Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Telesatış İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Telesatış
 • İş AçıklamasıPronet Alarm ve Kamera sistemlerinin telefonda satışını gerçekleştirmek Şirket satış hedeflerine katkı sağlamak adına yeni abone kazandırmak

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, En az 1 yıl, Çağrı Merkezi alanında telefonda satış veya sahada sıcak satış konusunda deneyimli, Telefonda ikna kabiliyetine ve iletişimine güvenen, Müşteri bağlılığı ve memnuniyeti konusunda benimsediğimiz ilkeleri paylaşabilecek, Dinamik bir ortamda hedef odaklı çalışabilecek, Ekip çalışmasına uyumlu, Erkek adaylar için, askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli Portföy yönetebilecek "Tele-Satış Uzmanı’’ arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıAkaryakıt taşıt tanıma sistemleri üzerine faaliyet gösteren şirketimiz için Telesatış temsilcisi aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen daha önce telesatış yapmış Müşteri yönetimini bilen Bayan Disiplinli , takipçi , sorumluluk sahibi not: çalışma günleri pazartesi-cuma çalışma saatleri 09.00-18.00

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Temsilci, Satış Temsilcisi

 • Home Agent

  Dizayn Aquaİstanbul Avrupa 15 Aralık 2017

  İş AçıklamasıFREELANCE (ev ya da kişisel özel alanda) çalışabilecek, Evde çağrı alabileceği uygun, sessiz bir ortama sahip olmak, Çalışacağı ortamda (ev veya kendine ait özel alan) bilgisayar veya laptop ile aktif internet bağlantısı olması gerekmektedir.

  Aranan Nitelikler· Bay- Bayan takım arkadaşları alınacaktır, · Müşteri ilişkileri kuvvetli, · Diksiyonu düzgün, · Hedef odaklı çalışabilen, · Sabır sınırları yüksek, · Enerjik, ikna kabiliyeti yüksek, · Şehit Yakını/ Terör Mağduru, Eski Hükümlü adaylarda başvuru yapabilir.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Sorumlu, Yetkili Yardımcısı, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • Tele-Satış Ekibi

  İme Dc Sağlık Ürünleriİstanbul Avrupa 15 Aralık 2017

  İş AçıklamasıSağlık sektöründe faaliyetini sürdüren firmamızda; Ürünlerimiz hakkında Kampanya bilgisi paylaşacak, Ürünleriimize ait verilen hizmetleri , ilgili müşterilerin bilgilendirilmesini sağlamak , Satış hedefleri doğrultusunda ürünlerimizin telefon ile satışını gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerEn az Lise veya Yüksekokul mezunu, 18-28 yaş aralığında, Yetiştirilmek üzere veya satış alanında deneyimli, Diksiyonu düzgün, İletişim becerisi gelişmiş, Hedef ve müşteri odaklı çalışabilecek, Dinamik ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, İSTOÇ (Bağcılar)’a ulaşımı kolay yerde ikamet eden, SİGARA KULLANMAYAN, BAY-BAYAN çalışma arkadaşları arıyoruz. Çalışma Saatleri ; Hafta İçi 08:30 – 18:00 Arası Cumartesi 09:00 – 13:30 Arası Pazar günü TATİL.

  Sektör: Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman

 • İş Açıklamasıİstanbul lokasyonunda görev almak üzere ‘Müşteri Hizmetleri Uzmanı’ aramaktayız. Müşteriler ile telefon üzerinden memnuniyet anketleri gerçekleştirip geri bildirimlerini raporlamak, Müşterilerden gelen talepleri yönetmek, Website içeriklerini, müşteri taleplerine göre güncel tutmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ön lisans/lisans bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda (Tele-Satış veya Müşteri Hizmetleri) en az 1 yıl deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti güçlü, Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, Hızlı aksiyon alabilen, çözüm ve sonuç odaklı, Klavye kullanımı seri, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için; askerliğini tamamlamış veya en az 1 yıl tecili bulunan.

  Sektör: Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıHanşah Turizm A.Ş. Çağrı Merkezi departmanında çalışacak takım arkadaşları aranmaktadır...

