Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Toptan Satış İş İlanları

Hepsini Temizle
Toptan Satış
 • İş AçıklamasıBayilerin tüm operasyonel süreçlerini eksiksiz olarak yönetilmesi, Yeni Bayiliklerinin oluşturulması , Corner bayiliklerinin verilmesi ,mevcut bayiliklerin korunması geliştirilmesi ve bütün iş süreçlerinin takip edilmesi Marka standartları doğrultusunda, bayilerin görsel sunum düzeninin denetlemesini ve sürdürülebilir olmasını sağlamak, Bayi personelinin satış, ürün eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesi eksikliklerinin giderilmesini sağlamak.

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin İşletme, İktisat bölümlerinden mezun, Toptan ve Perakende satış konularından 5 yıl tecrübeli, Ekip planlama ve yönetme yetkinliğine sahip, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, insan ilişkilerinde başarılı, Problem çözme ve takip çalışmasına yatkın, Hedef odaklı çalışma anlayışına sahip ve ikna kabiliyeti yüksek, Analitik düşünme becerisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Seyahat engeli olmayan, Araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yönetici

 • İş AçıklamasıBeyazıt'ta bulunan mağazamızda Avrupa ülkelerine toptan satış yapmak, müşteri portföyünü genişletici çalışmalar yapmak.

  Aranan NiteliklerBeyazıt yerleşkesinde bulunan mağazamızda görevlendirmek üzere; Çok iyi seviyede İngilizce bilen, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Minimum lise mezunu, Aktif, girişken, insan ilişkileri iyi, Minimum 2 yıl satış & pazarlama deneyimi olan, 'Satış Temsilcisi' adaylarının başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıÖz Bereket Gıda da Şişli bölgesinde bulunan mağazalarımıza Forklift Operatörü alınacaktır.

  Aranan NiteliklerŞişli bölgesinde ya da ulaşım zorluğu olmayacak yerlerde ikamet eden, Operatör belgesi ya da ehliyeti olan, Askerliğini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.

  Sektör: Toptancılık, Gıda

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • İş Açıklamasıİlgili sevkiyatların teslimat noktalarına zamanında ulaştırılmasını sağlayacak

  Aranan NiteliklerTercihen Lise Mezunu, Tercihen gıda sektöründe tecrübeli ve ürünleri tanıyan, En az 3 yıl ağır vasıta şöförlüğü yapmış, E - D sınıfı ve dijital ehliyeti olan, Uzun yol tecrübesi olan, SRC 2-4 yetki belgesi ve psikoteknik belgesine sahip, Askerliğini tamamlamış, 40 yaşını aşmamış İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Şoför

 • Satış Pazarlama Elemanı

  Yüce Silverİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıToptan Gümüş Kuyumcusunda çalışacak elemanlar aranmaktadır.

  Aranan Niteliklerİletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, Dinamik,güleryüzlü, uzun süreli çalışmayı düşünen, Temizlik, Titizlik ve Düzene özen gösteren, Diksiyonu düzgün Giyimine özen gösteren 23 - 30 yaş arası, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Tercihen sigara kullanmayan, Takım çalışmasına yatkın.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Temsilci, Tezgahtar, Mağaza Satış Danışmanı

 • Satış Elemanı

  NAS BAGSİstanbul Avrupa 21 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıÇanta sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Avrupa Yakasındaki Toptan mağazasında görevlendirilmek üzere "Toptan Satış ve Pazarlama Temsilcisi" aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversite Mezunu Mağazacılık alanında DENEYİM sahibi, En az bir yabancı dil bilen,(RUSÇA , İNGİLİZCE veya ARAPÇA) Algılama yeteneği yüksek, iletişim ve ikna becerileri gelişmiş, Satış odaklı hareket edebilen, Takım çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyumlu, Sorumluluk alabilen ve insiyatif kullanabilen, Kişisel bakımına özen gösteren, Askerliğini yapmış(Erkek adaylar için) MAĞAZA SATIŞ SORUMLUSU arıyoruz...

