların görsel ve ürün teşhir kapasitelerini belirlemek, Mağazalara sevk edilecek yeni ürün ve teşhir alanları ile ilgili mağaza yöneticilerini bilgilendirmek, Kampanya dönemleri, özel günler için gerekli görsel hazırlıkların planlanması, 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık, Tasarım, Sahne Dekoru, Endüstriyel Tasarım bölümlerinden mezun, Perakende ve mağazacılık sektöründe en az 4 yıl Görsel Tasarım Yönetim deneyimi olan, Ürün yerleşimi, teşhiri ve vitrin tasarımı gibi konulara hakim, Kreatif yönü güçlü görsel sunum becerileri gelişmiş, Moda ve Trendleri yakından takip eden, Planlama iş geliştirme konularına hakim, sorumluluk alabilen, Araştırmacı, analitik düşünebilen ve yeniliklere açık, Ekip planlama ve yönetme becerisine sahip, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Seyahat engeli olmayan, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,

  Sektör: Tekstil, Mobilya/Dekorasyon, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür, Uzman, Yönetici, Sorumlu, Görsel Yönetmen

 • Baskı Desen Tasarımcısı Baydemirler Tekstil İstanbul Avrupa 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması EV TEKSTİLİ SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN  FİRMAMIZIN DESEN TASARIM BÖLÜMÜNDE GÖREVLENDİRMEK ÜZERE;

  Aranan Nitelikler Güzel sanatlar fakültesinden mezun,  Baskı Desen Tasarım konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Tercihen ev tekstili, perde,halı,kilim desen tasarım konusunda bilgili, Photoshop ve ilistratör programlarını çok iyi derecede kullanabilen, MS office programlarına hakim, Araştırmacı ve yeniliklere açık, Görsel zevki ve beğeni düzeyi yüksek, Seyahat ve mesai engeli bulunmayan, Takım ruhuna uygun, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ya da edebilecek olan, Takım Arkadaşları Aramaktayız.  

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Desen Tasarımcısı Vakko İstanbul Avrupa 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Dijital ve kalıp ile eşarp baskı sektöründe faaliyet gösteren firmamız için, Desen Bölümünde 'Desen Tasarımcısı ' olarak görevlendirilecek takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültelerinin Tekstil Tasarım bölümlerinden veya ilgili meslek liselerinden mezun, Tercihen eşarp konusunda 3-5  yıl deneyimli, Corel Draw, Photoshop ve Ilustrator programını çok iyi derecede kullanabilen, Bilgisayarda desen tasarımı yapabilecek (gereğinde renk ayrımlarını ve varyantlarını da yapabilmeleri tercih nedeni) Estetik bakış açısı ve yeteneğine sahip, Moda tasarım dünyasını ve yeni trendlerini yakından takip eden, Ms Office programlarına hakim, İyi seviyede İngilizce bilen, Planlama ve zaman yönetimi becerilerine sahip, Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Grafiker Leras Tekstil İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Şirket / İş Tanımı   Tekstil aksesuarları toptancılığı alanında hızla büyüyen firmamızda kadrolu olarak çalışacak , alanında deneyimli, Grafiker olarak görevlendirilmek üzere takım arkadaşı aramaktayız.      

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler :   *Tekstil sektöründe, özellikle aksesuar alanında Grafiker olarak tecrübeli,  *Taş dizaynı, taş baskı tekniklerinde deneyimli,  *Modayı takip eden, yaratıcı,  *Çok İyi derecede corel draw ve photosshop kullanabilen, elde çizim yeteneği olması tercih   sebebidir,  *Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden,  *Tercihen alanında en az 2 yıl deneyimli *İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, *Yoğun ve esnek çalışma koşullarına uyumlu, *Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • Moda Tasarımcısı Aytim Şirketler Grubu İstanbul Avrupa 23 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Avrupa pazarında dünya makalarına dış giyim üretimi ve ihracatı yapan firmamızın tasarım departmanında görevlendirilmek üzere : Çalışmalarını pazarın talebi ve baş tasarımcının verdiği temalar doğrultusunda sürdürecek MODA TASARIMCISI...

