Tekstil, Tasarım İş İlanları

Hepsini Temizle
Tekstil
Tasarım
 • İş Açıklaması İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrikamızda çalışmak üzere; üretim ve teknik konulara hakim, sanatsal yönü gelişmiş "Desinatör" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, -Alanında en az 5 yıl deneyimli, -EAT Programını çok iyi derecede kullanabilen, -Örgülendirme konusunda tecrübeli, -Ürün geliştirme ve kalite oluşturma becerisine sahip, -Askerlik ile ilişiği olmayan.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • İş Açıklaması İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikamızda çalışmak üzere; tercihen "Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi / Sahne Dekorları ve Kostümü" mezunu Haute Couture hakkında bilgi ve tecrübe sahibi, ürün yelpazemizin kombinasyonlarını ve kreasyonlarını oluşturabilecek takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Sahne Dekorları ve Kostümü mezunu, Sanatsal yönü gelişmiş, Bu alanda en az 2-3 yıl tecrübeli, Takım çalışmasına uygun, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Kervan Tekstil San. Ve Dış Tic. A.Ş. İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Görsel Tasarım Uzmanı – Florya / İstanbul Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat, İhracat ve üretim konularında faaliyet gösteren firmamızın, İstanbul Home Sweet Home  Mağazaları için "Görsel Tasarım Uzmanı" aranmaktadır. Şirket bünyesindeki mağazaların, vitrin ve mağaza görsel uygulamalarının gerçekleştirilmesini sağlamak,  Mağaza Vitrin ve Görsel standartlarının belirlenmesini sağlamak. Mağaza ekibine güncel görsel düzenlemeleri ile ilgili eğitimlerinin verilmesi ve oluşan standartların sürekliliğinin sağlamak, Yeni mağaza açılışlarında görsel düzenleme çalışmalarını yapmak, Belirli periyotlarda vitrin kombinlerini hazırlamak ve değişimini sağlamak, Sezon, özel günler ve mağaza konsepti doğrultusunda görsel düzenlemeleri yapmak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık, Tasarım, Sahne Dekoru, Endüstriyel Tasarım bölümlerinden mezun, Perakende ve mağazacılık sektöründe en az 4 yıl Görsel Tasarım deneyimi olan, Ürün yerleşimi, teşhiri ve vitrin tasarımı gibi konulara hakim, Kreatif yönü güçlü görsel sunum becerileri gelişmiş, Moda ve Trendleri yakından takip eden, Planlama iş geliştirme konularına hakim, sorumluluk alabilen, Araştırmacı, analitik düşünebilen ve yeniliklere açık, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Seyahat engeli olmayan, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Uzman

 • Buka Sofa İstanbul Avrupa 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Ongan Holding farklı sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası şirketler grubudur. Ongan Holding bünyesinde döşemelik mobilya konusunda kendi tasarımlarını geliştirerek, Türkiye ve yurtdışında açılan ve açılacak olan mağazaları ile Buka Sofa olarak faaliyet gösteren şirketimize, kumaş kılıf sistemli kanepe, koltuk, yastık ve aksesuarları ürün geliştirme ve üretimi konusuna odaklanacak aşağıdaki özelliklere uygun " Endüstriyel Tasarımcı ve İç Mimar" ekip arkadaşları arıyoruz. Sunulan İmkanlar: Yaratıcı, yenilikçi ve konusunda tecrübeli bir ekiple çalışma ortamı. Sektörde kendini geliştirme ve yenilikleri takip edebilme imkanı. Pozisyonun gerektirdiği tüm sorumluluk verilecektir. SGK, servis, yemek ve her türlü sosyal haklar sunulmaktadır. Fabrikamız Esenyurt’ta bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ( Bayan), Fikir aşamasından bitmiş ürüne kadar ürün geliştirme sürecinin her aşamasında aktif rol alacak, Rhino ve Autocad programlarına hakim, Teknik çizimler ve açıklamalar doğrultusunda doküman, malzeme fiyatlandırma dosyaları ve üretim çizimleri hazırlayabilecek, Mobilya sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Titiz ve detaylı çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu.

