Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Toptan Satış İş İlanları

Hepsini Temizle
Toptan Satış
 • İş Açıklamasıİstoç ticaret merkezinde promosyon ürünleri satışında hizmet veren firmamıza müşterilerden gelen sipariş taleplerine cevap vermek..

  Aranan Niteliklerİşini takip ve sonuçlandırma konusunda başarılı, Pozitif, ikna kabiliyeti yüksek, sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip, İnsan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın,müşteri memnuniyeti üst seviyede tutabilen Sorumluluk sahibi Bayan müşteri temsilcisi alınacaktır

  Sektör: Diğer, Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri, Reklamcılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Mağaza Satış Danışmanı

 • İngilizce Bilen Satış Temsilcisi

  İpekyolu Kuyumculuk Kıymetli Taşlarİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 20 Ekim 2017

  İş AçıklamasıBeyazıt'ta bulunan mağazamızda Avrupa ülkelerine toptan satış yapmak, müşteri portföyünü genişletici çalışmalar yapmak.

  Aranan NiteliklerBeyazıt yerleşkesinde bulunan mağazamızda görevlendirmek üzere; Çok iyi seviyede İngilizce bilen, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Minimum lise mezunu, Aktif, girişken, insan ilişkileri iyi, Minimum 2 yıl satış & pazarlama deneyimi olan, 'Satış Temsilcisi' adaylarının başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıDUDULLU Org.San.Bölgesindeki üretici olan şirketimizden yurtdışına beyaz eşya / ankastre ürünler satışında ülke-bölge satış yöneticisi olarak çalışacak, en az 3 yıl tecrübeli , referans verebilecek YURT DIŞI SATIŞ UZMANLARI ile tanışmak ve çalışmak istemekteyiz. ltf. bizle temasa geçiniz.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu , 40 yaşını geçmemiş , Askerlikle ilişkisi olmayan, Hedefi, vizyonu ve karıyer planlaması olan, genç ve dinamık, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Etkin iletişim becerisine ve ekib çalışmasına yatkın, Raporlama , analiz , iş takibi ve geribildirim konusunda deneyımlı ve hassas, İyi düzeyde İngilizce ( Okuma, Yazma,Konuşma ),tercihen 2. bir yabancı dil bilen ( Rusya, Arapça, Fransızca ) MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, MRP de çalışma ve işlemler yapmaya yatkın, Seyahat ve planlanmış çalışmalarda zaman engeli olmayan, Yurt dışı planlı ve gerektiğinde de plansız seyahat etmede sorunu bulunmayan , Analitik düşünme yeteneği gelişmiş ,

  Sektör: Beyaz Eşya, Dayanıklı Tüketim Malları

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Yönetici Adayı, Yönetici

 • İş AçıklamasıTekstil aksesuarları üretim ve satışı alanlarında faaliyet gösteren şirketimizin yurtiçi Satış Bölümünde YURTİÇİ SATIŞ TEMSİLCİSİ olarak görev yapacak.

  Aranan NiteliklerLise mezunu, ​Satış ve pazarlama konusunda 3-4 yıl tecrübeli, Tekstil aksesuarları satışında bulunmuş, Takip yeteneği güçlü, detaycı, hedef ve sonuç odaklı, Bilgisayar bilgisi yeterli, Kendisine tahsis edilen satış bölgesinde satış faaliyetlerini gerçekleştirebilecek, Raporlama yönü güçlü. Sözlü ve yazılı iletişim yönü güçlü.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Bölge Müdürü, Bölge Sorumlusu, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklamasıİlgili sevkiyatların teslimat noktalarına zamanında ulaştırılmasını sağlayacak

  Aranan NiteliklerTercihen Lise Mezunu, Tercihen gıda sektöründe tecrübeli ve ürünleri tanıyan, En az 3 yıl ağır vasıta şöförlüğü yapmış, E - D sınıfı ve dijital ehliyeti olan, Uzun yol tecrübesi olan, SRC 2-4 yetki belgesi ve psikoteknik belgesine sahip, Askerliğini tamamlamış, 40 yaşını aşmamış İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Şoför

 • Sekreter

  Orhanlar Gıdaİstanbul Anadolu 21 Ekim 2017

  İş AçıklamasıFirmamızda görevlendirilmek üzere Ticaret lisesi ya da üniversite mezunu,30 yaşını aşmamış,ön muhasebe deneyimi olan,telefon trafiğini düzenleyecek,kargo takibi yapacak ve misafir karşılayacak bayan personel aramaktayız.

