Tekstil, Tasarım İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Tekstil
Tasarım
 • ZENO TEKSTİLBursa 25 Şubat 2017

  İş Açıklamasıfirmamızda görevlendirilmek üzere,

  Aranan NiteliklerEn Az Lise Mezunu Tercihen E-Ticaret web sayfası konusunda deneyimli Photoshop kullanmayı bilen cPanel / WHM / Ilistrator cc kullanan HTML5 ve CSS3 ve tercihen XHTML, XML ve JavaScript tecrübesi olan PHP ve MySQL konusunda bilgi sahibi Yeni teknolojileri yakından takip eden Hızlı ve çözüm odaklı çalışan Fikirlere saygılı ve sorumluluk sahibi Mesai saatlerine uyabilen

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Web Designer

 • ZENO TEKSTİLBursa 25 Şubat 2017

  İş Açıklamasıfirmamızda görevlendirilmek üzere,

  Aranan NiteliklerDESEN VE GRAFİK ÇİZİM ( PHOTOSHOP,İLLÜSTRATÖR ) PROGRAMLARINA HAKİM 2 HAYAL GÜCÜ VE YARATICILIK ÖZELLİĞİ OLAN, SÜREKLİ ÖĞRENMEYE , GELİŞİME VE DEĞİŞİME AÇIK, DEĞİŞİME HIZLI ADABTE OLABİLEN 3 ANALİTİK DÜŞÜNME VE PROBLEM ÇÖZME YETKİNLİKLERİNE SAHİP 4 DİJİTAL BASKI, BASKI DESEN HAZIRLAMA BİLGİSİNE SAHİP 5 TASARIM KABİLİYETİ VE GÖRSEL ANALİZ YETENEĞİ KUVVETLİ 6 ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİĞİNİN YAPILMIŞ OLMASI 7 DETAYLARA ÖNEM VEREN , DİKKATLİ , DİSİPLİNLİ , EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN 8 FİRMANIN ÇALIŞMA HIZINA VE DİNAMİK TEMPOSUNA AYAK UYDURABİLECEK BAY VEYA BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Web Designer

 • Puledroİstanbul Anadolu 25 Şubat 2017

  İş Açıklaması20 yıllık geçmişe sahip olan Oylum Tekstil bünyesine alınacak Stilist aranmaktadır. Firmamız SANCAKTEPE bölgesindedir.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda minimum 1 yıl tecrübeli, Modelin tasarım aşamasından üretime teslim edilmesi aşamalarını takip edebilecek, Tercihen çocuk veya bayan giyimde tecrübeli, Sorumluluk alan, iş takibi olan, 35 yaşını aşmamış, Anadolu yakasında ikamet eden, Bayan.

  Sektör: Dış Ticaret, İthalat/İhracat, Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Sorumlu, Stilist

 • İş AçıklamasıAvrupa pazarında dünya markalarına dış giyim üretimi ve ihracatı yapan firmamızın tasarım departmanında görevlendirilmek üzere: Çalışmalarını pazarın talebi ve baş tasarımcının verdiği temalar doğrultusunda sürdürecek MODA TASARIMCISI...

  Aranan Nitelikler1-) En az lisans seviyesinde eğitimli, 2-) Benzer görevde en az beş yıl deneyimli,(Erkek ve çocuk modellerinde) 3-) PHOTO-SHOP ve CORAL DRAW proğramlarını etkin şekilde kullanabilen, 4-) Çok iyi derecede ingilizce bilen, iletişimi güçlü, ekip çalışmasında uyumlu, 5-) Mimar Sinan mezunu olmak, yarışmalarda ödül almış olmak, yurt dışı eğitimli veya deneyimli olmak tercih nedenidir. NOT: İŞ YERİMİZ BAĞCILAR/MAHMUT BEY'DE OLUP, BAĞCILAR,ESENLER,GAZİOSMANPAŞA,ÖRNEKTEPE,ÇAPA,ZEYTİNBURNU,BAKIRKÖY,ŞİRİNEVLER, YENİBOSNA,SEFAKÖY,AVCILAR,BEYLİKDÜZÜ,HALKALI,İKİTELLİ VE KAYAŞEHİR GÜZERGAHLARIDA PERSONEL SERVİSİMİZ MEVCUTTUR.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Senfoni Tekstilİstanbul Avrupa 24 Şubat 2017

  İş AçıklamasıPİJAMA VE HOMEWEAR ÜRETİMİ YAPAN FİRMAMIZA BU ALANLARDA DENEYİMLİ TAKIM ARKADAŞI ALINACAKTIR...