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Toptancılık

  Pozisyon: Mağaza Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıMercedes - Benz yetkili satıcısı firmamızda '' Otomobil Filo Satış Danışmanı '' olarak görev yapacak adaylar arıyoruz. Adayın görev ve sorumlulukları: Firmanın portföyünde mevcut filo müşterilerine satış gerçekleştirmek, B sınıfı sürücü belgesine sahip (aktif araç kullanabilen), Portföye yeni müşteriler kazandırmak, Otomobil kiralama sektöründe faaliyet gösteren firmalar ile ilişkileri sürdürmek, Yıllık satış hedeflerini yerine getirmek, Müşteri görüşmeleri hakkında rapor sunmak,

  Aranan NiteliklerAsgari 2 yıllık üniversite mezunu, Otomobil kiralama sektöründe satış danışmanlığı yapmış veya benzer pozisyonda asgari 3 yıllık deneyim sahibi, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına ve ekip oluşturma ruhuna yatkın, Dinamik, araştırmacı, yenilik ve gelişime açık, Dış görünümüne özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İstanbul/Avrupa Yakası'nda ikamet eden, (Erkek adaylarda) askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Belirtilen kıstaslara uygun olmayan adayların başvuruda bulunmamasını önemle rica ederiz.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Danışman

 • Müşteri Temsilcisi

  Kılıçoğlu Makina ve Tekstilİstanbul Avrupa 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıTekstil aksesuarları üretim ve satışı alanlarında faaliyet gösteren şirketimizin yurtiçi Satış Bölümünde İÇ PİYASA MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ olarak görev yapacak.

  Aranan NiteliklerLise mezunu, ​Satış ve pazarlama konusunda 3-4 yıl tecrübeli, Tekstil aksesuarları satışında bulunmuş, Takip yeteneği güçlü, detaycı, hedef ve sonuç odaklı, Bilgisayar bilgisi yeterli, Kendisine tahsis edilen satış bölgesinde satış faaliyetlerini gerçekleştirebilecek, Raporlama yönü güçlü. Sözlü ve yazılı iletişim yönü güçlü.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Bölge Müdürü, Bölge Sorumlusu, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıBeyazıt yerleşkesinde bulunan şirketimizde toptan satış gerçekleştirmek ve müşteri portföyünü genişletmek.

  Aranan NiteliklerBeyazıt yerleşkesinde bulunan mağazamızda görevlendirmek üzere; Minimum lise mezunu, Çok iyi seviyede Arapça bilen, Minimum 2 yıl satış & pazarlama deneyimi olan, Seyahat engeli olmayan, Girişken, aktif, insan ilişkileri iyi, 'Satış Temsilcisi' adaylarının başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Marketing And Sales Specialist

  Aker Mağazacılıkİstanbul Avrupa 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıIf you are passionate about the challenge then an unique opportunity to join one of the largest and prominent Groups of Turkey which produces printed fabrics, clothing fabrics. We are looking for new collegues who will be employed as Sales&Marketing Responsible to help us meet our customer acquisition and revenue growth targets by keeping our company competitive and innovative.. JOB DESCRIPTION Managing and improving customer relationships through the European export region of responsibility. Be fast and tidy in details A visionary marketing professional with an authentic business sense and the real desire to achive targets Establishing business plans to create new sales channels in assigned region Identifiying potential markets and customers.( Having the customer portfolio will be an asset ) Regular abroad travel and constant communications with customers . Work with the buying and design teams to understand the needs of the customers Following all production process from begining to end Provide good representation of the company policy, codes and practices

  Aranan NiteliklerThe Candidates ; University degree (min.4 year-Bachelor’s degree) Minimum 5 years related work experience in clothing fabric sales and has got a customer portfolio. Having strong communication skills and being a good team player Exellent written and spoken communication skills in English Completed military service for male candidates Full-time Specialist Job Location in İstanbul

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Uzman

 • Satın Alma Sorumlusu

  Orka Marketleriİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıŞirket hedeflerine bağlı olarak belirlenen satınalma politikasına göre alım yapmak,İ Sorumluluğundaki tüm malzemelerin en uygun koşullarda (kalite, fiyat, termin) tedariğini sağlamak, Aylık olarak satınlama raporlarını hazırlamak, Satın alma faturalarının fiyat kontrolünün yapılması Satın alma sipariş taleplerinin hazırlanması ve takibinin yapılması Verilen siparişlerle ilgili operasyonel işlemlerinin yürütülmesi ve sisteme girişinin yapılması Fiyat toplama ve alternatif tedarikçi araştırmalarının yapılmasıaların sisteme girilmesi,siparişlerin takibi.