  Aranan NiteliklerGelen misafirlerin karşılanması, Mail, Fax, telefon, randevu trafiğini düzenlemek, Gelen-giden evrak düzenlemesini yapmak, Kargo, kurye işlerinin yürütülmesi, Seyehat , Tur ,Eğitim organizasyonlarını yönlendirmek, Uçak bileti alımı, Otel rezervasyonlarını yapmak Ziyaretçilerin yönlendirilmesini sağlamak,

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Sekreter

 • İş AçıklamasıIf you are passionate about the challenge then an unique opportunity to join one of the largest and prominent Groups of Turkey which produces printed fabrics, clothing fabrics. We are looking for new collegues who will be employed as Sales&Marketing Responsible to help us meet our customer acquisition and revenue growth targets by keeping our company competitive and innovative.. JOB DESCRIPTION Managing and improving customer relationships through the European export region of responsibility. Be fast and tidy in details A visionary marketing professional with an authentic business sense and the real desire to achive targets Establishing business plans to create new sales channels in assigned region Identifiying potential markets and customers.( Having the customer portfolio will be an asset ) Regular abroad travel and constant communications with customers . Work with the buying and design teams to understand the needs of the customers Following all production process from begining to end Provide good representation of the company policy, codes and practices

  Aranan NiteliklerThe Candidates ; University degree (min.4 year-Bachelor’s degree) Minimum 5 years related work experience in clothing fabric sales and has got a customer portfolio. Having strong communication skills and being a good team player Exellent written and spoken communication skills in English Completed military service for male candidates Full-time Specialist Job Location in İstanbul

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Uzman

 • İş AçıklamasıSektöründe öncü olan firmamıza sadece ofis bünyesinde çalışacak 'Kurumsal Satış Danışmanları' aramaktayız. İş tanımı: Yeni müşteri portföyü oluşturabilmek, mevcut olan müşteri portföyünü korumak ve geliştirme çalışmalarını yürütmek, Belirlenmiş satış hedefleri doğrultusunda, kurumsal satış işlemlerini gerçekleştirmek, Düzenli görüşmeler ile sürekli iletişim halinde kalarak, müşterilerle yakın ilişki kurmak ve müşteri ihtiyaçlarını belirlemek, Yeni ürün ve hizmetlerimizin kurumsal müşterilere tanıtılması ve satışa dönüştürülmesi, Sahada yapılan çalışmalarla alakalı raporlamaları tutmak ve bunun dışında yetkililerce istenebilecek rapor ve dökümanları yetkililere iletmek.

  Aranan NiteliklerEn az meslek yüksek okulu mezunu, Kurumsal satış konusunda en az 2 deneyimli, Ms Office programlarını etkin bir biçimde kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen Tercihen CRM yazılımı kullanmış olan Ekip çalışmasına yatkın, girişken, araştırmacı ve dinamik, ofis içi satış yapabilecek olan Diksiyonu düzgün, İletişim becerisi yüksek ve ikna yeteneği güçlü, Sektörde kariyer hedefi olan, Müşteri ve çözüm odaklı, müşteri memnuniyetine önem veren,

  Sektör: İmalat, Elektrik ve Elektronik, Büro Makineleri

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman

 • Tıbbi Satış Temsilcisi

  HOLİMER SAĞLIKİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 19 Ekim 2017

  İş Açıklamasıİthalatını ve ülke temsilciliğini yaptığımız, geleneksel ve tamamlayıcı tıp ile ilgili cihaz ve sarf malzemeleri satmakta olan şirketimizin satış departmanında çalışacak satış temsilcileri alınacaktır.

