Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Telesatış İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Telesatış
 • İş AçıklamasıYeni abonelik taleplerinde ve mevcut müşterilere telefon üzerinden satış yapmak Şirketin satış hedeflerinin arttırılmasına katkı sağlayarak müşteri memnuniyetini arttırmak

  Aranan NiteliklerEn az ön lisans tercihen lisans mezunu ve/veya açık öğretim fakültesi 3.ve 4. Sınıf öğrencisi, Çağrı Merkezi alanında en az 1 yıl telefonda satış konusunda deneyimli, Telefonda ikna kabiliyetine ve iletişimine güvenen, Müşteri bağlılığı ve memnuniyeti konusunda benimsediğimiz ilkeleri paylaşabilecek, Dinamik bir ortamda hedef odaklı çalışabilecek, Ekip çalışmasına uyumlu, Erkek adaylar için, askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli "Tele Satış Uzmanı’’ arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara'nın önde gelen sağlık grubunun çağrı merkezi operasyonunda telefonda check-up satışı için elemanlar arıyoruz.

  Aranan NiteliklerSes tonu ve diksiyonu düzgün, Güler yüzlü ve pozitif, Hırslı ,işini seven, sabırlı ,öz güvenli ve çalışkan, İnsanlarla iletişimi kuvvetli, İkna kabiliyeti iyi, Ekip çalışmasına yatkın, Kariyer hedefleyen , Bay/Bayan.

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz, hizmet sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ''Telesatış Müdürü'' arayışımız bulunmaktadır. Kendisine bağlı ekibe liderlik yaparak satış hedeflerinin gerçekleştirilmesini sağlamak, Ekibin eğitim ihtiyaçlarını analiz ederek gerekli eğitimlerin verilmesini sağlamak, KPI'ları belirleyerek takibini yapmak ve üst yönetime ilgili raporlamaları yapmak, Telesatış Müşteri Temsilcilerinin işe alım sürecinde görüşmeleri gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ön lisans veya lisans bölümlerinden mezun, Telesatış alanında ekip yönetmiş, minimum 4 yıl tecrübesi olan, Satış Teknikleri, Müşteri Odaklı Yaklaşım ve Konuşma Yetkinliğine hakim ve bu konularda ekibine eğitim verebilecek, İletişimi güçlü, iç motivasyonu ve enerjisi yüksek, KPI ları belirleyip takip ederek üst yönetime ilgili raporlamaları yapabilecek, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden veya edebilecek olan.

  Sektör: Danışmanlık, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Müdür, Yönetici

 • İş AçıklamasıGayrimenkul firmamız için hazır portföy ile telefonda satış yapabilecek tele satış-satış destek elamanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler25-35 yaş arasında, Satış pazarlama alanında en az 3 yıl deneyimli, İkna kabiliyeti yüksek, İşini seven,diksiyonu düzgün, Maslak ve çevresinde ikamet eden bay veya bayan eleman aramaktayız. MAAŞ+PRİM

  Sektör: Gayrimenkul, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Callcenter Müşteri Temsilcisi

  Dd A.Ş.İstanbul Avrupa 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıPronet Çözüm Ortağı, "Callcenter Müşteri Temsilcisi” pozisyonunda görevlendirilmek ve ekibe hemen katılmak üzere dinamik takım arkadaşları aramaktadır. Eğer sizde bu heyecan verici ekibin bir parçası olarak bulunmak istiyorsanız, özgeçmişlerinizi bize gönderebilirsiniz. Ofisimiz Mecidiyeköy Metro ve Metrobüs duraklarına yürüme mesafesindedir.

  Aranan NiteliklerCallcenter Müşteri Temsilcisi Minimum Lise Mezunu, 28 yaşını aşmamış, Erkek Adaylar için askerliğini tamamlamış yada minimum 2 yıl tecilli, Telefonla ifade ve ikna yeteneğine güvenen, Planlı çalışma disiplinine ve sorumluluk duygusuna sahip, Takım çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek, Performans odaklı çalışabilecek, satış alanında kariyer hedefleyen, 09:30 - 18:30 çalışma saatleri arasında çalışacak.

