Tekstil, Tasarım İş İlanları

Hepsini Temizle
Tekstil
Tasarım
 • Kumaş Tasarım Sorumlusu
  Aker Tekstil
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Sorumlu olduğu kumaş grupları için ürün koleksiyonları oluşturmak, Sorumlu olduğu ürün grupları ile ilgili tanıtım faaliyetlerini yönetmek (katalog, kartela tasarımları ve trendboardların hazırlanması vb.) Koleksiyon ekibi ile sorumlusu olduğu ortak depo ürünlerinin koleksiyonlarının oluşturulması, renk ve desenlerinin seçilmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Örme Kumaş Üretimi ve Satışı Yapan Firmamıza, Türkiye’de veya yurtdışında eğitim veren üniversitelerin Tekstil yada Moda Tasarım bölümlerinden mezun, Örme Kumaş Üretimi, Renk ve Desen konularında en az 3 yıllık deneyim ve bilgi sahibi, Dünya Trendlerini ve Modayı önceden doğru tahmin edebilen, Kumaş Koleksiyonu çalışmalarında bulunmuş, Yenilikçi, Pozitif, Enerjik ve Esnek Çalışma Saatlerine Sahip, Bayan,

 • İş Açıklaması Asiste etttiği yöneticisinin yönetimi doğrultusunda ; Tasarım ile ilgili tüm süreç ve alt süreçleri takip etmek Piyasa analizlerini yapmaya destek olmak Kumaş ,aksesuar vb ürünlerin seçim ve araştırılmasına destek olmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin moda tasarım bölümünden mezun MS Ofis programlarına hakim Takip, raporloma ve arşivleme becerisi gelişmiş Yeniliklere açık, öğrenmeye istekli ,araştırmacı ,sonuç odaklı Tasarım ve planlama arası düzeni sağlayabilecek, İletişim becerileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın

 • İş Açıklaması 2009 YILINDA AVCILAR İGS BİNASINDA BULUNAN VE ''İKOLL'' ETİKETİYLE YARATICI TASARIMLARA İMZA ATAN FİRMAMIZ, STİLİNİ GENİŞ PERSPEKTİFİYLE, TRENDLERİ DİNAMİK DURUŞUYLA, MODAYI YENİLİKÇİ KOLEKSİYONUYLA, MÜŞTERİLERİMİZİN BEĞENİSİNE SUNMAKLA YETİNMEYİP, BUNU EN HIZLI VE EN KALİTELİ ŞEKİLDE MAĞAZALARIMIZDA SHOWROOM GÖRÜNÜMÜ İLE BUTİK SATIŞ HASSASİYETİNİ HARMANLAYARAK KENDİ ALANINDA VAZGEÇİLMEZ OLMAYI DA BAŞARMIŞTIR. ŞİRKET PROFİLİMİZE UYGUN, ÜRETKEN,ÇALIŞKAN VE BAŞARILI KALİTE GÜVENCE İÇİN TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler GÖRSEL ZEVKİ GELİŞMİŞ, BAYAN ÜST GRUP ,BUTİK DENEYİMİ OLAN NUMUNE ASAMASININ TÜM SÜRECİNE HAKİM(KALIP,SERİ,DİKİM TALİMATI,NUMUNENİN DİKİM ASAMASINDA TAKİBİ,VE ÜRETİM ONCESİ ÜRETİM DOSYASININ OLUSUMU) KALİTEYİ ÇALIŞMALARINA YANSITABİLEN, GELİŞMEYİ VE ÜRETMEYİ İLKE EDİNMİŞ, BİLGİSAR PROGRAMI BİLEN( ÖZELLİKLE GEMİNİ) EN AZ 3 YIL DENEYİMLİ ÖRME VE DOKUMA KALIP BİLGİSİNE SAHİP EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN DİSİPLİNLİ, DİNAMİK, İSTİKRARLI,SORUMLULUK SAHİBİ , MODELİST ARAYISIMIZ BULUNMAKTADIR.