  Aranan NiteliklerTercihen Çağrı Merkezi veya Satış Kanalı tecrübesi olan Satış konusunda kendine güvenen, Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecek, Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Müşteri odaklı bakış açısına sahip, Motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas, Takım çalışmasına yatkın, En az Lise mezunu, Diksiyonu düzgün, Sabırlı,düzenli ve istekli, Bay-Bayan, Tüm sosyal destekler mevcut, 18-28 yaş arası.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Operatör

 • İş AçıklamasıVodafone bireysel ve kurumsal çözüm ortağı olan firmamızın; *Çağrı Merkezi biriminde,Teyit aramalarını yapan 12 kişilik ekibe liderlik yapacak, gerektiğinde Tele Satış'da yaptırabilecek,ekip yönetiminde tecrübeli, *Kendisine bağlı ekibin iş planlamasını yapacak ve koordinasyonunu sağlayacak, *Takımına verilen hedeflerin gerçekleştirilmesi için gerekli çalışma şartlarını sağlayarak ekibini yönetebilecek, *Ekibin performans ve kalite performasını sürekli geliştirecek faaliyetlerde bulunacak, yeni işe alınan personelin eğitimini ve adaptasyonunu sağlayacak, *Ekibin motivasyonunun yüksek tutulmasını ve çalışma kapasitesinin arttırılmasına katkı sağlayıp ve ekibin bireysel gelişiminden sorumlu olacak, !!Tercihen Çağrı Merkezi Sektöründe Deneyimli Takım Lideri aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az 1 yılı yöneticilik olmak üzere 2 yıl ve üstü Çağrı Merkezi deneyimine sahip, Üniversite mezunu, Ekip çalışmasına uygun, koçluk becerilerine ve analitik düşünme yeteneğine sahip, problem çözme yetisi güçlü, Operasyon genelinde ve ekip içinde sorumluluk alabilen, Uzun ve kısa vadeli hedef odaklı çalışan, Özgüven sahibi, enerjik, güler yüzlü ve motivasyonu yüksek, Dinamik ve yoğun iş temposunda çalışabilen, Analitik düşünme ve hızlı problem çözme yeteneği gelişmiş, Tele marketing dinamiklerine hakim. Sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, Ekibin motivasyon ve enerjisini üst düzeyde tutabilecek, Ekibin hedefine ulaşabilmesi için gerekli koçluk ve yönlendirmeleri yapabilecek, Yönetim bilişim sistemlerine aşina, planlama ve raporlama becerileri gelişmiş, MS Office ve genel bilgisayar kullanımına hakim, Bayan,

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network, Müşteri ilişkileri, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Sorumlu, Takım Lideri, Yetkili, Yönetici

 • E-Satış Uzmanı

  Galeri İrfan Home AVMİstanbul Avrupa 15 Aralık 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizin Müşteri İlişkileri departmanında görev alacak E-Satış Uzmanı arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler* Telefon ile satış konusunda en az 3 yıl deneyimli, * İkna kabiliyeti yüksek, * Benzer pozisyonlar da daha önce çalışmış, * Avcılar lokasyonuna yakın ikamet eden,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıBatman Lokasyonu'nda, Türkiye'nin öncü Telekomünikasyon Şirketi için vardiyalı çalışma sisteminde Outbound / Dış Arama veya Inbound / Gelen Arama projelerinde “Müşteri Temsilcisi” olarak görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz. Kampanyalar, ürün ve hizmetler ile ilgili müşterilerin bilgilendirilmesini sağlamak, Satış hedefleri doğrultusunda, projelerde yer alan ürünlerin telefonla satışını gerçekleştirmek. Gelen çağrıları pozitif ve güler yüzlü yaklaşım ile, belirlenmiş kurallar doğrultusunda yanıtlamak. Müşteri taleplerine ve beklentilerine uygun çözümler bulmak.

  Aranan NiteliklerTercihen Liselerin Teknik Bölümlerinden veya Üniversitelerin Bilgisayar Bölümlerinden mezun, Bilgisayar terimlerine hakim, Tercihen bilişim alanında teknik bilgi sahibi, 18-30 yaş aralığında olan, MS Office kullanımına hakim, Takım çalışmasını seven, Diksiyonu düzgün, İletişim yeteneği güçlü, İkna kabiliyeti yüksek, Esnek çalışma saatlerine ve vardiyalara uyum sağlayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya 1 yıl tecilli olmak.

