Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Tekstil, Tasarım İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Tekstil
Tasarım
 • İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrikamızda; ürün kataloglarını ve tüm görsel grafik tasarımlarını yapacak, Pazarlama bölümü ile koordineli olarak çalışarak oluşan görsel grafik taleplerine çözüm sunabilecek "Grafik Tasarım Uzmanı" çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ve M.Y.O'ların ilgili bölümlerinden mezun, Photoshop, Illustrator, InDesign ve 3D Studio Max veya Cinema 4D programlarını iyi derecede kullanabilen, Özgün ve yenilikçi tasarım fikirleri geliştirebilecek, Yenilikleri ve teknolojiyi takip eden, Ekip çalışmasına uygun, motivasyonu yüksek, Grafik Tasarımcı olarak en az 2 yıl deneyimli, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik ile ilişiği bulunmayan.

  Sektör: Tekstil, Diğer

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker

 • Aydın Mensucatİstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklamasıİstanbul Genel Merkezli, Aydın Mensucat Döşemelik Kumaş A.Ş. ‘nin Başakşehir 'deki entegre tesisinde üretilen Döşemelik Kumaşların desen tasarımında görevlendirilmek üzere; KADİFE, YUVARLAK ÖRME, SATEN, DİJİTAL bölümlerine;

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Güzel Sanatlar bölümünden mezun, Desen tasarımı konusunda en az 1 yıl deneyimli Firmamızın desen, tasarım, trend ve imaj öncülüğüne katkı sağlayacak , EAT,COREL, PHOTOSHOP programını kullanabilen, Kreatif yönü kuvvetli Bay / bayan Desinatörler alınacaktır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Asistan

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 24 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıHazırladığı erkek kadın ve çocuk dokuma koleksiyonlarını Avrupa’nın önde gelen perakende markalarına ihraç eden şirketimize aşağıdaki niteliklerde Tasarımcı ekip arkadaşı arıyoruz. ​

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili fakültelerinden mezun, Tekstil ihracat firmalarında minimum 3 yıl koleksiyon tasarımları yapmış, Moda trendlerini yakından takip eden, yaratıcı ve yenilikçi, Özellikle dokuma kumaşlar hakkında bilgi sahibi, Planlama ve zaman yönetimi konusunda disiplinli, İletişim becerisi yüksek, müşteri odaklı, İstanbul Levent semtine ulaşım problem olmayan.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu, Stilist, Tasarımcı

 • Quzuİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıPerspective - Tasarımcı İş Açıklaması Dokuma ve örme konusunda koleksiyon ve imalat yapan firmamızda tasarımcı ekibimize çalışma arkadaşları aramaktayız.Yeni trend ve sezonlara göre, müşteri isteklerini de değerlendirerek markanın konseptine yönelik koleksiyonun tasarımlarını geliştirecek, koleksiyonunun hazırlanmasında bizzat görev alarak süreci yönetebilen, Trend analizleri yaparak koleksiyonun yönünü belirleyen, Koleksiyon hazırlanmasında bir fiil görev almış ve bu süreçleri yönetmiş, Markalaşmak yönünde idealleri olan, Ürünlerin oluşturulmasında teknik konuların takibini yapan, (look çizimi, teknik çizim, modelhaneye tasarım dosyalarının teslimi ) Tasarım ekibimizde görev alabilicekJunior tasarımcılar aramaktayız. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Tercihen üniversitelerin Tekstil Mühendisliği, Moda Tasarım veya benzer bölümlerinden mezun Bayan dış giyim tasarımı konusunda 4 - 5 yıl deneyimi olan İş takibi ve sonuç alma becerisi gelişmiş İnsan ilişkileri kuvvetli Takim çalışmasına yatkın İyi derecede İngilizce bilen Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Lıttle Cup Jeansİstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklamasıİstanbul Esenler Giyimkent'te tekstil üretimi yapan firmamızda Jeans konusunda bilgi sahibi, aşağıdaki niteliklere uygun Stilist çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerSTİLİST NİTELİKLERİ •KONUSUNDA EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ, •TERCİHEN ÜNİVERSİTELERİN TEKSTİL TASARIM BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, •MARKANIN HEDEF MÜŞTERİ KİTLESİNE UYGUN TARZDA ÖZGÜN TASARIMLAR YAPABİLECEK, •MERTER VE LALELİ PİYASASINA HAKİM, •RENK, KUMAŞ, AKSESUAR, NAKIŞ, BASKI, KALIP VE DİKİM BİLGİSİ OLAN, •KONUSU İLE İLGİLİ ÇİZİM VE TASARIM PROGRAMLARINI KULLANABİLEN, •DENİM ALT VE ÜST GRUP TASARIMI YAPABİLECEK, •STİLİST ARANMAKTADIR.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Stilist, Modelist, Tasarımcı