  Aranan NiteliklerİLGİLİ ALANLARIN EN AZ LİSE BÖLÜMÜNDEN MEZUN CORELDRAW-PHOTOSHOP EN AZ BİRİNİ AKTİF BİR ŞEKİLDE KULLANABİLEN PİJAMA ALANINDA DAHA ÖNCE ÇALIŞMIŞ ,DENEYİMLİ ... KUMAŞ,DİKİŞ ,KALIP BİLGİSİ OLAN .. TERCİHEN BEYLİKDÜZÜ CİVARINDA İKAMET EDEN

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • İdil Babyİstanbul Anadolu 24 Şubat 2017

  İş AçıklamasıBebek giyimin lider markası İdilbaby- Mamino ’nun merkezi Güzelyalı’da çalışmak üzere "Tekstil Ürün Tasarımcısı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler* Çocuk veya bebek giyiminde en az 5-10 yıl deneyimi olan, * Yüksekokul veya üniversite mezunu * Yaratıcı ve dijital trendleri yakından takip eden * Analitik sorgulama becerisi yüksek * Adobe Tasarım araçlarına hakim (Photoshop - Coreldraw -İllüstrator ) * Kreatif yanı güçlü, düşündüklerini veya kendisine aktarılanı tasarımda somutlaştırabilecek, * Yeni fikirlere açık, özgün,ekip çalışmasına yatkın, pratik düşünüp, hızlı aksiyon alabilen, * Yüksek iş disiplini ve motivasyona sahip, iletişim becerisi yüksek, * Yaptığı işten keyif almasını bilen *Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Puledroİstanbul Anadolu 25 Şubat 2017

  İş Açıklaması20 yıllık geçmişe sahip olan Oylum Tekstil bünyesinde Nakış bölümüne Desenci aranmaktadır. Firmamız SANCAKTEPE bölgesindedir.

  Aranan NiteliklerDesen tasarım programları konusunda bilgi sahibi,  Desen tasarımı alanında deneyimli, Üretim desenlerini kalıplara yerleştirme becerisine sahip, Endüstriyel tasarım konusunda tecrübeli Takım çalışmasına yatkın, Motivasyonu yüksek, pratik, dikkatli ve hızlı çalışabilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Uzun vadeli çalışabilecek, profesyonel, Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Tekstil, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Tasarımcı, Sorumlu, Desinatör

 • Alldayİstanbul Avrupa 25 Şubat 2017

  İş Açıklamasıİnternet sitesi üzerinden satışı gerçekleşen ürünlere ait fotoğraf çekimlerini yapmak, Çekilen fotoğrafları sitede yayınlanacak formata getirmek ve retouch işlemlerini yapmak Hazırlanan fotoğrafları ilgili birime aktarmak, Kurumun tüm reklam-pazarlamada kullanılacak fotoğraf çekimini yapmak, Yaratıcı fikirler ve konseptler üretmek

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin fotoğrafçılık, grafik, güzel sanatlar, tasarım, görsel iletişim vb. bölümlerinden mezun Tercihen İngilizce bilen Tercihen mobil site tasarımı konusunda tecrübesi olan Moda, tekstil, ayakkabı fotoğrafçılığında kendine güvenen İleri düzey ışık, Kadraj ve komposizyon bilgisine sahip Adobe grafik tasarım programlarını kullanabilen Fotoğraf manüplasyon ve fotoğraf işleme konusunda yetkin Stüdyo ve saha fotoğrafçılığı konusunda deneyim sahibi Studyo ve bütün teknik malzemelerin sürekli bakımını ve kontrolünü yapacak, sorumluluk sahibi İnsan ilişkilerinde başarılı, koordinasyon becerisi olan Takım çalışmasında görev alabilecek ve sorumluluk sahibi Portfolyo sunabilecek Ürün fotoğrafçılığı, Dekupe ve Retouch konularında en az 2 yıl deneyimli, Ürünlerin renklerini aynı canlılıkta ve bire bir ekrana yansıtabilecek, Still Life çekim tekniklerine hakim, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Fotoğrafçı

