Tekstil, Tasarım İş İlanları

Hepsini Temizle
Tekstil
Tasarım
 • Stilist Asistanı
  Perspective
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 6 Şubat 2016

  İş Açıklaması Tekstil tasarım bölümü mezunu Bayan giyim konusunda en az 4 yıl deneyimli Dünya trendlerini ve modayı yakından takip eden Renk, kumaş, aksesuar, baskı, kalıp ve dikiş bilgisi olan Koleksiyon hazırlayabilen Termin tarihi doğrultusunda çalışmalarını sürdürebilen Ayrıntılara dikkat eden, takım çalışmasına yatkın, iş takibi ve sonuç odaklı Sorumluluk sahibi

  Aranan Nitelikler

 • Tasarımcı
  Relax Mode
  İzmir 6 Şubat 2016

  İş Açıklaması 1965 yılından bu yana hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren ve yurtiçi/yurtdışı mağazaları ile rahat giyimin öncüsü olan şirketimizin RELAX MODE markası ile üretim yaptığı İZMİR Gaziemir Merkez Fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Tasarımcı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Güzel Sanatlar Fakültelerinin tasarım bölümlerinden mezun,              Konusunda en az 3 yıl deneyimli , Koleksiyon hazırlayabilen , Markanın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda özgün tasarımlar yapabilecek , Dünya trendlerini ve modayı yakından takip eden, yurtdışı ve yurtiçi moda fuarları konusunda deneyimli, Renk, kumaş, aksesuar, nakış, baskı, kalıp ve dikim bilgisi olan, MS Office ve konusu ile ilgili tasarım-çizim programlarını bilen , Tercihen yabancı dil bilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, takım çalışmasın yatkın, Dinamik, hırslı ve üretici olan, Tasarımları ile fark oluşturacak.

 • Bayan Tasarımcı
  Sayım Tekstil
  İstanbul Avrupa 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması İstanbul Yenibosna'da bulunan Tekstil fabrikasında görevlendirilmek üzere BAYAN 'Tasarımcı'  alınacaktır. İyi derecede İngilizce bilgisi tercih sebebidir.  

  Aranan Nitelikler   ÇOK İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLEN Erkek giyim imalatı yapan firmamıza İtalyan Tasarımcıyla birlikte çalışacak iyi derecede İngilizce bilen Tecrübeli Bayan Tasarımcı İstanbul Avrupa Yakasında İkamet eden. Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan Okulların ilgili Tekstil ve Tasarım bölümlerinden mezun İyi derecede Coral Draw, Adobe İllüstratör ve Photoshop kullanabilen             Erkek adayların başvurmaması önemle rica olunur.

 • Buyer
  Oxxo
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 4 Şubat 2016

  İş Açıklaması   Dünyadaki moda akımlarını takip etmek ve sezon temalarına yansıtılmasını sağlamak için tüm tasarım ve ürün geliştirme ekibi ile birlikte oluşturma sürecinde ekibi ile birlikte yer almak ve katkıda bulunmak. Bölümü için belirlenen bütçeyi detaylandırmak,  Bütçede planlanmış süreçler doğrultusunda ekibine tasarımı yapılacak ürünler ile ilgili yönlendirme yapmak ve çalışmaları başlatmak, Modelleri belirlerken hedeflerini - bütçeyi gözetmek ve üretilecek modelleri belirlemek, Tasarımcıların önerdiği modellerde istenen OXXO kalitesi ve standartları çerçevesinde karlılığı gözetecek şekilde öneriler getirmek ve yönlendirmelerde bulunmak, Ürünün hedeflenen ticari satış fiyatına göre tedarik fiyatları ile ilgili pazarlık, düzenleme ve değişiklikleri yapmak, gereken değişiklikleri onaylamak,

  Aranan Nitelikler Hızla büyüyen markamıza, perakende sektöründe kariyer hedefi olan "BUYER"  arıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,( Tercihen Tekstil Mühendisliği )  Konusunda en az 3 yıl deneyimli , Modayı yakından takip eden, İyi derecede İngilizce bilen, İletişimi güçlü, analitik düşünce yapısına sahip , Zaman yönetimi ve organizasyon becerisi yüksek, Ms Office programlarına hakim,

 • Tasarımcı
  Bisse
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 3 Şubat 2016

  İş Açıklaması   Hızla büyüyen markamızın; takım elbise,ceket,pantolon  tasarımlarını yapabilecek, kumaş ve kalıp bilgisine sahip, koleksiyonun her aşamasını takip edebilecek tasarımcı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Erkek giyimi konusunda en az 3 yıllık tecrübeye sahip, Markanın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda,özgün tasarımlar yapabilecek, Dünya moda trendlerini yakından takip eden, İmalat takibinde bulunup,üretici firmaları gezebilecek, Yurtdışında fuar organizasyonlarında bulunmuş, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Bay, bayan takım arkadaşı arıyoruz.

