Tekstil, Tasarım İş İlanları

Hepsini Temizle
Tekstil
Tasarım
 • Aydın Mensucat

  Desinatör Aydın Mensucat

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Genel Merkezli, Aydın Mensucat Döşemelik Kumaş A.Ş. ‘nin Başakşehir 'deki entegre tesisinde üretilen Döşemelik Kumaşların desen tasamında görevlendirilmek üzere; KADİFE, YUVARLAK ÖRME, SATEN bölümlerine;

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin Güzel Sanatlar veya Resim bölümünden mezun, Döşemelik kumaş desen tasarımı konusunda en az 1 yıl deneyimli Firmamızın desen, tasarım, trend ve imaj öncülüğüne katkı sağlayacak , EAT veya COREL programını kullanabilen, Kreatif yönü kuvvetli Bay / bayan Desinatörler alınacaktır.

 • Kervan Tekstil San. ve Dış Tic. A.Ş.

  İç Mimar Kervan Tekstil San. ve Dış Tic. A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İç Mimar İkitelli / İstanbul Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat ve üretim, konularında faaliyet gösteren firmamızın, İstanbul İkitelli Showroom Cadde mağazası için "İç Mimar" aranmaktadır. Marka kimliğini doğrultusunda müşterilere doğru bilgi akışının sağlanması, Ürünlerin müşteriye teklifi aşamasındaki sunumunun hazırlanması, Hazırlanan sunumları satışa çevirmek ve potansiyel satış aktivitelerin de bulunmak, Projelerin sunum ve tesliminde satış ve pazarlama sürecinin yönetmek, Müşteri taleplerine göre projelendirme, teklif hazırlama, Müşterinin beklentisi doğrultusunda, ürünlerin mobilya dizaynını yapılmasını sağlamak, Satışı yapılan ürünlerin; siparişlerinin hazırlık süreçlerini yönetmek, Projenin onaya sunulması ve işin takip sürecini yönetmek, Düzenli olarak üst yönetime rapor sunmak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık veya İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 3 yıllık deneyime sahip, Autocad ve 3D Max programlarına hakim, Sektörel gelişmeleri takip eden, İyi derecede İngilizce konuşma ve yazma bilgisine sahip, Dışa dönük, yaratıcı, temsil ve sunum yeteneği güçlü, Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği kuvvetli, Kendine güvenen, kişisel gelişimine önem veren ve araştırmacı, İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü diksiyonu düzgün, Dış görünümüne özen gösteren, İkna kabiliyeti yüksek, Yarı zamanlı veya Tam zamanlı çalışabilecek adayların başvurularını bekliyoruz.

 • İmza

  Tasarım Geliştirme Sorumlusu-İstanbul İmza

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Erkek klasik giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Osmanbey Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere TASARIM GELİŞTİRME SORUMLUSU aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Corel Draw, Freehand Mx ve Adobe Photoshop programlarını kullanabilen, Yaratıcı ve yenilikçi yaklaşıma sahip, Moda trendlerini yakından takip eden, İletişim yeteneği güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen benzer bir pozisyonda 1 yıl tecrübeli, Bayan adaylar,

 • Finteks Tekstil

  Tasarım Asistanı Finteks Tekstil

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1989 yılında kurulan ve Dünyaca ünlü markalar için bayan örme dış giyim konfeksiyonu alanında üretim yapan firmamız %100 ihracat yapmaktadır. İlk önceliği müşteri memnuniyeti olan ve her zaman yeniliğe, teknolojiye açık firmamızda Tasarım Departmanı'nda görev alacak YENİ MEZUN TASARIMCI ASİSTANI aramaktayız. Tasarım aşamalarında Tasarımcı'ya yardım edecek, takip yeteneği kuvvetli, numune, aksesuar, ve kumaş takibi yapacak, Tekstil sektöründe kariyer hedefi olan takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Yüksek Okul mezunu, 20-27 yaşları arasında, İletişim becerileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Takip yeteneği güçlü, MS Office programlarına hakim olarak kullanabilen, Disiplinli çalışan, Sorumluluk sahibi, Bayan, Avrupa Yakası'nda ikamet eden.