 • Efe Tekstilİstanbul Avrupa 23 Şubat 2017

  İş AçıklamasıModelhane Yöneticisi olarak; Tasarımdan gelen bilgileri değerlendirip uygulamaya geçme, Modelhanedeki iş süreçlerini ve tüm ekipleri yönetme, Tüm ürünlerin numune ve üretim kalıplarının hazırlanması işlemlerini takip etme, Modellerin teknik föylerini hazırlatıp üretime hazır hale getirme vb. gibi çalışmaları kendisine bağlı Modelhane ekipleri ile yürütecek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 7 yıl deneyimli, Gerber programını en az 5 yıldır aktif olarak kullanan (V8 bilen), Bayan dış giyimi konusunda uzmanlaşmış, Kalıp çıkarma, model oluşturma, ölçü tablosu, dikiş talimatı ve kumaş bilgisi olan, Dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist

 • Kadifeteks Mensucat Sanayi A.Ş.İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Şubat 2017

  İş AçıklamasıTasarım departmanı bünyesinde: Çıkan ve çıkacak story, kartela ve renklerin planlamasını yapacak, Kartela hazırlanmak üzere renk düzenlenmesi için renk şablonu hazırlayacak, Hazırlanan renk şablonlarını kontrol edip renk seçecek, Üretimini yaptığımız halı, perde ve kumaşların board üzerinde kombinasyonunu yapacak, Yıl içindeki fuarlarla ilgili bilgi toplayıp, bilgi alış verişinde bulunacak; "Renk Uzmanı" çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu, Tercihen bu alanda 1-2 yıl tecrübesi bulunan, Sanatsal yönü gelişmiş, Takım çalışmasına uyumlu, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bayan.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman

 • Desa Deriİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Şubat 2017

  İş AçıklamasıEğer "ben” Moda Dünyası’nın içinde yer almalıyım diyorsanız, eğitim, yetenek, yabancı dil, sabır, azim ve en önemlisi tutku bunların hepsi bende var diyorsanız, ülkemizin önde gelen markası DESA’da koleksiyon hazırlamak isterim diyorsanız, KONFEKSİYON TASARIM ekibimize sizi de bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler· Türkiye veya Dünyada önde gelen Üniversitelerin Moda Tasarım ya da Güzel Sanatlar bölümlerinden mezun, · Konusunda en az 4 yıl deneyimli, · Dünya moda ve trendlerini yakından takip eden,bu doğrultuda yeni fikirler ve projeler üretebilen, · Tasarım ve ürün geliştirme sürecini doğru kalite ve zamanda geliştirebilen , · Tasarlanan modeli, modelhane ve üretim departmanına mühendislik bilgisi ile aktarabilecek, takibini yapacak, · Perakende stratejileri, pazarlama ve satış hedefleri ile tutarlı ürün tasarlayabilecek, · İyi derecede İngilizce bilen, · Detaycı ve rekabetçi, · Ekip çalışmasına yatkın, sosyal ilişkilerinde başarılı.

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Tasarımcı

 • İş AçıklamasıAR-GE Tasarım Yöneticisi – Sancaktepe / İstanbul   Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat, ihracat ve üretim konularında faaliyet gösteren firmamızın, Genel Merkezi Kervan & Home Sweet Home markaları için " Tekstil Tasarım Yöneticisi " aranmaktadır. Yeni model araştırma, geliştirme ve tasarım süreçlerini yönetmek/yönlendirmek, Mevcut ürünlerde maliyet düşürme çalışmalarını gerçekleştirmek, Ürünlerde kalite düzenleyici çalışmalar yaparak, piyasa talebi doğrultusunda değişiklikler yapmak, Alternatif ürünlerin üretilebilmesi amacıyla yeni araştırmalar ve denemeleri gerçekleştirmek, Sektördeki gelişmeleri, yapılmış projeleri ve rakipleri takip ederek yeni ürün tasarım ihtiyaçlarına cevap vermek,

  Aranan NiteliklerTercihen güzel sanatlar fakültesi Tekstil, Tasarım bölümlerinden mezun, Araştırma ve yeni ürün geliştirme konularında en az 5 yıl deneyimli, Tekstil üretimi süreçlerine hakim, üretim ve planlama konularında bilgi sahibi, Ev tekstili ürün grubunda çalışmalar yapmış, Kumaş, dantel, plik, baskı ve boya konularında bilgili, Model üretimi konusunda deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, kişisel motivasyonu yüksek, dinamik ve sonuç odaklı, Analitik düşünebilen, problem çözme becerileri gelişmiş, Tercihen İngilizce bilgisine sahip,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon, Tekstil