  Sektör: Mimarlık, Tekstil, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tasarımcı, Mimar, Tekniker, İç Mimar

 • Efor Giyim İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması EFOR Mağazacılık bünyesinde Perakende Yönetim ve Marka Müdürlüğü'müze bağlı olarak Türkiye genelindeki 30 mağazanın ziyaretlerini gerçekleştirerek mağazanın görsel düzenleme ve teşhir çalışmalarını yürütebilecek " Görsel Düzenleme ve Vitrin Tasarım Elemanı " arıyoruz.

  Aranan Nitelikler • En az lise mezunu, • Perakende tekstil sektöründe görsel düzenleme, manken giydirme, kombinleme ve teşhir konularında en az 2 yıl deneyimli, • Moda ve trendleri yakından takip eden, • Estetik bakış açısına sahip, yenilikçi, • Dış görünümüne önem veren, • Ekip çalışmasına yatkın, • İletişimi kuvvetli, problem çözme becerisine sahip, • 25 – 35 yaş aralığında, • İstanbul’da ikamet eden, • Bay – bayan, Adayların başvurularını bekliyoruz.  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Asistan, Eleman

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması  Tasarımcı olarak görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aranıyor.   Yönetsel Görevleri Koleksiyon temalarının ve ürün gamının belirlenmesi,  Kumaşların ve aksesuarların seçimi,  Tüm tasarım çalışmalarının yürütülmesi,  Modelist ve teknik sorumlu eşliğinde kalıp kritiklerinin yapılması,  İmaj çekim konseptlerinin belirlenmesi ve uygulanması,  İç piyasadan koleksiyonu destekleyici deri-kemer-triko vs satın almalarına karar verilmesi,  Satış departmanından alınan bilgilere istinaden koleksiyonda gerekli revizyon ve eklemelerin yapılması  Ürünlerin satış performanslarını takip ederek gerekli aksiyon planlarını hayata geçirilmesi,

  Aranan Nitelikler  . Alanı ile ilgili yurtdışı eğitimi almış,  .Abiye konusunda deneyimli, · Araştırma ve ürün geliştirme becerisi yüksek, · İyi derecede İngilizce bilen , · Takım çalışmasına yatkın, · Organizasyon ve planlama becerisi gelişmiş, · İnsan ilişkileri, iletişim ve analitik düşünme becerisi güçlü, · Sorumluluk alan, işini sahiplenen ve takip eden,

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Tasarımcı

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz Tekstil-Örme sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için, Koleksiyonların hazırlanması, fuarların takip edilmesi, sektördeki gelişmelerin, yeniliklerin takip edilmesi, müşterilerle görüşerek onların isteklerinin alınması ve bu bilgiler doğrultusunda koleksiyonun oluşturulmasının yönetiminden sorumlu olacak "Tasarım Yöneticisi" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun olmak tercih nedenidir, Tekstil-Örme sektöründe, tasarım veya pazarlama alanında yöneticilik deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Ms ofis programlarını etkin kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Müşteri taleplerini doğru anlayan, yönlendirebilen, Takipçi, sonuç odaklı, yeniliklere açık, Görsel analiz yeteneği kuvvetli, Yaratıcı ve estetik bakış açısına sahip, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yönetici, Yetkili, Şef / Amir

 • DUFY // Yusuf Bayat ve Ortaları Gömlek İstanbul Anadolu 22 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Dünya moda trendlerini yakından takip ederek, markanın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda, özgün ve ticari tasarımların yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Güzel Sanatlar, Moda veya Tekstil Tasarımı Bölümünden mezun, Perakende sektöründe hazır giyim/moda/casual giyim alanında faaliyet gösteren şirketlerde deneyimli, Tasarım programlarını (Corel Draw, Photoshop, Adobe Illustrator, Fashion Studio vb.) ileri düzeyde kullanabilen, el çizimi ve teknik bilgisayar çizimi yapabilen, Renk, kumaş, aksesuar, kalıp ve dikim konularında bilgi ve deneyim sahibi, Dünya moda trendlerini yakından takip eden, markanın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda, özgün tasarımlar yapabilecek, AR-GE, koleksiyon oluşturma ve prova süreçlerinde etkin rol alabilecek, Teknik dosyaları oluşturabilecek, Kişilerarası ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Leras Tekstil İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Ağustos 2016