  Sektör: Müşteri ilişkileri, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıTeknolojik Yazılımlar ve Mak. Tic. A.Ş 23 Yıllık Cad-Cam deneyimi ile tasarım ve ürün döngüsünü geliştirmek için tüm dünyanın takip ettiği stratejileri Türkiye' ye uyarlamak, kuvvetli alt yapısı, kurumsallaşmış organizasyonu, genç ve dinamik kadrosu ile kaliteli hizmet çıtasını yükselterek müşterilerine bütünsel çözümler sunarak daha fazla katma değer sağlamayı misyon edinmiştir. Büyüyen dinamik ekibimize, Kampanyalar, ürün ve hizmetler ile ilgili potansiyel müşterilerin bilgilendirilmesini sağlayacak, Satış hedefleri doğrultusunda CAD / CAM ürünlerinin telefonla tanıtımını ve satışını gerçekleştirecek, Web Lead, Web Sitesi, telefon vb. üzerinden gelen müşteri taleplerini yanıtlayacak, Gereken durumlarda satış ekibiyle birlikte müşteri ziyareti yapacak, Müşteri talepleri doğrultusunda teklif sunup, proforma hazırlayacak, Etkinlik, seminer, workshop ve fuar organizasyonlarına gereken durumlarda ziyarette bulunacak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin lisans ve/veya ön lisans programlarından tercihen mühendislik, tasarım, teknik öğretmenlik vb. bölümlerinden mezun, 1-2 yıl teknik ürün satış deneyimine sahip, (Herhangi bir yatırım ürünü satışı ile ilgili çalışmış olman tercih nedenimizdir.) Teknolojik gelişmeleri takip etmeyi seven, İş takibi konusunda planlı, dikkatli ve sonuç odaklı çalışabilen, analitik düşünebilen, Ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk alabilen, Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İkna kabiliyetime güveniyorum diyen, satışı ve konuşmayı seven,kendisi ile yarışan, İç Satışta çalışacak Dinamik yetenekler arıyoruz.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Satış Temsilcisi

 • Müşteri Temsilcisi

  Bugra Call Centerİstanbul Avrupa 17 Aralık 2017

  İş AçıklamasıDigitürk ve Türktelekom projelerinde outbound ekibinde çalışıcak elemanlar aranmaktadır. Digitürk ( SATIŞ PROJESİ DEĞİLDİR )

  Aranan NiteliklerEkip çalışmasına ve Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Diksiyonu düzgün, Ofis progralarını kullanabilen, Avcılar, Beylikdüzü, Küçükçekmece, Hadımköy ve Büyükçekmece civarında oturan çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Temsilci, Yetkili Yardımcısı, Uzman Yard

 • Deneyimli Kasko Satış Danışmanları

  Alopoliçeİstanbul Avrupa 15 Aralık 2017

  İş Açıklaması· İnternet sitesi , inbound, tv, radyo ve sosyal medya üzerinden fiyat teklifi talep eden müşterilere telefonla Trafik ve Kasko ürünlerinin satışını yapmak, · Kasko satış aktivitelerini gerçekleştirerek bireysel ve takım hedeflerine ulaşmak. Ofisimiz Mecidiyeköy lokasyonundadır.

  Aranan NiteliklerTürkiye’ nin önde gelen lider sigorta kuruluşunun Çağrı Merkezi adına hizmet veren şirketimize yeni heyecanlar katarak, birlikte yürüyecek yol arkadaşları aramaktayız. Şirketimizin Çağrı Merkezi biriminde, İnternet , tv, radyo , sosyal medyadan üretilecek datalardan dış arama yaparak KASKO ürününün satışını telefonda gerçekleştirecek, "Deneyimli Kasko Satış Danışmanları" arkadaşlarımızı bekliyoruz. Biz Kimiz? Alopoliçe, kendi alanında uzman ve sektör deneyimli personeli ile koşulsuz müşteri memnuniyeti esasını modern internet teknolojileri ile birleştirmiş ve hizmetlerini kaliteli sunmayı hedeflemiştir... · Üniversitelerin ilgili bölümlerinde öğrenci veya mezun, · İnterneti aktif olarak kullanan, · İfade ve ikna yeteneğine güvenen, · Dinamik ortamları seven, motivasyonu yüksek, · Çözüm odaklı ve analiz yeteneğine sahip, · Tercihen İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden, · Hafta içi 09:30-18:30 saatleri arasında çalışabilecek, ( Ay içerisinde 2 cumartesi çalışılmaktadır. )