  Pozisyon: Desinatör, Direktör, Müdür, Tasarımcı, Yönetici

 • İmzaİstanbul Avrupa 24 Şubat 2017

  İş Açıklamasıİş Açıklaması İstanbul Halkalı Merkez ofisimizde  görevlendirilmek üzere "Grafik Tasarımcı" aranmaktadır. Firmamızın tüm reklam ve grafik tasarımı işlerinin yürütülmesi, Tüm tasarım süreçlerinde (dijital ve basılı işler)aktif rol alarak dogru yönlendirmeleri yapabilmesi. Kampanyalar hakkında istek doğrultusunda görsel medyalar oluşturması,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Grafik Tasarım,Görsel İletişim Tasarımı veya ilgili bölümlerinden mezun,  Sektörde 2 yıl tecrübeli, Güncel dijital tasarım programlarını kullanabilen (Adobe İllustrator,adobe indesign,photoshop)  İletişim ve koordinasyon yetenegi yüksek,araştırmacı,hızlı ve analitik düşünme yetenegine sahip olan, Bay/Bayan adaylar,    

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • Relax Modeİzmir 20 Şubat 2017

  İş Açıklaması1965 yılından bu yana hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren ve yurtiçi/yurtdışı mağazaları ile rahat giyimin öncüsü olan şirketimizin RELAX MODE markası ile üretim yaptığı İZMİR Gaziemir Merkez Fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Tasarımcı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen Güzel Sanatlar Fakültelerinin tasarım bölümlerinden mezun, Konusunda en az 3 yıl deneyimli , Koleksiyon hazırlayabilen , Markanın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda özgün tasarımlar yapabilecek , Dünya trendlerini ve modayı yakından takip eden, yurtdışı ve yurtiçi moda fuarları konusunda deneyimli, Renk, kumaş, aksesuar, nakış, baskı, kalıp ve dikim bilgisi olan, MS Office ve konusu ile ilgili tasarım-çizim programlarını bilen , Tercihen yabancı dil bilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, takım çalışmasın yatkın, Dinamik, hırslı ve üretici olan, Tasarımları ile fark oluşturacak.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Direktör, Stilist

 • İş AçıklamasıBahçelievler Yenibosna da bulunan Genel Müdürlüğümüzde görev alacak "Koleksiyon Planlama Uzmanı" aramaktayız; Karaca Erkek - Bayan ve Toss markalarının tüm koleksiyon kumaşlarının seçimini ve numune taleplerini Türkiye ve yurtdışından yapmak, Numune işlemlerini  tasarımcılarımız başkanlığında verilen çizimler doğrultusunda gerçekleştirmek, Aksesuarları belirlemek ve numune tedariğini yapmak, Kumaş ve aksesuar tedarikçileri ile toplantılar yaparak koleksiyon gelişimini tamamlamak, Tasarımdan model üretim onayına kadar geçen süreci takip etmek, Haftalık raporlar ile değerlendirmeler yaparak süreç verimliliğini arttırıcı çalışmalarda bulunmak, Model onayları sırasında adetsel planlamadan sapmaları kontrol altında tutmak, Tasarımcının koleksiyon ile ilgili model tasarımlarını hayata geçirmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Moda ve Tekstil Tasarımı, Tekstil, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Sistem Araçlarını kullanabilen (MS - Office vb.) Moda ve trendleri yakından takip eden kumaş ,renk ve aksesuar seçimi konusunda bilgili ve zevk sahibi, Deneyimli , Çok iyi derecede İngilizce bilen, Yaratıcı, görsel yönü güçlü, araştırmacı, hızlı, sorumluluk sahibi özelliklere sahip, Takım çalışmasına uyumlu, hızlı ve pratik çözümler üretebilecek, Dizayn Ofis tecrübesi olan, Bay- Bayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet edebilen,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

 • Kervan Tekstil San. Ve Dış Tic. A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Şubat 2017