  İş Açıklaması *Tekstil aksesuarları toptancılığı alanında hızla büyüyen; *Dantel,güpür,fisto,brode ürünlerinin ithalatı,ihracatı,imalatı ve toptan satışını yapan firmamızda, * Brode Güpür,fisto desenlerinin tasarımında konusunda hakim PUNCHER (DESENCİ) şirketimizde kadrolu olarak çalıştırmak üzere takım arkadaşı aramaktayız.    

  Aranan Nitelikler •Tasarım konusunda yetkin, *EM-STUDIO PROGRAMINI bilen Punch Konusunda Kendisini yetiştirmiş deneyimli • Bireysel yeteneklerine güvenen, • Ekip çalışmasına uygun, disiplinli iş düzenine ayak uydurabilecek, • Yaratıcı ve yenilikçi düşünen, • Sorumluluk alabilen, • Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerisine sahip, • Kişiler arası iletişimi güçlü, • Ekip çalışmasına uyumlu ve müşteri odaklı • Tasarım ve üretim takibi yapabilecek • 3Dmax, Autocad programlarını iyi derecede, Photoshop, Freehand, coreldraw programlarını da kullanabilen. * Avrupa yakası özellikle Merter ve civarında ikamet edenler   

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Eleman

 • Leras Tekstil İstanbul Avrupa 22 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Şirket / İş Tanımı   Tekstil aksesuarları toptancılığı alanında hızla büyüyen firmamızda kadrolu olarak çalışacak , alanında deneyimli, Grafiker olarak görevlendirilmek üzere takım arkadaşı aramaktayız.      

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler :   *Tekstil sektöründe, özellikle aksesuar alanında Grafiker olarak tecrübeli,  *Taş dizaynı, taş baskı tekniklerinde deneyimli,  *Modayı takip eden, yaratıcı,  *Çok İyi derecede corel draw ve photosshop kullanabilen, elde çizim yeteneği olması tercih   sebebidir,  *Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden,  *Tercihen alanında en az 2 yıl deneyimli *İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, *Yoğun ve esnek çalışma koşullarına uyumlu, *Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Görsel Tasarım Asistanı – Florya / İstanbul Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat, İhracat ve üretim konularında faaliyet gösteren firmamızın, İstanbul Home Sweet Home  Mağazaları için "Görsel Tasarım Asistanı" aranmaktadır.   Mağaza vitrin görsel düzenlemelerini gerçekleştirmek, Yeni mağaza açılışlarında görsel düzenleme çalışmalarını yapmak, Belirli periyotlarda vitrin kombinlerini hazırlamak ve değişimini sağlamak, Sezon, özel günler ve mağaza konsepti doğrultusunda görsel düzenlemeleri yapmak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Güzel Sanatlar/Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümünden mezun, Perakende sektöründe görsel Tasarım konusunda en az 1 yıl tecrübeli, Analitik düşünce yapısı kuvvetli, organizasyon becerisi ve problem çözme yeteneği olan, Planlama ve raporlama becerisi gelişmiş, yazılı ve sözlü iletişimi güçlü,  Ekip çalışmasına yatkın, araştırmacı, yeniliklere açık,  Seyahat engeli olmayan, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,

  Sektör: Tekstil, Mobilya/Dekorasyon, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Asistan

 • Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Tasarımcı olarak görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır. Yönetsel Görevleri 1. Koleksiyon temalarının ve ürün gamının belirlenmesi, 2. Kumaşların ve aksesuarların seçimi, 3. Tüm tasarım çalışmalarının yürütülmesi, 4. Modelist ve teknik sorumlu eşliğinde kalıp kritiklerinin yapılması, 5. İmaj çekim konseptlerinin belirlenmesi ve uygulanması, 6. Yurtdışı fuar ziyaretleri yaparak/aksesuar-triko satın almalarının gerçekleştirilmesi, 7. İç piyasadan koleksiyonu destekleyici deri-kemer-triko vs satın almalarına karar verilmesi, 8. Satış departmanından alınan bilgilere istinaden koleksiyonda gerekli revizyon ve eklemelerin yapılması 9. Ürünlerin satış performanslarını takip ederek gerekli aksiyon planlarını hayata geçirilmesi,

  Aranan Nitelikler · Koleksiyon oluşturma ve ürün tasarımı konusunda en az 5 yıl tecrübesi olan, · Üniversitelerin Güzel Sanatlar Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümünden mezunu, · Araştırma ve ürün geliştirme becerisi yüksek, · İyi derecede İngilizce bilen , · Takım çalışmasına yatkın, · Organizasyon ve planlama becerisi gelişmiş, · İnsan ilişkileri, iletişim ve analitik düşünme becerisi güçlü, · Sorumluluk alan, işini sahiplenen ve takip eden,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Reha Tekstil İstanbul Avrupa 19 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Avrupada çeşitli markalara bayan örme üst grup koleksiyonu yapan firmamıza Grafiker alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -  En az 3 yıl deneyimli, -  Avrupa yakasında ikamet eden -  Yaratıcı, hayal gücü yüksek, -  Ekip çalışmasını seven, -  Photoshop, illustrator, corel programlarına hakim, -  Baskı aşamalarında deneyimli, -  Trendleri takip ederek yenilikleri müşteri portföyüne uygun olarak uygulayabilen.  

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Grafiker, Stilist, Web Designer, Tasarımcı

 • Aytim Şirketler Grubu İstanbul Avrupa 13 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Avrupa pazarında dünya markalarına yuvarlak örme kumaş ağırlıklı dış giyim üretimi ve ihracatı yapan firmamızın pazarlama departmanında görevlendirilmek üzere: Müşteri portföyü olan veya pazar müşterilerini ve sistemi tanıyan ve pazarı sürekli aktif olarak takip edecek PAZARLAMA UZMANI...

  Aranan Nitelikler 1-) En az ön lisans mezunu ve çok iyi derecede ingilizce biliyor olmak, 2-) Aynı görevde bir tekstil ihracat firmasında en az üç yıl deneyimli olmak, 3-) 25_45 yaş grubunda olup, seyahat engeli olmamak, 4-) İletişimi güçlü, ekip çalışmasında uyumlu olmak.   NOT: İŞ YERİMİZ BAĞCILAR/MAHMUT BEY'DE OLUP, BAĞCILAR,ESENLER,GAZİOSMANPAŞA,ÖRNEKTEPE,ÇAPA,ZEYTİNBURNU,BAKIRKÖY,ŞİRİNEVLER,YENİBOSNA,SEFAKÖY,AVCILAR,BEYLİKDÜZÜ,HALKALI,İKİTELLİ VE KAYAŞEHİR GÜZERGAHLARINDA PERSONEL SERVİSİMİZ MEVCUTTUR.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Aytim Şirketler Grubu İstanbul Avrupa 13 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Avrupa pazarında dünya markalarına dış giyim üretimi ve ihracatı yapan firmamızın tasarım departmanında görevlendirilmek üzere: Çalışmalarını pazarın talebi ve baş tasarımcının verdiği temalar doğrultusunda sürdürecek MODA TASARIMCISI...