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklamasıİşe alım danışmanlığını yapmakta olduğumuz Eğitim Kurumunun,   Türkiye'de ilk defa uygulanan görüntülü görüşme sistemiyle İngilizce dil eğitim verilen kurumun ders kurlarına öğrenci kayıt işlemlerinde görev alacak, İnternet sitesinden seviye belirleme ve deneme yapmak için  başvuru yaparak form dolduran öğrenci adaylarını arayarak eğitim sistemi hakkında bilgi vererek telefonda satış yapabilecek,  Sisteme katılan öğrencilerin , takibini yapıp bir üst kur tekliflerini sunabilecek,

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu, 20 - 35 yaşları arasında, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bilgisayar MS Office programlarına hakim, Diksiyonu düzgün,  İkna kabiliyetine güvenen, Tele Satış personelleri aramaktayız.       "GÜR PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME HİZ. VE İNSAN KAYNAKLARI Özel İstihdam Bürosu olarak 08.05.2012 tarihli 533 numaralı izin belge numarası ile hizmet vermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır."

  Sektör: Eğitim, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Temsilci, Asistan

 • Sigorta Satış Danışmanı

  Alopoliçeİstanbul Avrupa 15 Aralık 2017

  İş AçıklamasıÜrün ve hizmetlerimizin tele satışını gerçekleştirecek, sigortacılık sektöründe kariyer hedefleyen Sigorta Danışmanları arıyoruz. Ofisimiz Mecidiyeköy lokasyonundadır.

  Aranan NiteliklerTürkiye'nin sigortacılık sektöründe lider kuruluşları adına hizmet veren şirketimizde görevlendirmek üzere; Çağrı Merkezleri'nin outbound satış operasyonlarında deneyim sahibi, Lise, MYO ve Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Özellikle Trafik, Kasko, Ferdi Kaza sigorta ürünlerinin satışında deneyimli, İletişim ve ikna becerileri gelişmiş, müşteri odaklı, içsel motivasyonu yüksek ve çözüm odaklı, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden,

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıGENEL NİTELİKLER Abonesepeti, tüketicilerin abonelik ihtiyaçlarını, fatura ödeme ve abonelik iptal taleplerini tek bir kanaldan ekonomik ve hızlı çözümlerle sağlamak amacıyla genç girişimci mühendisler tarafından 2014 yılında kurulmuş web tabanlı bir hizmet servisidir. 2016 yılında Şirket Ortağım Melek Yatırım Ağı ’ndan yatırım alarak büyümesine hızla devam etmektedir. Misyonumuz Kişiye uygun, uygun fiyatlı, güncel ürün ve hizmetleri tek bir ekrandan sunarak müşterilerimizin güvenlerini ve memnuniyetlerini arttıran çözüm ortağı olmak Müşterilerin talep ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere belirlenen çağrı ve konuşma standartları doğrultusunda hizmet vererek müşteri memnuniyetini ve ihtiyaçlarını karşılamak Abone Sepeti Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi’nden beklenen davranışlar: Müşterilerin ihtiyaçlarını anlayarak müşterilerle etkili ilişkiler kurmak ve müşterilerin güvenini ve saygısını kazanmak Çağrı Merkezi temel performans hedeflerini gerçekleştirmek üzere hedef odaklı çalışmak Güncel bilgi ve gelişmeleri, duyuruları takip etmek, eğitimlere aktif katılım sağlamak Teknoloji dünyasındaki güncel bilgileri takip etmek, yeni teknolojik süreçleri öğrenmeye meraklı ve yenilikçi olmak Abone bilgi güvenliği süreçlerine uygun hareket etmek, şirket politikalarına uyum sağlamak Bir takım oyuncusu olup, işbirliğine yatkın olmak Birbiriyle çatışan talepler karşısında dengeli bir duruş sergilemek Cevaba ulaşmak için kaynakları etkin ve verimli bir şekilde kullanmak.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Çağrı Merkezleri süreçlerini bilen Teknoloji ve mobil dünyayla ilgili gelişmeleri yakından takip eden

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Callcenter Müşteri Temsilcisi

  Dd A.Ş.İstanbul Avrupa 17 Aralık 2017

  İş AçıklamasıPronet Çözüm Ortağı, "Callcenter Müşteri Temsilcisi” pozisyonunda görevlendirilmek ve ekibe hemen katılmak üzere dinamik takım arkadaşları aramaktadır. Eğer sizde bu heyecan verici ekibin bir parçası olarak bulunmak istiyorsanız, özgeçmişlerinizi bize gönderebilirsiniz. Ofisimiz Mecidiyeköy Metro ve Metrobüs duraklarına yürüme mesafesindedir.