  İş AçıklamasıGörsel Tasarım Uzmanı – Sancaktepe / İstanbul Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat, İhracat ve üretim konularında faaliyet gösteren firmamızın, Home Sweet Home  Mağazaları için "Görsel Tasarım Uzmanı" aranmaktadır. Şirket bünyesindeki mağazaların, vitrin ve mağaza görsel uygulamalarının gerçekleştirilmesini sağlamak,  Mağaza Vitrin ve Görsel standartlarının belirlenmesini sağlamak. Mağaza ekibine güncel görsel düzenlemeleri ile ilgili eğitimlerinin verilmesi ve oluşan standartların sürekliliğinin sağlamak, Yeni mağaza açılışlarında görsel düzenleme çalışmalarını yapmak, Belirli periyotlarda vitrin kombinlerini hazırlamak ve değişimini sağlamak, Sezon, özel günler ve mağaza konsepti doğrultusunda görsel düzenlemeleri yapmak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık, Tasarım, Sahne Dekoru, Endüstriyel Tasarım bölümlerinden mezun, Perakende ve mağazacılık sektöründe en az 4 yıl Görsel Tasarım deneyimi olan, Ürün yerleşimi, teşhiri ve vitrin tasarımı gibi konulara hakim, Kreatif yönü güçlü görsel sunum becerileri gelişmiş, Moda ve Trendleri yakından takip eden, Planlama iş geliştirme konularına hakim, sorumluluk alabilen, Araştırmacı, analitik düşünebilen ve yeniliklere açık, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Seyahat engeli olmayan, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,

  Sektör: Tekstil, Mobilya/Dekorasyon, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • Taha Groupİstanbul Avrupa, Tüm Türkiye 23 Şubat 2017

  İş AçıklamasıTasarımcı, firma müşterilerine uygun olacak koleksiyonların tüm hazırlanma sürecini ilgili birimler ile koordinasyon halinde çalışarak Takım Lideri denetiminde yönetir.

  Aranan Nitelikler*Üniversitelerin Moda Tasarımı ile ilgili bölümlerinden mezun olmuş *İyi derecede İngilizce bilen *Örme konfeksiyon imalatı ve ihracatı yapan firmalarda en az 5 yıl deneyimli *Özellikle İspanya ve İngiltere pazarını bilen *Trendleri takip eden *Avrupa yakasında ikamet eden *Seyahat engeli olmayan

  Sektör: Tekstil, Holding, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Tasarımcı, Bölge Müdürü, Uzman, Eleman, Model Makinacı

 • İş Açıklaması1965 yılından bu yana hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren ve yurtiçi / yurtdışı mağazaları ile rahat giyimin öncüsü olan şirketimizin RELAX MODE markası ile üretim yaptığı İZMİR Merkez Fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Vitrin tasarımcısı & Mağaza görselcisi aranmaktadır. Mağaza vitrin ve görsel düzenlemelerinden sorumlu olacak, Mağazalarımız için vitrin tasarımı ve digital görsellerin tasarımlarını bilgisayar ortamında yapabilecek, Sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanabilen ve sosyal medya için görsel tasarımlar hazırlayabilecek, Kampanya görsellerini, dergi, gazete reklamlarının tasarımlarını yapabilecek yaratıcı, Modaya ilgisi olan, Enerjik takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerModaya ilgisi olan, Ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, esnek çalışma saatlerine uyumlu İnsan ilişkileri kuvvetli, yaratıcı fikirler sunabilecek, Dinamik, enerjik ve gerekli bilgisayar programlarına hakim, En az 3 yıl moda sektöründe tecrübesi olan, Sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanabilen, İzmir'de ikamet eden.