  Aranan NiteliklerDiksiyonu düzgün İnsan ilişkilerinde başarılı Disiplinli ve titiz çalışan Tercıhen Gıda Sektorunde Deneyimli Askerlik görevini tamamlamış Analiz yapma ve raporlama yetkinliğine sahip tecrübeli çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıBağcılar, Güneşli'de bulunan depomuza, Depoya gelen ürünlerin araçlardan indirilmesinin yapılması , Depoya inen ürünlerin lokasyonlarına çekilerek istiflenmesinin yapılması , Gün içerisinde çıkan sevkedilecek siparişlerin hazırlanması , aşamalarında görev yapacak depo personeli aranıyor.

  Aranan NiteliklerGüneşli ve çevresinde ikamet eden, Askerliğini yapmış, En az 2 yıl deneyimli depo elemanı ,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Lojistik, Toptancılık

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıÇevre Sağlığı sektöründe faaliyet gösteren ve uluslararası markaların distribütörü olan firmamızın kurulacak olan Bölge Müdürlüklerinde görevlendirilmek üzere Üniversitelerin tercihen Ziraat Mühendisliği (öncelikle bitki koruma), Biyoloji, Veterinerlik, Kimya, bölümlerinden mezun aşağıdaki özelliklere sahip "Bölge Satış Sorumlusu” adaylar aramaktayız. Çevre Sağlığı ürünlerinin mevcut/potansiyel müşterilere tanıtımını firma stratejileri doğrultusunda en iyi şekilde gerçekleştirmek, Sorumluluğundaki bölgenin satış hedeflerine ulaşılması için iş planları oluşturmak ve kaynakları optimal kullanarak bölge satış performansını ve pazar payını maksimize etmek, Paydaşlarla başarılı ticari sonuçlar alınmasına destek olacak, etkili ve profesyonel iş ilişkileri kurmak, Pazar gelişmelerini düzenli olarak raporlamak ve takibini gerçekleştirmek, Satış arttırıcı faaliyetler ve öneriler sunmak, Gerçekleşmiş satışların tahsilatlarını ve tahsilat kontrollerini gerçekleştirmek, Pazar ve rakip analizlerini yaparak ürün geliştirme faaliyetlerine destek olmak, İlgili tüm faaliyetleri düzenli olarak raporlamak.

  Aranan NiteliklerEn az yüksekokul mezunu (Yalnızca Ziraat Mühendisi,Veteriner Hekim,Biyolog,Kimyager,Çevre Mühendisi vb.) MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Takım çalışmasına uyumlu, İletişim becerileri ve ikna kabiliyeti güçlü, CRM sistemini kullanacak ve rut disiplininde çalışabilecek, Dış görünümüne önem veren, Stresli durumlara karşı dayanıklı ve deneyimli, Şirket kaynaklarını tasarruflu ve etkin kullanabilecek, Kendini işletmenin kimliği ile bütünleştirme başarısına ulaşabilecek, Aktif olarak araç kullanabilen, seyahate engel hali bulunmayan, 35 yaşını aşmamış, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)

  Sektör: Çevre, İlaç

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Satış Temsilcisi

 • Satış Danışmanı

  Quzuİstanbul Avrupa 12 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıTOPTAN SATIŞ MAĞAZAMIZDA DOĞRU İLETİŞİM YÖNTEMLERİNİ KULLANARAK MÜŞTERİLER İLE GÜLERYÜZLÜ POZİTİF İLETİŞİM KURABİLCEK SATIŞ DANIŞMANLARI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler*GÜLER YÜZLÜ, İLETİŞİME AÇIK VE EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN. *POZİTİF İLETİŞİM BECERİSİ KUVVETLİ. *DİNAMİK, KENDİSİNE ÖZEN GÖSTEREN *SATIŞ MOTİVASYONU YÜKSEK. *ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUMLU.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Danışman