  Aranan Nitelikler 1-) En az lisans seviyesinde eğitimli, 2-) Benzer görevde en az beş yıl deneyimli, 3-) PHOTO-SHOP ve CORAL DRAW proğramlarını etkin şekilde kullanabilen, 4-) Çok iyi derecede ingilizce bilen, iletişimi güçlü, ekip çalışmasında uyumlu, 5-) Mimar Sinan - Geleneksel el sanatları mezunu olmak. (Yarışmalarda ödül almış olmak, yurt dışı eğitimli veya deneyimli olmak tercih nedenidir.) NOT: İŞ YERİMİZ BAĞCILAR/MAHMUTBEY'DE OLUP, BAĞCILAR,ESENLER,GAZİOSMANPAŞA,ÖRNEKTEPE,ÇAPA,ZEYTİNBURNU,BAKIRKÖY,ŞİRİNEVLER,YENİBOSNA,SEFAKÖY,AVCILAR,BEYLİKDÜZÜ,HALKALI VE KAYAŞEHİR GÜZERGAHLARINDA PERSONEL SERVİSİMİZ VARDIR.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman

 • Görsel Tasarım Asistanı Kervan Tekstil San. Ve Dış Tic. A.Ş. İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Görsel Tasarım Asistanı – Florya / İstanbul Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat, İhracat ve üretim konularında faaliyet gösteren firmamızın, İstanbul Home Sweet Home  Mağazaları için "Görsel Tasarım Asistanı" aranmaktadır.   Mağaza vitrin görsel düzenlemelerini gerçekleştirmek, Yeni mağaza açılışlarında görsel düzenleme çalışmalarını yapmak, Belirli periyotlarda vitrin kombinlerini hazırlamak ve değişimini sağlamak, Sezon, özel günler ve mağaza konsepti doğrultusunda görsel düzenlemeleri yapmak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Güzel Sanatlar/Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümünden mezun, Perakende sektöründe görsel Tasarım konusunda en az 1 yıl tecrübeli, Analitik düşünce yapısı kuvvetli, organizasyon becerisi ve problem çözme yeteneği olan, Planlama ve raporlama becerisi gelişmiş, yazılı ve sözlü iletişimi güçlü,  Ekip çalışmasına yatkın, araştırmacı, yeniliklere açık,  Seyahat engeli olmayan, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,

  Sektör: Tekstil, Mobilya/Dekorasyon, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Asistan

 • Tasarım Stajyeri Batik İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Genel Merkezimiz Tasarım Departmanında görevlendirilmek üzere Tasarım Stajyeri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Güzel Sanatlar/Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümlerinde öğrenci, Dünya moda trendlerini yakından takip eden Araştırmacı, sürekli kendini geliştiren Yeniliklere açık  Okulunun zorunlu staj programı olan, Haftada en az 3 gün ekibe destek olabilecek, Avrupa Yakasında ikamet eden.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Asistan

 • Moda Tasarımcısı Quzu İstanbul Avrupa 20 Mayıs 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Tasarım departmanımızda görev alacak; Moda tasarımı alanında yüksek eğitim almış Dokuma & örme ürünlerinin tasarımında en az 3 yıl deneyimli Renk, kumaş, aksesuar, kalıp ve dikim konularında bilgi ve deneyime sahip olan Dünyadaki moda akımlarını, genel trendleri izleyerek 'yeni'yi ve 'farklı'yı hem modaya hem de hedef kitle beğeni düzeyine uygun olarak tasarlayabilecek Uluslararası kaynakları izleyebilecek düzeyde İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Buyer Oxxo İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 17 Mayıs 2016

  İş Açıklaması   Dünyadaki moda akımlarını takip etmek ve sezon temalarına yansıtılmasını sağlamak için tüm tasarım ve ürün geliştirme ekibi ile birlikte oluşturma sürecinde ekibi ile birlikte yer almak ve katkıda bulunmak. Bölümü için belirlenen bütçeyi detaylandırmak,  Bütçede planlanmış süreçler doğrultusunda ekibine tasarımı yapılacak ürünler ile ilgili yönlendirme yapmak ve çalışmaları başlatmak, Modelleri belirlerken hedeflerini - bütçeyi gözetmek ve üretilecek modelleri belirlemek, Tasarımcıların önerdiği modellerde istenen OXXO kalitesi ve standartları çerçevesinde karlılığı gözetecek şekilde öneriler getirmek ve yönlendirmelerde bulunmak, Ürünün hedeflenen ticari satış fiyatına göre tedarik fiyatları ile ilgili pazarlık, düzenleme ve değişiklikleri yapmak, gereken değişiklikleri onaylamak,

  Aranan Nitelikler Hızla büyüyen markamıza, perakende sektöründe kariyer hedefi olan "BUYER"  arıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,( Tercihen Tekstil Mühendisliği )  Konusunda en az 3 yıl deneyimli , Modayı yakından takip eden, İyi derecede İngilizce bilen, İletişimi güçlü, analitik düşünce yapısına sahip , Zaman yönetimi ve organizasyon becerisi yüksek, Ms Office programlarına hakim,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yönetici