  Aranan Niteliklerİstanbul’ da ikamet eden 4 yıllık üniversite mezunu Aktif araç kullanabilen Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış olmak Seyahat engeli olmayan 22 – 40 yaş arası Bilgisayar ve Office programlarına hakim Giyimine özen gösteren İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişimde kuvvetli Kalite yönetim sistemi dahilinde raporlama yapabilecek Analitik düşünebilen ve çözüm üretebilen Tercihen İngilizce bilen Maaş ve pirim siteminde çalışacak Yukarıda belirtilen nitelik özelliklere sahip adayların cv leri değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Sağlık/Hastane, İlaç, Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Uzman, Müşteri Temsilcisi, Tıbbi Mümessil, Temsilci

 • Müşteri Temsilcisi

  Efe Tekstilİstanbul Avrupa 20 Ekim 2017

  İş AçıklamasıMerter’de bulunan toptan satış mağazamızda; Rusça bilen, Yurtdışı ve yurt içi müşterilerimiz ile görüşmeler yapıp ürünlerimizi satacak, Mevcut ve potansiyel müşteriler ile internet üzerinden iletişim kurup ürünlerimizi tanıtacak.

  Aranan NiteliklerLise mezunu, tercihen Üniversite mezunu, Yurtdışı ve toptan satış konusunda minimum 3 yıl tecrübeli, Çok iyi derecede Rusça ve Balkan Dillerini bilen, Gerektiğinde yurt dışına seyahat edebilecek, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Diksiyonu düzgün, iletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına ve işbirliğine yatkın, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Daire Başkanı, Temsilci

 • Satın Alma Sorumlusu

  Orhanlar Gıdaİstanbul Anadolu 21 Ekim 2017

  İş AçıklamasıŞirket hedeflerine bağlı olarak belirlenen satınalma politikasına göre alım yapmak,İ Sorumluluğundaki tüm malzemelerin en uygun koşullarda (kalite, fiyat, termin) tedariğini sağlamak, Aylık olarak satınlama raporlarını hazırlamak, Satın alma faturalarının fiyat kontrolünün yapılması Satın alma sipariş taleplerinin hazırlanması ve takibinin yapılması Verilen siparişlerle ilgili operasyonel işlemlerinin yürütülmesi ve sisteme girişinin yapılması Fiyat toplama ve alternatif tedarikçi araştırmalarının yapılmasıaların sisteme girilmesi,siparişlerin takibi.

  Aranan NiteliklerDiksiyonu düzgün İnsan ilişkilerinde başarılı Disiplinli ve titiz çalışan Tercıhen Gıda Sektorunde Deneyimli Askerlik görevini tamamlamış Analiz yapma ve raporlama yetkinliğine sahip tecrübeli çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıAylık ve yıllık satış hedeflerini gerçekleştirmek Müşterileri yeni gelen ürünlerden haberdar etmek ve yönlendirmek, takip etmek Yeni ürünleri takip etmek piyasada ne satıyor takip etmek Müşteri ilişkilerini güçlendirmek, problemleri çözmek Yeni müşteriler kazanmak İlgili pazardaki faaliyetleri takip etmek. Satış süreci sonlanana müşterinin siparişini sisteme girmek, ödemesini almak, malı teslim etmek gibi tüm işlemleriyle takip etmek

  Aranan NiteliklerToptan Ayakkabı Satışından Anlayan, Ürünü tanıyan ve Pazarlamayı bilen İstanbul ve gerektiğinde şehir dışı mağazaları gezip mağaza ziyaretinde bulunabilecek Ürün ve Firma Tanıtımı yapabilecek İnternet Mağazası satışlarını takip edecek, Yeni Müşteri edinme çalışmaları yapacak Sorumluluk bilinci olan, Aktif, Dinamik çalışma ortamına uyumlu İş Ahlakı olan , dürüst çalışma arkadaşları arıyoruz. Diksiyonu düzgün, görünüşüne önem veren , ikna kabiliyeti yüksek

  Sektör: Deri/Ayakkabı

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Saha Satış Temsilcisi

  Evdemaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Eylül 2017

  İş AçıklamasıEv Dekorasyon malzemeleri satışında sektörün lideri Evdema Yapı’nın, İstanbul'da Görevlendirilecek, Belirlenen lokasyonda, proğram dahilinde müşteri ziyaretleri yapacak,

  Aranan NiteliklerYapı malzemeleri sektöründe satış konusunda deneyimli, Tercihen Üniversite mezunu, en az Lise mezunu Bay, 35 yaşını aşmamış, İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakasında İkamet eden B Sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan. Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Kurumunun ve kendinin standartlarını yükseltebilecek, Takım çalışmasına uygun niteliklerde, Saha Satış Temsilcisi arıyoruz.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

İş Habercisi - Toptan Satış İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?