  Aranan Nitelikler 1-) En az lisans seviyesinde eğitimli, 2-) Benzer görevde en az beş yıl deneyimli,(Erkek ve çocuk modellerinde) 3-) PHOTO-SHOP ve CORAL DRAW proğramlarını etkin şekilde kullanabilen, 4-) Çok iyi derecede ingilizce bilen, iletişimi güçlü, ekip çalışmasında uyumlu, 5-) Mimar Sinan mezunu olmak, yarışmalarda ödül almış olmak, yurt dışı eğitimli veya deneyimli olmak tercih nedenidir. NOT: İŞ YERİMİZ BAĞCILAR/MAHMUT BEY'DE OLUP, BAĞCILAR,ESENLER,GAZİOSMANPAŞA,ÖRNEKTEPE,ÇAPA,ZEYTİNBURNU,BAKIRKÖY,ŞİRİNEVLER, YENİBOSNA,SEFAKÖY,AVCILAR,BEYLİKDÜZÜ,HALKALI,İKİTELLİ VE KAYAŞEHİR GÜZERGAHLARIDA PERSONEL SERVİSİMİZ MEVCUTTUR.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Aytim Şirketler Grubu İstanbul Anadolu 1 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Avrupa pazarında dünya markalarına yuvarlak örgü kumaş ağırlıklı dış giyim üretimi ve ihracatı yapan firmamızın tasarım departmanında görevlendirilmek üzere: Pazarın seyri, müşterilerin talebi ve baş tasarımcının verdiği temalar doğrultusunda desen ve renk çalışmalarını yapacak, trendleri takip edip koleksiyon çalışmalarına aktarabilecek, baskı-nakış ve metraj baskıda özgün tasarımlar oluşturabilecek, metraj dijital baskı çalışmalarının baskı aşamalarını bilen ve partner firmaları bu doğrultuda yönlendirebilen, koleksiyonlarda hazırlanan çalışmaları imalat akışında yönlendirebilecek,üretilebilirlik hakkında yorum yapabilecek bilgi ve deneyim sahibi DESEN TASARIMCISI...

  Aranan Nitelikler 1-) Güzel sanatlar- lisans seviyesinde eğitimli, 2-) Benzer görevde ihracat firmasında en az beş yıl deneyimli, 3-) ADOBE-PHOTO SHOP, ADOBE ILLUSTRATOR v.b. tasarım proğramlarını profesyonelce kullanabilen, 4-) İletişimi güçlü, ekip çalışmasında uyumlu, 5-) Yarışmalarda derece alınması, yurt dışı eğitimli veya deneyimli olunması ve çok iyi derecede ingilizce biliniyor olunması tercih nedenidir. NOT: İŞ YERİMİZ BAĞCILAR/MAHMUTBEY'DE OLUP, BAĞCILAR,ESENLER,GAZİOSMANPAŞA,ÖRNEKTEPE,ÇAPA,ZEYTİNBURNU,BAKIRKÖY,ŞİRİNEVLER,YENİBOSNA,SEFAKÖY,AVCILAR,BEYLİKDÜZÜ,HALKALI,İKİTELLİ,VE KAYAŞEHİR GÜZERGAHLARINDA PERSONEL SERVİSİMİZ VARDIR... 

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman

 • Kamil Spazio İzmir 1 Ağustos 2016

  İş Açıklaması -Bayan dokuma ABİYE ağırlıklı dış giyim ile ilgili koleksiyonları oluşturma sürecinin içinde bulunmak, -Ürünlerin oluşturulmasında teknik konuların takibini yapmak,   KOLEKSİYON TASARIMCISI

  Aranan Nitelikler  Koleksiyonun hazırlanmasında aksesuar ve numune kumaş tedariğini üstlene bilecek yaratıcı ve vizyonu olan, - Alanıyla ilgili bilgisayar programlarını bilen, - Alanındaki gelişmeleri sürekli takip eden, dünyadaki gelişmelerden ve trendlerden haberdar olan, - Koleksiyon mantığında belli bir vizyona ve hedeflere sahip olan, - Detaylara önem veren, - İşini sahiplenen, - İyi gözlemleme ve kayıt tutma alışkanlığına sahip, KOLEKSİYON TASARIMCI ASİSTANI