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Görsel Yönetmen

 • Buka Sofaİstanbul Avrupa 14 Şubat 2017

  İş AçıklamasıOngan Holding farklı sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası şirketler grubudur. Ongan Holding bünyesinde döşemelik mobilya konusunda kendi tasarımlarını geliştirerek, Türkiye ve yurtdışında açılan ve açılacak olan mağazaları ile Buka Sofa olarak faaliyet gösteren şirketimize, kumaş kılıf sistemli kanepe, koltuk, yastık ve aksesuarları ürün geliştirme ve üretimi konusuna odaklanacak aşağıdaki özelliklere uygun " Endüstriyel Tasarımcı " ekip arkadaşları arıyoruz. Sunulan İmkanlar: Yaratıcı, yenilikçi ve konusunda tecrübeli bir ekiple çalışma ortamı. Sektörde kendini geliştirme ve yenilikleri takip edebilme imkanı. Pozisyonun gerektirdiği tüm sorumluluk verilecektir. SGK, servis, yemek ve her türlü sosyal haklar sunulmaktadır. Fabrikamız Esenyurt’ta bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEndüstri Ürünleri Tasarımı bölümlerinden mezun , Fikir aşamasından bitmiş ürüne kadar ürün geliştirme sürecinin her aşamasında aktif rol alacak, Rhino ve Autocad programlarına hakim, Teknik çizimler ve açıklamalar doğrultusunda doküman, malzeme fiyatlandırma dosyaları ve üretim çizimleri hazırlayabilecek, Mobilya sektöründe en az 2 yıl çalışması değerlendirmede avantaj, İyi düzeyde İngilizce bilen, Titiz ve detaylı çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu.

  Sektör: Mimarlık, Tekstil, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Loya Mağazacılıkİstanbul Avrupa 23 Şubat 2017

  İş AçıklamasıTürkiye genelinde bulunan Loya mağazalarımız için; Mağaza konseptine uygun olarak ürün konumlanması ve görselliğini yönetecek, Ürünlerin satışını destekleyecek görsel düzenlemeleri yapacak ve ürünü tanıtmaya yönelik etkinlikler yapacak, Tüm mağazalarda sezon için uygulanması kararlaştırılan mağaza içi konseptin aynısını oluşturmak ve mağaza düzeni sağlayacak, Mağaza içi reyon, vitrin düzeni ve kontrolünden sorumlu olacak, Mağaza görsel düzenleme konusunda mağaza ekibini yönlendirecek ve bilgilendirecek, Mağaza taleplerinin düzenli olarak karşılanmasını sağlayacak Mağazaların görsel malzeme envanterinin ( manken , pop  )  güncel ve sağlam olmasından sorumlu olacak .

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksek Okulları ve Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun(Görsel İletişim Tasarımı, Dekorasyon vb.) Perakende sektöründe reyon düzenlemesi, uygulama ve teşhir konusunda en az 3 yıl deneyimli, tercihen iç giyim sektöründe tecrübeli, Moda ve trendleri yakından takip eden ve bu yaklaşımı hayat tarzı olarak benimsemiş, Gözlemci, araştırmacı, dinamik, Çözüm odaklı, Kişisel gelişime ve dış görünüşe önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Görsel Yönetmen

 • Loya Mağazacılıkİstanbul Avrupa 23 Şubat 2017

  İş Açıklamasıİç giyim sektöründe modayı ve trend akımı takip edebilecek, Koleksiyon sürecini eksiksiz şekilde organize edecek

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Moda Tasarımı, Güzel Sanatlar  bölümlerinden mezun, Moda ve Trendleri takip eden, İç giyim sektöründe en az 3 yıl  tecrübeli, Tasarım ve çizim programlarına vakıf, Görsel analiz ve yaratıcılık yeteneği güçlü, Yenilikçi,araştırmayı seven

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Stilist, Tasarımcı

 • Koton Eksport Konfeksiyonİstanbul Avrupa 9 Şubat 2017

  İş Açıklaması— Sezona yönelik, şirketin mevcut ve potansiyel müşterilerinin beğenisini toplayacak, Tshirt grafik, baskı, desen hazırlayacak, yeni tasarımlar oluşturacak ve revize edebilecek —Tasarımcılardan ve Müşterilerden gelen kritikler, temalar doğrultusunda modeller üretebilecek,

  Aranan Nitelikler— Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesinden mezun (Moda Tasarımı ve Grafik) — Örme ihracat Firmalarında deneyim sahibi olan, — İyi derecede Photoshop, İllüstratör ve Macintosh kullanabilen, İngilizce bilen — Tekstil alanında Tshirt Baskı ve hazırlık aşamaları konusunda bilgili, —Moda algısı ve yaratıcılığı yüksek, Güncel trendleri takip eden çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Balinler Uluslararası Tekstilİstanbul Avrupa 9 Şubat 2017

  İş AçıklamasıAvrupaya ihracat yapan firmamıza denimde deneyimli,bilgisayar ortamında gerekli programları bilen vizyon sahibi Bayan Tasarımcı aranıyor.

  Aranan NiteliklerBAYAN Bilgisayar ortamında kullanılacak programları bilmek(Corel Draw,Adobe Photoshop.. .vs )

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • İş AçıklamasıBoya Baskı Apre alanında faaliyet gösteren yurtiçindeki ve yurtdışındaki firmalara kumaş üretimi yapan ihracatçı firmamız için aşağıdaki görev ve niteliklere göre grafik tasarımcı alınacaktır. Firmanın ürün katalog ve matbu evraklarını baskı öncesi hazırlama,takibi ve kontrolü, Firma reklam ve grafik tasarım işlerinin yürütülmesi, Kurumsal kimlik ve firma evraklarının hazırlanması, Web sitesinin ve sosyal medya uygulamalarının sürekli güncel tutulması, Firmanın katılacağı fuar ve organizasyonların stand hazırlığının yapılması,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin güzel sanatlar,grafik tasarım ve görsel iletişim bölümlerinden mezun, Grafik tasarım veya tekstil tasarım konularında deneyimli,​ Photoshop ,Illustrator,indesign,acrobat pro pdf gibi tasarım programlarına hakim ve hızlı çalışabilen, Tüm tasarım süreçlerinde (dijital ve bakılı işler) aktif rol alarak doğru yönlendirmeleri yapabilecek, Sadece grafiksel değil,fikir ve metin alanlarında da kreatif bakış açısına sahip,konsept geliştirme konusunda deneyimli, Tasarım trendlerini,sosyal ve teknolojik olayları yakından takip eden, Yaratıcı,pozitif ve esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabiliecek, Kişisel portfolyo istenecektir.

  Sektör: Tekstil, Reklamcılık, Sanat

  Pozisyon: Grafiker, Tasarımcı

 • KT LABELİstanbul Avrupa 30 Ocak 2017

  İş AçıklamasıEtiket ve Düğme Tekstil tasarımı tecrübesi bulunan, 3D max ve Corel çizim tecrübesi edinmiş.

  Aranan Niteliklerİkitelli OSB ye ulaşım problemi olmayan, Tekstil Sektöründe; Etiket ve Düğme Tekstil tasarımı deneyimi bulunan, 3D max ve Corel' de çizim yapabilecek, Bay veya Bayan.

  Sektör: Tekstil, Diğer

  Pozisyon: Tasarımcı

 • John Frankİstanbul Avrupa 28 Ocak 2017

  İş AçıklamasıKoleksiyon oluşumunda görev alacak yaratıcı vizyoner ve basarı hedefi olan takım arkadaşları arıyoruz

  Aranan Niteliklerfirmamız tasarım departmanında çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.. 4 yıllık moda tasarımı lisans programı mezunu, uluslararası kaynakları takip ve analiz edebilecek digital baskı ve grafik tasarımında deneyimli veya yetenekli İyi derece ingilizce bilen, Adobe photoshop ,illustrater vb programları ii düzeyde kullanabilen, Takım çalışmasına uyumsaglıyacak , eglenerek çalışabilecek, Genç , dinamik ,vizyonlu ve başarma istegi olan arkadaşlar ,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker

 • İş Açıklaması*0-14 YAŞ ÇOCUK KOLEKSİYONU DAHİLİNDE KOMBİNLİ, BÜTÜNLÜĞÜNE UYGUN *MODEL TASARIMI YAPMAK *KOLEKSİYON İÇERİSİNDEKİ TEMALARI VE ÜRÜN GRUPLARINI BELİRLEMEK *TASARIMI YAPILACAK MODELLERİ RENKLENDİRMEK,KUMAŞ VE AKSESUARLARINI BELİRLEMEK *SET ÇALIŞMA SİSTEMİNİ BENİMSEYECEK

  Aranan Nitelikler*ÇOCUK GİYİMİNDE EN AZ 5 YIL TECRÜBESİ OLAN *KALIP, KUMAŞ, AKSESUAR BİLGİSİ OLAN DETAYLARA ÖNEM VEREN *ÇOCUK GİYİMİ KONUSUNDA MODADAKİ YENİLİKLERİ TAKİP EDEN *DİKİŞ NAKIŞ BASKI VB.TEKSTİL İMALATI KONULARINDA BİLGİLİ *YARATICI YENİLİKLERE AÇIK VE ZEVK SAHİBİ *TASARIM PROGRAMLARINI İYİ DERECEDE KULLANABILEN *SORUMLULUK ALAN, İŞİNİ SAHİPLENEN VE TAKİP EDEN *TERCİHEN İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA OTURAN