  Sektör: Çağrı Merkezi, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • Tele Satış Temsilcisi

  BN Telekom Haberleşmeİstanbul Avrupa 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıTürkiye' nin bilinmeyen numaralar servisi lider markası 118 80 ; Türkiye'deki Her Sektörde Hizmet Veren İşletmelere (KOBİ) Yönelik Önceliklendirme Hizmetleri ile , Tüm İşletmelerin Dijital Dünyada Varolmalarına Yönelik, Dijital Tanıtım İhtiyaçlarını Karşılayarak Hızlı, Kaliteli ve Yaratıcı Çözümler Sunmaktadır. 118 80 ve Bulurum.com' un Hızlı Büyüyen Kadrolarında, Satışta Aktif Rol Alacak " Tele Satış Temsilcisi" arıyoruz. Sizler de geleceğin sektöründe gelişiminizi ve kariyerinizi planlayarak bu takımın önemli bir parçası olabilirsiniz...

  Aranan Nitelikler* Lise veya üzeri okullardan mezun, * OUTBOUND SATIŞ konusunda deneyimli ve kendini bu alanda geliştirebilecek, * Kariyerini satış alanında ilerletmeyi hedefleyen, * İtiraz karşılama ve ikna kabiliyeti gelişmiş, * Hedef odaklı çalışma anlayışına sahip,telefonda etkili iletişim kurabilecek, * Performansa dayalı yüksek kazanç hedefleyen, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya 2020'ye kadar tecilli. * Küçükçekmece-Beşyol bölgesine ulaşım sorunu olmayan, * 20 yaş ve üzeri Bay/ Bayan adaylar ile çalışmak bizi mutlu edecektir. Çalışma Şartları, Çalışma yeri; Küçükçekmece- Beşyol' dur. Mesai bilgileri; 09:00-18:30, Hafta içi 5 gündür. Haklar; Net maaş+ prim+yemek kartı'dır.

  Sektör: Reklamcılık, Telekomünikasyon ve Network, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Temsilci

 • Bayi Destek Hattı Müşteri Temsilcisi

  Dd A.Ş.İstanbul Avrupa 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıPronet Çözüm Ortağı, "Bayi Destek Hattı Temsilcisi ” pozisyonunda görevlendirilmek ve ekibe hemen katılmak üzere dinamik takım arkadaşları aramaktadır. Eğer sizde bu heyecan verici ekibin bir parçası olarak bulunmak istiyorsanız, özgeçmişlerinizi bize gönderebilirsiniz. Ofisimiz Mecidiyeköy Metro ve Metrobüs duraklarına yürüme mesafesindedir.

  Aranan NiteliklerBayi Destek Hattı Uzmanı Minimum Lise Mezunu, 28 yaşını aşmamış, Erkek Adaylar için askerliğini tamamlamış yada minimum 2 yıl tecilli, Telefonla ifade ve ikna yeteneğine güvenen, Planlı çalışma disiplinine ve sorumluluk duygusuna sahip, Takım çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek, Performans odaklı çalışabilecek, satış alanında kariyer hedefleyen, 09:30 - 18:30 çalışma saatleri arasında çalışacak.

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıAnkara'nın önde gelen sağlık kuruluşlarının danışmanlığını ve çağrı merkezini yapmakta olan firmamızda görevlendirilmek üzere, Müşteri Yönetimi ve Satış Departmanı’nda görev alacak Satış Geliştirmede deneyimli, Telefonda check-up tanıtımı-satışı yapacak, Yüksek gelir hedefleyen,satış temsilcileri arıyoruz. Fotoğraf bulunmayan cvler değerlendirilmeye alınmayacaktır.

  Aranan NiteliklerSES TONU VE DİKSİYONU DÜZGÜN, GÜLERYÜZLÜ VE POZİTİF, HIRSLI,İŞİNİ SEVEN,SABIRLI VE ÖZGÜVENLİ, İNSAN İLİŞKİLERİ VE İLETİŞİM YETENEĞİ YÜKSEK, İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK, HEDEFLİ ÇALIŞMAYI SEVEN, EN AZ LİSE MEZUNU BAY VE BAYAN

  Sektör: Çağrı Merkezi, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Uzman Yard, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Yetkili Yardımcısı, Eleman

 • İş AçıklamasıElektronik güvenlik sektörünün lider markası olan firmamızda "Müşteri Temsilcisi” pozisyonunda görevlendirilmek ve ekibe hemen katılmak üzere dinamik takım arkadaşları aramaktadır. Eğer sizde bu heyecan verici ekibin bir parçası olarak bulunmak istiyorsanız, özgeçmişlerinizi bize gönderebilirsiniz. Ofisimiz Mecidiyeköy Metro ve Metrobüs duraklarına yürüme mesafesindedir.

