Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Telesatış İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Telesatış
 • İş AçıklamasıYeni abonelik taleplerinde ve mevcut müşterilere telefon üzerinden satış yapmak Şirketin satış hedeflerinin arttırılmasına katkı sağlayarak müşteri memnuniyetini arttırmak

  Aranan NiteliklerEn az ön lisans tercihen lisans mezunu ve/veya açık öğretim fakültesi 3.ve 4. Sınıf öğrencisi, Çağrı Merkezi alanında en az 1 yıl telefonda satış konusunda deneyimli, Telefonda ikna kabiliyetine ve iletişimine güvenen, Müşteri bağlılığı ve memnuniyeti konusunda benimsediğimiz ilkeleri paylaşabilecek, Dinamik bir ortamda hedef odaklı çalışabilecek, Ekip çalışmasına uyumlu, Erkek adaylar için, askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli "Tele Satış Müşteri Temsilcisi’’ arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıTürkiye'nin önde gelen GSM, Otomotiv, İlaç ve Yapı gibi Sektöründe faaliyet gösteren kuruluşlarına Çağrı Merkezi hizmeti veren firmamızın operasyon yönetimi departmanında görevlendirilmek üzere Tecrübeli Çağrı Merkezi Takım Lideri aranmaktadır. İş yerimiz; Anadolu yakası Maltepe minibüs yolundadır.

  Aranan NiteliklerÖnlisans veya Lisans mezunu Telemarketing / Satış deneyimi bulunan (minimum 2 yıl satış ekibi yönetmiş) Ekip çalışmasına uygun ve uyumlu, insan ilişkilerinde başarılı Çağrı Merkezinde satış, pazarlama konularında deneyimli, satış işinden keyif alan Ekibini yönlendiren, motive eden Birlikte çalıştığı yönetim kadrosu ile şirket başarısı için çalışan, yüksek hedeflere koşan Satış koçluğu becerilerine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İstanbul, Anadolu yakasında oturan Takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Takım Lideri

 • İş AçıklamasıBelirlenen satış hedefleri doğrultusunda dış arama yaparak potansiyel müşteriler ile görüşülmesi elementer branştaki sigorta ürünlerinin telefonda satılması.

  Aranan Nitelikler· Minimum 2 yıllık, tercihen 4 yıllık üniversite mezunu, · En az 1 yıl telefonda satış tecrübesi olan, · Satışta kariyer hedefleyen, · Telefonda ikna kabiliyeti yüksek, · Diksiyonu düzgün ve iletişim yeteneği kuvvetli, · Satış odaklı, dinamik ve müşteri odaklı, takım çalışmasına yatkın, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş.

  Sektör: Çağrı Merkezi, Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıAlopoliçe, Tele-satış Temsilcisi ” pozisyonunda görevlendirilmek ve ekibe hemen katılmak üzere dinamik takım arkadaşları aramaktadır. Eğer sizde bu heyecan verici ekibin bir parçası olarak bulunmak istiyorsanız, özgeçmişlerinizi bize gönderebilirsiniz. Merter Metro ve Metrobüs duraklarına 1 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan Nitelikler· Tercihen tele-satış konusunda tecrübe sahibi, · Müşteri ilişkileri konusunda deneyimli veya yetiştirilebilecek, · Ms Office Programlarına hakim, · İletişim becerileri kuvvetli, · Satış odaklı ve telefonda satış konusunda başarılı olacağına inanan, · Telefonda ikna kabiliyetine ve iletişimine güvenen, · Kurum kültürümüzü benimseyebilecek.