  Aranan NiteliklerCallcenter Müşteri Temsilcisi Minimum Lise Mezunu, 28 yaşını aşmamış, Erkek Adaylar için askerliğini tamamlamış yada minimum 2 yıl tecilli, Telefonla ifade ve ikna yeteneğine güvenen, Planlı çalışma disiplinine ve sorumluluk duygusuna sahip, Takım çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek, Performans odaklı çalışabilecek, satış alanında kariyer hedefleyen, 09:30 - 18:30 çalışma saatleri arasında çalışacak.

  Sektör: Güvenlik Sistemleri, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıTCS Uluslararası Belgelendirme, yönetim sistemleri (ISO 9001, ISO 14001 vb.) , periyodik kontroller, ortam ölçümleri, çevre ölçümleri ve ürün belgelendirme (CE Belgelendirme) konularında ulusal ve uluslararası akreditasyonlara sahip genç ve dinamik bir kadroyu bünyesinde muhafaza eden bir kuruluştur. Telefonda firmalara aktif satış yapmak Yeni müşterilerin kazanılmasına odaklanarak saha ekibi için randevu oluşturmak Müşteri portföyünü genişletmek Potansiyel müşteri portföyünü belirlemek Teklif gönderilen müşterilerin takibini yapmak Çalışma Saatleri : Hafta içi 08:30 – 18:00 Ücretlendirme : Maaş + Prim Yemek : Ticket verilmektedir SSK standart her çalışanımıza verilmektedir.

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Tercihen Tele satış konusunda 1 yıl tecrübeli (BAYAN) Satış konusunda kendine güvenen Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli Müşteri odaklı bakış açısına sahip Takım çalışmasına yatkın Diksiyonu düzgün, iletişim yeteneği yüksek Güleryüzlü, konuşmayı seven İş takibinde başarılı İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Temsilci

 • Tele Satış Temsilcisi

  BN Telekom Haberleşmeİstanbul Avrupa 13 Aralık 2017

  İş AçıklamasıBN Telekom Haberleşme Ticaret A.Ş. olarak Türkiye genelinde Küçük ve Ortak Büyüklükte ki İşletmelerin Dijital Dünyada Varolmalarına Yönelik, Dijital Tanıtım İhtiyaçlarını Karşılayarak Hızlı, Kaliteli,Yaratıcı Çözümler Sunmaktayız. Türkiye'nin Online Firma Rehberi Bulurum.com' un Hızla Büyüyen Satış Kadrolarında, Telefonda Dijital Medya Ürünleri satışında aktif rol alacak " Tele Satış Temsilcileri" arıyoruz. Sizler de geleceğin sektöründe gelişiminizi ve kariyerinizi planlayarak bu takımın önemli bir parçası olabilirsiniz...

  Aranan NiteliklerTelefonda konuşmayı seven, iletişim becerisi yüksek, internet dünyasına meraklı, telefonda sıcak satış tecrübesi olan; * Lise veya üzeri okullardan mezun, * OUTBOUND DİJİTAL MEDYA SATIŞ konusunda deneyimli ve kendini bu alanda geliştirebilecek, * Kariyerini satış alanında ilerletmeyi hedefleyen, * İtiraz karşılama ve ikna kabiliyeti gelişmiş, * Hedef odaklı çalışma anlayışına sahip,telefonda etkili iletişim kurabilecek, * Performansa dayalı yüksek kazanç hedefleyen, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya 2020'ye kadar tecilli. * Küçükçekmece-Beşyol bölgesine ulaşım sorunu olmayan, * 20 yaş ve üzeri Bay/ Bayan adaylar ile çalışmak bizi mutlu edecektir. Çalışma Şartları, Çalışma yeri; Küçükçekmece- Beşyol' dur. Mesai bilgileri; 09:00-18:30, Hafta içi 5 gündür. Haklar; 1)Net maaş+ 2)Prim+ 3)Yemek kartı'dır.

  Sektör: Reklamcılık, Telekomünikasyon ve Network, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Temsilci

 • İş AçıklamasıCheck-Up paketlerinin tanıtılması, satışı, randevularının oluşturulması gibi Check-Up hizmetlerinin tüm organizasyonel ve operasyonel süreçlerinde yer alınması.

  Aranan Nitelikler18 – 45 yaş aralığında, Telefonda ifade, iletişim ve ikna yeteneği kuvvetli, etkili iletişim kurabilen, Diksiyonu düzgün, akıcı ve etkin konuşabilen, Motivasyonu yüksek, Temel bilgisayar bilgisi olan, Yüksek Kazanç Hedefleyen, İstanbul'da ikamet edip, Mecidiyeköy'e ulaşım engeli olmayan, Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi bayan takım arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Sağlık/Hastane, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Eleman, Sorumlu, Temsilci, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin lider sigorta şirketine ait elementer branşta sigorta satışı yapabilecek takım arkadaşları arıyoruz. Ofisimiz Mecidiyeköy Metrobüs durağına yürüme mesafesindedir.

  Aranan Nitelikler·En az Lise mezunu, ·İfade ve ikna yeteneğine güvenen, ·Dinamik ortamları seven, motivasyonu yüksek, ·Çözüm odaklı ve analiz yeteneğine sahip, ·Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için), ·Tercihen İstanbul Avrupa Yakası’ nda ikamet eden, ·Tercihen SEGEM sertifikasına sahip, ·Hafta içi 09:30-18:30 arasında çalışabilecek, ( Ay içerisinde 2 cumartesi günü çalışılmaktadır.)

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklamasıİzmir Konak merkezde bulunan "Mutlu Çalışan, Mutlu Müşteri" vizyonunu benimsemiş CeyBer A.Ş.’de Tele-Satış Dış Arama operasyonlarının projelerinde görevlendirilmek üzere; ''Müşteri Hizmetleri Yetkilisi'' aramaktayız.

  Aranan NiteliklerStandart çağrı merkezlerinden sıkıldınız mı? O zaman doğru yerdesiniz! Tercihen çağrı merkezi ya da müşteri hizmetleri alanında en az 1 yıl deneyimli, En az lise mezunu, tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Sözlü iletişim becerisine güvenen, Temel bilgisayar kullanımına hâkim, Yeniliklere açık ve bu işi öğrenmeye hevesli, Takım çalışmasına önem veren, Satış konusunda hevesli ve azimli, İkna yeteneği kuvvetli, Sorumlu olacağı proje için hem satış hem de proje eğitimi ücretsiz olarak verilecektir. Eğitimi başarı ile tamamlayan adaylarımızı başarı sertifikası verilecektir. Net Maaş + Yemek + SGK + Prim + Bonus

  Sektör: Çağrı Merkezi, Müşteri ilişkileri, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıÇalışılan hastanelerin paketlerinin tanıtılması, satışı, randevularının oluşturulması gibi ilgili hizmetlerinin tüm organizasyonel ve operasyonel süreçlerinde yer alınması.

  Aranan Nitelikler18 – 35 yaş aralığında, Telefonda ifade, iletişim ve ikna yeteneği kuvvetli, etkili iletişim kurabilen, Diksiyonu düzgün, akıcı ve etkin konuşabilen, Motivasyonu yüksek, Temel bilgisayar bilgisi olan, Yüksek Kazanç Hedefleyen, İstanbul'da ikamet edip, Mecidiyeköy'e ulaşım engeli olmayan, Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi bayan takım arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Sağlık/Hastane, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Sorumlu, Temsilci

 • Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

  MY TUREXİstanbul Avrupa 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıFirmamız bünyesindeki Çağrı Merkezinde Uçak bileti ve transfer hizmetlerinin telefonda satışını yapmak, sipariş almak ve yönlendirmek üzere vardiyalı çalışmaya istekli Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerDiksiyonu düzgün İletişim becerileri yüksek ve kurum kimliğini temsil edebilecek Sakin, sabırlı, çözüm odaklı, insan ilişkilerinde başarılı Ekip çalışmasına yatkın İkna kabiliyeti yüksek Vardiyalı ve yoğun çalışma temposuna uyumlu Ms Ofis uygulamalarına hakim Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az bir(1) yıl tecilli 28 yaşını aşmamış İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Temsilci