 • Örme Desen Tasarımcısı
  Baydemirler Tekstil
  İstanbul Avrupa 1 Şubat 2016

  İş Açıklaması EV TEKSTİLİ SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN  FİRMAMIZIN DESEN TASARIM BÖLÜMÜNDE GÖREVLENDİRMEK ÜZERE;

  Aranan Nitelikler Jakarlı Perdelik Örme desen çalışmaları yapmak üzere, Tercihen EAT Design Scope programı ile Karl Mayer örme makinelerine desen yapmış, Estetik ve tasarım yönü güçlü, Bilgisayarda desen çalışmaları yapacak,  İstanbul Avdupa yakasında ikamet eden, Desen tasarımcılar aramaktayız.

 • Tasarım Asistanı -La Gazzetta
  Gizia Moda
  İstanbul Avrupa 28 Ocak 2016

  İş Açıklaması   Tekstil sektörünün öncü firmalarından olan firmamızın genel merkez lokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen iş tanımına uygun " Tasarım Asistanı " arayışımız bulunmaktadır. ◾Numune ve koleksiyon sürecinin planlamasını iyi yapabilecek, bu konuda kendine güvenen, İş organizasyon yönü kuvvetli ◾Dikim tekniklerini ve ürün üretim süreçlerini çok iyi bilen, model ve kalıp bilgisi olan ◾Firma bünyesindeki markaların tüm tasarım sürecine destek olmak ◾Model sunum provalarına hazırlık yapmak ◾Tasarımı tamamlanan koleksiyon modellerinin oluşturulma aşamasından itibaren  tüm iş akışını takip etmek ◾Koleksiyon ile ilgili tüm Kumaş numunelerini ve aksesuar numunelerinin oluşturulmasını takip ve organize etmek  

  Aranan Nitelikler ◾Tercihen üniversitelerin Tekstil Yüksekokul bölümünden mezun veya Güzel Sanatlar Moda ve Tekstil tasarımı bölümünden mezun ◾Tercihen İngilizce bilen ◾El çizimi ve Teorik çizim yapabilen ◾En az 3-5 yıl tecrübeli ◾Takip yeteneği güçlü, detaylar konusunda dikkatli, hedef ve sonuç odaklı ◾İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli temsil yeteneği güçlü ◾Takım çalışmasına yatkın ◾Dinamik, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen ◾Temel düzeyde kalıp bilgisine sahip ve föy yazabilecek düzeyde bilgili ◾Enerjisi yüksek ve pozitif yaklaşıma sahip, kişisel gelişimine önem veren ◾Modayı ve yeni trendleri takip edebilecek, araştırmacı bir yapıya sahip ◾Adobe Photoshop ve Adobeİllustrator programlarına hakim ◾MS Office programlarına hakim  

 • Tasarımcı (Çanta)
  Desa Deri
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Ocak 2016

  İş Açıklaması Eğer "ben” Moda Dünyası’nın içinde yer almalıyım diyorsanız, eğitim, yetenek, yabancı dil, sabır, azim ve en önemlisi tutku bunların hepsi bende var diyorsanız, Ülkemizin önde gelen markası olan DESA’nın yurtiçi ve yurtdışı mağazalarnda koleksiyon hazırlamak isterim diyorsanız, ÇANTA TASARIM ekibimize sizide bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler   · Üniversitelerin Moda Tasarım ya da Güzel Sanatlar bölümlerinden mezun, · Konusunda en az 4 yıl deneyimli, · Dünya moda ve trendlerini yakından takip eden,bu doğrultuda yeni fikirler ve projeleri doğru kalite ve zamanda üretebilen, · Tasarlanan modeli, modelhane ve üretim departmanına aktarabilecek ve takibini yapacak, · Deri, metal aksesuar ,kalıp teknikleri konusunda bilgili, · Ekip çalışmasına yatkın, sosyal ilişkilerinde başarılı.