 • Stilist Yardımcısı
  Karhan Tekstil
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Bayan örme ve dokuma grubunda, markamız bünyesinde tasarım ekibinde yer alacak Stilist Yardımcıları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil ve Moda Tasarım bölümlerinden mezun, Markamızın müşteri kitlesine uygun tasarımlar yapabilecek nitelikte, Dünya trend ve markalarını yakından takip eden, Vizyon sahibi ve yaratıcılığı gelişmiş, Yabancı dil iletişime yatkın, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Renk,kumaş,aksesuar,nakış,baskı,kalıp ve dikim bilgisi olan, İş takibi yapabilecek sorumluluğa sahip, Bayan Stilist Yardımcıları aranmaktadır. Ek Bilgiler İş Alanı Tasarım Organizasyondaki Yeri Orta Düzey Yönetici Çalışma Şekli Tam zamanlı Deneyim 2 yıldan az Çalışma Yeri İstanbul Avrupa Yakası - Türkiye İşe Alınacak Personel Sayısı 2 Sektörler TEKSTİL Eğitim Durumu Lise Mezunu Meslek Yüksekokulu Mezunu Lisans Mezunu

 • Tasarımcı(Designer)
  Hatemoğlu
  İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Yeni sezon trendleri ve öngörüler göz önünde bulundurularak yeni koleksiyon modellerini çalışmak, Fuarlara katılmak, kumaş numuneleri almak, kumaş desenlerini tespit etmek, tespit edilen kumaş desenlerinin tedarikçiler tarafından üretilmesini takip etmek, Marka Müdürleri / Modelhane ile beraber koleksiyon oluşturma sürecini yürütmek ve geliştirmek, Koleksiyon üretimden geldikten sonra show room'da vitrinlerde kullanılacak ürünleri vitrin ve görsel ekibi ile birlikte seçmek ve kombinlemek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tasarım programlarını (Adobe Illustrator, Photoshop, Coreldraw vs.) çok iyi kullanabilen En az 5 yıl deneyim sahibi Kumaş, aksesuar, kalıp ve dikim teknikleri konusunda bilgi ve deneyim sahibi Sezon koleksiyonunu geliştirebilecek Teknik dosyaları oluşturabilecek Koleksiyonun düzenli ve planlı işleyişini sağlayacak Koleksiyonun takvime uygun işleyişini ve zamanında bitmesini temin edecek Detaylara önem veren, sorumluluk alabilen Planlama ve takip yeteneğine sahip Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliklerine sahip çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Tasarım Yardımcısı
  Aysira Tekstil
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Kusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır. Kurumsal bir yapı sistemi ile çalışan Aysira ürün çeşitliliği ve kalitesinde ulaşmış olduğu nitelikli seviyelerden ötürü, bir başka dünya markası olan Pierre Cardin Wedding üretim lisansını da alarak uluslararası kimliğini de güçlendirmiştir. Gelinliğin yanı sıra abiye tasarımlarıyla da dikkat çeken Aysira renkli ürün gurubundaki muhteşem tasarımlarıyla da sektörde adından söz ettirmektedir. 5000 m2 kapalı üretim alanı toptan ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan Aysira Genel Merkez bünyesinde görevlendirmek üzere Tasarım Yardımcısı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Moda Tasarımı ve Tekstil, Hazır Giyim,gibi ilgili bölümlerimden mezun Gelinlik ve abiye üzerine deneyimi olan, Moda ve tasarım zevki olan, dünya modasını yakından takip edebilecek, Renk, kumaş, aksesuar ve dikim teknikleri konusunda bilgili, Model çizimi üzerinden ölçü tablosu hazırlayabilen, kalıp sonrası gelen ürünü oluşturabilecek, Gelinlik üzerinde tül ve işleme süreçlerin de deneyimli; Asistanlık ve yardımcılık yapabilecek, MS Office programlarına hâkim, Kontrol gözü kuvvetli, sorumluluk almaktan açınmayan,

 • İş Açıklaması Since 2001 Ongan Textile Companies Group, is well known for its activities in the textile industry and now is in the process of creating its new brand and own designs also in the furniture industry. Our company Momis Mobilya is an international company which produces wood furniture and upholstery furniture with removable covers. And we are looking for an industrial designer to join our product development team. We are located in Kıraç, Esenyurt.

  Aranan Nitelikler Dynamic, ambitious and creative. Ability to create original designs while keeping different criteria in mind such as; Aesthethics Function Feasibility Originality Materials Usage Target customer Awareness of all processes during product development from sketch to shelf. Ability to create new ideas and products in line with changing trends and demands. Experience in product design for minimum 1-2 years. Product visualization skills. Graduated from University (4 years), and bachelor degree in Industrial Design. Ability to work systematically and precise. Overall CAD and rendering software knowledge and experience in Rhinoceros. Good communication skills. Good knowledge of English language. Team work skills are essential and we expect you to adapt to flexible working hours. We are looking for a colleague between the ages of 25 to 35. Please present your portfolio at the meeting. Please prepare your CV also in English.

 • Tasarım Elemanı - İstanbul
  İmza
  İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Erkek klasik giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Osmanbey Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere TASARIM ELEMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Corel Draw programını kullanabilen, Tercihen Erkek klasik giyimde 3 yıl çalışmış ve Dokuma ürün grubunda (takım elbise, gömlek, pantolon, ceket) tecrübeli, Ürün grubunun üretim planlama süreçlerine hakim ve sorumluluğunu alabilen, Tasarım Geliştirme çalışmaları sırasında verilen görevleri yerine getirebilen, Yaratıcı ve yenilikçi yaklaşıma sahip, İletişim yeteneği güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Avrupa yakasında ikamet eden, 26-30 yaşlarında, Bay-Bayan adaylar,

 • Tasarım Asistanı
  Çift Geyik Karaca Giyim
  İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Perakende ve Mağazacılık alanında hizmet veren köklü ve öncü şirketimizin Bayrampaşa' da bulunan üretim merkezinde istihdam edilmek üzere aşağıda belirtilen nitelikler ve iş tanımına uygun "Tasarım Asistanı" aramaktayız; Koleksiyon aşamasında derlenen donelerin yorumlanması ve teknik çizimlerin yapılması, Kumaş, aksesuar, baskı, nakış gibi konularda yeniliklerin araştırılması ve numunelerin tedarik edilmesi, Model numune çalışmalarının takip edilmesi ve olası sorunlara yaratıcı çözümler üretilmesi, Firma içindeki ve dışındaki Ar-Ge sürecine destek olunması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil, Hazır Giyim, Moda Tasarımı bölümlerinden mezun, Özellikle PENYE ve TRİKO alanlarında genel teknik bilgiye sahip, Tercihen benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, Adobe Photoshop veya Corel Draw programlarına hakim, Tercihen İngilizce bilen Hazır giyim alanına ilgili ve dünya moda trendlerini araştıran, İletişimi ve sosyal ilişkileri kuvvetli, Pozitif bakış açısına sahip, Düzenli çalışan, Hızlı çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Dinamik, Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış adaylar

 • Tasarımcı
  Acar Tekstil
  İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Bayan Hazır Giyim üretimi ve ihracatı yapan firmamıza dokuma ağırlıklı Laleli- Osmanbey ve Rusya tarzı ETEK ve ELBİSE tasarlamak.

  Aranan Nitelikler Moda Tasarım alanında yüksek oğrenim görmüş Laleli ve Osmanbey piyasasında EN AZ 10 yıl çalışma deneyiml olan İstanbul Avr. yakasında ikamet eden istikrarlı ve uzun vadeli çalışmayı düşünen BAYAN TASARIMCI .

 • Örme Desen Tasarımcı
  Aydın Örme
  İstanbul Anadolu 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Firmamız desen bölümün de ; Jakarlı Perdelik Örme desen çalışmaları yapmak üzere , Tercihen EAT Design Scope programı ile Karl Mayer örme makinelerine desen yapmış , Estetik ve tasarım yönü güçlü , Bilgisayarda desen çalışmaları yapacak tasarımcılar aramaktayız ,

  Aranan Nitelikler

 • Stajer Grafiker
  Kervan Tekstil San. ve Dış…
  İstanbul Anadolu 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Stajer Grafiker – Sancaktepe / İstanbul Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat ve üretim, konularında faaliyet gösteren firmamızın, İstanbul Sancaktepe Genel Merkez Binası için, "Stajer Grafiker" aranmaktadır. Fotoğraf ve görsel temini, Web ara yüz tasarımları ve görsel düzenlemeler yapmak, Kampanya, dijital baskı görsel tasarımlara destek verilmesi, Katalog insert basılı malzemelerin tasarım ve uygulama süreçlerinde aktif rol almak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Görsel İletişim Tasarımı, Grafik Tasarımı bölümlerinde okuyan veya yeni mezun, Photoshop’u giriş seviyesinde kullanabilen, Kendisini fotoğraf ve grafik alanın da geliştirmek isteyen, Haftada en az 2-3 gün düzenli olarak devam edebilecek, Dikkatli, hızlı, disiplinli, ekip çalışmasına yatkın, Değişime ve gelişime açık olan, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay/Bayan Stajer Grafiker aranmaktadır.