  Aranan NiteliklerMüşteri Temsilcisi Minimum Lise Mezunu, 28 yaşını aşmamış, Bayan, Telefonla ifade ve ikna yeteneğine güvenen, Planlı çalışma disiplinine ve sorumluluk duygusuna sahip, Takım çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek, Performans odaklı çalışabilecek, satış alanında kariyer hedefleyen, 09:30 - 18:30 çalışma saatleri arasında çalışacak.

  Sektör: Çağrı Merkezi, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklamasıİstanbul Mecidiyeköy lokasyonumuzda şirketimizin mevcut data portföyünden dış arama gerçekleştirerek müşterilerimize SATIŞ yapmak üzere “ Lise Mezunları Müşteri Temsilcisi” aramaktayız. Kurumsal bir çalışma ortamında genç ve enerjik bir ekipte çalışmaya ne dersin? Ekibimizi büyütüyoruz ve bu doğrultuda; mevcut müşteri portföyümüzü telefon ile arayıp ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi vererek satış yapabilecek Hafta İçi 5 gün 09:00-18:30 saatleri arasında çalışabilecek Müşteri Temsilcileri arıyoruz. (Ay içerisinde 2 cumartesi çalışılmaktadır)

  Aranan NiteliklerBeklentiler ·Lise Mezunu, ·Diksiyonu iyi, ·Hırslı ve çalışkan, ·Disiplinli ve sorumluluk sahibi, ·Güler yüzlü/Neşeli, ·İkna kabiliyeti yüksek, ·İletişim yeteneği güçlü, ·Takım çalışmasını seven, ·SGK + Maaş + Yemek + Prim Kariyer yolculuğunuzda önemli bir adım atarak; aramıza katılmaya ne dersiniz?

  Sektör: Sigortacılık, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • Airfreight Sales Representative

  Gacİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 21 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİstanbul KABATAŞ da yer alan ofisimizde gmrevlendirilmek üzere Havayolu taşımalarına ilişkin süreçte destek sağlayacak ; müşteri, tedarikçi ve yurt dışı ofisler ile olan iletişimi yönetecek, Satışa destek olacak "Müşteri Temsilcisi" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÇok iyi derecede İngilizce bilen, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Havayolu müşteri temsilcisi deneyimi olan (en az 2 yıl), Tercihen havayolu operasyon deneyimli MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Sözlü ve yazılı iletisim becerisi kuvvetli İkna kabiliyeti yüksek İnsan ilişkilerinde başarılı, dikkatli ve takipçi, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin lider sigorta şirketine ait elementer branşta sigorta satışı yapabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerAlopoliçe bünyesinde kariyerini sigorta sektöründe geliştirmek isteyen Bankacılık ve Sigortacılık Mezunları Sigorta Danışmanları arıyoruz. ·En az Yüksekokul mezunu, ·İfade ve ikna yeteneğine güvenen, ·Dinamik ortamları seven, motivasyonu yüksek, ·Çözüm odaklı ve analiz yeteneğine sahip, ·Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için), ·Tercihen İstanbul Avrupa Yakası’ nda ikamet eden, ·Tercihen SEGEM sertifikasına sahip, ·Hafta içi 09:00-18:30 arasında çalışabilecek, ( Ay içerisinde 2 cumartesi günü çalışılmaktadır. )

  Sektör: Sigortacılık, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıMecidiyeköy’de bulunan ofisimizde sektöründe lider sigorta kuruluşunun müşteri portföyünü kullanarak satış gerçekleştirecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler· En az lise mezunu, · Sigorta alanında iyi bir eğitim almak isteyen, · Satış alanında kariyer hedefleyen, · Net Maaş + SGK + Yemek + Yüksek Prim

  Sektör: Sigortacılık, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • Kasko Sigorta Danışmanı