 • İş AçıklamasıVodafone GSM Paketleri (Avantajlı Red Tarifeleri) satışını gerçekleştirecek Satış Temsilcileri istihdam edilecektir. Sunulan Olanaklar: Serbest kıyafetle rahat bir ortamda çalışma fırsatı, Saat 10'da başlayan mesai, Fazla mesai yapılmadan haftanın 6 günü (Pazartesi-Cumartesi) belirli saat aralıklarında (10:00-19:00) çalışma düzeni, Öğrenciler için serbest çalışma takvimi (Kişisel ders programına göre çalışma saatleri oluşturulabilir), İzin almanın zor olmadığı ve gün içerisinde belirli satış adedine ulaşan çalışanların hemen çıkabileceği bir mesai kavramı, Satış başına yüksek prim ve belirli satış hedefleri karşılığında Asgari ücret+SSK+Prim+Yemek ücreti sunulan bir işyerinde çalışmayı hedefliyorsanız başvurunuzu bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler18-35 yaş aralığında, İkna kabiliyeti yüksek, Kendine güvenen, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli , Müşteri ile iyi iletişim kurabilen, Takım çalışmasına yatkın, Disiplinli ve düzenli çalışan, Alacağı eğitim ve yüksek performansı ile yaptığı işte ilerlemeyi düşünen.

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Yetkili Yardımcısı, Uzman Yard

 • Telesatış Uzmanı

  Key Telekom Hizmetleriİstanbul Avrupa 29 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTürk Telekom Grubu Kurumsal Bayimizde müşterilerimizle telefon ile iletişime geçip GSM/ SABİT HAT/ADSL ürünlerimizi en iyi şekilde sunabilecek ve saha satış ekibine randevu alımı yapabilecek takım arkadaşları aramaktayız. Kendisine verilen veriler üzerinden kurumsal firmaları arayarak satış ekibi için randevu almak,

  Aranan NiteliklerÖzellikle outbound çağrıları konusunda tecrübeli, Tercihen operatörlerin çağrı merkezi tecrübesi olan, Müşteri odaklı,müşteri sadakatine önem veren, Telefonda iletişim ve ikna konusunda kendine güvenen, Tercihen ön lisans ve üstü mezunu, Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi yüksek, Ms ofis programlarına hakim, Hedef odaklı çalışabilen, İş takibini mükemmel şekilde yapabilen, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Dağıtım, Telekomünikasyon ve Network, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • İş AçıklamasıKısa bir sürede Türkiye'nin en önemli Derkokozmetik markası haline gelen 'ZİGAVUS PHARMA' olarak; İstanbul ofisimizde Call Center birimine Türkçe,Almanca bilen eleman alımı yapılacaktır. * Almanya ' daki eczane ve satış noktalarını düzenli olarak aramak, * Gerekli yazışma ve maillerin takibi yapmak, *Ürün ve kampanyalar ile ilgili gerekli birimlere iletilmesini sağlamak,

  Aranan Nitelikler* MS Office programlarına hakim, * Alanında en az 1 - 2 yıl deneyimli, *İyi derece yazılı ve sözlü Almanca bilen, * Satış odaklı ve takım çalışmasına yatkın, * İstanbul ofisimizde çalışabilecek, * Prezantabl, diksiyonu düzgün, çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: İlaç, Kozmetik

  Pozisyon: Yetkili, Temsilci

 • Eğitim Danışmanları

  Kanoset Teknolojiİstanbul Anadolu 14 Aralık 2017

  İş AçıklamasıKAVRAM ÇEKMEKÖY VIP Özel Öğretim Kursunda görevlendirilmek üzere Eğitim Danışmanları alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Halkla İlişkiler veya Satış - Pazarlama ile ilgili bölümlerinden mezun; Hizmet, özellikle eğitim sektöründe satış konusunda kendisini geliştirebilecek, Mesaisinin büyük bir kısmını telefonda iletişim kurarak geçirebilecek, Kayıt sürecine hakim, Strese dayanıklı, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, kendini motive edebilen,ikna ve iletişim gücü yüksek Cumartesi-Pazar günleri mesai yapabilecek, Tercihen daha önce bir dersanede aynı pozisyonda bulunmuş, Eğitim Danışmanları aranmaktadır.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Danışman, Asistan