 • İş AçıklamasıBeyaz Eşya, Elektronik, Mobilya, Halı, Ev Tekstili, KEA ve Zücaciye ürünlerinin perakende olarak satıldığı alışveriş merkezi zincirinin merkezinde istihdam edilmek üzere ZÜCACİYE ve EV TEKSTİLİ ürün gruplarının satınalmasını ve mağazalarımızdaki satışını yönetip söz konusu operasyonlardan sorumlu olacak ÜRÜN YÖNETİCİLERİ / KATEGORİ SORUMLULARI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler​En az lise mezunu ( Üniversite mezunu adaylar tercih sebebidir ) Belirtilen ürün gruplarında satınalma, satış ve mağazacılık tecrübesi olan Mağazacılığın gerektirdiği esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğü tamamlanmış Kendisine güvenen, hedefleri olan, hırslı ve öğrenmeye açık İletişimde kendine güvenen, ikna kabiliyeti yüksek Kocasinan / Mahmutbey'de bulunan şirket merkezimize ulaşım sorunu olmayan Aktif olarak araç kullanabilen Bayan & Bay

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Bölge Sorumlusu, Kategori Sorumlusu

 • İş AçıklamasıYeni müşteriler kazandırmak ve mevcut müşterilerin memnuniyetinin yüksek tutulmasını sağlamak, Sektöründeki gelişmeleri takip ederek yeni projeler üretmek, Kurumsal düzeyde ilişkilerin yürütülmesi ve geliştirilmesinden sorumlu olmak, Kurumsal müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek ve hizmetlerin şirketlere tanıtım ve satışının gerçekleştirilmesini sağlamak,​ Ürünlerin sipariş,stok ve tedarik planlaması ile ilgili tüm süreçlerin takibinde pazarlama müdürü asistanlığında görev alacak, Gelen sipariş tekliflerini hazırlamak, Müşteri problemlerini çözümleyecek ve bölüm raporlamalarını hazırlamak,

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, İleri seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarını çok iyi derecede kullanabilen, Raporlama ve bilgisayar kullanımında çok iyi, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Yazılı ve sözlü iletişim özellikleri gelişmiş, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Girişimci, araştırmacı, öngörülü ve müzakere becerileri gelişmiş, Yaratıcı ve sonuç odaklı çalışabilen, Analitik, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıBeyazıt'ta bulunan mağazamızda Rusya bölgesi müşterilerine toptan satış yapmak, müşteri portföyünü genişletici çalışmalar yapmak.

  Aranan NiteliklerBeyazıt yerleşkesinde bulunan mağazamızda görevlendirmek üzere; Minimum lise mezunu, Çok iyi seviyede Rusça bilen, Seyahat engeli olmayan, Aktif, girişken, insan ilişkileri iyi, Minimum 2 yıl satış & pazarlama deneyimi olan, 'Satış Temsilcisi' adaylarının başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta, Tekstil, Turizm

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Mağaza Satış Danışmanı

 • İş AçıklamasıToptan Ticari Akaryakıt tüketicisi orta ve büyük ölçekli yeni müşteriler katmak ve mevcut tanımlı portföyü yönetmek, müşterileri belirli periyotlarda ziyaretler gerçekleştirmek, Yapılan çalışmalarını raporlamasını hazırlanması ve yönetime sunulması, Plan ve bireysel satış hedeflerine(örn; satış hacminin artırılması, müşteri portföyü genişletilmesi) ulaşılması, Sorumlu olunan müşteri gruplarının tahsilatlarını yürütmek, Müşteri faaliyetlerini anlamak, iş ve müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek ve hizmetler hakkında tavsiyelerde bulunmak ve müşteri kazanmak, Hedef Pazar fırsatlarını araştırmak, analiz etmek ve uygun stratejileri geliştirmek, Güncelleme, geliştirme, koruma ve hesap planı bilincinde olup sürekli iletişim halinde olmak, Müşteri taleplerine göre fiyat teklifleri hazırlamak ve verilen tekliflerin takibini yapmak, Aylık ve yıllık belirlenmiş satış ve bulunabilirlik hedeflerinin gerçekleştirilmesi için plan ve takip mekanizmaları oluşturmak.