 • Çocuk Giyim Tasarımı
  Lk&Jns Dew
  İstanbul Avrupa 22 Ocak 2016

  İş Açıklaması Örmede Çocuk Giyim konusunda tecrübeli, Çocuk Giyim konusunda kullanılacak metaryallerin içeriği hakkında bilgisi olan. İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Tasarımcı arkadaşlar aranıyor.

  Aranan Nitelikler

 • Yardımcı Malzeme Satınalma Uzman Yardımcısı
  Adil Işık Group
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Ocak 2016

  İş Açıklaması     Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile global dünyada, bulunduğu segmentte yenilikçi marka olma iddiası ile beklentilerin üzerinde ürün ve hizmet vaat eden, müşteri memnuniyetini sürdürülebilir kılan bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group, Genel Merkez’de görev alacak 'Yardımcı Malzeme Satınalma Uzman Yardımcısı' arıyor. •Onaylanan numunelerin ön maliyet çalışmalarının yapılması için ilgili birime gerekli bilgileri iletmek, •CMT olarak üretimine karar verilen modellerin ürün ağacının yardımcı malzeme girdi bilgilerini sisteme işlemek ve yeni alınan üretim girdilerinin stok kart açma prosedürüne göre kartlarını açmak, •Tasarım Planlama birimi ile kordineli şekilde çalışmak ve siparişi geçilen yardımcı malzemelerin sürekli olarak sipariş ve termin planlamalarının yapılması, •Koleksiyon sipariş süreci tamamlandıktan sonra bağlı olduğu üst yöneticilerin yazılı onayı ile yardımcı malzeme siparişlerini oluşturmak, yardımcı malzeme kaliteleriyle ilgili gerektiğinde alternatif tedarikçiler bulmak, •Yardımcı malzeme depo ile Satınalma birimi arasında gerekli kordinasyonu sağlamak.  

  Aranan Nitelikler •Üniversitelerin Hazır Giyim Yüksekokul, Hazır Giyim Öğretmenliği, Giyim Endüstrisi Öğretmenliği bölümlerinden mezun, •Hazır giyim sektöründe yardımcı malzeme takip, tedarik, satınalma alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, •İyi derecede İngilizce bilen, •Tercihen Nebim Winner veya diğer ERP programlarına hakim, •Seyahat engeli olmayan, •Aktif araç kullanabilen, •Esnek çalışma saatlerine uyum saylayabilecek, •Takım çalışmasına yatkın, •Problem çözmede sonuç odaklı olan, •Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.  

 • Tasarımcı
  Duka Tekstil
  İstanbul Avrupa 20 Ocak 2016

  İş Açıklaması erkek konfeksiyon (dokuma, penye ve triko) üretiminde istihdam edilmek üzere yeni mezun ya da 3-5 yıl tecrübeli, varyantlama yapacak bayan eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Erkek konfeksiyon (Dokuma,penye ve triko) üretimi yapan firmamızda, varyantlama yapabilecek, planlamaya yardımcı olacak, çalışkan, dinamik, pratik, öngörüsü kuvvetli bayan çalışma arkadaşı arıyoruz. Yeni mezun veya 3-5 yıllık tecrübeli olabilir. İşyeri Kıraç-Esenyurt dadır.

 • İş Açıklaması Markamızın tasarım ekibi bünyesinde görev almak üzere tasarım asistanı arayışımız bulunmaktadır.  Tüm koleksiyon hazırlama sürecine destek olmak, Model prova hazırlıklarını yapmak, Aksesuar sipariş sürecini organize etmek ve takip etmek, Numune aşamasındaki ürünlerin ve modelhanedeki iş akışının takibini yapmak.          

  Aranan Nitelikler Tasarım asistanlığı tecrübesi olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Modayı ve trendleri yakından takip eden, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen Yurt içi seyahat engeli olmayan.  