 • Mağaza Görsel Düzenleme Sorumlusu Miso İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Mağaza Görsel Düzenleme Sorumlusu Bayan giyiminde faaliyet gösteren firmamızın İstanbul mağazaları ve İstanbul dışındaki mağazaları için Bay / Bayan " Mağaza Görsel Düzenleme Sorumlusu " aranmaktadır. Mağaza içi ve vitrin görsel düzenlemeleri gerçekleştirmek, Mağaza satış hedeflerinin gerçekleştirilmesine yönelik, sezon, özel günler ve mağaza konsepti doğrultusunda görsel düzenlemeleri yapmak, Doğru ürünün doğru yerde teşhir edilmesini sağlamak, Yeni açılacak olan mağazaların görsel yerleşimini ve düzenini yapmak, Mağazaların genel görüntüleri ile ilgili tespitlerini raporlamak, Görsel düzenleme ile ilgili standartların oluşturulması ve uygulanmasını sağlamak, Mağaza çalışanlarına görsel düzenleme standartları ve teknikleri konusunda destek vermek

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler: Mağazacılık görsel düzenleme uygulamalarında en az iki yıl deneyimi olan, Görsel sunum oluşturma ve görsel materyal seçme becerileri gelişmiş Tercihen üniversitelerin, reklam ve halkla ilişkiler, güzel sanatlar, iletişim bilimleri, moda vb. bölümlerinden mezun veya görsel düzenleme alanında özel eğitim almış, Ürün yerleşimi ve teşhiri, vitrin ve reyon tasarımı vb. konulara hakim, Moda ve trendlerden haberdar, yenilikçi, özel, estetik bakış açısına sahip, trendleri takip eden Kendini geliştirmeye açık ve yaptığı işten keyif alan, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), Adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Çizim Teknikeri - Tasarım Asistanı Abbate İstanbul Avrupa 14 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Kolleksiyon sürecindeki tüm operasyonel işlerin yürütülmesi. Teknik çizimin hazırlanması. Numune takibinin yapılması. Üretim föylerinin düzenlenmesi.  

  Aranan Nitelikler Güzel sanatlar fakültelerinin moda tasarım bölümünden mezun Illustrator , Photoshop ve Corel Draw tasarım programlarından en az ikisini aktif olarak kullanabilmesi Ms Oficce programlarına hakim Takip , raporlama ve arşivleme becerisi gelişmiş Öğrenmeye istekli ve yeniliklere açık Pozitif, enerjisi yüksek Tasarım ve ürün geliştirme sürecinin planlaması ve takibini yapabilecek Mevcut ve yaklaşan trendleri inceleyip, raporlama yapabilecek

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Asistan

 • Tasarımcı Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Tasarımcı olarak görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır. Yönetsel Görevleri 1. Koleksiyon temalarının ve ürün gamının belirlenmesi, 2. Kumaşların ve aksesuarların seçimi, 3. Tüm tasarım çalışmalarının yürütülmesi, 4. Modelist ve teknik sorumlu eşliğinde kalıp kritiklerinin yapılması, 5. İmaj çekim konseptlerinin belirlenmesi ve uygulanması, 6. Yurtdışı fuar ziyaretleri yaparak/aksesuar-triko satın almalarının gerçekleştirilmesi, 7. İç piyasadan koleksiyonu destekleyici deri-kemer-triko vs satın almalarına karar verilmesi, 8. Satış departmanından alınan bilgilere istinaden koleksiyonda gerekli revizyon ve eklemelerin yapılması 9. Ürünlerin satış performanslarını takip ederek gerekli aksiyon planlarını hayata geçirilmesi,

  Aranan Nitelikler · Koleksiyon oluşturma ve ürün tasarımı konusunda en az 5 yıl tecrübesi olan, · Üniversitelerin Güzel Sanatlar Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümünden mezunu, · Araştırma ve ürün geliştirme becerisi yüksek, · İyi derecede İngilizce bilen , · Takım çalışmasına yatkın, · Organizasyon ve planlama becerisi gelişmiş, · İnsan ilişkileri, iletişim ve analitik düşünme becerisi güçlü, · Sorumluluk alan, işini sahiplenen ve takip eden,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Prova Mankeni Oxxo İstanbul Avrupa 7 Mayıs 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Mağazalarımıza ve Uluslararası Müşterilerimize yönelik çalışan“Tasarım Ekibimiz” de yer alacak  "Prova Mankeni" arıyoruz.   BOY       :168 / 170 cm GÖGÜS   : 87 cm BEL  (En ince bölge)   : 68 cm BEL  (Göbek deliği çevresi )   : 75 cm OMUZ  : 39 cm KOL BOYU (Bileğe kadar)  : 75 cm PAZI      : 27.5 cm ROBA (Göğüs altı)  : 73 cm KALÇA     : 96 cm BALDIR    : 56 cm Yukarıda belirtilen ölçülere uyan   , Üst ve Alt ürünlerin koleksiyon provalarında görev alacak , Part-Time veya Full-Time çalışacak, En az Lise mezunu,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman

 • Moda Tasarım / Stilist Artı Doksan Tekstil İstanbul Avrupa 5 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Erkek dokuma dış giyim konusunda, en az 5 yıl tecrübeli ASSYST ve AOUTOMARKER programlarına hakim kolleksiyondan, imalat sürecine kadar tecrübeli Stilist arkdaş aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Konusunda en az 5 yıl deneyimli Erkek dış giyim koleksiyon hazırlayabilen Markanın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda özgün tasarımlar yapabilecek Dünya trendlerini ve modayı yakından takip eden, yurtdışı ve yurtiçi moda fuarları konusunda deneyimli Renk, kumaş, aksesuar, nakış, baskı, kalıp ve dikim bilgisi olan MS Office ve konusu ile ilgili tasarım-çizim programlarını bilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Dinamik, hırslı ve üretici olan Tasarımları ile fark oluşturacak Bayan ve Bay (Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış) İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman, Tasarımcı, Stilist

 • Grafik Tasarım Uzmanı Giovane G. Designers İstanbul Avrupa 1 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Erkek Perakende Giyim Sektörününün öncü ve yükselen Markası Giovane G. designers  Genel Merkezinde görevlendirilmek üzere  "Grafik Tasarım Uzmanı" arıyor;   Kurumsal Kimlik ve Marka Yönetimi konuları çalışmalarında yazılı, görsel ve dijital mecralarda yer alacak basılı ve görsel tanıtım materyellerinin hazırlanması Marka kimliğini, moda anlayışını ve dilini, basılı malzemelerle teşhir alanlarına, mağazalara ve tüketiciye taşınması Tüm olası Grafik uygulamalarında destek verilmesi Sonuçlandırılan işlerde Mağazalar ve Genel Merkez içi yerleşimlerinin sağlanması Matbaa ve görsel baskı işlerinin takibi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen İngilizce bilen Alanında en az 2 yıl deneyimli Photoshop, Freehand, Indesign, Adobe, Illustrator gibi Grafik tasarım programlarına hakim Moda sektörü ve zincir mağazacılık alanlarında uygulamalar geliştirebilen Yenilikçi ve özgün tasarım ruhuna sahip Verilen ön bilgiler doğrultusunda yaratıcı çalışmalar yapabilecek Takım çalışmasına yatkın ve insan ilişkilerinde iletişim becerisi yüksek Çözüm odaklı ve analitik düşünce gücüne sahip Motivasyonu yüksek  Sorumluluk bilincine sahip Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil, Diğer

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Web Designer, Yetkili

 • İş Açıklaması Firmamızda görevlendirilmek üzere, Emprime ve dijital baskı konusunda deneyimi olan tasarımcı arıyoruz, İleri seviyede Photosop önceliktir.

  Aranan Nitelikler Dikkatli ve hızlı, İşine yüksek duygularla bağlı, Disiplinli ve saygılı çalışma arkadaşları arıyoruz,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu

 • Tasarımcı Made Tekstil İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması Turkiye ve dunyaca unlu markalara erkek ust grup kolleksiyonu hazirlayan ve uretimini yapan firmamamizda calsimak uzere TASARIMCILAR ariyoruz.

  Aranan Nitelikler BENZER POZISYONDA MINUMUM 2 SENE CALISMIS OLMAK IYI DERECEDE INGILIZCE BILGISINE SAHIP OLMAK TEKNIK CIZIM VE TASARIMLA ALAKALI BILGISAYAR PROGRAMLARINA HAKIM OLMAK BAYAN  

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Stilist, Tasarımcı

 • Tasarım Stajyeri Hatemoğlu İstanbul Avrupa 25 Nisan 2016

  İş Açıklaması Tasarım Ekibinde görev alacak ve tasarım süreçlerine destek verecek 'Tasarım Stajyeri' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Moda Tasarımı Bölümleri’nde öğrenciliği devam eden, Zorunlu stajı bulunan, İletişim becerileri yüksek, Organizasyon yeteneği güçlü, Haftanın belli günlerinde destek verebilecek

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Tekstil, Tasarım İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?