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • GHS Şirketler Grubu Bursa 27 Temmuz 2016

  İş Açıklaması 1995 yılında Bursa’da hazır giyim alanında faaliyete başlayan firmamız, Üretiminin tamamını İngiltere ve Avrupa ülkelerine ihraç etmektedir. Bu şartlara istinaden Desen tasarımı hususunda deneyimli çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Alanında enaz 2 yıl deneyimli, Empirme baskıda rotasyon deseni iyi derece çizebilen, Photoshop programı kullanabilen, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, İletişim kabiliyeti yüksek, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,    

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Görevli

 • İş Açıklaması 1995 yılında Bursa’da hazır giyim alanında faaliyete başlayan firmamız, Üretiminin tamamını İngiltere ve Avrupa ülkelerine ihraç etmektedir. GHS Şirketler grubu bünyesinde faaliyet gösteren şirketlerimiz, bayan dış giyimde dünyanın öncü firmaları ile çalışmaktadır. Bu detaylara istinaden Tasarım alanında kabiliyetli çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Moda tasarımı konusunda ilgili eğitimi alımış olan, Tercihen Güzel Sanatlar Mezunu Ekip Çalışmasına uyumlu Modayı ve Trendleri takip eden ve işini seven Çok iyi derece illustrator, photoshop ve corel draw programlarını kullanabilen, Tercihen elde çizim yapabilen, Tercihen İngilizce konuşmayı bilen, Kumaş ve Aksesuar bilgisine sahip, Bursa da ikamet eden, Alanında enaz 5 yıl tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun ve esnek çalışma koşullarına uyumlu.    

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Görevli

 • İş Açıklaması Tasarım geliştirme ile ilgili tüm süreçleri takip etmek Piyasa analizlerini yapmaya destek olmak Kumaş ,aksesuar ,baskı vb ürünlerin seçim ve araştırılmasına destek olmak İş kolu ile ilgili olarak verilen diğer görevleri yerine getirmek

  Aranan Nitelikler Tercihen MYO moda tasarım bölümünden mezun MS Ofis programlarına hakim Takip, raporloma ve arşivleme becerisi gelişmiş Yeniliklere açık, öğrenmeye istekli,pozitif Tasarım ve planlama arası düzeni sağlayabilecek, İletişim becerileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, .

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Görevli, Asistan, Yetkili Yardımcısı

 • Giovane G. Designers İstanbul Avrupa 24 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Erkek Giyim Sektörününün öncü ve yükselen Markası Giovane G. designers  Genel Merkezinde görevlendirilmek üzere "Tasarım Uzmanı" arıyor;

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Tercihen İngilizce bilen Alanında en az 2 yıl deneyimli Photoshop, Freehand, Indesign, Adobe, Illustrator gibi Grafik tasarım programlarına hakim Moda sektörü ve zincir mağazacılık alanlarında uygulamalar geliştirebilen Verilen ön bilgiler doğrultusunda yaratıcı çalışmalar yapabilecek Takım çalışmasına yatkın ve insan ilişkilerinde iletişim becerisi yüksek Çözüm odaklı ve analitik düşünce gücüne sahip Motivasyonu yüksek  Sorumluluk bilincine sahip Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip Kumaş ve kalıp bilgisine sahip  Yenilikçi ve özgün tasarım ruhuna sahip Dünya trendlerini yakından takip eden, yurtdışı ve yurtiçi moda fuarları konusunda deneyimli Koleksiyon sürecini takip ederek düzenli ve planlı işleyişini sağlayabilecek Teknik dosyaları oluşturabilecek Hedef müşteri kitlesine uygun tarzda özgün tasarımlar yapabilecek Tüm olası Grafik uygulamalarında destek verebilecek Üretim ve sürüçlerine hakim Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

  Sektör: Diğer, Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yetkili, Web Designer, Uzman Yard, Uzman