  Sektör: Çağrı Merkezi, Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması- Spor malzemeleri ( Okçuluk malzemeleri satış, ithalat, ihracat, üretimi ) satışı yapan firmamızda çalışacak; - Tüm satış sürecinde aktif rol alarak; müşterisine ürün hakkında bilgi verecek, müşteri ihtiyaçlarına göre alternatif ürünler sunacak, ödeme koşulları hakkında bilgi verecek, iş takip edecek; takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır. - Müşterileri güleryüz ile karşılamak, - Ürünler ile ilgili ihtiyaçlarını doğru anlamak, Müşterinin ihtiyacı doğrultusunda, doğru ürünlerin tanıtımını yapmak, müşteriye bilgi vermek, ürünle ilgili ihtiyaçlarını karşılamak

  Aranan NiteliklerPerakende ve mağazacılık sektöründe en az 6 Ay deneyimli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güler yüzlü, Prezentabl Enerjisi yüksek, Sorumlu olduğu satış alanında görsel düzenlemelerin uygunluğunu ve sürekliliğini sağlayacak, İnsanlarla iyi ilişkiler kurabilen, İletişim kabiliyeti yüksek Tercihen İngilizce Bilen,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Mağaza Satış Danışmanı

 • İş Açıklaması· Belirlenen satış hedefleri doğrultusunda dış arama yaparak potansiyel müşteriler ile görüşülmesi elementer branştaki sigorta ürünlerinin telefonda satılması.

  Aranan Nitelikler· Minimum 2 yıllık ,tercihen 4 yıllık üniversite mezunu, · En az 1 yıl telefonda satış tecrübesi olan, · Satışta kariyer hedefleyen, · Telefonda ikna kabiliyeti yüksek, · Diksiyonu düzgün ve iletişim yeteneği kuvvetli, · Satış odaklı, dinamik ve müşteri odaklı, takım çalışmasına yatkın, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş.

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıBelirlenen satış hedefleri doğrultusunda mevcut ve potansiyel müşteriler ile görüşülerek, ilgili ürünlerin satışının telefonda gerçekleştirilmesidir. Merter Metro/ Metrobüs duraklarına 1 dakika yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan NiteliklerFERDİ KAZA SİGORTASI SATIŞINDA DENEYEMLİ VE BU DENEYİMİNİ YÜKSEK KAZANCA ÇEVİRMEK İSTEYEN TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ. ·Ferdi kaza sigorta satışında tecrübeli, ·Telefonla ifade ve ikna yeteneğine güvenen, ·Planlı çalışma disiplinine ve sorumluluk duygusuna sahip, ·Takım çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek, ·Performans odaklı çalışabilecek, satış alanında kariyer hedefleyen, ·09:00 - 18:30 çalışma saatleri arasında çalışacak.

  Sektör: Çağrı Merkezi, Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması· İnternet sitesi , inbound, tv, radyo ve sosyal medya üzerinden fiyat teklifi talep eden müşterilere telefonla Trafik ve Kasko ürünlerinin satışını yapmak, · Kasko satış aktivitelerini gerçekleştirerek bireysel ve takım hedeflerine ulaşmak. Merter Metro/Metrobüs duraklarına 1 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan NiteliklerTürkiye’ nin önde gelen lider sigorta kuruluşunun Çağrı Merkezi adına hizmet veren şirketimize yeni heyecanlar katarak, birlikte yürüyecek yol arkadaşları aramaktayız. Şirketimizin Çağrı Merkezi biriminde, İnternet , tv, radyo , sosyal medyadan üretilecek datalardan dış arama yaparak KASKO ürününün satışını telefonda gerçekleştirecek, "Satış Danışmanı" arkadaşlarımızı bekliyoruz. Biz Kimiz? Alopoliçe, kendi alanında uzman ve sektör deneyimli personeli ile koşulsuz müşteri memnuniyeti esasını modern internet teknolojileri ile birleştirmiş ve hizmetlerini kaliteli sunmayı hedeflemiştir... · Üniversitelerin ilgili bölümlerinde öğrenci veya mezun, · Daha öncesinde Çağrı Merkezi üzerinden Trafik/Kasko satışı gerçekleştirmiş, · İnterneti aktif olarak kullanan, · İfade ve ikna yeteneğine güvenen, · Dinamik ortamları seven, motivasyonu yüksek, · Çözüm odaklı ve analiz yeteneğine sahip, · Tercihen İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden, · Hafta içi 09:00-18:30 saatleri arasında çalışabilecek, ( Ay içerisinde 2 cumartesi çalışılmaktadır. )

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin lider sigorta şirketine ait elementer branşta sigorta satışı yapabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerAlopoliçe bünyesinde kariyerini sigorta sektöründe geliştirmek isteyen Deneyimli Satış Danışmanları arıyoruz. ·En az Lise mezunu, ·İfade ve ikna yeteneğine güvenen, ·Dinamik ortamları seven, motivasyonu yüksek, ·Çözüm odaklı ve analiz yeteneğine sahip, ·Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için), ·Tercihen İstanbul Avrupa Yakası’ nda ikamet eden, ·Tercihen SEGEM sertifikasına sahip, ·Hafta içi 09:00-18:30 arasında çalışabilecek, ( Ay içerisinde 2 cumartesi günü çalışılmaktadır.)

  Sektör: Sigortacılık, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıBelirlenen satış hedefleri doğrultusunda mevcut ve potansiyel müşteriler ile görüşülerek, ilgili ürünlerin satışının telefonda gerçekleştirilmesidir. Merter Metro/ Metrobüs duraklarına 1 dakika yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan NiteliklerDünya’ nın öncü sigorta şirketlerinden birine hizmet veren Alopoliçe, kariyerini sigorta sektöründe geliştirmek isteyen takım arkadaşları arıyor. FERDİ KAZA SİGORTASI SATIŞINDA DENEYEMLİ VE BU DENEYİMİNİ YÜKSEK KAZANCA ÇEVİRMEK İSTEYEN TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ. ·Ferdi kaza sigorta satışında tecrübeli, ·Telefonla ifade ve ikna yeteneğine güvenen, ·Planlı çalışma disiplinine ve sorumluluk duygusuna sahip, ·Takım çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek ·Performans odaklı çalışabilecek, satış alanında kariyer hedefleyen, ·09:00 - 18:30 çalışma saatleri arasında çalışacak.

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin lider sigorta şirketine ait elementer branşta sigorta satışı yapabilecek takım arkadaşları arıyoruz. Merter Metro/Metrobüs duraklarına 1 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan NiteliklerAlopoliçe bünyesinde kariyerini sigorta sektöründe geliştirmek isteyen Deneyimli Satış Danışmanları arıyoruz. ·En az Lise mezunu, ·İfade ve ikna yeteneğine güvenen, ·Dinamik ortamları seven, motivasyonu yüksek, ·Çözüm odaklı ve analiz yeteneğine sahip, ·Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için), ·Tercihen İstanbul Avrupa Yakası’ nda ikamet eden, ·Tercihen SEGEM sertifikasına sahip, ·Hafta içi 09:00-18:30 arasında çalışabilecek, ( Ay içerisinde 2 cumartesi günü çalışılmaktadır. )

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin lider sigorta şirketine ait elementer branşta sigorta satışı yapabilecek takım arkadaşları arıyoruz. Merter Metro/Metrobüs duraklarına 1 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan NiteliklerAlopoliçe bünyesinde kariyerini sigorta sektöründe geliştirmek isteyen Bankacılık ve Sigortacılık Mezunları Sigorta Danışmanları arıyoruz. ·En az Yüksekokul mezunu, ·İfade ve ikna yeteneğine güvenen, ·Dinamik ortamları seven, motivasyonu yüksek, ·Çözüm odaklı ve analiz yeteneğine sahip, ·Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için), ·Tercihen İstanbul Avrupa Yakası’ nda ikamet eden, ·Tercihen SEGEM sertifikasına sahip, ·Hafta içi 09:00-18:30 arasında çalışabilecek, ( Ay içerisinde 2 cumartesi günü çalışılmaktadır. )

  Sektör: Çağrı Merkezi, Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıBelirlenen satış hedefleri doğrultusunda dış arama yaparak potansiyel müşteriler ile görüşülmesi elementer branştaki sigorta ürünlerinin telefonda satılması.

  Aranan Nitelikler· Minimum 2 yıllık ,tercihen 4 yıllık üniversite mezunu, · En az 1 yıl telefonda satış tecrübesi olan, · Satışta kariyer hedefleyen, · Telefonda ikna kabiliyeti yüksek, · Diksiyonu düzgün ve iletişim yeteneği kuvvetli, · Satış odaklı, dinamik ve müşteri odaklı, takım çalışmasına yatkın, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş.

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıElementer Sigorta branşında poliçenin teklif hazırlama, teklif sunma, müşterileri bilgilendirme ve satışa dönüşmesini sağlayacak takım arkadaşları arıyoruz. Merter Metro/Metrobüs duraklarına 1 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan NiteliklerSEGEM Teknik personel sertifikası olan, · En az lise mezunu, · En az 1 yıllık sigortacılık tecrübesi olan, · Müşteri odaklı ve iş sorumluluğu bilincine sahip, · Diksiyonu düzgün ve güler yüzlü, · ikna ve iletişim yeteneği güçlü, · Motivasyon ve özgüveni yüksek, · Uzun soluklu çalışmayı kendine prensip edinmiş, · Daha önce sigorta şirketi, acente veya brokerlikte teknik personel olarak çalışmış.

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıElementer Sigorta branşında poliçenin teklif hazırlama, teklif sunma, müşterileri bilgilendirme ve satışa dönüşmesini sağlayacak takım arkadaşları arıyoruz. Merter Metro/Metrobüs duraklarına 1 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan NiteliklerSEGEM Teknik personel sertifikası olan, · En az lise mezunu, · En az 1 yıllık sigortacılık tecrübesi olan, · Müşteri odaklı ve iş sorumluluğu bilincine sahip, · Diksiyonu düzgün ve güler yüzlü, · ikna ve iletişim yeteneği güçlü, · Motivasyon ve özgüveni yüksek, · Uzun soluklu çalışmayı kendine prensip edinmiş, · Daha önce sigorta şirketi, acente veya brokerlikte teknik personel olarak çalışmış.

  Sektör: Çağrı Merkezi, Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıBelirlenen satış hedefleri doğrultusunda dış arama yaparak potansiyel müşteriler ile görüşülmesi elementer branştaki sigorta ürünlerinin telefonda satılması.

  Aranan Nitelikler· Minimum 2 yıllık, tercihen 4 yıllık üniversite mezunu, · En az 1 yıl telefonda satış tecrübesi olan, · Satışta kariyer hedefleyen, · Telefonda ikna kabiliyeti yüksek, · Diksiyonu düzgün ve iletişim yeteneği kuvvetli, · Satış odaklı, dinamik ve müşteri odaklı, takım çalışmasına yatkın, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş.

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıBelirlenen satış hedefleri doğrultusunda mevcut ve potansiyel müşteriler ile görüşülerek, ilgili ürünlerin satışının telefonda gerçekleştirilmesidir. Merter Metro/ Metrobüs duraklarına 1 dakika yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan NiteliklerDünya’ nın öncü sigorta şirketlerinden birine hizmet veren Alopoliçe, kariyerini sigorta sektöründe geliştirmek isteyen takım arkadaşları arıyor. FERDİ KAZA SİGORTASI SATIŞINDA DENEYEMLİ VE BU DENEYİMİNİ YÜKSEK KAZANCA ÇEVİRMEK İSTEYEN TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ. ·Ferdi kaza sigorta satışında tecrübeli, ·Telefonla ifade ve ikna yeteneğine güvenen, ·Planlı çalışma disiplinine ve sorumluluk duygusuna sahip, ·Takım çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek ·Performans odaklı çalışabilecek, satış alanında kariyer hedefleyen, ·09:00 - 18:30 çalışma saatleri arasında çalışacak.

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması2000 yılında kurulan Secretcv.com iş arayanlarla online ortamda bir araya getirerek sektörde hızlı gelişimine devam etmektedir. Veri tabanında kayıtlı 18.500.000 cv ve 47.000 üye firma ile yenilikçi ve farklı çözümler sunmak konusunda her zaman öncü olmuştur.Secretcv.com olarak İstanbul merkez ofisimizde Telesatış departmanında görevlendirilmek üzere "Operasyon Destek Personeli" aramaktayız. Portföyündeki firmalara sistem kullanımı hakkında genel bilgilendirme yapmak, Firmalara ihtiyaçları doğrultusunda çözümler sunmak, İlgili firmaları arayarak gerekli sistemsel destekleri vermek.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Problem çözme yetkinliğine sahip, Detaylara önem veren dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Diksiyonu düzgün ve prezantabl.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Incoming Operasyon Elemanı

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin lider sigorta şirketine ait elementer branşta sigorta satışı yapabilecek takım arkadaşları arıyoruz. Merter Metro/Metrobüs duraklarına 1 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan NiteliklerAlopoliçe bünyesinde kariyerini sigorta sektöründe geliştirmek isteyen Deneyimli Satış Danışmanları arıyoruz. ·En az Lise mezunu, ·İfade ve ikna yeteneğine güvenen, ·Dinamik ortamları seven, motivasyonu yüksek, ·Çözüm odaklı ve analiz yeteneğine sahip, ·Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için), ·Tercihen İstanbul Avrupa Yakası’ nda ikamet eden, ·Tercihen SEGEM sertifikasına sahip, ·Hafta içi 09:00-18:30 arasında çalışabilecek, ( Ay içerisinde 2 cumartesi günü çalışılmaktadır. )

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıAlopoliçe, Satış Müşteri Temsilcisi ” pozisyonunda görevlendirilmek ve ekibe hemen katılmak üzere dinamik takım arkadaşları aramaktadır. Eğer sizde bu heyecan verici ekibin bir parçası olarak bulunmak istiyorsanız, özgeçmişlerinizi bize gönderebilirsiniz.

  Aranan NiteliklerAlopoliçe bünyesinde çalışmak üzere ''Satış Müşteri Temsilcisi '' arayışımız bulunmaktadır. • En az lise mezunu olmak, • Düzgün ve akıcı Türkçe kullanmak, • Bilgisayar kullanabilmek, • İkna yeteneğine sahip olmak, • Tercihen satış deneyimi olmak, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak veya en az 2 yıl tecilli olmak.

  Sektör: Çağrı Merkezi, Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıElementer Sigorta branşında poliçenin teklif hazırlama, teklif sunma, müşterileri bilgilendirme ve satışa dönüşmesini sağlayacak takım arkadaşları arıyoruz. Merter Metro/Metrobüs duraklarına 1 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan NiteliklerSEGEM Teknik personel sertifikası olan, · En az 1 yıllık sigortacılık tecrübesi olan, · Müşteri odaklı ve iş sorumluluğu bilincine sahip, · Diksiyonu düzgün ve güler yüzlü, · ikna ve iletişim yeteneği güçlü, · Motivasyon ve özgüveni yüksek, · Uzun soluklu çalışmayı kendine prensip edinmiş, · Daha önce sigorta şirketi, acente veya brokerlikte teknik personel olarak çalışmış.

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması· İnternet sitesi , inbound, tv, radyo ve sosyal medya üzerinden fiyat teklifi talep eden müşterilere telefonla Trafik ve Kasko ürünlerinin satışını yapmak, · Kasko satış aktivitelerini gerçekleştirerek bireysel ve takım hedeflerine ulaşmak. Merter Metro/Metrobüs duraklarına 1 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan NiteliklerTürkiye’ nin önde gelen lider sigorta kuruluşunun Çağrı Merkezi adına hizmet veren şirketimize yeni heyecanlar katarak, birlikte yürüyecek yol arkadaşları aramaktayız. Şirketimizin Çağrı Merkezi biriminde, İnternet , tv, radyo , sosyal medyadan üretilecek datalardan dış arama yaparak KASKO ürününün satışını telefonda gerçekleştirecek, "Satış Danışmanı" arkadaşlarımızı bekliyoruz. Biz Kimiz? Alopoliçe, kendi alanında uzman ve sektör deneyimli personeli ile koşulsuz müşteri memnuniyeti esasını modern internet teknolojileri ile birleştirmiş ve hizmetlerini kaliteli sunmayı hedeflemiştir... · Üniversitelerin ilgili bölümlerinde öğrenci veya mezun, · Daha öncesinde Çağrı Merkezi üzerinden Trafik/Kasko satışı gerçekleştirmiş, · İnterneti aktif olarak kullanan, · İfade ve ikna yeteneğine güvenen, · Dinamik ortamları seven, motivasyonu yüksek, · Çözüm odaklı ve analiz yeteneğine sahip, · Tercihen İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden, · Hafta içi 09:00-18:30 saatleri arasında çalışabilecek, ( Ay içerisinde 2 cumartesi çalışılmaktadır. )

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıAlopoliçe, Satış Müşteri Temsilcisi ” pozisyonunda görevlendirilmek ve ekibe hemen katılmak üzere dinamik takım arkadaşları aramaktadır. Eğer sizde bu heyecan verici ekibin bir parçası olarak bulunmak istiyorsanız, özgeçmişlerinizi bize gönderebilirsiniz.

  Aranan NiteliklerAlopoliçe bünyesinde çalışmak üzere ''Satış Müşteri Temsilcisi '' arayışımız bulunmaktadır. • En az lise mezunu olmak, • Düzgün ve akıcı Türkçe kullanmak, • Bilgisayar kullanabilmek, • İkna yeteneğine sahip olmak, • Tercihen satış deneyimi olmak, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak veya en az 2 yıl tecilli olmak.

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıBelirlenen satış hedefleri doğrultusunda dış arama yaparak potansiyel müşteriler ile görüşülmesi elementer branştaki sigorta ürünlerinin telefonda satılması.

  Aranan Nitelikler· Minimum 2 yıllık ,tercihen 4 yıllık üniversite mezunu, · En az 1 yıl telefonda satış tecrübesi olan, · Satışta kariyer hedefleyen, · Telefonda ikna kabiliyeti yüksek, · Diksiyonu düzgün ve iletişim yeteneği kuvvetli, · Satış odaklı, dinamik ve müşteri odaklı, takım çalışmasına yatkın, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş.

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıAlopoliçe, Tele-satış Temsilcisi ” pozisyonunda görevlendirilmek ve ekibe hemen katılmak üzere dinamik takım arkadaşları aramaktadır. Eğer sizde bu heyecan verici ekibin bir parçası olarak bulunmak istiyorsanız, özgeçmişlerinizi bize gönderebilirsiniz. Merter Metro ve Metrobüs duraklarına 1 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan Nitelikler· Tercihen tele-satış konusunda tecrübe sahibi, · Müşteri ilişkileri konusunda deneyimli veya yetiştirilebilecek, · Ms Office Programlarına hakim, · İletişim becerileri kuvvetli, · Satış odaklı ve telefonda satış konusunda başarılı olacağına inanan, · Telefonda ikna kabiliyetine ve iletişimine güvenen, · Kurum kültürümüzü benimseyebilecek.

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıKAHRAMANIMIZ OLARAK NE YAPACAKSIN? Dünyanın en büyük telesatış organizasyonlarından birine sahip olan Alopoliçe bünyesinde telefon üzerinden ferdi kaza ürünlerinin satışını yapacaksın. Bunu yaparken sunacağımız kariyer fırsatlarıyla kahramanlık pelerinini daha yükseklerde dalgalandırabilecek, sunacağın yenilikçi fikirlerinle bize değerli katkılarda bulunabilirsin. Kahramanların kocaman bir kalbi vardır ve karşılıksız yardımı severler. Ama biz kahramanlarımızın bize sağladığı desteği karşılıksız bırakmak istemiyoruz. Bunun için de baz maaşa ek olarak yapacağın satışın büyüklüğüne göre sana ayrıca prim vereceğiz.