 • Designer
  Yargıcı
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması To research and understand global trends, expectations and preferences about products and level of fashionability To reflect trend on designs and lines To prepare line boards and colour palettes based on phases To analyse best-sellers of the company To provide accurate guidance and criticism in fit sessions To participate in the process for choosing advertisement and catalogue combinations

  Aranan Nitelikler Bachelor's degree in fashion design Fluency in English Relevant experience in retail Ability to create designs that reflect the company image Good understanding of garment construction Ability to work to seasonal deadlines and in a fast paced design team Extensive research skills Frequent travel will be required major trade fairs and key cities

 • Stilist
  Seher Mensucat Tekstil
  İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Erkek, Bayan ve Çocuk iç çamaşır üretimi yapan firmamızda, firmanın belirlediği ihtiyaçlar doğrultusunda tasarım yapabilecek, Özgün tasarımlar yapabilecek ve koleksiyon hazırlayabilecek, Stilist alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Konusunda en az 3 yıl deneyimli, İlgili bölümlerden mezun, Dünya trendleri ve modayı yakından takip eden, Renk, kumaş, baskı, nakış, aksesuar, kalıp, kesim, dikim bilgisi olan, Tercihen atlet,külot,boxer üretimi ve tasarımı konusunda deneyim sahibi, İlgili tasarım programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Stilist aramaktayız.

 • Stilist-Tasarım
  İkoll Tekstil // Karçam…
  İstanbul Avrupa 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması 2009 YILINDA KURULAN VE ''İKOLL'' ETİKETİYLE YARATICI TASARIMLARA İMZA ATAN FİRMAMIZ, STİLİNİ GENİŞ PERSPEKTİFİYLE,TRENDLERİ DİNAMİK DURUŞUYLA, MODAYI YENİLİKÇİ KOLEKSİYONUYLA, MÜŞTERİLERİMİZİN BEĞENİSİNE SUNMAKLA YETİNMEYİP, BUNU EN HIZLI VE EN KALİTELİ ŞEKİLDE MAĞAZALARIMIZDA SHOWROOM GÖRÜNÜMÜ İLE BUTİK SATIŞ HASSASİYETİNİ HARMANLAYARAK KENDİ ALANINDA VAZGEÇİLMEZ OLMAYI DA BAŞARMIŞTIR.

  Aranan Nitelikler AVCILAR BULUNAN FİRMAMIZDA; *ÜNİVERSİTELERİN TEKSTİL,MODA TASARIMI vbs.BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, *HİTAP ETTİĞİMİZ PAZAR ve MÜŞTERİLERİ EN İYİ ŞEKİLDE ALGILAYIP, BU DOĞRULTUDA YENİ TASARIMLAR SUNABİLEN, *AYRICA İŞLETMENİN YAPISINA UYGUN ÖZGÜN TASARIMLAR YAPARAK, İŞLETMEYE YENİ PAZAR ve MÜŞTERİLER KAZANDIRABİLECEK TASARIMLAR SUNABİLEN, *SON MODA TRENDLERİNİ YAKINDAN TAKİP EDEN ve BUNLARI TASARIMLARA DÖNÜŞTÜREBİLEN, *HAZIRLAMIŞ OLDUĞU KOLEKSİYONU HER AŞAMADA TAKİBİNİ YAPABİLEN VE SONUÇLANDIRMA KONUSUNDA BAŞARILI, *PROAKTİF,KALİTE VE SONUÇ ODAKLI,DEĞİŞİME VE GELİŞİME AÇIK, *TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN,ZAMAN YÖNETİMİ VE İLETİŞİM BECERİLERİ GÜÇLÜ, *MARKANIN HEDEF MÜŞTERİ KİTLESİNE UYGUN TARZDA TASARIMLAR YAPABİLECEK, *RENK,KUMAŞ,AKSESUAR KONUSUNDA BİLGİ SAHİBİ, *HIZLA DEĞİŞEN TREND VE TALEPLER DOĞRULTUSUNDA YENİ FİKİRLER VE PROJELER ÜRETEBİLEN, *YABANCI DİL BİLENLER TERCİH SEBEBİDİR, *ARAŞTIRMACI,YENİLİKÇİ,POZİTİF,DİSİPLİNLİ, DİNAMİK, İSTİKRARLI,SORUMLULUK SAHİBİ BAYAN '' TASARIMCI ''ARKADAŞLARLA ÇALIŞMAK İSTİYORUZ.

 • Moda Tasarımcısı
  Sun Tekstil
  İzmir 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Sektörünün öncü firması Sun Teksti ailemize katılmak üzere; - Üniversitelerin Moda Tasarım veya Tasarım bölümlerinden mezun - Moda sektöründe en az 4 yıl deneyimli - İleri derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen - Moda akımlarını takip eden üzerinde yorum yapabilen - Yeni ürün tasarımı yapabilen - Ürünün teknik özellikleri konusunda bilgi sahibi - Kumaş bilgisi geniş - Müştei odaklı çalışabilen, müşteri beklentilerini doğru yorumlayabilen, - Değişikliklere ve yeniliklere hızlı uyyum sağlayabilen TASARIMCI takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Moda Tasarımcısı
  John Frank
  İstanbul Avrupa 29 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Tekstil firmamızda tasarım ekibi ile birlikte çalışacak baştan sona bütün koleksiyonu hazırlamada yardımcı olacak( kutu ambalaj aksesuarlar dahil ) Moda Tasarımcısı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 4 yıllık moda tasarımı mezunu, İyi derece ingilizce bilen, Adobe photoshop ,illustrater vb programları ii düzeyde kullanabilen, Takım çalışmasına uyumsaglıyacak , eglenerek çalışabilecek, Genç ve dinamik ,vizyonlu ve başarma istegi olan arkadaşlar ,

 • Görsel Düzenleme Uzmanı
  Mapp Pazarlama
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 29 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Hizmet verdiğimiz perakende tekstil sektörünün öncü firması için, sorumlu olduğu bölgede mağaza ziyaretleri gerçekleştirerek mağazanın görsel düzenleme ve teşhir çalışmalarını yürütebilecek “Görsel Düzenleme Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin güzel sanatlar, moda tasarımı gibi ilgili bölümlerinden mezun, Perakende tekstil sektöründe görsel düzenleme, manken giydirme, kombinleme ve teşhir konularında en az 2 yıl deneyimli, Moda ve trendleri yakından takip eden, Estetik bakış açısına sahip, yenilikçi, Dış görünümüne önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, problem çözme becerisine sahip, İyi düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, 25 – 35 yaş aralığında, İstanbul’da ikamet eden,, Bay – bayan, Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • İş Açıklaması İpekyol,Twist,Machka markalarını bünyesinde bulunduran Ayaydın Miroglio Grubu büyümesine hızla devam etmekte ve detayları aşağıda paylaşılan"Vitrin ve Görsel Uzmanı"Pozisyonu için yeni bir ekip üyesi aramaktadır ve ekip olarak biliyoruz ki;HEP BiRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ! Merkez Vitrin ve Görsel Düzenleme ekibinin belirlediği formatta sorumlu olduğu mağazaların görsel düzenlenmesini gerçekleştirmek, Sorumlu olduğu mağazalarda bulunan Mağaza Görsel personeline görsel düzenleme konusunda bilgi aktarımı yapmak . Mağaza içi görselde mağaza ekipmanının istenilen kriterler dahilinde olup olmadığını kontrol etmek .

  Aranan Nitelikler Minimum Lise mezunu Alanında minimum 2 yıl tecrübeli Tercihen iyi derecede ingilizce bilen MS Office proğramlarını iyi seviyede bilen Yaratıcı ve estetik bakış açısına sahip Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Seyahat engeli bulunmayan Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan

 • Vitrin ve Görsel Düzenleme Uzmanı
  İpekyol
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 29 Temmuz 2015

  İş Açıklaması İpekyol,Twist,Machka markalarını bünyesinde bulunduran Ayaydın Miroglio Grubu büyümesine hızla devam etmekte ve detayları aşağıda paylaşılan yeni bir ekip üyesi aramaktadır ve ekip olarak biliyoruz ki; HEP BiRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ! Merkez Vitrin ve Görsel Düzenleme ekibinin belirlediği formatta sorumlu olduğu mağazaların görsel düzenlenmesini gerçekleştirmek, Sorumlu olduğu mağazalarda bulunan Mağaza Görsel personeline görsel düzenleme konusunda bilgi aktarımı yapmak . Mağaza içi görselde mağaza ekipmanının istenilen kriterler dahilinde olup olmadığını kontrol etmek .

  Aranan Nitelikler Minimum Lise mezunu Alanında minimum 2 yıl tecrübeli Tercihen iyi derecede ingilizce bilen MS Office proğramlarını iyi seviyede bilen Yaratıcı ve estetik bakış açısına sahip Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Seyahat engeli bulunmayan Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan

 • İş Açıklaması Dokuma kumaş üreticisi olan firmamızın Esenyurt’taki merkez binasında görev alacak Tecrübeli Dokuma Kumaş Tasarım ve Planlama Uzmanı arıyoruz. Dokuma üretim planlamasını yapmak, Kumaş ve iplik teknik analizi yapmak, Mevcut ve yeni kalitelerin maliyet hesaplamalarını gerçekleştirmek, Talep edilen numune veya sipariş kumaşlarının üretim planlamasını yapmak, Kendisine bağlı çalışanların koordineli ve uyumlu çalışmalarını sağlamak, Trend ve seminerleri takip ederek yeni koleksiyon oluşturmak.

  Aranan Nitelikler (Tercihen) Tekstil Mühendisliği veya Güzel Sanatlar Tekstil bölümlerinden mezun, Tekstil dokuma alanında en az 3 yıl tecrübeli, Kumaş teknik analizi ve dokuma tekniği konusunda deneyimli, CAD programlarını aktif kullanabilen, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Sigara kullanmayan, Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tecrübeli Dokuma Kumaş Tasarım Ve Planlama Uzmanı arıyoruz.

 • Tasarımcı
  Relax Mode
  Türkiye Geneli 29 Temmuz 2015

  İş Açıklaması 1965 yılından bu yana hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren ve yurtiçi/yurtdışı mağazaları ile rahat giyimin öncüsü olan şirketimizin RELAX MODE markası ile üretim yaptığı İZMİR Gaziemir Merkez Fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Tasarımcı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Güzel Sanatlar Fakültelerinin tasarım bölümlerinden mezun, Konusunda en az 3 yıl deneyimli , Koleksiyon hazırlayabilen , Markanın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda özgün tasarımlar yapabilecek , Dünya trendlerini ve modayı yakından takip eden, yurtdışı ve yurtiçi moda fuarları konusunda deneyimli, Renk, kumaş, aksesuar, nakış, baskı, kalıp ve dikim bilgisi olan, MS Office ve konusu ile ilgili tasarım-çizim programlarını bilen , Tercihen yabancı dil bilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, takım çalışmasın yatkın, Dinamik, hırslı ve üretici olan, Tasarımları ile fark oluşturacak.

 • Grafiker
  Miso
  İstanbul Avrupa 27 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Şirketimizin grafik tasarım departmanında görev alıcak grafiker çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Firmamıza ait internet sitemizde ; -Tercihen üniversitelerin grafik veya görsel iletişim tasarımı bölümlerinden mezun -Ürünlerin fotoğraflarının çekilmesi ve düzenlenmesi, - Sosyal medya ve internet sitemizin kampanyları ile ilgili görselleri hazırlanması ve düzeninden sorumlu -Adobe Photoshop ve illüstratör in desgin programlarını iyi dercede kullanabilen -Tasarım yönü kuvvetli, yaratıcı görseller üretebilecek -Html ve xml gibi web teknolojileri ile çalışan sayfaları için grafik tasarımı yapabilen -Ms Office programlarına hakim -Tercihen fotoğraf çekim alanında kendini geliştrimiş , Stüdyo çekim tekniğine hakim

 • İş Açıklaması Firmamızda görevlendirilmek üzere, Emprime ve dijital baskı konusunda deneyimi olan tasarımcı arıyoruz, İleri seviyede Photosop önceliktir.

  Aranan Nitelikler Dikkatli ve hızlı, İşine yüksek duygularla bağlı, Disiplinli ve saygılı çalışma arkadaşları arıyoruz,

 • Tasarım Asistanı
  Teknopalas
  İstanbul Anadolu 13 Temmuz 2015

  İş Açıklaması 30 yıllık geçmişe sahip Oylum Tekstil bünyesinde çalışmak üzere Tasarım Asistanı aranmaktadır. Firmamız SANCAKTEPE bölgesindedir.

  Aranan Nitelikler 4 Yıllık Üniversitelerin Güzel Sanatlar-Moda ve Tekstil Tasarımı bölümü mezunu Stilistlerin operasyonel iş süreçlerini takip edebilecek, İmalat süreçlerini takip edebilecek, Analitik düşünme ve pratik çözümler üretebilen, Anadolu Yakasında ikamet eden, Disiplinli ve titiz çalışma özelliklerine sahip Bayan " Tasarım Asistanı” aramaktayız .

 • Moda Tasarımcısı
  Quzu
  İstanbul Avrupa 9 Temmuz 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Tasarım departmanımızda görev alacak; Moda tasarımı alanında yüksek eğitim almış Dokuma & örme ürünlerinin tasarımında en az 3 yıl deneyimli Renk, kumaş, aksesuar, kalıp ve dikim konularında bilgi ve deneyime sahip olan Dünyadaki moda akımlarını, genel trendleri izleyerek 'yeni'yi ve 'farklı'yı hem modaya hem de hedef kitle beğeni düzeyine uygun olarak tasarlayabilecek Uluslararası kaynakları izleyebilecek düzeyde İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • Fashion Designer
  Saide Tekstil
  İstanbul Avrupa 8 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Develop and deliver commercial product adhering to current trends, reacting to customer needs whilst developing an industry leading team. Strong passion for product Good interpersonal skills as an effective team member Strong organizational skills to deliver at speed on time to critical path Energy, enthusiasm, inspiration and passion to deliver our strategic goals

  Aranan Nitelikler We are a fashion supplier based on innovation, flexibility and its vision of fashion. We are looking for a Designer who is integration and coordination with the rest of the team. The successful candidate will have a passion for the brand and our customers, a strong eye for aesthetic and layout, great style, and strong commination and organizational skills. Between 3-5 years work experience similar position, Bachelor's degree in Fashion Design (relevant degree), Fluency in English speaking and writing, Strong design and conceptual skills, Strong computer knowledge (Photoshop, Illustrator etc.), Ability to create and develop commercial graphics and prints, Design and manufacturing experience in Ladies and Men, Capable to design ranges and products, prepare sketches, design packs & graphics.

 • Yardımcı Stilist
  Lk&Jns Dew
  İstanbul Avrupa 8 Haziran 2015

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Tasarım ve stilistlik üzerine kariyer hedefleri olan 18-25 yaş arasında, Bayan takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Tasarım Asistanı
  Hatemoğlu
  İstanbul Avrupa 29 Mayıs 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler .Üniversitelerin Tekstil ve Moda Tasarımı bölümlerinden mezun, .Ürün geliştirme yönü güçlü, .Moda ve trendleri takip eden, .Koleksiyon üretim süreçlerini planlayıp düzenleyecek, .Tercihen erkek markalarında minimum 1 yıl çalışmış, Corel Draw,Photoshop, Adope Illustrator programlarını kullanabilen, Takım arkadaşı aramaktayız.

 • Tasarımcı
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Nisan 2015

  İş Açıklaması Tasarımcı olarak görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır. Yönetsel Görevleri 1. Koleksiyon temalarının ve ürün gamının belirlenmesi, 2. Kumaşların ve aksesuarların seçimi, 3. Tüm tasarım çalışmalarının yürütülmesi, 4. Modelist ve teknik sorumlu eşliğinde kalıp kritiklerinin yapılması, 5. İmaj çekim konseptlerinin belirlenmesi ve uygulanması, 6. Yurtdışı fuar ziyaretleri yaparak/aksesuar-triko satın almalarının gerçekleştirilmesi, 7. İç piyasadan koleksiyonu destekleyici deri-kemer-triko vs satın almalarına karar verilmesi, 8. Satış departmanından alınan bilgilere istinaden koleksiyonda gerekli revizyon ve eklemelerin yapılması 9. Ürünlerin satış performanslarını takip ederek gerekli aksiyon planlarını hayata geçirilmesi,

  Aranan Nitelikler · Koleksiyon oluşturma ve ürün tasarımı konusunda en az 5 yıl tecrübesi olan, · Üniversitelerin Güzel Sanatlar Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümünden mezunu, · Araştırma ve ürün geliştirme becerisi yüksek, · İyi derecede İngilizce bilen , · Takım çalışmasına yatkın, · Organizasyon ve planlama becerisi gelişmiş, · İnsan ilişkileri, iletişim ve analitik düşünme becerisi güçlü, · Sorumluluk alan, işini sahiplenen ve takip eden,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Tekstil, Tasarım İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?