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Stilist

 • Lesconİstanbul Avrupa 30 Ocak 2017

  İş AçıklamasıSPOR GİYİM TARZINDA TÜRKİYE'NİN TEK MARKASI LESCON'DA TEKSTİL AR-GE BÖLÜMÜMÜZ İÇİN Koleksiyon takvimi ve planının oluşturulması, Hazırlanan koleksiyon planın tasarım ekibi ile paylaşılması, Her sezon başında ilgili sezonun trend, renk, kumaş ve aksesuarlarının araştırılması, Yurt içi ve yurt dışı fuarların takip edilmesi, Trend bord' unun hazırlanması, Sezon başında yapılan çalışmaların Pazarlama ve Üretim ekiplerine sunumunun yapılması, Tasarım ve modelhane arasındaki işbirliğinin ve koordinasyonun sağlanması, ERP programında(Sentez) model kartı açılması ve modelin gerekli bilgilerinin girilmesi, Üretim takip dosyasının hazırlanmasına destek olunması, Ürün gruplarının tamamlanmasından sonra ilgili departmanlara sunum yapılması ve kritiklerin alınması, Onaylanan modellerin çoğaltmasının yaptırılması ve koordinasyonun sağlanması, Katalog çekiminin organizasyonunun sağlanması ve katalog çıkartılma sürecinin takip edilmesi, Merkez Binamızda görevlendirilmek üzere bayan "TASARIMCI" alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesinden ve ya Moda Tasarım bölümlerinden mezun, En az 5 yıl üretim yapan firmalarda Tasarım biriminde Tasarımcı olarak çalışmış, Moda ve trendleri yakından takip eden, Hızla değişen trend ve talepler doğrultusunda yeni fikir ve projeler üretebilen, Detaylara önem vermek, sorumluluk alabilen, Kalıp ve dikiş bilgisi olan, Modele uygun kumaş, renk ve aksesuar seçebilecek düzeyde estetik bakışı olan, Genel üretim süreçlerine hakkında bilgi sahibi, MS Office programlarına hâkim, Corel Draw, Photoshop programlarını iyi derecede kullanabilen, Dinamik, dikkatli ve sistemli çalışma alışkanlığı bulunan, Takip yönü kuvvetli, Araştırmacı ve yenilikçi, Sosyal,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • GHS Şirketler GrubuBursa 16 Aralık 2016

  İş Açıklaması1995 yılında Bursa’da hazır giyim alanında faaliyete başlayan firmamız, Üretiminin tamamını İngiltere ve Avrupa ülkelerine ihraç etmektedir. Bu şartlara istinaden Desen tasarımı hususunda deneyimli çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAlanında enaz 2 yıl deneyimli, Empirme baskıda rotasyon deseni iyi derece çizebilen, Photoshop programı kullanabilen, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, İletişim kabiliyeti yüksek, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,    

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Görevli

 • Akarteks Tekstilİstanbul Avrupa 16 Aralık 2016

  İş Açıklamasıİş Açıklaması ​Denim ve dokuma hazırgiyim üretimi yapan, sektörün öncü kuruluşlarından biri ve 1000'den fazla çalışanı olan firmamızda görev yapacak;  Tüm arge çalışmalarını yürütecek; trend araştırmaları yapabilecek Bulunan tüm donelerle; a'dan z'ye kolleksiyon tasarımı yapacak Tasarladığı ürünlerin teknik çizimini yapıp; teknik dosya haline getirecek Kumaş argesi yapıp; bu yeni kumaşlara uygun modeller ve yıkamalar tasarlayabilecek Firmamızda yılda tasarlanan 4 genel kolleksiyonun bir kısmını üstlenebilecek Müşterilerimiz için özel yaptığımız kolleksiyonlarda; müşterilerimizin tarzına uygun olabilecek modeller tasarlayabilecek Üretilen numunelerinin takibini sağlayabilecek  

  Aranan NiteliklerTercihen yabancı dil bilen En az 3 yıl denim ve dokuma ürün tecrübesi edinmiş  Ekip çalışmasına yatkın Vizyonu geniş  İlham gücü yüksek

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Tekstil, Tasarım İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?