  Aranan NiteliklerO SEN MİSİN? Seni Merter'de bulunan ofisimizde Sigorta Satış Danışmanı olarak görevlendirmek istiyoruz. İstanbul Avrupa yakasında yaşıyorsan metrobüs veya metro ile kolaylıkla ulaşabileceğin Merter ofisimize gidip gelmek benim için sorun olmaz diyorsan, Elimden kimse kurtulamaz, karşımdakini ikna etmekte üstüme yok diyorsan, “Kusursuz kahraman yoktur, her zaman öğrenmesi ve gelişmesi gerekir” fikrine katılıyorsan, Diksiyonum o kadar akıcı ki konuştum mu herkes beni dinler diyorsan, İnsan ilişkilerini sorunsuz yürütebiliyor ve bir kahraman olarak her zaman hedeflerine ve müşterilerine bağlı olarak çalışıyorsan, En az Lise mezunuysan, Kahramanlar yalnız çalışmaz, onların da bir takıma ihtiyacı var diyerek bir takımın içinde çalışabileceksen, belki de aradığımız kahraman sensin!

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıAlopoliçe, Satış Müşteri Temsilcisi ” pozisyonunda görevlendirilmek ve ekibe hemen katılmak üzere dinamik takım arkadaşları aramaktadır. Eğer sizde bu heyecan verici ekibin bir parçası olarak bulunmak istiyorsanız, özgeçmişlerinizi bize gönderebilirsiniz.

  Aranan NiteliklerAlopoliçe bünyesinde çalışmak üzere ''Satış Müşteri Temsilcisi '' arayışımız bulunmaktadır. • En az lise mezunu olmak, • Düzgün ve akıcı Türkçe kullanmak, • Bilgisayar kullanabilmek, • İkna yeteneğine sahip olmak, • Tercihen satış deneyimi olmak, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak veya en az 2 yıl tecilli olmak.

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıMerter Alparslan Plaza’da bulunan ofisimizde sektöründe lider sigorta kuruluşunun müşteri portföyünü kullanarak satış gerçekleştirecek çalışma arkadaşları aramaktayız. Merter Metro/ Metrobüs duraklarına 1 dakika yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan Nitelikler· En az lise mezunu, · Sigorta alanında iyi bir eğitim almak isteyen, · Satış alanında kariyer hedefleyen, · Net Maaş + SGK + Yemek + Yüksek Prim

  Sektör: Çağrı Merkezi, Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıBelirlenen satış hedefleri doğrultusunda mevcut ve potansiyel müşteriler ile görüşülerek, ilgili ürünlerin satışının telefonda gerçekleştirilmesidir. Merter Metro/ Metrobüs duraklarına 1 dakika yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan NiteliklerDünya’ nın öncü sigorta şirketlerinden birine hizmet veren Alopoliçe, kariyerini sigorta sektöründe geliştirmek isteyen takım arkadaşları arıyor. FERDİ KAZA SİGORTASI SATIŞINDA DENEYEMLİ VE BU DENEYİMİNİ YÜKSEK KAZANCA ÇEVİRMEK İSTEYEN TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ. ·Ferdi kaza sigorta satışında tecrübeli, ·Telefonla ifade ve ikna yeteneğine güvenen, ·Planlı çalışma disiplinine ve sorumluluk duygusuna sahip, ·Takım çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek ·Performans odaklı çalışabilecek, satış alanında kariyer hedefleyen, ·09:00 - 18:30 çalışma saatleri arasında çalışacak.

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıMerkezi İstanbul’ da olan Ecza Depomuz için, İstanbul Avrupa yakasında yerleşik çalışacak ‘ Tele Satış Müşteri Temsilcisi ’ aramaktayız.

  Aranan NiteliklerLise veya üzeri eğitimi olan, 20-35 yaş arası, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Benzer pozisyonda deneyimli, Pazarlama ve Satış Teknikleri konusunda bilgili, Sorumluluk alabilen, girişken, telefonda ikna yeteneği kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Gerekli raporlamalar için MS Office programlarını yeterli düzeyde kullanıyor olması, Aranan adayların, İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyor olması gerekmektedir. Portföyünde bulunan hastaneleri aramak , sipariş almak ve sevkini sağlamak. Şirketini ve kurumunu müşteriye karşı en iyi şekilde temsil etmek. Şirketi ve müşterisi arasında bir iletişim köprüsü olmak(satıştan tahsilata kadar). Portföyünün bulunduğu bölgede açılacak olan yeni hastaneleri takip etmek ve onları şirkete kazandırmak.

  Sektör: İlaç

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Telesatış İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?