 • Cross Jeans İstanbul Avrupa 13 Temmuz 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler ~~University degree in Fashion Design. •A minimum experience of 3-5 years in all aspects of design and development women of denim collections. •Exceptional technical knowledge of laundry washing processes and fabric specs required. •Good relationship with Turkish denim suppliers a benefit. •Awareness of Costing needs to ensure development is in line with brand requirements. •The candidate should have strong communication skills, being able to present ideas clearly , to be able to work in a creative team environment. •To be able to set and manage, under pressure, personal and team deadlines whilst possessing strong organization and planning skills. •Having a strong affinity to the European denim market with an awareness of Global trends. •Excellent knowledge of Microsoft office and knowledge of CS3 / CS4 , and Freehand a bonus. •Strong command of the English language in both written and verbal. •No military obligation for male candidates. •Preferably living in European side of Istanbul. •A candidate from a technical background as apposed to a creative background will also be considered.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Giovane G. Designers İstanbul Avrupa 9 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Erkek Perakende Giyim Sektörününün öncü ve yükselen Markası Giovane G. designers  Genel Merkezinde görevlendirilmek üzere  "Grafik Tasarım Uzmanı" arıyor;   Kurumsal Kimlik ve Marka Yönetimi konuları çalışmalarında yazılı, görsel ve dijital mecralarda yer alacak basılı ve görsel tanıtım materyellerinin hazırlanması Marka kimliğini, moda anlayışını ve dilini, basılı malzemelerle teşhir alanlarına, mağazalara ve tüketiciye taşınması Tüm olası Grafik uygulamalarında destek verilmesi Sonuçlandırılan işlerde Mağazalar ve Genel Merkez içi yerleşimlerinin sağlanması Matbaa ve görsel baskı işlerinin takibi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen İngilizce bilen Alanında en az 2 yıl deneyimli Photoshop, Freehand, Indesign, Adobe, Illustrator gibi Grafik tasarım programlarına hakim Moda sektörü ve zincir mağazacılık alanlarında uygulamalar geliştirebilen Yenilikçi ve özgün tasarım ruhuna sahip Verilen ön bilgiler doğrultusunda yaratıcı çalışmalar yapabilecek Takım çalışmasına yatkın ve insan ilişkilerinde iletişim becerisi yüksek Çözüm odaklı ve analitik düşünce gücüne sahip Motivasyonu yüksek  Sorumluluk bilincine sahip Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil, Diğer

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Web Designer, Yetkili

 • Aysira Tekstil İstanbul Anadolu 27 Haziran 2016

  İş Açıklaması Kusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır. Kurumsal bir yapı sistemi ile çalışan Aysira ürün çeşitliliği ve kalitesinde ulaşmış olduğu nitelikli seviyelerden ötürü, bir başka dünya markası olan Pierre Cardin Wedding üretim lisansını da alarak uluslararası kimliğini de güçlendirmiştir. Gelinliğin yanı sıra abiye tasarımlarıyla da dikkat çeken Aysira renkli ürün gurubundaki muhteşem tasarımlarıyla da sektörde adından söz ettirmektedir. 5000 m2 kapalı üretim alanı toptan ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan Aysira Genel Merkez bünyesinde görevlendirmek üzere Tasarım Yardımcısı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Moda Tasarımı ve Tekstil, Hazır Giyim,gibi ilgili bölümlerimden mezun Gelinlik ve abiye üzerine deneyimi olan, Moda ve tasarım zevki olan, dünya modasını yakından takip edebilecek, Renk, kumaş, aksesuar ve dikim teknikleri konusunda bilgili, Model çizimi üzerinden ölçü tablosu hazırlayabilen, kalıp sonrası gelen ürünü oluşturabilecek, Gelinlik üzerinde tül ve işleme süreçlerin de deneyimli; Asistanlık ve yardımcılık yapabilecek, MS Office programlarına hâkim, Kontrol gözü kuvvetli, sorumluluk almaktan açınmayan,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı

 • Baydemirler Tekstil İstanbul Avrupa 13 Haziran 2016

  İş Açıklaması Ev tekstili konusunda faliyet gösteren firmamıza,  Örme Tül  Perde Tasarımı üzerine çalışabilecek ;

  Aranan Nitelikler Güzel sanatlar fakültesinden mezun, Tül Perde alanında , örme tasarımı konusunda en az 3 yıl tecrübeli, EAT Design Scope programı ile Karl Mayer örme makinelerine desen yapmış , Estetik ve tasarım yönü güçlü  Planlama ve zaman yönetimi becerilerine sahip, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Araştırmacı, dinamik ve yeniliklere açık, Sektöründeki yeni trendleri yakından takip edebilen, Markanın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda özgün tasarımlar yapabilecek,   Takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Baydemirler Tekstil İstanbul Avrupa 13 Haziran 2016

  İş Açıklaması EV TEKSTİLİ SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN  FİRMAMIZIN DESEN TASARIM BÖLÜMÜNDE GÖREVLENDİRMEK ÜZERE;

  Aranan Nitelikler Güzel sanatlar fakültesinden mezun,  Baskı Desen Tasarım konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Tercihen ev tekstili, perde,halı,kilim desen tasarım konusunda bilgili, Photoshop ve ilistratör programlarını çok iyi derecede kullanabilen, MS office programlarına hakim, Araştırmacı ve yeniliklere açık, Görsel zevki ve beğeni düzeyi yüksek, Seyahat ve mesai engeli bulunmayan, Takım ruhuna uygun, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ya da edebilecek olan, Takım Arkadaşları Aramaktayız.  

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Lescon İstanbul Avrupa 3 Şubat 2015

  İş Açıklaması SPOR GİYİM TARZINDA TÜRKİYE'NİN TEK MARKASI LESCON'DA TEKSTİL AR-GE BÖLÜMÜMÜZ İÇİN Koleksiyon takvimi ve planının oluşturulması, Hazırlanan koleksiyon planın tasarım ekibi ile paylaşılması, Her sezon başında ilgili sezonun trend, renk, kumaş ve aksesuarlarının araştırılması, Yurt içi ve yurt dışı fuarların takip edilmesi, Trend bord' unun hazırlanması, Sezon başında yapılan çalışmaların Pazarlama ve Üretim ekiplerine sunumunun yapılması, Tasarım ve modelhane arasındaki işbirliğinin ve koordinasyonun sağlanması, ERP programında(Sentez) model kartı açılması ve modelin gerekli bilgilerinin girilmesi, Üretim takip dosyasının hazırlanmasına destek olunması, Ürün gruplarının tamamlanmasından sonra ilgili departmanlara sunum yapılması ve kritiklerin alınması, Onaylanan modellerin çoğaltmasının yaptırılması ve koordinasyonun sağlanması, Katalog çekiminin organizasyonunun sağlanması ve katalog çıkartılma sürecinin takip edilmesi, Merkez Binamızda görevlendirilmek üzere bayan "TASARIMCI" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesinden ve ya Moda Tasarım bölümlerinden mezun, En az 5 yıl üretim yapan firmalarda Tasarım biriminde Tasarımcı olarak çalışmış, Moda ve trendleri yakından takip eden, Hızla değişen trend ve talepler doğrultusunda yeni fikir ve projeler üretebilen, Detaylara önem vermek, sorumluluk alabilen, Kalıp ve dikiş bilgisi olan, Modele uygun kumaş, renk ve aksesuar seçebilecek düzeyde estetik bakışı olan, Genel üretim süreçlerine hakkında bilgi sahibi, MS Office programlarına hâkim, Corel Draw, Photoshop programlarını iyi derecede kullanabilen, Dinamik, dikkatli ve sistemli çalışma alışkanlığı bulunan, Takip yönü kuvvetli, Araştırmacı ve yenilikçi, Sosyal,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

İş Habercisi - Tekstil, Tasarım İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?