Tekstil, Tasarım İş İlanları

Hepsini Temizle
Tekstil
Tasarım
 • İş Açıklaması İç giyim sektöründe modayı ve trend akımı takip edebilecek, Koleksiyon sürecini eksiksiz şekilde organize edecek

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Moda Tasarımı, Güzel Sanatlar  bölümlerinden mezun, Moda ve Trendleri takip eden, İç giyim sektöründe en az 3 yıl  tecrübeli, Tasarım ve çizim programlarına vakıf, Görsel analiz ve yaratıcılık yeteneği güçlü, Yenilikçi,araştırmayı seven

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Stilist, Tasarımcı

 • İş Açıklaması Türkiye genelinde bulunan Loya mağazalarımız için; Mağaza konseptine uygun olarak ürün konumlanması ve görselliğini yönetecek, Ürünlerin satışını destekleyecek görsel düzenlemeleri yapacak ve ürünü tanıtmaya yönelik etkinlikler yapacak, Tüm mağazalarda sezon için uygulanması kararlaştırılan mağaza içi konseptin aynısını oluşturmak ve mağaza düzeni sağlayacak, Mağaza içi reyon, vitrin düzeni ve kontrolünden sorumlu olacak, Mağaza görsel düzenleme konusunda mağaza ekibini yönlendirecek ve bilgilendirecek, Mağaza taleplerinin düzenli olarak karşılanmasını sağlayacak Mağazaların görsel malzeme envanterinin ( manken , pop  )  güncel ve sağlam olmasından sorumlu olacak .

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulları ve Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun(Görsel İletişim Tasarımı, Dekorasyon vb.) Perakende sektöründe reyon düzenlemesi, uygulama ve teşhir konusunda en az 3 yıl deneyimli, tercihen iç giyim sektöründe tecrübeli, Moda ve trendleri yakından takip eden ve bu yaklaşımı hayat tarzı olarak benimsemiş, Gözlemci, araştırmacı, dinamik, Çözüm odaklı, Kişisel gelişime ve dış görünüşe önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Görsel Yönetmen

 • Taşkın Halı ve Kimya İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Dekoratif halı,paspas ve yolluk üretimi yapan firmamıza Arge ve Desen tasarımı yapabilecek desinatör alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler Konusunda en az üniversitenin ilgili bölümünden mezun Minumum 5 yıl deneyimli Photoshop programını çok iyi bilen Araştırmacı ve yenilikçi,görsel zevki ve beyeni düzeyi yüksek Anadolu yakasında ikamet eden Takım ruhuna uygun arkadaş aramaktayız

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Perspective İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması 1-) Yıllık/Sezonluk Koleksiyon Tasarımına Yardımcı Olmak Ve Tasarım Direktörü Tarafından Verilen Görevleri Yerine Getirmek. 2-) Tasarım Direktörü Tarafından Belirlenen Kumaşların Numunelerinin Siparişlerini Oluşturmak, Takip Etmek, Sipariş Tablosu Hazırlamak, Koleksiyon Planlama Bölümüne Bilgileri Vermek. 3-) Tasarım Direktörünün İstediği Kriterlerde Aksesuar, Yardımcı Malzeme, Muadil Kumaş Vb. Numune İhtiyaçlarının Araştırmak, Siparişlerini Oluşturmak Ve Takip Etmek. 4-) Tasarım Aşamasında Olan Modellerin Malzemelerinin Satın Alma İşlemini Gerçekleştirmek. Evrakları Kontrol Ederek, Günlük Olarak Muhasebe Bölümüne Teslim Etmek. 5-) Malzemeleri Tamamlanan Modelleri, Çizimleriyle Birlikte Modelhane Bölümü’ne Teslim Etmek Ve Takibini Yapmak. 6-) Kendi Bölümüne Ait Ve İlgili Prosedürleri Bilmek, Şirket Genel Prosedürleri Bilmek,  Revizyonlarını Takip Etmek Ve Prosedürlere Uymak. 7-) Gerekli görüldüğü durumlarda yukarıda belirtilen görevler dışında yönetim kurulunun verdiği diğer görevleri yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Asistan

 • Puledro İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması 20 yıllık geçmişe sahip olan Oylum Tekstil bünyesine alınacak Desenci aranmaktadır. Firmamız SANCAKTEPE bölgesindedir.

  Aranan Nitelikler Desen tasarım programları konusunda bilgi sahibi,  Desen tasarımı alanında deneyimli, Üretim desenlerini kalıplara yerleştirme becerisine sahip, Endüstriyel tasarım konusunda tecrübeli Takım çalışmasına yatkın, Motivasyonu yüksek, pratik, dikkatli ve hızlı çalışabilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Uzun vadeli çalışabilecek, profesyonel, Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Tekstil, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Tasarımcı, Sorumlu, Desinatör

 • Fortune Danışmanlık İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Örme Bayan Dış Giyim alanında, Fransa, İngiltere ve İspanya gibi ülkelerle çalışan müşterimiz için DESIGNER arayışındayız.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Güzel Sanatlar/Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümünden mezun, - Bayan örme dış giyim konusunda deneyimli, - Tercihen benzer bir pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli, - Markanın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda, özgün tasarımlar yapabilecek, - Modayı yakından takip eden, - Yaratıcı, Günün kumaş ve aksesuarlarını takip edebilen, - Photoshop ve Illustrator/Coral Draw programlarından en az birini iyi kullanabilen, - Maslak bölgesine kolay ulaşabilecek

  Sektör: Danışmanlık, Tekstil, Dış Ticaret

  Pozisyon: Tasarımcı

 • John Frank İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması        

  Aranan Nitelikler firmamız tasarım departmanında çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.. 4 yıllık moda tasarımı lisans programı mezunu, uluslararası kaynakları takip ve analiz edebilecek digital baskı ve grafik tasarımında deneyimli veya yetenekli İyi derece ingilizce bilen, Adobe photoshop ,illustrater vb programları ii düzeyde kullanabilen, Takım çalışmasına uyumsaglıyacak , eglenerek çalışabilecek,  Genç , dinamik ,vizyonlu ve başarma istegi olan arkadaşlar ,    

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker

 • Puledro İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması 20 yıllık geçmişe sahip olan Oylum Tekstil bünyesine alınacak Stilist aranmaktadır. Firmamız SANCAKTEPE bölgesindedir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer posizyonda minumum tecrubeli veya yetiştirilmek üzere, Modelin tasarım aşamasından üretime teslim edilmesi aşamalarını takip edebilecek, Tercihen çocuk veya bayan giyimde tecrübeli,  Sorumluluk alan, işini takip eden, sorumluluk alabilen, 35 yaşını aşmamış, Anadolu yakasında ikamet eden, Bayan.

  Sektör: Tekstil, İthalat/İhracat, Dış Ticaret

  Pozisyon: Tasarımcı, Stilist, Sorumlu

 • Made Tekstil İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Turkiye ve yurtdisindaki  taninmis markalara erkek ust grup (mont,kaban)kolleksiyonu hazirlayan ve uretimini yurtdisinda yapan firmamamizin merkez ofisinde  calismak uzere TASARIMCI ariyoruz.

  Aranan Nitelikler Benzer posizyonda minumum 1 yil tecrubesi olan Iyi derecede ingilizce bilgisi olan  ve aktif kullanabilen Ofis programlarina hakim Adobe Photoshop ,Adobe Illustrator,Corel gibi programlari etkin kullanabilen Kolleksiyon sureclerine hakim      

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Stilist

 • B&G Store İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Firmamızın Tasarım bölümünde görevlendirmek üzere; Tasarımcısını asiste etmekten, Kendisine ait ürün tasarım planlamasını verilen hedefler doğrultusunda hazırlamaktan Ürünlerin oluşturulmasında teknik konuların takibini yapmaktan sorumlu olacak yetiştirilmek üzere yeni mezun ya da ilgili bölümlerin son sınıf öğrencileri  ,STİLİSTLER aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Güzel Sanatlar, Hazır Giyim, Moda Tasarım bölümlerinden mezun        ( Mimar Sinan Üniversitesi öncelikli ) Çizim, kumaş,baskı, nakış, renk, konsept bilgisi olan, Tercihen İtalyanca bilen Yaratıcı- Özgün İletişim becerileri gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın, Öğrenmeye açık, pratik Seyehat engeli olmayam, Bay & Bayan.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Stilist

 • Leras Tekstil İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması *Tekstil aksesuarları toptancılığı alanında hızla büyüyen; *Dantel,güpür,fisto,brode ürünlerinin ithalatı,ihracatı,imalatı ve toptan satışını yapan firmamızda, * Brode Güpür,fisto desenlerinin tasarımında konusunda hakim PUNCHER (DESENCİ) şirketimizde kadrolu olarak çalıştırmak üzere takım arkadaşı aramaktayız.    

  Aranan Nitelikler •Tasarım konusunda yetkin, *EM-STUDIO PROGRAMINI bilen Punch Konusunda Kendisini yetiştirmiş deneyimli • Bireysel yeteneklerine güvenen, • Ekip çalışmasına uygun, disiplinli iş düzenine ayak uydurabilecek, • Yaratıcı ve yenilikçi düşünen, • Sorumluluk alabilen, • Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerisine sahip, • Kişiler arası iletişimi güçlü, • Ekip çalışmasına uyumlu ve müşteri odaklı • Tasarım ve üretim takibi yapabilecek • 3Dmax, Autocad programlarını iyi derecede, Photoshop, Freehand, coreldraw programlarını da kullanabilen. * Avrupa yakası özellikle Merter ve civarında ikamet edenler   

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Eleman

 • Harmancı Etiket Fabrikaları İstanbul Avrupa 20 Ekim 2016

  İş Açıklaması Pazarlama ekibi ve müşteri talepleri üzerine etiket görselinin belli programlar ile yaratılması ve sunumunun hazırlanması, Şirketi temsil eden kartela / katalogların tasarımı ve sürekli olarak geliştirilmesi,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Grafik tasarım programlarına (Adobe Photoshop, Illustrator, Indesign vs.) hakim, Tekstil ve dokuma (tercihen tekstil etiketleri) sektöründe en az 1 yıl tecrübesi olan, Hızla değişen trendleri takip ederek yenilikçi fikir ve projeler üreten / özgün tasarım yeteneğine sahip, Sorumluluk, organizasyon ve iş takibi konusunda başarılı, Offset baskı ve baskı öncesi hazırlık konusunda tecrübeli, Erkek adayların askerliğini yapmış olması gereklidir.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Grafiker

 • Serianno İstanbul Avrupa 20 Ekim 2016

  İş Açıklaması BAYRAMPAŞA'DA FAALİYET GÖSTEREN VE LALELİ PİYASASI AĞIRLIKLI ÇALIŞAN FİRMAMIZA; Stilist aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Mimar Sinan Üniversitesi – Marmara Üniversitesi / Güzel Sanatlar – Moda Tasarımı bölümlerinden mezun - Triko penye deneyimi olan - 4 yıllık mezun olmuş - Korel – photoshop programını kullanabilen, - Takım çalışmasına uygun - Görünümüne özen gösteren - Kişisel iletişim becerileri gelişmiş,motivasyonu yüksek - Avrupa yakasında ikamet eden - Yurt dışı seyahat engeli olmayan - Bayan STİLİST ARANMAKTADIR.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Stilist

 • Kiğılı İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 20 Ekim 2016

  İş Açıklaması Önceden belirlenen renk paletleri ve temalara uygun olarak ürünlerin üzerinde kullanılacak nakış, logo, baskılar için grafik tasarımı yapılması, Baskı nakış alanında sektördeki yeniliklerin takip edilmesi, Tasarımcılardan gelecek talepler ve kritikler doğrultusunda yapılan çalışmaların revize edilmesi, Numune kritik toplantılarına katılarak, kritikler doğrultusunda grafik tasarımlarının revize edilmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Güzel Sanatlar veya Tekstil bölümlerinden mezun, Hazır giyim sektöründe tekstil grafik tasarımı konusunda en az 2 yıl deneyimli, Uluslararası bir marka ile çalışmışajans tecrübesi olan, İllüstrasyon yeteneği olan, Grafik programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, İletişim becerisi yüksek, yeniliklere açık, Modaya ilgi duyan, trendleri takip eden ve moda gözü olan, Yaratıcı, araştırmacı Ekip çalışmasına yatkın, çözüm odaklı çalışan, İyi derece ingilice bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış En az 2 yıl Tekstil Grafik Tasarımı konusunda deneyimli adaylar aramaktayız.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Grafiker

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması  Tasarımcı olarak görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aranıyor.   Yönetsel Görevleri Koleksiyon temalarının ve ürün gamının belirlenmesi,  Kumaşların ve aksesuarların seçimi,  Tüm tasarım çalışmalarının yürütülmesi,  Modelist ve teknik sorumlu eşliğinde kalıp kritiklerinin yapılması,  İmaj çekim konseptlerinin belirlenmesi ve uygulanması,  İç piyasadan koleksiyonu destekleyici deri-kemer-triko vs satın almalarına karar verilmesi,  Satış departmanından alınan bilgilere istinaden koleksiyonda gerekli revizyon ve eklemelerin yapılması  Ürünlerin satış performanslarını takip ederek gerekli aksiyon planlarını hayata geçirilmesi,

  Aranan Nitelikler  . Alanı ile ilgili yurtdışı eğitimi almış,  .Abiye konusunda deneyimli, · Araştırma ve ürün geliştirme becerisi yüksek, · İyi derecede İngilizce bilen , · Takım çalışmasına yatkın, · Organizasyon ve planlama becerisi gelişmiş, · İnsan ilişkileri, iletişim ve analitik düşünme becerisi güçlü, · Sorumluluk alan, işini sahiplenen ve takip eden,

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Tasarımcı

 • İş Açıklaması Hazır giyim ihracat alanlında faaliyet gösteren firmamız CU Tekstil , Çiğli Organize Sanayi Bölgesinde ki merkez binasında görevlendirmek üzere Model ve Grafik Tasarımcısı aranmaktadır. •Firmamızın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda özgün tasarımlar yapmak •Müşterilerden gelen tasarım ve numune isteklerini hazırlamak ve üretim sürecini takip ederek koleksiyonun düzenli ve planlı işleyişini sağlamak •Dünya moda ve trendlerini yakından takip etmek •Moda ile ilgili fuarları yakından takip etmek •Ürün gözü ile hızla değişen trend ve talepler doğrultusunda sezon koleksiyonunu geliştirerek yeni fikir ve projeler üretmek, özgün tasarımlar yaratmak •Değişen trendlerin analizlerini sağlayarak müşteriye sunumu gerçekleştirmek •Müşteri ile yapmış olduğu görüşmelerin raporlamasını yaparak ilgili birimlerle paylaşmak.  

  Aranan Nitelikler •Üniversitelerin tasarım, moda ve tekstil tasarımı bölümlerinden mezun •Tercihen çok iyi derece İngilizce bilen •Moda tasarım konusunda özellikle ihracat alanında faaliyet gösteren firmalara koleksiyon ve grafik oluşturmada en az 3 yıl deneyim sahibi •Tasarım programlarını çok iyi derecede kullanan (Adobe IIIustrator, Photoshop, Coreldraw) •Kumaş, aksesuar, kalıp ve dikim teknikleri konusunda bilgi ve deneyim sahibi •Yoğun iş temposunda analitik düşünce yapısıyla hareket eden ve sorumluluk alan •Güçlü iletişim yapısıyla takım çalışmasında görev alan •Tasarımdan üretime kadar olan süreçte detaylara önem veren •Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlayan •Yurt dışı ve yurt içi seyahat engeli olmayan  

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Uzman, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • Kervan Tekstil San. Ve Dış Tic. A.Ş. İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Görsel Tasarım Uzmanı – Florya / İstanbul Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat, İhracat ve üretim konularında faaliyet gösteren firmamızın, İstanbul Home Sweet Home  Mağazaları için "Görsel Tasarım Uzmanı" aranmaktadır. Şirket bünyesindeki mağazaların, vitrin ve mağaza görsel uygulamalarının gerçekleştirilmesini sağlamak,  Mağaza Vitrin ve Görsel standartlarının belirlenmesini sağlamak. Mağaza ekibine güncel görsel düzenlemeleri ile ilgili eğitimlerinin verilmesi ve oluşan standartların sürekliliğinin sağlamak, Yeni mağaza açılışlarında görsel düzenleme çalışmalarını yapmak, Belirli periyotlarda vitrin kombinlerini hazırlamak ve değişimini sağlamak, Sezon, özel günler ve mağaza konsepti doğrultusunda görsel düzenlemeleri yapmak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık, Tasarım, Sahne Dekoru, Endüstriyel Tasarım bölümlerinden mezun, Perakende ve mağazacılık sektöründe en az 4 yıl Görsel Tasarım deneyimi olan, Ürün yerleşimi, teşhiri ve vitrin tasarımı gibi konulara hakim, Kreatif yönü güçlü görsel sunum becerileri gelişmiş, Moda ve Trendleri yakından takip eden, Planlama iş geliştirme konularına hakim, sorumluluk alabilen, Araştırmacı, analitik düşünebilen ve yeniliklere açık, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Seyahat engeli olmayan, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Tekstil aksesuar sektörün de taş tasarımı ve çeşitli aksesuarlarla tasarım yapabilecek Hayal gücüyle tasarım çeşitliliği oluşturabilecek Corel ve illustrator programında dizayn ve grafik yapabilecek  Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilecek Tecrübeli ve tecrübesiz bayan personeller

  Aranan Nitelikler Müşteri ilişkilerinde daima pozitif olmayı hedefleyen Sektörde kendisini geliştirmeyi hedefleyen Tasarımda yeniliklere açık, Sorumluğunu aldığı işin her aşamasının takibini yapabilecek, Düzenli, hızlı ve titiz çalışabilen, analitik düşünebilen, İletişim becerileri kuvvetli ve ekip çalışmasına uygun, Tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği kuvvetli,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Grafiker

 • Quzu İstanbul Avrupa 18 Ekim 2016

  İş Açıklaması Tasarım ekibinde görevlendirmek üzere 'Tasarım Asistanı' arayışımız bulunmaktadır · Belirlenen model kombinasyonuna uygun olacak kumaş/aksesuar temininin ve takibinin yapılması, · Koleksiyon Ar-Ge sürecinin yürütülmesi, · Koleksiyon hazırlık aşaması için bilgisayarda ilgili programda teknik çizim yapılması, · Teknik föylerin oluşturulması, · Modayı ve trendleri takip edecek, araştırmalarının yapılması.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin ilgili Moda Tasarım bölümlerinden mezun, · Tercihen bayan giyimde en az 2 yıl tecrübeli, .Tercihen kumaş bilgisi iyi olan, · Dinamik, ekip çalışmasına yatkın, · MS Office programlarına hâkim · Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Asistan

 • Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Tasarımcı olarak görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır. Yönetsel Görevleri 1. Koleksiyon temalarının ve ürün gamının belirlenmesi, 2. Kumaşların ve aksesuarların seçimi, 3. Tüm tasarım çalışmalarının yürütülmesi, 4. Modelist ve teknik sorumlu eşliğinde kalıp kritiklerinin yapılması, 5. İmaj çekim konseptlerinin belirlenmesi ve uygulanması, 6. Yurtdışı fuar ziyaretleri yaparak/aksesuar-triko satın almalarının gerçekleştirilmesi, 7. İç piyasadan koleksiyonu destekleyici deri-kemer-triko vs satın almalarına karar verilmesi, 8. Satış departmanından alınan bilgilere istinaden koleksiyonda gerekli revizyon ve eklemelerin yapılması 9. Ürünlerin satış performanslarını takip ederek gerekli aksiyon planlarını hayata geçirilmesi,

  Aranan Nitelikler · Koleksiyon oluşturma ve ürün tasarımı konusunda en az 5 yıl tecrübesi olan, · Üniversitelerin Güzel Sanatlar Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümünden mezunu, · Araştırma ve ürün geliştirme becerisi yüksek, · İyi derecede İngilizce bilen , · Takım çalışmasına yatkın, · Organizasyon ve planlama becerisi gelişmiş, · İnsan ilişkileri, iletişim ve analitik düşünme becerisi güçlü, · Sorumluluk alan, işini sahiplenen ve takip eden,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • İş Açıklaması Görsel Tasarım Asistanı – Florya / İstanbul Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat, İhracat ve üretim konularında faaliyet gösteren firmamızın, İstanbul Home Sweet Home  Mağazaları için "Görsel Tasarım Asistanı" aranmaktadır.   Mağaza vitrin görsel düzenlemelerini gerçekleştirmek, Yeni mağaza açılışlarında görsel düzenleme çalışmalarını yapmak, Belirli periyotlarda vitrin kombinlerini hazırlamak ve değişimini sağlamak, Sezon, özel günler ve mağaza konsepti doğrultusunda görsel düzenlemeleri yapmak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Güzel Sanatlar/Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümünden mezun, Perakende sektöründe görsel Tasarım konusunda en az 1 yıl tecrübeli, Analitik düşünce yapısı kuvvetli, organizasyon becerisi ve problem çözme yeteneği olan, Planlama ve raporlama becerisi gelişmiş, yazılı ve sözlü iletişimi güçlü,  Ekip çalışmasına yatkın, araştırmacı, yeniliklere açık,  Seyahat engeli olmayan, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,

  Sektör: Tekstil, Mobilya/Dekorasyon, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Asistan

 • Reha Tekstil İstanbul Avrupa 18 Ekim 2016

  İş Açıklaması Avrupada çeşitli markalara bayan örme üst grup koleksiyonu yapan firmamıza Grafiker alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -  En az 3 yıl deneyimli, -  Avrupa yakasında ikamet eden -  Yaratıcı, hayal gücü yüksek, -  Ekip çalışmasını seven, -  Photoshop, illustrator, corel programlarına hakim, -  Baskı aşamalarında deneyimli, -  Trendleri takip ederek yenilikleri müşteri portföyüne uygun olarak uygulayabilen.  

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Grafiker, Stilist, Web Designer, Tasarımcı

 • İş Açıklaması *0-14 YAŞ ÇOCUK KOLEKSİYONU DAHİLİNDE KOMBİNLİ, BÜTÜNLÜĞÜNE UYGUN *MODEL TASARIMI YAPMAK  *KOLEKSİYON İÇERİSİNDEKİ TEMALARI VE ÜRÜN GRUPLARINI BELİRLEMEK *TASARIMI YAPILACAK MODELLERİ RENKLENDİRMEK,KUMAŞ VE AKSESUARLARINI BELİRLEMEK *SET ÇALIŞMA SİSTEMİNİ BENİMSEYECEK

  Aranan Nitelikler *ÇOCUK GİYİMİNDE EN AZ 5 YIL TECRÜBESİ OLAN  *KALIP, KUMAŞ, AKSESUAR BİLGİSİ OLAN DETAYLARA ÖNEM VEREN  *ÇOCUK GİYİMİ KONUSUNDA MODADAKİ YENİLİKLERİ TAKİP EDEN  *DİKİŞ NAKIŞ BASKI VB.TEKSTİL İMALATI KONULARINDA BİLGİLİ  *YARATICI YENİLİKLERE AÇIK VE ZEVK SAHİBİ  *TASARIM PROGRAMLARINI İYİ DERECEDE KULLANABILEN  *SORUMLULUK ALAN, İŞİNİ SAHİPLENEN VE TAKİP EDEN  *TERCİHEN İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA OTURAN

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Stilist

 • NAZİK BRODE İstanbul Avrupa 10 Ekim 2016

  İş Açıklaması EV TEKSTİLİ, İÇ GİYİM YA DA DIŞ GİYİM DESEN KOLEKSİYONU HAZIRLAMAK.

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin tekstil tasarım ya da geleneksel Türk sanatları bölümlerinden mezun, *Tarasım programlarında Adobe IIIustrator ya da Corel Draw kullanabilen *Tasarım kabiliyeti güçlü, gelişime ve değişime açık *Kalite standartları yüksek, dikkatli ve disiplinli olabilecek *Tercihen tecrübeli ya da yetiştirilmek üzere bayan DESEN TASARIMCI'sı alınacaktır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Nasırlılar Tekstil A.Ş İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 9 Ekim 2016

  İş Açıklaması Ağırlıklı olarak İngiltere ve İrlanda pazarlarında kendi markaları ile bayan hazır giyim alanında faaliyet gösteren firmamızın Osmanbey'deki merkezinde görev yapacak, iyi derecede İngilizce bilen "Koleksiyon Takip Sorumlusu" aramaktayız. Tasarımdan koleksiyon üretimine kadar geçen süreçleri takip etmek Yurt dışında yerleşik tasarımcılarımızın çizim ve açıklamalarını tercüme edip modelhane departmanına iletmek Numune ve koleksiyon için kumaş siparişleri verip takibini yaptırmak Yurt dışından gelen çizim ve açıklamaları anlayıp, numune föylerini oluşturmak ve gerekli birimlerle koordinasyonu sağlamak

  Aranan Nitelikler İyi derecede ingilizce bilen Genç, dinamik ve iletişim yeteneği kuvvetli Düzenli ve planlı bir şekilde çalışabilen Tercihen, üniversitelerin Tekstil Mühendisliği, Moda Tasarım veya benzer bölümlerinden mezun Benzer pozisyonlarda minimum 1-2 sene deneyimli

  Sektör: Tekstil, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Asistan, Tasarımcı, Tercüman

 • GHS Şirketler Grubu Bursa 21 Eylül 2016

  İş Açıklaması 1995 yılında Bursa’da hazır giyim alanında faaliyete başlayan firmamız, Üretiminin tamamını İngiltere ve Avrupa ülkelerine ihraç etmektedir. Bu şartlara istinaden Desen tasarımı hususunda deneyimli çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Alanında enaz 2 yıl deneyimli, Empirme baskıda rotasyon deseni iyi derece çizebilen, Photoshop programı kullanabilen, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, İletişim kabiliyeti yüksek, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,    

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Görevli

 • İş Açıklaması 1995 yılında Bursa’da hazır giyim alanında faaliyete başlayan firmamız, Üretiminin tamamını İngiltere ve Avrupa ülkelerine ihraç etmektedir. GHS Şirketler grubu bünyesinde faaliyet gösteren şirketlerimiz, bayan dış giyimde dünyanın öncü firmaları ile çalışmaktadır. Bu detaylara istinaden Tasarım alanında kabiliyetli çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Moda tasarımı konusunda ilgili eğitimi alımış olan, Tercihen Güzel Sanatlar Mezunu Ekip Çalışmasına uyumlu Modayı ve Trendleri takip eden ve işini seven Çok iyi derece illustrator, photoshop ve corel draw programlarını kullanabilen, Tercihen elde çizim yapabilen, Tercihen İngilizce konuşmayı bilen, Kumaş ve Aksesuar bilgisine sahip, Bursa da ikamet eden, Alanında enaz 5 yıl tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun ve esnek çalışma koşullarına uyumlu.    

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Görevli

 • Aysira Tekstil İstanbul Anadolu 27 Haziran 2016

  İş Açıklaması Kusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır. Kurumsal bir yapı sistemi ile çalışan Aysira ürün çeşitliliği ve kalitesinde ulaşmış olduğu nitelikli seviyelerden ötürü, bir başka dünya markası olan Pierre Cardin Wedding üretim lisansını da alarak uluslararası kimliğini de güçlendirmiştir. Gelinliğin yanı sıra abiye tasarımlarıyla da dikkat çeken Aysira renkli ürün gurubundaki muhteşem tasarımlarıyla da sektörde adından söz ettirmektedir. 5000 m2 kapalı üretim alanı toptan ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan Aysira Genel Merkez bünyesinde görevlendirmek üzere Tasarım Yardımcısı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Moda Tasarımı ve Tekstil, Hazır Giyim,gibi ilgili bölümlerimden mezun Gelinlik ve abiye üzerine deneyimi olan, Moda ve tasarım zevki olan, dünya modasını yakından takip edebilecek, Renk, kumaş, aksesuar ve dikim teknikleri konusunda bilgili, Model çizimi üzerinden ölçü tablosu hazırlayabilen, kalıp sonrası gelen ürünü oluşturabilecek, Gelinlik üzerinde tül ve işleme süreçlerin de deneyimli; Asistanlık ve yardımcılık yapabilecek, MS Office programlarına hâkim, Kontrol gözü kuvvetli, sorumluluk almaktan açınmayan,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı

 • Baydemirler Tekstil İstanbul Avrupa 13 Haziran 2016

  İş Açıklaması Ev tekstili konusunda faliyet gösteren firmamıza,  Örme Tül  Perde Tasarımı üzerine çalışabilecek ;

  Aranan Nitelikler Güzel sanatlar fakültesinden mezun, Tül Perde alanında , örme tasarımı konusunda en az 3 yıl tecrübeli, EAT Design Scope programı ile Karl Mayer örme makinelerine desen yapmış , Estetik ve tasarım yönü güçlü  Planlama ve zaman yönetimi becerilerine sahip, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Araştırmacı, dinamik ve yeniliklere açık, Sektöründeki yeni trendleri yakından takip edebilen, Markanın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda özgün tasarımlar yapabilecek,   Takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Baydemirler Tekstil İstanbul Avrupa 13 Haziran 2016

  İş Açıklaması EV TEKSTİLİ SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN  FİRMAMIZIN DESEN TASARIM BÖLÜMÜNDE GÖREVLENDİRMEK ÜZERE;

  Aranan Nitelikler Güzel sanatlar fakültesinden mezun,  Baskı Desen Tasarım konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Tercihen ev tekstili, perde,halı,kilim desen tasarım konusunda bilgili, Photoshop ve ilistratör programlarını çok iyi derecede kullanabilen, MS office programlarına hakim, Araştırmacı ve yeniliklere açık, Görsel zevki ve beğeni düzeyi yüksek, Seyahat ve mesai engeli bulunmayan, Takım ruhuna uygun, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ya da edebilecek olan, Takım Arkadaşları Aramaktayız.  

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

İş Habercisi - Tekstil, Tasarım İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?