 • Pek Groupİstanbul Avrupa 24 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıDENİM VE DOKUMA PANTALON, CEKET, ELBİSE, GÖMLEK VE BUNA BENZER ÜRÜNLERİN PFD KUMAŞINDAN PARÇA BOYA TASARIMINI VE TAKİBİNİ YAPABİLEN

  Aranan NiteliklerDENİMDE 10 YIL DENEYİMLİ LALELİ PİYASASINI İYİ BİLEN YIKAMA, BASKI, NAKIŞ VE DENİM KUMAŞINDA TECRÜBELİ 25-35 YAŞ ARASINDA

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıTekstil sektöründe faaliyet gösteren ve 1500 çalışanı olan firmamızın Desen Tasarımı departmanında görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler*Meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, *Desen konusunda en az 2-3 yıl tecrübeli, *İyi derecede Photoshop,CorelDraw,İllustrator kullanabilen, *Dijital baskı alanında deneyimli, *Renk ayrımı ve kanallandırılmasına hakim, *Araştırmacı, yaratıcı, takım çalışmasına yatkın, özgün tasarım yeteneğine sahip çalışma arkadaşları aramaktayız. Avrupa yakasında ikamet eden kişilerin başvuruları dikkate alınacaktır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Desinatör

 • Bisseİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıHızla büyüyen markamıza; Bayan gömlek grubunda tasarım yapabilecek, Renk, kumaş, aksesuar, kalıp ve dikim konularında bilgi ve deneyim sahibi, Koleksiyonun her aşamasını takip edebilecek tasarımcı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bayan gömlek tasarımı konusunda asgari 2 yıllık tecrübeye sahip, Photoshop, Corel Draw, Illustrator gibi tasarım programlarını kullanabilen, Markanın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda ve özgün tasarımlar yapabilecek, Dünya moda trendlerini yakından takip eden, İmalat takibinde bulunup,üretici firmaları gezebilecek, Yurtdışında fuar organizasyonlarında bulunmuş, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Bay, bayan takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Stilist, Sorumlu, Uzman

 • Leras Tekstilİstanbul Avrupa 23 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıŞirket / İş Tanımı Tekstil aksesuarları toptancılığı alanında hızla büyüyen firmamızda kadrolu olarak çalışacak , alanında deneyimli, Grafiker olarak görevlendirilmek üzere takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAranan Nitelikler : *Tekstil sektöründe, özellikle aksesuar alanında Grafiker olarak tecrübeli, *Modayı takip eden, yaratıcı, *Çok İyi derecede corel draw ve photosshop kullanabilen, elde çizim yeteneği olması tercih sebebidir, *Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, *Tercihen alanında en az 2 yıl deneyimli *İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, *Yoğun ve esnek çalışma koşullarına uyumlu, *Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • Relax Modeİzmir 24 Mayıs 2017