  Aranan NiteliklerÜniversite veya Yüksel Okul mezunu, Kendine ve görünümüne özen gösteren, Satış stratejilerinin belirlenmesinde etkin rol alabilecek, Yönetim kademesi ile etkin ilişkilere sahip olabilecek, Satış alanında kariyer yapmak isteyen, takım çalışmasına yatkın, müşteri odaklı, sorumluluk sahibi ve insan ilişkilerinde başarılı, Müşteri ve firma arasında operasyon, piyasa da ki işletme ve finans konularının bilincinde olmak, Güçlü analitik beceriye sahip B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen, seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Otomotiv, Enerji, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Temsilci, Sorumlu, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Danışman

 • Yurt Dışı Satış ve Pazarlama Yöneticisi

  Perspectiveİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıMüşteri ilişkilerinin yönetilmesi, Müşterilerden sipariş alınması ve siparişlerin ERP Sistemine girişlerinin yapılması. Mevcut müşterilerden gelen siparişlerin üretilip sevk edilmesi için gerekli prosesin yönetilmesi, Tahsilat sürecinin takibi ve üst yönetime raporlanması Pazar araştırmasının yapılıp yeni müşterilere ulaşılması, Tüm satış aktivitelerinin yönetime raporlanması, Müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi ve ziyaretlerle ilgili üst yönetime rapor hazırlanması, Bölüm bütçesinin oluşturulması, Sezon başında üretim siparişlerinin oluşturulması ve üst yönetime onaylatılması, Aylık satış raporu hazırlanması ve üst yönetime sunulması,

  Aranan NiteliklerÜniversite Mezunu, Yurt Dışı Satış ve Pazarlama konusunda en az 3 Yıl deneyimli, (Konfeksiyon Ürünleri Konusunda Tecrübe Tercih nedeni olacaktır) İngilizce ve Rusça dillerini çok iyi derecede bilen, Sürücü ehliyetine sahip, İnsan ilişkileri kuvvetli, dinamik, güler yüzlü, diksiyonu düzgün ve temsil yeteneği güçlü olan, Takım halinde çalışma ruhu ve enerjisine sahip olan, Üst Yönetime Raporlama yapabilecek. Seyahat Engeli Bulunmayan,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu, Yönetici

 • Dış Ticaret Sorumluları

  Tümsan / Mekappaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıSorumlu olduğu bölgede yapılacak pazar araştırmaları ile ; sistemi , satış kanallarını ve satış metodunu detaylı yorumlamak, analiz etmek , raporlamak, Ticareti ve verimliliği vede satış performansını arttırıcı faaliyetleri planlamak, organıze içinde aktıf görev almak vede hedeflenen satışı gerçekleştirmek, Yeni müşteriler bulmak , mevcut müşterilerin performanslarını artırmak , yönetmek , Proforma hazırlamak, müşteriye sipariş ve sözleşmelerini hazırlamak ve satışı gerçekleştirmek, Yeni Pazar ve potansiyel müşteriler için araştırmalar yaparak satışa döndürmek üzere organızeli ve koordineli çalışma gerçekleştirmek, Sorumlu olduğu tüm iş ve süreçlerin raporlamasını yapmak, revizyonlarla yeni hedefleri oluşturmak,sonuçlandırmak, Pazardaki yeni trendleri potansiyel riskleri fırsatları vede tehditleri irdelemek , analiz etmek, planlı ve özel yapılacak çalışmalarla ticaretin daha dinamık ve sonucu satış odaklı hale getirtilmesini sağlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu , 40 yaşını geçmemiş , Askerlikle ilişkisi olmayan, Hedefi, vizyonu ve karıyer planlaması olan, genç ve dinamık, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Yurtdışı satış, pazarlama, ihracat süreçlerinde en az 2 yıl süreyle aktif görev almış, Etkin iletişim becerisine ve ekib çalışmasına yatkın, Raporlama , analiz , iş takibi ve geribildirim konusunda deneyımlı ve hassas, İyi düzeyde İngilizce ( Okuma, Yazma,Konuşma ) Tercihen 2. bir yabancı dil bilen ( Rusya, Arapça, Fransızca ) MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, MRP de çalışma ve işlemler yapmaya yatkın, Seyahat ve planlanmış çalışmalarda zaman engeli olmayan, Analitik düşünme yeteneği gelişmiş ,

  Sektör: Beyaz Eşya, Dayanıklı Tüketim Malları, Dış Ticaret

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Yönetici Adayı, Yönetici

İş Habercisi - Toptan Satış İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?