  Marmara Çağrı Merkeziİstanbul Avrupa 21 Ağustos 2017

  İş Açıklaması* Elementer sigorta branşında yeni üretim yapılması ve yeni portföy oluşturulması, * Yeni satış kanallarının oluşturulması, * Portföy artırılması ve hedeflere bağlı çalışılması, * Mevcut var olan müşteri portföyü üzerinden kasko ve trafik sigortası poliçelerinin satışını gerçekleştirmek, * Tekliflerin takibini yaparak satışa dönüştürmek , * Araç sahiplerine Kasko ve Trafik poliçeleri başta olmak üzere Konut Sigortaları ürünlerinin sigorta poliçe satışı, * Sigorta ürünlerinin tanıtımı.

  Aranan NiteliklerTERCİHEN SEGEM BELGESİ OLAN, SİGORTA SEKTÖRÜNDE DENEYİMİ OLAN, TEMSİL VE İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK OLAN ANALİTİK DÜŞÜNEBİLEN, TRAFİK, KASKO, KONUT SİGORTALARINA HAKİM OLAN.

  Sektör: Çağrı Merkezi, Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıGenel Nitelikler: Şirketimizin Çağrı Merkezi biriminde, müşteri tarafından gelen KASKO ve Trafik ürünü taleplerinin telefonda satışını yapacak, "Satış Danışmanı" olarak aramıza katılarak güzel kazanımlara imza atacak, yeniliklere açık takım arkadaşlarını aramıza bekliyoruz. Biz Kimiz? Alopoliçe, kendi alanında uzman ve sektör deneyimli personeli ile koşulsuz müşteri memnuniyeti esasını modern internet teknolojileri ile birleştirmiş ve hizmetlerini kaliteli sunmayı hedeflemiştir...

  Aranan NiteliklerMinimum lise mezunu, Telefonda sigorta satışında kariyerine devam etmek isteyen, İkna yeteneği kuvvetli, özgüveni yüksek, Diksiyonu düzgün, akıcı konuşma becerisi mevcut, enerjisi yüksek, Müşteri memnuniyeti odaklı, istikrarlı ve çalışma disiplinine sahip, Mecidiyeköy’e ulaşımı kolay olan.

  Sektör: Çağrı Merkezi, Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması· İnternet sitesi , inbound, tv, radyo ve sosyal medya üzerinden teklif alan müşterilerimize Trafik/ Kasko ürün ve uygulamalarını eksiksiz sunarak en uygun seçimi yapmalarını sağlamak, · Bireysel ve takım hedeflerine ulaşmak.

  Aranan NiteliklerTürkiye’ nin önde gelen lider sigorta kuruluşunun Çağrı Merkezi adına hizmet veren şirketimize yeni heyecanlar katarak, birlikte yürüyecek yol arkadaşları aramaktayız. · Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · Hedef odaklı çalışma anlayışına sahip, · 09:00 – 18:30 saatleri arasında vardiyasız sistemde çalışabilecek, · MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, · Telefonla ifade ve ikna yeteneğine güvenen, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, · İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,

  Sektör: Çağrı Merkezi, Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklamasıİnternet sitesi üzerinden fiyat teklifi talep eden müşterilere telefonla sigorta ürünleri satışı yapmak, Trafik sigortası ve kasko sigortası satış aktivitelerini gerçekleştirerek bireysel ve takım hedeflerine ulaşmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinde öğrenci ya da mezun, MS Word, MS Excel programlarını etkin şekilde kullanabilen, İnterneti aktif olarak kullanan, İfade ve ikna yeteneğine güvenen, Dinamik ortamları seven, motivasyonu yüksek, Çözüm odaklı ve analiz yeteneğine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için), İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden.

  Sektör: Çağrı Merkezi, Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıeDönüşüm Alanında eFatura eDefter eİmza satış ve abonelik işlemleri yapan firmamıza TELE SATIŞ UZMANLARI alınacaktır. * eFatura eDefter eİmza Ürünlerinin Telefonda firmalara sunumunu ve aktif satışını yapmak, * Yeni müşterilerin kazanılmasına odaklanarak Saha Ekipleri ile Koordineli satış sürecine destek vermek, * Müşteri portföyünü genişletmek, * Kurumsal müşteri portföyüne yönelik yapılacak aramalar ile kampanya ve bağlılık programlarını hayata geçirmek, * Kurumsal müşterilerle ilişkileri etkin bir şekilde yönetmek, * Hedeflenen müşteri portföyümüze ulaşmak için yapılacak olan düzenli günlük aramalar ile ilgili raporlama yapmak. Not: Maaş + Prim sistemimiz mevcuttur

  Aranan NiteliklerDiksiyonu düzgün , ifade becerisi gelişmiş, En az Lise Mezunu, Bay, Bayan Ankara'da ikamet eden, Müşteri ve hizmet odaklı çalışma yetkinliğini olan, İş takibinde başarılı, kişisel motivasyonu yüksek, Telesatış konusunda kendine güvenen,dinamik,istekli ve motivasyonu yüksek, Etkili iletişim becerilerine ve akıcı bir diksiyona sahip, Öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye istekli,

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Uzman, Uzman Yard, Yetkili

 • Sigorta Satış Temsilcisi

  Marmara Çağrı Merkeziİstanbul Avrupa 19 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıTelefonla yoluyla müşterilere sigorta ürünlerinin satışını gerçekleştirmek. Ofisimiz Mecidiyeköy Metrobüs durağına yürüme mesafesindedir.

  Aranan NiteliklerEn az Lise Mezunu, Tercihen sigorta satış tecrübesi ve SEGEM belgesi olan Dinamik, hırslı, gelişime açık, yenilikçi, yaratıcı, Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, İnsan ilişkileri güçlü, Analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, Telefonda ikna kabiliyetine güvenen, Tercihen telefonda satış deneyimi olan, Dışa dönük, sonuç odaklı çalışmayı seven, Sigorta sektöründe kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da 2 yıl tecilli,

  Sektör: Çağrı Merkezi, Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıÇağrı Merkezimizde Tele Satış yöntemiyle sigorta satışı gerçekleştirebilecek, İzinli data portföyünü kullanarak müşteri aramaları gerçekleştirecek, Sabit çalışma saatlerinde görev alabilecek Sigorta Tele Satış Yetkilisi aramaktayız. Ofisimiz Mecidiyeköy Metrobüs durağına yürüme mesafesindedir.

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu, Yeni mezun yada en fazla 1-2 yıllık iş deneyimi olan, İstanbul'da Avrupa yakasında ikamet eden, Sigortacılık alanında kariyer hedefleyen, Diksiyonu düzgün.

  Sektör: Çağrı Merkezi, Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıMecidiyeköy’de bulunan ofisimizde sektöründe lider sigorta kuruluşunun müşteri portföyünü kullanarak satış gerçekleştirecek çalışma arkadaşları aramaktayız. Uluslararası alanda lider sigorta şirketlerinin bünyesinde görev alacak 'Sigorta Danışmanı' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler· En az lise mezunu, · Hızlı düşünebilen, çözüm odaklı, · Telefonda iletişim ve sunum becerilerini en etkin şekliyle kullanabilen, · İzinli bir data portföyünde ve keyifli bir ortamında çalışmak isteyen, · Müşterilerin sigorta ihtiyaçlarını belirleyerek satış yapabilecek, · Kasko ve Trafik poliçesi, uzman satış danışmanları, · Elementer ve Ferdi Kaza poliçeleri için yetiştirilmek üzere satış danışmanları, · Enerjisi ve iletişim becerileri ile şirketimizi, değerlerimizi en güvenilir şekilde temsil edebilecek, · Büyüyen organizasyonumuz da hızlı, yüksek kazanç ve kariyer hedefleyen, · Hafta içi 09:00-18:30 çalışma saatleri arasında ofis ortamında çalışacak ( Net Maaş + Yemek + Sgk + Yüksek Prim + Promosyonlar )

  Sektör: Çağrı Merkezi, Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • Tele Satış Elemanı

  Marmara Çağrı Merkeziİstanbul Avrupa 19 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıSigortacılık faaliyeti adına hizmet veren firmamızda hazır data portföyü ile telefonda satış yapabilecek tele satış elamanı aramaktayız. Ofisimiz Mecidiyeköy Metrobüs durağına yürüme mesafesindedir.

  Aranan Nitelikler18-30 yaş arasında, Satış pazarlama alanında deneyim kazanmak isteyen, İkna kabiliyeti yüksek, İşini seven,diksiyonu düzgün, Mecidiyeköy ve çevresinde ikamet eden bay veya bayan eleman aramaktayız.

  Sektör: Sigortacılık, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Telesatış Uzmanı

  OSAP ORTAK SATIN ALMA PLATFORM HİZMETLERİİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 20 Ağustos 2017

  İş Açıklaması-Türkiye'nin lider akaryakıt şirketinin otomasyon sistemlerinin tanıtımı ve satışını yapmak. -Müşterilerin bağlılığını ve memnuniyetinin arttırılmasına odaklanarak, sorumlu olduğu müşteriler ile ilgili tüm süreçlerin yürütülmesi. -Teklif ve sözleşmelerin hazırlanması. -Satış planlarının hazırlanması ve hazırlanan planların gerçekleştirilmesi. -Müşteri bilgilerini güncellemek ve sorumlulukları kapsamındaki tüm raporlama ve geri bildirimlerin zamanında yapılması.

  Aranan NiteliklerMYO ve/veya tercihen üniversite mezunu En az 1 yıl telefonda satış tecrübesi olan İstanbul’ da ikamet eden İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim, ikna ve satış yeteneği yüksek Satış odaklı, dinamik ve müşteri odaklı, takım çalışmasına yatkın Satışta kariyer hedefleyen Akıcı konuşma ve problem çözme becerisine sahip Yoğun çalışma temposuna uyabilecek, genç, dinamik, motivasyonu yüksek MS Ofis programlarına hakim ve hızlı klavye kullanabilen

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıLider sigorta şirketine ait elementer branşta yeni müşteri kazanımı sağlanması adına izinli data portföyüne satış gerçekleştirecek Müşteri Temsilcileri aramaktayız. Ofisimiz Mecidiyeköy' dedir.

  Aranan NiteliklerLise Mezunu, Telefonda konuşmayı seven, Hafta içi 5 gün 09:00-18:30 arası çalışabilecek ( Ay içerisinde 2 cumartesi çalışılmaktadır )

  Sektör: Çağrı Merkezi, Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıKAVRAM ÇEKMEKÖY VIP Özel Öğretim Kursunda görevlendirilmek üzere Eğitim Danışmanları alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Halkla İlişkiler veya Satış - Pazarlama ile ilgili bölümlerinden mezun; Hizmet, özellikle eğitim sektöründe satış konusunda kendisini geliştirebilecek, Mesaisinin büyük bir kısmını telefonda iletişim kurarak geçirebilecek, Kayıt sürecine hakim, Strese dayanıklı, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, kendini motive edebilen,ikna ve iletişim gücü yüksek Cumartesi-Pazar günleri mesai yapabilecek, Tercihen daha önce bir dersanede aynı pozisyonda bulunmuş, Eğitim Danışmanları aranmaktadır.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Danışman, Asistan

 • Telesatış Uzmanı

  Marmara Çağrı Merkeziİstanbul Avrupa 18 Ağustos 2017

  İş Açıklaması· Belirlenen satış hedefleri doğrultusunda dış arama yaparak potansiyel müşteriler ile görüşülmesi elementer branştaki sigorta ürünlerinin telefonda satılması. Ofisimiz Mecidiyeköy Metrobüs durağına yürüme mesafesindedir.

  Aranan Nitelikler· Minimum Lise mezunu, · Diksiyonu düzgün ve iletişim yeteneği kuvvetli, · Satış odaklı, dinamik ve müşteri odaklı, takım çalışmasına yatkın, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş.

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıMecidiyeköy lokasyonumuzda, 09:00-18:30 saatleri arasında lider sigorta kuruluşunun müşteri portföyünü kullanarak satış gerçekleştirecek Telesatış Danışmanları aramaktayız. Kurumsal bir çalışma ortamında genç ve enerjik bir ekipte çalışmaya ne dersin? Alopoliçe 9 Yaşında! Çalışma arkadaşları ile büyümeye devam ediyor. “Satış Okulu” olarak da adlandırabileceğimiz bu eğlenceli ortama, yetiştirilmek üzere Telesatış Danışmanları alınacaktır. Sen de aşağıdaki niteliklere sahip olduğunu düşünüyor ve bu ekip içerisinde yer almak istiyorsan başvurunu yap, tanışalım.

  Aranan Nitelikler·Diksiyonu iyi, ·Azimli ve çalışkan, ·Disiplinli ve sorumluluk sahibi, ·Güler yüzlü/Neşeli, ·İkna kabiliyeti yüksek, ·Takım çalışmasını seven, ·SGK + Maaş + Yemek + Prim

  Sektör: Çağrı Merkezi, Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • Telesatış Danışmanları

  Marmara Çağrı Merkeziİstanbul Avrupa 18 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıBelirlenen satış hedefleri doğrultusunda mevcut ve potansiyel müşteriler ile görüşülerek, ilgili ürünlerin satışının telefonda gerçekleştirilmesidir. Merter Metro/ Metrobüs duraklarına 1 dakika yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan NiteliklerDünya’ nın öncü sigorta şirketlerinden birine hizmet veren Alopoliçe, kariyerini sigorta sektöründe geliştirmek isteyen takım arkadaşları arıyor. FERDİ KAZA SİGORTASI SATIŞINDA DENEYEMLİ VE BU DENEYİMİNİ YÜKSEK KAZANCA ÇEVİRMEK İSTEYEN TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ. ·Ferdi kaza sigorta satışında tecrübeli, ·Telefonla ifade ve ikna yeteneğine güvenen, ·Planlı çalışma disiplinine ve sorumluluk duygusuna sahip, ·Takım çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek ·Performans odaklı çalışabilecek, satış alanında kariyer hedefleyen, ·09:00 - 18:30 çalışma saatleri arasında çalışacak.

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Açık Lise Öğrencileri

  Marmara Çağrı Merkeziİstanbul Avrupa 19 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıUluslararası alanda lider sigorta şirketinin bünyesinde görev alarak telefonda satış yapacak, Açık Lise Öğrencileri arıyoruz. “Hem okuyorum hem de çalışmak istiyorum. Harcamalarım için ek bir desteğe ihtiyacım var” diyorsanız sizi de ofisimize çalışmaya bekliyoruz. Alopoliçe bünyesinde kariyerini sigorta sektöründe geliştirmek isteyen Açık Lise Öğrenimi gören çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerAçık Lise okuyan, Sigortacılık alanında bilgi ve tecrübe kazanıp meslek edinmek isteyen, Akıcı ve düzgün diksiyona sahip, Tercihen İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden, Satış alanında iş tecrübesi edinmek isteyen ve uzun soluklu çalışmayı hedefleyen, Hafta içi 09:00-18:30 arasında çalışabilecek, ( Ay içerisinde 2 cumartesi günü çalışılmaktadır.) SGK + Maaş + Yemek + Performansa dayalı olarak gelirini belirleyeceğiniz Prim

  Sektör: Çağrı Merkezi, Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • Tele-Satış Temsilcisi

  Marmara Çağrı Merkeziİstanbul Avrupa 18 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıAlopoliçe, Tele-satış Temsilcisi ” pozisyonunda görevlendirilmek ve ekibe hemen katılmak üzere dinamik takım arkadaşları aramaktadır. Eğer sizde bu heyecan verici ekibin bir parçası olarak bulunmak istiyorsanız, özgeçmişlerinizi bize gönderebilirsiniz. Ofisimiz Mecidiyeköy Metrobüs durağına yürüme mesafesindedir.

  Aranan NiteliklerFERDİ KAZA SİGORTASI SATIŞINDA DENEYEMLİ VE BU DENEYİMİNİ YÜKSEK KAZANCA ÇEVİRMEK İSTEYEN TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ. ·Ferdi kaza sigorta satışında tecrübeli, ·Telefonla ifade ve ikna yeteneğine güvenen, ·Planlı çalışma disiplinine ve sorumluluk duygusuna sahip, ·Takım çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek, ·Performans odaklı çalışabilecek, satış alanında kariyer hedefleyen, ·09:00 - 18:30 çalışma saatleri arasında çalışacak.

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

İş Habercisi - Telesatış İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?