 • İş Açıklaması*Çağrı Merkezimizin Tele Satış operasyonunda görev alacak, *Kendisine bağlı ekibin iş planlamasını yapmak ve koordinasyonunu sağlayacak, *Takımına verilen satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi için gerekli çalışma şartlarını sağlayarak ekibini yönetebilecek, *Ekibin performans ve kalite performasını sürekli geliştirecek faaliyetlerde bulunacak, *Ekibin motivasyonunun yüksek tutulmasını ve çalışma kapasitesinin arttırılmasına katkı sağlayıp ve ekibin bireysel gelişiminden sorumlu olacak !!Tele Satış alanında Deneyimli Takım Liderleri aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az 1 yılı yöneticilik olmak üzere 2 yıl ve üstü Çağrı Merkezi deneyimine sahip, Üniversite mezunu, Ekip çalışmasına uygun, koçluk becerilerine ve analitik düşünme yeteneğine sahip, problem çözme yetisi güçlü, Operasyon genelinde ve ekip içinde sorumluluk alabilen, Uzun ve kısa vadeli hedef odaklı çalışan, Özgüven sahibi, enerjik, güler yüzlü ve motivasyonu yüksek, Dinamik ve yoğun iş temposunda çalışabilen, Analitik düşünme ve hızlı problem çözme yeteneği gelişmiş, Tele marketing dinamiklerine hakim. Sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, Ekibin motivasyon ve enerjisini üst düzeyde tutabilecek, Ekibin hedefine ulaşabilmesi için gerekli koçluk ve yönlendirmeleri yapabilecek, Yönetim bilişim sistemlerine aşina, planlama ve raporlama becerileri gelişmiş, MS Office ve genel bilgisayar kullanımına hakim, Bayan,

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network, Müşteri ilişkileri, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Yetkili, Yönetici, Sorumlu, Takım Lideri

 • İş AçıklamasıMecidiyeköy’de bulunan ofisimizde sektöründe lider sigorta kuruluşunun müşteri portföyünü kullanarak satış gerçekleştirecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerUluslararası alanda lider sigorta şirketlerinin bünyesinde görev alacak 'Sigorta Danışmanı' aramaktayız. · Üniversite’ den yeni mezun olmuş, · Hızlı düşünebilen, çözüm odaklı, · Telefonda iletişimi seven, · Enerjisi ve iletişim becerileri ile şirketimizi, değerlerimizi en güvenilir şekilde temsil edebilecek, · Hafta içi 09:30-18:30 çalışma saatleri arasında ofis ortamında çalışacak ( Ay içerisinde 2 cumartesi çalışılmaktadır) ( Net Maaş + Yemek + Sgk + Yüksek Prim + Yol + Promosyonlar )

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • Müşteri Hizmetleri - Müşteri Temsilcisi

  Kozmelaİstanbul Anadolu 15 Aralık 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Anadolu Yakası İş Tanımı Türkiye’nin En Büyük Kozmetik ve Kişisel Bakım E-ticaret Sitesi Kozmela.com, Müşteri Hizmetleri departmanımızda Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi pozisyonunda görevlendirilmek üzere ekip üyeleri arayışındayız. Kozmetik ve E-ticaret sektöründe çalışmak istiyorsanız ve satış konusunda kendinize güveniyorsanız hemen başvurun! Görev Tanımı Müşterilerimizin ürünler ve hizmetlerle ilgili sorularına cevap vermek, alışveriş yapmalarını kolaylaştırmak. Sipariş takibi, problem ve isteklerin ilgili birimlerle koordinasyonunu sağlayarak çözüm geliştirmek. Outbound çağrılarla aylık satış hedeflerini gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerAranan Temel Nitelikler Telemarketing veya Çağrı Merkezi tecrübesi bulunan, Diksiyonu düzgün ve akıcı bir Türkçe ile konuşabilen Ekip çalışmasına uygun ve uyumlu Müşteri ve çözüm odaklı düşünen, her koşulda müşteri memnuniyeti yaratabilen Sürekli öğrenmeye ve gelişime açık Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Maaş + Prim sistemiyle çalışacak İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Huzurlu bir çalışma ortamında çalışmak isteyen Adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Kozmetik, E-Ticaret, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Temsilci, Eleman, Görevli, Danışman

İş Habercisi - Telesatış İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?