 • Aster Tekstil

  Showroom ve Arşiv Görevlisi Aster Tekstil

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması • Showroom'un düzenlenmesi • Gelen misafirlerin karşılanması

  Aranan Nitelikler Tekstil sektöründe örme ve dokuma konfeksiyon alanında faaliyet gösteren firmamız, %100 ihracat yapmakta olup, Avrupa'nın önde gelen markalarına kendi tasarımlarını sunmakta ve üretimlerini gerçekleştirmektedir. Firmamızın Pazarlama Departmanı bünyesinde görevlendirilmek üzere ; SHOWROOM VE ARŞİV GÖREVLİSİ aramaktayız. • Tekstil Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Lisesi mezunu • Tekstil sektöründe minumum 1 yıllık deneyime sahip • Ms Office programlarını bilen • İletişim becerileri gelişmiş • Avrupa yakasında ikamet eden • Bayan

 • Avivasa
 • Beta Ayakkabı

  Görsel Düzenleme Elemanı Beta Ayakkabı

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketin, görsel mağazacılık ile ilgili faaliyetlerinin düzenlenmesine yardımcı olacak GÖRSEL DÜZENLEME ELEMANI aranmaktadır. Mağazalarda marka imajına uygun, satışı destekleyen reyon ve vitrin düzenlemelerinin yapılması, Mevcut koleksiyonun belirlenen standartlarda kombinlenmesine destek olacak, Görsel standartların korunması amacıyla mağaza ziyaretlerinin yapılması, Mağaza ziyaretleri sonucunda, mağazaların görsel durumları hakkında bir üst yöneticiye periyodik raporlamaların yapılması, Görsel mağazacılık ile ilgili değişimlerin, trendlerin takip edilmesi .

  Aranan Nitelikler Tercihen güzel sanatlar akademisi mezunu, Mağazacılık; dekorasyon, yerleşim teknikleri, raf, vitrin dizaynı ve tasarımı konularında deneyimli, Moda ve görsel düzenleme konularında dünyadaki trendleri takip eden, Yaratıcı, estetik bakış açısına sahip, hızlı ve dinamik, Çözüm odaklı, iletişime açık ve ekip çalışmasına yatkın, Dinamik, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için ) Bay/bayan.

 • Ongan Tekstil

  Stilist Ongan Tekstil

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ev Tekstili sektöründe faaliyet gösteren firmamızda koltuk kılıfı bölümünde 'Ürün Geliştirme' departman yöneticisinin yardımcılığını yapabilecek, numune ve üretim süreçlerine hakim, daha önce giyim ürün geliştirme departmanında çalışmış 'Stilist' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Lise ve Üniversitelerin Tekstil bölümlerinden mezun olması tercih sebebidir, En az 3 Yıl Tecrübeli, Bilgisayar bilgisi olan, Dikiş teknikleri ve makine dikişleri hakkında bilgi sahibi, Üretimdeki iş akışına hakim olabilecek, Ceket tasarımı ve dikişi konusunda tecrübesi olan, Orta seviyede İngilizce bilen, Çözüm ve sonuç odaklı, Ekip çalışmasına yatkın, Yöneticilik vasıfları olan, 27-30 yaş arası bayan çalışma arkadaşı aramaktayız. Avrupa yakasında ikamet eden, Servisimiz mevcuttur.

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  Koleksiyon Tasarım Uzmanı Çift Geyik Karaca Giyim

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bahçelievler Yenibosna da bulunan Genel Müdürlüğümüzde görev alacak çalışma arkadaşı aramaktayız...

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Güzel Sanatlar veya Tasarım bölümlerinden mezun, Moda ve trendleri yakından takip eden kumaş ,renk ve aksesuar seçimi konusunda bilgili ve zevk sahibi, Çok iyi seviyede Adobe Photoshop programını kullanabilen, Tercihen İtalyanca ve İngilizce bilen, Deneyimli , Yaratıcı, görsel yönü güçlü, araştırmacı, hızlı, sorumluluk sahibi özelliklere sahip, Takım çalışmasına uyumlu, hızlı ve pratik çözümler üretebilecek, Bay- Bayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet edebilen,

 • Boinc Kids Fashion Club

  Grafiker Boinc Kids Fashion Club

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekstil hazir giyim sektöründe hizmet veren firmamıza EMPRIME grafikerleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Emprime desen konusunda en az 2 yil deneyimli - CMYK, renk ayirimi ve vector desenler cizebilen - Tercihen grafik ve tasarım alanlarında eğitim almış - Tasarim ekibi ile uyum icinde calisabilen - Modaya ve tekstil sektörüne ilgi duyan - Genç ve dinamik takım arkadaşları aranmaktadır.

 • Doğukan Tekstil

  Grafiker Doğukan Tekstil

  Sakarya

  3 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Photoshop ve Gemini programlarını etkin kullanabilen, yaratıcı, pratik "Grafiker" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tekstil ortamında en az 2-3 yıl deneyimli, Yaratıcı çalışmalar yapabilecek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Sakarya'da ikamet eden.

 • Modaysa

  Modelist Modaysa

  İstanbul Avrupa

  3 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Osmanbey’de hazır giyim üzerine faaliyet gösteren firmamıza Modelist alınacaktır. Aranan özellikler aşağıda belirtilmiştir.