  İş Açıklaması1965 yılından bu yana hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren ve yurtiçi/yurtdışı mağazaları ile rahat giyimin öncüsü olan şirketimizin RELAX MODE markası ile üretim yaptığı İZMİR Gaziemir Merkez Fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip TASARIMCI aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen Güzel Sanatlar Fakültelerinin tasarım bölümlerinden mezun, Konusunda en az 3 yıl deneyimli , Koleksiyon hazırlayabilen , Markanın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda özgün tasarımlar yapabilecek , Dünya trendlerini ve modayı yakından takip eden, yurtdışı ve yurtiçi moda fuarları konusunda deneyimli, Renk, kumaş, aksesuar, nakış, baskı, kalıp ve dikim bilgisi olan, MS Office ve konusu ile ilgili tasarım-çizim programlarını bilen , Tercihen yabancı dil bilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, takım çalışmasın yatkın, Dinamik, hırslı ve üretici olan, Tasarımları ile fark oluşturacak.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Direktör, Stilist

 • Buka Sofaİstanbul Avrupa 24 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıOngan Holding farklı sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası şirketler grubudur. Ongan Holding bünyesinde döşemelik mobilya konusunda kendi tasarımlarını geliştirerek, Türkiye ve yurtdışında açılan ve açılacak olan mağazaları ile Buka Sofa olarak faaliyet gösteren şirketimize, kumaş kılıf sistemli kanepe, koltuk, yastık ve aksesuarların seri üretim tekniklerine uygun olarak ürün geliştirme ve ürünlerimizin mekan projelerinde sunum çalışmalarını hazırlayıp, uygulama projesi, uygulama takip ile ilgili ekibe destek verecek , aşağıdaki özelliklere uygun " Endüstriyel Tasarımcı ve ya İç Mimar " ekip arkadaşı arıyoruz. Sunulan İmkanlar: Yaratıcı, yenilikçi ve konusunda tecrübeli bir ekiple çalışma ortamı. Sektörde kendini geliştirme ve yenilikleri takip edebilme imkanı. Pozisyonun gerektirdiği tüm sorumluluk verilecektir. SGK, servis, yemek ve her türlü sosyal haklar sunulmaktadır. Fabrikamız Esenyurt’ta bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler​ Üniversitelerin İç Mimarlık ve ya Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümlerinden mezun , Fikir aşamasından bitmiş ürüne kadar ürün geliştirme sürecinin her aşamasında aktif rol alacak, Buka Mağazalarının yanı sıra hotel, villa, hastane gibi müşteriden gelen proje taleplerinde, ürünlerimizin kullanımı ile ilgili 2 boyutlu ve 3 boyutlu görselleştirme tekniklerini kullanarak sunum hazırlayabilecek, Rhino, Keyshot ve Autocad programlarına hakim, Teknik çizimler ve açıklamalar doğrultusunda doküman, malzeme fiyatlandırma dosyaları ve üretim çizimleri hazırlayabilecek, Mobilya sektöründe en az 3 yıl çalışması değerlendirmede avantaj, İyi düzeyde İngilizce bilen,(Mülakat İngilizce olarak yapılacaktır.) Titiz ve detaylı çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu. Seyahat engeli olmayan, Bay adaylar için askerliğini tamamlamış olması.

  Sektör: Mimarlık, Tekstil, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Tasarımcı, İç Mimar

 • KT LABELİstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklamasıİkitelli OSB de bulunan, Deri Etiket üretimi yapan Fabrikamızda çalıştırılmak üzere; - Etiket ve Düğme Tekstil tasarımı tecrübesi bulunan, - 3D max ve Corel çizim tecrübesi edinmiş veya; - Tecrübesiz, yetiştirilmek üzere.

  Aranan Nitelikler- Tekstil Sektöründe; - Etiket ve Düğme Tekstil tasarımı deneyimi bulunan, 3D max ve Corel' de çizim yapabilecek, Bay veya Bayan. Not: İşyerimiz, İkitellide merkezi lokasyondadır.

  Sektör: Tekstil, Diğer, Deri/Ayakkabı

  Pozisyon: Tasarımcı

 • İş AçıklamasıÜniversitelerin Tekstil Tasarım veya Güzel Sanatlar bölümünden mezun, · Baskı renk ayrımı ve varyant konusunda en az 3 yıl tecrübeli, · Dijital baskı, baskı desen hazırlama bilgisine sahip, · İyi derecede teknik bilgiye sahip, · Tasarım kabiliyeti ve görsel analiz yeteneği kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, · MS Office, Adobe Photoshop ve İllustrator cs6programlarını etkin olarak kullanabilen, · Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliklerine sahip, · Öğrenmeye ve gelişime açık, değişime hızlı adapte olabilen, · Detaylara önem veren, dikkatli, disiplinli, sabırlı · Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, · Takım çalışmasına yatkın, · Kalite ve sonuç odaklı çalışabilen, · Sorumluluk almaktan kaçınmayan, · Firmanın çalışma hızına ve dinamik temposuna ayak uydurabilecek elemanlar alınacaktır,

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Desinatör

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 23 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıŞirket / İş Tanımı Hızla büyüyen firmamızda kadrolu olarak çalışacak , alanında deneyimli, Grafiker olarak görevlendirilmek üzere takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAranan Nitelikler : *Tekstil sektöründe, Grafiker olarak tecrübeli, *Modayı takip eden, yaratıcı, *Çok İyi derecede corel draw ve photosshop kullanabilen, *Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, *Tercihen alanında en az 2 yıl deneyimli *İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, *Satış konusunda şirketi temsil edebilecek, *Yoğun ve esnek çalışma koşullarına uyumlu, *Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • Eyüboğlu Tekstilİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıMüşteriden aldığı briefler ve çalışma tarzı doğrultusunda tasarım çalışmalarına başlamadan önce, firma bünyesindeki üretim müdürü,kumaş arge, aksesuar arge,modelist, kesimci tarzında teknik kişilere danışıp bilgileri harmanlayan ve kararlarını buna göre verip ön maliyetini ve sketchlerini hazırlamak. Hazırladığı ön maliyetleri ve sketchleri müşterileriyle paylaşıp numune dikim onayı almak. Dikim onayı alamayan numune sketchleri için Müşteri taleplerine göre kalite, aksesuar veya işçilik değişiklikleri yaparak hedef fiyatları yakalayıp maximum adette numune dikim onayı almak. Ön maliyet onayına göre ürünlerin firmamızdaki modelhanemizde diktirilmesi için gerekli numunelik hammadde aksesuar ve işçilik(baskı,nakış,plise,el işi,lazer vs.) leri organize edip modelhane dosyasını oluşturmak. Daha önceden müşteriye vermiş olduğu numune teslim tarihine kadar, numunelerinin hazırlanmasından sorumlu olmak. Numuneler dikildikten sonra, modelhaneden gerçekleşen pastal bilgilerine göre ön maliyet ve fiyatlarınıson kez revize etmek Numunelerinin ve fiyat listesinin müşteriye gönderilip sipariş alınması. Ve siparişleri bir sonraki adım olan tedarik ve müşteri temsilcisine devretmek.

  Aranan Nitelikler-Gustosu yüksek, kendine güveni ve iletişimi güçlü, hırslı, ikna kabiliyeti yüksek, takım çalışmasında başarılı, analitik ve hesap yönü kuvvetli, pratik alternatif çözümler bulabilen, sorun çözmeye odaklı, dikiş ve kalıpla ilgili bilgi sahibi, sistematik ve yazılı çalışan, düzenli, iyi bilgisayar kullanabilen, corel veya illüstrator kullanabilen, (tercihen İngilizce bilen) çağlayandaki iş yerimize yakın ikamet eden, yol problemi olmayan. -Sürecin başladığı nokta olduğu için, sonrasında sürecin daha da uzun bir kısmı olduğu için, çok ince detaylara dikkat eden ve sonraki takım arkadaşlarına sorun yaşatmamayacak ön önlemler alan -müşterilerini çok iyi anlayıp sürekli takip eden ve geliştirici fikirler sunabilen ​-baskı türleri,nakış,işleme,pastala yerleşim,brode,ilik düğme,kalıp,kuş gözü,aksesuarlar,lazer,ve koleksiyondaki diğer tüm işçiliklerle ilgili bilgi sahibi olmalı ve kendini sürekli geliştirmeli

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Sorumlu, Yetkili

 • TUĞBA & VENN GİYİMAnkara 20 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıTürkiyenin Önde gelen tesettür firmasında çalışabilcek TASARIMCI / STİLİST çalışma arkadaşı arayışımız mevcuttur.

  Aranan NiteliklerTercihen yurtiçi ve yurtdışı güzel sanatlar fakültelerinin tasarım bölümlerinden mezun, Tercihen deneyimli , Koleksiyon hazırlayabilen , Markanın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda özgün tasarımlar yapabilecek , Dünya trendlerini ve modayı yakından takip eden, yurtdışı ve yurtiçi moda fuarları konusunda deneyimli, Renk, kumaş, aksesuar, nakış, baskı, kalıp ve dikim bilgisi olan, MS Office ve konusu ile ilgili tasarım-çizim programlarını bilen , Tercihen yabancı dil bilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dinamik, hırslı ve üretici olan, Tasarımları ile fark oluşturacak, Bayan adayların başvuruları değerlendirilecektir.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Stilist

 • Quzuİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıTasarım ekibinde görevlendirmek üzere 'Tasarım Asistanı' arayışımız bulunmaktadır · Belirlenen model kombinasyonuna uygun olacak kumaş/aksesuar temininin ve takibinin yapılması, · Koleksiyon Ar-Ge sürecinin yürütülmesi, · Koleksiyon hazırlık aşaması için bilgisayarda ilgili programda teknik çizim yapılması, · Teknik föylerin oluşturulması, · Modayı ve trendleri takip edecek, araştırmalarının yapılması.

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin ilgili Moda Tasarım bölümlerinden mezun, · Tercihen bayan giyimde en az 3 yıl tecrübeli, .Tercihen kumaş bilgisi iyi olan, · Dinamik, ekip çalışmasına yatkın, · Adobe illusstrator CC programlarına hâkim · Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Asistan

 • Aytim Şirketler Grubuİstanbul Avrupa 20 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıAvrupa pazarında dünya markalarına dış giyim üretimi ve ihracatı yapan firmamızın tasarım departmanında görevlendirilmek üzere: Çalışmalarını pazarın talebi ve baş tasarımcının verdiği temalar doğrultusunda sürdürecek MODA TASARIMCISI...

  Aranan Nitelikler1-) En az lisans seviyesinde eğitimli, 2-) Benzer görevde en az beş yıl deneyimli,(Erkek ve çocuk modellerinde) 3-) PHOTO-SHOP ve CORAL DRAW proğramlarını etkin şekilde kullanabilen, 4-) Çok iyi derecede ingilizce bilen, iletişimi güçlü, ekip çalışmasında uyumlu, 5-) Mimar Sinan mezunu olmak, yarışmalarda ödül almış olmak, yurt dışı eğitimli veya deneyimli olmak tercih nedenidir. NOT: İŞ YERİMİZ BAĞCILAR/MAHMUT BEY'DE OLUP, BAĞCILAR,ESENLER,GAZİOSMANPAŞA,ÖRNEKTEPE,ÇAPA,ZEYTİNBURNU,BAKIRKÖY,ŞİRİNEVLER, YENİBOSNA,SEFAKÖY,AVCILAR,BEYLİKDÜZÜ,HALKALI,İKİTELLİ VE KAYAŞEHİR GÜZERGAHLARIDA PERSONEL SERVİSİMİZ MEVCUTTUR.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Perspectiveİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıYeni trend ve sezonlara göre, müşteri isteklerini de değerlendirerek markanın konseptine yönelik koleksiyonun tasarımlarını geliştirecek, koleksiyonunun hazırlanmasında bizzat görev alarak süreci yönetebilen, Trend analizleri yaparak koleksiyonun yönünü belirleyen, Koleksiyon hazırlanmasında bir fiil görev almış ve bu süreçleri yönetmiş, Markalaşmak yönünde idealleri olan, Ürünlerin oluşturulmasında teknik konuların takibini yapan, (look çizimi, teknik çizim, modelhaneye tasarım dosyalarının teslimi )