 • Tasarım Stajyeri
  Hatemoğlu
  İstanbul Avrupa 25 Aralık 2015

  İş Açıklaması Tasarım Ekibinde görev alacak ve tasarım süreçlerine destek verecek 'Tasarım Stajyeri' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Moda Tasarımı Bölümleri’nde öğrenciliği devam eden, Zorunlu stajı bulunan, İletişim becerileri yüksek, Organizasyon yeteneği güçlü, Haftanın belli günlerinde destek verebilecek

 • Tasarımcı
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 21 Ekim 2015

  İş Açıklaması Tasarımcı olarak görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır. Yönetsel Görevleri 1. Koleksiyon temalarının ve ürün gamının belirlenmesi, 2. Kumaşların ve aksesuarların seçimi, 3. Tüm tasarım çalışmalarının yürütülmesi, 4. Modelist ve teknik sorumlu eşliğinde kalıp kritiklerinin yapılması, 5. İmaj çekim konseptlerinin belirlenmesi ve uygulanması, 6. Yurtdışı fuar ziyaretleri yaparak/aksesuar-triko satın almalarının gerçekleştirilmesi, 7. İç piyasadan koleksiyonu destekleyici deri-kemer-triko vs satın almalarına karar verilmesi, 8. Satış departmanından alınan bilgilere istinaden koleksiyonda gerekli revizyon ve eklemelerin yapılması 9. Ürünlerin satış performanslarını takip ederek gerekli aksiyon planlarını hayata geçirilmesi,

  Aranan Nitelikler · Koleksiyon oluşturma ve ürün tasarımı konusunda en az 5 yıl tecrübesi olan, · Üniversitelerin Güzel Sanatlar Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümünden mezunu, · Araştırma ve ürün geliştirme becerisi yüksek, · İyi derecede İngilizce bilen , · Takım çalışmasına yatkın, · Organizasyon ve planlama becerisi gelişmiş, · İnsan ilişkileri, iletişim ve analitik düşünme becerisi güçlü, · Sorumluluk alan, işini sahiplenen ve takip eden,

 • Tasarımcı ( Triko)
  Koton
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 13 Şubat 2015

  İş Açıklaması Maslak/ Ayazağa'da bulunan Genel Merkezimizde görev alacak, tüm Triko ürün grubu için koleksiyon sürecini yönetip, sezonluk koleksiyonlar için modeller tasarlanmasından sorumlu olacak TRİKO TASARIMCISI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Güzel Sanatlar Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümünden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen benzer bir pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, Triko tasarımı konusunda tecrübe sahibi, Markanın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda, özgün tasarımlar yapabilecek, Dünya moda trendlerini yakından takip eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Yöneticilik vasıflarına sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyehat engeli bulunmayan.

 • Tasarımcı
  Lescon
  İstanbul Avrupa 28 Ocak 2015

  İş Açıklaması SPOR GİYİM TARZINDA TÜRKİYE'NİN TEK MARKASI LESCON'DA TEKSTİL AR-GE BÖLÜMÜMÜZ İÇİN Koleksiyon takvimi ve planının oluşturulması, Hazırlanan koleksiyon planın tasarım ekibi ile paylaşılması, Her sezon başında ilgili sezonun trend, renk, kumaş ve aksesuarlarının araştırılması, Yurt içi ve yurt dışı fuarların takip edilmesi, Trend bord' unun hazırlanması, Sezon başında yapılan çalışmaların Pazarlama ve Üretim ekiplerine sunumunun yapılması, Tasarım ve modelhane arasındaki işbirliğinin ve koordinasyonun sağlanması, ERP programında(Sentez) model kartı açılması ve modelin gerekli bilgilerinin girilmesi, Üretim takip dosyasının hazırlanmasına destek olunması, Ürün gruplarının tamamlanmasından sonra ilgili departmanlara sunum yapılması ve kritiklerin alınması, Onaylanan modellerin çoğaltmasının yaptırılması ve koordinasyonun sağlanması, Katalog çekiminin organizasyonunun sağlanması ve katalog çıkartılma sürecinin takip edilmesi, Merkez Binamızda görevlendirilmek üzere bayan "TASARIMCI" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesinden ve ya Moda Tasarım bölümlerinden mezun, En az 5 yıl üretim yapan firmalarda Tasarım biriminde Tasarımcı olarak çalışmış, Moda ve trendleri yakından takip eden, Hızla değişen trend ve talepler doğrultusunda yeni fikir ve projeler üretebilen, Detaylara önem vermek, sorumluluk alabilen, Kalıp ve dikiş bilgisi olan, Modele uygun kumaş, renk ve aksesuar seçebilecek düzeyde estetik bakışı olan, Genel üretim süreçlerine hakkında bilgi sahibi, MS Office programlarına hâkim, Corel Draw, Photoshop programlarını iyi derecede kullanabilen, Dinamik, dikkatli ve sistemli çalışma alışkanlığı bulunan, Takip yönü kuvvetli, Araştırmacı ve yenilikçi, Sosyal,

İş Habercisi - Tekstil, Tasarım İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?