  Aranan Nitelikler Bayan hazır giyim dokuma grubunda en az 5 yıl deneyimli, Dikim tekniklerine hakim, Kalıp, dijit, serileme, ölçü tablosu hazırlamada bilgisi olan, En az 5 yıl deneyimi olan, Kalıbı çıkarılan modelin kesim ve dikim aşamalarında ilgili ekibe modelle ilgili bilgi vermek, Modellerin dikimin sonuçlanmasını sağlamak, Dikilen modeli ilik, aksesuar, el işi, ütü için ilgili birimlere teslim etmek, Audoces programı kullanabilen ya da verilecek eğitim sonrasında kısa sürede programı kullanabilecek, Tam zamanlı çalışabilecek bayan takım arkadaşları arıyoruz.

 • Banyolin Halı

  Desinatör Banyolin Halı

  İstanbul Avrupa, Tekirdağ

  3 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 35. Yılı aşkın deneyimi ve bilgisi ile polipropilen, akrilik ve pamuk hammaddelerinden, kaymaz taban, makinede yıkanılabilen banyo halısı ve yer kaplamaları üreten bir firmayız.Aylık 250.000m2`lik üretim kapasitesi ile, Türkiye pazarındaki başarısını, ürün ve servis kalitesindeki süreklilikle, 50`yi aşkın ülkeye taşıyan, ülkemize döviz kazandırmanın haklı gururunu yaşıyan bir firmadır. Günümüz dünya ekonomisinde, global oyuncular arasında yerimizi korumak ve daha iyi yerlere gelebilmek için, müşterisinin fikirlerini her zaman önemseyip, yeni makine yatırımlarıyla, AR-GE si ile tüketiciye yeni ürünler sunmaya çalışan, vizyon ve misyon sahibi bir firmadır BANYOLİN.

  Aranan Nitelikler Tufting Halı Dokuması Üzerine ÇERKEZKÖY'de faaliyet gösteren firmamızda çalıştırılmak üzere; Photoshop ve texcell programını bilen, BAY (Askerliğini yapmış), BAYAN DESİNATÖR takım arkadaşları aramaktayız.

 • Sayım Tekstil

  Bayan Tasarımcı Sayım Tekstil

  İstanbul Avrupa

  2 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Yenibosna'da bulunan tekstil fabrikasında görevlendirilmek üzere BAYAN 'Tasarımcı' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İstanbul Avrupa Yakasında İkamet eden. Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan Okulların ilgili Tekstil ve Tasarım bölümlerinden mezun İyi derecede Coral Draw, Adobe İllüstratör ve Photoshop kullanabilen Erkek giyim imalatı yapan firmamıza İtalyan tasarımcıyla birlikte çalışacak iyi derecede İngilizce bilen yetiştirilmek üzere Bayan tasarımcı asistanı alınacaktır. Erkek adayların başvurmaması önemle rica olunur.

 • Bisse

  Tasarımcı Bisse

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  2 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hızla büyüyen markamızın takım elbise,ceket,pantolon tasarımlarını yapabilecek,kumaş ve kalıp bilgisine sahip,kolleksiyonun her aşamasını takip edebilecek deneyimli tasarımcı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Erkek giyimi konusunda en az 3 yıllık tecrübeye sahip, Markanın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda,özgün tasarımlar yapabilecek,Dünya moda trendlerini yakından takip eden, İmalat takibinde bulunup,Üretici firmaları gezebilecek, Yurtdışında fuar organizasyonlarında bulunmuş, Aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Bay, bayan takım arkadaşı arıyoruz.

 • Işıksoy Tekstil

  Desinatör Işıksoy Tekstil

  Bursa

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Baskı İşletmemizde Görev Almak Üzere,

  Aranan Nitelikler · Meslek lisesi veya Yüksekokul mezunu, · İleri derece de photoshop kullanabilen, · Baskı desinatörlüğü pozisyonunda minimum 4 yıl tecrübeli, · Yeniliklere açık, kişisel gelişimine önem veren, · Yaratıcılık yeteneği yüksek, · Desinatör İstihdam Edilecektir.

 • İkoll Tekstil // Karçam Tekstil

  Stilist-Tasarımcı İkoll Tekstil // Karçam Tekstil

  İstanbul Avrupa

  25 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2009 yılında kurulan ve ''ikoll'' etiketiyle yaratıcı tasarımlara imza atan firmamız, stilini geniş perspektifiyle,trendleri dinamik duruşuyla,modayı yenilikçi koleksiyonuyla,müşterilerimizin beğenisine sunmakla yetinmeyip, bunu en hızlı ve en kaliteli şekilde mağazalarımızda showroom görünümü ile butik satış hassasiyetini harmanlayarakkendi alanında vazgeçilmez olmayı da başarmıştır.