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin Tekstil Mühendisliği, Moda Tasarım veya benzer bölümlerinden mezun Bayan dış giyim tasarımı konusunda 4 - 5 yıl deneyimi olan İş takibi ve sonuç alma becerisi gelişmiş İnsan ilişkileri kuvvetli Takim çalışmasına yatkın İyi derecede İngilizce bilen Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Halit Tekstilİstanbul Avrupa 16 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Yenibosna’da bulunan ve hazır bayan giyim üzerine faaliyet gösteren firmamıza tasarım alanında kabiliyetli çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerModa tasarımı konusunda Üniversite eğitimi almış olup, Bayan giyimde (ev kıyafetleri, pijama takımları, gecelik takımları) deneyim sahibi, ekip çalışmasına uyumlu, Modayı ve trendleri takip eden ve işini seven, çok iyi derecede İllustrator – Photoshop ve Coreldraw programlarını kullanabilen, renk, kumaş, aksesuar,kalıp ve dikiş bilgisine sahip, koleksiyon hazırlayabilen, tasarımları ile fark oluşturabilecek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun ve esnek çalışma koşullarına uyumlu, Çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Stilist

 • İş AçıklamasıERKEK HAZIR GİYİM FİRMAMIZA TECRÜBELİ PLANLAMACI

  Aranan NiteliklerTakım çalışmasına yatkın, üretken, meraklı, zevkli, erkek giyiminde iyi bir göze sahip, üretimin planlamasını yapabilecek takım arkadaşı arıyoruz

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Dagiİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıErkek ve Bayan ev giyimi, mayo, çamaşır ve spor giyim grubu için tüm koleksiyon sürecinin yürütülmesinde tasarımcıyı asiste edebilecek, Sezonluk koleksiyonlar için model tasarlanmasında aktif rol alacak, Şişli / Bomonti'deki merkezimizde görevlendirilmek üzere TASARIM ASİSTANI aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Güzel Sanatlar, Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü'nden mezun ( 4 yılllık ) İyi derecede İngilizce bilen, En az 2 yıl tecrübeli Adobe Ilustrator , Adobe Photoshop , Corel Draw programlarını iyi derece kullanabilen , Erkek ve Bayan koleksiyon tasarımı konusunda deneyim kazanmış, Kalıp bilgisine sahip ve föy yazabilecek, Dünya moda trendlerini takip eden, Yaratıcı ve gelişime açık, İletişimi kuvvetli ve takım üyesi olan.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Asistan

 • Mudoİstanbul Anadolu 24 Nisan 2017

  İş Açıklaması·Ürünlerin tasarımından üretim aşamasına kadar olan süreçlerin yürütülmesi, ·Üreticilerle iletişimi sağlayarak üretim takibinin gerçekleştirilmesi

  Aranan Nitelikler·Üniversitelerin Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünden mezun Endüstriyel ürünlerin tasarımı konusunda en az 2 yıl deneyimli ·Autocad, Photoshop, 3D programlarını iyi derecede kullanabilen ·3 boyutlu düşünmeye ve çizime yatkın ·Trend / rekabet takibi yapabilecek, yeni ürün geliştirme fikirleri ile gelebilecek ·Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, çözüm odaklı

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Uzman

 • KUBA EV TEKSTİLBursa 19 Nisan 2017

  İş AçıklamasıÇok sayıda ülkede üst segment müşterilere perdelik ve döşemelik kumaş ihracatı yapan firmamız, bu alanda faaliyet gösteren birçok fabrikadan kumaş tedariği yapmaktadır. Bu fabrikaların teknik altyapılarını kullanarak ve farklı firmalardaki işlemleri harmanlayarak yeni desen/kumaş çeşitleri geliştirecek, numunelerin müşterilere sunulmasına kadar olan süreci takip edecek desen tasarım ve kumaş bilgisi olan takım arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler- Desen tasarım yeteneği olması - Kumaş analizi yapabilmesi

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Desinatör

 • Vakkoramaİstanbul Anadolu 19 Nisan 2017

  İş AçıklamasıVakkorama markamız için tasarım yönü gelişmiş, yaratıcılığına güvenen "Tasarım Uzmanı" aramaktayız. Sezon moodboardları için gerekli olan görsellerin hazırlanması, Koleksiyona göre kumaş araştırması yapılarak ilk seçimlerin yapılması, Sezon aksesuar sunumlarının organize edilerek seçimlerin yapılması, Koleksiyon sunumundan sonra kesinleşen son koleksiyonun model teknik çizimlerini yaparak teknik dosyalarının hazırlanması, Koleksiyona dahil edilen kumaşların, numune kumaş siparişlerinin verilerek numune dikimi için üreticilere ulaştırılması ve takibinin yapılması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Moda Tasarımı veya Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, Erkek giyiminde koleksiyon geliştirme konularında deneyim sahibi, Yaratıcılığı gelişmiş, İletişimi güçlü, Teknik bilgisine güvenen.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması1995 yılında Bursa’da hazır giyim alanında faaliyete başlayan firmamız, Üretiminin tamamını İngiltere ve Avrupa ülkelerine ihraç etmektedir. GHS Şirketler grubu bünyesinde faaliyet gösteren şirketlerimiz, bayan dış giyimde dünyanın öncü firmaları ile çalışmaktadır. Bu detaylara istinaden Tasarım alanında kabiliyetli çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerModa tasarımı konusunda ilgili eğitimi alımış olan, Tercihen Güzel Sanatlar Mezunu Ekip Çalışmasına uyumlu Modayı ve Trendleri takip eden ve işini seven Çok iyi derece illustrator, photoshop ve corel draw programlarını kullanabilen, Tercihen elde çizim yapabilen, Tercihen İngilizce konuşmayı bilen, Kumaş ve Aksesuar bilgisine sahip, Bursa da ikamet eden, Alanında enaz 5 yıl tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun ve esnek çalışma koşullarına uyumlu.    

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Görevli

 • Şevkat Tekstilİstanbul Avrupa 16 Nisan 2017

  İş AçıklamasıBeylikdüzünde faliyet gösteren ihracat firmasında kolleksiyon ve imalat tasarımı yapabilecek bayan tasarımcı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler-Yurtiçi ve yurtdışı moda tasarım bölümünden mezun -Kolleksiyon hazırlayabilen.Renk,kumaş,aksesuar,nakış,baskı,kalıp ve dikim bilgisi olan. -Yabancı dil bilen(Almaca-ingilizce) Tercihen -Yurtdışı seyahet engeli olmayan -İstanbul avrupa yakasında ikamet eden ulaşım problemi olmayan -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Stilist

 • İş AçıklamasıFirmamız, 1980 yılında Osmanbey’de başladığı faaliyetlerine iş hacmini büyüterek, kaliteden vazgeçmeden devam etmektedir. Enerjisini hedeflerinden, seçilmiş iş ortaklarından, doğru satış ve yönetim stratejilerinden ve uzmanlaşmış ekibinden alan firmamız daha dinamik ve daha çağdaş çizgisi ile sektördeki varlığını sürdürmektedir. Yurt içi ve yurt dışı piyasalarında seçkin markaların koleksiyonları ile yer alan firmamız, günümüzün vazgeçilmez bir parçası haline gelen teknolojiyi de hem bilgi anlamında hem de uygulayıcı olmak anlamında bünyesine katarak daha süratli ve daha doğru hizmet politikasını da her aşamada kullanmayı seçmiştir. Sahip olduğumuz bakış açısı ile yeni piyasalarda da yer almayı hedeflemiş ve bu hedef doğrultusunda tüm çalışmalara hız verilmiştir. Amaç değerli müşterimize daha yaygın hizmet vermek, daha ulaşılabilir olmaktır. Kurucusundan tüm kademedeki çalışanına kadar kaliteli hizmet bilinci ile donatılmış olan ekibimiz kendi gelişim süreçlerini sorumlu oldukları görev adımlarına taşımıştır. Bu görev bilincinin doğal sonucu olan başarı, gelişerek ve katlanarak siz değerli müşterimize hizmet yolunda bizlere ışık tutmaya devam etmektedir. Türkiye’de katlı mağazacılık sektörünün öncülerinden olan GEL-AL TEKSTİL ‘in Osmanbey’de bulunan Merkez Kadrolarında görevlendirilmek üzere, sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, motivasyonu yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, üretken, kendisine güveni olan aşağıdaki niteliklere uygun Grafiker takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Görsel İletişim Tasarımı, Grafik Tasarımı bölümlerinden mezun, Adobe programlarına hakim, Yaratıcı hayal gücü yüksek, güçlü artistik kabiliyete sahip, Görsel konsept yaratma becerisi olan, Modayı ve trendleri takip eden, Renk ve kompozisyon bilgisi olan, Ekip çalışmasına yatkın moda ve mağazacılık alanında gelişime açık, kreatif uygulamalar geliştirebilen, Tercihen 25-30 yaşını aşmamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden / edebilecek (çalışma yeri Osmanbey’dir) Bayan.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Grafiker, Tasarımcı

 • Akarteks Tekstilİstanbul Avrupa 17 Nisan 2017

  İş AçıklamasıDenim/Dış Giyim üretim ve ihracatı yapan firmamızın,Tasarım organizasyonu içerisinde "Tasarım Asistanı" olarak, aktif rol üstlenecek takım arkadaşı aramaktayız... Tasarım Direktör ve tasarımcılarını asiste etmek...

  Aranan NiteliklerTercihen Güzel Sanatlar Fakültesinden mezun veya öğrenci, Tekstil sektöründe ihracatçı firma deneyimi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Dikkatli ve detaylara önem veren, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Dış görünümüne önem veren, İlham gücü yüksek, İletişimi kuvvetli, Avrupa yakasında ikamet eden, Bay/Bayan...

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Asistan, Tasarımcı

 • Berrak Tekstilİstanbul Avrupa 7 Nisan 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Gaziosmanpaşa'da tekstil üretimi yapan firmamızda Stilist ve Modelist bilgisine sahip aşağıdaki niteliklere uygun çalışma arkadaşları aramaktayız. STİLİST NİTELİKLERİ •KONUSUNDA EN AZ 10 YIL DENEYİMLİ, •TERCİHEN ÜNİVERSİTELERİN TEKSTİL TASARIM BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, •MARKANIN HEDEF MÜŞTERİ KİTLESİNE UYGUN TARZDA ÖZGÜN TASARIMLAR YAPABİLECEK, •DÜNYA TRENDLERİNİ VE MODAYI YAKINDAN TAKİP EDEN, •RENK, KUMAŞ, AKSESUAR, NAKIŞ, BASKI, KALIP VE DİKİM BİLGİSİ OLAN, •KONUSU İLE İLGİLİ ÇİZİM VE TASARIM PROGRAMLARINI KULLANABİLEN, •PİJAMA VE ÇAMAŞIR TASARIMI YAPABİLECEK, •STİLİST ARANMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerSTİLİST NİTELİKLERİ ·ERKEK, BAYAN, ÇOCUK PİJAMA VE ÇAMAŞIR MODELİSTİK BİLGİSİ OLAN, ·MESLEK LİSESİ VE MESLEK YÜKSEKOKULLARININ İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN VEYA MODELİSTLİK EĞİTİMİ ALMIŞ, ·MESLEĞİNDE EN AZ 10 YIL DENEYİMLİ ·WEARCAD KALIP PASTAL ÇİZİM PROGRAMINI ÇOK İYİ BİLMEK ·BAZ KALIP BİLGİSİ OLAN, ·ÜST VE ALT GRUP TECRÜBELİ, ·TASARIM ÇİZİMLERİNDEN KALIP ÇIKARABİLEN, ·SERİ TEKNİĞİNİ BİLEN VE YAPABİLEN, ·AKTİF BİR ŞEKİLDE İMALAT VE MODELHANE ARASINDA KALIP, ÖLÇÜLER VE DİKİM İLE İLGİLİ KONULARDA TAKİP DÜZELTME VE İYİLEŞTİRME YAPABİLECEK ·STİLİST ARANMAKTADIR.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Stilist

İş Habercisi - Tekstil, Tasarım İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?