  Aranan Nitelikler Avcılar İgs'de bulunan tekstil firmamızda; Üniversitelerin tekstil,moda tasarımı vb.bölümlerinden mezun Özgün tasarımlar yapabilecek,dünya moda trendlerini yakından takip eden hazırlamış olduğu koleksiyonu her aşamada takibini yapabilen ve sonuçlandırma konusunda başarılı Proaktif,kalite ve sonuç odaklı,değişime ve gelişime açık Takım çalışmasına yatkın,zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü Markanın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda tasarımlar yapabilecek Renk,kumaş,aksesuar konusunda bilgi sahibi Hızla değişen trend ve talepler doğrultusunda yeni fikirler ve projeler üretebilen Araştırmacı,yenilikçi,pozitif,disiplinli, dinamik, istikrarlı,sorumluluk sahibi '' Tasarımcı ve Stilist'' ileçalışmak istiyoruz.

 • Desa Deri

  Tasarımcı - Konfeksiyon Desa Deri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  25 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Eğer "ben” Moda Dünyası’nın içinde yer almalıyım diyorsanız, eğitim, yetenek, yabancı dil, sabır, azim ve en önemlisi tutku bunların hepsi bende var diyorsanız, Ülkemizin önde gelen markası olan DESA’nın yurtiçi ve yurtdışı mağazalarnda koleksiyon hazırlamak isterim diyorsanız, KONFEKSİYON TASARIM ekibimize sizide bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler · Türkiye veya Dünyada önde gelen Üniversitelerin Moda Tasarım ya da Güzel Sanatlar bölümlerinden mezun, · Kurumsal bir firmada konusunda en az 4 yıl deneyimli, · Dünya moda ve trendlerini yakından takip eden,bu doğrultuda yeni fikirler ve projeler üretebilen, · Tasarım ve ürün geliştirme sürecini doğru kalite ve zamanda geliştirebilen , · Tasarlanan modeli, modelhane ve üretim departmanına mühendislik bilgisi ile aktarabilecek, takibini yapacak, · Perakende stratejileri, pazarlama ve satış hedefleri ile tutarlı ürün tasarlayabilecek, · İyi derecede İngilizce bilen, · Detaycı ve rekabetçi, · Ekip çalışmasına yatkın, sosyal ilişkilerinde başarılı.

 • Aydınlı Group

  Tasarımcı (Cacharel) Aydınlı Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  23 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurum hedefleri ve stratejileri doğrultusunda, tasarımından sorumlu olduğu ürün grubunun tasarlanması ve tasarım süreçlerini verimli hale getirilmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tasarım bölümlerinden mezun, Erkek giyim tasarımı konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Modayı ve trendleri yakından takip eden, Yurtdışı fuarlarda bulunmuş, Uluslararası marka deneyimi olan, Koleksiyon geliştirebilecek, Yeniliğe ve değişime açık, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Photoshop,Freehand,Adobe,Illustrator,In-design programlarını kullanabilen, İş takibi ve sonuç alma becerileri gelişmiş, İyi derece İngilizce bilgisi olan, Yurtiçi-yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan.

 • Aydınlı Group

  U.s. Polo Assn. Buyer (Ürün Uzmanı) Aydınlı Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  23 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sorumlusu olduğu ürün grubu iüşteri kitlesinin beklentilerini karşılayacak uygun koleksiyonun oluşturulmasının sağlanması.

  Aranan Nitelikler Tercihen Tekstil, Endüstri, İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Hazır giyim perakendeciliği alanında en az 5 yıllık iş tecrübesine sahip, Modayı takip eden ve koleksiyon oluş performans göstergelerini düzenli olarak takip ederek müşteri ve pazar taleplerini okuyabilen, Müş, İletişimde olduğu birim ve tedarikçilerle olumlu işimi yönetebilen, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif araç kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Yurtiçi- yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan.

 • Fortune Danışmanlık

  Tasarımcı Fortune Danışmanlık

  İstanbul Anadolu

  20 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, dokuma ve örme konfeksiyon alanında faaliyet gösteren, İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan müşterimiz için Tasarımcı arayışındayız.

  Aranan Nitelikler -En az lise, tercihen üniversite mezunu, -Dış giyim tasarımı (dokuma, örme) alanında en az 3 yıl deneyimli, -Ekip çalışmasına yatkın, -Araştırmacı, mesleki gelişim konusunda istekli, -Ekip çalışmasına yatkın, -İstanbul / Anadolu Yakası'nda ikamet eden.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan